Amazon hardware event live blog Alexa Echo zařízení Ring a další

Společnost Amazon dnes představí řadu nových chytrých zařízení

Vítejte u živého blogu Tom’s Guide z podzimního představení společnosti Amazon. Ne, nemluvíme o akci Prime Early Access. ta se koná 11. a 12. října. Dnešní akce je především o tom, že Amazon a jeho partneři představí nové gadgety a zařízení pro chytrou domácnost.

V minulých letech tato akce obvykle trvala zhruba hodinu, během níž Amazon oznámil absurdní počet gadgetů. v některých letech až tucet. Kromě tradičnějších produktů, jako jsou chytré reproduktory, Amazon často nabízí i jeden nebo dva „out there“ gadgety. Před dvěma lety to byl dron Ring Always Home, který proletí vaším domem, když zaznamená vloupání. V loňském roce byl představen Amazon Astro, malý robot s teleskopickou kamerou, který může hlídkovat v okolí vašeho domu.

amazon, hardware, event, live

amazon, hardware, event, live

Je důležité poznamenat, že dnešní akce společnosti Amazon je oddělená od akce Amazon Prime Early Access Sale akce se koná 11. a 12. října.

Je přitom možné, že některá nová zařízení budou během akce, která je označována jako druhý Prime Day, poprvé zlevněna. Minimálně bychom se měli dočkat prodeje starších verzí zařízení Amazon, protože internetový prodejce vyprazdňuje zásoby.

amazon, hardware, event, live

Na minulých hardwarových akcích společnost Amazon představila vynalézavá zařízení prostřednictvím programů Day 1 Editions. Program Day 1 Edition je do jisté míry zkušební, uživatelé si mohou vyžádat pozvánku na testování nových produktů. Některé z těchto produktů nakonec postoupí do plné dostupnosti, zatímco jiné se do programu nedostanou.

Dvě zařízení, která jsou v současné době nabízena pouze na pozvánky prostřednictvím programů Day 1 Edition, jsou robot Amazon Astro a bezpečnostní dron Ring Always Home Cam. Na dnešní akci bychom se mohli dozvědět aktualizace dostupnosti obou těchto produktů a také oznámení nových zařízení Day 1 Edition.

amazon, hardware, event, live

Budou dnes oznámeny nové reproduktory Echo? Už jsou to dva roky, co společnost Amazon vydala zařízení Amazon Echo (4. generace) a Amazon Echo Dot (4. generace), které jsou jedněmi z Nejlepší reproduktory Alexa a Nejlepší chytré reproduktory celkově.

Je možné, že se dočkáme obnovení těchto populárních zařízení Smart home, i když nelze říci, jaké nové funkce by mohly nabídnout.

Co tedy očekáváme, že uvidíme v letošním roce?

Začněme tím, co zde nebude: Minulý týden Amazon oznámil čtyři tablety Fire 8 HD, které začínají na 100 a jsou vybaveny funkcí „Tap to Alexa“, takže nemusíte říkat kouzelné slovo, abyste přivolali hlasového asistenta Amazonu. Všechny je možné předobjednat a budou se dodávat v říjnu. Právě je testujeme, abychom zjistili, kam se zařadí v našem seznamu nejlepších tabletů Amazon Fire, a zda některý z nich má dostatečně vysoké hodnocení pro náš výběr nejlepších tabletů.

SOURCE

Image:www.tomsguide.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS