Aplikace pro nahrávání obrazovky iPhone

Otázka položená Thomasem vyjádřila požadavky mnoha uživatelů iOS na to, jak zaznamenat obrazovku iPhone / iPad a které aplikace nebo rekordér obrazovky mohou zachytit obrazovku iPhone.

aplikace, nahrávání, obrazovky, iphone

Ve skutečnosti existuje několik možností nahrávání obrazovky iPhonu. Každá možnost má své výhody při ukládání obrazovky iPhonu nebo iPadu. V tomto článku jsme shromáždili a uvedli nejlepší aplikace pro nahrávání obrazovky iPhonu pro Windows / Mac. Můžete se naučit nahrávat obrazovku iPhonu podle svých potřeb.

ADV Screen Recorder: Záznam zadní a přední kamery

ADV Screen Recorder je velmi užitečná a bezplatná aplikace pro nahrávání obrazovky pro Android s mnoha výkonnými funkcemi. Je navržen tak, aby zaznamenával vše, co se děje na obrazovce, se současným záznamem zvuku. Není třeba mít právo root. Chcete-li spustit nebo ukončit nahrávání obrazovky, stačí stisknout jediné tlačítko. Rozlišení videa, datový tok videa a snímkovou frekvenci videa lze nastavit v nastavení.

Při nahrávání obrazovky systému Android můžete také bezpečně nahrávat otevřením přední a zadní kamery, které jsou zobrazeny v rohu obrazovky a lze je přetáhnout do jiných úhlů. Navíc je považována za nejlepší aplikaci pro nahrávání obrazovky pro Android, protože umožňuje kreslit, psát, ukazovat nebo kreslit prsty. Můžete si také vybrat a změnit barvu podle svého přání.

Záznam ve 2 režimech: výchozí a pokročilý

Během nahrávání můžete na obrazovku volně psát a dělat si poznámky

K videu můžete nastavit plně přizpůsobitelný banner

Nejlepší alternativa k nástroji iOS Screen Recorder pro nahrávání velkých souborů

Kvůli omezenému prostoru pro RAW a úložišti iPhonu je obtížné nahrávat videa velké velikosti pro iPhone. Pokud jde o tento případ, měli byste svůj iPhone zrcadlit v počítači a použít profesionální alternativu pro nahrávání obrazovky iOS, abyste zachytili požadované soubory. Widsmob Capture je univerzální záznamník obrazovky pro zachycování videa, nahrávání zvuku a vytváření fotografií. Má některé pokročilé editační funkce, které umožňují přidávat poznámky, kreslit na záznam a dokonce i kurzor myši.

Nahrávání obrazovky iOS na počítači jedním kliknutím.

Přidání obličeje a hlasu k záznamu obrazovky prostřednictvím webové kamery.

Nabídka rozsáhlých bonusových nástrojů, jako je kreslení na nahrávce.

Zahrnuje mnoho možností přizpůsobení pro pokročilé uživatele.

Náhled záznamu obrazovky iOS pomocí vestavěného přehrávače médií.

Jak nahrávat obrazovku iOS do počítače

Získejte software pro nahrávání obrazovky iOS

Stáhněte si software pro nahrávání obrazovky iOS a nainstalujte jej do počítače. Spusťte jej a vyberte možnost Nahrávací obrazovka. Ujistěte se, že obrazovka iOS odpovídá obrazovce počítače.

Záznam obrazovky iOS

Povolte možnost Monitor a vyberte oblast záznamu podle obrazovky iOS. Pokud chcete do záznamu obrazovky přidat svůj obličej a hlas, připojte také webovou kameru a mikrofon.

Úprava nastavení

Poté můžete také otevřít dialogové okno Nastavení, upravit výstupní formát a další nastavení. Stiskněte tlačítko REC a začněte na iPhonu nahrávat to, co chcete.

Uložení záznamu obrazovky iOS

Jakmile je obrazovka systému iOS zaznamenána, klikněte na ikonu Zastavit. Nyní si můžete záznam prohlédnout a uložit do knihovny médií v počítači. Stačí přidat soubor k dalším úpravám nebo jej sdílet online.

Jak nahrávat snímky obrazovky iPhonu a iPadu

Na iPhonu nebo iPadu s iOS 11 nebo novějším otevřete aplikaci Nastavení a vyberte možnost „Ovládání“.

Vyberte možnost „Record screen“ a klepněte na zelené znaménko plus.

Zavřete aplikaci Nastavení a přejetím prstu po obrazovce nahoru zobrazte „Ovládací panely“, poté se objeví nová ikona pro nahrávání videa z obrazovky. Stisknutím a podržením tlačítka „Record Screen“ upravte nastavení nahrávání (např. Aktivujte mikrofon během nahrávání).

Klepněte na „Spustit nahrávání“ a nahrávání se spustí. Dokud probíhá nahrávání, můžete svůj přístroj v klidu používat. Nahrávání bude signalizováno červeným pruhem v horní části obrazovky.

Po dokončení nahrávání stiskněte červenou kontrolku a poté stiskněte tlačítko „Stop“.

Video se automaticky uloží do aplikace Fotky.

Zatím žádné hodnocení. Hodnotit jako první.

Děkuji! Jako obvykle je napsána srozumitelným jazykem. Ale, přátelé, mohli byste mi laskavě vysvětlit, proč je tento software potřeba?? Snímek obrazovky, ještě pochopitelné, ale video Nebo možná něco nechápu?

No Například nahrávání videí z tankových bitev nebo letadel na youtube. Protože to není žádným tajemstvím, že „grygorzok“. pro online hry je hlava nad „vedroid „ツ

Existuje jednodušší způsob, jak to provést pomocí kabelového zařízení MacOS a přehrávače QuickTime, který nahrává obrazovku

Přátelé, pomoc poradit Nelze stáhnout z webu říká, že stahování selhalo. Co mám dělat??

Dostal jsem zákaz. Stáhl jsem si ho a pár dní jsem ho používal, ale můj iPhone mi nedovolí tento program spustit. Aleš, opět žádný záznam obrazovky a je to pro mě jako bochník.

Vůbec žádná pomoc, říká, že musím stáhnout software za 12 dolarů, pokud kliknu na ne nechci stahovat, prostě to tupě spadne. Nápověda.

Po instalaci se ukáže, že je třeba nainstalovat další program, aby tento fungoval. Ta stojí 12.

Dobrý den všem. Moje žena má SE. Záznam obrazovky videa z nějakého programu prostřednictvím „Ovládacího panelu“ a mikrofonu. Zvuk je z nějakého důvodu sotva slyšitelný. Své vlastní zpracovávám prostřednictvím služby Luma Fusion. Program vám pravděpodobně neumožňuje přístup k nahrávce. Pokud nepoužijete mikrofon, není zvuk vůbec slyšet.

O čem lžete? Neexistuje žádná položka Ovládací panely Přizpůsobit ovládací prvky, natož nahrávání obrazovky, mimochodem iOS 10. Způsoby stahování aplikací z webových stránek vůbec nefungují, ani nezačnou načítat a v obchodě s aplikacemi jsou všechny aplikace pro nahrávání obrazovky k dispozici pouze na iOS 11 minimálně některé aplikace prostě nefungují, protože 10 iOS nemá vůbec žádnou funkci nahrávání obrazovky, takže vymažte článek pro dezinformace to je místo, které mi dal Google, když jsem napsal, jak nahrávat obrazovku na iPhone iOS 10

Software pro nahrávání obrazovky pro telefony se systémem Android

Obrazovku zařízení se systémem Android nelze nahrávat bez záznamníku obrazovky. Zde je seznam takových aplikací. najdete je na Play Marketu. Upozornění: jsou uvedeny v náhodném pořadí, nesouvisí s kvalitou, funkčností nebo použitelností konkrétního programu.

Záznamník obrazovky AZ

Bezplatný software s vestavěnými nákupy. AZ Screen Recorder nevyžaduje práva roota. Obrazovku telefonu lze nahrávat libovolně dlouho, bez omezení. Funkce nástroje jsou velmi rozsáhlé: můžete pozastavit nahrávání, vybrat rozlišení, přenosovou rychlost, rychlost videa a zobrazení kliknutím, nahrávat zvuk z mikrofonu. Mezi bezplatné funkce patří také možnost přidávat do videa obrázky a text a ukládat video do zařízení nebo na kartu SD. Rozsáhlé funkce zahrnují převodník GIF, možnost kreslení a další funkce.

V Rekordér

Aplikace zdarma; rozšířené funkce jsou k dispozici prostřednictvím nákupů v aplikaci. Videa lze nahrávat se zvukem. V Recorder umožňuje měnit poměr stran obrazovky, pozastavit nahrávání, pořizovat snímky obrazovky. Editor obrázků a flexibilní nastavení videa. Kromě nahrávání nabízí aplikace také možnost editace ořezávání klipů, ovládání rychlosti, stovky bezplatných motivů, možnost kreslení nálepek, filtry a další funkce.

Záznamník obrazovky. Žádné reklamy

Záznamník obrazovky. Aplikace No Ads má velmi jednoduché rozhraní. Pokud se někdo, kdo s gadgety teprve začíná, ptá, jak nahrávat video na obrazovku, bude mu toto minimalistické rozhraní vyhovovat. Stačí spustit nahrávání a to se spustí po krátké pauze, jejíž čas je indikován odpočítáváním. Délka videa je neomezená, je zde možnost nahrávat zvuk. Tento záznamník obrazovky je výkonnější, než si myslíte, ačkoli všechny možnosti jsou k dispozici pouze v placené verzi, ale cena je nízká. Ve verzi systému Android starší než 5.0 vyžaduje práva roota.

Super Screen Recorder

Super Screen Recorder je další odpovědí na otázku, jak zachytit video na obrazovce bez ROOTu. Nahrává video bez časového omezení, umí pořizovat snímky obrazovky a převádět materiál do formátu GIF. Bezplatná verze obsahuje editor videa, možnost nahrávání zvuku, možnost uspořádání vysílání obraz v obraze a funkci kreslení na obrazovce. Tam si také můžete vytvořit osobní vodoznak. Snímání obrazovky může nahrávat v různých rozlišeních až do 1080p.

Snímání obrazovky

„Screen Capture umožňuje pořizovat snímky obrazovky zařízení se systémem Android bez nutnosti práv roota. Žádné omezení délky videa. Můžete organizovat videopřenosy, pořizovat snímky obrazovky, nastavit rozlišení od 240 do 1080 p. Pozastavení a otočení orientace obrazovky. Nahrávání zahájíte s krátkým zpožděním, odpočítávání vám umožní začít, aniž byste zmeškali čas spuštění.

Záznam obrazovky. Zachycení snímku obrazovky Face Cam

Záznam obrazovky. Zachycení snímku obrazovky Face Cam. Jedná se o bezplatný program, který umožňuje pořizovat snímky obrazovky s hudbou a zvuky, není potřeba žádný root. Díky plovoucímu tlačítku můžete nahrávat z různých aplikací, aniž byste mezi nimi přímo přepínali. K dispozici je možnost pozastavení, možnost změny orientace a rozlišení obrazovky a použití obrazu v obraze, pokud chce uživatel vysílat. Přiložený editor videa, ve kterém můžete stříhat, vytvářet koláže, otáčet a duplikovat části. K dispozici je také galerie samolepek, memů, emotikonů a filtrů pro vytváření videí.

Snímání obrazovky prostřednictvím přehrávače Quicktime pro MacOs

Majitelé Maců mohou rychle zachytit video ze smartphonu nebo tabletu. Připojte kabel k počítači a postupujte podle pokynů:

 • Otevření přehrávače QuickTime Player. Najeďte kurzorem na položku „Soubor“. „Nový videozáznam“.
 • Určete mobilní zařízení jako zařízení, které má být zachyceno. Pak nastavte zdroj zvuku. Klikněte na červené tlačítko. Kliknutím na možnost „Zastavit“ dokončíte snímání.

Část 1: Nejlepší aplikace pro nahrávání obrazovky iPhonu pro PC 3

Top 1: Apeaksoft iOS Screen Recorder

Apeaksoft Záznamník obrazovky iOS. Nejlepší aplikace pro nahrávání obrazovky iPhonu, kterou si můžete stáhnout a používat ve Windows. Nabízí jednoduchý, ale profesionální způsob zrcadlení a nahrávání iPhonu, iPadu a iPodu Touch.

 • Má schopnost reflektovat obsah zařízení iDevice v reálném čase bez zpoždění.
 • Plně podporuje všechny modely iPhonu, iPadu a iPodu touch.
 • Umožňuje přizpůsobit možnosti nahrávání.
 • Umožňuje výstup HD videa do MP4 po nahrávání.

Vrchol 2: Reflektor

Reflektor. Je jednou z profesionálních aplikací pro nahrávání obrazovky iPhonu, která vám umožní zobrazit telefon, tablet nebo počítač na velké obrazovce bez kabelů a složitých nastavení.

 • Promění zařízení Mac, Windows a Android v přijímače AirPlay, Google Cast nebo Miracast.
 • Zcela bezdrátové připojení.
 • Umožňuje připojit k reflektoru libovolný počet nebo kombinaci zařízení najednou.

Top 3: AirSever

Airsever. Nejvýkonnější univerzální aplikace pro nahrávání obrazovky iPhonu. Pomocí tohoto skvělého softwaru můžete zrcadlit a nahrávat svá zařízení se systémem iOS na PC, Mac, Xbox One, Surface Hub a Philips TV.

 • Plně kompatibilní s integrovanou funkcí „promítání na bezdrátový displej“ systému Windows 10.
 • Podporuje zrcadlení relací z více klientů současně.
 • Umožňuje zrcadlit displej zařízení pomocí integrovaného AirPlay, Google Cast nebo projekce Miracast.
 • Poslouchejte iPhone na televizoru bez námahy.

Techsmith Camtasia

Techsmith Camtasia je speciální software pro počítače Mac a PC, který umožňuje nahrávat video z obrazovky iPhonu a výsledný videoklip upravovat.

Chcete-li tento program používat, stačí jej stáhnout do počítače, otevřít jej, připojit iPhone k počítači a začít nahrávat. Záznamy se zobrazí v samotném programu, můžete je také upravovat a dělat v něm spoustu dalších věcí, například přímo exportovat video na youtube.

Je také zcela zdarma a k jeho používání není nutné mít Mac, protože TechSmith Camtasia je vhodný i pro běžné počítače PC.

aplikace, nahrávání, obrazovky, iphone
| Denial of responsibility | Contacts |RSS