2023 11 Nejlepší bezplatná služba VPN pro Windows 10/11 PC a notebook. Nejlepší VPN pro Windows

Nejlepší VPN pro Windows PC v roce 2023

Windows je nejoblíbenější operační systém na mnoha osobních počítačích. Pro různé úkoly, jako je procházení webu, můžete použít počítač se systémem Windows, můžete pracovat z domova, streamování online obsahu, torrenting a stahování obsahu.

Tyto úkoly zahrnují internet a vzhledem k mobilitě nebo dostupnosti byste mohli raději připojit k internetu přes Wi-Fi.

Pokud je tomu tak, potřebujete nejlepší VPN pro Windows, abyste zvýšili své online soukromí a zabezpečení přes internet.

VPN také získá zpět vaši digitální svobodu, pomůže vám vyhnout se sledování adresy IP a také obchází škrcení ISP.

Pokračujte ve čtení a zjistěte více o nejlepších VPN pro Windows!

Proto používám VPN jako ExpressVPN k ochraně mých dat a zvýšení mé digitální svobody. S více než 3 000 servery po celém světě, rychlým připojením a robustní politikou bez logu, ExpressVPN mi umožňuje užívat si bezpečné prohlížení, streamování, proud a další.

Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní a kompatibilita s různými zařízeními z něj činí ideální volbu pro zlepšení mého online zážitku.

S VPN mohu obejít škrcení ISP, vyhnout se sledování adresy IP a bezpečně a bezpečně přistupovat k geoobovanému obsahu.

Kapitoly

Trvale super rychlé a ultra bezpečné. Výkonné šifrování. Skvělé pro streamování HD. 24/7 podpora živého chatu. Vynikající!

 • Super rychlý přístup k Netflixu
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Odemkněte jakýkoli blokovaný obsah

Soukromý přístup k internetu (PIA) je renomovaná služba VPN, která nabízí vynikající digitální soukromí.

 • Servery příští generace v 84 zemích
 • Zabijte přepínač, rozdělení tunelování a blokování reklam
 • Až 10 současných připojení

Trvale super rychlé a ultra bezpečné. Výkonné šifrování. Skvělé pro streamování HD. 24/7 podpora živého chatu. Vynikající!

 • Super rychlý přístup k Netflixu
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Velmi rychlé rychlosti stahování
2023, nejlepší, bezplatná, služba

Dobrá politika s nulovou lhůtou, která je podporována Velkou jurisdikcí-britské panenské ostrovy, mimo alianci pro sledování 14 očí.

Expressvpn

klady

 • Vynikající bezpečnost a soukromí
 • Rychlovací rychlosti
 • Obchází geo-restrikce
 • Uživatelsky přívětivé aplikace VPN

Nevýhody

ExpressVPN je nejvyšší jméno v průmyslu VPN. Je postaven pro rychlost a spolehlivost a nabízí bezpečný přístup k obsahu po celém světě. Poskytuje také solidní soukromí a hladce pracuje se zařízeními operačního systému Windows.

ExpressVPN má 3000 plus servery distribuovaných po celém světě. Pokrývají 160 míst v 94 zemích. Infrastruktura serveru zahrnuje fyzické servery a umístění virtuálních serverů. Umístění virtuálního serveru ExpressVPN zlepšuje rychlost, spolehlivost a zabezpečení vaší připojení.

Na rozdíl od většiny VPNS chybí ExpressVPN specializované servery pro různé úkoly. Servery jsou však optimalizovány tak, aby zvládly téměř jakoukoli úlohu. Používají síť Tier-1, která poskytuje rychlosti blesku a neomezenou šířku pásma.

S výkonnými odblokovacími mechanismy, geograficky rozprostřenými servery a rychlým připojením nabízí ExpressVPN přístup k většině celosvětového obsahu. Pro online hraní, stahování obsahu, torrenting na každém serveru a streamování z vašich oblíbených platforem můžete použít ExpressVPN.

ExpressVPN efektivně odblokuje Netflix, Hulu, HBO, BBC, Disney Plus, Prime Video, Live Sports a TV. ExpressVPN nabízí funkčnost zmaření pro obcházení bloků VPN.

Přečtěte si více o výše uvedeném v našem průvodci sledováním Sky Go TV v USA.

Soukromí a protokolování

ExpressVPN je také offshore VPN s jurisdikcí na Britských Panenských ostrovech (BVI). BVI je příznivý pro společnosti, které chtějí udržovat robustní zásady ochrany osobních údajů.

Nemá povinné zákony o uchovávání údajů; Proto ExpressVpn není povinna zaznamenávat uživatelská data. To je skvělé pro posílení politiky bez logu ExpressVPN.

ExpressVPN tak udržuje neznamená, že nezaznamenává, ukládá, sleduje nebo sdílí svá data. Infrastruktura VPN dále využívá technologii TrustedServer-servery založené na RAM. Konfigurační soubory a data na serveru jsou pravidelně otřeseny, když se server restartuje.

ExpressVPN také obsluhuje vaše dotazy DNS prostřednictvím svých soukromých serverových DNS. Vaše online aktivity jsou chráněny od třetích stran.

Zabezpečení a protokoly

ExpressVPN nabízí bezpečné služby, která vás chrání před hackery, vládními špionážními, odposloucháváními na Wi-Fi a internetové nespravedlnosti od vašeho ISP.

ExpressVPN to provádí pomocí protokolů AES-256-BIT Encryption a VPN.

ExpressVPN vám poskytuje přístup k protokolům optimalizovaným pro zabezpečení a rychlost. Zahrnují OpenVPN, Lightway a IKEV2. OpenVPN funguje dobře, ale Lightway je navržen tak, aby jej překonal.

IKEV2 nabízí lepší stabilitu. ExpressVPN také nabízí L2TP/IPsec; má nižší bezpečnost, ale je vynikající pro anonymizaci. Použijte jej, když selhávají jiné protokoly.

Aplikace Windows

Aplikace ExpressVPN Windows se snadno používá a má uživatelsky přívětivé rozhraní. Toto rozhraní je zefektivněno napříč všemi aplikacemi ExpressVPN. Protože aplikace není komplikovaná, mohou i začínající uživatelé používat služby VPN bez závěsů.

Hlavní obrazovka má rychlé tlačítko, které vás spojuje s inteligentním umístěním pro optimální zážitek VPN. Nabídka nabízí přístup k různým nastavením, které můžete vyladit. Nastavení zahrnuje umístění VPN, testy rychlosti a možnosti.

Místa VPN vám poskytují přístup do seznamu serverů se všemi umístěními a doporučenými místy. Nastavení možností umožňuje konfigurovat protokoly, přepínač zabijáka VPN, rozdělení tunelování a ochranu úniku.

ExpressVPN nabízí simultánní připojení až 5 zařízení. Kromě Windows má ExpressVPN nativní aplikace pro jiné stolní počítače, chytré telefony, chytré televizory, streamovací zařízení, prohlížeče (Chrome, Edge a Firefox) a směrovače.

Je také kompatibilní s herními konzolami a úložištěm podporovaným sítí.

Můžete také nakonfigurovat inteligentní DNS pro zařízení, která neumožňují instalace VPN. Doporučuje se však používat směrovač VPN.

Plány cen

ExpressVPN je drahá ve srovnání s jinými VPN. Služby však můžete vyzkoušet prostřednictvím své 30denní záruky zpětného zájmu peněz.

ExpressVPN nabízí následující plány předplatného v době tohoto psaní:

 • Jednoletý plán předplatného jde pro 8.32 za měsíc.
 • Šestiměsíční plán předplatného prodává v 9.99 za měsíc.
 • Měsíční plán předplatného stojí 12.95 za měsíc.

Platba může být provedena pomocí různých metod, včetně kryptoměny.

Zákaznická podpora

ExpressVPN nabízí působivou zákaznickou podporu prostřednictvím 24hodinové stránky s živým chat, e-mailem a podporou. Stránka podpory vám umožňuje přístup k dotazům, příručům, pokyny a video tutoriály pro odstraňování problémů.

Soukromý přístup k internetu

klady

 • Rychlé servery příští generace
 • Vynikající bezpečnost a soukromí
 • Skvělá schopnost odblokování
 • Osvědčený nárok na nul-ne log

Nevýhody

Soukromý přístup k internetu (PIA) je vynikající VPN pro Windows, která poskytuje hvězdnou zážitek VPN prostřednictvím plně vybavené aplikace Windows.

Na tuto VPN se můžete spolehnout na ochranu vašeho online zabezpečení a soukromí, obcházení geo-restrikcí a cenzury a provádění úkolů náročných na rychlost, jako je streamování a proudence.

Servery

PIA VPN nabízí servery příští generace, které vám umožňují přístup k obsahu z jakéhokoli místa pomocí počítače Windows Computer.

Servery příští generace jsou distribuovány v 84 zemích a pokrývají širokou geografickou oblast. Tyto servery nabízejí neomezenou šířku pásma spojenou s rychlými rychlostmi až 10 Gbps.

PIA VPN také zabalí ohromující schopnost odblokovat streamovací služby prostřednictvím svých specializovaných streamovacích serverů.

Streamovací servery umožňují streamovat různé služby v závislosti na vaší poloze. Také vám umožňují sledovat obsah v HD bez vyrovnávání nebo koktání.

Společné streamovací služby, které můžete odblokovat na svém počítači se systémem Windows, zahrnují Netflix, Hulu, Crunchyroll, BBC IPLAYER, HBO, Amazon Prime, YouTube a Sporting Akce.

Je to vynikající volba, pokud chcete přistupovat k HBO v Austrálii nebo Sonylivu v USA.

PIA VPN také podporuje torrenting a je kompatibilní s různými torrenčními klienty pro Windows. Můžete nastavit proxy SOCKS5 nebo použít předávání portů.

Kromě streamování a torrentingu můžete použít PIA VPN k obcházení omezení a přísné cenzury. To je prostřednictvím zbláskujícího se, které skrývá váš VPN provoz.

Soukromí a protokolování

Soukromý přístup k internetu zajišťuje maximální soukromí při používání služby VPN ve vašich oknech. Nesledujte, monitorují, shromažďují ani neukládají své online aktivity.

Tato služba VPN prokázala své přísné nároky na neusazování u soudu. To je vítáno, vzhledem k tomu, že VPN sídlí v USA (USA jsou členem aliance Eyes 5/9/14).

Pokud je PIA VPN v každém případě pod tlakem nebo nucena rozdávat uživatelská data, která ohrožuje soukromí, nebude mít co dát. nemůžete poskytnout to, co nemáte.

Zabezpečení a protokoly

PIA VPN chrání váš online provoz a data prostřednictvím šifrování a rychlých protokolů. Služba VPN nabízí protokol o standardu OpenVPN v oboru a protokol rychlého drátu.

V závislosti na vašem úkolu můžete použít výchozí šifrování AES-128-bitovou na protokolu OpenVPN nebo posílit zabezpečení pomocí šifrování AES-256-bit.

PIA VPN používá své soukromé DNS k obsluhování vašich dotazů DNS, čímž vás chrání před úniky.

Tato služba VPN nabízí přepínač zabití VPN a pokročilý přepínač zabíjení, který blokuje provoz na vašich zařízeních Windows, i když je VPN vypnuta.

Můžete také přidat další vrstvu šifrování a skrýt provoz VPN prostřednictvím funkčnosti multi-hop a zmatení.

Chcete.li mít lepší zážitek z prohlížení v prohlížečích Windows, můžete zapnout pia mace a blokovat reklamy, škodlivé weby a sledovače.

Aplikace Windows

PIA VPN nabízí kompaktní a dobře navrženou aplikaci VPN pro Windows. Rozhraní je intuitivní a podrobné, díky čemuž je VPN žádoucí.

Po otevření aplikace získáte výchozí minimalistické okno s velkým tlačítkem připojení a pod ním je oblast serveru VPN a vaše sekce podrobností IP.

Můžete rozšířit minimalistické okno a odhalit jiné sekce a funkce. Můžete také uspořádat své sekce. Pokud si uložíte záložku, přesune se do výchozího okna.

Hlavní rozhraní nastavení odhaluje podrobné funkce PIA VPN a pokročilá nastavení. Můžete změnit svůj protokol, přepínat přepínač zabití a změnit šifrování na tomto rozhraní.

Můžete také povolit provoz LAN, nastavit rozdělení tunelování, multi-hop, VPN zaobsfuscation, server DNS, automatizační pravidla, vyhrazená IP a zkontrolujte svůj účet.

Kromě Windows je PIA VPN také kompatibilní s jinými platformami, jako jsou MacOS, Linux, Android, iOS, prohlížeče, routery, chytré televizory a konzoly.

Plány cen

PIA nabízí tři plány předplatného pro Windows. Plány nesou 30denní záruku na zpětné peníze a bezplatný monitor porušení e-mailu, což umožňuje až 10 současných připojení.

Tři plány předplatného jsou následující:

 • Měsíční plán stojí 9.95 za měsíc.
 • Jednoletý plán prodává na 3.33 za měsíc. Toto součty na 39.95 za rok.
 • Tříletý plán jde na 2.03 za měsíc. To činí 79.00 za 3 roky. Tento plán má 80% slevu se třemi měsíci zdarma.

Pokud si vyberete dlouhodobé plány, získáte licenci na 1 rok bezplatného jednoletého. PIA VPN také nabízí prémiové doplňky pro vyhrazené IP adresy a antivirus Windows.

Zákaznická podpora

PIA nabízí vynikající zákaznickou podporu prostřednictvím centra nápovědy, živého chatu a systému e.mailů.

Centrum nápovědy hostí rozsáhlou znalostní základnu, kterou můžete použít k vyřešení většiny problémů. Má dotazy, průvodce, návody a další informace týkající se služby VPN.

Živý chat je vysoce citlivý a poskytuje vám rychlé a přesné výsledky. E.mailový systém vstupenek však trvá déle. Bylo by nejlepší, kdybyste jej používali pro technické problémy.

Cyberghost

2023, nejlepší, bezplatná, služba

klady

 • Přátelský rozpočet
 • Pracuje s NetFix
 • Může odblokovat omezené webové stránky
 • Skvělý výběr serveru

Nevýhody

Cyberghost je plně naplněná služba Windows VPN s pokročilými funkcemi pro soukromí, zabezpečení, rychlost a stahování.

Zabalí jednu z největších serverových sítí, bohaté aplikace Windows a obhajuje soukromí. Cyberghost je ideální pro každodenní online úkoly, ale je vhodný pro zabezpečení a odblokování geo-omezeného obsahu.

Cyberghost se může pochlubit 7100 plus servery na více než 114 místech v 91 zemích. Tyto servery jsou optimalizovány pro streamování, hraní, torrent a konečné soukromí. Nabízejí planoucí rychlosti a neomezenou šířku pásma a je nepravděpodobné, že se setkáte s přetížením.

Servery specializované na snadno streamování obtokových omezení a dodávání obsahu bez vyrovnávací paměti; Obsah můžete streamovat až do 4K kvality. Tyto servery vám mohou poskytnout plný přístup na více než 35 streamovacích platforem. Mezi oblíbené patří BBC, HBO, Netflix, Disney Plus a různé sportovní akce.

Slouží také jako skvělá služba DAZN VPN a může vám pomoci odblokovat a sledovat BBC IPLAYER v Austrálii.

Servery torrentu umožňují provoz P2P bez škrcení ISP. Své torrenty si můžete stáhnout bezpečně a anonymně. Herní servery nabízejí zážitek bez zpoždění.

Servery NOSPY poskytují konečné online soukromí, protože jsou pod kontrolou Cyberghostu. Servery jsou také navrženy tak, aby poskytovaly ultra rychlé rychlosti.

Díky své robustní sadě funkcí a rozsáhlé sítě serveru je Cyberghost také vysoce účinným řešením pro ty, kteří chtějí obejít regionální omezení na Netflixu.

Nabízí servery specificky optimalizované pro streamování, což zajišťuje, že máte přístup ke svým oblíbeným pořadům a filmů.

Pokud se chcete prozkoumat další možnosti VPN přizpůsobené pro streamování Netflix, podívejte se na náš článek o nejlepší VPN pro Netflix.

Soukromí a protokolování

Cyberghost sídlí v Rumunsku, kde je povinné politiky a zákony zadržování údajů proti ústavu. To je dobrý aspekt pro Cyberghost, pokud jde o jeho politiku bez logu.

Rumunsko navíc nesdílí údaje s aliancemi dozoru a není přímo ovlivněno EU a dalšími národy, které nedodržují zákony o ochraně osobních údajů.

V rámci politiky Cyberghostů bez logů Služba VPN neshromažďuje, monitoruje ani protokoluje vaše data. Rovněž nezaznamenává vaše aktivity, online chování a podrobnosti o připojení.

Žádná shromážděná data nebudou použita k ohrožení vaší identity. Cyberghost zveřejňuje zprávu o transparentnosti každé tři měsíce, aby byla věrná svému slovu.

Cyberghost obhájci svobody soukromí a internetu. Pokud jde o jeho infrastrukturu, Cyberghost blokuje sledovače, reklamy a škodlivé webové stránky, které poskytují ochranu před úniky.

Servery NOSPY také poskytují zlepšené soukromí a zabezpečení. Nacházejí se v Rumunsku a Cyberghost má nad nimi úplnou kontrolu. Žádné třetí strany nejsou povoleny.

Zabezpečení a protokoly

Cyberghost vždy zajišťuje, že váš online provoz a připojení jsou bezpečné. Váš digitální život je chráněn 256bitovými šifrováními AES vojenských AES a nejlepšími protokoly VPN.

Mezi protokoly patří průmyslový standard OpenVPN, stabilní IKEV2 a nový protokol Wireguard.

OpenVPN nabízí nejlepší zabezpečení, spolehlivost a vynikající rychlosti. Pokud máte pochybnosti, jedná se o váš protokol. IKEV2 poskytuje lepší stabilitu a můžete změnit mezi spojeními bez obav.

Wireguard nabízí nejvyšší možné rychlosti při zachování vynikající bezpečnosti. Je lehký ve srovnání s OpenVPN.

Aplikace Windows

Cyberghost má plně vybavenou aplikaci, která je vhodná pro technologicky zdatní uživatele. Nicméně se kdokoli může seznámit s rozhraním za pár minut.

Hlavní obrazovka sportuje snadno použitelný design. Má tlačítko pro kliknutí, které vám umožní chránit vaše připojení během několika sekund.

Rozšířená obrazovka představuje seznam all-serverů a máte přístup na specializované servery. Seznam serverů zobrazuje parametry načítání ping, vzdálenosti a serveru.

Nastavení VPN umožňuje vybrat svůj protokol, použít náhodný port, zakázat IPv6 a opravit síťovou kartu. Můžete také přepínat přepínač zabíjení, ochranu úniku a obsah bloku (ADS). Můžete také přistupovat k kartě Smart Rule a automatizovat spouštěče ochrany osobních údajů, včetně rozdělení tunelů.

Cyberghost má aplikace VPN kompatibilní s Windows, MacOS, Android, iOS, Smart TV, Linux, Streamovací zařízení a prohlížeče.

Podporuje také prohlížeče a můžete použít inteligentní DNS na zařízeních, která neumožňují aplikace VPN, jako jsou herní konzole. Inteligentní DNS nabízí rychlejší rychlosti bez zabezpečení.

Řešením je sdílet připojení VPN vašeho počítače nebo použít VPN router.

Cyberghost chrání až 7 zařízení současně.

Plány cen

Cyberghost nabízí tři plány předplatného a než se zavádíte k jakémukoli plánu, Cyberghost vám umožní vyzkoušet VPN zdarma. Nabízí 7denní zkušební období pro mobilní zařízení a 24hodinovou zkušební verzi pro stolní počítače bez potřebné kreditní karty.

Níže jsou uvedeny plány podrobně v době tohoto psaní:

 • Dvouletý plán předplatného stojí 2.25 za měsíc.
 • Šestiměsíční plán předplatného prodává v 6.39 za měsíc.
 • Měsíční plán předplatného platí pro 12.99 za měsíc.

Cyberghost také nabízí bezpečnostní řešení All-in-One pro Windows za příplatek 1.24 za měsíc. Toto řešení přidává antivirus, stráž ochrany osobních údajů a aktualizace zabezpečení.

Dlouhodobé plány jsou přátelské k rozpočtu. Platba lze provádět pomocí různých metod. Chcete.li zakrývat svou identitu při odhlášení, můžete platit prostřednictvím kryptoměny.

Cyberghost také nabízí záruku zpětného zájmu o netvitu. 14 dnů pro měsíční předplatné a 45 dnů pro dlouhodobé předplatné.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je nabízena prostřednictvím živého chatu, e.mailu nebo stránky nápovědy. Živý chat je velmi citlivý, zatímco e.mail je pomalý.

Přesto můžete vyřešit většinu problémů prostřednictvím stránky nápovědy. Stránka nápovědy obsahuje rozsáhlé informace rozdělené na časté dotazy, průvodce nastavením, příručky pro odstraňování problémů a sekci oznámení.

Surfshark

klady

 • Přátelský rozpočet
 • Nejrychlejší rychlosti a neomezená šířka pásma
 • Pokročilé funkce zabezpečení a ochrany osobních údajů

Nevýhody

SurfShark je špičkové řešení VPN pro Windows. Můžete jej použít k odblokování obsahu a také zajistit své soukromí.

Má širokou škálu bezpečnostních prvků a jeho servery se mohou pochlubit rychlejšími rychlostmi s neomezenou šířkou pásma. SurfShark vám dává hodnotu za vaše peníze, protože umožňuje neomezené současné připojení.

SurfShark má slušnou síť serveru 3200 plus servery v 65 zemích. Servery kompromitují fyzické i virtuální servery. Virtuální servery vám pomáhají získat přístup k umístěním, kde nelze nainstalovat fyzické servery z právních nebo bezpečnostních důvodů.

SurfShark vám umožňuje připojit se k různým serverům v závislosti na vašich online aktivitách. Tyto servery lze použít pro streamování obsahu, online hraní, stahování obsahu a dokonce i pravidelného prohlížení.

Dostupné servery jsou optimalizovány tak, aby nabízely velmi vysoké rychlosti a neomezenou šířku pásma.

SurfShark vám může pomoci odblokovat a získat přístup k různým celosvětovým službám s globálním pokrytím serveru. Pro streamování SurfShark odemkne řadu katalogů z Netflixu, Disney Plus, HBO, BBC, Hulu, Sporting Actions a dokonce i živá televize.

Může vám to umožnit sledovat Showtime mimo USA a slouží jako skvělý VUDU VPN.

Torrenting je podporován na všech serverech, ale provoz P2P je směrován prostřednictvím zemí přátelských k P2P, jako je Nizozemsko. Můžete se také připojit ke statickým serverům, abyste se vyhnuli blacklistům nebo přístupovým službám, které umožňují pouze statickou IP adresu.

Máte také přístup k dvojitým VPN serverům známým jako multi-hop. Tyto servery přidávají k vašemu zabezpečení další vrstvu a zlepšují své soukromí online. Použitím funkce Noborders Mode Feature můžete obejít tvrdá omezení.

Soukromí a protokolování

SurfShark je pobřežní VPN pod jurisdikcí Britských Panenských ostrovů (BVI). BVI je země přátelská k soukromí, která nesdílí informace s jinými zeměmi nebo aliancemi dozoru, jako jsou 14 očí.

Bez povinných zákonů o zachování dat BVI nevyžaduje, aby surfshark hlásil nebo ukládal data. To je dobré pro surfshark, protože se jedná o VPN bez logu.

V rámci politiky bez logu SyperShark určuje, že nesleduje nebo zaznamenává své online aktivity. Rovněž neuchovává protokoly týkající se údajů o připojení nebo jiné informace, které mohou ohrozit vaši identitu.

SurfShark také zajišťuje soukromí přímo ze svých serverů. Síť používá servery pouze RAM a zajišťuje, že žádné informace nebudou uloženy místně.

S každým restartem jsou informace o RAM otřeny. Servery VPN pouze RAM také zlepšují zabezpečení, neexistují žádné nesrovnalosti a servery budou vždy spuštěny na nejnovějších konfiguracích.

Zabezpečení a protokoly

SurfShark chrání vaše citlivé informace, zajišťuje vaši síť Wi-Fi a zajišťuje, že žádné zvědavé oči odpoušňují vaše spojení nebo data. To je možné pomocí 256bitového šifrování AES a jeho bezpečnostních protokolů.

První tři protokoly nabízejí spolehlivost, zabezpečení a požadované rychlosti. Mezi protokoly patří IKEV2, OpenVPN, Wireguard a Shadowsocks. Wireguard nabízí nejrychlejší rychlosti. Shadowocks je spíše šifrovaný proxy. Pomáhá obcházet omezení cenzury.

SurfShark také nabízí přepínač zabíjení, ochranu před únikem a zastaví sledovače, reklamy, pokusy o phishing a malware (přes CleanWeb).

Můžete také použít SurfShark One a získat zabezpečení na zařízení přes antivirus. Svůj provoz VPN můžete také skrýt prostřednictvím maskovacího režimu.

Aplikace Windows

SurfShark nabízí čistou aplikaci Windows, která sportuje přímé a snadno použitelné rozhraní. Funkce jsou snadno dostupné prostřednictvím čtyř svislých jazýčků. Aplikace reaguje a může jít do mini režimu, aby zachoval pracovní prostor Windows.

Karta Home je hostitelem tlačítka připojení jednoho klepnutí, které vybere připojení serveru v závislosti na nejrychlejším serveru nebo nejbližší zemi. Můžete také přistupovat k přepínači zabijáka ze šipky pull-up na sekci tlačítka.

Karta pro umístění poskytuje přístup k umístěním serveru, včetně statických a multihopových serverů. Servery mají bubliny, které označují zatížení serveru.

Karta obsahovaná obsahuje funkce jako CleanWeb, Whitelister (Split tuneling) a funkce od SurfShark One.

Karta Nastavení zobrazuje informace a preference vašeho účtu a umožňuje nakonfigurovat nastavení připojení a pokročilá nastavení, jako jsou protokoly, neviditelnost pro zařízení, režim noborders a test rychlosti.

Můžete chránit co nejvíce zařízení. Na rozdíl od většiny VPN, SurfShark umožňuje neomezené současné připojení. To je užitečné, protože SurfShark je kromě Windows kompatibilní s téměř všemi ostatními platformami.

Zahrnují stolní počítače, chytré telefony, streamovací zařízení, směrovače, chytré televizory, herní konzole a rozšíření prohlížeče (Chrome, Firefox a Edge).

Pro zařízení, která nepodporují nativní aplikace VPN, nabízí SurfShark inteligentní DNS. rychlejší rychlosti bez zabezpečení. Pokud si ceníte online zabezpečení a soukromí, připojení zařízení prostřednictvím VPN routeru je vaše nejlepší volba. Můžete také sdílet připojení VPN vašeho počítače.

Plány cen

SurfShark je VPN přátelská k rozpočtu, která také nabízí vynikající hodnotu za vaše peníze. To je prostřednictvím neomezených spojení. Plán cen nabízí tři plány předplatného s 30denní zárukou na 100% peněz.

Níže jsou uvedeny plány podrobně v době tohoto psaní:

 • 2letý plán předplatného prodává ve 2.49 za měsíc.
 • Plán předplatného 6 měsíců jde pro 6.49 za měsíc.
 • Měsíční plán předplatného stojí 12.95 za měsíc.

Na extra 1.49 za měsíc, můžete odemknout plný bezpečnostní potenciál SurfShark prostřednictvím SurfShark One. Tato 4 v One4-in-One zahrnuje službu VPN, antivirus, soukromé vyhledávání a upozornění na porušení dat.

SurfShark umožňuje různé platební metody a můžete dokonce použít kryptoměnu, abyste udrželi svou identitu anonymní.

Zákaznická podpora

SurfShark nabízí zákaznický servis prostřednictvím 24/7 živého chatu, e.mailu nebo rozsáhlé stránky nápovědy. Tato stránka poskytuje dotazy, návody a příručky pro odstraňování problémů.

Má následující kategorie, začít, řešení problémů, fakturaci a účet a obecné informace. Pro rychlé řešení vyzkoušejte stránku Live Chat nebo The Help Center.

Jak si vybereme nejlepší VPN pro Windows PC?

Jako populární operační systém existuje mnoho nabídek VPN pro Windows a většina z nich nenabízí to, co tvrdí. Proto to může být ohromující, když potřebujete vybrat správnou VPN. Zde je však přehled o tom, co zvážit při výběru Windows VPN.

 • Umístění serveru
 • Rychlost a výkon
 • Ochrana osobních údajů a zabezpečení
 • Snadné použití (aplikace VPN)
 • Kompatibilita
 • Záruka vrácení peněz
 • Služby zákazníkům

Zabalit

VPN by měla být vaše první obranná linie, když se dostanete k internetu. Šifrování bude udržovat vaše data a připojení v bezpečí před zvědavýma očima.

Zlepšujete také své soukromí, protože internetové subjekty uvidí pouze IP adresu serveru VPN. Vaše skutečná IP adresa bude dobře maskována.

Naše nejlepší VPN pro Windows také zajistí bezpečný přístup k obsahu. Mají větší sítě serverů, které zajišťují, že můžete odblokovat obsah odkudkoli. Také si užijete rychlosti planoucí a neomezenou šířku pásma, aniž by se ISP škrtila.

Často kladené otázky

Někteří lidé považovali odpovědi na tyto otázky užitečné

Jaký je nejlepší VPN pro Windows?

Naše nejlepší VPN, NordvPN, SurfShark, Cyberghost a ExpressVPN nabízejí nejlepší zážitek z VPN pro Windows 10. Nabízejí dokonalé šifrování, rychlejší rychlosti a stabilní spojení. Mají rozsáhlé sítě serverů a současná připojení, která jsou kompatibilní s jinými platformami.

Má Windows 10 vestavěný VPN?

Ne, Windows 10 lodí s různými vestavěnými funkcemi, ale nikoli VPN. Pomocí výše uvedených VPN zabezpečíte připojení k internetu a online provoz. VPN se snadno nastaví a jejich použití není komplikované.

Mohu získat zdarma VPN pro Windows?

Ano, ale nedoporučuje se. VPN zdarma nejsou spolehlivé. Dokonce i ty důvěryhodné nabízejí omezené šířky pásma a trpí přetížením nebo rychlostními uzávěry. Pro lepší zabezpečení, soukromí a rychlé rychlosti použijte prémiové renomované VPN.

Ne, ve většině zemí můžete volně použít VPN. VPN je nástroj, který zvyšuje vaše online zabezpečení a soukromí. Pro přístup k různým službám můžete také použít VPN. V některých omezujících zemích mohou být VPN zakázány.

Měl bych torrent na Windows?

Ano. VPN zajistí, že budete bezpečně a soukromě torrent. Použití VPN skryje vaši skutečnou IP adresu před síťm P2P, vyhýbejte se škrtícím ISP a dokonce obchází další omezení. Kromě torrentu by bylo nejlepší použít VPN, když se připojíte k internetu.

Miklos Zoltan je zakladatelem a generálním ředitelem záležitostí ochrany osobních údajů. Miklos má dlouhodobé zkušenosti s kybernetickou bezpečností a soukromí dat, která spolupracovala s mezinárodními týmy více než 10 let v projektech zahrnujících testování penetrace, zabezpečení sítě a kryptografie.

Miklos založil v roce 2018 záležitosti ochrany osobních údajů, aby poskytoval vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti a dat pro pravidelné publikum překladem technicky náročných a „podivínských“ témat do snadno srozumitelných průvodců a tutoriálů.

Miklos Zoltan

23 11 Nejlepší bezplatná služba VPN pro Windows 10/11 PC a notebook

Pokud hledáte rychlou, zabezpečenou a neomezenou službu VPN, tento příspěvek představuje pro vaši referenci nejlepší bezplatné služby VPN pro Windows 10/11 PC nebo notebook. Pokud hledáte jiné počítačové tipy nebo užitečné nástroje, můžete najít odpověď z oficiálních webových stránek Minitool Software Official.

Dobrá VPN by měla být rychlá, bezpečná a neomezená. Pokud hledáte spolehlivou službu VPN pro PC pro přístup k celosvětovému obsahu online, můžete zkontrolovat seznam 2023 nejlepších bezplatných VPN služeb pro Windows 10/11 níže. Některé služby VPN jsou zcela zdarma.

nejlepší bezplatné služby VPN pro Windows 10/11 PC v roce 2023

ProtonVPN je skvělá bezplatná služba VPN pro PC, vyvinutá švýcarskou společností proton Technologies AG. Je bezpečné používat a zajišťuje vaše soukromí při prohlížení online. Až do prosince 2021 má PortonVPN celkem 1529 serverů, umístěných v 61 různých zemích. Všechny servery jsou vlastněny a provozovány prostřednictvím sítě společnosti.

ProtonVPN poskytuje veřejnosti bezplatnou verzi protonVPN. Posílá váš internetový provoz pomocí šifrovaného tunelu VPN. Vaše hesla a důvěrná data zůstávají v bezpečí. Udržuje také historii procházení. Umožňuje vám přístup k jakémukoli webu nebo obsahu bez omezení. Používá se snadno a nabízí rychlé rychlosti VPN. Síť serveru 10 Gbps s technologií akcelerátoru VPN zvyšuje rychlosti VPN o více než 400%.

ProtonVPN je k dispozici pro Windows, MacOS, Android a iOS. Má také nástroj příkazového řádku pro Linux. Tuto bezplatnou VPN můžete snadno použít na počítači nebo notebooku Windows 10/11.

Tento příspěvek nabízí recenzi Avast Secureline VPN a naučí vás, jak stáhnout Avast VPN pro PC/MAC/Android/iOS.

Další populární bezplatnou službou VPN pro Windows 10/11 je Nordvpn. Nordvpn byl založen v roce 2012. Sleduje internetový provoz všech uživatelů se vzdáleným serverem a skrývá IP adresu uživatelů a šifruje všechna příchozí a odchozí data. Nordvpn používá technologie OpenVPN a Internet Key Exchange pro šifrování dat. Kromě serverů VPN nabízí NordVPN také servery pro konkrétní účely, jako je sdílení P2P, dvojité šifrování atd.

NordVPN podporuje Windows, MacOS, Linux, Android, iOS a Android TV. Můžete vyzkoušet bezplatnou zkušební verzi NordVPN po dobu 30 dnů. Nabízí tři plány předplatného: 1 měsíc, 1 rok nebo 2 roky předplatné.

Hotspot Shield VPN

Pokud hledáte rychlý VPN pro streamování, hraní atd. Na počítači můžete také vyzkoušet VPN SHIELD SHIELD HOTSPOT. Tato bezplatná veřejná služba VPN také dobře šifruje vaše připojení a internetový provoz. IP adresa klienta není vystavena.

Klientský software i služba hotspot Shield VPN jsou freemium. Mnoho funkcí klientské aplikace a některých veřejných serverů je k dispozici zdarma. Pro některé další funkce, jako je ochrana proti AD, antivirová ochrana, výběr geografického umístění služby VPN atd. Musíte zaplatit za prémii.

Tato nejlepší bezplatná služba VPN z roku 2023 je k dispozici také na Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a Windows Phone.

Windscribe VPN

Dalším nejlepším VPN zdarma pro Windows 10/11 PC a notebook je Windscribe. Tato služba VPN může přestat sledovat a umožňuje vám procházet soukromě online. Může také odblokovat geo-omezený obsah.

VPN můžete používat bezplatně zdarma. Můžete získat 10 GB/měsíc dat, neomezené spojení a přístup do více než 10 zemí. Pokud chcete získat neomezená data, odemknout všechna umístění a získat další pokročilé funkce VPN, můžete upgradovat na jeho Pro verzi Pro.

Tato služba VPN nabízí prodloužení aplikací a prohlížeče. Podporuje různé platformy. Stolní verzi Windscribe VPN si můžete stáhnout pro Windows, Mac nebo Linux. Můžete si také stáhnout tento bezplatný VPU pro svůj telefon jako iPhone, Android a BlackBerry. Do svého prohlížeče můžete také přidat rozšíření VPN Windscribe VPN, jako je Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge a Opera. Tuto bezplatnou VPN můžete také použít pro svou televizi jako Amazon Firetv, Nvidia Shield a Kodi.

Mezi další špičkové bezplatné služby VPN pro Windows 11/10 patří:

 • Tunelbear vpn
 • Surfshark vpn
 • Avira Phantom VPN
 • Express VPN
 • Urban VPN
 • Skrýt.já VPN
 • Privadovpn

Zdarma VPN vs Placené VPN

Pokud chcete ušetřit peníze, můžete si vybrat spolehlivou bezplatnou službu VPN pro svůj počítač. Možná najdete rychlý, bezpečný a snadno použitelný zdarma VPN. Pro výše uvedené služby VPN nabízí mnoho z nich bezplatné i prémiové verze. Pokud nemusíte VPN často používat, můžete se rozhodnout použít bezplatnou verzi, která může nabídnout omezené množství dat. Pokud však hodně zdůrazňujete o zabezpečení, soukromí, rychlosti a chcete neomezená data, můžete za placenou službu VPN zaplatit několik dolarů. Mnoho z placených služeb VPN vás stejně nestojí moc.

Sečteno a podtrženo

Tento příspěvek představuje nejlepší bezplatné služby VPN pro PC Windows 10/11. Můžete si vybrat preferovanou rychlou VPN, abyste procházeli celosvětový obsah online bezpečně a soukromě. Pro více počítačových tipů můžete jít do Minitool News Center.

O autorovi

Alisa je profesionální anglická editor se čtyřletými zkušenostmi. Miluje psaní a zaměřuje se na sdílení podrobných řešení a myšlenek pro problémy s počítačem, zálohování obnovy dat, digitální gadgety, technické zprávy atd. Prostřednictvím jejích článků mohou uživatelé vždy snadno získat související problémy a najít to, co chtějí. Ve volném čase má ráda basketbal, badminton, tenis, cyklistiku, běh a zpěv. V životě je velmi zábavná a energická a vždy přináší přátele spoustu smíchu.

Copyright © 2023 Minitool Software Limited, všechna práva vyhrazena.

Nejlepší VPN pro Windows v roce 2023

V oboru jsou tuny VPN, což je pravděpodobně důvod, proč budete mít potíže s nalezením nejlepšího VPN pro Windows. S tímto průvodcem však už nemusíte dělat kompromisy na VPN.

 • Nejlepší VPN pro Windows 11 [2023]. Rychlý přehled
 • Nejlepší VPN pro Windows (hloubková analýza)
 • 1. Expressvpn
 • 2. Surfshark
 • 3. Nordvpn
 • 4. Cyberghost
 • 5. Ipvanish
 • Nejlepší VPN pro Windows porovnával vedle sebe
 • Jak jsme našli nejlepší VPN pro Windows 11
 • 3 rychlé kroky k instalaci VPN na Windows
 • VPN se vyhnout pro Windows
 • Časté časté
 • Závěr

Existují tisíce VPN, které tvrdí, že jsou nejlepší možnosti pro Windows. Potřebujete však VPN, která zaručuje spolehlivou službu pro úplné zabezpečení v systému Windows 11 a starší. Ze všech VPN, které jsme testovali, zůstává ExpressVPN naším nejlepším VPN pro Windows pro Windows.

Nalezení nejlepších Windows VPN není snadné kvůli široké škále dostupných možností. Vzhledem k tomu, že Windows má docela dominanci nad každým významem na stolním systému, spolehlivý poskytovatel VPN nabídne aplikace kompatibilní s Windows kompatibilní s Windows. Podobně uživatelé MACOS vyžadují několik požadavků specifických pro Apple. Rozdělili jsme spoustu možností, abychom našli nejlepší VPN pro Windows.

Od svého vydání v roce 2015 byla Windows 10 utažena v mnoha problémech s ochranou osobních údajů. Například i s Cortana deaktivovanou, Windows 10 může na vás stále špehovat a poslat vaše informace na servery společnosti Microsoft.

VPN nabízejí několik důležitých výhod pro uživatele Windows, kteří chtějí zlepšit své online soukromí a dosáhnout lepší svobody online se schopností obejít geo-restrikce. Spolehlivá VPN vám umožňuje odblokovat streamování webových stránek, jako jsou Netflix, HBO Max a BBC IPLAYER a anonymita při stahování torrentů. Jděte dál a dozvědět se více o nejlepší VPN pro Windows 11!

Rychlý přehled. 5 nejlepších VPN pro Windows (aktualizováno v roce 2023)

Online soukromí je pro nás významným problémem. Proto máme tendenci to brát velmi vážně. I když nikdy nejste úplně zabezpečeni ani s VPN, stále funguje zázraky a jde až na to, aby vás zabezpečil na vašem zařízení Windows. Rychlost je však také problémem. Pokud VPN není rychlá, tak proč jej dokonce používat na vašem zařízení?

VPN není jediná věc, kterou musíte zvážit při získání jednoho. Je to také to, která společnost poskytuje tuto VPN, a je to ze země, která se ve skutečnosti zajímá o vaše online soukromí nebo ne? S všemi těmito informacemi je bezpečné říci, že ExpressVPN je nejlepší PC VPN pro všechny uživatele systému Windows venku.

Nejlepší VPNS pro Windows. podrobná analýza

Na základě našeho výzkumu nejlepších služeb VPN jsme přišli s těmito VPN jsou naše nejvyšší doporučení. Doporučujeme vám, abyste na tomto seznamu uchovávali karty, protože jej pravidelně aktualizujeme, jak se objeví nový uchazeč a zabalí nejlepší místo. Projděte naši podrobnou analýzu každého VPN přímo níže:

ExpressVPN. celkově nejlepší VPN pro ochranu osobních údajů a zabezpečení Windows

Klíčové funkce:

 • 3000 serverů v 94 zemích, 23 umístění serveru v USA
 • RAM pouze infrastruktura
 • AES 256bitové šifrování vojenského stupně
 • 5 současných spojení
 • Zabijte Switch, IP/DNS Ochrana pro úniky, technologie důvěryhodnéhoServeru a další
 • Unblocks: Netflix, HBO Max, Hulu, BBC IPlayer a další
 • Kompatibilní zařízení: iPhony, iPad, Firestick, Roku, Mac, Kodi a další
 • Nejlepší nabídka: 6.67/mo (získejte 49% slevu na 3 měsíce zdarma ve svém 12měsíčním plánu)

ExpressVPN je nejlepší VPN pro Windows kvůli jeho rychlým rychlostem, výjimečným bezpečnostním funkcím a snadno použitelné aplikaci Windows. Je sídlem na Britských Panenských ostrovech a seznam serverů ExpressVPN se skládá z 3000 serverů v 94 zemích světa. Nejlepší je, že také nabízí neomezené přepínače serveru, takže si můžete vybrat jakýkoli server, který chcete.

Pokud jde o bezpečnostní prvky, ExpressVPN nabízí spoustu inovativních mechanismů. Používá přepínač zabití běhu a ochranu úniku IP, které jsou pro Windows super spolehlivé. ExpressVPN podporuje protokol OpenVPN Tunneling a nabízí proprietární protokol Lightway, který nabízí nejlepší zabezpečení bez škrcení rychlosti.

Zásada protokolování je jedním z nejlepších aspektů tohoto VPN, protože poskytovatel nechoduje žádné osobně identifikovatelné informace, které by s vámi mohly být vázány na webu. Jako nejlepší VPN pro PC je také založena v bezpečné jurisdikci Britských Panenských ostrovů. místo bez povinných zákonů o uchovávání dat.

Funkce, která odlišuje expressvpn od ostatních VPNS, je její důvěryhodná technologie. Díky této technologii se servery ExpressVPN používají pouze na režimu RAM a všechna data jsou vymazána každým restartem. To znamená, že servery nemohou ukládat vaše data.

VPN nabízí aplikace kompatibilní s širokou škálou zařízení a operačních systémů jiných než Windows, včetně MacOS, Android, iOS a dalších. Můžete také použít ExpressVPN na Linuxu. Existuje neomezená šířka pásma, takže se nemusíte starat o spotřebované údaje. Neměli jsme žádné problémy s nastavením expressvpn na Windows. Jednoduše si stáhněte nejlepší VPN pro PC a začněte!

Použití ExpressVPN na Windows bylo velmi snadné a pohodlné.

Poskytovatel neustále poskytuje rychlé rychlosti serveru s vynikající odblokovací silou. Netflix můžete snadno přistupovat k ExpressVPN odkudkoli na světě a nabízí rychlé rychlosti pro streamování v kvalitě Ultra HD. V našich testech rychlosti ExpressVPN jsme dostali rychlost stahování 89.42 Mbps a rychlost nahrávání 84.64 Mbps na připojení k internetu 100 Mbps.

Výsledky testu rychlosti ExpressVPN na 100MPBS připojení k internetu

Torrentování s anonymitou lze také dosáhnout pomocí ExpressVPN, protože všechny jeho servery umožňují P2P Filesharing a vestavěnou ochranu VPN, aby se postarali o vaši IP adresu před únikem. K dispozici je také funkce rozděleného tunelování a předávání portů pro zvýšení výkonu P2P.

Expressvpn stojí jen 6.67/mo (získejte 49% slevu na 3 měsíce zdarma ve svém 12měsíčním plánu). Umožňuje 5 současných připojení zařízení a bezplatnou zkušební verzi ExpressVPN. K dispozici je také zdarma ke stažení pro nejlepší VPN pro Windows 7. Over, podporuje více platebních metod, včetně bitcoinů.

Podívejte se na tohoto podrobného průvodce o recenzi ExpressVPN a dozvíte se více.

 • Kompatibilní s Windows, iOS, Android, MacOS a dalšími
 • 3000 serverů v 94 zemích
 • Unblocks Netflix, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer atd
 • Nabízí neomezená data
 • Nabízí 24/7 podporu živého chatu

Top 15 nejlepších zdarma VPN pro Windows v roce 2023

VPN je skupina digitálních technologií, které se používají k vytvoření soukromé/zabezpečené sítě propojením počítače navzájem.

Ochrana online soukromí je práva každého uživatele a nemusí za to platit.

Tato bezplatná záruka VPN pro zabezpečení, soukromé surfování a zdarma. VPN pomůže uživateli zvýšit rychlost internetu, vyhnout se zbytečnému provozu síťového provozu a podezřelým online útokům na malware.

Jaký je úlovek na Windows VPN?

V operačních systémech Windows existuje možnost online hrozeb nebo útoků na malware.

Proto se Windows VPN stává skvělou funkcí pro každého uživatele systému Windows OS, pokud si chtějí udržovat zabezpečení dat a soukromí. I když se jedná o práci nebo osobní použití, uživatel se může připojit k virtuální soukromé síti na vašich Windows.

Připojení VPN přebírá odpovědnost za zajištění bezpečného připojení k síti společnosti a internetu například. Pokud pracujete z čajovny nebo na jakémkoli veřejném místě. VPN okna pod seznamu je efektivní při úsporách nákladů a škálovatelnosti sítě.

Vzhledem k tomu, že Windows je mnoha uživateli nejpoužívanější operační systém, dává jim zvláštní výhodu zabezpečeného přístupu na web a udržuje jejich soukromí. Směrování dat a informací se zpracovává prostřednictvím nosičových sítí.

Celkový proces tohoto propojení a přenosu dat poskytuje uživateli pohled, že celý počítač je ve skutečnosti propojen v reálném čase.

VPN v těchto oknech zajišťuje, aby data přenášená skrze něj zůstala bezpečná a důvěrná, zákazník, který posílá data, potřebuje schválené ověření k dešifrování a integrita zpráv zůstává neporušená, zatímco přenos dat, protože VPN neumožňuje snadný přístup k vnější síti.

Pracovní princip VPN

VPN pomáhá vytvářet zabezpečenou síť mezi organizacemi pro bezpečný přenos dat a komunikace. Proto, když uživatelé připojují své počítače nebo jakékoli digitální zařízení se zadaným VPN, systém se chová stejně jako systém i VPN ve stejné místní síti.

Uživatel může také aktivně používat internet, protože VPN i uživatel jsou ve stejné síti.

Dva typy VPN jsou VPN pro vzdálený přístup. VPN používá technologii IPSEC a SSL k připojení počítačů.

Funkce VPN

Níže jsou uvedeny některé z funkcí, které by měla mít každý VPN:

 • VPN by měla poskytovat bezpečný přístup uživatelům kdykoli a kdekoli.
 • Nastavení instalace VPN, konfigurace, údržba by měla být jednoduchá a snadná.
 • Nemělo by to být příliš nákladné, aby si to mohlo dovolit maximální organizace.
 • VPN by měla mít vysoký výkon, žádné denní problémy a zaostávání.
 • Měl by být uživatelsky přívětivý, bezpečný a vysoce flexibilní.

Výhody VPN:

Jen málo výhod VPN zahrnuje:

 • Navázání spojení s VPN zvyšuje zabezpečení dat a šifrování dat, takže vnější síť nemůže ovlivnit žádná data.
 • VPN poskytuje bohatou funkci vzdálené dostupnosti, která je pro organizace vysoce prospěšná, protože každý uživatel má přístup k datům odkudkoli, což zase zvyšuje produktivitu.
 • Sdílení souborů a informací je mnohem snadnější a rychlejší.
 • VPN umožňuje uživateli anonymně přístup k webovým stránkám.
 • VPN pomáhá měnit IP adresu odkudkoli a snížení nákladů je dosaženo převážně pro společnosti.

Q #1) které jsou nejlepší zdarma VPN pro Windows?

Odpověď: Nord VPN, tunel Bear VPN, Hotspot Shield, Ipvanish VPN, atd.

Q #2) je VPN bezpečné používat nebo ne?

Odpověď: VPN je v bezpečí a občas není bezpečné. Ve skutečnosti to záleží na tom, kdo provozuje server. Osoba, která vlastní VPN, zaznamenává data a pokud není připojení šifrováno, není bezpečná, protože to může vést k odhalení dat.

Q #3) Jak nastavím VPN na Windows?

Odpověď: V typu vyhledávací lišty VPN a vyberte jej. Poté zadejte IP adresu pro vytvoření připojení. Poté zadejte uživatelské jméno, heslo a klikněte na Připojit. Poté přejděte na kartu Security pro výběr typu VPN.

Q #4) Přichází Windows 10 s VPN?

Odpověď: Ano, ale před použitím musíme nakonfigurovat VPN.

Q #5) Může vás někdo sledovat, pokud používáte VPN?

Odpověď: Pokud uživatel dělá něco nezákonného na internetu, lze jej vysledovat, i když používáte VPN.

Q #6) jsou bezplatné aplikace VPN pro Windows Safe?

Odpověď: Ano, je skutečně bezpečné používat. Poskytuje uživateli možnost vyzkoušet služby poskytované poskytovateli VPN ve specifické šířce pásma té doby.

Q #7) Mohou uživatelé používat okno VPN na více zařízeních?

Odpověď: Ano, Windows VPN může být připojen k vašemu domu nebo routeru na pracovišti, takže více zařízení sdílejících jednu síť bude chráněno před škodlivými hrozbami.

 • Top 15 nejlepších zdarma VPN pro systémy Windows
 • Srovnávací tabulka platforem VPN s nejlepšími Windows
 • #1) Nordvpn
 • #2) Ipvanish VPN
 • #3) LifeLock
 • #4) Expressvpn
 • #5) SurfShark VPN
 • #6) Cyberghost VPN
 • #7) Proton VPN
 • #8) Atlas VPN
 • #9) Hotspot Shield
 • #10) Vypr vpn
 • #11) Zrychleně vpn
 • #12) vyrovnávací paměť VPN
 • #13) Vpnarea
 • #14) Soukromý přístup k internetu
 • #15) Windscribe VPN
 • #16) Mullvad VPN
 • #17) tunelbear
 • Doporučené čtení

Top 15 nejlepších zdarma VPN pro systémy Windows

Níže jsou zapsány nejvyšší bezplatné VPN, které jsou k dispozici na trhu.

Srovnávací tabulka platforem VPN s nejlepšími Windows

Tato tabulka vám pomůže vybrat, která Windows VPN je nejvhodnější pro vaši práci.

Podívejme se podrobně!!

#1) Nordvpn

Hodnocení: 9.5/10. Slogan: Internet bez hranic.

 • Torrenting v Nord je omezen pouze na několik serverů a přichází s velmi pomalou rychlostí, zejména v Malajsii.
 • Konfigurace pro OpenVPN není jednoduchá a uživatelsky přívětivá, což má za následek pomalé pracovní spojení pro server.

Počet serverů: 5202 Počet umístění serveru: 62 Maximální podporované zařízení: Přibližně 6

Ceny: USA 11.95 po dobu 1 měsíce na USA 2.99 po dobu 3 let. Není nabízena žádná zkušební verze.

#3) LifeLock

Hodnocení: 4.Štítky 9/5: Ochrana všeho v jednom pro vaši identitu, zařízení a online soukromí.

#4) Expressvpn

Hodnocení: 9.3/10. Tolline: Amplifikujte celý internet.

Poskytuje vysokou prioritu funkci ochrany osobních údajů. Dodává se s bohatými funkcemi pro všechny typy organizací v dobré kvalitě.

 • ExpressVPN poskytuje podporu mnoha prohlížečům s neomezenou šířkou pásma, přepínači serveru a téměř tři simultánní připojení.
 • Poskytuje jedinečnou šanci na soukromí a tím udržuje identitu zajištěného uživatele.
 • Dodává se s rozděleným tunelem, a proto může být ochrana pro požadovanou síť vybrána pro politiku bez loggingu.
 • Má velmi rychlé šifrovací zařízení pro mnoho protokolů.
 • Má velké množství umístění serveru kvůli snadné instalaci a přijetí kryptoměny pro platby.
 • Není vhodný pro malé organizace, protože to vyžaduje, aby to zvládly konkrétní týmy.
 • Pro uživatele není k dispozici žádná zkušební verze a podniková verze přichází s vysokou cenou.

Počet serverů: 2000 Počet umístění serveru: 148 Podporováno maximální zařízení: Přibližně 3 ceny: US 12.95 po dobu 1 měsíce na USA 8.32 po dobu 1 roku. Není nabízena žádná zkušební verze.

#5) SurfShark VPN

Hodnocení: 9.4/10

Slogan: Zajistěte svůj digitální život.

#6) Cyberghost VPN

Hodnocení: 9.1/10.

Tolline: Získejte perfektní servery pro nekompromisní zabezpečení dat, anonymní a rychlé stahování, plus netušené streamování!

2023, nejlepší, bezplatná, služba

Cyberghost VPN lze považovat za nástroj pro podporu více a více platforem. Pomocí tohoto VPN se rychlost internetu zvýšila do velmi vysokého rozsahu, což je pro organizace nesmírně prospěšné.

#8) Atlas VPN

Hodnocení: 9.5/10 Tagline: Ochrana osobních údajů je velký problém!

#9) Hotspot Shield

Hodnocení: 9.5/10. Tolline: Přístup k světu bez hranic.

#10) Vypr vpn

Hodnocení: 9.2/10. Slogan: Internetový soukromí a svoboda při rychlostech planoucí.

#11) Zrychleně vpn

Hodnocení: 9.2/10. Slogan: Dvě připojení jsou lepší než jedna. Čeká lepší internet.

#12) vyrovnávací paměť VPN

Hodnocení: 8/10. Tolline: Zažijte internet tak, jak by měl být. Začněte rok s obrovskými úsporami.

#13) Vpnarea

Hodnocení: 7.8/10. Slogan: Vpnarea znamená soukromí, zabezpečení a svoboda. Získejte soukromí a prolomení bariér.

Vpnarea sídlí ve Švýcarsku. Je to malá firma s omezenými funkcemi. Nabízí robustní zabezpečené funkce bez zásady protokolování pro zabezpečení údajů a informací zákazníka.

#16) Mullvad VPN

Hodnocení: 9/10. Tolline: Ochrana osobních údajů je univerzální právo.

#17) tunelbear

Hodnocení: 9/10. Tolline: Ochrana osobních údajů je univerzální právo.

Závěr

V tomto článku jsme se dozvěděli mnoho věcí o Virtual Private Network (VPN). Co to znamená a proč to přišlo na obrázek atd., Spolu s pracovním principem VPN, jeho hlavních rysů a výhod.

Některé důležité otázky týkající se VPN. Jeho hodnocení, popis, ceny, výhody a nevýhody. Počet serverů, které má každý VPN, počet připojení IP, podporovaných zařízení, oficiálních webových stránek atd.

Diskutovali jsme o většině podrobností, které pomohou zákazníkům vybrat, který typ VPN je nejvhodnější pro jejich organizaci.

VPN je extrémně levná a ve srovnání s ostatními nástroji pro zabezpečení webu je snadné nastavit. Ušetří vám také peníze, protože maskuje uživatele IP adresy a šetří nějakou vážnou hotovost při rezervaci všeho online.

Odemkne všechny skvělé streamovací funkce, Netflix, Hulu, BEC atd. Ale také někdy také připojení VPN klesá a rychlost je snížena.

Na základě výše uvedeného výzkumu můžeme uvést náš předpoklad, který VPN je nejvhodnější, pro který druh průmyslu.

Organizace malých a středních měřítků: Vzhledem k tomu, že tyto organizace mají omezené zdroje a rozpočet, vyrovnávací VPN, soukromý přístup k internetu VPN, Mullvad VPN, proton VPN, tunel Bear VPN se nejlépe hodí pro tyto druhy organizace, protože tyto VPN nabízí většinu společných funkcí za dostupnou cenu a také přichází s bezplatnou verzí.

Rozsáhlé organizace: Vzhledem k tomu, že tyto organizace mají velkou sílu a finance zdrojů.

Pro své bohaté funkce se tedy nejlépe nejlépe hodí Ipvanish VPN, Nord VPN, Express VPN, Hotspot Shield VPN, Cyber ​​Ghost.

Další čtení = nejlepší klienti VPN pro Mac

= Kontaktujte nás a navrhněte seznam zde.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS