15 Nejlepší emulátor iOS pro PC pro spuštění aplikací iOS na Windows 2022. Emulátor iPhone pro Windows

Top 15 nejlepších emulátorů iPhone pro IOS pro PC v roce 2023

Nejste si jisti, jak hrát na svém notebooku své oblíbené hry iOS? Vyzkoušejte tyto bezplatné emulátory iOS pro PC a spusťte všechny aplikace pro iPhone v počítači se systémem Windows.

Spuštění aplikací pro iPhone na vašem PC Windows může být docela výzvou. Je to zejména proto, že iOS a Windows jsou odlišné a samostatné operační systémy. Vývojové služby iOS používají pro své aplikace zcela odlišné mechanismy. Existuje jednodušší způsob, jak tuto výzvu překonat; iPhone emulátory pro PC.

Existuje jednodušší způsob, jak tuto výzvu překonat; iPhone emulátory pro PC. Fungují perfektně dobře a poskytnou vám svobodu spustit všechny aplikace iOS na vašem počítači Mac nebo Windows PC. Užijete si jedinečné uživatelské rozhraní, docela jako to, co máte na svém iPhone nebo iPad. Zde jsou některé z nejlepších emulátorů iOS pro PC, které musíte zkontrolovat. Jsou 100% efektivní a poskytují vynikající způsob, jak spustit všechny aplikace pro iPhone na Windows PC.

Vlnění

Toto je další fantastické prodloužení Chrome, které vás ušetří před veškerým potížemi s instalací. Dodává se s velmi intuitivním uživatelským rozhraním, které přichází s výkonnými nástroji a funkcemi. Rozhraní je docela jako to, co vidíte na iPhone a iPady. Emulátor zvlnění podporuje všechny verze aplikací pro iPhone; starý a nejnovější.

Ripple: Pros

 • Je lehký a instaluje rychle, perfektní emulátor iOS a iPhone pro PC.
 • Podporuje všechny verze aplikací iOS, starých i nejnovějších.
 • Emulátor zvlnění iOS je zdarma

Xamarin Testflight

Toto je jeden z nejlepších emulátorů iPhone s velmi klasickými funkcemi a je ve vlastnictví společnosti Apple Company. Má skvělé uživatelské rozhraní bohaté na funkce a nástroje. Pokud právě začínáte s emulací iOS pro PC, nemusí to být nejlepší volba. Testflight Xamarin je nejvhodnější pro odborníky a simulace přichází pouze jako poleva na dortu. Pokud jste rychlý student a miluje prožívání nových způsobů, jak emulovat iOS na PC, můžete snadno najít cestu kolem tohoto softwaru dostatečně rychle.

Xamarin Testflight: Pros

 • Podporuje všechny aplikace kompatibilní s iOS 8.0 a vyšší verze.
 • Má velmi lákavé a přátelské uživatelské rozhraní.
 • Je to produkt společnosti Apple, proto si můžete být jisti, že je nejvhodnější pro simulaci iOS pro PC.

Simulátor iPhone

Simulátor iPhone poskytuje vynikající platformu pro testování her a aplikací iPhone na PC. Toto je úmyslně postaveno pro simulaci her a souvisejících aplikací pro iPhone. Proto si můžete být jisti, že přichází s vynikající grafikou. Protože je určen pro hraní, má omezené funkce a nástroje. Pokud máte rádi hry iOS, ale nemáte pro hraní iPhone nebo iPad, simulátor iPhone vás zakryl. Něco, co na simulátoru iPhone miluji, je zjednodušené uživatelské rozhraní, které podle snadné použití přiřadí. Je to také lehké a zatížení super rychlé, takže můžete testovat a simulovat různé herní funkce a aplikace během několika minut.

Simulátor iPhone: Pros

 • Je postaven záměrně pro simulaci herních aplikací. Nejedná se tedy o nejlepší nástroj pro simulaci obecné funkce platformy iOS.
 • Dodává se s jednoduchým, ale atraktivním uživatelským rozhraním. UI je velmi podobné tomu, co vidíte na iPhonech a iPadech.
 • Má vysoce kvalitní grafiku, ideální pro simulaci herních aplikací iOS.

Emulátor Nintendo 3DS

Pokud jste odborný vývojář nebo začátečník, který chce zažít rozdíl v simulaci iPhone pro PC, zkuste emulátor Nintendo 3DS. Miluji krásné a uživatelsky přívětivé rozhraní, které také přichází s vynikajícími funkcemi a nástroji. Je lehký, a proto se načítá docela rychle. Lehký design také zabírá nejmenší výkon. Konzola Nintendo vám také umožňuje hrát exkluzivní hry iOS během simulací.

Emulátor Nintendo 3DS: Pros

 • Konzola Nintendo je bohatá na simulační nástroje a funkce.
 • Je lehký, načítá se rychle a spotřebovává méně energie
 • Je to zdarma a nemusíte se zaregistrovat ani poskytovat informace o vaší kreditní kartě.
 • Má funkce, které podporují hraní 3D iOS.

Chutnat.io

Pokud jste vývojář, který chce otestovat různé aplikace a funkce iPhone, chuť.io je vše, co potřebujete. Tato platforma je speciálně navržena pro testování a vývoj aplikací. Je to dobré pro začátečníky i pro odborné vývojáře. Tato platforma je založena na freemiu a přiznává začátečníkům bezplatný balíček, který přichází s vynikajícími funkcemi, které vám pomohou ocenit funkčnost platformy iOS. Je pozoruhodné, že chutná.IO nepřichází s ADE, což je nedílný aspekt ve vývoji aplikací. Zahrnuty jsou však všechny ostatní funkce, které jsou nezbytné pro vývoj aplikací pro iPhone. Tento simulátor iPhone je dodáván s velmi skvělými funkcemi a má atraktivní uživatelské rozhraní.

Chutnat.IO: Pros

 • Dodává se s atraktivním a jednoduchým uživatelským rozhraním. Poskytuje snadnější způsob simulace platformy iOS.
 • Je lehký a načte se rychle, díky čemuž je pro PC dokonalý simulátor iPhone na cestách.
 • Je kompatibilní se všemi varianty systému Windows OS. Díky tomu je mnohem snazší sledovat a sledovat, jak se chovají různé aplikace pro iOS.
 • Má bezplatný balíček, který je nejlepší pro začátečníky, kteří se snaží seznámit se s funkcemi a funkcemi iPhone.

Air iPhone

Air iPhone je velmi výkonný nástroj pro simulaci iPhone na PC. Chcete.li však maximalizovat potenciál, musíte si stáhnout a nainstalovat rámec Adobe Air Framework. Jeho uživatelské rozhraní je v podstatě virtuální obrazovka na obrazovce okna PC. Rozhraní přichází s velmi skvělými funkcemi a nástroji pro emulaci. Uživatelské rozhraní je také úhledně uspořádané a přehledné. Tato platforma je zdarma a nevyžaduje žádnou registraci ani informace o kreditní kartě, aby začaly. Platforma vzduchu iPhone je také lehká a načítá se poměrně rychle. Je také velmi kompatibilní s operačním systémem Windows. To znamená, že bude běžet hladce na počítačích se systémem Windows OS bez absolutně bez přerušení, pokud nainstalujete Adobe Air Framework.

Air iPhone: Pros

 • Emulátor Air iPhone má jednoduché a atraktivní uživatelské rozhraní. Má design a rozložení podobné tomu, co vidíte na iPhone a iPad.
 • Je lehký a načítá se velmi rychle
 • Vyžaduje Adobe Air Framework pro jeho hladký běh.
 • Podporuje všechny aplikace a funkce iPhone. To vám dává nejlepší uživatelský zážitek iPhone.
nejlepší, emulátor, spuštění, aplikací, windows

iPhone 15 & Apple Headset. New Details!

Simulátor iPhone 4

IPhone4simulator je dodáván s některými z nejlepších funkcí a nástrojů, které zřídka najdete s jinými emulátory zdarma. Miluji snadnost instalace, která přichází s tímto emulátorem iOS. Je také lehký a velmi snadný použití. Uživatelské rozhraní je velmi jednoduché a přichází s úhledně uspořádanými funkcemi a nástroji, které pomáhají s rychlou simulací iPhone. Je to zdarma a za začátek s tímto emulátorem nebudete platit cent. IPhone 4Simulator podporuje automatické synchronizace svazků aplikací a také poskytuje vynikající způsob, jak testovat a simulovat aplikace napříč iOS a dokonce i na platformě Android. Při emulaci můžete také hrát exkluzivní hry iOS souběžně.

Simulátor iPhone 4: Pros

 • IPhone4simulator je zdarma a vy neplatíte desetník, zaregistrujte se ani neposkytujete údaje o vaší kreditní kartě.
 • Má jednoduché uživatelské rozhraní, které přichází s velmi cool funkcemi a nástroji pro snadnější simulaci iPhone.
 • Při simulaci aplikací můžete hrát exkluzivní hry pro iPhone.
 • Je lehký, načítá se rychle a spotřebovává méně energie.

Elektrické mobilní studio

Elektrické mobilní studio je další klasický emulátor, který miluji používat. Nejlépe se hodí pro vývoj aplikací pro iPhone a simulaci. Protože přichází s některými velmi výkonnými nástroji a funkcemi, elektrické mobilní studio často používají odborníci vývojáři. Miluji skutečnost, že přichází s placenými i bezplatnými plány. Pokud začínáte teprve, je to vše, co potřebujete. Je dostatečně nabitý funkcemi a určitě vám dá pocit, jak aplikace a funkce fungují na platformě iOS.

Elektrické mobilní studio: Pros

 • Má velmi intuitivní a atraktivní uživatelské rozhraní
 • Je velmi lehký, a proto se načítá velmi rychle.
 • Plán zdarma je nabitý a pomůže s kvalitní emulací iOS.

Remoted iOS Simulator

Toto je další skvělý od Xamarin, přední softwarové společnosti. Remotovaný simulátor iOS je dodáván se zjednodušeným uživatelským rozhraním, které je bohaté na funkce a nástroje. Pokud chcete na PC testovat různé aplikace pro iOS, tento software důrazně doporučuji. Je výkonný a dokonce podporuje ladění aplikací pro iPhone. Je velmi kompatibilní s operačním systémem Windows.

Remoted iOS Simulator: Pros

 • Remoted iOS Simulator má jednoduché, ale intuitivní uživatelské rozhraní.
 • Podporuje ladění aplikace pro iPhone.
 • Je lehký a načítá se rychle

IPadian.síť

IPadian.Net je další velmi populární emulátor iOS s velmi skvělými funkcemi a nástroji. Má velmi atraktivní rozhraní, které je docela jako to, co vidíte na iPadu. Budete také milovat skutečnost, že tento emulátor je velmi snadno použitelný. Jednoduše si stáhnete, nainstalujete a tam jdete! Je důležité si uvědomit, že iPadian.Net není úplný nástroj emulátoru. Je to však skvělý nástroj pro simulaci iPhone na PC. Tento jedinečný simulační nástroj pro iOS má Special Native App Store, kde si můžete stáhnout další komponenty, které vám pomohou s vynikající simulací iOS. Aby bylo možné získat ipadian.bez problémů pracuje čistá hladce, musíte na svém počítači nainstalovat vzduch Adobe. Nemohu zapomenout zmínit, že iPadian.Net je velmi lehký simulátor, který běží na velmi nízkém výkonu.

IPadian.Net: Pros

 • Tento simulátor iOS je dodáván s čistým a snadno použitelným rozhraním, které je přesně jako to, co vidíte na iPadech a iPhonech.
 • Je to lehký simulátor a načte se rychle, takže je dobrý emulátor iPhone pro PC.
 • Dodává se se speciálním nativním obchodem s aplikacemi, kde si můžete stáhnout a nainstalovat další aplikace, aby se usnadnil hladký běh tohoto emulátoru pro iPhone.
 • Podporuje exkluzivní hraní iPhone na PC.

Mobione Studios

Studios Mobione je jedním z nejlepších emulátorů, které znám. Ačkoli některé z jeho aspektů a komponent byly přerušeny, tato platforma stále funguje dobře pro testování aplikací pro iPhone. Miluji skutečnost, že Studios Mobione podporuje vývoj a testování aplikací napříč platformami. To znamená, že platforma funguje dobře pro vývoj Android i pro iOS aplikace. Jeho uživatelské rozhraní je také jednoduché a elegantní, což z něj činí dobrý emulátor pro aplikace pro iPhone. Uspořádání nástrojů a funkcí v uživatelském rozhraní usnadňuje simulaci aplikací iOS na PC. Je to zdarma a nebude stát desetník. Pokud jste vývojář, který hledá ideální platformu pro simulaci aplikací pro iOS, doporučuji Mobione Studios. Je lehký a rychle se načítá pro snadnou simulaci iPhone na cestách.

Mobione Studios: Pros

 • Činí přirozený a hladký zážitek z emulace iPhone.
 • Nejlepší je pro vývojáře a pokročilé meziprodukty páky, kteří chtějí otestovat různé aplikace.
 • Je lehký a načíst blesky rychle.
 • Je to zdarma.

Inteligentní

Smartface je velmi výkonný nástroj, který je bohatý na funkce. Často je zachován pro vývojáře aplikací pro iOS. Co se mi na emulátoru Smartface iPhone nejvíc líbí, je to, že je nabitý velmi výkonnými funkcemi pro testování aplikací. Poskytuje vám dobrý pocit, jak budou pracovat na platformě iOS. Pokud jste začátečník, důrazně doporučuji vyzkoušet jiné emulátory, protože Smartface je relativně komplikovaný a jako takový je určen pro profesionální vývojáře. Pokud máte rádi učení komplikovaných věcí, jako jsem já, můžete tento nástroj vyzkoušet, přesto. Smartface je skvělý pro vývoj a testování aplikací pro napříč platformami. Funguje to jak pro aplikace pro iOS, tak pro aplikace pro iOS i Android. Něco jiného, ​​co stojí za zmínku o této aplikaci, je to, že to funguje i pro Android OS.

Smartface: Pros

 • Smartface iPhone Simulator je dodáván s velmi výkonnými funkcemi pro testování aplikací iOS na PC.
 • Má čisté rozhraní, které usnadňuje sledování funkčnosti různých testovaných aplikací pro iPhone.
 • Funguje napříč různými mobilními operačními systémy; Android a iOS
 • Je speciálně postaven pro profesionální vývojáře aplikací pro iOS.

Závěry

Toto jsou některé z nejlepších bezplatných simulátorů iOS a iPhone pro PC. Použijte je k testování různých aplikací a funkcí iPhone na počítači. Tato kolekce softwaru vám také dá pocit, jak platforma iOS obecně funguje. Doporučuji porovnat mezi ni.

Nejlepší emulátor iOS pro PC pro spuštění aplikací iOS na Windows [2022]

Hledáte emulátor iOS pro Windows, který vám umožňuje přístup k použití aplikace iOS v počítači Windows Computer? Pak zůstaňte ve spojení, budeme sdílet nejlepší emulátor Apple iPhone pro PC. Mnoho lidí na internetu hledá, jak spustit aplikace iOS na Windows? Nebo nejlepší emulátor iOS pro PC. Apple Store má velkou sbírku aplikací a her iOS, ale ne každý může spustit aplikace a hry, protože nemají iPhone nebo iPad.

Možná jste ve svém počítači spustili aplikace Android s emulátory Android pro Windows PC a Android stále vede závod u lidí, kteří jsou ochotni získat zkušenosti s Androidem ve svém počítači a jsou zde uživatelé stejného počtu, kteří chtějí používat aplikace pro iPhone nebo iPad v jejich počítači Windows PC.

 • 1 nejlepší emulátor iOS pro PC [placeno zdarma]
 • 2 Co je emulátor iPhone pro Windows?
 • 3 Proč potřebujete emulátory iOS (iPhone/iPad)?
 • 4 Emulátor iOS vs IOS Simulator
 • 4.1 #1. Emulátor Nintendo 3DS
 • 4.2 #2. Studio Mobione
 • 4.3 #3. iPadian
 • 4.4 #4. Chutnat.io
 • 4.5 #5. Aplikace.io
 • 4.6 #6. Inteligentní
 • 4.7 #7. Air iPhone
 • 5.1 #8. Simulátor iPad
 • 5.2 #9. IPhone Simulator
 • 5.3 #10. Xamarin Testflight
 • 5.4 #11. Ripple iOS emulátor
 • 5.5 #12. Idos iPhone Emulator
 • 5.6 #13. Šťastná holka
 • 5.7 #14. iMame Emularo.emulátor iOS pro PC
 • 5.8 #15. Myemulátor.online

Nejlepší emulátor iOS pro PC [placeno zdarma]

Na trhu není tolik jako emulátory iOS pro Windows dostupná ve srovnání s emulátorem Android, aby se spustily aplikace Apple a hrály hry iOS na PC na PC Windows.

Pokud tedy nemáte zařízení iOS a chcete používat aplikace a hry iOS, pak pro vás dobrá zpráva, že v internetovém světě je k dispozici řada emulátoru vzduchového telefonu pro PC pro PC. Tyto emulátory usnadňují rozhraní iOS na vašem Windows PC 7/8/8.1/10. Pokud si chcete stáhnout aplikace pro iOS na zařízení Android, máme sdílený emulátor iOS pro Android.

Emulátor iPhone je koncept založený na virtualizační technologii, která vytváří virtuální stroje na Windows a běží iOS na vrcholu virtualizace. Buďte tedy připraveni zažít aplikaci a hru iOS na vašem počítači se systémem Windows. Tyto emulátory iOS mohou také pomoci vývojářům, kteří chtějí sestavit křížovou platformu svých aplikací. Pojďme přeskočit na nejlepší emulátory iPhone pro Windows PC, které právě v počítači potřebujete.

Co je emulátor iPhone pro Windows?

Než skočíme na nejlepší emulátory iPhone pro PC, vám chce něco říct o emulátorech. Je to jako softwarový program, který funguje jako host. Emulátor pracuje jako Downloader, který vám pomůže získat přístup k aplikacím iOS a hrát iOS hry na vašem Windows PC 7/8/8.1/10.

Proč potřebujete emulátory iOS (iPhone/iPad)?

To je určeno pro vývojáře aplikací, který chce testovat aplikace a další programy. Emulátory jsou založeny na cloudu a může spustit programy jeden nebo více OS, jako jsou Mac, Windows, iOS, Android a další. Existují i ​​jiná použití emulátorů, můžete je použít pro hraní her iOS nebo vytváření aplikací pro iOS na Windows PC.

Emulátor iOS má mnoho výhod, jako je, můžete testovat aplikaci iOS během vývojového procesu, stejný operační systém používáte na více zařízeních, můžete snadno najít chybu a můžete ji vyřešit během vývoje, vyzkoušet svou aplikaci pomocí vývojářských nástrojů, které jsou k dispozici pouze pro simulátor a mnoho dalšího.

Tyto emulátory se mohou používat a dodávat s SDK s vydáním každého nového operačního systému, snadno se instalují, snadno použitelné a rychlé.

emulátor iOS vs simulátor iOS

Emulátor iOS a simulátor iOS oba zní stejně, ale mezi nimi stále existuje určité rozdíly. emulátor iOS umožňuje uživateli používat software a aplikaci bez jejich úpravy. Emulátor iOS většinou používaný uživatelem non.iOS, který chce používat aplikace Apple bez zařízení pro iOS.

Na druhé straně simulátor vytváří podobnou platformu jako původní zařízení iOS, ale může nahradit původní hardware. Z tohoto důvodu získáte chybu při použití některých aplikací a softwaru iOS. Simulátor iOS může spustit kód rychleji a plynulejší a okamžitě se spustí během několika sekund.

#1. Emulátor Nintendo 3DS

Emulátor Nintendo 3DS je největší herní konzole vytvořenou společností Nintendo, která ji oznámila v roce 2010 a vydaná ve stejném roce a emulátor získal velkou odpověď od uživatelů iOS. Emulátor Nintendo 3DS umožňuje všem uživatelům hrát hry Nintendo 3DS, které mají ve vašem počítači Windows s vysokým rozlišením a 3D grafika. Emulátor Nintendo 3DS je schopen přehrávat 3D efektové hry bez použití jakéhokoli jiného příslušenství nebo 3D skla. Tento emulátor vám pomůže hrát všechny hry Nintendo 3DS bez chyb a chyb v PC Windows. Zde je několik nejlepších 3DS emulátorů pro Android a iOS.

#2. Studio Mobione

MobileOne Studio je jedním z nejlepších emulátorů iOS, který umožňuje přístup ke stažení zdarma a provozuje hry a aplikace iOS ve vašem počítači se systémem Windows. To je hlavně pro vývoj mobilních aplikací pro meziplatlformy pro iOS a Android.

S mobione Studio můžete na Windows PC vytvářet oznámení o stavu, můžete aplikaci sdílet a také nakonfigurovat své aplikace tak, aby běžely na iPhone a iPad.Všechny aplikace jsou postaveny na HTML 5, které můžete spustit kdekoli a také jsou kompatibilní s více zařízeními. Můžete přizpůsobit ikony aplikací a také zkontrolovat stav aplikací, které si stáhnete ve studiu Mobione. Nenechte si ujít nejlepší spuštěné aplikace pro iPhone

Studio Mobione je kompatibilní s zařízeními Windows, Mac, iPhone, iPad.

#3. iPadian

Když diskutujeme o nejlepším emulátoru iOS pro Windows PC, iPadian Emulator je na vrcholu seznamu rukou dolů. IPADIAN EMULATOR vás přiměje cítit a dotýkat se, že používáte iOS na svém počítači se systémem Windows s jeho úžasnými funkcemi, jako je Siri, iMessage a také můžete vyzkoušet i TVOS a sledovat OS a. Tento emulátor má skvělé uživatelsky přívětivé rozhraní se spoustou pokročilých funkcí a je vysoce přizpůsobitelný.

nejlepší, emulátor, spuštění, aplikací, windows

S používáním tohoto iPadu vzhledu můžete snadno přistupovat k App Store a stáhnout oblíbené aplikace. Pokud jste dříve stáhli jakékoli aplikace z App Store, tento úžasný emulátor iOS vám umožní užít si je na vašem počítači se systémem Windows.

Emulátor iPadian je k dispozici ve volném a placeném (10) obou verzích. Zdarma verze stejná jako dobrá jako stahování her iOS a iOS aplikace z App Store. Má krásné GUI, jasné ukazatele, kompatibilitu aplikací a více výběr aplikací ke stažení z App Store Build It nejdokonalejší emulátory bezplatných iOS v seznamu.

iPadian kompatibilní s Windows, Mac a Linux.

#4. Chutnat.io

Chutnat.IO je nejlepší online emulátor iOS, který vám umožňuje přístup ke stažení a spuštění aplikací iOS a také aplikace pro Android na PC Windows. Tato alternativa k aplikaci.IO, ale chuť na chuť je lepší volba. S tímto emulátorem můžete ve své službě cloudového úložiště vyvinout aplikace iOS a Android. Pokud si přejete spustit aplikace pro iOS a aplikace Android na svém počítači se systémem Windows.IO je pro vás nejlepší emulátor iOS. S tímto emulátorem můžete testovat aplikace, pokud jste vývojářem aplikací a chcete vyzkoušet své aplikace.

Tento software zdarma po dobu prvních 100 minut a poté bude účtovat 0.05 za minutu.

Chutnat.Emulátor IO je kompatibilní s Windows, Mac a Linux.

#5. Aplikace.io

Aplikace.IO je další užitečný a nejlepší emulátor iOS pro PC (7/8/8.1/10). Tato jednoduchá aplikace, která se snadno naviguje. Uživatelské rozhraní tohoto softwaru poskytovalo snadné, takže spustíte aplikace snadno, stačí synchronizovat iOS.Balíček APPI nebo Android.Soubor APK na aplikaci.io a spusťte to. Aplikace.IO streamuje vaše mobilní aplikace z vašeho cloudového úložného zařízení z Windows PC, Mac, Tablet, Android. Nemusíte se bát stahování nebo nastavení.

Aplikace.IO dává vám, aby vám pocítil existenci zařízení iOS zdarma s jeho identicky vyhlížejícími, nabídkami, klávesnicí atd. Pokud jste vlastníkem firmy a poskytujte služby založenou na aplikacích, přidejte své potenciální zákazníky do aplikace rychle. Použitím této aplikace bez stahování nebo starostí. Aplikace můžete rychle a bezpečně sdílet se svými interními týmy a také je sdílet s externími. Aplikace nastavené na aplikaci.io fungují perfektně, takže se bavte na emulaci aplikací iOS.

Tento emulátor zdarma pro 7denní zkušební verzi a také kompatibilní s Windows 7/8/8.1, Mac OS, Linux a Chrome.

nejlepší, emulátor, spuštění, aplikací, windows

#6. Inteligentní

Smartface je populární emulátor aplikace pro iPhone a tester aplikací pro iOS pro vývojáře, který pomáhá vyvinout napříč platformy nativní aplikace iOS pro iOS. Smartface je plně doporučená platforma pro správu mobility, která zvyšuje produktivitu, snižuje náklady na aplikaci, odstraňuje závislost a také poskytuje řešení strategické mobility. Umožňuje vám vyvinout neomezené aplikace a je bez nákladů.

Emulátor Smartface je k dispozici ve volné a placené verzi. Placená verze začíná od 99.

Tento emulátor kompatibilní s Windows 2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7, Android, iPhone, Pad

#7. Air iPhone

Air iPhone postavil na svém počítači se systémem Windows virtuální iPhone, abyste mohli vidět skutečnou obrazovku. Toto je bezplatný emulátor iOS pro Windows PC, který podporuje Adobe Air Framework. Při zahájení tohoto softwaru otevírá jeho uživatelské rozhraní, vypadá to jako iPhone.

V tomto emulovaném iOS jsou některé předinstalované aplikace, ale pro přístup ke všem aplikacím potřebujete konfiguraci hardwaru. Můžete získat přístup k aplikacím, jako je počasí, nastavení, pošta, hudba, web atd.

Air iPhone emulátor kompatibilní s Windows, Mac, Android, iPhone.

Nejlepší emulátor iPhone pro Windows 10

#8. Simulátor iPad

Simulátor iPad je k dispozici jako rozšíření Google Chrome. V prohlížeči Google Chrome to funguje jako cloudový operační systém a také jako simulátor. Pomocí tohoto rozšíření Chrome můžete získat obrazovku iPad na svém počítači se systémem Windows. Tento iPad simulátor poskytuje takové funkce, které vám umožní zažít Siri bez zakoupení iPadu. Over, s iPad Simulator můžete vytvořit své vlastní aplikace během sekund a použít je jako spořič obrazovky také spuštěn a spojit se s webovými službami pouze jedním kliknutím.

Nejlepší část simulátoru iPadu je, je to zdarma a kompatibilní s Windows, Chrome.

#9. IPhone Simulator

Pokud si přejete spustit své oblíbené hry a aplikace pro iPhone na počítači se systémem Windows, je pro vás simulátor iPhone nejlepší volbou. Toto je nejlepší emulátor iOS v tomto seznamu, který vyplňuje váš požadavek. Aplikace, které jsou v první fázi vývoje, můžete testovat pomocí tohoto emulátoru iOS. Tuto aplikaci můžete také sledovat a hlavní obavy.

IPhone Simulator má skvělé funkce, jako je kvalita grafiky, můžete vyzkoušet funkce zařízení pro iPhone, jako jsou hodiny, kalkulačka bloku a předvolby systému iOS.

Tento simulátor je zdarma a kompatibilní s Windows, Mac.

#10. Xamarin Testflight

Xamarin Testflight je dalším užitečným emulátorem pro aplikace iOS v tomto seznamu, který poskytuje pokročilé podpory a rozsah uživatelsky přívětivého rozhraní. Stačí si stáhnout a nainstalovat emulátor iOS do svého počítače se systémem Windows, abyste mohli spustit aplikace pro iOS a všechny vaše aplikace a hry pro iOS budou spuštěny na vašem počítači se systémem Windows bez jakýchkoli problémů.

To je zaplaceno, musíte zaplatit 25 měsíčně za použití tohoto nejlepšího emulátoru. Xamarin Testflight je kompatibilní s Windows, iPhone, iPad, Mac zařízení.

#11. Ripple iOS emulátor

Emulátor IOS IOS pro stolní počítače je další nejlepší emulátor iOS. Tento emulátor je k dispozici pro Google Chrome, odkud můžete snadno přistupovat. Ripple velmi používají k testování aplikací iOS a vývojáři je používají k vývoji nové aplikace pro iPhone.

#12. Idos iPhone Emulator

Idos iPhone Emulator je také dobrý nohy pro tento nejlepší emulátor iOS pro seznam PC. Emulátor IDOS používá k vývoji hry pro idevices. S tímto simulátorem může vývojář iOS vyvinout hru, která na zařízení hladce běží.

#13. Šťastná holka

Happy Chick Další dobrý herní emulátor pro uživatele iPhone na tomto seznamu. Používání uživatele emulátoru Happy Chick Emulator iOS může použít hru iOS na počítači Windows. Tento emulátor vysoce doporučuje miliony spokojených uživatelů. Tento emulátor se může používat pro všechny uživatele iOS. Pokud jste vývojářem aplikací pro iOS, že tento emulátor pro vás bude dobrý.

#14. iMame Emularo.emulátor iOS pro PC

Emulátor Imame je jedním z nejlepších emulátorů iOS a také se jedná o nový emulátor iPhone, který je k dispozici na trhu. Tento emulátor je speciálně design a vyvíjen pro hráče a vývojáře her pro testování kompatibility napříč platformami pro aplikace iOS se systémem Windows. Tento jeden z dobrých produktů Apple, který vám umožňuje používat aplikace iOS na Windows PC právě jako iMessage pro PC. S Visual Studio mohou vývojáři IDE snadno ladit aplikace iOS na platformě Windows. To je dobré použít emulátor iPhone pro vývojáře aplikací pro iOS pro lepší řešení pro vývoj mobilních aplikací.

#15. Myemulátor.online

Z myemulátoru.Online můžete hrát různé retro ságy z 80. a 90. let. Nejoblíbenějšími a hranými hrami jsou Mario, Legend of Zelda, Sonic, Donkey Kong, Mortal Kombat, Street Fighter, Dragonball, Star Wars, Kirby a Pokémon.

Emulátor podporuje SNES (Super Nintendo), NES (Nintendo), NDS (Nintendo DS), N64 (Nintendo 64), Gameboy (Gameboy Advance Game Boy Color), Genesis Sega (Mega Drive. 16 bit) a Neo Geo Systems.

Hry jsou zcela zdarma a není třeba je stahovat do vašeho PC nebo Mac. Můžete je hrát odtud: https: // myemulator.online/ závěr

Tady je tedy seznam nejlepších emulátoru Apple iOS pro Windows, který funguje pro Windows 7/8/8.1/10. Užijte si své oblíbené aplikace a hry iOS ve svém počítači. S tímto emulátorem iPhone můžete snadno přistupovat k aplikacím a her iOS na počítači Windows. Máte.li jakýkoli jiný emulátor, který chcete přidat do tohoto seznamu, stačí se komentář, budeme aktualizovat v tomto seznamu. Nezapomeňte také sdílet tento seznam na sociálních médiích a s milovníky iOS.

Někteří ke čtení:

Nejlepší iOS emulátory pro Windows 10 a MacOS

Všichni víme, že na světě je na světě spousta emulátorů Androidu pro zařízení Windows i MacOS. Ale co emulátory iPhone? Pokud hledáte emulátor iOS pro testování vaší nové aplikace, nebo jen pro spuštění některých aplikací pro iOS na vašich počítačích, máme vás zakryté. Zde je 5 emulátorů iOS pro Windows 10 a MacOS, které můžete vyzkoušet.

emulátory iOS pro Windows a Mac (leden 2021)

Není tam mnoho emulátorů iOS. Apple je velmi přísný o emulaci a vždy blokuje a zabíjí takové aplikace. To znamená, že stále existuje několik emulátorů iOS, které můžete použít jak pro testování nových aplikací, tak pro spuštění aplikací pro iPhone ve vašem počítači Windows nebo Mac počítač. Do tohoto seznamu budeme zahrnout oba typy emulátorů. Bez ohledu na to tedy najdete něco, co vyhovuje vašim potřebám.

Jako vždy můžete přeskočit dopředu na jakýkoli konkrétní emulátor pomocí níže uvedeného obsahu.

Chutnat.io

Chutnat.IO je jedním z nejjednodušších používání emulátorů iOS. Je hostovaný cloud, což znamená, že do počítače nemusíte instalovat žádné aplikace. Navíc je kompatibilní s Windows 10 a MacOS.

Díky chuti získáte přístup k iPhone z iPhone 5s do iPhone 11 Pro Max a několik možností od iPadů a iPod Touch také. Můžete si vybrat verzi OS z iOS 10 do iOS 14. To je docela v pohodě.

Chuť je určena hlavně pro vývojáře. Proto na emulátoru nemůžete nainstalovat téměř žádnou aplikaci. Potřebujete veřejný klíč pro aplikaci, kterou chcete nainstalovat.

Důvod, proč jsem to zahrnul na vrchol tohoto seznamu, je ten, že je neuvěřitelně snadné použití a nabízí pěknou úroveň zdarma, která vám umožňuje 100 minut používání za měsíc. Můžete také platit za další čas využití a více funkcí.

Xcode

Pokud jste vývojářem iOS, zjevně již používáte Xcode na svém Mac (nebo Hackintosh) k vytvoření vašich aplikací. Pokud tak učiníte, pravděpodobně nepotřebujete jiný emulátor iOS nebo simulátor v počítači, jen pro testování vaší aplikace. Xcode má opravdu dobrý emulátor iOS vestavěný pro účely testování, a proto můžete spustit aplikaci na virtuálním zařízení místo nasazení na fyzickém zařízení.

Nejlepší věc na emulátoru vestavěného xcode je skutečnost, že získáte přístup k různým zařízením a velikostem obrazovky s různými verzemi iOS. A co víc, emulátor funguje opravdu rychle a je opravdu hladký, což je docela úžasné. Na tyto emulátory samozřejmě nemůžete nainstalovat žádnou náhodnou aplikaci, budete muset mít zdrojový kód pro aplikaci, kterou chcete nainstalovat na emulátoru.

iPadian

Jeden z nejlepších emulátorů iOS pro Windows 10, iPadian je zcela placené řešení, takže pro něj nemůžete opravdu získat bezplatnou zkušební verzi nebo cokoli. Jak název napovídá, jedná se o simulátor iPad.

Stejně jako jiné simulátory, nedostanete věci jako App Store s iPadian. Získáte pouze přístup k určité sadě aplikací, i když existuje více než 1000 těchto aplikací, včetně. Whatsapp a další.

iPadian je drahý, pokud jde o emulátory, což je jediný důvod, proč to není číslo 1 na tomto seznamu. Pokud však chcete získat zážitek iPadu na počítači se systémem Windows, můžete určitě zvážit použití iPadiana.

Testflight

Testflight, který je nyní ve vlastnictví Apple, je do značné míry oficiálním způsobem, že Apple chce, aby jeho vývojáři testovali své aplikace, jakmile je připraven k zavedení uživatelům.

Testflight přináší vývojářům podporu pro testování svých aplikací na iOS, WatchOS a TVOS. Navíc, protože aplikace iMessage jsou nyní věcí, emulátor Testflight je také podporuje. Takže pokud pracujete na aplikaci pro zařízení Apple, Testflight vás do značné míry zakryl.

To znamená, že musíte mít profil distribuce obchodu s aplikacemi, abyste mohli používat TestFlight s vašimi aplikacemi. Navíc, protože se jedná o řešení orientované na vývojáře, nemůžete na něm nainstalovat ani žádnou náhodnou aplikaci.

Elektrické mobilní studio

Nakonec si můžete také prohlédnout elektrické mobilní studio. Toto je také placená aplikace pro testování a spuštění aplikací iOS. Rozhraní však není tak dobré. Navíc je emulátor EMS iOS většinou zaměřen na testování aplikací HTML 5 a JS na iPhonech a iPadech.

Dodává se s nástroji pro ladění WebKit a Chrome, které vývojářům umožňují vyzkoušet své webové aplikace. Můžete také provozovat několik instancí emulátorů s elektrickým mobilním studiem, což může být užitečné, pokud se pokoušíte vyzkoušet svou aplikaci ve více zařízeních současně.

Stáhněte si elektrické mobilní studio (zkušební verze zdarma, 39.99)

Bonus: Apple M1 Macs

Pokud se zdá, že žádný z emulátorů pro vás tuto práci nedělá, v současné době nejlepším způsobem, jak spustit aplikace pro iOS na počítači, je pouze pomocí nového Apple M1 MacBooks a Mac Mini. Tato zařízení běží na nových čipových sadách společnosti Apple a mohou snadno provozovat aplikace pro iPhone.

Aplikace pro iPhone najdete v samostatné sekci v Mac App Store. Dříve byste také mohli naložit aplikace pro iPhone pomocí.Soubor IPA pro aplikaci, kterou chcete použít. Apple však zakázala postranní načtení aplikací pro iPhone na M1 Macs, takže jedinou možností je nainstalovat schválené aplikace z App Store.

Snadno spusťte aplikace iOS pomocí těchto emulátorů

V dnešní době tam není mnoho emulátorů iOS. Většina simulátorů iOS byla přerušena nebo je zaměřena čistě na vývojáře. Zatímco simulátory jako ten vestavěný Xcode a možnosti, jako je TestFlight, jsou docela dobré, existují i ​​další možnosti, zejména pokud chcete otestovat své aplikace pro iPhone na Windows 10.

Nejlepší emulátor iOS pro Windows

Účelem tohoto tématu je pouze zajistit, aby se o svých zdůrazňovaných funkcích podrobně hovořilo o nejlepším emulátoru iOS pro simulátory PC nebo I-Phone.

Dobrá věc je, že můžete pozorovat, jak iOS pracuje s emulátorem. Úžasný svět softwaru má zástupy všech emulátorů iOS, které byste mohli použít k tomu, jak je iOS.

To je opravdu zkontrolovat, zda je osoba, která se touží přesunout na iOS. Na začátku psaní jsou emulátory z velké části navrženy pro Windows. Zatímco řada z nich je k dispozici pro Mac a pro online použití.

Pro oba Android bývaly iOS simulátory, přesto však nefungují. To znamená, že se zmíním o všech pracovních emulátorech iOS spolu s jejich stahovacími odkazy. To by bylo zajistit, aby čtenář neskončil zmatek, jakmile emulátory nijak nefungují.

Důvody byste měli používat emulátor iOS

Není žádné popírání, že emulátory už nějakou dobu existují. Když mnoho lidí spojuje emulátory jako řešení pro hraní her, které nejsou podporovány. Skutečný případ použití je širší než hraní her.

Řada mých vrstevníků používá emulátory k testování určitých funkcí v jiném ekosystému. Poskytuje způsob, jak určit, zda je program nebo dokonce web dostatečně stabilní pro váš vlastní ekologický systém.

Existuje spousta důvodů, proč je třeba použít simulátor iOS nebo nějaký jiný emulátor. Nejprve to porazí požadavek vlastnit další zařízení spuštěné tento operační systém.

Níže uvádíme několik důvodů, proč musíte použít emulátor iOS.

Emulátory iOS umožňují spustit aplikace iOS na PC

Největším důvodem k použití emulátoru je to, že odstraňuje potřebu samostatného přístroje pro analýzu vašich aplikací nebo webových stránek. Můžete pouze napodobovat iOS a načíst svůj program, abyste zjistili, zda to funguje nebo ne.

Přesně stejný proces platí pro testování aplikace. Emulace vám může ušetřit spoustu času, také můžete dokonce potíže s natáčením na cestách. Takže v případě, že při studiu objevíte nějaké chyby, můžete je vyžehlit, než budete tlačit na závěrečné vydání.

Mnoho vývojářů má tendenci využívat emulátory na skutečných zařízeních, protože je to také levné.

Je to nákladově efektivní

Fantastická věc je, že používání emulátorů, které opravdu nemusíte mít obavy o vzniklé náklady. Ve většině případů si musíte emulátor jednou jednou koupit. Pak jste všichni nastaveni. Je to určitě mnohem lepší než nákup zařízení a pak vidět, zda mohou provádět starší nebo novější varianty svého operačního systému.

Tento typ věci se v emulátorech nestane, protože se starají o prakticky všechny verze OS. V zásadě vám ušetří poplatek, který byste utratili za zcela nové zařízení.

Musíte to používat nedbale

Zní to absurdní, ale existují příležitosti, pokud chcete hrát kasino hru, která je exkluzivní pouze pro iOS. V situaci, jako je tato, spíše než za nákup přístroje pro iOS, je emulace mnohem levnější. Najdete přesně stejný zážitek a nemluvě o emulátorech, jako je imame.

Každý, kdo dychtí hrát hry iOS ve svém PC, aniž by investoval do zcela nového přístroje pro iOS, může z těchto typů emulátorů výrazně získat.

Nejlepší iOS emulátory pro Windows

Neexistuje žádný požadavek na získání zbrusu nového zařízení iOS, abyste to mohli vyzkoušet, samozřejmě, zda není předváděcí místnost Apple nikde poblíž místa, kde žijete, pak emulátor může být nejlepším přítelem. Tato konkrétní část se bude líbit požadavkům všech uživatelů systému Windows, kteří chtějí vyzkoušet iOS.

Mobione Studios

Prvním emulátorem iOS na seznamu je Mobione Studios. Než začneme, musím přidat vyloučení odpovědnosti, že emulátor byl vývojářem přerušen, ale při stahování stále funguje.

Používání tohoto emulátoru umožňuje uživatelům vyzkoušet různé programy nebo hry iOS na svých počítačích s úžasnou lehkostí. Navíc, emulátor není vůbec hladový, což vám poskytne možnost provádět jej prakticky na jakémkoli přístroji bez obav z hardwarových limitů.

Emulátor může být opravdu vynikající pro vývojáře, kteří potřebují vyvinout meziplatformní aplikace pro chytré telefony.

Inteligentní

Nyní je další emulátor pro aplikace iOS Smartface; Emulátor je více zaměřen na profesionální uživatele. Je to proto, že programátoři používají tento emulátor k vytvoření programů k získání iOS, a správně vyzkoušejte aplikace, aby zjistili, zda jsou nebo ne.

Smartface se většinou stará o kvalifikované uživatele, a to je důvod, proč emulátor začíná z 99, v případě, že byste ji chtěli vyzkoušet. Pokud musíte otestovat aplikace mezi platformami iOS, funguje to nejlépe.

Je také nezbytné vědět, že Smartface je pravděpodobně nejvíce emulátory i-telefon nabití funkcí pro použití.

Aplikace.io

Aplikace.IO je jedním z mých oblíbených emulátorů pro iPhone, které jsou k dispozici na Windows. Ideální věc na emulátoru by mohla být jednoduchá skutečnost, že je zcela zdarma. Kromě toho, že je zdarma, je emulátor také jednoduchý a snadno použitelný. V nastavení to nevyžaduje spoustu potíží, a proto může být nastavena téměř každý.

To je opravdu jen jeden konkrétní emulátory iPhone, které se zaměřují na jednoduchost; Očekává se, že uživatelé pouze synchronizují svazek aplikací nebo snad s tímto emulátorem a navíc je dobré jít. Jakmile je emulátor plně nastaven, můžete jej použít tak, jak chcete.

Ať už byste chtěli vyzkoušet aplikace pro křížovou platformu nebo jen hrát některé exkluzivní zápasy iOS, dává vám to všechno.

iPadian

Pokud hledáte něco, co je jednoduché používat, a nevyžaduje, abyste běželi v kruzích, pak je to pro vás dobrá volba. IPADIAN byl emulátorem volby pro mnoho odborníků kromě fandů.

Důvodem je poněkud jednoduchý porozumět; Funguje to bez ohledu na pokročilé porozumění tohoto uživatele. Je flexibilní a poskytuje přímou instalaci a využívá situaci. Opravdu nemusíte chodit do technických bitů.

UI je také další silná část; Je to opravdu samovysvětlující, uživatelsky přívětivé, také funguje bez jakéhokoli zpoždění.

Chutnat.io

Budu tady upřímný, na začátku jsem měl dojem, že to není software pro spuštění aplikací pro iOS, ale pro něco, co souvisí s jídlem. Schéma pojmenování by mohlo být důvod, proč jsem se zmařil. Naštěstí zmatky odešly hned poté, co jsem si stáhl a nainstaloval.

Chuť.IO může být opravdu jedinečný rotací na emulátorech iOS pro provádění aplikací iOS na PC; Možná nejen to umožňuje provádět aplikace iOS, ale navíc to umožňuje uživatelům vyvíjet křížové aplikace v cloudu prostřednictvím tohoto emulátoru. Stahování a používání emulátoru je zdarma pro prvních 100 hodin.

Ale poté vám bude pravděpodobně účtován minimální poplatek 0.05 každou hodinu. Toto není vůbec mizerný poplatek pro emulátor, jehož cílem je produkovat záležitosti snadné pro velké množství lidí.

Air iPhone

Pokud jste obeznámeni s tímto rámcem Adobeair, musíte si být vědomi toho, že je to působivé, přinejmenším říci. Je skvělé vidět, že více programů je založeno na stejném rámci, který už nějakou dobu dělá kola. Air i-telefon je emulátor, který se nachází na stejném rámečku, který jsme začali milovat.

Instalace a práce s tímto emulátorem je snadná, ať už budete muset udělat cokoli, je stáhnout emulátor a nastavit jej spolu s vzduchovým rámem a je dobré jít. Jakmile je vše hotovo, můžete pokračovat a využít Air iPhone bez problému.

IPhone Simulator

Dokonce i simulátor i-telefonu se používá hlavně pro hry kvůli nedostatku složitých funkcí, ale skvělá věc je, že to není úplně špatná věc, začít s.

Почему стоит ждать iPhone 15 Pro☝️

Nejprve je možné opakovat i-telefon s úžasnou lehkostí a hrát všechny hry, které na něm potřebujete. Podpora je neomezená a vy se nebudete setkat s žádnými problémy. Vzhledem k tomu, jak je záměrem tohoto simulátoru vždy soustředit se více na různé stránky věcí, grafika je úžasná.

Simulátor iPhone je také snadno pracovat.

Xamarin Testflight

Další emulátor iOS pro provozování programů I-Phone na PC je k dispozici ve formě Xamarin Testflight, také prvního oficiálního emulátoru Apple, který se vyrábí pro analýzu aplikací vyvinutých pro iOS. Využití Xamarinu však existuje několik limitů, pro začátek bude emulátor spustit pouze programy, které lze vyvinout tak, aby fungovaly na iOS 8.0 nebo později.

Jako ve srovnání s řadou dalších dostupných možností, které lze nalézt na trhu, je Xamarin Testflight trochu komplikovaný správně spustit. Je vhodnější pro využití odborníka namísto tradičního použití, ale v obou případech funguje dobře. Pokud je možné překonat křivku učení, testflight se stane skvělým simulátorem iPhone.

Elektrické mobilní studio

Dalším by mohl být vaše elektrické mobilní studio, zkušené mobilní emulátor iOS pro odborníky, který zaměstnává profesionály. Nabízí mnoho funkcí pro iPhone, tak pro vývoj iPadu na webu.

Bezplatná zkušební verze je vždy k dispozici, ale plná verze je k dispozici pro 40 na vašem webu. Když to může být pro mnoho lidí nákladné, je to určitě dobrá investice, pokud máte zájem najít úplné alternativní řešení, které ve většině případů bude fungovat.

Jinými slovy, pokud jste specializovaný programátor, který hledá něco víc než jen emulátor, může být elektrické mobilní studio skvělou volbou, kterou byste měli skutečně zvážit.

Vlnění

Ripple patří mezi mé oblíbené emulátory, které lze nabídnout pro iOS. Většina emulátorů, které zkouším nebo přezkoumávám, by se normálně zaměřila na střední použití. Což znamená, že v nich není moc látky.

Existuje však řada výjimek, které porazily, aby poskytly nejlepší emulační zážitek. Jedním z takových ilustrací je zvlnění, vynikající emulátor, který se používá pro analýzu starých a nově rozvinutých aplikací, stejně jako pro starší aplikace.

Nejlepší věc na Ripple je skutečnost, že se jedná o prodloužení chromu, a proto nikdy nebudete muset projít komplikovaným procesem nastavení, abyste to dostali a vypracovali. Počítačový software je stále ve fázi beta, takže tam budou některé chyby, ale z velké části to funguje skvěle.

iMame

IMAME je méně emulátorem pro iOS analýzu pohodlí a více se zaměřuje na to, abyste mohli skutečně hrát zápasy iOS na vašem vlastním počítači. Pozoroval jsem mnoho lidí, kteří si chtějí hrát s exkluzivními zápasy iOS na jejich počítačích, a také Imame je perfektní volba.

Dobrá věc je, že software bude lehký na zdroje, také nebude běžet do škytavek nebo jiných souvisejících problémů. Ale přesně ve stejnou dobu, jednoduchý fakt, který je více zaměřen na hráče, ukazuje, že bude více uspokojit konkrétní funkce ve srovnání s celkovým zážitkem v iOS.

Přesto je iMame vlastně poněkud úžasným emulátorem pro iOS, který bude spustit většinu zápasů, se kterými chcete hrát.

Závěr

Emulátory Android nebo iOS se stávají nezbytnou součástí ekosystémů hlavně proto, že vývojář dává přednost přesně prozkoumat své programy, než je předloží k zveřejnění. Je důležité mít na paměti, že vlastnictví jednotky je mnohem dražší než mít emulátor.

Navíc, mnoho emulátorů vám také umožňuje otestovat programy křížové legged, abyste zjistili, zda nejsou. Ve srovnání s emulátorem Android pro iOS nejsou emulátory iOS tak hojné, ale stále k dispozici.

Kontrolní seznam zahrnuje téměř každý dobrý emulátor iOS, který je snadno dostupný ke stažení. Zpočátku jsem také chtěl přidat simulátory i-phonů založené na Androidu, ale již nejsou podporovány.

Jak nainstalovat emulátor iOS pro váš Windows 11/10 PC

V minulosti vyžadovala provozování aplikace pro iOS zařízení iOS. Výsledkem je, že neexistoval žádný způsob, jak nikoho nainstalovat iOS na zařízení, které není příplně.

Jak však technologie postupovala, byly zavedeny různé emulátory, které obstarávají různá prostředí na jednom operačním systému. Například vývojáři iOS mohou nyní nainstalovat emulátory iOS na PC Windows 11/10 a spustit aplikace Apple.

V tomto článku budeme diskutovat o různých emulátorech iOS v systému Windows 10 a poskytneme průvodce krok za krokem, jak nainstalovat každý z nich.

Emulátor vs. Simulátor: Jaký je rozdíl?

Pokud chcete spustit aplikaci z jiného operačního systému, můžete narazit na dva typy softwaru: emulátory a simulátory.

 • Emulátory: Ve skutečnosti „napodobujte“ zařízení, což vám umožní spustit originální software určený pro toto zařízení bez nutnosti upravit cokoli na vašem systému. Emulátory jsou používány hlavně vývojáři pro testovací aplikace. Kromě toho mohou uživatelé použít tento software ke spuštění nativních aplikací pro iOS, aniž by si museli koupit zařízení Apple.
 • Simulátory: Typ softwaru, který vám umožní napodobit operační systém jiného zařízení. Hardware však nekontrolují, takže některé aplikace mohou v simulátoru fungovat jinak nebo nemusí fungovat vůbec.

Jedním z důvodů, proč by si uživatelé vybrali simulátor nad emulátorem, je to, že může spustit aplikace plynulejší a rychlejší.

Co je to emulátor iOS?

Emulátor iOS je software, který umožňuje instalovat a spustit aplikace iOS na zařízení Non IOS, jako je počítač Windows 10.

Je to virtuální stroj, který pomáhá udržovat funkci různých aplikací, které přirozeně patří do jiného operačního systému než ten nativní na vašem počítači.

Pokud například chcete vyzkoušet aplikaci iOS bez zakoupení zařízení Apple, můžete si stáhnout emulátor iOS.

Jak nainstalovat a spustit různé emulátory iOS na Windows 11/10

Chutnat

Pokud se vám nepohodlí instalovat emulátor přímo do počítače, nemusíte se bát! Apetize je webová platforma, která vám umožní spustit aplikaci iOS jednoduše nahráním na web.

Tento emulátor můžete použít v jakémkoli prohlížeči, takže se nemusíte starat o kompatibilitu. Je to také zdarma, takže pokud chcete pouze vyzkoušet aplikaci bez jakýchkoli potíží, je to nejlepší volba.

Apetize je také populární emulátor iOS pro vývojáře a byl doporučen pro testování aplikací. Vývojáři mají přístup k síťovému provozu, protokoly ladění a diagnostiku jakéhokoli problému ze vzdáleného zařízení. Spustit tento emulátor:

 • Navštivte web Appetize.
 • Na webových stránkách klikněte na nahrát nahrávání v pravém horním nabídce stránky.

Poznámka: Uživatelé si mohou nejprve stáhnout svou požadovanou aplikaci na iTunes.

Testflight

Dalším populárním emulátorem pro vývojáře je Testflight. Tento software je nyní ve vlastnictví společnosti Apple a nabízí rozsáhlou funkci dokumentace, která vývojářům a uživatelům umožňuje snadno testovat aplikace.

Vývojáři mohou testovat až 100 aplikací najednou a mohou testovat více sestav současně. I když je to jeden z nejužitečnějších emulátorů iOS ve Windows, tento software vyžaduje, abyste měli přihlášení vývojáře Apple a pouze pozvaní uživatelé jej mohou použít.

Pokud máte přihlášení vývojáře Apple, níže jsou kroky k jeho instalaci na Windows:

 • Přejděte na web Testflight.
 • Klikněte na „Stáhnout Testflight 3.2 beta “nalezená na horní části obrazovky.

Inteligentní

Další emulátor iOS, který nabízí vynikající funkčnost pro vývojáře, je Smartface. Tento emulátor je známý pro své vynikající uživatelské rozhraní a běžně se používá k vývoji meziplatformových aplikací. Má dvě verze: zdarma a prémiové.

Zatímco bezplatná verze již nabízí vynikající funkce, vývojáři, kteří vyžadují pokročilejší funkčnost, si mohou koupit prémiovou verzi pro 99. Software také poskytuje emulátor Android, a proto je to skvělý vývojářský nástroj napříč platformami.

Před instalací aplikace se ujistěte, že je iTunes nainstalován do vašeho počítače. Zde je způsob, jak můžete nainstalovat Smartface.

 • Navštivte web Smartface.
 • Ve spodní části stránky zadejte svou e.mailovou adresu v části „Stáhnout Smartface IDE“ a stiskněte Odeslat.

Elektrické mobilní studio

Potřebujete vyvíjet, testovat, vytvářet nebo přepracovat aplikace iOS bez použití zařízení Apple? Poté je pro vás to elektrické mobilní studio.

Prostřednictvím tohoto softwaru si můžete vybrat, které zařízení chcete používat, upgradovat nebo degradovat podporu HTML5 a mnohem více, což z něj činí jeden z emulátorů Go-to iOS v systému Windows 11/10.

Je to trochu drahé ve 39.99, ale nabízí 7denní bezplatnou zkušební verzi. Před zakoupením softwaru to tedy můžete nejprve zažít. Pokud to chcete nainstalovat do počítače, zde jsou kroky:

 • Přejít do elektrického mobilního studia.
 • Chcete.li stáhnout bezplatnou zkušební verzi, klikněte na „Stáhnout elektrické mobilní studio pro Windows. zdarma 7denní zkušební verze“ nalezeno v horní části stránky. Jinak klikněte na „koupit elektrické mobilní studio nyní. 39.99 “Pokud si ji chcete hned koupit.

Bonus: IPADIAN IOS Simulator

iPadian je nejoblíbenějším simulátorem iOS ve Windows 11/10. Může napodobovat prostředí iOS, které umožňuje uživatelům cítit se a užívat si iOS, aniž by potřebovali zařízení Apple.

Nejedná se však o emulátor, takže je pro vás náročné spustit a nainstalovat nové aplikace na software.

Tento software býval zdarma, ale díky své funkčnosti a popularitě musí uživatelé zaplatit 25, aby si užili jeho funkce. Poplatek však není příliš, především proto, že má nejnovější verzi iOS, na rozdíl od jiných simulátorů zdarma, které nabízejí pouze starší a zastaralé verze.

Spusťte aplikace iOS na svém počítači s emulátorem iOS

Díky pokračujícímu pokroku technologie emulátoru mohou vývojáři a uživatelé nyní spustit aplikace iOS bez zařízení Apple. Zatímco primárním účelem emulátoru iOS je pomoci vývojářům, někteří uživatelé je mohou využít k testování aplikací před zakoupením zařízení iOS.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS