Androidská policie. Galaxy Tab A 6

Samsung Galaxy Tab S7 vs. Galaxy Tab S6

Galaxy Tab S7 Samsung je jedním z nejlepších tabletů Android, které jsou v současné době na trhu. Kombinuje krásně ostrý displej s výkonným procesorem, trvalou výdrží baterie, velkorysými možnostmi úložiště a ostrým moderním designem. Zatímco tablety Android mají něco šachty, pokud jde UX, Tab S7 také provádí chvályhodnou práci v softwarovém oddělení, přičemž jeho režim DEX je výrazně použitelnější jako tablet produktivity. Je to však opravdu mnohem lepší než jeho předchůdce, Galaxy Tab S6, která byla propuštěna teprve o rok dříve?

Na tuto otázku odpovíme v této samsung galaxie Tab S7 versus Galaxy Tab S6. Při pohledu na specifikace, návrhy, displeje, výkon, kamery a software z každého bychom měli vyčistit, zda stojí za upgrade, pokud již vlastníte kartu S6. Odpovíme také na otázku, zda stojí za to noví kupující na kartu S7, pokud dokážou najít kartu S6 výrazně levnější.

brejle

Samsung Galaxy Tab S7 Samsung Galaxy Tab S6
Velikost 253.8 x 165.3 x 6.3 mm (9.99 x 6.51 x 0.25 palců) 244.5 x 159.5 x 5.7 mm (9.62 x 6.28 x 0.22 palců)
Hmotnost 498 gramů (1.1 libry) 420 gramů (14.8 uncí)
Velikost obrazovky 11-palcový TFT 10.5palcový super AMOLED
Rozlišení obrazovky 2560 x 1600 pixelů (274 pixelů na palce) 2560 x 1600 pixelů (287 pixelů na palce)
Operační systém Android 11 Android 11
Úložný prostor 128 GB, 256 GB, 512 GB 128 GB, 256 GB
Slot karty microSD Ano Ano
Procesor Qualcomm Snapdragon 865 Plus Qualcomm Snapdragon 855
RAM 8 GB 6 GB, 8 GB
Fotoaparát 13-megapixel a 5MP zadní, 8MP přední 13MP a 5MP zadní, 8MP přední
Video 4K při 30 snímcích za sekundu 4K při 30 fps
Bluetooth verze Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0
Porty USB-C USB-C
Senzor otisku prstu Ano Ano
Voděodolnost Ne Ne
Velikost baterie 8 000 mAh 7 040 mAh
Aplikační trh Google Play obchod Google Play obchod
Podpora sítě ATT, Verizon, T-Mobile ATT, Verizon, T-Mobile
Barvy Mystic Black, Mystic Silver, Mystic Bronz

(Celulární pouze v mystické černé barvě)

Design, zobrazení a trvanlivost

Snažíte se všimnout významného designového rozdílu mezi Samsung Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S6. Obě tablety mají kolem jejich příslušných displejů stejné štíhlé rámy, což každému poskytuje elegantní vzhled, který těží z nedostatku tlačítka domova. Oba mají také hliníkový záda a rám a jediným rozpoznatelným rozdílem mezi nimi je přepracovaný modul zadní kamery na kartě S7. To je nyní hladceji integrováno s magnetickým prostorem pro pero S, což mu dává (zlomkový) ostřejší vzhled než jeho předchůdce.

Rozdíly jsou však patrnější, pokud jde o zobrazení každého tabletu. Tab S7 sportuje 11palcový displej založený na TFT, který postrádá Super AMOLED nejen z Tab S7 Plus, ale také starší Tab S6. To znamená, že zatímco Tab S7 nabízí větší obrazovku, druhá není tak živá nebo bohatá jako 10 Tab S6’s 10.5palcový displej. Tab S6 také poskytuje více pixelů na palec na 287 ve srovnání s 274. Opět to není velká mezera, ale slouží k posílení displeje S6 o něco dále ve vztahu k jeho nástupci.

Pokud jde o trvanlivost, ani tablet nenabízí žádné oficiální hodnocení odolnosti vůči vodě, takže se s nimi potápějte. Na druhou stranu by jejich hliníkové rámy a zadní části měly nabídnout odpor proti každodenním klepům a dopadům.

Vítěz: Samsung Galaxy Tab S6

Výkon, výdrž baterie a nabíjení

Tab S7 Samsung Galaxy se může pochlubit čipem Qualcomm Snapdragon 865, který se stane nejrychlejším procesorem, který je v současné době k dispozici pro zařízení Android. V kombinaci s 6 GB RAM (upgradovatelné na 8 GB za peníze navíc) poskytuje více než dostatek výpočetních svalů pro zvládnutí velké většiny aplikací a úkolů, které pravděpodobně hodíte na kartu S7. Naproti tomu Tab S6 běží na Snapdragon 855, který, přestože je dotykem pomalejší než 865, rozhodně není žádný únik. Základní model S6 však sbaluje pouze 4 GB RAM, takže si můžete všimnout rozdílu v době načítání z jednoho tabletu do druhého.

Rovněž stojí za to zdůraznit, že karta S7 je umístěna 128 GB vnitřní paměti jako standardní, zatímco karta S6 poskytuje pouze 64 GB. Ve věku sociálních médií a nutkavého fotografování (nemluvě o downloadingu apps) je 64 GB trochu lakomý, takže S7 se na tomto oddělení určitě vypadá lépe vypadat lépe. Obě zařízení samozřejmě přicházejí se slotem pro kartu microSD, takže můžete narážet vzpomínku.

Je to podobný příběh s bateriemi obou zařízení. Zatímco Tab S6 používá velkou buňku 7 040 mAh, Tab S7 ji překonává protějškem 8 000 mAh. V praxi jsme zjistili, že výdrž baterie S7 je výjimečná a velmi se blíží plnění slibů společnosti Samsung ve výši 14 hodin výdrže baterie. S S6 se tak daleko nedostanete, i když vás uvidí do druhého dne, pokud jste lehký nebo mírný uživatel.

Vítěz: Samsung Galaxy Tab S7

Kamery

Na papíře jsou Galaxy Tab S7 a Tab S6 identický strach a přední kamery. Na zadní straně vám dávají objektiv široký 13MP a ultrawide 5MP, přičemž oba mají na každém modelu stejné velikosti clony. Podobně každý tablet přichází s 8MP selfie kamerou na přední straně, která je schopna zachytit video HD (1080p) při 30 FPS.

V praxi obě tablety pořizují sotva rozlišitelné fotografie. To znamená, že hlavní objektiv široký 13MP obecně zachycuje jasné, barevné a podrobné obrázky během dne, ale během noci se trochu potýká s hlukem. Podobně, ultrawide čočky na obou zařízeních obětují značné množství detailů, když zachycují více scény, což je pravděpodobně to, co byste očekávali, když je v nabídce pouze 5MP.

Obě tablety přesto fungují dobře, pokud jde o fotografování nebo skenovací dokumenty, zatímco jejich fotoaparáty jsou naprosto použitelné, pokud jde o videohovory a telekonferenční řízení. Toto kolo je proto kravatou.

Software a aktualizace

Samsung Galaxy Tab S7 a Tab S6 přicházejí s perem S, které magneticky ukotví do zadní části obou zařízení. Tento stylus je intuitivní a snadno použitelný a otevírá širokou škálu funkcí a funkčnosti, zejména pro profesionály a kreativy. Nejvíce pozoruhodně je vybaven systémem pro psaní poznámek, který způsobuje bez námahy anotaci nebo označení dokumentů. Jeho odmítnutí dlaňů je také vysoce spolehlivé, takže můžete psát nebo kreslit s dlaní spočívající na obrazovce, aniž byste způsobili nežádoucí vstupy.

Распаковка и обзор Samsung Galaxy Tab A6 (2017).

Obě tablety vám také představují možnost zakoupit klávesnici knihy Samsung samostatně pro 199. To je všechno, ale nezbytné, pokud plánujete používat režim DEX, i když existují možnosti třetích stran, pokud chcete ušetřit nějaké peníze. Mohou také obsahovat citlivější a konzistentnější trackpady a také podsvícení klíčů.

Vzhledem k tomu, že obě tablety slibují stejné speciální funkce, toto kolo je další kravatou.

Cena a dostupnost

Tab S7 Samsung Galaxy lze zakoupit od Samsung za 650 pro 128 GB model (Wi-Fi), 730 pro model 256 GB nebo 830 pro model 512 GB. Buněčná verze je k dispozici pouze s 128 GB úložiště a bude vás stát 850. Samsung také nabízí peníze, když částečně zkoumáte starší způsobilý model.

Galaxy Tab S6 již nelze zakoupit přímo od Samsung. Je však stále pravděpodobně najdete online od maloobchodníků, jako jsou Amazon, Best Buy a Walmart. Pravděpodobně to bude v obnovené nebo zrekonstruované formě, ale pravděpodobně vám ušetří nevýznamné množství peněz ve srovnání s Tab S7.

Celkový vítěz: Samsung Galaxy Tab S7

V tom není moc, ale Samsung Galaxy Tab S7 je celkově lepší tablet než Galaxy Tab S6. Mezi jeho hlavní výhody patří výkonnější procesor a také zařazení více RAM a vnitřní paměti. Zaručuje vám také jeden rok aktualizací softwaru navíc, což z něj učiní o něco více odolné vůči budoucnosti než starší Tab S6. Jeho předchůdce to přesto odpovídá ve většině oddělení a ve skutečnosti nabízí bohatší a živější displej, takže kdokoli, kdo již vlastní S6, bude pravděpodobně ještě muset upgradovat. To lze také najít online se slevou ve srovnání se S7, takže každý, kdo chce ušetřit nějaké peníze.

Doporučení editorů

Simon Chandler je novinář se sídlem v Londýně ve Velké Británii. Pokrývá technologii a finance a přispívá k takovým titulům jako digitální…

Google má zajímavý cyklus uvolnění se sestavou pixelů. Zařízení hlavní linie pixelů. v současné době Pixel 7 a Pixel 7 Pro. vycházejí na podzim. Poté během následujícího jara vyjde rozpočtový pixel. V loňském roce jsme dostali Pixel 6A před sérií Pixel 7 a nyní máme Pixel 7a před nadcházejícím Pixel 8.

Ačkoli Google přinesl některá vylepšení v pixelu 7a ve srovnání s jeho předchůdcem, přichází také za cenu. více než 150, přesněji řečeno. Google udržuje pixel 6A kolem další rok a s novou cenou 349 je to lákavý nákup nad 499 pixel 7a. Ale stojí za to ušetřit několik babek, když má pixel 7a tolik upgradů? Pojďme to rozebrat. Google Pixel 7a vs. Pixel 6a: Specifikace

Je těžké najít špatný telefon Android v těchto dnech. ale jaký je nejlepší telefon Android v roce 2023? Je to skličující otázka, ale v tomto článku se snažíme odpovědět.

Při nákupu nového telefonu Android je toho hodně zvážit. Chcete velkou obrazovku? Kolik si ceníte výkonu kamery? Jste velký hráč? Potřebujete dlouhou životnost baterie? Sestavili jsme seznam telefonů Android, aby vyhovovali potřebám všech, bez ohledu na vaše priority nebo preference.

Samsung je lídrem na trhu s globálním smartphonem, ale je také známý pro své reklamy na jazyk v tváři. Společnost nedávno vedla reklamní kampaň, kde každý neustále žádá hlavní postavu, aby jim poslal fotografie pořízené s Ultra Galaxy S23. Něco podobného se stalo, když jsem minulý měsíc zúčastnil svatby blízkého přítele v Indii.

Na svatbu jsem nesl Ultra Galaxy S23, pak na dovolenou a ponechám každou další kameru za sebou. Každý, kdo viděl obrázky, které pořídilo, se okamžitě zeptal, jaký to byl model, a rozmazaný, „To je stejně dobré jako DSLR!„I když to může znít přehnaně, jsem přesvědčen, že budete zaplaveni podobnými názory, když uvidíte níže uvedené obrázky.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

Samsung Galaxy Tab A8 vs. S6 Lite (2022): Je tablet řady rozpočtu ve skutečnosti lepší?

Tablaxy a8 Galaxy je kompetentní rozpočet Android Tablet s vynikajícím displejem pro prohlížení obsahu. Je to o něco pomalejší než S6 Lite, ale hlavním rozdílem je nedostatek podpory pera a Dex, díky čemuž je o něco méně univerzální než S6 Lite.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022

Přestože je S6 Lite o něco rychlejší než karta A8, je to S PEN a DEX podpora vás pravděpodobně přitahuje k tomuto modelu. Pokud tyto doplňky nepotřebujete, může být pro vás karta A8 lepší.

Tablety Android jsou skvělé, když chcete zařízení s obrazovkou slušné velikosti, aby sledoval Netflix, surfovat na webu, hrát některé hry nebo dokonce udělat několik malých úkolů. A pokud je to váš cíl, dobrá zpráva je, že nemusíte utrácet spoustu peněz. Samsung Galaxy Tab A8 a Galaxy Tab S6 Lite (2022) jsou některé z nejlepších levných tabletů Androidu společnosti Samsung a vzhledem k podobnosti mezi těmito dvěma modely se můžete dívat na to, která je pro vás správnou možností. Obě tablety budou pokrývat základní funkce tabletu, ale S6 Lite nabízí díky podpoře pera a schopnosti používat Dex Samsung; Dělá to však za to, že stojí za to další dolary?

Cena, dostupnost a specifikace

Tab A8 a S6 Lite Samsung Galaxy jsou součástí současné sestavy tabletu společnosti, takže nalezení jednoho modelu na místech, jako je Amazon, Best Buy, nebo přímo od Samsung samotného by nemělo být problém.

MSRP karty Galaxy A8 a Tab S6 Lite byly 230 a 350, a lze je najít s některými slevami docela pravidelně, zejména na webech, jako je Amazon. Tab A8 najdete asi 180 docela často, zatímco tab S6 Lite najdete v některých případech asi 280. Tyto tablety samozřejmě mají několik různých možností, které mohou zvýšit cenu, zejména možnosti skladování.

Tab a8 Galaxy A8 nabízí modely s 32, 64 nebo 128 GB úložného prostoru a S6 Lite přichází v 64 nebo 128 GB možností. Všechny modely S6 Lite mají 4 GB RAM, zatímco jediný model Tab A8 s tímto hodně RAM je model s 128 GB úložiště; Verze 32 GB a 64 GB mají pouze 3 GB RAM.

Samsung Galaxy Tab A8 Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 Úložný prostor

procesor

Paměť

baterie

Kamera (zadní, přední)

Displej (velikost, rozlišení)

Cena

Sluchátkový jack

32, 64, 128 GB 64 nebo 128 GB
Unisoc Tiger T618 Qualcomm Snapdragon 720G
3 nebo 4 GB 4 GB
Až 9h Až 11 hodin
8MP, 5MP 8 MP, 5 MP
10.5 „1920 x 1200 10.4 „1200 x 2000
Počínaje 230 Počínaje 350
Ano Ano

Drobné rozdíly v zobrazení

The Galaxy Tab A8 má 10.5palcový TFT LCD, což je jen Smidgen větší než 10.4palcová obrazovka LCD TFT na S6 Lite (2022). To dělá 0.Rozdíl 1 palce znamená hodně z hlediska kvality obrazovky? Ne, nebudete si všimnout velkého rozdílu v rozlišení na obrazovkách této velikosti, i když displej 2000 x 1200px na S6 Lite se zdá být lepší na papíře. Oba budou ostré a jasné, takže byste neměli mít žádné problémy s sledováním vašeho oblíbeného obsahu na obou displejích.

Pokud existuje jeden mírný rozdíl v displejích, jedná se o poměry stran. Protože obrazovka na S6 Lite je o něco delší, sportuje poměr stran 5: 3, což pravděpodobně pomůže těm černým pruhům, které se zobrazují při prohlížení obsahu širokoúhlého (jako filmy). To je pěkný dotek, pokud sledujete hodně obsahu, kde na tom záleží; Avšak standardní displej o 1920 x 1080px karty A8 je však dokonale vhodný.

galaxy

Pouze jeden má S PEN softwarovou podporu

Obě tablety se dodávají se staršími verzemi softwaru Android. Android 11 na kartě A8 a Android 12 na S6 Lite. ale oba modely lze okamžitě upgradovat na Android 13. Pokud jde o budoucí podporu, Samsung obvykle nabízí dva roky hlavních aktualizací softwaru pro Android na své nové produkty, což znamená 13 navždy.

Zatímco základní softwarový zážitek těchto dvou tablet zůstane především stejný, S6 Lite podporuje pero S (zahrnuté v krabici) a Dex, něco zcela chybí na kartě A8.

Celkově funguje pero S opravdu dobře na S6 Lite, dělá poznámky k psaní, skicování nebo jen s mnohem přesnějším dotykovým vstupem na obrazovce se cítí skvěle. Je to hlavní vrchol S6 Lite a pero používá docela dobře, takže je snadné pochopit, proč by S6 Lite mohl apelovat na studenty nebo konstantní poznávacíky díky zahrnutí pera S. Rovněž stojí za zmínku, že obnovovací frekvence 60 Hz na displeji dělá psaní zpoždění jen trochu, když si zapište své myšlenky, ale není to příliš patrné a zdá se, že to tolik ovlivňuje přesnost.

Snapdragon výkon nahoře

Tablaxy Tab A8 je tablet s rozpočtem Android a UNISOC Tiger T618 Pohánění celé věci vám to připomíná, když ji používáte. Při pokusu o něco s trochou zpracování síly zažijete několik dob koktání a načítání a multitasking na kartě A8 není vůbec zábavný zážitek. Je to základní stroj, který vám pomohl sledovat vaše oblíbené filmy a pořady, odpovídat na e.maily a úplné základní úkoly. ne překvapivé, že je to na pomalé straně tad.

The S6 Lite má silnější čip v Snapdragon 720G, ale není to jako by to úplně vyfukovalo kartu A8 z vody. Jistě, všimnete si méně osuků a může to spustit graficky intenzivnější hry, ale stále to není špičkový čip, který vidíte na vlajkových lodích. Pokud začnete tlačit jeho limity, uvidíte, jak se zpomalí a provede trochu horší. Skutečnost, že se jedná o čip Snapdragon, místo toho, aby tiger Unisoc Tiger, znamená, že více aplikací bude lépe optimalizováno pro spuštění na S6 Lite než karta A8.

Rozdíly v malé životnosti baterie

Zatímco tab z galaxie A8 a Tab S6 Lite (2022) mají stejnou kapacitu baterie. 7 040 mAh. všimnete si, že S6 Lite vydrží v průměru déle než karta A8. To je většinou způsobeno mnohem energeticky efektivnějším Snapdragon 720g uvnitř S6 Lite. Navíc, mírně menší obrazovka pomáhá dvěma, i když to není příliš faktor.

I s lepším čipem je rozdíl jen asi dvě hodiny, ať už běžíte na obrazovce nebo používáte tablety konzervativnější. Ani životnost baterie na vás zapůsobí a obě tablety budou muset být zapojeny každý den, kdy je používáte, ale v některých situacích může změnit pár hodin navíc.

Nabíjení obou tablet vyžaduje čas kvůli pomalé rychlosti nabíjení. maximálně na 15 W. takže když je zapojíte do zdi, ujistěte se, že máte dobrý kus času, než je potřebujete znovu.

Poměrně zbytečné kamery

Bohužel se zdá, že tabletové kamery nikdy nedostanou stejnou lásku, jakou telefonní kamery dělají, což je dvojnásobně pravdivé pro rozpočtové tablety. Neočekávejte tedy, že jedno zařízení vytvoří dobré obrázky. Senzor 8MP na obou zařízeních vám může vyfotografovat pro vás v špetce, ale většinu času vypadají zrnité a vyfukované, zvláště pokud jste v méně než ideálních podmínkách osvětlení.

Fotoaparát orientovanou na přední. Jistě, senzor 5MP na kartě A8 a Tab S6 vám umožní vzít videohovor, ale nebuďte překvapeni, pokud se vaši přátelé a rodina zeptají, proč nevypadáte dobře.

Který z nich je pro vás pravý?

The Galaxy Tab S6 Lite (2022) bije kartu A8 ve většině kategorií, takže je solidní uchazeč o většinu vyzvednout. Má lepší čip, který je také energeticky účinnější, což znamená, že můžete dělat více a dělat to déle. Celkově by měl poskytnout lepší zážitek a pravděpodobně bude mít více podpory do budoucna, což je pěkný bonus.

Jak používat kartu Samsung Galaxy jako telefon

Wikihow je „wiki“, podobně jako Wikipedia, což znamená, že mnoho našich článků je napsáno více autory. K vytvoření tohoto článku se autoři dobrovolníků snažili upravovat a zlepšovat jej v průběhu času.

Tento článek byl prohlížen 186 470krát.

Nenechte se zmást jeho velikostí. Ačkoli je to vlastně považováno za tablet, kartu Galaxy lze stále použít jako smartphone. K tomu nepotřebujete žádné další drahé příslušenství. Vše, co potřebujete, je vaše galaxie a některé základní pěstovací dovednosti.

Získání toho, co potřebujete

 • Můžete se také rozhlédnout po stranách tabletu nebo za jeho baterií pro jakýkoli slot, do kterého by si SIM karta vešla. Je to malý slot jen o něco větší než u paměťové karty a je velmi snadné ho najít.
 • První je zakoupením předplaceného typu SIM z místního obchodu s gadgetem. Tyto simíky můžete získat za méně než 5, v závislosti na poskytovateli, od kterého je. Než jej použijete.
 • Druhým způsobem je získat paušální sim přímo z mobilního dopravce. Na rozdíl od předplacených Sims můžete získat paušální SIM kartu zdarma, ale musíte zaplatit měsíční telefonní účet, abyste ji udrželi fungování.
galaxy
 • Pro tablety se slotem SIM umístěným podél stran již nemusíte zařízení nejprve vypnout, než vložíte SIM kartu. U ostatních modelů může být před vložením SIM karty nutné vypnutí tabletu.
 • Po vložení SIM karty byste měli vidět ikonu signálu v pravém horním rohu obrazovky a řekněte vám, že je nyní připojena a přijímání signálů od poskytovatele SIM karty.

Používání karty Samsung Galaxy jako telefon

 • Chcete.li hovor ukončit, jednoduše klepněte na ikonu červeného telefonu a hovor by se měl ukončit najednou, což vás vede zpět na domovskou obrazovku.
 • Klepněte na pole „příjemce“ nalezeného v horní části obrazovky aplikace a zadejte telefonní číslo, kam chcete zprávu odeslat. Pokud již máte na kartě Galaxy uložené kontakty, objeví se navrhovaná jména při zadání čísla.
 • Povolit mobilní data. Otevřete zásobník oznámení posunutím prstů shora dolů na dolní část obrazovky. Jakmile je zásobník oznámení rozšířen, klepněte na tlačítko rychlého nastavení „mobilních dat“ (bod šipky nahoru a dolů) nalezenou na horní části zásobníku, abyste tuto funkci povolili.
 • Začněte surfovat. Klepnutím na aplikaci „Internet“ z domovské obrazovky otevřete nativní webový prohlížeč tabletu. Zadejte adresu webu, který chcete navštívit, a stiskněte tlačítko „Go“ na klávesnici a začněte surfovat.

Komunita QA

Protože nemůžete zavolat a to je hlavní účel telefonu, pak nemůžete. Ale stále můžete, pokud chcete, a stačí text nebo stahujte aplikaci, jako je text nyní nebo Google Voice nebo jedna z těch aplikací, které vám umožní volat na tabletu Android.

dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné. Děkujeme vám za vaši reakci. Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny. víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

Když otevřete kontakty, klepněte na tři tečky, nastavení, kontakty a zobrazíte a klepněte na „Všechny kontakty“ nebo „SIM karta.„To by mělo nechat přístup k vašim kontaktům na kartě SIM.

dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné. Děkujeme vám za vaši reakci. Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny. víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné. Děkujeme vám za vaši reakci. Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny. víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

Samsung Galaxy Tab S6 Lite je solidní konkurent iPad

Tom’s Guide Verdict

Samsung má vítěze na ruce s Galaxy Tab S6 Lite, jeden z nejlepších periody tabletů Android a solidní konkurent iPadu Apple.

Nevýhody

 • – Podkopná výkonnost
 • – Některé aplikace pro Android stále potřebují optimalizaci tabletů
 • – Rozpoznání obličeje je nespolehlivé

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Svět tabletů Android potřeboval Samsung Galaxy Tab S6 Lite. iPad konkurenční pro stranu Android. Obrazovka a zvuk Tab S6 Lite jsou dostatečně silné, aby stály vedle sebe 329 iPad Apple, a my jsme ani neobtěžováni, že Galaxy Tab S6 Lite stojí o 20 dalších, na 349. Je to proto, že Samsung je nabitý ve stylusu S-Pen zdarma, což žádný jiný výrobce tablet nedělá.

Pokud by výkon Galaxy Tab S6 Lite byl trochu chraptivější a jeho rozpoznávání obličeje spolehlivější, byl bych do této břidlice mnohem více zamilovaný. Ani ani vada není dealbreakerem, protože tato recenze Samsung Galaxy Tab S6 Lite vysvětlí, proč to není jen jeden z nejlepších tabletů Android, ale jeden z nejlepších levných tablet na trhu.

Cena: 349 displej: 10.4 palce, 2000 x 1200 pixelů OS: Android 10 s Samsung One UI 2 Rozměry: 9.6 x 6.1 x 0.Hmotnost 3 palců: 1 libry kamery: 5.0 MP (přední), 8 MP (zadní) paměť: 4 GB úložiště RAM: 64 GB procesor: Samsung Exynos 9611 Porty: USB-C, konektor pro sluchátka

Samsung Galaxy Tab S6 Lite: Cena, dostupnost a příslušenství

Galaxy Tab S6 Lite stojí 349 a je nyní v prodeji v Samsungu.com a další maloobchodníci.

I když miluji, že Samsung zahrnuje S-Pen Stylus, cítil jsem, že mi chybí příslušenství pro krytí klávesnice. Testoval jsem Galaxy Tab S6 Lite s krycím pouzdrem Samsung Book (69.99 navíc) To má prostor, kde by mohly být klíče, kde jsem bez přemýšlení neustále psal. Tablet Samsung podporuje klávesnice Bluetooth a USB-C.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite: Design

S neuvěřitelně štíhlými rámečky. měření 0.3 až 0.4 palce. Galaxy Tab S6 Lite je blíže k plovoucímu panelu než jakýkoli jiný tablet v tomto cenovém rozpětí, jako Microsoft Surface Go 2 rámové měření mezi 0.5 a 0.Rámy 4 palců a iPad (2019) jsou 0.8 a 0.3 palce. Kovový záda Tab S6 Lite (Samsung odmítl pojmenovat, který kov je) se cítí hodně robustní.

Testovali jsme Oxford Grey Galaxy Tab S6 Lite, která vypadá velmi tmavě, téměř černá. Tablet si můžete také koupit v Angora Blue a Chiffon Rose.

Měření 0.3 palce tlustý a váží 1 libru, karta S6 lite je lehčí než povrch Go 2 (0.3 palce tlusté, 1.25 liber) a dokonce i vlasy lehčí než 10.2palcový iPad (0.3 palce, 1.1 libry). Původní tab z Samsung Galaxy S6 (0.2 palce, 1 libra) je o něco tenčí.

Konektor pro sluchátka Lite Galaxy Tab S6 je na horním okraji, jeho port USB-C je na dně a jeho čtečka microSD je napravo (stejně jako tlačítka napájení a hlasitosti).

Samsung Galaxy Tab S6 Lite: Displej

Sledování přívěsu pro vesmírnou sílu Netflixu na galaxii Tab S6 Lite jsem si všiml slušné reprodukce barev a detailu. Viděl jsem silné červené v zářící chodbě, kterou Steve Carrell utíkal dolů, řada blues v obloze za raketoplánem, stejně jako textura Sandy Fields Carrell padla, zatímco trénink v jeho obleku.

Náš kolorimetr ohodnotil Galaxy Tab S6 Lite pro 98.4% spektra SRGB. To je o něco méně barevné než hodnocení z iPadu (105%), povrch Go 2 (107%) a původní Galaxy Tab S6 (122%)

Podle naší lehké pistole produkuje Galaxy Tab S6 Lite až 435 nitů jasu, což nestačí na to, aby barvy neztmavly při pohledu na 30 stupňů doleva nebo doprava. Přesto je to jasnější než 408-nitový povrch Go 2 a mírně stmívač než 450-nitový iPad. Pravidelná galaxie Tab S6 vytvořila maximum 290 nits v matně osvětlené místnosti, i když jeho displeje střílí až 473 nits, když jeho senzory detekují tunu okolního světla.

Galaxy Tab S6 Lite’s 10.4-palcový panel o dotykové obrazovce 2000 x 1200 pixelů poskytuje přesné odpovědi na dotek. Rychle rozpoznal kohoutky a přejetí, když jsem navigoval Android a nabídl hladké posouvání v Chrome.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite: S-pen

Musím dát Samsung kredit. I když si přeji, aby Tab S6 Lite měla cenu 329 iPadu, házení do stylusu S-Pen zdarma je 349 cenovka více než přijatelná (zejména protože tužka Apple stojí 99 navíc). Tento S-Pen se také cítí lépe držet a psát, a to díky zploštělé straně za vylepšenou přilnavost a jak jeho špička dává tak lehce, když je tvrdě tlačen proti obrazovce.

S-Pen také poskytuje fantastický zážitek. Když jsem se věnoval v aplikaci Samsung Notes, viděl jsem neuvěřitelně rychlé rozpoznávání vstupů, s téměř žádným zpožděním. na stejné úrovni jako Apple Pencil.

Ještě lepší je, že S-Pen doky Galaxy Tab S6 Lite praskl na stranu tabletu (jako iPad Pro) a nezapojil se do jejích portů (jako iPad).

Samsung Galaxy Tab S6 Lite: Zvuk

Pár reproduktorů značky AKG pumpuje silný a sladký zvuk z galaxie Tab S6 Lite. Když jsem poslouchal, že tablet vyplňte svou domácí kancelář s basy z Keys n Krates ‚“Keep It 100″ a jemné vokály Carly Rae Jepsenovy „Fake Mona Lisa“ jsem zapůsobil.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite: Výkon

Galaxy Tab S6 Lite je vyzbrojena procesorem Samsung Exynos 9611 a 4 GB RAM, dost pro mírné množství produktivity. Po rozdělení obrazovky mezi 6 karty Chrome (včetně Giphy) a videem na YouTube 1080p jsem si všiml některých pauz, když jsem se přesunul mezi kartami. IPad hrál podobně, zatímco povrch Go 2 zůstal úchvatný s tuctem karet.

Větší nepříjemnost, kterou jsem viděl, bylo trochu zpomalení při změně změny změny obrazovky Split View při přetažení děliče doleva nebo doprava. a to se stalo bez ohledu na to, kolik karet jsem měl otevřený. IPad se také zastaví, když změníte velikost rozdělené obrazovky, ale proces vypadá méně trapně, protože obě strany šedé při pohybu a poté se vyčistí, když se uvolníte. To se nestane s Galaxy Tab S6 Lite, kde se děvč pohybuje a všechno zůstává stejné, pouze po uvolnění re-tažení pixelů.

Na benchmarku GeekBench 5 General Performance, Galaxy Tab S6 Lite zasáhla ne-bad multicore skóre 1 291. Viděli jsme vyšší skóre 1 429 z iPadu (A10 Fusion Soc) a 1 563 povrchu Go 2 (Intel 8. Gen Core M3 s 8 GB RAM).

Přehrávání závodní hry Asphalt 9, která běží na většině zařízení, byla moje očekávání na začátku snížena, protože animovaný diamant v rohu nakládací obrazovky trochu přeskočil. To pokračovalo, když jsem hrál hru, která měla koktání během autonehody.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite: Výdrž baterie

Samsung Galaxy Tab S6 Lite vydrží celý den. Náš test na baterii (surfování na webu na Wi-Fi při 150 nits jasu) trvalo 12 hodin a 40 minut, než se vypustila na kartu S6 lite plného náboje. To bije časy z povrchu Go 2 (11:39) a 7. gen iPad (11:58). Galaxy Tab S6 (8:58) to neudělal téměř tak dlouho, dokud tento lite model.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite: Kamery a odemknutí obličeje

5-megapixelový přední fotoaparát Galaxy Tab S6 Lite a zadní kamery 8-megapixelu se ukázaly jako schopné, když jsem se rozpadl kolem domu. Selfie, který jsem vyštěkl, ukázal v mých stále více chlupatých karanténních vlasech spoustu detailů a moje kůže byla vykreslena v přesných odstínech. Jasně vyšla také mísa jablek, které jsem střílela, se spoustou různých zelených a mírných hnědých, které ukazují, které byly zralé a které jsem měl jíst dříve.

Mým jediným skutečným problémem s kamerami Galaxy Tab S6 Lite je to, že jsem zjistil, že přední senzor je nekonzistentní, když jsem ho použil k odemknutí tabletu prostřednictvím identifikace obličeje. To se většinou stalo v místnostech, které měly nízké okolní světlo, a nechal mě (vícekrát), abych vstoupil do mého hesla ručně.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite: Software

Galaxy Tab S6 Lite provozuje Android 10, něco, co nevidíme z tabletů Amazon Fire (které provozují proprietární vidličku Androidu, která je restriktivní). A i když je to skvělé, některé populární aplikace pro Android mají stále způsoby, jak jít na tablety.

Zatímco Slack a Netflix jsou na stejné úrovni jako jejich protějšky iOS, aplikace je stále jen jeden obří sloupec, který napíná veškerý váš obsah na obrazovce. bez postranního panelu napravo. Podobně, Spotify na iOS lépe využívá prostor obrazovky tabletu s nyní hrací sekcí vlevo a obsahem, který navigujete napravo. Na kartě S6 Lite není na obrazovce žádné rozdělení a je tu spousta nevyužitého prostoru.

Aplikace pro správce hesel 1Password nefunguje s biometrickou identifikací obličeje Samsung, což mě nutí zadat svůj absurdně dlouhý (ale stále nezapomenutelný) odemknout kód.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite: Verdikt

Samsung Galaxy Tab S6 Lite je silným argumentem o tom, jak dobrý může být tablet Android. Jeho ostré a barevné displeje se mísí se silným zvukem, aby se vytvořilo skvělé zařízení pro streamování a písně kolem domu a jeho tenké rámy způsobují, že se cítí modernější než mnoho jiných tabletů. Kdyby byl jen jeho výkon zachráněnější a vývojáři Androidu věnovali více pozornosti tomu, jak jejich aplikace vypadají na tabletech, tato recenze Samsung Galaxy Tab S6 Lite by byla mnohem pozitivnější.

Pro větší rychlost a silnější ekosystém vám Surface Go 2 a iPad poskytuje sjednocenější zážitek z tabletu. i když 399 povrchu Go Go 2 stojí 50 dalších a přidává se na stylus iPad na 429 (80 více než Galaxy Tab S6 Lite). Ale díky fantastické výdrži baterie je Samsung Galaxy Tab S6 Lite nejlepším spuštěním tabletu Android.

Samsung Galaxy Tab S6. Nejlepší tablet pro tvůrce mobilních obsahů a kreativní cestovatele

Strávil jsem několik týdnů testováním tabletu Samsung Galaxy S6 a byl jsem schopen vykonávat většinu svých profesionálních úkolů ze zařízení. Denní úkoly, jako je třídění komunikace, úpravy dokumentů, surfování na webu a správa souborů, byly snadno zvládnutelné.

A pokud vše, co musíte udělat, je zůstat v kontaktu se svými kolegy, přáteli a rodinou, pak Tab S6 vyniká způsoby, jak vás spojit!

Zde je 10 nejlepších důvodů, proč Samsung Galaxy Tab S6 je nejlepší pro tvůrce mobilních obsahů a kreativní cestovatele

Displej Samsung Super Amoled

Samsung se může pochlubit nejlepším displejem tabletů v podnikání, pokud jde o vytváření a sledování médií.

10.5-palcový displej 2560 x 1600 pixelů Super AMOLED vám dává skutečné černochy, které jsou vynikající a nemožné replikovat na displeji založeném na LED. Přidejte k tomu širokou škálu barevných možností, z nichž si můžete vybrat, včetně „přirozených“ nastavení pro přesné úpravy fotografií a vylepšené nasycené režimy, které z vizuálně ohromujících filmů a videí vytěží maximum z vizuálně ohromujících filmů a videí.

Integrovaný čtečka otisků prstů

Tento displej nyní přichází s úhledným novým trikem na kartě S6: Integrovaný čtečka otisků prstů. Tato metoda ověřování a odemknutí je pro tuto generaci zařízení novou a nahrazuje skenování duhovky/obličeje jako jedinou možnost biometrického odemknutí z karty S4. V mých zkušenostech s testováním to fungovalo velmi dobře a přichází jen s tímto přidaným skvělým faktorem, že je kusem technologické čarodějnictví, „otevřený sezam“ s prsty, o to více fascinující, pokud se jedná o poprvé používání vestavěného displeje čtečka otisků prstů.

Vysoce výkonný procesor

Napájení karty Samsung S6 zevnitř je procesor Snapdragon 855 a buď 6 GB nebo 8 GB RAM. Používám základní model úložiště RAM / 128 GB na základní úrovni a neměl jsem žádné problémy s výkonem, i když silně multitasking a přepínání mezi aplikacemi často.

Rozšiřitelná paměť. karta microSD

Tab S6 má až 256 GB úložiště a podporu pro karty microSD pro rozšíření. To znamená, že můžete technicky přidat karty microSD až do 1 TB, což má za následek celkem 1,25 TB úložiště, což je více než dostatek prostoru pro váš kreativní obsah.

S-Pen Stylus

Zmínil jsem se o editaci výše, takže tady je místo, kde má Samsung Galaxy Tab S6 další výhodu oproti jiným tabletům v této oblasti: (fronta bubnu) S-pen S-pen. Stylus společnosti Samsung je v této verzi aktualizován s připojením Bluetooth, která ji obdobuje dalšími „supervelmocemi“, jako je schopnost působit jako dálkový ovladač pro kameru, prezentace a další software.

Podle mého názoru však pero S stále funguje nejlépe ve své schopnosti jako skutečný stylus. U aplikací citlivých na tlak, včetně skicování a malby, je to fantastické a zábavné, ale tam, kde se opravdu dostalo do centra pozornosti v softwaru pro úpravu fotografií, jako je Adobe’s Lightroom. Vstup stylusu znamená, že můžete získat super specifický a přesný s vašimi úpravami. To platí i pro úpravy videa, kde vám stylus pomůže udělat přesné obložení na časové osy videa.

Ručně psané poznámky s S-pen

Můžete snadno vytvořit ručně psané poznámky pomocí S-Pen (i když se vám opravdu líbí vaše, jste opravdu averzní vůči svému rukopisu), a pokud tak učiníte pomocí vlastní aplikace společnosti Samsung, získáte automatické OCR (rozpoznávání optických znaků) a Indexování vyhledávání. Byl jsem potěšen a ohromen tím, jak hladce to fungovalo, vzhledem k tomu, jak hrozný je můj rukopis.

U tištěných znaků neměla aplikace Samsung Notes potíže vůbec žádné potíže s přesně identifikačními slovy v mých čmárani.

Protože tento S-Pen používá Bluetooth, nyní přichází s vestavěnou dobíjecí baterií. Stejně jako tužka Apple se nabíjí bezdrátově a magneticky připojuje k tabletu k zapnutí. Společnost Samsung navrhla drážku v zadní části tabletu, aby ukotvila S-Pen pro nabíjení, a ačkoli to není dostatečně spolehlivé, aby držel stylus, když hodil tablet do tašky nechráněné, můžete investovat do důvěryhodného příslušenství, Kryt Tab S6, který pěkně zabalí pero S skládací klapkou pro snadné skladování.

Duální kamery karty S6

Samsung vyšel z cesty k upgradu kamer na kartě S6. přidání funkce s duální kamerou. Kromě standardního jednoho je nyní vybaven objektivem s vysokým úhlem, což vám dává spoustu kreativních možností, pokud jde o fotografii i videa.

Jsou to jemné kamery, rozšířené vestavěným softwarem společnosti Samsung, ale objektiv s velmi širokým úhlem má tendenci mít spravedlivé zkreslení a možná ne nejlepší rozlišení. Obecně si myslím, že byste se měli příliš vyhnout střílení tabletových kamer, ale stále je to příjemná možnost mít v případě, že jste v špetce.

Dolby Atmos pro dokonalý zvuk

Dobrá videa potřebují ten správný zvuk, který na kartě Galaxy vyvine ze 4 reproduktorů, které byly optimalizovány technologií AKG, a lze je přidat stisknutím tlačítka Dolby Atmos a menší úpravy ekv.

Výsledek můžete slyšet docela dobře. Když se reproduktory obrátily k maximálnímu objemu, produkují prostor, který je pro takový štíhlý tablet a úhledný frekvenční tělo velmi pozoruhodný. Jistě, není to špičkový zvuk, ale je to víc, než od tabletu očekávám a kvalita zvuku je dost dobrá na to, aby streamovala přes tablet.

Dex. nejlepší způsob, jak multitask. výměna notebooku

Pokud chcete větší obrazovku, připojte kabel HDMI do monitoru nebo televize a karta S6 se automaticky přejde do režimu DEX.

Schopnost Galaxy Tab S6 sloužit jako notebook se scvrkává na rozhraní Dex, rozhraní společnosti Samsung. Jakkoli působivé, přiznejme si to, čistý tablet Android prostě nenabízí produktivitu, kterou získáte z operačního systému stolního počítače, takže bych zatím nedoporučoval likvidaci vašeho notebooku.

DEX přidává rozhraní pro stolní počítače do Androidu, které podporuje až 20 okenních programů. Schopnost otevírat více programů a velikost velikosti na známé rozhraní pro plochu mě zapomněla, že Galaxy Tab S6 běží na mobilním operaci.

Hlavním vylepšením, které Samsung provedl Dex, bylo rozšířit hlavní panel a rozložit ikony, což usnadnilo navigaci na malém 10 10 10.5palcový displej. Zjistil jsem, že pracuji s Dexem pro všechno jiné než jednoduché úkoly, jako je sledování videí, kontrola sociálních médií nebo procházení webu. Například jsem napsal tento článek v režimu DEX, protože bylo snazší spravovat moje okna, když jsem poslouchal hudbu na hudbě přehrát, napsaný v dokumentech Google a procházel web na kartě Chrome.

Kromě stahování programů třetích stran existuje několik věcí, které bych nemohl udělat na Dex, které mohu udělat na Windows nebo MacOS. Rozhraní DEX ve skutečnosti vypadá prakticky totožně s těmito dvěma OS, s hlavním panelem na dně, ikonou aplikace v jednom rohu a zkratky připnuté na domovskou obrazovku.

Dex funguje lépe na kartě S6 než na jakémkoli jiném tabletu Samsung. Jedním z faktorů přispívajících je, že nyní můžete přecházet z Androidu na Dex prostřednictvím vyhrazeného klíče Dex, který vás hladce přepíná mezi dvěma režimy. Je to malý, ale vítaný doplněk, díky kterému se Android a Dex cítí soudržnější.

Jedním z posledních důvodů, proč Galaxy Tab S6 přináší slušnou výměnu notebooku, je to, že nová kniha klávesnice má dotyk. Podpora kurzoru má několik výhod, ale nejpozoruhodnější je to, že se nemusíte dostat do dotčení displeje Galaxy Tab S6, když píšete na klávesnici.

Klážní karta Samsung S6 Klávesnice (volitelné)

Tab S6 nepřichází s klávesnicí v krabici.

Klávesnice se připojuje k tabletu pomocí magnetů a konektoru Pogo Pin. žádné párování Bluetooth zde. a je oddělena od zadního krytu a stojanu, který se drží do tabletu.

Je překvapivě snadné se přizpůsobit psaní na klávesnici, i když má menší rozvržení než standardní klávesnice. Nahoře existují funkce funkcí a karta S6 podporuje různé zkratky klávesnice, i když si přeji, aby byly více všeobecně podporovány napříč ekosystémem Android.

Celkově, i když klávesnice není úplně plná, zjistil jsem, že nabízí obecně příjemný zážitek z psaní. Jednou z funkcí, kterou bych rád viděl na klávesnici, je podsvícení, protože by to způsobilo, že by moje práce v matně osvětlené kabině letadla mnohem méně náročné. Není to však velká nevýhoda, protože se také nenachází na jiných klávesnicích tabletu.

Samsung také přidal responzivní a Cliky Touchpad a nyní je zde také vyhrazený klíč DEX Switch. To vám umožní podržet funkční klíč a stisknout tlačítko DEX jednou přepněte sem a tam z rozhraní produktivity DEX.

Aplikace tvůrců produktivity Samsung

Toto jsou aplikace, které používám denně, a jsou velmi pohodlné používat na tabletu Galaxy S6.

Produktivita a blogování

Microsoft Office Suite, Google G-Suite, Trello, Smart-Recorder, WordPress, Penup

Úprava fotografie:

galaxy

Adobe Lightroom, Google Snapseed, Picsart, Inshot, zkreslení čoček, Magisto, Justsnow, VSCO

Komunikace chat:

Whats-App, Telegram, Slack, Messenger, Zoom, WebEx

YouTube, Netflix, Amazon Prime Video

Samsung S-Pen-aplikace

Zajímavé jsou aplikace soustředěné kolem funkcí S-Pen. Nejpozoruhodnější zmínkou na tomto seznamu je přátelská každodenní aplikace „Samsung Notes“, která je stejně dobrá pro krátké poznámky, rozpoznávání rukopisu a vaše příležitostné doodle.

Je také skvělá zábava používat aplikaci „penup“, která představuje umělecká díla vytvořená s tabletem. Výsledky jsou opravdu skvělé, takže se dívám na všechny ty talentované umělce.

Pokud chcete rozdělit obrazovku, funguje to také dobře s kartou Galaxy a můžete například fungovat souběžně na prohlížeči a aplikaci Poznámky. S-Pen klouže přesně, ať už jde o psaní, kreslení nebo ovládání aplikací stisknutím tlačítka, gesta nebo bluetooth. Rozpoznání rukopisu funguje tak hladce, že jsem byl trochu překvapen.

Celý den výdrže baterie

Tab S6 Galaxy vás může dostat celý den práce. Použil jsem to po dobu pěti hodin rovně v letadle a baterie ponořená na pouhých 50 procent. Přidejte několik dalších hodin používání v hotelu a tablet klesl na 25 procent těsně předtím, než jsem šel spát.

Pokud plánujete používat tento tablet non-stop od 9 a.m. do 5 p.m., Bude to trvat po celou dobu, pokud nebudete hrát nebo používat aplikace náročné na procesory-ale poté to nebude poháněno mnohem déle.

Myslím, že většina lidí bude více než spokojená s výdrží baterie na kartě S6. Naplnění zálohování však není nijak zvlášť rychlé, trvá trochu déle než 2 hodiny, než přejde z nuly na 100.

Verdikt

Tab S6 Samsung Galaxy je bezpochyby nejlepším dostupným tabletem Android. Kombinuje špičkový hardware s vyvíjejícím se přístupem společnosti Samsung k mobilní produktivitě a přestože Dex není ve všech oblastech dokonalý, je lepší mít ho k dispozici, spíše než ne.

Samsung Galaxy tab A6 (2016). обзор в 2022! Можно ли пользоваться?

Mezitím je karta S6 pracující ve standardním režimu Android vynikajícím, super-rychlým zařízením pro spotřebu médií a powerhouse pro úpravu fotografií. Pokud jste na trhu s tabletem, karta S6 je snadná volba.

Kdo je nový tablet Tab S6 od Samsung pro?

Samsung Galaxy Tab S6 je zaměřena na několik cílových skupin.

Primárním publikem by byl podnikatelský sektor, zejména všechny zaměstnané v kreativních oborech nebo v médiích. Think Designers, Graphic Designers, Architects, Bloggers, Writers, PR specialisté. seznam může pokračovat. Tyto profese zahrnují spoustu rukopisu, úpravy fotografií a videa, psaní poznámek nebo nahrávání. Dokonce i rychlé připojení k internetu pomůže této kategorii uživatelů v jejich profesním životě.

Další hlavní cílovou skupinou jsou mladí lidé, jako jsou žáci střední školy a studenti univerzity. Kromě toho mohou být hráči ne-tak-hardcore cílovým publikem, protože Tab S6 Samsung je velmi výkonná a vysoká skóre s dobrou grafikou a zvukovým systémem, pokud jde o zábavu.

Je karta S6 správná pro mobilní profesionály?

Odpověď na tuto otázku zní: „Záleží na tom.“

Strávil jsem několik týdnů s tabletem a opravdu jsem byl schopen plnit většinu svých profesionálních úkolů ze zařízení. Správa komunikace a souborů, úprav dokumentů a procházení webu pro výzkum bylo snadné zvládnout. Po celou dobu jsem byl schopen zůstat v kontaktu s rodinou, přáteli a spolupracovníky prostřednictvím všech sociálních médií.

Potřebujete udělat těžší zvedání? Stáhl jsem Microsoft Office, včetně aplikace Outlook, Word, Excel a PowerPoint. Všechny tyto aplikace fungovaly dobře na tabletu, s výjimkou zjevných omezení, která byla způsobena velikostí obrazovky. K navigaci na obrazovce můžete použít trackpad, prst nebo S-Pen. Snapdragon 855 neměl potíže s řešením PowerPoint. Ani to narazilo na žádné potíže s Adobe Lightroom Mobile, což může být intenzivní RAM. Úpravy fotografií bylo snadné.

Samsung mi poskytl tablet s klávesnicí knihy Samsung. Podle mého názoru je toto příslušenství naprosto nezbytné, aby uživatelé byli správně produktivní. Klávesnice je dodávána ve dvou kusech. Jeden se připojí k zadní části karty S6 a chrání S-Pen, zatímco druhá část se skládá z klávesnice a magneticky zaskočí na kolíky.

Najdete najdete celou klávesnici s číselnými klíči, klíče od šipek a další tlačítka pro interakci s uživatelským rozhraním, jako je vyhledávání a přepínání dexů a vypnuto dexu. Líbí se mi trackpad a zejména to, že ho můžete vypnout. Zjistil jsem, že to fungovalo dostatečně dobře pro psaní e.mailů, udržování kroku se uvolněním a, ano, přispívá k této recenzi.

Pokud jde o výdrž baterie, rozdrtí ji baterie 7 040 mAh. Tab S6 se snadno pobíhala o 12 hodin produktivity, což je výrazně nad celý pracovní den. Over se relativně rychle dobije s přiloženou nabíječkou 2A.

Je Galaxy Tab S6 dobrá pro filmy a hudbu?

Rozhodně ano. Obrazovka 2 560 x 1 600 je fantastické plátno, na kterém promítá váš oblíbený videoobsah. Filmy a pořady z Netflixu, YouTube a Amazon Prime Video vypadají fantasticky na obrazovce, která dodává hluboké černé a bohaté barvy.

Nejenže reproduktory zní velmi dobře, ale Dolby Atmos je také na palubě pro zlepšení a přizpůsobení zvuku. Neexistuje žádný konektor pro sluchátka (ani neexistuje adaptér), ale možnosti Bluetooth jsou robustní a tablet funguje velmi dobře s vlastními pupeny Galaxy Samsung. Sečteno a podtrženo, byl jsem potěšen kvalitou zvuku, a to jak při jeho odpálení reproduktorům tabletu, tak při soukromém poslechu prostřednictvím galaxie pupenů.

Pak jsou tu kamery. Tablet má tři kamery, včetně duálního pole 13MP/5MP na zadní straně a 8MP selfie senzor na přední straně. Oceňuji, že Tab S6 Galaxy dokáže zachytit 4K video a že fotoaparát selfie má zorné pole 123 stupňů pro všeobecné videohovory.

Tab S6 Galaxy je nejlepší tablet Android, který jsem použil nebo zkontroloval. Odpovídá vynikajícímu hardwaru se spoustou výkonů koňských sil a produktivity pro lidi na cestách. Podobně, působivý displej a naladěný zvukový profil z toho, že tablet je skvělé multimediální zařízení.

Pokud chcete tablet pro produkci mobilního obsahu a kreativní cestovatele, Tab S6 je jediný, kdo získal.

Dodatek

Tuto recenzi jsem napsal na Tab S6. Nebyl jsem schopen pracovat tak rychle, jak jsem chtěl na normálním notebooku, ale v posledních několika týdnech jsem úspěšně nahradil svůj notebook kartou S6 a byl to příjemný a spolehlivý zážitek.

Použil jsem Google Snapseed a Adobe Lightroom na kartě S6 k úpravě fotografií pomocí S-Pen.

Informace a odkaz na oficiální webový obchod Samsung:

V úžasné spolupráci se Samsungem Rakouskem

Samsung Galaxy Tab S6. Nejlepší tablet pro tvůrce mobilních obsahů a kreativní cestovatele byl naposledy upraven: 14. července 2022 Gregor

| Denial of responsibility | Contacts |RSS