Amazon Fire HD 10 nebo Samsung Galaxy Tab A 10.1, což je lepší. Tablet Galaxy 10

Amazon Fire HD 10 nebo Samsung Galaxy Tab A 10.1, což je lepší?

Amazon Fire HD 10 a Samsung Galaxy Tab A 10.1 byly propuštěny v roce 2019. Tato zařízení jsou poměrně nízký rozpočet, ale stále dokážou dělat úžasné věci. Ačkoli jeden z nich v některých rysech a některé jsou prostě preferenční.

Pocházejí od různých vývojářů, ale jsou mezi sebou srovnávány. Pokud se potřebujete rozhodnout mezi těmito dvěma tabletami, náš tým provedl recenzi, která porovnává obě zařízení. Číst dál!

Co je uvnitř krabice?

Podívejme se na obsah balíčků.

Balíček Amazon Fire HD 10 obsahuje

 • Amazon Fire HD 10
 • Rychlý návod
 • Průvodce pro věci, které můžete vyzkoušet s novým tabletem
 • USB-C nabíjecí kabel
 • 9W nabíjení cihel

Samsung Galaxy Tab A 10.1 balíček obsahuje

 • Tab z Samsung Galaxy A 10.1
 • Výuka zdraví a bezpečnosti
 • Rychlý návod
 • USB-C nabíjecí kabel
 • Nástroj pro přístup k kartě microSD

Technické podrobnosti o obou zařízeních

Vždy zdůrazňujeme, že technické údaje nejsou nejdůležitějším faktorem, ale je to stále důležité. Musíme se podívat na celkový výkon zařízení.

Amazon Fire HD 10

Rozměry 6.25 x 10.31 x 0.38 palců (15.9 x 26.2 x 0.98 cm)
Hmotnost 1.2 liber (0.504 kg)
Barvy Černá, švestka, soumrak modrá, bílá
Velikost obrazovky 10.10 palců (25.6 cm)
Rozlišení 1920 × 1200 pixelů
Procesor 2GHz Octa-Core
RAM 2 GB
Vnitřní úložiště 32 GB
Zadní a přední kamera 2-megapixel
Operační systém Android

Samsung Galaxy Tab A 10.1

Rozměry 5.8 x 9.64 x 0.29 palců (14.9 x 24.5 x 0.75 cm)
Hmotnost 1.01 liber (0.460 kg)
Barvy Černá, stříbro, zlato
Velikost obrazovky 10.1 palce (25.6 cm)
Rozlišení 1200 × 1920 pixelů
Procesor Octa-Core
RAM 2 GB
Vnitřní úložiště 32 GB
Zadní kamera 8-megapixel
Přední kamera 5-megapixel
Operační systém Android

Výhody a nevýhody

Podrobnosti ve srovnání

Stavět

Amazon Fire HD a Samsung Galaxy Tab A jsou podobné ve svých rozměrech. Také váha je téměř stejná, Samsung je 0.19 liber zapalovač. Větší rozdíl je jejich vnější materiál pro obal, Samsung Galaxy má kovové tělo, ale Amazon Fire A Plasto. Kovový se cítí dražší.

Obě tablety mají více možností barev. Samsung Galaxy. černá, stříbro, zlato. Amazon Fire. černá, švestka, soumrak modrá, bílá. Je hezké, že vývojáři nabízejí více možností, nejen klasické barvy. černé a bílé.

Na pravé straně, zatímco ji drží v režimu portrétu, má Samsung Galaxy tlačítko, ovládací prvky hlasitosti a slot pro kartu microSD, levá strana je prázdná. Nahoře je 3.5 mm konektor pro sluchátka, na dně-port USB-C, vedle něj dva reproduktory. Zadní kamera je umístěna na zadní straně levé strany, přední kamera na přední straně uprostřed. Soudě jen tím, že tento tablet má kovové tělo, může být odolnější vůči kapkám. Ale oficiálně není nic zmíněno o trvanlivosti.

Nahoře, zatímco v režimu portrétu Amazone Fire má 3.5 mm konektor pro sluchátka, port USB-C, tlačítko napájení a ovládací prvky hlasitosti. Oba reproduktory jsou umístěny na levé straně, nahoře a dole. Na pravé straně je slot microSD. Zadní kamera je umístěna na zadní straně pravé strany, přední kamera na přední straně uprostřed. Oficiálně není zmíněna žádná ochrana před vodou nebo kapkami.

Myslíme si, že obě zařízení jsou dokonce soudě podle sestavení. Amazon Fire má více barevných možností, ale Samsung Galaxy se cítí dražší v ruce.

Obrazovka

Amazon Fire a Samsung Galaxy mají stejnou velikost obrazovky, což je 10.1 palce.

Tabulka Samsung Galaxy A má rozlišení plného HD s 1920 x 1200 pixelů. To je naprosto v pořádku pro 10.1palcové obrazovky, samozřejmě, více vyšších tablet se stejnou velikostí obrazovky mají větší hustotu pixelů. Ale přesto vám tento tablet dává úžasný zážitek, ostrou kvalitu a detaily.

I když se nejedná o displej IPS, má opravdu dobré sledovací úhly. Tato obrazovka je také plně laminovaná, takže mezi displejem a přední sklem nebudou téměř žádné vnitřní odrazy. Tento tablet má krásné barvy a je vhodný pro jeho používání venku.

Amazon Fire HD má také rozlišení Full HD s 1920 x 1200 pixelů. Tato funkce vám poskytuje ostré detaily a úžasné barvy. Toto zařízení také není označeno jako obrazovka IPS, ale přesto jsou úhly pozorování slušné.

Samsung Galaxy vyhraje toto kolo znovu s malou funkcí. jas. jas. Lze jej snadněji používat.

Fotoaparát

Obě zařízení mají dvě kamery, jednu na zadní straně a jednu na přední straně. Ale kvalita a výkon obou kamer jsou odlišné.

Samsung Galaxy Tab A má zadní kameru s 8 MP a přední kameru s 5 MP, obrázky vycházejí docela slušné. Samozřejmě si můžete koupit tablety s vysoce kvalitními kamerami, ale videa a fotografie vycházejí dobře. Nejen, že můžete dělat videohovory, ale také pořizovat několik pěkných obrázků.

Amazon Fire HD má dvě kamery, oba s pouze 2 MP. Obrázky nevycházejí dobře. Ale za její cenu jsme neočekávali nic lepšího. Tento tablet je vhodný převážně pro videohovory, možná pro fotografování některých prací nebo školních materiálů.

V tomto kole je Samsung Galaxy jasným vítězem, ano, je to o něco dražší, ale kvalita fotoaparátu není ani srovnatelná s oheň Amazon.

Zvukový systém

Samsung Galaxy a Amazon Fire mají dva reproduktory, které se nacházejí na jedné straně, tato funkce vám nedává stereofonní zvuk.

Zvukový systém Amazon Fire není jeho síla, i když má duální reproduktory se značkou Dolby Atoms. Nejvyšší objem je asi 80 dB, což stačí k naplnění místnosti. Zvuk se však zdá být malý a bledý. Takže pokud jste hudba, milovník videa bychom vám doporučili koupit sadu sluchátek nebo sluchátek.

Samsung Galaxy má také dva reproduktory atomů Dolby, které jsou umístěny na jedné straně, takže stereofonní efekt není možný. Zvuk je trochu neživý a při hraní na maximální objem se reproduktory zkreslují. Pro tento tablet je 80%. 90% objem opravdu dobrý. Celkově reproduktory přinášejí dobrý zvuk při poslechu hudby nebo sledování videí, ale doporučujeme vám zakoupit externí zvukové vybavení.

Oba tyto zvukové systémy nejsou nejlepší, ale myslíme si, že galaxie Samsung je o něco lepší, protože má o něco lepší kvalitu zvuku.

Životnost baterie

Tablety jsou ve svých sestavách velmi podobné, ale co jejich baterie?

Samsung Galaxy má baterii 6150 mAh. Životnost baterie je dobrá. Tento tablet trvá asi 10 hodin. Což je docela působivé vzhledem k její ceně. Pokud sledujete pouze videa nebo surfujete přes internet, budete muset za dva nebo tři dny nabíjet tablet za dva nebo tři dny. Ale pokud hrajete hry s vysokou poptávkou, jako je PUBG Mobile.

Amazonský oheň má baterii 6300 mAh. To je o něco větší než galaxie Samsung. Tento tablet trvá asi 12 hodin při streamování videí s plným jasem. Takže můžete zachytit své oblíbené filmy, televizní pořady, videa nebo číst knihy po dlouhou dobu.

Soudě podle výdrže baterie Amazon Fire je lepší. Protože může být použit po více hodin než Samsung Galaxy.

Úložný prostor

Amazon Fire a Samsung Galaxy nemají mnoho možností úložiště.

Amazon Fire má možnosti interního úložiště 32 GB a 64 GB, které jsou dodávány s 2 GB RAM. Tyto možnosti podporují až 512 GB externího úložiště pomocí microSD karty. Z 32 GB získáte asi 24 GB úložiště, těchto 8 GB jsou buď „systém“ nebo „jiné“.

Samsung Galaxy má několik dalších možností interního úložiště s 32 GB přichází 2 GB RAM, ale s 64 GB a 128 GB přichází 3 GB RAM. Úložiště můžete také rozšířit na 512 GB pomocí karty microSD.

Maximální externí úložiště na obou tabletách je samozřejmě stejné. V tomto kole je Samsung Galaxy Tab A vítězem, ano, stojí to o něco více, ale ve dvou možnostech má více RAM než Amazon Fire.

Výkon

U tablety s nízkou cenou neočekáváte nic moc. Ale Samsung Galaxy a Amazon Fire ukazují naprosto naopak.

Amazon Fire HD má procesor MediaTek MT8173B. Toto zařízení provozuje nejnovější Amazon Fire OS 5.5, což je silně upravená verze Androidu Google. Procházení webu pomocí výchozího hedvábného prohlížeče je rychlé. Aplikace se otevírají poměrně pomalé a přepínání mezi nimi není o nic lepší, ale když jste v aplikaci App Scolling and Navigating, je hladké. Můžete dokonce multitask, zatímco máte 6 otevřených karet, jeho celkový výkon bude dobrý.

Neočekávejte, že tento tablet použijete pro spuštění nejnovějších her s vysokou poptávkou nebo jako výměnu notebooku. Při spuštění asfaltu 8 hra byla načtena déle než jiné špičkové tablety a došlo k některým přeskočeným rámům. Při hraní her s nízkým poptávkem, jako je Candy Crush.

Galaxie Samsung má procesor Octa-Core Exynos 7904. Provozuje Android 9.0 (koláč), nejedná se o nejnovější operační systém, ale lze jej upgradovat na Android 10.0. Můžete hladce surfovat na webu, sledovat YouTube a číst knihy. Některé náročné aplikace, jako je Adobe Lightroom.

Je velmi vhodný pro hraní her, můžete snadno spustit PUBG Mobile nebo do Dead 2. PUBG Mobile může být spuštěn na grafice HD, ale s touto možností můžete někdy vidět drobné koktání, zatímco na „vyvážení“ je to skvělé. Můžete nastavit tablet na vysokou grafiku do Dead 2, ale bude mít menší zpoždění, bude to plynulejší, pokud jej spustíte na středním nastavení.

Pokud jde o výkon, Samsung Galaxy Tab A je jasným vítězem, protože je celkově plynulejší, může lépe spustit náročné aplikace a je ještě lepší při surfování na webu.

Průvodce kupujícím

Pro koho jsou tato zařízení?

Soudě podle nízkých cen obou tabletů mohou být pro vaše děti úžasným prvním zařízením. Optimální vnitřní úložná kapacita, více barev. Za několik dalších dolarů přichází edice Amazon Fire Kids Edition se speciálním polstrovaným pouzdrem, rokem Freetime Unlimited a dvouletou zárukou, která pokrývá jakékoli škody způsobené jeho uživatelem.

Také jsou to dobré pro lidi, kteří používají tablety pro zábavu, čtení knih, streamování videí a hraní her.

Co můžete dělat s těmito zařízeními?

S oběma tabletami můžete snadno surfovat po internetu. Skočte z více webových stránek s pouze příležitostným koktáním. Světlá a velká obrazovka bude také vaše nová jít ve vašem každodenním životě. I když při otevírání webových stránek nebo procházení stránek s Amazon Fire bude více zpoždění.

Samsung Galaxy a Amazon Fire jsou vhodné pro čtení elektronických knih. Velká obrazovka, poměrně vysoký jas a rozlišení. Své oblíbené věci si můžete přečíst celé hodiny kvůli dlouhodobé baterii. Tyto funkce budou vaše každodenní čtení příjemnější.

Na obou zařízeních můžete snadno sledovat filmy, televizní pořady a videa. Protože má velkou obrazovku, pěkné rozlišení a dobrou výdrž baterie. Sledování vašich oblíbených věcí na těchto tabletech bude váš zážitek ještě lepší. Přestože bychom doporučili zakoupit si sluchátka nebo sadu sluchátek, abyste získali efekt stereo zvuků.

Samsung Galaxy Tab A je lepší z hlediska her. Má více RAM a lepší procesor. Můžete běžet náročné hry jako PUBG a ASFALT 8, ale Amazon Fire HD 10 vyniká skutečností, že tento tablet může podporovat Fortnite. Na obou tabletách můžete také spustit hry s nízkou poptávkou, jako je Candy Crush a Geometry Dash.

Konečný verdikt

Takže to byla recenze, kde jsme porovnali Amazon Fire HD 10 a Samsung Galaxy Tab A 10.1. Samsung Galaxy překonal oheň Amazonu v téměř každém rysu, pouze výdrž baterie na Amazon Fire je o něco lepší. Celkově může Samsung Galaxy provádět náročnější úkoly hladce než Amazonská oheň.

Přestože je Samsung Galaxy Tab A o něco dražší, přináší lepší funkce než ostatní. Ale pokud nechcete utratit více za tablet a jako příklad jej koupte pro své děti, může být Amazon Fire HD 10 nejlepší volbou.

Dejte nám vědět, pokud máte nějaké комментари и мнения. Děkujeme za čtení, nezapomeňte nás sdílet na sociálních médiích.

Související články:

O Ernests

Jsem do technických gadgetů a víc než to mě zajímá, jak mohou tato zařízení trochu zlepšit náš každodenní život a produktivnější. iPad Pro je moje hlavní zařízení.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 Recenze: Je to opravdu dobrá hodnota?

Je tab z Samsung Galaxy A 10.1 2019 opravdu tak dobrá hodnota, jak říkají všichni? Přečtěte si moji recenzi a poznávejte všechny důležité podrobnosti.

Tab z Samsung Galaxy A 10.1 2019 je vzrušující tablet střední třídy, který bude velmi populární. Počínaje 229 americkými dolary je vybavena 10palcovou obrazovkou Full HD, kovové tělo a procesor Octa-Core. Patří také k prvním tabletům, které jsou dodány s Androidem 9.0 koláč. Jak dobré je to opravdu? To je to, co zjistíte na této samsung galaxy tab a 10.1 Recenze 2019.

Rychlá poznámka o různých kartách Galaxy A Verze: Toto video je o kartě Samsung Galaxy A 10.1 2019 s čísly produktu T510 a T515. Je to předchůdce Tab 2016 Galaxy Tab A 10.1. V roce 2018 společnost Samsung také vydala Galaxy Tab A 10.5. Zkontroloval jsem je všechny, ale tohle je o nejnovější.

Kvalita sestavení designu

Ve srovnání s jeho předchůdcem se design hodně změnil. Pod obrazovkou už nedostaneme žádná fyzická tlačítka a rámečky jsou o něco tenčí. A zatímco předchozí generace byly vyrobeny z plastu, konečně dostaneme většinou kovové tělo. Z tohoto důvodu se cítí vyšší. Pro antény však stále má plastovou tyčinku.

Se 7.5 mm je to znatelně silnější než prémiové tablety, ale je to také mnohem levnější. Váží 460 g a to je dost lehké. Můžete to získat v černé, stříbrné a zlaté.

Při držení tabletu v režimu portrétu dostaneme tlačítko napájení, ovládání hlasitosti a slot pro kartu microSD na pravé straně. V pozdějším případě můžete vložit až 400 GB karty a pokud chcete, můžete v nastavení přesunout aplikace na microSD.

Levá strana je prázdná a nahoře je standardní konektor pro sluchátka. Nabije se pomocí USB C 2.0 port, který je umístěn na dně. Pokud chcete, můžete připojit příslušenství jako externí SSD nebo USB C.

Je trochu zklamáním, že nedostaneme skener otisků prstů.

Kamery reproduktorů

Vedle portu USB C umístil Samsung dva stereofonní reproduktory. Bohužel jen dostaneme dva a jsou umístěny na stejné straně. To znamená, že při sledování filmů nedostanete žádný druh stereofonního oddělení. Samsung inzeruje Big Dolby Atmos prostorový zvuk pro velké filmy. Ale no, to je jen marketing. Každopádně, pokud uvažujete o tom, jak levný je tento tablet, kvalita zvuku je dobrá.

Mimochodem, trochu dražší konkurenti jako Huawei MediaPad M5 Lite 10, Lenovo Tab P10 a Samsung Galaxy Tab A 10.5 má každý čtyři reproduktory.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 hlavní kamera Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 fotoaparát směřující vpředu

Vzhledem k tomu, že se jedná o tablet, 5megapixelový přední kamera a 8megapixelový fotoaparát na zadní straně pořizuje docela slušné fotografie. Jistě, dokonce i chytré telefony střední třídy mají lepší kamery. Ale videa a fotografie stále vypadají slušně a lépe než na to, na co jsem v tomto cenovém rozpětí zvyklý.

Zobrazit

Tab z Samsung Galaxy A 10.1 2019 má 10.1 palcová obrazovka s poměrem stran 16:10. Je vybaven rozlišením plného HD s 1920 x 1200 pixelů. Vždycky říkám, že rozlišení plného HD je dostatečně vysoké na 10 palcích. A to je také tady. Jistě, prémiová zařízení mají vyšší hustotu pixelů. Ale texty a obrázky stále vypadají dostatečně ostře.

Zatímco Samsung nezmiňuje obrazovku IPS, zdá se, že je to jedna. Prohlížení úhlů je široké a stabilní. Také se mi líbí, že obrazovka je plně laminovaná. Další aspekty, jako je reprodukce kontrastu a barev, jsou dobré. Je to dost jasné a řekl bych, že je to použitelné venku. Není to však tak jasné jako iPad Pro je.

Od nynějška Samsung zatím nenabízí verzi, která podporuje pero. S některými z jejích předchůdců byly verze Pen vydány později. A je zde nová 8palcová tab z galaxie s S s perem. Ale zatím žádné 10 palců.

Hardwarový výkon

Podívejme se na interní hardware a výkon. Tab z Samsung Galaxy A 10.1 2019 obsahuje procesor Octa-Core Exynos 7904. Skládá se ze dvou 1.8 GHz a šest 1.6GHz jádra. Kromě toho dostaneme 2 GB RAM a 32 GB úložného prostoru se základním modelem. V některých zemích to také můžete získat s 3 GB RAM a 64 GB nebo 128 GB úložiště. LTE 4G je také možnost.

Moje recenzní jednotka je nejlevnější s 2 GB RAM. Je to jediný, který je nyní k dispozici v Německu.

Jak vidíte v mém porovnání Geekbench a Antutu, získává vynikající výsledky v benchmarcích. Zvláště pokud uvažujete, jak je to levné. V obou měřítcích je to znatelně lepší než Huawei MediaPad M5 Lite 10, Lenovo Tab P10 a Samsung Galaxy Tab A 10.5. Tyto tři jsou méně než rok staré a původně stojí kolem 300 dolarů. V mnoha zemích nyní stojí to samé.

S tím bylo řečeno, můžete vidět, že prémiové tablety jako Huawei MediaPad M5 10 a Samsung Galaxy Tab S4 jsou i nadále mnohem rychlejší.

Tyto dobré výsledky benchmarku se odrážejí v reálném životě. Samotný Android Pie a aplikace jako Chrome a YouTube běží velmi hladce. Požadující aplikace jako Adobe Lightroom běží, ale v tomto případě si všimnete rozdílu ve srovnání s prémiovými zařízeními.

V mém herním testu to získává velmi dobré výsledky. Například můžete hrát PUBG Mobile s vyváženými grafickými nastaveními velmi hladce. A můžete dokonce nastavit grafiku na HD. I když to můžete hrát s nastavením HD, všimnete si nějaké těžší koktání mezi. Ne vždy, ale někdy. Všichni jeho přímí konkurenti to nemohou hrát s nastavením HD.

Tablet získává podobné výsledky v jiných hrách. Pokud nastavíte grafiku na vysoko do Dead 2, řekl bych, že je hratelná. Ale je to plynulejší se středním nastavením. Je to takto se spoustou her. Shadowgun Legends běží skvěle se středním nastavením a můžete si ji také přehrávat s vysokou a ultra grafikou. Ale pak uvidíte drobné koktání v akčních scénách.

Warhammer 40000 FreeBlade běží fantasticky s nejvyšším nastavením.

Mimochodem, nemůžete hrát Fortnite. Není to podporováno.

Jsou dostatečně 2 GB RAM?

Pojďme si promluvit o 2 GB RAM: Jedná se o nízké množství paměti pro rok 2019, ale stále standardní v této cenové třídě. A právě teď neexistuje žádný tablet s více než 4 GB RAM. U jednotlivých aplikací nepotřebujete mnoho paměti a Android má vestavěnou dobrou správu paměti.

Všimnete si těchto 2 GB RAM, pokud přepínáte mezi aplikacemi nebo je použijete současně. Protože nedostaneme moc paměti, aplikace se na pozadí zavírají rychleji. Například, pokud hrajete jednu nebo dvě náročné hry a poté přepnete do prohlížeče, možná se naložené karty budou muset znovu načíst. Vždy záleží na tom, které aplikace a hry používáte. Pokud vám záleží na rychlém multitaskingu, 2 GB RAM může být příliš málo. Ale myslím, že je to pro většinu.

Android 9.0 Pie One UI

Tab z Samsung Galaxy A 10.1 2019 běží Android 9.0 koláče z krabice. Ve skutečnosti je to první tablet, který odeslal s touto verzí Androidu. A Samsung byl v minulosti velmi dobrý. Mnohem lepší než všichni jeho konkurenti. Například v roce 2016 tab z galaxie A 10.1 odesláno s Androidem 6. Bylo to aktualizováno na Android 7 a Android 8. A kdo ví, může to brzy získat Android Pie.

Neznám žádnou jinou značku, která vydává alespoň dvě hlavní aktualizace pro jejich tablety střední třídy. Jistě, často musíme trochu počkat. Ale alespoň Samsung vydává aktualizace. O modelu 2019 nemůžu slíbit nic. Ale opět, na základě minulosti, by měl být aktualizován na několik let.

Jako obvykle zde nedostaneme Vanilla Android. Místo toho je to docela silně přizpůsobeno s Samsungs One UI. To je nové jméno pro jejich rozhraní. Ve srovnání se uživatelským rozhraním Samsungu se však moc nezměnilo. Design je hodně přizpůsoben a dokonce i nastavení vypadají jinak než Vanilla Android.

Líbí se mi jedno UI. Vypadá to moderně a běží hladce. Je to mnohem lepší než časné verze Touchwiz, které se vždy zdály přetížené. A stále dostáváme spoustu předinstalovaných aplikací. Mezi ně patří poznámky Samsung, správce souborů, obchod Galaxy a dokonce i jejich vlastní prohlížeč. Získáme také Office Mobile a OneDrive od společnosti Microsoft, stejně jako aplikace Google jako Chrome, Gmail a YouTube.

Typické vlastnosti Android 9 Pie nechybí. Například v nastavení můžete získat přístup k nové nabídce zvané digitální blahobyt. S tímto můžete vidět, kolik času trávíte, s jakými aplikacemi. Pokud chcete, můžete také skrýt navigační lištu a místo toho navigovat Android. A můžete také aktivovat dětský režim.

Stále získáme pohled na rozdělení obrazovky. S touto funkcí můžete otevřít dvě aplikace vedle sebe. Samsung však nezahrnoval svůj režim Dex Desktop. Zjevně však stále můžete připojit klávesnici a myš, pokud chcete.

Na začátku jsem nebyl schopen sledovat Netflix v HD. Samsung to však opravil s aktualizací. The Galaxy Tab A 10.1 2019 má nyní úroveň 1. V HD můžete sledovat video Netflix a Amazon. Pokud jste před aktualizací použili Netflix, možná budete muset přeinstalovat, než se budete moci dívat na HD. To je to, co jsem musel udělat.

Životnost baterie

Samsung odesílá kartu Galaxy A T510 s baterií, která má kapacitu 6150 mAh. Životnost baterie však není vynikající, ale v pořádku. Při testu baterie dostal běh 10 hodin a 30 minut. Za tímto účelem vždy opakuji stejné HD video při středním jasu.

V reálném životě je výdrž baterie o něco lepší, než ukazuje moje umělé zkoušky. V pohotovostním režimu to neztrácí mnoho energie, což je skvělé. Pravděpodobně to musíte účtovat každé dva nebo tři dny, pokud je použijete k sledování filmů nebo trochu surfování na webu v noci. Ale pokud hrajete PUBG mobilní neustále, baterie bude prázdná za pár hodin.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 Recenze 2019: Konečný verdikt

To je moje tab z Samsung Galaxy A 10.1 Recenze 2019. Celkově se mi tento tablet opravdu líbí. Dostaneme pevné kovové tělo, docela plnou HD obrazovku, a zejména při zvažování jeho ceny je výkon velmi dobrý. Také se mi líbí, že dostáváme Android 9.0 koláče a mělo by to získat aktualizace déle než všichni konkurenti.

Bohužel jsou reproduktory umístěny pouze na jedné straně. A zatímco je výdrž baterie v pořádku, mohlo by to být lepší. Bylo by hezké získat 3 GB RAM pro všechny verze, aby byl více odolný proti budoucnosti. Ale dobře, ty 2 GB základního modelu jsou stále použitelné.

Viděli jste, že jsem si všiml některých nevýhod na kartě Galaxy A 10.1. Když však uvažujete o tom, že začínají pouhých 229 amerických dolarů, na těch téměř na tom téměř nezáleží. Za tuto cenu si myslím, že se jedná o velmi dobrý tablet. Obvykle si stěžuji, že navrhované od Samsungu jsou příliš drahé. Toto je poprvé, co si myslím, že ceny je spravedlivé.

Jako obvykle, podívejme se na některé možné alternativy.

Musím zmínit kartu Samsung Galaxy A 10.5, které bylo propuštěno v létě 2018. I když to původně stojí mnohem více, můžete ji často získat za podobnou cenu. S 10.5 palců je to o něco větší a představení je slabší. Má však 3 GB RAM z krabice. I když má plastové tělo, má také čtyři reproduktory. Je zřejmé, že software karty A 10.1 je novější. S tímto záleží na tom, jaké funkce dáváte přednost.

Mnohem lepší alternativou je Samsung Galaxy Tab S4. Je to nejrychlejší tablet Android, který můžete získat právě teď, a má super AMOLED obrazovku. Získáme také čtyři reproduktory, skener iris a pero je zahrnuto bez příplatek. Ale stojí to více než dvojnásobek ceny karty a. Další dražší a lepší alternativa je Samsung Galaxy Tab S5e. Ještě jsem to nekontroloval.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 T510

Samsung Galaxy Tab A 10.1 T510 Recenze: The Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 je velmi dobrý tablet s velkou hodnotou. Vzhledem k tomu, jak levný to je, získáte dobrou obrazovku, pevnou kvalitu sestavení a výkonný procesor. Provozuje Android 9 Pie a měl by získat aktualizace po dobu nejméně dvou let. Základní model bohužel obsahuje pouze 2 GB RAM. Pro většinu je to však dost dobré.

 • Pevné kovové tělo
 • Pěkná obrazovka
 • Výkonný procesor
 • Android 9.0 koláč
 • Dobré kamery
 • Slušné reproduktory

Tento článek může obsahovat sponzorované odkazy. Mohli bychom získat malou provizi k vašemu nákupu bez příplatek.

Recenze AllDocube x: Rozpočtový tablet s obrazovkou Samsung AMOLED

Recenze iPad Air 2019: Téměř dokonalý tablet s stylusem klávesnice

25 комментарии и мнения

Ahoj kluci, potřebuji pomoc, jestli to stojí za to Samsung Galaxy Tab A10.1 (2016) s původním případem Samsung asi 150 EUR nebo Samsung Galaxy Tab A10.1 (2019) Asi 230 EUR potřebuji jeden tablet pro prohlížení a sledování filmů. Odpovězte prosím na mou otázku.dík

9th Gen Ipad vs 2021 Amazon Fire HD10 speed test comparison

Ten 2016 bude v pořádku pro sledování filmů a trochu procházení webu. Obvykle bych však řekl, že stojí za to investovat o něco více do verze 2019, protože je to více budoucí důkaz a bude udržován aktuální déle.

Právě jsem se dostal po katastrofálním setkání s Lenovo E10. Velmi potěšen! Myslím, že je to skvělý kompromis mezi nízkými náklady a funkčností.

Líbí se mi, jak může aplikace Samsung File Manager interagovat/ spravovat mé účty Google i OneDrive. Samo o sobě zvyšuje užitečnost tabletu. Kvalita zvuku je dobrá, ale separace stereo neexistuje.

Děkujeme za vaši recenzi jsou tam všechny tablety (které nejsou břidlicové břidlice) spuštěny vanilkové Android? Zejména potřebuji tablet, který lze provozovat v režimu hosta. Podporuje to tento tablet? dík!

Samsung Galaxy Tab A8 Recenze: Hvězda streamování rozpočtu

Samsung Galaxy Tab A8 získává své místo mezi nejlepšími cenově dostupnými tabletami Android díky punchy reproduktorům a širokým displejem s tenkými rámy, které je ideální pro streamování médií. Přidejte kvalitu nejvyšší úrovně a máte rozpočtovou břidlici, která více než ospravedlňuje její 229 požadovanou cenu.

Co se nám líbí

Hlasité reproduktory Dolby Atmos

Široký displej skvělý pro streamování

Kovové tělo se cítí prémiové za cenu

Dlouhodobá podpora bezpečnosti

Co se nám nelíbí

Slabé přední a zadní kamery

Omezený základní model RAM a skladování

Samsung Galaxy Tab A8

Samsung Galaxy Tab A8 získává své místo mezi nejlepšími cenově dostupnými tabletami Android díky punchy reproduktorům a širokým displejem s tenkými rámy, které je ideální pro streamování médií. Přidejte kvalitu nejvyšší úrovně a máte rozpočtovou břidlici, která více než ospravedlňuje její 229 požadovanou cenu.

Série Samsung Galaxy A Série si vybudovala působivou pověst pro dodávání dobrých tablet za rozumné ceny. I když nikdy nezabalil nejúčinnější procesory a nemá všechny funkce řady vlajkové lodi Galaxy Tab S, dostupné tablety společnosti Samsung vždy přibily hodnotový faktor. Samsung se rozhodl, že je čas obnovit svůj cenově dostupný tablet Android s úhledným novým designem, ale je to jeho krása více než hluboká kůže? Zjistěte to v naší recenzi Samsung Galaxy Tab A8.

O této recenzi Samsung Galaxy Tab A8: Testoval jsem Samsung Galaxy Tab A8 po dobu sedmi dnů. Spustil Android 11 (sestavení čísla RP1A.200720.012.X200xxu1auli) 1. ledna 2022 Security Patch. Jednotku zakoupila Android Authority pro tuto recenzi.

Aktualizace, březen 2023: Tuto recenzi jsme aktualizovali přidáním informací o nejnovější aktualizaci softwaru, nových alternativních zařízeních a dalších.

Co potřebujete vědět o Tab A8 Samsung Galaxy

Samsung Galaxy Tab A8 byl vyhlášen v polovině prosince 2021, před příjezdem do poloviny ledna 2022. Slouží jako nástupce vynikajícího Samsung Galaxy Tab A7 20. Najdete také několik interních aktualizací. zejména odklon od Qualcomm’s Snapdragon Chipset na procesor Unisoc Tiger T618.

Nové displej společnosti Samsung měří 10.5 palců ve srovnání s 10.4palcový panel na kartě Galaxy A7. Nabízí mírně zaoblené rohy a poměr stran 16:10 připravený k streamování médií. Tělo tabletu je kovové, s tenkým plastovým proužkem, ve kterém je umístěn tlačítko napájení a kolébka hlasitosti. Bearní možnosti nyní zahrnují šedé, stříbrné a růžové zlato.

Tab a8 Galaxy A8 je dodáván s 3 GB RAM a 32 GB úložného prostoru v základní konfiguraci, s druhým rozšiřitelným prostřednictvím slotu microSD pro 1 TB dalšího prostoru. V USA si můžete vybrat až 128 GB palubního úložiště, zatímco Evropa a Indie mají také možnost verze s podporou LTE.

Společnost Samsung nesla velkou baterii 7 040 mAh a 15W kabelové nabíjení z předchozího modelu. Identická velikost baterie je působivý čin, vzhledem k tomu, že tab z galaxie A8 je vždy tak o něco menší a jen o vlasy tenčí než karta A7.

Jednou z posledních znatelných změn společnosti Samsung je, že zadní kamera se nyní může pochlubit kruhovým krytem místo čtvercového. Zdá se, že se jedná o estetickou změnu, protože stále nabízí pouze 8 MP. Přední kamera zůstala také na 5MP.

Zůstávání věrnosti na své kartě Galaxy Název série, Galaxy Tab A8 zůstává pro většinu lidí cenově dostupnou možností. Začíná to na 229.99 v USA, nebo můžete vyhledat 329.99 pro model nejvyššího speku s 4 GB RAM a 128 GB úložiště. Tablet je však často v prodeji, takže existuje šance, že ho můžete získat ještě méně. Můžete chytit Samsung Galaxy Tab A8 od Samsung a Amazon, mimo jiné maloobchodníci.

Jaký je nový design?

Celkově aktualizovaný design vypadá a cítí se, jako by patřil do moderní rodiny Samsung Galaxy. Malé dotyky, jako je přepracovaná kamera a aktualizované barevné možnosti, jdou dlouhou cestu k budování bezproblémového ekosystému, protože navzdory ceně by to nevyhlíželo na místo vedle telefonu řady Galaxy S. Kovová konstrukce se také cítí dobře v ruce. mnohem prémilnější než plastový tablet (i když je v důsledku toho těžší).

To znamená, že plastový pás pro tlačítko napájení a kolébky hlasitosti se cítí jako zvláštní volba. Šev, kde jsou dva kusy spojující, je okamžitě patrné a plast se necítí až do kvality kovu.

amazon, fire, nebo, samsung, galaxy, lepší

Přizpůsobení se tvaru tabletu může také chvíli trvat několik uživatelů. Pokud přicházíte z relativně čtvercového iPadu, může být širší poměr 16:10 složitý, aby se pohodlně držel. Jakmile se však přizpůsobíte tomu, že máte kartu Galaxy A8 v orientaci na krajinu, její schopnosti s mediálním proudem začnou svítit-více o tom v další sekci. Pokud existovaly pochybnosti, že Samsung chce, abyste tablet používali v krajině, centrální umístění selfie kamery v delším rámečku je v tomto směru jasným ukazatelem.

Samsung pokračuje v přeskočení čtečky otisků prstů pro své levnější tablety. Není to překvapení, vzhledem k tomu, že na jeho předchůdce nebyl jeden, ale to znamená, že se budete muset spolehnout na softwarové zabezpečení možností zabezpečení. Rozpoznání obličeje je snadno použitelné hands-free, ale není to všechno zabezpečené. Mezitím může být sledování vašeho vzoru nebo psaní na kolíku složité, zatímco drží tak široký displej.

Jak je displej?

Samsung navrhl svou galaxii Tab A8 pro streamování médií, o tom není pochyb. Ve skutečnosti je to jeden z nejlepších tabletů Android pro tento účel.

Najdete 10.5palcová obrazovka LCD nese rozlišení 1 920 x 1 200, což je dostatečně ostré pro většinu použití. Je to jen obrazovka 60 Hz, ale na rozdíl od telefonů opravdu nevidíte rychlejší obnovovací sazby na tabletech, pokud nezačnete platit mnohem více.

Velký panel je prezentován v poměru stran 16:10, což je přirozené vhodné pro streamovací služby. Setkal jsem se pouze s malými černými tyčemi přes horní a spodní hranu, zatímco jsem dohnal druhou sezónu čarodějnice. Je pravda, že to nemusí také fungovat, pokud chcete sledovat něco jako maják, který byl zastřelen v 1.19: 1, ale tradičně natočené pořady a filmy budou vypadat skvěle. Mám rád i rámečky na všech čtyřech stranách. Jsou dostatečně silní, aby se drželi, ale ne tolik, aby byli znatelné.

Mým primárním problémem s displejem společnosti Samsung je, že se zdá, že se zkrývá na chladnější, modro-zbarvené straně v denním používání. Je to patrnější v aplikacích s bílým pozadím, i když má tendenci zmizet při sledování televizní show nebo filmu. Zdálo se, že upravení jasu nemělo příliš velký účinek na odstín. Společnost Samsung vám umožní vyzkoušet několik možností korekce barev, i když jsou primárně pro barevnou slepotu a neopravují obecnou modrou modř.

Jaká je výdrž baterie? A nabíjení?

Společnost Samsung neznamená žádné výstřední tvrzení o výdrži baterie Galaxy Tab A8, ale je šťastné se chlubit baterií 7 040 mAh. Koneckonců, je to docela velká buňka, která si ponechá 10.5palcový displej se po celý den.

Většinu svého testování jsem strávil s poněkud smíšeným využitím mezi prohlížením webu, sociálními médii a streamovacími službami. Netflix se samozřejmě vypálí na poplatku rychleji než procházení zpráv Google, ale neměl jsem žádné problémy mezi dvěma dny mezi poplatky s přiměřeným použitím. Výsledky mé baterie jsou založeny na modelu Wi-Fi-Inly. Můžete vidět slabší výsledky s možnostmi podporujícími LTE, zejména pokud strávíte spoustu času volným časem Wi-Fi.

Pokud existuje jedna nevýhoda baterie a nastavení nabíjení, je to maximální rychlost 15 W. Není to zvlášť rychlé. shromáždil jsem 20% poplatek za asi 45 minut a plná baterie trvala déle než čtyři hodiny. Na druhé straně Samsung zahrnuje v krabici nabíječku i kabel USB-C, takže nemusíte utratit další peníze, abyste se vrátili na nohy.

Při nabíjení tabletu pravděpodobně nejste v tolik spěchu, takže nemůžeme příliš zaklepat rychlosti 15 W. Koneckonců, pravděpodobně používáte tablet jen občas a pak místo smartphonu, který je třeba nabitý a připravit za všech okolností. Většinu času jsem strávil ve večerních hodinách s Galaxy Tab A8, což znamenalo, že jsem musel opravdu zvýšit použití, abych rychle vypustil baterii.

Jak mocná je tab z galaxie A8?

Rozhodnutí společnosti Samsung jít s procesorem Unisoc Tiger T618-který není mezi nejznámějšími výrobci čipových sad-bylo na začátku mého testování důvodem k alarmu. Měl jsem obavy ohledně toho, jak dobře by to udržovalo krok ve srovnání s alternativou Qualcomm, zejména se Snapdragon 662 Galaxy Tab A7. Všechny tyto obavy se však rychle ukázaly jako neopodstatněné. Tygr propustil vše, co jsem potřeboval, i když to bude bojovat s jakýmikoli intenzivními záchvaty v náročných hrách.

Neměl jsem žádné problémy streamování videa, skákání mezi aplikacemi nebo otevírání více aplikací současně. Měli byste také být schopni dát nějaké lehké hraní, ale nebude to konkurovat dražších možnostech na trhu, pokud chcete hrát Genshin Impact nebo Call of Duty: Mobile na větší obrazovce. Tiger T618 také trochu koktal, když jsem poprvé vystřelil na Galaxy Tab A8, ale to bylo s největší pravděpodobností jen výsledek nastavení blues. Také jsem si všiml občasného koktání, když jsem zvedl tablet po dni nebo dvou nečinnosti, i když po několika sekundách obvykle zmizel.

Pokud něco, základní možnosti RAM a skladování společnosti Samsung zaostávají, než to procesor udělá. 3 GB RAM znamená nečinné aplikace rychle vypadnou z paměti. 32 GB úložiště se může občas také cítit mírně omezená, zejména pokud si chcete stáhnout pořady pro bingeing na cestách. Ti, kteří chtějí tlačit tablet mimo základní prohlížení a streamování, by byli lepší, aby se rozhodli pro jednu ze 4 GB konfigurací RAM, i když můžete vždy rozšířit úložiště na kterémkoli z modelů až o 1 TB se slotem MicroSD.

Nejlepší tablety Samsung v roce 2023: Naše 6 oblíbených tipů

Samsung vyrábí některé z nejlepších smartphonů, ale také vyniká při výrobě úžasných tabletů. Spustila svůj první tablet. Samsung Galaxy Tab. cestu zpět v roce 2010 a od té doby rozšířila svou sestavu s prémiovými modely, rozpočtovými modely a vše mezi tím. Pokud jste v řadě tabletů nováčkem, můžete být trochu zmateni všemi nabízenými možnostmi, takže jsme sestavili ty nejlepší tablety Samsung, abychom pro vás zjednodušili věci.

Hledáte iPad? Podívejte se na náš seznam nejlepších iPadů. Pokud jste otevřeni jakýmkoli zařízením Android, podívejte se na naše nejlepší tablety.

Samsung Galaxy Tab S8 Plus

Celkově nejlepší tableta Samsung

 • Silný
 • Krásný hardware
 • Nádherný displej
 • Skvělé reproduktory
 • Produktivita Powerhouse

Proč byste to měli koupit? Je to drahý, ale intenzivně schopný tablet, který tuto práci dokončí a mnohem více.

Pro koho to je? Někdo, kdo chce všestranného umělce a má větší rozpočet.

Proč jsme si to vybrali: Samsung Galaxy Tab S8 Plus nabízí perfektní prostřední půdu mezi Tab S8 a Tab S8 Ultra. Je to drahé, ale ne tak drahé jako S8 Ultra, takže získáte většinu funkcí a zároveň ušetříte stovky dolarů.

Dostanete nádherné 12.4palcová obrazovka AMOLED s rozlišením 1752 x 2800. To je ideální jak pro sledování vašich oblíbených pořadů, tak pro prezentace pro práci. Je také štíhlý a přenosný, takže jej můžete nést a pracovat odkudkoli. Ale nenechte se pěkně displeje a štíhlé velikosti, aby si mysleli, že to není dobré pro intenzivní práci. Tohle je powerhouse.

Samsung Tab A8 vs 2021 Amazon Fire HD10 speed test

amazon, fire, nebo, samsung, galaxy, lepší

Dodává se s procesorem Snapdragon 8 Gen 1, 128 GB nebo 256 GB úložiště a sloty pro karty microSD pro případ, že chcete v budoucnu rozšířit kapacitu. Díky tomu je ideální pro téměř jakýkoli druh práce. Ať už upravujete videa na cestách nebo zadáte článek v termínu, Galaxy S8 Plus má záda. Dodává se s 8 GB RAM a baterií 10 090 mAh, která vydrží solidní dva dny, pokud nebudete hrát nebo pracujete na těžkých souborech po celý den. Získáte také různé možnosti připojení, včetně Wi-Fi, Bluetooth 5.2 a USB-C, což je také všestranné.

Získáte tři kamery: objektiv široký 13 megapixelů, ultrawide čočka 6MP a 12MP přední kamera pro všechny skvělé selfies, které chcete vzít. I když si nejsme jisti, zda je tablet nejlepším zařízením pro fotografii. Z smartphonu můžete získat mnohem lepší fotografie a úhly. Kamera tabletu je však skvělá pro videokonference a skenování dokumentů, pro případ, že se rozhodnete vzít do práce.

Několik nevýhod pochází ze softwarových problémů, ale to bylo v souladu s několika modely tabletů Samsung Galaxy a jiných značek. Dalším problémem je, že musíte koupit pouzdro na klávesnici samostatně, což může výrazně zvýšit váš rozpočet, který je již natažen tímto 800 tabletem.

Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Nejlepší běžec tabletů Samsung

Proč byste to měli koupit? Je to ekvivalent Androidu iPadu, který má skvělou obrazovku, výkonný procesor a dostatečná výdrž baterie.

Pro koho to je? Každý, kdo hledá skvělý tablet s silnými schopnostmi.

Proč jsme si to vybrali: Pokud váháte roztřídit na nejnovější řadě Galaxy Tab S8, zvažte místo toho pro modely Tab S7. Zvláště doporučujeme Tab S7 Plus. Jeho hlavní rozdíl od menšího S7 je jeho velikost a displej, představující úžasné 12.4palcový displej Super AMOLED ve srovnání s 11palcovým LCD na S7. Toto 12.4palcová obrazovka sbaluje rozlišení 2800 x 1752 pixelů a zároveň nabízí super-tekutinu 120Hz obnovovací frekvenci a podporu HDR10. Jinými slovy, cokoli sledujete na S7 Plus, vypadá docela velkolepě a budete mít těžké odloupnutí od jeho obrazovky.

Je také dodáván s procesorem Qualcomm Snapdragon 865 (který také pohání Galaxy S20 S20) a buď 6 GB nebo 8 GB RAM, takže nebudete mít problém s provozováním všech nejnovějších aplikací a her. Získáte také 128 GB, 256 GB, nebo 512 GB interního úložiště, a pokud máte náhodou ležící kartu microSD, můžete své úložiště ještě dále rozšířit a stáhnout téměř cokoli, co chcete.

Baterie 10 090 mAh nabízí dva dny střednědobého používání a karta je kompatibilní s rychlým nabíjením 45 W (i když si budete muset zakoupit nabíječku 45 W) samostatně). Zvuk tabletu je téměř stejně působivý jako jeho vizuální prvky. Jeho čtyři reproduktory jsou uspokojivě hlasité, přičemž vokály a řeč procházejí obzvláště dobře. Má také dvojité objektiv zadní nastavení fotoaparátu zahrnující hlavní čočku 13MP a 5MP ultrawide čočka, s hlavní čočkou schopnou nahrávat 4K video při 30 snímcích za sekundu. Mezitím přední kamera 8MP usnadní slušné selfies a umožní vám videochat bez jakýchkoli problémů s kvalitou.

Jeden další pěkný dotek je, že tablet přichází se stylusem S perem, který magneticky připevňuje k tabletu a bezdrátově se dobíje. Intuitivně interaguje s obrazovkou tabletu a potěší to, že si zaznamenávají poznámky, kreativy i profesionály.

Jedním z nich je však to, že softwarový zážitek není tak hladký nebo plynulý, jak byste mohli očekávat od nového tabletu.

Unavený z iPadů? Toto jsou nejlepší tablety Samsung, které si můžete koupit

Nepotřebujete iPad, abyste měli dobrý tablet. Nejlepší tablety Samsung nabízejí rozšiřitelné úložné úložiště, schopnosti pero a operační systémy Android.

Allison Murray je spisovatel se sídlem v Chicagu. Má roky reportování zkušeností o široké škále témat souvisejících s technikou a rozbití zpráv v různých prodejnách, jako jsou digitální trendy a Lifewire.

Allison Murray je spisovatel se sídlem v Chicagu. Má roky reportování zkušeností o široké škále témat souvisejících s technikou a rozbití zpráv v různých prodejnách, jako jsou digitální trendy a Lifewire.

Dostaneme to, ne každý chce iPad. Pro oddané Android dělá společnost Samsung pravděpodobně nejlepší zařízení Android, zejména pokud jde o tablety.

Nejlepší tablety (nejsou všechny iPady)

Výběr nejlepšího tabletu může být složitý. Ano, nejlepší tipy zahrnují Apple iPad a iPad Pro, ale také milujeme Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, Microsoft Surface Go 3 a další.

amazon, fire, nebo, samsung, galaxy, lepší

Tablety Samsung sahají od velkých a výkonných po malé a ideální pro streamování.- Vše záleží na tom, jak budete používat tablet. Nejnovější sestava tabletu společnosti Samsung je řada Galaxy Tab S8. Společnost však stále prodává starší modely a série, takže na rozdíl od společnosti Apple máte na výběr více než jen čtyři tablety.

Porovnali jsme nejlepší tablety Samsung na trhu, takže najdete nejlepší výběr pro svůj rozpočet a potřeby.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Celkově nejlepší tableta Samsung

Tech specifikace: Displej: 14.6 palců | Rozlišení: 2 960×1 848 | Procesor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 | Úložiště: 128 GB, 256 GB, 512 GB, microSD až 1TB | Paměť: 8 GB, 12 GB, 16 GB | Kamery: 13MP a 6MP zadní. 12MP a 12MP Ultralesaná přední kamera | Hmotnost: 1.6lb | Rozměry: 12.85 x 8.21 x 0.22 palců | Připojení: USB-C | Baterie: 11 200 mAh | Obnovová frekvence: 120 Hz

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra je nejpůsobivější tablet Samsung na tomto seznamu. 14.6-palcový displej z něj činí jeden z největších tablet na trhu. Navíc se může pochlubit občerstvením 120 Hz a displejem Super AMOLED s rozlišením 2 960×1 848.

Tento tablet Samsung vydal teprve minulý rok, běží na operačním systému Android 12 a přichází s Stylusem Pen Samsung S.

Přečtěte si recenzi: Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Review

Základní model je dodáván s 8 GB paměti a 128 GB úložného prostoru a kartou microSD pro přidání dalšího 1 TB úložiště do tabletu.- což by mělo být dostatečné úložiště pro většinu uživatelů.

Navíc, Samsung Galaxy Tab S8 Ultra může být skvělou alternativou notebooku, protože můžete použít Samsung Dex, díky čemuž je zařízení pro Android poháněné 2 v 1 s dostatečným prostorem pro multitasking.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS