3 musíte vědět o vaší magické myš Mac. Apple Magic Mouse 3

Musí vědět o vaší magické myš Mac

Magická myš Apple vyvinula Apple, která je také známá jako MAC myši, obsahují více dotykové schopnosti, které podporují gesta, jako je posouvání a přejetí na povrch myši, která zase interaguje se systémem. MAC Mouse je bezdrátové zařízení, které pracuje na Bluetooth. Takže, aby vaše práce s MAC myší hladká a rychlá, existuje několik tipů, triků a důležitých věcí, které je třeba zvážit.

Část 1. Tipy o tom, jak používat s více knoflíkem s Mac

Magická myš je dodávána s povrchem citlivým na dotyk bez mnoha tlačítek. Pokud tedy přemýšlíte, jak vyrobit tuto myší vícenásobnou kliknutí.

Použití modifikátoru klávesnice pro klepnutí pravým tlačítkem myši:

Modifikátor klávesnice umožňuje vytvoření kliknutí pravým pravým tlakem, kde změníte primární kliknutí na myši na sekundární kliknutí pravým tlačítkem.

 • Vezměte kurzor na položku, na které je zapotřebí klepnutím pravým tlačítkem myši, a poté stiskněte a podržte ovládací klávesu, zatímco je kliknuta na klávesnice.
 • Nyní uvidíte kontextovou nabídku, po které lze vydat kontrolní klíč. Podle požadovaného vyberte možnost nabídky.

Nastavení pravého kliknutí na myši:

Můžete dokonce nastavit funkci kliknutí pravým tlačítkem myši pomocí níže uvedených kroků:

 • Vyberte systémové předvolby z nabídky Apple nebo prostřednictvím doku. Vyberte kartu preference myši.
 • V závislosti na typu myši používáte rozhraní preferenčního okna. Chcete.li magická myš, vyberte kartu Bod Klikněte a poté zaškrtněte políčko sekundárním kliknutím. Dále vyberte, na kterou stranu Ouse byste chtěli použít jako sekundární kliknutí.

Část 2. Jak změnit rychlost myši v jednoduchých krocích

Rychlost, při které se ukazatel myši pohybuje na obrazovce a čas, který trvá mezi tlačítkem, stisknutím tlačítka během dvojitého kliknutí na myši mezi tlačítkem se nazývá rychlost myši. Existuje možnost změnit rychlost myši i citlivost, pokud nejste v pořádku s tím stávajícím.

Kroky ke změně rychlosti sledování myši na Mac:

Krok 1: Vyberte předvolby systému z nabídky Apple v horní části obrazovky.

Krok 2: Z okna předvolby systému vyberte myši.

Krok 3: Klepněte na bod, klikněte na přítomnost v horní části okna.

Krok 4: Dále, pod rychlostí sledování je posuvník, ve kterém se můžete podle potřeby přesunout, abyste zvýšili nebo snížili rychlost kurzoru. Vysoká rychlost znamená menší pohyb pro pohyb kurzoru.

Část 3. Jak opravit MAC myši udržovat problémy s odpojíním

Mnoho uživatelů zažívá problém, kdy se jejich myš neustále odpojuje v náhodných dobách. Pokud jste mezi nimi, uvedené níže jsou řešení, které vám může pomoci vyřešit problém. Metoda vyřešení problému s myší 1 a myší 2 se bude lišit, protože první používá AA baterie, zatímco druhý má vestavěnou lithium-iontovou baterii.

Metoda 1: Oprava problému s odpojení magické myši prvního generace:

Jedním z hlavních důvodů pro odpojení problémů s magickou myší první generace je kontafte baterie uvnitř myši. Pokud v myši není žádná síla, nebude k dispozici žádná připojení Bluetooth. Zkontrolujte tedy terminál baterie pro správné kontakty a zjistěte, zda neexistují problémy s elektrickým připojením. Postupujte podle níže uvedených kroků a zkontrolujte problém:

 • Nejprve ze všeho vypněte myši a poté vytáhněte kryt baterie tím, že ji odtáhnete. Vyjměte baterie ze slotu.
 • Vezměte 2 malý papír z hliníkového fólií a zabalte je kolem negativního bodu každé baterie, která vytvoří další sílu mezi kontaktem a baterií.
 • Vložte baterie zpět do myši a vložte zpět kryt.

Obecně tento trik funguje ve většině případů, ale přesto, pokud čelíte problémům, můžete zkusit umístit papír ve tvaru obdélníku přes horní část baterií, aby baterie drželi na místě pro případ, že jsou volné a nedrží pevně po oddíl.

Metoda 2: Spárování myš s Mac

Mohou existovat problémy s párováním Bluetooth s vaší magickou myš první a druhé generace a opravit to níže jsou kroky.

 • Nejprve ze všeho vypněte Bluetooth a po několika sekundách jej znovu zapněte na mac.
 • Vezměte si zálohu dat a poté smažte seznam preferencí Bluetooth.
 • Nakonec znovu páru a připojte svou Bluetooth myš s Mac.

Metoda 3: Zkontrolujte, zda je Bluetooth zapnutý

I když to může znít velmi základní, mnohokrát, problémy mohou nastat, když se váš Bluetooth nezapíná. Chcete.li zajistit totéž, postupujte podle níže uvedených kroků:

 • Pokud je vedle spínače napájení myši, zkontrolujte myš ve spodní části.
 • Klikněte na ikonu Bluetooth na panelu nástrojů Horní nabídky na počítači Mac a zapněte ji v případě, že tomu tak není.

Výše uvedené jsou jednoduché tipy, které vám pomohou zlepšit naši celkovou zkušenost s prací s magickou myš.

Hledáte nástroj pro nahrávání obrazovky pro váš Mac? Tento článek obsahuje nejlepší software pro nahrávání obrazovky pro Mac, který můžete snadno nahrávat.

Pokud máte nějaké nahrávky WTV a chcete je sledovat nebo sdílet je pohodlněji, můžete převést WTV na MP4 s inteligentním WTV na MP4 Video Converter.

Chcete upravit MP4 na Mac řezáním, převod, komprimování a aplikací efektů? Tento článek pro vás má několik jednoduchých řešení.

Jak zkopírovat CD na Mac umožňuje zálohovat soubory v hudební knihovně nebo iTunes? Tento článek vám ukazuje nejlepší způsob, jak rychle zkopírovat CD na Mac.

Nejlepší alternativy myši Apple Magic

Magická myš Apple je součástí každého iMac, Imac Pro a Mac Pro a jeden si můžete koupit samostatně za 79.

Je to odpověď společnosti Apple na to, jaká by měla být myš, a je to jediná myš, kterou vyrábějí, prodávají a zahrnují desktop macs. Je to jiné. dokonce i revoluční. ale nevyhovuje všem.

Naštěstí, pokud nejste fanouškem, nemusíte jej používat. Nekonečný počet alternativních myší a jiných směřovacích zařízení bude fungovat s vaším Mac. Přečtěte si naši recenzi Mac Mouse pro více.

Ať už hledáte ten, který je „normální“ a cenově dostupnější, něco skvělého a high-tech nebo ergonomickou myš, která zachrání vaše šlachy, existuje řada kvalitních alternativ, které budou vyhovovat.

Co je na magické myš tak odlišné?

Proč všichni nemilují magickou myš? Funkce, díky nimž jsou někteří lidé. včetně sebe. bez ohledu na to, aby Appleovu myši milují, také nechávají některé lidi studené nebo dokonce otrávené.

Co je tak odlišné? V typickém Apple je to neuvěřitelně minimalistické. Není tam jediné tlačítko nebo posouvání, které je třeba vidět, a někteří lidé to chybí.

Místo toho má mini touchpad, kde tyto ovládací prvky obvykle jsou. Klepněte na levou nebo pravou stranu povrchu, jako by tam byla tlačítka, a myš bude reagovat, jako byste stiskli tlačítko.

Pohybujete prstem, jako byste otáčeli svištěm a myš posouvá stránku, na které se nacházíte. A je toho víc!

Můžete také posunout prst zleva doprava (nebo naopak) a myš posouvá vodorovně nebo otočí stránky, v závislosti na tom, v jaké aplikaci jste.

Můžete se zdvojnásobit k přiblížení a ven, přejeďte vodorovně se dvěma prsty, abyste přepnuli mezi prostory a aplikace.

To je spousta funkčnosti od myši bez knoflíků nebo kol a ukazuje všestrannost gest MacOS.

Navzdory tomu všemu, tyto myši nedělají všechny radosti. Ve skutečnosti dávám přednost jinému směřovacímu zařízení. Poté, co jsem se tak prodal při použití gest na magické myši, jsem přešel na magický trackpad, kde jsem je mohl ještě více použít.

Ostatní lidé mají různé preference. Některá láska je schopna přizpůsobit velké množství tlačítek myši pro provádění běžných funkcí a jedna myš dokonce umožňuje přizpůsobit tato tlačítka na základě aplikace po aplikaci.

Ostatní uživatelé dávají přednost pocitu hybnosti, který dostanete z vysoce kvalitního rolovacího kola, a zatímco magická myš dokáže horizontálně i svisle posouvat, řada kreativ to upřednostňuje pomocí trackballu.

Skoro se zdá, že existuje tolik předvoleb směřujících zařízení, jako jsou uživatelé. Který z nich je pro vás nejlepší? Dovolte mi, abych vám pomohl zjistit.

Nejlepší alternativy k myši Apple Magic

Zde je pět kvalitních alternativ k myši Apple Magic a proč byste si je měli vybrat.

musíte, vědět, vaší, magické, apple, magic

Maximalizovat vaše gesta: Magic Trackpad

Apple Magic Trackpad je ještě minimalističtější než jejich myš. Je to jen rovný povrch s absolutně žádnými pohyblivými částmi. Vypadá to, že pod povrch jsou tlačítka, ale to je iluze haptické zpětné vazby.

Apple odhaduje, že dostanete měsíc nebo použijete z jednoho nabití baterie, ale dostanu více. Zařízení můžete nadále používat, když se nabíjí.

Povrch trackpadu je zjevně mnohem větší než magická myš a já je na něm mnohem jednodušší posouvání v obou směrech. Prostor navíc také nabízí prostor pro více prstů, který otevírá celou řadu gest, která myš nemůže provést:

 • Vyberte text přetažením tří prstů,
 • Přiblížit a ven sevřením dvou prstů,
 • Otáčet se pohybem dvou prstů kolem sebe,
 • Otevřené oznámení střediskem přejetím z pravého okraje se dvěma prsty,
 • Přetáhněte položky pomocí tří prstů,
 • A existuje ještě více gest, která mohou ukázat desktop, launchpad nebo expozice a vyhledávání detektorů dat.

Můžete je dále prozkoumat ve svém nastavení trackpadu a dokonce si vytvořit vlastní gesta pomocí softwarového nástroje třetích stran, BetterTouchTool.

Trackpad je o něco méně přesný než myš, takže to nemusí být ideálním nástrojem, pokud děláte mnoho podrobných grafických prací, ale je to mnohem pohodlnější, pokud jste na cestách nebo nemáte přístup ke stolu.

Další diskusi o silných a slabých stránkách trackpadů a myší naleznete v našem článku Magic Mouse vs Magic Trackpad.

Přizpůsobte si tlačítka: Logitech MX Master 3

Logitech MX Master 3 je prémiová myš s velmi odlišnými silnými stránkami pro magickou myš Apple. Zahrnuje sedm velmi hmatových tlačítek, která lze přizpůsobit na základě aplikace app-app pomocí softwaru Logitech Options, nebo můžete použít předdefinované konfigurace pro hlavní aplikace poskytované společností Logitech.

Máte také přístup ke dvěma kolům svitku, jeden pod ukazováčkem, druhý pod palcem. Ty se nejčastěji používají pro vertikální a horizontální rolování, ale jsou také přizpůsobitelné. Mnoho uživatelů považuje ergonomický tvar zařízení pohodlnější než magická myš.

Tato myš má určitě spoustu výkonných funkcí.

Nejprve jej můžete spárovat až se třemi počítači nebo zařízeními, abyste nemuseli kupovat více myší. Můžete jej dokonce použít s více než jedním počítačem najednou, přetahovat soubory nebo kopírovat text z jednoho počítače do druhého.

Scroll Wheels mají uspokojivý pocit hybnosti. Technologie MAGSpeed ​​společnosti Logitech používá rychlost vašeho rolování k určení, zda se line po řádku nebo linii volně posouvat přes stránky najednou. Myš je robustní a odolná a její nabíjecí baterie USB-C by měla trvat přibližně 70 dní mezi poplatky.

Ačkoli MX Master 3 nemá trackpad jako Apple Mouse, je stále schopen dělat gesta. Jedním z tlačítek je vyhrazené tlačítko „Gesta“. Stačí to držet a provést gesto pohybem myši.

musíte, vědět, vaší, magické, apple, magic
 • Triatlon Logitech M720 je 8 knoflíkový myš, která získává dva roky z jedné baterie AA a páry s až třemi počítači nebo zařízeními.
 • Logitech M510 je levnější alternativou. Vyžaduje to dongle, aby se připojil k počítači a dostane dva roky z jedné baterie AA, ale postrádá některé z pokročilých funkcí Master 3.

Maximalizace přenositelnosti: Logitech MX kdekoli 2S

Některé myši jsou velké a objemné. Pokud chcete ten, který se snadněji zapadá do vaší tašky, Logitech MX kdekoli 2 je ten, který potřebujete.

Je to prémiová myš se zaměřením na přenositelnost: je menší velikost, ale stále docela pohodlná a efektivně pracuje na široké škále povrchů, včetně skla.

Tato myš sklouzne hladce a elegantně přes téměř jakýkoli povrch a má dobíjecí baterii, která trvá tak dlouho jako MX Master 3.

Zjevně to může fungovat celý den za pouhých tří minut poplatku. Jeho sedm tlačítek je přizpůsobitelných, ale pouze hlavní 3 vám umožňuje provést tuto aplikaci. Je schopen pracovat až se třemi počítači, jak může pán.

Její jednorázové kola může skrz vaše dokumenty, jako je hlavní. Není to automatické.

Scroll with a Trackball: Logitech Mx Ergo

Logitech MX Ergo má vysoce ergonomický design a trackball. Je to vynikající volba pro ty, kteří tráví každý den dlouhé hodiny pomocí myši a chtějí se vyhnout namáhání zápěstí a svalů.

A trackballs jsou hitem s uživateli počítače, kteří potřebují udělat hodně horizontálního a/nebo vertikálního posouvání, řekněme videograf nebo hudební producent pohybující se přes jejich časové osy a stopy při úpravách.

Stejně jako ostatní prémiové myši, které zde uvádíme, má ergo dobíjecí baterii a tato je určena k tomu, aby mezi poplatky trvala čtyři měsíce, ale někteří uživatelé hlásí mnohem kratší výdrž baterie baterie.

Jeho osm tlačítek je zcela přizpůsobitelných pomocí softwaru Logitech Options a lze je spárovat se dvěma počítači. Moje vzpomínka na trackballs je, že potřebují pravidelné čištění, aby zůstali reagovat, a soudě podle spotřebitelských recenzí, které jsem četl, které se nezměnily.

Ergonomie je důležitým faktorem při návrhu této myši a jedním jedinečným rysem je nastavitelný závěs, který vám umožní najít nejpohodlnější úhel pro vaše zápěstí.

Mnoho uživatelů zjistí, že to je užitečný rozdíl v jejich pohodlí a někteří trpící karpálním tunelem našli úlevu pomocí Ergo.

 • Bezdrátový trackball Logitech M570 je cenově dostupnější alternativou, ale vyžaduje bezdrátový klíč a postrádá dobíjecí baterii.

Chraňte své šlachy: Logitech MX Vertical

Co když chcete pohodlí ergonomické myš, ale nepotřebujete trackball? Logitech MX Vertical je dobrá volba.

Umístí ruku do přirozené polohy „handshake“, která je navržena tak, aby zmírnila napětí na vašich zápěstí.

I když se jedná o jednodušší myš pro ty, kteří upřednostňují pohodlí a nabízejí pouze čtyři tlačítka a rolovací kolo, není to málo funkcí. Můžete jej spárovat s až třemi počítači a zcela přizpůsobit jeho ovládací prvky pomocí softwaru Logitech Options Software.

Myš je pro většinu uživatelů dobrá velikost a hmotnost, ale nemusí být ideální, pokud jsou vaše ruce velmi velké nebo velmi malé. Pokud je to možné, vyzkoušejte to pro pohodlí před provedením nákupu.

Takže co byste si měli vybrat?

Mnoho lidí miluje magickou myš Apple. Vypadá to moderně a minimalisticky a funguje jinak než jiná myši tam venku. Dalo by se na to myslet jako na myš z budoucnosti. Ale to není vyhovováno všem.

Kterou myš byste si měli vybrat?

 • Pokud máte rádi gesta a přejete si, aby magická myš měla větší trackpad, zvažte trackpad Apple Magic.
 • Pokud dáváte přednost stisknutí tlačítek, abyste vytvořili gesta a jsou zaujati potenciálem jejich přizpůsobení pro každou hlavní aplikaci, kterou používáte, zvažte logitech MX Master 3.
 • Pokud si vezmete myš s sebou do kavárny nebo při cestování, zvažte logitech MX kdekoli 2S.
 • Pokud máte obavy o napětí zápěstí a milujete trackball, zvažte logitech mx ergo.
 • Pokud máte obavy o napětí zápěstí a nepotřebujete trackball nebo mnoho knoflíků, zvažte vertikální logitech MX.

Zdá se, že skutečně existuje myš pro každého člověka a každou preferenci. Který jste si vybrali?

3 комментарии и мнения

Ahoj. Při reakci na další komentář žádná z myší Logitech nepotřebuje dongle k použití Bluetooth. Donlge je volitelný a pouze pokud nechcete používat Bluetooth. Odpověď

Používám myš Logitech G603, která má dongle, ale to neznamená, že ji musíte použít. Přepnu to z MacBook Pro na Windows PC a naopak a nikdy jsem nepoužil dongle. Uznává se jako jakýkoli jiný BT Deveice. Odpověď

Magic Mouse 2 nepotřebuje k připojení klíč. Na MBP 16 neexistuje žádný port USB, takže BT myši, které vyžadují port USB pro dongle, jsou okamžitě jistič dohody. Existují nějaké myš BT, která nepotřebuje hříšku? Odpověď

Odeslat komentář Zrušit odpověď

Jsme samostatně vlastněný softwarový průvodce a výukový web, který může přijímat affiliate provize od společností, jejichž produkty zmiňujeme. Jako spolupracovník Amazon vyděláváme z kvalifikačních nákupů. Každý software důkladně testujeme, jak nejlépe můžeme, a zde vyjádřené názory jsou naše vlastní.

Apple Magic Mouse 3 MK2E3ZMA, bezdrátový a dobíjecí, vícedotykový povrch (originální)

Apple Magic Mouse 3 je zcela dobíjecí, takže odstraníte použití tradičních baterií.

Je to lehčí, má méně pohyblivých částí díky vestavěné baterii a kontinuálním spodním skořápce a má optimalizovaný design nohou-vše pomáhá magické myši 3 trať snadněji a pohybuje se s menším odporem přes váš stůl.

A povrch vícedotyku vám umožňuje provádět jednoduchá gesta, jako je přejíždění mezi webovými stránkami a procházení dokumenty.

Magic Mouse 3 je připravena jít přímo z krabice a automaticky párů s vaším Mac.

Spojení Bluetooth a Lightning Port

Dobíjecí karaoke bluetooth reproduktor Kolav-F1507, 15palcový, přenosný, DJ světlo

Dobíjecí karaoke reproduktor F1507 15palcový dobíjecí reproduktor True Wireless Stereo Stereo USB-TF-FM vstup se vzdáleným, vozíkem DJ Světelného bezdrátového mikrofonu

Apple Magic Mouse nefunguje? Zde je návod, jak to opravit

 • Kris Wouk
 • 11. listopadu 2021, 15:00 EDT

Magická myš Apple je jednoduchá a snadno použitelná, ale když se věci pokazí, oprava není tak jednoduchá nebo snadná, jak bychom chtěli. Pokud máte potíže s magickou myš, tyto tipy pomůže znovu fungovat.

Rychlé opravy pro myši Apple Magic

Než se začneme dívat na více hloubkových oprav, existuje několik základních věcí, které by se mohly znovu podívat na vaši magickou myš. Budou to problémy s mocí a připojením.

Zkontrolujte napájení a baterii

Nejprve překlopte myši a zkontrolujte, zda je přepínač zapnuto/vypnuto zeleně, ne červená. Za předpokladu, že přepínač je zapnutý, mohla by magická myš dojít baterii. Váš Mac vás varuje, až se baterie sníží, ale pokud dojde přes noc, možná to nevíte.

Pokud se jedná o starší magickou myš, vyměňte baterie AA. V opačném případě, pokud se jedná o novější magickou myš 2 s vestavěnou baterií, nabijte myš přes svůj blesk po dobu několika minut, zkuste ji zapnout zpět. Pokud to funguje, máte štěstí. Pokud ne, budete chtít dvakrát zkontrolovat, že magická myš je stále spárována s vaším Mac.

Zkontrolujte problémy s párováním

Pokud nepoužíváte MacBook, budete muset připojit jinou myš nebo použít tu, která je již spárovaná. Přejděte na předvolby systému nabídky Apple a poté klikněte na „Bluetooth.“

Nejprve zkuste zapnout a vypnout Bluetooth. Klikněte na „Vypněte Bluetooth OFF“ a počkejte několik okamžiků. Nyní klikněte na „Zapněte Bluetooth.„Pokud to nefunguje, zkuste znovu připojit myši.

Klikněte na ikonu „X“ na pravé straně magické myši nebo klepnutím pravým tlačítkem myši a vyberte „Odebrat“, abyste ji unavili, poté kliknutím na „Odebrat“ potvrďte. Nyní vypněte magickou myš.

Pokud vše funguje správně, měli byste vidět, jak se myši objeví ve vašich preferencích Bluetooth. Pomocí trackpadu nebo jiné myš, kliknutím na „Připojit“ znovu spárujte magickou myš.

Nejlepší technický zpravodaj kdekoli

Připojte se k 425 000 odběratelům a získejte denní trávení funkcí, článků, novinek a trivia.

Odesláním e.mailu souhlasíte s podmínkami použití a zásady ochrany osobních údajů.

Apple Magic Mouse

Magická myš kombinuje standardní prvky myši s gesty ve stylu trackpadu, aby bylo možné pomocí Mac snadnější.

79.00

Klikněte pravým tlačítkem nepracovat na vaší magické myš

Běžným problémem s magickou myš na Macu je to, že klepnutím pravým tlačítkem myši (nebo sekundární kliknutí, jak to nazývá Apple) nefunguje. Naštěstí je to často jednoduchá oprava.

Otevřete systémové preference a poté vyberte „Myši.„Pod bodem klikněte, ujistěte se, že zaškrtávací políčko sekundární kliknutí je povoleno. Nyní klikněte na rozbalovací nabídku zde a ujistěte se, že je vybráno „klikněte na pravou stranu“, za předpokladu, že chcete tradiční chování pravého kliknutí.

Pokud to nefunguje, ujistěte se, že jste se pokusili odpojit a znovu připojit magickou myš, jak je uvedeno dříve v tomto článku. Zatímco akce nefunguje pravým tlačítkem myši, nefungujete, je frustrující, můžete se obejít na Mac pomocí akce CtrlClick.

Levové kliknutí nefunguje na vaší magické myš

Jak frustrující, jak to, že není schopen kliknout pravým tlačítkem, vám to nebrání v používání počítače. Pokud však nefunguje kliknutí na levé straně nebo primární kliknutí, je to obtížné používat počítač vůbec.

První věc, kterou je třeba zkontrolovat, je jednoduchá. Pokud levé kliknutí působí jako kliknutí pravým tlačítkem, můžete náhodně vybrat kliknutí levého levého kliknutí v nastavení myši.

Přejděte na systémové předvolby a poté myši. Zde, pod bodem, ujistěte se, že „sekundární kliknutí“ je nastaveno na „kliknutí na pravou stranu.“

Resetujte modul Bluetooth

Resetování modulu MACOS Bluetooth může vyřešit různé problémy Bluetooth. O verzích MacOS před Monterey je to jednoduché. Podržte shiftOption a poté klikněte na ikonu Bluetooth na panelu nabídky MacOS. Poté vyberte „Resetovat modul Bluetooth.“

Se zavedením MacOS Monterey může toto nabídky pro některé lidi chybět. V tomto případě otevřete aplikaci terminálu a poté zadejte následující příkaz:

Při výzvě zadejte své heslo. Uvidíte odpojení připojených zařízení a poté se znovu připojíte. Nyní, doufejme, že by se vaše magická myš znovu připojila.

Pokud to nefunguje, máme celý průvodce pro odstraňování problémů Bluetooth na MacOS, který může pomoci.

Posouvání problémů s magickou myš

Pokud vaše magická myš najednou neposouvá tak, jak byste chtěli, je to snadná oprava.

Otevřete předvolby systému a poté přejděte na myši. Zaškrtněte políčko směru svitku ZDE. Ve výchozím nastavení MACOS používá „Scroll Direction: Natural“, díky čemuž rolování funguje téměř jako na iPhone nebo iPad.

Zkuste posouvat na webové stránce. Pokud chování nefunguje, jak chcete, buď zkontrolujte nebo zrušte zaškrtnutí políčka, dokud posouvání nefunguje tak, jak preferujete.

Potřebujete vyměnit magickou myš?

Pokud jste všechno vyzkoušeli a vaše magická myš stále nefunguje, možná je čas přemýšlet o tom, když jste si ji koupili. Stejně tak, jak jsou, se kouzelná myš začne nosit po někde kolem 100 000 kliknutí.

Mějte na paměti, že 100 000 je spousta kliknutí, takže je pravděpodobné, že myši nahradíte z jiného důvodu, než zasáhnete toto číslo. Přesto, pokud jste už nějakou dobu používali magickou myš, mohl by být čas ji nahradit.

Pokud si nejste jisti, že se chcete držet Apple Mouse, nezapomeňte se podívat na naše oblíbené myši pro produktivitu a hraní her.

Komplexní průvodce magickou gesta Mouse Mac

V nedávném článku jsem vám ukázal, jak můžete používat gesta s TrackPadem schopným silou dotykem. To je v pořádku pro lidi s novějšími MacBooks nebo Apple Magic Trackpad 2. Rozhodně však nechci zapomenout ukázat nějaké milující nejnovější magické myš, protože má svá vlastní gesta. Zde je nezdravý pohled na to, jaká gesta můžete použít s magickou myší, jak zdůraznil Apple a (doufám), že se to opravdu zlepšilo. Tato příručka k magické myši Mac Gesta předpokládá, že provozujete MacOS Sierra s nejnovějším modelem příslušenství.

Začínáme s magickou myší gesta Mac

První věc, kterou musíte udělat, je zajistit povolení gesta. Děláte tak ze systémových preferencí. Myš. Uvidíte dvě karty, jeden pro bod a klikněte na gesta a další pro další schopnosti. Pojďme se podívat na bod a nejprve kliknout na gesta.

Nejprve, moje stará nemesis. směr svitu: přirozený. Ve výchozím nastavení je to obvykle povoleno, takže to rychle vypnu. Pokud to dáváte přednost. K dispozici je také možnost pro sekundární kliknutí, která vám umožní kliknout nebo klepnout na pravou stranu Magic Mouse 2, abyste mohli provést ekvivalent systému Windows pravého kliknutí.

Opravdu užitečné magické myší MAC gesto, inteligentní zoom vám umožňuje rychle a snadno se zaměřit na webovou stránku nebo PDF. Jen dvojitý klepnutí s jedním prstem k využití tohoto gesta.

Dokonce i gesta

To však není všechny magické myš, ale. Pokud kliknete na gesta, uvidíte další možnosti, jak zlepšit svou produktivitu a efektivitu při používání Mac. Nejprve uvidíte schopnost přejet přes stránky ve vašem webovém prohlížeči. S touto magickou myší MAC gesto můžete jen posouvat doprava nebo doleva s jedním prstem, abyste mohli jít na předchozí nebo další webovou stránku ve vaší historii.

Nahoře další: Pohybujte se svými aplikacemi na celé obrazovce s magickou gesta Mouse Mac

Dále máme gesto přejetím mezi aplikacemi na celé obrazovce. Pokud přejedete doprava nebo doleva se dvěma prsty na Magic Mouse 2, vaše aplikace na celé obrazovce budou cyklistikou dopředu a dozadu.

Nakonec nám Apple poskytuje rychlý způsob, jak získat přístup k kontrole mise. Pokud zdvojnásobíte svou Magic Mouse 2 dvěma prsty, spustí se aplikace pro kontrolu misí, což vám umožní získat pohled na ptačí pohled na všechna otevřená okna, aplikace na celé obrazovce, rozštěpené prostory a stolní prostory a stolní prostory.

To je vše, lidi

Apple neposkytuje tolik kouzelných myších Mac gest jako pro trackpady, ale to je docela pochopitelné. Je to menší zařízení a trackpady umožňují více vaší ruky na zařízení. Tato gesta však umožňují trochu větší produktivitu a efektivitu, což je vždy dobrá věc.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS