10 Nejlepší bezdrátová obrazovka zrcadlení iOS a aplikace pro Android. Miracast pro iPhone

Nejlepší bezdrátová obrazovka zrcadlení iOS a aplikace Android

Invicti Web Application Security Scanner-Jediné řešení, které poskytuje automatické ověření zranitelnosti při skenování založené na důkazech

Je to doba inteligentních zařízení převzetí starých.

Dříve jsme seděli a sledovali filmy, které se zobrazovaly v televizi. V té době jsme neměli možnost zobrazit filmy podle našeho výběru. Ale teď jsme zcela volně sledováni cokoli v televizi kvůli příchodu chytrých televizorů.

Většina lidí nakupuje chytré televizory pro dostupnost vylepšených funkcí. Nejlepší věc, kterou si lidé užívají, pokud jde o chytré televizory, je možnost zrcadlení obrazovky. Možnost zrcadlení obrazovky je k dispozici nejen na chytrých televizorů, ale dokonce ji najdete na svém počítači, notebooku, iPadu nebo na velké obrazovce.

Co je zrcadlení obrazovky?

Zrcadlování obrazovky je technika pro zobrazení veškerého obsahu vašeho smartphonu na jakékoli velké obrazovce, jako je tablet, PC nebo TV. Není třeba poskytovat úplný přístup k těmto zařízením, protože zde odrážíte pouze obrazovku.

Zrcadlování obrazovky je užitečné pouze pro sledování vašich oblíbených filmů na velkých obrazovkách, ale můžete dokonce hrát hry, přijímat video konferenční hovory, kódování a mnohem více. Smartphony mohou v těchto dnech hrát téměř všechno, ale největší nevýhodou je jejich malá obrazovka. Perfektním řešením tohoto problému je zrcadlení obrazovky.

Nyní není třeba nastavit projektor pro prohlížení na větší obrazovce. Místo toho můžete použít k splnění vašeho účelu zrcadlení obrazovky nebo aplikaci obrazovky. Lidé rádi používají aplikace zrcadlení obrazovky pro filmové noci a sledují fotografie v jejich galerii na obrovské obrazovce. Odborníci také používají tyto aplikace k vysvětlení prezentací kanceláří lépe pomocí větší obrazovky.

Hraní, sledování filmů a každý takový úkol se cítí vynikající při jejich prohlížení na velkých obrazovkách televize a PC.

Tak na co čekáš? Pojďme se připravit tradiční metoda nastavení projektoru pro prohlížení všeho na velkých obrazovkách a používání technologie zrcadlení obrazovky.

Apowermirror

ApowerMirror je vysoce kvalitní aplikace zrcadlení a streamování obrazovky, která využívá technologii mainstreamového zrcadla. Jejich zařízení Android a iOS můžete odrážet na PC prostřednictvím Wi-Fi nebo USB a obrazovku můžete dokonce obsadit do televize bez problémů s zpožděním. Takže obdržíte konečný zážitek z zrcadlení obrazovky s možností sdílet také váš zvuk.

ApowerMirror vám umožňuje zrcadlit 4 zařízení současně do vašeho PC. Zde můžete použít myš k přesunu přes obrazovku a klávesnici k psaní. Nyní není třeba instalovat emulátory pro přehrávání mobilních her na počítači, protože můžete na svém PC efektivně prověřit a hrát efektivně. S pomocí předem nastavených virtuálních klíčů a možností pro přizpůsobení to nebude trvat déle než minutu, abyste se tomu přizpůsobili.

Tuto aplikaci můžete použít pro všechny účely, jako jsou prezentace, domácí zábava, herní sezení, živé streamování, inteligentní vzdělávání a mnoho dalšího.

Funkce napříč platformami této aplikace způsobuje, že na trhu vyniká. Bez ohledu na to, jaké zařízení používáte, můžete jej snadno odrážet na svém počítači nebo televizi.

nejlepší, bezdrátová, obrazovka, zrcadlení, aplikace

Mirrorto

ImyFone Mirrorto je další hodná aplikace pro sdílení obrazovky. Obrazovku telefonu Android můžete sdílet s počítačem pouze několika kliknutími. Takže dostanete velkou obrazovku počítače, abyste hladce ovládali telefon Android. Ať už si přejete dopřát hraní nebo dokončit nějakou práci, je to určitě vynikající volba.

Nyní si můžete užít své oblíbené mobilní hry na PC pro skvělou herní relaci. Pro lepší výhody můžete použít herní klávesnici k ovládání obrazovky telefonu. Velká obrazovka vás zavede na vzrušující jízdu na hraní. Obrazovka s vysokým rozlišením vám poskytne úžasný vizuální zážitek, ať už hrajete dobrodružnou hru nebo něco naplněného akcí.

Kromě hraní je tolik práce, které můžete zjednodušit pomocí sdílení obrazovky. Screenshoty můžete uložit bez námahy do schránky mezi počítačem a mobilním telefonem. Nyní můžete sledovat svůj oblíbený film nebo televizní pořad s celou rodinou na velké obrazovce, místo aby ho sledovali sami na takové malé obrazovce.

Úroveň komunikace můžete dokonce zlepšit prostřednictvím Whatsapp, SMS nebo jiných platforem sociálních médií tím. Můžete nastavit streamovací show, aby lidé mohli sledovat vaši hru. Nejlepší věc na imyfone Mirrorto je, že nebudete muset čelit zaostávání nebo rozmazané problémy s kvalitou obrazu.

Tenorshare telefon zrcadlo

Telefon Zrcadlo od Tenorshare vám pomůže snadno zrcadlit iOS nebo Android na počítač Windows nebo Mac.

Je to docela jednoduché bez technických komplikací. Pro Android to můžete použít k hraní her, přenosu souborů, sledování filmů, pořizování snímků nebo záznamů obrazovky atd.

Podobně pro iOS funguje na obrazovce sdílení v reálném čase, aby se zabránilo zpoždění. Například lze použít aplikace a vybrat rozlišení výstupu pro kvalitní větší zobrazení.

Kromě toho je telefonní zrcadlo Tenoshare kompatibilní s sdílením obrazovky až pěti zařízení najednou.

Chcete.li ušetřit baterii, může to také vypnout obrazovku telefonu při zrcadlení.

Konečně máte 30denní záruku na zpětné peníze a měsíční, čtvrtletní a roční předplatné, které si můžete vybrat podle případu nejlepšího použití.

Aplikace zrcadlení obrazovky

Pokud hledáte prémiovou aplikaci, která zrcadlí vaši obrazovku se všemi pokročilými funkcemi, pak je aplikace pro zrcadlení obrazovky vynikající volbou. Můžete bezdrátově zrcadlit své Android, iPhone, iPad, Chromebooks, Windows nebo Mac zařízení do vaší chytré televize nebo jiných velkých obrazovek.

Není třeba žádné dráty, jaké potřebujete pro nastavení projektoru. Tato aplikace zrcadlení obrazovky odráží vše v telefonu, včetně dokumentů, aplikací, webových stránek, videí, her a fotografií. Takže můžete získat nepřetržitý zábavu na velkých obrazovkách.

Zrcadlení obrazovky se vyskytuje prostřednictvím vašeho Wi-Fi nebo vzdáleného připojení k internetu. S touto aplikací můžete dokonce vytvořit druhou obrazovku na jiných zařízeních. Tato aplikace sloučila všechny výhody různých aplikací pro zrcadlení obrazovky a nabídla nekonečné možnosti pro sdílení obrazovky. Kvalita a rozlišení obrázku samozřejmě bude záviset na vašich zařízeních a síťových schopnostech.

Možnosti zrcadlení obrazovky poskytnuté v této aplikaci jsou::

 • Zrcadlovací obrazovky Windows, Mac, Linux a Chromebook
 • Použijte internet pro zrcadlení obrazovky
 • Zrcadlo mezi dvěma prohlížeči
 • Vytvoření druhé obrazovky na druhém zařízení
 • Mirror iPhone, iPad, Android a Chromebook na Google Chromecast
 • Mirror Android, iOS a Chromebook do Roku TV, Smart TV, Fire TV a herní konzole

S tolika možnostmi zrcadlení obrazovky jsem si jist, že to bude sloužit vaší potřebě.

Mirrorgo

Wondershare Mirrorgo je pokročilá aplikace pro zrcadlení obrazovky pro zařízení Android. Jedná se o aplikaci nabití napájení pro zrcadlení obrazovek Android na velké obrazovky televizorů a počítačů, ovládání smartphonu pomocí počítače a přenos souborů z telefonu do počítače.

Můžete ovládat každou aplikaci z telefonu Android pomocí ovládacích prvků PC. Zrcadlení obrazovky bez jakýchkoli zpoždění nebo zaostávání vám umožňuje pracovat a hrát hry na velkých obrazovkách lépe.

Při přehrávání her zrcadlením obrazovky telefonu na PC můžete mapovat každý klíč z obrazovky na klávesnici. Nyní si můžete užít všechny hry mobilních telefonů na počítači s plynulým výkonem a vynikajícím zážitkem.

Můžete přenášet fotografie, videa, dokumenty a jakýkoli jiný soubor z telefonu do PC s jediným kliknutím nebo funkcí Drag and Drop. Schránka usnadňuje sdílení obsahu z telefonu do počítače. Můžete přímo uložit zaznamenaná videa zrcadlení obrazovky na počítači. S pomocí této aplikace můžete přímo přenášet zaznamenané snímky a videa bez nutnosti kabelu USB.

Zrcadlo

Použití videosolor zrcadlí k zrcadlení zařízení pro iOS Android na Windows/Mac a dokonce i větší obrazovky bezdrátově je dobré rozhodnutí. Tento nástroj pro zrcadlení obrazovky umožňuje obsadit obrazovku telefonu do Mac/PC s rozlišením až 4K a bez zpoždění, což zajišťuje váš zážitek z zrcadlení a umožňuje vám užít si nejvyšší vizuální kvalitu.

Videosolo MirroRease nevyžaduje žádné složité technické znalosti. Vše, co musíte udělat, je připravit stabilní síť pro hladké spojení mezi vašimi zařízeními pro iOS/Android a postupujte podle pokynů na obrazovce kliknutím na obrazovku kliknutím. Brzy si můžete užít své filmy, online přednášky, mobilní hry atd., Na větší obrazovce počítače.

Kromě pouhého obsazení a zrcadlení podporuje Videosolo Mirroresase také nahrávání při zrcadlení obrazovky. Je schopen zaznamenat vaši obrazovku Android/IOS na počítači pomocí zvuku mikrofonu Android nebo zvukem počítače s počítačem a je k dispozici pro provedení zvukové kontroly před zahájením záznamu. Po dokončení bude zaznamenaný soubor uložen na vašem Mac/PC přímo bez obsazení úložného prostoru vašeho telefonu. Kvalita nahrávání lze také upravit na rozlišení 4K, což znamená, že se nemusíte starat o zážitek z přehrávání videa.

Celkově s videosolorem můžete zvládnout zrcadlení obrazovek pro Android iOS na PC/Mac a nahráváte obrazovku telefonu na počítači pohodlně současně. Zkuste si to užít!

Castto

Pro dokonalé a nepřetržité zrcadlení obrazovky z vašeho Androidu do televize se můžete spolehnout na Castto. Použití této aplikace je docela jednoduché, protože můžeme říci, že aplikace funguje sama. Musíte pouze spustit aplikaci a připojit s ní televizor. Aplikace zvládne vše ostatní.

Kdykoli jsou k dispozici nové aktualizace aplikace, můžete si je užít zdarma. Aplikace je kompatibilní se všemi verzemi Android nad 4.0.

Nyní si můžete užít své filmové noci na velkých obrazovkách s jediným kliknutím na svůj smartphone. Můžete dokonce mít nepřetržité herní sezení na velkých obrazovkách, abyste zvýšili úroveň vzrušení a zábavy.

Reflektor 4

Nikdy byste necítili zrcadlení a nahrávání obrazovky, aby bylo tak snadné, pokud jste nikdy nezkoušeli software zrcadlení a streamování obrazovky Reflektor 4. Není třeba nastavit žádný hardware nebo dráty, protože všechno je zde bezdrátové.

Vše, co musíte udělat, je stáhnout a nainstalovat software pro reflektor na zařízeních Windows, Mac nebo Android. Později můžete snadno zrcadlit a streamovat ze zařízení, jako je iPad, iPhone, telefony Android, Mac, Windows a Chromebook. Reflektor kombinuje sílu všech přijímačů pro streamování médií, jako jsou Chromecast, Mira Cast a Apple TV, aby se staly jednorázovým řešením pro zrcadlení a streamování obrazovky.

Vývojáři přísně testovali základní technologii používanou softwarem k poskytnutí vysoce výkonného a spolehlivého zrcadlení obrazovky. Můžete také vytvořit konečný zážitek ze sdílení obsahu současným připojením více zařízení. Můžete také zaznamenat celé zrcadlové sezení obrazovky pro vytváření návodů a prezentací spolu se zvukem.

Zrcadlení obrazovky

Pokud hledáte něco snadného a jednoduchého, měli byste se podívat na zrcadlení obrazovky. televizní obsazení aplikace na zařízeních iOS. Do televize si můžete užít vysoce kvalitní zrcadlení obrazovky vašeho iPhone nebo iPadu.

Tato aplikace se ukáže jako docela užitečná pro sloužení různých účelů. S touto aplikací můžete snadno vytvořit prezentace pro své obchodní schůzky na velké obrazovce. Můžete obsadit fotografie a videa pro vzpomínky a dokonce i mít filmovou noc s touto aplikací. Ať už můžete použít na jakoukoli aplikaci na svém iPhone nebo iPadu, můžete se zde vydat obrazovku a užít si svůj oblíbený film z různých platforem, jako jsou Dailymotion, Netflix, Vimeo, YouTube a mnoho dalších.

Jedinou nevýhodou je, že si nemůžete užívat zrcadlení vašich her, protože tato aplikace stále má zpoždění 5-6 sekund. Takže, pokud jste fanouškem her, nepovažujete tuto aplikaci za dobrou pro vás. Kromě toho je aplikace docela jednoduchá a hodná použít.

Chytré věci

Inteligentní věci Samsung jsou mnohem víc než jen zrcadlení obrazovky. Jak název napovídá, můžete ovládat všechny chytré věci ve vašem domě na dosah ruky. Každé zařízení a zařízení u vás doma, které bylo zaregistrováno na serveru, lze ovládat pomocí této aplikace.

Můžete zachytit některé z nejlepších vzpomínek a okamžitě je obsadit na televizních obrazovkách s funkcí zrcadlení obrazovky. Ať už se jedná o malou fotografii nebo video, už nemusíte nechat ujít rodinné vzpomínky.

Chytré věci spojují vše pro to, aby váš život zjednodušil a zábavnější. Pomocí této aplikace můžete vytvořit skvělé prostředí pomocí této aplikace. Existují nekonečné možnosti používání chytrých věcí. Například můžete sledovat své kroky pomocí hodinek Samsung Galaxy, otevřete dveře telefonem, svrženi tréninková videa z telefonu do televize a dokonce nastavíte teplotu místnosti, zatímco jste venku, abyste se vrátili do chladné atmosféry v domě.

Každodenní pochůzky by se o ně postaraly prostřednictvím naplánovaných pokynů, abyste si mohli užívat kvalitního času s rodinou. S automatizací vám vše přijde na dosah ruky a budete to považovat pouze za představivost.

Tak na co čekáš? Začněte vytvářet kompletní inteligentní ekosystém s pomocí chytrých věcí Samsung.

Závěrečná slova

První věc, na kterou byste se měli soustředit při hledání aplikace zrcadlení obrazovky, je to, že aplikace musí být uživatelsky přívětivá a docela snadno se připojuje. S pravou aplikací pro zrcadlení obrazovky si můžete snadno užít vše na velkých obrazovkách. Výše uvedený seznam vám pomůže najít ten správný pro vaše zařízení.

Jak Miracast iPhone a možné alternativy Miracast

Tento výukový článek diskutuje hlavně o následujících tématech:

Co je Miracast?

Miracast je standardem pro bezdrátové připojení ze zařízení (jako jsou notebooky, tablety nebo chytré telefony) pro displeje (jako jsou televizory, monitory nebo projektory). Lze jej zhruba popsat jako „HDMI přes Wi-Fi“, nahradit kabel ze zařízení na displej.

Aliance Wi-Fi zahájila na konci roku 2012 certifikační program Miracast. Pomocí „zrcadlovací technologie“ mohou zařízení, která jsou certifikována, bez ohledu na výrobce bez ohledu na výrobce, bez ohledu na výrobce. Jedním slovem můžete promítnout, co hrajete na telefonu do televize bez Wi-Fi, USB nebo adaptéru, doslova bezdrátového připojení.

Když jste doma, můžete si užít hraní obrázků, videí nebo her na větší obrazovce s Miracast. Když jste v práci, může projektor konferenční místnosti sdílet obrazovku notebooku v reálném čase. Pokud jde o soukromí, veškerý obsah je dobře chráněn, protože vzájemná povaha připojení miracastů znamená, že zrcadlení lze provádět bezpečně bez připojení k internetu.

Jak Miracast iPhone?

Je možné miracast iPhone? Bohužel ne, ani Apple’s OS X, ani IOS nepodporuje miracast. Místo toho se Apple rozhodl pro svou vlastní technologii Airplay, která vyžaduje, aby Apple TV odrážela displej bezdrátově na televizní obrazovce. Projděte si níže uvedené kroky a zjistěte, jak používat airplay k zrcadlení iPhone do Apple TV:

Připojte zařízení a Apple TV ke stejné síti.

Vezměte iPhone nebo iPad a otřete ze základny a přistupujte k ovládacímu centru.

Klepnutím na symbol zrcadlení Airplay otevřete přehrát a poté vyberte televizor ze seznamu.

Zadejte své heslo Airplay. Nyní můžete stačí upravit poměr stran televizorů a nastavení zoomu pro pokrytí celého prostoru.

Ale co když nemáte Apple TV? Dokonce i za těchto okolností máte stále několik možností. Níže jsme uvedli několik nejlepších možností, pokud jde o zrcadlení vašeho iPhone nebo jiné inteligentní televize.

AirServer je jednou z nejúčinnějších aplikací, která může zobrazovat vaše zařízení Apple na větší obrazovce bez velkých potíží. Přijměte níže uvedené kroky a zjistěte, jak:

Stáhněte si AirServer a musíte jej nainstalovat do své chytré televize.

Stejné, jak bylo uvedeno výše, přejeďte ze základny pro přístup k řízení přístupu a hledejte ikonu zrcadlení Airplay.

Klepněte na ikonu Airplay a vyberte chytrou televizi, ve které již byl nainstalován AirServer.

Nyní se vaše obrazovka začne objevovat v televizi. Můžete jej také zrcadlit na jakémkoli jiném zařízení, jako je váš notebook nebo Mac.

Airbeam TV

Airbeam TV může připojit zařízení Apple k Smart TV Samsung za sekundu. Ačkoli to může pracovat pouze s televizory Samsung vyrobených po roce 2012 a také s některými dalšími varianty. Je to však docela efektivní volba. Nejsou vyžadována žádná komplikovaná připojení a svůj obsah můžete odrážet na velké obrazovce. Sledujte níže uvedené kroky a zjistěte, jak:

Připojte televizi Samsung ke stejné síti jako vaše kapesní zařízení.

Začněte kliknutím na ikonu lišty nabídky a počkejte, až se objeví několik dalších možností.

Vaše televizní ikona se objeví ve skupině zařízení. Klepnutím na něj se připojte.

Po těchto krocích můžete perfektně připojit zařízení k televizi.

Nevýhody Miracast

Standard Miracast zahrnuje také volitelné komponenty, jako jsou bezdrátová multimediální rozšíření (WME). Použití volitelných komponent ve standardech někdy způsobuje problémy při připojení produktů, z nichž jeden podporuje volitelné komponenty a druhý ne.

Jedním z problémů, se kterým se můžete setkat při zrcadlení do televize, je overscan. Mnoho televizorů je nastaveno tak, aby jejich vstupy HDMI přeceňovaly, díky čemuž se obraz bude zdát zvětšení. Chcete-li to opravit, musíte jít do nabídky možností televizoru a nastavit jej tak, aby se zobrazovaly na základě dot-by-tedot, spíše než nastavení protažení nebo zoomu. Některé adaptéry Miracast. znovu, stejně jako Microsoft’s. Ekvie s aplikací, která může použít samotný adaptér ke změně úrovně nadměrné kontroly.

Další alternativy využívající funkci Airplay.

Existují další hráči, kteří mají funkci airplay? Ano, existuje spousta alternativ, například okének a Airparrot.

iPhone Photo Editing Hack #shorts #iphone

Os.Opfortole vám umožňuje streamovat na více zařízení AirPlay a reproduktory vašeho Mac současně, takže si můžete užívat hudbu po celém svém obyvateli. S okem můžete streamovat veškerý zvuk pouze jedním kliknutím. Osvé se zaměřuje na to, aby byl nádherný a jednoduchý použitelný. Průvodce nastavením vám přinese během několika sekund. Poté je třeba přejít z hudby z Mac na odlehlé reproduktory a co proti. Použitím jediného nastavení okénka můžete spustit hudební soubory z jakýchkoli zařízení Mac prostřednictvím více reproduktorů AirPlay najednou. Některé technické vlastnosti okénka jsou využívány současně více reproduktorů, podpora všech zvuků včetně platformy pro streamování a sdílení hudby, podpory zkratky klávesnice pro ovládání více zařízení a dostupnost Airplay pro téměř všechna zařízení. Primárním cílem okénka je usnadnit a jednoduché proces Air Playing Spotify a dalších hudebních služeb. Během streamování můžete jednoduše přehrávat jakoukoli hudbu z vašeho systému systému Mac OS X. Nyní veškerý bezdrátový přijímač a Mac budou hrát hudbu v prostředí synchronizace. Můžete provádět všechny jiné funkce bez dalších překážek, jako je úprava objemu na reproduktor a mnoho dalšího. Pomocí objemových klíčů klávesnice můžete určitě změnit objem Airplay. Výjimečné je, že i tlačítko ztlumení prostě funguje. Výstupní preference můžete také nastavit.

AirParrot je zrcadlovou platformou pro streamování, která umožňuje jeho uživatelům převádět soubory digitálních médií nebo bezdrátově promítat více řady multimediálních přijímačů. Hned po instalaci AirParrot okamžitě objeví dostupné přijímače v místní síti. Pomocí této platformy pro připojení mostu můžete bezdrátově sdílet obsah z jakéhokoli digitálního zařízení ke všem těm, kteří podporují přijímače médií. Systém rychlého připojení tohoto programu automaticky objeví dostupný obsah ve vaší síti. Kromě hudebních souborů mohou uživatelé AirParrot sdílet video, prezentace a dokonce i celou obrazovku. Airparrot můžete použít také s více přijímači najednou, protože je navržen tak, aby obsah předal více přijímačům najednou. Další fází je fáze vysílání pro vysílání obsahu na více zařízení, včetně Chromecast a Apple TV. Hudební soubory můžete dokonce sdílet se všemi typy reproduktorů povolených Airplay. Pokud chcete získat více z AirParrot, použijte jej v kombinaci s reflektorem k vytvoření bezproblémového zrcadlového zážitku do jakéhokoli zařízení pro počítač nebo internet.

Další alternativou je hráč Leawo Blu-ray. Právě teď nemá funkci airplay, ale může ji přidat v budoucnu.

To je vše, co potřebujete vědět o Miracast. Doufám, že budete mít příjemnou cestu se zrcadlou technologií.

Jak promítání iPhone do televize Samsung

Chcete ukázat svým přátelům a rodině, co je na vašem iPhone, ale obrazovka je příliš malá? Naučte se, jak zrcadlit obrazovku zařízení Apple na televizi Samsung.

Josh je senior na Randolph-Macon College v Ashlandu ve Virginii. Je sportovním feťákem, ale miluje psaní, protože je ve škole komunikační major a žurnalistika nezletilým.

Josh je senior na Randolph-Macon College v Ashlandu ve Virginii. Je sportovním feťákem, ale miluje psaní, protože je ve škole komunikační major a žurnalistika nezletilým.

Už jste někdy měli v telefonu vtipné video a v době, kdy jste prošli telefonem, abys všem ukázal, už to není zábavné? Nepotřebujete Apple TV, abyste ji sdíleli rychleji; Můžete si promítat své vtipné videa přímo do své televize Samsung, abyste mohli vidět celou místnost.

To se může zdát jako skličující přijít zpočátku, ale nedělejte si starosti, trvá jen pár minut, než se váš telefon zrcadlí na velké obrazovce.

Jak promítání iPhone do televize Samsung

Potřebné materiály: Samsung TV, Apple iPhone, Samsung TV Remote

Odhadovaný čas: 5 minut

Přejděte do nastavení na televizi Samsung

Pohodlně se nachází ve spodní části dálkového ovladače Samsung, uvidíte tlačítko Nastavení. Stisknutím tohoto tlačítka se na obrazovce dostanete na stránku Nastavení televize.

Přejděte na kartu General

Poté, co se dostanete k obecnému, zadejte kartu nastavení Apple Airplay. Odtud se objeví černá obrazovka s logem airplay a čtyřmi šedými boxy na pravé straně obrazovky.

Zapněte Airplay a upravte nastavení

I když jsou na obrazovce čtyři šedé boxy, budete muset upravit pouze tři nejlepší nastavení na základě vašich preferencí. Zapněte airplay a upravte požadavek kódu a titulky a nastavení titulků na základě vašich osobních preferencí.

Otevřete aplikaci na vašem iPhone, kterou chcete streamovat nebo zrcadlovat

Logo Airplay je televize s logem Wi-Fi Diagonal. Když vidíte toto logo ve vaší aplikaci, klikněte na tlačítko a objeví se rozbalovací nabídka, kde si můžete vybrat televizi, na kterou chcete streamovat.

Pokud je to poprvé nastavení Airplay na vaší televizi Samsung, může to vyžadovat kód na vašem iPhone. Pokud tomu tak je, jakmile vyberete televizor z nabídky AirPlay, objeví se na obrazovce televizní obrazovky kód, který vás vyzývá k jeho iPhone.

Kde najdu airplay na svém iPhone?

Při přehrávání médií v telefonu, jako jsou videa na YouTube a různé aplikace, by se na vaší obrazovce mělo objevit logo Airplay. Logo se obvykle objeví v pravém horním rohu obrazovky při sledování nebo streamování videí. U dalších aplikací, jako jsou fotografie, budete muset kliknout na ikonu sdílení ve spodní části obrazovky a zobrazí se možnost Airplay.

Jaká zařízení mohou použít airplay?

Pouze zařízení Apple mohou odesílat obsah pomocí Airplay, ale může být přijímána a zrcadlit několik televizních značek, včetně Samsung. Ostatní telefony také mohou provádět zrcadlení obrazovky, nazývá se to něco jiného.

nejlepší, bezdrátová, obrazovka, zrcadlení, aplikace

Proč moje airplay nebude fungovat na mé televizi Samsung?

Nejjednodušší odpověď na tuto otázku je, že to prostě není zapnuto pro vaši televizi ani telefon. Po výše uvedených krocích by však mělo být zapínání vánek.

Není potřeba žádný emulátor: Jak zrcadlit obrazovku iPhone na počítači

Pokud si chcete prohlédnout obrazovku iPhone na notebooku nebo na ploše, můžete to udělat pomocí aplikace třetí strany nebo prostřednictvím vestavěné tajné funkce na Mac.

(Kredit: Whitson Gordon)

Pomocí odkazu na aplikaci Windows můžete připojit zařízení pro Android k Windows, ale co iPhone? Nemusí existovat oficiální aplikace pro navázání připojení, ale schopnost iPhone obrazovky vám umožňuje vrhnout obrazovku telefonu do notebooku nebo stolního počítače přes Wi-Fi.

Je to snadný proces, pokud si chcete prohlédnout obrazovku telefonu na Mac, pokud víte, kde hledat. Připojení k počítači se systémem Windows bude trvat trochu více práce s několika aplikacemi třetích stran. Zde je návod, jak věci fungovat.

Jak zrcadlit obrazovku iPhone na počítač Windows

Díky ekosystému zděné zahrady společnosti Apple musí uživatelé iPhone stáhnout nástroj třetích stran, aby se svůj telefon vrhl na Windows. Existuje spousta nástrojů, které nabízejí tuto funkčnost, ale pro jednoduché bezplatné obsazení se podívejte na LonelyScreen (otevře se v novém okně). Je to aplikace Barebones, která dělá jednu věc: Tricks váš iPhone do myšlení vašeho počítače je Apple TV.

Nainstalujte a spusťte LonelyScreen a poté kliknutím na název LonelyScreen podél dolní části změňte název serveru Airplay (použil jsem „Whitsonův notebook“). Z vašeho iPhone, otevřete ovládací centrum a klepněte na tlačítko zrcadlení obrazovky. Pokud takové tlačítko nevidíte, možná budete muset přidat z nastavení iPhone.

nejlepší, bezdrátová, obrazovka, zrcadlení, aplikace

Jakmile klepnete na tlačítko zrcadlení obrazovky, vyberte ze seznamu notebook LonelyScreen a na počítači se okamžitě objeví obrazovka iPhone IPhone. Nevidím to? Podívejte se na stránku s odstraňováním problémů LonelyScreen (otevírá se v novém okně). občas může být trochu pevný. Odtud můžete maximalizovat okno pro bližší pohled a kliknutím na šipku v pravém dolním dolním dolním období vyvoláte tlačítko záznamu, které vám umožní zachytit videoklipy.

Všimněte si, že LonelyScreen říká, že je to bezplatná zkušební verze, ale můžete kliknout na obrazovku NAG kdykoli-zdá se, že to není omezená zkouška v našem testování (i když obrazovka se může při používání občas znovu objevit).

Pro rychlé a špinavé zrcadlení by osamělá obrazovka měla fungovat dobře pro většinu lidí. Pokud potřebujete více funkcí, placená aplikace jako Reflektor (otevírá se v novém okně) (19.99) nebo AirServer (otevře se v novém okně) (19.99) může nabídnout více možností konfigurace pro vaše nahrávání videa a zrcadlení obrazovky.

Jak zrcadlit obrazovku iPhone do MacBooku

Uživatelé MAC to mají snadné, protože tato funkce je zabudována přímo do vašeho notebooku ve formě přehrávače rychlého času. Je tu jen jeden úlovek: musíte připojit svůj iPhone přes USB.

Screen Zrcadlovací iPhone | Jak zrcadlit obrazovku iPhone?

Zachycení krásných fotografií pomocí iPhone je stejně snadné, jak se dostane. Ale vidět tyto fotografie nebo je ukázat svým přátelům a rodině na malé obrazovce telefonu není nejlepší způsob. Zde můžete připojit iPhone k monitoru nebo televizi pomocí adaptérů HDMI pro zobrazení obsahu iPhone na velké obrazovce. Neexistuje snadný způsob, jak to udělat, než použít všechny kabely? Ano. Tady je. To můžete udělat pomocí obrazovky zrcadlení iPhone bezdrátově.

Co přesně je zrcadlení obrazovky? Jak zrcadlit obrazovku vašeho iPhone do televize? Existují několik způsobů? V této příručce najdeme odpovědi na všechny tyto otázky a uvidíme, jak funguje iPhone na obrazovce iPhone.

Co je zrcadlení obrazovky a jak to funguje?

Jak název napovídá, zrcadlení obrazovky je proces replikace nebo duplikování obrazovky iPhone na větší displej. Může to být jakékoli kompatibilní velké zobrazovací zařízení, jako je TV, Mac nebo Apple TV.

Zrcadlování obrazovky můžete dosáhnout pomocí kabelového připojení nebo bezdrátového připojení.

Pro kabelové zrcadlení obrazovky potřebujete správný adaptér HDMI, který spojuje váš iPhone s televizí. Tato metoda funguje, i když nemáte inteligentní televizi.

Všechny tyto kabely a adaptéry však vytvářejí nastavení těžkopádné, a proto se bezdrátové zrcadlení stalo populárním. Wi-Fi Alliance představila Miracast, bezdrátový displej a technologii zrcadlení obrazovky.

Pomocí této technologie můžete bezdrátově zrcadlit obrazovku smartphonu, tabletu nebo notebooku do zobrazovacího zařízení, jako je televizor, monitor nebo projektor.

Víme, že Apple dělá věci jinak. Vyvinuli svůj vlastní bezdrátový komunikační protokol, známý jako Airplay.

Miracast i Airplay jsou komunikační systémy peer-to-peer, které používají Wi-Fi přímé k zrcadlení obrazovky.

Screen Zrcadlovací iPhone

Jak jsme již zmínili dříve, obrazovka zrcadlení iPhone je proces duplikování displeje iPhone na větším displeji, což je obvykle televize. To je velmi užitečné, pokud chcete rychle zobrazit fotografie na svém iPhone nebo přehrávat videa na televizní obrazovce.

Existuje několik způsobů, jak můžete odrážet obrazovku svého iPhone na televizi. V této příručce uvidíme obě tyto metody.

Bezdrátové obrazovky zrcadlení iPhone

Prvním a snadným způsobem zrcadlení obrazovky vašeho iPhone je použití protokolu Airplay protokol. Je to proprietární bezdrátová technologie, která umožňuje různá zařízení Apple (iPhone, iPad, Mac atd.) pro duplikování obsahu obrazovky na kompatibilní displej nebo streamování zvuku a videa.

Když říkáme kompatibilní zobrazovací zařízení, máme na mysli televizory a další zobrazovací jednotky musí podporovat protokol Apple Airplay. Všichni hlavní výrobci inteligentních televize, jako jsou Samsung, LG, Sony atd. Nechte do nich zabudovat funkčnost airplay.

S integrovanými inteligentními televizory Airplay nepotřebujete žádný další hardware. Co když nemáte inteligentní televizi s protokolem Airplay?

5 Hidden Tricks for New iPhone user! #shorts #MostTechy

Chcete.li používat funkci Airplay, musíte si zakoupit podpůrný přehrávač médií, jako je Apple TV nebo Roku. Kromě toho některé přijímače AV od renomovaných značek, jako jsou Onkyo, Denon, Marantz, Yamaha, atd. Nechte do nich integrovat airplay.

Pokud máte v tomto případě odesílatel (váš iPhone nebo iPad) a přijímač (AirPlay Compatible TV nebo Media Player), pak se obrazovka zrcadlení iPhone stane velmi snadným.

Podívejme se nyní na kroky k zrcadlení obrazovky vašeho iPhone na televizi.

 • Připojte iPhone i inteligentní televizi ke stejné síti Wi-Fi.
 • V případě, že používáte Apple TV, Roku nebo jiná mediální zařízení, poté je připojte ke stejné síti Wi-Fi jako iPhone.
 • Otevřete ovládací centrum ve vašem iPhone přejetím dolů z pravého horního rohu.
 • Pokud máte starší iPhone (iOS 11 nebo dříve), můžete otevřít ovládací centrum přejetím ze spodního okraje.
 • Podívejte se na ikonu „zrcadlení obrazovky“ a klikněte na ni.
 • Tím se uvede seznam všech kompatibilních zařízení (inteligentní televize, Apple TV nebo jiná mediální zařízení).
 • Z tohoto seznamu můžete vybrat příslušné zařízení.
 • Pokud připojujete televizi poprvé, v televizi se objeví přístupový kód Airplay. Zadejte tento přístupový kód na svém iPhonu a spusťte obrazovku zrcadlení iPhone.
 • Můžete zastavit obrazovku zrcadlení iPhone opětovným kliknutím na ikonu „zrcadlení obrazovky“ z ovládacího centra.

Použití adaptéru HDMI

Bezdrátové zrcadlení obrazovky je nejlepší způsob, jak zobrazit obrázky a videa v televizi. Pokud nemáte Airplay kompatibilní s inteligentní televizí nebo přehrávačem médií (Apple TV nebo Roku), pak existuje alternativní způsob.

Apple prodává speciální blesk adaptéru HDMI známého jako Lightning Digital AV adaptér. Jeden konec adaptéru má kabel blesku, který se připojuje k vašemu iPhone.

Druhý konec má port HDMI. K tomuto portu a televizi můžete připojit kabel HDMI. Tento adaptér podporuje zrcadlení obrazovky a nepotřebujete žádnou kompatibilní inteligentní televizi nebo mediální zařízení Airplay.

Nemusíte spravovat žádná nastavení ve vašem iPhone, aby aktivní zrcadlení obrazovky. Stačí vybrat správný vstup HDMI na televizi. Televizace automaticky odráží obrazovku vašeho iPhone.

Existuje několik aplikací třetích stran pro obrazovku zrcadlení iPhone do televize. Mnoho z těchto aplikací je placeno. Výhodou však je, že nepotřebujete funkci zrcadlení Apple Airplay na televizoru nebo mediálním zařízení.

Tyto aplikace vám umožňují zrcadlit obrazovku iPhone na zařízení kompatibilních s Chromecast.

Závěr

Screen Zrcadlovací iPhone má několik výhod. Můžete sledovat fotografie iPhone a přehrávat videa na velké televizi. Prezentace a tabulky vypadají mnohem lépe na velkém displeji nebo projektoru.

V této příručce jsme viděli, co je zrcadlení obrazovky a jak to funguje. Také jsme viděli, jak funguje iPhone na obrazovce. Poté jsme se podívali na několik způsobů, jak zrcadlit obrazovku vašeho iPhone do kompatibilního televizoru nebo přehrávače médií.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS