8 nejlepších témat zdarma pro Windows 11 2023. Témata pro Windows 11

Nejlepší motivy Windows 11 zdarma, balíčky ikon skinů pro Windows 10

Předchozí měsíc Microsoft představil svůj nový operační systém stolních počítačů. Windows 11, světu. Ve srovnání s Windows 10 má Windows 11 více funkcí a nabízí kompletní přepracování designu.

nejlepších, témat, zdarma, windows, 2023, témata

Problém s Windows 11 je však v tom, že Microsoft zvýšil systémové požadavky na spuštění operačního systému. Takže i když váš počítač podporuje Windows 10, neznamená to, že může spustit Windows 11.

Váš počítač musí splnit minimální požadavky na spuštění Windows 11. Váš počítač musí mít TPM 2.0 Čip pro instalaci Windows 11.

Před několika dny společnost Microsoft zavedla svůj první náhled na Windows 11, což umožnilo uživatelům systému Windows Insider testovat nový operační systém. Pokud tedy váš počítač podporuje Windows 11 a připojil se k programu Windows Insider, můžete získat bezplatnou upgrade právě teď.

Pokud však váš počítač nemůže spustit Windows 11, můžete aplikovat témata, kůže a ikony, aby Windows 10 vypadal jako Windows 11. Proto bude tento článek sdílet podrobný průvodce o použití nejlepších témat Windows 11, kůže, ikon a tapety. Pojďme se podívat.

Nejlepší bezplatná témata Windows 11, tapety, balíčky ikon skiny pro Windows 10

Jak všichni víme, Microsoft představil několik nových tapet s Windows 11. Tapety Windows 11 jsou jen součástí přizpůsobení.

1) Stáhněte si tapety Windows 11

Nové tapety si můžete stáhnout na stávajícím počítači se systémem Windows 10 nebo na notebook, aby vypadalo jako Windows 11. Stáhněte si tedy nové tapety Windows 11 na vašem PC.

Po stahování tapet Windows 11 musíte klepnout pravým tlačítkem myši a vybrat sadu jako možnost na pozadí. Tím se nastaví tapetu na počítači se systémem Windows 10.

2) Použijte ikony Windows 11 Témata/kůže na Windows 10

Jakmile je to provedeno s tapetou, musíte nainstalovat Skin Pack Windows 11. Před instalací kožního balíčku se však doporučuje vytvoření bodu obnovení systému, protože instalace kůže vyžaduje úpravu registru.

Vydejte se na tento odkaz a stáhněte si nejnovější SecureUxTheme na vašem PC.

Dále stáhněte na počítači motiv Windows 11 for Windows 10. Můžete být požádáni o vytvoření účtu Deviantart ke stažení tématu.

Dále stáhněte téma ikony Windows 11 od stejného vývojáře.

Nyní umístíte téma i ikony do stejné složky a extrahujte soubory.

Dále klepněte pravým tlačítkem myši na soubor instalačního programu SecureUxtheme a vyberte možnost Správce jako možnost správce. Vyplňte instalaci a poté restartujte počítač.

Nyní otevřete složku, kde jste uložili téma a ikony. Uvnitř složky motivu najděte dílčí složku Windows 10. Uvnitř toho najdete další dva podsložky pro velikosti hlavních panelů. Zkopírujte velikost, kterou preferujete.

Vložte složku do témat C: \ Windows \ Resources \

Znovu spustit soubor SecureUxtheme a všimnete si nového tématu. Vyberte nové téma a klikněte na oprava a použijte tlačítko.

Chcete.li použít balíček ikon Windows 11, musíte si stáhnout GUI 7tsp z DeviantArt. Je to nástroj, který vám umožňuje aplikovat vlastní balíčky ikon na Windows 10.

A je to! Jsi hotov. Takto můžete použít SecureUxtheme ke změně pohledu Windows 10 na Windows 11.

3) Snadnější metoda pro změnu motivu

Výše uvedená metoda je trochu komplikovaná. Pokud tedy hledáte přímočarskou metodu, aby Windows 10 vypadal jako Windows 11, musíte sledovat tuto metodu.

Nejprve si stáhněte Windows 11 Skinpack na počítači se systémem Windows 10.

Po stažení najdete Windows 11 Skinpack.Soubor SFX. Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor a vyberte možnost „Extrakt zde“.

Budete vyzváni k zadání hesla. Heslo je Skinpacks.com

Po extrahování spusťte instalační soubor. Tím se nainstaluje téma do vašeho systému.

Nyní se vydejte na témata personalizace nastavení. Najděte téma Windows 11 a odtamtud jej použijte.

A je to! Jsi hotov. Toto je jednodušší metoda, aby Windows 10 vypadal jako Windows 11.

4) Ikony středového panelu

Po nanesení tapet Windows 11, témat a balíčků ikon na počítači se systémem Windows 10, může váš počítač vypadat podobně jako Windows 11. Pokud však chcete rafinovanější vzhled, můžete se rozhodnout vystřelit ikony na hlavním panelu.

Как превратить Windows 10 в Windows 11?

Chcete.li soustředit ikony hlavního panelu v systému Windows 10, postupujte podle toho, jak soustředit ikony na hlavním panelu v systému Windows 10. V této příručce jsme sdíleli krok za krokem výuku na ikonách hlavního panelu v systému Windows 10.

Takže tato příručka je o nejlepších tématech, kůže a balíčcích ikon systému Windows 11. Doufám, že vám tento článek pomohl! Podělte se o to také se svými přáteli. Pokud o tom máte nějaké pochybnosti, dejte nám vědět v níže uvedeném políčku komentářů.

Nejlepší bezplatná témata pro Windows 11 [2023]

Windows 11 přináší nový design na platformu Windows a používá témata, která mohou změnit vzhled počítače pouze jedním kliknutím. S přepracováním byla také vylepšena estetika celého webu OS. S těmito estetickými změnami přichází nová možnost přizpůsobit váš operační systém s externími tématy, která si můžete stáhnout z Windows Store.

Pokud jste nedávno upgradovali počítač z Windows 10 na Windows 11, pravděpodobně jste objevili řadu nových nastavení a funkcí ve srovnání s Windows 10. Jednou z těchto funkcí je „Témata“, která je k dispozici na kartě Personalizace nastavení. Můžete si přizpůsobit vzhled stolního počítače Windows 11 přímo odtud.

Ukážeme vám, jak to udělat!

Jak přizpůsobit počítač Windows 11 pomocí témat?

Abyste mohli přizpůsobit svůj počítač Windows 11, musíte provést několik kroků, než můžete použít témata. Jsou to docela jednoduché, tak je jen sledujte a budete v žádném okamžiku profesionálem.

Přejděte do nastavení personalizace

 • Otevřete nabídku Start stisknutím klávesy „Okna“ na klávesnici nebo na levé straně hlavního panelu.
 • Vyhledejte možnost „Nastavení“ a kliknutím na ni otevřete nabídku Nastavení.
 • V levé nabídce nyní uvidíte možnost s názvem „Personalizace.„Kliknutím na to přejděte do nastavení personalizace.
 • Dalším způsobem, jak otevřít nastavení personalizace, je kliknout pravým tlačítkem myši na jakýkoli prázdný prostor na ploše a poté z nabídky, která se otevírá, vyberte možnost „Personalizovat“.
 • Nyní, když jste v nastavení personalizace, klikněte na „témata“ v možnostech na pravé straně.

Jak aplikovat témata?

 • Až budete v nabídce motivu, můžete přizpůsobit jednotlivé položky, jako jsou tapety na plochu, barvy systému atd., a také aplikovat kompletní téma, aby bylo možné všechno najednou.
 • Zde již najdete řadu výchozích témat, která si můžete vyzkoušet.
 • Stačí vybrat jakékoli téma ze seznamu, který se bude vztahovat na celý váš systém.
 • Pokud chcete další témata, musíte však nainstalovat témata z Windows Store.
 • Po jeho použití můžete také změnit jednotlivé nastavení pro konkrétní téma.

Nejlepší motivy zdarma pro Windows 11

Kromě předinstalovaných témat je v obchodě Microsoft poměrně několik různých témat, která si můžete vyzkoušet. Uvedli jsme témata, o nichž si myslíme, že jsou nejlepší a jsou zároveň zdarma.

Zde je náš seznam osmi nejlepších témat pro Windows 11:

 • Vector Art Premium. pro milovníky umění
 • Indie divoká zvěř. pro milovníky zvířat
 • Night Skies Premium. pro Stargazers
 • Pantone Barva roku 2022. abstraktní krása
 • Jarní umění. pro estetické
 • Japonské krajiny. pro japonské nadšence
 • Opačný den. pro milovníky symetrie
 • Ninja Cat Holiday Escape. Ninja kočka na dovolené

Pojďme je zkontrolovat jeden po druhém.

Vector Art Premium: Pro milovníky umění

Tento balíček tematických tematických se systémem Windows 11 se skládá z nějakého opravdu podrobného vektorového umění, díky kterému bude vaše plocha vypadat jako umělecký rámec v muzeu. Změňuje také barvy motivu v závislosti na aktuálním obrázku na pozadí (tapeta).

Tapety se skládají z jasných barev s vysoce kontrastními vzory, které jsou pro oči velmi příjemné. Je to jedno z našich oblíbených témat z celého seznamu.

Indie divoká zvěř: Pro milovníky zvířat

Tento speciální tematický balíček se skládá z řady mimořádných fotografií divokých zvířat pořízených některými z nejtalentovanějších indických fotografů Indie. Po použití tohoto tématu se budete cítit jako v divočině spolu se všemi krásnými stvořeními. Také mění barvy motivu v závislosti na aktuálním obrázku na pozadí.

Tapety se skládají z příjemných barev přírody, jako je zelená a oranžová, atd., to vše vypadá velmi příjemně pro oči.

Night Skies Premium: Pro Stargazers

The Night Skies Theme Pack se skládá ze série opravdu úžasně vyhlížejících fotografií představujících nejlepší noční Skyscapes z celého světa. Ty byly přijato některými z nejtalentovanějších fotografů z celého světa. Vaše plocha se změní v krásné plátno hvězd. Barvy tématu se také změní v závislosti na aktuálním obrázku/tapetě na pozadí.

Bude to také většinou sestávat z tmavých témat pro celý operační systém.

Pantone Barva roku 2022: Abstraktní krása

Pack Pantone Theme je variace výchozích tapet Windows 11, která přináší do již čistého a minimalistického operačního systému Windows 11 několik nových barev a vzorů. Vaše plocha se nadechne čerstvého vzduchu s těmito očima a odstíny očí.

Toto téma je k dispozici ve světelných i tmavých režimech.

Jarní umění: Pro ty estetické

Téma jarního umění je sbírka opravdu krásných uměleckých děl z celého světa, vše tematicky po jaře. V tomto balíčku tematického balíčku najdete třešňové květy, slunce atd., To vám dá vaše plochu estetický vzhled.

Barvy tématu se také mění podle barevných tapet.

Japonská krajina: Pro japonské nadšence

Téma japonské krajiny je požehnáním pro všechny lidi, kteří se zajímají o Japonsko a jeho krásné scenérie. Toto téma je sbírka opravdu krásných obrazů krajiny v Japonsku, které budou vypadat neuvěřitelně na vašich stolních počítačích. Mount Fuji je také zahrnut. Barvy tématu se také mění podle tapet.

Opačný den: Pro milovníky symetrie

Téma opačného dne je velmi zajímavý koncept. Kombinuje kontrastní barvy a vytvoří vizuálně přitažlivý, symetrický design, který vypadá na vaší ploše jedinečně.

Barvy motivu se mění v závislosti na tapetách a podporují tmavé i světelné režimy.

Ninja Cat Holiday Escape: Ninja Cat na dovolené

Je to jen kočka na dovolené, která se stane ninja. Velmi zajímavé vzory s roztomilou kočkou, která je zjevně ninja. Je vidět, jak si užívá dovolenou na různých místech a oslavuje svůj volno z práce. Návrhy vypadají velmi dobře na čisté ploše.

Barvy motivu se mění v závislosti na tapetách a podporují tmavé i světelné režimy.

Nejlepší témata Windows 11 pro personalizaci zážitku z Windows

Nakonec můžete začít přizpůsobovat počítač Windows 11 a užít si všechna témata, která jsme vystupovali výše, abyste občas změnili náladu. Windows 11 je velmi bohatý operační systém bohatý na funkce s různými možnostmi přizpůsobení vašeho zážitku. Mnoho různých témat je k dispozici ve Windows Store, kromě výše uvedených témat. Můžete jen přejít na možnost témat v nastavení a kliknout na „Procházejte témata“, která vás přímo vezmou ke všem dostupným tématům. Vyberte ten, který se vám líbí a užívejte si!

Doufáme, že tento článek byl užitečný. Prosím, podělte se o svá oblíbená témata Windows 11 s námi v коментарии и мнения!

Časté časté o nejlepších tématech Windows 11

Jak mohu stáhnout témata Windows?

Témata Windows si můžete stáhnout z Windows Store (nyní nazývané Microsoft Store). Existuje mnoho placených a bezplatných témat Windows, ze kterých si můžete vybrat. I když si můžete také stáhnout témata Windows z obchodů třetích stran, doporučujeme vám, abyste se drželi Microsoft Store z bezpečnostních důvodů.

Jak mohu změnit pozadí stolního počítače na Windows 11?

Pokud chcete změnit pozadí plochy na Windows 11, jednoduše klepněte pravým tlačítkem myši na jakýkoli prázdný prostor na ploše Windows, klikněte na „Personalize“, poté klikněte na možnost „Pozadí“ a vyberte libovolnou tapetu.

Témata Windows 10 fungují na Windows 11?

Ano, naštěstí byla většina témat Windows 10 přenesena do Windows 11 a fungovala bez problémů. I když si nemůžete tyto témata prohlédnout, můžete jednoduše nainstalovat a budou fungovat dobře. Ale není moc na výběr. Doporučujeme, abyste se drželi témat Windows 11, jako jsou témata, která jsme v tomto článku uvedli.

Kde jsou témata Windows 11 umístěna?

Všechna témata, která jste nainstalovali v systému Windows 11, jsou zobrazena v sekci témat, která se nachází v nastavení personalizace, ke kterým můžete přistupovat pravým tlačítkem myši na prázdný prostor na ploše Windows 11 Desktop.

Nejlepší témata Windows 11, která se mají dostat hned teď

Windows 11 byl minulý rok vydán Microsoft jako nejnovější verze Windows. Toto je také nejnovější verze vydaná společností Microsoft po Windows 10 za šest let.

Se spuštěním systému Windows 11 máme čerstvý kabát barvy a většina věcí byla přepracována.

Tyto změny však mohou být ještě lepší pomocí témat Windows 11, která mohou ještě více přizpůsobit vzhled a dojem vašeho počítače.

S pomocí různých témat Windows 11 můžete změnit tapetu, ikony stolních počítačů, kurzor myši, barevné schéma a mnoho dalších věcí.

V tomto článku vám řekneme o nejlepších tématech Windows 11, která můžete získat hned teď.

Nejlepší témata Windows 11

Macos Monterey Skinpack

MacOS Monterey je nejnovější verzí MacOS vydaných společností Apple v loňském roce, která je nástupcem MacOS Big Sur vydané před tím.

Nyní víme, že vždy existuje debata mezi uživateli Windows a Apple o tom, který operační systém je lepší.

Nebudeme ukončit tuto debatu, ale to, co můžeme udělat, je použít oba operační systémy současně pomocí Macos Monterey Skinpack.

S tímto SkinPack můžete mít pohled a pocit MacOS Monterey a přitom používat Windows 11.

3D téma

Téma 3D pro počítače Windows 11 je jedním z nejlepších témat, která můžete získat právě teď kvůli jedinečnému vzhledu, který nabízí, díky 17 tapet zahrnutým uvnitř svazku.

Instalace tohoto tématu je poměrně jednoduchá a s tímto motivem můžete získat 3D ikony a složky, které jistě budete milovat.

Téma peněz Heist

Všichni víme, že Heist Money je v současné době nejmodernějším tématem po celém světě kvůli hitové show na Netflixu.

Z tohoto důvodu chtějí fanoušci série Peníze Heist také ukázat svou loajalitu k počítačům stažením tapet, které jsou založeny na loupeži Money.

Ale co když vám řekneme, že existuje specializované téma na peníze na Heist pro všechny uživatele Windows 11 venku?

S motivem Heist Windows 11 můžete získat z této populární série 15 tapet s vysokým rozlišením, takže nemusíte hledat své oblíbené tapety na internetu.

Mountain Light Premium

Mountain Light Premium je téma zdarma, které je k dispozici ke stažení z Microsoft Store, což usnadňuje instalaci na váš počítač.

Nejlepší část tohoto tématu je, že obsahuje tapety s rozlišením 18 4K různých hor po celém světě.

Na základě barvy tapety se také změní akcenty vašeho tématu Windows 11, což je vzrušující.

Ubuntu Skinpack

Jak jsme již zmínili, existuje debata mezi uživateli Windows a MacOS o tom, který OS je lepší.

Musíme však zmínit, že existuje samostatná fanouškovská základna, která absolutně miluje operační systém Ubuntu, a máme pro ně také téma.

Windows Nostalgia Bliss

Jak název napovídá, je pro vás téma, které se cítí nostalgicky o prvních dnech Windows.

V zásadě vás toto téma zavede zpět do Windows XP dnů, kdy tapeta bývala ze zeleného koberce trávy na hoře s modrou oblohou nad ním.

Jen tak, že tapeta je fotografie místa někde v Evropě a určitě můžete navštívit toto místo, pokud máte šanci.

Abych byl upřímný, vypadá to na mém počítači naprosto krásně a můžete jej použít i na svůj vlastní počítač a získat nostalgii zpět.

Téma Squid Game

Stejně jako jsme se zmínili o tom, že existuje téma o populární sérii Heist, máme také téma na Squid Game.

Squid Game je další populární série vytvořená společností Netflix a vzala svět bouří kvůli tomu, jak zajímavý je jeho koncept.

Sám jsem fanouškem chobotnice, a přestože jsem nebyl ochoten změnit své téma nostalgie v systému Windows, musel jsem také vyzkoušet téma Squid Game.

A abych byl upřímný, tento vypadá také krásně a dokonale vyhovuje mému okolí, stejně jako celé PC; Cítím se teď mnohem lépe.

V tomto tématu je 15 vysoce kvalitních tapet z hry Netflix Show Squid a změny barvy přízvuku na základě vaší tapety.

nejlepších, témat, zdarma, windows, 2023, témata

Téma hackerů

Téma hackera je nejlepším tématem Windows 11 pro všechny ty pitomce, kteří tam venku rádi kódují na svých počítačích.

S tímto motivem získáte zeleně zbarvenou tapetu, která zobrazuje řádky a řádky kódu napsané na obrazovce, která vypadá jako příkazový řádek, ale je to hackerský terminál.

S tímto motivem dostanete tapetu slavného anonymního loga, které je rozhodně mnohem těžší najít na internetu.

Toto je téma, které přichází s živou tapetou, takže se text na obrazovce mění po každých 30 minutách a dává mu jedinečný vzhled.

Téma Fortnite

Pokud jste milovníkem Fortnite, pravděpodobně si právě teď budete stáhnout toto téma Windows 11 Fortnite do svého počítače.

Jsme také fanoušci Fornite a toto téma jsme použili na naše PC a absolutně ho milovali; a máme pocit, že se vám to také bude líbit.

Uvnitř tohoto tématu je 15 tapet Fortnite a jakmile toto téma použijete, vaše ikony budou také inspirovány Fortnite.

Jak aplikovat témata Windows 11

Jakmile vyberete téma Windows 11 z výše uvedeného seznamu, můžete toto téma použít na počítač Windows 11 následujícím způsobem:

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na plochu a klikněte na personalizaci
 • Dále vyberte témata a aplikujte některá z nainstalovaných témat na počítači nebo procházejte témata z obchodu Microsoft Store.

Závěr

V tomto článku jsme sdíleli některá z nejlepších témat Windows 11, která si můžete stáhnout pro svůj počítač.

Nezapomeňte si stáhnout tato témata do svého počítače a vyzkoušet je a zjistit, která z témat vám nejlépe vyhovuje.

Neváhejte a sdílejte tento článek se svými přáteli, kteří také hledají nejlepší témata Windows 11, která se mohou vztahovat na svůj počítač.

Další čtení:

nejlepších, témat, zdarma, windows, 2023, témata

Jak povolit skryté témata personalizace v systému Windows 11 22H2

Pro Windows 11 22H2 jsou k dispozici nová témata personalizace, ale pouze pokud vyladíte soubor registru Windows 11 novou hodnotou klíče a dat.

Se zavedením systému Windows 11 22H2 Microsoft přidal nebo vylepšil mnoho funkcí ve svém operačním systému. Proces tlačení 22H2 na všechny zákazníky se systémem Windows 11 byl naplánován na dokončení do konce roku 2022, ale i když jste již měli aktualizaci obdržet, pravděpodobně stále chybí některé zajímavé funkce personalizace a témata.

Windows 11 22H2 přidal do svého dostupného katalogu několik nových a bezplatných personalizačních témat a tapet pro studenty, kteří používají edici OS Windows 11 Education Edition. Navzdory jejich vzdělávacímu označení jsou tato nová témata k dispozici každému, kdo používá jakoukoli verzi Windows 11.

Všichni uživatelé mají přístup k těmto novým tématům, pokud vědí, jak vyladit soubor registru Windows 11 přidáním konkrétního nového klíče. V tomto tutoriálu vám ukážu, jak to udělat a povolit nová témata personalizace v systému Windows 11 22H2.

Povolit skryté témata personalizace v systému Windows 11 22H2

Když otevřete aplikaci nastavení Windows 11 a přejděte na položku pro personalizaci v levém navigačním panelu, uvidíte skupinu standardních témat. Obrázek A ukazuje základní skupinu témat 22H2 Windows 11 22H2.

Jak provádět úpravy v souboru registru Windows 11

Nejprve bych chtěl zdůraznit, že úpravy souboru registru systému Windows je závažný podnik. Poškozený soubor registru Windows by mohl způsobit, že váš počítač nefunguje, což vyžaduje přeinstalaci operačního systému Windows a potenciální ztrátu dat. Než budete pokračovat, zálohujte soubor registru Windows a vytvořte platný bod obnovení pro další ochranu údajů.

Как обновиться с Windows 8.1 до Windows 11?. Или как установить Windows 11 вместо 8.1!

nejlepších, témat, zdarma, windows, 2023, témata

Pojďme začít. Abychom provedli naše úpravy v souboru registru Windows 11, zadáme do nástroje pro vyhledávání Windows 11 „Regedit“. Z výsledků vyberte aplikaci Regedit a poté pomocí levého okna přejděte na tuto klíč, jak je znázorněno na obrázku B:

Nastavení nových klíčů a hodnot

Nyní je čas vytvořit nový klíč. Klepněte pravým tlačítkem myši na klíč zařízení a vyberte nový | Klíč z kontextové nabídky. Dejte novému klíči názvu vzdělání, jak je znázorněno na obrázku C:

Nyní vytvoříme novou hodnotu v právě vytvořeném klíči vzdělávání. Klepněte pravým tlačítkem myši na Key Education a vyberte nový | Hodnota DWORD (32bitové) z kontextové nabídky. Pojmenujte novou hodnotu povolení.

A konečně, dvojité kliknutí povolit a změnit hodnotové údaje na „1“, což umožní nastavení znázorněné na obrázku E. Klikněte na OK a poté opusťte editor registru. Pro dokončení procesu budete muset restartovat počítač.

Přístup a používání témat personalizace v systému Windows 11

Windows 11 si stáhne vaše nová témata na pozadí, když jste připojeni k internetu. V závislosti na rychlosti připojení, síťovém provozu a dalších faktorech může proces trvat několik minut, takže buďte trpěliví.

Po dokončení stahování a přejděte na Nastavení | Personalizace, budete mít několik nových témat personalizace na výběr pro vaši plochu.

Jako vedlejší poznámku jsou v obchodě Microsoft k dispozici také desítky dalších volných témat, jak je znázorněno na obrázku F:

Tato desktopová témata vám umožňují personalizovat Windows 11 na základě mnoha různých zájmů, včetně sezónních a svátečních témat. Klikněte na tlačítko Procházet témata na personalizaci | Stránka nastavení témat a zobrazit seznam.

Pokud chcete někdy deaktivovat témata vzdělávání, stačí smazat klíč vzdělávání, který jste vytvořili. Další informace o systému Windows 11 s těmito zdroji z TechRepublic Academy:

Přihlaste se k odběru zpravodaje Microsoft Weekly

Staňte se Microsoft Insider vaší společnosti čtením těchto tipů, triků a podvádění oken a kancelářských listů.

Doručeno v pondělí a středu

Také viz

 • Cheat Sheet Windows 11: Vše, co potřebujete vědět (TechRepublic)
 • Windows Powertoys: Cheat Sheet (TechRepublic)
 • Zásady využití služeb Microsoft 365 (TechRepublic Premium)
 • Nejlepší software pro podniky a koncové uživatele (TechRepublic on Flipboard)
| Denial of responsibility | Contacts |RSS