12 Nejlepší ekvalizér softwaru pro Windows 10 v roce 2023. Realtek Equalizzer Windows 10

nejlepší ekvalizér software pro Windows 10 v roce 2023

Najdete mnoho aplikací pro zvukový ekvalizér pro operační systém Windows. Ne všechny nástroje zvukového ekvalizéru jsou však užitečné a mohou zničit váš zážitek z poslechu hudby. Abychom se těmto scénářům vyhnuli, uvedli jsme některé z nejlepších zvukových ekvalizérů, které můžete použít ve svém operačním systému Windows 10.

Není pochyb o tom, že každý miluje poslouchat hudbu. Hudba právě teď hraje nedílnou roli v našem životě. Hudba nám může pomoci uvolnit naši mysl a zapomenout na světský stres. Člověk by však měl použít zvukový ekvalizér, aby co nejlépe využil hudbu nebo vylepšil hudební zážitek.

Seznam nejlepšího ekvalizérového softwaru pro Windows

Když mluvíme o Windows 10/11, najdete spoustu aplikací pro zvukové ekvalizér. Zde jsme uvedli některé z nejlepších zvukových ekvalizérů ve vašem operačním systému Windows.

Realtek HD Audio Manager

Realtek HD Audio Manager je nejlepší aplikace pro ekvalizér zvuku, kterou můžete použít ve svém počítači se systémem Windows. Nástrojem je open-source a přináší širokou škálu možností úpravy.

Zvukový ekvalizér pro Windows je dostatečně silný, aby změnil nastavení zvuku. Přináší také některé jedinečné režimy, jako jsou mikrofony, stereofonní mix atd.

Fxsound

Je to prémiová aplikace pro zvukový ekvalizér pro Windows 10. Můžete si však využít 30denní zkušební období, abyste jej používali zdarma. V rámci 30denního bezplatného zkušebního období můžete použít všechny prémiové funkce FXSOND.

Tento nástroj poskytuje mnoho zvukových předvoleb, jako je 3D prostory, vyšší věrnost, dynamické zvýšení zisku, prosperující basy atd. Je to tedy jeden z nejlepších zvukových ekvalizérů, které můžete dnes použít.

Ekvalizér apo

Ekvalizér Apo je open-source zvukový ekvalizér dostupný pro operační systém Windows. Skvělá věc na ekvalizéru APO je to, že poskytuje uživatelům mnoho zvukových nastavení.

Tato nastavení zvuku můžete upravit a zlepšit kvalitu zvuku. Kromě toho tento nástroj poskytuje uživatelům spoustu zvukových filtrů pro různé případy.

Bongiovi DPS

Bongiovi DPS je vynikající zvukový nástroj s mnoha jedinečnými funkcemi. Nástroj nabízí novým uživatelům 30denní bezplatnou zkušební verzi a můžete získat přístup ke všem jeho funkcím podle zkušebního období.

Pozoruhodnou věcí Bongiovi DPS je její inteligentní technologie digitální elektrárny, která skenuje zvukové signály v reálném čase, aby se přizpůsobila podle scénářů.

Adobe konkurz

Adobe konkurz je trochu odlišný od všech výše uvedených ostatních. Je to aplikace pro úpravu zvuku, která vám umožní upravit váš hlas.

S Adobe konkurz můžete snadno změnit rozteč zvuku. Pokud však očekáváte, že budete používat systém ekvalizéru, není to aplikace. Je to jen aplikace pro měnič hlasu, která může doladit váš hlas.

Boom 3d

Boom 3D je pro ty, kteří hledají úžasný nástroj pro ovládání zvuku s vynikajícím rozhraním. Skvělá věc na Boom 3D je, že nabízí ekvalizér se širokou škálou předvoleb.

Nejen to, ale Boom 3D má také několik dalších možností, které mohou také zvýšit váš zvuk. Takže Boom 3D je další nejlepší zvukové ekvalizéry Windows 10, které můžete použít právě teď.

Ekvalizér Pro

Jak říká název nástroje, ekvalizér Pro je jednou z nejlepších a nejvyšších aplikací pro ekvalizér Windows 10/11, které můžete použít nyní. Skvělá věc na ekvalizéru pro je jeho uživatelsky přívětivé rozhraní, které nevypadá komplikovaně.

Kromě toho nabízí ekvalizér Pro desetipásmový ekvalizér a efekt Bass Boost. Efekt Bass Boost umožňuje uživatelům zesílit nízké tóny.

Přehrávač médií VLC

No, přehrávač médií VLC může být lichý na seznamu. Přesto má silný ekvalizér. Vestavěný nástroj Ekvalizéru VLC umožňuje ovládat výstupní úroveň specifického frekvenčního pásma v rozmezí od 60 Hz do 16 kHz.

Pokud zanecháme za sebou ekvalizér, je VLC pravděpodobně nejmocnějším a nejznámějším přehrávačem médií pro operační systém Windows. Podporuje všechny formáty videa a zvuku a poskytuje vám možnost nahrávat obrazovky, převést videa a další.

Voicemeeter Banana

Banana VoiceMeeteter se mírně liší od všech ostatních aplikací ekvalizéru uvedených v článku. Jedná se o pokročilé aplikace pro zvukový mixér obdařený virtuálním zvukovým zařízením používaným jako virtuální I/O pro míchání a správu zvukových zdrojů ze zvukových zařízení nebo aplikací.

Aplikace Advanced Audio Mixer pro Windows vám umožňuje upravit zvukový vstup a výstup. Pokud při streamování zvuku v jakékoli aplikaci čelíte problémům s zkreslením zvuku.

FL Studio

FL Studio je plnohodnotná zvuková pracovní stanice pro Windows a MacOS. Pokud jste pravidelným uživatelem, můžete najít FL Studio komplikované použití. Pokud jde o ekvalizér, FL Studio má 7-pásmový plugin ekvalizéru s názvem Fruity Parametric Eq.

Plugin vám umožňuje zvýšit nebo snižovat hlasitost specifických frekvencí. Celkově, pokud víte, jak ovládat frekvence v ekvalizéru, můžete snadno použít ovocný parametrický eq.

Soundtrap

Soundtrap je platforma, která vám umožní vytvářet hudbu společně online. Je to plnohodnotný nástroj pro výrobu hudby, který poskytuje nejrůznější funkce k rychlému vytvoření písně.

Pokud jste hudebník, můžete nahrávat a smíchat skladby z vašeho notebooku, telefonu nebo tabletu. Zajímavější je jeho podpora napříč platformami.

Pokud jde o ekvalizér, desktop i webové verze poskytují přístup k ekvalizéru pro upravení zvukových frekvencí a vokálů.

Viper4windows

Viper4Windows je možná nejlepší bezplatný zvukový ekvalizér na seznamu, který je plně kompatibilní s Windows 10.

Nástroj nabízí 18 ekvalizérů kapely, které si můžete hrát s vaší písní nebo hudbou. Kromě toho také přináší širokou škálu předem vytvořených hudebních režimů/efektů, které mohou transformovat váš zvuk/hudbu.

I když nejste spokojeni s předem vytvořenými předvolbami, můžete si vytvořit svou přizpůsobenou verzi.

Takže to jsou některé z nejlepších zvukových ekvalizérů pro Windows. Na internetu je k dispozici spousta dalších zvukových ekvalizérů, ale uvedli jsme pouze ty nejlepší. Pokud chcete navrhnout jakékoli jiné aplikace pro ekvalizér Windows, dejte nám vědět v комментари мнения ulаделцев níže.

Jak normalizovat zvuk vyrovnávání hlasitosti v systému Windows 10?

Máte rádi hraní jiného typu média na vašem PC? Pak jste si museli všimnout, YouTube, hudba, podcasty mají samostatné svazky. Může to někdy dráždit, protože zvuk se liší od příliš nízkého až velmi vysokého.

Tohle žádá o nastavení objemu vašeho reproduktoru nebo počítače. Vědět o normalizaci zvuku s vyrovnáváním hlasitosti v systému Windows 10 zde. Nastavte to, jak chcete, a užijte si poslech! Tady máš!

Co je vyrovnávání hlasitosti v PC Windows 10?

Už jste někdy sledovali televizní pořad online z počítače se systémem Windows 10? Pokud ano, pak jste pravděpodobně pozorovali, reklamy mají hlasitější zvuk než skutečná show. Stejné věci se stávají s vaším seznamem skladeb se samostatnými albami, správně?

Vyrovnávání hlasitosti úspěšně zahodí tuto hroznou situaci normalizací zvuku vašeho počítače. Obrací hlasitější a tišší zvuk na průměrnou hlasitost vyrovnáváním zvukového výstupu.

V případě, že použijete pouze jednu aplikaci k přehrávání všech druhů médií, může úprava nastavení pomoci. Několik zvukových karet však také nabízí funkce správy hlasitosti. Nejprve však musíte zkusit povolit „vyrovnávání hlasitosti“. Jak?- Naučte se to zde.

Jak normalizovat zvuk vyrovnáváním hlasitosti?

Po dokončení procesu dojde k znatelné změně v dynamickém rozsahu zvuku. Docela zvuk se zesílí a hlasitější zvuky budou oslabeny.

Některé zvukové konfigurace však toto zvukové vylepšení nepodporují. Proto musíte mít zvukové karty jako Realtek, abyste normalizovali objem. Vědět, jak realtek audio ekvalizér funguje níže.

Použijte vyrovnání hlasitosti realtek pro kontrolu hlasitosti

Pokud máte chybějící vyrovnávání hlasitosti Windows 10, zvuková karta Realtek HD vám může pomoci pouze. I když je to zastaralý produkt, stále existuje spousta systémů s touto zvukovou kartou v základní desce.

Pokud vlastníte zvukovou kartu Realtek, měli byste nainstalovat nejnovější ovladače, aby váš software zůstal bezchybný. V případě poškození řidičů budete čelit kolísáním objemu. Přejděte dolů a dozvědět se více.

Jak funguje vyrovnávání hlasitosti Realtek?

Zvuková karta Realtek je začleněna do kompresoru a tvrdého omezovače. Kompresor zvyšuje média s nízkým objemem a omezovač vytváří bariéru pro vysoce pitched zvuk. Takže, můžete dokonce zvuk, kdykoli něco hrajete.

Postupujte podle níže uvedených kroků a získejte zvukovou kartu v roli.

Aktualizujte ovladač Realtek

Již jsme se zmínili dříve; Potřebujete aktualizovaný ovladač, abyste získali bezchybný zvuk. V případě, že používáte zastaralý jeden přejděte na oficiální web Realtek a co nejdříve aktualizujte. Také musíte zkontrolovat, zda jakoukoli korupci řidiče, abyste ji opravili. Proveďte níže uvedené kroky.

How to install and run PC Equalizer Pro

 • Nejprve stiskněte tlačítko Logo Windows zároveň
 • Dále klikněte na příkazový řádek (admin) ze seznamu
 • Poté stiskněte tlačítko ANO, když se objeví okno ovládání účtu uživatele
 • Nyní se příkazový řádek otevře, typ- „Chkdsk Volume: /F“

Tento proces bude probíhat, aby se zjistily problémy. Pokud existuje, zadejte příkaz níže a opravte jej.

„Chkdsk Volume: /r“

„Chkdsk Volume: /f /r /x“

Po dokončení tohoto typu procesu „Y“ pro spuštění skenování, když se váš počítač restartuje.

To je vše! Váš řidič Realtek bude opraven nyní. Pokud problém přetrvává, postupujte podle níže uvedeného procesu a vyrovnejte zvuk.

Použijte vyrovnávání hlasitosti

(Také můžete hledat na ovládacím panelu Realtek)

 • Dále tam vyberte kartu Reproduktory
 • Poté klikněte na menší kartu Podnabídka napsanou jako zvukové efekty
 • Poté vyhledejte zaškrtnutí políčka vyrovnávání hlasitosti
 • Nakonec zaškrtněte políčko a povolte vyrovnávání hlasitosti a restartujte svůj systém a uložte změny.

Nyní víte vše o normalizaci zvuku pomocí zvukové karty Realtek. Ale musíte si pamatovat, Realtek HD Audio Manager Nejlepší nastavení pro sluchátka. Takže pokud chcete uklidňující zvuk uší, použijte místo reproduktorů sluchátka.

Konečný verdikt

Vyrovnání hlasitosti je nezbytné při přehrávání smíšeného zvukového souboru. Někdy je hudba na pozadí tak hlasitá, že ani neslyšíte, co se děje! Ale když získáte normalizovaný zvuk, takové nepříjemnosti nezničí váš zážitek.

Vyzkoušejte naše řešení a opravit zvuk ručně. V případě dalšího dotazu zruší komentář do níže uvedeného pole. Dostaneme se na vás v žádném okamžiku!

O Srijani Ghosh

Absolvent vědy z University of Calcutta. Její láska k technologii a psaní ji přivedla do této oblasti. Vždy v náladě prozkoumat nové věci

Комментарии и мнения

To už nefunguje. Kliknutím na „Zvuk“ na vyhledávacím panelu nyní otevírá „nová“ nastavení zvuku, která vám neumožňuje přístup k zařízením. Musíte projít aplikací „staré“ ovládacího panelu a poté kliknout na zvuky. Přišel jsem na to díky vašemu příspěvku.

Jen jsem se pokusil postupovat podle vašich pokynů pro správce Audio Realtek HD, protože v mém programu Windows 10 není žádný ekvalizér hlasitosti, ale když otevřu zvukový manger Realtek HD, neexistuje ani karta Sound Effects. Má pouze kartu pro konfiguraci reproduktorů, průvodce zvukem a výchozí formát? Co teď mohu udělat, protože můj objem se najednou snížil? Po řešení problémů jsem znovu nainstaloval řidiče. dík

Sledujte kroky pod záhlaví. Pokud to nemůžete použít, podívejte se na tento příspěvek: Volume Windows 10 příliš nízký dejte nám vědět, pokud najdete opravu!

Hej, přemýšlel jsem, jestli jsi věděl, jak vypnout mikrofon adiu změní, že se líbí z Rly Loud na ticho a chci to vypnout z thx

nejlepší, ekvalizér, softwaru, windows, roce, 2023

Děkuji za pomoc. Pouze pomocí videa jsem byl schopen vyrovnat svazek. Děkuji ještě jednou.

Hlavně vždy poslouchám nějaké druhy hudby a zbytek s přehrávačem médií VLC. Máte pravdu, v našem počítačovém systému jsou k dispozici různé úrovně hlasitosti. Všechny informace jsou užitečné. Můžete mi říct normální úroveň hlasitosti VLC?

Jak používat vyrovnávání hlasitosti Realtek HD pro snadné ovládání hlasitosti

Přestože zvuková karta Realtek HD je nyní zastaralým produktem, existuje mnoho počítačů, které stále používají tento zvukový pracovní kůň pro své počítače. HD Realtek byl zabudován do milionů základních desek a mnoho z nich je stále v provozu. Šance jsou docela dobré, pokud máte starší, ale stále funkční počítač, máte v sobě zvukovou kartu Realtek HD. Realtek HD byla obecně docela dobrá karta pro základní přehrávání zvuku.

Pomocí vyrovnávání hlasitosti Realtek HD

Než vám řeknu, kde to je a jak to používat, vysvětlím, co to dělá.

Vyrovnání hlasitosti je v jednoduchém smyslu kompresor a tvrdý omezovač. Kompresor zvyšuje nízké objemy a omezovač vytváří „strop“, takže se věci příliš nebudou hlasité. Konečným výsledkem je, že téměř všechno protlačené přes reproduktory má rovnoměrný, konzistentní objem poněkud podobný tomu, jak moderní FM rádiové zní.

Pomocí vyrovnávání hlasitosti

Spusťte audio správce Realtek HD. Toho lze provést buď dvojitým kliknutím na ikonu oranžové reproduktory v zásobníku:

… Nebo hledáním „Realtek“ v ovládacím panelu, pokud není ikona přítomna:

Povolení vyrovnávání hlasitosti je pouze jedno zaškrtávací políčko. Ve správci Audio Správce Realtek HD klikněte na kartu Reproduktory, poté na menší zvukové efekty na kartě a vyhledejte vyrovnávání hlasitosti zaškrtávacího políčka:

Po zaškrtnutí je to povoleno. Když není zkontrolován, je zakázán. Buď se stane okamžitě ve chvíli, kdy kliknete, bez nutných restartů nebo softwaru.

Kde je užitečná vyrovnávání hlasitosti?

Vyrovnání hlasitosti je nejužitečnější při přehrávání videa, ať už jde o video soubory, internet nebo DVD. Některé klipy/filmy mají zvuk strašně smíšené, kde sotva můžete slyšet, co se děje v jedné scéně, a pak je v další všechno příliš hlasité. Zejména s filmy jsou některé smíšené a některé měkké, kde musíte neustále upravit objem z filmu k filmu. S vyrovnáváním hlasitosti bude mít téměř veškerý zvuk konzistentní objem bez ohledu na to, jaké úrovně jsou použity původní použité zvukové stopy.

Vytváří vyrovnávání hlasitosti zvuk lépe?

Ne. Jediné, co dělá, je automaticky přizpůsobit hlasitosti pro konzistenci; Nebude to magicky zvětšovat zvuk zvuku.

Pokud používáte svůj počítač často k sledování videí a filmů, měli byste se seznámit s funkcí vyrovnávání hlasitosti, pokud máte zvukovou kartu Realtek HD. Pravděpodobně je pravda, že to nebudete potřebovat po celou dobu, ale v špetce je příjemná věc vědět, že z W-h-i-p-e-e-e-r ticho nic nechází.

Myšlenky na „Jak používat vyrovnávání hlasitosti Realtek HD pro snadné ovládání hlasitosti“

Ahoj: Nedávno jsem dostal odvahu nahrávat na svém notebooku HP! Jediný problém, zvuk „boom n prslení“! Ve spektro-analyzátoru Audacity byla frekvenční křivka ve tvaru V, dolů 20 dB v Aroung 1.5 kHz, a vypouklé hrboly při 100 Hz a 10 kHz.

Zkontroloval jsem každé nastavení zvuku na tomto notebooku a nemohl jsem najít způsob, jak jej deaktivovat! Takže to, co jsem nakonec udělal, bylo jít do správce zařízení a odstranit zvukové zařízení Realtek (DTS je s ním spojeno). Pak jsem šel a znovu nainstaloval starší Realtek, V.2.81, a restartoval notebook.

První věc, kterou jsem si všiml, byl zvuk reproduktoru notebooku Tinny-což potvrdilo, že zvuk, který prochází skrz ně, již nebyl uměle „ve tvaru V“, ale ve skutečnosti byl plochý a za druhé, nemohl jsem už otevřít manažera DTS. Takže žádné další globální grafické ekv. Na tomto notebooku, ale čistý a přesný zvuk při nahrávání!

Ahoj, nevím, jestli to někomu pomůže, ale hledal jsem způsob, jak zastavit kompresi zvuku při nahrávání streamovaného zvuku (Audacity atd.). Ukázalo se, že viník byl Dolby Digital Plus, který zpracovával veškerý zvuk hraný prostřednictvím zvukové karty Realtek (silně komprimování a také Eq). Zapnutí to a vypnuto a vydalo radikálně odlišné zvuky. Přístup k přepínání Dolby z ovládacího panelu/zvuku/kliknutí na ikonu/vlastnosti/vlastnosti/dolby.

BEST antivirus for Windows 10 in 2023 | TOP providers revealed

Nerad upravuji objem, protože dostávám tento hlasitý, hlasitý zvuk pokaždé, když to udělám. Nenašel jsem žádný způsob, jak to vypnout jakákoli pomoc velmi ocenila. Ret

V systému Windows 10 alespoň. a myslím, že to samé platí v nedávných verzích Windows. nemusíte kliknout na Slider hlasitosti, abyste změnili nastavení, pokud je to „otravný zvuk“, na který máte na mysli. Jednoduše můžete kliknout na ikonu reproduktoru a použít kowhel myši k posunu hlasitosti nahoru nebo dolů.

Bylo to automaticky a bylo hrozné. Úvod do celého mého života a teritoriálních pissis byl určitý objem v určitém objemu, ale jakmile všechny nástroje a zpěv koply do svazku. Dělá poslech hudby hloupé, pokud ji máte, což jo řekl, že to pro to nebylo určeno, ale bylo to automaticky a já jsem si to neuvědomil.

Kuci Irvine zní jako svinstvo bez vyrovnávání hlasitosti, tak zkreslené, převezené, že je nutné snížit hráč VLC na méně než 80%, ale stále neznamená zkreslení zkreslení. Filtry a efekty u hráče VLC, které doufám, to napraví.

Pouze pouze dobré pro „noční režim“ jinak ničí zamýšlenou dynamiku filmů / hudby, zejména hudby. Byl jsem frustrovaný tím, že jsem přemýšlel, proč při poslechu mé bezeztrátové hudby na iTunes přes sluchátka to znělo stejně horší jako poslech ztrátového zvuku z mého iPodu. Pak jsem to zjistil, nechal jsem vyrovnání hlasitosti, protože moje máma má špatné slyšení. Všechno zní, jako by to mělo být znovu.

Martine, mám jiného řidiče Realtek než ten zobrazený, ale tato akce mě po léta poháněla ořechy. Vyrábím videa živých koncertů v místním klubu a slyším tento omezovač čerpání, zní to jako kecy! Proč by na Zemi označili tento přepínač „hlasitost“, když to již znamená ekv? Je to hloupé! Mohu říct, že tam je opravdu kompresor a chci jen tu zatracenou věc! Ach, dobře…. Mimochodem, nejsem zcela přesvědčen, že to ve skutečnosti deaktivuje funkci omezující objem. Budu si s tím muset hrát ještě víc. Přál bych si, aby společnost zvážila

Realtek Equalizzer Windows 10

 • Nastavení ekvalizéru audio správce Realtek HD Jak
 • Realtek HD Audio Manager Ekvalizér Nastavení filmu
 • Nastavení ekvalizéru Audio Manager Realtek HD Instalace

Klepněte pravým tlačítkem myši na realtek s vysokým rozlišením a vyberte Zakázat zařízení.Rozbalte kategorii „Zvukové, video a herní ovladače“.Stiskněte Windows X a vyberte správce zařízení.Karta Opravy vylepšení můžete postupovat podle kroků. Někteří uživatelé mohou zjistit, že v okně Vlastnosti reproduktorů není žádná karta pro vylepšení. Přečtěte si opravu Realtek bez vylepšení. Rozšiřte zvukové, video a herní ovladače. Stisknutím systému Windows X a vyberte Správce zařízení otevřete správce zařízení ve Windows 10. Aktualizujte zvukový ovladač Realtek s vysokým rozlišením.

Nastavení ekvalizéru Audio Manager Realtek HD Instalace

Pokud z vašeho počítače se systémem Windows 10 zmizí ekvalizér Realtek, můžete si přejít na oficiální web Realtek a nainstalovat nejnovější zvukový ovladač s vysokým rozlišením Realtek, aby se realtek ekvalizér fungoval.įix 3.

Nastavení ekvalizéru audio správce Realtek HD Jak

Klikněte pravým tlačítkem na ikonu zvuku a klikněte na zvuky.Postupujte podle těchto kroků a aktualizujte ovladač Windows 10:

Aktualizujte ovladače Windows 10 įirstly, musíte aktualizovat ovladače, aby získali nejnovější ovladače, protože to zajistí, že ovladače jsou kompatibilní s Windows 10. Držte se této příručky a naučte se, jak přidat ekvalizér pro Windows 10 a jak také používat výchozí ekvalizér Windows 10. Zde potřebujete ekvalizér Windows 10.

Realtek HD Audio Manager Ekvalizér Nastavení filmu

Když jste milovníkem filmu nebo hráčem, výchozí zvuk vám nebude radost, protože to ne vždy přináší kvalitu, kterou požadujete.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS