Acer Nitro 5 AN515-54-5812 Storage upgrade krok za krokem. Acer Nitro AN515 54

Acer Nitro 5 AN515-54-5812 Storage upgrade krok za krokem

Již jsme provedli rozsáhlé pokrytí Acer Nitro 5 AN515-54-5812, nejprve s recenzí a později s rychlým tutoriálem, jak upgradovat RAM na Acer Nitro 5 AN515-54-5812. které vážně povzbuzujeme-. Při upgradu RAM však nabídne významnou podporu výkonu, o to, o co se v tomto herním notebooku zajímá, je možnost upgradovat úložiště.

Proto vás dnes projdeme procesem krok za krokem upgradu úložiště na Acer Nitro 5 AN515-54-5812 vložením modulu PCIe NVME a také 2.5palcová jednotka SSD SATA. V obou případech je to docela snadný postup, který by vám neměl trvat mnohem více než 5 minut. Pojďme s tím!

Acer Nitro 5 AN515-54-5812 Upgrade úložiště

Jaký typ úložiště podporuje tato notebook? Kolik úložiště mohu použít?

Nejprve byste měli vědět, že AN515-54-5812 obsahuje duální štít se dvěma sloty SSD NVME. Máte také svůj standard 2.5palcová SSD SATA BAY. Takže můžete upgradovat obě možnosti úložiště. Pokud se rozhodnete pro upgrade pouze jednoho, vážně bychom vás povzbudili, abyste namísto 2 upgradovali jednotku NVME místo 2.5palcová SSD SATA BAY.

Doporučujeme to, protože 2.5palcová SSD SATA má rychlost čtení/zápisu zhruba 550 Mbps, zatímco modul NVME SSD může dosáhnout rychlosti až 3500 Mb/s a ceny nejsou mezi nimi tak daleko.

Poté, co jsem to řekl, budete potřebovat PCIe nvme SSD M.2 modul s faktorem 2280. Doporučujeme model Samsung Evo Plus s 1 TB úložiště, protože tento model byl testován a dobře pracoval s tímto notebookem.

Na druhou stranu, pokud si také přejete upgradovat 2.5palcová SSD SATA Bay s úložnou jednotkou, kterou byste si mohli koupit libovolný 2.5palcová jednotka SSD SATA si přejete.

Jak provést upgrade úložiště

Na skutečný postup budete potřebovat šroubovák Philips a Pry k otevření notebooku. Něco jako tato sada by fungovala dobře.

Krok 1: Před provedením jakéhokoli druhu postupu na notebook budete muset vypnout notebook. Opět se to opakuje, notebook by měl být pryč, ne hibernace. Poté překlopte notebook vzhůru nohama a se šroubovákem odstraňte všechny šrouby umístěné ve spodním pouzdře. Poté, s pomocí Pry, můžete jemně, ale pevně odstranit nižší pouzdro.

Krok 2: Jakmile budou vystaveny interní interní prvky notebooku, budete moci rychle vyhledat úložné zátoky. Na AN515-54-5812 jsou úložné zátoky.

Krok 3: Jako bezpečnostní preventivní opatření bychom vám doporučili odstranit pásku připevněnou baterii a odpojte ji tak. Jak vidíte, nepoužíváme šroubovák k odpojení baterie, protože šroubovák je kovový a nechceme používat nic, co by mohlo vysílat elektřinu.

Krok 4: Nyní jdeme do toho a odstraníme šroub, který je připojen k hornímu slotu PCIe NVME, aby se vložila zakoupenou úložnou jednotku.

Krok 5: Vložte skladovací jednotku tak, že se ujistěte, že pravá strana je nahoře a kolíky jsou správně vloženy do slotu. Poté, co to uděláte, umístěte kovový štít zpět na horní část úložné jednotky a stiskněte dolů. Použijte šroub, který jste odstranili dříve, a správně připevněte úložiště k jeho místu.

Krok 6: Nyní na 2.5palcová SSD SATA BAY. Pokud se chystáte také upgradovat tuto úložnou jednotku, budete muset odšroubovat pouzdro a vložit do něj SSD. Pak budete používat 4 šrouby, které přicházejí s notebookem, aby zašroubovali jednotku SSD SATA na jeho místo.

Krok 6: Nyní musíte připojit SSD nebo pevný disk, který jste umístili na 2.5palcový záliv s tímto konektorem, který je dodáván s AN515-54-5812. Připojte jej a poté položte balíček na své původní místo a zašroubujte jej zpět na místo.

Krok 7: Nakonec jdete do toho a připojíte opačný konec konektoru k portu, který se nachází hned vedle slotů NVME, vedle úložného zálivu tak:

Krok 8: Nyní, když byly obě úložné jednotky upgradovány, můžete pokračovat a znovu připojit baterii zpět. Odpojili jste jej v kroku 3 Umístěte nižší pouzdro zpět, připojte šrouby a zapněte notebook. Budete muset vytvořit nové svazky a oddíly pro nové úložné jednotky, ale protože jste nenahradili původní úložiště, nemusíte dělat žádné druhy klonování dat, jako byste museli na jiných notebookech.

A to je vše. Úspěšně jste upgradovali úložiště na Acer Nitro 5 AN515-54-5812. Jak vidíte, je to jednoduchý postup, který jednoduše vyžaduje, abyste na něm strávili pár minut. Znovu, pokud uvažujete o koupi tohoto herního notebooku, doporučujeme vám, abyste tak učinili, protože to má celkově několik skvělých specifikací, ale určitě by vás také povzbudilo, abyste také upgradovali RAM a úložiště, aby ho co nejlépe využili.

Acer Nitro 5 AN515-54-728C Recenze

Nejnovější přírůstek Acer na střední herní scéně Acer Nitro 5 AN515-54-728C zaškrtne z pravých polí pro vaše přenosné herní potřeby. Tento herní notebook je ideální pro hráče zaměřené na rozpočet, určitě vám dává rozšířené možnosti levného notebooku, který zvládne náročnější PC hry.

Je to proto, že Nitro 5 přináší více za méně, přichází jen o něco přes velké. Houpe grafickou kartou NVIDIA Geforce RTX a střední úroveň 9.Generation Intel Core Processor to poté zaokrouhlí pomocí chladicího systému s ovládáním uživatele, ostré obrazovky 1080p a klávesnice, která je dostatečně pohodlná na to, aby se na konci celé hodiny přehrávala.

S touto kombinací slušné ceny, naprosto výkonných specifikací a pěkné sady funkcí nelze popřít, že AN515-54-728C je jedním z nejlepších notebooků s nejlepší hodnotou venku. Samozřejmě, aby se zasáhlo toto sladké ceny, bylo provedeno několik obětí, ale žádný z nich ovlivňuje celkový výkon tohoto notebooku natolik, aby záleželo, zejména pro úspory, které přitahuje.

Design

Na vzhled a pocit, je tu hodně, co by bylo třeba žádat o Acer’s Nitro 5 Series. To neznamená, že to vypadá špatně. ve skutečnosti se na tom hodně líbí.

Například se vám bude líbit tlumený vzhled hráče, s červenými obložení. Tento notebook je robustní a zabezpečené závěsy a výběr portů je prostě skvělý. Důležité je, že notebook má velmi pohodlnou klávesnici a uživatelsky kontrolovatelný chladicí systém je právě mimo tento svět.

Тестирование игрового ноутбука. Acer Nitro 5 AN515-54

Nad tím nemá design Acer Nitro 5 o čem psát domů. Je to docela ohromující a jako rozpočtový notebook jsme očekávali některé omezení. a to je patrné s designem. Například víko obrazovky je vyrobeno z levného plastu. Také horní kryt a oblast kolem klávesnice skladby vybírá otisky prstů jako blázen a obrazovka má kolem něj téměř centimetr rány.

To vše z nás nutí cítit se, jako by to byl herní notebook v jeho raných dnech, ale funkce nastavená zevnitř říká jinak. Možnosti připojení přicházejí v cestě jediného USB typu-C, jednoho USB 3.0, dva USB 2.0, HDMI, SD čtečka karty, port Ethernet (RJ-45), 35mm sluchátka a slot pro Kensington Lock. Pro bezdrátové připojení máte Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.0.

Displej, kamera a zvuk

To jsou tři věci, o kterých jsme vlažnou. Fotoaparát nabízí nahrávání videa na 720p 30 snímků za sekundu v nejvyšším nastavení, je zrnité. Je to užitečné pouze pro webové chaty, ale neočekávejte zde vysoce kvalitní snímky. Zvuk je zde trochu tlumený, i když jej můžete přizpůsobit v audio softwaru Dolby.

Konečně, obrazovka 1080p, i když je ostrá a jasná, je stále na tmavší straně, dokonce i na nejjasnějších rámech. Temné rámy opět přidávají k jeho trápení. Viděli jsme další herní notebooky za tuto cenu trochu více zaměřené na jasnější obrazovky, a to je to, co bychom zde rádi viděli.

Klávesnice Touchpad

Výhra pro Acer AN515-54-728C musí být jeho klávesnice. Nic o tom však příliš zvláštní. Symboly jsou v červené barvě, podsvícené. které mimochodem aktivované pouze po připojení, takže klíče nejsou někdy snadné vidět ve tmě, když to není. červené, ale klíče WASD jsou tučně tučně červenou barvou.

Celkově je klávesnice pohodlná, ale na trh nepřináší žádnou speciální funkci. Na rozdíl od většiny klávesnic uprostřed silnice je to docela spolehlivé a reagující bez jakýchkoli zmeškaných lisů nebo náhodných lisů. Ať už budete tento notebook používat pro hraní nebo psaní, tento notebook má vše na tom.

Stejně jako většina herních notebooků je zde dotyková dotyk něco, na co se můžeme snadno zamračit, zejména pro FPS, RPG a Akční hry. Ale trackpad Nitro 5 je poměrně nestandardní, že ho ani nechcete používat ani pro pravidelné výpočetní úkoly. Jednoduše řečeno, pokud potřebujete dokonalá kliknutí, popadněte externí myš a budete v bezpečí.

Acer Nitro 5 AN515-54-728C Performance

I když to může být mít rozpočet, Acer Nitro 5 nabízí schopný 9. generace Intel Core i7-9750H procesor, Nvidia GeForce RTX 2060 Grafická karta (s 6GB VRAM), 16 GB RAM a 256GB SSD úložiště. RTX 2060 nabízí až 1.7krát vyšší výkon, který GTX 1060 GPU nalezne ve starších notebookech, ale není tak mocný jako RTX 2070. Novější procesor přesto dělá provoz výkonných aplikací Snap.

Když běžíte Far Cry New Dawn, můžete si užít stabilních 86 snímků za sekundu na středním grafickém nastavení, když se plazíte trávou a eliminujete nepřátele jedním tekutým pohybem. Když přepnete na vyšší nastavení, hra klesne o 3 snímky na průměrně 83 snímků za sekundu.

Spojuje většinu herních notebooků na základní úrovni na průměrně 77 snímků za sekundu na střední zemi: Shadow of War (Ultra, 1920 x 1080), za Asus TUF FX505DV-ES74 Velký hitter zůstává Asus ‚Zephyrus G a tahá průměr bez koktání 92 fps.

Správný VR stojí téměř stejně jako Nitro 5, takže neočekávejte zážitek zabijáka spárování náhlavní soupravy s tímto notebookem. Nejlepší skóre, které získáte, je 8.7fps na SteamVR, ale Nitro 5 opět porazí G5 15 (5.6fps) a je velmi nad průměrem kategorie (4.4 fps), ale je stále nejlepší Asus (9.2 FPS).

Životnost baterie

U herních notebooků je výdrž baterie smíšenou taškou, vzhledem k tomu, že provozují intenzivní procesy, aby udržely i obrazovku a další komponenty funkční. Acer tvrdí, že NITRO 5 může trvat až 7 hodin na jeden náboj, ale při použití v reálném světě se vynoří pouze po 4 hodinách 23 minut. To je mírně nad průměrem 3:39, ale to je docela to, co dostanete z jiných notebooků středních her.

Sečteno a podtrženo

Acer Nitro 5 může být snadno herním notebookem, má dostatečnou palebnou energii, aby zvládl moderní hry ve vysokém nastavení, ale protože se jedná o rozpočtový notebook, sestavení není tak solidní, jak chcete. Má také svůj spravedlivý podíl na nedostatcích, nejvyšší je trackpad, o kterém si myslíme, že je dost do očí bijící pro každodenní úkoly, natož hraní.

Měli bychom však být spravedliví: ve většině případů dostanete to, za co platíte. Při placení těsně nad velkým herním systémem nemůžete požádat hodně, zejména pokud jde o hardware a komponenty. Samotná NVIDIA RTX 2060 vás může vrátit stovky v hotovosti. Acer Nitro 5 se přinejmenším zkouší s pohodlnou a spolehlivou klávesnicí a výkonem, který je lepší, než byste očekávali.

Pokud jste hardcore hráč, hledáte něco přenosného a mocného, ​​herní notebook jako Asus Rog Zephyrus G14 je doporučená volba zde. Ale pokud máte napjatý rozpočet-nebo jen se dostáváte do PC her-a ochotný ohrozit několik věcí, Acer Nitro 5 AN515-54-728C je určitě možnost, která stojí za zvážení.

Acer Nitro 5 AN515-54-728C

Acer Nitro 5 může být snadno herním notebookem, má dostatečnou palebnou energii, aby zvládl moderní hry ve vysokém nastavení, ale protože se jedná o rozpočtový notebook, sestavení není tak solidní, jak chcete.

KLADY

  • Přiměřená cena
  • Dlouhá životnost baterie pro herní notebook
  • Rychlá možnost 144Hz obrazovky

Jak upgradovat Acer Nitro 5 AN515-54-5812 Herní notebook-kompatibilní RAM a SSD pro upgrade Acer Nitro 5

Chcete upgradovat svůj herní notebook Acer Nitro 5 AN515-54-5812, ale nevíte, který RAM nebo SDD koupit. Pokud ano, pak byl tento článek napsán pro vás. V tomto článku se naučíte, jak upgradovat Acer Nitro 5 AN515-54-5812 herní notebook s kompatibilními beranmi a SSDS. Vybaven procesorem Intel Core i5-9300H z 9. generace 2.4GHz s technologií turbo Boost do 4.1GHz, 15. 6 ″ Full HD (1920 x 1080) širokoúhlý displej LED-backlitový IPS, Nvidia GeForce GTX 1650 s 4 GB vyhrazeného GDDR5 VRAM, 8GB DDR4 2666MHz paměť, 256GB PCIE SSD SSD. 2 sloty, 1 slot dostupné), Acer Nitro 5 AN515-54-5812 herní notebook je pravděpodobně nejlepší notebook s nízkým rozpočtem, který je v současné době k dispozici na prodej na Amazonu. Kromě nízkých cenových a středních specifikací je jedním z důvodů, proč je herní notebook Acer Nitro 5 AN515-54-5812 v současné době nejvyhledávanějším herním notebookem na Amazonu a dalších online obchodech, protože je to „Basic“ „Herní notebook, který dává příliš mnoho prostoru pro upgrade na rozdíl od jiných notebooků s nízkým rozpočtem na trhu. Herní notebook Acer Nitro 5 AN515-54-5812 je dodáván s 8 GB DDR4 26666MHz paměti (1 slot pro přidání další tyčinky RAM a 256GB PCIE NVME SSD pro skladování, což je dobrý specifikace pro hráče, kteří začínají a potřebují základní a potřebují základní Levný herní notebook pro světlomedium hry. Ale pokud jste dostatečně technologicky důvtipní na instalaci paměti a pevného disku a také jste ochotni utratit další peníze (méně než 100), můžete převést svůj Acer Nitro 5 AN515-54-5812 herní notebook do výkonného herního notebooku Spuštění intenzivních her s nulovým zpožděním a také to bude schopno zvládnout složité úkoly, jako je úpravy videa a jakýkoli velmi velký nebo složitý software, jako je CAD nebo digitální design. Takže s další hůlkou RAM a více úložiště se díváte na docela kvalitní herní notebook, který vás může hrát většinu her, které pravděpodobně potřebujete, a dobrý pro práci v kanceláři současně. Jednou z nejchladnějších věcí je o herním notebooku Acer Nitro 5 AN515-54-5812, že Ram a SSD jsou docela snadno upgradovatelné na rozdíl od jiných herních notebooků. Takže pokud chcete více RAM nebo větší pevný disk, je ve skutečnosti docela jednoduché upgradovat (a na YouTube je spousta videí, která vám pomohou, pokud to potřebujete). Herní notebook Acer Nitro 5 AN515-54-5812 je vybaven 2 sloty RAM I.E. Notebook je dodáván s 8 GB DDR4 2666MHHZ PŘEDPOKLÁDACÍ PREZINSTALOVANÝ (a 1 SLOT RAM K dispozici pro přidání další tyčinky RAM). ND Druhý dostupný slot RAM, takže můžete upgradovat, aniž byste museli utratit ruku a nohu na velké jediné paprskové tyčinky, a může využít výhody duálního kanálu je úžasné pro herní notebook. Má také 2 x PCIe m.2 sloty a 2 ″ zátoka pevného disku s 256 GB PCIe NVME SSD již nainstalované na jednom z PCIe m.2 sloty. Líbí se mi, že také přichází s kabelovým konektorem pevného disku pro instalaci 2 ″ pevného disku na základní desku. Jeden může dokonce recyklovat pevný disk z jiného notebooku. Navrhuji zakoupit další 8 GB RAM a také další pevný disk SSD, aby se stroj završil oba lze zakoupit samostatně na Amazonu na dobré a snadno přidat.

Doporučená kompatibilní upgrade RAM pro Acer Nitro 5 AN515-54-5812 herní notebook

Přidáním 2 8 GB paměti budete moci využít výhody duálního kanálu, který je pro herní notebook úžasný.

Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-54

Mezi další kompatibilní berany pro Acer Nitro 5 patří;

Doporučená kompatibilní upgrade SSD pro Acer Nitro 5 AN515-54-5812 herní notebook.

Nejdostupnější SSD pro Acer Nitro 5 AN515-54 je CRUCIAL 3D NAND NVME PCIE M.2 SSD

Provedl jsem test rychlosti pro 1 TB SSD a na mém notebooku Acer Nitro 5 AN515-54-5812 fungoval velmi dobře. Neměl s tím žádné potíže a je velmi snadné instalovat. Doporučuji tento produkt, protože je to velmi dobrá hodnota za peníze a také s velkým bezplatným zákaznickým servisem.

Jak nainstalovat nový RAM a SSD na váš Acer Nitro 5 AN515-54-5812 herní notebook.

Když jsem řekl, že Acer Nitro 5 je snadno upgrade, myslel jsem to.

Přidání herního notebooku RAM a SSD do svého Acer Nitro 5 AN515-54-5812 je snadné, ale vyžaduje hodně trpělivosti.

Na rozdíl od jiných notebooků, zadní panel Acer Nitro 5 AN515-54-5812 herní notebook nemá žádné snadné přístupové porty, které by snadno vyměňovaly pevné disky nebo RAM. Chcete-li vyměnit RAM nebo HD, budete muset odstranit celý spodní panel svého Acer Nitro 5 A515-54-5812 herní notebook.

Na spodním panelu jsou šrouby, které musíte odstranit pomocí malého šroubováku Philips, abyste mohli získat přístup k zásuvkám RAM a HD.

Pokud vlastníte sadu přesného šroubováku (prodáno na Amazonu za 9) nebo šroubovák klenotníka Philips (nejlépe jeden s magnetizovanými špičkami, protože šrouby jsou malé), měli byste být dobré jít. A samozřejmě také potřebujete spoustu trpělivosti, abyste pečlivě oddělili zadní část notebooku.

Plastový kryt zadního/spodního krytu může být odstraněn odšroubováním šroubů na dně.

Poté, co jste odstranili šrouby, jemně vytáhněte zadním krytu „plastovým“ zvědavým nástrojem. K jezdelně lze použít kytarový výběr nebo jiné tenké/rigidní plastové zařízení, odložte spodní kryt. V mém případě jsem použil starou kreditní kartu. Při odstraňování spodního krytu musíte začít v rohu a pak pomalu/opatrně projít pomocí svého zvědavého nástroje. Tím se otevře spodní část notebooku a poté můžete přistupovat k zásuvkám RAM a HD a nainstalovat další paměť a SSD.

Vezměte na vědomí: Snadno se poškrábají. Při odstraňování spodního kusu buďte opatrní, abyste přidali další beran nebo pevný disk. I s velkou péčí jsem ten případ lehce označil na několika místech, a proto se také ujistěte.

Měli byste si také vzít všimněte si, že uvnitř notebooku je kabel SSD, který není nainstalován, a je to malé, takže to někde v bezpečí.

Pokud nevíte nic o počítačích a nejste si jisti, který konec šroubováku, který se má držet, pravděpodobně můžete nainstalovat paměť pouhým sledováním několika videí na YouTube o tom, jak to udělat (spousta na videu na trubici, abyste pomohli, pokud je třeba pomoci, pokud je to pomoci, pokud potřebuješ to).

Acer Nitro 5 je vybaven 2 SSD zátokami a 1 HHD Bay a místnost pro 32 GB RAM, typ herního notebooku s úmyslem upgradovat později, jak se finanční situace zlepšuje. Navrhuji nejprve upgradovat RAM a později přidat druhou úložnou jednotku.

Stále hledáme notebook s nízkým rozpočtem.

Pokud máte rozpočet a potřebujete notebook pro hraní, práci a domácí studium, navrhuji, abyste získali Acer Nitro 5, zatímco jsou stále cenově dostupné a dostupné. Protože jakmile se slovo dostane ven o tom, jak skvělé jsou tyto notebooky, bude těžší najít. S slušným čtyřjádrovým procesorem a diskrétním GPU se jedná o opravdu solidní notebook před startovacím herním notebookem, který lze přeměnit na výkonný herní notebook jednoduchým upgradem RAM a SSD.

Utrácení dalších 50 za 16 GB RAM hůlku, celkem 24 GB převede tento notebook na výkonný herní stroj.

Určitě budete potřebovat více RAM pro těžší hry, protože palubní paměť GPU je sdílena s vaším RAM, když je v herním režimu.

Doporučuji upgradovat RAM na minimum 16 GB a také získat SSD na připojení v tomto stroji.

Nejdokonalejším RAM je Kingston Technology Hyperx Impact 8GB 2666MHz DDR4 CL15 260-pin sodimm notebook paměť (HX426S15IB2/8) “RAM Modul pro celkový počet RAM 16GB, bude to nejlépe fungovat se sdílenou pamětí GPU paměti GPU paměti.

Důrazně bych doporučil strávit dalších 100 a získat dalších 8 GB RAM a 1TB úložiště, protože tento notebook nepřichází s velkým prostorem a upgrade RAM zvyšuje výkon na novějších hrách.

Trải nghiệm Gaming Nitro 5. notebook giá rẻ chơi hra của acer

Laptop Gaming ược xem như là một Trong những dòng notebook phổ biến ược nhiều người dùng lựa chọn cho dù không phải là một hra thủ. Ể phục vụ ược nhu cầu đóc thương hiệu notebook nổi tiếng như acer đã cho ra mắt những chiếc laptop her th Cho ế ự chi ế ế ự ự ự ự ự ự ự ự ự ự n Cho phù hợp với sở thich của mình. Hôm nay, chúngg ta sẽ cùng nhau trải nghiệm acer nitro 5. tượng đài Trong lòng của giới hra thủ nhé.

Tại sao hra thủ nên chọn acer nitro 5?

Một série Laptop Gaming luôn giữ ược nhiệt sau bao nhiêu lần „comeback“ như acer nitro 5 thì quả thật rấn tượng và không phải một série nào cũng có thể làm. Hãy cùng tìm hiểu xem điều gì khiến cho nitro 5 luôn hot như thế nhé!

Acer Nitro 5. với diện mạo Gaming Hoàn toàn mới

Acer nitro 5 là một Trong những sản phẩm ược hãng nâng cấp và ầu tư rõt Trong nhiều năm trở lại đây về cả ngoại hình lẫn hiệu năng năng năng năng. Luôn ược biết ến là sản phẩm laptop Gaming tầm trung nhận ược sự đánh giá cao từ pHía thủ, nitro 5 gây ấn tượng bởi hình, tính năng hiệng ạn ạn n âng gấn ạn n âng. năm.

Thiết kế ơn giản. ậm chất hry

Ầu tiên là một diện mạo hoàn toàn mới. Nó không còn những nét cồng kềnh vốn có của các model notebook herní trước đây. Acer Nitro 5 được thiết kế đơn giản với hai đường cắt tinh tế, kết hợp với lớp vỏ màu đen đã tạo ra một chiếc máy gaming với một giao diện hiện đại, đơn giản nhưng vẫn mang đậm nét gaming. Ngoài ra, trọng lượng của acer nitro 5 cũng đã ược tối ưu đáng kể nhờ vào phần vỏ ược làm từ chất liệu cấp vừa giúp giảm trọng lượng vừa hỗ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ trợ.

Một điểm nổi bật không thể không nhắc ến ở acer nitro 5 là hệ thống đn nền. Bàn phím trê Acer Nitro 5 tích hợp hệ thống đèn nền thông minh cho phép người dùng có thể tự do trong việc điều chỉnh màu sắc sao cho phù hợp thông qua nút Nitro Sense được tích hợp ngay trên bàn phím. Ngoài ra bạn cũng có thể sử dụng tính năng wave dynamic ể cho màu sắc tự ộng chạy từ Trái zpíval phảiii iing.

Về chất lượng bàn pHíM thì không có quá nhiều thay ổi cũng mang lại cảm giác thoải mái khi gõ và sự phản hồi nhanh ến từ bàn di chuột.

Hệ thống đn bàn pHím thông minh tự ộng thay ổi màu sắc

Ặặc biệt Trong Bản nâng Cấp lần này acer nitro 5 đã sở hữu cho riêng mình hệ thống cấu hình mới hoàn toàn và có thể đáp ứng ượg. Từ bộ xử lý mới nhất của intel với tốc ộ turbo nhanh ấn tượng. Chưa dùng lại ở đó hiệu năng của notebook sẽ ạạt ỉnh co có thêm nhiều Card ồ họa cao cấp như nvidia geforce rtx 30 série v dung ượng lượng lượng lượng lượng ram tối đa thể thể thể thr thể nvidia ộ NHớ SSD Tăng tốc ộ khởi ộng của máy.

Trải nghiệm hình ảnh sắc nét và chi tiết

Bên cạnh hiệu năng, màn hình hiển thị cũng sở hữu chất lượng cũng không kém cạnh. Với chiếc màn hình 15.6 inch, độ phân giải Full HD tiêu chuẩn sẽ mang lại không gian rộng lớn, hình ảnh hiển thị chi tiết và sắc nét, thêm vào tấm nền IPS sẽ giúp cho góc độ quan sát màn hình lên đến 178 độ đây được xem là một lợi thế cho các hra thủ.

Thêm vào đó là tốc ộ làm mới 144Hz và thời gian phản hồi 3ms, nó sẽ Cho Game thủ tận hưởng, trải nghiệm mượt mà khi chơi hra. Ngoài ra tỷ lệ màn hình cũng đã ượược thay ổi và nâng lên là 80% với viền hẹp, màu sắc thì sống ộng như thật bằng cách sử dụng bảng.

Hệ thống tản nhiệt trên acer nitro 5

Ể Có thể ảm bảo hệ thống cấu hình của acer nitro 5 có thể hoạt ộộng liver tục nhà sản xiất đ the phải sửng công nghệ tản nhiệt tốt nhất nhiệt tốt nhất. Đó là những chiếc quạt đôi đi kèm với công nghệ coolboost và 4 cổng thoát kHí, với thiết kế này nó sẽ giúp tăng tốc ộộ tản nhiệt lên 10%. Và người dùng có thể theo dõi trực tiếp thông qua phần mềm nitro smyslu. Ngoài ra thì nitro có có các tính năng như wi-fi 6 mới nhất vrah ethernet e2600 giúp ổn ịnh ường truyền internet ể người dùng gó thển tâm

Nó sẽ là một lựa chọn lý tưởng cho người dùng hiện nay với giá thành phù hợp khoảng 25 triệu là bạn đã có thể sở hữu một chiếc laptop herní her.

Có nên mua notebook Gaming Giá rẻ ể chơi hra?

Nhiều người dùng lại thắc mắc và ặt ra câu hỏi, sử dụng notebook giá rẻ chơi hra có chất lượng seno không. Ươương nhiên là có và nó còn tùy vào các mẫu laptop, như notebook herní thì vẫn còn những dòng sản phẩm nH ể đ điều Kiện. Nhưng các mẫu laptop đó vẫn có ểể ảm bảo Cho bạn trải nghiệm ược trọn vẹn những tựa her phổ biến như: liên minh huyền thoại, pubg… với cấu.

Nếu bạn không quá dư dả về mặt kinh tế nhưng vẫn muốn tìm cho mình một model laptop Gaming Chất lượng, giá thành pHải chăng thì acer nitro 5 sẽ không khiến v thấng v thấng v thấng thấng. Ngoài hình bắt mắt, hiệu năng siêu khủng không thua kém bất cứ model notebook hraní cấp nào. Bạn còn chần chừ và tìm kiếm ở đâu một série notebooku Gaming Giá Rẻ, Chất Lượng NHư Acer Nitro 5!

Nên mua acer nitro 5 ở đâu thì chất lượng và uy tín?

Laptop Gaming luôn là miếng mồi béo bở cho nhiều người. Do Vậy, bạn phải là một khách hàng thông minh, tìm kiếm những nơi bán hàng uy tín, chất lượng như geotvn ể ể ượ ượt ít ó ểt ểtt ót ót ót ót ót ó thtitt ót th óttttt ó ó th °. Bạn có thể ến ngay hệ thống showroom gần nhất ển tham khảo và nhận ược sự tư vấn nhiệt tình và chuẩn xác nhất có thể thể thể thể thể thểt có thể thể thể thể thể thể thể thể thể thể thểt c.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS