Acer Predator Triton 900 Recenze herního notebooku – tento je zabiják. Acer Predator Triton 900

Acer Predator Triton 900 Recenze herního notebooku. tento je zabiják

Acer Predator Triton 900 je navíc. Hned od začátku jsem zpochybňoval designové funkce a pouhá síla vložená do tohoto mamutího stroje. Je to jeden z nejsilnějších herních notebooků na trhu, který balil Nvidia RTX 2080, který je schopen spustit jakoukoli moderní hru za solidní 60 rámeček za sekundu ve 4K. Ano, jedná se o 4K herní notebook. Získejte tam, kam zatím jdu s celým „extra“ prohlášením?

Podívejte se na úplnou recenzi videa zařízení:

Pak máme design, který je právě z tohoto světa a trochu zbytečný. 17.3palcový displej je na kabrioletovém oblouku, který se může houpat tam a zpět a umístit se blíže k přehrávači a dokonce i na klávesnici, pro hráče, kteří chtějí hrát Destiny 2 v tabletovém režimu s jejich klávesnicí zakrytou. Displej je také dotykovou obrazovkou, další zbytečná volba designu dále nakrývá cenovou značku tohoto bláznivého notebooku do cenového rozpětí R85 000. ano. Téměř R100K pro herní notebook. Cena je stejně šílená jako funkce tohoto zařízení, věřte mi.

acer, predator, triton, recenze, herního, notebooku

Jistě, tyto věci jsou hezké mít, ale mnoho predátora Triton 900 se cítí jako předváděcí funkce, kterou se Acer nepochybně snaží vytáhnout. Jak to hraje? No, jako se splnil sen.

Acer Predator Triton 900 Tech Specs

 • Displej. 17.3 palce 4K (3840 × 2160) IPS
 • GPU: NVIDIA RTX 2080 8GB
 • CPU: Intel Core-I7 8750H
 • HDD: 1TB SSD
 • RAM: 32 GB DDR4
 • Klávesnice: Chiclet na klíč RGB
 • Sloty: HDMI, displayport, 2x USB typu A, 2x USB typu-C, LAN, mikrofon a zvukový konektor
 • Upgrady: 2x m.2 sloty (1 používané již pro 1TB SSD)
 • Materiály: plast, polykarbonát, hliník
 • Cena: R84 999

Design Acer Predator Triton 900

Jak již bylo zmíněno dříve, Acer Predator Triton 900 je divný. Děje se toho hodně, ale notebook je na první pohled na první pohled. Je to tato velká a těžká kovová břidlice, která se ve vašich rukou cítí chladná. Většina skořápky je hliník a dává hmotnost tohoto zařízení na jeden z nejtěžších notebooků, jaké jsem kdy použil při 4,4 kgs. Je to těžké.

Nahoře máme logo Predator, které se rozsvítí při použití, a elegantní design černého kovu. Nádherné 17.3palcový 4K displej je držen ve vzduchu dvěma pažemi, které se používají k otočení displeje do nejrůznějších pokynů. Můžete to otočit zpět, dopředu, položit to na ploché a dokonce ji úplně otočit, pokud si přejete.

Všestrannost displeje, i když byste jej nikdy nepoužívali jiným způsobem než rovným, znamená, že by mohla být použita pro design a možná i média také. Nejvíc ze všeho se cítí tekutina při pohybu kolem a dokonce i otevírání zařízení, jak těžké bylo docela snadné s jednou rukou a bez spodního zvedání ze stolu.

Se vším, co se tady děje, je zařízení poměrně tenké pouze ve 23 letech.9 mm. Je to design zázraky a docela upřímně jeden z nejambicióznějších herních notebooků, které jsem použil od predátora 21x.

Acer přenesl přes sklenici (vlastně plastový) gril z Triton 700 a funguje to a nefunguje vše současně. Jistě, vypadá to skvěle, aby se váš fanoušek rozsvítil v horní části zařízení, ale model, který jsem obdržel pro kontrolu. Prostě to nefunguje a skutečnost, že nemůžete snadno otevřít tuto skleněnou sekci, aby se čistil uvnitř. Prostě mě to šílí.

V návaznosti na Asusovy boty je klávesnice Triton 900 na dně zařízení, což si zvykne dlouho, co si zvykne dlouho. Trackpad se nachází také napravo, další věc, která si zvykla navždy. Trackpad se poté zdvojnásobí jako položku, když zdvojnásobíte klepnutím na ikonu podložky. Rozsvícená světla a můžete stisknout všechna tlačítka. Je to docela v pohodě, i když další zbytečná funkce.

Klávesnice se liší od mých Helios 500. Nejprve je to mechanická klávesnice a má RGB na klíč. Skvělý úspěch pro Acer vložení mechanické klávesnice do tohoto zařízení. Je skvělé psát, i když si chvíli zvykne na jeho podivné polohy. Pokud použijete notebook na klíně, pak bude tento Triton 900 vaším nejhorším nepřítelem, protože nemá vůbec žádné odpočinky dlaně.

ЧТО ЗА ДИЧЬ в НОУТЕ за 100500 ??? ➔ Acer PREDATOR TRITON 700

Zbytek zařízení je zde jen chmýří. Všechny přístavy jsou po stranách, záda má Acerovy ikonické tepelné grily, které opravdu miluji, a bydlení je docela elegantní a divoké zároveň.

Jedinou skutečnou funkcí designu je skrytý port USB na levé straně, který se otočí a skrývá se, když jej nepoužíváte. Nejste si jisti, proč je to věc, protože ostatní přístavy fungují naprosto v pořádku, ale to je to, co to je. Jako vždy jako vždy.

Výkon a zobrazení

Jedna věc, kterou musíte vědět o Tritonu 900, je to, že zabalí nádherný displej. Je to opravdu jedno z nejlepších, jaké jsem kdy použil, a pokud by to mělo pouze HDR, bylo by to mistrovské dílo v mých knihách. Úhly sledování jsou vynikající, jas je slušný na 300 nits a displej může produkovat 100% SRGB a Adobe RGB, což je živé a čisté. Displej 4K 60Hz má také dobu odezvy 24 ms, což není příliš špatné vzhledem k tomu, že je dobře, displej 4K.

Je zde 4k nadměrná? Ano, protože bych raději zvýšil Hertz pryč z 60 snímků za sekundu na možná 120, ale Acer se právě předvádí s Triton 900. Jak víte, často testuji hry s těmito zařízeními a provozuji Benchmark Final Fantasy XV Windows 10, což je to, co jsem právě udělal.

Final Fantasy XV Windows 10 Benchmark

Test 4K se ukázal jako užitečný a výsledky se pěkně rozkládaly mezi některými z nejsilnějších GPU na trhu. Skóroval pod Nvidia Titan X. Pokud jde o test HD, skóre 9617 jej umístilo na šesté místo na grafu pod Nvidia Titan XP.

Pak jsem dal Destiny 2 nějakou lásku a nezklamalo to. Hra maximalizovala vše na pevném 4k 60 snímcích za sekundu, aniž by se rozbila pocení. Zvýšení rozlišení renderu na 200% způsobilo, že rámy klesly na asi 30 snímků za sekundu, ale stále to bylo ohromující vizuálně.

Nakonec jsem hrál Battlefield V, který docela upřímně vypadá docela datovaný na stroji. RTX je nádherný, ale běží na 4K, můžete vidět každou ošklivou nafoukanou texturu a detaily. Je to krásná hra a stroj ji zvládl na maximální vizuální věrnosti při 4 k 60 snímcích za sekundu bez jakéhokoli problému. Velkým prodejcem je NVIDIA RTX 2080, který oživuje všechny ty fantastické prvky smanchy paprsků a dělá to skvělou práci.

Acer Predator Triton 900 bije na trhu spoustu herních notebooků, ale je to kvůli jeho šílenému GPU uvnitř. S jeho RTX 2080 prostě neexistuje konkurence s ohledem na to, že se jedná o čipovou sadu připravenou na spotřebitele v herních notebookech. Všechno, co jsem na to hodil, fungovalo jako kouzlo.

 • GTA V: 69 FPS (Full HD Max)
 • Rise of the Tomb Raider: 100 FPS (Full HD Ultra)
 • Far Cry 5: 120fps (Full HD Ultra)

Během všeho tohoto chlazení nebyl ani problém. Fanoušci jsou hlasité a pískové, ale zařízení se nikdy necítilo horké a testy ukázaly asi 75 stupňů třicet minut po hraní. Neexistuje žádné útěky od fanoušků, kteří jsou otravní, ale chlazení funguje, takže je to alespoň.

Pokud jde o výdrž baterie, je to docela průměrné. Je to výkonný herní notebook bez čipové sady Intel HD, takže vždy používá GPU RTX. Špatná baterie napájí úžasnou klávesnici, nádherný displej 4K a vše uvnitř, takže s tímto strojem získáte přes dvě hodiny výdrže baterie na dobrý den. Vždy si toto připojíte.

Nakonec máme zvuk, který je také v pořádku. Moje Helios 500 to stále bije z hlediska úderu, protože Triton 900 postrádá subwoofer, ale reproduktorům stále dokáže dodat fantastický zvuk ve všem, co dělá.

Výrok

Acer Predator Triton 900 je stroj snů. Dal bych za to ledvinu. Všechno o tom je jedním z hlavních prohlášení o tom, co Acer považuje za budoucnost her. Displej je jedním z ne.li nejlepšího, co jsem kdy použil s jasným podsvícením, perfektním rozsahem barev a troufám si to říkat, skvělý 4k. Jistě, vyšší Hertz by byl lepší, ale pokud můžete hrát na Max na tomto RTX 2080 v 4 k 60 snímcích za sekundu, nebudete si stěžovat a Triton 900 to dělá jen to. Jsou většina jeho funkcí zbytečná? Ano, ale nebude vám to jedno, když hrajete na této bestii.

Pokud jde o cenu, Predator Triton 900 prodává za neuvěřitelných R85 000, což je prostě šílené. Je to skvělé, ale ne R85K skvělé.

Acer Predator Triton 900 PT917-71 Matte Screen Protector

Práce, kdekoli vám vyhovuje, s Acer Predator Triton 900 PT917-71 Matte Screen Protector. Je nepříjemné, že musíte přesunout pozice, když pracujete kvůli světelným podmínkám. Acer Predator Triton 900 PT917-71 Anti-Glare Screen Protector vám umožňuje pracovat za všech okolních světelných podmínek uvnitř i vně. Snížením odrazů Acer Predator Triton 900 PT917-71 Ochrana obrazovky minimalizuje oslnění na obrazovce notebooku, což vám dává svobodu pracovat kdekoli.

Papírová textura Acer Predator Triton 900 PT917-71 Matte Screen Protector poskytuje obrazovku vaší notebooku texturu a vzhled. Pokud jste někdy použili dotykový displej nebo notebook, Acer Predator Triton 900 PT917-71 Protilegrovaný ochránce obrazovky se cítí dobře, když přejíždíte na psaní. Pokud dáváte přednost použití klávesnice, Acer Predator Triton 900 PT917-71 Matte Screen Protector’s Ultra tenký materiál pro domácí zvířata nepřitahuje šmouhy nebo nátěry. Takže, stejně jako snižování oslnění, Acer Predator Triton 900 PT917-71 Protector obrazovky zvyšuje viditelnost tím.

Nejlepší ze všeho je, že Acer Predator Triton 900 PT917-71 Anti-Glare Screen Protector vám dává flexibilitu při výběru místa při práci. Ať už je to v zahradě, vedle okna v kavárně, nebo pod reflektorem v kanceláři. Acer Predator Triton 900 PT917-71 Matte Screen Protector má pokročilou silikonovou podporu, která se drží obrazovky vašeho notebooku po celý život zařízení. Acer Predator Triton 900 PT917-71 Matte Screen Protector je dodáván v balíčku se dvěma ochrannými stroji a snadno použitelnou aplikační sadou.

Jak aplikovat Acer Predator Triton 900 PT917-71 Ochrana obrazovky?

Klíčové funkce

  Použijte svůj notebook venku nebo uvnitř, v jakýchkoli světelných podmínkách s Acer Predator Triton 900 PT917-71 Anti-Glare Screen Protector. Anti-Glare povlak na Acer Predator Triton 900 PT917-71 Matte Screen Protector efektivně zvyšuje viditelnost kdekoli, kde jste seděli, takže můžete pracovat na slunných místech nebo pod jasnými světly bez obav.

Tady na pomoc

Naším cílem je odeslat váš Acer Predator Triton 900 PT917-71 Ochranství obrazovky do 48 hodin od zadání objednávky. Zaměřujeme se na spokojenost zákazníků, takže pokud máte nějaké dotazy nebo obavy, neváhejte nás kontaktovat. Případně můžete navštívit naši stránku podpory.

Často kladené otázky

Je tento ochránce obrazovky kompatibilní s mým zařízením?

Tento chránič obrazovky je speciálně navržen pro Acer Predator Triton 900 PT917-71, který byl vydán v lednu 2019. Pokud to není vaše zařízení, podívejte se na naše další chrániče obrazovky Acer. Pomocí možností filtrované navigace určíte zařízení. Stále to nemůže najít? Kontaktujte podporu.

Odkud je tento produkt odeslán a kolik stojí doručení?

Naše výrobky jsou dodávány ze Spojeného království a náklady na doručení závisí na vaší poloze. Přidejte produkty, které chcete do košíku, zobrazení dostupných možností a poplatků.

Ochrana obrazovky Acer Predator Triton 900 PT917-71 dodržuje obrazovku a po odstranění ponechá jakýkoli zbytek?

Acer Predator Triton 900 PT917-71 Protector obrazovky bude pevně dodržovat vaši obrazovku a po odstranění nebude ponechán žádné zbytky.

Jaká je životnost tohoto ochránce obrazovky Acer Predator Triton 900 PT917-71 a mohu jej, pokud je odstraněno?

Bude to trvat, dokud vlastníte zařízení. Můžete jej vyměnit, kdykoli si přejete, ale po odstranění nebudete moci znovu aplikovat.

Acer Predator Triton 900

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Přiměřené chlazení
 • 100% adobre RGB pokrytí
 • Extrémně nízký profil (23.9 mm) Navzdory plnohodnotnému RTX 2080
 • Unikátní návrh závěsu
 • Displej 4K dotykové obrazovky

Recenzentům se nelíbilo

 • Během hraní fanoušků se nahlas
 • Velmi těžký
 • Hrozná výdrž baterie
 • Trapná, nepříjemná klávesnice
 • Těžkopádně se pohybovat

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

Oblast Alienware-51M R1

Odborné recenze a hodnocení

Acer Predator Triton 900 je docela skvělý a spolehlivý herní notebook s jen nějakým nezletilým.

acer, predator, triton, recenze, herního, notebooku

Byl bych překvapen, kdyby někdo, kdo se dostal do recenze, stále zvažuje nákup Acer Predator Triton 900. To je, kdyby někdo byl, začít. Konec konců je to notebook 4 000 liber a daleko nad tím, na co je průměrný spotřebitel připraven.

Acer’s Predator Triton 900 dělá ohromující první dojem, ale není to dlouho předtím, než si uvědomíte, že jeho jedinečný závěs není tak užitečný a je to příliš drahé na to, co dostanete. Je to určitě jedinečné zařízení, ale zařízení bez velkého bodu.Být.

Pokud přidáte externí klávesnici a zaparkujete na plochu, 17palcový Acer Predator Triton 900 je skvělý kompaktní herní nebo programovací počítač. Ale jako notebook může být klávesnice a výdrž baterie pro některé velkými kritiky.

Nepřipravitelný vrchol nového herního notebooku Acer Triton 900 je jeho nádherný 17.3palcový 4K IPS LCD displej, který se vznáší nad podvozkem. Dobře, není to úplně plovoucí. Robustní paže připojené ke straně obrazovky hrají ústřední roli.

Tentokrát zkontrolujeme Acer Predator Triton 900, docela působivý kus herního notebooku s cenou. Tento notebook Acer, jak byste mohli hádat ze jména, se inspiruje Acer Predator Helios 700. Jeho cena může být.

Existuje jedna věta, která dokonale definuje Trition 900. nejlepší herní notebook na trhu zatím. Nic, co jsme testovali, ještě porazili RTX 2080 na tomto zařízení. Je však mnohem víc než jen skvělý umělec. Jak hodně očekáváme.

Moje počáteční reakce na IFA 2018 byla: „Chci jeden“, což bylo rychle následováno ‘Nebudu si ji dovolit.„Vidět to znovu na CES 2019 to potvrdilo. Acer Predator Triton 900 vypadá neuvěřitelně, ale zajímalo by mě, kolik z vašich peněz by šlo.

Divný mashup notebooku produktivity a přenosného herního přenosu Acer Predator Triton 900 je opravdu zajímavý.

O 01net 22. ledna 2020 74

Pitvant vous prévenir tout de suite, le predator Triton 900 qu’acer nous envoyé se Trouve assez obtíže dans le commerce. Nous ne l’avons repéré qu’en ligne et pas dans de grandes enseignes (au moment où nous écrivons ces lignes). Toutefois, synu.

Actugaming.Čistá 29. listopadu 2019 80

Syn écran rotatif va vous faire turner la tête. AVEC le Triton 500, Acer Agrémentait Sa gamme Predator Avec Un PC Portable Aussi Puissant Que Sobre, à L’Image du Aero 15 x9 de gigabyte. Na Aurait PU S’Tantendre à Une Simple Amélioration AVEC le Triton.

Od Cnet France dne 6. srpna 2019 80

SI VOUS LUI AJEIGNEZ UN Clavier Externe et le Gardez Stationné Sur Bureau, L’Acer Predator Triton 900 17 Pouces Fera Un vynikající kompaktní PC Pour le Jeu ou la Programmation. Mais en tant qu’ordinateur přenosný, Le Clavier et L’atonomimie de la.

Od geeknine.ES 16. května 2019 96

En sus inicios, El Mercado de Portátiles Gaming Estaba Básicamente formado por equiptos con unes tamaños bastante sobredimensingados y formas, obarví o luces que los halían destacar devacar por enima de los típicos portíles „de toda la vida“.Poco a poco.

Autor: ProfesionalReview.com 16. dubna 2019 97

acer, predator, triton, recenze, herního, notebooku

Acerca de acer predator Triton 900llegamos al finále de nuestro annálisis y podemos asegurar que el arer predator triton 900 es uno de los portátiles herní que has ha Sorprendido. Su Pantalla de 17 Pulgadas Abatible, Táctil, 4K y Sus Múltiples.

Acer’s Predator Triton 900 je nabitý hardwarem pro stolní počítače a má obrazovku, která převrátí

Existují dva problémy Počítačové společnosti se vždy snaží překonat, pokud jde o přenositelnost, jsou hmotnost a prostor.

Zdá se však, že Acer se podařilo vložit hardware na plochu do svého mocného predátora Tritona 900.

Je to pravděpodobně silnější než vaše plocha.

Acer vyšel s touto zvíře. Je poháněn nejnovějším procesorem Intel Core i7 z 9. generace ve spojení s grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2080.

Hraní současných a budoucích her nebude problém a budete moci provozovat hry, které podporují technologii Tracing Ray z NVIDIA.

Kromě toho to také přichází s až 32 GB RAM a 1TB NVME SSD Storage. Pokud v budoucnu požadujete upgrade, lze snadno přistupovat k RAM i úložiště.

Krásná klávesnice a jedinečná dotyková podložka.

Notebooky obecně mají tendenci se držet typických kláves chicletů. Ne Triton 900. Klávesnice podporuje osvětlení RGB a používá mechanické spínače.

Mechanické klávesnice pomohou, pokud jde o pohodlí psaní a nabízí lepší míru odezvy ve srovnání s klávesami membrány. Ten prospívá hraní.

Mechanické spínače mohou rychle a bez prodlení odesílat a zadávat z klávesnice do počítače, ve srovnání s membránovými klávesami. Což je obvykle důvod, proč jsou mechanické klávesnice pro esportní hráče.

Na první pohled možná neuvidíte NUMPAD. Je to proto, že Acer dal dotykové podložce dvojí účel.

Jedna bytost, dobře dotyková podložka, a při kohoutu lze převést na NUMPAD pro potřeby her nebo práce.

Zjistil jsem, že i když si Numbad může zvyknout, kvůli podivným poklepáním pohybů na rovném povrchu.

Obrazovka, která převrátí.

Bezpochyby QHD 17.3palcová obrazovka vypadá nádherně ve všech směrech. I když je hezké, že podporuje dotykový vstup, obrazovka je namontována na Acer’s Ezel Aero Hinge, který umožňuje více umístění obrazovky.

Pokud máte přátele, kteří se pohybují kolem, režim Display vám umožní otočit obrazovku kolem, takže z obrazovky nic nebrání vás a vašim přátelům z obrazovky.

Pokud hrajete hry, které vyžadují pouze dotykovou obrazovku, režim Ezel vám umožní přiblížit obrazovku k vyloučení potřeby natáhnout se směrem k obrazovce.

Počítač tak výkonný, jako je tento, lze také použít pro spolupráci. Režim stojanu to dělá přesně tím, že jej přeměňuje na tablet, kde každý může spolupracovat a diskutovat o dalším velkém projektu.

Predator Triton 900 může být jen přenosnou náhradou na ploše, kterou hledáte. Ale nepřichází levná cena.

acer, predator, triton, recenze, herního, notebooku

Bude to stát skvělý RM15,999 (US3855). Takže pokud je napájení a přenositelnost něco, co opravdu potřebujete, je to ono.

Tento Acer Predator Triton 900 se transformuje na čtyři režimy a je to pro RM15 999

Acer Malajsie se snaží vzít herní průmysl bouří, protože debutovali zabití svých nejnovějších notebooků a stolních počítačů Predator, i když jejich největší a nejsilnější souprava, Predator Triton 900 se dostal do centra pozornosti, protože přichází s radikálním designem, který pravděpodobně přichází s radikálním designem, který pravděpodobně přichází s radikálním designem dělá z něj plnohodnotný herní kabriolet, který se může změnit na kterýkoli ze čtyř různých režimů na vyžádání.

Také spuštěné vedle The Predator Triton 900 jsou obnovené varianty jejich populárního herního notebooku Helios 300, Nitro 5 a Nitro 7 Gaming Notebooks a také překvapení na poslední chvíli ve formě Swift 7 UltraPortable. Všechny notebooky jsou k dispozici pro okamžitý nákup, i když některé subvarianty dorazí na začátku srpna 2019.

Acer Predator Triton 900

Acer Predator Triton 900 přichází s tím, co Acer nazývá Ezel Aero Hinge, který pozastavuje 17.3palcový displej 4K UHD IPS dotykový displej, který mu umožňuje podporovat se jako virtuální stojanec pro kreativy, obvyklý režim notebooku, režim zobrazení a režim stojanu, pokud se snažíte sdílet displej během herní relace. Formový faktor je opravdu nový a stahování vyžaduje přesné tolerance, zejména vidět jedinečné Ezel Aero Hinges z Tritona 900, protože displej byl schopen zůstat na pozici bez jeho kolísání.

Zbytek hardwaru napájejícího Predator Triton 900 se skládá z nejnovějšího procesoru 9. Gen Intel Core i7, grafické karty NVIDIA GeForce RTX 2080 s 8 GB GDDR6 VRAM, 16 GB GDDR4 RAM upgradovatelný na 32GB, 1TB (2 x 512gb ) PCIE NVME SSD v konfiguraci RAID O. Udržování tohoto hardwaru v pohodě je dvojice 4. generace Aeroblade 3D chladicí fanoušky, které nabízejí vylepšené chlazení nad jeho předchůdci. Zaokrouhlení věcí je individuálně RGB podsvícená mechanická klávesnice. Cena za tuto velkolepost? Cool RM15,999 podporovaný dvouletým místním politikou na místě a náhodným poškozením/krádeží.

Acer Predator Helios Triton 300 (2019)

Spolehlivá řada herních pracovních koní Acer je základem mnoha profesionálních hráčů a obnovení roku 2019 přichází s jejich známým matným černým a elektrickým modrým rgb, i když s mírně štíhlejším 22.9 podvozek, to je 3.O 8 mm tenčí než jeho předchůdci 2018.

Pro rok 2019 se Predator Helios Triton 300 skládá ze 3 variant v různých konfiguracích. Hardware se skládá z 17.3 palce 144Hz Full HD nebo 15.6-palcový 144Hz Full HD IPS displej s štíhlejšími bočními rámečky, plnou velikosti 4-zónové RGB podsvícené klávesnice, až nejnovější procesory Intel Core i7 9. generace, Nvidia GeForce rtx 2060 GPU, až 16 GB RAM RAM, RAM 2566GB PCIE NVME SSD a jejich vlny Maxx Audio naladěné reproduktory.

Nejlevnější varianta maloobchodního za 5,399 RM a přichází s 15.Displej 6-palců 144Hz 1080p, procesor 9. genu Intel Core i5, 8 GB GDDR4 RAM, 256GB PCIE NVME SSD a NVIDIA GeForce RTX2060 s 6GB GDDR5.

Střední predátor Helios 300 stojí RM6,199 a má podobný hardware jako levnější model s výjimkou upgradovaného procesoru Intel Core i7 z 9. genů. Horní část varianty linky stojí RM6 799 a přichází s velkým 17.3-palcový 144Hz 1080p displej, 9. gen Intel Core i7 procesor a 16GB DDR4 RAM s podobným GeForce RTX 2060 GPU s 6 GB GDDR5 a 256GB PCIE NVME SSD.

Роби це за ПК простіше

Acer Nitro 5 a Nitro 7 (2019)

Série Nitro Acer jsou určeny pro příležitostné hráče a sport velmi příjemné a dostatečně výkonné hardware pro běžné hraní. Osvěcené Acer Nitro 5 a Nitro 7 jsou dodávány se displeji 144Hz, až 9. procesory Intel Core i7 z 9. genů, až do GTX1660ti GPU NVIDIA Geforce, až na dva m.2 sloty PCIe SSD a až dva sloty DDR4 RAM RAM SODIMM Až 32 GB Celkem RAM a Acer’s CoolBoost Tech, aby byly teploty zvládnutelné.

Acer Nitro 7 je dodáván s 15.6-palcový 144Hz 1080p displej s odcházejícím od RM4 899. Acer Nitro 5 přichází buď s 15.6 palců nebo 17.3palcový 144Hz displej s posledně jmenovaným od 3 499 RM a bývalý na RM4,899.

Acer Swift 7

Acer Swift 7 je poprvé vidět na CES úchvatně štíhlé a svelte. Celá záležitost váží pouhých 890 g, což z něj činí jeden z nejlehčího 14palcového notebooku svého druhu na trhu. Samotný notebook je štíhlejší než časopis a obsahuje dostatek hardwaru a vytrvalosti, aby tuto práci vykonal pro silniční válečníky.

14palcový displej dotykové obrazovky o 1080p má Super Slim 4.27mm boční rámy, 100% SRGB a 72% NTSC Color Gamut Compliance, buď 8. generace Intel Core i5 nebo Intel Core i7 procesor, 8 GB RAM a 256 GB nebo 512 GB PCIE NVME SSD. Swift 7 s variantou Intel Core i5 ve Starfield Black a 256 GB SSD prodává za RM5 999, zatímco varianta Intel Core i7 v Moonstone White s 512 GB SSD prodává za RM 7,599.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS