AirPods Advanced Funkce a nastavení, které potřebujete vědět. Apple lusky 1

AirPods Advanced Funkce a nastavení, které potřebujete vědět

Odemkněte všechny úžasné funkce, které vaše náušnice Apple nabízejí s touto průvodcem.

Jason Cipriani sídlí z krásného Colorada a za posledních šest let pokrývá zprávy o mobilních technologiích a kontroluje nejnovější gadgety. Jeho práci najdete také na sesterském webu CNET v sekci How to sekce, stejně jako v několika dalších online publikacích.

Lisa Eadicicco je senior editor pro CNET pokrývající mobilní zařízení. Píše o technologii téměř deset let. Před příchodem do CNET sloužila Lisa jako senior technologická korespondentka na zasvěcenci pokrývající Apple a širší spotřebitelský technický průmysl. Byla také dříve technologickou publicistkou časopisu Time Magazine a začala jako spisovatelka štábu pro laptop Mag a Tomova průvodce.

Nelson Aguilar je technický spisovatel a absolvent UCLA se sídlem v LA LA. S více než deseti lety zkušeností pokrývá Apple a Google a píše funkce iPhone a Android, nastavení ochrany osobních údajů a zabezpečení a další.

V roce 2009 jsem začal s přezkoumáváním notebooků CNET. Nyní prozkoumávám nositelné techniky, VR/AR, tablety, hraní her a budoucí/vznikající trendy v našem měnícím se světě. Mezi další posedlosti patří magie, pohlcující divadlo, hádanky, deskové hry, vaření, zlepšení a newyorské Jets. Moje pozadí zahrnuje MFA v divadle, kterou se vztahuji na přemýšlení o pohlcujících zkušenostech budoucnosti.

 • Téměř 20 let psaní o technice a více než deset let revize nositelných technologií, VR a AR produktů a aplikací

Apple Airpods svítí pro jejich jednoduchost, ale existuje také spousta funkcí a triků, které nemusí být okamžitě zřejmé.

S vašimi sluchátky Apple má mnohem více společného, ​​jako je přizpůsobení nastavení, jejich párování s různými zařízeními, zlepšení zvuku, aktualizace jejich softwaru a další. Pokud jste v této sváteční sezóně obdrželi nový pár AirPods jako dárek, možná nevíte, kde začít.

V níže uvedeném průvodci vás projdeme základními prostředky a pak vám ukážeme některé z pokročilejších funkcí a nastavení, o kterých potřebujete vědět.

Párování je stejně rychlé jako 1, 2, 3

Proces párování pro AirPods trvá 3 sekundy.- doslova. Otevřete případ nabíjení, počkejte na výzvu v telefonu, klepněte na připojení a jste hotovi. Opravdu, to je vše.

Nemusíte se starat o opakování těchto kroků na zbytku zařízení Apple, pokud používáte stejný účet iCloud. Ano, to znamená, že poté, co spárujete své airpody do vašeho iPhone, jsou vaše airpody automaticky spárovány s vaším Apple Watch, iPad, Mac nebo Apple TV. To je parádní.

Můžete je také spárovat s produkty, které nejsou

Všimněte si, že malé, splachovací tlačítko na zadní straně pouzdra? To je to, co použijete k spárování AirPods do zařízení Android nebo cokoli jiného, ​​co nefunguje s proprietárními čipy Apple.

Chcete.li začít spárovat s čímkoli novému, vložte do jejich případu airpody, poté otočte víko a stiskněte a držte malé tlačítko na zadní straně pouzdra nabíjení, dokud malé LED světlo nezačne pulzující bílé. Poté by se měli ukázat v jakémkoli nastavení párování Bluetooth na telefonu Android nebo počítač nebo televizi. Úplné pokyny najdete zde.

Mějte na paměti, že když jste spárováni s produktem, který není příplně, ztratí část své magie. Vyjmutí airpodu z ucha nezastaví hudbu a ovládací prvky přehrávání nebudou fungovat ani. Uživatelé Androidu mohou tuto aplikaci nainstalovat pro kontrolu úrovně baterie AirPods.

Vrátit se k používání AirPods s vaším iPhone. Stačí znovu vybrat „AirPods“ z nastavení Bluetooth vašeho iPhone a oni se znovu pálí.

Pomocí nalezení mé sítě vyhledejte ztracené sluchátko

Jednotlivé AirPods může být snadno ztraceno, ale naštěstí je můžete vystopovat pomocí Apple Find My App. Pokud jsou vaše AirPods propojeny s vaším Apple ID a nastavili jste najděte na svém iPhone, budete si moci prohlédnout poslední umístění AirPods na mapě. Pokud náhodou ztratíte jeden airpod, můžete jej také vyzvat k přehrávání zvuku, abyste jej našli, pokud je blízko vašich ostatních zařízení Apple a připojeno k Bluetooth.

To můžete provést spuštěním nalezení mé aplikace, navigací na kartu zařízení, klepnutím na váš AirPod a stisknutím možnosti zvuku hry. S iOS 15, Apple rozšířil rozsah nalezení mého, takže nyní můžete najít Lost AirPods Pro nebo AirPods Max, než jsou dokonce v rámci Bluetooth

Обзор AirPods Pro 2 и сравнение с Pro 1, AirPods 2/3 и другими наушниками!

Zapněte prostorový zvuk pro efekt prostorového zvuku

Pokud máte AirPods třetí generace. AirPods Pro nebo AirPods Max Overear Sluchta, budete moci využít výhody prostorového zvuku. Tato technologie vytváří efekt prostorového zvuku 360 stupňů při sledování televize, poslechu hudby nebo účasti na FaceTime hovoru. Chcete.li aktivovat prostorové povědomí nebo zkontrolovat, zda je zapnutý, ujistěte se, že airpody, které máte na sobě, jsou připojeny k vašemu iPhone nebo iPadu přes Bluetooth. Poté klepněte na Nastavení Bluetooth a vyberte si své AirPods. Stiskněte ikonu „I“ a vyberte prostorový zvuk.

Chcete.li ušetřit výdrž baterie, udržujte jeden a vyměňte pupeny

Nikdy mi nedojde výdrž baterie AirPod za jediný den, ale pokud jste uživatelem energie, který dělá spoustu telefonních hovorů, možná je zjistíte, že běží nízko. Jeden AirPod může pracovat sám jako náhlavní souprava Bluetooth. Udržujte druhého v případě nabití a podle potřeby si vyměňte. Druhý pupen přebírá hladce.

Poslouchejte stereo streamování s jedním sluchem

Pokud chcete poslouchat živý proud a zároveň dělat jiné věci nedbale, vložte jeden pupen, zatímco druhý je v případě. Načerpá stereofonní signál do jednoho pupenu. Jinak, s oběma airpody ven, dostane to jen jedno ucho stereo.

Zkontrolujte zbývající baterii pomocí iPhone

Máte několik možností, pokud jde o kontrolu stavu baterie vašich airpodů a nabíjecího pouzdra.

Můžete buď otevřít pouzdro nabíjení vedle iPhone (funguje to také na iPadu a iPod Touch), což by mělo vyzvat váš telefon k zobrazení vyskakovacího stavu se stavem baterie. Nebo můžete přidat widget baterie do dnešního panelu Oznámení Center pomocí pokynů v tomto příspěvku. Mějte na paměti, že widget baterie bude zahrnovat AirPods, pouze pokud je aktivně používáte.

Zkontrolujte stav baterie AirPods na Apple Watch

Pokud vlastníte Apple Watch. Tady je skvělý trik: Umístěte svůj pouzdro na otevřené airpody vedle hodinek, poté otevřete ovládací centrum a klepněte na možnost baterie. Kromě zobrazení statistik baterií pro vaše hodinky najdete také statistiky pro vaše AirPods a pouzdro.

Vaše airpody vždy poslouchají „Hej, Siri!‘

Airpods druhého generace, AirPods Pro a AirPods Max All About Fait a Hey Siri Wake Command. Pokud tedy máte AirPods a váš iPhone v jiné místnosti, můžete říci „Hej, Siri“ a ovládat hlasitost nebo přehrávání hudby, požádejte o odeslání zprávy nebo jakýkoli z ostatních příkazů, které můžete dát Siri. Pokud používáte své AirPods s Apple Watch, hej Siri stále funguje, protože vaše hodinky mají datové připojení.

Poté, co řekl: „Hej, Siri,“ sníží se svazek všeho, co posloucháte.

Nechte si Siri přečíst své nejnovější zprávy

Siri si může přečíst vaše příchozí zprávy přímo vám prostřednictvím vašich airpodů, aniž byste museli něco dělat. Poté můžete na zprávu odpovědět rychlým hlasovým příkazem. To je parádní. Nemusíte nic dělat, abyste tuto funkci nastavili, ale pokud byste ji raději vypnuli, můžete tak učinit tak, že přejdete do nastavení, vyhledávání Siri oznamuje zprávy.

Nechte Siri oznámit oznámení prostřednictvím vašich AirPods

Siri může dělat více než oznámit zprávy. Digitální asistent může také recitovat časově citlivá oznámení, jakož i jiná oznámení, která byste mohli chtít přidat. Chcete.li spravovat, jak Siri oznamuje připomenutí a oznámení prostřednictvím vašich AirPods, otevřete nabídku Nastavení a stiskněte vyhledávání Siri. Vyberte oznámení o hovorech, abyste tuto funkci zapnuli nebo vypnuli, nebo se přizpůsobí, když Siri oznámí hovory. Z nabídky SIRI vyhledávání klepněte na Oznámení oznámení a vyberte si, které aplikace byste chtěli dostávat oznámení z vašich AirPods, pokud existují. Z tohoto seznamu si můžete vybrat aplikaci připomenutí, pokud chcete, aby si Siri přečetla tato oznámení.

Změňte název vašich AirPods

Neexistuje žádná vyhrazená aplikace pro změnu nastavení a přizpůsobení vašich AirPods. Místo toho to budete muset provést prostřednictvím nastavení Bluetooth.

S vašimi AirPods připojenými k vašemu iPhone nebo iPadu přejděte do Nastavení Bluetooth. Poté klepněte na ikonu „I“ vedle názvu vašich AirPods. Dále klepněte na pole názvu a zadejte své preferované jméno. Nový název se synchronizuje se zbytkem vašich zařízení vázaných na iCloud.

Přizpůsobte ovládací prvky AirPods

Při prohlížení nastavení vašich AirPods můžete také změnit funkci dvojitého klepání nebo stisknutí a držení. Ještě jednou, s vašimi airpody připojenými k vašemu iPhone nebo iPadu přejděte na Nastavení Bluetooth. Poté klepněte na ikonu „I“ vedle názvu vašich AirPods. Klepnutím na levou nebo doprava změníte funkčnost každého airpodu nebo vůbec deaktivujte jakoukoli interakci.

Použijte AirPods jako naslouchátko

Váš iPhone má funkci s názvem Live poslouch. Je tu trochu nastavení, které musíte udělat, ale jakmile to bude hotovo, můžete umístit telefon na stůl blíže k osobě, se kterou mluvíte, a pošle zvuk do vašich airpodů.

Na vašem iPhone přejděte na ovládací centrum Nastavení Přizpůsobit ovládací prvky a klepněte na zelený symbol “vedle možnosti slyšení. Poté, když potřebujete tuto funkci použít, vložte do svých airpodů a otevřené kontrolní centrum na iPhone a vyberte ikonu sluchu, po kterém následuje živý poslech. Vypněte funkci opakováním těchto závěrečných kroků v kontrolním centru.

Pokud však máte AirPods Pro, existuje nová funkce zvaná konverzace Boost, která funguje lépe než živě poslouchat používat vaše AirPods jako sluchadla. Konverzace Boost používá mikrofony AirPods pro izolaci hlasu jiné osoby, pokud mluví před vámi a vyjasněte to.

Chcete.li povolit funkci posílení konverzace, přejděte do Nastavení Accountability AirPods Nastavení dostupnosti zvuku. Jakmile je povoleno, můžete přejít dolů z pravého horního letu obrazovky, abyste získali přístup k řídicímu centru a poté přepínač konverzace (ikona je ucho) za zapnutí nebo vypnutí).

Jak lépe používat AirPods na Mac

Pokud chcete použít AirPods k poslechu veškerého zvuku přicházejícího z vašeho Mac, budete ho muset vybrat jako zvukové výstupní zařízení. Chcete.li to provést, otevřete ovládací centrum z panelu nabídek, klikněte na Bluetooth a vyberte své AirPods.

Alternativně můžete použít ikonu AirPlay v hudební aplikaci k výběru AirPods pro streamování hudby z vašeho Mac do vašich uší. Moje zkušenost s připojením k AirPods prostřednictvím AirPlay v hudbě byla zasažena nebo chyběla. Většinou chybí.

Přizpůsobte ovládací prvky AirPods na Mac

Je to trochu pohřbené, ale můžete upravit nastavení AirPods na Mac navigací do nastavení Bluetooth Mac Bluetooth. S vašimi airpody připojenými k Mac, otevřené systémové preference Bluetooth. Klikněte na své AirPods v seznamu zařízení a poté klikněte na tlačítko Možnosti. Existuje několik možností rozbalení a přepínače, z nichž každá řídí různá nastavení, jak vaše airpody působí, když jsou připojeny k vašemu Macu. Upravte je podle svých představ, klikněte na OK a zavřete okno.

Vaši přátelé nemohou používat vaše AirPods, aniž by se ptali

Co se stane, když se někdo jiný pokusí pomocí vašich airpodů? Zpráva, která jim dává vědět, že AirPods nejsou jejich. Samozřejmě, on nebo ona může spárovat AirPods k jejich iPhone klepnutím.

Jak sdílet telefonní hovory pomocí AirPods

Rozdělení AirPods mezi dvěma lidmi je jako sdílení sluchátek, mínus drát. Ale bohužel, AirPods činí pouze jeden mikrofon najednou. To znamená, že dva lidé nemohou naskočit na jeden telefonní hovor. Ale oba byste mohli poslouchat, zatímco mluví jen jedna osoba.

Povinnosti mikrofonu můžete přiřadit danému airpodu v sekci nastavení Bluetooth v Nastavení Bluetooth Klepnutím na „I“ vedle vašich airpodů a poté mikrofon a vyberte airpod, který chcete použít jako mikrofon všech dob jako mikrofon všech dob.

Sdílejte zvuk s přáteli, správným způsobem

Pokud posloucháte nové album nebo streamování show a přítele nebo člena rodiny, který má také AirPods, chce poslouchat, použijte novou funkci sdílení zvuku. Nechte svého přítele držet svůj iPhone poblíž svého vrcholu a poté postupujte podle pokynů.

Zkontrolujte, zda je váš firmware AirPods aktuální

Apple tiše tlačí nový firmware na AirPods, aby pomohl s výkonem. Firmware nemůžete aktualizovat ručně, ale můžete zkontrolovat, zda máte nejnovější verzi.

V nastavení přejděte na obecně na vašem iPhone, když jsou vaše airpody v uších. Přejděte dolů, dokud nenajdete název AirPods, klepněte na něj a poté si prohlédněte všechny nerdy informace o vašich uších, včetně vaší verze firmwaru. S těmito informacemi můžete poté prohledat název modelu AirPods a firmwaru, abyste zjistili, zda máte aktuální firmware.

Můžete si koupit bezdrátový nabíjení z prvního generace

Pokud se vám opravdu nezajímá upgradovat své standardní AirPods, ale líbí se vám myšlenka bezdrátového účtování vašich airpodů, nejnovějším případem si můžete koupit samo o sobě. Nastaví vás zpět 79.

Apple pokračuje ve zlepšování a přidávání funkcí AirPods s aktualizacemi iOS. Například vydání iOS 15 představilo vylepšené nalezení mé podpory pro AirPods Pro a AirPods Max.

Apple AirPods 1 vs AirPods 2: Jaký je rozdíl? Měli byste upgradovat?

Apple nevynalezl kategorii skutečných bezdrátových uší, ale mohlo by vám být odpuštěno, že jste jinak mysleli. Jeho původní AirPods byl takový útěkový zásah, že navzdory několika nedostatkům byly brzy nalezeny v uší po celém světě.

Byli tak úspěšní, že v loňském roce Apple vydal model druhé generace, může se pochlubit vylepšeným zvukem a novějším čipem pro lepší výkon. Ačkoli k lepšímu nebo horšímu, design zůstal nezměněn.

Pokud vás zajímá, co koupit, nebo zvažovat upgrade z modelu první generace na druhý, pak je to pro vás stránka. Rozdělili jsme všechny rozdíly (a podobnosti) mezi těmito dvěma modely, takže můžete vyhodnotit, na čem vám nejvíce záleží a učinit informované rozhodnutí.

A nezapomeňte, pokud jde o bezdrátové uší, Apple není jediným jménem ve městě. Podívejte se na naše seznamy nejlepších alternativ AirPods a nejlepších bezdrátových uší, abyste zjistili, co nabízejí další společnosti.

Design

Řeknout, že návrh AirPods rozdělí názor by byl podhodnocením. Někteří lidé milují jeho jednoduchost, zatímco jiní by upřednostňovali některá tlačítka pro snadnější ovládání. Ale větší problém je fit.

Modely prvního ani druhého generace přicházejí s tipy na uší. Někteří lidé bez nich zvládnou v pořádku, zatímco jiní zjistí, že nejmenší pohyby způsobují, že Airpods vypadnou z uší.

I když se vám pohodlně hodí, stále se netvoří tak těsnou pečeť jako pár sluchátek s ušními špičkami. To znamená, že vnější hluk se může vklouznout, takže zážitek z poslechu bude méně pohlcující. To také znamená, že pokud posloucháte v hlučném prostředí, jako je vlak nebo rušná ulice, budete muset otočit hudbu hlasitěji, abyste slyšeli jemný detail nad vnějším hlukem. Což by mohlo v průběhu času poškodit vaše sluch.

Apple se zabýval oběma těmito problémy s AirPods Pro, které do mixu přidávají tipy na uší různé velikosti a tkaní hluku. Ale pokud kupujete jeden model standardních airpodů, budete se muset obejít.

AirPods první a druhé generace má stejné návrhy, což znamená, že tyto problémy existují, které z nich si koupíte. Apple vzal přístup „Pokud to není zlomené, neopravujte to“, i když pro mnoho lidí byl design skutečně zlomený.

Vítěz: DRAW

Funkce

Pokud jde o funkce, AirPods opravdu svítí. Pochlují se bezchybným bezdrátovým připojením, které zřídka vypadne, pokud vůbec. Životnost baterie je slušná, nabíjí se rychle a sluchátka jsou malá a lehká.

Modely druhé generace jsou v podstatě stejné, jen lepší. Chip W1 originálů byl nahrazen čipem H1, což znamená rychlejší párování a přepínání mezi zařízeními Apple, nižší latence, lepší správu baterií pro více času řeči (ale nezměněná obecná dlouhověkost baterie) a zcela kontrola hlasem bez hands-free hlas.

Model 2019 má také sdílení zvuku s laskavým svolením iOS 13. To umožňuje, aby se druhý pár AirPods připojil ke stejnému zařízení iOS jako první. vše, co děláte, je klepnout na dva iPhony dohromady a oba páry AirPodů obdrží stejný zvuk. Bohužel, to není k dispozici pro první generaci AirPods.

Siri vám také může nechat odpovědět na příchozí zprávy pouze pomocí vašeho hlasu. Opět je to povoleno iOS 13.

Airpody druhého generace mohou být dodávány s bezdrátovým pouzdrem, nebo si jej můžete koupit samostatně. To funguje s oběma generacemi AirPods, takže majitelé modelu prvního generace nemusí nechat ujít. Ačkoli si pamatujte, budete také potřebovat bezdrátovou nabíjecí rohož kompatibilní s Qi.

Winnie: AirPods 2

Zvuk

Snad nejviditelnějším rozdílem mezi původními AirPods a modelem 2019 je objem: Druhé gens jsou hlasitější. Toto je vítaná změna, protože bez ušních tipů, jak je utěsnit v uchu, mají tendenci nechat vnější hluk zasahovat do vašeho poslechu. Hlasitější svazek vám pomůže slyšet více detailů stopy.

Zvuk obou modelů je obvykle jablko, s přirozenou, poměrně neutrální zvukový rovnováhou a bez uměle posílených basů (pro to viz řada sluchátka firmy). Je tu jen malá nebo žádná manipulace, jen svléknutá prezentace, která umožňuje hudbě mluvit.

Airpody druhého generace na tom staví s větší jemností a sofistikovaností. Dynamické posuny na nízké úrovni jsou podrobnější a jemnější, zatímco rozdíl mezi tichým a hlasitým je výraznější a dramatičtější. Dodávka má více podrobností a prezentace je trochu otevřenější a prostornější. Načasování je také lepší, což znamená mírně vylepšenou organizaci.

Mohou to znít jako drobná vylepšení a většinou jsou. Ale přidávají se k něčemu více než součtu jejich částí a dělají AirPods z roku 2019 znatelně vzrušující a poutavější.

Winnie: AirPods 2

Výrok

Airpods 1 kickstartoval trh bezdrátových uší v roce 2016, ale nebylo to poslední slovo v kvalitě zvuku. Airpods 2 dorazili na scénu a vystoupili na novou úroveň. S užitečnějšími funkcemi a lepší kvalitou zvuku, na které se můžete vyzvat, jsou jasným krokem ve srovnání s originály.

Vzhledem k jejich věku je stále těžší vystopovat AirPods 1, takže pokud již nevlastníte pár, navrhujeme jít rovnou pro model druhé generace. Pokud vlastníte originály, pak máme stále pocit, že AirPods 2 nabízejí dostatečně, zejména se zlepšením kvality zvuku, aby ospravedlnili upgrade.

The AirPods Pro (2019) jsou perfektní ušní sluchátka pro fanoušky Apple

Techradar verdikt

Apple Airpods Pro (2019) jsou vynikajícím výběrem sluchátka pro hluk pro kohokoli s iPhone. Blokování hluku je silné, kvalita zvuku je dobrá a jsou plné inteligentních extra funkcí. Pro uživatele mimo Apple jsou méně lákavé.

Klady

 • Dobré zrušení hluku
 • Pohodlné a lehké
 • Dolby Atmos Prostorový zvuk je fantastický

Nevýhody

 • – Nízká životnost baterie
 • – Nenabízejte inteligentní funkce pro Android
 • – Můžete získat lepší zvuk za stejnou cenu

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

Apple Airpods Pro (2019) jsou špičkové bezdrátové ušní sluchátka Apple a mezi nejlépe znějící sluchátka z Apple. Na rozdíl od novějších Apple AirPods 3 poskytují aktivní zrušení šumu, což z nich činí dobrý výstřel v sázkách za nejlepší sluchátka s popisováním hluku. Mají také vylepšený design ve srovnání s originálem AirPods.

V září 2022 zahájil Apple dlouho očekávaný upgrade na tyto původní AirPods Pro (2019), AirPods Pro 2. Tyto nejnovější pupeny poskytují některé významné upgrady z hlediska funkčnosti a audio výkonnosti.

Pro Buds, které zde kontrolujeme, však stále stojí za váš čas a zůstávají jedním z Nejlepší sluchátka Apple Můžete si koupit ještě dnes a také vytvořit náš seznam Nejlepší sluchátka Obecně. zejména pokud již vlastníte spoustu produktů Apple, protože s nimi budou dobře pracovat.

Navzdory skutečnosti, že si nyní můžete vybrat Pro 2, jsou původní Apple Airpods Pro (2019) ještě lákavější nabídkou, než bylo při spuštění díky upgradu zavedeným v rámci aktualizací iOS a MacOS, s nejdůležitějším a nejvlivnějším jedním z nich Být přidáním prostorového zvuku, který pracuje s filmy a hudbou Dolby Atmos, aby se cítil, jako byste byli obklopeni skutečnými reproduktory. Zejména pro filmy je to skutečný měnič her-sledování s jinými sluchátky se poté cítí ploché.

O Apple Airpods Pro (2019) je toho hodně lásky. Při 249 /249 £ / AU399 jsou drahé. Z tohoto důvodu je nemůžeme nazvat to nejlepší Bezdrátové sluchátka K dispozici právě teď, i když se přiblíží.

Ale pokud jste uživatelem iPhone na hledání dobře padnoucí bezdrátových uší s vynikající kvalitou zvuku, jedná se o dobrou volbu-a jeden z našich nejlepších tipů pro nejlepší bezdrátové sluchátka. Redesign AirPods Pro (2019) ve srovnání s původními AirPods znamená, že je mnohem méně pravděpodobné, že vypadnou než jejich předchůdci, a další mikrofony, které byly zabudovány do verze Pro nyní, nyní poskytují také silné zrušení šumu (zejména zvláště (zejména při dojíždění), stejně jako užitečný režim průhlednosti, který vám umožní slyšet vnější svět do dokonalého stupně.

Ale i když fit může být lepší než originál AirPods, Budete si muset zvyknout na jejich ovládání kapacitním hřebenem citlivým na dotyk, který najdete na každém stonku. Zjistili jsme však, že si to může zvyknout, ale je to skvělý způsob, jak rychle aktivovat zrušení hluku a přeskočit stopy, jakmile se stane druhou přírodou.

Je tu tolik „Apple-ness“, která prochází AirPods Pro (2019). Z počátečního nastavení, kde Skutečné bezdrátové sluchátka Naskenujte si uši a zkontrolujte, zda jsou správné, až na skutečnost, že existuje malý vzduchový otvor, který je vložením nebo odstraněním je pohodlnější zážitek. Stručně řečeno, fanoušci Apple Ethos, Clean Design a mimořádně uživatelsky přívětivý zážitek z designu budou s nákupem nadšeni zde.

Přestože jsme si užili své zkušenosti s původními AirPods, kvalita zvuku AirPods Pro (2019) se jistě zlepšila. Je zde pozoruhodný důraz na vokály a basy, což znamená, že tyto ušní sluchátka jsou pro fanoušky popového řádu lepší než ty, které mají přirozenější prezentaci, která se propůjčuje klasické hudbě nebo více orchestrálním zvukům.

Frekvenční odezva: 20-20 000 Hz

Životnost baterie: 5 hodin (uší) 24 hodin (pouzdro na nabíjení)

Extra funkce: Prostorový zvuk, ANC, najděte můj, režim průhlednosti

Výdrž baterie je silná pro jablkové sluchátka. I když to není skvělé ve srovnání s osmi nebo dokonce devíti hodinami, které nabízejí další skutečné bezdrátové uší. Během našeho testování jsme zjistili, že inzerovaná čtyři až pět hodin z jednoho náboje byla přesná, ačkoli doporučujeme pravidelně nabíjet případ (bezdrátový nabíjecí podložka je pohodlný a skvělý způsob, jak toho dosáhnout), protože se můžete chytit, když se můžete chytit, když pouzdro najednou došel šťáva.

Pokud chcete některé z Nejlepší sluchátka Apple vyrobil, AirPods Pro (2019) jsou vyvrcholením mnohaletého práce na silný zvukový produkt. Tam jsou lepší pravdivé bezdrátové sluchátka tam a nyní nová verze AirPods Pro 2, která je třeba zvážit, ale pro fanoušky Apple a uživatele iPhone (s prostředky k jejich dovolené) jsou skvělou volbou. Čtěte dále pro naše recenze Full AirPods Pro (2019).

AirPods Pro (2019): Datum a cena vydání

Datum vydání AirPods Pro (2019) bylo po celém světě 30. října 2019 a můžete je vyzvednout od Apple a řady dalších maloobchodníků.

Důležitou věcí, kterou je třeba poznamenat, je, že nejsou náhradou za model AirPods 2019 a to se odráží v cenovém bodu AirPods Pro (2019).

Můžete si koupit AirPods Pro (2019) za 249 / £ 249 / AU399. což je značný túra během roku 2019 AirPods ‚159 /159 / AU249 (se standardním případem nabíjení), a dokonce i 199 / £ 199 / Au319 s bezdrátovým pouzdrem AirPods sdruženého. Obchody AirPods Pro jsou často k dispozici, ale neočekávejte žádné obrovské snížení cen.

Stále příliš drahý? Říká se, že na kartách je levnější model AirPods Pro; Airpods Pro Lite by mohla být vstupní verze sluchátých uší, i když datum vydání nás stále uniká.

Ačkoli ne levnější model, který se očekával, Apple spustil nejnovější verzi pro Buds, AirPods Pro 2. Jak tedy porovnávají z hlediska ceny? Pokud chcete vyzvednout AirPods Pro 2, zaplatíte 249 /249 / AU399. Stejná cena jako původní profesionální pupeny, které zde kontrolujeme (s výjimkou Velké Británie, kde se jedná o nárůst o 10 liber).

Důležitá věc, kterou je třeba poznamenat, pokud zvážíte mezi AirPods Pro (2019) a AirPods Pro 2, je to, že starší model je v těchto dnech vždy diskontován u maloobchodníků jiných než Apple, takže zatímco oba jsou k dispozici, nová verze stojí více. efektivně.

AirPods Pro (2019): Nastavení

Stejně jako mnoho jiných zařízení Apple se AirPods Pro (2019) okamžitě připojí k vašemu iPhone nebo iPadu. jednoduše musíte otevřít pouzdro, abyste mohli jít.

Říkáme „jednoduše“. musíte se ujistit, že iOS 13.2 nebo vyšší je stažen do vašeho zařízení, abyste mohli získat podle slov Apple „Všechny pokročilé funkce“. věříme, že se jedná o nové ikony pro AirPods Pro, jakož i schopnost přímo ovládat transparentnost a šumové zrušení Z kontrolního centra.

Po aktivaci budou AirPods Pro automaticky spárovány s vaším telefonem a všechna zařízení Apple spojená s vaším účtem iCloud (včetně Apple Watch, iPad a Mac), takže nebudete muset pokračovat ve spojení svých nových pupenů s ostatními zařízeními Apple Apple.

Jakmile jste dovnitř, míří do nastavení Bluetooth posoudí vaše přizpůsobení a zkontroluje, zda si vybrání tipy pro uší (zda je to malé, střední nebo velké. střední je výchozí) vytvářejí správnou pečeť.

Dosažení těsné těsnění proti vašemu ušnímu kanálu je důležitým aspektem celkové kvality zvuku uší a pomáhá vytvářet izolaci fyzického zvuku a pasivní redukci hluku; V dokonalém světě se nedostane žádný zvuk a žádný zvuk nevyniká.

Toho je dosaženo hraním krátkého kusu hudby, přičemž mikrofony AirPods interně hodnotí, zda to zní tak, jak by mělo. pokud jste jako většina lidí a dobře se hodí, dostanete zelené světlo (nebo zelené nápisy, přesněji).

Uši tohoto spisovatele jsou prostě hrozné, pokud jde o vypadnutí většiny uší, a my jsme okamžitě dosáhli dobrého zapadnutí, přičemž AirPods Pro cítil, jako by nebyli v nebezpečí, že by se snadno oddělili od otvorů hlavy; Ve světě recenze sluchátek to nazýváme plus.

Hraní s fit a nechat je viset volně ven ukázalo, že AirPods Pro je schopen zjistit, kdy dojde k úniku zvuku. další z nás, který poprvé používal nové AirPods bylo dobře.

Přepínání mezi tipy v krabici je opět velmi Apple. ať už je to pozitivní nebo negativní věc, závisí na tom, jak se o společnosti cítíte. Spíše než křemíkový pupeň, který se musíte kroutit na malou stonek, jen klikněte na místo.

To umožňuje AirPods Pro mít kompaktnější design a způsobuje, že je nastavení se cítí více prémie ale ve 4 za kus není úplně levné nahrazení. A i když si můžete snadno vyzvednout nové tipy pro silikony pro standardní ušní sluchátka, je díky malým klipům tak snadné, než jednoduše kroutit silikonem na stonku.

Získání náušnic je však opravdu chmurné. okamžitě se nepotřebnou a vyžadují trochu síly, aby se odstranily. Systém se však zdá robustní a jakmile k tomu získáte důvěru, je to docela snadné. a není to jako byste to museli tak často dělat.

Možná je však budete chtít odstranit jednou za čas pro účely čištění a stále si nejsme jistí, že se pupena sundáte a na stonku, aniž byste se trochu obávali, že něco zlomíme.

AirPods Pro (2019): Návrh a použití

První věc, kterou jsme si všimli v našem raném testu, je to, že Airpods Pro (2019) jsou světlo. jsou tak lehké, že jakmile se vrhnou do uší, je těžké říci, že jsou tam vlastně tam. I když tato lehkost je plus z hlediska pohodlí, může to být mínus jinými způsoby. dokázali bychom si snadno představit situaci, kdy ji ztratíte, a na chvíli si ve skutečnosti neuvědomujete, že tam nejsou (kromě toho, že vaše vaše hudba by přestala hrát).

Stonky jsou mnohem kratší než u běžných airpodů a kde jste byli schopni klepnout na tělo starších AirPods, abyste přeskočili stopy nebo aktivovali Siri, což znamená, že by zde byl méně pohodlný zážitek.

Místo toho je v stonku „kapacitní senzor síly“, malý hřeben na každém z AirPods Pro, kde stisknutí uvedená oblast aktivuje režim potlačování šumu / transparentnost nebo přeskočí stopy a pauza skladby.

Zpočátku to bylo trochu obtížné si zvyknout, protože kratší stonky ztěžovaly najít hřeben, ale po několika minutách se to stalo druhou přirozeností. i když jsou pupeny docela kompaktní, cítí se trochu jako vy Vytáhněte je z ucha pokaždé, když jej aktivujete.

Po týdnu jsme zjistili, že to byla důkladně druhá povaha, a tam byl okamžitý instinkt hrát, pozastavit a přeskočit stopy pomocí této metody.

Je škoda, že nedochází k haptickým kliknutím na samotný pupen, aby se dotek potvrdil, protože by to způsobilo, že by se nový AirPods pro cítil mnohem hmatatelnější.

Můžete změnit to, co stiskl hřeben, a nastavit jej, aby ovládal Siri, pokud chcete, a můžete přiřadit jinou funkci (zrušení šumu na jednom, Siri na druhém).

Řekneme vám jednu věc, která by byla úžasná-ovládání hlasitosti citlivé na dotyky na stoncích. Okamžitě jsme byli podrážděni tím, že jsme museli natáhnout náš telefon. například PowerBeats Pro má tlačítko pro kliknutí a je to opravdu užitečné.

Čtenář se dostal do kontaktu a navrhl, abychom používali ‘hej siri!„Příkaz ke změně svazku. Důvody, proč to nechceme dělat:

 • Nefunguje to vždy
 • Mluvit, potvrdit a aktivovat trvá asi čtyři sekundy
 • Zvuk jde opravdu hlasitý nebo tichý
 • Vypadáš jako absolutní blázen nebo horší, slyšíte tiše šeptat Siri, takže vás nikdo neslyší

Stručně řečeno, Apple měl učinit vnější stranu AirPods Pro Touch citlivé pro ovládání hlasitosti.

Uvnitř AirPods Pro je akcelerometr a na samotném pupenu je optický senzor. Kombinované umožňují pupeny zastavit a založit hudbu odpovídajícím způsobem, když jsou vaše airpody odstraněny.

Když už mluvíme o tom, jaké… zlepšení v souladu s airpods pro nad původními airpody je obrovské. Silikonové pupeny je pevně zamknou na místě a sluchátka jsou tak lehká, že se neomezují kolem, i když se běháte po silnici nebo nabijete po schodech na vlakovém nádraží.

Nepřišli bychom tak daleko, že je to nejbezpečnější sluchátka na trhu, ale. Když běh a pot do směsi přichází, mohou si křemíkové špičky začít trochu sklouznout kolem.

Tady je vědecký test: Zjistili jsme, že to trvalo čtyři příliš ochránce, chvění hlavy, aby se Airpod Pro vypadl do sucha, ale když byli potaženi potem, byl to jen jeden násilný lebka-pivot.

Chceme zdůraznit, že nikdy nevypadnou, ale fit byl mnohem volnější. Pokud jste někdo, kdo při běhu bojoval s záchvatem původních airpodů, jedná se o obrovský krok vpřed a vejde mnohem pohodlněji.

Jsou také odolné vůči vodě IPX4. což v podstatě znamená, že je můžete použít v dešti a kbelíky potu neovlivní jejich výkon. Velké klíště tam od nás.

‘Lusky je také při odstraňování kabátu nebo je náhodně čistily (odstranění batohu vidělo, že jedna létala s minimálním kontaktem). Ale ve srovnání s přizpůsobením původních AirPods jsou modely profesionálů lehké roky dopředu.

Jedna věc, která by mohla vysvětlit, že nepatrný nedostatek ušima je, že vzduchový větrací otvor má navrženo, takže těsnění je silné, ale při odstraňování pupenů není podivný „sání“ pocit „sání“.

Upřímně řečeno, nikdy jsme se necítili, že se jedná o problém s jinými skutečnými bezdrátovými ušími, takže nemůžeme komentovat, zda je to obrovský rozdíl. ale uvedení AirPods Pro do našich uší bylo vždy pohodlný zážitek.

Nakonec jsou Airpods Pro jsou drahé, ale jsou dobře vytvořeny po celou dobu, s malými vylepšeními designu a vzkvétání, které skutečně přispívají k celkovému zážitku.

AirPods Pro (2019): Kvalita zvuku, zrušení hluku a průhlednost

Je to jedna věc, která se dobře hodí, ale jak znějí nový Airpods Pro? No, Apple nabírá vlastní řidiče, vylepšené basy, „jasné a podrobné střední a vysoké frekvence“ a adaptivní ekvalizér.

Testovali jsme Apple AirPods na různých stopách a našli jsme řadu podobností napříč žánry. Všimli jsme si, že vokály často zněly opravdu bohaté a zejména basy byly silnější než AirPods 2.

Toto bylo přítomno přes akustickou / nezávislou rock, elektro, pop a hip-hop. Ale stejně napříč těmito žánry, oddělení mezi vysokým středem a nízkým. Stále existuje pocit „uzavřeného“ (jako v, zní to, jako by hudba přicházela z vaší hlavy, což není přirozené. opravdu dobrá sluchátka způsobují, že to zní, jako by na vás přicházel ze všech úhlů ).

Ve srovnání s špičkovým párem sluchátka na uši (nebo dokonce i některými jinými nejlepšími pravdivými bezdrátovými ušnímiky, jako je Cambridge Audio Melomania 1), bylo těžší slyšet všechny detaily v hudbě v AirPods Pro.

Při poslechu elektro / popové tune štěstí od Little Dragon, vokály procházejí jasně-to ukazuje, že střední frekvence jsou dobře vyvážené a bohaté. Bass zní také opravdu teple, i když audiofilům se to nemusí líbit, protože to není striktně „přirozené“, ale to přispívá k příjemnému poslechu.

Porovnejte to s představením při poslechu klasické hudby, jako je Mozartova „Jupiter“ Symphony No. 41 V C Major zní trochu tupější. Můžete si vybrat různé harmonie řetězců dostatečně dobře, ale flétna postrádá jiskru, která by měla stoupat nad mixem.

V podstatě to vypadá, že Apple jde na silnější představení, pokud jde o hlasové nebo basové prvky, což by mělo smysl, pokud by to měřilo potěšit ty, kteří mají rádi popovou hudbu.

Součástí této kvality zvuku je zrušení šumu, což je při zapnutí patrné a silné. zapnete ji stlačením kapacitního stonku AirPods Pro, nebo zamířením do sekce svazku vašeho iPhone a přejetím doleva a přejetím doleva a přejetím doleva a přejetím doleva.Hand Icon (můžete ji dokonce přepínat na Apple Watch, s nabídkou, která vám umožní zapnout a vypnout funkci).

Apple umístil dva mikrofony do AirPods Pro, což umožňuje interní i externí zvukovou analýzu.

První z nich bude sledovat kvalitu zvuku v uchu, aby zjistil, zda hudba, kterou hrajete, zní tak, jak by měla, a podle toho ji změní pomocí algoritmu. Ten ruší zvuk na pozadí a vytváří mnohem klidnější prostředí poslechu.

I když nemůžeme vyzkoušet, jak dobře tento algoritmus, který monitoruje zvuk uvnitř vašeho ucha.

Nebude kolem vás uzavřen veškerý další zvuk. pokud jste v kanceláři a hraje se na hudbu, malé množství by mohlo stále krvácet. ale při chůzi po ulici, airpod profesionálové prakticky zavřeli veškerý hluk motorové kolo a jakýkoli konstantní hluk (jako ventilátor nebo konstantní vítr) je velmi dobře zavřený.

Zrušení hluku Airpods Pro Fuellation fungovalo zvláště dobře na vlaku, s rozdílem, když se režim zapnul a vypnul obzvláště ostrý.

Jedna zvláštní věc, kterou jsme si všimli: pokud máte zapnutou Airpods Pro (2019), ale bez přehrávání hudby, může být někdy emitován podivný, tichý „wub wub“ Zvuk jde do ucha. Je to docela zřídka, ale stále se cítí divně, když se to stane.

Transparentnost je druhý konec stupnice tvorby šumu od Apple, s mikrofony uvnitř airpodů, které jsou schopny projít externím zvukem skrz domnělé zvuky.

Je to dobře implementovaná vlastnost, přičemž svět mizí pomalu dovnitř a ven, když je zapnutá průhlednost, spíše než náhlá skládka zvukového přistání ve vašem lebce. Můžete se s někým konverzovat i s hraním vaší hudby (i když pokud jste přes poloviční svazek.

Jedna věc, která se rozzlobí: Videa inzerující AirPods Pro to způsobí, že to vypadá jako jednoduchý kartáč kapacitních stonků na uších, je vše, co je nutné k zapnutí transparentnosti, kde ve skutečnosti to ve skutečnosti vyžaduje docela silný a prodloužený dotek.

Stejně jako při úpravě jiných nastavení je to něco, co si rychle zvyknete, ale liší se od toho, co jsme očekávali na základě videí.

Jedna věc, kterou jsme považovali za zajímavou: pokud plánujete používat AirPods Pro, abyste mohli hovořit, když jste venku, možná zjistíte, že bojujete, když je zapínáno zrušení hluku.

Zdá se, že to je proto, že jeden přirozeně snižuje svůj hlas, když zvuk je více zahrnující, a to zastaví mikrofony, které zvednou váš hlas tak jasně, jak by mohli.

Zapněte transparentnost a svět se vrátí k životu, zvukově a zjistíte, že automaticky mluvíte hlasitěji. Můžete mít slušnou konverzaci pomocí nových AirPods, ale stále to není tak dobré, jako jen držení telefonu k uchu.

Jedna funkce navíc, do které jsme pěkně: zdraví sluchu. Používáte.li AirPods, Powerbeats Pro nebo The AirPods Pro, posílají přesné úrovně hlasitosti do vašeho iPhone a můžete zjistit, zda posloucháte věci příliš hlasitě.

Všimli jsme si výrazného zlepšení objemu, který byl čerpán do uší při přepínání z AirPods Pro z Powerbeats Pro Pro. Ukazuje, že zrušení hluku nám umožnilo trochu snížit úroveň zvuku a stále si užívat stejné kvality zvuku.

Pokud tedy zachraňujete zdraví sluchu, AirPods Pro nabízí zlepšení oproti původním AirPods nebo dokonce Powerbeats Pro Pro.

AirPods Pro (2019): Prostorový zvuk

AirPods Pro nyní přichází s funkcí prostorového zvuku díky aktualizaci firmwaru, přináší dolby Atmos Immersive Audio do skutečného bezdrátového uší.

Poprvé oznámená na hlavním souboru společnosti WWDC 2020 v červnu, funkce prostorového zvuku funguje v 5.1, 7.1, a Dolby Atmos, který pozice zní všude kolem vás ve virtuální sféře. to znamená, že pokud sledujete film Dolby Atmos, který ukazuje, že letadlo zaslechlo, bude to znít, jako by letadlo opravdu prochází nad vámi.

Pro prostorový zvuk je však jedinečný, že používá vestavěné akcelerometry a gyroskopy uvnitř uší a sluchátka Apple ke sledování polohy hlavy, stejně jako polohu vašeho iPhone nebo iPadu.

Budete potřebovat zařízení Apple s iOS 14 nebo iPados 14, jakož i streamovací službu, která podporuje 5.1, 7.1, nebo Atmos. Stereo obsah lze také převést na prostorový zvuk, pokud služba streamování umožnila speciální plugin pro stereopatializaci.

AirPods Pro (2019): baterie

Správně, pojďme si promluvit o výdrži baterie: Případ nabíjení AirPods Pro vám poskytne více než 24 hodin poslechu, když je plně nabitý, s každým úplným nabitím AirPods Pro, který vám přinese pět hodin poslechu (to je se šumem nebo transparentností. vy “ Dostanu s tím čtyři a půl hodiny), nebo tři a půl hodiny používání, pokud používáte AirPods Pro jako hands-free mikrofon k volání.

Tato čísla jsou při použití v reálném světě docela přesná-nikdy nebudete používat AirPods bez zrušení hluku nebo transparentnosti, ale při jejich převrácení dovnitř a ven z případu zřídka zasáhnete mrtvou baterii.

Pokud na vás vaše nové AirPods Pro, Apple tvrdí, že dostanete jednu hodinu na poslechu od pouhých pěti minut nabíjení a zjistili jsme, že to bude trochu lakomé. Chucking je v případě nabíjení od mrtvých přineslo 35% výdrž baterie, což bylo něco přes hodinu používání.

Tento případ nabíjení je trochu nepříjemný v tom, že je těžké vědět, kolik v něm zbývá šťáva. Když vyjmete airpody, můžete se vydat do widgetu baterie iPhone a zkontrolovat, kolik energie zbývá, ale jinak jste se dívali na malou LED na přední straně, která je pouze zelená nebo jantarová.

Zatímco jsme potřebovali pouze dvakrát nabitý těžký používání, zasáhli jsme situaci, kdy to bylo úplně mrtvé. Bylo by hezké, kdyby došlo k včasnému varování.

Pokud jde o nabíjení pouzdra, Apple tam nepoužije kabel USB-C-osvětlení. Pokud nemáte nový pro iPhone 11 nebo nový MacBook, nebudete mít potřebný nabíjecí blok (protože v krabici není ani jeden).

Dobrou zprávou však je, že téměř každý člověk, který si koupí nové AirPods, bude mít standardní lightning kabel nebo dva kope, takže je budete moci nabít tímto způsobem.

Nezapomeňte, že se jedná o bezdrátový případ nabíjení, takže jej můžete vypnout na nabíjecí podložku a získat odšťavňování. Možná si myslíte, že se jedná o „nic“, za kterou nechcete platit, ale věřte nám, investujte do ekosystému.

Je něco opravdu úžasného o tom, že je schopen jen položit telefon nebo sadu airpodů a nechat je nabití za den. Získejte jeden z našich Nejlepší bezdrátové nabíječky A zřídka vám dojde síla.

Koupit je, pokud.

Máte dost přizpůsobení původních airpodů, což je hlavní důvod, proč si vyzvednout nové AirPods-jsou mnohem pohodlnější a prémiové pocity než původní verze a jsou mnohem schopnější zůstat na místě.

Jste uživatel iPhone, který chce kvalitu zvuku smíchanou s pohodlím, zatímco The Airpods Pro (2019) nejsou nejlépe znějící na trhu, jsou docela dobré a pracují tak efektivně s iPhone, že jste skvěle fúze zde.

Chcete se starat o své uši, je to velmi převrácená funkce, ale schopnost zaznamenat úroveň decibelů, které jsou vhozeny do lebky. Je to jen jeden nástroj v mnohem větší válce, aby se zabránilo poškození sluchu, ale mít sluchátka Apple vám o tom dává mnohem více údajů.

Nekupujte je, pokud.

Jste citliví na náklady The AirPods Pro (2019) nejsou levné-takže pokud se neobtěžujete tím, že budete mít nejlepší sluchátka, které Apple může nabídnout, podívejte se na naše další skutečné bezdrátové uší pro to, co by mohlo být více použitelné pro vaše potřeby, Nebo vyzkoušejte starší AirPods. stále jsou slušnou volbou.

Jste fitness blázen, existuje mnoho dalších skutečných bezdrátových uší, které bychom doporučili konkrétně pro vypracování-PowerBeats Pro je silná volba nebo například lépe padnoucí elitní sporty Jabra Elite, například. Nezapomeňte se podívat na nejlepší spuštěná sluchátka pro více.

Nejste fanouškem skutečných bezdrátových sluchátek. Vždy se na pozadí obává, že by mohli vypadnout, a určitě vaše uši v teple. Podívejte se na naše další bezdrátová sluchátka, pokud chcete získat pocit, co by pro vás mohlo být lépe vhodné.

Zvažte také

Apple AirPods 3 AirPods 3 jsou o něco levnější než AirPods Pro, ale nabízejí prostorový zvuk a veškerou skvělou konektivitu, kterou získáte z řady Apple AirPods. Jediná věc, na které vám chybí, je aktivní zrušení šumu.

Sony WF-1000XM4 SONY WF-1000XM4 jsou naším výběrem pro nejlepší skutečné bezdrátové uší, které si můžete koupit dnes, a nabízí vynikající kvalitu zvuku, dobré zrušení hluku a tunu funkcí kvality života.

Lypertek čistéhplay Z3 2.0 na rozpočet? Tyto pupeny Lypertek poskytují neuvěřitelný zvukový výkon za cenu, a přestože nedostanete ANC, Pureplay Z3 2.0 stojí za zvážení.

K této recenzi přispěla Olivia Tambini. Poprvé recenzováno: Říjen 2019

 • Dřívější verze této recenze byla zveřejněna s nesprávným hodnocením hvězd. Toto bylo nyní napraveno.
 • Nejlepší sluchátka: Váš definitivní průvodce

Nový AirPods Pro nabízí skvělé zrušení hluku a působivé prostorové zvuky

Tom’s Guide Verdict

Apple dodal podstatnou upgrade s AirPods Pro 2. Zvyšují mnoho funkcí, které jsme milovali o originálu, a přestože nejsou dokonalí, nabízejí některé z nejlepších zrušení hluku a prostorového zvuku jakéhokoli dostupného dvojice dostupných uší.

Klady

 • Zrušení prvotřídního hluku
 • Ovládací prvky hlasitosti přímo na stonku
 • Dolby Atmos Spatial Audio
 • Zlepšená výdrž baterie

Nevýhody

 • – Zvukový výkon potřebuje finessing
 • – Kvalita nevýrazného hovoru
 • – Lanyard stojí navíc

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Cena: 249/329 CAD / 249 £ / AU399

Barvy: bílá

Životnost baterie (jmenovitá): 6 hodin; 30 hodin (případ nabíjení)

Připojení: Bluetooth 5.3 (podpora kodeku: AAC)

Odolnost proti vodě: Ano (IPX4 hodnoceno)

Velikost: 1.22 x 0.86 x 0.94 palců (na pupen); 1.78 x 2.39 x 0.85 palců (pouzdro na nabíjení)

Hmotnost: 0.19 uncí (na pupen); 1.8 uncí (případ nabíjení)

AirPods 2 против AirPods 1! Что купить?

The AirPods Pro 2, oficiálně nazývané AirPods Pro (2. generace), vezmou vše, co jsme milovali, na prvním šumovém sluchátku Apple na další úroveň. AirPods Pro 2 slibují 2x výkonnostní výkon šumu a doručují. Ve skutečnosti je to mezi nejlepší, co jsme ještě testovali, období.

Na zvukové frontě Apple zahrnoval nový vlastní zesilovač a ovladač, který přináší lepší nižší a vyšší frekvence, a můžete použít iPhone Truedepth Camera k vytvoření personalizovaného prostorového zvuku zvuku. Získáte také delší výdrž baterie a případ nabíjení je vylepšen odolností proti vodě a vestavěným mikrofonem, který vám pomůže najít ji, když je ztracen.

A přesto to není docela dokonalý pár uší a Apple má stále nějaký prostor ke zlepšení. V Low-Endu je stále prostor pro více podrobností, zatímco špičkové frekvence mohou být zpočátku únavu. A není tu žádná šňůra, která by doprovázela ten úhledný malou šňůru na boku.

Naše úchopy jsou však menší ve srovnání s tím, co je zde v nabídce. Celkově společnost Apple Airpods Pro 2 poskytuje výjimečný zvukový zážitek s některými z nejlepších zrušení hluku v jakémkoli páru uší na trhu. Ano, je to tak dobré.

Recenze AirPods Pro 2: Cena a dostupnost

Apple AirPods Pro (2. generace) ANC Earbuds jsou nyní v prodeji za 249 (329 CAD / GBP 249 / AU399), což je stejná částka, jakou původní AirPods Pro spuštěné v roce 2019. Jsou k dispozici v obchodě Apple Store za plnou požadovanou cenu, ale lze je také nalézt u online maloobchodníků zlevněných na 229 v Amazonu a 239 ve Walmartu, zatímco Best Buy je má za plnou cenu s bezplatnou čtyřměsíční zkušební verzí Apple Music Trial.

Původní AirPods Pro byl v obchodě Apple ukončen, ale stále lze nalézt v prodeji, zatímco akcie vydrží s nejlepšími nabídkami AirPods.

Pokud jde o hospodářskou soutěž, je to o něco menší než míra průchodu u dvojice vlajkových lodí pro sluchátka pro hluk. Sony WF-1000XM4, nejlepší uchazeč o nejlepší bezdrátové uší, přichází na 279, zatímco nově spuštěné Bose Tickcomfort Earbuds II stojí 299. To znamená, že můžete získat AirPods Pro 2 za trochu méně.

Jistě, existuje řada skvělých skutečných bezdrátových uší za méně než 200. Sennheiser CX Plus a OnePlus Buds Pro Přijďte na mysl. ale pokud se díváte pouze na velké zvukové společnosti, nový AirPods Pro je velmi rozumná volba.

Recenze AirPods Pro 2: Design

Na první pohled může být obtížné rozeznat rozdíl mezi první generací AirPods Pro a New AirPods Pro-, ale strávit s nimi dost času a nebudete mít žádný problém s nimi se vyprávět kromě sebe od sebe navzájem.

Klíčovým rozlišením mezi nimi je vestavěný reproduktor v případě, že uvidíte pokaždé, když se podíváte na nabíjecí port a nový háček smyčky pro šňůru. Nejedná se o radikální přepracování v žádném měřítku, ale brání mi v zvednutí nesprávných airpodů, když jsem měl dva páry vedle sebe.

Při držení těchto dvou sluchátků však nevšimnete velkého rozdílu hmotnosti nebo velikosti. Původní AirPods Pro měří na 1.2 x 0.9 x 0.9 palců, zatímco nové AirPods Pro 2 jsou 1.22 x 0.86 x 0.94 palců. v podstatě se čísla mírně liší, ale není tam žádný hmatatelný rozdíl.

Pokud jde o váhu, jak původní AirPods Pro, tak nové AirPods Pro 2 jsou 0.19 uncí. Dejte je do uší a nebudete cítit rozdíl.

Skutečnou změnou bude samozřejmě na samotných uších a hardwaru, který je uvnitř nich. Pro nové AirPods Pro 2 používá Apple nový senzor detekujícího kůže namísto senzoru přiblížení, aby zjistil, kdy jsou uší na versus, když je sunrujete, což nabízí významné zlepšení ve srovnání s původními AirPods a zahrnuje menší pár náušnice v krabici, aby poskytovaly lidem menší uši lepší pečeť.

Mít správnou pečeť je naprosto zásadní Naštěstí můžete kdykoli vyzkoušet přizpůsobení pomocí možnosti testu v nastavení AirPods Pro.

Uvnitř uší jsou dvě nové podrobnosti o konstrukci klíčů: špičkový bezdrátový čip H2 a vlastní zesilovač, který pohání znovu vyladěné ovladače. Dostaneme se k tomu, jak se tento faktor do výkonu později v přezkumu, ale nemohli jsme ukončit sekci designu, aniž bychom alespoň zmínili jejich existenci v uších.

Celkově, zatímco design není velkým odklonem od původních AirPods Pro. existuje řada jemných exteriérových a podstatných interiérových vylepšení, která je odlišují.

Apple AirPods Pro 2 Recenze: pohodlí

Tady to je, jeden z velkých důvodů, proč byste měli upgradovat na AirPods Pro 2, pokud stále používáte dvojici standardních nebo druhé generace AirPods- to je ve srovnání velmi pohodlné.

Jsou pohodlnější, protože AirPods Pro 2 nadále používají spíše špičky měkkého křemíku svého předchůdce než design plastové skořepiny používané na původních airpodech. Rozdíl je v tom, že silikonové špičky jemně odpovídají ušnímu kanálu, než aby ho přinutili otevřít širší pro tvrdé plastové pláště. V praxi to znamená, že můžete nosit sluchátka mnohem déle, aniž byste je museli vzít ven-umožnit celodenní nošení bez problémů. (Můžete si také přečíst o tom, jak tento spisovatel vyzkoušel tipy pro pěnové ušní s jeho AirPods Pro 2 a udělali velký rozdíl).

Jak již bylo zmíněno dříve, určitě chcete napravit správně, takže si udělejte čas s zahrnutými tipy na uši, abyste se ujistili, že získáváte nejlepší pečeť. Možná se necítí tak bezpečně v uchu, když děláte intenzivnější atletické aktivity. například bychom je nenosili při sportu. jsou však bezpečné, aby byly převezeny do tělocvičny a patří mezi některé z některých z nich Nejlepší běžící sluchátka a nejlepší tréninková sluchátka. Také jsme se pokusili běžet s AirPods Pro 2, abychom viděli, jak by drželi.

Celkově se jedná o uši do uší a po několika hodinách používání se budou cítit nepříjemně. Uši prostě neměly mít něco, co by je blokovalo celé hodiny denně. Pokud jde o sluchátka v uši, jsou však pohodlnější než ostatní.

Recenze Apple AirPods Pro 2: Nastavení

Pokud používáte zařízení iOS, nastavení je bezproblémové. Opravdu vše, co vyžaduje, je držet AirPods poblíž zařízení iOS a uvidíte na obrazovce výzvu, zda je chcete spárovat. Pokud jste již dříve vlastnili pár uší Apple, znáte vrták.

Tentokrát je nového, že obraz uší zobrazených v telefonu bude odpovídat přesným uším ve vašich rukou. což znamená, že pokud jste za emodži vyplatili navíc, to se také objeví v telefonu, když jdete Spárujte to.

Jakmile se AirPods spáruje, zeptá se, zda chcete vyzkoušet personalizovaný prostorový zvuk. Abychom získali správná měření, budou ušní uší přehrávat hudbu s různou úrovní výšky, aby zjistily, která z nich zní nejvíce 3D pro vaše uši. Je to v mnoha ohledech podobné testu u lékaře oka, když se zeptají, zda obrázek jeden nebo obrázek dva vypadá jasněji. Nemusí to být 100% přesné, ale pomáhá to zlepšit tento zážitek celkově a absolutně doporučujeme provést test 20 sekund po nastavení.

Pokud chcete více možností přizpůsobení, lze nalézt v nastavení AirPods, která najdete v aplikaci Nastavení v zařízení iOS. Místo pohřbení nabídek hluboko uvnitř nastavení připojení Bluetooth je to přímo v horní části aplikace Nastavení a snadné je najít. Uvnitř najdete možnosti, jak přejmenovat AirPods, přepněte ovládání hluku z režimu průhlednosti na zrušení šumu a různé možnosti ovládacích prvků, pokud se vám nelíbí výchozí nastavení. To je také místo, kde budete moci znovu povolit personalizované nastavení prostorového zvuku, pokud jste jej při nastavení odmítli.

Je zde mnoho toho, co se zde nezměnilo, ale několik kousků a kusů, které se změnily, jsou inteligentní rozhodnutí.

Apple AirPods Pro 2 Recenze: Ovládací prvky

Jedním z problémů, který původní Airpods Pro, o kterém se často nemluvilo, byla neschopnost změnit objem na uších. Pokud byste chtěli změnit svazek, musíte se buď zeptat Siriho pěkně nebo vytáhnout telefon z svého, abyste jej sami změnili.

To není problém s AirPods Pro 2, které mají vylepšené dotykové ovládací prvky, které podporují přejetím nahoru a dolů na stoncích, aby se zvýšila nebo snížila objem. Kromě ovládacích prvků hlasitosti můžete jednou klepnout na sluchátka a pozastavit hudbu, přeskočit nebo převinout skladby se dvěma nebo třemi kohoutky, a držet se přepínat aktivní zrušení šumu.

Tyto ovládací prvky budou fungovat bez ohledu na to, zda jste na iOS nebo Androidu, ale pokud chcete ovládat sluchátka pomocí Siriho, budete se muset držet iOS.

Apple AirPods Pro 2 Recenze: Funkce Siri

Zde je místo, kde čip H2 opravdu svítí. Být schopen používat hands-free Siri je skvělé-jak se vám oznámí, když přijdou. S pomocí AirPods Pro 2 se Siri ve skutečnosti cítí spíše jako chytrý asistent než oslavovaný časovač potravin.

Pokud jde o přímé nové funkce, není zde mnoho. Vše, co byste mohli použít s Siri s původním AirPods Pro je k dispozici na AirPods Pro 2 a naopak. Malý rozdíl je v tom, že náušnice mají nyní přesnější sledování, když povolíte najít moji… možnost v nastavení AirPods.

Recenze Apple Airpods Pro 2: Zrušení hluku

Kdyby Bose Tichém Comcomfort Earbuds 2 nebylo spuštěno těsně před Airpods Pro 2, které by posledně jmenované snadno vyžádalo název nejlepších uší ANC z roku 2022. bohužel je to nyní docela blízké volání mezi nimi.

Když je aktivní s hraním hudby ve středním objemu, zrušení hluku může překonat to, co cítím, je 95% hluku domácnosti a kanceláře. Nebudete moci slyšet osobu, která sedí vedle vás, i když se na ně díváte a nudný hučení kanceláře nezmizí.

Jak již bylo řečeno, když je prostě máte bez přehrávání jakékoli hudby, proklouzne nějaký zvuk a můžete dokonce slyšet malé syčení uší, které se snaží zrušit malá množství okolního hluku.

Pokud jde o vylepšení, Apple říká, že AirPods Pro 2 zruší dvojnásobek množství šumu jako jejich předchůdců. připustila tvrdá data k potvrzení. ale existuje znatelný rozdíl mezi nimi. Cítíme, že zrušení hluku je přinejmenším stejně dobré jako ostatní na trh vedoucími, jako je Sony WF-1000XM4, a snadno sedí v prvních třech třech časech, pokud jde o naprostou hluk.

Recenze Apple AirPods Pro 2: Režim průhlednosti

Režim průhlednosti je polární opak aktivního zrušení šumu. místo toho, aby hluk zabránil, zesiluje okolní hluk. a dělá to zatraceně dobrou práci.

Chcete.li jej aktivovat, můžete buď vyjmout jeden sluchátko a nechat jediný sluchátko dovnitř, nebo stisknout a držet jeden z stonků, aby se změnil z aktivního zrušení šumu na režim průhlednosti.

Proč byste tedy chtěli na prvním místě režim průhlednosti? Představte si, že jste v letadle a zeptáte se, co byste chtěli pít. Místo toho, abyste vytáhli sluchátka, můžete je udržet, zapnout režim průhlednosti a pokračovat s pravidelnou konverzací. Můžete ji také zapnout, když běžíte, abyste slyšeli provoz, nebo v kanceláři, pokud chcete zůstat naladěni na to, co říkají všichni ostatní.

Apple AirPods Pro 2 Recenze: Kvalita zvuku

Podívej, Airpods Pro 2 nikdy nenahradí moje otevřená zpětná sluchátka Sennheiser, která používám pro kritické osy-ale formují některé opravdu pěkné detaily, které byste nemohli slyšet tak jasně s jinými ušími. Například jste si možná všimli, že úvod do „zranění“ devíti Inch Nails (a skvěle pokrytý později Johnny Cash) měl na začátku písně určitou disonanci, ale opravdu uslyšíte, jak mocný je ten střetající zvuk je s novými AirPods Pro.

Když už mluvíme o mocnosti, musíme to předat Apple na způsobu, jakým nové ušní dolby zprostředkovávají dolby Atmos prostorový zvuk. Ve srovnání s konkurencí jsou AirPods Miles dopředu s technologií prostorového zvuku a hudba se jednoduše promění v trojrozměrný zážitek s těmito sluchátky. Alba smíchaná v Atmos-jako Natural Brown Prom Queen-se cítí všeobjímající. Soundstage není žádná hrana, ale spíše se to rozšiřuje všude kolem vás.

To neznamená, že zobrazování. kde jsou nástroje umístěny ve směsi. je perfektní, ani všechny nástroje nejsou dokonale zastoupeny v uších. Vyšší frekvence se mohou zpočátku cítit trochu únavu ve srovnání s jinými sluchátky (jen zkuste jakoukoli skladbu Ozzy Osbourne, pokud mi nevěříte) a nízký konec by mohl být o něco bohatší. V závislosti na tom, jakou hudbu posloucháte, že by to nemělo být porušejícím obchodu, ale mohlo by to způsobit, že některé z vašich oblíbených písní-včetně jedné z mých vlastních oblíbených „Dark Needsies“ od červených horkých chilli paprik-se cítí trochu lehké, když přichází na nízký konec.

Poslouchání stejné písně na obou dvojicích uší. původní AirPods Pro a Airpods Pro 2. můžete slyšet mírný nárůst v basové odezvě, ale není to tak podstatné, že stojí za to, aby se zakopal starší generaci jen pro nový zesilovač a Řidič.

Druhým rysem, se kterým bereme umbrage, je nedostatek skutečné bezchybné podpory. Apple aktualizoval každou skladbu v Apple Music, aby streamoval v bezeztrátové kvalitě. ale tato podpora končí, když nasadíte pár uší a data jsou přenášena bezdrátově. Protože k odeslání dat přes Bluetooth bude vždy potřeba nějaká forma komprese, neočekávali jsme zde zcela nový kodek, ale bolí, že platí za službu, kterou nemůžeme plně ocenit u vlastních bezdrátových uší Apple.

Apple AirPods Pro 2 Recenze: životnost baterie

Zatímco skutečná bezerázná zvuková podpora neprovedla řez pro seznam vylepšení, jistě se zlepšila výdrž baterie. Nyní, místo 24 hodin poplatku v tomto případě, se díváte na 30 hodin a sluchátka trvá šest hodin na jednom poplatku místo čtyř.

Při našem testování jsme byli schopni ověřit tato čísla. i když jsme přistáli trochu blíže k pěti hodinám na poplatek a 26 hodin s případem. Tato čísla se pravděpodobně změní, protože se uší se v nadcházejících měsících více využívají, takže si vezměte čísla mimo krabici se zrnkem soli.

Na uších jsme zjistili, že je trochu divné, že při dočasném účtování září jantaru. LED v pouzdru bude zářit asi 15 sekund, poté vypněte. To nás přimělo obavy, že AirPods vůbec se nenabíjejí. Nechali jsme je na nabíječce na dvě hodiny. a, hle, a hle, jsme se k nim vrátili plně nabitý.

Jedním z velkých oznámení společnosti Apple je, že přepracovaný případ nabíjení Magsafe‌ může být nyní účtován nabíječkou Apple Watch a při začne se nabíjí hluk, který vydá hluk. Je to jemné vylepšení a raději bychom měli plně zářící Amber LED po celou dobu nabíjení, ale to je spíše osobní preference než nějaká chyba se samotnými AirPods.

Recenze Apple AirPods Pro 2: Kvalita hovoru a připojení

Kvalita hovoru je oblast, kde jsme doufali, že uvidíme nějaké vylepšení, ale nenašli jsme mnoho: hovory uskutečněné s AirPods Pro 2 vždy zněly trochu tlumeně ve srovnání s voláním na reproduktoru. Bohužel to znamenalo, že lidé nás stále upřednostňovali používání vestavěného reproduktoru telefonu než AirPods-a po poslechu hlasové schránky zaznamenané s AirPods-neobviňujeme je.

Důvod, proč nevidíme moc změny. pokud vůbec. je to, že Apple neudělal moc pro mikrofonní pole uvnitř samotných uší. Ano, čip H2 může být schopen provést trochu zvukového zpracování, aby se odstranil více hluku na pozadí, ale pokud jde o skutečnou hlasovou jasnost, jsou AirPods omezeni mikrofony.

To neznamená, že AirPods mají nejhorší kvalitu hovoru jakýchkoli uší, které jsme vyzkoušeli. ne. je to jen to, že kvalita hovoru je relativně nevýrazná pro to, co je jinak velmi prémiovým produktem.

Recenze AirPods Pro 2: Verdikt

Nestojí za to vyhodit dokonale dobrý pár originálních AirPods Pro, ale AirPods Pro 2 to absolutně stojí za to pro první kupující a lidi, kteří potřebují náhradu. To jsou téměř dokonalé skutečné bezdrátové uší. s několika menšími problémy, které jim brání v bodování nejvyšší známky, kterou můžeme rozdávat. Pro nové majitele iPhone 14, kteří hledají více na míru na míru na míru, jsou to vrchol technologie Apple.

Jak testujeme

S více než 30letými zkušenostmi s testováním a kontrolemi zvukových produktů spotřebitelů pro všechny druhy médií a značky s velkým jménem po celém světě sleduje zvukový tým ToM’s Guide s přísným testovacím režimem, pokud jde o kontrolu každého produktu a určování toho Nejlepší produkty k přezkoumání doporučení v našich nákupních průvodcích.

Vyhodnocujeme sluchátka na základě pětibodového systému (1 = nejhorší, 5 = nejlepší). Pokud produkt zasáhne téměř každou značku, udělí vyhledávaný doporučený odznak, zatímco naše cena za nejlepší hodnotu hovoří za sebe. Pouze produkty se skutečně výjimečným výkonem napříč deskou získají odznak editora výběru.

Další informace naleznete v naší stránce How We Test for Tom’s Guide.

Apple AirPods Pro 2 vs AirPods Pro: Time to Upgrade?

Nejnovější vlajková loď Apple Buds mají několik působivých nových triků.

Kredit: Recenze/Ryan Waniata

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Po téměř třech letech Apple konečně aktualizoval své milované AirPods Pro. The AirPods Pro (2. generace) —Aka AirPods Pro 2. přidávají nové funkce, podpora výdrže baterie a úplné proměny pro aktivní režim zrušení hluku a transparentnost. Zatímco design je téměř identický, pod povrchem má Apple zcela nový taška.

Není pochyb o tom, že nejnovější AirPods Pro je mnoho vylepšených, ale stojí za upgrade? Níže rozdělujeme rozdíly mezi AirPods Pro 2 a původními AirPods Pro, takže se můžete rozhodnout, zda jste připraveni se pohybovat nahoru nebo zavěsit.

Cena

Na rozdíl od druhého gen Watch SE, Apple nesnížil počáteční cenu svých nejnovějších AirPods Pro, drží na 249 msrp. Společnost také nahrazuje starý pár, což znamená, že existuje datum vypršení platnosti, jak dlouho budou stále k dispozici. To znamená, že dokud nebudou pryč, můžete očekávat, že najdete bývalý pár v prodeji až o 50 méně.

Náš výběr: AirPods Pro (Original)

Funkce a design

AirPods Pro 2 (vlevo) a původní AirPods Pro jsou téměř identické v designu.

Vizuálně je mezi těmito modely velmi malý rozdíl. Vypadají téměř identicky, s několika variacemi odvzdušňování a dokonce nese stejné 5.4-gramová hmotnost na pupen. Myslím, že když máte na planetě nejoblíbenější sluchátka, nejste schopni provést velké změny designu.

To je většinou dobrá věc pro mnoho kupujících. Zatímco AirPods nejsou tak bezpečné jako sportovní modely, jako jsou Jabra’s Elite 7 nebo Beats Fit Pro, zůstanou pro mě ve většině situací a zůstanou pohodlně celé hodiny. V případě nabíjení dochází k jedné zjevné změně; Apple přidal na vnější stranu reproduktor a šňůrku spolu s interními sledovacími technika.

Případy AirPods Pro jsou také téměř totožné na exteriéru, ale nový režim (vpravo) nabízí reproduktor a konektor šňůrku.

Kromě nových režimů rušení a adaptivní transparentnosti šumu (které se dostaneme níže), další velkou změnou je přidání nastavení objemu v ovládacích prvcích. Spolu s mačknutím a držením režimů přehrávání, přehrávání a okolních zvuků můžete nyní sklouznout prstem nahoru nebo dolů po ovládacích nozech AirPods Pro 2, abyste zvýšili nebo nižší objem. Funguje to docela dobře a je to jedna z primárních aktualizací, na které jsme doufali.

Jinak, zatímco The New AirPods Pro zaměstnává nejnovější a největší čip H2 oproti předchozímu křemíku H1, získáváte stejný let funkcí přátelských k iOS. Mezi ně patří sdílení iCloud/zvuku, hands-free „Hey Siri“ a automatické přepínání mezi zařízeními připojenými k iCloud. Získáte také základy, jako je automatická pauza, když vytáhnete pupen, bezdrátové/magsafe nabíjení za pouzdro a ipx4 odolnost proti vodě v obou párech.

Náš výběr: AirPods Pro 2

Režim zrušení hluku a transparentnosti

To je místo, kde se hra, jak se říká, změnila. AirPods Pro 2 upgradoval zrušení šumu, který stojí vysoký proti prakticky každému páru, který jsme testovali. To zahrnuje nejlepší pupeny, jako je Sony WF-1000XM4 a Bose Tiché ušní sluchátka, které AirPods setkávají nebo porazit při rušení hluku přes frekvence. Dokonce se dobře drží proti špičkovým nadměrným ušilům, WH-1000XM5 společnosti Sony.

AirPods Pro 2 nabízejí nesmírně lepší aktivní zrušení šumu.

Tento výkon fouká předchozí AirPods Pro z vody. Ve skutečnosti jediný pár, který překonal nejnovější AirPods Pro’s v naší baterii testů, je Boseova podobně působivé ušní ušní ušní síně dva).

Upgrade výkonu je o to působivější, protože nové AirPods udržují stejný štíhlý podvozek a lehký, něco, co inženýři společnosti Apple připisují novému křemíku H2.

Podobně nový adaptivní režim průhlednosti zní nejen jasněji, přirozeněji a méně připojený než předchozí verze, ale také omezuje nejhlasitější zvuky ve vašem prostředí, které pomáhají zabránit nebezpečným zvukům životního prostředí. Zatímco ani recenze, ani Apple nemohou schválit AirPods Pro 2 jako ochranu uší, byl jsem schopen je vyzkoušet jak na stadionu drsného NFL, tak na rockové show a pracovali téměř stejně jako moje vlastní ušní zátru.

Náš výběr: AirPods Pro 2

Životnost baterie

Toto je odpověď ořechů a šroubů: Nový AirPods Pro získejte lepší výdrž baterie. Nové pupeny nabízejí až 6 hodin na poplatek se zrušením hluku (při testování jsme dostali trochu více), zatímco staré párové vrcholy ve 4.5 hodin s ANC. Ani číslo nebude otáčet hlavy a můžete získat mnohem více z možností, jako je společnost Sony WF-1000XM4, ale 6 hodin je slušných. Můžete to posunout na 7 bez režimů okolního zvuku, zatímco nový případ nabíjení přidává až 30 hodin celkem.

Náš výběr: AirPods Pro 2

Zvukový a volací výkon

Nejnovější model vyhrává znovu, pokud jde o výkon zvuku.

Zatímco volání je skvělé a zvukové solidní pro oba páry, AirPods Pro 2 poskytuje lepší zvukový výkon. Je tu lepší stereofonní zobrazení, zvýšená věrnost a bohatší a silnější basy. Nyní také nabízejí personalizovaný prostorový zvuk, ačkoli to dosud nepřineslo obrovskou změnu výkonu v našem testování.

Buď pár je skvělý pro volání, ale zdá se, že nový pár má také výhodu, což mi umožňuje volat i v extrémně hlučném prostředí. Dokonce jsem testoval nový pár vedle probíhající staveniště s mojí sluchově postiženou mámou bez problému.

Pokud jde o výkon zvuku, jsou k dispozici lepší možnosti, včetně výše uvedené společnosti Sony WF-1000XM4 a Sennheiser’s Momentum True Wireless 3. Nový zvuk je přesto velmi slušný a vylepšení stačí k tomu, aby se pro nejnovější pár vyhrálo další vítězství.

Náš výběr: AirPods Pro 2

A vítězem je …

Nejnovější model AirPods Pro je skvělý nákup a dokonce stojí za upgrade pro jejich působivé nové funkce.

Toto je zjevné vítězství pro AirPods Pro 2, ale skutečnou otázkou je, zda je třeba upgradovat. Podle mého názoru nový AirPods Pro 2 nabízí dobrý důvod, aby alespoň zvážili, aby se posunul nahoru, zejména pokud buď výrazně vylepšený zrušení hluku nebo vynikající režim adaptivní transparentnosti zní přitažlivě přitažlivě.

Pokud jde o to, co si můžete koupit z brány, zatímco můžete určitě ušetřit nějaké peníze za bývalý pár (i když je stále k dispozici). S lepší baterií vydrží celkově déle a pokroky v režimech a ovládacích prvcích okolních zvuků jsou hlavní upgrady použitelnosti, které stojí za investici.

Jinými slovy, jsou to celou cestu AirPods Pro 2. Jsou to výrazné zlepšení, které nabízejí funkce příští generace, které by je měly udržovat konkurenceschopné pro další dlouhý úsek mezi páry.

Související obsah

Posouzení

Odborníci na recenze produktů mají všechny vaše nákupní potřeby zakryté. Sledujte recenze na Instagram, Tiktok nebo Flipboard pro nejnovější nabídky, recenze produktů a další.

byly přesné v době, kdy byl tento článek zveřejněn, ale může se v průběhu času měnit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS