9 nástrojů pro převod HEIC na formát JPG nebo PNG. Copytrans heic pro Windows

Nástroje pro převod HEIC na formát JPG nebo PNG

Invicti Web Application Security Scanner-Jediné řešení, které poskytuje automatické ověření zranitelnosti při skenování založené na důkazech

Pokud jste uživatelem Apple, určitě byste slyšeli o formátu HEIC.

S vydáním iOS 11 se Apple přesunul z JPEG do Formátu Image HEIC. Přestože Apple poskytoval nesmírnou podporu novému formátu obrazu HEIC MPEG, stále se nestal standardním formátem. Hlavním důvodem je to, že uživatelé Android a Windows čelí mnoha problémům s kompatibilitou pro otevírání HEIC obrázků.

Nyní existují dvě možnosti pro uživatele Android a Windows pro prohlížení obrázků HEIC na svých zařízeních. Mohou buď stáhnout některé nástroje HEIC pro prohlížeče obrázků nebo převést obrázky HEIC na standardní a populární formáty obrazu, jako jsou JPEG a PNG. Jakmile převedete obrázky HEIC na formáty JPEG nebo PNG, můžete je snadno zobrazit na Androidu, Windows nebo na jakékoli jiné platformě.

Než se přesuneme směrem k seznamu nejlepších nástrojů k převodu formátu obrazu HEIC na JPEG a PNG, stručně představte formát obrazu HEIC.

Jaký je formát HEIC?

HEIC je zkratka pro vysoce účinný formát obrazových souborů. Jednoduše řečeno, můžeme říci, že je to kontejner pro ukládání jednotlivých nebo více obrázkových souborů. Pokud porovnáme formát HEIC s formátem JPG, můžeme říci, že HEIC je lepší. Zabírá méně místa a také poskytuje vynikající kvalitu obrazu.

Hlavním důvodem společnosti Apple pomocí formátu HEIC je to, že chtějí ušetřit prostor na zařízeních iOS. Několik lidí čelí problémům s prostorem na svých zařízeních iOS, což je jeden z důvodů, proč Apple přišel s tímto formátem, aby ušetřil prostor.

Pokud si přejete změnit formát obrazu HEIC na PNG nebo JPEG, můžete to snadno udělat. Na internetu je k dispozici spousta nástrojů pro převod formátů obrazu z jednoho na druhé.

Podívejme se na nejlepší nástroje pro převod HEIC na formát PNG nebo JPEG.

Heictojpeg

Pokud hledáte jednoduchý a rychlý nástroj pro převod všech vašich obrázků HEIC na JPEG, pak je online nástroj Heictojpeg užitečný. S pomocí funkce drag-and-drop můžete nahrát více obrázků současně. Nejlepší je, že HEIC obrázky jsou nejen přeměněny na formát JPEG, ale jsou také zmenšeny velikostí. Neexistuje žádný problém s kvalitou obrázků, i když se zmenšuje velikost.

Tento nástroj vám umožňuje dávku převádět až 5 HEIC obrázků současně. Obrázky získané po převodu jsou zcela optimalizovány. Velikost vstupních obrazů HEIC a výstupní obrázky JPEG je na webu viditelná. Další vynikající funkcí je, že získáte rozhraní bez reklam spolu s 1 kliknutím na stahování obrázků.

Pokud stáhnete nástroj JPEGMINI pro váš počítač, můžete dokonce převést současně 200 souborů HEIC současně.

Žádné problémy s kompatibilitou, protože nástroj nefunguje s většinou moderních prohlížečů.

Fonepaw

Pokud jste si pořídili jakýkoli obrázek z iPhone 7 nebo vyšší, zjistíte, že převodník FonePaw Heic je docela užitečný. Můžete buď převést jednotlivé fotografie, nebo dokonce vytvořit jejich dávku, abyste je všechny převedli dohromady. Offline Converter FonePaw vám usnadňuje prohlížení všech fotografií na Windows a všech ostatních zařízeních.

Konvertor FonePaw HEIC je docela jednoduchý používaný.

Nejlepší věc je, že můžete použít možnost Drag-and-Drop k snadnosti všech obrázků. Kromě toho také obdržíte možnost udržovat kvalitu výstupních obrázků. Pokud si vyberete 100%, pak by nebylo provedeno kompromis kvality obrázků.

CloudConvert

CloudConvert je jako vaše jednorázové řešení pro všechny konverze souborů. S tímto nástrojem můžete zcela přizpůsobit rozlišení, velikosti a formát souboru. Pokud si přejete převést šířku a výšku nějakého obrazu, můžete ji dokonce změnit na konkrétní rozměry pomocí tohoto online nástroje.

HEIC obrázky můžete převést na jakýkoli jiný formát, jako je JPG nebo PNG, jediným kliknutím. Neexistuje žádný kompromis pro kvalitu obrázků ani po jejich převodu na jakýkoli jiný formát.

Kromě konverzí obrázků najdete také několik dalších možností, jak převést vaše dokumenty, zvuk, video a jakékoli další typy souborů. To je důvod, proč tomu říkáme jednorázové řešení pro všechny vaše konverze. Celkem je podporováno 200 formátů pro převod různých typů souborů na CloudConvert.

Copytrans

CopyTrans Heic umožňuje zobrazit všechny soubory HEIC na vašem počítači se systémem Windows. Není třeba stahovat další software pro převod fotografií na JPG a poté je prohlížet.

Jakmile nainstalujete CopyTrans HEIC pro Windows, budete moci převést jakýkoli obrazový soubor HEIC na JPG kliknutím na obrázek. Protože před převedením není třeba otevírat jeden obrázek, můžete dokonce vybrat až 100 obrázků a převést je všechny dohromady.

Vzhledem k tomu, že fotografie HEIC lze nyní zobrazit na vašem PC, můžete je dokonce přidat do prezentací Microsoft Office, aby byly reagovány rychleji a také přidali vysoce kvalitní obrázky. Takže i když jsou fotografie ve formátu HEIC, můžete je stále snadno zobrazit na svém počítači se systémem Windows.

Vaše obrazová data, která je geolokace a datum přijatá, zůstávají s fotografií neporušené. S pomocí tohoto nástroje můžete dokonce přímo pořídit výtisk z HEIC obrázků.

Imazing

Imazing Heic Software je nástroj offline pro převod obrázků HEIC na formáty JPEG nebo PNG na vašem PC. Takže se nemusíte starat o předávání svých osobních fotografií na žádný software třetích stran online. Nástroj je pro váš počítač docela lehký a také běží efektivně pro převod fotografií.

Tento nástroj umožňuje převést všechny fotografie HEIC na dva různé formáty: JPEG a PNG. Můžete buď vybrat jednotlivé fotografie pro převod, nebo dokonce vytvořit dávku fotografií, které je třeba převést.

Funkce drag-and-drop vám usnadňuje, zatímco převeďte více fotografií HEIC. Mezi další klíčové funkce patří nastavení kvality pro JPEG nebo PNG, podpora různých barevných profilů a zachování metadat z každé fotografie Exif.

Freetoolonline

Pokud máte mnoho heic obrázků, které můžete převést na formát JPG, pak je Freetoolonline pro vás perfektní volbou. Mohlo by existovat omezení počtu nahrávání na jiné online nástroje, ale zde získáte obrovskou šířku pásma. Můžete nahrát dávku až 5 000 fotografií HEIC pro převod na formát JPG.

nástrojů, převod, heic, formát

Tento nástroj také umožňuje převést HEIC obrázky na formát PDF pro vaše pohodlí. Výstupní dokument lze nastavit podle požadavků, jako je obal časopisu, velikost A4 nebo dokonce obchodní kniha.

Vše, co musíte udělat, je nahrát všechny soubory Image HEIC na webu a po dokončení procesu převodu uvidíte samotný odkaz ke stažení. Kvalita není vůbec ohrožena, a to ani po převodu fotografií HEIC online.

Můžete dokonce prozkoumat další funkce poskytnuté tímto nástrojem, abyste zjistili, zda pro vás najdete něco užitečného.

Convertio

Není třeba stahovat žádný software, protože konvertio umožňuje převést všechny vaše obrázky HEIC na JPG online. Je to docela jednoduchý převodník obrázků se spoustou formátů obrázků.

Plus bodem konvertio je, že můžete nahrát HEIC obrázky z různých míst, jako je váš počítač, disk Google, URL a dokonce i Dropbox. Kromě toho můžete soubor dokonce přetáhnout přímo na stránku Convertio. Nástroj podporuje více než 200 formátů a ze seznamu si můžete vybrat kteroukoli z nich. Jakmile je soubor převeden, můžete jej přímo stáhnout ze stránky.

Další výhodou používání Convertio je to, že můžete nejen převést obrázky HEIC, ale existuje možnost převést několik dalších typů dokumentů a souborů. Maximální velikost souboru povolená na Convertio je 100 MB. Pokud tedy hledáte bezplatný a online nástroj k převodu vašich heic obrázků na JPG, měli byste se podívat na tento nástroj.

Heictopng

Heictopng je další online nástroj k převodu všech vašich vysoce kvalitních obrázků z zařízení iOS ve formátu HEIC na formát PNG. Na tento web není třeba se zaregistrovat nebo se přihlásit a máte povoleno nahrát celkem 50 MB souborů.

Můžete vybrat až 20 souborů a nahrát je všechny dohromady pro převod. Pokud máte složku otevřenou, můžete dokonce přetáhnout každý soubor z místní složky do tohoto nástroje. HeicTopng automaticky vybere vhodné parametry konverze, aby poskytovaly vysoce kvalitní obrázky ve formátu PNG.

Jednoduché a bez reklamy usnadňuje použití. Jakmile nahrajete fotografie, musíte jen sedět a relaxovat, zatímco soubory jsou převedeny na formát PNG.

FreeConvert

Pokud nemáte rádi stahování softwaru, můžete se spolehnout na online nástroj FreeConvert k převodu vašich obrázků. Můžete nahrávat soubory prostřednictvím různých metod, jako jsou Dropbox, Disk Google, URL a místní složky. Nejlepší věc je, že můžete nahrát soubory až do velikosti 1 GB. Pokud potřebujete více místa, můžete se zaregistrovat a získat ho.

Můžete dokonce provést další změny, jako je změna změny výstupního obrazu podle požadavků a správa komprese výstupního obrazu. Po stažení je tedy nutné znovu změnit velikost fotografií, protože je můžete zvládnout zde.

FreeConvert je bezplatný a zabezpečený nástroj k převodu vašich heic obrázků do formátu JPG. Jednoduše musíte přetáhnout soubory a čekat na dokončení procesu.

Můžete také převést své obrazové soubory HEIC na jiné formáty, jako jsou WebP, BMP, GIFF, PDF a další. Kromě toho můžete také převést libovolný typ souboru na formát JPG. S tímto nástrojem online tedy převedete všechny typy obrázků na JPG.

Poslední myšlenky

Pokud jste uživatelem iPhone, ale máte doma Windows PC, určitě byste tyto nástroje považovali za užitečné. Všechny tyto převaděče obrazu HEIC vám pomohou udržovat kvalitu obrázků. Nyní můžete snadno zobrazit všechny své obrázky HEIC na počítači pomocí těchto převodníků.

Stáhněte si copytrans heic 2. Software vám umožňuje otevřít.Formát HEIC (Image Apple) na Windows a volitelně je převeďte do formátu JPG

Copytrans heic:

Copytrans heic pro Windows vám umožňuje otevřít.Formát HEIC (image Apple) na Windows a volitelně je převeďte na standard formátu JPG pouhým kliknutím na myši. Program CopyTrans HEIC neposkytuje soukromé rozhraní, ale nainstalujte kodek nezbytný k tomu, aby byl prohlížeč fotografií systému Windows zpracováván soubor Heic.

Copytrans heic. Podpořte otevřený soubor HEIC a převedete se na JPG

Představeno v iOS 11, formát HEIC vytvoří hodně zmatení. Foto HEIC nebylo kompatibilní s Windows, to vede k nejdůležitější otázce. Jak převést HEIC na JPG? No, díky naší aplikaci můžete převést iPhone Photo na JPEG pomocí jednoho ze způsobů, jak jsou uvedeny níže.

Po instalaci softwaru je vše, co musíte udělat. Toho můžete dosáhnout prostřednictvím „Open with. „nebo dialogové okno„ Vlastnosti “. Pak můžete otevřít soubor HEIC jako jakékoli jiné fotografie nebo klepnutím pravým tlačítkem myši na JPEG.

 • Trisun Duplicate File Finder Plus Find and Odend Soubor Duplicates
 • Teracopy pro kopírovat a přesunout soubory
 • Zálohování a obnovení Paragon Pro Backup a Recovery Data
 • OMIDSOFT EMAIL EMAIL Converter Převést e.mail do jiných formátů
 • Movienizer Spravujte informace o filmových informacích efektivní
 • FRSFILEMGR DATA Management Computer
 • Nástroj zálohování fbackup
 • Core FTP Pro App App FTP Client
 • BULKFILECHANGER Změna datum a soubor atributů
 • Ashisoft Duplicate File Finder Pro Delete Files Duplicate

Služby zákazníkům

 • Kontaktní dopis: Taiwebs.com @gmail.com

Copyrights © 2018 Taiwebs.com. Webové stránky stáhněte aplikaci zdarma. Všechna práva vyhrazena.

Taiwebs.com je web ke stažení aplikací, tipů, softwaru: Windows, Android, iOS, Webs Diversity pro všechny je zcela zdarma. Vždy se snažíme přinést nejlepší produkty našim uživatelům. Doufám, že se každému bude líbit a podpořit web k růstu.

Všechny materiály zveřejněné na webu jsou získány z otevřených zdrojů na internetu nebo odesílany návštěvníky webu. Všechna práva na programy patří jejich autorům a jsou poskytována pouze pro informace. Správce tohoto webu není odpovědný za materiál zveřejněný na webu.

CopyTrans HEIC: Jak používat, nejlepší funkce a alternativy

HEIC obrazové soubory jsou formáty souborů, které Apple vytvořil. HEIC obrázky jsou formáty souborů, které obrázky Apple běžně používají. Když pořídíte fotografii pomocí iPhone iOS 11, uvidíte, že rozšíření souboru vašeho obrázku je.heic.

Tento typ souboru má vysokou kvalitu a na vašem zařízení nedělá mnoho místa. Různá zařízení a platformy však nepodporují soubory HEIC. Pokud tedy jste uživatelem systému Windows a chcete si prohlédnout soubor HEIC na ploše, CopyTrans je nejlepším nástrojem k použití. Přečtěte si tento článek až do konce a dozvědět se více o copytrans heic.

Část 1. Copytrans heic: recenze, funkce, jak používat

CopyTrans Heic je pro vás nejlepším nástrojem, pokud se chcete prohlédnout nebo převést svůj soubor HEIC na Windows. V této části článku budete mít podrobné znalosti o tom, co může CopyTrans Heic udělat.

ООП 2023. Графічний інтеейс. Частина 5

nástrojů, převod, heic, formát

CopyTrans Heic je freewarová aplikace, která vám umožní zobrazit soubor HEIC přímo na Windows. Také vám umožňuje používat HEIC obrázky na Microsoft Word, PowerPoint, Excel a Outlook. Over může převést HEIC soubory na JPG a okamžitě převést HEIC na JPG. Kromě toho má jednoduché softwarové rozhraní, díky čemuž je nástroj přátelský k začátečníkům.

Je copytrans heic bezpečný používat?

Copytrans heic je bezpečné používat. Nevyžaduje se, abyste nahráli svůj obrázek HEIC na převod cloudu, což znamená, že jej můžete přímo otevřít pomocí copytrans heic. Kromě toho se jedná o aplikaci bez virů, takže se nemusíte starat o stav vašeho počítače. Rovněž neobsahuje žádné reklamy, které by pro vás mohly být rušivé.

Jak používat copytrans heic

Mnoho lidí, kteří chtějí zobrazit své fotografie HEIC, používá pro Windows copytrans heic. Tento nástroj se ukázal jako nejlepší způsob, jak snadno zobrazit soubor HEIC na Windows. Zde jsou kroky, jak používat CopyTrans HEIC:

Krok 1. Stáhněte si copytrans heic na okna vyhledáváním v prohlížeči.

Krok 2. Nainstalujte CopyTrans HEIC a postupujte podle procesu instalace.

Krok 3. Vyhledejte složku, kde se nachází váš soubor HEIC. Pokud je váš soubor HEIC stále ve vašem iPhonu, připojte iPhone k počítači a přenosu souboru.

Krok 4. A konečně, klepněte pravým tlačítkem myši na soubor HEIC, který chcete zobrazit, a poté klikněte na převod na JPEG s možností CopyTrans.

Krok 5. Jen počkejte, až bude váš HEIC soubor převeden na JPG, a to je vše! Nyní si můžete prohlédnout svůj obrázek HEIC na Windows podle výše uvedených jednoduchých kroků.

Тест цинкового спрею Zn99D

Výhody a nevýhody používání copytrans heic

 • Má přímé GUI.
 • Umožňuje převést HEIC na formát souboru JPG.
 • Umožňuje dávkové převedení souborů HEIC do formátu JPG.
 • Použití je zdarma a bezpečné používat.

Část 2. 3 Alternativy pro copytrans heic na Mac

CopyTrans Heic je freewarový nástroj, který funguje pouze pro Windows. Ale co když chcete převést soubor HEIC na formát souboru JPG a zobrazit váš soubor HEIC na jiných zařízeních? Pak pro vás máme nástroj. Chcete.li znát nejlepší alternativy pro CopyTrans HEIC, pokračujte ve čtení tohoto článku a užívejte si.

Alternativa 1. FVC Free HEIC na JPG Converter

FVC Free HEIC na JPG Converter je HEIC k JPG Converter, který je uživatelsky přívětivý a snadno provozovatelný. Mnoho lidí používá tento převodník, protože když převedete HEIC na JPG pomocí tohoto online převodníku, udržuje data EXIF ​​vašeho souboru. Dále může dávkové převedení souborů HEIC na JPG jedním kliknutím. Postupte proto, že tento online převodník použijte níže uvedený jednoduchý průvodce.

Krok 1. Ve vašem prohlížeči vyhledejte FVC zdarma HEIC na JPG Converter. Přejděte na jejich webovou stránku kliknutím na tento odkaz.

Krok 2. Klikněte na ADD HEIC/HEIF soubory (soubory) na hlavním rozhraní softwaru. Poté se zobrazí složky počítače a poté vyberte svůj obrázek HEIC.

nástrojů, převod, heic, formát

Krok 3. Poté počkejte, až se váš soubor HEIC nahraje.

Krok 4. Nakonec klikněte na tlačítko Stáhnout a stáhněte si soubor JPG.

Jednoduché, není to? Použití tohoto online HEIC na JPG Converter je kus dortu.

nástrojů, převod, heic, formát
 • Je 100% zdarma k použití.
 • Může dávkovat vaše soubory HEIC na soubory JPG.
 • Má konečný proces rychlé konverze pro převod vašeho HEIC na JPG rychlostí blesku.
 • Přístupné ve všech prohlížečích, včetně Google, Safari, Mozilla Firefox a dalších.
 • Je to nástroj závislý na internetu, takže záleží na vašem internetu na tom, jak rychle bude váš proces konverze.

Alternativa 2. Heictojpg.com

Dalším účinným způsobem, jak převést HEIC soubory na JPG, je Heictojpg.com. Tento online převodník je bezpečný a ukázal se jako jeden z nejrychlejších online převodníků dostupných online. Má také uživatelsky přívětivé rozhraní, proto jej můžete snadno optimalizovat. Tento online HEIC na JPG Converter však umožňuje cookies, které mnoho lidí nechce, protože ve vašem zařízení zabírá úložný prostor uložením dat.

 • Má jednoduché uživatelské softwarové rozhraní.
 • Je zdarma používat
 • Jedná se o online software pro bezpečné použití.

Alternativa 3. Freetoolonline

FreetoOnline je také skvělým nástrojem k prohlížení vašeho souboru HEIC. Použitím tohoto nástroje můžete snadno převést HEIC na JPG. Je velmi snadné se používat a může rychle převést. Ačkoli tento převodník obsahuje reklamy, obsahuje méně online HEIC na JPG Converters. Protože se však jedná o webovou aplikaci, můžete zažít proces pomalého konverze.

 • Umožňuje převést až na 5 000 souborů.
 • Má jednoduché GUI.
 • Je to aplikace zdarma.
 • Používá k analýze provozu.
 • Váš soubor může být poškozen, když je vaše připojení k internetu přerušeno.

Část 3. Časté dočasnosti o copytrans heic pro Windows

Můžete použít copytrans heic na Mac?

Bohužel, CopyTrans HEIC funguje pouze pro systém Windows. CopyTrans Heic nefunguje na Mac.

Můžete převést copytrans heic, abyste převedli HEIC na PNG?

Ne. CopyTrans HEIC může převést pouze HEIC na formát JPG. Nástroj tak může převést HEIC soubory do formátu souboru PNG, a to je FVC Free HEIC na PNG Converter. Chcete.li tento převodník používat, klikněte na odkaz, který je poskytnut.

Ano. CopyTrans je zdarma. Kromě toho nemusíte používat nástroj třetích stran.

Závěr

V souladu s tím je copytrans heic nejlepším způsobem, jak si prohlédnout obrázek HEIC na Windows. Ale pokud hledáte pohodlnější a snadnější provozní nástroj, pak pro vás bude nejlepší alternativou FVC HEIC na JPG Converter. Vyzkoušejte to hned a užijte si přeměnu HEIC na formát souboru JPG.

Hodnocení: 4.6/5 (na základě 169 hlasů)

Jak otevírat soubory HEIC na Windows (nebo je převést na JPEG)

  Chris Hoffman

@chrisbhoffman

 • Aktualizováno 14. října 2022, 13:34 EDT
 • Apple iPhone a iPad ve výchozím nastavení fotografují ve formátu obrazu Heif. Tyto fotografie mají příponu souboru HEIC. Windows 10 nebo Windows 11 mohou zobrazit soubory HEIC jen několika kliknutími. nebo je můžete převést na standardní JPEG a zobrazit je kdekoli.

  Jak zobrazit soubory HEIC v aplikaci Fotografie Windows 10

  V moderních verzích systému Windows 10 můžete nainstalovat podporu pro soubory HEIC image pouze několika kliknutími. To funguje také na Windows 11.

  Nejprve najděte v počítači soubor HEIC v průzkumníku souborů a poklepejte na něj. Pokud se vás zeptáte, do které aplikace ji chcete otevřít, vyberte „Fotografie.“

  Tip: Pokud se soubor HEIC neotevře v aplikaci fotografií, klepněte pravým tlačítkem myši na soubor HEIC a vyberte Otevřete fotografie.

  Aplikace fotografií vám řekne, že „pro zobrazení tohoto souboru je nutná přípona obrazu Heif.„Klikněte na odkaz„ Stáhnout a nainstalovat hned “a získejte jej z obchodu Microsoft Store. Je to stahování zdarma a instalace bude trvat jen několik okamžiků.

  POZNÁMKA: Nainstaloval se také balíček pro rozšíření videa HEVC. To obvykle stojí 0.99. Máme způsob, jak můžete získat prodloužení videa HEVC zdarma. Pokud tato metoda nefunguje a nechcete utratit 0.99, doporučujeme vám stáhnout řešení zdarma, které místo toho pokryjeme níže.

  Když se Windows zeptá „chtěli jste přepnout aplikace?,“Vyberte„ Ano.“

  Tím se otevře stránka pro rozšíření obrázků HeiF v aplikaci Microsoft Store. Kliknutím na tlačítko „Nainstalovat“ stáhněte a nainstalujte podporu pro obrazové soubory HEIC (které používají formát heif.)

  Nyní, když otevřete obrázek HEIC v aplikaci fotografií, budete si ho moci zobrazit, jako byste měli jakýkoli jiný soubor obrázků, jako je JPEG, PNG, GIF nebo BMP.

  Nejlepší technický zpravodaj kdekoli

  Připojte se k 425 000 odběratelům a získejte denní trávení funkcí, článků, novinek a trivia.

  Odesláním e.mailu souhlasíte s podmínkami použití a zásady ochrany osobních údajů.

  Průzkumník souborů Windows 10 bude také automaticky generovat a zobrazovat miniatury pro vaše obrazové soubory Heic, také.

  Jak převést HEIC na JPEG na Windows

  Chcete.li rychle a snadno převést soubory HEIC na standardní obrázky JPG ve Windows, doporučujeme vám stáhnout a nainstalovat CopyTrans Heic pro Windows.

  Tento nástroj nainstaluje plnou podporu pro obrázky HEIC ve Windows, takže je to zvláště užitečné ve Windows 7 a starších verzích Windows 10, které nemají integrovanou podporu do aplikace fotografií. Přidává podporu pro HEIC obrázky pro klasický prohlížeč fotografií Windows.

  CopyTrans HEIC také umožňuje klepnout pravým tlačítkem myši na soubor HEIC v průzkumníku souborů a vyberte „Převést na JPEG“, abyste jej rychle a snadno převedli na soubor JPEG. Vyberte možnost a získáte verzi JPEG obrázku automaticky umístěnou ve stejné složce jako původní soubor HEIC.

  Soubory JPEG jsou široce podporovány, takže vám to pomůže použít soubor HEIC v aplikacích, které podporují obrázky JPEG, ale nikoli soubory HEIC.

  Převést mezi formáty souborů
  Jakýkoli obrázek na JPG | Jakýkoli obrázek na PNG | HEIC na JPG (iPhone) | HEIC na JPG (Windows) | HEIC na JPG (Mac)
  Word to PDF | PDF na slovo | Dokumenty Google do kanceláře | PDF na text | PDF na JPG (MAC) | JPG na PDF (iPhone) | JPG na PDF (Windows) | Docx to pptx
  Živé fotografie do GIF nebo filmu (iPhone) | MKV na MP4 | Jakékoli video do jakéhokoli formátu
  WMA to MP3 | Wav to mp3 | Video do mp3

  Jak otevírat obrázky HEIC v jiných aplikacích

  Programy získávají nativní podporu pro soubory Image HEIC ve formátu HeiF. Například, Adobe Photoshop může tyto soubory nyní otevřít, i když budete muset nainstalovat jak výše uvedený balíček pro rozšíření obrazu Heif, tak i software pro rozšíření videa HEVC.

  Milujeme také Irfanview jako skvělý, jednoduchý prohlížeč obrázků. Jak zdůrazňuje oficiální FAQ IrfanView, Irfanview otevře image soubory HEIC, pokud budete mít buď nainstalované copytrans heic.

  Pro více informací o podpoře HEIC ve vašem oblíbeném programu prohlížení nebo úpravy obrázků proveďte vyhledávání na webu a „HEIC.“

  Jak převést HEIC soubory na JPEG na webu

  Pokud nechcete nainstalovat žádný software, můžete vždy použít online konverzní nástroj. Stačí nahrajte soubor HEIC a budete si moci stáhnout JPEG.

  Pokud chcete jen provést rychlou konverzi, přejděte na heictojpg.com a nahrajte až pět fotografií najednou. Z počítače na webovou stránku můžete přetáhnout jeden nebo více souborů Heic z počítače.

  Web pro vás tyto soubory převede na JPEG a výsledné soubory JPG si můžete stáhnout ze stránky.

  Pokud zjistíte, že jednání se soubory HEIC je nepohodlné, můžete také nakonfigurovat iPhone tak, aby ve výchozím nastavení fotografoval ve kompatibilnějším formátu JPEG. HEIC však nabízí vyšší kvalitu obrazu v menších velikostech souborů. Je to modernější formát obrazu a doporučujeme se s ním držet, pokud aplikace, které používáte.

  Aktualizace, 11/8/21 9:30 AM východní: Zkontrolovali jsme, abychom se ujistili, že vše v těchto článcích funguje podobně také v systému Windows 11. Zatímco některé obrazovky by se mohly kvůli obnově uživatelského rozhraní trochu lišit, všechno by mělo fungovat stejně jako předtím. Vždy můžete nahradit aplikaci pro výchozí fotografie pomocí IrfanView.

  Chris Hoffman Chris Hoffman je šéfredaktorem How-to Geek. O technologii je napsán více než deset let a byl publicistou PCWorld po dobu dvou let. Chris napsal pro New York Times a Reader’s Digest, byl dotazován jako technologický odborník na televizních stanicích, jako je Miami’s NBC 6, a jeho práci pokryla zpravodajskými místy, jako je BBC. Od roku 2011 napsal Chris více než 2 000 článků, které byly přečteny více než miliardu a to je právě tady na How-to Geek. Přečtěte si plné bio »

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS