Androidská policie. Galaxy S 20 fe

Recenze Samsung Galaxy S20 Fe: To by mohl být nejlepší telefon roku 2020

Top-end telefony společnosti Samsung jsou stále dražší alarmujícím tempem, o čemž svědčí skutečnost, že jen velmi málo lidí koupilo S20 během okna spuštění série. Tento týden viděl mezeru k vyplnění mezi rozpočtovými telefony s vyjednávacím zákonem a přímými luxusními zařízeními, tento týden společnost Samsung spustila vydání Galaxy S20 Fan Edition. Stojí to 700 (v současné době 600 v prodeji) a zabalí tunu funkcí, na které jsme zvyklí vidět v vlajkových lodích s velmi málo kompromisy. To by mohl být jen nejlepší telefon roku.

BREJLE

12MP f/1.8 Primární, 12MP f/2.2 ultra široký, 8MP f/2.4 3x teleobjektiv

128 GB, rozšiřitelné pomocí microSD až do 1tb

Optický skener otisků prstů na obrazovce

Odolnost proti vodě IP68, bezdrátové nabíjení, zpětné bezdrátové nabíjení

DOBRÝ

S20 Fe má všechny zvonky a píšťalky, na které byste mohli doufat.

Snapdragon 865 je nesmírně schopný.

700 je pro telefon velmi spravedlivý. 600 je krádež.

Není to tak dobré

Je to v pořádku, ale optický skener FE je zdaleka z nejlepšího vedení.

Z FE můžete získat několik skvělých záběrů, ale stále existuje typická Goofiness Samsung.

Fe lodě s Androidem 10. Android 11 je jedním ze svých tří slibovaných aktualizací operačního systému.

Design, hardware, co je v krabici

Galaxy S20 Fe vypadá jako Galaxy S20 s pomlčkou Galaxy A71. Je vysoký, s poměrem stran 20: 9 a velký: obrazovka je 6.5 palců diagonálně, ve skutečnosti blíže k 6.7palcový S20 než poměrně kompaktní 6.2-palcový S20. Na všech stranách displeje jsou štíhlé rámy. ačkoli nejsou tak štíhlé, jako jsou na jiných telefonech S20, a spodní je o něco větší než ostatní tři. a velmi malý otvor se soustředil na vrchol K dispozici je 32 megapixelový selfie fotoaparát.

Jeden z méně rušivých výřezů displeje, jaké jsem kdy viděl.

Obrazovka je 1080p, což je trochu bummer; Při tomto usnesení v této velikosti budete moci spatřit jednotlivé pixely, pokud je hledáte. Ale je to také 120 Hz a vzhledem k tomu, že Samsung downscals jeho displeje s vyšším rozlišením, když jsou nastaveny na vysoké obnovovací sazby, není to tak velká ztráta ve srovnání s ostatními telefony S20. Pod tímto displejem je optický (nikoli ultrazvukový) senzor otisků prstů, který je právě tato stránka v pořádku: moje tisky rozpoznávají dostatečně často, ale je to o půl rytmu pomalejší než ty nejlepší skenery, které jsem použil, jako ty v posledních telefonech OnePlus.

Opravdu, nejvíce vyprávění, že se nejedná o skutečné vlajkové lodi, je plastový panel na zádech telefonu. Ale je to vlastně velmi pěkné. blíže k plastu používanému na menší poznámce20 než, řekněme, lesklé věci na Galaxy A21. Je to matné, dělá rozumnou práci při odpuzování ručních olejů a přichází v šesti barvách (zde se díváte na cloudové námořnictvo; je zde také cloudová máta, levandule cloud, cloud červená, cloudová oranžová a cloudová bílá). Boční kolejnice jsou barevně koordinovaný hliník.

Stereo reproduktory S20 Fe nezní špatně.

Dokonce i jemnější detaily jsou správné: Fe je hodnoceno IP68, takže to nemusíte dítě. Vibrační motor telefonu, obvykle úskalí pro méně premiová zařízení, je milosrdně v pořádku; Není to daleko od nejlepších nabídek Samsung, ale není to rozptýleně hlasité nebo kašovité. Podobně v pořádku jsou stereofonní reproduktory telefonu (jeden v sluchátku, jeden sestupně dole). Nebudete chtít poslouchat hudbu na nich, ale jsou naprosto dostačující pro reproduktory nebo video na YouTube.

V krabici je samotný telefon, 15-wattová cihla a kabel USB-A-to-C.

Software, výkon a výdrž baterie

Software na Fe je jedno uživatelské rozhraní, jak to víte. to znamená, barevné a občas ohromující. Existuje také spousta předinstalovaných aplikací, které byste se možná nestarali o použití, od redundantní sady nástrojů společnosti Samsung až po aplikace Microsoft, jako je Office a Onedrive a Netflix. Ale to je vše pro kurz S20 a některé z rozkvětu společnosti Samsung, jako jsou okrajové panely, které vám umožňují zastrčit aplikace pryč podél pravého okraje obrazovky pro rychlý přístup, jsou skutečně užitečné.

Spuštění aplikací v plovoucích oknech je čisté.

S20 Fe se během mého času vedla velmi dobře. A to by mělo: jeho Snapdragon 865 je kamenem z nejsilnější čipové sady dostupné v telefonech Android (tato čest jde na mírně rychlejší 865). Také díky tomuto CPU je 5G kompatibilní ve všech hlavních amerických sítích-ačkoli pouze S20 Fe 5G UW je Mmwave schopný pouze.

Na palubě je šest koncertů RAM, což mě trochu obávalo, jak bude telefon vydržet za dva až tři roky. Osm by bylo hezké vidět. Přesto musely být provedeny ústupky, aby zasáhly cenu S20 Fe, a myslím si, že jít trochu na paměť bylo chytré: jak to dnes stojí, telefon s každodenním úkolem, hraní a multitasking dokonale dobře dobře zpracovává. a nevšiml jsem si, že aplikace vypadly z paměti do té míry, že mě zpomalilo.

Životnost baterie byla také opravdu působivá. V můj nejtěžší den testování, který zahrnoval mnoho použití 5G a pořizoval jsem spoustu fotografií, jsem zvládl něco přes pět hodin obrazovky (při 120 Hz). V normálních dnech jsem viděl šest až sedm hodin. Kdybyste snížili obnovovací frekvenci na 60 Hz a byli jste opatrní s vaším používáním, nebyl bych vůbec překvapen.

galaxy

Fe můžete nabít zapojený až 25 wattů (ačkoli sdružená nabíječka je pouze 15), nebo bezdrátově při až 15 wattech. K dispozici je také reverzní bezdrátové nabíjení až 4.5 wattů.

Kamery

Nemám rád zpracování obrazu Samsunga celkově a S20 Fe nebyl ušetřen sklonem společnosti pro divoké barvy a zvětšený HDR. To znamená, že je to velmi schopný střelec Samsung. Má tři zadní kamery: standardní, ultra široký a 3x teleobjektiv (něco, co standardní S20 postrádá), a ve správných podmínkách mohou všechny získat nějaké skvělé záběry.

Stejná fotografie pořízená z 1) standardu, 2) teleobjektiv a 3) široké čočky v ponurém podzimním dni.

Stejná fotografie pořízená z 1) standardu, 2) teleobjektiv a 3) široké čočky v ponurém podzimním dni.Když je světlo správné, tendence společnosti Samsung zvyšuje nasycení a ostření pro opravdu živé, dramatické fotografie (E.G., připojení hadice požární hadice na první fotografii níže). Ve náročnějších podmínkách mohou obrázky někdy vypadat divně a nápadně přepracované (strašidelná socha ve druhé).

Všestrannost poskytovaná tím, že mají všechny tři tyto čočky, je opravdu skvělá a znamená, že můžete získat slušné fotografie z široké škály vzdáleností od vašeho předmětu. Samsung dokonce jde tak daleko, že inzeruje to, co nazývá 30x Space Zoom. což je strašně růžové vzhledem k senzoru pod 3x teleobjektivem je pouze osm megapixelů. Jak byste očekávali, výstřely na 30x plodiny jsou docela zbytečné. To je to nejlepší, co jsem mohl udělat, po mnoha pokusech a omylech:

Co je však objektiv zoomu překvapivě dobrá, je makro fotografie. Senzor je schopen soustředit na objekty jen pár centimetrů od telefonu a výsledkem jsou nápadně jasné extrémní detailní fotografie.

Použití objektivu zoomu pro makro fotografii je hodně zábavy.

Použití objektivu zoomu pro makro fotografii je hodně zábavy. Jako každý telefon Samsung byste neměli vybírat S20 Fe a očekávat nejlepší zážitek z mobilní fotografie. Ale není to příliš daleko od toho nejlepšího, co Samsung musí v tomto oddělení nabídnout, a flexibilita jeho tříkamerových nastavení je skvělá mít.

Měli byste si to koupit? Hodnocení 8.5/10

Samsung Galaxy S20 Fe

Ano. V S20 Fe Samsung říká, že se zaměřil na destilaci toho, co fanoušci řady Galaxy S nejvíce milují o svých vlajkových lodích do zařízení, které nestojí paži a nohu, a myslím, že to bylo nesmírně úspěšné. Ve srovnání s S20 (nebo S20) se kompromisy jako hit to RAM, pokles v rozlišení a plastový záda jeví většinou bezvýznamné vedle peněz, které můžete ušetřit. A dělá to podobně compromised Galaxy Note20 a její 1 000 cenovka vypadat naprosto pošetilý.

Zpracování obrazu společnosti Samsung je však získanou chutí a dokonce i stávající telefony pixelů pořizují lepší fotografie než S20 Fe, aby neřekl nic o brzy vydaném pixelu 5, ceny také za 699. Ten telefon má také více RAM a je zaručeno, že dosáhne svého konce života o jednu verzi OS před Fe.

Přesto nemám žádné rezervace doporučující edici Galaxy S20 Fan Edition téměř každému, kdo se nestará o absolutně nejvyšší možnou oříznutí. Jeho poměr ceny k funkci je na místě a je to zasloužený vítěz naší ceny nejžádanějších cen.

Koupit to, pokud:

  • Chcete dobrý telefon a váš rozpočet je asi 700 (nebo 600, pokud ho chytíte, když je stále v prodeji).
  • Mít k dispozici nejvíce prémiové zařízení není pro vás důležité.

Nekupujte to, pokud:

  • Chcete důsledně skvělé fotografie. Zpracování společnosti Samsung je zasaženo nebo chybí.
  • Snažíte se ponechat další telefon po dobu tří nebo více let. Šest koncertů RAM by to pro vás nemuselo snížit.

Recenze Galaxy S20 Fe: Telefon Samsung, který by si většina lidí měla koupit

Vlajkové lodi jsou v roce 2020 směšně drahé a upřímně řečeno, lidé jsou z toho unaveni. Nikdo nechce utratit přes 1 000 na telefonu, ale celá řada společnosti Samsung Galaxy S20 vyžadovala čtyři postavy. Poté, co tato zařízení nedokázala získat trakci, Samsung odpověděl s Galaxy S20 Fe, smartphonem 699, který má vše, co kupující skutečně potřebuje za zlomek nákladů.

Hardware

Tento plast je fantastický

Jak tedy Samsung komprimuje 1 000 telefonu a většinu jeho specifikací a funkcí do telefonu, který je o 300 levnější? První věc, kterou si většina lidí všimne, je, že Galaxy S20 Fe je postavena z plastu.

Boční kolejnice tohoto telefonu jsou stále vyrobeny z kovu, ale celý zadní panel je plastový. Ale opravdu, na to nestojí za to si stěžovat. Robustní plastová stavba je pohodlná, udržuje telefon zapalovanější a má pěkný matný povlak, který není příliš kluzký. Pravidelný S20 mě nechal spěchat na pouzdro, ale na S20 Fe necítím stejnou potřebu. Model cloudového námořnictva, který jsem poslal Samsung, stále shromažďuje spoustu olejů z mých prstů, ale upřímně řečeno, myslím si, že téměř všechny ostatní barvy jsou stejně lepší.

Když už mluvíme o barvách, je jich šest. Cloudové námořnictvo je nejtmavší ze sady, s k dispozici také cloudově bílý, oranžový, červená, levandule a máta. Kdybych kupoval tento telefon, myslím, že cloud oranžová a červená jsou ne-chrupci, ale ve skutečnosti se všichni zdají skvěle. Na konci dne jsem jen rád, že Samsung nedělá stejnou chybu jako zbytek sestavy S20, kde byly barvy nudné nebo neexistující.

Pokud jde o fyzický návrh tohoto telefonu, je to pozoruhodně podobné zbytku sestavy S20. Modul zadní kamery je umístěn identicky, porty a tlačítka jsou na stejném místě a celkový vzhled je velmi podobný. Možná jedinou „velkou“ změnou je velikost rámeček kolem displeje, protože jsou jen o něco silnější. Pozoruhodné je, že také fotoaparát Selfie Hole-Punch má také tenký stříbrný prsten, díky kterému je více vyniká. Škoda, ale žádný velký problém. Obrazovka je zde také trochu lichotivější, což je v mé knize vždy obrovským pohledem.

Zobrazit

120Hz je třešnička nahoře

Pod neomezeným sklem na Galaxy S20 Fe najdete 6.5palcový displej 1080p. Je to slušný panel Super AMOLED. Jas je skvělý, barvy jsou živé a úhly sledování jsou v podstatě perfektní. Samsung je opravdu dobrý při vytváření displejů, bez ohledu na cenu telefonu.

Řešení také podle mého názoru nebylo problémem. 1080p není šílená ostrá, ale pro většinu lidí je to víc než dost. Navíc to není jako mít obrazovku s vyššími rozlišeními by stejně změnilo. Pravidelná sestava Galaxy S20 zasáhne 1440p, ale software z krabice jej omezuje na 1080p, pokud používáte 120 Hz.

Tato rychlost 120 Hz se také drží na S20 Fe, a je to stejně úžasné jako na špičkových zařízeních. Rolování, hraní her a dělat jen všechno na vašem telefonu se cítí lépe s rychlejším obnovovacím frekvencí. Všiml jsem si tu nebo tam, že jsem na svém S20 ne, ale tohle je plus bez ohledu na to, jak se na to díváte. Když se také ponořím.

Jediným velkým negativem, který mám na displeji, je ohledně citlivosti dotyku. Během svého použití jsem měl několik problémů s tím, jak se dotykové obrazovky chová. Například nemusí plně zaregistrovat přejetím přejetím nebo může spustit režim „“ na zámku. To nebylo časté, ale nejsem sám v tom zažívám. Poměrně málo prvních kupujících mělo také podobné problémy. Naštěstí se v mém případě zdálo, že náhradní jednotka problém vyřeší, i když jsem nestrávil téměř tolik času s druhou jednotkou.

Že jeden problém však nemění můj závěr ohledně displeje Fe. Samsung je prostě absurdně dobrý při vytváření displejů smartphonů a tato zkrácená vlajková loď není výjimkou.

Software a výkon

Dokonale přijatelné

Pro většinu společností by oříznutí 300 z ceny špičkového zařízení znamenalo upustit od úrovně procesoru, ale to není případ Fe. Samsung se podařilo zahrnout stejný čip Snapdragon 865 na S20 Fe s jeho výkonným výkonem.

V praxi však výkon není úplně na stejné úrovni. Přestože jsem měl stejný čip, zjistil jsem, že Fe měl tendenci koktat trochu víc než moje Galaxy S20 nebo Galaxy Z Fold 2. Proč? Myslím, že část toho se vrací zpět k snížení přidělení RAM z 12 GB na 6 GB. 12 GB je naprosto nadměrné, ale 6 GB je v dnešní době trochu lehká, zvláště když dáváte na vrchol Samsung’s Oneui. Výkon není špatný, ale není to na stejné úrovni jako vlajkové lodě a já bych se to snažil nazvat „hladký.“ To je v pořádku.

Pokud jde o software, nic se opravdu nezměnilo z Galaxy S20 začátkem tohoto roku. Fe běží na Android 10 s OneUI 2.5 z krabice. Je to stále docela dobrý software, ale někdy je to trochu frustrující. Ve své recenzi jsem se dostal do hloubky od začátku tohoto roku, ale tento odstavec shrnuje mé pocity.

Softwarový zážitek společnosti Samsung je jakýmsi kompromisem. Máte vše, co byste mohli opravdu chtít, a to je dobré! Ale mít všechno může být také ohromující a matoucí. Je to všechno na výběr a to je krása Androida, opravdu.

Nevzdáváte se funkcí pro použití tohoto smartphonu 699, ale nemůžu čekat na den, kdy Samsung vyleští software do bodu, kdy o tom můžu mluvit bez jakéhokoli zklamání.

Životnost baterie

Vytrvalost je jedním z největších důvodů k nákupu

Dalším pohledem nákupu Galaxy S20 Fe nad dražšími modely je výdrž baterie. Baterie 4 500 mAh v tomto telefonu trvá podle mých zkušeností déle než Galaxy S20, což bylo v pořádku, ale ne zcela působivé.

Obecně řečeno, S20 Fe je telefon, který za den nemohu zabít. Obvykle jsem zjistil, že dokážu zvládnout několik hodin času na obrazovce za den, přičemž si po spaní zachovávám až 40%. Vaše výsledky se mohou samozřejmě lišit, ale tento telefon má nějakou vážnou vytrvalost. Navíc má stále rychlé nabíjení a bezdrátové nabíjení, když přijde čas na dokončení.

Fotoaparát

Není dokonalý, ale solidní střelec

Fotoaparát na Galaxy S20 Fe je taková, která mě překvapila. Byl jsem velmi zklamaný v S20 a S20, a přestože Fe pomocí stejného hlavního senzoru, zdá se, že se vytáhne lépe celkově. Detaily jsou ostré, barvy jsou dobré a laskavě, moje mazlíčci už nevypadají jako olejomalby, pokud je osvětlení slušné. Stále zjišťuji, že návrh je pro kamery Samsung velkým problémem, ale zbytek zážitku bylo výrazným zlepšením.

Primární 12MP fotoaparát je to, co jsem většinou použil, ale ultrawide střelce nebyl ani sklouznut, ani. Telephoto je omezen na pouhých 8 MP, ale se skutečným 3x optickým zoomem nebyly výsledky špatné! Cokoli kolem tohoto optického zoomu však začíná vypadat docela drsně.

Stisknutím tlačítka „Zobrazit v plné velikosti“ v galerii zobrazíte obrázek v nejlepší kvalitě

Ve video oddělením S20 Fe prohraje o podpoře 8K, kterou jsou ostatní S20 schopny, ale to se opravdu necítí jako ztráta. V tomto okamžiku to 8k opravdu nestojí za to a 4K na Fe dokončí práci.

Samsung je stále na třetím místě za Google a Apple, pokud jde o kotlety fotoaparátu, ale Galaxy S20 Fe a mnohem více extenzivní nota 20 Ultra prokázaly, že se společnost zlepšuje. Opravdu, nemám co přidat za to. Kamery jsou zde docela dobré!

Malé věci

– Senzor otisků prstů

Stejně jako standardní telefony Galaxy S20 používá S20 Fe skener otisků prstů pod displejem, ale tento je optický místo ultrazvuku. To má za následek prakticky stejnou úroveň zabezpečení, ale optický senzor je výrazně rychlejší. Je to opravdu divné, že Samsung technicky používá lepší snímač otisků prstů na svém levnějším telefonu, ale tady jsme.

galaxy

– Sluchátka a reproduktory

Kvalita reproduktoru na Galaxy S20 Fe je slušná, ale ne hvězdná. Jeden ovladač ve spodní části spárovaného s reproduktorem sluchátka zanechává zvuk zní dobře, ale je zde zřetelný nedostatek basů. Pokud jde o sluchátka, opět neexistuje žádný konektor pro sluchátka. Ostuda? Tak určitě. Deal-Breaker? Nemělo by to být.

Poslední myšlenky

Všechny smartphone, kterou většina lidí potřebuje

Edice „Galaxy S20 Fan Edition“ je zavádějící jméno. Jistě, fanoušci Samsung tento telefon určitě budou milovat, ale to není to, kdo by měl Samsung tento telefon uvádět na trh. S20 Fe je telefon, který by většina lidí měla kupovat.

Samsung by měl Samsung nabízet Galaxy S20 Fe jako Galaxy S20 a všechny tyto další modely by měly být „pro“ nebo „ultra“ modely. Toto je telefon, o kterém si myslím, že se stará o nejvíce lidí. Má všechny funkce, které někdo potřebuje. Má veškerý výkon. Má veškerou obrazovku. Má všechny kamery. Má všechno a stojí to mnohem méně. Toto je nejlepší telefon společnosti v roce 2020.

Nyní si můžete koupit S20 Fe odemčený a od všech hlavních amerických dopravců. V době publikování je to také 100 off u více maloobchodníků.

Recenze Samsung Galaxy S20 Fe 5G

Jsem ten 5g chlap. Vlastně jsem tu byl pro každý „g.„Během 18 let jsem dobře zkontroloval více než tisíc produktů na plný úvazek v PCMag.com, včetně každé generace iPhone a Samsung Galaxy S. Také píšu týdenní zpravodaj, plně mobilizovaný, kde jsem posedlý telefony a sítími.

Sečteno a podtrženo

Samsung Galaxy S20 Fe 5G přináší veškerý telefonní výkonnost, kterou většina lidí potřebuje za cenu, kterou si může dovolit více lidí.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Samsung Galaxy S20 Fe 5G Specifikace

Hodnota jména

Samsung Galaxy S20 Fe je vše, co potřebujete, a nic jiného. Samsung rozložil svou vlajkovou loď S20 série na chutnější 699.99 Cena, a výsledkem je hodnotově smýšlející standardní nositel, který správně čelí nadcházející linii iPhone 12. S rychlým výkonem, solidními kamerami a často značnými slevami u hlavních poskytovatelů bezdrátových bezdrátových poskytovatelů se S20 Fe 5G stává naším výchozím doporučením telefonu pro Android pro rok 2020 a také volbou našich editorů.

Tolik možností, tolik času

Samsung má právě teď spoustu telefonů, ale dva, na které byste měli mít na paměti, jsou Galaxy S20 Fe 5G a Galaxy Note 20 Ultra (1 299). Tyto dva modely nabízejí vlajkovou lodi a výkon super-podnětu; S20 Fe uspokojí většinu lidí, zatímco poznámka 20 Ultra přidá ještě lepší obrazovku, stylus s perem a nejlepší telefonní kameru, kterou jsme testovali.

Jsou také resetem ze strategie společnosti Samsung na začátku tohoto roku. Zatímco jsme doporučili 1 199 Galaxy S20 jako výběr našich editorů na několik měsíců, sestava 999 a nahoru S20 je předražena pro naši bojující pandemickou ekonomiku. Fe vám dává větší hodnotu za méně peněz.

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Rafinovaný design

V 6.29 x 2.93 o 0.33 palců (HWD) a 6.67 uncí, S20 Fe je téměř úplně stejná jako S20. To znamená, že to není malý telefon, ale je to srovnatelné s většinou vlajkových lodí na trhu.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

OnePlus 8

Telefon je dodáván v šesti barvách včetně levandule, máty, námořnictva, oranžové, červené nebo bílé. Celkově je to skromný pocit. S jeho plochými a matnými kovovými povrchy se S20 Fe nesnaží křičet luxusní objekt tak, jak to dělají zakřivené skleněné telefony. Je to také trochu použitelnější a nemáte problém s náhodným dotykem, kteří lidé často mají s telefony zakřivené obrazovky. Kromě toho matný záda dělá mnohem lepší práci při odpuzování otisků prstů i škrábanců než záda S20.

S20 Fe má 6.5palcová obrazovka 2 400 po 1 080, 120 Hz, která by měla být vždy uchovávána v režimu 120 Hz pro hladké rolování. Opravdu neexistuje žádná nevýhoda; Snímková frekvence způsobuje, že rolování je mnohem plynulejší a já jsem testoval výdrž baterie v režimu 120 Hz a je to vynikající. Protože je to jedna z nedávných displejů společnosti Samsung, barvy jsou nádherné a obrazovka je jasná. Zatímco řada S20 je schopna jít nahoru na vyšší rozlišení 2 560 po 1 440, může to udělat pouze při 60 Hz a zjistil jsem, že hladké posouvání stojí za rozdíl ve vyšším rozlišení.

Veškerý výkon, který potřebujete

S20 Fe má stejný procesor Snapdragon 865 jako řada S20, spolu s 6 GB RAM a 128 GB úložiště, plus slot pro kartu microSD.

Jeho skóre 12 705 na PCMark Work 2.0 Benchmark je na stejné úrovni jako série S20 a jeho skóre Geekbench 862 jednojádrových, 3 069 vícejádrových je mírně pod sérií S20, ale nestačí na to, aby záleželo. Skóre GFXBench Graphics Benchmark je také na stejné úrovni.

Životnost baterie je vynikající. FE má velkou baterii 4 500 mAh a v kombinaci s obrazovkou 1080p jsem dostal 13 hodin, 31 minut přehrávání videa při 75 % jasu. Životnost baterie bude kratší, pokud děláte hodně posouvání, protože to pumpuje obrazovku 120 Hz, ale stále to zůstane silné. Telefon má 22 W rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení a zpětné nabíjení bezdrátového nabíjení, trvá asi 90 minut, než dosáhnete plného náboje.

Software je zde Samsungova verze Android 10, se všemi přírůstky Samsung, které přicházejí s řadou S20. Nejvíce pozoruhodně, to zahrnuje spoustu integrace s televizory a počítači se systémem Windows: odkaz na Windows vám umožňuje text, získání oznámení a zrcadlení obrazovky telefonu na počítači se systémem Windows a Dex vám umožní obsadit vícenásobný režim podobný stolním počítačům do televize pro prezentace nebo jiné práce.

Společnost Samsung slibuje, že FE získá Android upgrade až na Android 13; Předpokládáme, že Android 11 přijde začátkem příštího roku, pokud je minulý výkon jakýmkoli průvodcem.

Skin Android společnosti Samsung je bohatá na funkce, ale lidem se jí líbí o něco méně než konkurenti. Telefony Pixel Google jsou zlatým standardem, ale letos zaostávají na procesoru a kameře. Skin Motorola má tendenci být relativně elegantní a opravdu se mi líbí uživatelské rozhraní OnePlus, které má atraktivní písma a cítí se opravdu rychle, i když tyto kůže postrádají odkaz na Windows, což je velmi užitečná funkce.

Kvalita volání a vytváření sítí

I když existuje odemčená verze Galaxy S20 Fe, pravděpodobně byste si měli telefon koupit od svého dopravce. Odemčený model nepodporuje Wi-Fi volání ATT nebo systém 5G Verizon; Opravdu může plně využít pouze síťové funkce T-Mobile.

Galaxy S20 Fe má stejný síťový hardware jako malá Galaxy S20, technicky se stejnými schopnostmi: agregace sedmi nosičů pro 4G; Sub-6GHz 5G na všech modelech a milimetrovou vlnu na modelu Verizon; a Wi-Fi 6. To znamená, že moje jednotka udělala několik lichých síťových možností, když jsem ji testoval proti Galaxy S20, jako je výběr pomalejších frekvenčních pásů, když se mohla vybrat rychleji, jen aby se zotavila později nebo při jiném testu. To mě zasáhne jako chování firmwaru, ne špatného hardwaru, o kterém si myslím, že bude opraveno aktualizací softwaru.

Wi-Fi výkon byl velmi dobrý při testování. Zkontroloval jsem síť 5GHz proti připojení 500 Mb / s, maximalizoval jsem odkaz na S20 Fe a S20 poblíž routeru; Na okraji oblasti připojení jsem dostal 110 Mbps na Fe, kde jsem dostal 55.1 Mbps dolů na S20, opravdu pěkný rozdíl.

V únoru jsem označil telefony pro nezahrnutí milimetrů vlny 5G. Přehodnotil jsem se, protože ATT a T-Mobile ustoupili od milimetrových vln. Neexistuje žádná technologie ATT 5G, která by právě teď fungovala dobře, takže je dobré, že S20 Fe může plně využít sítě 4G ATT, zatímco je technicky připojena k 5G. (Snapdragon 765 použitý v Google Pixel 5 má problémy.) Vydržím velké naděje na novou řadu vlnných vln zvaných C-banda, které ATT a Verizon pravděpodobně použijí příští rok, ale pravděpodobně neuvidíme telefony, které je mohou používat až do příštího března.

Kvalita hovoru nebyla na telefonech řady Samsung S na chvíli problém. Všichni používají nejvíce kontrolní hlasové kodeky v jakékoli dané situaci a zvuk sluchátka a kvality reproduktorů FE úplně stejně jako S20. Pokud se pohybujete z telefonu, který je několik let, můžete si všimnout zlepšení kvality hlasu kvůli kodeku EVS, ale většina telefonních telefonů za posledních několik let je na stejné úrovni.

Stejně jako u nejnovějších telefonů neexistuje žádný konektor pro sluchátka; Musíte použít sluchátka USB-C nebo Bluetooth. Fe podporuje Bluetooth 5.0.

Zoom zoom

S20 Fe má na zadní straně tři kamery: 12-megapixel, f/1.8 hlavní kamera; 12-megapixel, f/2.2 širokoúhlý fotoaparát a 8-megapixel, f/2.4 3x teleobjektiv. Na přední straně je 32 megapixelový fotoaparát.

To znamená, že Fe má účinně stejnou kvalitu obrazu jako série S20 ve svých hlavních a širokoúhlých režimech a při až 3x zoomu. FE postrádá funkci prostorového zoomu, která kombinuje hlavní kameru s vysokým rozlišením a optický objektiv zoomu pro vytvoření ostrých 5x nebo 10x zoomů, a můžete vidět, že S20 je mnohem ostřejší v 10x. To je však mírně neobvyklá, méně používaná úroveň zoomu a 3x bude po většinu času v pořádku.

V 1X můžete tvrdit, že Galaxy S20 Fe (vpravo) pořizuje přitažlivější fotografie než Galaxy S20 (vlevo)

galaxy

Vedle sebe vlastně dávám přednost záběrů Fe před S20 v dobrém světle, a to jak s 3x zoomem, tak bez ní, tak i bez 3x. Stejně jako mnoho lidí (a na rozdíl od fotografických snobů) se mi líbí, že moje obrázky vypadají trochu hyper-reálné, s bohatými barvami a SE má bohatší barvy a více stínových detailů v dobrém světle než S20. (Protože hlavní kamery jsou stejné, musí to být výsledný software, nebo jen štěstí.) S20 také učinil několik možností osvětlení, která trochu vyplavila mé testovací fotografie, kde je Fe napravil.

Fe nemá zcela výkon zoomu s nízkým osvětlením S20 a poznámku 20 Ultra, i když si můžete všimnout, že pokud máte dva bok po boku. S f/2.4 Spíše než objektiv zoomu f/2 musí S20 Fe načerpat ISO a „Film Grain“ o něco více, takže obrázky s nižším světlem jsou trochu hlučnější.

Video režimy, na předních i zadních kamerách, přecházejí na 4K při 60 snímků za sekundu, s nahráváním HDR10. To není 8K řady S20 nebo Note 20, ale 8K je určitě výklenek potřeba právě teď; Opravdu chcete, jen pokud máte v úmyslu oříznout v postprodukci. To znamená, že pokud chcete nejvyšší nahrávání mobilních videí, možná se budete chtít podívat na LG křídlo s jeho bláznivým virtuálním režimem Gimbal.

Méně je

Galaxy S20 Fe 5G rafinuje spíše než inovuje, a to funguje ve prospěch každého. Tři modely S20 a dva poznámky 20 modelů vydláždily cestu pro Samsung, aby rozhodly, v čem stojí za to investovat (čipová sada Snapdragon 865 a pevná 3x čočka) a co není (skleněná a ultra-vysoko megapixelová hlavní kamery). A od tohoto psaní je S20 Fe silnou dohodou od nosičů. Například ATT rozdává jednotky S20 Fe zdarma, pokud se zaregistrujete na 30měsíční platební plán, neomezený plán služeb a obchodujete s telefonem jako iPhone 7, Galaxy S8 nebo Google Pixel 2. Dokonce i bez těchto propagačních akcí je S20 Fe nejlepším telefonem Android, který si můžete koupit za 699, a správný telefon pro rok 2020, což z něj dělá volbu našich editorů.

galaxy

Samsung Galaxy S20 Fe 5G

1 FirstNet: Plány prodávané samostatně. Omezeno na způsobilé subjekty veřejné bezpečnosti (první respondenti a vybrat podpůrný personál). Pokrytí není k dispozici všude. Platí další omezení. Viz www.Firstnet.com pro podrobnosti.

2 Toto zařízení je plně kompatibilní se službami FirstNet; schopnosti 5G zařízení však nejsou v současné době k dispozici při používání FirstNet.

3 vesmírný zoom zahrnuje digitální zoom, který může způsobit určité zhoršení obrazu.

4 část paměti obsazené stávajícím obsahem.

Podívejte se, jak ostatní respondenti používají FirstNet

Přihlaste se k odběru zpravodaje FirstNet ještě dnes!

Kliknutím na Odeslat souhlasíte s Atampt, který vám zasílá e.mail o službách FirstNet na adrese, kterou poskytnete, i když jste se dříve rozhodli při přijímání marketingových e.mailů ATAMPT.

Kliknutím na Odeslat souhlasíte s Atampt, který vám zasílá e.mail o službách FirstNet na adrese, kterou poskytnete, i když jste se dříve rozhodli při přijímání marketingových e.mailů ATAMPT.

© Att Intelektuální vlastnictví. Všechna práva vyhrazena. FirstNet a logo FirstNet jsou registrované ochranné známky a servisní značky úřadu First Responder Network Authority. Všechny ostatní známky jsou majetkem jejich příslušných majitelů.

Používáme cookies

Tento web používá cookies a další sledovací technologie. Tito pomáhají lépe fungovat web. Také nám to pomáhají zlepšit. Tato data nám poskytují zpětnou vazbu o tom, jak používáte naše produkty a služby, pomáhají nám rozvíjet propagační a marketingový materiál pro vás a umožňuje nám spojit vás s apt obsahem třetích stran. Přečtěte si více o cookies a o tom, jak spravovat nastavení. Informace specificky použitelné pro uživatele v Evropském hospodářském prostoru naleznete zde.

Recenze Samsung Galaxy S20 Fe: Telefon, který porazí za 700

Nedochází kolem toho. telefony jsou opravdu drahé. Ale jak se vlajková loď stále více drahá, objevil se zcela nový segment trhu: Premium Midrange. To je přesně to, kde žije edice fanoušků Samsung Galaxy S20, a pokud hledáte prémiový zážitek z Samsungu bez placení paže a nohy, je to jeden z nejlepších telefonů Android.

Jméno „Fan Edition“ ve skutečnosti nepopisuje, co je telefon ve skutečnosti. Lepší jméno by bylo Galaxy S20 Lite. Opravdu nedostanete všechno, co Galaxy S20 nabízí. Ale dostáváte všechny důležité věci, s několika přidanými bonusovými funkcemi, s lákavou cenou.

Hardware, design a zobrazení

Je jasné, že Galaxy S20 Fe je derivát původní Galaxy S20. vypadá to jako standardní zařízení. Ale je to také z mírně odlišných materiálů. Pryč je sklo zpět, ve prospěch plastů nalezených na standardní Galaxy Note 20. Ale i když to teoreticky není tak prémiové, vlastně se mi líbí pocit měkkého dotyku, který nabízí, a já jsem si opravdu nenechal ujít sklo.

Zařízení se také odlišuje od standardní Galaxy S20, protože je k dispozici ve větším rozsahu barev. Přezkoumávám model cloudového námořnictva, ale je také k dispozici ve zajímavějších barvách, jako je cloud červená, levandule cloudu a cloud oranžová. Bezpečné říci, že by tam mělo být něco pro každého.

Na papíře se specifikace nesmí úplně na standardní Galaxy S20, ale fotografie se zdály být téměř stejně dobré v každodenním používání. Jsou stále barevné a svěží, s dostatečným dynamickým rozsahem, aby se vytvořily pro útulnou fotografii, ale ne natolik, že se bloudí na nepřirozené území. V dnešní době může kvalita fotografií mít více společného s následkem zpracování než kvalita senzoru, takže má smysl, aby mírně podřadné specifikace ve skutečnosti neučinily mnohem horší fotografie než Galaxy S20.

Při slabém světle jsou fotografie docela dobré. Jak se očekává, fotografie slabého světla mohou být hlučné, ale obecně řečeno, telefon je dobrý v zachycení dostatek detailů, aby mohl udělat slušné záběry. Totéž platí pro skutečně zvětšené fotografie. Telephoto kamera nabízí 3x optický zoom a až 10x digitální zoom. a v důsledku toho dostanete až 30x hybridní zoom. Fotografie na této úrovni zoomu nejsou samozřejmě tak ostré, ale Samsung vážně investoval do čištění zvětšených výstřelů na jeho fotografiích a ukazuje se to. Výstřely 3-10x jsou solidní, ale jen zřídka budete mít zájem o použití 30x.

Selfie Cam také vypadá docela pevně. Fotoaparát směřující vpředu je 32MP a nemá autofokus s dvojitou fází nalezený na původní Galaxy S20, ale stále zachytil barevné selfies s více než dostatečným detailem. Selfie vačka s vyšším rozlišením je zde z nějakého důvodu-když nepoužíváte širokoúhlý senzor, opravdu jen ořízne obraz a v důsledku toho je fotografie jen nižší rozlišení.

Jednou z funkcí, které chybí v Galaxy S20 Fe, je schopnost nahrávat video v 8k. Je to proto, že k tomu potřebujete kameru s vyšším rozlišením. Fotoaparát však však může nahrávat 4K video při 60 snímcích za sekundu, což by mělo být pro většinu více než dost a ušetří vás před maximálním úložkem.

Životnost a nabíjení baterie

Pohánění všeho je baterie 4 500 mAh, která se zdála, že je schopna bez problémů projít celý den používání. Skončil jsem den těžkého používání s přibližně 20% zbývajících baterie, což není tuna, ale je to v pořádku. Pokud jste zvyklí nabíjet telefon každou noc, neměli byste mít žádné problémy.

Software

Jak byste očekávali, Galaxy S20 Fe přichází se společností Samsung One UI 2.5, což je Android 10. Nebudu se ponořit do výstupů a výstupů přizpůsobení Androidu. můžete si přečíst komplexní převzetí v našich recenzích Galaxy S20 a Galaxy Note 20. ale řeknu, že se zdá, že Bloatware byl na tomto telefonu trochu odložen zpět ve srovnání s některými jinými. To je hlavně kvůli skutečnosti, že si můžete vybrat, které aplikace jsou nainstalovány na vašem zařízení z pole, a zatímco všechny další aplikace Samsung a aplikace Microsoft jsou ve výchozím nastavení zkontrolovány, jednoduše si vzali několik okamžiků a přizpůsobili předběžné instalaci, když jsou předběžné instalace, když jsou předinstalujte, když jsou předběžné instalace přizpůsobeny předběžné instalaci Nastavíte telefon nahoru, stojí za to.

Náš pohled

Samsung Galaxy S20 Fe uvádí zážitek z vlajkové lodi do telefonu 700. Opravdu ti moc nechybíte. Jistě, rozlišení displeje 1440p je vždy pěkné a některé specifikace kamery nedosahují výšek standardní Galaxy S20, Note 20 nebo New Galaxy S21. Ale s prémiovým procesorem, stále úžasným displejem, prémiovým pocitem a skvělým kamerovým systémem, nemůžete dělat mnohem lépe v cenovém rozpětí.

Líbilo by se mi, kdyby Samsung vydal tento telefon spolu se zbytkem sestavy Galaxy S20, ale to dává smysl, proč to nebylo zachytit tyto vysoce dolarové prodeje jako první. To znamená, že pokud má společnost Samsung v úmyslu pokračovat v uvolňování telefonů této kvality v tomto cenovém rozpětí, měli by se jako OnePlus velmi obávat.

Existuje lepší alternativa?

Záleží na tom, co hledáte. OnePlus 8 je zde hlavním konkurentem, a přestože je to skvělý telefon, nemá úplně stejnou kvalitu fotoaparátu, nedosáhne frekvence obnovení 120 Hz a nemá bezdrátové nabíjení. OnePlus však poskytuje čistší a pravděpodobně lepší softwarový zážitek. Mohlo by to být také házení mezi Google Pixel 5 nebo OnePlus 8 jako primárním konkurentem.

Pokud máte opravdu rozpočet, stojí za to zvážit také pixel 4A nebo čekat na pixel 4a 5G. Mají úžasné kamery a jednodušší software, i když specifikace a výkon se neshodují Galaxy S20 Fe, ani displeje.

Samozřejmě, pokud nejste ženatý s Androidem, stojí za to zvážit iPhone 11, který přichází za podobnou cenu, má ještě lepší výkon a úžasný fotoaparát. To znamená, že nedostanete stejný displej. Ani nedostanete 5G a budete se muset vypořádat s zářezem iPhone.

V neposlední řadě je nyní série Galaxy S21, ale zatímco Galaxy S21 nabídne lepší výkon, je to také dražší. a pravděpodobně nestojí za to další hotovost.

Jak dlouho to vydrží?

S odolnost proti vodě Snapdragon 865 a IP68 by měla Galaxy S20 Fe snadno vydržet normální dvouletý telefonní cyklus a déle, pokud chcete nebo potřebujete, aby ho potřebovali. Plastová záda také zde pomáhá-i když se necítí jako prémiové, pomáhá zajistit, aby telefon s větší pravděpodobností zůstal bez trhlin po celou dobu jeho životnosti.

Měli byste si to koupit?

Ano. Jistě, můžete utratit dalších 300 za nepatrně lepší telefon, ale pokud chcete kvalitu vlajkové lodi pro 700, v současné době je to telefon, který má porazit.

Pokud jste na honbě pro Lower for Smartphones, zde jsou nejlepší k dispozici nabídky Samsung Galaxy a nejlepší nabídky smartphonů.

Doporučení editorů

Christianův zájem o technologii začal jako dítě v Austrálii, když narazil na počítač při prodeji garáží, že…

Samsung Galaxy S10 byla vynikajícím doplňkem hardwarové sestavy společnosti Samsung v roce 2019, ale zdá se, že je to konečně západem západů po jedné konečné aktualizaci.

Podle Droid Life viděl tento týden, co bude pravděpodobně konečnou aktualizací bezpečnosti Galaxy S10 před jeho oficiální podporou. I když to není potvrzeno, že majitelé S10 neuvidí jinou aktualizaci, pokud je třeba napravit něco hlavní.

Nejnovější vlajková loď společnosti Samsung, Galaxy S23 Ultra, je jedním z nejlepších telefonů roku. Je vybaven výkonným novým, účelem Snapdragon 8 Gen 2 pro Galaxy Chip, hlavní kameru 200MP a Corningova Gorilla Glass Victus 2 na přední a zadní straně zařízení (což znamená těžkou trvanlivost).

Ale je tu ještě další otázka-jak se Gorilla Glass Victus 2 drží proti sebevědomě pojmenovanému „keramické štít“ Apple na iPhone 14 Pro Max? YouTuber PhoneBuff provedl test Drop, aby našel tuto odpověď.

V mobilních kruzích znamená nový rok jednu věc. nová řada Samsung Galaxy. Samsung představil svou nejnovější sestavu Galaxy S23. představovat Galaxy S23, S23 Plus a S23 Ultra. A jako obvykle, Samsung vytvořil některé z nejžádanějších chytrých telefonů v oboru. Samsung Galaxy S23 je nejlevnější v nabídce, ale nedělejte chybu, když si myslíte, že je to menší telefon. Má 120 Hz obnovovací frekvenci, některé špičkové kamery a výkonný procesor Snapdragon 8 Gen 2, který to všechno napájí.

Ale to neznamená, že je to imunní vůči hrbolům, škrábankám a kapkám. Váš nový telefon k vám přijde nedotčený a nádherný, a pokud si ho chcete udržet tak, investování do nějaké ochrany je dobrý nápad. Zde jsou některé z nejlepších případů Samsung Galaxy S23, které chrání váš úžasný nový smartphone před poškozením.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS