2023 Aktualizováno 4 způsoby, jak najít heslo Apple ID. Apple zapomněl Apple ID

[2023 Aktualizováno] 4 způsoby, jak najít heslo Apple ID

Vaše ID Apple poskytuje všechny služby Apple a obsahuje vaše osobní údaje. ICloud spojený s vaším Apple ID se synchronizoval s vaším soukromí, jako jsou fotografie, poznámky, e.maily, kalendáře atd. Vždy se tedy doporučuje použít komplexní heslo pro vaše Apple ID.

Pokud jste zvyklí na ověření své identity v App Store podle ID obličeje nebo ID dotyku, můžete zapomenout na své heslo Apple ID. Ale nebojte se, můžete snadno obnovit heslo Apple ID 4 nejlepšími způsoby! Stačí si přečíst následující článek a zjistit, jak najít heslo Apple ID.

Nyní si stáhněte imyfone Lockwiper a odemkněte iPhone Apple ID bez hesel.

 • Část 1: Najděte heslo Apple ID ze dvoufaktorových ověřování pro iOS 10 nebo novější
 • Část 2. Najděte heslo Apple ID z dvoustupňového ověření pro iOS 9 nebo dříve
 • Část 3. Najděte heslo Apple ID podle zabezpečovacích otázek nebo e.mailu
 • Část 4. Nejjednodušší způsob. Odstraňte Apple ID přímo bez hesla
 • Část 5. Časté dotazy ohledně nalezení nebo změny Apple ID

Najděte heslo Apple ID z dvoufaktorového ověřování pro iOS 10 nebo novější

Ověřování dvoufaktorů na vašem iPhone nebo iPadu je pro vaše Apple ID zvláštní zabezpečení. Zajišťuje, že váš účet Apple ID a iCloud může být povoleno přihlásit se pouze do vašeho důvěryhodného zařízení Apple. Při zaregistrování Apple ID na novém zařízení Apple budete muset zadat heslo Apple ID a 6místný ověřovací kód. Zabraňuje neautorizovanému uživateli v přístupu k vašemu účtu prasknutím hesla Apple ID.

Naštěstí, pokud máte přístup k zařízení Apple, kterému bylo důvěryhodné vaším Apple ID, a znáte jeho přístupový kód na obrazovce, můžete jej použít k nalezení hesla Apple ID. Stačí podniknout kroky níže.

Krok 1. Ujistěte se, že vaše zařízení běží na iOS 10 nebo novějším a vy jste povolili dvoufaktorovou ověřování na vašem IDevice. Krok 2. Přejděte na „Nastavení [vaše jméno] Zabezpečení hesla“ na důvěryhodném zařízení Apple. Krok 3. Klikněte na „Změnit heslo“.

Krok 4. Zadejte přístupový kód obrazovky na svém iPhone nebo iPadu. Krok 5. Zadejte své nové heslo Apple ID a znovu zadejte potvrzení.

Najděte heslo Apple ID z dvoustupňového ověření pro iOS 9 nebo dříve

Ověření 2-kroků je bezpečnostní funkce pro Apple ID, která je navržena tak, aby zabránila neautorizovaným uživatelům v přístupu k vašemu účtu, i když někdo jiný zná vaše heslo. Vyžaduje to, abyste ověřili svou identitu pomocí jiného zařízení, kterému důvěřovalo tomuto Apple ID. Ověření ve dvou krocích je relativně stará bezpečnostní funkce v systému iOS.

Po nastavení dvoustupňového ověření jste obdrželi klíč obnovy se 14 znaky od Apple. Lze jej použít k nalezení hesla Apple ID. Pokud jste si stále udržovali klíč obnovy, můžete postupovat podle níže uvedených kroků a změnit heslo Apple ID.

Krok 1. Otevřete Safari na vašem zařízení a přejděte do IFORGOT.Jablko.com. Krok 2. Zadejte své Apple ID a klikněte na „Pokračovat“. Krok 3. Klikněte na „Změnit heslo“. Krok 4. Zadejte svůj klíč obnovy pro dvoustupňové ověření (14 znaků).

Krok 5. Vyberte důvěryhodné zařízení. Apple vám pošle ověřovací kód. Krok 6. Zadejte ověřovací kód do svého důvěryhodného zařízení Apple. Pak můžete změnit heslo Apple ID.

Najděte heslo Apple ID podle zabezpečovacích otázek nebo e.mailu

Pokud jste pro svůj Apple ID stanovili bezpečnostní otázku nebo e.mail, můžete tuto metodu použít k nalezení hesla Apple ID. Je vhodný pro všechny verze iOS.

Krok 1. Přejděte na stránku Apple ID. Klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo“. Krok 2. Zadejte svůj apple ID. Vyberte „Resetovat své heslo a poté klepněte na„ Pokračovat “. Krok 3. Klikněte na „Změnit heslo“. Krok 4. Podle vaší situace si vyberte z „Dotazy na zabezpečení odpovědi“ a „Získejte e.mail“. Krok 5. Pak můžete resetovat heslo Apple ID.

Nejjednodušší způsob: odstranit Apple ID přímo bez hesla

Pokud výše uvedené způsoby nemohou sloužit vašemu účelu nebo Apple ID není váš, možná se nepodaří najít heslo Apple ID. V tomto případě jsme pro vás našli software třetích stran. ImyFone Lockwiper může jednoduše odstranit heslo Apple ID na vašem iPhone nebo iPad. Nevyžaduje žádné informace, jako je ověřovací kód, klíč obnovy nebo bezpečnostní otázky atd. Můžete jej snadno použít k odemknutí jakéhokoli zařízení Apple bez hesla.

Klíčové vlastnosti imyfone lockwiper

 • Pomozte změnit ID Apple bez jakéhokoli požadavku, když neznáte heslo Apple ID.
 • Přímo odstraňte účet Apple ID a iCloud. Váš iPhone nebo iPad nelze zamknout nebo sledovat předchozí Apple ID.
 • Jednoduše odemkněte Apple ID za 5 minut pro všechny verze iOS a modely zařízení.
 • Odemkněte zámek obrazovky, ID obličeje, dotyk ID a digitální heslo atd.
 • Je to skvělé pro z druhé ruky, renovovaného iPhone nebo iPad. Může továrna resetovat vaše zařízení.

Jak najít heslo Apple ID pomocí iMyfone Lockwiper:

Nejprve sledujte video krok za krokem odemknout Apple ID bez e-mailu, bezpečnostních otázek nebo telefonního čísla.

Krok 1. Stáhněte si do svého počítače imyfone Lockwiper a poté vyberte režim „Odemknout Apple ID“.

Krok 2. Připojte zařízení Apple k počítači pomocí původního kabelu USB. Krok 3. Klikněte na kartu „Začněte odemknout“. A počkejte, až software odstraníte účet Apple ID a iCloud na vašem IDevice.

Krok 4. Gratulujeme! Lockwiper zcela odstranil účet Apple ID a iCloud spojený s vaším IDevice za 5 minut.

Nemůžu si vzpomenout na váš přístupový kód Apple ID? Tento článek vám řekne 4 způsoby, jak změnit heslo Apple ID. Pokud máte iPhone nebo iPad, který je spojen s Apple ID jiných. Důrazně doporučujeme, abyste jej trvale odstranili, což může výrazně chránit vaše soukromí. ImyFone Lockwiper nyní poskytuje bezplatnou zkušební verzi, stačí si stáhnout, abyste to vyzkoušeli!

Časté dotazy ohledně nalezení nebo změny Apple ID

1 Jak najdu své Apple ID na svém iPhone?

Pokud jste se přihlásili do účtu Apple ID, můžete jít do obchodu s aplikace. A můžete také jít do iCloud.com nebo appleid.Jablko.com pro kontrolu informací o Apple ID, pokud jste se přihlásili do iTunes na Windows.

2 je vaše heslo Apple ID uloženo kdekoli?

Můžete se obrátit na iCloud Keychain a najít svá uložená hesla nebo passkeys. Keychain iCloud se používá pro uložení různých hesel ve vašem iPhone/iPad. Přejděte na Nastavení hesla Zadejte svůj přístupový kód obrazovky a zobrazte svůj přístupový kód.

3 Jak najdu své heslo Apple ID bez mého starého telefonu?

Můžete si půjčit další zařízení od svého přítele nebo člena rodiny, pak můžete resetovat/najít své Apple ID. Dále postupujte podle níže uvedených pokynů.

Krok 1. Stáhněte si aplikaci Apple Support z Apple Store.

Krok 2. Zvolte Hesla Zabezpečení Resetovat heslo Apple ID Začněte jiné ID Apple.

Krok 3. Postupujte podle pokynů a resetujte ID Apple a pokračujte.

Zapomněli jste heslo Apple ID? Zde jsou 3 způsoby, jak to resetovat

Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a resetujte heslo Apple ID nebo heslo iCloud, pokud jste jej zapomněli.

Poznámka: Pokud si ani nepamatujete svůj e.mail Apple ID, nejprve postupujte podle těchto kroků a najděte jej.

Resetujte heslo Apple ID s vaším iPhone, iPad nebo Mac

Pokud jste zapomněli své heslo Apple ID, nejjednodušší způsob, jak jej resetovat, je použití vašeho iPhone, iPadu, Mac nebo jiného důvěryhodného zařízení Apple, jako je iPod Touch nebo Apple Watch. Důvěrným zařízením máme na mysli iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watch nebo Mac, kde jste se přihlášeni do iCloud nebo Apple ID, a toto zařízení má nastavení přístupového kódu (zámek obrazovky).

Když jste již přihlášeni do zařízení Apple s přístupovým kódem a přejděte na změnu hesla Apple ID, je pro Apple bez námahy ověření, že jste legitimní a podvodník se nesnaží proniknout do vašeho účtu Apple.

Pomocí iPhone, iPad nebo iPod Touch

1) Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte nahoru.

2) Klepněte na zabezpečení hesla.

3) Klepněte na Změnit heslo.

4) Zadejte přístupový kód zařízení, který používáte k jeho odemknutí. Může to být šestimístný, čtyřciferný nebo alfanumerický kód. Poté klepněte na.

5) Zadejte nové heslo, které chcete nastavit.

6) Znovu vstupte do stejného přístupového kódu a ověřte jej a klepněte na změnu.

7) Nyní se můžete rozhodnout odhlásit se z jiných zařízení, která mají toto ID Apple nebo se rozhodnete, že se neodhlásí. Pokud si myslíte, že vaše heslo Apple ID bylo odcizeno nebo někdo to ví, jděte do toho a klepněte na odhlášení jiných zařízení. Tím se zajistí, že vaše Apple ID je odhlášeno ze všech zařízení a webových stránek, kde jste byli (vědomě nebo nevědomky) pomocí vašeho Apple ID. A pokud jen pravidelně měníte své Apple ID, můžete klepnout.

Pomocí Mac

1) Klikněte na ikonu Apple  a vyberte nastavení systému nebo systémové předvolby.

2) Vyberte své Apple ID a přejděte na zabezpečení hesla.

3) Klikněte na Změnit heslo.

4) Zadejte heslo svého Mac a klikněte na Povolit.

Activation unlock free iPhone 2023 #icloudking #iphone #activationlock #anyios #apple

5) Zadejte nové heslo a klikněte na Změnit.

6) Nakonec se můžete rozhodnout, že se z tohoto Apple ID na svém druhém zařízení neodhlásíte kliknutím, neodhlásíte se. Nebo můžete pokračovat a zasáhnout odhlášení.

Poté bude vaše heslo Apple ID resetováno za několik sekund.

Používání Apple Watch

1) Stiskněte digitální korunu a otevřete aplikaci Nastavení.

2) Klepněte na své jméno shora.

3) Přejděte dolů a klepněte na zabezpečení hesla.

4) Klepněte na Změnit heslo.

5) Klepněte na Passcode Enter a zadejte svůj čtyřmístný přístupový kód Apple Watch.

6) Zadejte nový přístupový kód a ověřte jej znovu zadáním.

7) Klepněte na změnu z pravého nahoře.

8) Nakonec se rozhodněte odhlásit se z tohoto Apple ID na ostatních zařízeních nebo ne.

Během několika sekund bude vaše heslo Apple ID aktualizováno na nové.

Co dělat po resetování hesla Apple ID?

V případě, že se rozhodnete „odhlásit jiná zařízení“, musíte znovu zadat své heslo Apple ID na všech svých zařízeních Apple. Navíc budete muset ověřit svým novým heslem Apple ID, když otevřete iTunes nebo jakoukoli jinou aplikaci Apple na počítači se systémem Windows. Totéž se stane, pokud otevřete Apple Music na telefonu Android. Jednoduše zadejte nový přístupový kód Apple ID a je dobré jít.

Kromě toho, bez ohledu na to, zda se rozhodnete odhlásit se z Apple ID na jiných zařízeních nebo ne, můžete získat upozornění na svých dalších zařízeních Apple, která říká: ‘Zařízení přidané k vašemu účtu. IPhone má nyní přístup k iMessage a FaceTime. Pokud toto zařízení nepoznáte, můžete jej odstranit v nastavení.“Protože to jste byli vy, kdo podal žádost o heslo Apple ID Change, můžete tato upozornění bezpečně odmítnout klepnutím na OK, přejetím doleva nebo zasažením X, abyste je zavřeli.

Jak rychle odblokovat IPHONE nebo IPAD | ZAPOMNĚL JSEM KOD NEBO HESLO

Resetujte své heslo Apple ID pomocí iPhone, iPad nebo iPod Touch vašeho člena rodiny, přítele nebo v obchodě Apple

Předpokládejme, že jste měli pouze jedno zařízení Apple, ale už ho nemáte nebo jste jej prodali. Nyní, pokud chcete resetovat svůj přístupový kód Apple ID, můžete si půjčit zařízení iOS nebo IPADOS od přítele nebo člena rodiny a resetovat své heslo Apple ID. Ujistěte se, že jejich zařízení je aktualizováno na iOS 15 nebo novější.

2023, aktualizováno, způsoby, najít, heslo

Pokud to nemůžete, přejděte do nejbližšího obchodu Apple a požádejte je, aby vám dočasně poskytli iPhone, aby si v obchodě resetoval heslo. Co zadáte na toto zařízení, jako je vaše Apple ID, důvěryhodné telefonní číslo atd., nejsou na to uloženy. Takže můžete pokračovat bez váhání.

Poznámka: Právě jste požádáni o potvrzení svého telefonního čísla. Proto musíte znát své důvěryhodné telefonní číslo (přidáno do vašeho Apple ID). Obvykle není odeslán žádný kód. Ale v některých případech to může být. V této situaci musíte mít své důvěryhodné telefonní číslo připravené k přijímání SMS. Pokud to nemáte, možná nebudete moci sledovat níže uvedené kroky. Pokud tedy byl odcizen váš iPhone (s důvěryhodným sim kartou pro telefonní číslo) a vy chcete resetovat heslo Apple ID, nejprve kontaktujte svého dopravce a získejte náhradní simum (stejného telefonního čísla), vložte tuto kartu SIM do dovnitř další telefon a poté postupujte podle níže uvedených kroků. Ale jak bylo řečeno; Obvykle není žádný kód odeslán. Vyzkoušejte tedy níže uvedené kroky a vydejte se:

1) Stáhněte si oficiální aplikaci pro podporu Apple na vypůjčeném iPhone, iPad nebo iPod Touch.

2) Vstupte do aplikace, přejděte na podporu nástrojů a klepněte na resetování hesla.

3) Klepněte na „jiné Apple ID“ a stiskněte pokračovat.

4) Zadejte své Apple ID, jehož heslo chcete resetovat, a klepněte na další.

5) Zadejte své důvěryhodné telefonní číslo a klepněte na další.

6) Postupujte podle pokynů na obrazovce. Pravděpodobně budete požádáni o zadání přístupového kódu zařízení, který jste používali na svém iPhone, iPad nebo Mac, kde jste se původně přihlásili pomocí tohoto Apple ID. V mém případě mě žádá, abych vstoupil do přístupového kódu mého starého Mac (což v současné době není se mnou, ale pamatuji si jeho přístupový kód).

7) Pokud je přístupový kód zařízení správný, přesunete se na další obrazovku. Zadejte nové heslo Apple ID dvakrát a stiskněte další.

To je vše. Vaše heslo bylo změněno. Nyní jej můžete použít k přihlášení do iCloud nebo vašeho Apple ID.

Resetujte heslo Apple ID s obnovou účtu na webu

Pokud nemáte žádné jiné zařízení Apple; Nemůžete získat přístup k žádnému iPhone, iPad nebo iPod Touch patřícímu příteli, rodině nebo nedalekému Apple Store; Nebo neznáte důvěryhodné telefonní číslo, pak je vaší jedinou možností resetovat heslo Apple ID na webu prostřednictvím zotavení účtu Apple. Může to trvat několik až několik dní!

Prostřednictvím této metody existuje čekací doba zotavení účtu, která zajistí, že se škodlivá třetí strana nesnaží dostat na váš účet. Čekací doba zajišťuje bezpečnost tím, že vám poskytne čas na jednání. Například někdo zná váš e.mail Apple ID a postupoval po krocích k resetování hesla Apple ID prostřednictvím zotavení účtu. Nyní není reset okamžitý. Místo toho čekací doba zajišťuje, že (skutečný vlastník Apple ID) můžete najít čas na kontrolu vašeho e.mailu a textových zpráv z Apple, který vás informuje o resetování hesla prostřednictvím této metody a může požadavek zrušit a může zrušit požadavek.

Tento proces obnovy účtu můžete urychlit zadáním co nejvíce správných údajů. Například zadejte své důvěryhodné telefonní číslo a ověřte jej pomocí odeslaného kódu. Pokud nemáte důvěryhodné telefonní číslo, jak bylo ukradeno spolu s vaším iPhone, nejprve získejte náhradní SIM za stejné telefonní číslo od svého dopravce a poté postupujte podle těchto kroků. Zajistí, aby Apple měl nějaké ověření a může pomoci resetovat vaše heslo dříve.

Podobně zadejte ověřovací kód zaslaný na váš e.mail. Ty se tento proces znovu zrychlí. Problém se stane, pokud jste používali @icloud.com e.mail a kód byl zaslán, protože tento e.mail lze přistupovat pouze pomocí vašeho Apple ID a hesla, na které si nepamatujete. V této situaci může být čekací doba delší.

Chcete.li resetovat heslo Apple ID prostřednictvím webu, přejděte do IFORGOT.Jablko.com a sledujte kroky na obrazovce. Nezapomeňte poskytnout co nejvíce informací. V případě, že nemáte přístup k zařízení, číslu nebo e.mailu, vyberte příslušnou možnost „nemáte přístup“.

Tento dokument podpory Apple vám říká více o této metodě. Podívej se.

Podívejte se dále:

Zapomněli jste heslo Apple ID? Tento trik iOS 15 může pomoci

Funkce obnovy účtu společnosti Apple v iOS 15 vám může pomoci odemknout váš iPhone nebo Mac, pokud zapomenete na heslo Apple ID.

Jason Cipriani sídlí z krásného Colorada a za posledních šest let pokrývá zprávy o mobilních technologiích a kontroluje nejnovější gadgety. Jeho práci najdete také na sesterském webu CNET v sekci How to sekce, stejně jako v několika dalších online publikacích.

Shelby Brown (ona/její/její) je editorem pro tým služeb CNET. Pokrývá tipy a triky pro aplikace, operační systémy a zařízení, stejně jako mobilní hry a Apple Arcade News. Shelby také dohlíží na pokrytí technických tipů. Před vstupem do CNET zakryla novinky aplikací ke stažení.com a sloužil jako nezávislý pracovník pro Louisville.com.

 • V roce 2016 získala stipendium na psaní Renau na komunikačním oddělení University of Louisville.

Pokud jste zapomněli heslo Apple ID, nepropadejte paniku. Je pravděpodobné, že jsme všichni zapomněli na heslo nebo dvě. Ztráta hesla Apple ID pro váš iPhone. iPad nebo Mac (tady je to, co dělat, když jste ztratili heslo do počítače) je asi tak frustrující jako ztráta klíčů od auta. Vaše heslo, jako jsou vaše klíče, odemkne přístup k něčemu důležitému: váš účet iCloud. A zase všechna vaše zařízení Apple. Jako ID obličeje a dotyk ID. Účelem vašeho hesla je udržovat vaše informace v bezpečí, ale vstoupit do nesprávného zadání několikrát vás může uzamknout. To znamená, že budete možná muset kontaktovat podporu Apple o pomoc.

Apple vydal iOS 15 loni v září a jedna z funkcí, které zavádějí, způsobí, že se vrátí zpět do vašeho účtu. Tato funkce, nazvaná Recovery Account Recovery, vám umožňuje vybrat důvěryhodný kontakt (nebo kontakty), který vám pak může poskytnout speciální kód pro odemknutí účtu. Je to docela v pohodě a usnadňuje návrat na váš účet Apple.

Dokud máte nainstalovanou iOS 15 na svém iPhone, můžete přidat důvěryhodné kontakty k zotavení účtu.

2023, aktualizováno, způsoby, najít, heslo

Vyberte důvěryhodné kontakty na zotavení účtu

Než budete moci nastavit zotavení účtu, budete muset mít všechna vaše zařízení Apple.- ať už je to Mac, iPad nebo iPhone.- Spuštění nejnovější verze softwaru Apple. V tomto případě to znamená MacOS Monterey, iPados 15 a iOS 15, respektive.

Jakmile jsou všechna vaše zařízení na nejnovějším softwaru, vyberte své zotavení pro zotavení účtu podle těchto kroků.

Otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na své jméno v horní části obrazovky. Dále vyberte Obnova účtu hesla přidat zotavení kontakt. Stránka se objeví s podrobnostmi o tom, co přesně může kontakt vidět nebo dělat s vaším účtem (spoiler: nebudou mít přístup k vašemu účtu iCloud kdykoli) a stručně podrobně popisuje, co musíte udělat, pokud se někdy dostanete zamčené Z vašeho účtu. Klepnutím na Přidat kontakt s obnovením na spodní části obrazovky budete pokračovat. Po výzvě zadejte své heslo Apple ID a poté sledujte zbytek výzev k výběru kontaktů pro obnovení.

Co dělat, když se dostanete z vašeho účtu Apple ID nebo iCloud

Pokud se vám náhodou dostanete z účtu, budete muset zavolat na jeden z kontaktů pro zotavení účtu pomocí vašeho iPhone. Váš kontakt vám poté poskytne krátký kód, ke kterému mají přístup přímo na svém iPhone, k němuž budete muset zadat, abyste mohli odemknout svůj účet.

Jakmile je váš účet odemknut, budete požádáni o vytvoření nového hesla. Místo toho, abyste ji nechali do paměti nebo si vybrali snadné heslo, které si myslíte, že si pamatujete, navrhuji použít aplikaci Správce hesel. Vytvoří pro vás zabezpečené heslo, uloží jej a dokonce jej zadá, když je výzva.

V iOS 15 je spousta skvělých funkcí. včetně přidání odesílání odkazů FaceTime pro volání Android a Windows. Airpody také dostávají spoustu užitečných triků. Spolu s Apple Watch.

Jak přistupovat k Apple ID, pokud zapomenete heslo

Vaše Apple ID je účet, který používáte pro vše, co děláte s Apple, jako když nakupujete obchod iTunes, přihlaste se do iCloud, kupte aplikaci a další. Pokud jste zapomněli heslo, když se pokusíte získat přístup k ID Apple, postupujte podle níže uvedeného instrukce a znovu obnovte přístup k vašemu účtu. Chcete.li resetovat heslo, musíte znát e.mailovou adresu pro vaše Apple ID.

Krok 1: Přejděte na stránku účtu Apple ID a klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo.„Pokud je požádán o potvrzení vašeho telefonního čísla, místo toho použijte kroky pro dvoufaktorovou ověřování.

Krok 2: Zadejte své Apple ID a Captcha pod Apple ID.

Krok 3: Vyberte možnost pro resetování hesla a poté zvolte pokračovat.

Krok 4: Vyberte, jak resetovat heslo:

 • Vyberte „Získejte e.mail“, Apple pošle pokyny k vašemu e.mailu a poté postupujete podle pokynů k resetování hesla.
 • Pokud si vzpomínáte na bezpečnostní otázky, které si vyberete, když vytvoříte své Apple ID, vyberte „Odpověď na zabezpečení“ a postupujte podle zbytku kroků.
 • Pokud je požádán o klíč obnovy, místo toho použijte kroky pro ověření dvou kroků.

Resetujte heslo dvoufaktorovou autentizací

Pokud máte povoleno dvoufaktorové ověřování pro vaše Apple ID, můžete resetovat heslo z jakéhokoli důvěryhodného iPhone, iPadu, pod dotyku nebo Mac heslem nebo přístupovým kódem, které je povoleno.

2.1 Aktualizujte heslo na vašem iPhone, iPad nebo iPod Touch

Krok 1: Ujistěte se, že vaše zařízení má iOS 10 nebo později.

Krok 2: Přejděte na Nastavení, klepněte na heslo Změna zabezpečení hesla [vaše jméno] a poté postupujte podle kroků na obrazovce a aktualizujte heslo.

Krok 3: Pro iOS 10.2 nebo dříve, klepněte na ICloud [vaše jméno] Heslo pro změnu zabezpečení hesla a poté postupujte podle kroků na obrazovce.

2.2 Aktualizujte heslo na vašem Mac

Krok 1: Přejděte na předvolby systému nabídky Apple a poté klikněte na iCloud.

Krok 2: Vyberte údaje o účtu.

Krok 3: Klikněte na Security Reset Heslo.

Tip: Než budete moci resetovat heslo Apple ID, budete muset zadat heslo používané k odemčení vašeho Mac.

2.3 Pokud nemůžete získat přístup k žádnému z vašich zařízení

Půjčte si iPhone, iPad nebo iPod člena člena rodiny a postupujte podle těchto kroků:

Krok 1: Otevřete aplikaci Find My iPhone. Pokud se objeví přihlášení na obrazovce, klepněte na zapomenuté Apple ID nebo heslo, postupujte podle kroků na obrazovce.

Krok 2: Pokud nevidíte značku na obrazovce, možná se jiní již přihlásili. Poté klepněte na odhlášení. Po odhlášení klikněte na zapomenuté Apple ID nebo heslo a poté postupujte podle kroků na obrazovce.

Resetujte heslo dvoustupňovým ověřením

Přejděte na stránku účtu Apple ID a klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo.„Pokud je požádán o potvrzení vašeho telefonního čísla, což znamená, že vaše Apple ID bylo chráněno dvoufaktorovou ověřením, místo toho použijte kroky pro dvoufaktorovou ověřování.

Krok 1: Zadejte své Apple ID a Captcha pod Apple ID.

Krok 2: Vyberte možnost pro resetování hesla a poté zvolte pokračovat.

Krok 4: Vyberte důvěryhodné zařízení. Apple odešle do vašeho zařízení ověřovací kód.

Krok 5: Zadejte ověřovací kód.

Krok 6: Vytvořte nové heslo a poté kliknutím na resetování hesla dokončit resetování hesla.

Po resetování hesla budete požádáni o znovu se přihlásit pomocí nového hesla. Možná také budete muset aktualizovat heslo v nastavení na vašich zařízeních.

Když nastavíte dvoustupňové ověření pro vaše Apple ID, můžete získat klíč obnovy 14-znaků. Pokud jste trvale ztratili klíč obnovy, nemůžete změnit heslo.

Jak obnovit Apple ID pro vás nebo pro zemřelé

Ztráta vašeho Apple ID může být hlavní potíží. Koneckonců, je to účet, který používáte k přihlášení do všech vašich služeb a zařízení Apple.

A pokud váš milovaný člověk byl uživatelem Apple, pravděpodobně budete potřebovat jejich Apple ID, aby se dostali k jejich datům. Sledování nebo resetování Apple ID milovaného člověka však může být ještě složitější než obnovení vlastního.

Přeskočte do těchto sekcí:

Naštěstí existuje několik různých způsobů, jak obnovit Apple ID, váš nebo milovaný. Níže vás projdeme procesem obnovy Apple ID zesnulého milovaného člověka a také resetovat nebo obnovit vlastní.

Jak obnovit Apple ID Apple

Chcete.li se dostat do telefonu nebo tabletu Apple milovaného člověka, budete potřebovat Apple ID této osoby. Získání dat z počítače Apple je někdy snazší, protože můžete odstranit pevný disk počítače a číst pomocí jiného Mac nebo PC.

Pokud však nechcete projít tímto procesem, můžete také použít Apple ID osoby k přihlášení do jejich počítače.

A naštěstí podpora Apple chápe, že členové rodiny často potřebují přístup ke zařízením svých zesnulých blízkých. Pokud potřebujete obnovit ID Apple Apple ID zesnulého, měli byste to udělat.

Vyhledejte hesla a ID

Než se pokusíte resetovat nebo obnovit Apple ID svého milovaného, ​​zjistěte, zda tyto informace najdete ve svých dokumentech nebo jiných zařízeních. Hledejte seznam hesel nebo správce hesel na všech otevřených zařízeních, jako jsou telefony, tablety a počítače.

Přihlaste se do jejich e.mailového účtu

Pokud neznáte Apple ID osoby, ale znáte jejich e.mailový účet a heslo, můžete resetovat jejich Apple ID a heslo. Stačí jít na stránku účtu Apple ID. Klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo“ a poté zadejte svou e.mailovou adresu do textového pole.

Pokud tato e.mailová adresa není správným ID Apple, klikněte na „Vyhledejte to“ pod textovým pole. Poté zadáte jméno a e.mailovou adresu svého milovaného člověka a zahájíte proces resetování.

Možná budete muset projít dalšími kroky, které zahrnují zodpovězení bezpečnostních kroků nebo obdržení kódu na telefonním čísle vaší blízké.

2023, aktualizováno, způsoby, najít, heslo

Vyžádejte si přístup z podpory Apple

Pokud nemáte potřebné informace pro výše uvedené možnosti, budete muset kontaktovat podporu Apple, abyste si mohli požádat o převod vlastnictví účtu.

Podpora Apple může požádat o kopii úmrtního listu a také o identifikaci informací o vás. Dávejte pozor na informace a dokumentaci, kterou poskytnete, a kdy.

Politika společnosti Apple uvádí, že mohou legálně vymazat data vašeho milovaného člověka, pokud obdrží kopii svého úmrtního listu. Účty Apple jsou netransferrable, dokonce i po smrti. Někteří lidé však dokázali získat přístup k účtu Apple Apple ze zemřelého člověka přímým prací s podporou Apple.

Ujistěte se, že budete mít jasný zástupce podpory a zeptejte se přesně, co musíte udělat. Pravděpodobně vás nasměrují k získání soudního příkazu, který popíšeme níže. Mohou vás dokonce informovat, že vůbec nemůžete získat přístup k účtu (někteří zástupci nejsou obeznámeni s politikou soudního příkazu).

Získejte soudní příkaz

Může to znít extrémně, ale pokud nemůžete získat přístup k účtu vaší milované pomocí výše uvedených metod, možná budete muset získat soudní příkaz.

A ve skutečnosti oficiální politika společnosti Apple pro obnovení Apple ID zesnulé osoby vyžaduje, abyste poskytli soudní příkaz s uvedením následujících informací:

 • Jméno a Apple ID zesnulého.
 • Název další příbuzné, který požaduje přístup k účtu decedenta.
 • Že decedent byl uživatelem všech účtů spojených s Apple ID.
 • Že žadatelem je zákonný zástupce zákonného zástupce, agent nebo dědice, jehož povolení představuje „zákonný souhlas.“
 • Že Apple je soudem nařízen, aby pomohl při poskytování přístupu k informacím o decedentu z účtů zesnulé osoby.

Jak obnovit vlastní Apple ID

Není neobvyklé zapomenout nebo ztratit Apple ID nebo heslo spojené s vaším ID. Možná jste změnili nastavení na vašem zařízení, nebo jste možná nedávno změnili hesla a nepamatovali jste si, co jsou.

Mnoho lidí musí v určitém okamžiku obnovit své vlastní Apple ID, a proto podpora Apple nabízí několik možností, jak toho dosáhnout.

Pokud potřebujete obnovit vlastní Apple ID nebo heslo, zde je to, co musíte udělat.

Vyzkoušejte různé e.mailové adresy

Vaše Apple ID je obvykle vaší primární e.mailovou adresou. Pokud jedna e.mailová adresa nefunguje, zkuste vstoupit do jiné. Místo toho jste se možná zaregistrovali do svého Apple ID.

Použijte aplikaci podpory Apple

Pokud potřebujete pouze obnovit heslo pro své Apple ID, můžete použít aplikaci Apple Support na zařízení rodiny nebo přítele Apple.

To může být nejjednodušší možnost, pokud znáte své Apple ID, ale ne heslo, a pokud někdo zblízka má zařízení Apple s aplikací podpory.

Otevřete aplikaci podpory Apple nebo požádejte svého milovaného. Pak postupujte podle těchto kroků:

 • Vyberte hesla a zabezpečení podle témat.
 • Vyberte Resetovat heslo Apple ID.
 • Vyberte začít.
 • Klepněte na „jiné Apple ID.“
 • Zadejte své Apple ID (obvykle vaše e.mailová adresa).
 • Postupujte podle kroků na obrazovce, dokud nedostanete potvrzení, že jste změnili heslo.

Použijte stránku účtu Apple ID

Jako alternativu k aplikaci můžete použít jakýkoli počítač k návštěvě stránky účtu Apple ID. Jakmile tam, klikněte na „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo?“

Pokud potřebujete pouze obnovit své heslo, zadejte svůj Apple ID pro zahájení procesu. Pokud potřebujete obnovit své Apple ID, klikněte na „Vyhledejte to“ a zadejte své informace.

Budete potřebovat své křestní jméno, příjmení a e.mailovou adresu. Budete také muset být schopni přihlásit se do e.mailové adresy, kterou poskytnete.

Zjistěte, zda jste se přihlášeni někde jinde

Pokud neznáte primární e.mail spojený s vaším Apple ID, můžete jej najít na jednom z vašich zařízení. Samozřejmě budete muset mít přístup k jednomu z vašich zařízení Apple nebo Apple Service na jiném zařízení, aby to fungovalo.

Na vašem iPhone nebo iPadu najdete svou e.mailovou adresu Apple ID ve svém nastavení ICloud nebo Media a nákupy. Stačí přejít na nastavení, klepněte na své jméno a poté klepněte na média a nákupy.

Na Macu přejděte do nabídky Apple, klikněte na systémové předvolby a poté klikněte na Apple ID. Můžete také kliknout na internetové účty z nabídky System Preferences a poté vybrat svůj účet iCloud z postranního panelu.

Na počítači Windows najdete své Apple ID otevřením iCloud pro Windows. Funguje to pouze tehdy, pokud jste se již dříve přihlásili do počítače se systémem Windows.

Často kladené otázky: Obnovení Apple ID

Obnovení Apple ID, ať už je to vaše vlastní nebo milovaná, může být matoucí. Zde jsou odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek o procesu.

Co se stane s Apple ID, když někdo zemře?

Když Apple zjistí, že držitel účtu zemřel (například kopií úmrtního listu), může společnost pozastavit nebo zcela smazat toto ID Apple. Data Apple, včetně informací o iCloud, jsou netransferrable, a to i po smrti.

Proto je tak důležité být jasné se svým podpůrným zástupcem, pokud musíte kontaktovat podporu Apple, a zeptat se před poskytnutím jakékoli dokumentace o jejich smrti.

Může Apple odemknout iPhone zesnulé osoby?

Apple nemůže odemknout iPhone zesnulé osoby, ale mohou vám pomoci obnovit Apple ID, pokud poskytnete správné právní papírování. Tato právní papírování bohužel často zahrnuje soudní příkaz.

Může Apple odemknout telefon nebo účet s úmrtním listem?

Úmrtní list vám pomůže získat přístup k účtu Apple zesnulého bez hesla nebo ID. Úmrtní list by však mohl také způsobit, že Apple účet zcela odstraní.

Je důležité požádat o převod účtu na vaše jméno a poskytnout dokumentaci, že jste zákonným zástupcem nebo vykonavatelem panství. Jak je uvedeno výše, Apple vás může požádat o získání soudního příkazu před tím, než vám přenese vlastnictví nebo poskytne přístup k účtu.

Správa vašeho digitálního dědictví

Zamčená zařízení a účty mohou pro členy rodiny ztěžovat život poté, co zemřete. Proces správy svého digitálního dědictví můžete usnadnit bezpečným uložením svých hesel, včetně vašeho Apple ID.

A sledování vaší digitální stopy nejen usnadňuje život vaší rodině, když jste pryč; Může vám také pomoci spravovat svůj vlastní digitální posmrtný život s menším stresem.

Pokud nechcete, aby někdo přístup k vašemu počítači, telefonu nebo tabletu po pryč, měli byste svá přání vědět ve vůli nebo plánu na konci života.

Vytvářejte tištěné kopie jakýchkoli důležitých dokumentů, které na těchto zařízeních ukládáte, nebo vytvořte složku cloudového úložiště, ke které má vaše rodina přístup. Poté může vaše rodina po nějaké době bezpečně vyčistit vaše pevné disky a udržet své soukromé informace v soukromí.

2023, aktualizováno, způsoby, najít, heslo

Prameny:

 • „Pokud jste zapomněli na své Apple ID.“.„Podpora Apple. https: // podpora.Jablko.com/en-us/ht201354
 • „Jak požádat o přístup k účtům Apple Apple zesnulého člena rodiny.„Podpora Apple. https: // podpora.Jablko.com/en-us/ht208510
| Denial of responsibility | Contacts |RSS