Acer Nitro 5 15 (2020) Recenze notebooku. Acer nitro 5 SSD

Recenze Acer Nitro 5: Skvělé pro hraní 1080p, ale chudé pro práci

S GPU NVIDIA RTX 3050 Ti je Acer Nitro 5 skvělý pro PC Gaming na cestách. Bohužel její špatná ergonomie není pro práci skvělá.

2021 NITRO 5 přichází v různých konfiguracích, které sahají od 800 do 2 000. Stejně jako mnoho herních notebooků je z nějakého důvodu velké, objemné a velmi červené. Nikdo by to nikdy nezaměnil za MacBook Pro nebo Dell XPS nebo Surface Laptop Studio. Pro hraní hraní Nitro 5 žije až do svého vzhledu. Dokáže zvládnout graficky intenzivní, velké rozpočtové hry při 1080p bez potu.

Ale při prvním sledování her nejprve vytvořil Acer notebook, který není skvělý pro nic jiného, ​​jako je práce nebo zábava.

Jak pokračuje pokračující nedostatek počítačových částí (zejména pro GPU na ploše), spotřebitelé se obrací k herním notebookům, aby se opravné řady RTX30 opravné. Pokud vše, co si přejete, je GPU hrát nejnovější hry se zapnutým paprskem Ray, má Nitro 5 správnou kombinaci výkonu a ceny. Z GPU notebooku nedostanete úplně stejné množství výkonu jako z verze na stolní počítače, ale je to dost dobré.

Vstup může získat část prodeje, pokud si zakoupíte produkt prostřednictvím odkazu v tomto článku. Zahrnujeme pouze produkty, které byly nezávisle vybrány redakčním týmem Input.

Acer Nitro 5 je notebook určený pro hráče v každém smyslu.

Konfigurace

Acer Nitro 5 z roku 2021 má tolik různých konfigurací, že se mi točí hlava. Na dolním rozsahu 800 získáte displej 144Hz FHD, procesor Intel Core i5, GTX1650, 8 GB RAM a 256 GB SSD. Specifikační verze UP 2 000 je dodáván s displejem QHD 165Hz, hyperthreaded AMD Ryzen 7 5800H CPU, RTX 3070 GPU s 8 GB VRAM, 16 GB RAM a 1TB SSD. Nitro 5, které jsem testoval, je střední půdou druhů. Je nabitý NVIDIA RTX 3050 Ti GPU, 11. gen Intel Core i7-11800H, 16 GB RAM a 512 GB SSD. Má 15.6palcový LED displej s rozlišením FHD a frekvencí obnovení 144Hz pro hladkou hru. Na 1 099, myslím, že je to velká hodnota pro výkon, a přestože to není tak silné jako herní počítač, který jsem postavil před několika lety, přibližuje se a stojí zlomek toho, co jsem zaplatil za jeho stavbu a upgrade.

Osmjádrový hyperthreadred Core i7 je jednou z nejlepších možností pro notebooky v současné době a poněkud srovnatelný ve výkonu s čipem Apple M1. Při zavádění Nitro 5 a načítání her jsem určitě cítil rychlost a při spuštění 3Dmarku mě to odfoukl. Obchodoval se s mými lety, přesto stále velmi impozantní, AMD Ryzen 2700X. Nitro 5 je však herní notebook, a to znamená, že GPU spustí show. NVIDIA RTX 3050 Ti GPU nezklame.

Herní šéf

Jako Runt of Nvidia RTX GPUS, RTX 3050 Ti není nikde tak rychle jako jeho starší sourozenci, ani to nesbalí stejné množství VRAM. Ale při hraní všeho od Halo Infinite po Apex Legends po Ghostrunnera, GPU se daří lépe, než jsem očekával.

Halo Infinite běžel při 70 fps, bez hlavních výkyvů, když se nastavila na střední grafické nastavení. Pro srovnání, hra běžela na 90 fps při hraní na mém PC se stejným nastavením. Na Nitro 5 mě hra varovala, abych nestanoval grafiku příliš vysoko, protože 4 GB VRAM na 3050 Ti by nestačilo. Podle mého názoru vypadala hra srovnatelná na střední nastavení s tím, co jsem viděl na svém PC a Xbox Series S, i když při nižším snímku; Nevšiml jsem si, že hra vypadala horší na Nitro 5. V Apex Legends, hra, kterou zmiňuji příliš mnoho, byly snímky ještě lepší, vznášející se kolem 90 fps, což není daleko od AMD Radeon 5700xt v mém PC.

Tyto dvě hry však nevyužívají výhody NVIDIA RTX Ray Tracing a Deep Learning Super Sampling (DLSS), a proto chcete kartu RTX nad jinou jinou. Tyto dvě funkce nejsou podporovány v každé hře, ale stále více titulů je. Sledování paprsků v podstatě umožňuje světlo realisticky simulovat světlo.

Mezitím DLSS používá neuronovou síť s hlubokým učením k upspnutí rozlišení hry z nižších rozlišení. To funguje prostřednictvím procesorů AI Tensor Core na GPU. Výsledkem je, že jste schopni hrát hry v 1080p nebo vyšší rozlišení, i když to ve skutečnosti běží s mnohem nižším rozlišením, které uvolňuje zdroje GPU pro vyšší, stabilnější snímky. Tracing Ray je velké bzučení, které vydavatelé a vývojáři rádi házejí, ale DLSS je stejně měnící se hru.

acer, nitro, 2020, recenze, notebooku

Pravidla DLSS

Pro testování DLSS jsem nejprve hrál Ghostrunnera s vypnutým DLSS a poté. S DLSS vypnuto, hra vypadala dobře. To není žádným překvapením; Ghostrunner je jednou z nejkrásnějších her, které vyšly v posledních několika letech. Frameráty se pohybovaly kolem 70 fps, když byly nastaveny na nastavení vysoké grafiky, i když občas stoupaly až 120 fps. Zatímco hra zůstala hratelná, rozdíl mezi 70 a 120 fps je patrný, zejména v rychle se pohybující akční hře, jako je Ghostrunner. Ale s DLSS se snímky vyšplhaly na 144 fps a udržovaly se stabilní. Občas ponořil o několik snímků, ale nic tak závažného jako předtím. Stanovil jsem preferenci DLSS na „výkon“, který upřednostňuje vyšší snímky před řešením. Všiml jsem si, že některé textury a povrchy nebyly tak ostré jako dříve a bylo tam nějaké zrno. Výhody stabilního snímku však daleko převažovaly nad téměř nepostřehnutelnou změnou kvality grafiky.

Moje zkušenost s trasováním paprsků v Ghostrunneru na Nitro 5 nebyla zdaleka tak pozitivní. I s DLSS zapnuto, snímky se zpomalily na bolestně pomalé 9 fps; Hra někdy zasáhla 40 fps, ale ne často. Hra byla nehratelná s zapnutým sledováním paprsků. Bez ohledu na to, DLSS jako samostatný prvek více než nahrazení pro trasování ošuntělého paprsku.

Bylo to více stejného hraní Wolfenstein: Youngblood, dvouletá hra, která byla jedním z prvních, která představovala RTX a DLSS. Sledování paprsků v této hře pokrývá pouze odrazy, což mě nezohlednilo, pokud jsem upřímný. Při procházce kolem reflexních povrchů, jako jsou okna, kov nebo bazény krve. Na druhou stranu, DLSS stojí za to. Funkce je automaticky zapnutá a všiml jsem si, že hra běžela kolem 144 fps. Střelec s run-and-gun se cítil jako zbrusu nová hra na vyšších snímcích.

Celkově je Nitro 5 solidní notebook pro hraní, zejména při zvažování ceny tohoto konkrétního modelu. Jako spotřebitel s vědomím rozpočtu se mi líbí, že RTX 3050 Ti nebude do příštího roku zastaralý. Jistě, budete muset snížit své grafické nastavení, ale jsem si jistý, že tento GPU bude i nadále dodávat roky.

Některé chyby?

Jak jsem řekl dříve, Nitro 5 má jeden z nejlepších procesorů notebooků, které můžete získat hned teď. Model, který jsem testoval, má také 16 GB RAM, který je nyní považován za základní množství paměti pro moderní hry. Jinými slovy, Nitro 5 by neměl být pomalý, zejména při procházení webu nebo obchodu s parníkem. Z nějakého důvodu by se moje recenzní jednotka NITRO 5 často zpomalila při procházení při stahování her, aktivně spuštěno jiné programy na pozadí nebo při nečinnosti. Uvědomil jsem si, že když je odpojen, notebook se vynořil do režimu úspory baterie v softwaru NitroSense, který škrtil výkon, aby se zvýšila výdrž baterie. Změnil jsem jak odpojené, tak připojené režimy pro vysokou výkonnost; Nezdálo se, že by to úplně zastavilo náhodné zpomalení.

Acer Nitro 5 15 (2020) Recenze notebooku

Acer Nitro 5 15 (2020) je notebook s rozpočtem. Nahrazuje Acer Nitro 5 od roku 2019 CPU Intel 9. Generation. Tento model 2020 je k dispozici s Intel 10. gen. nebo AMD Ryzen 4000 H-Series CPU a můžete si vybrat mezi NVIDIA GeForce GTX 1650 nebo GTX 1650 Ti Discreet GPU. Existuje více možností zobrazení, včetně 1080p 60Hz, 1080p 120Hz a panel 1080p 144Hz. Notebook můžete nakonfigurovat s 8 GB, 12 GB nebo 16 GB paměti a 256 GB nebo 512 GB úložiště.

Testovali jsme Acer Nitro 5 vybavený AMD Ryzen 5 4600H, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti, 8 GB RAM a 256 GB úložiště.

Náš verdikt

Acer Nitro 5 je slušný pro využití školy. Je to více než dostatečně silné, aby zvládlo světelné úkoly, jako je prohlížení webu a zpracování textu, a její baterie snadno vydrží typický osmihodinový den, pokud neprovozujete žádné programy pro CPU nebo GPU náročné. Celkově se cítí dobře; Je to však na objemné straně, což ztěžuje nošení. Bohužel, obrazovka není dostatečně jasná, aby bojovala s intenzivním záře, a klávesnice někdy nezaregistruje některé klávesy, což vede k dalšímu překlepy.

Acer Nitro 5 je pro hraní slušný. Je dostatečně silný na to, aby spustil nejmodernější tituly AAA, i když možná budete muset hrát v nízkých grafických nastaveních, abyste dosáhli 60 snímků za sekundu ve velmi graficky náročných hrách. Na CPU a GPU je velmi málo tepelného škrcení a notebook se při zatížení není příliš horký nebo hlasitý. Notebook můžete nakonfigurovat pomocí displeje 120Hz nebo 144Hz pro hladší a citlivější herní zážitek; Žádná z displeje však podporuje proměnnou frekvenci proměnné, aby se snížilo trhání obrazovky. Klávesnice bohužel občas neregistruje klávesnice, což by mohl být Dealbreaker.

Acer Nitro 5 je v pořádku pro spotřebu médií. Má dobré reproduktory, ale obrazovka je zklamáním, protože má úzký barevný gamut, díky kterému je obraz nudný a vybledlý. Také to není příliš jasné, takže není ideální pro dobře osvětlené pokoje. Je to poněkud objemné a ne nejjednodušší nosit, ale vzhůru nohama vydrží baterie na plné nabití.

Acer Nitro 5 je skvělý pro použití jako pracovní stanice. AMD Ryzen 5 4600H v naší jednotce zvládne relativně těžká pracovní zatížení a Nvidia Geforce GTX 1650ti funguje pozoruhodně dobře v graficky intenzivních úkolech, jako je 3D vykreslování. Zatímco naše jednotka má pouze 8 GB RAM a 256 GB úložiště, můžete snadno přidat další sami, abyste získali lepší výkon. Tvůrci obsahu budou potřebovat externí monitor pro barevně kritickou práci, protože všechny možnosti displeje mají úzký barevný gamut. Také nemůžete použít port USB-C k připojení externího displeje nebo nabití notebooku, což může být nepohodlné.

Acer Nitro 5 je slušný pro obchodní použití. Není to příliš přenosné, protože je to poněkud objemné, ale má velkou výdrž baterie, dost na to, aby vydržela 8hodinový pracovní den světelné produktivity. Má dostatek zpracovatelského výkonu pro zvládnutí většiny úkolů, jako je kontrola e.mailů, zpracování textu a prezentace, a při zatížení se příliš nehřeje nebo hlasitá. Výběr portů je slušný, ačkoli port USB-C nepodporuje nabíjení nebo video výstup externímu monitoru. Klávesnice se cítí pohodlně na psaní, ale někdy nezaregistruje některé klávesy, a bohužel je kvalita videa webové kamery sub-par.

  • 7.0 Škola
  • 7.2 Hraní
  • 6.4 multimédia
  • 8.1 pracovní stanice
  • 7.1 podnikání
  • Aktualizováno 4. ledna 2023: Aktualizovali jsme recenzi, abychom zlepšili čitelnost.
  • Aktualizováno 18. ledna 2022: Přehodnocovali jsme bodování pro porty a zvýšili jsme skóre o 0.5 bodů.
  • Aktualizováno 4. listopadu 2021: Recenze zveřejněna.
  • Aktualizováno 1. listopadu 2021: Zveřejněn včasný přístup.

Rozdíly mezi velikostí a varianty

Testovali jsme 15.6 „Acer nitro 5 notebook (model AN515-44-R078) s obrazovkou 1080p 60Hz, AMD Ryzen 5 4600H CPU, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti GPU, 8 GB RAM a 256 GB SKLADOVÁNÍ. CPU, GPU, paměť, úložiště a obrazovka jsou konfigurovatelné; Dostupné možnosti jsou v níže uvedené tabulce. Většina dodavatelů, včetně přímo Acer, však tento notebook prodává s předem stanovenou konfigurací místo toho, aby zákazníci nechali vybírat díly jednotlivě, takže může být obtížné najít přesnou konfiguraci, kterou chcete.

Existují varianty NITRO 5 s procesory Intel 9. Gen a buď NVIDIA GeForce GTX 1650 nebo RTX 2060. Zdá se však, že používají jiný podvozek a rozložení portů, proto je považujeme za zcela odlišné modely.

Naše výsledky displeje a výkonu jsou platné pouze pro konfiguraci, kterou jsme testovali. Pokud narazíte na jinou možnost konfigurace, která není uvedena výše, nebo máte podobný Acer Nitro 5, který neodpovídá naší recenzi, dejte nám vědět a my ji aktualizujeme. Některé testy, jako je černá jednotnost a přesnost barev, se mohou lišit mezi jednotlivými jednotkami.

Zde můžete vidět štítek naší jednotky.

Ve srovnání s jinými notebooky

Acer Nitro 5 patří mezi nejlepší herní notebooky ve svém cenovém rozpětí. Vyniká pro svůj výkon a dlouhou výdrž baterie; Trpí však nepatrnými problémy s kontrolou kvality, protože klávesnice někdy nezaregistruje klávesy, které by mohly být pro konkurenční hráče obchodu s konkurenčními hráči.

Další možnosti naleznete v našich doporučeních pro nejlepší herní notebooky, nejlepší notebooky a nejlepší notebooky Workstation.

Lenovo Ideapad Gaming 3i (2021) a Acer Nitro 5 15 (2020) jsou velmi podobné notebooky s rozpočtem. Lenovo vyjde dopředu, pokud jde o uživatelský zážitek, protože má lepší klávesnici a touchpad a je k dispozici s výkonnějšími možnostmi GPU, které mohou poskytnout vyšší snímky ve hrách. Acerova klávesnice není nepříjemná; Občas to nezaregistruje některé klávesy, což by pro některé mohlo být obchodník. Acer má mnohem delší výdrž baterie, která trvá o čtyři hodiny déle než Lenovo v pracovní zátěži s lehkým produktivitou, i když jen o něco déle při hraní.

Pro hraní her je Lenovo Ideapad Gaming 3 (2021) lepší než Acer Nitro 5 15 (2020). IdeaPad Gaming 3 je k dispozici s novějšími a výkonnějšími procesory a GPU, které mohou vytlačit vyšší snímkové frekvence, stejně jako jasnější a barevnější displej s vyšší frekvencí 165 Hz. IdeaPad Gaming 3 má také mnohem lepší klávesnici, která funguje spolehlivěji, protože Nitro 5 občas nezaregistrují některé klávesy. Na druhou stranu má Nitro 5 mnohem delší výdrž baterie, která trvá dvakrát tak dlouho pro produktivitu světla a přehrávání videa, a je to chladnější a tišší při zatížení.

Dell G15 (2022) je mnohem lepší než Acer Nitro 5 15 (2020). Dell je k dispozici s novějšími a výrazně silnějšími procesory a GPU, které vytlačují mnohem vyšší snímkové frekvence. Poskytuje také lepší uživatelský zážitek s pohodlnější a citlivější klávesnicí, lépe znějícími reproduktory a širší výběr portů. Na druhou stranu má Acer mnohem delší výdrž baterie, která trvá více než dvakrát déle ve světelném pracovním zatížení a jeho sestavení se cítí robustnější.

Asus Rog Zephyrus G14 (2022) je mnohem lepší než Acer Nitro 5 15 (2020). Asus je novější a vyšší end notebook s výkonnějšími možnostmi CPU a GPU, což znamená, že může dosáhnout vyšších snímkových frekvencí pro plynulejší herní zážitek. Má také ostřejší a jasnější displej, pohodlnější klávesnici, větší a citlivější touchpad a výrazně lepší webovou kameru. Asus je přenosnější, protože se jedná o menší a kompaktnější zařízení; při zatížení však je teplejší a hlasitější.

Acer Aspire 5 15 (2020) je zařízení zaměřené na produktivitu, zatímco Acer Nitro 5 15 (2020) je herní notebook. Nitro má také skvělý výkon jako pracovní stanice, protože je k dispozici v řadě vysoce výkonných intelů a AMD CPU, NVIDIA GTX 1650 nebo 1650TI GPU, až 16 GB RAM, a rychlé NVME SSD, s úžasnou servivijatelností, s úžasnou obslužností. Také má lépe znějící reproduktory a získává lepší výdrž baterie. Aspire je mnohem přenosnější, má lepší klávesnici, webovou kameru a mikrofon a má mnohem lepší tepelné a hlukové manipulace. Můžete si ji získat s vyhrazenými GPU na základní úrovni, ale nebude to fungovat téměř dobře pro hry nebo úkoly pracovní stanice.

Lenovo Ideapad Gaming 3i (2021) a Acer Nitro 5 15 (2020) jsou velmi podobné notebooky s rozpočtem. Lenovo vyjde dopředu, pokud jde o uživatelský zážitek, protože má lepší klávesnici a touchpad a je k dispozici s výkonnějšími možnostmi GPU, které mohou poskytnout vyšší snímky ve hrách. Acerova klávesnice není nepříjemná; Občas to nezaregistruje některé klávesy, což by pro některé mohlo být obchodník. Acer má mnohem delší výdrž baterie, která trvá o čtyři hodiny déle než Lenovo v pracovní zátěži s lehkým produktivitou, i když jen o něco déle při hraní.

HP Pavilion Gaming Laptop 15 (2021) a Acer Nitro 5 15 (2020) jsou oba herní notebooky, které fungují přibližně při hraní her. HP je k dispozici s novějšími procesory řady Ryzen Ryzen 5000 AMD Ryzen 5000, které poskytují o něco lepší výkon ve srovnání s procesory řady Ryzen 4000 na Acer; K dispozici jsou však novější verze Nitro 5. HP je lepší jako pracovní stanice, protože ji můžete získat buď s NVIDIA RTX 3050 nebo 3050TI GPU, které poskytují lepší zážitek při 3D vykreslování a výpočetním pracovním zatížením ve srovnání s GTX 1650 nebo 1650ti na Acer. Na druhou stranu je Acer pro školní a multimediální použití lepší díky své výrazně delší výdrži baterie, kvalitnějším mikrofonu, mnohem jasnějším obrazovcem a hlasitějším, lépe znějícím reproduktory. Bohužel, klávesnice Acer někdy nezaregistruje některé klávesy, které by mohly být frustrující během konkurenčních herních zápasů.

Dell Alienware M15 R3 (2020) je pro většinu využití lepší než Acer Nitro 5 15 (2020). Dell je k dispozici s mnohem silnějšími procesory a GPU, což znamená. Dell má také lepší možnosti zobrazení, včetně možnosti 1080p 300Hz a 4k 60 Hz, zatímco možnost Acer top-end je omezena na 1080p 144Hz. The Dell má větší výběr portů, stejně jako mnohem lepší klávesnice a webovou kameru. Životnost baterie je lepší na Acer pro produktivitu světla a přehrávání videa, ale oba notebooky mohou trvat asi hodinu při hraní her.

Acer Nitro 5 15 (2020) a Lenovo Ideapad Flex 5 14 (2020) jsou notebooky Windows. Lenovo je však notebook zaměřený na produktivitu, který je k dispozici pouze s procesorem řady U určeného pro ultraportably. Acer je herní notebook s mnohem silnějším procesorem řady H a vyhrazenou grafikou. Pokud provádíte pouze úkoly produktivity světla, Lenovo je pravděpodobně lepší volbou, protože je přenosnější a má výrazně lepší klávesnici a delší výdrž baterie. Lenovo je také 2 v 1, což znamená, že jej můžete použít jako tablet. Acer může být lepší volbou, pokud potřebujete více grafických koňských sil pro náročné úkoly, jako je úprava videa nebo 3D modelování.

Acer Nitro 5 15 (2020) a Apple MacBook Pro 16 (2019) jsou velmi odlišné. Nitro 5 je notebook s rozpočtem, který provozuje okna, zatímco MacBook Pro 16 je notebook zaměřený na produktivitu, který provozuje MacOS. Kromě herního výkonu poskytuje MacBook Pro celkově mnohem lepší uživatelský zážitek, protože má větší, jasnější a nejpřesnější displej, lépe znějící reproduktory, stejně jako lepší klávesnice a touchpad. Pokud jde o představení, je NITRO 5 k dispozici s novější generací CPU a GPU, které jsou pro většinu využití lépe výkonné. Nitro 5 má delší výdrž baterie, ale rozdíl je ve většině případů minimální.

Acer Nitro 5 AN515-58-5763 15.6 ″ FHD | Intel I5 12500H | 8 GB DDR4 | 512GB SSD | RTX 3060 | Windows 11 Obsidian Black

Procesor Intel Core i5-12500H (18 MB Smart Cache, 2.5 GHzPerformance-Core With Intel Turbo Boost Technology 2.0 až 4.5 GHz), podpora hybridní jádrové architektury s výkonem a efektivním jádrem 8 GB systémové paměti DDR4 3200 MHz, upgradovatelná na 32 GB pomocí dvou modulů SODIMM 512GB NVME SSD “15.6 ″ ”displej s technologií IPS (přepínání v rovině), Full HD 1920 x 1080, vysoká jasný (300 nits) Acer ComfyViewtm LED-Backlite TFT LCD, podpora 165 Hz, 3 ms overdrive a G-sync funkce. Poměr stran 16: 9, SRGB 100% široký úhel pozorování do 170 stupňů Ultra-kluk Merkur Free, Environment Freeday “„ Nvidia GeForce RTX TM 3060 s 6 GB vyhrazeného GDDR6 VRAM, což podporuje 6144 nvidia cores

Domácí nebo místní akcie přes Bermor Techzone

Recenze pro Acer Nitro 5 AN515-58-5763 15.6 ″ FHD | Intel I5 12500H | 8 GB DDR4 | 512GB SSD | RTX 3060 | Windows 11 Obsidian Black

Napaka-Sleek ng Design ng herní notebook na ito, v Ang Performance ay hindština nagpapahuli. Ang Galing SA Gaming při multitaskingu

Omlouvám se, žádné recenze odpovídají vašim aktuálním výběru

1710 MHz Boost Clock Nvidia Geforce Experience 2. gen Ray Tracing Cores 3. gen Tensor Cores PCI Express Gen 4 Microsoft DirectX 12 Ultimate Nvidia Dynamic Boost 2.0 Nvidia Whisper Mode 2.0 NVIDIA RESIZIBALNÍ BAR NVIDIA DLSS Nvidia Advanced Optimus Nvidia G-Sync Nvidia GPU BOSTTM HRA PŘIPRAVENÉ VELKAN RT API OpenGL 4.6 Displayport 1.4A, HDMI 2.1 7. gen nvidia kóduje 5. gen nvidia dekodér HDCP 2.3 VR Ready ”N/A„ WLAN KILLERTM WI-Fi 6 AX 1650I 802.11 A/B/G/NACR2AX Wireless LAN Dual Band (2.4 GHz a 5 GHz) 2 × 2 Mu-Mimo Technology podporuje Bluetooth 5.1 LAN KILLERTM Ethernet E2600 10/100/1000 MBPS režim Hibernation Support Wake on LAN Support IPv4 a IPv6 Podpora “Windows 11 Home„ DTS X: Ultra Audio, představující optimalizovanou basu, hlasitost, ochranu reproduktoru až 6 vlastních režimů obsahu Smart zesilovač podporovaný v systému Windows Spatial Sound pro PC Gaming s licencí DTS Integrované pohlcující zvukové vykreslování přes sluchátka a interní reproduktory Acer Purified.Hlasová technologie s duálními vestavěnými mikrofony. Mezi funkce patří vyzvednutí na dálku, potlačení kláves, adaptivní formování paprsků a předem definované režimy osobních a konferenčních hovorů. Kompatibilní s Cortanou s technologií hlasu Acer Trueharmony pro nižší zkreslení, širší frekvenční rozsah, zvuk podobný sluchátkům a výkonný zvuk “3-pin 180 W AD Adaptér 57.5 WH 4-buněčná li-iontová baterie „Video konference: Úzká USB HD kamera kompatibilní s Windows 1280 x 720 rozlišení 720p HD video při 30 fps s dočasným redukcí šumu Blue Glass Dual MIC (33 mm 33 mm)“ „USB typu-“ C Port Support: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gbps) DisplayPort přes USB-C Thunderbolt 4 USB nabíjení 5 V; 3 a dc-in port 20V; 65W One USB 3.2 Port Gen 2 s nabíjením USB 3.2 Port Gen 2 Port USB 3.2 Gen 1 Port Ethernet (RJ-45) Port HDMI 2.1 port s podporou HDCP 3.5 mm Jack pro sluchátka/reproduktor, podpůrné náhlavní soupravy s vestavěným mikrofonovým DC-in Jackem pro AC adaptér “„ Klávesnice 103-/104-/107-Key Finetip RGB-Backlite klávesnice s nezávislou standardní numerickou klávesnicí gesto touchpad, podpora svitku dvou prstů; špetka; gesta k otevření Cortany, akčního centra, multitaskingu; Příkazy aplikací Microsoft Precision TouchPad Certification odolnost vůči vlhkosti ”LZ.BPKM6.B08 2 roky záruka

360.4 (W) x 271.09 (d) x 25.9/26.9 (h) mm (14.19 x 10.67 x 1.02/1.06 palců) s plastu A kryt 2.5 kg (5.51 liber.) s baterií se čtyřmi buňkami, pohonem s pevným stavem

Q a

Vaše otázka zodpovědí zástupce obchodu nebo jiných zákazníků.

Děkuji za otázku!

Vaše otázka byla obdržena a bude brzy zodpovězena. Prosím, neposílejte stejnou otázku znovu.

Při uložení vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to správci webových stránek. Dodatečné informace:

Vaše odpověď byla obdržena a bude brzy zveřejněna. Prosím, neposílejte stejnou odpověď znovu.

Při uložení odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to správci webových stránek. Dodatečné informace:

APC BX1600MI-MS AVR 1600VA 900 Watts 230V Universal Sockets Backup baterie

Acer Nitro 5 Review

Acer Nitro 5 je notebook s rozpočtem, který začíná na 580 a může stát až 1200. Rozsáhlá řada Nitro 5 nabízí modely s 15.6- nebo 17.3palcové displeje poháněné procesory AMD nebo Intel s grafikou GeForce GTX nebo RTX. Zkontrolovali jsme model 670 k dispozici při Best Buy a byli jsme překvapeni, když jsme zjistili, jak je stroj schopný za tak nízkou cenu.

Toto 15.6-palcový notebook obsahuje AMD Ryzen 5 CPU, 8 GB paměti a grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1650. Stejně jako u jakéhokoli rozpočtového notebooku vás nutí udělat několik obětí, ale nabízí výkon, který odpovídá nebo přesahuje výkonnost herních notebooků s vyššími cenami.

Zde jsou specifikace notebooku 670 Acer Nitro 5, který hodnotí:

Acer Nitro 5.- Design a funkce

Acer Nitro 5 se svými agresivními červenými akcenty a zužujícími se rohy vypadá jako součást herního notebooku. All-plastická kryt zahrnuje matné a lesklé povrchy. Spodní panel a rámy obrazovky mají matný povrch a víko a zápěstí odpočívají pod klávesnicí lesklé povrchové úpravy, které jsou magnety pro otisky prstů. Červené akcenty lze nalézt na písmenech a bočních okrajích klíčů, úzké hranice rámování touchpad a na zadním okraji notebooku na zadní okraj notebooku na zadní okraj notebooku.

To, co opravdu posouvá červené akcenty na další úroveň a označí Nitro 5, protože notebook na hraní čtyřúrovňové klávesnice je ničím jiným než herním notebookem. Je to velmi jasné na své nejvyšší úrovni jasu a červená záře propůjčuje notebooku hrozivý vzhled.

Dalším designovým prvkem zaměřeným na hraní her je obrys používaný pro klíče WASD a Arrow. Tyto klíče se cítí a reagují jako ostatní klíče, ale červené akcenty a nub na klíči W dávají hráčům rychlý referenční bod pro klíče, které nejvíce používají. Zdůrazňuje se také speciální klíč nad podložkou, která spustí Nitrosense Utility Acer.

Klávesnice vytváří pohodlný zážitek z psaní, s pohotovými klíči, které jsou tiché, když jsou stisknuty, ale ne zvětšené. Moje jediná stížnost je, že ten pravý posun byl zkrácen, aby se přizpůsobil vyhrazenému číslce, ale je to jediný klíč nucený k takové oběti. Čtyři klíče od šipky jsou v plné velikosti, což je pro hráče důležitější než řadicí klíč.

Touchpad integruje tlačítka myši a je prostorný a citlivý. Při kliknutí na touchpad je to příliš pevné, ale tvrdím.

15.Displej 6-palcové, ne-dotykové, IPS má ostré rozlišení 1 920×1 080 a obnovovací frekvenci 60 Hz. Lesklý povlak obrazovky mohl umožnit, aby se barvy více objevily. Matný povrch znamená, že netrpíte oslněním a odrazy na obrazovce, ale barvy se zdály být poněkud nudné a tlumené. Displej, který je hodnocen na 300 nits, je poměrně jasný, ale stále je vhodnější pro temnou den nebo suterén, než řekněme, slunečný kuchyňský stůl. Přesto to vypadalo trochu jasněji než displej Lenovo Ideapad Gaming 3i.

Stejně tak 2-wattové stereo reproduktory Nitro 5 nabízejí mírně větší zvuk než 1.5-wattové reproduktory na IdeaPad Gaming 3i. Přesto budou hráči a posluchači hudby chtít udržet sadu sluchátek na dosah. Zvukový výstup není dynamický, s malým oddělením mezi středními a vysokými frekvencemi a slabou basovou reakcí.

Nad displejem sedí na webové kameře 720p a není to vůbec dobré. Obrázek je neuvěřitelně pixelovaný a neexistuje krytí ochrany osobních údajů.

Nitro 5 je objemnější a těžší než The IdeaPad Gaming 3i, ale ani by pro každodenní dojíždění nevytvořil vhodný notebook. Ve 14.3 palce široké a 10 palců hluboko a 0.9 palců tlustý, Nitro 5 je tenčí vlasy než Ideapad, ale širší a hlubší. Nitro 5 vás nutí nosit několik dalších uncí a váží 4.8 liber na 4.5-libra Gaming 3i.

Nitro 5 nabízí užitečný výběr portů: pár USB 3.2 Porty Gen 1, kombinovaný konektor mikrofonu/sluchátka a konektor Ethernetu sedí na levé straně, zatímco vpravo najdete HDMI 2.0 Port, USB 3.2 port typu-C a USB 3.2 Port Gen 2. Power Connect je soustředěno na zadní okraj notebooku. (Slovo o měnící se a matoucí terminologii USB: USB 3.2 Gen 1 byl dříve známý jako USB 3.1 Gen 1 a nabízí rychlost až 5 Gbps. USB 3.2 Gen 2 byl dříve známý jako USB 3.1 gen 2 a podporuje zrychlení 10 Gbps.)

Odstraňte 11 malých šroubů a můžete vyskočit ze spodního panelu a najít možnosti rozšíření paměti a skladování. K dispozici je otevřený slot DIMM pro rozšíření paměti notebooku a je zde také zdarma 2.5palcová zátoka SATA Drive pro přidání pevného disku pro rozšíření úložné kapacity notebooku mimo 256 GB SSD našeho testovacího systému. IdeaPad Gaming 3i má výhodu v možnostech rozšíření; Kromě volného slotu DIMM a 2.5palcová jízdní záliv, nabízí také bezplatné m.2 konektor pro přidání druhého PCIe SSD.

Acer Nitro 5.- Výkon a hraní

Náš testovací systém Acer NITRO 5 je vybaven procesorem AMD Ryzen 5 4600H, 8 GB RAM, 256 GB SSD a grafika NVIDIA GeForce GTX 1650. CPU Ryzen 5 4600H nabízí šest jádra a 12 vláken zpracování s jádrovou frekvencí 3.0GHz a maximální posílení frekvence 4.0GHz. Geforce GTX 1650 je GPU z předchozí generace grafických procesorů NVIDIA s 4 GB VRAM, která postrádá podporu pro trasování v reálném čase, které získáte od současného geforce GPU GPUS.

Pro srovnání jsem postavil benchmarkový výkon NITRO 5 s výkonem jiného notebooku s rozpočtem, 880 Lenovo Ideapad Gaming 3i. Je vybaven stejným GeForce GTX 1650 GPU a 8 GB RAM, ale používá Intel Core i7-10750H, který má stejný počet jádra a vlákna jako čip Nitro 5 Ryzen 5 4600H, ale má pomalejší frekvenci základu (2 má pomalejší základní frekvenci (2 (2.6GHz), ale vyšší maximální frekvence (5GHz).

Tito dva hráči rozpočtu obchodovali údery během testování, ale Nitro 5 má tu výhodu tam, kde je nejdůležitější: 3D grafický výkon. Nitro 5 byl krok za IdeaPad Gaming 3i na PCMark 10, ale byl lepší z nich s 3Dmarkem. Na našich herních měřítcích byl Nitro 5 pomalejší v nebi, ale zveřejnil Betters Framerates než Ideapad v Borderlands 3, Total War: Three Kingdoms a Metro Exodus.

Také jsem hrál Fortnite a Counter-Strike: Global Offensive, dvě méně graficky náročné hry, které jsou lepší pro rozpočet GPU. Při 1080p jsem byl schopen běžet na 60-65 FPS na Fortnite s nastavením v Epic a běžně zasáhl 140 fps na CS: Go with High Nastavení. Tyto snímky jsou lepší než to, co jsem zažil s herním hry 3i. Oba rozpočtové systémy dodávají hratelné rámce na celé obrazovce, ale Nitro 5 tak činí, zatímco stojí výrazně méně než herní hry 3i.

Acer Nitro 5.- Životnost baterie

Nitro 5 má také významnou výhodu v životnosti baterie. Běžel po dobu 9 hodin 40 minut při testu baterie Pcmark, zatímco IdeaPad Gaming 3i trval jen 5 hodin 32 minut.

Acer Nitro 5.- Software

Nitro 5 není nabitý bloatware, což je oceňováno, když je úložná kapacita v prémii. 256 GB SSD našeho testovacího systému nezanechává mnoho prostoru pro nic podobného místní herní knihovně. Hra nebo dva? Tak určitě. Knihovna nainstalovaných her? Ne, pokud nepřidáte druhou jednotku.

Acer zahrnuje vlastní nástroj Nitrosense, která poskytuje základní ovládací prvky a pravděpodobně nebude otevřeno příliš často. Můžete upravit rychlost ventilátorů chlazení a přepnout z výchozího nastavení automobilu na maximum nebo vlastní. Na Maxovi fanoušci běží na Full Blast a jsou velmi hlasitě. A pokud Max nestačí, můžete zapojit coolboost, což zvyšuje rychlost, při které se fanoušci mohou otáčet v režimu Auto.

Nitrosense také poskytuje velkou oblast, kde můžete sledovat CPU a GPU, a existuje malý panel, který poskytuje přístup k napájecím plánům Windows pro běh na baterii nebo střídavém napájení. V nastavení je přepínač přepínače pro vypnutí podsvícení klávesnice po 30 sekundách nebo je necháno zůstat neustále. Vedle ikony Gear pro nastavení je ikona pro změnu zvukových režimů pro střelce, RPG, strategické hry mimo jiné, ale nemohl jsem slyšet mnoho rozdílů mezi různými režimy.

Fanoušci znějí jako tryskové motory, když jsou plně zapojeni, takže bych varoval proti jejich spuštění v režimu Max. Vzhledem k tomu, že budete pravděpodobně ponechat nastavení ovládání ventilátoru v Auto, nejužitečnějším nástrojem v nitrosense je nastavení podsvícení klávesnice. A dokonce to chybí.

Chtěl bych to nastavit tak, aby se podsvícení klávesnice po 30 sekundách při běhu na baterii vypínaly a rád bych je, aby zůstali osvětlení při běhu na střídavé síle. Nastavení však umožňuje pouze jednu možnost a nedovolí vám ji nastavit jinak pro napájení baterie a střídavého proudu. Existují samozřejmě funkční klíče, které vám umožňují zapnout a vypnout podsvícení klávesnice a vybrat si jednu ze čtyř úrovní jasu.

Herní notebook, nebo najdete skromnější herní výkon v notebooku menší, než byste věřili. Po velkém testování a výzkumu jsme zúžili naše tipy, takže si můžete být jisti, že herní notebooky, na které se díváte, jsou nejlepší z nejlepších.“width =“ “ /

MSI GE66 Raider. MSI GE66 Raider (přečtěte si naši recenzi) je impozantní notebook. Zatímco pobývá pod https: // Assets-pd.Ignimgs.com/2021/03/05/msi-ge66-raider-1614918744256.PNG?šířka = 158Crop = 16%3A9quality = 20dpr = 0.05 000, zabalí se do nějaké vážné herní palebné síly a houpá displej, který je připraven ho plně využít. Uvnitř Raider GE66 najdete procesor Intel Core i7-10875H. To je 8jádrový/16-vlákno procesor, který se může přiblížit spolu s rychlostí zvýšení až 5.1GHz. Spárování s NVIDIA GeForce RTX 2070 a 16 GB rychlé paměti DDR4 je z tohoto hodného herního stroje. Je tedy dobrá věc, kterou displej Full HD nabízí pro ultra hladivé hraní 240 Hz obnovovací frekvenci.“width =“ “ /

Asus Rog Zephyrus M15-Pokud jste ochotni přeskočit některé z poutavých doplňků a nejvyšších komponent, můžete stále zachytit dokonale slušný herní notebook za dobrou cenu. Asus Rog Zephyrus M15 (přečtěte si naši recenzi), je to jen to, že je to za cenu trochu nad „000, 000. Naše vybraná stavba Asus Rog Zephyrus M15 má vše, co potřebujete k získání solidního zážitku ve většině her. Párování procesoru Intel Core i7-10750H s NVIDIA GeForce GTX 1660 TI je více než dost pro hraní her při 1080p a tento herní notebook je vybaven displejem 144Hz, který vám umožní plně využít možných rychlostí, které vám umožní plně využít možných rychlostí.“WIDTH =“ “ / Acer Nitro 5. Pokud potřebujete pouze nejdostupnější možnost, která vás ve hře pevně dostane, pak je Acer Nitro 5 (přečtěte si naši recenzi) vynikající výběr. Nejde do špičkového konce s vysokým obnovovacím frekvencí nebo grafickým procesorem bonkers, ale má přesně to, co potřebujete k získání her na 1080p. AMD Ryzen 5 4600H je více než dostatek svalu CPU, aby zvládl hry, které na to hodíte, a Nvidia Geforce GTX 1650 je téměř o perfektním grafickém procesoru, který se má spárovat s displejem 1080p/60Hz, jako je zde, které se zde nachází zde.“Width =“ “ / Alienware Area-51M R2-Alienware Area-51M R2 je herní monstróz. Notebook hraničí s kompaktní plochou ve velikosti a to ponechává prostor pro některé vážné možnosti přizpůsobení. Model, který jsme vybrali, zahrnuje 17.3palcový, 4K displej, který může zasáhnout 500 nits, stejně jako 10jádrový intel jádro I9-10900K, Nvidia Geforce RTX 2080 Super, 32 GB RAM a 2TB NVME SSD úložiště v konfiguraci RAID 0. To je již jedna z nejvyšších konfigurací, ale je tu ještě více prostoru pro RAM a úložiště pro zvýšení potenciálu tohoto notebooku.“WIDTH =“ “ / Asus Rog Zephyrus G15. Mnoho herních notebooků se ponoří tak hluboko do jejich výklenku, že mohou zapomenout na mnoho z nás, že má více společného s našimi počítači než jen hra. Za tímto účelem nabízí Asus Rog Zephyrus G15 fenomenální rovnováhu. To je z velké části poháněno použitím procesoru AMD Ryzen 7-4800HS. Díky 7nm architektuře tohoto procesoru nabízí solidní osmijádrový výkon, ale nevypálí baterií notebooku tak rychle tolik jiných herních notebooků. Tento vyvážený výkon způsobuje skvělé každodenní výpočetní techniky, ale nezapomeňte to také připravené k hraní her. Zabalí se do NVIDIA GeForce RTX 2060, aby využil svého displeje 240Hz.“width =“ “ /

Acer Nitro 5.- Průvodce nákupem

Acer Nitro 5 je k dispozici za cenu 670 na Amazonu a Best Buy.

Výrok

Acer Nitro 5 nabízí lepší herní výkon a mnohem delší výdrž baterie a zároveň stojí stovky méně než jeho podobně specifická konkurence.

acer, nitro, 2020, recenze, notebooku

Naše 5 oblíbených obchodů s notebookem Memorial Day pro 2023

Vědět, co jsou dobré herní nabídky notebooků, je trochu odlišné od pravidelných notebooků se zaměřením na výkonný výkon a na cokoli, aby se váš herní čas zlepšil. S tolika možnostmi tohoto dne Memorial Day jsme si vybrali několik vrcholů, o kterých si myslíme, že jsou pro hráče nejlepší možnosti, bez ohledu na to, jaký je jejich rozpočet. Níže uvádíme několik herních notebooků za rozumnou cenu, pokud jsou peníze těsné, spolu s nejvyššími a nejnovějšími technologiemi, pokud si to můžete dovolit. Čtěte dále, zatímco vás provedeme nejlepšími dostupnými možnostmi dnes.

Acer Nitro 5. 750, byl 950

Acer má silné držení jedné z nejlepších značek notebooků pro dostupnost nebo rozpočtový výpočet, a to se vztahuje na hraní her. Acer Nitro 5 má všechny základní specifikace, které byste mohli potřebovat při hraní na rozpočet. To zahrnuje procesor Intel Core i5, 8 GB paměti, 512 GB úložiště SSD a NVIDIA GeForce RTX 3050. Paměť by byla oceněna, ale jinak je to poměrně vyvážený systém za cenu. Má také nádherné 17.3palcový displej s plným HD s obnovovací frekvencí 144Hz spolu se čtyřzónovou klávesnicí RGB, která skutečně zachytí estetiku hráče, která se často vyhledává. Rafinovaný podvozek nabízí chlazení s dvojím fanouškem a duální zabírá spolu s návrhem portů s čtyřúhelníkem, aby byl v provozu chladnější, než byste si mysleli. Má také HDMI 2.1 port, který je určitě užitečný.

acer, nitro, 2020, recenze, notebooku

Asus Rog Zephyrus 14-palcový herní notebook-1 100, byl 1 650

Alienware M16 herní notebook. 3 000, byl 3 450

Nejlepší herní notebooky a peníze nejsou objektem, potřebujete herní notebook Alienware M16. Má veškerý nejnovější hardware včetně procesoru Intel Core i9 13. generace a grafické karty NVIDIA GeForce RTX 4090 s 16 GB vyhrazeného VRAM. K dispozici je také 32 GB paměti a masivní 2TB úložného prostoru SSD. 16palcový displej QHD nabízí rozlišení 2560 x 1600 s rychlostí obnovení 240 Hz a dobou odezvy 3 ms. Je to ideální pro hraní nejnáročnějších her bez problému. Pokročilý systém chlazení neznamená žádné riziko přehřátí. Klávesnice nabízí Palm Rest, větší touchpad a zapuštěný design pro další pohodlí. Konečný herní notebook právě teď, pokud můžete ušetřit hotovost, vydrží vám to po dlouhou dobu.

Doporučení editorů

Jennifer Allen je spisovatelka technologií s více než 10 lety zkušeností. Primárně píše o nejlepším pokrytí nabídek.

Nepřehlédněte Razer, pokud jde o herní nabídky notebooku. Zatímco společnost je nejslavnější pro své herní příslušenství, prodávají také výkonné herní notebooky. Tento víkend mají dohodu, kterou absolutně nelze přehlédnout. Právě teď můžete získat herní notebook Razer Blade 17 za 2 000. To je po naprosto masivní 1200 slevě. Pokud jste někdy měli zájem chytit herní notebook, je to vaše šance získat zvíře stroje za slušnou cenu. Tato nabídka nebude trvat celý víkend, takže si jednu uchopte před památkovým dnem.

Pamětní den je na nás. Když přemýšlíme o těch, kteří přišli o život ve válkách, a o probíhajících konfliktech po celém světě, máme také šanci na tolik potřebnou přestávku a třídenní víkend. Maloobchodníci také oslavují tento roční období tím, že nám poskytují prodej trvající celý víkend. Samozřejmě, že ne všechny tyto prodeje a obchody jsou vytvářeny stejně, takže jsme se nalili skrz seznamy a zjistili jsme, že deset, o kterých se domníváme, že stojí za váš čas. Zahrnují vše od televizorů až po inteligentní termostaty, takže nechte svou představivost divoce při procházení našich 10 oblíbených nabídek Memorial Day: Ring Video Doorbell. 70, bylo 100

acer, nitro, 2020, recenze, notebooku

Chcete udržet svůj domov bezpečnější, komunikovat s venkovními cizinci bez otevření vašich dveří a zachytit vysoce kvalitní videozáznamy zvenčí z vašeho domova, i když je tma? Pro pouhých 70 let, zejména s zvonkem na prsten, jeden z našich oblíbených inteligentních zvonků. Můžete s tím také komunikovat přímo přes Alexa jako součást vašeho inteligentního domova. To může znamenat mluvení přímo s lidmi venku nebo s použitím přednastavené odpovědi zabudované do vašeho kruhového poplachu. Nebo, pokud nechcete být obtěžováni. nebo jste mimo váš domov. můžete nechat svůj alarm vzít zprávu. Nastavení je relativně snadné, protože stroj je bezdrátový. I když to znamená, že zařízení používá baterii, zjistíte, že zvonek na prsteny mají delší trvalé baterie, než byste mohli uhodnout.

Pokud jste měli oči na 45palcovém LG Ultragear OLED Gaming Monitor jako potenciální upgrade pro vaše herní nastavení, zde je vaše první šance získat to s významnou slevou. Best Buy snížil cenu zakřiveného herního monitoru o 200, čímž ji snížil na 1 500 z 1 700. Stále to není levné, ale jakékoli množství úspor je bonus za vysoce výkonný displej, který byl právě představen na trhu. Nejsme si jisti, jak dlouho tato nabídka vydrží, takže ji musíte právě teď využít, protože to může kdykoli jít offline.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS