Acer Aspire 5 A515-54 Průvodce aktualizací úložiště s obrázky. Acer Aspire A515 54

Acer Aspire 5 A515-54 Průvodce aktualizací úložiště s obrázky

Zde na 9to5Gadgets hodně mluvíme o upgradech Ram. Upgrade paměti však není jediným upgradem, který můžeme snadno provést na notebooku s malými nebo žádnými technickými znalostmi. Úložiště můžete také obvykle upgradovat pomocí další jednotky NVME SSD nebo standardní jednotku SSD. Dnes vás budeme projít upgradem úložiště na sestavě notebooků ACER A515-54. Poměrně jednoduchý proces, který by vám neměl trvat mnohem více než 5-10 minut celkem.

Jak to tedy děláte? Jaký typ úložné jednotky můžete použít? To je to, co zde budeme pokrývat velmi podrobně se spoustou obrázků, abychom se ujistili, že můžete upgrade rychle a snadno provést.

Jak upgradovat úložiště na Acer Aspire 5 A515-54

Než jdeme dopředu a demontáž ACER A515-54, musíte znát pár základů. Primárně typ úložiště, který tento notebook přijímá.

Jaký typ úložné jednotky mohu použít?

Pro tuto upgrade budete muset využít 7 mm nebo 2.5 „Drive SSD. Tyto jednotky najdete v sortimentu kapacit. Doporučujeme správně 1 TB kompatibilního úložiště. Ale můžete také upgradovat na dalších 512 GB kompatibilního úložiště, pokud nepotřebujete tolik úložného prostoru.

Velmi důležité, abyste se ujistili, že kupujete 2.5palcový pohon a ne větší formát, protože větší formáty nejsou v této sérii notebooku podporovány.

Výukový program krok za krokem pro provádění upgradu úložiště na Acer Aspire A515-54

První věc, kterou musíte udělat, je ujistit se, že notebook je vypnutý a odpojen od zdroje energie. K oddělení základny notebooku od podvozku budete muset využít šroubovák a zvědavý nástroj nějakého druhu.

acer, aspire, a515-54, průvodce, aktualizací, úložiště

Krok 1: Jakmile je notebook vypnutý a odpojen, umístěte jej vzhůru nohama a odstraňte všech jedenáct šroubů, které podvozek připojí tak:

Nyní, když jste odstranili šrouby, budete používat zvědavý nástroj k oddělení pouzdra a ujistěte se, že klipy uvolníte jeden po druhém. Mnoho lidí zde používá pro tento postup výběry kytary, ale můžete také použít plastové zařízení, jako je tu, která je zde použita:

Krok 2: Jakmile je případ odstraněn, otevřete notebook a uvidíte, co je pod kapotou. V této fázi bychom doporučili, abyste odpojili baterii. Obecně řečeno, to není nutné, ale protože také odstraníte bezdrátovou kartu, důrazně se doporučuje.

Krok 3: Všimnete si, že na pravé straně se nachází montážní držák, stejně jako konektor, který je pod uvedenou držák a který budete později použít k připojení jednotky. Odstraníte čtyři šrouby, které připevňují montážní držák k základní desce tak:

Krok 4: Jakmile odstraníte držák a konektor, připojíte konektor k jednotce. Existuje jen jeden způsob, jak je můžete spojit, takže je to docela intuitivní.

Krok 5: Nyní, když je disk připojen k konektoru, vložíte jej do montážní držáku tak:

Krok 6: Acer A515-54 by měl přicházet se čtyřmi malými montážními šrouby. Tyto šrouby se budou používat k pevnému připojení jednotky k montážnímu držáku.

Krok 7: Nyní se chystáte umístit montážní držák s jízdou dovnitř na jeho oprávněné místo v notebooku. Místo, ze které jste jej dříve odstranili. Budete také používat čtyři šrouby, které jste dříve odstranili, abyste je drželi na svém místě.

Krok 8: Nyní musíte připojit jednotku k základní desce. Chcete.li to udělat, budete muset odstranit bezdrátovou kartu, protože konektor pro jednotku je umístěn přímo pod ní. Stačí uchopit šroubovák a odšroubujte bezdrátovou kartu, jemně ji vyjměte a postavte ji na stranu.

Krok 9: Nyní, když jste přesunuli bezdrátovou kartu, si všimnete, že pod ním je umístěna klip konektoru. Ujistěte se, že klip konektoru je nahoře, jinak nebudete moci vložit konektor.

Krok 10: Nyní, když je klip konektoru odemknut, vložte kabel, který vede z jednotky do tohoto konektoru. Ujistěte se, že je vložen správně na své místo a poté znovu zamkněte konektor.

Krok 11: Nyní vložíte bezdrátovou kartu zpět na její místo pomocí šroubu, který jste dříve odstranili.

Krok 12: Konečně, budete baterii znovu připojit, protože jste ji odpojili na začátku tutoriálu, abyste upgradovali úložiště na Acer A515-54. Jakmile to udělá, vše, co musíte udělat, je umístit spodní pouzdro zpět na své místo a zapnout notebook. Budete muset formátovat jednotku a vytvořit nový svazek, ale to je docela jednoduchý proces, kde kliknete na „Next“ spoustukrát.

A to je vše! Úložiště jste úspěšně upgradovali na svém notebooku Acer a již nejste omezeni množstvím úložiště, které bylo dodáno s notebookem, můžete uložit mnohem více obsahu. A konečně, nenechte se zastrašit počtem zúčastněných kroků.

Snažili jsme se učinit tento tutoriál co nejkomplexnější, abyste při upgradu úložiště nic neunikli. Ve skutečnosti je to velmi rychlý proces, který by vám neměl trvat více než 10 minut.

Jak rozebírat Acer Aspire 5 A515-54 Model N18Q13

V této příručce ukážu, jak rozebrat notebook řady A515-54 ASSIRE 515-54 (model N18Q13). V tomto konkrétním případě rozebírám Aspire A515-54-51DJ.

Během procesu demontáže jsem našel některé výhody a nevýhody Acer Aspire 5 A515-54 Design. Zde jsou:

Pros:. podpora pro PCIe nvme m.2 jednotky v pevném stavu.- chladicí ventilátor snadno odnímatelný a vyměnitelný.- Baterii lze snadno přistupovat a vyměnit.

Nevýhody:. Základní deska má pouze jeden slot paměti.- Klávesnice je trvale připojena k hornímu pouzdru.- Obrazovka LCD je přilepena k krytu displeje.

acer, aspire, a515-54, průvodce, aktualizací, úložiště

Kroky demontáže notebooku

Pro tuto demontáž budete potřebovat pouze několik základních nástrojů: Phillips #0 nebo #1 šroubovák, pinzeta a tenký otvírací nástroj.

KROK 1.Odstraňte zdola jedenáct šroubů.

KROK 2.Začněte odstraňovat základní kryt pomocí nástroje pro otvírák Case. Vytvořte obálku, abyste ji oddělili od sestavy horního pouzdra. Kryt zajišťuje mnoho skrytých západků.

Krok 3.Po uvolnění všech západků můžete zvednout a odstranit základní kryt. Zvedněte kryt ze strany konektoru sluchátka.

Krok 4.Neexistují žádné šrouby zajišťující baterii. Odpojte kabel baterie od základní desky.

Krok 5.Odloupněte z čiré pásky připevněte baterii k základní desce. Odstraňte baterii.

Acer Aspire 5 A515-54 Série baterie Model: AC14B8K

Krok 6.Odstraňte jeden šroub zajišťující PCIe nvme m.2 Drive s pevným stavem. Vytáhněte SSD.

Krok 7.Vyjměte dva šrouby z chladicího ventilátoru. Odpojte kabel ventilátoru od základní desky.

Krok 8.Zvedněte a odstraňte ventilátor.

Krok 9.Pomocí pinzety pečlivě odpojte obě kabely antény od bezdrátové karty. Popadněte kabel Wi-Fi poblíž Zlaté hlavy a zvedněte. Kabel z karty unsap.

Krok 10.Odstraňte jeden šroub zajišťující bezdrátovou kartu. Vytáhněte bezdrátovou kartu ze slotu.

Krok 11.Odstraňte jeden šroub zajišťující desku zvukového konektoru USB. Odpojte I/O kabel od základní desky.

Konektor musí být před odstraněním kabelu odemčen. Zvedněte kartu zamykání pod úhlem 90 stupňů (červená šipka) a vytáhněte kabel ven.

Krok 12.Zvedněte a vyjměte desku zvukového konektoru USB.

Kroky odstraňování základní desky a zobrazení

Pravý horní roh základní desky je zabezpečen pod závěsem. Abychom odstranili základní desku, je nutné nejprve odstranit panel zobrazení.

Nechám paměťový modul připojený k základní desce.Mimochodem, série Acer Aspire 5 A515-54 může podporovat až 20 GB RAM celkem (16 GB ve slotu a 4 GB nevysvětlitelné zabudované do základní desky).

Krok 13.Odstraňte dva šrouby z pravého závěsu. Neodinájte kabely bezdrátové antény z vedené cesty na horním pouzdře.

acer, aspire, a515-54, průvodce, aktualizací, úložiště

Krok 14.Otevřete pravý závěs, jak je zobrazeno na obrázku.

Krok 15.Odstraňte dva šrouby z levého závěsu. Odpojte kabel zobrazení od základní desky.

Odemkněte konektor. Zvedněte a odstraňte kabel zobrazení.

Krok 16.Otevřete levý závěs.

Krok 17.Zvedněte jednu stranu sestavy horního pouzdra (červená šipka) a posuňte ji zpod závěsů (žlutá šipka).

Krok 18.Úplně odstraňte sestavu horního pouzdra.

Krok 19.Odstraňte tři šrouby připevněné základní desce k hornímu pouzdru.Odpojte následující barevně označené kabely:-kabel podsvícení klávesnice (oranžový).- Kabel klávesnice (žlutá).- kabel reproduktoru (zelená).- Reader otisků prstů (modrá).- Touchpad Cable (růžový).

Ponechám připojenou baterii CMOS, abych uložil nastavení BIOS.

Zde je návod, jak odpojit kabel klávesnice.1. Posuňte kartu pro uzamčení bílého konektoru do směru zobrazené žluté šipky.2. Vytáhněte kabel.

Krok 20.Zvedněte levou stranu základní desky a oddělete ji od horního pouzdra. Baterie CMOS připojená k hornímu pouzdru s lepicí páskou. Oddělte baterii od pouzdra.

Tady je druhá strana základní desky Acer Aspire 5 A515-54. Power Connector DC je pájen na základní desku. Zde je průvodce pro výměnu DC Jacku.

Jak jsem již zmínil dříve, klávesnice je trvale nýtována do horního pouzdra a nelze ji odstranit a vyměnit. Pokud klávesnice selže, je nutné vyměnit celou sestavu horního pouzdra nebo vyzkoušet tuto opravu klávesnice.

Odstranění obrazovky LCD

S zobrazovacím panelem odděleným od základny můžeme začít rozebírat. Musíte odstranit displej, abyste jej rozebrali. Jinak není možné odstranit přední rámeček.

Krok 23.Oddělte rámeček obrazovky od krytu displeje. Chcete.li uvolnit skryté západky.

Krok 24.Pokračujte v odstraňování rámečku na horní straně displeje.

Krok 25.Poté, co je rámeček odstraněn nahoře, se můžete přesunout do oblasti závěsu.

Krok 26.Oddělte kryt závěsu od displeje. Zde bude užitečný nástroj pro otvírák.

Krok 27.Zvedněte jednu stranu rámečku obrazovky a oddělete ji od závěsu. Věnujte pozornost tomu, jak jsou kabely směrovány.

Krok 28.Odstraňte rámeček obrazovky.

Když byl rámeček odstraněn, zjistil jsem, že obrazovka LCD je přilepena k krytu displeje. Neexistují žádné šrouby zajišťující obrazovku.

Bál jsem se pokračovat s odstraněním obrazovky, abych se vyhnul poškození (rozebírám dokonale funkční jednotku). Aby bylo možné vyměnit obrazovku, je nutné ji nejprve uvolnit.

Mínimo Histórico: Este Potente Portátil Esta Rebajado Más de 300 eur

Tener un Portátil Siempre es doporučující odstavec llevar el estudio o el trabajo a cualquier parte. Las Ventajas respekt a un ordenador de sobremesa syn evidentes y hay mucha wiedAd de ModelOs en oferta. Hoy Tenemos Que Destacar El Acer Aspire 5 (A515-57) por su estupenda relación Calidad-precio que te va a sorprender. SE TRATA DE UN ORDENADOR MUY VERSALTIL QUE Sólo Cuesta 520,54 EUR EN Amazon, Ya Que Tiene Un Descuento del 39% Que lo ha dejado por los suelos. Concrétamente supene un ahorro de 329 eur que puedes aprovechar.

Este Portátil de aer esta přípravné para para realizar cualquier tarea con buen desempeño e inkluso mover videojuegos menos naléhavé. Para ello Cuenta con un gran Procesador, teraque no es un ordenador herní que aguante la tecnología más avanzada de gráfikás. En ese caso, es bueno revisar las espeifificaciones técnicas del ordenador en la web oficial de acer.

Sin Rebaja, ES Un Ordenador Que Alcanza los 849 Euros y ahora tiene un gran descuento que no te puedes perder. Hasta Un 39% Más Barato en Amazon, Siendo Uno de los Más Vendidos. Y es que puedes ahorrar 329 eur y algo menos en pccomponentes, Donde Cuesta 649 eur.

Acer Aspire 5 A515-57

Este Ordenador de Acer esta entre los más vendidos con un un 39% de descuento que lo deja en su minimo histórico.

acer, aspire, a515-54, průvodce, aktualizací, úložiště

El Acer Aspire 5 Esta Más Barato Que Nunca: Sólo 520,54 EUR EN Amazon

Ya no hace falta que gastes mucho dinero para comprar un portátil muy decente. Este acer aspire 5 es un todoterreno que tiene buenas ventis, sobre todo tras caer su precio minimo histórico. Hablamos de Un Ordenador Con Pantalla ips Full Hd de 15,6 Pulgadas y Biselles laterales estrechos. Por Tanto, Tiene Una relación Pantalla-Cuerpo del 81,61% para disfrutar de Cualquier Contenido multimedia e inluye tecnología acer color inteligence. Todo esto sobre una estructura de aluminio pulido con arena que le da un aspect muy elegante y fino.

Pesar de Tener un Diseño Muy Ligero y Delgado, Este Ordenador Portátil DeMuestra Toda Su Potentia en el interiér. CUENTA Con Un Procesador Intel Core i7 de 10 núcleos y 1,7 GHz de Velocidad, Memoria Ram de 8 GB Y Un SSD DE 512 GB DE Almacenamiento Interno. Finalne Hay que decir que tiene una tarjeta gráfika integrada intel iris xe, conectividad bluetooth 5.2 y wi-fi 8. Un Ordenador Muy Completo Que Ofrece Hasta 7 Horas de Autonomía, Según La Descripción del producdo. Žádný tiene sistema operativo preinstalado, pero eso ya no es uncs the the the the the the as en Día. Podrás konfigurar el ordenador a su gusto.

Acer Aspire 5 A515-57

Este Ordenador de Acer esta entre los más vendidos con un un 39% de descuento que lo deja en su minimo histórico.

Lo más llamativo es el precio porque ha caído hasta su minimo histórico en los últimos Días. Puedes comprar el acer aspire 5 (A515-57) por Sólo 520,54 eur en amazon, Donde Tiene Aplicado Un Descuento del 39%. Con esta genial oferta puedes ahorrar hasta 329 eur y llevarte un Portátil muy equilibrado que da buenos resultados.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS