Apple iPad Pro 11 (4. gen) Wi-Fi 128 GB Space Grey. iPad Pro 11 128GB

Apple iPad Pro 11 „(4. gen) Wi-Fi 128GB. Vesmírně šedá

K dispozici pouze na zúčastněných kreditních kartách. Pokud ještě nemáte kreditní kartu GEM pro GEM, můžete se přihlásit online za pouhých 10 minut.

Zažádat online

Máte již kreditní kartu GEMTIDE GEADITY GEM? Skvělá zpráva! Právě jste připraveni na nakupování bez zájmu. Jednoduše navštivte místní obchod nebo nakupujte online.

Zeměpisná šířka zdarma. Podmínky, podmínky a poplatky

Platí úroky podle podmínek zeměpisné šířky, poplatky a poplatky. K dispozici pouze schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Apple, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován v 25.90% str.A. Poplatek za službu účtu 9.Platí 95 za měsíc. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Viz webové stránky produktu prostřednictvím www.LatitudeFinancial.com.AU/ Credit-Cards/ pro více informací o podmínkách, poplatcích a poplatcích. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online. Stejné měsíční platební plány Payable ve 24, 36, 50 nebo 60 rovné měsíční platby (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení). Pokud je stejný měsíční platební plán (splátka bezúrovňová propagace) po dobu kratší než 33 měsíců, bude minimální měsíční platba větší než úroková platba za stejný období a můžete zaplatit více úroků z jakéhokoli jiného nesplaceného zůstatku na vašem Účet na kreditní kartě, protože vaše splátky budou na tento plán přiděleny. Pokud neprovedete minimální měsíční platbu, souhlasíte s tím, že všechny stejné měsíční platební plány (splátka bezúrovňová propagace) s termínem méně než 33 měsíců se změní na minimální měsíční platební plán (bezúročná propagace) Po zbytek původního plánu. Flexibilní platební plány a platby jsou splatné za jakýkoli nesplacený zůstatek po uplynutí plánu. Během propagačního období musí být provedeny minimální měsíční plány splácení. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu.

Další nabídky slevy

Naskládejte tyto nabídky

1000 EGIFT CARD (K) Když připojíte nové číslo nebo podejte své číslo s nejlepším mobilním plánem Good Guys Poháněný Telstra. Učit se

Obchodujte ~ Chcete-li získat eGift Card Trade-In vašeho způsobilého zařízení a obdržet okamžitou egift kartu, kterou můžete utratit za nákup. Začněte svůj obchod hned teď

Získejte více z nákupu s skvělými funkcemi Exkluzivní výhody.

Zlatá služba Extras je vaše produkty Best Friend. Přidejte jej ke svému nákupu za účelem podpory bez stresu při opravách, náhradách a dalším zahrnutí 30denní cenové záruky, obchodu s kredity Exkluzivní nabídky.

O péči o produkt zlaté služby doplňky

Produkty se občas stanou vadnými. ale nebojte se, protože doplňky Concierge Gold Service Extras zahrnují péči o produkty, od prvního dne po celý život vašeho členství. Hlavní výhodou péče o výrobky z Gold Service Extras je to, že vám dává jistotu, že budete mít nárok na opravu nebo nahrazení vašeho produktu, pokud se stane vadným po uplynutí vašich práv pod minimální dobrovolnou zárukou dobrých lidí, až do konce vašeho Zlatá služba Extras Členství. I když si nekupujete doplňky zlatých služeb, pokud je váš produkt vadný, můžete mít nárok na bezplatnou opravu nebo výměnu podle záruky výrobce (v závislosti na délce a podmínkách záruky výrobce) a minimální dobrovolnou záruku dobrých lidí (dobrých lidí (dobrých kluků ( během období uvedených v porozumění vaší brožuře o právech). Můžete mít také práva podle australského zákona spotřebitelů na bezplatný lék i po uplynutí záruky výrobce a minimální dobrovolné záruky dobrých lidí, ale přesná doba práv na australský spotřebitel je nejistá.

Pokračujte na web Apple

Žádné obchody nelze nalézt do 500 km od místa dodávky. Zkuste prosím jiný pohlednice nebo předměstí

Nastavte prosím svůj preferovaný obchod, abyste zkontrolovali náklady na zásoby nebo doručení. Potvrďte prosím svůj preferovaný obchod a umístění doručení v pravém horním rohu stránky nebo nastavte níže uvedený preferovaný obchod, abyste zkontrolovali náklady na zásoby nebo doručení. Nastavte svůj obchod

Získejte to rychle

Nový způsob řešení. Zavolej nám! Vyjednáváme, takže platíte méně, každý den na dobrých klucích volejte 1300 942 765 za prodej přes telefon. 9:00-21:00 7 dní (liší se u svátků). Jakmile je váš přes telefon dokončen, pošleme vám odkaz na plateb, abyste bezpečně a bezpečně zaplatili za váš nákup. Příliš snadné!

Vesmírně šedá

Zdarma úrok podle zeměpisné šířky

K dispozici pouze schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován ve 24.99%. Poplatek za službu účtu 8.95 za měsíc platí vízum GALITITY GEM. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online.

Stejné měsíční platební plány

Plán je splatný o 36, 50 nebo 60 přibližných stejných měsíčních splátek podle vybraného plánu (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení).

Minimální měsíční plány splácení

Během propagačního období musí být prováděny měsíční platby. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu. Zavřít

apple, ipad, wi-fi, space

Zdarma úrok podle zeměpisné šířky

Dobří kluci mají řadu možností financí, takže můžete získat to, co potřebujete, když to potřebujete a všichni za placení méně každodenní ceny. Plány bez úroků z zeměpisné šířky se pohybují od 6 do 60 měsíců, s k dispozici flexibilní možnosti plateb. Další informace o možnostech financí najdete zde.

Kterákoli z těchto čtyř karet lze použít k provedení 0% na nákupy úroků

Kupuj teď

Přihlaste se hned

Nemáte kartu? Požádejte o vízum GEM ještě dnes

✓ Plány platebních plateb GEM Visa GEM Visa vám umožňují koupit věci, které nyní potřebujete, s použitím flexibilních platebních možností zajištěných podle vašeho rozpočtu. ✓ Můžete také použít vízum GEM jako každodenní kreditní kartu.Nakupujte s lehkostí. kdekoli, kdykoli. ✓ Užijte si 0% úrok po dobu 6 měsíců při nákupech každodenních víz nad 250.

Použijte nyní méně než 10 minut

Získejte odezvu 60 sekund

Pokud je schválen, začněte nakupovat

Platí podmínky- dostupné na vybrané produkty za inzerované nebo tiketované ceny. Platí podmínky. Zavřít

Všeobecné obchodní podmínky

Zdarma úroky od latitudeavaitable pouze pro schválené zákazníky. Aby byli schválení zákazníci způsobilí, musí utratit nad inzerovaným minimálním výdajem za plán na produkty a služby v jedné transakci v obchodě nebo online. Nezahrnuje eBay. Zahrnuje dárkové karty, Apple, Miele, Asko, Neff, Bertazzoni, Smeg Portafino Smeg Chlazení, La Germania a AEG Products. Na konci plánu bude úrok účtován ve 24.99%. Roční poplatek 99 platí pro vízum GEADITY GEM. Toto oznámení je uvedeno v podmínkách používání Visa Gratitude GEADITY (podle potřeby), které určují všechny ostatní podmínky pro tuto nabídku. K dispozici také CreditLine, Latitude Go MasterCard a Kupujícího Edge zákazníci. Podrobnosti naleznete v dalších podmínkách, poplatcích a poplatcích, viz webové stránky produktu. Kredit je poskytován společností Latitude Finance Australia (ABN 42 008 583 588), australská kreditní licence 392145. Ne všechny platební plány jsou k dispozici online. Stejné měsíční platební plány Plán je splatný o 36, 50 nebo 60 přibližných stejných měsíčních splátek podle vybraného plánu (přesné částky uvedené ve vašem prohlášení). Po uplynutí plánu nejsou splatné žádné plány splácení a platby nejsou splatné za žádný nesplacený zůstatek. Během propagačního období musí být provedeny minimální měsíční splátky. Úroky a platby jsou splatné po vypršení platnosti bezúrovňového období. Placení pouze minimální měsíční platby nezaplatí nákup před koncem plánu. LatitudepaysUbject ke schválení. Platí podmínky a pozdní poplatky. K dispozici při nákupech mezi 20 a 1000. Platební plán poskytnutý společností LatitudePay Australia Pty Ltd ABN 23 633 528 873. Pro naše úplné podmínky navštivte LatitudePay.com/podmínky.

Doplňky zlaté služby

Když k nákupu přidáte doplňky zlatých služeb, získáte:

 • Osobní a komplexní podpora bez stresu-jen hovor pryč, abyste pomohli s jakýmikoli opravou, náhradami a nároky.
 • Částky 3 x 20 StoreCash každých 12 měsíců.
 • 30denní cenová záruka. Získejte 120% rozdílu zpět, pokud cena vašeho produktu klesne na dobré lidi nebo jakýkoli schválený konkurent.
 • Exkluzivní přístup k prodeji, slevám, soutěžům pouze pro členy, dárky a ještě mnohem více!

Dobří kluci Concierge Gold Service Extras Smluvní podmínky

ÚVOD

1.1 strany těchto podmínek

Good Guys Gold Service Extras je poskytován dobrými kluky na pódiu, 60 City Road, Southbank Vic 3006. Tyto podmínky se vztahují mezi vámi a námi ve vztahu k vašemu členství v Good Guys Gold Service Extras.

1.2 australské zákon o spotřebitelském

Naše zboží přichází s záruky, které nelze vyloučit podle australského spotřebitelského práva („ACL“). Máte nárok na náhradu nebo vrácení peněz za hlavní selhání a za kompenzaci za jakékoli jiné přiměřeně předvídatelné ztráty nebo poškození. Máte také nárok na opravu nebo nahrazení zboží, pokud zboží není v přijatelné kvalitě a selhání nepředstavuje hlavní selhání. Vaše práva v rámci ACL existují nezávisle na nich

1.3 Žádná záruka výkonu nebo pojištění

Good Guys Gold Service Extras není zárukou výkonu nebo pojistky, ani nejsme pojišťovny.

1.4 úpravy podmínek

V rozsahu povoleném zákonem mohou dobří kluci změnit přijaté výhody a podmínky Good Guys Gold Service Extras čas od času po přiměřeném předchozím upozornění. Při jakékoli změně výhod nebo podmínek vás dobří kluci upozorní přímo nebo aktualizací podmínek na jeho webových stránkách umístěných na WWW. Thegoodguys.com.AU.

Definice

V těchto podmínkách:

Přidružené prostředky, ve vztahu k Tggdwě, jakékoli entity, která přímo nebo nepřímo ovládá, nebo je ovládána nebo je pod společnou kontrolou s TGGDWA nebo holdingovou společností TGGDWA. Pro účely této definice:

Pro účely této definice:

a) „kontrola“ znamená ve vztahu k TGGDWA, kde entita:

 • i) řídí složení desky TGGDWA;
 • ii) je schopen obsadit nebo ovládat obsazení více než jedné poloviny maximálního počtu hlasů, které by mohly být odevzdány na valné hromadě Tggdwa;
 • iii) drží více než polovinu vydaného základního kapitálu nebo jednotek TGGDWA; nebo
 • (iv) má schopnost určit výsledek rozhodnutí o finanční a provozní politice TGGDWA.

(b) „Holding Company“ znamená ve vztahu ke straně entita, která ovládá TGGDWA.

Obchodní dny znamenají, že den není sobota nebo neděle nebo státní svátek ve státě nebo na území, na kterém je váš zapsaný produkt umístěn.

Tým Concierge znamená datum, kdy se držíte svého přihlášeného produktu.

Komunikace členských členů Concierge znamená veškerou komunikaci zaslanou dobrými kluky a týmem Concierge pro členy Good Guys Gold Service Extras týkající se jejich členství.

Odměny Concierge znamenají odměny poskytované dobrými kluky čas od času, které jsou vždy podléhají podmínkám, které vám občas informují dobří lidé.

Kredity v obchodech Concierge mají význam uvedený v části 5.2 („Kredity v recepci“) těchto smluvních podmínek.

Tým Concierge znamená náš specializovaný tým zákaznických služeb k dispozici členům Good Guys Gold Service Extras.

Přihlášený produkt znamená produkt, který jste zakoupili od dobrých chlapů s Good Guys Gold Service Contaips (jak je popsáno v původním nákupu a/nebo daňové faktuře pro produkt)

Ekvivalentní náhradní produkt znamená produkt stejné nebo podobné značky a technickou specifikaci jako váš přihlášený produkt (jak jsme určili my), který může mít nižší prodejní cenu než váš zapsaný produkt a není omezen na původního výrobce vašeho zapsaného produktu.

Základní zařízení se rozumí televizní, lednička, sušička, pračka, myčka nádobí, rozdělená systémová klimatizace, trouba a varná deska

Událost na vyšší síle znamená jakoukoli válku, sabotáž, teroristickou činnost, národní nouzová situace, blokády, vládní akce, bouře, povodně, zemětřesení, epidemie nebo pandemie.

Velké zařízení znamená velké televizory (e.G. S velikostí obrazovky čtyřicet palec a vyšší), pračky, sušičky, ledničky, mrazničky, myčky nádobí a velké/pevné kuchyňské zboží, jako jsou nástěnné pece, pod lavičkou, volně stojící pece, varné desky, dosah a integrované mikrovlny.

Záruka výrobce znamená dobrovolnou záruku (pokud existuje) na díly a/nebo práci poskytovanou výrobcem zapsaného produktu.

Minimální dobrovolná záruční doba znamená období podle naší politiky minimální dobrovolné záruky (stanoveno v dobrých klucích, které porozumíte brožuře o právech dostupné na https: // www. Thegoodguys.com.Au/Gold-Service-Extras-Termm-and Conditions), během kterého máte nárok na opravu nebo nahrazení vašeho produktu v případě, že se váš produkt stane vadným bez vlastní viny.

Mechanické nebo elektrické selhání znamená náhlé a nepředvídané poruchy vašeho zapsaného produktu vyplývajícího z mechanické nebo elektrické poruchy, včetně v důsledku normálního opotřebení (s výjimkou postupného snížení provozního výkonu zapsaného produktu), ale nezahrnuje však Jakékoli rozpis vašeho zapsaného produktu způsobeného těmito chybami uvedenými v části 6.1 („Vyloučené chyby“) těchto smluvních podmínek.

Původní kupní cena znamená částku zaplacenou vám dobrým lidem na nákup přihlášeného produktu, jak je zaznamenáno na původním účtenku a/nebo daňové faktuře.

Platební karta znamená dárkovou kartu EFTPOS nebo uloženou hodnotovou kartu, kterou lze použít u jakéhokoli obchodníka, který přijímá EFTPOS, Visa nebo MasterCard, ale nelze uplatnit za hotovost.

Nárok na opravu/výměnu znamená nárok na to, aby váš přihlášený produkt opravil nebo nahradil za těchto podmínek, protože utrpěl mechanické nebo elektrické selhání.

Doba přenosu produktu náhradní znamená:

a) Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu 500 nebo méně, 12měsíční období začíná v den, kdy přebíráte svůj přihlášený produkt; nebo

(b) Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu více než 500, období začíná v den, kdy převzalate svůj přihlášený produkt a skončí na pozdějším: (i) vypršení minimálního dobrovolného záručního období ;; a (ii) vypršení záruky výrobce.

Malé zařízení znamená zařízení, které není velkým zařízením.

Kredit v obchodě znamená hodnotu se stanoveným datem vypršení, než je možné použít na dobrých klucích nebo online k nákupu zboží a služeb.

Smluvní podmínky znamenají tyto smluvní podmínky Good Guys Gold Service, jak je čas od času aktualizováno v souladu s oddílem 1.4 („Úpravy podmínek“).

Tggdwa znamená, že dobré skladby Good Guys (Austrálie) Pty Ltd (ACN 004 880 657).

Dobří kluci znamenají Tggdwa a jeho přidružené subjekty, ze kterých byl produkt zakoupen, a jakákoli další strana uvedená na vašem původním nákupu a/nebo daňové faktuře.

Doplňky Good Guys Gold Service znamená, že výhody a prioritní služba vztahující se na váš zapsaný produkt, jak je podrobně popsáno v těchto podmínkách.

Domácí služby Good Guys znamená síť domácích služeb Pty Ltd ACN 622 336 350 obchodování jako domácí služby Good Guys.

Poskytovatel třetích stran znamená jakýkoli poskytovatel služeb třetích stran, který je jmenován k poskytování služeb třetích stran.

Služba třetích stran znamená poskytování odměn Concierge, služby instalace domů, služeb opravy produktů a všech ostatních služeb, které mohou být vyžadovány k správě doplňků zlatých služeb Good Guys nebo které jsou nabízeny dobrými kluky, včetně těch, které mohou být přidány z čas od času.

My, my, naše odkazujeme na dobré lidi nebo jakéhokoli oprávněného agenta nebo dodavatele dobrých lidí.

Vy, vaše nebo vaše znamená, že osoba nebo osoby pojmenované jako kupující na původním nákupu a/nebo daňové faktuře pro váš produkt a vaše Good Guys Gold Service Extras.

Důležité věci, které byste měli vědět o Good Guys Gold Service Extras

3.1 Jak si můžete koupit Good Guys Gold Service Extras?

Doplňky Good Guys Gold Service lze zakoupit s způsobilým produktem (viz část 3.3 („způsobilé produkty“) těchto smluvních podmínek) z dobrých kluků v obchodě, online nebo po telefonu. Good Guys Gold Service Extras musí být zakoupen současně s nákupem způsobilého produktu.

3.2 Kdy se začne členství v Good Guys Gold Service Extras a jak dlouho to trvá?

Vaše členství v Good Guys Gold Service Extras začíná od data zahájení vašeho členství Good Guys Gold Service Extras a s výhradou oddílu 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek pokračuje v období členství, které jste zakoupili (pokud není zrušeno dříve v souladu s oddílem 7.2 („Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras You“) nebo oddíl 7.3 („Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras Us“) těchto smluvních podmínek).

Doba trvání členství Good Guys Gold Service Extras, které si můžete koupit, bude záviset na zakoupeném přihlášeném produktu:

Zapsaný typ produktu

Zapsané výrobky v hodnotě 500 nebo méně

apple, ipad, wi-fi, space

Zapsané výrobky v hodnotě více než 500 (s výjimkou rozdělených systémových klimatizací)

Rozdělení systémové klimatizace v hodnotě více než 500

Členské období k dispozici k nákupu

3.3 způsobilé produkty

Good Guys Gold Service Extras je k dispozici pouze v případě, že způsobilý produkt zakoupený:

b) se zakoupí tak, aby se používal především v Austrálii;

(c) je jedním z následujících typů produktu: (i) domácí produkt používaný, pouze pro domácí nebo osobní účely; nebo (ii) kancelářský produkt, jako je PC, notebook, tablet, faxový stroj, kopírka, počítač, skener, tiskárna, další počítačové periferní nebo telefon, navržené a používané vámi, pro osobní nebo kancelářské účely (za předpokladu, že produkt za předpokladu se používá v kanceláři maximálně pěti (5) lidí); a

(d) Ani jeden z následujících typů vyloučených produktů: BBQ, BBQ příslušenství, BBQ Nástroje, BBQ čištění, umyvadla, kuchyňské dřezy, filtry kuchyňských kohoutků, kuchyňské zařízení, vodopřivé filtry, čistič kávovarny, všechny výrobky pro kuchyňské nádobí (kromě Potravinové vakuové těsnění), příslušenství lednic, žehlicí desky Příslušenství, příslušenství pro pračku a sušičky, příslušenství pro prádlo, vakuové přílohy, koupelnové stupnice, DVD Blu-ray filmy, televizní kabely doplňky, vedení pro rozšíření, televizní antény, stojany na stěny, TV TV, TV TV, TV TV, TV TV TV TV TV TV TV TV Konzoly stěn, stojany na televizní skříňky, mobilní příslušenství, zvukové příslušenství, chrániče případů, zvukové kabely, tablety příslušenství, periferie softwaru, herní příslušenství, pevné disky USB, počítačové tašky, domácí bezpečnostní software, mobilní širokopásmové připojení, počítačové příslušenství, inkoustový toner, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír, papír Kabely, kancelářské potřeby, příslušenství GPS, doplňky fotoaparátu, drony,Jakýkoli produkt prodávaný jménem dodavatele třetích stran na základě dohody nebo dohody agentury.

3.4 není k dispozici pro produkty, které budou podléhat komerčnímu použití

Kromě nákupu technologických produktů pro malé kancelářské použití (5 lidí nebo méně), Good Guys Gold Service Extras není k dispozici pro produkty používané pro komerční účely. Poraďte prosím dobré lidi z zamýšleného používání produktu v době nákupu, protože nebudete mít nárok na Good Guys Gold Service Extras pro jakýkoli produkt, který má být komerčně používán komerčně.

3.5 Jak podat nárok pod vašim členstvím v Good Guys Gold Service

Abychom pomohli týmu Concierge při poskytování nejrychlejšího možného řešení jakýchkoli nároků nebo dotazů, které máte ve vztahu k vašemu členství v Good Guys Gold Service Extras, doporučujeme, abyste podali všechny nároky a dotazy;

Online přes www.Thegoodguys.com.AU/Contact-Concierge-Team nebo předložením dotazu na stránce Concierge Team Kontaktujte nás: (www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US).

Zavoláním týmu Concierge na 1300 765 988

3.6 Kreditů v obchodech

Kredity skladu vydané v souvislosti s Good Guys Gold Service Extras podléhají podmínkám, které jsou k dispozici na https: // www.Thegoodguys.com.AU/ZLATÉ-SERVICE-Extry-a-Termssions, které můžeme čas od času měnit.

Zejména si uvědomte, že kredity ukládání nelze použít k nákupu určitých produktů, včetně uložené hodnoty/dárkových karet, digitálních produktů a produktů, které dobří kluci prodávají jako agent pro příslušného výrobce nebo dodavatele. Pokud není uvedeno jinak, úvěry ukládání jsou platné po dobu 5 dnů od data vydání.

Jakýkoli kredit v obchodě vydaném v souvislosti s vašimi členstvími Good Guys Gold Service Extras může také podléhat dalším smluvním podmínkám, o kterých vás čas od času upozorňujeme.

3.7 Další informace

Nároky na opravu/výměnu

4.1 Jakmile podáte svůj nárok na opravu/výměnu

Do 1 pracovního dne od data, kdy podáte svůj nárok na opravu/ výměnu, vám tým Concierge poskytne pokyny k dalším krokům ve vztahu k vašemu nároku.

Souhlasíte s účastí na jakémkoli procesu řešení problémů (telefonem nebo online videohovorem), že tým Concierge může přiměřeně požádat, abyste se provedli ve vztahu k přihlášenému produktu za účelem řešení jakýchkoli problémů, které máte s přihlášeným produktem. Abychom se vyhnuli pochybnostem, žádný takový proces odstraňování problémů nepředstavuje inspekci vašeho zapsaného produktu pro účely oddílu 4.6 („Záruka období opravy“).

4.2 jednoduchá náhrada (zapsané produkty s původní kupní cenou 500 nebo méně)

Pokud je původní kupní cena za váš zapsaný produkt 500 nebo méně a potvrdili jsme, že utrpěl mechanický nebo elektrický selhání, váš přihlášený produkt bude vyměněn, takže nemusíte čekat, až bude opraven.

Jak jednoduchá náhrada funguje: Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením:

Tým Concierge vám poskytne číslo žádosti, které si můžete vzít do obchodu s dobrými kluky podle vašeho přihlášeného produktu a jakéhokoli příslušenství;

Možná budete povinni se účastnit řešení problémů s přihlášeným produktem; Náš tým posoudí váš zapsaný produkt v obchodě, aby ověřil, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání; Po ověření, že váš přihlášený produkt utrpěl mechanický nebo elektrický selhání, bude podle oddílu 4 vydán ekvivalentní náhradní produkt.5 („náhradní podmínky“) v těchto podmínkách.

Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením:

Tým Concierge zajistí oprávněného agenta, aby dokončil domácí hodnocení vašeho zapsaného produktu, aby ověřil, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání; a

Možná budete povinni se podílet na odstraňování problémů s přihlášeným produktem;

Jakmile jsme potvrdili, že váš přihlášený produkt utrpěl mechanické nebo elektrické selhání, tým Concierge vám poskytne číslo nároku, který si můžete vzít do obchodu Good Guys podle vašeho výběru, kde bude vydán ekvivalentní náhradní produkt v souladu s sekcí

4.5 („náhradní podmínky“) v těchto podmínkách.

Za určitých okolností můžete raději nechat napravit svůj zapsaný produkt, než aby byl nahrazen. Pokud takovou žádost podáte, můžeme vám tuto možnost nabídnout na základě našeho uvážení.

4.3 Oprava nebo výměna (zapsané produkty s původní kupní cenou vyšší než 500))

Pokud je původní kupní cena vašeho zapsaného produktu více než 500, pak:

(a) Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením, tým Concierge bude kontaktovat oprávněného agenta vaším jménem a uspořádat posouzení vašeho zapsaného produktu. Oprávněný agent vás bude kontaktovat a potvrdit čas schůzky, který je výhodný, aniž byste museli opustit domov;

(b) Možná budete povinni se podílet na odstraňování problémů s přihlášeným produktem

(c) Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením, tým Concierge vás bude kontaktovat a požádá vás, abyste svůj přihlášený produkt odvezli do obchodu The Good Guys v blízkosti vašeho domova nebo pošlete svůj přihlášený produkt autorizovanému opraváři, abychom mohli zajistit vhodné posouzení. Prosím, dejte nám vědět, pokud nemůžete vzít svůj přihlášený produkt do obchodu v blízkosti vašeho domova nebo do autorizovaného opraváře a tým Concierge s vámi bude spolupracovat na přiměřené alternativní uspořádání.

Jakmile jsme potvrdili, že váš přihlášený produkt má utrpení mechanické nebo elektrické selhání, budeme buď:

(a) Nechte náš schválený opravář opravit váš registrovaný produkt do normálního provozního pořadí v souladu s oddílem 4.4 („„ podmínky opravy “) těchto smluvních podmínek; nebo

(b) Pokud se rozhodneme, že zapsaný produkt není schopen být opraven na normální provozním pořádku nebo je neekonomické, nahraďte svůj registrovaný produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

4.4 podmínky opravy

Váš přihlášený produkt musí být v Austrálii, aby byl opraven.

Opravy a/nebo náklady spojené s opravou přihlášeného produktu pro vás budou bez nákladů za předpokladu, že v těchto podmínkách nepodléhají vyloučení.

Opravíme váš zapsaný produkt nebo relevantní díly se stejnými nebo ekvivalentními částmi. Váš produkt můžeme nahradit renovovaným ekvivalentním náhradním produktem, spíše než jej opravit a nahrazení vašeho zapsaného produktu zrekonstruovaným ekvivalentním náhradním produktem bude považováno za opravu pro účely těchto podmínek a podmínek bude považováno za opravu pro účely těchto podmínek. Renovované díly mohou být také použity k opravě přihlášeného produktu.

4.5 náhradních podmínek

Váš přihlášený produkt musí být v Austrálii, aby byl nahrazen.

apple, ipad, wi-fi, space

Určíme, co je ekvivalentní náhradní produkt. Pokud je to možné, poskytneme vám až 3 ekvivalentní možnosti náhradního produktu, z nichž si můžete vybrat před zpracováním vašeho nároku na náhradu.

Pokud jsme vám doručili váš přihlášený produkt, když jste jej zakoupili, a rozhodnete se obdržet jednu z ekvivalentních náhradních produktů nabízených vám, pak doručíme (za vlastní náklady) váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt do vašeho domova (a pokud vaše Vadný zapsaný produkt je stále ve vašem držení, odstraňte jej z domova bez poplatku).

Navíc, pokud domácí služby Good Guys nainstalovali váš registrovaný produkt, když jste jej zakoupili a zvolíte, abyste získali jednu z ekvivalentních možností náhradních produktů, které vám nabízejí, pak (za naše vlastní náklady) zajistí, aby instalaci služeb Good Guys Home Services Váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt u vás doma (a pokud je váš vadný zapsaný produkt stále ve vašem držení, odstraňte jej z domova bez poplatku). Pokud má být váš přihlášený produkt vyměněn, vezměte prosím na vědomí následující:

Pokud pro vás není přijatelná žádná z nabízených ekvivalentních možností náhradního produktu, můžete požádat o alternativní náhradní produkt s podobnými specifikacemi od nás. Pokud tak učiníte, můžeme vám na základě našeho uvážení umožnit vybrat alternativní produkt s podobnými specifikacemi, které jsou hodnoceny ne více než původní kupní cena vašeho zapsaného produktu.

Pokud má ekvivalentní náhradní produkt, který si vybral, má cenu, která je nižší než původní kupní cena vašeho zapsaného produktu, nebo se rozhodnete obdržet produkt, který není ekvivalentní náhradní produkt a tento produkt má nižší cenu než původní kupní cena Z vašeho přihlášeného produktu nebudete mít nárok na vrácení rozdílu mezi původní kupní cenou přihlášeného produktu a hodnotou vašeho vybraného ekvivalentního náhradního produktu nebo jiného vybraného produktu, pokud neurčíme jinak.

Pokud vám nabídneme ekvivalentní náhradní produkt, ale místo toho se rozhodnete obdržet produkt, který není ekvivalentním náhradním produktem (nekvalitní náhradní produkt), a že nekvalitní náhradní produkt má cenu, která je vyšší než ekvivalentní náhradní produkt (s. ) Nabízeno vám, budete muset zaplatit rozdíl v ceně mezi nekvalitním náhradním produktem a ekvivalentní náhradní produktem (s nejvyšší cenou) vám nabídl.

Pokud rozumně věříme, že vám nemůžeme poskytnout ekvivalentní náhradní produkt, poskytneme vám úvěr na hodnotu původní kupní ceny vašeho zapsaného produktu místo ekvivalentního náhradního produktu.

Zda budou vaše doplňky Gold Guys Gold Services i nadále platit po výměně vašeho přihlášeného produktu, bude záviset na okolnostech, za kterých je nahrazen váš přihlášený produkt:

Pokud je váš nárok na opravu/výměnu uplatněn v období přenosu náhradního produktu a přejete si přidat Good Guys Gold Service Extras (jak to může být), váš zvolený ekvivalentní náhradní produkt, váš nevybraný neekvivalentní náhradní produkt nebo náhradní produkt Zakoupili jste si s kreditem obchodu, který vám byl poskytnut místo ekvivalentního náhradního produktu (vyvolená možnost náhrady), pak vám můžeme nabídnout kredit na původní cenu, kterou jste zaplatili za vaše členství Umístěte na nové členství Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší zvolené možnosti výměny.

o Pokud se rozhodnete vzít naši nabídku a použít tento kredit na náklady na nové členství Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší vybrané možnosti náhrady, vaše stávající členství v Gold Gold Services Extras přestane a veškerá zbývající nároky pod že členství v Good Guys Gold Service Extras bude propadne.

o Pokud se rozhodnete nepřijmout naši nabídku kreditu na nákup nového členství v Good Guys Gold Service Extras na pokrytí vaší zvolené možnosti náhrady, pouze zbývající nároky a výhody uvedené v části 5 („Jiné služby Good Guys Gold Service Výhody členů Extras ‚) těchto smluvních podmínek podle vašich členů Good Guys Gold Service Extras bude pokračovat po zbytek funkčního období vašich členů Good Guys Gold Service Extras. Nebudete moci uplatnit nárok na opravu/ nahrazení podle vašeho členství v Good Guys Gold Service Extras v souvislosti s vaší zvolenou možností výměny.

Pokud je váš nárok na opravu/výměnu podáván po uplynutí doby přenosu náhradního produktu, nebudete moci uplatnit nárok na opravu/výměnu podle vašeho členství Good Guys Gold Service Extras v souvislosti s vaší vybranou možností výměny. Zbývající zbývající Good Guys Gold Service Extras Členství nároky a výhody uvedené v oddíle 5 („Jiné výhody členů zlaté služby“) těchto podmínek, včetně kreditů z recepce a přístupu k odměnám v Concerge, budou pokračovat po zbytek Termín vašich členů Good Guys Gold Service Extras.

Kde jsme nahradili váš zapsaný produkt s možností zvoleného výměny, váš zapsaný produkt se stane naším majetkem. Pokud písemně souhlasíme, můžete zlikvidovat přihlášený produkt.

Pokud váš přihlášený produkt trpí mechanickým nebo elektrickým selháním, které se týká pouze připojení nebo příslušenství, může být přílohy/příslušenství nahrazeno (s výhradou vyloučení v části 3.3 („způsobilé produkty“), oddíl 6.1 („Vyloučené chyby“), oddíl 6.2 („Vyloučené opravy“) a oddíl 6.3 („Vyloučené náklady, ztráta a škody“ těchto smluvních podmínek), spíše než nahrazení přihlášeného produktu.

Pokud souhlasíme s nahrazením vašeho registrovaného produktu pomocí zvolené možnosti výměny, budete mít 90 dní ode dne, kdy souhlasíme s uspořádáním sběru nebo převzetí dodání zvolené možnosti výměny a dokončení vašeho nároku. Pokud jste tak neučinili během tohoto 90denního období, budete muset vyvolat novou žádost o náhradu za přihlášený produkt. Tento nový požadavek na výměnu vyhodnotíme v té době, nezávisle na předchozí žádosti o náhradní produkt.

4.6 Opravte doba záruky

Pokud váš přihlášený produkt není opraven na normální provozním stavu do 20 pracovních dnů od:

 • Pokud je váš přihlášený produkt velkým zařízením, datum, kdy jsme jej poprvé zkontrolovali; nebo
 • Pokud je váš přihlášený produkt malým zařízením, datum, kdy od vás dostaneme váš produkt,

Na vaše žádosti nahradíme váš produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek. Pokud byste raději pokračovali v opravě po uplynutí tohoto období 20 pracovních dnů, můžete o to požádat a my vám poskytneme 100 kreditů z obchodu.

4.7 Žádná citronová záruka

Pokud váš přihlášený produkt vyžaduje více než 2 samostatné a odlišné opravy v důsledku mechanického nebo elektrického selhání během období vašeho členství Good Guys Gold Service Extras, nahradíme váš přihlášený produkt v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

4.8 Oprava domácího zařízení pro velké spotřebiče

Ve většině případů budou opravy přihlášených produktů, které jsou velké spotřebiče, prováděny u vás doma, pokud tyto opravy mohou být prováděny efektivně a bezpečně. Všechna velká spotřebiče musí být v obslužné poloze a možná budeme muset koordinovat to před tím, než náš schválený opravář dorazí doma. Pokud je třeba provést opravy v prostorách schváleného opraváře, budeme nést veškeré náklady na odstranění, opětovné nainstalování a přepravu vašeho přihlášeného produktu do těchto prostor az těchto prostor. V těchto případech, oddíl 4.6 („Záruka doba opravy“) těchto smluvních podmínek se bude i nadále platit.

4.9 Mechanické nebo elektrické selhání způsobené opotřebením

apple, ipad, wi-fi, space

Pokud váš přihlášený produkt trpí mechanickým nebo elektrickým selháním v důsledku opotřebení vyplývajícího z normálního používání produktu, opravíme nebo nahradíme váš registrovaný produkt v souladu s těmito smluvními podmínkami.

Mechanické nebo elektrické selhání je způsobeno opotřebením, pokud k tomu dojde v důsledku normálního opotřebení a není výsledkem vnějšího vlivu, jako je fyzický dopad nebo poškození vodou.

4.10 Doprava zdarma

Pokud váš přihlášený produkt vyžaduje opravu a požadujeme, aby byl váš přihlášený produkt odeslán našemu opraváři, zařídíme přepravu a zaplatíme za náklady na odeslání přihlášeného produktu do Austrálie, s výjimkou jakýchkoli nákladů na člun nebo trajekt, z domova do našeho schváleného opraváře a na našem schváleném opraváři a od našeho schváleného opraváře zpět do vašeho domova.

4.11 Essential Appliand Opodvaz Úvěr na opravu

Tam, kde je váš zapsaný produkt nezbytným zařízením, jsme potvrdili, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání a váš přihlášený produkt má být opraven, pokud není, nebo je nepravděpodobné, že by byl opraven do deseti pracovních dnů ode dne, kdy posoudíme to, na vaši žádost, vám poskytneme 100 kreditu obchodu. Váš nárok na 100 kreditních úvěrů podléhá, ​​že jste k dispozici pro jakoukoli schůzku přiměřeně navrženou naším opravným agentem.

4.12 Zkažení potravy úhrada

Pokud je váš přihlášený produkt ledničkou nebo mrazákem a potvrdili jsme, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání, možná upozorníte tým Concierge a my na vaši žádost poskytneme 100 platební karty za kazení potravin. Nejsou vyžadovány žádné příjmy. Tato úhrada může být požadována v době, kdy je nárok uplatněn, a je k dispozici kromě 100 kreditu obchodu, na který můžete mít nárok podle oddílu 4.11 („Essential Appliance Opodvězdné úvěr na opravu“) těchto podmínek.

4.13 nákladů na prádlo

Pokud je váš přihlášený produkt pračkou, potvrdili jsme, že utrpěl mechanické nebo elektrické selhání a v průběhu období, kdy váš produkt není v provozním stavu, utrpěl náklady na prádlo, můžete oznámit týmu Concierge a budeme, na adrese na Váš požadavek, poskytněte 100 platební karty, která vám uhradí náklady na prádlo. Nejsou vyžadovány žádné příjmy. Tato úhrada může být požadována v době, kdy je nárok uplatněn, a je k dispozici kromě 100 kreditu obchodu, na který můžete mít nárok podle oddílu 4.11 („Essential Appliance Opodvězdné úvěr na opravu“) těchto podmínek.

Další výhody člena Gold Service Extras

5.1 recepce 30denní cenová záruka

Chcete.li mít nárok na nárok na 30denní cenovou cenu Concierge.Thegoodguys.com.AU) Do 30 kalendářních dnů od data nákupu. 30denní cenová záruka nelze uplatnit na skladě.

Důkazy o nižší inzerované online ceně musí být poskytnuty v době, kdy je pohledán. Platba za příslušný nákup musí být zaplacena v plné výši a zařazený doručený nebo doručený (pokud je to použitelné). Ověříme, že jakákoli cena konkurence je aktuální a že položka je k dispozici pro okamžitý prodej a doručení. Nižší inzerovaná cena musí být pro stejnou značku a model jako váš přihlášený produkt a být krytý zárukou vydanou výrobcem, která je použitelná v Austrálii. Cena musí být v australských dolarech a zahrnovat všechny poplatky a daně.

Nároky podle 30denní cenové záruky Concierge jsou omezeny na jednotlivé nakupující. Nároky firemních nebo obchodních zákazníků nejsou povoleny. Existuje limit jednoho nároku na přihlášený produkt. Jakmile je podán nárok na 30denní cenovou záruku, pokud jde o přihlášený nárok na produkt, nelze s ohledem na tento zapsaný produkt uplatnit žádné budoucí nároky.

Nároky na 30denní cenovou cenu Concierge mohou být uplatněny pouze s ohledem na inzerované na webových stránkách Good Guys nebo na webových stránkách 11 nominovaných konkurentů (spotřebiče online, Big W, Bing Lee, David Jones, Harvey Norman, JB Hifi, Joyce Mayne, Myer, Myer. Retvision, Target a Officeworks).

Nároky na záruku ceny recepce 30denní cenová záruka nejsou k dispozici pro chyby v reklamě nebo chyby, vyjednávané ceny, promo kód a finanční nabídky nebo zády k hotovosti, včetně toho, kde je nabízeno přímo dodavatelem nebo třetí stranou. Nároky na recepci 30denní cenová záruka nejsou k dispozici za procento vypnuté a další prodejní akce nabízené dobrými kluky a dobrými kluky Concierge, Bonus nabídky, omezené nebo minimální množství nabídek, odbavení a předměty prodané na tržních webových stránkách, jako je eBay a Amazon nebo jakékoli jiné nebo jakékoli Značka, kterou prodává jménem dodavatele třetích stran na základě dohody o agentuře.

Členové Good Guys Gold Service Extras, kteří podávají nárok na 30denní cenovou záruku, souhlasí s přijetím komunikace členů Concierge a budoucích marketingových materiálů od dobrých lidí o speciálních nabídkách a událostech. Členové se mohou kdykoli odhlásit z přijímání marketingového materiálu aktualizací jejich preferencí prostřednictvím www.Thegoodguys.com.AU/ Concierge/ Concierge-Contact-US

Způsobilé nároky obdrží 120% rozdílu v kupní ceně zpět jako úvěr na obchod (prostřednictvím SMS nebo e.mailu, jak určí nás). Nároky mohou být zaokrouhleny na nejbližší dolar podle uvážení dobrých lidí. Na formuláři online nároku musí být dodána platná e-mailová adresa a číslo mobilního telefonu.

Jakýkoli kredit obchodu vydaný za účelem uspokojení nároku na 30denní cenovou cenu concierge bude platný po dobu 30 dnů od data vydání.

5.2 kredity Concierge Store

Za každé dvanáctiměsíční období začínající k datu zahájení vašeho členství Good Guys Gold Service Extras a každé výročí tohoto datu zahájení bude vám 20krát během každého takového dvanácti měsíce zasláno 20 kreditních obchodů (Concierge Store Credit) Vaše Good Guys Gold Service Extras Členství vyprší. Svůj kredit Store Concierge můžete obdržet prostřednictvím SMS nebo e.mailu, na platné mobilní číslo nebo e.mailovou adresu poskytovanou dobrým klukům. Metoda přijímání kreditů v obchodech Concierge se může čas od času změnit a bude na uvážení dobrých kluků.

Kredity v obchodech concierge lze uplatnit buď online, nebo v některém z obchodů s dobrými kluky po celé Austrálii, do data vypršení platnosti, které vám oznámí. Pro zákazníky, kteří si zakoupí více členství z Gold Service Extras, bude libovolnému zákazníkovi vydáno maximálně devět kreditů. Kredity na recepci jsou vydávány na zákazníka. Poskytování více mobilních čísel a / nebo e.mailových adres nebude přijímáno a pro členy, kteří drží 4 nebo více oddělených členů Good Guys Gold Service, nebudou vydány žádné další kredity.

Musíte se přihlásit k přijímání komunikace členů Concierge, abyste získali kredity Concierge Store. Pokud se nepřihlásíte nebo později se rozhodnete odhlásit se z přijímání komunikace členů Concerge. Toto pozastavení platí pro období členství, během kterého jste se rozhodli neobdržet komunikaci členů Concierge.

Každý kredit v obchodě Concierge je jedinečný, lze jej uplatnit pouze jednou a musí být použit v datu vypršení platnosti, protože jej nelze znovu vydat. Pokud vám není oznámeno jinak, kredity obchodu Concierge jsou platné po dobu 5 dnů od data vydání. Kredity v obchodech concierge lze použít pouze na cenu lístku produktů, žádné další slevy se nevztahují na. Kredity v obchodech concierge nelze použít ve spojení s žádnými dalšími nabídkami úvěru v obchodě. Nákupy využívající kredity Concierge Store musí být plně zaplaceny a odeslány podle data vypršení platnosti úvěru Concierge Store, pokud není produkt na objednávku, v takovém případě musí být plně zaplaceno před vypršením úvěru.

Vyhrazujeme si právo čas od času vás informovat o dalších smluvních podmínkách platných pro použití kreditů Concierge Store, včetně jednotlivých prodejen, kde lze kredity uplatnit a zda je před jejich použitím vyžadováno minimální výdaje.

5.3 odměny recepce

Když si zakoupíte členství v Good Guys Gold Service Extras, budete mít nárok na přístup k dalším odměnám za recepční recepce, které občas poskytují dobré lidi, které můžete uplatnit na řadě produktů, nabídek a slev.

Chcete-li získat nárok na odměny za concierge, musíte poskytnout platnou e-mailovou adresu a platné mobilní telefonní číslo dobrým klukům, když přidáte Good Guys Gold Service Contaips k nákupu svého přihlášeného produktu a zůstat „rozhodnut“, aby obdržel concierge Členská komunikace. Váš nárok na přístup k odměnám v recepci bude pozastaven po libovolné období, během kterého se rozhodnete neobdržet komunikaci členů Concierge.

Odměny Concierge mohou přicházet ve formě výhod členů, včetně exkluzivních nabídek členů, pozvánek pouze na události, slevy a odměny od partnerských značek a dárků.

Vyloučení produktu a služby

Vyloučení produktu a služby

6.1 Vyloučené chyby

Good Guys Gold Service Extras nepokrývá:

a) chyba nebo nedostatek v provozu, kvalitě nebo vzhledu v přihlášeném produktu vás upozornil před vámi, zakoupil přihlášený produkt; nebo

b) chyby způsobené: (i) nedbalost, náhodné poškození, náhodné nebo úmyslné zneužití nebo neoprávněné změny; ii) nedodržení pokynů výrobce pro použití, instalaci, provoz nebo údržbu; iii) vnější zdroje, včetně elektrického rušení, přepětí výkonu a kolísání napětí; iv) zamoření škůdců, škůdců nebo hmyzu; (v) Boží činy nebo katastrofy vytvořené člověkem; vi) poškození vodou, rez nebo koroze.;; a (vii) Upgrady firmwaru a počítačové viry.

6.2 Vyloučené opravy

Good Guys Gold Service Extras nepokrývá opravy:

a) Opravte kosmetické poškození, jako je barva nebo dokončení, promáčknutí nebo škrábance, které neovlivňují provoz zapsaného produktu;

b) příslušenství používané v nebo s registrovaným produktem (s výjimkou jinak výslovně stanoveného v těchto podmínkách);

c) kazety, pásky, software nebo možnosti doplňků začleněné do přihlášeného produktu; nebo

d) Data nebo odnímatelná datová média způsobená mechanickým nebo elektrickým selháním zapsaného produktu.

6.3 Vyloučené náklady, ztráta nebo poškození

Následující náklady, ztráta nebo poškození jsou vyloučeny z a nekrytých doplňků Good Guys Gold Service:

a) Náklady na výměnu jakékoli položky nebo příslušenství, ať už externích nebo vnitřních, které mají být vyměnitelné, včetně polic, pojistky, dobíjecího baterií, žárovek, zářivkových trubek a příbuzných předkrmů, filtrů, kabelů, zástrček, osvětlových krytů nebo dešťové pokrývky (s výjimkou jinak výslovně stanovené v těchto smluvních podmínkách);

b) ztráta, poškození nebo náklady vzniklé v důsledku: (i) poškození nebo ztráty softwaru, dat nebo odnímatelného datového média způsobeného mechanickým nebo elektrickým selháním zapsaného produktu; ii) poškození baterií nebo jiných spotřebních materiálů, interní nebo externí k zapsanému produktu; (iii) Použití registrovaného produktu pro jiné účely než ty, které jsou popsány v odstavci (c) oddílu 3.3 („způsobilé produkty“) těchto smluvních podmínek; (iv) jakékoli použití přihlášeného produktu v rozporu s pokyny výrobce nebo jakýmkoli selháním při údržbě vašeho registrovaného produktu v souladu s pokyny výrobce; (v) přeprava, instalace nebo odstranění přihlášeného produktu, pokud není v těchto smluvních podmínkách výslovně stanoveno jinak; vi) ztráty, poškození nebo náklady, pokud není identifikováno žádné mechanické nebo elektrické selhání; vii) normální náklady na údržbu, čištění, servis, opětovné zařazení mazání nebo externí úpravy; (viii) jakékoli mechanické nebo elektrické selhání vašeho zapsaného produktu, pokud je vyvolán výrobcem, dovozcem nebo vládní agenturou; (ix) jakýkoli nárok proti vám jakoukoli třetí stranou, včetně zranění nebo poškození majetku; nebo (x) jakýkoli nárok na zranění nebo poškození majetku;

c) náklady vzniklé za dodávání a instalaci náhradního produktu pro váš přihlášený produkt nebo extrakci a likvidaci stávajícího produktu, pokud jde o to, pokud je v těchto podmínkách výslovně stanoveno jinak;

d) pokud je zapsaný produkt televizí: (i) náklady na výměnu stojanů nebo nástěnných závorky, pokud není výslovně zahrnuta samostatnou dohodou; ii) poškození obrazovek, stojanů nebo držáků na stěnách, které jsou způsobeny vadnými nebo nesprávně nainstalovanými stojany nebo nástěnnými konzolami; (iii) defekty obrazovky vyplývající z „po obrázku“ nebo „spálení“; a (iv) poruchy, kde produkt pracuje v normálním rozsahu výkonnostních specifikací výrobce, například specifikace ve vztahu k abnormálnímu provozu pixelů, standardní redukci jasu nebo šumu ventilátoru.

6.4 odmítnutí nároků

Můžeme odmítnout službu nebo prospěch podle Good Guys Gold Service Contaim, pokud podle našeho přiměřeného názoru provedete jakékoli zkreslení nebo spácháte jakýkoli podvodný nebo nepoctivý akt nebo opomenutí v souvislosti s žádostí o službu. Můžeme také odmítnout službu nebo prospěch, pokud se vyloučení vztahuje, pokud nesplníte významný období těchto podmínek nebo v souladu s našimi právy stanoveným v oddíle 7.3 („Zrušení tohoto Good Guys Gold Service Extras u nás“) nebo oddíl 6.5 („„ Majetek síly “) těchto smluvních podmínek.

6.5 Vyšší síla

Pokud nemůžeme splnit závazek nebo je jinak zabráněno v plnění jakékoli povinnosti za těchto podmínek z důvodu jakékoli názvy síly, pak:

a) Povinnost je pozastavena do té míry, že je ovlivněna událostí vyšší moci po dobu, dokud bude událost vyšší síly pokračovat; a

(b) Používáme přiměřené úsilí k odstranění, překonání nebo minimalizaci účinků mozku síly, jakmile to bude možné.

Převod a zrušení

7.1. Převod

Můžete převést své členství v Good Guys Gold Service Extras na nový vlastník zapsaného produktu bez nákladů. Chcete.li zajistit převod, zavolejte prosím týmu Concierge. Převod členství v oblasti Gold Good Guys Gold Service Extras vyloučí všechny výhody odměn Concierge. Výhody odměny Concierge mohou zůstat pouze s vámi, protože původní kupující přihlášeného produktu.

7.2 Zrušení tohoto zlatého služby Good Guys Gold Service Extras

Pokud jste neposkytli nárok na opravu/náhradu nebo jste použili žádnou z vašich výhod Good Guys Gold Service Extras nebo nároky uvedené v části 5 („Jiné dávky členů zlaté služby“) těchto podmínek do třiceti dnů od zahájení Datum, můžete se vrátit do jakéhokoli obchodu Good Guys a požádat o zrušení vašeho členství v Good Guys Gold Service Extras a získat plnou vrácení ceny, kterou jste zaplatili za vaše členství.

Můžete také zrušit své členství v Good Guys Gold Service Extras a získat kredit za cenu zaplacenou za vaše členství v Gold Guys Gold Service Extras v souladu s oddílem 4.5 („náhradní podmínky“) těchto smluvních podmínek.

S výhradou vašich práv podle práva, včetně australského zákona o spotřebitelském zákoně, pokud jinak zrušíte své členství v Good Guys Gold Service Extras, nebudete mít nárok na vrácení ceny, kterou jste zaplatili za své členství.

7.3 Zrušení vašich členů Good Guys Gold Service Extras Členství

Máme právo zrušit vaše doplňky Good Guys Gold Service, pokud spácháte materiální porušení některé z těchto smluvních podmínek, poskytli jste nám nějaké nepravdivé informace, když jste hledali službu nebo jinak, nebo z jakéhokoli jiného důvodu, který je zákonem povolen zákon. Poskytneme vám přiměřené oznámení o zrušení.

JINÁ INFORMACE

8.1 soukromí

Dobří kluci zapojili různé poskytovatele služeb třetích stran, aby pomohli při plnění a správě svých povinností v rámci doplňků Good Guys Gold Service a za tímto účelem souhlasíte s dobrými kluky poskytovateli těchto poskytovatelů služeb třetích stran s vašimi kontaktními údaji a informací o informacích o Váš přihlášený produkt.

Dobří kluci mohou používat a zveřejňovat informace o vás jakoukoli třetí straně, kterou jmenuje, aby spravovala doplňky zlatých služeb Good Guys Gold Service, jeho opraváři a další poskytovatele služeb třetích stran (včetně jakékoli osoby umístěné mimo Austrálii) za účelem:

a) poskytování služeb a výhod ve vztahu k vašim doplňkům Good Guys Gold Service;

(b) oprava nebo výměna přihlášeného produktu do vašeho období Good Guys Gold Service Extras; a

c) reklama, marketing a nabídka dalších produktů a služeb vám.

(d) Propojení tohoto členství Good Guys Gold Service Extras s rodinným příslušníkem, jako je váš manžel nebo dítě;

Souhlasíte s dobrými kluky a jejími poskytovateli služeb třetích stran, kteří vás kontaktují, včetně odesílání e.mailů, SMS, pošty nebo kontaktu telefonicky, pro účely stanovené v této části 8.1 (‘Soukromí). Potvrzujete, že máte potřebnou pravomoc poskytnout informace a poskytnout tyto souhlasy.

8.2 Zákon a jurisdikce

Tyto podmínky se řídí zákony státu nebo území v Austrálii, kde byl zakoupen váš zapsaný produkt.

8.3 oznámení

Jakékoli oznámení, které vám dáme, bude písemně a bude efektivní od doby:

doručení osobně; nebo

Poštovné na vaši adresu naposledy známé. Je důležité, abyste nás co nejdříve informovali o jakékoli změně vaší adresy.

8.4 spory

V případě sporu s dobrými kluky o členství v dobré službě Good Guys Gold Service nebo jakékoli služby, které vám poskytují v souvislosti s členstvím Concierge Gold Services Extras, máte právo požádat o přezkum rozhodnutí nebo výhody, které vám zaplatí, zaplacené vám zaplacené E.mailem podrobnosti o vašem nároku na ConciergeEscalations@theGoodGuys.com.AU

V každém případě obdrženém e.mailem vám bude poskytnuto nezávislé posouzení do 15 pracovních dnů od data vaší e.mailové žádosti.

8.5 Jak nás kontaktovat

Tým Concierge můžete kontaktovat;

Telefon: 1300 765 988

Online: www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US

The Good Guys Concierge PO Box 238, Melbourne VIC 3205

Concierge je tu, aby pomohl, když potřebujete pomoc.

www.Thegoodguys.com.AU/Concierge/Concierge-Contact-US

1300 765 988

/TheGoodguysau

IPad Pro 11 (2021) zabalí napájení M1 v přenosné podobě

Techradar verdikt

IPad Pro 11 (2021) nabízí výkon podobný PC na tabletu díky působivému čipové sadě M1. To znamená, že to vypadá, jako by iPad je ve fázi, kdy Apple opravdu potřebuje zvýšit svou softwarovou hru, aby odpovídal hardwaru.

Klady

 • Výkon na úrovni PC na stolním počítači
 • Lehký a přenosný formulář
 • Dobrá výdrž baterie

Nevýhody

 • – iPados nevyužívá sílu M1
 • – Nemá displej XDR
 • – Může být docela drahý s vyšším úložištěm

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

IPad Pro 11 (2021) je působivý tablet, který zahrnuje většinu funkcí svého většího sourozence. iPad Pro 12.9 (2021). ale ve více zvládnutelné velikosti.

Slate Apple kombinuje stejný hvězdné IPS panel, který se nachází na předchozí generaci iPadů s displejem pro Motion 120Hz a čipovou sadou Apple M1-procesor, který poskytuje výkon kvality notebooku-k vytvoření zařízení, které není jen jedním z nejlepších iPadů, je to, že je to, je to, je to Také jedna z nejlepších tabletů na Full Stop. Můžete si také vybrat mezi modely, které přicházejí s až 16 GB RAM, 2TB úložiště a volitelnou podporou pro konektivitu 5G, s vyššími modely, které se cítí více odolné vůči budoucnosti než jakýkoli tablet, který Apple předtím vytvořil.

Takže i když Apple nyní spustil nový a vylepšený iPad Pro 11 (2022) a iPad Pro 12.9 (2022). Oba přicházejí s vylepšeným čipem M2. tento starší model nebudete příliš propustit.

To znamená, že iPad Pro 11 (2021) není dokonalý. Nejvíce pozoruhodně tento menší model chybí likvidní sítnice XDR Mini LED displej, který je standout funkcí Top-end iPad Pro 2021.

Specifikace iPad Pro navíc se zdají být téměř příliš dobré na to, co většina uživatelů bude potřebovat. Pokud neplánujete používat iPad pro úpravu videa a další úkoly náročné na práci, možná zjistíte, že tablet nevyužívá plné výhody veškeré síly, která je na kohoutku.

I s působivými funkcemi, jako je Magical Center Stage. který sleduje předměty nebo přiblíží do scény na základě toho, co je v rámci. iPados je stále trochu příliš restriktivní. Multi-tasking stále není příliš intuitivní, podpora externího zobrazení je slabá, správa souborů je stále velmi základní a možnosti rozšíření funkce iPadu prostřednictvím příslušenství jsou stále omezené.

Poznámka editora: Tato recenze je speciálně pro iPad pro 11-palcové. Chcete vědět o 12.9palcový model? Přečtěte si naše iPad Pro 12.9 (2021) Recenze.

iPad Pro 11 (2021): Cena a dostupnost

Hmotnost: 466 g rozměrů: 247.6 x 178.5 x 5.Velikost displeje 9 mm: 10palcový typ displeje: Rozlišení displeje kapalné sítnice: 1668 x 2388 Rychlost: 120 Hz ChipSet: Apple M1 RAM: 8 GB / 16 GB Storage: 128GB / 256GB / 512GB / 1TB / 2TB OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS: IPADOS OS:.5 Zadní kamera: 12MP 10MP TOF Přední kamera: 12MP baterie: 28.65-watthodinová dobíjecí baterie lithium-polymeru

IPad Pro 11 (2021) je nyní k dispozici ke koupi od většiny hlavních maloobchodníků; Pokud však nakupujete online, nebudete si ji koupit z vlastního obchodu Apple, protože prodává pouze nejnovější modely iPadu.

Ceny na 11-palcový iPad Pro začíná na 799 / £ 749 / AU1,199, což vám přiměje 8 GB RAM a 128 GB úložiště v konfiguraci Wi-Fi-pouze. Alternativně můžete maximalizovat specifikace svého tabletu a rozhodnout se pro model s 2TB úložištěm a 5G připojení, které vám vrátí zpět oční zalévání 2 099 /1 899 GBP / AU3,099.

Pokud je cena problémem, můžete místo toho upřednostňovat levnější iPad Air (2022), který přichází se stejným procesorem M1 jako modely iPad Pro 2021. ačkoli Apple udělal několik ústupků se vzduchem, aby cenu snížil dolů.

iPad Pro 11 (2021): design

 • Štíhlé, relativně lehké a pohodlné držení
 • Umístění kamery není ideální pro videohovory

IPad Pro je k dispozici na 11 palcích a 12.9palcové modely, a pokud jej chcete použít především jako tablet spíše než jako stand-in pro notebook, menší verze je určitě ta, kterou si vyberete. Z hlediska velikosti a designu je iPad Pro 2021 iPad Pro je totožný s modelem 2020. Má rozměry 178.5 x 247.6 mm s tloušťkou pouhých 5.9 mm a je o něco lehčí než jeho předchůdce při 466 gramech.

Díky tomu je iPad Pro 11 (2021) pohodlným držením a snadno použitelným a s hliníkovým rámem a zády a zaoblenými rohy se iPad nadále cítí jako prémiové zařízení. Je k dispozici ve dvou barvách: Space Grey and Silver, což je škoda, jak bychom rádi viděli tento iPad Pro dostupný ve více barvách, stejně jako iMac a skutečně iPad Air.

Umístění tlačítka a portů je podobné starším modelům iPad Pro, přičemž hlavní klíče objemu vpravo, když držíte tablet v orientaci na výšku, s tlačítkem napájení nahoře a port USB-C vybavené Thunderbolt dole dole. Pokud držíte iPad v portrétu nebo po stranách v krajině, jsou na horní a dolní části čtyři reproduktory, které se nacházejí na horní a dole. preferovaná orientace pro sledování videí.

Bohužel, kamera stále zůstává na vrcholu iPadu v orientaci na výšku, což není ideální pro videohovory, pokud mluvíte se skupinou lidí a máte tablet v režimu krajiny, protože je pryč na jedné straně. Na pravém okraji je slot SIM karty a konektor PIN na zádech pro připojení magické klávesnice. Stejně jako na předchozím iPadu se magneticky připojuje k pravému okraji Apple Pencil, kde se také nabíjí.

iPad Pro 11 (2021): displej

 • 11palcová obrazovka 1668 x 2388 s obnovovací frekvencí 120 Hz
 • Postrádá mini-vedenou technologii většího modelu

Až do roku 2020, displeje specifikace větších 12.9palcový model a 11palcový model byly identické. Avšak pro rok 2021 zavedl Apple nový displej XDR na větších 12.9palcový model poháněný mini-vedenou technologií, na které 11palcová verze chybí.

To neznamená, že iPad pro 11-palcová má špatný displej-daleko od toho. Stále získáváte displej Apple IPS s vynikající technologií věrnosti a propagace barev, která umožňuje rychlost obnovení 120 Hz pro rychlé a hladké posouvání. Vyšší obnovovací frekvence také zlepšuje zážitek z Apple Pencil s nižší latencí.

Vzhledem k tomu, jak vlastní je displej pro zážitek z tabletu, pokud vám nevadí větší velikost iPad Pro 12.9 palců-a můžete si dovolit další výdaje-doporučujeme, abyste se vydali na větší model. Mnohem vyšší jas a poměry kontrastu na větším iPadu vytvářejí obrazovku, která je jednoduše ohromující.

iPad Pro 11 (2021): Specifikace, výkon a kamery

IPad Pro 11 (2021) převede skok z procesoru iPhone do procesoru MAC, který mu dá spoustu budoucnosti a umožní mu pohodlně spustit další generaci aplikací. Procesor M1 přináší tuto generaci iPad Pro na stejnou úroveň výkonu jako nejnovější M1 Mac a až s 16 GB RAM a 2TB úložiště, je to ve skutečnosti špičkový počítač ve faktoru tabletu formy.

Níže uvedená tabulka porovnává benchmarkové skóre nejnovějšího modelu iPad Pro 2021 až 2020.

Řádek 0. Buňka 0Geekbench SingleGeekbench Multi3D Mark Wildfire skóre3D Mark Wildfire FPS
iPad Pro 2021 iPad Pro 2020
1706 1126
7229 4700
16972 9984
101.1 59

Při pohledu na výše uvedený stůl můžete jasně vidět, jak směšně rychle je iPad Pro 2021. Procesor M1 spojený s 16 GB RAM umožňuje otevírání a přepínání mezi aplikacemi rychleji než na jakémkoli jiném tabletu a také na většině počítačů venku.

Když to řekl, pokud jde o reálný svět, použijte iPad Pro 2021 pouze o něco lépe než model 2020. Pokud jen hledáte věci, které obvykle děláte na tabletu, jako je procházení webu, konzumujte média a píšete e.maily a dokumenty, síla uvnitř tohoto iPad Pro se téměř zdá být nadměrná.

Bylo by také hezké vidět, jak Apple uvolňuje své vlastní pro-level aplikací, jako je Final Cut Pro nebo Motion, pro iPad. Vzhledem k tomu, že profesionálové iPad mají nyní stejný hardware jako Mac, opravdu nevidíme žádný důvod, proč se to Apple nemůže stát.

To, co je působivé a velmi příjemné, na iPad Pro je středová scéna. je to čistá Apple Magic. Když používáte ultra širokou kameru na přední straně iPadu, rámování se automaticky upraví tak, aby vás nebo skupinu lidí ve středu obrázku. Podívejte se na toto video níže a mějte na paměti, že neexistuje žádný pohyb kamery. je to jen softwarové rámování.

Na iPad Pro 11 (2021) jsou dvě zadní kamery: 12MP široký a 10MP Ultrawide. Nejsme obrovští fanoušci používání zadních kamer na tabletu, ale jsou tam, pokud je potřebujete, a poskytují slušnou kvalitu obrazu. Senzor LiDAR také dělá comeback pro použití s ​​aplikacemi AR, ačkoli jsme nenašli mnoho scénářů použití v oblasti použití, protože Apple jej přidal do iPadu v roce 2020.

iPad Pro 11 (2021): příslušenství

 • Kompatibilní s tužkou a klávesnicemi Apple
 • Všechny příslušenství se prodávají samostatně

Ekosystém iPadu se nedávno rozrostl, s více výrobci nabízejících různé ochranné pouzdra, kryty klávesnice a možnosti stylusu.

Verze iPad Pro 11-palcová verze 2021 pracuje s Apple Pencil, stejně jako s Magic Keyboards Apple. I když si myslíte, že vlastní příslušenství Apple je trochu drahé, Logitech produkuje řadu krytů klávesnice a iPad stylusy, které jsou téměř totožné se skutečnou věcí (jsou to jen zlomek nákladů).

iPad Pro 11 (2021): životnost baterie

 • Apple tvrdí, že na Wi-Fi dostanete 10 hodin využití
 • Zažili jsme 8 hodin smíšeného využití

Pokud jde o kapacitu baterie iPad Pro 11 (2021), nedošlo k žádné změně, pokud jde o výdrž baterie ve srovnání s modelem 2020. Tento iPad Pro má 28.65-watthodinová baterie, o které se tvrdí Apple, vám poskytne 10 hodin použití modelu Wi-Fi a devět hodin na modelu 5G pomocí mobilních dat.

Najeté kilometry se samozřejmě liší v závislosti na tom, jaké úkoly používáte iPad. Například vykreslování videí 4K nebo 3D modelů určitě způsobí větší zásah do baterie, než sledovat film na Netflixu nebo procházet web. Se smíšeným využitím jsme byli schopni získat osm hodin z plného nabití.

Všimli jsme si, že baterie vyčerpává o trochu rychleji, zejména v pohotovostním režimu s připojenou magickou klávesnicí, což dává smysl, protože toto příslušenství čerpá napájení z iPad Pro.

Rychlost nabíjení pro iPad Pro je 18W, což je nižší než mnoho jiných konkurenčních tablet na trhu; Silná výdrž baterie spolu s vynikajícím časem však znamená, že nabíjení není něco, o čem se musíte starat o moc. Naštěstí Apple poskytuje nabíječku v krabici s iPadem, což není něco, co mohou uživatelé iPhonu říci.

Koupit to, pokud.

Chcete iPad, který bude trvat pět let, tento iPad Pro 11 je super schopný, pokud jde o hardware, a měl by vám trvat dobrý počet let. Procesor M1 jistě vezme iPad na nová území.

Chcete doprovodné zařízení do svého hlavního počítače. přenosné než větší 12.9palcový iPad Pro.

Vaše pracovní zátěž je jednoduché, pokud je vaše pracovní rutina poměrně jednoduchá. psaní e.mailů, vytváření dokumentů a zkoumání na webu, pak iPad s Apple Pencil může schopně sloužit jako vaše primární výpočetní zařízení.

Nekupujte to, pokud.

Hledáte nejlepší iPad 2021 s 12.9palcový iPad Pro Sporting Apple je nejnovější a největší displej XDR, iPad je ten větší. Technologie obrazovky mini LED je generace dopředu a způsobuje, že obsah HDR vyniká.

Chcete cenově dostupný tablet, který je iPad Pro je dost mocný, ale je také na drahé straně. Pokud vše, co chcete od tabletu, je procházet web, sledovat videa a pracovat na dokumentech, existují mnohem levnější alternativy, které tuto práci vykonávají stejně dobře. Apple iPad Air nebo dokonce pravidelný iPad, nemluvě o Android Slates z podobných. Samsung.

Stisknete počítač na limity tak výkonný jako tento iPad Pro je omezený iPados. Apple by mohl zlepšit věci implementací zážitku z procházení podobného stolním počítačům, lepší správou souborů a podporou více oken, ale právě teď ani ten nejlepší iPad nedokáže plně nahradit podobně výkonný počítač.

Zvažte také

Pokud vás naše recenze iPad Pro 11 (2021) neováhala, pak by jedna z těchto tří alternativních možností mohla vzbudit váš zájem.

iPad Pro 12.9 (2021) 12.9palcový model je zřejmá alternativa, protože je to velmi podobná břidlice, ale s větší obrazovkou a technologií lepší zobrazení pomocí mini LED pro jeho displej k poskytování vynikající kvality obrazu. Samozřejmě to také stojí více. Podívejte se na náš iPad Pro 12.9 (2021) Recenze

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra The Samsung Galaxy Tab S8 Ultra je nejlepší tableta, kterou Samsung nabízí v době psaní. Je ve 14 letech mnohem větší.6 palců a má vynikající obrazovku, ale není to tak silné jako Appleova břidlice. Podívejte se na naši Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Review

iPad Air (2022) IPad Air (2022) má stejnou čipovou sadu M1 jako tento iPad Pro, takže výkon je podobný a obrazovka je jen o něco menší v 10.9 palců. Je to také levnější, ale jeho displej má nižší obnovovací frekvenci, má méně kamer a přichází s menším úložištěm. Podívejte se na naši recenzi iPad Air (2022)

Apple to udělal znovu. IPad Pro 11-palcová M1 (2021) je věc krásy. Ale to opravdu stojí za statnou cenovou značku?

Náš verdikt

Tato zbrusu nová 3RD generace iPad pro 11-palcová s čipem M1 je směšně rychlá a jeho zábavné a užitečné nové funkce byly navrženy s ohledem na kreativní profesionály. Přidané příslušenství dále zvyšuje zážitek. Pro více příležitostných uživatelů to však nemusí stát za náklady.

Proti

Proč můžete důvěřovat Creative Bloq

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Hlavním prvkem nového iPad pro 11-palcové (M1, 2021) je, že hostí superrychlé čipy M1, které jsou nyní v nejnovějších macbookových profesionálech a iMac 2021 iMac. Ale jak velký rozdíl způsobuje, že taková síla na pracovní postupy kreativ způsobuje? Dělá čip M1 opravdu vyplacení na zbrusu nový iPad Pro?

Velikost: 247.6 x 178.5 x 5.Hmotnost 9 mm: 466G Procesor: Rozlišení Apple M1: 2388×1668 Screen: 11-palcový LED podsvícený LCD úložiště: od 128 GB baterie: až 10 hodin

Už jsme testovali iPad Pro 12.9 palců (viz náš iPad Pro M1 12.Recenze 9 palců), ale chtěli jsme vidět, jak se tato síla překládá na mírně menší 11palcovou verzi, která postrádá superkonfigující zobrazení jeho většího sourozence. Abychom to zjistili, vyzkoušeli jsme verzi 1TB s 16 GB RAM, spolu s Apple Pencil 2 a Magic Keyboard. Více dobroty Apple, naleznete v našich nejlepších nabídkách iPad Pro a nejlepší iPad mini stránky, nebo přejděte na nejlepší nabídky Apple Pencil a porovnat tento iPad s jeho předchůdci, viz náš seznam generací iPad Generations.

Přezkum iPad Pro 11-palcová (M1, 2021): Zobrazení, design a sestavení

O zobrazení iPad Pro M1 12 bylo hodně humbuků.9 palců, který má displej tekuté sítnice XDR. Nepopíráme to, 12.9palcový displej je naprosto ohromující, ale 11palcový displej je také docela slušný, a to i bez podsvícení pod vedením.

11palcový displej iPad Pro má špičkový pocit a specifikace, které se shodují. Má rozlišení 2 388 o 1 668, což dodává téměř čtyři miliony pixelů ve svém přenosným, štíhlým designem. Jako u 12.9 palců, obrazovka natahuje okraj k okraji, s tenkými rámečky kolem displeje a zaoblenými rohy pro ten elegantní jablkový vzhled.

Z pohledu kreativa je spousta toho, aby vaše práce vypadala skvěle. Všechny nové profesionály iPadu M1 jsou kalibrovány na barvu, jas, gama a bílý bod. K dispozici je také antireflexní povlak, takže můžete použít svůj iPad Pro v drsných světelch. Testovali jsme to na britském slunci (ano, je to někdy věc) a s potěšením jsme řekli, že bychom mohli snadno zobrazit iPad i v odpoledním slunci. i když mít magickou klávesnici, která upraví úhel, rozhodně pomohlo rozhodně pomoci.

Mezi další funkce patří široká barva P3, True Tone Tech, která upravuje vyvážení bílé obrazovky a technologii propagace, která přepíná obnovovací frekvenci displeje z 24 Hz do 120 Hz. další důvod, proč je tak hladké a rychlé posouvání posouvání.

Je další otázkou, zda tento displej bude dostatečně velký na to, aby vytvořil umělecká díla, a záleží do značné míry na tom, jak pracujete a na co jste zvyklí. Zjistili jsme, že je to dobrá velikost, protože je to lehká a přenosná, ale dostatečně velká, aby se vytvořila, ale to se dostane k osobním preferencím.

iPad Pro 11-palcový 2021: Výkon a výdrž baterie

Čip M1 je opravdu stejně dobrý jako Apple uvádí a znamená, že iPad obratně reaguje na každý přejetí nebo dotek Apple Pencil. Apple tvrdí, že tento nový čip M1 je „až o 50 procent rychlejší“, pokud jde o výkon CPU ve srovnání s IPad Pro 2020, který má Bionic Chip A12Z.

Ve skutečnosti však a pro většinu použití je těžké rozeznat rozdíl. To neznamená, že nový iPad Pro 2021 není rychlý, je to jen to, že předchozí iPad Pro byl také bolestivě rychlý. Příležitostní uživatelé mohou zjistit, že rozdíl mezi iPady při provádění „normálních“ úkolů, jako je procházení internetu nebo obsah streamování, je zanedbatelný. I když je třeba říci, že čistě „příležitostní“ uživatelé nebudou maximálně vytěžit z iPad Pro. Tento tablet, jak název napovídá, je pro profesionály.

Tam, kde tento iPad Pro 2021 skutečně přichází do svého vlastního, je, když provádí intenzivnější úkoly, jako je úpravy videí 4K na LumaFusion-můžete to dokonce udělat s multi-cam záběry-nebo pracovat s těžkými soubory v Affinity Designer nebo Photoshop. Keen hráči také ocení rychlost a grafiku optimalizovaných her, které lze také přehrávat v režimu více hráčů s hráči vedle sebe na obrazovce.

IPad Pro jsme provedli jeho tempo stažením a úpravou několika obrovských video souborů v iMovie, zatímco více úkolů s některými silně vrstvenými soubory v Procreate. Blikal iPad? Videa se okamžitě nestavila, ale bylo to docela blízko.

Apple tvrdí, že životnost baterie tohoto zařízení je až 10 hodin, a zjistili jsme, že je to správné, v závislosti na tom, co s tím děláte. Nechali jsme to přehrávat videa na YouTube, dokončili jsme aktualizaci softwaru, hráli se na PROCREATE na pár hodin, odpověděli na některé e.maily (s videem stále zapnutým) a zemřít trvalo celkem 9 hodin a 15 minut, než zemřel. Není to špatné, i když to nemusí stačit, aby vydrželo celý pracovní den, v závislosti na tom, co děláte.

iPad Pro 11-palcový 2021: Funkce a připojení

Wi-Fi a celulární model iPad Pro 11-palcový model pracuje s 5G, což je naprosto skvělé, pokud žijete na místě, které má 5G, a ne překvapivě, ne tak užitečné, pokud ne. Spadneme do druhého tábora, a tak jsme to nebyli schopni správně vyzkoušet, i když jsme si jisti, že to funguje při rychlostech blesku.

Pokud jde o porty, je tu jen jeden a je to port USB-C, který podporuje Thunderbolt 3 a USB 4. To je v pořádku pro nabití iPadu a pokud si to přejete, můžete dokonce nabít iPhone z iPadu, ale nemusí to stačit, pokud chcete připojit jiné příslušenství. Pokud však máte magickou klávesnici, můžete skrze to nabíjet, což osvobozuje port iPad Pro. Stejně jako novější iPhony Apple, neexistuje žádný konektor pro sluchátka.

Testovali jsme, jak se iPad připojuje k jiným zařízením tím, že jej připojíme k našemu monitoru (bohužel ne jeden z nejlepších 4K monitorů, i když by to bylo ideální pro užívání grafiky iPadu). Fungovalo to naprosto v pořádku a učinilo z našeho monitoru praktický druhou obrazovku zrcadlení iPadu. což by mohlo být užitečné při vytváření uměleckých děl.

Zdůraznilo to však jeden z problémů s iPadem. Je to stále iPad, běží na iPadosu, takže i když jej připojíte k externímu zařízení, stále jste omezeni tím, co může iPad udělat. Prostě nemáte k dispozici všechny nástroje, které byste měli na počítači Mac nebo počítač, a některé věci jsou více hnusné. například nahrávání a stahování souborů, například. To by se mohlo zdát zřejmé, ale stojí za to zdůraznit, pokud uvažujete o tomto iPad Pro jako alternativu k notebooku. Nadcházející upgrade IPADOS 15 splatná v červenci by měla zlepšit věci, i když se jedná spíše o nové rysy a vylepšení než úplné přepracování systému.

Stojí za zmínku, že iPady přišly skokem a mezemi z hlediska funkčnosti, zejména když si pamatujete, že iPad neměl ani svůj vlastní operační systém až do roku 2019. Pro novější uživatele iPadosu by mohla gesta a ovládací prvky trochu zvyknout. museli jsme Google, jak se například objevit ovládací centrum, například (přejetím v pravém horním rohu).

Funkce rozdělené obrazovky je další, která nám trvala několik, abychom získali zavěšení (viz stránka podpory Apple na multitaskingu). Funguje to, ale stále se cítí trochu neohrabané, když to porovnáte se zážitkem na ploše. Přesto však, jakmile na to přijdete, je užitečné mít otevřené další okno, když pracujete v aplikaci kresby, nebo například například e.mail.

iPad Pro 11-palcový 2021: Kamera a zvuk

Dalším z titulků těchto nových iPad Pros je truedepth kamerový systém, včetně 12MP ultra široké kamery na přední straně a 12MP široký fotoaparát a 10MP ultra široký fotoaparát na zadní straně. Podporují funkce, které byste mohli očekávat. ID Face, Animoji a Memoji ve zprávách, plus bonusy, jako je Group Facetime. ale iPad Pro také má nový trik na rukávu.

Středová fáze používá pro DOLLONE 12MP Ultra široký fotoaparát, aby vás-jak název napovídá-uveďte do středu na videohovorech. To znamená, že když jste na hovorech, fotoaparát vás při pohybu sleduje (nebojte se, stále musíte být ve stejné místnosti jako iPad, abyste to udělali, najednou to není bezpečnostní kamera doma). V praxi se jedná o zábavnou a praktickou funkci pro to, kdy si chcete povídat, aniž byste zůstali klidně, nebo když se k vám další lidé připojili ve výstřelu. V podstatě už nemluví na straně něčí tváře.

Tato funkce se nám opravdu líbila, i když musíme říci, že to může být trochu alarmující, pokud na ni nejste zvyklí. Třídy virtuální jógy se stávají mnohem zajímavějšími, když učitel skutečně vidí vše, co děláte. jen pozor na časy, kdy byste očekávali, že budete mimo kameru, tj. Když ležíte na podlaze, ale tam, kde středová scéna znamená, že jste nyní ve skutečnosti v plném pohledu, a v našem případě předvádíte pohled na vaše šortky.

Nový systém fotoaparátu také nabízí pokročilý režim portrétu, pro krásné pozadí a diferenciaci v popředí a nádherné osvětlení pro selfies ve studiu. Může natáčet 4K video až 60 snímků snímků a videa s pomalým motem až do 240 fps.

Jeho skener LiDAR je také optimalizován pro zážitky AR, což z něj činí vzrušující nástroj pro ty, kteří pracují v tomto prostoru. Aplikace, jako jsou klipy, kompletní anatomie, Camtrackar a Arki, to již využívají a doufáme, že na tom v budoucnu staví více vývojářů.

Pokud jde o zvuk, iPad Pro 2021 má čtyři reproduktory. Uživatelé profesionálů budou chtít mít sluchátka nebo spojit reproduktory, ale zvuk je určitě dost slušný, aby mohl sledovat film. Existuje také pět mikrofonů kvality studia, které vytvářejí kvalitní zážitek.

iPad Pro 11-palcový 2021: Storage

Dalším upgradem s tímto modelem je úložiště. Nový iPad Pro M1s nyní podporuje až 2tb úložiště. To je obrovské množství, které se většina lidí ani nedotkne stran, ale mohlo by se to hodit pro editory videa zabývající se velkým množstvím záběrů nebo fotografů manipulace s prvotřídními obrázky. Apple uvádí, že nové profesionály iPad nabízejí 2x rychlejší úložiště ve srovnání s předchozími modely.

Další velikosti úložiště jsou 128 GB, 256 GB a 512 GB (s 8 GB RAM), 1TB a 2TB (s 16 GB RAM). Je zřejmé, že čím více úložiště chcete, tím více budete muset zaplatit za iPad.

iPad pro 11-palcové 2021: příslušenství a cena

Jak je uvedeno výše, testovali jsme Space Gray iPad Pro 2021 11-palcový s Apple Pencil 2 (129 / £ 119) a magickou klávesnicí (299 / £ 279)-dostali jsme novou bílou verzi Magic Keyboard, černá Verze je také k dispozici.

Je třeba říci, že tyto příslušenství výrazně zvyšuje zážitek iPadu, jak byste očekávali za cenu. S magickou klávesnicí jste mnohem více schopni používat iPad tradičním způsobem podobným notebookům. Obrazovka a klávesnice jsou dostatečně velké pro lehkosti psaní. Jediná věc, kterou bychom chtěli vidět přidanou, jsou ovládací prvky, které získáte s „normální“ appleovou klávesnicí nebo trackpadem. pro shromažďování aplikací, úpravu hlasitosti atd., Ale jak to můžete snadno udělat na obrazovce iPad, toto je to je Pouze menší stížnost.

Jedinou další věcí, kterou se umělcům a designérům nemusí líbit na magické klávesnici, je řada úhlů, na které můžete upravit. To je do značné míry omezeno na dvě nastavení, i když jej oficiálně můžete upravit mezi 90 až 130 stupni. Další tablety, jako je seznam nejlepších tabletů v našem nejlepším kreslení, poskytují větší flexibilitu, pokud jde o úhel pohledu.

Jak již bylo řečeno, žádný jiný tablet nefunguje tak krásně se svým stylusem jako iPad Pro. Apple tužka a iPad Pro jsou kombinace snů, s tužkou, která vám dává dotek peří a dostatečnou citlivost na vyzvednutí každé značky. Naše dvě malé úchopy jsou, že jsme náhodou přecházeli na gumu prostřednictvím funkce dvojitého kohoutku. ale to není pochyb o tom, že si na to zvykneme. a že není kam ukládat tužku Apple, kromě na vrcholu iPadu ( kde to magneticky připojuje a náboje). Mohli bychom to udělat s samostatným maličkým držitelem nabíjení, když nechceme tužku na vrcholu tabletu. Opět je to menší.

Stručně řečeno, pokud si můžete dovolit příslušenství, pak je získejte. Dělají iPad Pro mnohem lepší. Problém je v tom, že jakmile přidáte náklady na iPad pro 11-palcové (od 799 / £ 749) a jeho příslušenství (428 / £ 398), díváte se na 1 227 / £ 147, a to je pro nejnižší dostupné úložiště. 128 GB pro model Wi-Fi.

iPad pro 11-palcový 2021. Měl bych to koupit?

Nebudeme porazit kolem keře. IPad Pro 11-palcový M1 (2021) je vážně dobrý tablet. Ale pokud si to můžete dovolit, a jste vážný umělec, tvůrce videa nebo hráče, pak vynikající, větší obrazovka 12.9palcový iPad Pro 2021 by pro vás mohl být vhodnější. Pokud se chystáte utratit tolik za tablet, pak to může být také největší a nejlepší, co můžete získat.

Říkáte to, že jsme našli 11palcový iPad Pro více než dost pro naše potřeby. Velikost je skvělá. je dost velká na to, aby se na to vytvořila, aniž by byla příliš objemná na to. A ačkoli cena je stále, dobře, opravdu drahá, není to tak moc jako Sting jako 12.9palcová verze, která začíná na 1 099 /999 £.

Nakonec, pokud přesně záleží na tom, k čemu přesně použijete tablet. Pro příležitostné uživatele nemusí být za to platit navíc za pěkné funkce, jako je středová scéna a super rychlé stahování videa. IPad Air (od 599 /579 £) nebo starší iPad Pro může stačit. Pro ty, kteří chtějí opravdu rychlý tablet pro své kreativní pronásledování, ale nestaráme se o to, že mají špičkový displej, pak bude iPad Pro 11-palcový výhodnější než 12.9palcová verze.

A samozřejmě je na trhu k dispozici spousta dalších tablet (více možností viz naše nejlepší tablety se stylusem) a spousta z nich, například Surface Pro 7. mít několik velmi pěkných funkcí. Nakonec je však Apple opravdu, opravdu dobrý ve vytváření zařízení, a žádný z konkurentů iPad Pro to nemůže docela odpovídat stylu, designu panache a mimořádně chytré technické techniky.

IPad Pro 2021 (11 palců) je jednou z nejlepších tablet vůbec

Tom’s Guide Verdict

IPad Pro 2021 (11 palců) je jednou z nejrychlejších a nejdelších tablet vůbec.

Klady

 • Fantastická obrazovka
 • Epická výdrž baterie
 • Procesor M1 je rychlý
 • Center Stage Call jsou úhledné
 • Silný zvuk s čtyřčlenným reproduktorem
 • Mnohem lehčí než 12.9palcový iPad Pro

Nevýhody

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

IPad Pro 2021 (11 palců) nemusí mít displej kapalné sítnice XDR jeho 12.9palcový velký bratr-ale je to stále jeden z nejlepších dostupných tabletů. Menší nový iPad Pro vydrží déle na jednom náboji než téměř jakýkoli tablet, který jsme kdy testovali, a jeho procesor M1 je snadno nejrychlejší v terénu.

To znamená, že tento model iPad Pro natolik skvělý, že se má roztřídit, když iPad Air 2020 dělá mnoho stejných triků? A pokud byste zvážili větší investici pro 12.9palcová verze? Tato recenze iPad Pro 2021 (11 palců) poskytne odpovědi na obě tyto otázky a porovná ji s nej podobnějším tabletem Samsung-Galaxy Tab S7.

 • Ušetřete peníze s nejlepšími alternativami Apple Pencil
 • Také nejlepší prodej tabletů
 • Plus: Podívejte se na náš iPad Pro 2021 (12.9-palcový) Recenze
 • Apple iPad Pro 11 (2021) (512 GB) ve Walmartu za 1 099.99

Zatímco 12.9palcový iPad Pro 2021 má nejlepší obrazovku, panel jeho malého bratra je stejně velký jako vždy. Ale má iPad Pro 2021 za svou cenu 799? Pojďme to zjistit.

Přezkum iPad Pro 2021 (11-palcový): Cena a datum vydání

11palcový iPad Pro 2021 začíná na 799, přičemž 128 GB úložiště je jen o 200 méně než MacBook Air-který je dodáván s vlastní klávesnicí. Klávesnice iPad Pro Magic (předchozí modely jsou kompatibilní) stojí 299 navíc a Apple Pencil 2. gen vás provozuje 129.

5g připojení pro 11palcový iPad Pro 2021 stojí 200 navíc, frustrovaně.

To znamená, že 12.9palcový iPad Pro 2021 je mnohem dražší-počínaje 1 099 s 349 magickou klávesnicí.

Je třeba mít na paměti, že iPad Pro 2020 také dělá dobrý zrekonstruovaný technický nákup a ušetří vám dobrý kousek peněz.

Recenze iPad Pro 2021 (11 palců): Specifikace

Řádek 0. Buňka 0Počáteční cenaZobrazitProcesorÚložný prostorZadní kameryPřední kameryRozměryHmotnostPřístavPřipojení
11-palcový iPad Pro 2021 12.9palcový iPad Pro 2021
799 1 099
11 palců (2388 x 1668 pixelů) 12.9 palců (2732 x 2048 pixelů) Mini-LED
M1 (16-jádro) M1 (16-jádro)
128 GB, 256 GB, 512 GB, 1TB, 2TB 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1TB, 2TB
12MP široký (f/1.8), 10MP ultra široký (f/2.4) 12MP široký (f/1.8), 10MP ultra široký (f/2.4)
12MP Truedepth 12MP Truedepth
9.74 x 7.02 x 0.23 palců 11.04 x 8.46 x 0.25 palců
1.04 liber 1.51 liber
USB-C s Thunderboltem, USB-4 USB-C s Thunderboltem, USB-4
Volitelné 5G Volitelné 5G

Recenze iPad Pro 2021 (11-palcová): Displej

Když jsem sledoval Mad Max: Fury Road na aplikaci HBO MAX na 11-palcové iPad Pro 2021, mírně jsem se divil jasu a barvě panelu. Amber Browns of Immortan Joe’s Craggy Desert Lair vypadal bohatý (natolik, aby mi připomněl, že jsem byl trochu vyprahlý), a tmavě modrá barva na Furiosově čele-která se shoduje s její očima-se tak lehce objevila. Malé detaily, jako jsou škrábance na plošině Furiosy a špína na Maxově tváři, vypadaly křišťálově čisté.

11-palcový iPad Pro 2021 571.3 nits jasu na naší lehké pistoli, vlasy jasnější než 12.9palcový iPad Pro 2021 (563 NITS na obsah bez HDR). IPad Air 2020 (440 nits) a Galaxy Tab S7 Plus (499 NIT) jsou trochu stmívanou.

Ale zatímco displej 11palcového iPad Pro 2021 je fantastický, není na stejné úrovni jako jeho 12.9palcový protějšek. Poté, co jsem chvíli strávil pokusem vidět rozdíly, mé oči konečně viděly tmavší černochy a větší kontrast během některých tmavších scén v Avengers: Endgame, když Black Widow konfrontovala Hawkeye na ulicích Tokio. Podobně, Reds of Ant-Manov kvantový oblek vyskočil mnohem více na 12.9palcový iPad. To znamená, že ne každá scéna přináší brilanci v HDR. Když jsem se podíval na zeleninu Hulkovy kůže, když v tomto filmu hovořil v večeři, neviděl jsem moc rozdílu.

Možná si však tyto rozdíly nevšimnete, pokud nesledujete obsah HDR, který XDR zobrazuje 12.9palcový iPad Pro 2021 musí skutečně prosperovat. Ty Mad Max: Fury Road Scény, například vypadaly podobně na obou, protože aplikace HBO Max nenabízí HDR. Amazon Prime Video, Apple App App App, Disney Plus a Netflix.

Testování prokázalo, že 12.9palcový iPad Pro je jasnější na obsah HDR, kde náš test dosáhl 1 582 a 1 588 nits. (Zkontrolovali jsme 10% a 40% porcí obrazovky, abychom viděli, jak jasné se zóny dostanou.) Míra jasu HDR na celé obrazovce byla 1 251 nits.

Pro barevný výstup 11palcový iPad Pro 2021 udržuje v souladu s tradicí společnosti Apple jít pro realismus: náš kolorimetr to hodnotil za 113.1% spektra SRGB. 12.9palcový iPad Pro Hit 114.9%, což je nad 102.9% hodnocení ze vzduchu iPad. Samsung se zaměřuje na přesycenou rovnováhu barev, přičemž Tab S7 Galaxy získává 152% spektra.

Recenze iPad Pro 2021 (11 palců): Výkon

Rozdíly se zastavují na displeji, protože 11palcový iPad Pro má čip Apple M1 nalezený v 12.9palcový iPad Pro. A je to úžasně rychlé. Hodil jsem svou základní sadu problémů s více úkoly na iPad Pro 2021, rozdělil jsem na obrazovku mezi 13 karty Safari a 1080p/60fps YouTube Video. Nary a škytavka.

Takže jsem přinesl okno skluzavky aplikace pro soubory, abych se podíval na umění s vysokým rozlišením HDR. Stále žádné problémy. Pokud jste si mysleli, že iPad Pro byl předtím rychlý, budete ještě více ohromeni, protože všechno se pohybuje plynuleji než dříve.

Na testu Geekbench 5, 11palcový palec iPad Pro 2021 zaznamenal skóre 7 293, v podstatě v mrtvém ohni s 7 298 z 12.9palcový iPad Pro (Apple M1). Toto skóre bije 4 262 z iPad Air 2020 (A14 Bionic) a 4 720 z iPad Pro 2020. A výsledek iPad Pro vyhlazuje 3 074 z Tab S7 Galaxy (Qualcomm Snapdragon 865).

Ale protože se jedná o iPad Pro, museli jsme mu dát výzvu na úrovni: náš test Adobe Premiere Rush, kde přidáme barevný filtr a přechod na 4K video a poté jej exportujte na 1080p a 30fps. 11palcový iPad Pro 2021 to dokončil v 21.9 sekund, poražení 34-sekundového času z iPad Pro 2020 a 27.2-sekundový čas ze vzduchu iPad.

Recenze iPad Pro 2021 (11 palců): Návrh

11palcový iPad Pro 2021 je totožný s modelem 2020, který k modelu 2018 přidal zadní kameru (a nic jiného). To znamená, že máte čistý design, s obrobenou hliníkovou zadní deskou a tenkými černými rámy na přední straně.

IPad Pro 2021 se prodává pouze ve Silver a Space Grey, což je frustrovaně nudné ve srovnání s iPad Air 2020, což Apple dělá v zeleném, modrém a růžovém zlatě. Zdá se, že se jedná o aktuální vzorec s Apple, kde Produkty Pro získají několik barevných možností než vstupní úroveň iMac 2021 a iPad Air.

Měření 9.7 x 7.0 x 0.2 palce a vážení 1.0 liber, iPad Pro 2021 má stejné rozměry jako verze 2020 a podobnou stopu jako Galaxy Tab S7 (10 x 6.5 x 0.2 palce, 1.1 libry).

Na rozdíl od 12.9palcový iPad Pro 2021, 11palcový iPad Pro se dokonale vejde do klávesnice IPad Pro Magic pro model předchozího roku. Větší model bude stále fungovat, ale může se cítit jako pevně fit.

Hmotnost 11palcového iPad Pro stoupá na 2.4 libry, když připojíte magickou klávesnici, která je mnohem lehčí než ukotvená 12.9palcový iPad Pro (3 libry) Docked Galaxy Tab S7 je lehčí, na 2 libry. (Tablet Samsung nemá všechny magnety, které magická klávesnice dělá.)

Apple také udržoval tlačítka stejná na iPad Pro 2021. Tlačítko „Top“ tablety zamkne obrazovku a jeho hlasové tlačítka. získejte toto. upravte množství zvuku, který emituje.

Port USB-C je upgradován z modelu předchozího roku tak, aby zahrnoval podporu Thunderbolt 3 a USB 4. To je výhoda pro zlepšenou šířku pásma na externích zařízeních, takže očekávejte rychlejší převody z disků a také podporujte až 6k monitory.

Recenze iPad Pro 2021 (11-palcová): Kamery a středová scéna

Apple nadále dává svým iPadům mnohem lepší kamery než jeho MacBooks, jak je tomu v případě nového senzoru 12MP Truedepth, která je tu hvězda show, zde. A prozatím je interní webová kamera docela chytrá: nový středový nástroj společnosti Apple umožňuje fotoaparátu sledovat a sledovat tvář. takže zůstanete v rámečku na hovorech.

Když jsem testoval limity centra, zjistil jsem, že to dělá úžasnou práci při sledování mé tváře. V podstatě jsem potřeboval se před tím skrývat. jako hobiti, kteří se kachní od Ringwraiths. upusťte.

Ano, zatímco jsem strávil roky zesměšňováním každého, kdo použil kamery v tabletu, dokonce jsem přijal, že Apple tu udělal něco docela elegantního. Jediným problémem, který jsem měl s centrem Stage, bylo používat jej v matně osvětlené místnosti při sledování hororových filmů s přáteli na dálku. někdy moje tvář nebyla dostatečně osvětlena na to, aby sledovala.

Fotoaparát směřující 12MP vpředu je také skvělý pro selfies, zachycuje růžové tváře a skvěle detekuje okraje mých čirých brýlí v režimu portrétu. Zadní kamery se také ukázaly jako vynikající pro zachycení mé akční postavy Orange Cassidy a předváděly šití pro Wrestlerovy kyselé džínové bundy a košili, která nese jeho vlastní vizuální.

Recenze iPad Pro 2021 (11 palců): Zabezpečení

Apple se drží Just Face ID na iPad Pro 2021, což je dost dobré. Senzor (za předpokladu, že si pamatujete, že ho nechají blokovat prst na levém rámečku v orientaci na krajinu) poskytuje úchvatnou identifikaci, takže používáte Apple Pay nebo odemknete jiné aplikace téměř okamžitě.

To znamená, že bych to rád, kdyby Apple mohl přidat podporu ID dotyku na tlačítku napájení, jak je uvedeno na iPad Air 2020. Tab S7 Galaxy má jak senzor otisků prstů založený na výkonu, tak i fotoaparát rozpoznávání obličeje na bázi rámečku.

Recenze iPad Pro 2021 (11 palců): Zvuk

Boombox, jakkoli ikonický, je příliš velký a objemný na to, aby se v těchto dnech objevil-zvláště když nastavení iPad Pro Booms stejně hlasitě jako to dělá. Když jsem narazil na hru na Fioně Apple „Chci, abys mě miloval“. Klávesy klavíru byly přesně plněné, hlas Apple zasáhl všechny správné poznámky a svěží bubnové činely havarovaly ostře.

Abych viděl zbytek rozsahu iPad Pro 2021, přešel jsem tón na moderní rap a zapnul budoucnost „tah, který doping.„Pořád jsem se cítil potěšení, protože basa zněla robus.

Recenze iPad Pro 2021 (11 palců): životnost baterie

11palcový iPad Pro je jedním z nejdelších trvalých tablet, jaké jsme kdy viděli. Náš test na baterie pro prohlížení webu, s iPadem nastaveným na 150 nits jasu, vypustil jej z jeho náboje za 13 hodin a 42 minut.

To je hodiny déle než 12.9palcový iPad Pro 2021 (10:48) a iPad Air 2020 (10:29). Galaxy Tab S7 Plus (13:16) se blíží, ale iPad Pro to přežil. Amazon HD Fire 10 je jediný tablet, na který si pamatuji, že trvá déle. ale ne moc, protože jeho čas 13:45 vítězství o pouhé 3 minuty.

Recenze iPad Pro 2021 (11-palcová): Kouzelná klávesnice a Apple Pencil

Můžete použít 11palcový iPad Pro 2021 s předchozí magickou klávesnicí nebo zbrusu novou White Model Apple. 299 příslušenství může být drahé, ale stojí za to pro magnetickou jednoduchost, kde jen zaskočí do iPad Pro.

Vezmeme.li to pro točení na testu psaní 10fastfingers, jsem zasáhl rychlost 77 slov za minutu a udržoval se dostatečně blízko mému průměru 80 WPM. Klávesy poskytují dostatek zpětné vazby pro hladké psaní, takže vaše prsty vědí, že aktivovaly klíče a můžete se pohybovat.

Na 2. gen Apple Pencil (129 Extra), což je stále vynikající (i když drahý) stylus, se nic nezměnilo. Neviděl jsem téměř žádnou latenci, když jsem čmáral v aplikaci Notes, a i nadále se ušklíbl, protože funkce čmáranice v iPadosu dělá slušnou práci při interpretaci mého rukopisu chicken-škrábance k textu.

Recenze iPad Pro 2021 (11 palců): Software

iPados 14 je docela dobrý, ale je to stále spíš jako iOS, než je to odlišné. A když má iPad Pro možná nahradit MacBook (za tuto cenu, lépe), máme jednu velkou poptávku. Ano, iPados má dobré multitasking-s až třemi aplikacemi najednou, plus obrázek v obraze-ale existuje rozdíl mezi multitaskingem a skutečnou produktivitou.

Aplikace pracují bok po boku jsou skvělé, ale aplikace pracující v harmonii jsou lepší. Pokud by Apple mohl upravit iPad Pro. je to přece jen pro zařízení., aby umožnilo aplikacím spolupracovat a ohýbat jeho pravidla karantény, uživatelé by mohli udělat mnohem více. Podcasters by mohli použít komunikační aplikaci s aplikací nahrávání a nelze být omezeni na aplikace vyrobené pro podcasting. Streamery by mohly vysílat své hry přímo z iPad Pro, což dává smysl vzhledem k jeho vynikajícímu fotoaparátu!

Recenze iPad Pro 2021 (11 palců): Verdikt

Jak ukazuje tento iPad Pro 2021 (11-palcový) recenze, větší není ve všech ohledech lepší. 11palcový iPad Pro zabalí dostatek výdrže baterie, aby mopoval podlahu se svým velkým bratrem, a stále nabízí stejné nepravděpodobně rychlé rychlosti, které získáte na tom 12.9palcový model. A protože nový iPad Pro vede kola kolem rychlosti iPad Pro 2020 (který již byl nejrychlejším tabletem), Apple je jasně pouze zveřejňován nové záznamy ve světě tabletů, zatímco zbytek trhu se snaží dohnat.

Ale iPad Pro 2021 je ještě dražší než loňský model, díky kterému se lidé zeptají, zda potřebují veškerou moc a všechny ty nits. Když mě nevyhnutelně požádá o doporučení přáteli a rodinou, pravděpodobně jim řeknu, aby ušetřili 200 a jdou na 599 iPad Air 2020, což vám přiměje magickou klávesnici a podporu 2. gen Apple Pencil za 200 méně. Nejsem si jistý, že mnoho lidí bude potřebovat rychlost M1 iPad Pro 2021 v tomto bodě. Pokud se Apple podaří osvobodit iPados z některých z jejích omezení založených na iOS, může se to změnit.

To znamená, že každý, kdo našel iPad Pro 2020 příliš pomalý při úpravách fotografií nebo videa, by měl upgradovat na letošní vydání. A dokud není HDR k dispozici ve všech aplikacích streamování, 11palcový iPad Pro 2021 se cítí více než připraven být nejlepším tabletem, jaký jste kdy použili.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS