Apple chytil oheň na iPhone a nezapne se. Obnovení přes režim DFU

Co když iPhone zavěsil na „Apple

Každá technologie uživatele Apple se může setkat se situací, kdy gadget visí na bílé obrazovce s logem Apple. To se stává zřídka, ale stále se to stane. Naštěstí je často možné vyřešit problém sami, aniž byste odkazovali na servisní středisko. Řekněte určitým způsobem.

Osvícení Apple Smartphony se dějí z různých důvodů. Systémová chyba je obvykle na vině, v důsledku kterého zařízení nemůže odkazovat na procesor, zkontrolujte paměť a další komponenty. Nejčastěji se vyskytne při instalaci nového firmwaru, vrácení staré verze dat iOS nebo obnovení ze zálohy. Někdy gadget zamrzne při připojení k PC nebo neúspěšným útěkám.

Také selhání může vzniknout v důsledku problémů s hardwarem. vodou, poruchy baterie nebo poškození způsobené kapkou. V takových případech musíte kontaktovat servisní středisko.

Pojďme zvážit populární řešení pro opravu bílé obrazovky iPhone.

Zařízení vůbec nereaguje

Pokud váš iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo iPhone X nereaguje vůbec na vaše akce, to prostě zavěsilo a zobrazuje statický obraz nebo jen tmavou obrazovku, potřebujete restart.

V tomto případě byste neměli ztratit žádná data, na které fungovalo, pokud dojde k automatické úložné funkci v příslušném softwaru. A reset iPhone nebude přesně.

Na iPhone 8, 8 Plus, X stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti a poté stiskněte a uvolněte tlačítko redukce. A na konci stiskněte a podržte tlačítko napájení na logo Apple.

Pokud používáte iPhone 7 nebo 7 Plus, stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti po dobu deseti sekund nebo déle do loga Apple.

Pokud používáte iPhone 6S, 6S plus nebo starší modely současně stiskněte a podržte tlačítko „Domovská stránka“ a tlačítko napájení po dobu deseti sekund nebo déle do loga Apple.

Jak reflash problém iPhone sami?

To je jen na první pohled, blikání se jeví jako hrozný a nemožný úkol. Dokonce i nováček se s ní může vyrovnat. Proveďte následující posloupnost akcí:

 • Spusťte iTunes v počítači a připojte mobilní zařízení pomocí kabelu.
 • Dále musíte přeložit svůj smartphone do režimu DFU. Pokud tento krok přeskočíte, počítač neuvidí váš gadget.
 • iTunes dá oznámení o následujícím znaku: „iPhone zjištěno v režimu obnovy“. Klepněte na tlačítko OK a souhlasíte.
 • Vyberte „Obnovit iPhone“ a počkejte na dokončení procesu.

S aplikací iTunes bude stažen a nainstalován nový firmware. Jediné, co máte. počkejte na dokončení postupu.

Proč se nezapnout iPhone: Dejte diagnózu

Externě, podobné symptomy mohou být důsledkem zcela odlišných závad. Správná diagnóza je o 90% úspěchu, tak dále budeme podrobně analyzovat možnosti poruch.

Nezapnutí

Zařízení se nemůže zapnout a existuje několik důvodů:

 • Baterie v hlubokém vybití. Zařízení nemůže začít s nenabitou baterií a nemůže být nabíjen buď, protože z důvodu hlubokého výboje je blokován regulátorem.
 • Baterie se nezdařila. Baterie je určena pro cca 500 cyklů. Pokud zařízení aktivně použijete a nabíjete jej každý den. za méně než dva roky se baterie stane nefunkční. V praxi se to děje ještě rychleji.

iphone se nezapne, hoří „jablko“ a jde ven

Na obrazovce se rozsvítí bílá „Apple“ nebo nepřetržitě, než je baterie vypouštěna, nebo zařízení je cyklicky přetíženo každých několik minut. To se může stát z následujících důvodů:

  Otáčková baterie deformuje poplatek za zařízení. Tato porucha je více charakteristika třetí generace iPhone, kde je baterie nastavena mezi „žlabu“. spodní část pouzdra a základní deskou. Deformace desky vede k porušení kontaktů a v důsledku zařízení „zavěšení“ na spořič obrazovky. Po výměně baterie do nového normálního provozu zařízení se může obnovit a možná ne. Pokud dostaneme štěstí.

Čtvrté řešení: Obnovení režimu DFU.

Proveďte obnovu v režimu aktualizace firmwaru zařízení (DFU). Toto je poslední možnost a možné řešení, které se můžete pokusit odstranit, pokud máte vážně poškozené systémová data, která by mohla způsobit chybu ke stažení a zabránit vašemu iPhone projít logem Apple. To by však mělo být provedeno pouze v případě, že váš iPhone nemá žádné fyzické nebo kapalné poškození. Pokud se chcete pokusit, je to, jak se to dělá:

 • Připojte iPhone XR do portu USB počítače pomocí dodaného blesku nebo USB kabelového kabelu.
 • Když je zařízení připojeno, stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti a pak rychle stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti.
 • Poté stiskněte a podržte tlačítko Boční / napájení, dokud se obrazovka nestane zcela černá.
 • Jakmile se obrazovka iPhone stane černou, stiskněte a podržte tlačítko Hlasitost pokračováním stisknutím tlačítka Boční / napájení.
 • Po 5 sekundách uvolněte boční / napájení, ale podržte tlačítko hlasitosti, dokud se váš iPhone zobrazí v aplikaci Itunes.
 • Uvolněte tlačítko hlasitosti, jakmile se zobrazí v iTunes. Vaše zařízení musí být v režimu DFU.

V této fázi můžete začít obnovit váš iPhone přes iTunes. Chcete-li dokončit obnovu systému iPhone, postupujte podle pokynů na obrazovce.

Kontrola smyček

Vzácné, nicméně, ne méně důležité, důvod může být skutečnost, že vlak odlet z konektoru. Pak musíte provést následující: Musíte se otevřít případ, zkontrolujte, zda všechny položky jsou umístěny na scéně (pro to je dostačující najít obraz správného schématu a odkazovat se na něj).

Pokud ano, doporučuje se provést následující: Take Střídat se začít PRECHELL všechny konektory se smyčkami. Poté, co je nutné pečlivě zavřít případ a zkontrolovat pracovní kapacitu mobilu.

 • IPhone baterie je vybitá a telefon se může zapnout pouze jablko, po kterém se vypne.
 • Operační systém SIRA iOS v iPhone.
 • Nesprávné stažení aktualizace iOS.
 • Selhání operačního systému v důsledku útěkce.
 • Hardwarové problémy v důsledku mechanického poškození.
 • Voda se dostat do iPhone v důsledku uzavření.
 • Tlačítko napájení přestalo pracovat / vypnuto).

Všechny tyto důvody budeme analyzovat a snažit se poskytnout konfiguálně srozumitelné pokyny, abyste mohli opravit iPhone visící na jablku.

iPhone zavěsil na jablko

Nucený reboot iPad

Někdy může pomoci nucený restart iPadu. Metoda závisí na modelu iPadu a jeho ročníku vydání. Níže budeme hovořit o všech možnostech.

Stiskněte a uvolněte tlačítko zoomu hlasitosti, pak tlačítko hlasitosti a potom vypněte napájení, dokud se iPad Pro restartuje.

Současně upněte tlačítko Domů a tlačítko napájení, dokud se obrazovka nevypne, a pak se na něm zobrazí logo Apple.

V některých případech se nucený restart spustí problém a v obvyklém stavu obdržíte tablet. Pokud ne, přejděte k dalšímu kroku.

Pokud je iPhone zavěšen na „Apple“, nezapne se a nereaguje na připojení k počítači nebo restartování, máte dobrou šanci vrátit smartphone k životu sami. Je nejjednodušší udělat to prostřednictvím programu Reiboot, který udělá vše pro vás, ale pokud si přejete, můžete riskovat a pokusit se udělat všechno ručně.

DIY Oprava vás nebude stát nic (s výjimkou pravděpodobných nervů), zatímco pro použití všech možností Reiboot bude muset zaplatit: Licence stojí pouze 1,509, 2,517 nebo 3 021 za měsíc, rok, rok, rok, rok a neomezené použití, díky tomu Dočasná propagace TENORRU30. Dává 30% slevu. Dokonce i maximální verze je stále menší než služba v oficiální službě Apple. kromě toho, pokud vám nepomůžeme, vývojáři jsou připraveni vrátit peníze do 7 dnů ode dne platby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS