5 funkcí, které bychom potřebovali od PS5 Pro, abychom ospravedlnili upgrade. Sony PlayStation 5 Pro

Sony údajně zahajuje PlayStation 5 Pro v roce 2024

Herní novinář Tom Henderson potvrdil, že Sony v současné době pracuje na různých projektech, včetně PlayStation 5 Pro, které by byly spuštěny v roce 2024.

funkcí, které, bychom, potřebovali, abychom

Přestože Sony ještě musí nic potvrdit, Henderson je přesvědčen, že PlayStation 5 Pro bude vydán na konci loňského roku

PlayStation 5 Pro: Vše, co potřebujete vědět

PS5 Pro má být upgradem na PS5 se zlepšenými výkony, rychlostí a vizuálními prvky. Henderson věří, že stejně jako generace PlayStation 4 je pro vydání vylepšenou verzí běžného.

Hraní zasvěcených osob si je jisté na sto procent, že tento projekt je ve vývoji a nemůže o něm mnoho odhalit. Stále však uvedli, že první vývojový prototyp bude dán vývojářům první strany „během několika měsíců“. Do konce roku měli vývojáři třetích stran obdržet soupravy.

Tom Henderson v minulosti prokázal, že je spolehlivým novinářem. Pokud porovnáme data vydání PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro, zdá se, že tato informace o PS5 Pro se zdá být spolehlivá. PlayStation 4 Pro byl vydán v roce 2016, tři roky po modelu PlayStation 4 (datum vydání: 2013). PlayStation 5 byl spuštěn v roce 2020, což znamená, že model Pro bude čtyři roky po svém původním modelu.

Další projekty Sony

„WIDTH =“ 16 „Height =“ 9 “ /

V lednu 2023 oznámila společnost Sony Project Leonardo. Je to v podstatě nový ovladač s názvem Leonardo. Řadič má být „vysoce přizpůsobitelný“, přičemž hráči jsou schopni jej utvářet podle svých vlastních potřeb.

Vyvíjí se také nový model PS5. PS5 Slim, podle Toma Hendersona, bude vydán do září tohoto roku. Má to být stejně jako PS5 s pouze jedním rozlišením, Slim Edition bude mít odnímatelnou disk disk.

funkcí, které, bychom, potřebovali, abychom

Dvě nová bezdrátová zvuková zařízení jsou nastavena na uvolnění do března 2024. Údajně se vyvíjejí projekt Nomad (Earbuds) a Project Voyager (Headset).

Do konce roku 2023 je nastaven nový zpracovatel s názvem Q Lite. Z toho, co říká Tom Henderson, je to pouze „příslušenství“ a není „nástupcem Vita 2“. Bude to vypadat jako ovladač s dvojím smyslem, ale bude mít ve středu obrazovku. Hlavním prodejním bodem pro Q Lite je začlenění haptické zpětné vazby.

Všechny jsou to řízené projekty, o kterých Sony nemluvila na veřejnosti, ani nečinila žádná komerční vydání nebo prohlášení.

Viz také: EA Sports ‚Super Mega Baseball 4 přichází příští měsíc

Připojte se k pondělnímu klubu, máte tip nebo něco skvělého, co jste chtěli ? Hledáme čtenáře loajálních míčků zdarma k členům členů, kde mohou špičkové tipáčky vyhrát ceny a zboží Balls

Funkce, které bychom potřebovali od PS5 Pro, abychom ospravedlnili upgrade

Nová verze PlayStation 5 může být na obzoru. alespoň pokud věříte únikům. Začátkem tohoto týdne Insider Gaming informoval, že PS5 Pro je ve vývoji a je naplánován na spuštění na konci roku 2024. Vzhledem k tomu, že stránka pověsti dříve tvrdila, že PS5 s odnímatelným pohonem bude spuštěn v letošním roce, možná budete chtít pojmout nárok s nějakým skepticismem. Hraní zasvěcených her neposkytovalo žádné skutečné podrobnosti o specifikacích ani o tom, co by pro model pro společnost znamenal, pouze tvrdí, že zdroj říká, že je to v dílech.

Není toho moc co jít, ale téměř žádný vzdělaný hráč by mohl předvídat, že PS5 Pro přichází v příštím roce nebo dvou. Sony dříve následovala PlayStation 4 s PlayStation 4 Pro, což by zlepšilo výkon systému tři roky po jeho spuštění. Je rozumné si myslet, že PS5 bude mít stejné zacházení o čtyři roky později. což by se pravděpodobně blížilo polovině jeho života.

S touto možnou budoucností nyní v našich hlavách nemůžeme pomoci, ale přemýšlet o tom, co bychom vlastně chtěli od upgradovaného PS5. Současný systém společnosti Sony je již powerhouse a je těžké si představit jeho upgradovanou verzi. S modelem PS5 Pro však chceme vidět několik klíčových změn. Zde je to, co doufáme, že se sníží, pokud se ve skutečnosti blíží upgrade.

Úhlednější design

4k při 60 snímcích za sekundu

PS5 je neuvěřitelně silná konzole a mnoho her to plně využívá. Několik vybraných her může běžet při 60 snímcích za sekundu (FPS) při zachování rozlišení 4K. Ne každá hra však může dosáhnout těchto výšin. Hlavní vydání první strany, jako je God of War Ragnarok. Nejdůležitější věcí, kterou musí jakýkoli model pro model udělat, je učinit tuto volbu minulostí.

Abychom toho dosáhli, nový model by pravděpodobně potřeboval upgrade CPU i GPU. Například na frontě CPU je Sony již dvě generace za křivkou. S postupem času klesne jen dále, takže to, že by to bylo na rychlosti, by pomohlo udržet konzistentní frekvence, protože hry plně vykopaly PlayStation 4. Takové změny by nepřišly levné, ale něco jako PS5 Pro bude vždy pro nadšence techniky hladovějících energii, kteří jsou ochotni utratit hotovost. Bez takové rány není žádný důvod k uvedení nového modelu.

úložný prostor

Pokud jde o interní úložiště, PS5 vážně chybí. Systém společnosti Sony obsahuje 825 GB úložiště, což se na první pohled nemusí zdát hrozné. Toto číslo však neříká celý příběh. Kolem 157 GB tohoto prostoru je vyhrazeno pro operační systém, což znamená, že na něm můžete ukládat pouze asi 667 GB her a médií. Jako někdo, kdo hraje spoustu nových her, mohu vás ujistit, že s ním není moc pracovat. V dnešní době se mi zdá, že něco odstraním pokaždé, když musím stáhnout statnou novou verzi, jako je Forscoken.

Zatímco tento problém lze v současné době vyřešit prostřednictvím externích možností, PS5 Pro by potřeboval v tomto oddělení upgrade za dvojí ponoření. Dokonce i přivedení do souladu s řadou Xbox X, která má 802 GB použitelného úložiště, by bylo vítanou upgrade. S radostí bych se vytáhl na novou lesklou konzoli, než abych utrácel kus peněz na SSD, pokud to také přišlo s větší mocí.

Včetně hrany Dualsense

Nedávno vydaná Dualsense Edge je jistě zlepšením mnoha způsoby. Dodává se s programovatelnými zadními tlačítky, spouštěcí zámky a swappable joystick caps, aby se přidal nějaký další potenciál přizpůsobení. Většinou je to zadrženo jeho statným 200 cenovým značkem, což z něj činí celkový luxus v současné době.

PS5 Pro by mohl dát výhodu do více rukou hráčů tím, že jej spojí s novým systémem. To by mohla být pro hráče, kteří chtějí, nákladově efektivnější možnost, a zároveň dát upgradované konzoli prémiovější pocit. I když, pokud Sony jde touto cestou, možná bude chtít dát okraji mírný upgrade. V současné době je zadržována svou slabou výdrží baterie, která je kratší než současný dualsense. Pokud by jí společnost Sony mohla dát další šťávu, bylo by skvělé vidět, jak se hrana stane novým výchozím ovladačem pro ty, kteří jsou ochotni upgradovat.

Rychlý životopis

Zatímco Xbox Series X a PS5 jsou mnoha způsoby srovnatelné, existuje jedna velká funkce, kde má Microsoft oproti Sony výhodu oproti Sony. To by byla jeho neuvěřitelně působivá funkce rychlého životopisu. Tento nástroj to způsobuje, že hráči se mohou hladce vyměňovat mezi hrami a skákat přímo tam, kde skončili. To znamená, že mohu načíst WWE 2K23, zatímco mám běh Pentimentu, hrát pár zápasů a pak skočit zpět do Pentimentu přesně tam, kde jsem skončil-není nutné žádné boot-up. Je to magická funkce a taková, kterou může zkopírovat PS5 Pro.

Sony má svou vlastní verzi rychlého životopisu, i když to není úplně stejné. Přepínač konzoly je rychlý menu, která umožňuje hráčům vydávat hry mnohem rychleji než obvykle. Nevytahuje se však ze stavu uložení, spuštění aplikace jako konzole. Pokud by společnost Sony dokáže lépe prasknout tuto funkci, skutečně by to učinilo PS5 Pro nejrychlejší konzoli.

Kolik by to všechno náklady? Máme příliš strach na to, abychom se hádali. Pokud PS5 Pro nakonec bude skutečný, bude to bezpochyby velká investice. S ohledem na již vysokou cenu PS5 by se mohla stát nejdražší konzolí na trhu. Jsme v míru s touto myšlenkou, ale Sony bude muset tento rozdíl vydělat s užitečným upgradem. Některé z funkcí jsou zde bez sebe, ale doufáme, že PS5 Pro může najít způsob, jak nás skutečně překvapit, pokud bude spuštěn příští rok.

Doporučení editorů

Giovanni je spisovatel a producent videa zaměřeného na události v průmyslu videoher. Přispěl příběhy…

Společnost Sony odhalila velkou a rozmanitou dávku her přicházejících na PlayStation plus navíc a prémii tento měsíc. Její headlinery jsou Ratchet Clank: Rift Apart, skutečný exkluzivní PS5, který využívá technologii systému pro vizuálně působivé a bezproblémové trhliny mezi oblastmi a světy a lidstvo, nepředvídatelná nová hra logická hra na PS plus Extra vydává. Rift Apart je pro majitele PS5 nutností, takže je dobré, že se společnost Sony konečně rozhodla přidat do své předplatné služby. Některé skvělé nezávislé tituly jako Rain World a Lake, stejně jako plná série Tomb Raider a Dishonored, budou také k dispozici na PS Plus po 16. květnu. Na frontě klasických her je to dávka ovládaná PSP, přičemž Loganův stín dokončil přítomnost série filtrů Siphon v kolekci klasiky PlayStation Classics. Mnoho dobrých her, včetně Marvel’s Spider-Man, opouští PlayStation Plus 15. května, takže je dobré vědět, že mnoho dalších zajímavých her bude zasáhnout službu ve stejný den. Zde je úplný seznam her, které budou přidány do PlayStation Plus Extra a prémie později tento týden.

Ratchet Clank: Rift Apart Humanity Watch Dogs: Legion Sakuna: z Rice and Ruin Bus Simulator 21: Next Stop Thymesia Rain World Lake Conan Exiles Rune Factory 4 Special Story of Season Dishoredored 2 Dishored: Smrt Outsider Tomb Raider: Definitivní vydání Rise of the Tomb Raider: 20letý slavnostní stín The Tomb Raider Soundfall Siphon Filter: Logan’s Shadow Blade Dancer Lineage of Light Pursuit Force Ghostbusters:

Je to opět doba roku, kdy se zasvěcenci průmyslu škádlí, že kolem června dojde k velké přehlídce PlayStation. V roce 2022 se stal stav hry zaměřený na třetí stranu, ale nyní Video Games Chronicle Andy Robinson a Giant Bomb’s Jeff Grubb naznačují, že „Showcase“ orientovaná na první stranu by mohla být na cestě někdy během příštího měsíce, během příštího měsíce, potenciálně během během během během během příštího měsíce, potenciálně během Týden 25. května. PlayStation měl hrubý začátek do roku 2023, s exkluzivním konzolí, které získaly smíšené recenze, PlayStation VR2 zapůsobily na kritiky, zatímco se nedostaly do prodeje a poslední z nás se při startu rozbijí. S pouze Marvel’s Spider-Man 2 potvrdil, že je na obzoru pro rok 2023, Sony má hodně co dokázat během své další vitríny. Existují tři konkrétní věci, které musím vidět od Sony, pokud se tato přehlídka PlayStation uskuteční. Dejte PSVR2 účel PlayStation VR2 je působivý kus technologie virtuální reality, ale postrádá zabijácké aplikace mimo Horizon: Call of the Mountain. Nová vydání hry pro náhlavní soupravu jsou od svého spuštění února 2022 pomalé. Společnost Sony se rozhodla převážně sestupovat PSVR2 na nejvyšší blogové příspěvky na hraní her nebo PlayStation, ale musí pro tuto platformu oživit vzrušení tím.

Doufejme, že je tu více na cestě z hlediska nových exkluzivních AAA VR z studií první strany a také velmi popsané porty, jako je Half-Life: Alyx. Již oznámené hry PSVR2, jako je Journey to Foundation a Synapse, mohou také použít data vydání. Přehlídka PlayStation je pro Sony ideální čas, aby vydala jasnou mapu pro budoucí herní knihovnu PSVR2, stejně jako PlayStation v září 2021 pro PS5. Dej mi důvod k připoutání na tuto náhlavní soupravu znovu. Flesh Out the System 2023 Exkluzivní sestava PS5 potřebuje silnou sestavu pro tento podzim také. S výjimkou Marvel’s Spider-Man 2 vypadají věci pro PS5 docela neplodné letos po spuštění Final Fantasy XVI. Několik dříve ohlášených her PS5 stále postrádají datum z konkrétního vydání a mohly by dorazit ve druhé polovině letošního roku. Bylo by hezké získat po zbytek roku jasnější obrázek o herní sestavě společnosti PS5 Sony; Doufejme, že to zahrnuje tituly jako Stellar Blade, The Silent Hill 2 Remake, ztracená duše stranou, Death Stranding 2 a Final Fantasy VII Rebirth.

Sony mohla mít svůj vlastní populární proprietární herní enginu a Metaverse. Místo toho to jen nechal proklouznout prsty.

Molekula médií končí živou podporu pro sny, její vysoce ambiciózní nástroj pro vytváření a hraní hry pro PlayStation 4, 1. září. Jeho servery prozatím zůstávají online.- A má několik dalších aktualizací obsahu v potrubí.- Po srpnu však nebudou existovat žádné nové nástroje, porty nebo události pro sny. To znamená, že nepřichází na PS5, PlayStation VR2 a, nejvíce kritičtěji PC.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

co očekávat od Sony PS5 Pro

Společnost Sony PlayStation 5 Pro bude nejnovějším přírůstkem do rodiny PlayStation a je připravena přejít na hraní na další úroveň. Slibuje, že nabídne pohlcující herní zážitek se svou špičkovou technologií a vylepšeným hardwarem.

Společnost Sony má historii uvolnění občerstvení v polovině cyklu pro svou linku PlayStation s každým novým spuštěním hlavní konzoly. To bylo patrné při spuštění PlayStation 3 Slim v roce 2009, tři roky po počátečním vydání PS3. Podobně byl PlayStation 4 Pro vydán tři roky po spuštění PlayStation 4 v roce 2016.

Na základě tohoto vzoru můžeme předvídat spuštění PS5 Pro v roce 2023 nebo začátkem roku 2024. S jeho spuštěním hned za rohem je zde pět věcí, které lze očekávat od Sony PS5 Pro.

PS5 Pro očekával, že bude silnější verzí standardního PS5

Vylepšená grafika a skladování

PS5 Pro má výkonný GPU, který může poskytovat ohromující grafiku a bezproblémové přechody. Jeho grafika s vysokým rozlišením a zlepšená snímková frekvence zlepší herní zážitek a učiní ji realističtější.

Očekává se, že vylepšený CPU nabídne rychlejší a efektivnější úložiště než původní PS5. To má za následek rychlejší čas načítání hry a plynulejší hraní. Je také možné, že se skladovací kapacita zvýší, možná na 1 TB, ze současných 825 GB.

Zlepšený výkon

Očekává se, že PS5 Pro bude mít výkonný procesor, který umožní rychlejší dobu načítání a zlepšený výkon. Hry budou běžet hladce a efektivněji, což umožňuje hráčům užívat si bezproblémový herní zážitek.

Bude vybaven výkonnějším CPU, který nabízí rychlejší a plynulejší výkon a pokročilé funkce, jako jsou vysoké FPS 4K a 8k Gaming.

Pokud Sony sleduje trend, bude pravděpodobně obsahovat CPU ze série AMD Zen 4 Ryzen 7000 založené na výrobním procesu 5nm a podpořit paměť DDR5 a PCIe 5.0 skladování, což vede k významnému zlepšení výkonu CPU.

Lepší zvukové a exkluzivní hry

Očekává se, že PS5 Pro bude přicházet s 3D zvukovou technologií, která umožní hráčům zažít zvuky ve hře jinak.

Bude mít exkluzivní knihovnu her, včetně některých z největších herních franšíz. Hráči by si měli být schopni užít si nové hry nedostupné na jiných konzolách.

Řídicí jednotka dualsense

Řadič Dualsense je nejnovějším přírůstkem do rodiny PlayStation a slibuje revoluci v hraní her. Má haptickou zpětnou vazbu, adaptivní spouštěče a integrovaný mikrofon.

Design

Očekává se, že design PS5 Pro bude vypadat podobně jako původní PS5, s elegantním, futuristickým vzhledem s bílým a černým barevným schématem. Může to být větší kvůli jeho upgradovanému výkonu, ale některé zvěsti naznačují, že by to mohlo být o něco menší.

Neočekávají se však žádné významné změny v návrhu než možný rozdíl ve velikosti a hmotnosti.

Integrace VR

Virtuální realita se rozrostla v popularitě a stala se nezbytným aspektem herního zážitku. S PS5 Pro, můžeme předvídat ještě lepší integraci VR a poskytovat pro hráče více pohlcující herní zážitek. Očekává se, že konzola bude podporovat nejnovější generaci náhlavních souprav a periferií PlayStation VR (PSVR), nabízí bezproblémovou zkušenost s vysoce kvalitní grafikou, nižší latence a vylepšené sledování.

Jak se zvyšuje poptávka po hrách VR, společnost Sony pravděpodobně investuje do vytváření exkluzivního obsahu VR pro PS5 Pro. To znamená, že hráči budou mít přístup do exkluzivní knihovny VR her a dále odlišují PS5 Pro od jiných herních konzolí.

Vylepšené chlazení

Vylepšený výkon a výkon PS5 Pro bude pravděpodobně generovat více tepla než původní PS5. Aby to vyřešila, může společnost Sony implementovat upgradovaný chladicí systém v konzole. To by mohlo zahrnovat větší chladiče, kvalitnější tepelnou pastu nebo dokonce efektivnější design ventilátoru, aby byly vnitřní komponenty v pohodě, zajistily optimální výkon a zabránilo tepelnému škrtícímu.

S těmito dalšími funkcemi PS5 Pro slibuje, že poskytne bezkonkurenční herní zážitek pro standardní i VR herní nadšence a zvyšuje herní trh konzoly do nových výšin.

Závěr

Stručně řečeno, zde je sedm věcí, které lze očekávat od Sony PS5 Pro:

funkcí, které, bychom, potřebovali, abychom
 • PS5 Pro předpokládal, že bude výkonnější verzí standardního PS5.
 • Vylepšená grafika a skladování.
 • Zlepšený výkon.
 • Lepší zvukové a exkluzivní hry.
 • Řídicí jednotka dualsense.
 • Design.
 • Integrace VR a vylepšený systém chlazení.

S těmito vylepšeními bude PS5 Pro dále upevnit pozici společnosti Sony jako vůdce v herním průmyslu a nabídne bezkonkurenční herní zážitek s špičkovým technologií a obrovskou knihovnou exkluzivního obsahu. Hráči se mohou těšit na ponoření do příští generace her s vysoce očekávaným Sony PS5 Pro.

Sony PlayStation 5

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Nádherné 4K vizuální prvky
 • Hry se rychle načítají a běží hladce
 • Efektivnější uživatelské rozhraní
 • Kombinátor DualSense kombinuje haptiky a zvuk pro skutečně jedinečný zážitek

Recenzentům se nelíbilo

 • Tento velký, zakřivený chlapec se možná nehodí do vašeho zábavního centra
 • Ventilátor někdy vydává hluk s vysokým rozlišením
 • Kontrola se může pro některé cítit příliš velký
 • Jen málo exkluziv
 • 667 GB použitelného úložiště
 • Potřebujete nejnovější televizní techniku, abyste plně využili
 • Zaostává za sérií X a S, pokud jde o časy načítání
 • K přehrávání her PS5 nemůžete použít řadič Dualshock 4

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

Parní paluba ventilu

Odborné recenze a hodnocení

Sony’s PS5 je dostatečně vzrušující a poskytuje solidní hraní 4K@60fps na titulech AAA, bez skutečně správce DualSense v hození do mixu. Kombinované, PS5 je pro hráče konzoly obrovským krokem vpřed a představení her se bude zlepšovat pouze postupem času.

Ve tváři jako žádná konzole před ní, ale obrovské množství energie, chytrý hardware a téměř dostatečně záruka skvělých her, aby se PS5 těžko odolal odolat.

Co PS5 postrádá jemnost, nahradí to potenciální díky svému rychlému SSD a pozoruhodnému řadiči Dualsense.

PS5 je skutečný generační skok, který nabízí neuvěřitelně rychlé doby načítání a inovativní nový ovladač, který může změnit způsob, jakým se hry cítí.

Sony’s PlayStation 5 je velmi výkonný stroj s skutečně inovativním ovladačem, ale jeho velikost a závislost na nejnovější televizní technice bude pro některé bariérami.

PlayStation 5 je ideální konzole nové generace od společnosti Sony, s výkonným hardwarem, rychlými dobami načítání a výběrem výběru startovacích titulů. Může to vypadat trochu divně, ale nahradí to s jedním z nejlepších ovladačů, jaké jsme kdy viděli.

PS5 je řada malých. i když stále důležitých. posunů, jako jsou rychlejší rychlosti a pohlcující ovladač, který všechny přidávají výrazně lepší zážitek ve srovnání s PlayStation 4 každou myslitelnou metrikou (kromě prostoru, který zabírá). Nemohu vám říct, co má budoucnost, ale právě teď je PS5 skvělým kusem hardwaru.

Pro nás je hlavním důvodem PlayStation 5 konzole z nutnosti, a to jak z jejího potenciálu, a to jak pokud jde o ovladač DualSense, tak co mohou Devs dělat s sledováním paprsků.

Sony PlayStation 5 je výkonná herní konzole s neuvěřitelným ovladačem a spoustou potenciálu. Ale vydává nějaký hluk a má dělící design, který je příliš velký pro některé konvenční zábavní prostory.

PS5 společnosti Sony není jen úcta inspirující deska šok a úcty. Je tu také něco nádherně staré školy. Má kbelíky výkonu příští generace na kohoutku, ale jeho proporce a design jsou opravdu něco, co lze vidět. PlayStation 5 vyzařuje pocit zvláštního, který vás vezme zpět do více dnů naplněných zázrakem, kdy konzola byla skutečně portálem do jiného světa zábavy a úniku.

S neuvěřitelně rychlými dobami načítání, revolučnímu ovladači Dualsense a vynikajícími exkluzivními látkami je PS5 pro fanoušky PlayStation nutností.

PS5 je sebevědomým krokem do nové generace her, s vývojem společnosti Sony napříč hardwarem, grafikou, hratelností a uživatelským rozhraním, které se skutečně vyplácí pro hráče PlayStation.

PS5 je smysluplným vývojem úspěchů společnosti Sony s předchůdcem. Je to nádherně přístupný stroj s plánem dopředu pro nadcházející generaci, ať už je to prostřednictvím své technologie SSD nebo rostoucí knihovny hodnotných exkluzivních. Zkombinujte to s přesvědčivým uživatelským rozhraním, silnou břidlicí zážitků z trhu a obecným ekosystémem, který zahrnuje to, co přišlo před ním, a PS5 je jedním z nejlepších otvíráků nové generace, kterou jsme za nějakou dobu měli. Jakmile vývojáři začnou tento nový hardware skutečně testovat, všichni jsme na léčbu.

Sony jezdí na vlně nesmírné popularity a PS5 je na úkolu.

Bude tam PS5 Pro?: Zvěsti, spekulace více

Hraní zasvěcených osob, notoricky známé pro vydávání zpráv a úniků, dále zálohovaly svou zprávu z března, že na cestě je PS5 Pro. Zatímco nová aktualizace obsahuje klíčovou frázi („… může být zrušena v daném okamžiku…“), aby se chránila před tímto potvrzením False. Sony však má precedens při spuštění konzolí Stopgap v polovině generace. Jak bylo prokázáno s PlayStation 4.

Společnost PlayStation 4 Pro byla spuštěna jako „Stop-Gap“, představila do mixu lepší GPU pro lepší podporu nových režimů „výkonu“ v některých titulech, které zvýšily grafickou věrnost. Hlavně zamýšlel přivést 4K hraní na konzoli, PlayStation 4 Pro viděl nějaký úspěch za jeho čtyři roky na trhu.

Říká se, že Sony tentokrát chodí na podobnou strategii. Spíše než nechat hardware firma po dobu pěti až sedmi let, tyto nové konzoly stop-mezery by umožnily Sony a Microsoft přinést čerstvější hardware pro ty, kteří si to mohou dovolit.

Jen si pamatujte, že všechno zde napsané je spekulativní a prozatím by mělo být považováno pouze za pověst. Takže si vezměte jakoukoli zprávu, kterou vidíte o potenciální konzole s obrovským zrnem soli.

Je PS5 Pro Real?

Od té doby, ne, PS5 Pro není skutečný a je velmi jen spekulace. Tom Henderson, hlavní zdroj této zprávy, však byl již dříve s některými úniky správnými. Zda se ukáže, že tohle je pravdivá nebo ne, bude muset záviset, pokud uslyšíme více o konzole.

Mnoho očekávání je založena na poslední generaci konzolí, kdy Microsoft a Sony přidali do seznamu dostupného hardwaru PlayStation 4 Pro a Xbox One x. Stejně jako předpovědi obklopující PS5 SLIM, mnoho pověsti je založeno na předchozích akcích výrobců hardwaru.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Kdy by mohl spustit PS5 Pro?

PS5 Pro se pro tento rok neříká ani se neříká, přičemž se v současné době říká předběžné datum vydání na konci roku 2024. Zdá se však, že se Sony v příštích měsících připravuje na štíhlý PS5.

Mohl by být PS5 Pro silnější?

Očekává se, že PS5 Pro bude silnější z hlediska toho, co může graficky poskytnout, ale nenechává starší konzoli v prachu.

Stejně jako u PlayStation 4 Pro očekáváme, že společnost Sony nerozdělí uživatelskou základnu PlayStation v závislosti na konzole, kterou náhodou mají. Každá hra přijde do každé verze konzoly, která se uvolní.

Mnoho z těchto pověstí bylo podněcováno tweetem od uživatele cibule00048, který v roce 2022 spatřil nový patent z Mark Cerny PlayStation Mark Cerny.

Společnost Sony Interactive Entertainment podala nový patent, který navrhuje, aby držitel formátu chtěl optimalizovat své účinky sledování paprsků na #PS5

– GamingNews (@Onion00048) 25. února 2022

Cerny, architekt za PlayStation 4 a ředitel Knack předložil patent, který naznačuje, že Sony vyšetřuje, jak zvýšit výkon paprsků na PS5.

Protože to nemohlo být implementováno prostřednictvím aktualizace konzoly PS5 a vyžadovalo by novější hardware, očekává se, že se PS5 Pro zaměří na grafickou věrnost podobně jako PlayStation 4 Pro.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS