2022 Mini-Review of the Galaxy Tab S6 Lite-stále skvělé pro začátečníky digitálního umění…

22 Mini-Review of the Galaxy Tab S6 Lite-stále skvělé pro začátečníky digitálního umění v rozpočtu

Je únor 2022 a konečně jsem schopen dostat své tlapy na Samsung Galaxy Tab S6 Lite pro rychlou recenzi. Doposud splnil moje očekávání a dělá docela solidní práci jako tablet na základní úrovni kresby. A pokud zjistíte, že je cena blíže 200, je to nepřekonatelná hodnota. Při testování jsem měl několik problémů, ale na to se dostanu.

Silné body

Clip Studio Paint je další oblíbenou možností pro tablety Samsung a dokonce i Krita, která je navržena pro PC. Chcete.li z nich vytěžit maximum na vaší Tab S6 Lite, doporučuji kompaktní bezdrátovou klávesnici, abyste mohli využít zkratky klávesnice v těchto aplikacích.

Použijte jej jako tablet k výkresu na počítači?

Galaxy Tab S6 Lite nemá funkci druhé obrazovky Samsung, ale existují i ​​jiné způsoby, jak to získat z tabletu. EasyCanvas promění vaši kartu Galaxy na tablet kresby pro váš počítač podobně jako série umělců z Xppen. Podporuje pero S, takže stále získáte tlak a citlivost na sklon. Vlastně jsem docela ohromen tím, jak to funguje, dokonce i přes Wi-Fi, pokud máte silnou síť.

SuperDisplay je další aplikace, která to umožňuje, ale EasyCanvas dává trochu větší prostor pro přizpůsobení.

2022, mini-review, galaxy, lite-stále

Pomocí galaxie Tab S6 Lite s Easycanvas na Windows.

Pokud si koupíte Tab S6 Lite Galaxy Tab?

Galaxy Tab S6 Lite je všestranná samostatná tablet vstupní úrovně a skvělá volba pro digitální kresbu, zejména pokud jste na přísném rozpočtu a nechcete jít po trase Apple. Je to cena, která je těžké porazit, když si uvědomíte, že pero je zahrnutým příslušenstvím. Nezapomeňte si vyzvednout verzi 2022 s čipem Snapdragon uvnitř.

Máte.li trochu více utratit, stojí za to dávat pozor na jiné karty Galaxy na speciálním jako S7 Fe, což by vám poskytlo zhruba stejný výkon, ale větší oblast obrazovky 12.4 ″.

Pokud je váš rozpočet omezený, S6 Lite vám bude stále sloužit, když začnete svou digitální uměleckou cestu a rozvíjíte své dovednosti.

Poznámka: Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Neovlivňují vaši kupní cenu, ale mohu si vydělat malou provizi z kvalifikačních nákupů.

Publikováno společností Eyekoo

Ilustrátor ve složitém vztahu s jeho skicářem. Klávesová opice pro DrawYourweapon. Postižený násilnou závislou na kávě. Známo, že zívá jako wookiee. Zobrazit všechny příspěvky od Eyekoo

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 Recenze: lepší nové vydání?

Stojí za to získat nový edice Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 s perem? To je to, co se v této recenzi naučíte.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite byl jedním z nejzajímavějších tablet před dvěma lety, protože je to dobrý tablet středního rozsahu s perem, které měla předtím jen dražší zařízení. Samsung nyní vydal upgradovanou verzi s názvem Edice 2022. Je to stejně vzrušující jako jeho předchůdce a dobrý nákup za 349 dolarů? To je to, co se naučíte v této recenzi Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022.

Hardwarový výkon

Z vnějšku vypadá Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 stejně jako jeho předchůdci, ale uvnitř jsou některé změny. Místo své vlastní čipové sady Exynos tentokrát Samsung používá procesor Qualcomm Snapdragon 720G. Je podporován 4 GB RAM a 64 GB nebo 128 GB interního úložiště. Jako obvykle můžete získat verzi s LTE 4G.

Moje srovnání měřítka ukazuje, že ve většině případů je verze 2022 o něco silnější než její předchůdce. S výjimkou testu výpočtu Geekbench 5 je zde verze 2020 rychlejší. Ale při vložení jiných tablet do tohoto srovnání jsou rozdíly menší. Tab a8 Galaxy zůstává slabší a konkurenti jako Xiaomi Pad 5 a Apple iPad 9 jsou mnohem silnější.

SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE. ДЛЯ КОГО И ЗАЧЕМ?! ПОЛНЫЙ ОБЗОР!

S6 Lite není špičkový herní tablet, protože v tomto cenovém rozpětí by iPad 9 byl pro to mnohem lepší volbou. S tím bylo řečeno, můžete hrát většinu her. To zahrnuje Fortnite, který běží docela dobře s nejnižšími grafickými nastaveními. Stejně jako u předchůdce. Ale při trochu zvednutí grafiky to příliš vrhá.

PUBG Mobile vypadá skvěle a při nastavování grafiky na HD běží hladce a běží hladce. Nemůžete ani vybrat vyšší.

Multitasking a režim stolní počítače Samsung Dex dobře běží. Můžete sledovat YouTube a surfovat na webu současně nebo psát slovem bez problémů. Avšak s náročnějším multitaskingem a při otevírání mnoha aplikací v DEX můžete říci, že je to o něco pomalejší než prémiová zařízení, jako je Tab S8 Galaxy Tab S8. To se dá očekávat, samozřejmě.

Displej: 10.4 palce

Displej se ve srovnání s před dvěma lety nezměnil. Dostaneme stejné 10.4palcová LCD s rozlišením 2000 x 1200 pixelů. Texty a ikony vypadají dostatečně ostře, ale nemohou držet krok s některými konkurenty, kteří jsou jen trochu dražší.

Zatímco obrazovka je plně laminovaná a docela jasná, není tak jasná jako iPad 9. Prohlížení úhlů je široké a barvy vypadají dobře. mnohem lépe než na kartě Galaxy A7 a A8.

Můžete sledovat Netflix a další streamovací služby v kvalitě HD, protože má širokou úroveň L1. HDR není podporována.

Řečníci

Přestože The Galaxy Tab S6 Lite 2022 má pouze dva reproduktory, kvalita zvuku je lepší než čtyři reproduktory Galaxy Tab A8. Není to však tak dobré jako na S8. Ale celkově se jedná o tabletu slušného zábavy.

S Pen: Poznámky Samsung

Stejně jako u svého předchůdce je zahrnuto pero S, nemusíte nic platit navíc. A pero funguje stejně jako s předchůdcem a většinou ostatních tabletů. Vždycky se mi líbí, že všechna pera jsou zaměnitelná. Stejné pero můžete použít ze S8 na S6 Lite a naopak. To je fantastické.

Existují však dva rozdíly. Vzhledem k tomu, že stylus pro S7 a S8 má vestavěnou baterii, můžete použít jejich dálkový ovladač v aplikaci kamery nebo PowerPoint. To není možné na S6 Lite. Pozitivní poznámku, nikdy zde nemusíte nabíjet pero.

Vypadá to také, že stylus nereaguje tak rychle jako na S8. Psaní může trochu zaostávat za perem, zvláště při rychlém kreslení. Ale to není kvůli pero, ale kvůli 60 Hz obrazovce S6 Lite. S8 má rychlejší displej 120 Hz.

Pen však přesto funguje velmi dobře a je největším vrcholem tohoto tabletu. Spolu s aplikací Fantastic Samsung Notes, je to dobře vhodné pro studenty a obecně, pokud chcete zapisovat ručně psané poznámky. Poznámky Samsung můžete použít k anotaci PDF, stejně jako pro výkresy a převést rukopis na text počítače.

Pro pero existuje spousta dalších funkcí. S příkazy vzduchu můžete rychle spustit novou notu nebo pořídit snímek obrazovky a anotovat ji. S novou funkcí S PEN k textu můžete použít rukopis v mnoha normálních textových polích. Podobně jako funkce Apple Scribble.

Kvalita postavená design

Design je stejný jako jeho předchůdci. Dostaneme celé kovové tělo, které se cítí poměrně špičkové a mnohem lépe postavené než galaxie Tab A8. Vypadá to jako prémiový tablet, ale chybí některé prvotřídní funkce, jako je skener otisků prstů. Je to tenké 7 mm a váží 467 g.

Po jeho stranách má tablet slot pro kartu microSD, standardní konektor pro sluchátka a USB C 2.0 Port. Nemůžete tedy připojit externí monitory.

Kamery mají rozlišení 5 a 8 megapixelů a jsou dost dobré pro selfies, snímky a videochaty. Ale ano, slabší než S8 nebo iPad Pro, samozřejmě.

Kryt klávesnice

Na svých webových stránkách Samsung prodává dva druhy krytí klávesnice pro Galaxy Tab S6 Lite, které nevyrábí přímo Samsung. Jeden je připojen pomocí Bluetooth a druhý používá USB C. Vyzkoušel jsem USB C, který je vyroben podle ItFit a je „navržen pro Samsung“.

Funkčně je to docela dobrý obal na klávesnici. Klávesnice funguje skvěle a mohu na ní pohodlně psát. A protože je připojen pomocí USB C, nemusíte jej nabíjet samostatně. Zatímco touchpad je malý, funguje to a stejně máme velkou dotykovou obrazovku.

Funkčně je tedy kryt klávesnice docela dobrý. Ale je to velmi levné. Celý kryt a dokonce i klávesnice, klíče a touchpad jsou vyrobeny z velmi levného tvrdého plastu. Připojení USB C také není tak elegantní, jak by byl specializovaný konektor klávesnice.

Software: Android 12

Pojďme se dostat k jeho softwaru. Vydání Galaxy Tab S6 Lite z krabice 2022 spustí Android 12 a nahoře sedí UI Samsung. Obvykle uvolňují dvě nebo tři velké aktualizace verzí pro své tablety, takže očekávám, že získá Android 13 a 14 a možná dokonce Android 15.

Vydání 2020 bylo vydáno s Androidem 10, takže se chystá být na konci svého aktualizačního cyklu. Spolu s novým procesorem jsou budoucí aktualizace hlavním důvodem, proč byste získali nové vydání místo verze 2020.

Protože vydání 2020 již získalo svou aktualizaci na Android 12, software je v tuto chvíli identický. Dostaneme standardní rozhraní Samsung s tunami funkcí, které známe z jiných tabletů. Zmíním se již o velkých funkcích pera.

Také si myslím, že je skvělé, že je podporován Samsung Dex. Obvykle to dostáváme pouze s drahými tabletami. Jakmile to zapnete, dostanete na dně hlavní panel a aplikace lze otevřít ve volném plovoucího okna. Stejně jako na stolním počítači. To dává smysl při použití myši a klávesnice, jako je kryt klávesnice.

Životnost baterie

V testu baterie získala Galaxy Tab S6 Lite 2022 běh 7.5 hodin. Za tímto účelem vždy opakuji video HD YouTube při maximálním jasu. To je průměrný výsledek.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 Recenze: Konečný verdikt

Je Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 dobrý tablet? Ano to je. Stejně jako jeho předchůdce. Dostaneme pevnou obrazovku, fantastické pero, dostatečně dobrý výkon, aktuální software a prémiový pocitací design. Bohužel se cena nezměnila. A tablet se téměř nezměnil a stojí to stejných 349 dolarů.

Mým vysvětlením je inflace a nedostatek čipů. Je však jisté, že S6 Lite 2022 není tak jedinečný, jak to bývalo před dvěma lety. Pokud hledáte tablet střední třídy s Androidem, S perem a dlouhými aktualizacemi softwaru, je to téměř vaše jediná volba. Ale s Xiaomi Pad 5 můžete získat mnohem lepší tablet s perem za podobnou cenu. což s největší pravděpodobností nedostane tolik aktualizací, nicméně.

Existuje ještě jeden konkurent, proto si podrobně podívejte alternativy.

Nejzajímavějším konkurentem je Apple iPad 9. Ano, včetně tužky Apple je to dražší, ale ne tolik. I když má starý design a obrazovka není laminovaná, její výkon je mnohem, mnohem lepší a pravděpodobně získá delší aktualizace. Určitě to není Android, ale iPados je fantastický operační systém tabletu.

Zmínil jsem se o Xiaomi Pad 5 jako alternativu. Má lepší obrazovku a je silnější, ale pravděpodobně nedostane tolik aktualizací. Celkově je software společnosti Samsung zralejší. Ale můžete získat Xiaomi také s aktivním perem, které funguje dobře.

Pokud nepotřebujete pero, můžete se podívat na Samsung Galaxy Tab A8. Pro jednoduché úkoly a jako mediální tablet je to dost dobré a zároveň je to mnohem levnější. Je však také slabší než S6 Lite téměř ve všech ohledech.

Samsung Galaxy Tab S6 Recenze: Stejně dobré jako tablety Android

To může být slabá chvála, ale stále je to celkově vynikající aktualizace s novým stylusem Pen Pen.

Alexandra je přidruženým editorem týmu optimalizace výkonu CNET. Vystudovala Marymount Manhattan College v New Yorku a ve škole byla internovaná s technologickými a zpravodajskými týmy CNET. Před příchodem do CNET na plný úvazek byla Alexandra v Newsweeku, kde pokrývala současné události a politiku.

Tab S6 Samsung Galaxy získává pro tablet Android hodně pravou. Má rychlý procesor Qualcomm Snapdragon 855 a flexibilní skladování s 128 GB nebo 256 GB, které lze rozšířit na 1 TB s kartou microSD. Nedávné aktualizace společnosti Samsung v režimu DEX dokonce činí kartu S6 životaschopnější náhradou notebooku než dřívější modely.

Samsung Galaxy Tab S6

Dobrý

Samsung Galaxy Tab S6 vysílá svého předchůdce výkonnějším procesorem, optimalizovaným režimem DEX a zvýšeným úložným prostorem. Získá také nový minimalistický design a aktualizovaný stylus Pen Pen.

Špatný

Klávesnice není zahrnuta a je to drahé a vyžaduje čas přizpůsobení se svých malých klíčích. V hybridních válkách tabletu/notebooku je pro model Android jen malý křik, zejména ve světle podpory aplikací pro Android na Chromebookech.

Sečteno a podtrženo

Tab S6 Samsung Galaxy je skvělou aktualizací loňského prémiového tabletu pro Android, ale neplní to pro příkop iPad Pro, Surface Pro nebo jiné možnosti.

Tab S6 je lehčí a tenčí než předchozí karta S4, která se cítila mírně neohrabanější, přestože má stejné 10.5palcový displej AMOLED. Tab S6 má tenčí rámu a zaoblené rohy, což jí dává minimalistický vzhled, srovnatelný s iPad Pro.

Popisy jsou zefektivněny skenerem otisků prstů na obrazovce a gesto dvou klepnutí pro probuzení tabletu. Samsung možná zjednodušil příliš daleko odstraněním konektoru pro sluchátka tabletu, ale mírně to nahradí s přidáním quad reproduktorů naladěných AKG a Dolby Atmos.

Pokud jde o výdrž baterie, starší Tab S4 měl větší baterii 7 300 mah než baterie 7 040 mah S6. Samsung říká, že karta S4 poskytovala přibližně 16 hodin používání, zatímco nový S6 poskytuje blíže 15 hodinám. Na video testu CNET Labs trval baterie po dobu 10 hodin, 59 minut.

Ale i s těmito dobrými funkcemi, výběr tabletu Android je v těchto dnech těžkou voláním. Linie Microsoft Surface Pro. Tablety Apple iPad Pro a novější Chrome OS a dva-in-one mají na trhu zámek a tab S6 neznamená přesvědčivý případ, který je třeba přepínat, i když jsou některé funkce stejně dobré nebo lepší.

S pero vzduchová koule

Tablet S6 přichází s aktualizovaným stylusem Pen Pen. Nyní s úhlnějším designem zůstává pero S skvělým nástrojem pro kreslení nebo pořizování ručně psaných poznámek na tabletu. Nelehl jsem nový tvar odhození, ale lehká váha pera může být pro lidi, kteří jsou zvyklí na heftivnější váhu tradiční tužky nebo jiného typického psaní nástroje.

Při použití se na obrazovce objeví malá ikona, která vám poskytuje přímý přístup k aplikacím pro produktivitu, které pracují s perem S, včetně poznámek a psaní na obrazovce, což usnadňuje rychlé zapisování všech různých poznámek nebo seznamů úkolů. Přestože psaní na obrazovce se necítí stejně jako psaní na papíře, stylus klouže hladce přes tablet a přesně zaznamenává psaní, takže to dokončí práci.

Aktualizované pero nyní rozpoznává letecké akce. Ovládací prvky gest, které byly poprvé představeny v řadě Galaxy Note série. Můžete provádět určité akce, jako je procházení médií, změna nastavení fotoaparátu nebo nastavení hlasitosti na S6 pohybem perem S vzduchem. Ačkoliv teoreticky je skvělé, činy vzduchu jsou omezeny na několik aplikací a je obtížné je provést dostatečně jasně pro to, aby zařízení rozpoznalo příkaz. Strávíte více času máváním stylusu, než je potřeba klepnutí na obrazovku.

Pro nabíjení stylusu se pero magneticky připojí k zadní části tabletu pro bezdrátové nabíjení. Jen to tam nenechávejte na plný úvazek, je možné se dostat sraženo a převrátit se pod pohovku.

O nové klávesnici.

Kryt klávesnice-odděleně prodávaným je dodáván ve dvou částech: klávesnice, která se připojuje k zástrčce umístěné na levé straně tabletu a zadní část s stonkem. Mít dvě části umožňuje používat stojan bez klávesnice a dává vám místo, aby byl pero S v bezpečí.

Nová klávesnice představuje trackpad podobný notebooku a řadu funkčních klíčů, včetně tlačítka rychlého spuštění pro Dex, rozhraní podobné PC SAMSUng. Podobně jako tablety Microsoft Surface nebo břidlice Google Pixel. Přidaný trackpad umožňuje používat kurzor myši, což je rozhodně zlepšení oproti loňskému obálce. Ale s přidaným trackpadem jsou klíče menší, což ztěžuje použití, pokud jste zvyklí na větší nastavení notebooku nebo stolního počítače.

Podobně jako na kartě S4, Microsoft Surface Pro a další tablety, nová kniha klávesnice není součástí tabletu, což je frustrující, protože to je to, co se tablet cítí jako rozumný náhradník notebooku. S další klávesnicí má cenu notebooku bez přidaných výhod skutečného notebooku se stolním operačním systémem.

Skvělý tablet Android, ale je to dost?

Samsung Galaxy Tab S6 nabízí inovativní funkce v kategorii, která není známá pro inovace. Většina tablet založených na Androidu, jako je Amazonova sestava Fire, je vyrobena jako levná zařízení pro spotřebu médií. Tab S6 je vzácný tablet Android, který dělá více. Je to skvělá aktualizace loňského prémiového karty S4, ale zcela to neznamená, že si ji vyberete přes iPad Pro nebo Surface Pro.

Samsung Galaxy Tab S6 přichází v šedé, modré a červenání. Základní model Wi-Fi-pouze má 128 GB úložného prostoru (plus expanze microSD) a 6 GB RAM pro 649 nebo pro 729, můžete získat 8 GB paměti a 256 GB úložného prostoru. Pen je součástí obou, ale nikoli krytu klávesnice, který stojí 180. (Ve Velké Británii začíná na 619 GBP a v Austrálii na AU1 099.)

Recenze Samsung Galaxy Tab S6

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Klady

  • Vynikající kvalita sestavení, zobrazení a výkon.
  • Dlouhá životnost baterie.
  • Pevné kamery.

Nevýhody

Pokud hledáte tablet pro práci, pravděpodobně přijde na mysl Apple iPad Pro nebo libovolný počet 2 v 1. Ale neříkej to Samsungu, což doufá, že si vyzvednete jeho Android-poháněnou galaxii Tab S6 (od 649) a 179 klávesnice, aby uspokojila vaše potřeby produktivity. Tab S6 je nepopiratelně výkonný tablet s nejvyšší kvalitou sestavení a hardwarem. Bohužel stejná péče nepřevádí do softwarového zážitku, což se ukázalo jako docela buggy při testování. A Google Play jednoduše nemůže držet krok s Apple’s App Store, pokud jde o kreativní aplikace pro profesionály, takže slib produktivity zde relativně prázdným.

Návrh a zobrazení

Galaxy Tab S6 má lesklý, vysoce kvalitní design. Rám je prášek potažen černou, modrou nebo šedou, s anténními liniemi nahoře a dole. Měří 9.63 o 6.28 0.22 palců (HWD) a váží 14.72 uncí.

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Když se drží svisle, v levém horním rohu zadní části tabletu je zásobník s dvojitou kamerou, nad depresí, která drží stylus pero S pera. Horní a dolní okraje jsou domovem duálních reproduktorů a na dně je také port nabíjení USB-C. Napravo najdete slot pro micro SD, svazek a tlačítko Bixby. Port Pogo Pin a dva zářezy pro držení volitelného pouzdra na klávesnici jsou vlevo.

Google Pixelbook Go

Amazon Fire HD 8 (2018)

Apple iPad Air (2019)

Na přední straně tabletu dominuje 10.5palcový displej Super AMOLED. Hodiny na rozlišení při 2 560 o 1 660, za 287 pixelů na palec. Displej AMOLED je nádherný, s hlubokými, inkoustovými černochy a bohatými barvami. Přesnost barev je vynikající a obrazovka je dostatečně jasná na použití v jakémkoli scénáři.

Bohužel, snímač otisků prstů ve spodní části obrazovky funguje špatně. Zdá se, že je schopen detekovat prst v jedné poloze, takže je zbytečný, když drží tablet v krajinném režimu.

Zvuk, kamery a připojení

Tab S6 obsahuje čtyři reproduktory Dolby Atmos naladěné AKG. Celkově je zvuk bohatý na jakýkoli objem, s překvapivou úrovní basy. A s vrcholem objemu přicházejícího na 93 dB může karta S6 snadno naplnit místnost zvukem.

Jak je uvedeno výše, na zadní straně tabletu je zásobník s duálním kamerou s primárním senzorem 13MP s f/2.0 clony a 5MP širokoúhlý objektiv s f/2.2 clona. Za jasného světla je fotoaparát 13MP solidní. Naše testovací výstřely byly ostré, s vynikající přesností barev. Několik obrázků ukázalo rozostření na pozadí, i když jsme si toho všimli pouze při jejich důkladném zkoumání v plné velikosti. Výkon s nízkým osvětlením je přijatelný, i když jsme si všimli rozmazání pozadí v několika výstřelech, stejně jako hluk kolem okrajů obrázků.

Objektiv širokoúhlého je přijatelný, ale nenahradí fotoaparát vašeho smartphonu. Zatímco zkušební výstřely měly vynikající přesnost barev a zachyceny jemné detaily, několik z nich bylo znatelně zkresleno kolem okrajů. Na fotografiích s nízkým osvětlením se zkreslení obchodovalo za trochu bláta a hluku.

Fotoaparát směřující vpředu sportuje čočku 8MP s f/2.0 Clona. Za denního světla byly všechny naše obrázky svěží, s vynikající přesností barev a hloubkou ostrosti. Fotoaparát také dobře funguje pro videokonference. Při slabém světle je kamera stále dobrá, ale na pozadí některých obrázků jsme si všimli nějakého hluku a rozmazání na pozadí.

Pokud jde o konektivitu, karta S6 přichází v modelech Wi-Fi-pouze a LTE. Oba podporují duální pásmové Wi-Fi a model LTE pracuje na všech hlavních amerických dopravcích kromě ATT. Testovali jsme model Wi-Fi.

Kromě toho všechny varianty Tab S6 mají Bluetooth 5.0, GPS a akcelerometr.

Hardware a výkon

Galaxy Tab S6 se dodává s procesorem Qualcomm Snapdragon 855. Základní model, který jsme testovali, má 6 GB RAM a 128 GB úložného prostoru a model zesvětlení má 8 GB RAM a 256 GB úložiště. Oba podporují až 512 GB externího úložiště prostřednictvím karty microSD a port USB-C tablet také podporuje hrst flash disků.

Benchmarky jsou v souladu s ostatními zařízeními s podobným hardwarem. Na GeekBench 5, řada testů, které měří výkon procesoru, získala Tab S6 vícejádrový skóre 2 652, což je jen plachá z Snapdragon 855-poháněné Galaxy Note 10 při 2 745. Ale ve srovnání s iPad Pro, který je poháněn Bionickým procesorem Apple A12X a otočen ve skóre 4 500, prostě neexistuje žádná soutěž. To znamená, že T stojí za zmínku, že benchmarky nám poskytují způsob, jak objektivně měřit výkon na podobných produktech, ale nemusí nutně odrážet, jak produkt funguje v reálném životě.

Při každodenním provozu se karta S6 snadno zpracovává asi tucet aplikací, stejně jako prohlížeč Chrome bez problémů. Hra je také solidní. Hráli jsme PUBG déle než hodinu a nesetkali jsme se s žádným zpožděním nebo přeskočeným rámům.

V našem testu vypouštění baterie, který streamuje video HD přes Wi-Fi při plném jasu, se baterii 740 mAh tabletu podařilo trvat 8 hodin a 19 minut. S konzervativnějším použitím byste měli být snadno schopni získat 10 hodin mezi poplatky na modelu Wi-Fi. Když zjistíte, že vaše baterie je nízká, Tab S6 podporuje rychlé nabíjení s zahrnutým 15W adaptérem.

Výměna notebooku?

Samsung tlačí kartu S6 jako náhradu notebooku za kreativní profesionály. Zatímco S pero je zahrnuto do tabletu, budete muset vydělat 179 pro pouzdro na klávesnici, které budete opravdu potřebovat, pokud jej plánujete použít místo počítače.

Pouzdro na klávesnici je malé, není podsvíceno a je to trochu praxe, aby se s jeho chicletovými klíči cítil. To znamená, že klíče jsou hluboké a mají pěkné cestování.

Trackpad sedí pod klíči. Zjistili jsme, že je to v pořádku pro pohyb kurzoru a otevírání aplikací, ale pokud chcete vybrat text, je snazší tak učinit prstem nebo perem S. Odmítnutí palmy je však špatné a náhodné přejetí dlaně může přesunout kurzor na úplně jiné místo v dokumentu.

Zadní polovina klávesnice se připojuje opakovaně použitelným lepidlem, které začalo selhat po jeho odstranění jen několikrát. Při provádění nějakého výzkumu jsme na to našli řadu stížností zákazníků. Kromě toho připojený stojan funguje dobře pouze při použití na stole nebo na jiném zcela rovném povrchu. Pokud pracujete na gauči nebo v klíně, stojan na tablet adekvátně nepodporuje.

Z velké části je pero S přesné a má dobrou citlivost na tlak. Latence není tak nízká jako použití Apple Pencil na iPad Pro, ale zpoždění je minimální.

S perem je vynikající pro psaní poznámek, označení dokumentů nebo pro vytvoření náčrtu. Nepovažovali jsme to za spolehlivé pro spouštění vzduchových gest, která při testování fungovala pouze nějakou dobu.

Může karta S6 nahradit váš notebook? Snažili jsme se ho použít týden jako náš domácí počítač a zjistili jsme, že je v pořádku pro základní úkoly, jako je odesílání e.mailů, psaní krátkých dokumentů a aktualizace sociálních médií. Ale pokud jste kreativní profesionál nebo napájecí uživatel, kryt klávesnice prostě není dost dobrý pro každodenní použití a softwarový katalog ponechává hodně žádoucí.

Software

Tab S6 se dodává s Android 9 Pie spolu s vlastním UI Samsungem One One UI. Z velké části to vypadá velmi podobně jako software, který dostanete na telefonu Samsung Galaxy, s jednou pozoruhodnou výjimkou: Tab S6 má vestavěný režim DEX, který pracuje na tabletu na rozdíl od externího monitoru.

Dex režim je vlastní rozhraní Samsung, které emuluje notebook, jako je Chromeos, ale ne tak leštěný. Bohužel jsme to zjistili, že je to frustrovaně buggy při testování. Při několika příležitostech se tablet uvízl v režimu Dex a jediný způsob, jak jej deaktivovat, byl vypnutím napájení. Také jsme zažili hrst časů, kdy to nepoznalo klávesnici.

Také jsme narazili na četné chyby a vtípky mimo režim Dex. Například jsme museli tablet restartovat několikrát, protože by se uvízl v orientaci na výšku a ikona orientace by zmizela z zásobníku rychlého nastavení.

Pro srovnání, nově vydané iPados společnosti Apple opravdu dělá iPad Pro životaschopnou alternativou k notebooku pro mnoho lidí a Chromeos se v posledních několika letech exponenciálně vyvinul, aby se stal vynikající možností cloud computingu.

A i když očekáváme, že v budoucnu bude Samsung aktualizovat kartu S6 na Android 10, poté není žádná záruka. Za tuto cenu očekáváme rychlé a zaručené aktualizace po dobu nejméně několika let, jako byste se dostali do linky iPad a Chromebook 2-in-1s.

The most affordable standalone drawing tablet for digital art beginners

Závěry

Ačkoli Samsung Galaxy Tab S6 je nádherný tablet s hvězdnými specifikacemi, jeho software brání tomu, aby byl skutečným konkurentem do jiných promýšlených tablet a 2 v 1 zařízení. Pokud hledáte alternativu, která má přístup do obchodu Google Play, podívejte se na 2-in-1 Samsung Chromebook Plus V2 (začínající na 599), který obsahuje stylus, některé z nejlepších hardware, které najdete v Chromebook a vynikající služby a podpora od Google. Tvůrci obsahu budou chtít zvážit výdaje více za iPad Pro (počínaje 799), který pracuje s mnoha kreativními aplikacemi, jako je Adobe Creative Cloud, které v Google Play nenajdete. A pokud jednoduše chcete tablet pro spotřebu a hraní multimédií, je iPad základního modelu 329 vynikající volbou.

Samsung Galaxy Tab S6. Nejlepší tablet pro tvůrce mobilních obsahů a kreativní cestovatele

Strávil jsem několik týdnů testováním tabletu Samsung Galaxy S6 a byl jsem schopen vykonávat většinu svých profesionálních úkolů ze zařízení. Denní úkoly, jako je třídění komunikace, úpravy dokumentů, surfování na webu a správa souborů, byly snadno zvládnutelné.

A pokud vše, co musíte udělat, je zůstat v kontaktu se svými kolegy, přáteli a rodinou, pak Tab S6 vyniká způsoby, jak vás spojit!

Zde je 10 nejlepších důvodů, proč Samsung Galaxy Tab S6 je nejlepší pro tvůrce mobilních obsahů a kreativní cestovatele

Displej Samsung Super Amoled

Samsung se může pochlubit nejlepším displejem tabletů v podnikání, pokud jde o vytváření a sledování médií.

10.5-palcový displej 2560 x 1600 pixelů Super AMOLED vám dává skutečné černochy, které jsou vynikající a nemožné replikovat na displeji založeném na LED. Přidejte k tomu širokou škálu barevných možností, z nichž si můžete vybrat, včetně „přirozených“ nastavení pro přesné úpravy fotografií a vylepšené nasycené režimy, které z vizuálně ohromujících filmů a videí vytěží maximum z vizuálně ohromujících filmů a videí.

Integrovaný čtečka otisků prstů

Tento displej nyní přichází s úhledným novým trikem na kartě S6: Integrovaný čtečka otisků prstů. Tato metoda ověřování a odemknutí je pro tuto generaci zařízení novou a nahrazuje skenování duhovky/obličeje jako jedinou možnost biometrického odemknutí z karty S4. V mých zkušenostech s testováním to fungovalo velmi dobře a přichází jen s tímto přidaným skvělým faktorem, že je kusem technologické čarodějnictví, „otevřený sezam“ s prsty, o to více fascinující, pokud se jedná o poprvé používání vestavěného displeje čtečka otisků prstů.

Vysoce výkonný procesor

Napájení karty Samsung S6 zevnitř je procesor Snapdragon 855 a buď 6 GB nebo 8 GB RAM. Používám základní model úložiště RAM / 128 GB na základní úrovni a neměl jsem žádné problémy s výkonem, i když silně multitasking a přepínání mezi aplikacemi často.

Rozšiřitelná paměť. karta microSD

Tab S6 má až 256 GB úložiště a podporu pro karty microSD pro rozšíření. To znamená, že můžete technicky přidat karty microSD až do 1 TB, což má za následek celkem 1,25 TB úložiště, což je více než dostatek prostoru pro váš kreativní obsah.

S-Pen Stylus

Zmínil jsem se o editaci výše, takže tady je místo, kde má Samsung Galaxy Tab S6 další výhodu oproti jiným tabletům v této oblasti: (fronta bubnu) S-pen S-pen. Stylus společnosti Samsung je v této verzi aktualizován s připojením Bluetooth, která ji obdobuje dalšími „supervelmocemi“, jako je schopnost působit jako dálkový ovladač pro kameru, prezentace a další software.

Podle mého názoru však pero S stále funguje nejlépe ve své schopnosti jako skutečný stylus. U aplikací citlivých na tlak, včetně skicování a malby, je to fantastické a zábavné, ale tam, kde se opravdu dostalo do centra pozornosti v softwaru pro úpravu fotografií, jako je Adobe’s Lightroom. Vstup stylusu znamená, že můžete získat super specifický a přesný s vašimi úpravami. To platí i pro úpravy videa, kde vám stylus pomůže udělat přesné obložení na časové osy videa.

Ručně psané poznámky s S-pen

Můžete snadno vytvořit ručně psané poznámky pomocí S-Pen (i když se vám opravdu líbí vaše, jste opravdu averzní vůči svému rukopisu), a pokud tak učiníte pomocí vlastní aplikace společnosti Samsung, získáte automatické OCR (rozpoznávání optických znaků) a Indexování vyhledávání. Byl jsem potěšen a ohromen tím, jak hladce to fungovalo, vzhledem k tomu, jak hrozný je můj rukopis.

U tištěných znaků neměla aplikace Samsung Notes potíže vůbec žádné potíže s přesně identifikačními slovy v mých čmárani.

Protože tento S-Pen používá Bluetooth, nyní přichází s vestavěnou dobíjecí baterií. Stejně jako tužka Apple se nabíjí bezdrátově a magneticky připojuje k tabletu k zapnutí. Společnost Samsung navrhla drážku v zadní části tabletu, aby ukotvila S-Pen pro nabíjení, a ačkoli to není dostatečně spolehlivé, aby držel stylus, když hodil tablet do tašky nechráněné, můžete investovat do důvěryhodného příslušenství, Kryt Tab S6, který pěkně zabalí pero S skládací klapkou pro snadné skladování.

Duální kamery karty S6

Samsung vyšel z cesty k upgradu kamer na kartě S6. přidání funkce s duální kamerou. Kromě standardního jednoho je nyní vybaven objektivem s vysokým úhlem, což vám dává spoustu kreativních možností, pokud jde o fotografii i videa.

Jsou to jemné kamery, rozšířené vestavěným softwarem společnosti Samsung, ale objektiv s velmi širokým úhlem má tendenci mít spravedlivé zkreslení a možná ne nejlepší rozlišení. Obecně si myslím, že byste se měli příliš vyhnout střílení tabletových kamer, ale stále je to příjemná možnost mít v případě, že jste v špetce.

Dolby Atmos pro dokonalý zvuk

Dobrá videa potřebují ten správný zvuk, který na kartě Galaxy vyvine ze 4 reproduktorů, které byly optimalizovány technologií AKG, a lze je přidat stisknutím tlačítka Dolby Atmos a menší úpravy ekv.

Výsledek můžete slyšet docela dobře. Když se reproduktory obrátily k maximálnímu objemu, produkují prostor, který je pro takový štíhlý tablet a úhledný frekvenční tělo velmi pozoruhodný. Jistě, není to špičkový zvuk, ale je to víc, než od tabletu očekávám a kvalita zvuku je dost dobrá na to, aby streamovala přes tablet.

Dex. nejlepší způsob, jak multitask. výměna notebooku

Pokud chcete větší obrazovku, připojte kabel HDMI do monitoru nebo televize a karta S6 se automaticky přejde do režimu DEX.

Schopnost Galaxy Tab S6 sloužit jako notebook se scvrkává na rozhraní Dex, rozhraní společnosti Samsung. Jakkoli působivé, přiznejme si to, čistý tablet Android prostě nenabízí produktivitu, kterou získáte z operačního systému stolního počítače, takže bych zatím nedoporučoval likvidaci vašeho notebooku.

DEX přidává rozhraní pro stolní počítače do Androidu, které podporuje až 20 okenních programů. Schopnost otevírat více programů a velikost velikosti na známé rozhraní pro plochu mě zapomněla, že Galaxy Tab S6 běží na mobilním operaci.

Hlavním vylepšením, které Samsung provedl Dex, bylo rozšířit hlavní panel a rozložit ikony, což usnadnilo navigaci na malém 10 10 10.5palcový displej. Zjistil jsem, že pracuji s Dexem pro všechno jiné než jednoduché úkoly, jako je sledování videí, kontrola sociálních médií nebo procházení webu. Například jsem napsal tento článek v režimu DEX, protože bylo snazší spravovat moje okna, když jsem poslouchal hudbu na hudbě přehrát, napsaný v dokumentech Google a procházel web na kartě Chrome.

Kromě stahování programů třetích stran existuje několik věcí, které bych nemohl udělat na Dex, které mohu udělat na Windows nebo MacOS. Rozhraní DEX ve skutečnosti vypadá prakticky totožně s těmito dvěma OS, s hlavním panelem na dně, ikonou aplikace v jednom rohu a zkratky připnuté na domovskou obrazovku.

Dex funguje lépe na kartě S6 než na jakémkoli jiném tabletu Samsung. Jedním z faktorů přispívajících je, že nyní můžete přecházet z Androidu na Dex prostřednictvím vyhrazeného klíče Dex, který vás hladce přepíná mezi dvěma režimy. Je to malý, ale vítaný doplněk, díky kterému se Android a Dex cítí soudržnější.

Jedním z posledních důvodů, proč Galaxy Tab S6 přináší slušnou výměnu notebooku, je to, že nová kniha klávesnice má dotyk. Podpora kurzoru má několik výhod, ale nejpozoruhodnější je to, že se nemusíte dostat do dotčení displeje Galaxy Tab S6, když píšete na klávesnici.

Klážní karta Samsung S6 Klávesnice (volitelné)

Tab S6 nepřichází s klávesnicí v krabici.

Klávesnice se připojuje k tabletu pomocí magnetů a konektoru Pogo Pin. žádné párování Bluetooth zde. a je oddělena od zadního krytu a stojanu, který se drží do tabletu.

Je překvapivě snadné se přizpůsobit psaní na klávesnici, i když má menší rozvržení než standardní klávesnice. Nahoře existují funkce funkcí a karta S6 podporuje různé zkratky klávesnice, i když si přeji, aby byly více všeobecně podporovány napříč ekosystémem Android.

Celkově, i když klávesnice není úplně plná, zjistil jsem, že nabízí obecně příjemný zážitek z psaní. Jednou z funkcí, kterou bych rád viděl na klávesnici, je podsvícení, protože by to způsobilo, že by moje práce v matně osvětlené kabině letadla mnohem méně náročné. Není to však velká nevýhoda, protože se také nenachází na jiných klávesnicích tabletu.

Samsung také přidal responzivní a Cliky Touchpad a nyní je zde také vyhrazený klíč DEX Switch. To vám umožní podržet funkční klíč a stisknout tlačítko DEX jednou přepněte sem a tam z rozhraní produktivity DEX.

Aplikace tvůrců produktivity Samsung

Toto jsou aplikace, které používám denně, a jsou velmi pohodlné používat na tabletu Galaxy S6.

Produktivita a blogování

Microsoft Office Suite, Google G-Suite, Trello, Smart-Recorder, WordPress, Penup

Úprava fotografie:

Adobe Lightroom, Google Snapseed, Picsart, Inshot, zkreslení čoček, Magisto, Justsnow, VSCO

Komunikace chat:

Whats-App, Telegram, Slack, Messenger, Zoom, WebEx

YouTube, Netflix, Amazon Prime Video

Samsung S-Pen-aplikace

Zajímavé jsou aplikace soustředěné kolem funkcí S-Pen. Nejpozoruhodnější zmínkou na tomto seznamu je přátelská každodenní aplikace „Samsung Notes“, která je stejně dobrá pro krátké poznámky, rozpoznávání rukopisu a vaše příležitostné doodle.

Je také skvělá zábava používat aplikaci „penup“, která představuje umělecká díla vytvořená s tabletem. Výsledky jsou opravdu skvělé, takže se dívám na všechny ty talentované umělce.

Pokud chcete rozdělit obrazovku, funguje to také dobře s kartou Galaxy a můžete například fungovat souběžně na prohlížeči a aplikaci Poznámky. S-Pen klouže přesně, ať už jde o psaní, kreslení nebo ovládání aplikací stisknutím tlačítka, gesta nebo bluetooth. Rozpoznání rukopisu funguje tak hladce, že jsem byl trochu překvapen.

Celý den výdrže baterie

Tab S6 Galaxy vás může dostat celý den práce. Použil jsem to po dobu pěti hodin rovně v letadle a baterie ponořená na pouhých 50 procent. Přidejte několik dalších hodin používání v hotelu a tablet klesl na 25 procent těsně předtím, než jsem šel spát.

Pokud plánujete používat tento tablet non-stop od 9 a.m. do 5 p.m., Bude to trvat po celou dobu, pokud nebudete hrát nebo používat aplikace náročné na procesory-ale poté to nebude poháněno mnohem déle.

Myslím, že většina lidí bude více než spokojená s výdrží baterie na kartě S6. Naplnění zálohování však není nijak zvlášť rychlé, trvá trochu déle než 2 hodiny, než přejde z nuly na 100.

2022, mini-review, galaxy, lite-stále

Verdikt

Tab S6 Samsung Galaxy je bezpochyby nejlepším dostupným tabletem Android. Kombinuje špičkový hardware s vyvíjejícím se přístupem společnosti Samsung k mobilní produktivitě a přestože Dex není ve všech oblastech dokonalý, je lepší mít ho k dispozici, spíše než ne.

Mezitím je karta S6 pracující ve standardním režimu Android vynikajícím, super-rychlým zařízením pro spotřebu médií a powerhouse pro úpravu fotografií. Pokud jste na trhu s tabletem, karta S6 je snadná volba.

Kdo je nový tablet Tab S6 od Samsung pro?

Samsung Galaxy Tab S6 je zaměřena na několik cílových skupin.

2022, mini-review, galaxy, lite-stále

Primárním publikem by byl podnikatelský sektor, zejména všechny zaměstnané v kreativních oborech nebo v médiích. Think Designers, Graphic Designers, Architects, Bloggers, Writers, PR specialisté. seznam může pokračovat. Tyto profese zahrnují spoustu rukopisu, úpravy fotografií a videa, psaní poznámek nebo nahrávání. Dokonce i rychlé připojení k internetu pomůže této kategorii uživatelů v jejich profesním životě.

Další hlavní cílovou skupinou jsou mladí lidé, jako jsou žáci střední školy a studenti univerzity. Kromě toho mohou být hráči ne-tak-hardcore cílovým publikem, protože Tab S6 Samsung je velmi výkonná a vysoká skóre s dobrou grafikou a zvukovým systémem, pokud jde o zábavu.

Je karta S6 správná pro mobilní profesionály?

Odpověď na tuto otázku zní: „Záleží na tom.“

Strávil jsem několik týdnů s tabletem a opravdu jsem byl schopen plnit většinu svých profesionálních úkolů ze zařízení. Správa komunikace a souborů, úprav dokumentů a procházení webu pro výzkum bylo snadné zvládnout. Po celou dobu jsem byl schopen zůstat v kontaktu s rodinou, přáteli a spolupracovníky prostřednictvím všech sociálních médií.

Potřebujete udělat těžší zvedání? Stáhl jsem Microsoft Office, včetně aplikace Outlook, Word, Excel a PowerPoint. Všechny tyto aplikace fungovaly dobře na tabletu, s výjimkou zjevných omezení, která byla způsobena velikostí obrazovky. K navigaci na obrazovce můžete použít trackpad, prst nebo S-Pen. Snapdragon 855 neměl potíže s řešením PowerPoint. Ani to narazilo na žádné potíže s Adobe Lightroom Mobile, což může být intenzivní RAM. Úpravy fotografií bylo snadné.

Samsung mi poskytl tablet s klávesnicí knihy Samsung. Podle mého názoru je toto příslušenství naprosto nezbytné, aby uživatelé byli správně produktivní. Klávesnice je dodávána ve dvou kusech. Jeden se připojí k zadní části karty S6 a chrání S-Pen, zatímco druhá část se skládá z klávesnice a magneticky zaskočí na kolíky.

Najdete najdete celou klávesnici s číselnými klíči, klíče od šipek a další tlačítka pro interakci s uživatelským rozhraním, jako je vyhledávání a přepínání dexů a vypnuto dexu. Líbí se mi trackpad a zejména to, že ho můžete vypnout. Zjistil jsem, že to fungovalo dostatečně dobře pro psaní e.mailů, udržování kroku se uvolněním a, ano, přispívá k této recenzi.

Pokud jde o výdrž baterie, rozdrtí ji baterie 7 040 mAh. Tab S6 se snadno pobíhala o 12 hodin produktivity, což je výrazně nad celý pracovní den. Over se relativně rychle dobije s přiloženou nabíječkou 2A.

Je Galaxy Tab S6 dobrá pro filmy a hudbu?

Rozhodně ano. Obrazovka 2 560 x 1 600 je fantastické plátno, na kterém promítá váš oblíbený videoobsah. Filmy a pořady z Netflixu, YouTube a Amazon Prime Video vypadají fantasticky na obrazovce, která dodává hluboké černé a bohaté barvy.

Nejenže reproduktory zní velmi dobře, ale Dolby Atmos je také na palubě pro zlepšení a přizpůsobení zvuku. Neexistuje žádný konektor pro sluchátka (ani neexistuje adaptér), ale možnosti Bluetooth jsou robustní a tablet funguje velmi dobře s vlastními pupeny Galaxy Samsung. Sečteno a podtrženo, byl jsem potěšen kvalitou zvuku, a to jak při jeho odpálení reproduktorům tabletu, tak při soukromém poslechu prostřednictvím galaxie pupenů.

Pak jsou tu kamery. Tablet má tři kamery, včetně duálního pole 13MP/5MP na zadní straně a 8MP selfie senzor na přední straně. Oceňuji, že Tab S6 Galaxy dokáže zachytit 4K video a že fotoaparát selfie má zorné pole 123 stupňů pro všeobecné videohovory.

Tab S6 Galaxy je nejlepší tablet Android, který jsem použil nebo zkontroloval. Odpovídá vynikajícímu hardwaru se spoustou výkonů koňských sil a produktivity pro lidi na cestách. Podobně, působivý displej a naladěný zvukový profil z toho, že tablet je skvělé multimediální zařízení.

Pokud chcete tablet pro produkci mobilního obsahu a kreativní cestovatele, Tab S6 je jediný, kdo získal.

2022, mini-review, galaxy, lite-stále

Dodatek

Tuto recenzi jsem napsal na Tab S6. Nebyl jsem schopen pracovat tak rychle, jak jsem chtěl na normálním notebooku, ale v posledních několika týdnech jsem úspěšně nahradil svůj notebook kartou S6 a byl to příjemný a spolehlivý zážitek.

Použil jsem Google Snapseed a Adobe Lightroom na kartě S6 k úpravě fotografií pomocí S-Pen.

Informace a odkaz na oficiální webový obchod Samsung:

V úžasné spolupráci se Samsungem Rakouskem

Samsung Galaxy Tab S6. Nejlepší tablet pro tvůrce mobilních obsahů a kreativní cestovatele byl naposledy upraven: 14. července 2022 Gregor

| Denial of responsibility | Contacts |RSS