Androidská policie. Galaxy Note 20 Plus

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G Test kamery: vynikající široký a ultralehlý

Toto zařízení bylo testováno v roce 2020. Vezměte prosím na vědomí, že níže uvedené skóre a obsah se vztahují na starší testovací protokol fotoaparátu.

Horké na patách jejich smartphonů S20, S20 a S20 Ultra Standard, Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G je nejnovějším obchodním/spotřebitelským „phabletem na jihokorejském výrobci.„Poznámka Ultra 5G, která je vybavena stylusem pro úpravy, čmáranice nebo úpravy fotografií, nabízí značný 6.9palcový dynamický displej AMOLED s rozlišením 1440 x 3088 pixelů, HDR10 a rychlostí obnovení 120 Hz. Poháněno procesorem Octa-Core a 12 GB vnitřní paměti RAM, existuje spousta zpracování oomph pro profesionála s více úkoly.

Pro fotografii společnost Samsung upustila do S20 Ultra senzor na S20 a provedl některé změny v nastavení Tele-Camera na note20 Ultra. Primární fotoaparát vypadá v podstatě stejný a představuje stejný 1/1.33 MP, 108 MP-Resolution Sensor, s 3 × 3 pixelovým binningem pro výstup 12 MP finálního obrázku. Toto je spojeno se standardním širokoúhlým čočkou 26 mm, která má f/1.8 Aperture, autofokus laseru a PDAF a optická stabilizace obrazu (OIS).

Tele-kamera na poznámce20 Ultra 5G nyní využívá rozlišení 120 mm s objektivem ve stylu periskopu pro 5x optických zoomů (nebo 4.6x, pokud jste pedantičtí), ve srovnání se 48 MP Quad-Bayer Sensor s 103 mm čočkou na S20 Ultra. S mírně ohromujícím výkonem pro výstřely zoomu na Ultra S20 v našich testech bude zajímavé sledovat, jak se tato nejnovější konfigurace porovnává. Pro ultralehké záběry se Samsung nepřekvapivě zaseknul se svými osvědčenými 12 MP 1/2.Senzor 55 palců a 13 mm ekvivalent f/2.Nastavení 2 objektivu, které obdivuhodně fungovalo na mnoha svých nedávných zařízeních.

A konečně, pokud máte zájem o pohyblivé obrázky, note20 ultra 5G zachycuje 8k video při 24 fps, 4k při až 60 fps, FHD až 240 fps nebo HD až 960 fps. K dispozici je také živé zpracování obrazu HDR10 na videu, nahrávání stereofonního zvuku, stejně jako jak elektronická stabilizace obrazu s podporou gyroskopu (Gyro-Eis) a OIS.

To je hodně technologie. Pojďme zjistit, jak to fungovalo v našich testech kamery Dxomark.

galaxy, note

Klíčové specifikace kamery:

 • Primární: 108 MP 1/1.Senzor 33 palců, 26 mm ekvivalent f/1.8-aperture čočka s laserem PDAF a OIS
 • Telephoto: 12 MP senzor s 1.0 um pixelů, 120 mm-ekvivalent periskopového stylu (5x optického) f/3-aperture čočka s PDAF a OIS
 • Ultra široký: 12 MP senzor, 13 mm ekvivalent f/2.2-aperture čočka
 • LED FLASH
 • Video: 8k 4320p/24fps, 4K 2160p/60 FPS (testováno 2160p/30 FPS)
 • Exynos 990 Chipset (Snapdragon 865 v USA)

O testech kamery DXOMARK: Pro hodnocení a analýzu v našich recenzích smartphonů, inženýři DXOMARK zachycují a vyhodnocují více než 1600 testovacích obrázků a více než 2 hodiny videa jak v ovládaných laboratorních prostředích, tak v přírodních interiérových a venkovních scénách pomocí výchozího nastavení kamery. Tento článek je navržen tak, aby zdůraznil nejdůležitější výsledky našeho testování. Pro více informací o testovacím protokolu DxOmark Camera klikněte zde. Podrobnosti o tom, jak skóre fotoaparáty smartphonu, jsou k dispozici zde.

Shrnutí testu

S 121 body je Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G velmi schopným zařízením pro fotografování smartphonu a dělá to do horních oblastí našeho žebříčku kamer Dxomark spolu s Xiaomi Mi CC9 Pro Premium a Huawei Mate 30 Pro a Huawei Mate 30 Pro. Jen bod za jeho sesterským modelem S20 Ultra At 122, dvě zařízení Samsung vykazují velmi podobnou kvalitu obrazu v mnoha ohledech. S velmi dobrým skóre fotografií 130 je to solidní umělec ve většině našich testovacích kategorií; Mezi klíčové síly patří živé vykreslování barev, rychlé automatické zaostření a obecně přesná expozice.

Venkovní obrázky na Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G zobrazují dobrou expozici s poměrně širokým dynamickým rozsahem a vynikajícím vykreslováním barev.

Primární fotoaparát poskytuje vynikající expozici ve většině podmínek, a ačkoli dynamický rozsah není tak rozšířený, jak jsme viděli u některých zařízení, a obrázky s nízkým osvětlením lze mírně podexponovat, celkově to dělá velmi dobrou práci. Výjimečné vykreslování barev zajišťuje vysokou úroveň nasycení pro velmi živé obrazy a kromě některých velmi drobných barevných odlitků je přesná vyvážení bílé. Rychlé a přesné automatické zaostření znamená, že obrázky jsou téměř vždy v ostrém zaostření a úroveň detailů je přijatelná ve všech podmínkách, ačkoli jsme pozorovali o něco více hluku na Ultra Note20, než jsme na zařízení Samsung zvyklí.

Nastavení trojitého fotoaparátu poskytuje spoustu možností střelby pro fotografy smartphonů, ačkoli implementace tele-čočka-ekvivalent-ekvivalent 120 mm má určité důsledky pro kvalitu svých snímků zoomu. Na dlouhém dosahu je to vynikající, zaznamenává dobré detaily ve venkovních a vnitřních obrázcích. Expozice a barva jsou obecně velmi pěkné ve všech výstřelech zoomu, ale významné problémy jsou patrné ve střelbě zvětšení středního dosahu (přibližně 4x zvětšení), kde je viditelné mnoho artefaktů a ve vnějším poli se vyskytuje silná ztráta textury a detailů.

Ultra široký fotoaparát je mnohem úspěšnější. Zatímco zorné pole není tak široké jako naše nové nejlépe hodnotné široké zařízení (Xiaomi Mi 10 Ultra), modul Note20 Ultra stále stlačuje do rámu spoustu obrázku. Globálně je kvalita obrazu velmi široká velmi dobrá, se stejnou vynikající expozicí a barvou od hlavního filtrování kamery až po široké. Hluk je často viditelný, detaily jsou o něco nižší a artefakty běžného širokého úhlu jsou mírně viditelné, ale není nic příliš problematického a celkově dělá obdivuhodnou práci.

Nekonzistentní vykreslování textury ve vnějším poli a viditelné artefakty ve středu jsou slabosti ve středním rozsahu zoomů.

Režim portrétu je další silou na note20 Ultra. Když je úspěšně aktivována, kvalita Bokeh je velmi dobrá, se silným efektem hloubky pole, dobře kontrastovaným bokeh reflektorům a přirozeně vypadajícím efektem rozmazaného gradientu. Může to však být trochu nespolehlivé a odhad hloubky není tak dobrý, jak jsme viděli na S20 Ultra, s občas viditelnými artefakty okrajů a tváře také chybí trochu detailů. Tyto problémy stranou, celkový účinek je často příjemný a pokračující vynikající barva a expozice zajišťuje, že režim portrétu často přináší pěkné výsledky.

U nočních nadšenců fotografií přináší Not20 Ultra také některé pěkné výsledky s vypnutým bleskem, díky přesné expozici, barvě a vyvážení bílé bílé. Je však o něco méně úspěšný v režimu Flash-Auto, kde není nízko-osvětlení městských panových. Hluk je obecně o něco převládající a detaily jsou v nočních obrázcích Note20 Ultra o něco nižší ve srovnání s nejlepšími umělci v našich žebříčcích, ale přesto je to více než schopné a vyhrazený noční režim často zlepšuje kvalitu obrazu ve velmi tmavých scénách.

Celkový efekt hloubky pole je příjemný u bokeh výstřelů, i když jsou občas zřejmé, že jemné artefakty.

Noční režim na Ultra Note20 zajišťuje, že dobrá expozice a pěkná barva jsou zachyceny i za velmi slabých světelných podmínek.

Testováno a skóroval ve svém nastavení 4 k/30 snímků za sekundu (což nabízí nejlepší výsledky), Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G dosáhla celkového videa 101 bodů 101 bodů. To je mírně za takovými vlajkovými loděmi, jako jsou S20 Ultra a iPhone 11 Pro Max na 102 bodech, stejně jako naše nejvýkonnější Xiaomi Mi 10 Ultra na 106. Výkon je velmi blízký ultra S20, zejména pro expozici, barvu, texturu a automatické zaostření, kde je mezi nimi jen velmi málo. Stabilizační systém Note20 Ultra byl však mírně vylepšen, se zvláště stabilními výsledky pro statická ruční videa.

Vysvětleno skóre fotografií

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G dosáhne velmi dobrého skóre fotografií 130, ale nedosáhne výšek našich nejlepších umělců pro fotografie, které nyní lámou 140 bariéry. Fotoaparát přinesl dobré výsledky ve většině testovaných kategorií, s několika malými niggly, které ovlivnily jeho celkové skóre fotografií. V této části se blíže podíváme na to, jak byl každý dílčí skóre určen, a porovnáváme kvalitu obrazu s některými klíčovými konkurenty.

Expozice a kontrast

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G

Ultra 5G Note20 je blízko nejvyššího skóre pro expozici a kontrast, s přesnou expozicí cíle ve většině testovaných podmínek a poměrně širokým dynamickým rozsahem. V laboratorních testech byla měření cílové expozice trochu vysoká v jasném světle, ale padala právě v našem přijatelném rozsahu a zůstala dobrá v vnitřních podmínkách. V naší percepční analýze není dynamický rozsah tak dobrý jako nejlepší zařízení pro velmi vysoce kontrastní scény, s mírně více zvýrazněním oříznutí na poznámce20 Ultra 5G. V tomto příkladu můžete vidět, že MI 10 Ultra zotavuje nejdůležitější události:

Samsung Galaxy S23 Ultra vs. Galaxy Note 20 Ultra: Čas na obchodování

Galaxy S23 Ultra je duchovním nástupcem poznámky 20 Ultra a nese, že zatížení s hrdostí. S obrovským 6.8palcové plátno, pero S nikdy nebylo lepší v tomto formovém faktoru.

 • Variabilní obnovovací frekvence při 1440p
 • Větší baterie
 • Čtyři roky aktualizací Androidu dopředu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Galaxy Note 20 Ultra je poslední telefon vydaný pod značkou poznámky Samsung Galaxy Note 20 Ultra byla poslední z milované rodiny not. Může to být dlouhé v zubu, ale stále je to výkonný smartphone se slušnými specifikacemi, dobrými kamerami a mocným perem.

 • Chybný systém zoomu
 • Žádné další aktualizace Androidu
 • Menší baterie
 • Nelze spustit 120 Hz při 1440p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra byla posledním telefonem, který byl vydán pod názvem poznámky, než byl sloučen do ultra sestavy Galaxy S. Je to vrchol toho, čeho dosáhl rozsah noty a je stále považován za vynikající smartphone.

Nyní, dva a půl roku po vydání poznámky 20 Ultra, mnoho lidí, kteří stále používají, se může snažit upgradovat. Vstupte do nově ohlášené Galaxy S23 Ultra, nejnovější telefon, který nosí pero S, a zatlačte obálku z hlediska technických specifikací. Je to telefon, který je třeba upgradovat? Pojďme rozebrat výhody a nevýhody a porovnáme zkušenosti, počínaje specifikacemi:

Galaxy Note 20 Ultra

Galaxy S23 Ultra

Snapdragon 8 Gen 2 Mobilní platforma pro galaxii

6.Dynamický AMOLED 9 palců, 120 Hz

6.8palcový qhd dynamický AMOLED, 120 Hz

Operační systém

Přední kamera

Zadní kamery

200 MP F1.7 Primární, 12MP F2.2 Ultralesaná, 12MP F3.0 5x teleobjektiv

200 MP F1.7 Primární, 12MP F2.2 ultra široký, 10MP F2.4 3x Telephoto, 10MP F4.9 10x teleobjektiv

Mystic Bronz, Mystic Black, Mystic White

Standard: Phantom Black, Cream, Green, Lavender/ Exkluzivní: Grafit, Sky Blue, Lime, Red

Cena a dostupnost

Poznámka 20 Ultra je nyní starší telefon, takže na rozdíl od některých nejlepších telefonů Samsung je najdete pouze na použitém trhu. S23 Ultra je jiný příběh, který je k dispozici v desítkách odemčených a ve většině hlavních sítí. Zatímco ultra S23 začíná na 1 200, mnoho předobjednávkových obchodů je výrazně levnější, zejména pokud obchodujete ve starším telefonu.

Kvalita navrhnout a budovat

Galaxy S23 Ultra zdědí velkou část svého designu z poznámky 20 Ultra. Konstrukce boxy je v tomto bodě ikonický a zepředu může být obtížné tyto telefony od sebe rozeznat. Věci jsou jednodušší kolem záda, s poznámkou 20 ultra ultra umístění jeho fotoaparátů v rámci kamery, zatímco S23 Ultra má jednotlivé čočky. Celkově se ultra S23 ultra lépe vypadá. ale o mystické bronzové barvě lze hodně říci, že poznámka 20 Ultra byla tak populární tak populární.

Přestože je kvalita sestavení výjimečná pro oba telefony, kvalita materiálu je lepší na S23 Ultra. Starší nota je vyrobena z nerezové oceli a gorillového skla Victus, zatímco ultra S23 Ultra používá brnění hliníku a Gorilla Glass Victus 2.

Oba telefony přicházejí s legendárním perem, uloženým v telefonu, kde se nabíjí bezdrátově. Jedna věc, kterou S23 ultra chybí ve srovnání s notou, je slot pro kartu microSD, ale s Ultra S23 od 256 GB a maximální maximální výskyt při 1 TB bude pro některé problém jen problémem.

Software a výkon

Poznámka 20 Ultra dodávaná s Android 10, ale nyní běží Android 13 s jedním uživatelským rozhraním 5.0 nahoře. Ultra S23 ultra začíná s jedním uživatelským rozhraním 5.1 na vrcholu Android 13. Jeden UI 5.1 přidává několik šikovných nových funkcí, jako je widget baterie, snadný přístup k aplikaci Expert Raw a další. Poznámka 20 Ultra by měla být aktualizována na jedno uživatelské rozhraní 5.1, ale to je pro hlavní aktualizace. Android 13 je poslední verze Android, kterou uvidí, ale bude i nadále dostávat bezpečnostní opravy.

Poznámka 20 Ultra nebyla žádná útetí, když byla spuštěna v roce 2020. S Snapdragon 865 a 12 GB RAM žil tento telefon až do pověsti stanovené jeho předchůdci jako multitasking powerhouse. Ale časy se změnily a Snapdragon 8 Gen 2 v Ultra S23 je silnější a efektivnější. Bohužel přichází s méně RAM než poznámka, pokud za model 512 GB nezaplatíte navíc. Ale i tak se S23 Ultra bude cítit znatelně rychlejší.

Samsung galaxy note 10 plus vs note 20 обзр и сравнение а так же оест камер и процессоров в 2023

Baterie a nabíjení

Navzdory tomu, že ultra S23 má o něco menší displej a stále je umístěn pero S, je jeho baterie mnohem větší při 5 000 mAh versus 4 500 mAh buňka nalezená v poznámce. Nabíjení specifikací je však stejné, s 45 W kabelovým, 15W bezdrátovým a 4.5W Reverzní bezdrátové nabíjení dostupné na obou telefonech.

Přestože jsme ještě nebyli schopni vyzkoušet výdrž baterie na Ultra S23, je to téměř vzhledem k tomu, že to bude lepší než baterie Ultra Note 20 Ultra. Kromě toho, že je baterie o 500 mAh větší, bude Snapdragon 8 Gen 2 mnohem efektivnější. 8 Gen 1 pomohlo loňskému Galaxy Z Fold 4 dosáhnout pevné vytrvalosti baterií stejnou velikostí jako poznámka 20, takže spárování jeho nástupce s buňkou 5 000 mAh by mělo vést k některým působivým číslem.

Zobrazit

Poznámka 20 Ultra má 6.9palcový QHD displej, který může dosáhnout 120 Hz, zatímco S23 Ultra má 6.8palcový displej QHD, který může také dosáhnout 120 Hz. Kromě 0.1 palce, existují některé významné rozdíly. Například poznámka 20 Ultra nemá variabilní obnovovací frekvenci, takže ji můžete spustit na 60 Hz nebo 120 Hz a vybrat mezi nimi v nabídce Nastavení. Nelze také běžet na 1440p a 120 Hz současně, takže si musíte vybrat mezi hladkostí a ostrostí.

Ultra S23 Ultra neznamená žádnou z těchto obětí a může automaticky změnit své obnovovací frekvence kdekoli od 1-120Hz na základě zobrazeného obsahu. Je to také mnohem jasnější a dosahuje maximálního jasu 1 750 nits, zatímco poznámka se maximalizuje na 1 500 nits. Celkově novější displej v Ultra S23 prochází po celém panelu v poznámce.

Kamery

Poznámka 20 Ultra používá senzor 108MP první generace spárovaný s 12MP 5x Periscope Zoom Lens a 12MP Ultrawide. Tyto kamery byly v té době vynikající, ale ultra S23 je mnohem lepší. Čočka 5x na poznámce byla skvělá pro fotografování věcí daleko, ale pokud jste chtěli jen malé množství zoomu, řekněme 2x nebo 3x, poznámka by byla digitální oříznutí senzoru 108 MP.

Ultra S23 má duální 10MP čočky, jeden 3x teleobjektiv a druhý 10x periskopický čočka. Díky tomu je kamerový systém mnohem všestrannější. Ultrawide je přibližně stejná, i když se může zdvojnásobit jako makro kamera v novějším telefonu.

Velký upgrade na S23 Ultra versus kterýkoli ze starších telefonů Samsungu je nový primární senzor 200MP. Budeme muset počkat, až s tím strávíme více času, než budeme komentovat kvalitu fotografií. Ale na papíře by to měla být nejlepší kamera, kterou kdy Samsung vložil na telefon.

Samsung Galaxy Note 20 Datum vydání, cena a specifikace

V minulosti existovaly spekulace, že Samsung mohl zabít svou vlajkovou loď Galaxy Note 2020. pravděpodobně se jmenuje Galaxy Note 20. Argumentem bylo, že řada noty se moc nelišila od řady Galaxy S. Jediným hlavním rozdílem mezi nimi je stylus S pero. Ale spousta úniků a pověstí naznačuje, že Galaxy Note 20 je velmi naživu. Podívejme se na to, co se objevila mlýna na hvězdnou notu na vlajkové lodi noty.

Odhalena jména kódu

V polovině března objevil Max Weinbach vývojářů XDA důkaz Galaxy Note 20 ve zdrojovém kódu jádra Galaxy S20. Weinbach našel soubory s odkazy na projekt XYZ, Project Canvas a Project Winner2. Projekt XYZ byl údajně série Galaxy S20.

Galaxy Note 20 je kódové plátno s názvem Project. Později spolehlivý tipster Ice Universe také odhalil, že poznámka 20 byla kódově pojmenovaná projekt Canvas. Weinbach navrhuje, že by mohly existovat dva různé modely Galaxy Note 20. Vítěz projektu2 je považován za Galaxy Fold 2. Loňská Galaxy Fold byl vítězem projektu pojmenovaný na kód.

Zdá se, že design má prototyp v rané fázi. Označuje, že nová poznámka bude i nadále podporovat stylus pero S. Schematika mají otvory pro pero S, mikrofon, reproduktor a port USB-C. Tlačítka hlasitosti a napájení jsou na levé straně. Na pravé straně nejsou žádné známky tlačítek.

3.5mm konektor pro sluchátka je pryč navždy. Neočekávejte, že se v roce 2020 vrátí. Patent Samsung podaný u duševního vlastnictví Indie (IPI) pro Galaxy Note 20 neukazuje žádný prostor pro zvukový konektor. Patent byl podán v listopadu 2019 a zveřejněn v lednu 2020.

Na svých telefonních telefonech experimentoval Samsung s rotujícími kamerami a vyskakovacími kamerami, aby se zbavil úřadu díry a zářezu. Ale stejně jako jiné společnosti se Samsung snaží vymyslet způsob, jak integrovat fotoaparát selfie pod displej, aby nabídl plně bezdrátový design, vše obrazovky.

Lidé v systému Windows United mají sdílené vykreslení tří sluchátek v řadě Galaxy Note 20. Poznámka 20, poznámka 20 plus a poznámka 20 Ultra Ultra. Podle renderů mají všichni tři slot pro Stylus S Pen Stylus. Všechny tři modely mají displej.

Windows United očekává, že Galaxy Note 20 Ultra bude sportovat displej ještě větší než Galaxy S20 Ultra’s 6.9 palců. Poznámka 20 lze vidět v černé a šedé barvě. Poznámky k note 20 plus jsou v červené, tmavě modré, šedé a černé barvě. Ultra varianta je vykreslena pouze v šedých a černých barvách.

galaxy, note

Zobrazit

Generální ředitel pro konzultanti dodavatelského řetězce Ross Young řekl, že standardní poznámka 20 v tweetu řekl.42palcový displej s rozlišením 2345 x 1084, 404ppi hustoty pixelů a 19.Poměr stran 5: 9. Mělo by to rychlost 60 Hz. Samsung udržuje rychlejší frekvenci občerstvení 120 Hz exkluzivní na poznámku 20 plus, řekl mladý.

Poznámka 20 plus by sportovala inovativní panel LTPO s obnovovací frekvencí 120 Hz. Standardní poznámka 20 bude používat technologii Aktuální generace LTPS k udržení nízkých nákladů. Směšně vysoké cenovky smartphonů Samsungu poškodily jejich prodej.

Podle nové zprávy od spolehlivého tipačního vesmíru Ice Universe by displej Galaxy Note 20 plus nabídl „jemně vyladěnou“ frekvenci občerstvení 120 GHz. Aktuální OnePlus 7t Pro je dodáván s obnovovací frekvencí 90 Hz, zatímco herní telefony, jako je Asus Rog Phone 2 a Razer Phone 2. Rychlejší obnovovací frekvence zvyšuje zkušenosti s sledováním her a videa.

Poznámka 20 Plus se říká, že má větší 6.87palcový displej s hustotou pixelů 497PI, rozlišením 3096 x 1444 pixelů a 19.Poměr stran 3: 9.

Funkce a specifikace

Galaxy Note 20 bude mít bezpochyby špičkové specifikace. Zdroje obeznámené s touto záležitostí řekl Zdnet Korea, že Samsung pracuje na čipové sadě Exynos 992, která by mohla debutovat s řadou poznámky 20. Očekává se, že americká varianta zařízení bude spustit Snapdragon 865 Qualcomm. Nový Exynos 992 bude postaven pomocí technologie procesu 5nm EUV.

Čipy Exynos a Snapdragon z příštího generace budou údajně podporovat RAM LPDDR5X, což znamená, že můžete očekávat zářící multitasking. Očekáváme, že jako standard nabídne připojení 5G. Největší soupeř společnosti Samsung Apple také přinese 5G na letošní vlajkové iPhony.

Očekáváme také, že řada poznámky 20 nabídne až 16 GB RAM a až 1 TB interního úložiště. Korejská společnost také pravděpodobně přidá podporu pro externí úložiště prostřednictvím slotu pro kartu microSD. Očekává se, že Samsung bude používat UFS 3.0 Skladovací technologie.

Vesmír Tipster Ice se ze zdrojů dozvěděl, že sestava poznámky 20 bude mít stejné nastavení fotoaparátu jako řada Galaxy S20.

Pokud jde o kameru, poznámka 20 by mohla sportovat nastavení čtyřkolky na zadní straně. Skládalo by se z hlavního senzoru 108MP, který používá metodu binningu pixelů 9 v 1. Vývojáři XDA našli kód navrhující takový senzor v aplikaci Samsung Camera. Také se hovoří o tom, že smartphony Samsung 2020 budou mít 48MP teleobjektiv s 10x optickým zoomem.

Poznámka 20 bude údajně schopna nahrávat videa 8k rozlišení na 30 snímků za sekundu. Hlavní kamera 108 MP by měla být schopna snadno zvládnout 8k záběry. Podle vývojářů XDA by také mohlo získat režim režiséra, který by uživatelům umožnil přepínat mezi více kamerami při nahrávání videí. Mezi další očekávané funkce patří režim nočního hyperlapse, možnost jednoho fotografování, režim vlastních filtrů a režim svislého panoramatu.

Sammobile nedávno spatřil poznámku 20 na čínském certifikačním webu 3C, který odhalil kapacitu baterie. Nadcházející nota vlajková loď bude potřebovat masivní baterie k napájení displeje a 5G připojení po celý den. Poznámka 20 by zabalila baterii 4 300 mAh, zatímco její větší sourozenec by získal baterii 4 500 mAh. Očekává se, že oba modely budou podporovat reverzní bezdrátové nabíjení, rychlé bezdrátové nabíjení a nejméně 25 W rychlého nabíjení.

Galaxy Poznámka 20 Cena a datum vydání

Samsung v srpnu tradičně vydal nové modely Galaxy Note Flagship. Galaxy Note 10 byla představena 7. srpna, poznámka 9 debutovala 9. srpna a poznámka 8 byla představena 23. srpna. Phablety se prodávají pár týdnů po odhalení.

Korejská společnost údajně přeskočí fyzickou galaxii rozbalenou akci pro poznámku 20 letos. Místo toho bude hostit online akci kvůli pandemii Coronavirus. Zdroje obeznámené s touto záležitostí sdělily korejské publikaci Donga, že série poznámky 20 bude spuštěna spolu s Galaxy Fold 2 5. srpna.

Правда о Galaxy Note 20 Ultra и Note 20 �� Давайте его РАЗОБЬЕМ!

Donga hlásí, že vedoucí pracovníci společnosti Samsung nedávno vedli interní diskuse. Dohodli se na uspořádání virtuální poznámky 20 rozbalené události 5. srpna.

Neočekávejte, že poznámka 20 bude levná, zejména s přidáním technologie 5G. Očekává se, že telefony z 5G letos klesnou, protože modemy budou levnější, ale bude to stále drahé.

Korejská společnost právě spustila Galaxy S20 s počáteční cenou 999. Galaxy S20 Plus začíná na 1 199 a S20 Ultra má cenovku 1 399. S největší pravděpodobností by byla Galaxy Note 20 ceny ve stejném rozsahu nebo dokonce vyšší.

Loňská poznámka 10 měla počáteční cenu 949. Galaxy Note 10 Plus měla cenovku 1 099, zatímco poznámka 10 plus 5g byla cena 1 299. Očekáváme, že 5G připravená Galaxy Note 20 začne na 1 000 nebo více. Varianta plus by mohla stát ještě více.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra vs. Galaxy S20 Plus: Který byste měli koupit?

Galaxy Note 20 Ultra je nejsilnějším telefonem v roce 2020. Je tu masivní 6.9palcový displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, nejnovější čipová sada Snapdragon 865 s globálním 5G konektivitou, perem, které má jen 9 ms latence, vynikající primární fotoaparát 108 MP vzadu a nádherný nový design, který umožňuje telefonu vyčnívat. Platíte tady hodně, ale získáváte neuvěřitelný telefon.

Samsung Galaxy S20

Pokud nepotřebujete pero S, Galaxy S20 je fantastická volba. Telefon má stejný skvělý panel AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz a čipová sada Snapdragon 865 je stejně dobrá. Zde získáte 5G připojení, stejné kabelové a bezdrátové nabíjení a stejný software. Kamera 108MP na poznámce 20 Ultra je o něco lepší, ale jinak jsou tyto dva telefony velmi podobné.

Samsung Galaxy S20

Se třemi telefony v řadě Galaxy S20 a dvěma možnostmi v řadě poznámky 20 máte na výběr, pokud jste na trhu pro vlajkovou loď Samsung právě teď.

Galaxy Note 20 Ultra vs. Galaxy S20 Plus: Jaké jsou podobnosti a rozdíly?

Rozdíl mezi řadou Galaxy S a Note se s každou generací ztenčí a ztenčí, a to je zřejmé, když se podíváte na to, co poznámka 20 Ultra nabízí. Hardware je téměř identický vůči Galaxy S20, přičemž oba telefony nabízejí stejnou technologii panelu AMOLED s občerstvením 120 Hz, díky které se posouvání cítí tak hladce. To způsobuje, že buď zařízení vyniká z dřívějších vlajkových lodí společnosti Samsung, a je to jeden z největších důvodů, proč se přepínat, pokud používáte Galaxy S10, Note 10 nebo starší vlajkovou loď.

Pokračování po hardwarové frontě, oba telefony přicházejí s 12 GB LPDDR5 RAM jako standardní a základní varianty mají 128 GB úložiště. S20 má UFS 3.0 úložný modul, zatímco poznámka 20 Ultra má UFS 3.1 modul. Oba telefony mají slot pro kartu microSD a mají odolnost proti prachu a vodě IP68, ale nenajdete 3.5 mm jack.

Právě teď existuje 100 rozdílů mezi poznámkou 20 Ultra a Galaxy S20 a obě špičkovou vlajkovou lodí. Rozdíly se scvrkávají na toto: Pokud vám vůbec záleží na pero S, poznámka 20 Ultra je zřejmá volba. Pokud chcete telefon, který je méně těžkopádný, vyberte si Galaxy S20.

Harish Jonnalagadda je vedoucí editor dohlíží na Asii v Androidu. Vede krytí čínských telefonních značek na webu, přispívá k recenzím, funkcím a průvodcům nákupu. Píše také o úložných serverech, zvukových produktech a polovodičovém průmyslu. Kontaktujte ho na @chunkynerd.

Samsung se chystá představit svůj další Big Galaxy Note Phone. tady je vše, co o něm víme

Ikona e.mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e.mail.

Ikona e.mailu stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona LinkedIn Slovo „in“.

 • Očekává se, že Samsung oznámí svůj další telefon Galaxy Note na nadcházející akci 5. srpna.
 • O telefonu se říká, že přichází ve dvou variantách a pravděpodobně přijde v nové bronzové barvě.
 • Další zvěsti naznačují, že by to mohlo zahrnovat trojitý objektiv, procesor Snapdragon 865 Qualcomm a nový pero S s funkcí ukazatele.
 • Další příběhy navštivte domovskou stránku Business Insider.

Samsung pořádá 5. srpna virtuální událost, kde se očekává, že představí svůj další hlavní přírůstek do své sestavy smartphonu: Galaxy Note 20.

Samsung obvykle oznamuje svá nová zařízení Galaxy Note v časovém rámci srpna a září, a nedávné zvěsti a zprávy naznačují, že se tento rok neliší.

Hlavní rozdíl mezi Galaxy Note a Galaxy S Phones je poznámka zahrnutá S Pen Stylus, který je charakteristickým znakem sestavy od první noty spuštěné v roce 2011. V jejich dřívějších letech se telefony společnosti Samsung také vynikla za jejich větší obrazovky a delší výdrž baterie. a vyšší cenovka, která se s těmito výhodami vydala. ale poznámka se v posledních letech stále více podobná linii Galaxy S v posledních letech.

Očekává se, že další telefon Galaxy Note, pravděpodobně se nazývá Galaxy Note 20.

Spuštění nového špičkového telefonu, jako je poznámka, by přišlo, protože Samsung a další výrobci smartphonů se v poslední době zaměřují na dostupnější zařízení, aby bojovali proti zpomalení prodeje v celém odvětví. International Data Corporation v červnu uvedla, že očekává, že celosvětový trh smartphonů bude propadnout 11.Ročně 9% v roce 2020 jako ekonomické dopady pandemického koronaviru ovlivňují výdaje spotřebitele.

Tady je bližší pohled na všechno, co očekáváme.

Může mít větší design, který se podobá Galaxy S20.

Poznámka Galaxy byla vždy známá tím, že má větší než obvyklou obrazovku, a vypadá to, že se Samsung letos znovu zaměřuje na velikost.

Galaxy Note 20 se říká, že je znatelně větší než loňská poznámka 10, podle úniků YouTuber Jimmy je promo a technický výrobce výrobce pigtou.

Design bude také vypadat povědomě každému, kdo viděl Galaxy S20, podle úniků, protože se očekává, že telefon bude mít obrazovku bez hranic s výřezem pro úder z kamery.

Očekává se, že telefon bude spuštěn ve dvou verzích: Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra nebo Plus.

Společnost Samsung údajně plánuje spustit poznámku 20 ve dvou variantách, což znamená odjezd z minulého roku, když debutoval tři verze Galaxy Note 10.

Zprávy se však liší o tom, jak by se mohla volat špičková verze telefonu. Časté únikové vesmír Ice Universe odkazoval na prémiojší model jako Galaxy Note 20 Ultra, zatímco jiné mediální zprávy, jako je ten přeložený příběh z Korea Joongang Daily.

Pigtou hlásí, že standardní poznámka 20 bude mít 6.7palcová obrazovka, zatímco větší poznámka 20 mohla mít 6.9palcová zakřivená obrazovka.

Ice Universe také naznačuje, že větší varianta by mohla mít pro její obrazovku „více doladěnou“ verzi technologie S20 120 GHz.

Poznámka 20 a poznámka 20 plus bude mít údajně kamery s trojitým objektivem, ale nebude mít 100x zoom jako Galaxy S20 Ultra.

Podle vesmíru Ice, který tvrdí, že sdílí podrobnosti o kameře poznámky 20 plus na čínské sociální síti Weibo, bude mít Galaxy Note 20 Plus trojnásobnou kameru s hlavní kamerou 108 megapixelu, 13megapixelovou periskopovou kameru, a 12megapixelový ultralehkový kameru. Bude také údajně vylepšit, pokud jde o zaostření.

Standardní Galaxy Note 20, relativně, by mohla mít 12 megapixelovou hlavní kameru, 64 megapixelovou teleobjektivu a 12-megapixel ultraletní kamera, hlásí CNET citující Korea Joongang Daily a Ice Universe.

Neočekává se však, že poznámka 20 plus bude mít stejnou funkci 100x zoomu jako Galaxy S20 Ultra, podle Ice Universe.

Když Samsung v únoru odhalil Ultra Galaxy S20 Ultra, nabídl schopnost špičkového modelu přiblížit až 100x jako standout funkci. Ale v praxi mnoho recenzentů, včetně Insiderových vils-Boas, zjistilo, že fotografie přibližované do této míry byly často příliš rozmazané, než aby byly užitečné.

Může také přijít v nové bronzové barvě.

Společnost Samsung možná náhodně zveřejnila obrázek Galaxy Note 20 v nové barvě bronzové, protože několik vývodů, jako je Android Authority, CNET a další, hlášeno.

Spisovatel vývojářů XDA a úniku Max Weinbach také zveřejnil obrázek. který Samsung od té doby sundal. V jednom z největších stop ze všech, Samsung představil stejnou bronzovou barvu ve své události pozvat na 5. srpna.

Barva vypadá podobně jako narůžovělá barva zlaté dostupné pro některé produkty Apple, jako jsou MacBook Air a iPhone 11 Pro.

Pero S může získat novou funkci, která mu umožní působit jako ukazatel.

Podle Jimmy je promo je pero 20. let S perem 20.

Uniklý snímek obrazovky zveřejněný Jimmy je promo ukazuje, jak si majitelé Galaxy Note 20 mohou vybrat velikost ukazatele, stejně jako jeho barva a rychlost. Vypadá to, že uživatelé budou moci tuto funkci aktivovat stisknutím tlačítka S pera a přesunutím stylusu.

Společnost Samsung již nabízí podobnou funkci na poznámce 10 nazvané Air Actions, což umožňuje ovládat kameru, svazek a určité aplikace telefonu a určité aplikace. Vypadá to, že poznámka 20 může zahrnovat nějaký typ rozšíření této funkce.

Pravděpodobně bude poháněn novým procesorem Snapdragon 865 Qualcomm.

Galaxy Note 20 bude údajně běžet na novém procesoru Qualcomm: The Snapdragon 865. To je opět podle Ice Universe, který na konci června tweetoval, že na tomto procesoru poběží poznámka 20 a další řízené produkty Samsung, jako je jeho verze Galaxy Fold a Galaxy Z Flip.

Společnost Qualcomm právě oznámila Snapdragon 865 začátkem července a společnost říká, že procesor je navržen s 5G, umělou inteligencí a hraním her.

Dozvíme se více 5. srpna, kdy se očekává, že společnost Samsung debutuje.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS