Aplikace pro Android neotevírejte, co mají dělat. Časté chyby certifikátů

Co dělat, pokud aplikace nefungují na Androidu

Stává se, že hry a programy na Androidu přestanou začít po dlouhém použití nebo nefungují ihned po instalaci. O tom, proč aplikace nejsou otevřeny na Android, AppSetter vypráví o možných příčinách problémů a jak je vyřešit.Ru

Pokud se zařízení Android nezapne žádost, důvody mohou být poněkud poněkud. Mezi nimi:

Ten se obvykle projevuje dlouhodobým používáním žádosti. První a druhý. ihned po instalaci.

Nedostatek ramí

Hlavní funkcí je černá obrazovka po instalaci a spuštění aplikace. Rozhodnutí bude obnovení části RAM s uzavřením zbytečných pracovních programů. Udělej to může být ručně v nastavení smartphonu nebo pomocí speciálního softwaru, například CCLEANER nebo CLEAN MASTER.

Pokud se první cesta pomohla, budete muset nainstalovat speciální Swapit RAM Expander nebo Swapper Utilities. Používají část prostoru na paměťové kartě pro rozbalení hlasitosti RAM. Taková příležitost je podporována několika smartphony. Chcete-li zjistit, zda telefon podporuje volbu Swap, můžete nainstalovat nástroj Swapfile Check Check Utility a po kontrole. Chcete-li pracovat s těmito nástroji, potřebujete kořenová práva na mobilní zařízení.

Je důležité si uvědomit, že při použití tohoto typu a při řešení takových úkolů je životnost životnost životnost výrazně snížena.

Zastaralá verze OS

Druhý možný problém, protože aplikace nejsou spuštěny na Android. OS verzi OS. Při stahování prostřednictvím přehrávání Google bude uživatel okamžitě varovat, že to nevyhovuje tomuto operačnímu systému. Pokud je instalace provedena prostřednictvím souboru APK, program nebude fungovat, uživatel se učí pouze po instalaci.

Doporučeno: Způsoby zavření záložek na Android

Pro vyřešení operačního systému je aktualizován. V nastavení telefonu otevřete sekci „Upgrade System“ a klepněte na tlačítko „Aktualizovat kontrolu“. Pokud neexistuje nová verze softwaru, zobrazí se příslušné oznámení. V opačném případě bude vyzván k instalaci aktualizací.

Na různých smartphonech se mohou názvy oddílů lišit.

Na techniku ​​některých výrobců není aktualizace firmwaru přímo přes menu. Bude nutné hledat potřebný software na oficiálních stránkách společnosti, nahrát jej do počítače a aktualizovat telefon prostřednictvím počítače.

Poruchy v aplikaci nebo OS

Někdy telefon neotevře aplikace v důsledku poruch v jejich práci. Nejprve byste měli resetovat mezipaměť, po které znovu spustit program. Budete muset otevřít „Nastavení“. „Aplikace“ a najít požadované. Kliknutím na něj otevřete stránku s informacemi o softwaru a klepněte na tlačítko „CLEAR CACHE“.

Pokud problém přetrvává po těchto akcích, program funguje na stejné stránce klepnutím na tlačítko „Stop“ a potom znovu otevřete.

Pokud aplikace stále nefunguje, je odstraněna a znovu zatížena.

V případech, kdy není spuštěna, nikoliv jeden, ale mnoho programů nebo her, může být problém v práci OS. Je třeba resetovat tovární nastavení. Je důležité si uvědomit, že všechny informace o uživateli budou vymazány, takže je předem přesunuta na paměťovou kartu.

Jak opravit chyby Android ve všech aplikacích

Náhodné selhání.- Musíte restartovat telefon

Pokud dojde k chybě ve všech aplikacích ve vašem Androidu, nebojte se. Pokuste se restartovat telefon.

Reload Android

Existuje jiný způsob, jak restartovat zařízení na základě Androidu.

Mnoho modelů smartphonů se vyrábí bez vyměnitelné baterie, která vám neumožňuje vyjmout baterii z telefonu, a tak restartovat zařízení. Chcete-li provést nucený restart zařízení a správné chyby Android v aplikaci, postupujte takto:

Vymazat data a mezipaměť

Pokud restart smartphonu nepomohlo správným chybám Android ve všech aplikacích, vyzkoušejte data čištění dat a klíče v aplikacích.

 • Přejděte do zařízení „Nastavení“;
 • Dále přejděte do „Aplikace“;
 • Pak musíte vybrat požadovanou aplikaci;
 • V případě, že aplikace již funguje, klepněte na tlačítko „Stop“;
 • Dále klikněte na „Vymazat cache“;

Po provedení všech těchto kroků se můžete zbavit chyb Android ve všech aplikacích. Také pokud k této chybě dojde v určité konkrétní aplikaci, můžete zadat přehrávání Google, odstranit tuto aplikaci a znovu nainstalovat.

Fix Android chyby ve všech aplikacích přes Tenorshare Reiboot pro Android

V zařízení Android mohou nastat různé druhy chyb, které nezmizí, když je telefon restartován. Pokud výše uvedené metody nepomohlo odstranit chyby Android ve všech aplikacích, program, který může rychle a snadno opravit selhání Android. Tenorshare Reiboot pro Android.

  Stáhnout a nainstalovat Tenorshare Reiboot pro Android do počítače;

Spusťte program Reiboot váš počítač a klikněte na „Fix Android“;

Poté se zobrazí některé informace, které potřebujete. Poté klikněte na tlačítko Další „;

Po stažení je třeba vybrat možnost „Fix nyní“.

Obnovit nastavení továrny

Pokud vám výše uvedené metody nepomohlo opravit SSenseng, proveďte reset dat. Když reset dat, všechny soubory jsou vymazány z paměti, nastavení operačního systému se resetují a jak jsou chyby odstraněny. Musíte kopírovat data předem.

Klikněte na „Obecná nastavení“. Pokud není taková položka, přejděte k dalšímu kroku.

Vyberte „Reset“. To lze také nazvat „archivace a reset“, „archivace a reset“ nebo „soukromí“.

Vyberte „Reset dat“ nebo „resetovací zařízení“

Vyberte „Reset“, „Resetovat zařízení“ nebo „Smazat vše“.

A vaše zařízení se restartuje a data budou vymazána.

Smazat Google hrát občerstvení

Pokuste se smazat aktualizace aplikace Google Play, pro které používáte následující kroky:

 • Přejít na Nastavení. aplikace nebo nastavení. aplikace a oznámení. zobrazit všechny aplikace.
 • Klikněte na Google Play Market v seznamu.
 • Klikněte na „Zakázat“ a potvrďte vypnutí aplikace.
 • Chcete-li dotazovat zdrojovou verzi aplikace, klepněte na tlačítko „OK“ pro odstranění aktualizací.
 • Poté zapněte žádost o přehrávání hry a zkuste zavést aplikace.

Jak opravit chyby „Aplikace zastavena“ na Android

Někdy je chyba „Aplikace zastavena“ nebo „Zastavená aplikace“ může dojít během spuštění konkrétní „volitelné“ aplikace (například fotografie, fotoaparát „, vc). v tomto scénáři je řešení obvykle relativně jednoduché.

Komplexnější chybová volba. vzhled chyby při načítání nebo odemykání telefonu (chyba aplikace COM.Android.Systemui a Google nebo „Systémová grafická inteeis aplikace“ na LG telefonech), volání telefonních hovorů (com.Android.Telefon) nebo fotoaparát, chyba „Nastavení“ com.Android.Nastavení (která neumožňuje zadat nastavení pro čištění mezipaměti), stejně jako při spuštění služby Google Play, Market nebo Aplikace.

Nejjednodušší způsob, jak opravit

V prvním případě (vzhled chyby při spuštění konkrétní aplikace s názvem zprávy této aplikace), za předpokladu, že dříve stejná aplikace fungovala normálně, možná korekční cesta bude následující:

 • Přejít na Nastavení. Aplikace, vyhledejte v seznamu Problém příloha a klikněte na něj. Například aplikace telefonu byla zastavena.
 • Klikněte na bod úložiště (položka může chybět, pak budete okamžitě zobrazit tlačítka z.3).
 • Klikněte na „Vymazat mezipaměť“ a poté „Vymazat data“ (nebo „Správa umístění“ a poté. Vymazat data).

Po vyčištění mezipaměti a dat zkontrolujte, zda aplikace začala pracovat.

Pokud ne, můžete se navíc pokusit vrátit předchozí verzi aplikace, ale pouze pro tyto aplikace, které byly předinstalovány v zařízení pro Android (Google Play Market, foto, telefon a další):

 • Na stejném místě v nastavení výběrem aplikace klepněte na tlačítko „Zakázat“.
 • Budete varováni o možných problémech, kdy je aplikace odpojena, klepněte na tlačítko „Zakázat aplikaci“.
 • Další okno nabídne „Instalovat zdrojovou verzi aplikace„, klepněte na tlačítko OK.
 • Po vypnutí aplikace a smazání aktualizací IT, budete opět na obrazovce s parametry aplikace: Klikněte na tlačítko Povolit „.

Po zapnutí aplikace zkontrolujte, zda se zobrazí zpráva, že byla zastavena při spuštění: Pokud byla chyba opravena, doporučuji nějaký čas (týden. jiné, před vydáním nových aktualizací) jej neaktualizuje.

Pro aplikace třetích stran, pro které předchozí návrat verze nefunguje tímto způsobem, můžete se také pokusit přeinstalovat: t.E. Vyjměte aplikaci a pak ji stáhněte z trhu hry a nastavte.

Jak opravit chyby aplikace COM System.Android.Systemui, COM.Android.Nastavení, com.Android.Telefon, Google hrát trh a služby a další

Pokud jednoduchá vyrovnávací paměť čištění a chyba datové aplikace nepomohlo, je to o nějakém druhu systémové aplikace, pak se dále snaží vymazat mezipaměť a následující aplikace (protože jsou propojeny a problémy v jednom mohou způsobit problémy v jiném):

 • Stahování (může ovlivnit službu Google Play).
 • Nastavení (com.Android.Nastavení může způsobit chyby COM.Android.Systemui).
 • Služby Google Play Services, Framework Služby Google
 • Google (spojené s com.Android.Systemui).

Pokud text chyby hlásí, že Google, COM se zastavil.Android.Systemui (Graphic Inteeis Systems) nebo COM.Android.Nastavení se může ukázat jako přihlášení k čištění čištění mezipaměti, odstranit aktualizace a další akce.

В этом случае попробуйте использовать безопасный режим Android — возможно, в нём необходимые действия удастся произвести.

Старая версия ОС

Приложения могут не запускаться на мобильных устройствах Android из-за того, что версия операционной системы устарела. В процессе скачивания приложения при помощи Google Play, как правило, на экране устройства автоматически всплывает уведомление о том, что программное обеспечение не подходит к этой версии операционной системы.

Если пользователь устанавливает программу при помощи APK-файла, то подобное уведомление будет всплывать только после процесса установки во время запуска.

Решить подобную проблему можно обновив версию операционной системы. Chcete-li to provést, přejděte do nabídky Nastavení v telefonu a přejděte do sekce „System Update“. Poté budete muset kliknout na tlačítko „Aktualizovat kontrolu“. Pokud je k dispozici nová verze softwaru, musí být nainstalován podle výzev k přístroji. V nepřítomnosti nových verzí se oznamuje oznámení.

Je třeba poznamenat, že na zařízeních od některých výrobců nemůžete aktualizovat firmware prostřednictvím menu Nastavení. Může být nutné hledat potřebný software na webových stránkách výrobce a po instalaci do osobního počítače, abyste mohli aktualizovat smartphone.

Problém s servery Google

Pokud nepracujete normálně přehrávání služby Google, musíte zkontrolovat, zda jsou staženy jiné aplikace. Je možné, že server s aktualizacemi dočasně nefunguje nebo jednoduše přetížený. Ale uživatel nebude moci tento problém eliminovat. musíte počkat a opakovat pokus o stažení programu nebo aktualizovat jej později.

Problém s aplikacemi stahování může být kvůli zastaralé verzi služby Google Play

Opravit systémovou chybu

První věc, kterou je třeba začít, je odstranit všechny zbytečné programy. Chcete-li to provést, přejděte na „Nastavení“, přejděte na „Správce aplikací“ a odtud odstranit programy. Všimněte si, že jednoduché odstranění štítku z pracovní plochy neodstraní všechny soubory.

Zobrazit procento baterie

Pokud se chceme vypnout, musíme jen opakovat stejný krok, jako když je aktivován, aby se zvýšil trvání zvlnění déle než tři sekundy na odznaku rychlého nastavení. Žádáme o potvrzení o deaktivaci. Tento problém je obvykle vytvořen na základě neslučitelnosti s systémovým systémovým systémem. Obvykle tato chyba „není vaše chyba“. To se obvykle provádí aktualizací aplikace. Je také možné, že podvodná aktualizace je provedena operačním systémem nebo výrobcem.

Dále budete potřebovat nástroj pro čištění gadgetu. v pozdějších verzích Androidu, je vybudována možnost čištění. Pokud nemáte takové, pak použijte vyhledávání na hracím trhu. Jako příklad, CCLEANER bude vyhovovat

Vyjměte odpadky, mezipaměť. optimalizuje provoz celého systému. Doporučujeme deaktivovat widgety a oslabení vizuálních efektů.

Samotná systémová aplikace je zodpovědná za práci většiny funkcí zařízení, takže selhání v jiné aplikaci může dojít k této chybě. proveďte reset těchto programů, které způsobují chybu.

Jak vyřešit tuto hroznou chybu

Tento problém bohužel nemá žádné pevné řešení, protože to může vést k několika důvodům. Zatímco uvidíme dva nejčastější. V každém případě, pokud trpíte tento problém, a můžete ji vyřešit s libovolným řešením, zanechte komentář, abyste se pokusili pomoci.

Chcete-li to vyřešit, máme dvě možnosti. První, který nebude chtít, pokud použijete tuto aplikaci denně. Odstraníme všechny aktualizace a zakázat je. Další možností je, že se stanete beta verzí. Takže nevymazáváte aplikaci, ale dostanete předběžnou verzi.

Pokud všechny postupy nepřinesly výsledky, je nutné resetovat nastavení

Aby se zabránilo ztrátě kontaktů, doporučujeme je ušetřit a SIM kartu je stáhnout. Reset na tovární instalace bude trvat vymazat všechny informace, s výjimkou multimediálních souborů, ale jen v případě, je lepší je zkopírovat do počítače nebo cloudu.

Ve většině případů však neznáme aplikaci, která způsobuje tento problém. Co můžeme udělat, pokud toto řešení nefunguje. testuje s různými aplikacemi, zatímco tento problém nenajdeme. Chcete-li tento problém vyřešit, musíme jít na nastavení ➙. Zde také hledáme možnost zobrazit aplikační aplikace. Nyní, níže, musíme aktivovat dva parametry: zobrazit v jiných aplikacích a změnit nastavení systému.

Pokud zařízení nemůžeme používat

Je také možné, že varování neumožňuje používat zařízení a které nelze použít některý z výše uvedených parametrů. Pokud k tomu dojde k vám, musíte restartovat zařízení v nouzovém režimu. Záleží na zařízení. Ve většině případů musíte přistupovat k parametrům výpadku napájení a stiskněte a podržte tlačítko „Zakázat“. Pak budete dotázáni, zda chcete restartovat v nouzovém režimu. V každém případě, pokud nevíte, jak zadat zařízení, opustit svůj model do komentářů a pokusíme se vám pomoci.

 • Stiskněte „Nastavení“.
 • V nabídce Vybrat „Zálohování a reset“.
 • Stiskněte „RESET zařízení“.
 • V případě potřeby zadejte PIN.
 • Počkejte na dokončení postupu.

U lidí se takový reset nazývá „měkký“ reset. S ním dělá hluboký čištění paměti a nastavení systému do výchozího režimu. Pokud jste zvýrazněni černou obrazovkou a neuděláte nic, pak byste měli zadat zotavení a odtud, abyste vytvořili propuštění, pro vaše zařízení, vyhledejte krok za krokem průvodce online.

Opakující se, ale efektivní trik

Vyřešili jste problém na zařízení? Veškerý uživatel sociální sítě může přijímat oznámení o svém stavu v okamžiku jejich smartphonu, bez otevření prohlížeče, ale někdy tento software selže. Po nejnovější aktualizaci programu obdržely zprávy od uživatelů, kteří tvrdili, že aplikace nefunguje. Pokud pečlivě zkontrolujete vylepšení, která obsahují některé aktualizace, vždy uvidíte typický řetězec „Opravy malých chyb“. Někdy tyto selhání se neberou v úvahu, protože vyjdou ve formě velmi dlouhého zatížení nebo nedostatku přesnosti v tlačítkách, které obsahují aplikaci Inteeis.

Pokud to nepomohlo a chyba se nadále zobrazí, pak bude následný krok „tvrdý“ harress. V extrémních případech může pomoci pouze jednorázové zařízení.

Poznámka! Chyba „Aplikační systém neodpovídá“ může dojít k přirozeným důvodům. přehřátí procesoru her, nedostatek paměti RAM při práci s vážnými programy. Proto je důležité objektivně posoudit situaci a přijmout správné rozhodnutí. Jinak, čištění, resetování instalací a dokonce i firmware nepřinese výsledky.

Ale všechno se děje, když po dlouhém očekávání se aplikace neprovádí a uzavře se přímo. Aplikace přestane odesílat oznámení, nedává vám přístup a nahoře zůstává otevřená v pozadí, zabírá část terminálových zdrojů. Vypadá to vážná chyba, ale jeho řešení je snazší, než si myslíte, a pravděpodobně jste to vyzkoušeli více než jednou. Než se správně snížíte, ujistěte se, že aplikace není zobrazena v aplikační zóně v pozadí a zkuste ji znovu otevřít.

Pokud nefunguje, budete muset převést matku všech řešení, ve které aplikace: Instalace aplikace. Nové verze aplikace mohou selhat, ale v beta verzích pevných, takže je lepší odstranit aplikaci z telefonu a znovu integrovat bez poruch. Budete se muset znovu přihlásit, ale nebude problém, pokud si nepamatujete heslo.

Všichni jsme se setkali jako podobně. když aplikace dříve pracovala jako hodiny, začne vytvářet nekonečné problémy. Práce trochu, z nějakého důvodu začíná „zavěsit“ nebo „letět ven“. T.E. Zobrazí se systémové zprávy: „Aplikace neodpovídá, zavřete aplikaci?“Nebo“ žádost byla náhle zastavena „. Existuje klasická a ne rétorická otázka: Co dělat? Pokračujte v trpělivě zničit ztrátu času, dat a neohrožených nervových buněk? Ne, přečtěte si a pokusili jsme se integrovat následující kroky ve standardním postupu v případě podobných problémů.

Podívali jsme se na všechny možné důvody, proč je aplikace Android spuštěna a co dělat v tomto případě. Pokud vůbec ne jeden způsob nepomohlo, s největší pravděpodobností je vývojář vinu. Program můžete aktualizovat, takže se vrátíte zpět na předchozí verzi. Chcete-li to provést místo tlačítka Odstranit, musíte „odstranit aktualizace“.

Počítačový systém technik, střední specialista. Od roku 2017, zakladatelem tohoto blogu, v roce 2018 absolvoval školení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS