Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB Silver / Premium Stav. Apple iPhone 11 256 GB

Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB Silver / Premium Stav

Máme vaše záda. Každý přepracovaný telefon je velmi kontrolován pomocí našeho proprietárního TechCheck 70 bodové kontroly a podrobné kosmetické inspekce.

Pojistné

 • Hodnocení: 5.0
 • Kvalita: Premium
 • Popis: V perfektním nebo téměř mincovském stavu.
 • Obídka: Může mít nějaké velmi světlo použití
 • Obrazovka: jako nová
 • Hardware: Hardware 100% plně pracující, testován, kontrolován a vyčištěn: Všechny naše baterie jsou nejméně 80% nebo více.

Skvělý

 • Hodnocení: 4.0
 • Kvalita: Skvělá
 • Popis: Některá lehká škrábance můžete vidět pouze zblízka
 • Obrazovka: Světlé poškrábání, které nevidíte, když je obrazovka zapnutá
 • Obídka: Může mít nějaké velmi světlo použití
 • Hardware: Hardware 100% plně pracující, testován, kontrolován a vyčištěn: Všechny naše baterie jsou nejméně 80% nebo více.
apple, iphone, silver, premium, stav

Veletrh

 • Hodnocení: 3.0
 • Kvalita: Spravedlivá
 • Popis: Příznaky Weaar s mírnými škrábanci a oděrky.
 • Obídka: Ukáže známky použití
 • Obrazovka: Mírné škrábance s mírným opotřebením
 • Hardware: Hardware 100% plně pracující, testován, kontrolován a vyčištěn: Všechny naše baterie jsou nejméně 80% nebo více.

Popis

Jediným rozdílem mezi naším renoxem a renovovanou Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB a zbrusu nový je cena.

Naše reboxed iPhone 11 Pro Max je až o 40% levnější a také se podívejte na část. Navíc zasadíme 10 stromů pro každou z nich, který prodáváme, kromě placení za kompenzaci celoživotních emisí CO2.

Každý telefon s přezkoumání je TechCheckⓡ certifikován našimi interními inženýry pomocí naší přísné 70-bodové kontroly před odesláním a odesláním.

Nejlepší věc na Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB musí být jeho displej Super sítnice XDR. A nákup druhé ruky je skvělý způsob, jak si užít všechny výhody jeho trojité 12MP Ultra široké, široké a teleobjektivní kamery, aniž by vystřelil velké peníze pro zbrusu nový model.

Renaboovaná posádka se podařilo vystopovat malý počet tohoto vyhledávaného po 256 GB, 6.5 ”verze Apple iPhone 11 Pro Max 256 GB, které není snadné najít. Popadněte jednu, zatímco můžete.

 • 6.5palcový displej Super sítnice XDR s HDR a True Tone1
 • Texturované sklo a design z nerezové oceli
 • Voda odolná proti hloubce 4 metrů po dobu až 30 minut (IP68)
 • Kamery Triple 12MP (ultra široké, široké, teleobjektiv) s režimem portrétu, nočním režimem, automatické úpravy, inteligentní HDR a 4K video až 60 fps s prodlouženým dynamickým rozsahem
 • 12MP Truedepth Front Camera s režimem portrétu, inteligentní HDR, 4K video nahrávání až 60 FPS a Slo-Mo Video podpora pro 1080p při 120 fps
 • ID obličeje pro zabezpečenou ověřování a Apple Pay
 • Bionický čip A13 s nervovým motorem třetí generace
 • Životnost baterie: Přehrávání videa až 20 hodin; Přehrávání videa až 12 hodin (streamováno)
 • Bezdrátové nabíjení
 • Rychlý nabíjení s 18 W adaptéru

Udržitelnost

Když říkáme, že by nás skvělá technika neměla stát planeta, máme to na mysli. Proto jsme odhodláni dělat planetu dobře nulovou. Každý telefon v průměru emituje 79 kg uhlíku. Pro každý telefon prodáváme financování iniciativ, které doplňují uhlík tohoto zařízení z atmosféry. Přečtěte si více o naší udržitelnosti zde.

Pro toto zařízení

Emise CO2 79 kg odstraněny

Zabezpečení plateb

Google Pay Maestro Mastercard Union Pay Visa

Vaše platební údaje jsou zpracovávány bezpečně. Neukládáme údaje o kreditní kartě ani nemáme přístup k informacím o vaší kreditní kartě.

Vrácení peněz a záruky

Vrácení peněz a záruka politiky

Poslední aktualizace 16. července 2020 Děkujeme vám za nákup. Doufáme, že jste s nákupem spokojeni. Pokud však nejste z nějakého důvodu zcela spokojeni s nákupem, můžete nám jej vrátit za plnou náhradu, ukládat kredit nebo na burzu. Další informace o našich zásadách návratu naleznete níže.

Se vrací

Všechny výnosy musí být pošpiněny do třiceti (30) dnů od data nákupu. Všechny vrácené položky musí být v novém a nevyužitém stavu, přičemž všechny původní značky a štítky jsou připojeny. Kdykoli poté nabídneme náhradu nebo opravu. 30 dní začíná ode dne, kdy zákazník obdrží mobilní zařízení, pokud je z jakéhokoli důvodu vyměněna nebo opravena položka, nestartuje 30 dní. Zákazník má 30 dní ode dne, kdy telefon obdrží zpočátku na výměnu zrekonstruovaného mobilního zařízení, po těchto 30 dnech může být zařízení vráceno pouze k opravě. Pokud je produkt shledán vadný nebo vadný do 30 dnů od nákupu, nabídneme náhradu nebo plnou vrácení peněz za kupní cenu nižší náklady na poštovné

Proces návratu

 • Všechny zámky zabezpečení a rodičů
 • Vaše SIM karta
 • Paměťová karta (pokud je to možné)
 • Váš účet iCloud / Samsung / Google

Vrácení peněz

Žádné zboží by nám nemělo být vráceno, aniž by nás nejprve kontaktoval k autorizaci.

Po obdržení návratu a kontrole stavu vaší položky zpracujeme váš návrat nebo výměnu. Počkejte prosím alespoň dva (2) dny od přijetí vaší položky a zpracovat váš návrat nebo výměnu. Vrácení peněz může mít 1-2 fakturační cykly, aby se objevily ve výpisu z kreditní karty, v závislosti na vaší společnosti s kreditními kartami. Po zpracování návratu vás to oznámíme e.mailem.

Pokud je odesláno zboží správné a jak je popsáno a položka není jednoduše nutná nebo jste o tom změnili názor, pošlete položku zpět v původní podmínce, neotevřenou / nepoužívanou se všemi původními obaly včetně brožury TechCheck. Dokud budou tyto pokyny splněny do 30 dnů, vydáme vám plnou náhradu a vrátíme náklady na vrácení poštovného až po náklady na sledování Royal Mail, které byly podepsány.

Pokud jste nepravděpodobná událost, kterou jste obdrželi omylem nesprávného zboží. Pokryjeme návratové náklady na zboží až do maximálních nákladů na Royal Mail Tracked Returns 48.

Pokud neobdržíte zboží nařízené do 14 dnů od data, kdy vám byly odeslány, nebudeme vůči vám žádnou odpovědnost, pokud nás písemně písemně na kontaktní adresu problému do 24 dnů od data uvedené které zboží vám bylo odesláno

Ve všech případech vám budou jakékoli vrácení peněz obvykle provedeny stejnou metodou, kterou původně používali k zaplacení za váš nákup.

Pokud je zboží vráceno a je třeba jej vrátit, nebudou vráceny žádné další náklady. To zahrnuje, ale není omezeno na příslušenství pro technologické produkty a jakékoli náklady na poskytovatele sítě

Výjimky

U vadných nebo poškozených produktů nás prosím kontaktujte u zákaznického servisu na podporu@renoxed.CO níže pro zajištění vrácení peněz nebo výměny.

Upgrade baterie

Pokud jste pro zařízení vybrali upgrade baterie, bude to před odesláním předmětem dalšího 24hodinového času zpracování.

Otázky

Máte.li jakékoli dotazy týkající se našich zásad návratu, kontaktujte nás na adrese:

Záruka TechCheck

Relaboxed poskytne 12měsíční záruku jako standard založenou na specifikaci produktu a prodlouženou záruku, kterou zákaznický registry online.

Záruka se bude vztahovat pouze na chyby výrobce a nepokrývá následující:

 • Poškození způsobené kapalinou
 • Úmyslné poškození
 • Poškození způsobené upuštěním produktu nebo úmyslného špatného zacházení
 • Škody způsobené pokusem o opravu nebo přizpůsobení zařízení sami nebo třetí stranou, včetně útěku a odemknutí vězení.
 • Nesprávné použití příslušenství
 • Chyby nebo poškození, které mohou nastat v důsledku normálního opotřebení.g škrábance na dotykovou obrazovku
 • Životnost baterie. Nastavíme přijatelné minimální procento zdraví baterie na 80% kapacity původního výrobce.

Hodnoceno IP67 a odolnost proti vodě

 • Přestože jsou zařízení klasifikována jako hodnocena IP67, poškození vodou nebude pokryto naší zárukou pro jakékoli zařízení zakoupené skrze nás. Použití ve vodě je na uživateli a nebude pro nás přijata žádná odpovědnost, pokud by se během jeho používání v kapalině došlo k poškození vodou.

Doporučujeme, abyste si udržovali technickou kontrolu bez bezpečného. Požádali bychom vás, abyste to poskytli jako důkaz nákupu v případě nároku. Pokud potřebujete tuto záruku použít, kontaktujte nás v první instanci a uděláme, co můžeme, abychom pomohli podpořit@reboxed.CO

Vezměte prosím na vědomí, že záruka je účinná pouze od data počátečního nákupu. pokud jsou vydány výměny, záruka se restartuje od data návratnosti/výměny, je platná pouze od data počátečního nákupu po dobu maximálně 15 měsíců a Neopatří se.

Jakékoli výnosy, které nejsou vadné nebo kde kupující změní názor.

Pokud je na vašem zařízení provedena jakákoli oprava nebo změna bez předchozího souhlasu, vaše záruka se automaticky stane neplatným, včetně jakýchkoli dalších rozšíření, které jste zakoupili. Pokud je vaše záruka neplatná, nebudete mít nárok na vrácení peněz za prodloužení nebo upgrady, za které byly zaplaceny.

Baterie pro jakékoli zařízení bude pokryta pouze 90denní zárukou, protože se jedná o spotřební součást. Pokud se zjistí, že baterie je příčinou chyby, jako je vaše zařízení, nahradíme vaši baterii. Všechna naše zařízení budou mít při prodeji nejméně 80% kapacity baterie výrobce. Baterie iPhone by měla trvat 3 roky s průměrným použitím.

Prodloužení záruky TechCheck

Prodloužení záruk podléhá výše uvedeným záručním podmínkám. Prodloužení záruky nabízí pouze zvýšenou délku vašeho krytu. Rozšíření záruk nelze zakoupit po zakoupení zařízení, prodloužení záruky lze zakoupit pouze u zařízení při pokladně. Vaše prodloužení záruky nelze převést na jiné zařízení.

Pokud nárokujete na svou záruku. Náhradní zařízení nebo opravy drží zbytkovou záruku, kterou jste na svém účtu zůstali, pokud máte delší než 6 měsíců. Pokud ne, bude na vašem opraveném nebo vyměněném zařízení poskytnuta minimálně 6 měsíců, protože vaše zbytková doba záruky je kratší než 6 měsíců.

Jak nárokovat?

Pokud byste chtěli požadovat svou záruku, pošlete e.mail na e.mail.CO s kopií e.mailu s potvrzením objednávky a popisem viny a důvodu pro nárok. Naším cílem je reagovat na všechny zprávy do 24 hodin s výjimkou víkendů a svátků. Nezahrnujeme přerušení podnikání také známé jako časová ztráta, následná ztráta a ztráta zisku v důsledku poruchy zařízení nebo nárokem na vaši záruku.

Všechny záruky na zařízení jsou přísně pro spotřebitele.

iPhone 11 červená 256 GB

Koupit iPhone 11 s barvou FaceTime a záruky: Červená kapacita: 256 GB RAM: 4 GB LPDDR4X Velikost a hmotnost: 6.84 uncí (194 gramů) Displej: 6.1.palcový (diagonální) Čip: A13 Bionic Chip Camera: Dual 12MP Ultra široký a široký kamer ultra široký: ƒ/2.4 clona, ​​široká: ƒ/1.8 Video nahrávání clony: 4K nahrávání videa při 24 FPS, 30 FPS nebo 60 FPS Truedepth Camera: 12MP Camera ƒ/2.2 ID obličeje clony: Povoleno Truedepth Camera pro rozpoznávání obličeje SIM karta: Dual SIM (Nano-SIM a ESIM) Baterie: 3110 Mah li-ion

Poznámka: Všechny jsou ovlivněny kvůli rychlé změně směnných kurzů. Znovu potvrďte přidání objednávky. Děkuji. Volání. WhatsApp: 0332-3640453 nebo nám pošlete e-mail: info@applestore.pk

Popis

iPhone 11 červená 256 GB

Apple 10. září 2019 představil iPhone 11, jeho nový vlajkový smartphone, který nabízí řadu výkonných funkcí za dostupnou cenovku. Prodáno spolu s dražšími iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max, bude iPhone 11 perfektní pro většinu lidí perfektní.

IPhone 11 vyhrazuje iPhone XR a má 6.1-palcový LCD displej, že Apple nazývá „displej s kapalinou HD HD.„Je vybaven rozlišením 1792 x 828 při 326PPI, poměr kontrastu 1400: 1, maximální jas 625 nits, opravdový tón pro úpravu vyvážení bílé k okolnímu osvětlení a široké barvy pro pravdivé barvy barvy.

Stejně jako iPhone XR, iPhone 11 nezahrnuje 3D touch, místo toho pomocí haptického dotyku. Haptický dotyk je podporován napříč iOS 13, ale postrádá tlakovou citlivost 3D dotyku.

Design moudrý, iPhone 11 má skleněné tělo, které je dodáváno v šesti různých barvách: bílá, černá, žlutá, (produkt) červená, fialová a zelená. Poslední dvě barvy jsou nové v roce 2019.

Systém fotoaparátu odlišuje iPhone 11 od XR, přičemž Apple představuje novou kameru s duálním objektivem, která je vylepšením oproti předchozí kameře s jedním objektivem. Nastavení fotoaparátu obsahuje standardní širokoúhlý fotoaparát a novou ultra širokoúhlý fotoaparát s zorným polem 120 stupňů. Na rozdíl od iPhone 11 Pro a Pro Max neexistuje žádný objektiv Telephoto Camera.

Rozhraní fotoaparátu na iPhone 11 bylo přepracováno pohlcujícím zážitkem, který vám umožní vidět a zachytit oblast mimo rámeček pomocí ultra širokoúhlé kamery, pokud je to žádoucí. Je podporováno 2x optické přiblížení, stejně jako digitální přiblížení až do 5x.

Smart HDR novou generace využívá strojové učení k zachycení přirozenějších obrázků se vylepšeným zvýrazněním a stínovými detaily a v iOS 13.2, Apple zavádí funkci hluboké fúze, která používá pokročilé techniky strojového učení pro zpracování fotografií po pixelech, optimalizaci textury, detailů a hluku. Celkově vzato, iPhone 11 nabízí mnoho vylepšených fotografických schopností oproti XR.

4K nahrávání videa s rozšířeným dynamickým rozsahem je k dispozici při 24, 30 nebo 60fpps a obě kamery v iPhone 11 lze použít pro nahrávání videa, přičemž živé výměny je k dispozici pomocí jednoduchého klepnutí.

Režim videa QuickTake umožňuje podržet tlačítko Shatter v aplikaci kamery pro automatické nahrávání videa s sledováním předmětu a funkce zvuku zvětšení odpovídá zvuku s videohovořením pro více dynamického zvuku.

Systém kamer s cílem dopředu byl aktualizován novou 12-megapixelovou kamerou a zrychlením ID obličeje až o 30 procent a schopnost pracovat z více úhlů. Poprvé podporuje video 120 FPS SLO-Mo, což uživatelům umožňuje zachytit Slo-Mo selfies, aka „Slofies.„Truedepth Camera také podporuje inteligentní HDR příští generace pro přirozeně vypadající fotografie a může nahrávat 4K video při 60 FPS.

Uvnitř iPhone 11 je A13 Bionic 7-nanometrový čip spolu s nervovým motorem třetí generace. Apple říká, že A13 Bionic je nejrychlejší čip vůbec ve smartphonu s 20 procenty rychlejším procesorem a GPU než A12. Nové akcelerátory strojového učení umožňují CPU poskytovat více než 1 biliony operací za sekundu a neurální motor je rychlejší než kdy jindy pro analýzu fotografií a videa v reálném čase.

Cena Apple iPhone 11 v Pákistánu

VariantsPricepta StatesStore

IPhone 11 nabízí vynikající kamery, rychlý výkon a vynikající výdrž baterie za dostupnou cenu

Tom’s Guide Verdict

IPhone 11 přináší vynikající kamery, rychlý výkon a vynikající výdrž baterie, což z něj dělá iPhone, aby si koupil mnoho lidí, zejména poté, co Apple cenu opět snížil.

Klady

 • Přesvědčivá ultra široká kamera
 • Nový noční režim je vynikající
 • Dlouhá životnost baterie
 • Rychlý A13 Bionický procesor

Nevýhody

 • – Rychlá nabíječka není zahrnuta
 • – Pouze 64 GB úložiště
 • – LTE o něco pomalejší než iPhone 11 Pro

Proč můžete věřit Tomovu průvodci?

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Díky snížené ceně zůstává iPhone 11 jedním z nejlepších telefonů za peníze. Nyní na 499 po uvedení na trh iPhone 13 stojí nový iPhone o 200 méně než iPhone 13 Mini a 300 méně než iPhone 13. Pokud vám však nevadí dvouletý hardware, iPhone stále poskytuje téměř vše, co potřebujete ve smartphonu. Kamery jsou velmi dobré, díky ultralehké čočce a nočnímu režimu pro lepší nízko-osvětlený výkon.

Jak uvidíte v naší plné recenzi iPhone 11, Apple zvýšil ante s větší kvalitou nahrávání videa a zároveň poskytoval vynikající výdrž baterie. V 799 je iPhone 12 skvělou volbou s jeho 5G podporou a ještě rychlejším A14. Ale pokud máte rozpočet, iPhone 11 je Nejlepší telefon Pro vás a je to jeden z nejlépe odemčených iPhonů, pokud se nechcete zavázat k dopravci.

Poznámka editora: Pokud máte potíže s rozhodováním, který telefon koupit, podívejte se na naše srovnání iPhone 13 vs. iPhone 11, stejně jako naše recenze iPhone 13.

Recenze iPhone 11: Datum ceny a vydání

IPhone 11 byl v prodeji září. 20, 2019 za počáteční cenu 699 za 64 GB úložiště nebo 29.12 za měsíc. To bylo o 50 méně než debutová cena iPhone XR. Apple od té doby snížil cenu iPhone 11 a odhodil iPhone XR ze své sestavy, když žijeme ve světě iPhone 13. IPhone 11 můžete získat v těchto dnech 499 a pokud obchodujete s iPhone v Apple, můžete dále snížit náklady.

Nové telefony iPhone zvyšují spuštění úložiště na 128 GB, ale iPhone 11 je relikvie dnů, kdy si Apple myslel, že 64 GB úložiště bylo dost dobré. Můžete upgradovat na 128 GB model iPhone 11 pro 50 navíc.

Pro Spojené království si můžete koupit iPhone 11 z webu Apple, kde debutoval za 729 GBP, 779 GBP, 879 GBP za verze 64 GB, 128 GB a 256 GB úložiště. Pro srovnání, to bylo asi o 20 liber nižší než vstupní úroveň zahájení ceny iPhone XR, což je nepochybně sleva, ale ubohý. V těchto dnech platí britští nakupující 489 GBP za iPhone 11.

Podívejte se na naši stránku iPhone 11 nabídek pro nejnovější prodej a slevy.

Recenze iPhone 11: specifikace

Řádek 0. Buňka 0Počáteční cenaprocesorRAMÚložný prostorMicroSD?Zadní kameryPřední kameryVoděodolnostVelikost baterieŽivotnost baterie (HRS: Mins)VelikostHmotnostBarvy
iPhone 11
699
A13 Bionic
Neznámý
64 GB, 256 GB, 512 GB
Ne
12-MP široký (f/1.8) a ultra široký 12 mp (f/2.4)
12-MP (f/2.2)
Až 2 metry po dobu 30 minut
Neznámý
11:16
5.94 x 2.98 x 0.33 palců
6.84 uncí
Černá, zelená, žlutá, fialová, bílá, produkt červená

Recenze iPhone 11: Návrh

Design iPhone 11 je kombinací známého a čerstvého. Přední a boky jsou do značné míry Samesies s iPhone XR, doplněné o zářez nahoře, hliníkovým pásem a poněkud robustními rámy (alespoň ve srovnání s iPhone 11 a nejlepšími telefony Android).

Znamení Telltale, že máte nový iPhone, je nadrozměrná duální kamery na zádech, umístěné na matném skleněném náměstí. Čočky mi připomínají robotické oči. Zbytek skla má lesklý povrch, takže tato záplata fotoaparátu poskytuje zajímavý kousek kontrastu. (IPhone 11 Pro je na zadní straně celé matné sklo.)

Líbí se mi barvy pro iPhone 11, které mají omezenější vibraci než Technicolor Rainbow, která tvořila sestavu iPhone XR. Mezi více ztlumené odstíny patří máta zelená, světle žlutá a světle levandule fialová. Můžete si také vybrat zezadu, bílou a produkt červené.

Největší změna designu na iPhone 11 je to, co nevidíte. Apple tvrdí, že tento telefon má nejnáročnější sklo-přední a vzadu-jakéhokoli smartphonu, díky procesu výměny duální ionty. Někteří majitelé iPhone 11 si stěžovali na snadno poškrábané displeje, ačkoli jsme si nevšimli žádných škrábanců na naší revizní jednotce. Přesto však budete chtít investovat do chrániče obrazovky iPhone 11 nebo iPhone 11.

Toto zařízení má také odolnost proti vodě s hodnocením IP68, což znamená, že vydrží 2 metry vody po dobu 30 minut a je jedním z nejlepších vodotěsných telefonů venku. IPhone XR by mohl udělat pouze 1 metr. IPhone 11 pro to do 4 metrů, ale to je stěží důvod utratit další těsto.

V 5.94 x 2.98 x 0.33 palců a 6.84 uncí, iPhone 11 je totožný s velikostí a hmotnosti iPhone XR. To vloží telefon mezi 5.8palcový iPhone 11 Pro a 6.5-palcový iPhone 11 Pro Max, což mi připadá šťastné médium, pokud jde o pohlcující prohlížení a možnost používat telefon jednou rukou.

Recenze iPhone 11: Displej a zvuk

Displej tekuté sítnice IPhone 11 je stále 6.1 palce jako iPhone XR se stejným rozlišením 1792 x 828. A náš názor na tento panel zůstává nezměněn. Je to fantastické pro LCD, s zářivými barvami a vynikajícím jasem, ale není to OLED-velký.

Při sledování scény od Stranger Things doručily obrazovku LCD i iPhone 11 Pro OLED bohaté barvy a jemné detaily, ale úhly sledování byly na iPhone 11 užší úhly. OLED panel Pro je také dodáván černé černochy, což vede k lepšímu kontrastu.

V našich laboratorních testech se nový iPhone obrátil na solidní výsledky. Displej se zaregistroval 652 nits jasu, což je lepší než 589 nits iPhone XR. Tento panel také zaregistroval 113% barevného gamut SRGB. To bledne ve srovnání s některými telefony s OLED displeji; Například Galaxy S10 získala 208.2%, OnePlus 7 Pro 180%. Je však důležité si uvědomit, že Apple záměrně vyladí své displeje, aby nenabízel přesycené odstíny.

A to je také jedna přesná obrazovka. LCD iPhone 11 se obrátilo v hodnocení Delta-E 0.22 (0 je perfektní). Galaxy S10 byla o něco horší s 0.38.

Pokud jde o zvuk, nový prostorový zvuk iPhone 11 poskytuje širší zvukovou scénu, kompletní s podporou Dolby Atmos. A na okamžik jsem si myslel, že jsem v kině, když jsem sledoval přívěs pro Johna Wicka 3. Jasně jsem slyšel, jak se sklo rozbije doleva a vpravo ode mě, když se rozbilo na obrazovce, a každá výstřel se ozval mým mozkem (k lepšímu nebo horšímu).

Nový iPhone také poskytl robustnější zvuk, když jsem poslouchal Weezerova „Take On Me“ vedle sebe s Galaxy Note 10. Porovnání znělo Tinnierovo sluchátko Samsung.

Recenze iPhone 11: Kamery

Kamery Apple iPhone nedávno vzaly zadní sedadlo na jako Google Pixel 3, Huawei P30 Pro a Galaxy S10. IPhone XR doslova nemohl držet svíčku na Pixel 3 za slabého světla v našem fotoaparátu v přízemí. Jaký je rozdíl iPhone 11.

Podívejte se na tento obrázek květiny a vázy na výstřelu v téměř tmě. Obrázek z loňského ročníku iPhone XS je tlumená blob okvětních lístků, zatímco v novém výstřelu iPhone můžete rozeznat jednotlivé okvětní lístky a barvy (i když existuje znatelný hluk).

Díky novému širokému senzoru fotoaparátu se 100 procentním zaostřovacím pixely a chytřejším softwarem dělá iPhone 11 mnohem lepší snímky práce v malém až žádném světle. A noční režim se automaticky kope, takže jej nemusíte aktivovat nebo klepnutím na to, jak to děláte s konkurencí Android. S iPhone 11 máte při střelbě stabilní telefon stabilní až 3 sekundy.

Pro tento výstřel jsme nepotřebovali noční režim na iPhone 11 nebo Pixel 3. IPhone 11 v tomto případě triumfoval, protože dodával celkový obrázek jasnější, zejména v režijních světelch. Na fotografii iPhone 11 můžete také rozeznat více podrobností ve vlasů.

Další velké vylepšení pochází z nové 12-MP fotoaparátu iPhone 11, která se připojuje ke standardnímu 12-MP kameře. Tato funkce vám umožní zapadnout až čtyřikrát více scény, aniž byste museli zálohovat, díky zornému pole 120 stupňů. V chytrém tahu vám přepracované rozhraní fotoaparátu poskytne plíživý náhled toho, co byste mohli do rámu vtlačit, pokud jste zaútočili na ultralehkovou čočku.

Na této fotografii pořízené v Bryant Parku v zataženém dni s iPhone 11 a Galaxy Note 10, poznámka 10 přináší celkově jasnější snímek. Tráva je rozhodně živější zelená. Existují i ​​další aspekty, které způsobují, že ulta celostátní výstřel iPhone 11 vypadá lépe, včetně ostřejších detailů a menšího zkreslení směrem k okrajům rámu, ale v tomto případě dávám přednost obrázku poznámky.

Apple také posouvá inteligentní HDR na další úroveň v iPhone 11, protože strojové učení může pochopit, co je předmětem, a ponechat si detaily, které chcete v obličeji, při zachování stínů.

V tomto portrétu mého kolegy Shaun vypadá jeho tvář teplejší a můžete snáze rozeznat jemnější linie v čele. Výstřel z poznámky 10 vypadá vyplaveno. Obraz iPhone 11 však náhodně odřízl kus Shaunovy hlavy na pravé straně.

Moje jediná hrozba s iPhone 11 a pořizování portrétů je, že vás to dále odsuzuje od vašeho předmětu než iPhone 11 Pro a 11 Pro, protože běžný iPhone 11 postrádá teleobjektiv. Takže budete muset jít k vašemu předmětu, nebo jen přijmout více pozadí v rámečku.

Jedinou fotografií, která mě získala s fotoaparátem nového iPhone versus poznámka 10 je tento cookie. Fotografie iPhone 11 zachycuje prakticky každý kout a lebka a MMS opravdu pop, zatímco pic Galaxy Note 10 vypadá poněkud vyplavené a příliš jasně.

Nezahrnuji zde mnoho srovnání versus Pixel 3 Google, protože Pixel 4 je na cestě, ale myslel jsem si, že tento květinový výstřel pořízený s 2x digitálním zoomem s oběma telefony byl zajímavý. Shot iPhone 11 přináší realističtější barvy vzhledem k podmínkám osvětlení. Přesto někteří mohou upřednostňovat fotografii Pixel 3 kvůli tmavším okvětním lístkům a mírně ostřejším detailům.

S iOS 13, iPhone 11 nabídl funkci hluboké fúze pro provádění zpracování fotografií pixel-by-pixel, aby poskytoval ještě více podrobností a lepších textur spolu s menším hlukem. Opět nemusíte aktivovat samostatný režim; bude to jen nakopat, až budete uvnitř a je tu slušné množství světla.

Do testu jsme provedli hlubokou fúzi pomocí iPhone 11 Pro s beta verzí iOS 13.2 a zjistili, že došlo k jemnému zlepšení. (Deep Fusion funguje stejně na běžném iPhone 11.) Vezměte výše uvedený portrét mého kolegy Henryho; V jeho obočím a vlasech můžete rozeznat více podrobností, ale jeho svetr vypadá téměř stejně napříč oběma výstřely.

Recenze iPhone 11: nahrávání videa

a více výrobců smartphonů zvyšuje svou videohru a Apple vyšel houpající se 4K podporou pro obě své kamery při 60 FPS. Apple navrhl kamery iPhone 11 tak, aby nabídla rozšířené dynamické rozsah, aby dosáhlo lepšího zvýraznění a hladšího pohybu pomocí filmové stabilizace.

Apple se rozhodl dát videografům schopnost natáčet stejné kvalitní video pomocí buď čočky při zachování barvy a expozice, i když procházíte situacemi trikového osvětlení.

Abych se testoval video schopnosti telefonu, šel jsem po štěrkové cestě na parkové stezce a zjistil jsem, že mezi novým iPhone a Galaxy Note 10 neexistuje žádná soutěž. Ačkoli kamery Samsung produkovaly živější zelené, barvy nebyly realistické a ve záběrech iPhone 11 získáte více gradace barvy a kontrastu. Podrobnosti můžete také rozeznat v okolní trávě a listech ve videu iPhone 11. Poznámka 10 měla také o něco větší potíže s odlevem objektivu.

Aby se natáčení videa cítilo integrovanější s fotografováním, Apple přepracoval rozhraní fotoaparátu iOS 13, takže můžete snadno zachytit videa Quicktake. Stačí držet tlačítko Shutter a začnete natáčení videa. Poté zasunete prst doprava, abyste pokračovali v natáčení tohoto klipu. Nebojte se, pokud stisknete závěrku a potom kloužete doleva, můžete stále dělat zachycení statických obrázků.

Recenze iPhone 11: Přední kamera

Dalo by se říci, že přední kamera 7-MP iPhone XR byla napadena selfie, ale iPhone 11 to napraví ostřejším senzorem 12 mp s širším zorným polem. Klepnutím můžete zapojit širší úhel nebo můžete jednoduše otočit telefon do režimu krajiny a široký pohled se zapne automaticky, což je inteligentní implementace.

Ale jedna z přední kamery, o které všichni mluví s novým iPhone, je „Slofies“, což jsou videa SLO-Mo Selfie natočená na 120 FPS. Nevím, jestli se jméno vzlétne, ale je to zábavná funkce pro ty, kteří chtějí přidat nějaké drama do selfies.

Pro kopy jsem si vzal Slofie, zatímco jsem se snažil vyrobit košík na příjezdové cestě za hlavou. Apple usnadňuje editační software zpomalit jen kousky, které chcete. Neřeknu vám, kolik jich trvalo, než se košík stane, ale líbí se mi detail ve výstřelu, zejména v oblacích za mnou.

Pro běžná videa selfie můžete natáčet ve 4K až 60 FPS, i když chcete stejný rozšířený dynamický rozsah nabízený zadními kamerami iPhone 11, budete muset držet s 30 FPS.

Recenze iPhone 11: Výkon

Apple již měl nejrychlejší CPU v telefonu v době vydání iPhone 11 a ten telefon A13 Bionic Processor rozšířil vedení společnosti. (Bionic A14 v aktuální sestavě iPhone 12 je ještě rychlejší.) Apple tvrdí, že čip A13 nabízí o 20 procent rychlejší výkon napříč svým předchůdcem, včetně CPU, grafiky a strojového učení.

Hra Grimvalor hrál na novém iPhone hedvábně, když jsem hackoval, sekl a dvojitě skočil přes tuto platforma pro postranní porovnávání. Nevšiml jsem si žádné škytavky ani s více nepřáteli na obrazovce. Také jsem si užil hraní Angry Birds AR; Mohl jsem vstát opravdu blízko prasat, než jsem hodil výstřel z praku a nevšiml jsem si koktání, když jsem chodil po úrovni.

Na Geekbench 5, benchmark, který měří celkový výkon, iPhone 11 zaznamenal jednojádrovou značku 1 333 a vícejádrové skóre 3 251, ve srovnání s 736 a 2 691, pro Galaxy Note 10 Plus plus. OnePlus 7 Pro zasáhl 744 a 2 802 při stejném testu.

Pokud jde o výkon grafiky, iPhone 11 zaostal za špičkovými telefony Android v aplikaci 3Dmark Benchmark. Na Slingshot Extreme Metal Part of test, iPhone 11 skóroval 5 785 na Slingshot extrémní neomezený test. Pro srovnání, poznámka 10 skóroval 6 295 a OnePlus 7 6 375.

Také jsme spustili lavičku GFX, což je další měřítko grafiky, a tentokrát ji iPhone 11 rozdrtil. Na testu Aztech Ruins High Tier Offscreen zasáhl iPhone 11 1481 snímků (23 fps) ve srovnání s 1 058 snímky (16 fps) pro Galaxy Note 10. V normální verzi stejné úrovně stejného testu zasáhl iPhone 11 4 366/67.9 FPS versus Galaxy Note 10’s 1 486/23 FPS.

Pro testování výkonu v reálném světě jsme použili aplikaci Adobe Rush k úpravě 4K videa a poté jsme jej překonali na 1080p. IPhone 11 trvalo jen 45 sekund, což je překvapivě asi tak rychle jako loňský výsledek iPhone XR. Tentokrát však stále kouří soutěž Android, protože poznámka 10 plus trvala 1:34.

Recenze iPhone 11: životnost baterie

IPhone 11 nabízí velmi dobrou vytrvalost. Při testu baterie Tom’s Guide, který zahrnuje nepřetržité surfování na webu nad 4G při 150 nits jasu obrazovky, trvala baterie iPhone 11 v průměru 11 hodin a 16 minut. Můžete vidět, jak se sestava iPhone celkově dařila v našem průvodci výdrž baterie iPhone 11.

Pro srovnání, Galaxy S10 zasáhl 10:35 a Galaxy S10 Plus trval 12:35. OnePlus 7 Pro byl mnohem dále za pouhých 9:31. IPhone 11 Pro Max trval o něco déle než iPhone 11 s průměrnou dobou 11:54, ale menší iPhone 11 Pro trval průměrně 10:24.

Bohužel, i když můžete rychle nabíjet iPhone 11, nedostanete rychlou nabíječku v krabici jako nyní s iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Tyto telefony vyšší end přicházejí s nabíječkou 18 wattů. Pokud tedy chcete odcizit až 50% za asi 30 minut, budete muset zaplatit 25 za 18 wattovou nabíječku plus dalších 19 za USB-C na Lightning Cable. Vypískat.

IPhone 11 Recenze: Bezdráto

Apple přeskakuje 5G síťové sítě pro iPhone 11, což je bummer, protože vám chybí rychlosti planoucího nabízeného telefony, jako je Galaxy S10 5G, která může jít tak vysoko jako gigabit za sekundu. Sítě 5G se stále staví a modemy, které podporují více 5g pásů, právě zasáhnou trh. Přesto, pokud chcete skutečný iPhone odolný proti budoucnosti, možná budete chtít počkat na iPhone 12.

IPhone 11 podporuje 4G LTE, která nabízí slušný výkon, ale ne stejné rychlosti jako iPhone 11 Pro a 11 Pro Max. Proč? Protože zatímco nový iPhone má 2x 2 MIMO antény, modely iPhone 11 Pro nabízejí 4×4 MIMO pro lepší výkon.

Na nejrychlejší.Čistá aplikace, iPhone 11 doručila průměrnou rychlost stahování 13 Mbps přes síť T-Mobile na stejném místě v New Jersey, ve srovnání s 15 Mbps pro iPhone 11 Pro Max. Rychlost nahrávání byla podobný příběh, přičemž průměrně 5 iPhone 11.4 Mbps na iPhone 11 Pro Max’s 6.1 Mbps. To není velký rozdíl v rychlosti.

Jednou z jedinečných bezdrátových funkcí na iPhone 11 je nový čip U1 pro prostorové povědomí, který používá ultra širokopásmovou technologii. S tímto čipem může iPhone přesně určit umístění jiných zařízení s podporou U1; Prozatím to znamená jen další sluchátka iPhone 11 a čip U1 původně prospívá v tomto bodě jen Airdrop. Směřujete směrem k jinému iPhone 11, pak můžete soubory sdílet efektivněji, než jste mohli dříve.

Říká se, že Apple má v dílech sledovač objektů Airtags, aby lépe využil čipu U1. To by přímo zpochybnilo nejlepší klíčové vyhledávače, které vytvořili dlaždici a další.

iPhone 11 vs. iPhone 11 Pro vs. iPhone 11 Pro Max

Pokud jste na plotě o tom, který iPhone koupit, jedná se o některé pozoruhodné rozdíly mezi různými modely společnosti Apple. Největší? IPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro stojí více než iPhone 11, a to i s těmi modely dostupnými za méně, kde jsou stále v prodeji. (Žádný pro model Pro není u Apple uveden žádný model.) A pro tuto prémii získáte třetí zadní kameru pro teleobjektivní zoom, vysoce kvalitní OLED displeje, rychlou nabíječku v krabici, o něco lepší odolnost proti vodě a zippier LTE.

To všechno stojí za prémii? Je to pro mě, ale pochybuji, že to bude pro většinu. Podívejte se na náš iPhone 11 vs. iPhone 11 Pro vs. 11 Pro Max FAMEF-OFF pro více informací.

Recenze iPhone 11: Verdikt

IPhone 12 balí ještě lepší kamery, displej OLED a rychlosti 5g a zůstává v prodeji za sníženou cenu. Specifikace iPhone 13 jsou ještě působivější. Ale iPhone 11 zůstává dobrým telefonem pro ty, kteří chtějí utratit méně.

S iPhone 11 stále získáte jasnou a barevnou obrazovku, dobrý výkon, vynikající kvalitu obrazu a dlouhou výdrž baterie. Jediné údery proti iPhone 11 jiné než novější telefony v sestavě Apple jsou jeho skromné ​​64 GB úložiště v základním modelu a že rychlá nabíječka stojí navíc.

Appleův dvouletý iPhone, který je stále k dispozici jako varianta s nižšími cenami, představující kameru s dvojitou objektiv, řadu barevných možností a další.

Na první pohled

 • IPhone 11 byl představen v září 2019 a Apple jej pokračoval v prodeji jako s nízkou cenou spolu s následnými generacemi iPhone a klesl na 499 se spuštěním sestavy iPhone 13. IPhone 11 má 6.1-palcový displej, kamera s duálním čočkou a bionický čip A13.

iPhone 11

 • Zadní kamera s dvojitým objektivem
 • Ultra široké a široké čočky
 • 6.1 „Displej kapaliny sítnice
 • Noční režim
 • Dolby Atmos
 • odolné sklo
 • Nové barvy

Obsah

 • Zobrazit
 • Haptický dotek
 • A13 Bionic
 • Neurální motor
  • RAM a úložný prostor
 • Truedepth Camera and Face ID
 • Zabezpečení a soukromí tváře ID
  • Specifikace kamery Truedepth
  • Slofies
  • Animoji a Memoji
 • Zadní kamery
 • Noční režim
  • Režim portrétu
  • Osvětlení portrétu
  • Další funkce fotoaparátu
  • Výukové programy kamery
  • Video schopnosti
  • Rychlé provazení
 • Životnost baterie
 • Rychlé nabíjení
  • Bezdrátové nabíjení
 • Připojení
 • Gigabit LTE
  • Podpora duálního SIM
  • Ultra širokopásmové připojení
  • Bluetooth a Wi-Fi
  • GPS a NFC
 • iPhone 11 jak tos
 • Průvodce přehledem iPhone
 • Časová osa iPhone 11
 • Apple představil iPhone 11 v září 2019 a byl k dispozici jako nízkonákladová možnost po několik let poté, ale iPhone 11 byl od té doby přerušen a již není k dispozici od Apple.

  IPhone 11 vystřídal iPhone XR a má 6.1-palcový LCD displej, který Apple nazývá „displej s kapalinou HD HD.„Je vybaven rozlišením 1792 x 828 při 326ppi, poměr kontrastu 1400: 1, maximální jas 625 nits, opravdový tón pro úpravu vyvážení bílé k okolnímu osvětlení a širokou barevnou podporu pro barvy v pravém životě.

  Stejně jako iPhone XR před IT a dalšími nedávnými modely iPhone, iPhone 11 nezahrnuje 3D dotyk, místo toho pomocí Haptic Touch. Haptický dotyk je podporován napříč iOS, ale postrádá tlakovou citlivost 3D dotykové funkce Apple, který byl dříve podporován.

  Design moudrý, iPhone 11 má skleněné tělo, které je dodáváno v šesti různých barvách: bílá, černá, žlutá, (produkt) červená, fialová a zelená.

  IPhone 11 nevypadá moc jinak než iPhone XR, který mu předcházel, ale v době úvodu iPhone 11 Apple uvedl, že byl vyroben z nejtěžšího skla v smartphonu v té době a nabídl zlepšený odolnost proti vodě (IP68 ), který se stal standardem pro iPhony, zvyšuje celkovou trvanlivost. Prostorový zvuk nabízí pohlcující zvukový zážitek a je podporován Dolby Atmos.

  I když se nemůže shodovat s nejnovějšími iPhony Apple, kamerový systém na iPhone 11 jej odlišuje od XR, přičemž Apple zavádí novou kameru s duálním objektivem, která byla zlepšením oproti předchozí kameře s jedním objektivem. Nastavení fotoaparátu má standardní širokoúhlý fotoaparát a ultra širokoúhlý fotoaparát s zorným polem 120 stupňů. Na rozdíl od větších telefonů Pro a Pro Max v nedávných sestavách společnosti Apple není na iPhone 11 objektiv teleobjektivu fotoaparátu 11.

  Apple říká, že ultra širokoúhlý fotoaparát zachycuje čtyřikrát více scény než standardní široký objektiv, takže je ideální pro fotografie krajiny, obrázky architektury, těsné záběry a další. Obě kamery spolupracují, aby umožnily režim portrétu pro lidi, domácí mazlíčky, objekty a další, upgrade nad iPhone XR, která podporovala pouze výstřely osoby v režimu portrétu.

  Rozhraní fotoaparátu na iPhone 11 bylo přepracováno pohlcujícím zážitkem, který vám umožní vidět a zachytit oblast mimo rámec pomocí ultra širokoúhlé kamery, pokud je to žádoucí. Je podporováno 2x optické přiblížení, stejně jako digitální přiblížení až do 5x.

  Apple přidal nový noční režim, který je navržen tak, aby využíval možnosti zpracování iPhone a nový širokoúhlý senzor kamery pro zachycení ostrých, jasných a jasných fotografií i za velmi slabé osvětlení, podobně jako režim nočního dohledu na zařízeních Google Pixel.

  Smart HDR novou generace využívá strojové učení k zachycení přirozenějších obrázků se vylepšeným zvýrazněním a stínovými detaily a v iOS 13.2, Apple představil funkci hluboké fúze, která používá pokročilé techniky strojového učení pro zpracování fotografií po pixele. Celkově vzato, iPhone 11 nabídl mnoho vylepšených fotografických schopností oproti XR a zůstává o dva roky později schopným fotografováním o dva roky později.

  4K nahrávání videa s rozšířeným dynamickým rozsahem je k dispozici při 24, 30 nebo 60fpps a obě kamery v iPhone 11 lze použít pro nahrávání videa, přičemž živé výměny je k dispozici pomocí jednoduchého klepnutí.

  Režim videa QuickTake umožňuje podržet tlačítko Shatter v aplikaci kamery pro automatické nahrávání videa s sledováním předmětu a funkce zvuku zvětšení odpovídá zvuku s videohovořením pro více dynamického zvuku.

  Systém kamer s orientací vpředu byl aktualizován s 12megapixelovou kamerou a vytvořil ID obličeje až o 30 procent rychleji a mohl pracovat z více úhlů. Poprvé to přidalo podporované pro 120 fps Slo-Mo Video, což uživatelům umožňuje zachytit Slo-Mo selfies, aka „Slofies.„Truedepth Camera také podporuje inteligentní HDR příští generace pro přirozeně vypadající fotografie a může nahrávat 4K video při 60 FPS.

  Uvnitř iPhone 11 je A13 Bionic 7-nanometrový čip spolu s nervovým motorem třetí generace. Apple uvedl, že na svém zavedení byl A13 Bionic nejrychlejším čipem v smartphonu s 20 procenty rychlejším CPU a GPU než A12. Akcelerátory strojového učení v A13 umožňují CPU poskytovat více než 1 biliony operací za sekundu a nervový motor je rychlejší než v předchozích žetonech pro analýzu fotografií a videa v reálném čase.

  Pokud jde o výdrž baterie, iPhone 11 trvá o hodinu déle než iPhone XR. Podporuje až 17 hodin přehrávání videa, až 10 hodin přehrávání videa a 65 hodin přehrávání zvuku, i když neodpovídá výdrži baterie některých modelů Apple větších iPhone pro iPhone. Rychlé nabíjení je k dispozici, ale iPhone 11 je dodáván pouze s kabelem USB-C na blesk, a proto je pro rychlé nabíjení vyžadováno další vybavení.

  IPhone 11 má čip Intel Modem s Gigabit-Class LTE, 2×2 MIMO a LAA, Wi-Fi 6 podpora (802.11AX) s 2×2 MIMO, Bluetooth 5.0, Dual-SIM s ESIM a ultra širokopásmový čip navržený jablkou, který zlepšuje prostorové povědomí a umožňuje lepší indoor sledování. V iOS 13.1, čip získal podporu pro směrově vědomé návrhy pro Airdrop, takže můžete soubory uložit na osobu, na kterou nasměrujete svůj iPhone na.

  POZNÁMKA: Viz chyba v tomto kole nebo chcete nabídnout zpětnou vazbu? Zašlete nám e.mail zde.

  Jak nakupovat

  Jak koupit iPhone 11

  IPhone 11 je k dispozici z online obchodu Apple, maloobchodních místech Apple a maloobchodních prodejnách třetích stran. IPhone 11 je cena od 499 pro model 64 GB a je zde také 128 GB model pro 549, ale předchozí 256 GB model byl přerušen. Apple v únoru 2021 začal prodávat renovované modely iPhone 11 a v současné době jsou k dispozici od 419.

  Design

  Stejně jako předchozí iPhone XR má iPhone 11 hliníkový rám série 7000 s přesností, který se obává kolem všestranného krytu. S jeho 6.1-palcový displej, iPhone 11 je mezi 5.4palcové „mini“ modely iPhone, jako jsou iPhone 13 Mini a větší modely Apple, jako je 6.7palcový iPhone 13 Pro Max ve velikosti.

  IPhone 11 má displej k okraji s štíhlými rámečky a bez tlačítka domova, přijme se zářez nahoře pro systém Truedepth Camera System. Protože místo OLED displeje používá LCD, má iPhone 11 o něco silnější rámy než jiné nedávné modely Apple OLED.

  Jiné než zářez nahoře pro fotoaparát, reproduktor a senzor okolního světla, iPhone 11 je zobrazen iPhone 11.

  IPhone 11 měří 150.9mm vysoký, 75.7mm široký a 8.3mm tlustý, což je totožné s předchozí generací iPhone XR. Váží v 6.84 uncí, také identické s XR.

  Zadní část iPhone 11 představovala nejvýznamnější změnu designu oproti XR díky přidání systému duální kamery. IPhone 11 přidal nárazník ve tvaru čtverce, který teče do zbytku zařízení. Obě objektivy fotoaparátu mírně vyčnívají ze zadní části iPhone, protože prvky kamery jsou silnější než tělo iPhone.

  Logo Apple na iPhone 11 bylo přemístěno ve srovnání s předchozími modely iPhone. Spíše se přesunul do středu zařízení než na vrchol, změna, která mohla být implementována pro plánovanou obousměrnou funkci nabíjení, která byla později vyřazena. Možnost bilaterálního bezdrátového nabíjení by umožnila použití iPhone 11 k nabíjení dalších iPhonů, Apple Watch, AirPods a dalších zařízení založených na Qi.

  Odolné sklo

  Podle Apple při představení zařízení byl iPhone 11 vyroben z nejodolnějšího skla v smartphonu v té době, takže teoreticky by měl lépe vydržet náhodné hrboly a kapky než dřívější modely. Je to však stále sklo, takže je nejlepší použít případ nebo mít Applecare v případě náhodného poškození.

  Apple říká, že používá „proces s dvojitou výměnou iontu“ k posílení přední a zadní sklenice iPhone 11.

  Barevné možnosti

  IPhone 11 je k dispozici v šesti barvách, ale Apple představil nové barvy ve srovnání s předchozí generací iPhone XR. Dodává se v černé, zelené, žluté, fialové, (produktu) červené a bílé, s jablkem eliminujícím korálové a modré odstíny, ve kterých byl iPhone XR k dispozici v.

  Odolnost proti vodě a prachu

  IPhone 11 má hodnocení odolnosti vůči vodě IP68, které je z IP67 v předchozí generaci iPhone XR. Je hodnoceno přežít hloubku až dva metry (6.5 stop) až 30 minut. Dva metry jsou dvojnásobkem hloubkového hodnocení iPhone XR, ale méně než některé novější modely iPhone.

  S hodnocením odolnosti proti vodě IP68 vydrží iPhone 11 stříkáním, deštěm a krátkou náhodnou expozicí vody, ale je třeba se vyhnout úmyslné expozici vody. Apple varuje, že odolnost proti vodě a prachu nejsou trvalé podmínky a zhoršují se v důsledku normálního opotřebení.

  Záruka společnosti Apple nepokrývá poškození kapalin pro zařízení iOS, takže je nejlepší při vystavení iPhone 11 na tekutiny opatrně opatrně.

  Prostorový zvuk a Dolby Atmos

  IPhone 11 je postaven s funkcí prostorového zvuku, která je navržena tak, aby simulovala prostorový zvuk pro pohlcující zvukový zážitek. Podporuje také zvuk Dolby Atmos.

  Zobrazit

  Stejně jako iPhone XR, iPhone 11 používá LCD displej, který nazývá displej „Liquid Fingtin HD“. Měří v 6.1 palce a obsahuje rozlišení 1792 x 828 při 326 pixelech na palec.

  Přestože iPhone 11 má místo OLED displeje LCD, Apple uvedl, že to byla nejpokročilejší LCD, která byla představena ve smartphonu, konstruované s novými technikami techniky. Je totožný s displejem v iPhone XR a je horší než OLED displeje v novějších modelech iPhone Apple.

  Displej iPhone 11 nadále podporuje technologický pokrok společnosti Apple, včetně Klepnutím, prow a aktivujte displej s jedním klepnutím, systém gesta založený na švihnutí nahradí tlačítko Touch Id Home, skutečný tón pro přizpůsobení vyvážení bílé displeje k okolnímu osvětlení. a široká barva pro živé, pravdivé barvy života.

  Má kontrastní poměr 1 400: 1, což je jedna z oblastí, kde nedosáhne modelů založených na OLED. Sestavy iPhone 12 a 13 mají kontrastní poměr 2 000 000: 1, což znamená, že jejich barvy jsou bohatší, černoši jsou černé a existuje podpora HDR, která není v iPhone 11 nedostupná.

  Haptický dotek

  Apple eliminoval funkci 3D Touch v iPhone XR a nahradil ji novou možností Haptic Touch, která se zavázala na celou řadu iPhone 2019 a od té doby byla zahrnuta do každého vlajkové lodi iPhone.

  Haptický dotyk je podobný 3D dotyku a nabízí většinu stejné funkce, ale není citlivý na tlak, takže pro každý tisk není více funkcí. Místo toho je haptický dotyk jako dlouhý tisk s haptickou zpětnou vazbou. Pro více informací o rozdílu mezi haptickým dotykem a předchozím 3D dotykem se ujistěte, že se podívejte na našeho průvodce Haptic Touch.

  A13 Bionic

  IPhone 11 je vybaven bioninickým čipem A13, který je rychlejší a efektivnější než bioninický čip A12 v iPhone XR. Dva výkonové jádra CPU v A13 jsou až 20 procent rychlejší a používají o 30 procent méně energie než A12 a čtyři jádra účinnosti jsou až o 20 procent rychlejší a využívají až o 40 procent méně energie.

  apple, iphone, silver, premium, stav

  GPU v A13 je o 20 procent rychlejší než GPU v A12 a používá o 40 procent méně energie.

  apple, iphone, silver, premium, stav

  Podle testování Anandtech nabízí A13 v iPhone 11 a 11 Pro nabízí 50 až 60 procent vyšší trvalé grafické výkon než iPhone XS a 20 procent rychlejšího výkonu CPU.

  Jako dvouletý čip nemůže odpovídat výkonu novějších čipů Apple A14 a A15, ale stále funguje dobře.

  Neurální motor

  Čip A13 má osmijádrový nervový motor, o kterém Apple říká, že je rychlejší než dříve pro analýzu fotografie a videa v reálném čase. Pár urychlovačů strojového učení umožňuje CPU běžet až šestkrát rychlejší předchozí generaci a poskytovat více než 1 biliony operací za sekundu.

  Neurální motor je až o 20 procent rychlejší a využívá až o 15 procent méně energie než nervový motor předchozí generace. Apple říká, že jeho nervový motor pohání kamerový systém, ID obličeje, aplikace AR a další.

  Core ML 3 pro vývojáře umožňuje aplikacím využít sílu A13 Bionic pro aplikace a hry.

  RAM a úložný prostor

  IPhone 11 je vybaven 4 GB RAM, z 3 GB RAM v iPhone XR. Je k dispozici v 64 a 128 GB kapacitách, s původní možností 256 GB, která byla přerušena, když se iPhone 11 pohyboval dolů po cenové matici Apple.

  Truedepth Camera and Face ID

  ID Face, představený v roce 2017, je biometrický autentizační systém používaný v iPhone 11, který obsahuje zářez umístěný systém Truedepth Camera, který umožňuje ID Face ID.

  V iPhone 11 byl teedepth kamerový systém vylepšen novým hardwarem. Bylo to rychlejší než dříve a bylo možné pracovat z širšího rozsahu úhlů, takže je efektivnější a rychlejší než v předchozích iPhone Modely.

  ID obličeje se používá napříč iOS pro úkoly, jako je odblokování iPhone, což umožňuje přístup k aplikacím za chráněné přístupovým kódem třetích stran, potvrzující nákupy v iTunes a App Store a ověřování plateb Apple Pays.

  ID obličeje pracuje přes sadu senzorů a kamer zabudovaných do přední části iPhone 11, nazvaného Truedepth Camera System. Chcete.li vytvořit skenování obličeje, dot projektoru promítá do obličeje více než 30 000 infračervených teček, které pak čte infračervená kamera.

  Tato hloubková mapa vaší tváře je poté předána do bionického procesoru A13, kde je transformována na matematický model, který iPhone používá k zajištění toho, že se pokoušíte získat přístup k vašemu iPhone.

  ID obličeje používá infračervené záření, takže funguje ve slabém světle a ve tmě, s vestavěným povodňovým osvětlovač. ID tváře pracuje s klobouky, vousy, brýlemi, slunečními brýlemi, šátky, make.upem a veškerým dalším příslušenstvím a předměty, které by mohly částečně zakrývat obličej, ale musí vidět vaše oči, nos a ústa, aby fungovaly.

  Bionický čip A13 s vestavěným neurálním motorem znamená, že ID obličeje se může v průběhu času přizpůsobit drobným změnám obličeje, takže pokud pěstujete vlasy déle nebo pěstujete vousy, nastaví se ID obličeje a pokračujete v odemčení iPhone.

  Zabezpečení a soukromí tváře ID

  ID obličeje používá podrobné 3D skenování obličeje, který není schopen oklamat fotografii, maska ​​nebo jinou napodobování obličeje. Bezpečnostní funkce „Pozornost“ umožňuje ID obličeje odemknout zařízení pouze tehdy, když se podíváte ve směru iPhone 11 s otevřenými očima, takže nefunguje, když jsou vaše oči zavřené, když spíte, když máte, když ‚ znovu v bezvědomí, nebo když se díváte od telefonu.

  Pozornost si uvědomí je volitelná a existuje funkce přístupnosti, která ji vypne pro ty, kteří se nemohou zaměřit na obrazovku iPhone, ale většina lidí by ji měla nechat zapnout pro přidanou vrstvu zabezpečení.

  S funkcí pozornosti, iPhone 11 ví, kdy se na to díváte. ID obličeje zobrazuje oznámení a zprávy na obrazovce zámku, když se podíváte na iPhone 11, udržuje obrazovku rozsvícenou a automaticky snižuje objem alarmu nebo vyzvánění, když ví, že vaše pozornost je na zobrazení iPhone 11.

  Pokud zloděj požaduje váš iPhone, lze ID obličeje rychle a diskrétně zakázat stisknutím na boční tlačítko a tlačítko hlasitosti současně. Udělejte to před předáním telefonu a zloděj nebude schopen prohledat vaši tvář. ID obličeje se také vypne po dvou neúspěšných pokusech o rozpoznávání obličeje a je třeba zadat přístupový kód, aby byl vrácen zpět.

  Data ID obličeje jsou šifrována a uložena v zabezpečené enklávě na iPhone 11. Apple nemůže přistupovat k vašim údajům o obličeji ani nikdo, kdo má váš telefon. Ověřování se děje zcela na vašem zařízení, bez údajů o ID obličeje nikdy uložena v cloudu nebo nahrána do Apple. Vývojáři třetích stran nemají přístup k mapě obličeje, kterou ID Face ID používá k odemknutí zařízení, ale kamera Truedepth lze použít k prohledání tváře uživatele za účelem vytvoření realističtějších aplikací pro rozšířenou realitu.

  S ID obličeje existuje šance 1 z 1 000 000, že tvář někoho jiného může oklamat ID obličeje, ale míra chyb se zvyšuje na 1 z 1 z 500 000 s alternativním vzhledem registrovaným v iOS 13. ID tváře byla oklamána stejnými dvojčatami, dětmi a pečlivě vytvořenou maskou, ale je stále natolik bezpečné, aby se průměrný člověk neměl starat o to, aby jejich iPhone odemkl někdo jiný.

  Specifikace kamery Truedepth

  Systém kamery Truedepth, kromě napájení ID obličeje s dalšími biometrickými komponenty, je také standardní kamerou směřující přední stranu, kterou lze použít pro selfies.

  V iPhone 11 byla kamera směřující přední část upgradována na 12 megapixelů ze 7 megapixelů v iPhone XR a podporuje inteligentní HDR. Aktualizovaná kamera je schopna nahrávat video 60 FPS do 4K s podporou pro video pro rozšířené dynamické řady při 30 fps.

  Při použití kamery směřujícího přední část můžete přeměnit iPhone z režimu portrétu na režim krajiny a automaticky zachytit více v rámečku, což je užitečné pro situace, jako jsou skupinové selfies.

  Když si vezmete selfie s iPhone 11 ve standardní orientaci portrétu, používá zvětšenou 7megapixelovou verzi. Otočení vašeho iPhone na režim krajiny umožňuje více do rámečku a vede k 12megapixelové fotografii, stejně jako klepnutí na ikonu malé šipky, aby se při portrétu při portrétu oddálo.

  Slofies

  Truedepth Camera směřující přední strana je schopna zachytit videa 120 FPS SLO-Mo, což umožňuje funkci, kterou Apple nazývá „slofies“. Jedná se o pomalé pohybové videa s fotoaparátem podobnou videím SLO-Mo dostupné z kamery směřující dozadu v předchozích iPhonech.

  Animoji a Memoji

  Systém kamery Truedepth podporuje dvě funkce nazvané „Animoji“ a „Memoji“, které jsou animované, 3D emoji postavy, které ovládáte s vaší tváří. Animoji jsou zvířata ve stylu emodži, zatímco Memoji jsou přizpůsobitelné, personalizované avatary, které můžete vytvořit.

  Aby povolila Animoji a Memoji, kamera Truedepth analyzuje více než 50 pohybů svalů v různých oblastech obličeje a detekuje pohyb obočí, tváře, brady, oči, čelist, rty, oči a ústa.

  Všechna vaše pohyby obličeje jsou přeložena do postav Animoji/Memoji, což jim umožňuje odrážet váš výraz a emoce. Animoji a Memoji lze sdílet s přáteli a používat se v aplikacích pro zprávy a FaceTime.

  Na výběr je více než tucet různých animoji, modelovaných po existujících postavách emodži: opice, robot, kočka, pes, ps, liška, hovno, prase, panda, králík, kuře, jednorožec, lev, lebka, lebka, medvěd, Tiger, Koala, T-Rex a Ghost. Existuje neomezený počet memoji, které lze vytvořit tak, aby vypadaly jako vy a ostatní lidé.

  iOS 13 představil nálepky Animoji a Memoji, které lze použít v aplikaci Zprávy a dalších oblastech operačního systému.

  Zadní kamery

  Hlavní novou funkcí v iPhone 11 byl modernizovaný systém kamer s dvojitým objektivem. Zahrnuje ƒ/1.8 6-element 12-megapixel širokoúhlý objektiv (26 mm ohnisková vzdálenost) a ƒ/2.4 5-element 12-megapixel Ultra-úhel objektivu (13 mm ohnisková vzdálenost), nahoru z jediného 12-megapixelového objektivu v iPhone XR.

  Ultra širokoúhlý objektiv má zorné pole 120 stupňů, což je ideální, když chcete získat krajinu nebo architekturu, nebo více zapadnout do rámu zblízka. Na rozdíl od modelů pro iPhone Apple Apple nemá teleobjektiv, takže zatímco 2x optické přiblížení je podporován, není zde žádný optický zoom ve funkci.

  Standardní širokoúhlý fotoaparát podporuje optickou stabilizaci obrazu, ale ultra širokoúhlý objektiv ne.

  S ultra širokoúhlým objektivem představil Apple aktualizované rozhraní aplikace pro fotoaparát, které zobrazuje celé zorné pole zachycené ultra širokou čočkou, i když fotografujete se standardní širokoúhlý objektiv. Přepínání mezi režimy lze provést klepnutím.

  IPhone 11 je vybaven inteligentním HDR, což Apple říká, že lépe rozpozná lidi a zachází s nimi odlišně od zbytku výstřelu. Faces má hlavní body, stíny a přirozeně vypadající tóny pleti, zatímco jsou zachovány prvky pozadí.

  Noční režim

  Kamera širokoúhlého v iPhone 11 má větší senzor než dříve se 100 procenty více zaostřovacích pixelů, které umožňují nové schopnosti nízkého světla, jako je noční režim, který je navržen tak, aby pořizoval mnohem jasnější obrázky za podmínek slabého osvětlení. Je to podobné režimu noční směny společnosti Google, rozjasňuje fotografii pomocí softwaru.

  Noční režim se automaticky zapíná za podmínek slabého osvětlení a není třeba s ním používat blesk. Když jste v oblasti se špatným osvětlením, fotoaparát pořizuje více obrázků, zatímco optická stabilizace obrazu funguje tak, aby uklidňovala čočku.

  Čip A13 je poté zapojen k zarovnání obrázků, aby se korigoval pro pohyb. Sekce s příliš velkým rozostřením jsou eliminovány, zatímco ostřejší obrázky jsou spojen dohromady. Kontrast je poté upraven, barvy jsou doladěné, přebytečný hluk je eliminován a detaily jsou vylepšeny tak, aby vytvořily konečný obrázek, který vypadá mnohem jasněji a ostřejší, než by podmínky osvětlení normálně umožňovaly.

  Pro více informací o tom, jak funkce Night Mode funguje a podrobnosti o tom, jak pořizovat nejlepší fotografie z nočního režimu, nezapomeňte se podívat na náš průvodce nočním režimem.

  Režim portrétu

  Ačkoli iPhone 11 nemá teleobjektivy, stále je schopen pořizovat výstřely portrétního režimu pomocí ostatních čoček fotoaparátu, podobně jako iPhone XR. Obě kamery spolupracují na vytvoření fotografií portrétního režimu, kde je předmět fotografie zaostřen a pozadí je rozmazané, podobné účinku, který získáte s DSL.

  Režim portrétu v iPhone 11 byl vylepšen, protože pracuje s lidmi, domácími mazlíčky, jídlem a dalšími předměty. S iPhone XR byl režim portrétu omezen na záběry lidí.

  Osvětlení portrétu

  IPhone 11 podporuje osvětlení portrétu, které umožňuje posunout efekty osvětlení pomocí softwaru. Režimy osvětlení jsou podporovány v iPhone 11, včetně přírodního studia. Obrys, jeviště, jeviště, mono a vysoko klíčové mono. Jevištní a jeviště mono nebyly k dispozici v XR.

  Od roku 13, efekty osvětlení portrétu lze upravit pomocí posuvníku intenzity, díky čemuž je užitečnější, protože lze dosáhnout jemnějším vzhledem.

  Další funkce fotoaparátu

  Mezi další dostupné funkce fotoaparátu patří 36 % jasnější True Tone Flash, 63-megapixelové panoramata, široké zachycení barev, podpora živých fotografií, pokročilá korekce červených očí a prasklý režim.

  Apple také představil funkci hluboké fúze, což je systém zpracování obrázků, který používá Bionic a později A13 a nervový motor. Deep Fusion používá techniky pokročilého strojového učení k provádění zpracování fotografií po pixelech po pixelech, optimalizaci textury, detailů a hluku v každé části obrázku.

  Hluboká fúze je zaměřena na zlepšení vnitřních fotografií a fotografií pořízených ve středním osvětlení. Je to funkce, která se aktivuje automaticky na základě používané čočky a na úrovni světla v místnosti, spíše než být něčím, co lze ručně povolit.

  Výukové programy kamery

  Pro více informací o tom, co bylo s kamerami iPhone 11, nezapomeňte se podívat na náš průvodce vyhrazeným fotoaparátem.

  Video schopnosti

  Objektivy širokoúhlých a ultra širokoúhelníků fungují také ve video režimu a při natáčení můžete mezi nimi přepínat klepnutím. IPhone 11 střílí 4K video při 60 snímcích za sekundu s oběma čočkami a ultralehká kamera může zachytit čtyřikrát více scény pro lepší akční záběry.

  IPhone 11 podporuje rozšířený dynamický rozsah při zachycení videa až do 60 snímků za sekundu a optická stabilizace obrazu je k dispozici pro videozáznam pomocí standardního širokoúhlého fotoaparátu.

  Funkce zvukového zoomu je navržena tak, aby odpovídala zvuku s videorámem pro lepší zvuk při natáčení videa na iPhone.

  Rychlé provazení

  Funkce s názvem QuickTake vám umožňuje pořídit video tím, že při fotoaparátu ve fotografickém režimu podržíte, takže můžete zachytit okamžik bez nutnosti vyměnit ze standardního režimu kamery do režimu videa.

  Při fotografování venku je A13 Bionic schopen používat strojové učení k automatickému sledování pohyblivého předmětu, když je zapojen režim Quicktake.

  Životnost baterie

  IPhone 11 nabízí jednu hodinu další výdrže baterie ve srovnání s iPhone XR. IPhone 11 má baterii 3 1010 mAh, což je vyšší kapacita než 2 942 mAh baterie v iPhone XR.

  Apple říká, že během přehrávání videa trvá až 17 hodin, až 10 hodin pro přehrávání videa a až 65 hodin pro přehrávání zvuku.

  Podle dokumentu podpory Apple jsou modely iPhone 11 vybaveny hybridním softwarem a hardwarovým systémem pro správu výkonu, který je pokročilejší než systémy pro správu baterií a energie na starších iPhonech.

  Apple říká, že funkce funguje na poskytnutí „nejlepšího možného výkonu, protože stárnutí baterií dochází v průběhu času.„Potřeby výkonu nových iPhonů jsou dynamicky sledovány, přičemž výkon je spravován v reálném čase.

  Rychlé nabíjení

  IPhone 11 je rychlý náboženství, což znamená, že může být účtována na 50 procent výdrže baterie za pouhých 30 minut. Rychlé nabíjení vyžaduje napájecí adaptér USB-C, který nabízí alespoň 18 wattů, který zahrnuje 29/30 W adaptéry od Apple (cena 49).

  Apple již nezahrnuje napájecí adaptér v krabici a iPhone 11 je dodáván pouze s kabelem USB-C k blesku, takže budete muset poskytnout svůj vlastní adaptér, abyste využili rychlé nabíjení.

  Bezdrátové nabíjení

  IPhone 11 má skleněné tělo s vestavěnými bezdrátovými nabíjecími cívkami, které podporují funkce bezdrátového nabíjení.

  Apple používá standard bezdrátového nabíjení QI, který je k dispozici také v mnoha telefonech Android, což znamená.

  IPhone 11 pracuje se 7.5W a 5W bezdrátové nabíjecí příslušenství, ale 7.5W nabíjení je rychlejší. Více společností nyní vyvinulo možnosti bezdrátového nabíjení navržené speciálně pro iPhony Apple.

  Připojení

  Gigabit LTE

  IPhone 11 je vybaven čipem Intel Modem, který má LTE třídu Gigabit s 2×2 MIMO a LAA. To je zlepšení oproti LTE pokročilé v iPhone XR, ale není to tak dobré jako schopnosti LTE nebo dokonce 5G nalezené v novějších modelech iPhone. IPhone 11 nabízí podporu až 30 pásů LTE, což je užitečné při cestování.

  5G podpora, funkce, která byla přidána v sestavě iPhone 2020, není zahrnuta. IPhone 11 není schopen se připojit k 5G sítím a je omezen na 4G LTE sítě. Technologie 4G se bude i nadále používat po celá léta po boku 5G, takže tyto iPhone 11 bude fungovat i nyní, když jsou k dispozici 5g iPhone.

  Podpora duálního SIM

  Podpora Dual-SIM, která umožňuje použití dvou telefonních čísel najednou, je zahrnuta do iPhone 11. Funkčnost Dual-SIM je povolena zahrnutím jednoho fyzického nano-SIM slotu a ESIM.

  Funkce ESIM je k dispozici v mnoha zemích po celém světě a Apple má úplný seznam dopravců, kteří na svých webových stránkách podporují ESIM.

  Ultra širokopásmové připojení

  IPhone 11 má čip navržený Apple, který umožňuje ultra širokopásmové technologii pro zlepšení prostorového povědomí. Čip umožňuje iPhone 11 přesně najít jiná zařízení Apple vybavená U1, což nakonec usnadní nalezení ztraceného zařízení.

  Apple přirovnává ultra širokopásmové připojení k „GPS v rozsahu obývacího pokoje“, což je přesné, protože technologie je navržena speciálně pro vylepšené vnitřní umístění.

  Jedním z příkladů toho, jak Apple používá čip U1, jsou vylepšení Airdrop přidané v iOS 13.1. Apple říká, že můžete pouze ukázat iPhone na iPhone někoho jiného a jejich zařízení se nejprve zobrazí na seznamu cílů Airdrop.

  Bluetooth a Wi-Fi

  IPhone 11 podporuje Bluetooth 5.0, který nabízí delší dosah, rychlejší rychlosti, větší kapacitu vysílání zpráv a lepší interoperabilita s jinými bezdrátovými technologiemi.

  Ve srovnání s Bluetooth 4.2, Bluetooth 5 nabízí čtyřnásobek rozsahu, dvakrát vyšší rychlost a osminásobek kapacity vysílané zprávy.

  Wi-Fi 6 s 2×2 MIMO, aka 802.11AX Wi-Fi, je podporován. Wi-Fi 6 je nejnovější protokol Wi-Fi a umožňuje vám stáhnout až 38 procent rychlejší než Wi-Fi 5 (aka 802.11AC). Wi-Fi 6 je nový protokol Wi-Fi a není široce používán, ale podpora bude pravděpodobně v průběhu několika příštích let stále důležitější.

  GPS a NFC

  Podpora GPS, GLONASS, Galileo a QZSS Služby je zahrnuta do iPhone 11.

  Je zahrnuta NFC s režimem čtečky a existuje funkce značky na pozadí, která umožňuje modelům iPhone skenovat značky NFC bez nutnosti otevřít aplikaci jako první.

  Průvodce přehledem iPhone

  Pokud chcete vidět, jak se všechny telefony iPhone v aktuální sestavě Apple porovnávají, nezapomeňte se podívat na náš vyhrazený průvodce iPhone, který má podrobnosti o každém iPhone spolu s návrhy nákupu.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS