22 Nejlepší bezplatný software pro čistič PC pro Windows 10 a 11 v roce 2023. Čistič pro Windows 10

Nejlepší bezplatný počítačový čistič softwaru pro Windows 10 a 11 v roce 2023

Software pro čištění počítače nabízí snadný způsob, jak optimalizovat výkon počítače, zabránit škodlivým malwaru a zajistit celkové zdraví a bezpečnost systému Windows System. Dodává se s množstvím nástrojů údržby PC k odstranění nežádoucích a redundantních programů a pomáhá při zvyšování rychlosti a výkonu počítače.

Defragmentujte svá data, delturejte pevný disk a optimalizujte celkovou práci vašeho systému Windows pomocí nejlepšího bezplatného softwaru pro čistič PC. Přečtěte si dopředu a podívejte se na náš kurátorský seznam nejlepších nástrojů pro čisticí prostředky PC pro Windows 11, 10, 8 a 7 v roce 2023.

Seznam nejlepšího bezplatného čisticího softwaru PC pro Windows 11, 10, 8, 7 v roce 2023

Pokud jste naštvaní s pomalou a pomalou rychlostí vašeho počítače se systémem Windows, podívejte se na náš seznam nejlepších čističů PC pro čištění systému nevyžádané, optimalizovat výkon, zvýšit rychlost, spravovat položky registru a mnoho dalšího.

Pokročilá oprava systému

Nastartujeme seznam nejlepších softwaru pro čištění počítače pro Windows 10,11 a další starší verze s pokročilým opravou systému. Je to jeden z vynikajících nástrojů pro čištění PC a vyladění. Tento nástroj je bezpečný pro použití a poskytuje různé rozsáhlé funkce a funkce, které uživatelům pomáhají zlepšit celkový výkon svých počítačů se systémem Windows nebo notebooků. Vyčistit a optimalizovat zařízení na jeho maximální výkon trvá jen několik kliknutí myši. Kromě toho má tento čistič PC schopnost plně ovládat aplikace pro spuštění pozadí.

Co se nám líbí na opravné opravě systému?

 • Nástroj hluboce prohledává váš počítač a trvale odstraňuje veškerý haraburdí.
 • Dodává se s vestavěným čisticím prostředkem na ochranu osobních údajů, který odstraní váš digitální otisk a odebírá protokoly/stopy.
 • Funkčnost nástroje s jedním kliknutím vám umožní vyčistit registr vašeho systému.
 • Kompatibilní se všemi verzemi operačních systémů Windows.
 • Za účelem zvýšení výkonu vašeho systému software automaticky uzavírá požadované aplikace nebo procesy běžící na pozadí.

Konečný verdikt o opravě pokročilého systému

Stručně řečeno, oprava pokročilého systému je ideálním řešením pro čištění PC. Tento software má vše, co vyžaduje, aby se zvýšil výkon počítače a aby byl běžen rychleji než obvykle.

IOBIT Advanced SystemCare

Nastartujeme seznam nejlepších softwaru pro čištění počítače pro Windows 11 a starší verze s IOBIT Advanced SystemCare. Vyberte tento nejlepší bezplatný software pro čistič PC pro urychlení, čištění, vyladění a ochranu počítače se systémem Windows. Advanced SystemCare od IOBIT je jedním z nejpřitažlivějších a nejvíce organizovaných nástrojů pro čištění počítače, které vám pomůže uvolnit RAM a spravovat položky registru vašeho zařízení Windows.

Co se nám líbí na IOBIT Advanced SystemCare?

 • Dodává se s čistým a pohodlným rozhraním napájeným se snadnou funkcí.
 • Důkladně vyčistěte svůj počítač s jeho neuvěřitelnými schopnostmi čištění nezdravých. Může smazat dočasné soubory, systémové protokoly, soubory APK, systémové mezipaměti a další nežádoucí soubory v jednom kliknutí.
 • Opravuje také všechny chyby související s pevným diskem pro zvýšení výkonu systému.
 • Kromě bezplatné verze je k dispozici také ve verzi Pro, která je dodávána s pokročilými funkcemi, jako je čištění hlubokého registru, optimalizace v reálném čase, zvýšení internetu, ochrana soukromí a mnoho dalšího.

Konečný verdikt na IOBIT Advanced SystemCare

Kdokoli si není jistý, kde hledat čištění svého počítače.

CleanMypc

Druhé místo na našem seznamu nejlepšího softwaru pro čištění počítače s MacPaw’s CleanMyPC. Jedná se o software All-in-One pro čištění a optimalizaci rychlosti a výkonu PC. Software udržuje stopu o výkonu a faktory, které mohou ovlivnit výkon, jako je adware, malware a ransomware.

nejlepší, bezplatný, software, čistič, windows

Co se nám líbí na CleanMyPC?

 • CleanMyPC neustále čistí nežádoucí soubory z PC, jako jsou rozbité stahování, zastaralé mezipaměti a protokoly.
 • Soubory, o kterých byste se snažili najít, pomocí softwaru pro čištění počítače můžete najít pouze jedním kliknutím.
 • Nejen lokalizace a odebrání nevyžádaného softwaru může pomoci vyřešit problémy PC.
 • Software je k dispozici ve Windows a Mac

Konečný verdikt na CleanMyPC

Pro všechny ty, kteří hledají software, který může pomoci při čištění jak Windows i Mac PC, je CleanMyPC pro vás ideálním výběrem. Nabízí všechny požadované funkce, aby tento proces usnadnil.

Ccleaner

Vyberte si tento nejlepší nástroje pro čisticí prostředky PC jde na celosvětově renomovaný produkt známý jako Ccleaner. Každý, kdo chce čistit a urychlit pomalý počítač nebo notebook. Tento nástroj vyvinutý společností Piriform, přichází ve třech verzích: Ccleaner Free, Ccleaner Professional a Ccleaner Professional Bundle.

Co na Ccleaneru milujeme?

 • Inteligentní čisticí moduly pro vyčištění nevyžádaných systémů, sledování souborů a dočasných souborů.
 • Výkonný čistič registru pro vyřešení neplatných položek registru a nastavení rozbitých oken.
 • Dodává se s vestavěným nástrojem pro analýzu disku, který pomáhá zjistit, které soubory nebo složky konzumují na vašem počítači další prostor.
 • Zakáže spuštěné programy na pozadí, které vám pomohou zrychlit váš počítač Windows.
 • Dodává se také s duplicitním vyhledávačem fotografií a čistším nástrojem, který vám pomůže zbavit se podobných fotografií, videí a dalších redundantních souborů.

Konečný verdikt na Ccleaner

Celkově je Ccleaner nepochybně mezi nejlepšími bezplatnými nástroji PC, které můžete použít k urychlení a čištění počítače.

AVG Tuneup, známý pro svou funkčnost třídy a pokročilé funkce, zaujímá druhé místo na našem seznamu nejlepších bezplatných softwaru pro vyčištění počítače pro Windows 11, 10, 8 a 7 a 7. Dejte svému starému počítači více energie a aby byl běžel stejně jako nový stroj.

Co se nám líbí na vyladění AVG?

nejlepší, bezplatný, software, čistič, windows
 • Postaví všechny nežádoucí a zbytečné aplikace ke spánku s neuvěřitelnou technologií režimu spánku. Tím se zkrátí čas zavádění a zvyšuje dobu odezvy vašeho zařízení.
 • Hluboko očistěte počítačový systém, abyste odstranili mezipaměť systému, zbytkové soubory, systémové nevyžádané a další nežádoucí soubory.
 • Odstraňte bloatware s funkcí softwaru odinstalace.
 • Užijte si bezproblémové a automatické aktualizace softwaru.
 • Užijte si lehčí procházení s funkcí čističe prohlížeče.
 • Opravte chyby systému a vyhýbejte se problémům.

Konečný verdikt na AVG Tune-Up

Pokud chcete vyčistit místo na disku a zvýšit výkon počítače, AVG Tuneup je nejlepším čističem pro Windows 10 dostupný v aktuálním průmyslu.

Posilovač PC

Optimalizujte počítač a udržujte si celkové zdraví pomocí posilovače PC, nejlepšího čističe PC pro Windows 10. Způsobuje, že váš stroj běží rychleji, uvolňuje místo pevného disku a odstraní stopy vašeho prohlížeče.

Co se nám líbí na posilovači PC?

 • Poskytuje možnosti čištění systému přizpůsobení.
 • Zvyšte rychlost internetu.
 • Vylaďte zařízení pro rychlejší načítání a odpověď.
 • Opravy a opravuje neplatné položky registru, které zlepšují stabilitu systému.
 • Zajišťuje kompletní online soukromí a ochranu smazáním historie prohlížení a podrobnosti o online aktivitách.

Как скачать и установить Windows 10 22H2 с официального сайта Microsoft в 2023

Konečný verdikt na posilovači PC

Celkově vzato, posilovač PC je nejlepší software pro čištění počítače pro uživatele Windows 10, kteří se snaží získat rychlejší a optimalizovaný systém Windows.

Ashampoo Winoptimizer

Ashampoo Winoptimizer je jedním z nejlepších bezplatných softwaru pro čisticí prostředky pro počítač pro Windows 11 a 10, který si můžete vybrat pro splnění vašich potřeb údržby počítače.

Co se nám líbí na ashampoo winoptimizer?

 • Super-efektivní nástroj pro optimalizaci PC, který shromažďuje a odstraňuje digitální odpad z vašeho zařízení.
 • Počítač čisticího nástroje je napájen uživatelsky přívětivým rozhraním.
 • Je nejlépe známý pro svou hlubokou ochranu, vyžádané a vylepšení PC.
 • Snižuje hogs paměti a optimalizuje dobu spuštění vašeho zařízení.
 • Defragmentujte váš pevný disk pro lepší výkon a rychlost.
 • Vymaže vaše stopy pro prohlížení a vyladí vaše síťové připojení.

Konečný verdikt na Ashampoo Winoptimizer

Pokud hledáte intuitivní a snadno použitelnou aplikaci pro čištění pro Windows 10, měli byste zvážit použití tohoto nejlepšího bezplatného softwaru pro čištění počítače.

Symantec Norton Utilities

Pokud chcete na počítači odstranit nevyžádanou a vyčistit místo na disku, vyberte tento výkonný, ale snadno použitelný software pro čistič PC. Symantec Norton Utilities se zaměřuje na zlepšení výkonu vašeho zařízení tak, aby byl rychlejší a stabilnější.

Co se nám líbí na Symantec Norton Utilities?

 • Tento nástroj pro čištění počítače pro Windows skenuje vaše zařízení na nežádoucí soubory, nevyžádané, systémové mezipaměti a zbytkové soubory, aby se získala ztracená PC PC.
 • Blokuje všechny aplikace na pozadí, aby se zvýšila doba spouštění.
 • Urtutuje váš webový prohlížeč a odstraní historii procházení souborů cookie a dočasně zajistí vaše online soukromí.
 • Opravuje rozbité a neplatné položky registru pro urychlení počítače.
 • Tento nástroj pro čisticí prostředky Windows 10 PC je dodáván s 30denním bezplatným zkušebním období.

Konečný verdikt o Symantec Norton Utilities

Norton Utilities from Symantec přichází s řadou PC čisticích modulů, což z něj činí jeden z nejlepších nástrojů pro vyčištění Windows 10 a starší verze.

Slimcleaner zdarma

Pokud hledáte nejlepší bezplatný nástroj pro čištění počítače, který vám může pomoci odstranit nežádoucí programy, čistý prostor na pevném disku a prodloužit dobu odezvy vašeho zařízení, pak Slimcleaner Free může být skvělou volbou. Níže diskutujeme pozoruhodné nabídky tohoto nástroje, díky nimž je nejlepší software pro čištění počítače z roku 2023.

Co se nám líbí na Slimcleaner zdarma?

 • Skenování a vyčištění PC na jedno kliknutí. Zbavte se systému nezdravých, starých a velkých souborů bezproblémovým způsobem.
 • Je napájen vyhrazený režim Boost Performance, jehož cílem je zvýšit celkový výkon a rychlost vašeho zařízení.
 • Upozorní vás na všechny nežádoucí startup.
 • Efektivně spravovat napájení používané počítačem Windows s režimem správy napájení.
 • Tento nástroj pro vyčištění počítače pro Windows je dodáván se 7denní možností bezplatné zkušenosti.

Konečný verdikt na Slimcleaner Free

Stručně řečeno, můžete vyzkoušet tento nejlepší nástroj pro čistič PC, pokud chcete urychlit počítač a posunout jeho výkon na zcela novou úroveň.

Razer Cortex

Pokud jste herní nadšenec, který miluje hraní grafických náročných her, Razer Cortex učiní váš herní zážitek extra zvláštní. Tento nejlepší čistič PC zdarma pro Windows 10 Odstraňuje nežádoucí zatížení ze systémových prostředků, defraguje pevný disk a vyčistí místo na disku, aby zajistil nesrovnatelnou rychlost her.

Co se nám líbí na Razer Cortex?

 • Je kompatibilní s několika verzemi systému Windows OS.
 • Tento bezplatný software pro čištění počítače nabízí hladké vizuální efekty s úžasným vývojem výkonu.
 • Může automaticky vypnout nežádoucí aplikace na pozadí, aby bylo zajištěno optimální využití zdrojů.
 • Poskytuje také statistiku a data FPS.

Konečný verdikt na Razer Cortex

Tento bezplatný počítačový čistič je ideální pro všechny hráče, kteří si chtějí užít nepřetržitý herní zážitek.

AUSLOGICS BOOSTSPEED

Dalším nejlepším bezplatným softwarem pro čištění počítače pro Windows 11, 10, 8 nebo 7, který si můžete vybrat, abyste našli a odstranili nezdravé položky, opravili problémy s rychlostí a udržovali zdraví vašeho zařízení BoostSpeed.

Co se nám líbí na Auslogics Boostspeed?

 • Může naskenovat vaše zařízení a odstranit mezipaměť webového prohlížeče, dočasné soubory, zbytkové soubory, systém nevyžádané do několika minut.
 • Eliminuje a vymazává vaši historii prohlížení pro zvýšenou online ochranu.
 • Detekuje a opravuje problémy s systémem pro lepší a nepřetržitý výkon.
 • Tento bezplatný software pro vyladění PC může také upravit připojení k internetu pro rychlejší stahování a hladké prohlížení.

Konečný verdikt o BoostSpaed

Aslogics BoostSpeed ​​PC Cleaner Free je balíček all-in-one, který může pomoci při posílení výkonu systému.

Mechanik systému IOLO

Mechanik systému IOLO slibuje rychlejší stahování, zlepšenou rychlost CPU, rychlejší spuštění a vylepšená grafika. Tento nejlepší software Cleaner PC je mezi masy z poměrně dobrých důvodů velmi populární.

Co se nám líbí na mechaniku systému Iolo?

 • Zakáže a odstraňuje nežádoucí spouštěcí položky.
 • Opravuje mezery prohlížeče a odstraní historii prohlížení, aby byla zajištěna ochrana online.
 • Může bez námahy odstranit nevyžádanou poštu a uvolnit místo pevného disku pro lepší rychlost.
 • Čistí a opravuje nastavení internetu pro rychlejší rychlost prohlížení.

Konečný verdikt na mechaniku systému Iolo

Tento software pro čištění počítače je ideální pro zlepšení zážitku z procházení než jen čištění systému.

Bleachbit

Bleachbit je další neuvěřitelný a efektivní software pro čištění počítače, který si můžete vybrat, abyste vyladili svůj pomalý a pomalý počítač. Níže jsou uvedeny některé z chvályhodných funkcí, díky nimž je Bleachbit jedním z nejlepších bezplatných programů PC Cleaner Utilities pro vyčištění místa na disku.

Co na Bleachbit milujeme?

 • Jedná se o nástroj pro údržbu a optimalizaci PC Freeware.
 • Může rychle obnovit ztracené paměťové prostory odstraněním nevyžádané pošty, odstraněním souborů cookie, odstraněním protokolů systému, čištění historie prohlížení a odstraněním mezipaměti.
 • Zlepšuje soukromí vašeho systému online systému.

Konečný verdikt o Bleach Bit

Bliach Bit je bezplatný čistič pro PC, který nabízí celé množství funkcí a možnosti přizpůsobení podle potřeb.

Moudrý čistič 365

Udělejte z tohoto ohromujícího a nejlepšího softwaru pro vyladění a nejlepšího čističe a vyladění PC reagujte váš počítač, bez nezdravých a rychle. Použijte jej ke zlepšení celkového zdraví a stability vašeho zařízení.

Co se nám líbí na Wise Cleaner 365?

 • Optimalizuje spuštění systému Windows bezproblémovým způsobem.
 • Zvyšuje rychlost vašeho zařízení defragováním vašich položek pevného disku a vyžádaného systému čištění.
 • Chrání vaše online soukromí odstraněním historie prohlížení a zajišťuje, že nezanecháváte žádné digitální stopy.

Konečný verdikt na Wise Cleaner 365

Pokud hledáte nejlepší software pro čištění PC pro vyčištění nevyžádaných souborů a obnovení místa ztraceného disku, důrazně se doporučuje Wise Cleaner 365.

Snadný optimalizátor PC

Další nejlepší bezplatný nástroj pro čisticí nástroj pro počítač Windows 11 na našem seznamu se nazývá Easy PC Optimizer. Tento nástroj pro čištění počítače pro Windows pomáhá zlepšit rychlost stahování internetu, čas zavádění, RAM a výkon CPU.

Co se nám líbí na Easy PC Optimizer?

 • Může opravit všechny chyby Windows v několika krocích.
 • Může bez námahy opravit všechny rozbité a neplatné položky registru. Kromě toho také udržuje zálohu, aby se zabránilo jakýmkoli ztrátám dat.
 • Optimalizuje spuštění zařízení a eliminuje všechny nežádoucí soubory a digitální nevyžádané.

Konečný verdikt na Easy PC Optimizer

Software nabízí PC celkové řešení pro zlepšení výkonu a produktivity pro budoucnost.

Fixmypc

Další na našem seznamu nejlepšího čisticího softwaru pro Windows PC je FixMyPC. Vyberte tento nástroj bohatý na funkce pro opravu a opravu zařízení pro všechny problémy související s rychlostí a výkonem. Pojďme rychle na významné funkce, díky nimž je nejlepší software pro čistič PC ve městě. Vyberte tento nástroj bohatý na funkce pro opravu a opravu zařízení pro všechny problémy související s rychlostí a výkonem.

Co máme na fixmypc milujeme?

 • Může vyřešit vaše problémy související s okny.
 • Zakázat aplikace na pozadí pro lepší alokaci zdrojů a rychlé spuštění.
 • Zabraňuje nezdravému zařízení.
 • Může naskenovat vaše zařízení pro neplatné položky registru, což je stabilnější.
 • Nabízí funkce údržby PC a funkce vyladění.

Konečný verdikt na fixmypc

Pokud hledáte software, který nabízí všechny nástroje pro čištění oken, pak je pro vás software FixMyPC softwarem. Nabízí řešení pro opravu a optimalizaci.

PC Tuneup Maestro

PC Tuneup Maestro je snadno provozovatelný software s efektivními nástroji, které pomáhají spustit počítač rychleji. Nabízí pokročilé apartmá pro údržbu PC s úžasnými nástroji. Celkově celý software poskytuje uživateli možnosti opravit, čistit a optimalizovat počítače pro nejlepší výkon.

Co se nám líbí na PC Tuneup Maestro?

 • Software je nejlepší pro nové uživatele, protože je vede k instalaci a stahování správného softwaru pro PC.
 • Použitím PC Tuneup Maestro Uživatel může také optimalizovat registr systému.
 • S vestavěným nástrojem defragmentace disku může uživatel také optimalizovat pevné disky.
 • Zatímco software funguje, bude udržovat aktivní pouze potřebné aplikace, které mohou pomoci při zrychlení práce.
 • Pravidelné aktualizace je efektivnější.

Konečný verdikt na PC Tuneup Maestro

Pro všechny ty začátečníky, kteří nikdy předtím nepoužívali software pro čistič PC, doporučujeme používat PC Tuneup Maestro, protože nabízí nejjednodušší rozhraní se spoustou profesionálních funkcí.

Avira

Naším posledním výběrem pro nejlepší bezplatný PC Cleaner Tool je Avira System Speedup. Vymažte své digitální stopy a optimalizujte svůj počítač tak, aby si užili bezpečné a rychlé práci.

Co máme rádi na Avira System Speedup?

 • Odstraňte nevyžádané a nežádoucí soubory, aby váš systém udržel čistý.
 • Optimalizujte své startovací položky a zvýšit jejich citlivost.
 • Jednoduché a čisté rozhraní s nástroji pro čištění počítače s jedním kliknutím.

Konečný verdikt na Avira

Avira patří mezi nejdůvěryhodnější značky, takže můžete důvěřovat softwaru pro čištění a optimalizaci procesu, protože nabízí všechny požadované funkce, aby váš počítač zlepšil.

Oprava počítače outbyte

V neposlední řadě je Outbyte PC Oprava dalším vynikajícím softwarem pro čistič PC, který můžete použít k urychlení výkonu počítače se systémem Windows. Služba čištění rychle detekuje a opravuje problémy s výkonem, které mohou ovlivnit hladké fungování vašeho počítače.

Oprava PC PC je vyhrazený nástroj, který uvolňuje místo na disku, najde řadu problémů s stabilitou a provádí několik dalších optimalizačních úkolů na počítačích Windows.

Co se nám líbí na opravě PC Outbyte?

 • Dodává se se schopností vyřešit stovky běžných problémů s PC, které pomáhají vašemu systému provádět jeho maximální výkon. Tyto problémy zahrnují poruchy systému, neplatné přesměrování a další.
 • Oprava PC Outbyte může odstranit všechny sledovací soubory cookie v jednom nebo dvou kliknutích a také vás informuje o nebezpečných webových stránkách.
 • Je dodáván s vestavěným nástrojem pro skartování souboru, který bezpečně odstraňuje soubory z koše Recycle. Tato funkce odstraňování inteligentních souborů zabraňuje tomu, aby aplikace třetích stran byly zpět.
 • Kompatibilní s Windows 11, 10, 8, 7.
 • Vylepšený a vylepšený výkon PC.
 • S pomocí tohoto nástroje můžete také opravit vadné ovladače a aktualizovat zastaralé ovladače.

Konečný verdikt o opravě PC Outbyte

Pokud tedy hledáte snadno použitelný nástroj pro čištění pro Windows 10/11, pak oprava PC Oprava stojí za to vyzkoušet. Je to řešení all-in-one, které řeší běžné problémy a posune výkon vašeho počítače na další úroveň.

Cleaner One Pro Windows

Dalším nejlepším bezplatným softwarem PC pro zařízení pro Windows 10 nebo 11 je čistší jednorázová okna RPO. Tento čistič a optimalizátor all-in-one uvolní váš prostor na disku smazáním všech zbytečných souborů. Může provádět rychlé skenování a zobrazit všechny soubory odpadků, ze kterých můžete třídit a smazat zbytečná data. Mezi výrazně pokročilé funkce nástroje patří správce startupu, čistič registru a správa aplikací. Celý proces čištění nezdravých.

Co máme rádi na čistším One Pro Windows?

Nejdůležitější funkcí čistšího okna One je to, že pomáhá uživatelům zůstat v bezpečí před všemi potenciálními bezpečnostními hrozbami. Software může naskenovat počítač a identifikovat zranitelnosti v dostupné průmyslové databázi malwaru s potenciálními hrozbami. A celková rychlost vašeho počítače se také zlepšuje s vyšší citlivostí.

Over, to může také zkrátit čas zahájení vašeho systému a umožňuje uživatelům snadno čistit registr.

Konečný verdikt na čističi One Pro

Cleanner One Pro Windows je celkem jednorázovým řešením, které vám poskytne nejlepší péči. Bez nevyžádaných a bez zpoždění poskytuje nástroj nejlepší vyladění do vašeho zařízení čištěním všech zbytečných dat.

Celkový čistič PC

Celkový čistič počítače společnosti Microsoft žije až do svého názvu a čistí všechny zbytečné a nevyžádané soubory z vašeho počítače se systémem Windows, aby byl systém čistý a rychlejší než obvykle. Software umožňuje spustit počítač efektivněji bez jakýchkoli systémů nebo problémů s havárií.

Tento nejlepší čistič PC pro Windows optimalizuje paměť PC a zlepšuje celkový výkon vašeho počítače. Software důkladně a hluboce prohledává váš počítač a najde všechny soubory, které nebyly otevřeny po dlouhou dobu a bez jakéhokoli důvodu také zabírají místo na disku.

Co máme rádi na celkovém čističi PC?

 • Bez námahy najde a vyčistí mezipaměť PC a velké soubory.
 • Provádí hluboké čištění pro nevyžádané soubory a celý systém a zvyšuje celkový výkon.
 • Optimalizuje paměť Windows a vyčistí soubory mezipaměti prohlížeče.
 • Dodává se s vestavěným čističem reklam.
 • Kompatibilní s verzemi Windows 10 nebo vyšší.

Konečný verdikt na celkovém čističi PC

Celkový čistič počítačů od společnosti Microsoft může rychle čistit systémové mezipaměti, mezipaměti aplikací, kancelářské mezipaměti, prohlížeče a poštovní mezipaměti. Software hluboce prohledá váš systém a shromáždí všechny ty soubory, které jste nepoužívali po dlouhou dobu. Nakonec je smažte, abyste uvolnili prostor.

MyCleanpc

MyCleanPC je další na našem seznamu nejlepšího bezplatného softwaru PC pro Windows 10. Optimalizátor a čisticí software mohou váš systém uložit z více problematických souborů, jako jsou adware, tempy, mezipaměť atd. Navíc může odstranit všechny nežádoucí soubory shromážděné v průběhu času. Použijte chránič ochrany osobních údajů pro čistič registru k uložení prostoru ve vašem systému a zlepšení rychlosti.

Co na MyCleanPC milujeme?

 • Má snadné a čisté rozhraní.
 • Výkonný skenovací algoritmus pro vyčištění zařízení odstraněním zbytečných dat a souborů.
 • Force Stop vyskakovací okna a tak zvýšit zabezpečení vašeho počítače.
 • Jednoduše začněte s bezplatnou verzí a přepněte na placený nástroj, kdykoli je to požadováno.

Konečný verdikt na MyCleanPC

Aby byl váš systém chráněn, musíte nainstalovat čistič MyCleanPC. To optimalizuje prostor, ale také zlepšuje celkovou účinnost vašeho zařízení.

Často kladené otázky

Níže se zabýváme všemi dotazy, které vás a naši další čtenáři mohou mít o nejlepším softwaru k vyčištění počítače.

Q1. Jak často mám čistit počítač a další zařízení?

Čistota je nezbytná pro udržení PC v dobrém pracovním stavu. Proto byste měli provádět pravidelnou údržbu a čištění počítače, nejlépe jednou za čtrnáct dní, abyste zajistili hladký provoz počítače a vyhnuli se problémům, jako je modrá obrazovka smrti atd.

Q2. Což je nejlepší čistič počítačů zdarma?

Všechny čisticí prostředky PC sdílené v tomto článku mají jedinečné vlastnosti, což z nich činí nejlépe svým vlastním způsobem. Níže jsou však některé z našich nejlepších oblíbených pro čištění našeho počítače.

Q3. Existuje výchozí čistič PC ve Windows 10?

Windows 10 je dodáván s pocitem úložiště pro odstranění zbytečných a dočasných souborů a provádění recyklace čištění košů. Není však tak efektivní a bohatý na funkci jako nejlepší software pro čištění počítače sdílený v tomto článku.

Q4. Jak zdarma provádět čištění počítače?

Existují dva způsoby, jak vyčistit počítač zdarma. Čištění PC můžete provádět pomocí vyhrazeného softwaru automaticky nebo sledováním níže uvedených způsobů, jak jej provést ručně.

 • Použijte smysl pro úložiště
 • Odstranit historii prohlížeče a zbytečná rozšíření
 • Defragujte disk
 • Odinstalace chtěla software
 • Vypněte nepotřebné spuštěné aplikace
nejlepší, bezplatný, software, čistič, windows

Q5. Je PC čistší bezpečný?

Ano, čisticí nástroje PC jsou bezpečné používat. Je však třeba poznamenat, že si vyberete software od důvěryhodné značky, protože tyto nástroje mají přístup ke všem systémovým datům. Před instalací počítačového čističe do zařízení se ujistěte, že máte přehled o profesionálních i osobních. Pro vaše pohodlí jsme v článku prozkoumali a uvedli nejlepší bezplatný software pro čistič PC. Viz funkce každého z nich a použijte ten, který odpovídá vašim požadavkům.

Q6. Existuje skutečně bezplatný čistič počítačů?

Ano, spousta celkově bezplatných PC čističů je k dispozici online. Zmínili jsme 18 nejlepších bezplatných počítačových čisticích softwaru pro zařízení Windows 11, 10, 8 a 7. Pokud se však opravdu chcete přesunout do absolutně nejlepšího výběru nástroje pro opravu systému Advanced System.

Q7. Je PC čistší legitimní?

Ano, jsou k dispozici legitimní čisticí prostředky na PC, stačí se rozhodnout správně. Tyto čističe pracují tak, že se zaměřují na neefektivnost zařízení a čistí veškerý nepořádek, aby se zlepšil výkon vašeho počítače. Je prováděno více úkolů, jako je odstranění dat mezipaměti, omezení procesů na pozadí atd. Tyto úkoly, pokud jsou prováděny jednotlivě.

Q.8 Urychlí můj počítač čistič PC?

Ano, čistič PC může váš počítač urychlit, protože vám umožní snadno se zbavit prostoru a paměti zbytečné soubory. Proto umožňuje vám a vašemu systému získat více prostoru pro práci.

Q.9 Proč opravdu potřebuji čisticí software pro svůj počítač?

Ano, potřebujete čisticí software pro svůj počítač jako v průběhu času, mnoho zbytečných souborů se hromadí ve vašem systému a vytváří zmatek. Proto je občas docela obtížné pracovat. Čisticí software vám může pomoci používat počítač lépe.

Q.10 Funguje čisticí software?

Ano, čisticí software opravdu funguje a umožňuje vašemu systému získat více úložiště. Tyto nástroje prohledají váš systém hluboce pro zbytečné haraburdí a snadno se ho zbaví.

Q.11 Jaký software mohu použít k čištění mého počítače?

Pro Windows existuje různé nejlepší bezplatné počítačové čističské software. V závislosti na vašich konkrétních požadavcích, pokud si můžete vybrat některý ze softwaru z výše uvedeného seznamu. Pokud však hledáte doporučení, stáhněte si opravu systému All-in-One Advanced System pro čištění PC.

Q.12 Jaký je nejlepší a nejbezpečnější způsob čištění počítače?

Chcete.li sledovat nevyžádané soubory, odstranit mezipaměť a další zbytečná data z vašeho počítače, potřebujete nejlepší bezplatný software PC Cleaner. Protože ruční čištění je časově náročné a vyžaduje velké úsilí, přepněte na čistič PC a optimalizátor. Přečtěte si výše uvedený seznam a proveďte nejlepší volbu pro zařízení Windows.

Zrychlete optimalizujte vaše okna pomocí nejlepších nástrojů čističe PC (2023)

Počítačové systémy a notebooky tvoří nedílnou součást našeho každodenního života. Software pro čištění PC pomáhá při udržování jeho celkového zdraví a zajišťuje hladkou práci. Doufáme, že výše uvedený článek vám pomohl najít nejlepší nástroj pro čistič PC pro zařízení Windows 11, 10, 8 nebo 7.

Takový nástroj pomáhá odstraňovat nevyžádané soubory, opravuje položky registru, eliminuje problémy, což má za následek pomalou rychlost PC a zvyšuje jeho celkový výkon. Kromě toho se také starají o vaše online soukromí. Tak na co čekáš? Viz výše uvedený software pro čistič PC pro čištění, optimalizaci a urychlení počítače s pomalým oknem Windows.

Prachi Dani je spisovatel technického obsahu, který se specializuje na oblasti vědy a technologie. Je velmi aktuální s technologickými přechody a transformacemi. Psaní není její vášeň, ale jediná věc, která v životě přináší spokojenost. Pokud ne psaní, možná najdete její ponořené hraní akčních her na jejím cenném smartphonu.

Čistý PC

Udržujte počítač čistý a běží jako nový s čistým počítačem. Prohledává celý váš počítač k vyčištění nevyžádaných souborů, urychlení počítače a zvýšení jeho výkonu. Cleanmy PC je více než čistič počítačů. je to základní nástroj, který se stará o váš počítač.

Dobré vyčištění počítače je rozdíl

Když používáte počítač, hromadí se veškerý druh nevyžádané: mezipaměť, soubory protokolu a co ne. Tento haraburdí pohlcuje místo vašeho disku a táhne výkon vašeho počítače. Čistý počítač přesně ví, kde najít zbytečné soubory a které z nich lze bezpečně odstranit. Několik kliknutí. a jste zpátky na rychlém a čistém PC.

Získejte nepořádek registru Windows z cesty

Představte si, že musíte najít něco ve skříni plném odpadku. Mohlo by ti to trvat hodiny. Takto to funguje s registrem Windows: Když je přeplněno zastaralými položkami, váš software a OS mají potíže s nalezením správných dat tam. Cleanmy PC udržuje registr na vašem počítači čistý, aby se ujistil, že váš počítač je na rychlosti.

Odinstalujte správný způsob, jak udržet počítač čistý

Většina aplikací Windows přichází s vlastními odinstalačními prostředky. kromě toho, že ne vždy odstraňují celý program a zanechávají zbytečné soubory mezipaměti nebo panely nástrojů. S Cleanmy PC Multinstaller se zbavíte několika aplikací najednou spolu se všemi jejich zbytky, které jsou obvykle přehlíženy. Jen si vyberete a ujistěte se, že multi odinstalace nezanechá žádné stopy nepotřebných aplikací.

Startup Windows vás znovu nezpomalí

Čekání navždy na spuštění vašeho počítače? Je to kvůli programům Autorun, které se načítají spolu s Windows. Odlehčte zatížení systému bez prohrazování nastavením: Cleamy PC vám ukáže položky autorunu v jednom seznamu, takže k jejich deaktivaci je kliknutí pouze. Neexistuje snazší způsob, jak urychlit spuštění PC.

Úplná sada nástrojů pro bezpečnější čistší počítač

Proč dát další zatížení počítače pomocí panelů nástrojů a prodloužení? Cleanmy PC udržuje doplňky na dosah, takže můžete rychle spatřit ty, které nepotřebujete, a vypnout je.

Cleanmy PC skenuje všechny vaše prohlížeče a shromažďuje stopy vaší online aktivity na jednom místě. Není třeba procházet nastavení prohlížeče, abyste vyčistili soubory cookie nebo přihlašovací údaje: Stačí stisknout tlačítko a vymazat celou svou historii online.

Věděli jste, že jiní lidé mohou obnovit soubory, které smažete? Pokud je samozřejmě nemažete bezpečně. Cleanmy PC skartuje vaše soubory a znemožňuje jejich zotavení, takže si můžete být jisti, že citlivá data jsou pryč.

I když nikdy nepoužíváte hibernaci, existuje soubor, který ukládá snímek vaší relace pro případ, že byste to udělali. a na svém disku hogs gigabyty. Deaktivace ruční může být potíže, ale čisticí počítač to dělá super jednoduchým.

Optimalizujte svůj počítač pomocí některých z nejlepších čističů paměti Windows

Milan je nadšení z technologie od svých dětských dnů, a to ho vedlo k zájmu o všechny technologie související s PC. Je to nadšenec PC a on. Přečtěte si více

Vášnivý pro technologii, okna a vše, co má tlačítko napájení, trávil většinu času rozvíjením nových dovedností a více se dozvěděl o technickém světě. Příchod. Přečtěte si více

 • Vlastnictví dobrého čističe paměti může mít velký rozdíl v produktivitě a výkonu vašeho systému.
 • Aplikace pro čištění paměti pomáhají zvýšit výkon vašeho počítače odstraněním chybných souborů a duplikovaného obsahu.
 • Výběr dobrého čističe paměti Windows může být na dnešních přesycených trzích skličujícím úkolem.
 • Provedli jsme pro vás výzkum a navrhli jsme řadu čističů paměti PC, které jistě pomohou.

Chcete.li opravit různé problémy s počítačem, doporučujeme nástroj pro opravu PC Restoro: Tento software opraví běžné chyby počítače, chrání vás před ztrátou souborů, malwarem, selháním hardwaru a optimalizujte počítač pro maximální výkon. Opravte problémy PC a odstraňte viry nyní ve 3 snadných krocích:

 • Stáhnout nástroj pro opravu PC Restoro, který je dodáván s patentovanými technologiemi (patent je k dispozici zde).
 • Kliknutím na Skenování začněte a najdete problémy se systémem Windows, které by mohly způsobit problémy s PC.
 • Kliknutím na opravu všeho opravte problémy ovlivňující zabezpečení a výkon vašeho počítače
 • Restoro si tento měsíc stáhl 0 čtenářů.

Pravděpodobně přemýšlíte, jaké možnosti čistší paměti, které můžete vyzkoušet, je zde vše, co byste měli vědět.

Když si koupíte nový počítač, je to nabité věcmi, které nepotřebujete, které mohou zabírat paměť a pomalejší, a tak by se zbrusu nový stroj měl běžně chovat.

Každý chce počítač, který poskytuje rychlé startup a provozuje operace na maximální kapacitě, bez ohledu na značku nebo cenu stroje.

Nemůžete však uniknout pomalému problému s počítačem, protože k tomu dojde v průběhu času nebo dokonce, jakmile nahrajete své soubory z pevného disku nebo jiných úložných zařízení.

Jaký je nejlepší způsob, jak vyčistit paměť?

Můžete se rozhodnout to udělat ručně, uzavřením procesů na pozadí, nebo můžete použít jeden z nejlépe specializovaných čističů paměti:

 • Restoro. Universal Repair Tool
 • IOBIT Advanced System Care-vynikající funkce zrychlení
 • Systémový mechanik Ultimate Obrana. Skvělá pro odstranění bloatwaru
 • Ashampoo Winoptimizer-výkonný optimalizátor PC na jedno kliknutí
 • Pokročilý optimalizátor systému. zabezpečené odstranění a optimalizace
 • Ccleaner. Skvělé pro přidání a aktualizaci ovladače
 • Oprava TweakingWindows. lehká možnost

Co je to čistič paměti?

Čističe paměti jsou aplikace, které kontrolují váš počítač a opravují problematická skvrna deflagmentem pevného disku, opravu registru a uvolnění paměti tím, že se zbaví zbytečných a duplicitních položek. ale některé jdou na další míli navíc míle.

RAM v mezipaměti (také známý jako SRAM) je úzce propojena s vaším procesorem a ukládá data, která je často prováděna. Účelem je poskytnout zrychlený a hladký přístup k běžně používaným programům pomocí paměti ukládání opakujících se pokynů.

Ale někdy může mezipaměť RAM skončit spíše proti vám než pro vás, protože tyto dočasné soubory hromadí a nakonec zpomalují počítač nebo posílá hodnoty procesoru přes střechu při procházení internetu.

Má Windows čistič paměti?

Ano, ti ano. Mohli byste použít nástroj Microsoft Windows Refresh, který očistí všechny aplikace a opustí váš počítač v nedotčeném stavu.

Existují však i další silnější nástroje, které existují pouze pro to, aby pomohly vašemu počítači získat jeho drážku zpět a fungovat, jako by právě podstoupila tovární resetování.

Jaký je nejlepší čistič paměti pro PC?

Restoro. Universal Repair Tool

Restoro je univerzální nástroj k opravě téměř jakéhokoli typu vydání souvisejícího s okny a malwarem.

Nástroj je schopen odstranit vadné soubory, odstranit duplicitní obsah, opravit nebo obnovit nastavení počátečního registru, fixaci souborů DLL a mnohem více.

Je to jeden z nejjednodušších nástrojů pro opravy počítače, které jsme dosud testovali; Vše, co musíte udělat, je nainstalovat program, spustit počáteční skenování a nechat restora vykonat svou práci.

Aplikace může také řešit problémy související s adwarem, ransomwarem, viry a škodlivými odloučeními programu.

Je to jeden z nejúčinnějších nástrojů pro obnovení systému Windows, že je možné kvůli masivní databázi oficiálních souborů registru Windows Restoro Gets.

Jednou praktickou funkcí je monitorování v reálném čase, která skrývá problémy a řeší je na cestách.

Restoro je jednou z nejlepších investic, které můžete bezpečně opravit, a obnovit systém Windows OS nebo zvýšit výkon počítače vyčištěním paměti.

Měli byste to vyzkoušet, pokud chcete vynikající čistič paměti pro Windows 10 a 11.

Důležité funkce:

 • Ochrana a odstranění virů
 • Nežádané čištění
 • Nalezení problémů s stabilitou
 • Oprava hardwaru

IOBIT Advanced System Care-vynikající funkce zrychlení

Nákup nového počítače je obvykle jedním z řešení, na které si uživatelé myslí, kdy se pokusili vypořádat s pomalým počítačem a nic nefunguje. Naštěstí však existuje více robustních řešení, která vám mohou ušetřit peníze, například investování do čističe paměti, jako je IOBIT.

Tato aplikace provádí opravy systému na vašem počítači, čistí váš registr hlouběji, než si dokážete představit, přidává optimalizaci v reálném čase a je dostupná, pokud uvažujete o prémiovém výkonu, kterou přináší.

IOBIT Advanced SystemCare přichází ve volných, profesionálních a konečných typech.

Mezi funkce IOBIT Advanced SystemCare patří základní ochrana, zálohování a obnovení, optimalizaci systému a ochrana soukromí a jeho funkce zrychlení odstraňuje nevyžádané soubory při defragmentaci registru.

IOBIT Advanced SystemCare Pro je nabitý dalšími funkcemi, jako je ochrana malwaru a optimalizace systému v reálném čase, kromě bezplatné verze.

Na druhé straně nejvyšší pokročilá péče o Systemcare zahrnuje bezpečnostní nástroje, které chrání váš systém před vznikajícím malwarem a dalšími hrozbami.

Jedná se o fantastický čistič paměti pro Windows 10, ale je omezen na tři počítače, což může být náročné, když existuje více počítačů. Jinak se instaluje docela rychle a stahování netrvá věčně.

Zdokonalení IOBIT Advanced System Care získáte na výkon vašeho počítače přináší výkon vašeho počítače s výkonem vašeho počítače.

Důležité funkce:

 • Klikněte na aktualizaci
 • Velká softwarová databáze
 • Zajistit rychle ke stažení

Iobit Advanced System Care

Čističtější paměť PC znamená rychlejší časy odezvy a lepší potenciál pro práci a hru. Získejte iobit Advanced System Care ještě dnes!

Systémová mechanika Ultimate Obrana. Skvělé pro odstranění bloatwaru

Tento čistič paměti pro Windows 10 je kompatibilní s verzemi Windows od XP a později. Je to také relativně ceny, ale na rozdíl od jiných IOBIT vám tento umožňuje nainstalovat na více počítačů bez ohledu na číslo, i když ne pro komerční použití.

Jeden nástroj, který můžete spustit, abyste obnovili počítač a uvolněte si paměť, je tlačítko Oprava, která se zobrazí, když je zjištěn problém. Jakmile na něj kliknete, spustí se fixační nástroj potřebný pro konkrétní problém.

Dalším nástrojem je Crudd (běžně nadbytečné nebo zbytečné zpomalení a destabilizátory). Tím se odstraní zbytečné soubory, které zaseknou počítač a eliminují jakékoli další programy, které jsou nainstalovány společně s programy, které přidáte do počítače.

Mezi další nástroje patří LiveBoost pro zvýšení CPU a RAM a Activecare, která provádí analýzu a opravu ve vašem systému. Můžete také získat nástroj pro anti-malware, pokud upgradujete na iolo systém mechanic Pro.

Získáte také PowerSense, který automaticky upravuje nastavení napájení a režimy procesoru, a PC Accelerator, který sladí programové soubory na pevném disku.

Je také vybaven Accelewrite, který organizuje, jak jsou data psána na vašich úložných jednotkách, IntellSistatus, který ukazuje informace o vašem beranu a pevném disku a strážce stability, což zastavuje hrozby systému.

Jedinečnou funkcí je Suite pro soukromí, nástroj pro ochranu osobních údajů pro Windows 10, který udržuje vaše data v bezpečí před nedobrovolným sběrem a sdílením.

S tímto nástrojem můžete deaktivovat služby na Windows 10, které sdílejí vaše Wi-Fi a shromažďují vaše návyky a další detaily v několika kliknutích na myši.

Některé problémy s PC jsou obtížné řešit, zejména pokud jde o poškozené úložiště nebo chybějící soubory Windows. Pokud máte potíže s opravou chyby, může být váš systém částečně zlomený. Doporučujeme nainstalovat Restoro, nástroj, který prohledá váš stroj a identifikovat, jaká je chyba.Kliknutím sem stáhněte a začněte opravit.

Mechanik systému Iolo zvyšuje rychlost vašeho počítače, odstraňuje bloatware, problémy s opravou, poklesy a chrání vaše soukromí a zabezpečení a ponechává váš počítač nový.

Phoenix 360 je komplexní balíček obsahující 7 softwarových produktů, včetně mechanika systému Iolo.

Důležité funkce:

 • Cleaner Clutter
 • Ochrana soukromí a zabezpečení
 • Opravy systému
 • Automatizovaná péče o počítače

Winoptimizer Ashampoo-výkonný optimalizátor PC na jednom kliknutí

Pokud chcete rychlejší a stabilnější počítačový systém, pak je Winoptimizer Ashampoo vynikající volbou, protože uvolňuje váš systém z nevyžádaných dat a navíc má výkonné moduly, které vám pomohou opravit chyby a zvýšit výkon vašeho počítače.

Tento čistič paměti pro Windows 10 a 11 má optimalizátor jednoho kliknutí, který deklaruje pevné disky. Opravuje také zkorumpované zkratky a odstraňuje nežádoucí cookies nebo historii procházení.

Spravuje také zbytečné služby a záznamy AutoStarts, aby se snížil váš CPU a paměť pro další procesy, které mají být spuštěny.

Prostřednictvím defragmentačního nástroje a schopnosti trvale vymazat soubory, váš počítač získá plnou údržbu a optimalizační balíček v jednom nástroji.

Získáte však jen tři licence, které mohou být velmi omezující tam, kde existuje více počítačů, pokud nedostanete plán prodloužení rodiny.

K čističi paměti Ashampoo je také součástí správce záloh a plánovač úloh, ale nemá desktopový widget, jako je Iolo, který vám umožní nahlédnout do prohledávání informací systému na první pohled.

Musíte otevřít celou aplikaci, abyste zkontrolovali stav zdraví počítače.

Důležité funkce:

Ashampoo Winoptimizer

Rychlost vašeho počítače je omezena tím, jak se o to postaráte. Nechte to znovu běžet pomocí ashampoo winoptimizer!

Pokročilý optimalizátor systému. zabezpečené odstranění a optimalizace

Advanced System Optimizer od SystWeak je multifunkční výkonový a optimalizační software pro operační systémy Windows. Moduly tohoto PC Optimalizátoru vám umožňují zvýšit rychlost vašeho počítače, zlepšit jeho zabezpečení, změnu a optimalizovat jeho nastavení a přizpůsobit a personalizovat své displeje.

Je aktivován jediným kliknutím myši. Kromě toho čistič registru systému Advanced System Optimizer zlepšuje stabilitu systému odstraněním nesprávných položek registru, zatímco optimalizátor registru defraguje v registru Windows, což umožňuje systému hladce provádět plynulejší provádění systému.

Pro čištění a optimalizaci pevných disků nabízí aplikace výkonnější nástroje, jako je čistič systému, optimalizátor disku, diskové nástroje a průzkumník disků.

Když dokončíte spuštění jakéhokoli programu ve vašem systému, optimalizátor paměti zajišťuje, že je paměť správně přidělena. Existuje dokonce i optimalizátor hry, který poskytuje jedinečné prostředí, ve kterém hry mohou efektivně běžet.

Secure Remove je funkce, která vám umožní bezpečně a trvale smazat soubory a složky. Opravdu implementuje mechanismus vyvinutý ministerstvem obrany Spojených států. Zabezpečené smazat smazat jakékoli soukromé nebo citlivé informace trvale a žádný program nemůže obnovit žádné soubory nebo složky vymazáno zabezpečeným smazáním.

Software existují určité nevýhody, jako je nedostatek měřiče pokroku a žádost o invazivní restart pro váš PC. Abychom minimalizovali konflikty nebo neočekávané restart PC, doporučujeme používat každou funkci nezávisle. Tímto způsobem jej můžete využít bez rizika havárií nebo zmrazení.

Ccleaner. Skvělé pro přidání a aktualizaci ovladače

U softwaru Ccleaner je čištění počítače jako jízda na kole. Paměť můžete uvolnit jednoduše vymazáním nežádoucích nebo tajných souborů.

nejlepší, bezplatný, software, čistič, windows

Postupem času můžete zažít některé problémy týkající se výkonu vašeho počítače. A to proto, že váš prostor na disku se stává rušnějším; Systém tedy může být ovlivněn rozbitými soubory nebo nastaveními.

Funkční funkce CCleaneru proto mohou tyto problémy okamžitě vyřešit rychlým skenováním vašeho systému. Zkontrolujte registr a poté vyčistěte několik kliknutí a poté vyčistěte zbytečné soubory.

Pokud chcete, aby váš počítač byl rychlejší a eliminoval staré soubory, které zpomalují váš výkon, můžete přimět tento software k vyčištění nepořádku. Musíte stisknout pouze několik tlačítek a ovládat zdroje počítače.

Navíc, software slibuje funkce, které mohou zlepšit váš digitální zážitek čištěním nezdravých souborů, prováděním zdravotních kontrol, automaticky čištění historie, monitorování virů v reálném čase atd.

Můžete také využít bezplatnou verzi Ccleaner a užít si výše uvedené výhody. Také zvažte verzi Pro, pokud se váš počítač zvažuje pomalejší a je čas na změnu.

Důležité funkce:

 • Aktualizace aplikací pro bezpečnostní problémy
 • Čistí paměť celou cestu
 • Ochrana proti nevyžádaným souborům
 • Smažte historii prohlížeče, když se blížíte
 • Chrání online identitu
 • Zlepšuje rychlost počítače

Ccleaner

Pokud začnete přemýšlet o alternativách pro váš pomalý počítač, jednejte chytře a vyzkoušejte Ccleaner, aby vyřešil rychle.

Oprava vylepšení Windows. Lehká možnost

Přestože se na první pohled může zdát, že vylepšení oken Windows Oprava je zastaralým softwarem, buďte ujištěni, že používá nejnovější pokrok v počítačové analýze a řešení problémů.

Vzhled staré školy umožňuje zaostřit veškerou svou sílu a dodávku pouhými několika kliknutími myši. Tento vzhled také znamená, že spotřebovává méně zdrojů než jiné možnosti softwaru.

Tento software může vyřešit problémy BSOD, vyřešit zkorumpované nebo chybějící soubory DLL, vyřešit problémy s aktualizací Windows a udržovat stabilitu vašeho systému.

Program je k dispozici ve verzi zdarma i profesionálního. Verze Pro je však to, co opravdu potřebujete, pokud máte zájem o hluboké čištění systému vašeho počítače.

Důležité funkce:

 • Efektivní, aktualizované rozhraní
 • Chybějící balíčky Registry Cleanup
 • Nástroj Windows Services

Fungují programy čističe paměti?

Ano, programy čističe paměti mohou být efektivní a my vám ukážeme nejlepší dostupné možnosti.

Pomohlo by to však, kdybyste měli na paměti, že do počítače můžete zavést malware pomocí určitého pochybného čistšího freewaru. Pomohlo by to tedy, kdybyste si měli uvědomit pouze ty doporučené.

Proveďte vás prostřednictvím našich nejlepších doporučení, z nichž mnohé jsou také vynikajícími možnostmi čističe paměti pro hraní her.

Dělejte čističe aplikací pro telefon ve skutečnosti?

Opravdu to dělají. Problém je nalezení aplikací pro čištění telefonu, které skutečně doručují jejich nároky.

Špatný program čištění přinejlepším odpadne pouze úložný prostor. V nejhorším případě vás může zkorumpovat adwarem nebo malwarem. Ne všechny mobilní čisticí aplikace jsou však zbytečné.

Pokud chcete zkontrolovat, jak zkontrolovat RAM na počítači Windows 11, můžete si přečíst našeho úžasného průvodce.

Pokud hledáte nástroj, který skenuje a odstraňuje soubory odpadků na zařízeních Windows, už se dále dále; Máme největší software, který vám pomůže.

Tyto uvedené nástroje jsou některé z nejlepších možností čističe paměti PC a jsou také skvělé možnosti čističe paměti pro Mac.

Připraven uvolnit nějaký prostor na vašem počítači? Dejte nám vědět, který čistič paměti pro Windows 10 a 11 se nemůžete dočkat, až použijete ponechání komentáře v sekci níže.

Top 7 bezplatných nástrojů pro čisticí prostředky na nevyžádané soubory pro Windows 10/8/7 a Mac pro odstranění nevyžádaných souborů na PC

Váš iPhone nebo iPad vás vždy vyvolává jeho úložiště téměř plné? Jak uvolnit paměť iPhone/iPad? Ve skutečnosti můžete vyzkoušet čistič úložiště pro iPhone, který vám pomůže.

Poté, co používáte počítač Windows nějakou dobu, můžete začít mít pocit, že se to pomaleji. Je to proto, že se nevyžádané soubory na vašem počítači v průběhu času nahromadily a začne poškozovat jeho výkon. V takovém případě vám muselo být řečeno, abyste zrychlili PC čištěním nevyžádaných souborů. To udělal, ale žádné velké zlepšení? Pravděpodobně jste si vybrali nesprávný čistič nevyžádaných souborů, který vám nepomohl skenovat a vyčistit všechny nežádoucí soubory.

V tomto příspěvku uvedou šest nejlepších nástrojů pro čisticí prostředky na nevyžádané soubory pro Windows 10/8/7, které přicházejí s výkonnými funkcemi. Vyberte si jeden z nich, abyste smazali nevyžádané soubory na PC, a jsem si jistý, že vás překvapí, co mohou dělat.

Část 1. Top 6 6 nejlepších vyžádaných čističů souborů pro PC

Č.1. Čistič nevyžádané soubory. Filecleaner

Filecleaner je nejpokročilejší a více funkční nástroj pro čištění Windows, pomáhá vám vyčistit nevyžádané soubory a opravit pomalý počítač během několika sekund, což vám přináší zbrusu nový PC zážitek.

 • Automatické čištění počítače vám pomůže smazat nevyžádané soubory v reálném čase a soustředit se na vaši práci.
 • Opravte chyby a konflikty Windows, eliminujte havárie systému a opravte poškozené nastavení.
 • Odinstalujte jakýkoli program jednoduchými kliknutími a odstraňte všechny záznamy z PC.
 • Rychle smažte otravný panel nástrojů pro prohlížeče nebo doplněk, který zpomaluje vaše surfování.
 • Vytvořte zálohu registru Windows, zcela bezpečné pro použití.

Ne 2. Čistič nevyžádané soubory. Ccleaner zdarma

Ccleaner Free je pravděpodobně nejslavnější čistič souborů pro Windows PC. Je zcela zdarma a umožňuje vám skenovat a odstranit mezipaměť, historii, historie, sušenky a dočasné soubory.

 • Odstraňte jakýkoli nevyžádanou soubor vytvořený systémem, včetně dočasných souborů, schránky, výpisů paměti, fragmentů disku, souborů protokolu, mezipaměti DNS, protokolů událostí, starých dat atd.
 • Prohledejte svůj registr a opravte problémy s chybějícími sdílenými DDL, nevyužitými prodlouženími souborů, aplikačními písmami atd.
 • Analyzujte pevný disk a najdete soubory, které zabírají nejvíce prostoru.
 • Možnost odinstalace umožňuje odstranit nainstalované aplikace.
 • Odstraňte body obnovení systému a trvale vyčistěte nezdravé soubory z pevného disku.
 • Vestavěný startup manager vám pomůže uspořádat startup předměty.

Ne 3. Čistič nevyžádané soubory. Kcleaner

Kcleaner je další bezplatný odstraňovač nevyžádaných souborů pro Windows 10/8/7 PC. Běží rychle a umožňuje vám vyčistit každý bajt zbytečných dat z vašeho počítače, spolu s mnoha možnostmi přizpůsobení a automatizačními funkcemi, které si můžete vybrat.

 • Zjistěte a čistěte dočasné a zbytečné nevyžádané soubory (mezipaměť, nevyužité nastavené soubory. ) na PC.
 • Úplný automatický režim vám pomůže analyzovat počítač na pozadí.
 • Metoda zabezpečeného odstranění souboru se ujistěte, že všechny soubory nezdravých souborů budou bezpečně odstraněny.
 • Režim odborníka umožňují uživatelům ovládat jakékoli odstranění souboru provedené KCleaner.
 • Podpora internacionalizace vám může poskytnout řešení jakýchkoli problémů.

Č. 4. Čistič nevyžádané soubory. PC decrapifieer

PC declapifier je jednoduchý, volný a přenosný nástroj pro čisticí prostředky na nevyžádané soubory, který můžete použít k odstranění nevyžádaného nebo zbytečného softwaru z vašeho počítače.

 • Skenujte a tříděte aplikaci ve třech kategoriích podle doporučení, pochybné a všechno ostatní.
 • Bez vašeho souhlasu není nic odstraněno.
 • Užitečná možnost „Obnovení bodu“ v případě, že náhodně odstraníte důležitou aplikaci z počítače.
 • Průvodce krok za krokem usnadňuje odstranění ucpávání odpadků do počítače.

Ne 5. Čistič nevyžádané soubory. Moudrý čistič disku

Čistič moudrý disk je volný čistič disku a defragmentor. Je velmi efektivní, když chcete vyčistit nezdravé prohlížeče, odstranit nevyžádané a zbytečné soubory oken a defragmentovat svůj disk.

 • Bezpečně vyčistěte zbytečné soubory a zrychluje váš počítač.
 • Vyčistěte historii internetu a další stopy v počítači, abyste chránili soukromí.
 • Zlepšete výkon svého počítače defragováním a opětovným uspořádáním souborů na disku.
 • Plánované automatické čištění disku, nastaveno na vyčištění nevyžádaných souborů na denním, týdenním nebo měsíčním plánu podle vaší vlastní potřeby.

Ne 6. Čistič nevyžádané soubory. Magic Utilities

Magic Utilities je roztomilý program navržený tak, aby byl váš počítač čistý a stabilnější. Pokrývá všechny základní nástroje, které budete potřebovat, včetně oniinstaller plus, startupového organizátoru, zabijáka procesu, čističe disku, skartovače a chrániče souborů.

 • Rychle vyčistěte dočasné soubory a zbytečné soubory ve vašem počítači se systémem Windows.
 • Bezpečně odinstalovat programy nebo spravovat aplikace, které začínají spolu s Windows.
 • Automaticky analyzujte svou operaci, když upustíte soubor na ikonu magických nástrojů na ploše.
 • Po odstranění určitých aplikací detekujte záznamy a soubory špatných registrů a souborů.
 • Možnost souboru skartovače vám pomůže bezpečně vyčistit nezdravé soubory a zabránit obnovení.

Část 2. Jak vyčistit nevyžádané soubory na Windows 10/8/7

V následující části si jako příklad vezmeme čistič moudrých disků a ukážeme vám, jak používat bezplatný moudrý čistič disku k vyčištění nevyžádaných souborů na Windows 10/8/7.

Krok 1 Stáhněte si a spusťte čistič Wise Disk, můžete vidět hlavní rozhraní, jak je uvedeno níže.

Krok 2 Vyberte položku, kterou chcete skenovat podle svých vlastních potřeb, jako jsou nevyžádané soubory v systému Windows, odpadky vytvořené při surfování na internetu a dočasné soubory vytvořené multimediálními. Poté klikněte na tlačítko „Start Scan“.

Как установить Windows 10, версия 22H2 после обновления KB5014666

Krok 3 Po skenování najdete seznam zbytečných a nevyžádaných souborů. Ujistěte se, že chcete odstranit všechny soubory, a poté kliknutím na tlačítko „Začněte čištění“ vyčistit zbytečné a nevyžádané soubory.

Podle podobné metody můžete také použít další čisticí prostředky na nevyžádané soubory k čištění nevyžádaných souborů na PC.

Část 3. Nejlepší čistič nevyžádaných souborů pro Mac pro odstranění nevyžádaných souborů

AiseESoft Mac Cleaner je profesionální, ale snadno použitelný nástroj pro uživatele Mac. Pomáhá vám odstranit nevyžádané soubory, nepotřebné soubory, velké staré soubory, které bezpečně uvolní mnoho místa na Mac. Můžete sledovat výkon Mac ve více aspektech, jako je využití disku, stav baterie, výkon paměti a využití CPU. Vysoce podporuje čistá data od iMac, iMac Pro, MacBook, MacBook AI, MacBook Pro a MacOS High Sierra.

 • Vyčistěte nevyžádané soubory vytvořené systémem MAC, včetně dočasných souborů, výpisů paměti, souborů protokolu, protokolů událostí, starých dat atd.
 • Rychle naskenujte data/protokoly bezcenné mezipaměti a smažte všechny položky odpadků, abyste znovu získali více MAC prostoru.
 • Odstraňte nepotřebné záložní soubory iTunes a odstraňte zbytečnou lokalizaci aplikací.
 • Monitorujte výkon Mac ve více aspektech, jako je využití disku, stav baterie, výkon paměti a využití CPU.

Krok 1 Stáhněte, nainstalujte a spusťte čistič AiseESoft Mac. A poté zkontrolujte stav systému vašeho Mac.

Krok 2 Vyberte modul z levé strany, jako jsou nevyžádané soubory. Kliknutím na tlačítko skenování skenujte své soubory nevyžádané mac.

Krok 3 Klepnutím na tlačítko Zkontrolujte na pravém dolní části okna a zkontrolujte výsledky skenování.

Krok 4 Zkontrolujte a vyberte položky, které chcete vyčistit, a nakonec klikněte na tlačítko Clean.

V tomto článku jsme vám Mianly ukázali 7 nejlepších nástrojů pro čištění souborů pro Windows a Mac PC a jak smazat nevyžádané soubory. Stále mají více otázek? Neváhejte a nechte svůj комментари и мнения.

Co si myslíte o tomto příspěvku?

Hodnocení: 4.9/5 (na základě 275 hodnocení)

listopadu 2018 13:00 / Aktualizováno Louisa Whiteovou k vyčištění Mac

Zanechte svůj komentář a připojte se k naší diskusi

Copyright © 2023 Aiseesoft Studio. Všechna práva vyhrazena.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS