AmazFit GTS 2 Recenze. Xiaomi Amazfit GTS

AmazFit GTS 2 Recenze

Huami v loňském roce spustila dvě chytré hodinky v rámci série GT Amazfit. GTR 2 a GTS 2. Již jsme zkontrolovali GTR 2 a byli jsme ohromeni jeho designem, obrazovkou OLED, hladkým uživatelským rozhraním a výdrží baterie, která je delší než jakýkoli smartwatch se skutečným operačním systémem.

Dnes máme GTS 2 s sebou, což je z hlediska vnitřních látek do značné míry totožné s GTR 2, ale přichází s jiným designem. Takže který z nich byste měli dostat? Acmalfit GTS 2 jsem použil několik týdnů, abych to zjistil.

AmazFit GTS 2 Specifikace

 • Displej: 1.65 „, 348×442 Pixel AMOLED barevná obrazovka, 341 PPI pixel hustota, 3D sklo
 • Popruhy: Odsílatelné silikonové popruhy, šířka 20 mm
 • Operační systém: RTOS
 • Funkce: Monitor srdeční frekvence v reálném čase, měření hladiny kyslíku v krvi, monitor stresu, odolnost proti vodě 5ATM, sledování spánku, sledování sportu, krokový čítač, upozornění na upozornění na stojící, připomenutí, vyhledávač telefonu, předpověď počasí, ovládání hudby, offline hlas, offline hlas, offline hlas, offline hlas Ovládání, volání
 • Sportovní režimy: než 90 sportovních režimů, včetně chůze, venkovního cyklistiky, jógy a bazénu
 • Senzory: Biotracker BioTracker 2 ppg Biologické optické senzor, senzor SPO2, akcelerometr, gyroskop, senzor tlaku vzduchu, senzor okolního světla
 • Připojení: Bluetooth 5.0, WLAN 2.4GHz, kompatibilní s Androidem 5.0 a iOS 10.0
 • Pozice: GPS GLONASS
 • Misc: lineární motor, mikrofon, reproduktor
 • Baterie: 246 mAh
 • Životnost baterie (inzerovaná): 7 dní
 • Barvy: Midnight Black, Desert Gold a Urban Grey
 • Rozměry: 42.8 x 35.6 x 9.7 mm
 • Hmotnost: 24.7 gramů

Design

Na 24.7 gramů, AmazFit GTS 2 je velmi lehká a pohodlná nosit během tréninku a v noci. Jeho hlavní modul je vyroben ze slitiny hliníku a obrazovka je pokryta 3D sklem, které se pěkně mísí po stranách a nabízí bezproblémový zážitek. 20mm odnímatelné silikonové popruhy GTS 2 jsou hladké a nemám na ně žádné stížnosti.

AmazFit GTS 2

Na levé straně GTS 2 je reproduktor a vpravo je fyzické tlačítko. Nabízí slušnou zpětnou vazbu a používá se k odemčení chytrých hodinek, návratu do předchozí nabídky a probuzení obrazovky. A stejně jako několik dalších chytrých hodinek AmazFit, je to také jediný způsob, jak na GTS 2 přístup ke všem funkcím. I když si můžete přizpůsobit jeho gesto dvojitého lisu, abyste rychle spustili aplikaci. Ve výchozím nastavení otevírá tréninkovou aplikaci.

Reproduktor na levé straně fyzické tlačítko na pravé straně

Lesklý zadní panel AmazFit GTS 2 je vyroben z plastu a je domovem nabíjení konektorů, senzoru SPO2 a biologického optického senzoru BioTracker 2 ppg. Jsou umístěny na zvýšené desce, což pomáhá zabránit hromadění špíny v průběhu času a zajišťuje správný kontakt s kůží pro přesné měření.

Nabíjení kolíků s biotracker 2 ppg biologický optický senzor a senzor SPO2

Amazefit GTS 2 také přichází s 5atm vodou odolností, což znamená. Nelíbí se mi však celkový design GTS 2. Smartwatch vypadá elegantně a má malou stopu, která může oslovit lidi s menšími zápěstí. A pokud je to něco, čemu se chcete vyhnout, je lepší hledat jinde.

Zobrazit

Amazefit GTS 2 sportuje 1.65 „Vždy na AMOLED displej s rozlišením 348×442-pixelů, které přichází s ochranou takzvaného diamantového uhlíkového povlaku (ODLC), díky čemuž je poškrábán a odolný vůči opotřebení.

Panel je docela živý a při 100% jasu jsem byl schopen vidět obsah na obrazovce pod silným slunečním světlem bez velkých potíží. Není to nejjasnější, ale dělá to práci.

Displej má pěknou dotykovou reakci a podporuje přes 60 obličeje hodinek prostřednictvím aplikace Zepp v době psaní této recenze, které jsou seskupeny do šesti kategorií. Umělecký kreativní, cvičební zdraví, tradiční klasický, digitální dashboard, více funkcí a průkopníka módy. Většinu z nich se mi líbí, ale pokud se vám nelíbí, co je v nabídce, máte možnost vytvořit si vlastní tvář hodinek nahráním fotografie z párového smartphonu prostřednictvím aplikace Zepp.

Sledujte tváře dostupné v oficiální aplikaci Amazfit

To znamená, že některé z dostupných tváří hodinek jsou přizpůsobitelné, což vám umožňuje vybrat, jaké informace chcete vidět na tváři hodinek. Většina tváří v hodinách podporuje odpovídající vždy na displeji (AOD), což znamená, že hodinářská tvář na domovské obrazovce a na AOD vypadá podobně.

Pomocí aplikace Zepp můžete vytvořit vlastní hodinky pro GTS 2

Displej vždy na zapnutí lze také automaticky zapnout/vypnout v daném čase denně. Načasování lze přizpůsobit z aplikace Zepp a také GTS 2. Získáte také tři styly obličeje hodinek pro AOD. Sledujte tvář Watch Face, Digital Watch a Face Watch.

Vždy na displeji na AmazFit GTS 2

Software

AmazFit GTS 2 je kompatibilní se zařízeními pro Android a iOS a musíte si stáhnout aplikaci Zepp do svého smartphonu, abyste mohli nastavit smartwatch, synchronizovat data a pohrávat si s jeho nastavením.

Data a nastavení AmazFit GTS 2 v aplikaci Amazfit Android

Aplikace Zepp byla nazývána AmazFit až do loňského roku, ale na vnitřní straně se moc nezměnilo ani po rebrandingu. Tato aplikace má i nadále zkratky pro některá nastavení na více místech a ty, které nejsou podporovány nositelnými.

Je to už několik měsíců od rebrandingu a AmazFit by měl vyladit návrh aplikace, aby nabídl lepší uživatelský zážitek, ale skutečnost, že dosud nemohli poslat nesprávnou zprávu svým současným a potenciálním zákazníkům.

Aplikace AmazFit Android potřebuje přepracování designu

Avšak vlastní operační systém běžící na GTS 2 reaguje, má jednoduché uživatelské rozhraní a funguje to stejně jako na GTR 2: přejetím na ústavu přináší oznámení a přejetí dolů vám poskytuje rychlý přístup k rychlému přístupu Několik nastavení a zároveň ukazuje procento baterie, počasí a stav připojení. Tato nastavení se rozprostírá na několika stránkách, které můžete horizontálně posouvat, a bylo by hezké umožnit uživatelům přizpůsobit tyto zkratky podobným způsobem, co vidíme na zařízeních Android. Ale myslím, že je to příliš mnoho na to, abych očekával od RTOS smartwatch.

To znamená, že levý přejetí na úseku vám umožní přístup k pai, cíli aktivity, srdeční frekvence, počasí a stránky pro ovládání hudby. Tyto aplikace s rychlým přístupem můžete přizpůsobit a znovu uspořádat jejich objednávku zamířením do Nastavení Uživatelské preference Aplikace Quick Access Nabídka na GTS 2.

Rychlá nastavení na AmazFit GTS 2

Švihák vpravo představuje zkratkové karty, včetně ovládání hudby, alarmu, počasí, pai, srdeční frekvence, cíle aktivity a SPO2 ve výchozím nastavení. Můžete to změnit podle svých představ navigaci na Karta profilu AmazFit GTS 2 Karty zkratky Nabídka v aplikaci Zepp.

Chcete.li získat přístup ke všem funkcím a nastavením a zahájit trénink, musíte se spolehnout na fyzické tlačítko, které lze také použít k přechodu přímo na domovskou obrazovku, pokud nechcete naskočit přes několik pravých přejetí v uživatelském rozhraní, abyste se vrátili zpět na předchozí obrazovku.

Způjčení seznamu aplikací pouze pomocí tlačítka stisknutím je zbytečné a vede k ne tak příjemnému zážitku. AmazFit se mohl zbavit aplikací s rychlým přístupem nebo karty zkratky, protože oba slouží podobnému účelu a místo toho by přidělili gesto přejetí doleva/pravého přejetí pro seznam aplikací.

Funkce a výkon

GTS 2 je jednou z nejvíce bohatých smartwatchů z AmazFit. Dodává se s monitorováním srdeční frekvence v reálném čase, měřením hladiny kyslíku v krvi, sledováním spánku, sledováním stresu, sedací připomínkou a 90 sportovními režimy.

Kromě toho GTS 2 přichází s ovládáním hudby, předpovědí počasí, vyhledávačem telefonu, barometrem, kompasem, GPS, stopky, časovačem odpočítávání, zámkem obrazovky a oznámeními o aplikacích. Kromě toho získáte 3 GB interního úložiště a ovládání hudby, ale kupodivu neexistuje kontrola kamery. něco, co jsme viděli dokonce i na nositelných rozpočtech.

GTS 2 má na palubě mikrofon a také reproduktor, který vám umožňuje odpovídat na telefonní hovory, když je připojen k smartphonu prostřednictvím Bluetooth. Nositelné můžete také ovládat prostřednictvím hlasových příkazů.

Pro monitorování srdeční frekvence používá AmazFit GTS 2 biologický optický senzor BioTracker 2 PPG, který může automaticky měřit puls v intervalu 1 minuty, 5 minut, 10 minut a 30 minut. Srdeční frekvence lze také měřit ručně z chytrých hodinek, kdykoli chcete, což v průměru trvalo 15-20 sekund v mém testování. Získáte přehled o svých denních údajích o srdeční frekvenci v grafické podobě na GTS 2, ale pro podrobnou analýzu potřebujete aplikaci Zepp pro podrobnou analýzu.

Biologické optické senzor BioTracker 2 ppg

Stojí za zmínku, že GTS 2 zaznamenal během tréninku občas nepřesný puls, takže je nejlepší nepoužívat údaje o srdeční frekvenci ze sportovních režimů jako základ pro diagnostiku a léčbu. Ale když jsem porovnal hodnoty manuálního měření s T-Rex Pro, byly většinou stejné.

Sledování srdeční frekvence na AmazFit GTS 2

Dalším problémem, který jsem měl, byl se senzorem SPO2 na mé jednotce, který většinu času odmítl pracovat a neměřil hladinu kyslíku v krvi. To by mohlo být specifické pro mou jednotku, takže pokud senzor pracuje normálně na vaší chytré hodinky, najdete všechna data o nasycení krve v aplikaci Zepp.

Měření hladiny kyslíku v krvi se senzorem SPO2 na AmazFit GTS 2

Dále máme sledování spánku, což je přesné. No, přinejmenším usínání, probuzení a vzhůru byly zaznamenány přesně GTS 2, ale nemůžeme to samé říci pro lehký spánek, hluboký spánek a REM spánek, protože jsme neměli způsob, jak určit přesnost z těchto čísel.

To znamená, že Amazefit GTS 2 také zaznamenává odpolední zdřímnutí a monitoruje kvalitu dýchání spánku. Nedá vám však pohled na váš spánek jako Stratos 3, takže se musíte spoléhat na aplikaci Zepp, abyste zkontrolovali celkový počet hodin, které jste spali, a zároveň se podívejte na další data.

AmazFit GTS 2 také zaznamenává odpolední zdřímnutí

GTS 2 může také měřit vaše úrovně stresu. Probíhá se automaticky každých pět minut a data denního napětí jsou přístupná na chytrých hodinách s podrobnými informacemi uvedenými v aplikaci Zepp.

Úrovně stresu

Jak jsem již řekl, AmazFit GTS 2 podporuje více než 90 sportovních režimů, které jsou seskupeny do 12 kategorií. Běh chůze, cyklistiky, plavání, venkovní sporty, vnitřní sporty, tanec, bojové sporty, míčové sporty, vodní sporty, zimní sporty, sporty a další.

Některé z venkovních sportů, včetně plavání s otevřenou vodou, podporují sledování tras GPS, ale kvůli situaci Covid-19 v Indii jsem nemohl otestovat přesnost vestavěného GPS Smartwatch, což eliminuje potřebu nést smartphone smartphone Sledovat tréninkovou trasu. Rovněž stojí za zmínku, že během tréninku můžete ovládat hudbu s levým přejetím na obrazovce a navigovat uživatelské rozhraní GTS 2 a zkontrolovat oznámení, což je oceněno.

Můžete se vydat do sekce Aktivity na GTS 2 a získat přístup ke všem cvičebním údajům shromážděným sportovním režimem, která je lépe prezentována v sekci záznamu cvičení v aplikaci Zepp.

Data tréninku

Kromě sportovních režimů má GTS 2 také automatický počítadlo kroku. Není to úplně přesné jako mnoho jiných chytrých hodinek a fitness kapel, ale stále máte spravedlivou představu o tom, kolik jste šli. Stejně jako některá jiná zdravotní data, můžete zkontrolovat denní počet kroků na GTS 2 a vydat se do aplikace Zepp pro váš denní, týdenní, měsíční a roční výkon.

Data kroků a kalorií

Posledním prvkem zdraví a fitness v seznamu je sedavá připomínka, která se také nazývá připomínka stálého.

Stojící připomenutí

Jak tomu bylo u většiny smartwatches Amazifit na chvíli, správa oznámení na GTS 2 není dokonalá a potřebuje vylepšení, protože smartwatch vám nedovolí odstranit oznámení, když se poprvé objeví na obrazovce. Také je nemůžete smazat jednotlivě z oznámení a musíte je všechny vyčistit pomocí tlačítka pro odstranění umístěné dole.

Kromě toho GTS 2 neukazuje odpovídající ikony všech aplikací v oznámeních, což ztěžuje určení, která aplikace odeslala oznámení. Takže protože smartwatch nezobrazí ani název aplikace. Nejen to, že pravé gesto přejetí přejetí na předchozí obrazovku nefunguje v oznámení, což znamená.

Oznámení o aplikaci

Hudební ovládání na AmazFit GTS 2 fungovalo tak, jak je inzerováno, a protože Smartwatch má na palubě 3 GB úložného prostoru, můžete načíst své oblíbené seznamy skladeb a hrát je přímo přes bezdrátové sluchátka/reproduktory, aniž byste vyžadovali smartphone. Samozřejmě můžete také poslouchat písně prostřednictvím reproduktoru nositelného, ​​pokud dáváte přednost, ale neočekávejte nic mimořádného.

Hlasové ovládání offline fungovalo dobře, i když byly časy GTS 2 na hlasové příkazy neodpovídaly. V době psaní tohoto, GTS 2 vám umožní hrát/pozastavit hudbu, spustit/zastavit cvičení, otevřít aplikaci nebo upravit některá nastavení. AmazFit také zaváděl podporu Alexa, ale do mé jednotky ještě nedorazil.

Mezi další šikovné funkce GTS 2 patří heslo zámku, otáčení obrazovky a varování vibrace, což usnadňuje identifikaci různých upozornění, aniž by došlo k dosažení smartphonu.

baterie

AmazFit GTS 2 zabalí baterii 246 mAh, která se tvrdí, že nabízí až sedm dní autonomie s následujícím nastavením a využitím:

 • Monitorování srdeční frekvence vždy zapnuté
 • Povoleno sledování spánku
 • 150 oznámení denně, která rozsvítí obrazovku
 • Displej se zapnul 30krát denně zvednutím zápěstí
 • Provozování chytrých hodinek při nejvyšším jasu obrazovky po dobu 5 minut každý den
 • Cvičení třikrát týdně
 • Běží po dobu 30 minut s povoleným GPS

Během mého testování netrvala baterie v průměru ne více než tři dny s následujícím využitím a nastavením:

 • Výchozí hodinky
 • Povolená obrazovka zvednutí
 • Zobrazit jas na auto
 • Vždy povoleno zobrazení po dobu 17 hodin
 • Oznámení a objem alarmu nastavené na 50%
 • Automatický interval monitorování srdeční frekvence nastavený na jednu minutu
 • Povoleno sledování spánku
 • Získávání více než 100 oznámení po celý den, která rozsvítí obrazovku a vibrují chytré hodinky a spotřebovávají další energii
 • Asi 20 minut vnitřní chůze denně

Jakmile je baterie zcela vypuštěna, můžete nabíječku spojit s GTS 2 k nabíjení smartwatch. Amazfit říká, že může plně nabíjet GTS 2 z plochého na 100% za přibližně 2 hodiny, ale při mém testování to přešlo z bytu na 100% za 1 hodinu 30 minut v průměru.

Výrok

AmazFit GTS 2 je opravdu pěkný chytrý hodinky. Je lehké a pohodlné nošení, má zářivý displej AMOLED s dobrou dotykovou odezvou a uživatelské rozhraní je také hladké. Jeho odolnost proti vodě 5ATM vám umožní sledovat váš výkol plavání, zatímco přesné sledování denního spánku vás informuje o vašich spících návycích. Smartwatch má také na palubě 3 GB úložného prostoru, což znamená.

Kromě toho také získáte reproduktor a mikrofon, který vám umožní telefonovat přímo z chytrých hodinek, když je připojen k smartphonu, a offline hlasové ovládací prvky, které vám umožní ovládat GTS 2 Hands-Free-Free.

Ale GTS 2 není dokonalý. Jeho správa oznámení vyžaduje zlepšení a výdrž baterie je menší než GTR 2, což se očekává, protože samotná buňka je menší (246 mAh vs. 471 Mah). Kromě toho Smartwatch občas nereaguje na hlasové příkazy, ale to je něco, co by se Ama AmalFit mohl snad zlepšit pomocí aktualizace softwaru. Navíc by přepracování aplikace doprovodné Zepp bylo také moudré rozhodnutí, protože je to docela nepořádek.

Odpověď na otázku položená na začátku: GTS 2 se blíží k nabízení zážitku podobného GTR 2, ale jeho menší vytrvalost baterií by mohla být pro některé dohodu. A pak je tu design GTS 2. Smartwatch vypadá pěkně a elegantně, ale jeho relativně menší stopa by mohla odradit některé z nákupu přes GTR 2, což přichází s podobnými funkcemi a lze jej také použít pro formální příležitosti. Přichází ve sportu a klasických vydáních. První z nich je v Indii v Indii ceny stejně jako GTS 2, což je INR12,999 (175/145 EUR), zatímco druhý stojí INR13,499 (180/150 EUR).

A pokud chcete něco sportovnějšího, drsnějšího a odolného, ​​pak máte také možnost jít na Amazifit T-Rex Pro, což také stojí to samé jako GTS 2 v Indii v době psaní. Nepřichází však s reproduktorem, mikrofonem, ovládacími prvky offline a interním úložištěm pro přehrávání hudby. Zde si můžete přečíst naši recenzi Amazefit T-Rex Pro, abyste se o tom dozvěděli více a recenzi GTR 2 zde.

Klady

 • Lehký a pohodlný
 • Živá obrazovka
 • Odolnost proti vodě 5atm
 • Offline hlasové příkazy
 • 3GB interní úložiště
 • Přesné sledování spánku se spánkem REM a odpolední monitorování zdřímnutí
 • Umožní vám vytvořit vlastní upozornění na hodinky a vibrace

Nevýhody

 • Správa oznámení potřebuje zlepšení
 • Oficiální aplikace potřebuje přepracování designu
 • Žádné ovládání kamery
 • Nespolehlivý senzor SPO2
 • Životnost baterie

To se snaží tvrdě, ale GTS 4 Mini Pales ve srovnání se staršími GTS 3.

Android Central Verdict

Mohlo by to vypadat jako část, ale AmazFit GTS 4 Mini není plnohodnotná chytrá hodinka. Získáte dobře postavený fitness tracker se spoustou sportovních režimů a senzorů měření zdraví, ale podpora aplikace třetích stran je nevýrazná a celková zkušenost není tak bohatá, jak se očekávalo. Je lepší investovat do starších GTS 3 místo toho, abyste se usadili méně s GTS 4 Mini, protože to stojí to samé.

Klady

 • Spolehlivá životnost baterie
 • Měření srdeční frekvence a kyslíku
 • Sledování spánku a fitness
 • 120 sportovních režimů s GPS a hydroizolací
 • Alexa vestavěná
 • Snadno trvá týden nebo déle

Nevýhody

 • – Nelze odpovědět na oznámení
 • – Špatná podpora aplikace třetích stran
 • – Žádná rotující koruna
 • – Sestavení se necítí prémiové
 • – Nepřesné nevlastní soubor
 • – Stále žádný NFC pro platby

Proč můžete důvěřovat Android Central

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Amazfit nikdy nedokáže zachytit naše srdce s jeho rozpočtovými nositelnými. Jistě, nepřicházejí se všemi výhodami opotřebení, ale zabalí úder při zvažování toho, co za ně zaplatíte.

Byli jsme fanoušky smartwatches z AmazFit. Zejména GTS 3 zanechal trvalý dopad, protože zadržel pravý zůstatek při udržování ceny k úpravě. Novější Amazefit GTS 4 a GTS 4 Mini mají hodně co žít, zejména s ohledem na to, že GTS 4 Mini stojí stejně jako starší GTS 3.

Když balíček z Amazfit dorazil k mému prahu, sundal jsem si ceněné pixelové hodinky a připoutal jsem se na pokorné GTS 4 Mini. Přepínač byl drastický, což mohlo trochu ovlivnit mé názory. Dříve jsem však také testoval GTS 3, takže to byl standard, který jsem si vybral pro spravedlivé srovnání.

Cena a dostupnost

AmazFit odhalil GTS 4 Mini Smartwatch v červenci 2022. GTS 4 Mini je cena 120 na většině maloobchodníků včetně Amazon, Best Buy a Walmart. Obvykle najdete chytré hodinky střední třídy za 10 off.

Amazefit GTS 4 Mini přichází ve čtyřech barevných variantách. Můžete si vybrat mezi půlnoční černou, plameňákou růžovou, mincovou modrou a měsíčním svitem bílým. Uvedené varianty spárují kufřík šedé Gunmetal s černými pruhy, pouzdro růžového zlata se světle růžovými pásmami, stříbrným pouzdrem s lehkými mátově zbarvenými pásmami a lehkým zlatým pouzdrem s béžovými pásmami, v tomto pořadí.

Co mám rád

Na první pohled se zdá, že levné a veselé AmazFit GTS 4 Mini je totožné s AmazFit GTS 3. Bližší pohled pomáhá divákovi zjistit malé rozdíly mezi předchůdcem a jeho následným modelem. I když má stále jasný a křupavý panel AMOLED, GTS 4 Mini má menší 1.65palcová obrazovka. Hloubka barev je pěkná a denní světlo nepředstavuje viditelnost obrazovky.

GTS 4 Mini je lehký nositelný, takže je velmi pohodlné pro dlouhodobé opotřebení. Je také poměrně malá velikost, ale sestavení je odolné, s odolností proti vodě 5 atm. Za pár sekund můžete vyměnit univerzální 20mm pásy. Vzhledem k tomu, že konektor PIN je běžný, GTS 4 Mini je kompatibilní s téměř jakýmkoli 20mm pásem se stejnými konektory s konektory.

Na zdraví věcí nabízí GTS 4 Mini také spánek a menstruační sledování. To, co mi bylo opravdu užitečné, byly malá smysluplná připomenutí k pití vody a postavit se a chodit, když jsem chvíli seděl. Pokud jste někdo, kdo pracuje na počítači po dlouhou dobu, pravděpodobně tyto malé věci oceníte stejně jako já.

Mezi další senzory patří monitor srdeční frekvence a senzor SPO2 pro měření nasycení kyslíkem. I když nemohu říci totéž pro snímač kyslíku krve, porovnal jsem monitor srdeční frekvence s mým pixelovým hodinky a bylo to stejně přesné. Amazefit GTS 4 Mini byl o něco pomalejší při vyzvednutí a hlášení změn, ale to je přijatelné vzhledem k cenové skupině.

Všechny statistiky zdraví a fitness zaznamenané AmazFit GTS 4 Mini jsou úhledně uspořádány v nádherné aplikaci Zepp. Počínaje trasami GPS na procházce, kde jste zpomalili a kde jste urychlili, na hloubkové podrobnosti o kvalitě spánku a srdeční frekvenci po celou noc. AmazFit vykonává vynikající práci při přijímání surových dat shromážděných jeho nositelným a převedením na užitečné informace pro uživatele.

Vedle AmazFit GTS 3 GTS 4 Mini ve skutečnosti nedává moc smysl. Oba AmazFit Smartwatches vás nastaví zpět 120, ale ironicky, starší model přináší mnohem více ke stolu a má to více prémiový pocit.

Rámy na GTS 4 Mini jsou opravdu silné a tlačítko koruny se netočí, což je škoda, protože dotyková odpověď není tak dobrá jako GTS 3. Kromě toho je displej 0.O 10 palců menší, takže posouvání je únavný úkol. Při zpětném pohledu neexistuje podpora aplikací třetí strany, takže stejně nebude mít moc procházet, ale to se nepočítá jako vítězství pro GTS 4 Mini.

Обзор умных часов Amazfit GTS. отличная альтернатива Amazfit Bip?

Pro GTS 4 Mini není k dispozici tak mnoho tváří v hodinách, jako ostatní AmazFit Watches, což je další bummer. A to tam nekončí. GTS 4 Mini nemá NFC pro platby, neexistuje žádný reproduktor ani úložiště na palubě pro hudbu a GPS je zcela zbytečný, pokud není připojen k vašemu telefonu přes Bluetooth.

Sledování kroků je neuvěřitelně nepřesné, což mě vede k tomu, abych věřil, že Amazfit vyskočil na krokoměru, aby snížil náklady. Když jsem testoval chytré hodinky, zaznamenal to osm kroků, zatímco jsem seděl na židli celé hodiny, aniž bych vstal nebo se pohyboval. Toto je jen jeden příklad z mnoha.

Pro mě Amazefit GST 4 Mini doručil asi šest až sedm dní provozusů při úplném použití. Cítil jsem se, jako by to bylo příliš méně ve srovnání s 15denní výdrží baterie inzerované AmazFit. Abych byl spravedlivý, sedm dní je stále hodně a já už jsem dal kredit, kde to bylo splatné. Ale mám pocit, že deklarované hodnocení baterie by mělo být blíže skutečné výdrži baterie na střední až těžké použití.

Jakmile GTS 4 Mini konečně zemře, nabíjení je zálohováním takovým pracným závazkem. Dosažení 60% od nuly trvá 46 minut. Moje GTS 4 Mini vzrostla na 82% za 1 hodinu a dvě minuty. Nakonec zasáhlo 100% po jedné hodině a 45 minut od připojení.

Spousta ryb v moři stojí stejně jako AmazFit GTS 4 Mini a zabalit podobné funkce. Pokud je váš rozpočet těsný, může cokoli od Garmin, Fitbit nebo Ahamafit samotné dát GTS 4 Mini běh za své peníze. Fitbit Versa 3 a Garmin Vivomove Sport slouží jako vynikající konkurenti, což vám dává vše, co GTS 4 mini plechovky a další.

Skutečným konkurentem pro GTS 4 Mini je samozřejmě GTS 3. Model GTS Amazfit’s Last-Gen GTS stojí to samé, nabízí více, vypadá lépe a funguje lépe. Proč byste si koupili GTS 4 Mini, když existuje GTS 3? Ve skutečnosti neexistuje žádné ospravedlnění. GTS 3 je nepochybně a nepochybně lepší chytré hodinky obou.

Pokud chcete zážitek z vlajkové lodi Android Smartwatch, s Samsung Galaxy Watch 5 se nesmí pokazí.

Měli byste si to koupit?

Měli byste to koupit, pokud.

 • Chcete rozsáhlé funkce pro sledování zdraví a fitness
 • S rozpočtem nemáte moc volnosti
 • Chcete něco extrémně lehkého a pohodlného
 • Potřebujete Alexa na palubě

Neměli byste to koupit, pokud.

 • Chcete konečný třesk za svou babku
 • Potřebujete NFC pro platby a
 • Chcete širokou škálu aplikací třetích stran
 • Rádi navigujete smartwatches pomocí rotujícího bočního tlačítka
 • Chcete spoustu bohatých funkcí a přesné sledování kroků

Moje konečná realizace byla tato: AmazFit GTS 4 Mini není skutečná chytrá hodinka. Je to spíše fitness tracker, který přináší více ke stolu, něco jako kříženec mezi nimi.

Určitě je to levné, ale pak s GTS 4 Mini to ukazuje. To je jedna věc, kterou od rozpočtu nechcete. Na druhou stranu, Amazifit GTS 3 se cítí mnohem plynulejší a kvalita sestavení je výše uvedená zářez. Starší smartwatch má větší displej, lepší sledování, více sportovních režimů a lepší dotykovou citlivost.

Pokud máte ve svém a mysli 120 a koupíte si smartwatch AmazFit, doporučuji vám zvolit si starší nositelné nositele. GTS 3 je lepší výběr každým myslitelným způsobem. Sakra, získáš ještě více sportovních režimů a větší displej. Navíc se tlačítko koruny otáčí a pomůže vám navigovat hodinky.

Tyto jemné rozdíly se zpočátku nezdají být jako moc, ale na konci dne vyrábějí nebo rozbijí produkt. Bohužel pro GTS 4 Mini, prostě tam není dost, aby ospravedlnil svou cenovou značku, ne když jsou chytré hodinky jako GTS 3 stále ve hře.

AmazFit GTS 4 Mini Review: Smíšené pocity

AmazFit je jednou z nejpopulárnějších nositelných značek s různými možnostmi v různých kategoriích rozpočtu. AmazFit Bip je pro masový trh dostupnější nositelnější, zatímco řada GTS je možnost střední třídy. Over, Amazefit GTR a T-Rex nositelné nabízejí lepší design a budování kvality s některými jedinečnými funkcemi ve srovnání s jejich rozpočtovými protějšky.

amazfit, recenze, xiaomi

Značka nedávno obnovila svou slavnou mini sérii nositelných sérií GTS mini spuštěním nového Amazifit GTS 4 Mini, který obsahuje kovový rám, displej AMOLED, 15denní výdrž baterie, vždy zapnuto podporu a další.

Ale je to nejlepší chytré hodinky pod 7 000 Rs, nebo je příliš mnoho vtípků, které snižují celkovou zkušenost? Pojďme to zjistit v naší recenzi AmazFit GTS 4 Mini.

AmazFit GTS 4 Mini: Sestavení a design

Stejně jako většina chytrých hodinek na trhu má GTS 4 Mini obdélníkový kovový rám s mírně zaoblenými rohy. Hodinky váží jen 19 gramů, což je velmi lehké a sotva můžete cítit jeho váhu, když ji nosíte na zápěstí. Nicméně bychom tomu neřekli hodinky nejvyšší kvality, protože jsme viděli hodinky v tomto segmentu cen, které se cítí lépe.

Pokud jde o kvalitu popruhu, je to velmi pěkné. Neměli jsme žádné problémy s nošením hodinek po dlouhou dobu, ale musíte najít to pravé vhodné pro vaše zápěstí, nebo by to mohlo být trochu poškrábané na vaší kůži. Také můžete snadno vyměnit popruh za další, kterého dáváte přednost.

Kdybychom měli na co si stěžovat, bylo by hezké, kdyby se tlačítko/tlačítko napájení zdvojnásobilo jako digitální koruna, což by zlepšilo celkový zážitek hodinek. Na zadní straně hodinek jsou senzory SPO2 a srdeční frekvence a také dva magnetické kolíky pro rychlé nabíjení hodinek.

Kromě toho jsou hodinky odolné proti vodě 5 atm, takže je můžete snadno plavat nebo ponořit do vody až 50 metrů hluboko.

AmazFit GTS 4 Mini: displej

Displej GTS 4 Mini je malý krok od svého předchůdce, GTS 2 Mini. Velikost obrazovky se zvýšila z 1.55 až 1.65 palců a rozlišení se mírně zlepšilo. Je to stále displej AMOLED, který podporuje funkci „vždy na displeji“.

Displej je zdaleka jedním z našich oblíbených aspektů GTS 4 Mini. Je ostrý, živý a dostatečně jasný, takže si můžete snadno prohlédnout čas venku na přímém slunečním světle.

Displej však není dokonalý. Vzhledem k tomu, že displej se neosvěží při 60 Hz, často jsme cítili, že hodiny byly trochu pomalé a hladce neodpověděly na naše doteky/kohoutky. Také, zatímco rámečky kolem displeje jsou trochu silné, nezasahují z celkového zážitku, protože hluboké černoši AMOLED dobře se mísí s černými hranicemi.

Když jsme poprvé obdrželi hodinky, vždy na displeji fungovalo skvěle a automaticky se vypnulo v noci podle našeho rozvrhu. Ale brzy se to změnilo, AOD se již v noci automaticky nevypnul, ai když jsme se pokusili AOD úplně deaktivovat, zůstalo to na. Dříve neříkané než udělat; Rychlý tovární resetování opravil náš problém.

AmazFit GTS 4 Mini: výkon

Než se dostaneme do výkonu hodinek, nejprve se podívejme na výkon připojení. AmazFit GTS 4 Mini používá Bluetooth 5.1 standard pro připojení a nikdy jsme neměli problém s párováním hodinek s naším smartphonem. Spojení bylo pevné a bez námahy, takže na přední straně konektivity neexistovaly žádné stížnosti.

Výkon uživatelského rozhraní hodinek byl také docela hladký, s občasnou tržkou. Jak jsme již zmínili dříve, nedostatek displeje 60 Hz způsobuje, že hodinky se cítí trochu pomalé a snižují celkový zážitek.

Přechod na nejdůležitější část všech hodinek fitness, sledování aktivity. Během našeho testování jsme zjistili, že hodinky jsou docela přesné při počítání srdeční frekvence a kroků. Stalo se však, že hodinky nepočítaly některé kroky, ale to je něco, co lze opravit s budoucí aktualizací softwaru.

Také se nám líbila funkce sledování spánku, protože je docela přesná, snadno pochopitelná a poskytuje podrobné informace o kvalitě spánku. I když podpora pro SPO2 je dobrá funkce, doporučujeme investovat spíše do zdravotnického prostředku než do hodinek, pokud jen hledáte zařízení pro měření hladiny kyslíku.

Navíc to všechno doplňují, hodinky také podporují 105 sportovních režimů, včetně venkovního běhu, běžeckého pásu, plavání, Zumby a dalších. Bohužel se nepovažuji za fitness šílence, který dokáže všechny sporty, ale sledovací výkon byl pro činnosti, které jsem udělal, docela slušný.

Hodinky mohou také měřit úrovně stresu, které jsme zjistili, že jsou více trikem, než je opravdu užitečné.

AmazFit GTS 4 Mini: Baterie a software

Než se dostaneme do výkonu hodinek, nejprve se podívejme na výkon připojení. AmazFit GTS 4 Mini používá Bluetooth 5.1 standard pro připojení a nikdy jsme neměli problém s párováním hodinek s naším smartphonem. Spojení bylo pevné a bez námahy, takže neexistovaly žádné stížnosti na konektivitu.

Výkon uživatelského rozhraní hodinek byl také docela hladký, s občasnou tržkou. Jak jsme již zmínili dříve, nedostatek displeje 60 Hz způsobuje, že hodinky se cítí trochu pomalé a snižují celkový zážitek.

Pojďme se přesunout do nejdůležitější části fitness hodinek, sledování aktivity. Během našeho testování jsme zjistili, že hodinky jsou docela přesné při počítání srdeční frekvence a kroků. Stalo se však, že hodinky nepočítaly některé kroky, ale to lze opravit s budoucí aktualizací softwaru.

Také se nám líbila funkce sledování spánku Watch, protože je docela přesná a snadno pochopitelná a poskytuje podrobné informace o kvalitě spánku. I když podpora pro SPO2 je dobrá funkce, doporučujeme investovat spíše do zdravotnického prostředku než do hodinek, pokud jen hledáte zařízení pro měření hladiny kyslíku.

Navíc to všechno doplňují, hodinky také podporují 105 sportovních režimů, včetně venkovního běhu, běžeckého pásu, plavání, Zumby a dalších. Bohužel se nepovažuji za fitness šílence, který dokáže všechny sporty, ale sledovací výkon byl pro mé aktivity docela slušný.

Hodinky mohou také měřit úrovně stresu, které jsme zjistili, že jsou více trikem, než je opravdu užitečné.

amazfit, recenze, xiaomi

Na straně aplikace doprovodné je, že jsou dobré zprávy. Zepp (dříve známá jako aplikace AmazFit) je doprovodná aplikace pro GTS 4 Mini, která funguje bez problémů. Získáte podrobné informace o svých fitness aktivitách, jako je počet kroků, cyklus spánku atd. Aplikace také umožňuje přístup k více než 50 hodinky, které můžete snadno aplikovat na hodinky. Někteří mohou považovat dostupnost obličejů hodinek za trochu nízké; Proto doporučujeme přečíst si tento článek a získat přístup k mnoha zábavným tvářům AmazFit Watch.

AmazFit GTS 4 Mini Review: Verdikt

Stručně řečeno, AmazFit GTS 4 Mini je dobrá fitness chytrá hodinka, která dělá mnoho věcí správně, ale také chybí některé věci ve srovnání s konkurencí.

Pojďme nejprve diskutovat o dobrých věcech o hodinách. Hodinky mají skvělý displej HD AMOLED, který zvyšuje celkový zážitek; Kvalita sestavení je docela dobrá a výdrž baterie, i když není nejlepší, je docela dobrá. Úrovně sledování a přesnosti fitness jsou také něco, co byste se neměli starat o nákup GTS 4 Mini.

Pokud jste na trhu pro hodinky Bluetooth, pak Amazifit GTS 4 Mini nemusí být vaše ideální fitness hodinky. Software také potřebuje nějaké vylepšení, když se setkáváme s chybami občas.

Pro Rs.7000, The AmazFit GTS 4 Mini je slušná nabídka, ale na trhu jsme na trhu nebyli nic jedinečného nebo nic, co jsme na trhu neviděli. Ve skutečnosti, pokud Alexa a lehký forma faktoru nejsou nanejvýš důležité, doporučujeme se podívat na vlastní GTS 2 A Amalfit, nebo pokud chcete ušetřit několik babek a také získat podporu hovoru, můžete se podívat na Realme Watch 3.

 • Dobrý displej
 • Skvělá kvalita sestavení
 • Poměrně přesné sledování
 • Pěkná výdrž baterie
 • Pohodlný popruh

AmazFit GTS Review: Apple Watch vypadá, ale ne software Apple

Během obchodní přehlídky IFA 2019 jsem strávil krátkou dobu s AmazFit GTS a moje první dojmy byly dobré. Ano, je to zřejmý klon Apple Watch, ale materiály a kvalita sestavení byly skvělé a obrazovka byla malá krása. Byla to moje první expozice všemu, co udělal AmazFit, populární značka pro ty, kteří se trawling Amazon pro Tech Bargains, ke kterému jsem se přiblížil s strachem, obával jsem se, že bych se setkal se zklamáním.

Toto první setkání mě vedlo k nošení a používání AmazFit GTS po mnohem déle, abych zjistil, zda by se mohlo zvýšit za levným, veselým klonem Apple Watch. Jinými slovy, software by vytvořil nebo zlomoval Amazefit GTS.

Design a obrazovka

GTS je příjemné překvapení. Myslím, že design Apple Watch se stal ikonickým, a zatímco někteří stále nesouhlasí s jeho stylem, je to výrazný a atraktivní, zejména když je spárován se správným popruhem. AmazFit nebyl ohledně svých návrhových možností jemný, ale rozhodl se pro jednu korunu napravo od těla, aby se vyhnul potenciálním soudním sporům.

Ano, vypadá to jako Apple Watch, ale není to nějaký nudný klon s nízkým rozpočtem. Kovové tělo je opravdu štíhlé. štíhlejší než série Apple Watch 5. a samotný kov dostal úžasnou taktilní texturu. Zástupce společnosti mi řekl, že to mělo, aby se hodinky cítily ještě více prémiové a funguje to.

Pouzdro je vyrobeno z plastu a sídlí snímač srdeční frekvence. Popruhy měří 20 mm a jsou trochu malé na větších zápěstích. AmazFit má několik barev, s černošským modelem vypadají tajně chladně a červené silikonové popruh vystupuje jako nejlepší alternativa.

GTS je pohodlně nosit. Je to lehké asi 25 gramů, štíhlé, aby se vešel pod manžetu, a disketový silikonový popruh je hladký a nikdy se nezachytí na chloupcích zápěstí. Nosit jej při spánku není problém a protože hodinky mají sledování spánku, může to stát za to udělat.

Je to obrazovka, která vás opravdu upouští. Panel 348 x 442 pixelů, i když jen 1.65 palců, je krása. Inky černoši a dobře navržený operační systém znamenají, že se zdá, že displej postrádá hranice a nevýhody jsou ostré kvůli hustotě pixelů obrazovky 340 pixelů na palec.

Jas může být spuštěn, pokud vypnete automatické jas, ale automatické jas funguje dostatečně dobře, že to není třeba tak činit. V aplikaci je k dispozici několik desítek obličeje hodinek, i když mnoho z nich má klasický styl hodinek, který opravdu nevyhovuje GTS. Některé z modernějších, nepředvídatelných stylů vypadají lépe. VŠECHNY je vždy na displeji a je zobrazen čas, počet kroků, den a datum. Funkce zvednutí a bdění aktivuje hlavní obrazovku rychle a efektivně.

Nosit Amazifit GTS jako hodinky. zařízení, které vypráví čas. je skvělý zážitek. Elegantní styl, chladný kovový pouzdro a nejvyšší pohodlí zajišťuje, že se nikdy nestane zátěží, nebo něco, na co se nemůžete dočkat.

Software

Zatímco Amazefit GTS vypadá skvěle a funguje jako hodinky, jeho operační systém není bez nedostatků.

Za prvé, nastavení je tak smíšená taška. Počáteční nastavení je snadné. Vytvoříte účet a poté pomocí kamery telefonu prohledejte QR kód. Fungovalo to perfektně s telefonem Android a iPhone 11 Pro.

Následovalo však několik hodin aktualizací. Stahování trvalo věky a převod na hodinky byl tak pomalý, že jsem několikrát myslel, že se to vzdalo. Dokonce i výměnné hodinky mohou trvat 30 sekund, takže bolest pokračuje, když přizpůsobíte hodinky.

Jakmile je zapnutý a funguje, software je atraktivní a dobře navržený. Přejedete přejetím menu a všechny ikony jsou jasně označeny. Není to raketová loď rychle, ale nikdy se nestane dostatečně pomalé, aby byla otravná.

Naučit se, jak používat software, je jiný příběh. Zahájení cvičení je snadné, ale dokončení je to méně. Nepři prste v nabídce nebo hledáte tlačítko na obrazovce. Místo toho musíte dlouho stisknout korunu, abyste se zastavili, pak ukončili trénink. Jedinou jindy, kdy se koruna používá, je zapnout hodinky, to není intuitivní.

Oznámení nikdy nefungovala dobře. Obdržel jsem několik oznámení, ale nikdy všechny z nich. Připojil jsem hodinky na dva různé telefony. iPhone a Android. a situace se nezlepšila. Dostal jsem oznámení o tweetech, ale například nikdy e.maily.

Obdržel jsem několik oznámení o aplikacích na iOS, ale většina z nich byla odpadky, které bych stejně nechtěl vidět. Změna nastavení, restartování hodinek a resetování procesu nastavení nemělo žádný účinek. Oznámení jsou důležitou součástí vlastnictví Smartwatch. Amazefit GTS neprošel.

Sledování aktivity

GTS přichází se sledováním pro 12 různých aktivit, včetně běhu, cyklistiky, lyžování a lezení, a navíc existuje otevřený cíl pro obecné cvičení. Hodinky jsou odolné vůči vodě na 50 metrů a lze je použít při plavání nebo v dešti a sněhu, ale ne pro potápění. Obrazovka ukazuje spálené kalorie, uplynulo čas a srdeční frekvence v režimu sledování fitness.

Cvičení jsou uložena v nabídce aktivit, která ukazuje některá užitečná data, jako je množství času, který vaše srdeční frekvence strávená v různých fázích, a graf ukazující, jak se změnil. Další informace naleznete v aplikaci AmazFit v telefonu a možnost aktivace GPS pro sledování běhů a jízdy na cyklu. Je to komplexní a snadno čitelné, ale informace nejsou nové nebo neobvyklé.

Byl jsem frustrovaný, když jsem zjistil, že hodinky vyplynuly vždy na obrazovce, když jste v režimu sledování aktivity, a právě jsem nechal obrazovku černou. Ovládala hudbu na mém iPhone, ale musel jsem ji vyzvat otevřením hudební nabídky. Měl jsem na sobě Amazifit GTS spolu s Honor Band 5. Oba byli při měření srdeční frekvence v několika rytmech od sebe a poskytli stejné výsledky jako monitor srdeční frekvence na běžícím pásu.

Hodinky vám připomínají, abyste se postavili, ale nevěnoval to velké pozornosti mé činnosti. Často mě to varovalo, musím se postavit jen okamžiky poté, co jsem se posadil z krátké procházky.

baterie

Uvnitř GTS je baterie 220 mAh. AmazFit očekává, že bude trvat 14 dní na jednom poplatku. Připojí se k vašemu telefonu s Bluetooth 5.0 a aplikace Amarfit je k dispozici pro iOS a Android. S obecným použitím jsem zjistil, že baterie AmacFit GTS vyčerpala každý den přibližně o 10%, takže deset dní byla vhodnější s několika hodinovými tréninky v mixu.

Cena, záruka a dostupnost

AmazFit GTS stojí 130 eur, nebo asi 145. Amazefit řekl digitálním trendům, že hodinky budou k dispozici v U.S. přes Amazon.com, ale zatím to není na prodej. Je k dispozici prostřednictvím dovozců pro 150 až 180 v závislosti na vašem výběru maloobchodníka.

Záruční covreage.se bude lišit. Pokud počkáte a koupíte prostřednictvím Amazonu, bude společnost zpracována společností; ale pokud importujete, bude to odpovědnost dovozce.

Náš pohled

Amazefit GTS je dobře vyroben z kvalitních materiálů a mám rád různé dostupné barvy, super štíhlý design a pohodlí. Má pevnou kondici a funkci sledování aktivity a obrazovka je dostatečně jasná a ostrá, aby bylo prohlížení potěšení. Podpora oznámení je však nepřijatelná, proces nastavení příliš zdlouhavý, software trochu kočárky a mimo design AmazFit GTS nic nenabízí oproti levnějším fitness pásům.

Existuje lepší alternativa?

Ano. Pro začátek, pokud si myslíte, že se jedná o alternativu Apple Watch pro váš iPhone, přemýšlejte znovu. nepřibližuje se nikde blízko. 400 Apple Watch Series 5 je nejlepší smartwatch, kterou si můžete koupit, a i když to znamená ušetřit na déle, je lepší to udělat a kupovat jeden, než utratit méně za levné chytré hodinky.

Nosil jsem AmazFit GTS spolu s Honor Band 5, která vydala všechna moje oznámení, sledovala moje tréninky a aktivitu a vypadala také slušně. Přesto to stojí 30 eur, nebo asi 40. Jak i velmi podobná Xiaomi Mi Smart Band 4 jsou lepší nákupy než AmazFit GTS, protože v podstatě nabízejí stejnou funkčnost za mnohem méně peněz. Jen chcete sledovat kroky? Casio’s 100 G-Shock GBA-800 a následující modely vykonávají tuto práci s přidaným stylem a houževnatostí.

Pokud chcete spíše smartwatch než fitness kapela, Mobvoi Ticwatch E2 je 160 a přichází s podporou Wearos na palubě a Google Fit podpora. Lépe vypadající mobvoi ticwatch c2 je 200. 275 fosilních sportů lze nalézt mnohem méně, pokud nakupujete a je atraktivní a lehký. K dispozici je také 200 Fitbit Versa 2 a 200 Withings Steel HR Sport.

Také cokoli děláte, nekupujte Amazefit GTS a nepokoušejte se to předat jako Apple Watch. Noste to s hrdostí, pokud ji dostanete, nepředstírejte, že je to něco, co není, i když to styl ztěžuje.

Jak dlouho to vydrží?

Hodinky jsou odolné vůči vodě a pouzdro je vyrobeno z kovu a plastu, se sklem na obrazovce. bude dostatečně odolné, pokud se vám nepodaří poškodit, abyste to poškodili. Za předpokladu, že Ahamafit pokračuje v podpoře hodinek pomocí aktualizací softwaru, určitě by měla trvat nějakou dobu. Avšak módní změny ve světě hodinek a chytré hodinky se vyvíjejí ještě rychleji, takže se nepřekvapuje, pokud se příští rok něco nového zatáčíte.

Měli byste si to koupit?

Ne. Dokud nebude software pevný a oznámení jsou doručena na Android i iOS, můžete udělat lépe za méně peněz.

Doporučení editorů

Andy je senior spisovatel společnosti Digital Trends, kde se zaměřuje na mobilní technologii, což je předmět, o kterém psal pro…

Zjistěte, zda můžete hádat, která smartwatch Huawei chce převzít svou nejnovější verzi. Říká se tomu HUAWEI Watch Ultimate a je vyrobeno tak, aby oslovilo venkovní typy, doplněné komplexním režimem potápění a expedice.

Má opravdu velkou obrazovku a velkou baterii také. To je pravda, Huawei Watch Ultimate je ultra konkurent Apple Watch. ale ještě to neprocházejí, protože to stojí za to vaši pozornost.

Právě teď existuje spousta skvělých slev na zařízení Apple. To znamená podstatné snížení cen na nejnovější řadě Apple Watch a také spousta iPadů. Pokud se chcete dozvědět více, jsme tu, abychom pomohli. Právě jsme si vybrali některé z našich oblíbených nabídek Apple, které se právě odehrávají. Podívejte se na ní. Apple Watch SE (2. gen).- 220, bylo 249

Не покупайте умные часы Amazfit GTS 2 пока не посмотрите это видео. Недостатки smart watch от Xiaomi

Apple Watch SE (2. gen) je zázrakem za tuto cenu. Snadno jeden z nejlepších nabídek smartwatch, pokrývá vše, co byste mohli potřebovat. Získáte komplexní, ale snadno použitelné sledování fitness díky systému aktivity Apple a stálým proudem výzev a odměn. Je to také rychlé díky mít nejnovější procesor. Přesto si stále užijete dvoudenní výdrž baterie s hodinami, které se snadno pohodlně nosí po celý den. Postrádá senzory EKG a Krev s řadou 8 spolu s neustálým displejem, ale to nebude problém pro každého. Klíčovou věcí je, že získáte vynikající chytré hodinky za skvělou cenu.

Hodinky Pixel jsou solidní první výlet jako debutové smartwatch společnosti Google. Stále však postrádá hrst funkcí, které předčasné osvojitelé požadovali, které se nacházejí na podobných zařízeních. Naštěstí dnes označuje začátek zavádění jedné často požadované funkce: Detekce pádu.

Detekce podzimu je zásadní zdravotní a bezpečnostní funkce, kterou jsou všechny chytré hodinky lepší pro to, a nyní se pixelové hodinky konečně připojí k řadám Apple Watch a Galaxy Watch s jejím doplňkem.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

Skutečná recenze Xiaomi AmazFit GTS Smartwatch: Nejen kopie Apple Watch

AmazFit GTS je nový chytrý hodinky od Xiaomi se stejným designem jako Apple Watch Series 4, s mladým, dynamickým a moderním vzhledem. Baterie a výkon jsou také jasnými skvrnami na tomto smartwatch.

Dobrý vzhled a přiměřená cena jsou vždy výhodou mnoha produktů Xiaomi. Ale pro tento nový chytrý hodinky se všechno nezastaví. Připojte se k nám, abyste zažili AmazFit GTS a zjistěte, zda stojí za to koupit v 150 dosahu nebo ne!

Design

Vlastníme design docela podobný The Apple Watch, vzhled Amazfit vypadá prvotřídní a luxusní. Lesklé sklo Gorilla 3, zobrazuje výrazné barvy. Xiaomi také docela potěšené zákazníky, když nabízejí zákazníky až 6 barev, aby si vybrali své oblíbené barvy vhodné pro muže i ženy.

Budete přitahováni vzhled AmazFit GTS. Produkty Xiaomi se vždy zabývají dostupným a vynikajícím výkonem. Pro AmazFit GTS je to také dobře vypadající a sofistikovaný design.

amazfit, recenze, xiaomi

Hodinky jsou 9.4mm tlustý a má 1.65palcová obrazovka AMOLED, tenká a lehká a 2.5D zakřivené skleněné hranice je plné mladistvé, moderní, špičkové krásy, která vyzařuje eleganci, když se nosí robustní vzhled s tělem vyrobeným z hliníkového rámu v kombinaci s polymerem. Silikonový popruh pro pohodlný, lehký pocity.

Zažijte vlastnosti AmazFit GTS

Software použitý na hodinách je poměrně jednoduchý, aby se každý uživatel mohl rychle seznámit. Jeho proprietární operační systém a nejsložitější přizpůsobení bude k dispozici prostřednictvím aplikace AmazFit, která zahrnuje základní funkce, jako jsou 12 režimů cvičení, přenos hudby, historie hovorů, zprávy, počasí atd.

Způsob, jak navigovat na Amazifit GTS, je snadné pochopit: přejeďte doprava, vlevo od obrazovky pro rychlý přístup k aplikaci krokoměru a snímače srdeční frekvence. Přejděte nahoru a otevřete nabídku. Můžete snadno přistupovat k App Store, jako jsou režimy cvičení, denní stav, data aktivity, oznámení, alarmy, časovač, obecné nastavení atd.

Sportovní funkce

AmazFit GTS je vybaven 12 režimy cvičení, jako je běhání venkovní, lyžování, chůze, běh s běžícím pásem, venkovní cyklistikou, vnitřní motorová jízdní kola, plavání s přírodním vodním prostředím, plavání. V bazénu, volný běh a vzpírání atd.

Společnost zahrnula Bio Tracker PPG do AmazFit GTS. Systém poskytne extrémně přesné parametry monitorování srdeční frekvence. 24hodinové nepřetržité monitorování srdeční frekvence AmazFit GTS je dobrá věc pro ty, kteří mají kardiovaskulární problémy, jeho zapnutí ukáže maximální, minimální a průměrnou srdeční frekvenci a pomůže uživatelům detekovat abnormality se zdravím.

Experimentujte s joggingem, chůzí a silovým tréninkem. Srdeční frekvence při chůzi po dobu asi 60 minut udržovala stabilní při 118 bpm. 126 bpm po přestávce asi 3 minuty, srdeční frekvence klesla na 86 bpm. Pod srdeční frekvencí je oznámení o rozsahu srdeční frekvence, jako je mírný pohyb, intenzita, aerobní atd.

Poté jsem upgradoval na robustnější cvičení s rychlým spuštěním 300 metrů, moje srdeční frekvence je asi 164 bpm velmi vysoká, pak hodinky vibrují, aby varovaly srdeční frekvenci na zvýšení, a budu běžet, abych znovu zpomalil, abych zajistil bezpečnost bezpečnost.

Po více než 2 hodinách sportovních aktivit se cítím docela spokojen s tréninkovým režimem, AmazFit vás upozorní, abyste upravili nejbezpečnější úroveň školení pro účastníky, aby se během tréninku vyhnuli problémům. Každý kilometr posouvá hodinky, jakmile bude informovat praktikantu.

Technologie GPS GLONASS je vestavěná pro schopnost sledovat cvičení po tréninku. Hodinky také zaznamenají historii tréninku a synchronizují s telefonem prostřednictvím aplikace AmazFit na chytrých telefonech s daty, jako je vzdálenost cukru, srdeční frekvence, čas odpočinku, kalorií správně konzumované atd.

Poměrně pohodlné pro sportovní nadšence, protože úzce monitoruje proces školení uživatele, čímž vám pomůže přizpůsobit vaši stravu a podle toho cvičit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS