Apple Chevrolet z Red Lion. Apple certifikoval předem vlastněný

Co potřebujete vědět před zakoupením použitého iPhone

Techlicious editoři nezávisle kontrolují produkty. Abychom pomohli podpořit naši poslání, můžeme získat přidružené provize z odkazů obsažených na této stránce.

Pokud máte zájem ušetřit peníze na iPhone, použitý telefon vám může ušetřit stovky dolarů. Nemůžete se však jen podívat na iPhone a vědět, že to funguje správně; Nevidíte korozi uvnitř telefonu s poškozením vodou, nebo pokud baterie telefonu vydrží pouze pět hodin před smrtí. IPhony stále používají lithium-iontové baterie a degradace baterie je problém po několika letech. Musíte si tedy koupit od prodejce, který je transparentní o tom, jak byl telefon testován a zrekonstruován, a zálohují své výrobky s zásadou a zárukou návratnosti.

Musíte být také realističtí ve svých očekáváních slevy. Pokud hledáte iPhone 13, většina slev je od psaní tohoto článku méně než 50. Nejlepší nabídky jsou na modelech iPhone 11 a iPhone 12. Jsou dostatečně nové, že výdrž baterie není naléhavým problémem, ale dostatečně stará, aby přišla s významnou slevou. Můžete jít na starší model, abyste ušetřili více, ale pokud nebyla nahrazena baterie, měli byste na výměnu baterie navíc zohlednit další 69.

Jaký je rozdíl mezi zrekonstruovaným (obnoveným) a certifikovaným předem vlastněním?

Byly testovány zrekonstruované a certifikované předem vlastněné iPhony, takže víte, že jsou v provozním stavu. Pokud prodejce neuvádí iPhone jako zrekonstruovaný nebo certifikovaný jako funkční, neexistuje žádná záruka, že bude fungovat správně. Rozdíl mezi těmito dvěma spočívá v tom, že byly testovány a prokázány, že certifikované předběžné iPhony byly testovány bez nutnosti oprav, zatímco renovované iPhone byly testovány a opraveny, aby správně fungovaly.

Zlatým standardem pro rekonstrukci je zrekonstruovaný Apple Certified. Telefon bude opraven náhradními díly Apple a je dodáván s novou baterií, novou vnější skořápkou, veškerým příslušenstvím a jednoroční zárukou. Zatímco renovovaný iPhone s certifikovaným Apple je obvykle dražší než jiné možnosti, je zaručeno, že bude stejně dobrý jako nový a můžete si dokonce koupit pojištění telefonu Applecare pro další klid.

Pokud nekupujete renovovaný iPhone Certified Apple, podívejte se do toho, jak prodejce renovuje jejich telefony. Renomovaní prodejci vám sdělí, jak renovují své telefony na svých webových stránkách.

Zkontrolujte zásadu a záruku

Nechcete, aby se prodával telefon „tak, jak je“, který může mít skryté problémy s hardwarem. Mnoho maloobchodníků má 30denní politiku návratu. Pokud však kupujete z trhu s jednotlivými prodejci, je prodej obvykle konečný, pokud iPhone není popsán.

Najdete velký rozdíl mezi nákupem z trhu nebo maloobchodníkem ohledně záruk. Obecně platí, že žádná záruka nepřichází s iPhony zakoupenými od jednotlivců. Měli byste však očekávat alespoň 30denní záruku s maloobchodníky a můžete získat až rok pokrytí.

Co přichází v krabici?

Když si koupíte použitý iPhone, neočekávejte, že do krabice přijde veškeré příslušenství (nebo krabici); Většina z nich přichází s nabíjecím kabelem. Přečtěte si drobné tisk v popisu produktu, abyste věděli, co získáte, než si koupíte.

Můžete použít telefon na svém nosiči?

Když si koupíte nový telefon, je uzamčen, aby pracoval pouze na vašem dopravci. Zrekonstruovaný telefon může nebo nemusí být uzamčen a při nákupu je třeba jasně zaznamenat.

Kde je nejlepší místo pro nákup použitého iPhone?

Při nákupu použitého iPhone je vaše nejbezpečnější sázka zamířit do certifikovaného zrekonstruovaného obchodu Apple. Nebudete však najít velký výběr. Právě teď Apple skladuje pouze iPhone 11, 11 Pro, 12 Mini a 12 Pro, a jsou označeny mezi 15 a 25 procenty. ne moc sleva vzhledem k tomu, že se jedná o modely iPhone 11, které jsou téměř 25 procent slevu.

Dopravci také nabízejí použitá zařízení, alespoň teoreticky. Když jsem však prozkoumal inventář tohoto příběhu, nebyly k dispozici žádné iPhony od ATT nebo T-Mobile a pouze malý výběr na Verizonu. Pokud najdete použitý iPhone od svého preferovaného dopravce, nabízejí docela dobré plány ochrany. Verizon Certified Pre-Feader Devices je dodáván s 90denní omezenou zárukou a jsou způsobilí pro jejich 30denní pojištění návratnosti a telefonní pojištění. ATT a T-Mobile mají certifikované předběžné programy zařízení, které nabízejí 90denní omezenou záruku a 14denní vrácené okno.

Vzhledem k nedostatku výběru od Apple a dopravců pravděpodobně skončí u maloobchodního prodejce třetích stran. Populární weby jako Gazelle, Sellcell a Swappa nenabízejí zásadu vrácení nebo záruku (i když někteří jednotliví prodejci na Swappa nabízejí záruky), takže bych nedoporučoval jít touto trasou. I když by bylo příjemné věřit, že prodejce správně opravil iPhone, musíte se oživit, pokud to nefunguje několik týdnů na vlastnictví. Chcete také koupit od prodejce, který zveřejňuje jejich renovační standardy, včetně zbývající kapacity baterie (Best Buy to nedělá, proto nedoporučuji koupit otevřenou krabici, předem vlastněný nebo zrekonstruovaný iPhone z Best Buy. buď). Renomovaní prodejci také ověřují, že iPhone nebyl ukraden.

Po prozkoumání možností doporučuji tři weby pro nákup použitého iPhone: Amazon, Back Market a Decuttr. Veškerá kontrola, aby se ujistila, že je iPhone odcizen, všechny mají zásady návratu, všechny mají záruky a všechny zveřejňují proces renovace, včetně úrovně fyzických nedokonalostí, kterou můžete očekávat a kapacita baterie vzhledem k nové baterii.

apple, chevrolet, lion, předem

U aktuálních modelů iPhone budete chtít vydat na zádech a decuttr. Tyto stránky nabízejí tři stupně renovace, takže můžete ušetřit více výběrem modelu s více vnějšími nedokonalostmi. Zpětný trh je trh, který spojuje prodejce s kupujícími a má největší výběr iPhone (asi 1800 při publikaci) a nejlepší ceny. Nedělají vlastní rekonstrukci, ale dělají své prodejce a drží je na standardu rekonstrukce sjednoceného zadního trhu. Decuttr spadá mezi Amazon Back Market, s asi 650 iPhone na skladě při publikaci, včetně současných modelů iPhone, a ceny, které jsou konkurenceschopné na zádech. Společnost provádí vlastní renovace, takže je trochu méně starosti s kvalitou rekonstrukce. Neváhal bych však koupit z žádného ze tří webů.

Amazon obnovil a obnovil prémii

Amazon má trh zrekonstruovaných produktů, které zahrnují iPhone. IPhony jsou opravovány a čištěny tak, aby fungovaly jako nové a zaručené, že nebudou viditelné vizuální nedokonalosti z 12 palců. takže pouze drobné škrábance. Neexistuje však obrovský výběr (několik stovek při publikaci) a jen zřídka najdete aktuální telefony iPhone Model.

Amazon má dvě úrovně zrekonstruovaných iPhonů, obnovené a obnovené prémie. Obnovené produkty jsou zrekonstruovány dodavatelem kvalifikovaného Amazonu, aby pracoval a vypadal jako nový, má kapacitu baterie nejméně 80 procent a přichází s 90denní Amazon obnovenou zárukou. Obnovené prémiové produkty jsou společností Amazon zrekonstruovány do podobného nového stavu, mají kapacitu baterie nejméně 90 procent a přicházejí s jednoletou zárukou a technickou podporou.

Zásada návratnosti: 30denní záruka: 90 dní na obnovené, 1 rok pro obnovenou prémiovou záruku baterie: Nejméně 80% pro obnovené, nejméně 90% pro obnovené prémiové nejnovější modely: iPhone 13 modely (od 28/28/2022 )

Zpětný trh

Zpětný trh je trh, který spojuje prodejce s kupujícími a má největší výběr iPhone (asi 1800 při publikaci) webů, které doporučuji. Také jsem zjistil, že mají v průměru ty nejlepší ceny. Zpětný trh nedělá vlastní renovaci. Nedrží však své prodejce na standardu renovace na zádech a zaručují, že telefony budou 100 % funkční bez ohledu na hodnocení podmínek.

Telefony v „vynikajícím“ stavu budou mít jen málo (pokud vůbec) drobných škrábanců, což zajistí, že získáte podobný nový produkt. Ale pokud jste v pořádku s kosmetickým poškozením, získáte lepší nabídku na telefonech v „dobrém“ (viditelné mikroprysy od osmi palců daleko) nebo „spravedlivé“ podmínky (mikro-škrábance na obrazovce, které nejsou viditelné Při zapnutí, viditelné škrábance a promáčknutí na tělo). Na stránce produktu můžete zkontrolovat, jaké příslušenství bude zahrnuto (nejvíce přijde s nabíjecím kabelem). A můžete třídit modely podle nosiče (nebo odemčené), modelu, barvy, úložiště a fyzické kondici.

Zásady návratnosti: 30denní záruka: 1 rok Omezená záruční záruka Záruka baterie: Nejméně 85% nejnovějších modelů: iPhone 13 Modely (od 28/28/2022)

Decuttr

Decuttr spadá mezi Amazon a Back Market na inventáři, s asi 650 iPhony na skladě při publikaci a ceny, které je konkurenceschopné na zádech trh. Společnost provádí vlastní renovace, takže je trochu méně starosti s kvalitou rekonstrukce. Společnost má dobře zdokumentovaný proces testování a certifikace, aby zajistil, že všechny jeho telefony fungují jako nové.

Když si zakoupíte telefon, přichází s jednoroční omezenou zárukou a můžete jej vrátit po dobu 14 dnů. Inventář můžete prohledat podle modelu, barvy, úložiště, ceny a podmínky. Nedotčený stav je jako nový, velmi dobrý stav ukazuje některé světelné známky použití a dobrý má mírné známky opotřebení. Na stránce seznamu uvidíte příslušenství, které přijde do krabice (většina z nich přijde s nabíjecím kabelem).

Zásady návratnosti: 14denní záruka: 1 rok omezená záruka záruka Záruka baterie: Nejméně 80% nejnovějších modelů: iPhone 13 Modely (od 28/28/2022)

Ověřte, jak byl váš telefon reprezentován

Bez ohledu na to, kde si nakonec koupíte použitý iPhone, je to chytrý nápad ověřit, že jste vytvořili (nebo dělají) zvukový nákup iPhone, než se vaše vrácení okna zavře.

Zkontrolujte dvojitou kontrolu a ujistěte se, že iPhone není ukraden

Nikdy byste neměli dostávat odcizené zařízení od hlavního maloobchodníka. Je to však skutečný problém, pokud jste telefon zakoupili od jednotlivce nebo malého prodejce. Na iPhone přejděte na Settings Obecně a přejděte dolů a najděte číslo IMEI iPhone IMEI. Přejděte na ukradenou telefonickou kontrolu CTIA a zadejte číslo IMEI.

Ověřte zdraví baterie iPhone, co vám bylo řečeno

Pokud prodejce požadoval 80% zbývající kapacitu baterie, měli byste očekávat, že to bude přesné. Na iPhone přejděte na Nastavení zdraví baterie baterie. Tam uvidíte maximální kapacitu baterie ve srovnání s tím, kdy byl iPhone nový.

Spusťte diagnostický test, abyste se ujistili, že nedochází k poškození vodou ani jiné skryté hardwarové problémy

Můžete provést rezervaci v baru Apple Genius a přivést iPhone na diagnostický test zdarma. Budou schopni vyzkoušet veškerý hardware během několika minut, aby se ujistili, že nedojde k žádným skrytým problémům, které vám později způsobí velké bolesti hlavy později.

Pokud jste opatrný nakupující, můžete hodně ušetřit nákupem použitého. Pokud jste tedy na trhu s novým smartphonem, zvažte místo toho nový zrekonstruovaný model.

[Obrázky kredity: iPhone 11 Pro a Box and Screenshots přes Techlicious]

Za posledních 20 let zakladatelka Techlicious Suzanne Kantra prozkoumává a píše o nejzajímavějších a nejdůležitějších vědeckých a technologických otázkách na světě. Před TechLicious byla Suzanne editorkou Martha Stewart Living Omnimedia a senior technologický editor pro populární vědu. Suzanne byla uvedena na CNN, CBS a NBC.

Apple Chevrolet z Red Lion

Zadejte svou registrovanou e.mailovou adresu a vyžádejte si odkaz na resetování hesla.

Struktura moje dohoda nedávná aktivita

Struktura My Deal Tools je kompletní. jste připraveni navštívit Apple Chevrolet z Red Lion!

Při návštěvě obchodního zastoupení budeme mít tuto časově úspornou informaci.

Hotovo s nástroji, které potřebujete? Jste připraveni navštívit Apple Chevrolet z Red Lion! Získejte pokyny k jízdě

Nyní jste přihlášeni AS a obdržíte upozornění, když se změní ceny, nové nabídky budou k dispozici nebo se prodávají vozidlo.

 • Přistupujte k uloženým vozům na jakémkoli zařízení.
 • Přijímat e.maily s cenovým upozorněním, když se změní ceny, nové nabídky budou k dispozici nebo se prodávají vozidlo.
 • Bezpečně uložte své aktuální informace o vozidle a přístupové nástroje, abyste ušetřili čas v prodejci.

Nyní jste přihlášeni AS a obdržíte upozornění, když se změní ceny, nové nabídky budou k dispozici nebo se prodávají vozidlo.

apple, chevrolet, lion, předem
 • Přistupujte k uloženým vozům na jakémkoli zařízení.
 • Přijímat e.maily s cenovým upozorněním, když se změní ceny, nové nabídky budou k dispozici nebo se prodávají vozidlo.
 • Bezpečně uložte své aktuální informace o vozidle a přístupové nástroje, abyste ušetřili čas v prodejci.

Nyní jste přihlášeni AS a obdržíte upozornění, když se změní ceny, nové nabídky budou k dispozici nebo se prodávají vozidlo.

Uveďte prosím svou e.mailovou adresu, abyste mohli začít přijímat upozornění na ceny doma, v práci a na telefonu!

Představujeme nový způsob nakupování

Certifikovaná předem vlastněná vozidla z Chevrolet, Buick a GMC nabízejí větší hodnotu a důvěru než běžná ojetá auta. Je to proto, že každé z našich vozidel podstoupí 172-bodovou kontrolu vozidla a důkladný proces rekonstrukce. A to je důvod, proč každé vozidlo zahrnuje ne jedno, ale dva omezené záruky podporované výrobcem. Přineste domů větší hodnotu a klid mysli na Apple Chevrolet of Red Lion.

Informace o důležitých stažení: Než bude certifikované předem vlastněné vozidlo uvedeno nebo prodáno, GM vyžaduje, aby prodejci dokončili všechny bezpečnostní stažení. Protože však mohou i ty nejlepší procesy rozebrat, doporučujeme vám, abyste zkontrolovali stav vyvolání jakéhokoli vozidla na mém.Gm.com/stažení a Saferora.Gov.

Skutečné výhody, které s použitím nedostanete

Knihu nemůžete posoudit podle její obálky, ale můžete posoudit naše certifikovaná předem vlastněná vozidla podle jejich velkých výhod. Všechna naše vozidla jsou zvolena ručně, aby pomohla splnit vaše standardy. Kromě toho musí být každé certifikované předem vlastněné vozidlo Chevrolet, Buick nebo GMC; být méně než 6 let; mít méně než 75 000 mil; a musí mít čistý titul. Pokračujte v posouvání a objevte všechny výhody certifikovaného předem vlastněného vozidla.

Záruka hnacího ústrojí

6-letý/100 000 mil 1 Prodloužená záruka na limitovanou hnací ústrojí

Pokrytí znamená větší důvěru. Každé certifikované předem vlastněné vozidlo z Chevrolet, Buick a GMC přichází s 6letým/100 000 mil prodlouženým zárukou PowerAin Limited, včetně silniční asistence 3 a zdvořilostní přepravy k dispozici během vaší omezené záruční období. Věříme v naše vozidla a nebojíme se u nich stát.

 • 0 odpočitatelné
 • Přenositelné pro následující majitele
 • Silniční asistence
 • Zdvořilost přepravy

Záruka na nárazník

12 měsíců/12 000 mil 2

Když vlastníte certifikované předem vlastněné vozidlo, jste zakrytí. Je to proto, že každé certifikované předem vlastněné vozidlo přichází s prodlouženou novou zárukou na nárazník na nárazník na bumper po dobu 12 měsíců/12 000 mil. 2 Mějte na paměti, že existují určité vyloučení. Některé příklady jsou: Záruka nezahrnuje poškození nebo opotřebení pneumatik, poškození v důsledku lože, poškození v důsledku nedostatečné nebo nesprávné údržby, poškození v důsledku kontaminovaného nebo nekvalitního paliva a zneužití vozidla, jako je jízda přes obrubníky, přetížení, závody, závody, závody, závody, závody, závody, závody, závody nebo jiná konkurence (řádné použití vozidla je diskutováno v příručce vlastníka CPO).

NAPLÁNOVANÁ ÚDRŽBA

Mít své vozidlo ve tvaru špičky vám dává jistotu, že se posunete vpřed. Proto vám poskytneme dvě naplánované návštěvy údržby 4 do 2 let/24 ​​000 mil. Důvěra znamená ještě více dobrodružství dopředu.

Inspekce vozidla

Naše podrobná kontrola vozidla o 172 bodech je jednou z nejkomplexnějších v oboru. Předtím, než jakýkoli ojetý vozidlo Chevrolet, Buick nebo GMC získají certifikovaný titul, musí nejprve splnit všechny naše požadavky. Takže kontrolujeme téměř všechno. Od klimatizace po šoky, přímo na podlahové rohože a podvozek. Je to certifikovaný rozdíl.

Informace o důležitých stažení: Než bude certifikované předem vlastněné vozidlo uvedeno nebo prodáno, GM vyžaduje, aby prodejci dokončili všechny bezpečnostní stažení. Protože však mohou i ty nejlepší procesy rozebrat, doporučujeme vám, abyste zkontrolovali stav vyvolání jakéhokoli vozidla na mém.Gm.com/stažení a www.SaferCar.Gov.

OnStar Services

Vezměte naši technologii na zkušební jízdu s přidanou zkušební verzí služeb OnStar 5, které přicházejí s vaším certifikovaným předem vlastněným vozidlem. Získejte až 3 měsíce pokrytí plánu bezpečnosti OnStar a připojených služeb včetně vzdáleného startu a odemknutí dveří z vašeho smartphonu. Zdarma. Žádný závazek. Bez obav.

 • Stiskněte modré tlačítko OnStar
 • Sledujte výzvy a promluvte si s poradcem OnStar
 • Nezapomeňte zmínit pokus OnStar
 • Další informace o OnStar

SIRIUSXM TRIES

Získejte průchod všeho přístupu pokaždé, když se dostanete za volant. Všechna naše satelitní radio-vybavená certifikovaná předem vlastněná vozidla přicházejí se třemi zkušebními měsíci 6 z balíčku SiriusXM All Access Package. Poslouchejte všechno. Poslouchejte kdekoli. Poslechněte si každý kanál dostupný ve vaší jízdě, včetně všech našich prémiových programování. Navíc je zahrnuto poslech v aplikaci a online, takže uslyšíte, že nejlepší SiriusXM nabízí kdekoli život vás vezme.

Chcete-li se dozvědět více o SiriusXM v certifikovaných předem vlastněných vozidlech od Chevy, Buick nebo GMC, navštivte SiriusXM.com.

Program výměny vozidel

Nalezení perfektního přizpůsobení je klíčem. Pokud tedy z nějakého důvodu se něco změní, máte 3 dny nebo 150 mil (podle toho, co přijde na prvním místě), abyste si vyměnili 7 certifikovaných předem vlastněných vozidel za něco, co se vám bude líbit. Změnil se váš životní styl neočekávaně? Přidáváte do rodiny nového člena? Nemilovat barvu? Naše výměnná politika vám umožňuje cokoli, co vám umožňuje najít lepší vhodnost pro vaše potřeby. Je to jen další z výhod, které nabízíme, díky čemuž jsou certifikovaná předem vlastněná vozidla krok nad všemi ostatními ojetými vozidly.

Zpráva historie vozidel

Jednou z nejlepších věcí o vlastnictví certifikovaného předem vlastněného vozidla je, že budete vědět, čím prošlo vaše vozidlo. Je to proto, že vám poskytneme bezplatnou zprávu o historii vozidel Carfax, která vás bude vědět.

Pokud najdete certifikované předem vlastněné vozidlo v inventáři prodejce, můžete se zeptat prodejce nebo vyhledat jeho historii služeb a předchozí záznamy o vlastnictví, takže můžete zajistit, aby vozidlo, které koupí, má čistý záznam. CARFAX Nejdůvěryhodnějším jménem ve zprávách o historii vozidel je náš preferovaný poskytovatel.

Kontaktujte nás

Označuje povinné pole

Used 2020 Chevrolet Colorado 4WD Z71, Red Lion, PA R23104U

 • Ať už je na prvním místě, kromě jakékoli zbývající původní záruky na tovární nárazník. Viz zúčastněný prodejce pro omezené údaje o záruce.
 • Ať už je na prvním místě, od původního data v oblasti. Viz zúčastněný prodejce pro omezené údaje o záruce.
 • Během vaší záruční období Powertrain Limited, 6 let nebo 100 000 mil od doručení nového vozidla, podle toho, co nastane na prvním místě. Platí omezení. Silniční pomoc poskytované společností Allstate. Podrobnosti viz prodejce.
 • Návštěvy na údržbu musí nastat do 2 let nebo 24 000 mil od dodání vozidla, podle toho, co nastane na prvním místě. Nezahrnuje vzduchové filtry. Další omezení a úplné podrobnosti viz zúčastněný prodejce.
 • Způsobilé vozidla dostávají 1 měsíc pokrytí plánu pojistného, ​​včetně plánu bezpečnosti OnStar a plánu připojeného vozidla. Služby podléhají podmínkám a omezením uživatele a schopnosti se liší podle modelu. Některé služby vyžadují pracovní elektrický systém, buněčné služby a GPS signál. OnStar odkazy na pohotovostní služby. Když vyberete placený měsíční plán do 15 dnů po aktivaci, obdržíte další 2 měsíce plánu, který vyberete bez dalšího poplatku. Dvouměsíční prodloužení musí být uplatněno do 15 dnů od data aktivace a vyžaduje, abyste se zaregistrovali do měsíčního plánu služeb a přiřadili se metodu platby do souboru. Po vypršení vypršení vypršení platnosti OnStar automaticky vyúčtuje váš způsob platby každý měsíc. Plány obsahující údaje o 4G LTE budou účtovány každých 30 dnů ATT. Můžete zrušit kdykoli stisknutím modrého tlačítka OnStar nebo voláním 1.888.466.7827. Datové plány poskytované ATT. Dostupnost podléhá změně. Funkce mobilní aplikace vyžadují automatické zámky a továrně nainstalovaný a povolený systém vzdáleného startu. Viz OnStar.com pro podrobnosti a omezení.
 • Vaše služba SiriusXM se automaticky zastaví na konci vaší zkoušky, pokud se nerozhodnete přihlásit k odběru. Pokud se rozhodnete pokračovat ve službě, plán placeného předplatného, ​​který si vyberete. Můžete kdykoli zrušit voláním 1-866-635-2349. Úplné podmínky na SIRIUSXM viz dohoda o zákazníkovi SiriusXM.com. Poplatky a programování se vztahují ke změně.
 • Podle toho, co přijde na prvním místě. Pouze výměna vozidel. Platí omezení. Podrobnosti viz prodejce.

Ford Blue Advantage /H2>

Vozidla Ford Blue Advantage mají tři úrovně certifikace, zlata, EV a modré, založené na několika faktorech, včetně věku a kilometrů ojetého vozidla.

Gold Certified

Pouze modely Ford do 6 let s méně než 80 000 mil se mohou stát zlatým certifikací. Musí absolvovat důkladnou kontrolu 172 bodů a přicházet s 12měsíční/12 000 mil (podle toho, co přijde na prvním místě), komplexní omezenou zárukou, 1 7 let/100 000 mil (podle toho, co přijde na prvním) omezenou záruku Powertrain, 1 24/ 7 Silniční pomoc 3 a 22 000 odměňování Fordpass 4 body 4 k použití při prvních dvou návštěvách údržby.

Specifikace vozidla s certifikací zlata

 • Ford modely do 6 let s méně než 80 000 mil
 • Prošel důkladnou kontrolou 172 bodů
 • 12měsíční/12 000 mil (podle toho, co je první) Komplexní omezená záruka 1
 • 7 let/100 000 mil (podle toho, co přijde na prvním místě) Omezená záruka Powertrain 1
 • 14denní/1 000 kilometrů (podle toho, co přijde na prvním místě) peníze zpět záruka 2
 • 24/7 silniční asistence 3
 • 22 000 bodů odměňování FordPass 4, které chcete použít k vašim prvním dvěma návštěvám údržby

1 Podrobnosti o krytí záruky viz svého prodejce.

2 K dispozici pouze u zúčastněných prodejců Ford. Vozidlo musí být vráceno do 14 dnů/1 000 mil (podle toho, co přijde na prvním místě) od původního datum prodeje a najetých kilometrů, jak je uvedeno na prodeji, a vráceno ve stejné podmínce jako prodané (vylučuje normální opotřebení). Prodejce nemůže přijmout návrat, pokud má vozidlo zástavní právo nebo jinou zatížení. Původní vozidlo v obchodě vám nebude vráceno. Nákup jiného vozidla může vyžadovat novou žádost o úvěr s různými finančními podmínkami než původní smlouva. Pokud jste již za posledních šest měsíců vrátili vozidlo Ford Blue Advantage pro prodejce Ford, nemáte nárok na program záruky peněz a vaše žádost o návrat nebude poctěna. Zobrazení důležitých pokynů a omezení naleznete na svém prodejci.

3 silniční pomoc je zahrnuta pro některé majitele a je k dispozici všem za poplatek za servis. Ford si vyhrazuje právo změnit podrobnosti programu bez povinností. Ford Roadside Assistance je bezplatná nabídka všem majitelům Fordu až na 5 let nebo 60 000 mil (od data prodeje), podle toho, co nastane první. Ford si vyhrazuje právo změnit podrobnosti programu bez povinností.

4 kupující vozidel Ford Blue Advantage obdrží po zápisu do 60 dnů od prodeje vozidla 22 000 bodů (certifikované zlaté) nebo 11 000 bodů (modrá certifikována). Modem není nutný. Podrobnosti navštivte zúčastněného prodejce.

EV Certified

Každé vozidlo s certifikací EV musí být plně elektrické vozidlo Ford do 6 let, bez více než 80 000 mil na kilometru. Musí také projít rozsáhlou 127-bodovou inspekcí. Navíc, každý přichází s 12měsíční/12 000 kilometrů (podle toho, co přijde na prvním místě) komplexní omezená záruka, 1.8 let/100 000 mil (podle toho, co je první), záruční pokrytí záruky na záruku, 1 bezplatný 24/7, pomoc Ford Roadside 3 a 22 000 Fordpass Rewards body 4, které můžete použít k vašim prvním dvěma údržbářským návštěvám.

Specifikace certifikovaného vozidla EV

 • Ford modely do 6 let s méně než 80 000 mil
 • Prošel důkladnou 127-bodovou inspekcí
 • 12měsíční/12 000 mil (podle toho, co je první) Komplexní omezená záruka 1
 • 8 let/100 000 mil (podle toho, co přijde na prvním místě) záruka EV Limited záruka 1
 • 14denní/1 000 kilometrů (podle toho, co přijde na prvním místě) peníze zpět záruka 2
 • 24/7 silniční asistence 3
 • 22 000 bodů odměňování FordPass 4, které chcete použít k vašim prvním dvěma návštěvám údržby

1 Podrobnosti o krytí záruky viz svého prodejce.

2 K dispozici pouze u zúčastněných prodejců Ford. Vozidlo musí být vráceno do 14 dnů/1 000 mil (podle toho, co přijde na prvním místě) od původního datum prodeje a najetých kilometrů, jak je uvedeno na prodeji, a vráceno ve stejné podmínce jako prodané (vylučuje normální opotřebení). Prodejce nemůže přijmout návrat, pokud má vozidlo zástavní právo nebo jinou zatížení. Původní vozidlo v obchodě vám nebude vráceno. Nákup jiného vozidla může vyžadovat novou žádost o úvěr s různými finančními podmínkami než původní smlouva. Pokud jste již za posledních šest měsíců vrátili vozidlo Ford Blue Advantage pro prodejce Ford, nemáte nárok na program záruky peněz a vaše žádost o návrat nebude poctěna. Zobrazení důležitých pokynů a omezení naleznete na svém prodejci.

3 silniční pomoc je zahrnuta pro některé majitele a je k dispozici všem za poplatek za servis. Ford si vyhrazuje právo změnit podrobnosti programu bez povinností. Ford Roadside Assistance je bezplatná nabídka všem majitelům Fordu až na 5 let nebo 60 000 mil (od data prodeje), podle toho, co nastane první. Ford si vyhrazuje právo změnit podrobnosti programu bez povinností.

4 kupující vozidel Ford Blue Advantage obdrží po zápisu do 60 dnů od prodeje vozidla 22 000 bodů (certifikované zlaté nebo EV certifikované) nebo 11 000 bodů (modrá certifikována). Modem není nutný. Podrobnosti navštivte zúčastněného prodejce.

Modrá certifikována

Modrá ojetá vozidla s certifikací mohou být libovolná a modelovat až 10 let s méně než 120 000 mil. Každý musí projít podrobnou 139-bodovou inspekcí a obsahuje 90denní/4 000 mil (podle toho, co je první), komplexní omezená záruka, 1 24/7 silniční pomoc 3 a 11 000 FordPass Rewards Points 4, které použijí k vaší první návštěvě údržby.

Specifikace modré certifikované vozidla

 • Jakákoli značka a model do 10 let s méně než 120 000 mil
 • Prošel podrobnou 139-bodovou inspekcí
 • 90denní/4 000 mil (podle toho, co je první) Komplexní omezená záruka 1
 • 14denní/1 000 kilometrů (podle toho, co přijde na prvním místě) peníze zpět záruka 2
 • 24/7 silniční asistence 3
 • 11 000 bodů odměn Fordpass 4, které můžete použít k vaší první návštěvě údržby

1 Podrobnosti o krytí záruky viz svého prodejce.

2 K dispozici pouze u zúčastněných prodejců Ford. Vozidlo musí být vráceno do 14 dnů/1 000 mil (podle toho, co přijde na prvním místě) od původního datum prodeje a najetých kilometrů, jak je uvedeno na prodeji, a vráceno ve stejné podmínce jako prodané (vylučuje normální opotřebení). Prodejce nemůže přijmout návrat, pokud má vozidlo zástavní právo nebo jinou zatížení. Původní vozidlo v obchodě vám nebude vráceno. Nákup jiného vozidla může vyžadovat novou žádost o úvěr s různými finančními podmínkami než původní smlouva. Pokud jste již za posledních šest měsíců vrátili vozidlo Ford Blue Advantage pro prodejce Ford, nemáte nárok na program záruky peněz a vaše žádost o návrat nebude poctěna. Zobrazení důležitých pokynů a omezení naleznete na svém prodejci.

3 silniční pomoc je zahrnuta pro některé majitele a je k dispozici všem za poplatek za servis. Ford si vyhrazuje právo změnit podrobnosti programu bez povinností. Ford Roadside Assistance je bezplatná nabídka všem majitelům Fordu až na 5 let nebo 60 000 mil (od data prodeje), podle toho, co nastane první. Ford si vyhrazuje právo změnit podrobnosti programu bez povinností.

4 kupující vozidel Ford Blue Advantage obdrží po zápisu do 60 dnů od prodeje vozidla 22 000 bodů (certifikované zlaté) nebo 11 000 bodů (modrá certifikována). Modem není nutný. Podrobnosti navštivte zúčastněného prodejce.

Představení záruky Ford Blue Advantage 14denní/ 1 000 kilometrů

Vyjměte stres z nákupu ojetého vozu s důvěrou v to, že jste se rozhodli správné rozhodnutí s naší 14denní/1 000 mil (podle toho, co přijde na prvním místě) záruka peněz zpět. To znamená, že můžete vrátit ojeté vozidlo Ford Blue Advantage k prodejci Ford, od kterého jste si zakoupili, a budou s vámi spolupracovat na nalezení jiného vozidla, aby lépe vyhovovaly vašim potřebám

K dispozici pouze u zúčastněných prodejců Ford. Vozidlo musí být vráceno do 14 dnů/1 000 mil (podle toho, co přijde na prvním místě) od původního datum prodeje a najetých kilometrů, jak je uvedeno na prodeji, a vráceno ve stejné podmínce jako prodané (vylučuje normální opotřebení). Prodejce nemůže přijmout návrat, pokud má vozidlo zástavní právo nebo jinou zatížení. Původní vozidlo v obchodě vám nebude vráceno. Nákup jiného vozidla může vyžadovat novou žádost o úvěr s různými finančními podmínkami než původní smlouva. Pokud jste již za posledních šest měsíců vrátili vozidlo Ford Blue Advantage pro prodejce Ford, nemáte nárok na program záruky peněz a vaše žádost o návrat nebude poctěna. Zobrazení důležitých pokynů a omezení naleznete na svém prodejci.

Zpráva o historii vozidla zdarma

Když si zakoupíte ojeté vozidlo Ford Blue Advantage, přichází s ním průhlednost. Každé z našich vozidel obsahuje přidanou klid mysli bezplatné zprávy o historii vozidel Carfax.

Získejte body s odměnami Fordpass

Získejte FordPass Rewards Points 4 za nákup vozidla Ford Blue Advantage. Zlatá nebo EV certifikovaná vozidla vydělávají 22 000 bodů a modrá vozidla vydělává 11 000 bodů. Body jsou flexibilní. jak je utratíte, je na vás.

4 kupující vozidel Ford Blue Advantage obdrží po zápisu do 60 dnů od prodeje vozidla 22 000 bodů (certifikované zlaté nebo EV certifikované) nebo 11 000 bodů (modrá certifikována). Modem není nutný. Podrobnosti navštivte zúčastněného prodejce.

Jste pokryta 24/7 silniční pomocí

Od plochých pneumatik po mrtvé baterie vás máme pokryté bezplatným 24/7, Ford Roadside Assistance 3 K dispozici 365 dní v roce po dobu 7 let se zlatými certifikovanými vozidly, 8 let s certifikovanými vozidly EV a 90 dní s modrými certifikovanými vozidly. 1

1 Podrobnosti o krytí záruky viz svého prodejce.

3 silniční pomoc je zahrnuta pro některé majitele a je k dispozici všem za poplatek za servis. Ford si vyhrazuje právo změnit podrobnosti programu bez povinností. Ford Roadside Assistance je bezplatná nabídka všem majitelům Fordu až na 5 let nebo 60 000 mil (od data prodeje), podle toho, co nastane první. Ford si vyhrazuje právo změnit podrobnosti programu bez povinností.

Ačkoli bylo vynaloženo každé přiměřené úsilí, aby se zajistila přesnost informací obsažených na tomto webu, nelze zaručit absolutní přesnost. Tento web a všechny informace a materiály, které se na něm objevují, jsou uživateli prezentovány „tak, jak je“. Všechna vozidla podléhají předchozímu prodeji. Cena nezahrnuje příslušné daně, titul a poplatky za licenci. ‡ Vozidla zobrazená na různých místech nejsou v současné době v našem inventáři (ne na skladě), ale mohou být k dispozici v našem místě v přiměřeném datu od doby vaší žádosti, nepřesáhnout jeden týden.

Ačkoli bylo vynaloženo každé přiměřené úsilí, aby se zajistila přesnost informací obsažených na tomto webu, nelze zaručit absolutní přesnost. Tento web a všechny informace a materiály, které se na něm objevují, jsou uživateli prezentovány „tak, jak je“. Všechna vozidla podléhají předchozímu prodeji. Cena nezahrnuje použitelnou daň, titul, poplatky za licenci a poplatek za dokumentaci 125. ‡ Vozidla zobrazená na různých místech nejsou v současné době v našem inventáři (ne na skladě), ale mohou být k dispozici v našem místě v přiměřeném datu od doby vaší žádosti, nepřesáhnout jeden týden. Platí 7denní omezení záruky peněz. Není způsobilý na klíče nebo pronájemní jednotky. Další podrobnosti viz prodejce.

Kde koupit druhou ruku nebo zrekonstruovaný iPhone

Nechci se roztřídit na nejnovějším iPhone? Vyzvedněte si vyjednávání s naším úplným průvodcem po koupi starých, z druhé ruky a zrekonstruovaných iPhone.

Pokud jste na lovu iPhone, ale váš rozpočet se zcela nerozšíří na nejnovější modely Apple, nákup starého, používaného nebo renovovaného iPhone je skvělý způsob, jak vyzvednout výhodnou smlouvu. I když by to mohlo znít jako riskantní možnost, nemusí tomu tak být, protože specializovaní maloobchodníci nabízejí záruky a kontrolujte zařízení před jejich odesláním. Pomůžeme vám najít renomovaný zdroj pro telefony z druhé ruky.

Vzhledem k tomu, že Apple se zaměřuje na své iPhony řady 14 z konce roku 2022, najdete vynikající nabídky na starších telefonech, jako je řada 13, 12 a 11. (Apple stále prodává standardní modely iPhone 12 a 13, ale ukončila mnoho variant, což znamená, že zrekonstruovaný je způsob, jak jít s těmito modely.) Čím starší jste připraveni jít, tím větší úspory, které si můžete užít.

V tomto článku pokrýváme vše, co je třeba vědět o koupi bezpečného a spolehlivého zrekonstruovaného iPhone, ať už se chystáte koupit SIM-Free nebo na smlouvu.

Kde koupit renovovaný iPhone SIM-Free

Apple sám by měl být vaším prvním přístavem, i když pouze vytvořit měřítko toho, co je rozumné zaplatit za vybraný sluchátko: zkontrolujte, zda zrekonstruovaný obchod má model iPhone, který hledáte. (To je u.S. obchod. Britští čtenáři by měli vyzkoušet u.K. Renovovaný obchod.) V době psaní vidíme řadu modelů od iPhone 11 po iPhone 13, ale novější produkty budou přidány v pravý čas.

Obchod Apple má tendenci být nejdražším místem pro nákup renovovaných iPhonů. i když je to stále výrazně levnější než nákup nového. (Standardní redukce v renovovaném obchodě Apple je 15 procent.) Existují však výhody, které přicházejí s touto vyšší cenou. Všechny renovační telefony jsou dodávány se stejnou jednoroční omezenou zárukou, kterou najdete například ve zcela nových verzích. A stojí za zmínku, že jakékoli díly použité v rekonstrukci budou oficiálními jablek a všechna zařízení přicházejí se zbrusu novými bateriemi.

Stojí za to však nakupovat kolem. Existuje spousta dalších společností, které se živí z renovace a prodeje iPhone. Naše nejlepší tipy zahrnují:

Renovovaní prodejci iPhone v U.S.

 • Decuttr: Populární destinace pro renovovaná zařízení, často s prodejem, který snižuje ještě více peněz. Můžete také obchodovat s některým ze svých starých technologií, gadgetů a médií (včetně knih a CD), abyste získali strmější slevy.
 • Ioutlet na eBay: Nabízí konkurenční ceny pro renovovanou zařízení a také přijímá další gadgety, jako jsou iPady, Watches Apple a herní konzole.
 • Obchod Amazon Renesed Store: Největší výhodou tohoto webu je, že nákupy jsou podporovány standardními zásadami návratnosti Amazonu a jeho „obnovenou zárukou“ vám umožní získat vrácení nebo náhradu do 1 roku od přijetí vašeho produktu.
 • Best Buy: Best Buy nenabízí velké množství informací o stavu předběžného vlastnictví iPhones, ale můžete se vrátit do 14 dnů, pokud je položka „neotevřená nebo vadná jakýmkoli způsobem.“
 • Walmart: Walmart neprodává přímo renovované iPhony; spíše pocházejí z jiných prodejců. Zásady návratu se liší od prodávajícího k prodávajícímu, ale existují minimální požadavky, které se platí všeobecně.

Renovovaní prodejci iPhone v U.K.

 • Hudba Magpie: britská verze Decuttr a dobré místo pro začít hledat renovované iPhony. Možná zjistíte, že tržby stále dále snižují cenu.
 • Ioutlet nebo Ioutlet na eBay: nabízí konkurenční ceny pro renovovanou zařízení a také přijímá další gadgety, jako jsou iPady, Apple Watches a herní konzole.
 • Amazon Renewred Store: I když na Amazonu nemůžete opravdu prodat, pokud nejste firma, ti, kteří chtějí koupit renovovanou iPhone Amazon Reneaded, mají spoustu možností na výběr. Jeho největší přínosem je, že nákupy jsou podporovány standardní politikou Amazonu a „obnovená záruka“ vám umožní získat vrácení nebo výměnu do 1 roku od přijetí produktu.
 • Envirofone: Také vám umožňuje obchodovat ve svém starém telefonu za hotovost na nákup zrekonstruovaného telefonu. Většinou se však specializuje na telefony, takže nebudete moci obchodovat ve svých DVD nebo knihách za hotovost.
 • 4Gadgety: Nabízí 12měsíční záruku pro všechny online objednávky.
 • Reboxed: Sliby, že zařízení „jsou plně testována a v perfektním provozním stavu.„Všichni přicházejí s 12měsíční zárukou bez dotazu.
 • Smartfone Store: Podívejte se na další 10 % slevu pro studenty a mladé lidi.
 • Rekonstrubce: Stejně jako většina prodejců rekonstrukce nabízí tento web 12měsíční záruku. Méně běžná je její politika umožnit výnosy do 14 dnů, pokud jednoduše změníte názor.
 • Obchod Big Phone: říká, že zajišťuje, že renovační telefony „jsou důkladně testovány, opravovány a vyčištěny před odesláním.„Podpořte to s 12měsíční zárukou.
 • Notebooky přímé: získáte 12měsíční záruku na díly a práci. Dejte si pozor na mírně matoucí systém třídění: „A3“ například znamená „průměrný stav.“
 • Zpětný trh: Dostanete 30 dní na změnu mysli a 12měsíční záruku nebo občas více.

Nejlepší renovované nabídky iPhone nyní

Velký počet prodejců rekonstrukce a varianty podmínky a záruky znamená, že není možné poskytnout vyčerpávající podrobnosti o nejlepším obchodě pro každého kupujícího. Nejlepší možností, pokud máte čas, je navštívit každého z výše uvedených prodejců a nakupovat za nejlepší cenu, která splňuje vaše požadavky.

Pro čtenáře ve spěchu jsme však shromáždili standout obchody pro každý model pomocí následujících kritérií: nejnižší cena, která je v současné době dostupná od renomovaného prodejce s minimálním přidělováním úložiště, odemknutím a nejvyšší stupeň podmínky, pokud je to použitelné. To by vám mělo pomoci určit prodejci nabízející nejlepší hodnotu.

Apple iPhone 13 Pro (128 GB, obnoveno)

Od: Amazon ONEBED Store

Nyní: 760 (239 off 2021 cena)

To je dobrá cena na loňském vlajkové lodi iPhone.

Apple iPhone 12 Mini (64 GB, zrekonstruované, vynikající)

Nyní: 314.95 (284.05 off 2021 Cena)

Toto sluchátko je certifikováno jako „eBay renovované“, což znamená, že „všechny položky jsou testovány kvalifikovanými rekonstruovateli a funkcí, jak je zamýšleno.“

Apple iPhone SE (2020, 64 GB, zrekonstruovaný)

Nyní: 128.98 (270.02 OFF 2020 Cena)

Used 2016 Chevrolet Equinox LT, Red Lion, PA R9465Q

Walmart nenabízí mnoho informací o stavu, ale existuje uklidňující záruka.

Apple iPhone 11 Pro (64 GB, zrekonstruovaný, vynikající)

Nyní: 374.95 (62% sleva na rok 2019)

Toto sluchátko je certifikováno jako „eBay renovovaně.“

A zde jsou nejlepší nabídky ve Velké Británii.

Apple iPhone 13 Pro (128 GB) Spravedlivý stav

Pokud chcete novější iPhone, 13 Pro stále přikazuje vysoké ceny. Pokud vás pár dings a škrábance nebojí, pak má zpět trh spravedlivým podmínkou za cenu, která by vás mohla jen pokoušet.

Apple iPhone 12 Mini (64 GB, zrekonstruované, vynikající)

Nyní: 304 GBP.60 (274 GBP.40 z 2021 cena)

Šikovná úspora na Mini sluchátku Apple od roku 2020.

Apple iPhone SE (2020, 64 GB, renovované, vynikající)

Nyní: 135 liber.10 (263 GBP.90 OFF 2020 Cena)

Zpětný trh je míle před balíčkem na 2020 iPhone SE. v případě této ceny se blíží k této ceně.

Apple iPhone 11 Pro (64 GB, zrekonstruovaný, vynikající)

Od: Amazon ONEBED Store

Nyní: 323 GBP.99 (725 GBP.01 z ceny 2019)

Velká úspora na vlajkové lodi 2019. Obchod s velkým telefonem je dobrá volba, pokud Amazon dojde skladem.

Apple iPhone 11 (64 GB, zrekonstruovaný, vynikající)

Od: Amazon ONEBED Store

Nyní: 264 GBP.89 (224 GBP.11 z 2021 cena)

Amazon má nejnižší cenu na iPhone 11, ale cena závisí na povrchu barvy, kterou si vyberete. Zpětný trh stojí za to také podívat.

Kde koupit renovovaný iPhone na smlouvu

Můžete si vyzvednout renovované telefony na smlouvu také od následujících dopravců a prodejců:

Britské dopravci

Mimo specializované maloobchodníky jsou zde také eBay a eBay UK (nezapomeňte zkontrolovat zpětnou vazbu prodávajícího a pečlivě si přečtěte popisy) a ve Velké Británii CEX.

Nákup starších iPhone nových na smlouvě

Dalším způsobem, jak utlumit finanční dopad nákupu nového iPhone, je jít po vyzkoušené a testované trase smluv nabízených poskytovateli mobilních zařízení. Starší modely iPhone najdete v online obchodech různých britských dopravců, jako je iPhone 8 nebo XR, na mnohem levnějších tariftech než řada iPhone 14.

Po celou dobu měňte, takže bychom doporučili pravidelně přečíst naši nejlepší průvodce i pro iPhone nabídky, abyste zjistili, které nabídky jsou v současné době k dispozici.

Mám si koupit renovovaný iPhone? Co je zrekonstruováno?

Možná vás obáváte nákup zrekonstruovaného telefonu a myslíte si, že by to bylo jako koupit iPhone z druhé ruky, ale není důvod se obávat. Pamatujte: Rekonstruované a druhé tvrdé nejsou totéž. Zrekonstruované iPhone jsou předem vlastněné, ale jsou otřeny, testovány a opraveny, aby fungovaly jako nové.

IPhones Apple prodává v renovovaném obchodě byl vrácen společnosti Apple z různých důvodů:

 • Předchozí majitel mohl uplatnit svá práva spotřebitelů a vrátit sluchátko nevyužité do 14 dnů (podle politiky vrácení a výměny společnosti Apple).
 • IPhone mohl být použit jako demonstrační model.
 • IPhone mohl být vrácen do Apple kvůli poruše.

Třetí bod na tomto seznamu se vás může týkat, ale můžete si být jisti, že Apple bude identifikovat a stanovit jakékoli chyby před prodáním zařízení. Společnost říká, že renovované produkty podléhají „úplnému funkčnímu testování“ a jsou poskytovány „skutečné náhrady za část Apple (v případě potřeby).„Také mají„ důkladné čištění “, mimochodem.

Koupě renovovaného iPhone má spoustu výhod:

 • Získáte jednoletou záruku.
 • Získáte 90 dní technické podpory.
 • Protože nakupujete přímo od Apple, neexistují žádné náklady na dopravu a bezplatné výnosy.
 • Pokud změníte názor. (Všimněte si však, že Apple není jediným prodejcem, který takovou politiku nabízí.)

Zrekonstruovaný vs. Druhá ruka: Jaký je rozdíl?

Pokud to ještě není jasné, je testován a opraven zrekonstruovaný iPhone, takže sluchátko funguje jako nové (nebo co nejblíže k novým). Na druhé straně se jednoduše prodává iPhone z druhé ruky, což znamená, že zařízení nemusí trvat tak dlouho. Zejména baterie bude z dlouhodobého hlediska starostí.

Existují i ​​další rizika pro nákup z druhé ruky. Pokud předchozí majitel nerozdělal své Apple ID od zařízení, můžete se trvale uzamknout z iPhone. Bohužel, zákaznický servis společnosti Apple by vám nemohl pomoci odemknout telefon, protože společnost má přísné bezpečnostní zásady. Taková situace by byla méně znepokojivá, pokud víte a můžete snadno kontaktovat předchozího majitele (a pamatují si své podrobnosti Apple ID), ale raději bychom se vyhnuli takovým komplikacím, které mají začít s.

To je jen další důvod, proč nákup renovovaného je spolehlivější trasa, pokud jste chtěli vyzvednout dříve vlastněný iPhone.

Co znamená zrekonstruovaná třída A?

Když nakupujete zrekonstruované, můžete vidět skóre třídy, jako jsou A, B nebo C; To označuje stav telefonu. Je to nakloněno? Má škrábance? Nebo je to zcela bez vady a nedotčené? Grade vám dává obecný nápad.

Říkáme „obecné“, protože tyto známky nejsou stanoveny nezávislým orgánem, což znamená, že se mohou lišit od maloobchodníka k maloobchodníkovi. Takto se známky obvykle rozpadají:

 • Stupeň A: Vypadá to jako nový nebo má jen velmi málo známek opotřebení
 • Stupeň B: ​​Může mít nějaké drobné škrábance a nějaké opotřebení
 • Stupeň C: Vypadá to a má zjevné známky opotřebení

Ale některé weby jdou s spravedlivými, dobrými a vynikajícími nebo jinými variacemi. (Zdá se, že jeden web, který jsme navštívili. To může zasáhnout některé čtenáře jako trochu matoucí.)

Netřeba dodávat, že stupeň A/A1/Vynikající zrekonstruovaná zařízení budou dražší než stupeň C, ale stále budete platit mnohem méně, než byste za zcela nové zařízení.

Věnujte pozornost renovovaným zárukám

Vzhledem k tomu, že kvalita renovovaných zařízení pro iPhone se může lišit od maloobchodníka k maloobchodníkovi, je důležité věnovat pozornost záruce. Jak dlouho je zakrytý telefon? Záruka vám umožní získat pomoc nebo bezplatné opravy od prodejce, pokud se po nákupu narazíte na nějaké problémy. Maloobchodníci obvykle nabízejí rok a mnoho z nich umožňuje návraty „bez dotaznutí“, pokud změníte názor do 14 dnů. Zkontrolujte drobné tisk.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS