Apple iphone kožená peněženka. Apple iphone kožená peněženka

Měli byste získat koženou peněženku Apple iPhone?

Dívat se na koženou peněženku Apple iPhone? Zde je přehled dobrých a špatných aspektů, které vám pomohou rozhodnout se, zda je získáte.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

V pravém módě Apple nemá kožená peněženka pro iPhone jen elegantní, elegantní a nadčasový vzhled, ale má také několik funkčních funkcí jedinečných. Prostřednictvím kombinace hardwarových a softwarových integrací nám Apple dává peněženku, kterou může nabídnout pouze Apple.

Ale co je to kožená peněženka pro iPhone, co je tak zvláštní, a měli byste ji získat?

Co je kožená peněženka pro iPhone?

Kompatibilní se všemi telefony iPhone, které používají technologii Magsafe, se kožená peněženka pro iPhone magneticky připojuje k zadní části iPhone.

K dispozici ve zlatohnědé, tmavé třešničce, Sequoia Green, Midnight a Wisteria, kožená peněženka pro iPhone má malý slot, který pojme až tři kreditní karty.

Kožená peněženka iPhone, která je navržena nejen dobře, pracuje také s vaším iPhone dvěma klíčovými způsoby. pomocí technologie Magsafe a sítě FindMy Network.

Jak kožená peněženka používá technologii magsafe

Zatímco Magsafe je v sestavě MacBook součástí Apple Arsenalu, byla představena pouze jako nedílná součást smartphonů Apple s iPhone 12. Nyní ve své druhé iteraci používá kožená peněženka pro iPhone stejnou technologii Magsafe svých předchůdců, ale trochu jiným způsobem.

Pomocí řady magnetů ve tvaru kruhu lze technologii Magsafe použít pro několik aplikací. U magsafe jsou iPhony nejen efektivnější bezdrátové nabíjení, ale mohou být také použity jako metoda zajištění neustále rostoucího seznamu kompatibilních příslušenství.

Připojena kožená peněženka pro iPhone s vaším iPhone je jednoduše jako umístění na záda a nechte ji magnety napravit do perfektní polohy.

Jak se kožená peněženka připojuje k síti Apple FindMy

Kromě připojení přes Magsafe, peněženka pro kožené iPhone také detekuje, když to není tam, kde by měla používat síť FindMy. Síť Apple FindMy používá k lokalizaci zařízení Apple šifrovanou technologii Bluetooth, i když jsou offline.

Bohužel, kožená peněženka pro iPhone není schopna tuto funkci plně využít, protože nebude detekovatelná, jakmile bude oddělena od párového iPhone. Kožená peněženka pro iPhone však oznámí svůj párový iPhone v případě prodlouženého oddělení. Takže, pokud někdy někde opustíte svou koženou peněženku pro iPhone, můžete rychle najít jeho poslední známé umístění v aplikaci FindMy.

Nevýhody na koženou peněženku pro iPhone

Bohužel druhá generace peněženek Magsafe není bez jeho nevýhod. Jednou z nejotravnějších částí vlastnictví by bylo muselo odstranit peněženku pokaždé, když potřebujete použít nabíječku Magsafe. S tím se určitě hrozíte, že necháte peněženku ležet, pokud si nebudete opatrní.

apple, iphone, kožená, peněženka

Stále se můžete také rozhodnout pro první iteraci kožené peněženky iPhone, bez kompatibility nálezu, která by měla být dostupnější než kdykoli předtím.

Zatímco integrace sítě FindMy je skvělým doplňkem, stále existuje tolik nevyužitého potenciálu, který Apple v nadcházejících letech určitě prozkoumá. Například by bylo neuvěřitelně užitečné, kdyby bylo stále možné lokalizovat vaši koženou peněženku iPhone prostřednictvím sítě FindMy, i když je oddělena, jako by to bylo možné dělat s airtagem.

Nikdy neztrácejte koženou peněženku pro iPhone

Pokud jde o peněženky, ztráta je může být noční můrou. S peněženkami pro kožené iPhone můžete využít iPhone, abyste jej udrželi vždy s sebou. S síť Findmy je také snazší najít peněženku, pokud ji nakonec nesprávně.

Vzhledem k tomu, že Apple stále více přidává nové doplňky do své sestavy, není pochyb o tom, že v budoucnu uvidíme více možností peněženky. Všechny peněženky se však již stávají méně relevantními a můžete bezpečně opustit dům bez jedné díky aplikaci Apple Peněženka.

Recenze peněženky Bullstrap Magsafe: Stejná jako Apple, ale s lepší kůží

Bullstrapova kožená peněženka Magsafe

Bullstrap magsafe peněženka

Bullstrap si vytvořil jméno s kvalitním koženým zbožím. Jeho nedávná peněženka Magsafe vypadá a cítí se neuvěřitelně, ale nenabízí žádné inovace, než se znovu vytvoří původní design Apple.

Magsafe debutoval s řádkem iPhone 12 a byl následně přiveden do sestavy iPhone 13. S magsafe mohou uživatelé namontovat peněženky ke svým telefonům, připojit své telefony k stojanům, připojit magnetickou baterii nebo nabitý z výstupu na elektřinu.

Tvůrci příslušenství v tomto prostoru nadále inovovali a uvolňovali vlnu po vlně kompatibilních příslušenství. Bullstrap má vynikající řadu případů s podporou magsafe, ale zde kontrolujeme peněženku společnosti.

Skvělá kůže, klonovaný design

Bullstrap používá pro peněženku magsafe vysoce kvalitní špičkové. Full-Grain je nejvyšší kvalita kůže, zatímco špičkový zrcadlo je druhá nejvyšší třída.

To, co se liší, je to, že je odstraněna nejvzdálenější vrstva kůže, což jí umožňuje tenčí. Pro takové malé příslušenství je pro omezení na hromadnu ten tenký kus kůže nezbytný.

Má luxusní patinu a bude úžasně stárnout. Viděli jsme, jak stárnutí koženého pouzdra Bullstrapu a peněženka bude stejná.

Kůže je šitá po obvodu a ponechává otvor nahoře pro vložení karet. Bullstrap má kolík s vnitřním napětím, který drží karty, takže i když do ní vložíte jednu nebo dvě karty, nevypadnou.

Kolem zadní části je díra používaná pro klouzání karet zdarma. Samozřejmě má potřebné vnitřní magnety používané pro připojení k Magsafe na zadní straně iPhone nebo Magsafe kompatibilního pouzdra.

Pokud se zdá, že design je známý, je to proto, že se jedná o téměř uhlíkovou kopii peněženky Apple Magsafe, i když s lepší kůží.

S napodobováním designu peněženky Apple není nic ze své podstaty nic špatného a Bullstrap rozhodně není první, kdo tak učiní. Přejeme si, aby to nabídlo něco, co by se rozlišilo.

❌ FAKE Apple MagSafe vs. ORIGINAL: Jaké je MagSafe příslušenství z AliExpressu? | WRTECH [4K]

Bullstrap mohl trochu zvýšit tloušťku a umožnit uloženo tři karty. Možná by to mohlo upravit design tak, aby vytvořil plynulejší vzhled, bez šití.

Cokoli, aby se to stalo jedinečným jiným než použitým kůží.

Ta rána fotoaparátu pro iPhone 13.

Ještě jednou, masivní narážka na fotoaparát na iPhone 13 Pro způsobuje problémy.

Peněženka nemůže ležet na plochém, když je spárována s pro-kompatibilním pouzdrem iPhone 13-jako je Magsafe s podporou Bullstrapu. Zasáhne ránu a ponechává malou mezeru mezi peněženku a samotným pouzdrem.

Tato mezera může mírně oslabit magnetickou atrakci, což vede k vyšší pravděpodobnosti, že se neúmyslně uvolní.

Naštěstí existují způsoby, jak se tomuto problému vyhnout, a my nemůžeme zavinit Bullstrap pro problém po ruce. Je to stejné rozměry jako peněženka Apple, takže to, zda sedí nebo ne, bude záviset na tom, který případ používáte.

Peněže můžete také použít bez pouzdra. V takových případech to dokonale zapadá a nemá vůbec žádné problémy.

Testovali jsme několik případů, které měly tento problém, ale zdá se obzvláště nesmírné, že Bullstrap nezajistí kompatibilitu s vlastní sestavou případu.

Jako připomenutí je tento problém přítomen pouze na iPhone 13 Pro. Peněženky Magsafe jsou jedním z několika příslušenství, které mají občasný problém s nadrozměrným modulem kamery.

Pokud byste si koupili peněženku Bullstrap Magsafe?

Toto je těžké doporučení. Samotná peněženka je výjimečně pěkná, s vysoce kvalitní kůží, která převyšuje nabídku Apple.

Zároveň nenabízí nic jedinečného jiného než použitého materiálu.

Peněženka Apple Magsafe stojí stejně jako Bullstrap, ale má další integraci s aplikací Find My App. Tato integrace je však slabá a pravděpodobně není přesvědčivým prodejním místem pro většinu uživatelů.

Cítíte se sebevědomě vyzvednout peněženku Bullstrap Magsafe, pokud dáváte přednost jejímu „drsnému a bubnovému“ koženému vzhledu na voskové povrchové úpravy Apple, ale neočekávejte, že to nabídne nic, co jsme ještě předtím neviděli.

 • Skvěle vypadající, top-zrnitá kůže
 • drsný vzhled než peněženka Apple
 • Plná podpora pro Magsafe
 • Jen zkopíruje design Apple
 • Žádná podpora pro nalezení mého
 • Fit problémy na iPhone 13 Pro

Kde koupit

Na Amazonu si můžete objednat koženou peněženku Bullstrap’s Magsafe za 59.

Andrew O’Hara se sídlem v Columbusu v Ohiu strávil posledních osm let zabudovaných do všech aspektů digitálního prostoru od předních týmů digitálního marketingu po vývoj a design webu front-end. Začal produkovat vid.

pomalý n snadný

Trochu nesouhlasím. Není to přesná kopie. V designu společnosti Apple jde linka v horní části The the rovně napříč s ponořením na obou koncích. S designem býčího trasu jde linka na úhel až. Také výřez vzadu má trochu odlišný design. Mám pocit, že tento článek způsobuje, že to vypadá, jako by verze Bullstrap byla téměř kopií uhlíku, což není případ. Nejsem si jistý, jak se s peněženku takto můžete získat. Musíte být minimalističtí, nebo to bude příliš objemné.

Unboxing iPhone Leather Wallet with MagSafe. Midnight

Robin Huber

Trochu nesouhlasím. Není to přesná kopie. V designu společnosti Apple jde linka v horní části The the rovně napříč s ponořením na obou koncích. S designem býčího trasu jde linka na úhel až. Také výřez vzadu má trochu odlišný design. Mám pocit, že tento článek způsobuje, že to vypadá, jako by verze Bullstrap byla téměř kopií uhlíku, což není případ. Nejsem si jistý, jak se s peněženku takto můžete získat. Musíte být minimalističtí, nebo to bude příliš objemné.

Co tak usnadnit vytažení karet? Mám dvě kreditní karty a můj DL, což je téměř nemožné je dostat ven. Vystřihnutí na dně, aby je tlačilo nebo stuha uvnitř by byla vítaná zlepšení.

Chris_Kalan

Proč by se to dostalo 3/5, když se peněženka Apple dostala 4.5/5 pro prakticky stejný produkt, podle recenzenta? Vypadá to, že zavádějí produkt za to, že je podobný peněžence Apple, na rozdíl od toho, aby byl přezkoumán na svých vlastních ctnostech. Nezkoušel jsem peněženku, takže si vyhradím úsudek, ale tohle je nekonzistentní žurnalistika. Mělo by to být alespoň 4.5 Na základě dalšího přezkumu, který byl také proveden stejným recenzerem.

Recenze peněženky Apple: https: // AppleInsider.com/články/20/11/23/recenze-jablka-magsafe-wallet-finálně-solives-the-iphone-and-wallet-issue-essue

Crowley

Trochu nesouhlasím. Není to přesná kopie. V designu společnosti Apple jde linka v horní části The the rovně napříč s ponořením na obou koncích. S designem býčího trasu jde linka na úhel až. Také výřez vzadu má trochu odlišný design. Mám pocit, že tento článek způsobuje, že to vypadá, jako by verze Bullstrap byla téměř kopií uhlíku, což není případ. Nejsem si jistý, jak se s peněženku takto můžete získat. Musíte být minimalističtí, nebo to bude příliš objemné.

Co tak usnadnit vytažení karet? Mám dvě kreditní karty a můj DL, což je téměř nemožné je dostat ven. Vystřihnutí na dně, aby je tlačilo nebo stuha uvnitř by byla vítaná zlepšení.

Zajímalo by mě, proč je na straně vnitřního obličeje vyříznutá, kde by byl ve skutečnosti užitečný výřez na vnější straně.

Robin Huber

Trochu nesouhlasím. Není to přesná kopie. V designu společnosti Apple jde linka v horní části The the rovně napříč s ponořením na obou koncích. S designem býčího trasu jde linka na úhel až. Také výřez vzadu má trochu odlišný design. Mám pocit, že tento článek způsobuje, že to vypadá, jako by verze Bullstrap byla téměř kopií uhlíku, což není případ. Nejsem si jistý, jak se s peněženku takto můžete získat. Musíte být minimalističtí, nebo to bude příliš objemné.

Co tak usnadnit vytažení karet? Mám dvě kreditní karty a můj DL, což je téměř nemožné je dostat ven. Vystřihnutí na dně, aby je tlačilo nebo stuha uvnitř by byla vítaná zlepšení.

Zajímalo by mě, proč je na straně vnitřního obličeje vyříznutá, kde by byl ve skutečnosti užitečný výřez na vnější straně.

Jo, měl by umožnit nějaké trakci na palec, aby posunula karty nahoru, a pokud by karty stále vyrazily na zvýšenou čísla.

Peněženka pro iPhone s magsafe. Půlnoc

Nová peněženka pro iPhone s ohledem na styl i funkci, je perfektní způsob, jak udržet své ID a kreditní karty po ruce. Nyní podporuje nalezení mého, takže můžete být informováni o posledním známém umístění vaší peněženky, pokud se to oddělí od telefonu. Peněženka vytvořená ze speciálně opálené a dokončené evropské kůže má silné vestavěné magnety, které jí umožňují bez námahy zachytit na zadní straně iPhone. Můžete to dokonce naskládat na horní část pouzdra s magsafe a vytvořit vzhled, který je pro vás jedinečný. Kožená peněženka podporuje až tři karty a je chráněna, takže je bezpečná pro kreditní karty. Peněženka pro iPhone s magsafe

Mohlo by se vám také líbit

Přidat do seznamu přání rychlého zobrazení

Přidat do seznamu přání rychlého zobrazení

Přidat do seznamu přání rychlého zobrazení

Přidat do seznamu přání rychlého zobrazení

Přidat do seznamu přání rychlého zobrazení

Přidat do seznamu přání rychlého zobrazení

Přidat do seznamu přání rychlého zobrazení

Přidat do seznamu přání rychlého zobrazení

Přidat do seznamu přání rychlého zobrazení

Přidat do seznamu přání rychlého zobrazení

Bethesda Row

Zaregistrujte se do našich nejnovějších zpráv

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním marketingových e.mailů.

Následuj nás

Pro poskytnutí nejlepších zážitků používáme technologie, jako jsou soubory cookie. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovat data, jako je chování procházení nebo jedinečné ID na tomto webu. Souhlas nebo stažení souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité funkce a funkce.

Technické úložiště nebo přístup je přísně nezbytné pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby výslovně požadované předplatitelem nebo uživatelem, nebo pro jediný účel provádění přenosu komunikace přes elektronickou komunikační síť.

Technické úložiště nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nepožaduje předplatitel nebo uživatel.

Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely. Technické úložiště nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolné dodržování předpisů ze strany poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany, informace uložené nebo načteny pouze za tímto účelem nelze obvykle použít k identifikaci vás.

K vytvoření uživatelských profilů k odesílání reklamy nebo ke sledování uživatele na webu nebo na několika webových stránkách je nutné technické úložiště nebo přístup pro podobné marketingové účely pro vytvoření uživatelských profilů pro odesílání reklamy nebo ke sledování uživatele na webu nebo na několika webových stránkách.

Recenze peněženky Apple Magsafe

Opravdu jsem nenašel peněženku, která se mi líbila. Měl jsem některé, které byly pěkné trojnásobné peněženky, ale bylo to velké a objemné. Pak mám velkou peněženku na kartu, ale ve skutečnosti je příliš dlouho na to, abych se dostal do malých tašek. Pak je tu moje pěkná, ženská peněženka, ale opět jeho malá, trojnásobná velikost způsobila, že v ní vycpává účty. Chtěl jsem snížit několik karet a podobně a nese jen hotovost, když to budu potřebovat.

To, co jsem chtěl, byla minimalistická peněženka, většinou pro karty. Podíval jsem se do peněženky na hřeben a podobné peněženky, ale všichni měli nedostatky. Nakonec jsem měl nápad: Co když nemusím neustále nosit všechny své karty? Co když mám jen jednu štíhlou peněženku pro své nejpoužívanější karty a další minimalistickou peněženku pro karty a hotovost? Rozdělit povinnosti.

Bylo by ještě lepší, kdybych mohl připojit tuto peněženku k telefonu!

Naštěstí jsem byl daleko od prvního člověka, který to chtěl.

Vlastně jsem si nejprve objednal peněženku Moft, ale později jsem se rozhodl objednat peněženku Magsafe, když peněženka Moft trvala týdny na odeslání. Samozřejmě by to odešlo, jakmile jsem dostal peněženku Apple Magsafe, ale do té doby jsem už testoval svou peněženku Apple. A zamilovat se do toho.

Peněženka Apple Magsafe má určitě své nedostatky, ale miluji to, co se děje s mým S a „Everyday Carry.“

brejle

To je vyrobeno pro iPhone 12 Mini. Bude to fungovat s jakýmkoli telefonem řady iPhone 12, ale s mini, to perfektně zapadá. Nepřidává velkou váhu ani hromadu a hodí se těsně pod rámci kamery. Je to tak perfektní, skoro si myslím, že celá řada iPhone byla navržena kolem iPhone 12 Mini, která byla schopna držet karty.

Pokud jde o tuto hmotnost 33 g, iPhone 12 Mini váží asi 137 g, takže je to patrné, ale stále nestačí, aby se telefon skutečně cítil příliš velký nebo příliš těžký, dokonce i s kartami jako karta Apple Titanium Apple.

Nastavení

Apple říká, že jejich peněženka se hodí k dvěma až třem kartám. Zjistil jsem, že je to docela přesné. Nemůžete (a neměli byste se to snažit) natáhnout na čtyři karty. Potřeboval jsem dvě peněženky. To zní trochu složité, ale ve skutečnosti to není. Mám peněženku Apple pro své nejpoužívanější karty. Moje ID, moje karta Apple a moje karta metra. Pro většinu výletů to je vše, co potřebuji. Jít na místo přítele, náš oblíbený bar, večeře atd? A je to. To jsou všechny moje peněžní potřeby. Na chvíli jsem ani nepřinesl nic do Bodega. Jakmile však byl nový úředník, opravdu jsem si přál, abych měl svůj ID. Nyní s mojí peněžencem Apple to mám bez přemýšlení.

To je také opravdu užitečné, když se chystám používat svou vakcínou, Empire Pass nebo jiný systém ID vakcíny, abych se dostal dovnitř. Stále možná budete potřebovat ID fotografie. Teď to vždy budu mít.

Apple’s Magsafe peněženka na iPhone 12 Pro Max I Kid, je to iPad Air 4.

Ale co další věci? Pokud vím, možná budu potřebovat jiné karty, snad debetní nebo bankomatovou kartu, členskou kartu nebo něco takového, jen přinesu druhou peněženku. Mám štíhlou peněženku Herschel (Charlie), která nese zbytek mých karet a několik účtů. Pokud potřebuji ještě více peněz, řekněme, protože jdu do svého oblíbeného baru pouze pro hotovost, mohu sáhnout po jednu ze svých starých peněženek, spojky nebo malé kabelky. Moje malá peněženka se vejde do nákladních kalhot nebo dokonce na S na některých mých volnějších džínách.

Ve většině případů, mít peněženku Apple snižuje to, co potřebuji. Jistě, někdy potřebuji všechny stejné tašky, jaké jsem býval, ale to je docela vzácné. Už jsem se připravil na noc s ničím jiným než mým iPhone s touto peněženku v tom, že jsem se musel obávat, že nechám tašku bez dozoru někde, byl dar z nebes.

Je to, jak se kluci cítí doslova po celou dobu, kdy mohou jít ven se vším v jejich s?

Vzhled

To může být nejlépe vypadající peněženka Magsafe na trhu. Peněženka Caseetify Magsafe je dobrá volba, ale to je do značné míry proto, že vypadá stejně jako peněženka Apple Magsafe. Totéž s držitelem karty Spigen Magsafe. Z těchto tří je však Apple One jediný z pravé kůže. Umělá kůže je obvykle jen plastová. Může se v průběhu času rozkládat a přidat mikroplastiky do ekosystému a nakonec žít na skládce. To platí i pro peněženku Apple, ale alespoň kůže bude držet déle a bude vypadat lépe, jak stárne.

Peněženka Apple Magsafe je štíhlá, s čistými liniemi, jemným logem a téměř elegantním vzhledem. Vypadá to na špičkové úrovni, i když ukazuje opotřebení. Jako vegetarián se vyhýbám z kůže, ale přinejmenším to vede k menšímu plastovému odpadu. Navíc to vypadá zatraceně dobře.

Síla magsafe

I s tímto tenkým pouzdrem je držení překvapivě silné.

Síla magsafe je lepší, než jsem očekával. Díky nízké hmotnosti je také menší hmotnost, takže pokud zařízení upustíte, je méně odtahování peněženky od telefonu. Upustil jsem však telefon z asi čtyř stop. Případ chránil můj iPhone a všechno bylo v pořádku, ale peněženka Magsafe vyšla. Našel jsem to s další peněženku Magsafe, kterou jsem také testoval. Pravda je, že Magsafe je jen tak silná. Což je mnohem silnější rizika, která zničí vaše karty. Myslím, že je to dobrá síla, ale budete se muset ujistit, že je připojen správně.

Když jsem se všiml, něco jiného, ​​co jsem si všiml, když jsem se při pohybu rozdělil, peněženka by se znovu připojila a odpojila od mého iPhone. Mohl bych to říct, protože oficiální peněženka Apple Magsafe vám řekne, kdy je odpojena tím, že váš iPhone trochu vibruje. Takže jsem mohl říct, že to přichází, a pak se znovu připoutal. Bylo to proto, že peněženka nebyla na mém zařízení dokonale rovná. Opravil jsem to a dal to zpět a bylo to v pořádku.

To však přináší dobrý bod. To je něco, co peněženky od jiných výrobců pravděpodobně nebudou mít. Peněženka Moft Magsafe, kterou testuji, rozhodně ne. Pokud se vaše peněženka Apple Magsafe odpojí, váš telefon vibruje. To se ujistí, že to neztratíte při vytažení telefonu z a nebo ho vložíte zpět do jednoho. Ostatní peněženky mohou jen klesnout, navždy ztracené. Pro klid mysli to považuji za nezbytnou funkci a peněženka Apple Magsafe to má.

Těsné džíny?

Ano, mám iPhone 12 Mini s pouzdrem a peněženku pohodlně před svými expresními „legging“ fit džíny.

Bál jsem se o těsné s. Viděl jsem recenze YouTuber. Všichni měli problémy s těsnými! Pokud se jen pokusíte zaseknout svůj iPhone do těsně nejvíce nepřirozeným způsobem, vyjde to. Pokud však používáte pouze jako normální člověk, nebudete mít žádné problémy. Zdá se trochu hloupé myslet si, že lidé budou držet svůj iPhone, vyrovnat je s jejich. A pak stačí zatlačit na dno, abyste jej zasunuli do všeho, co jste neléčili na zadní stranu vašeho iPhonu.

Jsem žena. Millennial Woman v tom. Víš, jak moc milujeme naše hubené džíny. A jako žena jsou moje S spíše škádlením než něco skutečně použitelného. Pokud nemám problémy, aby se tato peněženka a můj iPhone do a. Dokonce i moje fronta, pak pravděpodobně nebudete.

Nebo, jiným způsobem, tady je Oliver Haslam, psaní pro i:

„Ale jak to může být.“? Viděli jsme videa na YouTube, Instagramové příspěvky a комментари и мнения. Co tedy dává. Má McKinnon speciální peněženku? Speciální magnetické džíny?“

„Ne. Jen dá věc do své věci jako někdo, kdo se nesnaží, aby pokaždé spadl peněženku.“

Lidé z toho udělali velký problém. Není to skutečný problém.

Ergonomie telefonu

Sotva přidává do vašeho telefonu velkou hloubku.

Pamatuji si, jak jsem poprvé viděl zakřivený telefon zpět na větším telefonu s HTC One M7. Měl ploché strany, ale zakřivený zpět. Tato zakřivená zpět pomohla vašim prstům najít přilnavost, i když to bylo trochu příliš velké na to, aby se drželo jednou rukou. Peněženka Apple Magsafe se tak cítí. Přidává jen trochu kulavie do zadní části iPhone a vyplňuje oblast mezi telefonem a zakřivenými prsty. Ploché strany s tímto kouskem textury a zakřivení na zádech a máte něco, co ve skutečnosti zlepšuje přilnavost. Chvíli jsem použil peněženku bez případu, protože to vylepšilo moji přilnavost, že jsem se příliš nebál.

Peněženka Apple je perfektně dimenzována na okraje iPhone 12 Mini. To jen dělá celé nastavení bezproblémové. Nikdy nepochopím, proč lidé nedostanou iPhone 12 Mini z mnoha důvodů, a způsob, jakým příslušenství Magsafe to dokonale zapadá. To se nemusí cítit jako plynulé na zadní straně jiného iPhone, ale na iPhone 12 Mini je to perfektní.

Jiné iPhony?

Tyto případy vám poskytují obecnou představu o velikosti tohoto na iPhone 12 a iPhone 12 Pro Max.

Vlastně jsem se musel podívat na další recenzenty. Ve skutečnosti se některé z nich nelíbily této peněženky s iPhone 12. iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Protože jsou větší, peněženka se nerovná se stranami vašeho zařízení. To znamená, že je snazší zaklepat Askew, když jej používáte. Opět, iPhone 12 Mini vyjde na vrchol jako prostě nejlepší iPhone, který si můžete koupit, období.

Získání karet

Na zadní straně peněženky Apple je malá palcová díra. Zde můžete své karty vytlačit z vrcholu, což je přirozeně díky tření mezi kartami trochu fanoušci. To není jen nějaký kožený rukáv ve tvaru karty. Uvnitř je vnitřní mechanismus, který drží vaše karty proti zadnímu povrchu peněženky. To znamená, zda se jedná o jednu chatrnou kartu metra nebo tři karty, všechny jsou tam drženy se zhruba stejnou silou. To také znamená, že na rozdíl od některých jiných peněženek se peněženka Apple Magsafe nemění velikost. Místo toho je to jen jedna velikost bez ohledu na to, kolik karet do něj vložíte.

Víte, jen až tři karty, protože už se to nehodí.

To znamená, že musíte snížit peněženku ze zadní části iPhone pokaždé, když ji použijete. Upřímně řečeno? To není vůbec velký problém. Je to stále snazší než projít taškou, otevírat peněženku a vytáhnout kartu, kterou potřebujete na vrcholu. S tím na mém iPhone mohu udělat normální rychlou procházku přímo na vlakové nádraží, vymazat mou kartu metra, přejetím a nebezpečně rychle běžet po schodech, protože slyším, jak můj vlak přichází. Spěchání usnadnilo!

Je to také docela užitečné v situacích, kdy nevyklínáte potřebu běžet kvůli velkým mezerám mezi vlaky, jako když jen platíte za kartu v restauraci nebo baru nebo kupujete potraviny.

Bezpečnost karty?

Magnety a karty? jsi si jistá? Jak se ukázalo, jo. Po měsíci používání této peněženky jsem neztratil magnetické proužky na mých kartách. Ve skutečnosti dokonce i moje karta metra, která je obvykle konečná a může rychle ztratit magnetismus, byla v pořádku. Karty jsou chráněny před magnety. Nepokoušel bych je umístit mezi váš telefon a pouzdro, ale neměli byste mít žádné problémy s magnetickými proužky na vašich kartách a peněženku Apple Magsafe, pokud ji používáte podle zamýšleného.

Udržitelnost

Mnoho příslušenství pro iPhone skončí v koši, jakmile získáte nový iPhone. Tento případ iPhone 12 Mini nebude velmi užitečný po získání iPhone 13 Mini. Peněženka jablek je však trochu jiná. Ve skutečnosti je to součást důvodu, proč se mi líbí nová strategie Apple vůči příslušenství iPhone. Je to také součást důvodu, proč mi to příliš nevadí. Když získáte nový iPhone, můžete i nadále používat peněženku Magsafe s novým iPhone nebo novým pouzdrem. Je to tak jednoduché. S takovým pouzdrem, vyrobeným z odolné kůže, by mohla sedět na zadní straně mnoha generací iPhone, než budete cítit potřebu jej nahradit. Když to uděláte, kožené části se rozpadnou v životním prostředí. Kovový a plast uvnitř však pravděpodobně zvyklý.

Peněženka Magsafe, stejně jako většina produktů Apple, přichází ve všech kartonových obalech. Je absurdní, že to zatím není průmyslová norma. Tolik případů, dokonce i těch, které mají být udržitelnější, přichází v plastovém obalu. Proč? To je tak zbytečné.

Apple stále nemá recyklační program pro většinu svých produktů. Recyklují vaše telefony a další elektroniku, ale upřímně řečeno, jako prodejce elektroniky, to je něco, co musí v některých oblastech udělat. Mohli snadno přijmout a recyklovat svůj vlastní silikon nebo dokonce kožené výrobky. Apple se rozhodne ne. Můžete vyzkoušet své štěstí s něčím jako Terracycle, ale všichni víme, kde většina příslušenství Apple skončí.

apple, iphone, kožená, peněženka

Drobnosti

Měl jsem tu dvě věci, které jsem sem chtěl vychovávat. Nejprve na iPhone 12 Mini a iPhone 12 je snímač dolního fotoaparátu hlavním senzorem. Nedávno jsem dostal okamžik a moment teleobjektivy. Zatím se mi líbí, ale jak víte, rád trávím několik týdnů s produktem před psaním recenze. Každopádně jsem si něco všiml. Nízký profil peněženky Apple jí umožňuje dokonale pracovat s tímto systémem objektivu. Peněženka Moft (recenze za pár týdnů, teprve jsem ji teprve začal testovat na plný úvazek), ne. Dostává se do cesty objektivu. Faktem je, že to není úplně specifikace velikosti společnosti Apple. A to je to, co je na peněžence Apple Magsafe tak skvělé. Bylo vyrobeno tak, aby se perfektně přizpůsobilo iPhone, zejména iPhone 12 Mini.

Ještě jedna věc, která se mi opravdu líbí: kurýrní doručení. V mnoha městech můžete získat kurýr doručit své produkty Apple. Pro pouhých 9 je to dodáno posel na kole místo kamionu. Nižší emise, stejný den (peklo, stejná hodina) dodání a to vše jen pro 9. Pokud jste netrpěliví, je to fantastické. Jezte své srdce, bezos.

Celkově

Brzy recenze peněženky Magsafe byly čisté clickbait, což ukazuje, jak se peněženka spadne, protože se sklouzne do toho, až jsem se rozhodl, že nechci nosit tašku nebo kabelku všude, kam jdu, abych řekl: „Jdu jdu dát těmto peněženkám stejně.“Jsem rád, že jsem to udělal.“. Negativita kolem nich, když poprvé vyšli, byla hloupá senzační titulky. Místo toho je to neuvěřitelně užitečné příslušenství. Opravdu to miluji, teď bez něj neopustím dům. Chci vědět, co často odcházím z domu? Kabelka. Nyní mohu sklouznout svůj iPhone 12 Mini do jednoho. Přineste si klíče od domu do smyčky pásu, nasaďte masku a jděte ven.

Miluji peněženku Apple. Jistě, není to úplně dokonalé, ale je to moje „musí mít“ příslušenství pro sestavu iPhone 12. Toto je první příslušenství za chvíli, které se zlepšilo nejen to, jak používám svůj iPhone, ale jak jdu o svůj den. Minimalistický přístup k vesmíru mě osvobodil od vážných cílů krádeží, jako jsou kabelky, a jsem za to vděčný. Vřele doporučuji peněženku Apple každému, kdo hledá štíhlý, pohodlný způsob, jak začít s méně. Je to měnič her.

Appleova „iPhone Leather Peněženka s Magsafe“ je 59. Je to překvapivě dobrá hodnota pro peněženku, kterou budete používat roky.

Co mám rád

 • Pohodlné
 • Štíhlý
 • Vypadá fantasticky
 • Osvobodí mě z kabelek
 • Upozornění, když se odpojí

Co se mi nelíbí

 • Může být obtížné zjistit správné 3 karty, protože může nést pouze 2-3 karty
 • Přál bych si, aby existovaly také ekologičtější možnosti, jako je plátno nebo kompostovatelné materiály

Recenze: Distil Union’s Wally With Magsafe je upgrade nad kožená peněženka Apple iPhone

Kožená peněženka Apple s magsafe byla hitem. Jaká by však vypadala vylepšení pohodlné peněženky pro iPhone, aby byla ještě použitelnější? Po testování Wally Junior s Magsafe za poslední měsíc si myslím, že destilova Union odpověděla krásně se skutečným upgradem přes koženou peněženku Apple.

Destil Union iphone kožená peněženka s recenzí Magsafe

Wally junior s magsafe specifikacemi

 • Drží až 4 karty
 • Magsafe kompatibilní s neodymiovými magnety
 • Pracuje s Magsafe stojany a hory, zatímco je připojena peněženka
 • Handy Nylon Pull-Tab = přístup k kartám bez odstranění peněženky z iPhone
 • Plně chráněný před RFID-Skimmingem a magnetickým rušením
 • Kvalitní kůže na plnou zrnu
 • K dispozici v černé, hnědé, šedé a námořnictvo
 • Cena: 45

Materiály a sestavení

 • Stejně jako kožená peněženka Apple s Magsafe, The Distil Union Wally Junior s Magsafe má prémiovou kvalitu sestavení s koženou kůží s plným zrnem a přesným šití.
 • Používám to asi měsíc, ale nepochybuji, že to vydrží na dlouhou trať a krásně stárne.
 • Velkou výhodou Wally Junior nad koženou peněženku Apple je tah, který znamená, že můžete své karty dostat bez odstranění peněženky z iPhone.
 • To také znamená, že na zádech není potřeba díra jako Apple. Wally Junior má jednoduchý a čistý design na přední i zadní části.
 • Wally Junior může ukládat až 4 karty, zatímco Apple kožená peněženka maximálně ve 3.
 • Další hlavní výhodou oproti Apple jsou magnety na zad a přední části peněženky, která vám umožní používat většinu stojanů a horu magsafe bez odstranění Wally Junior

Při použití

Použil jsem případ Distil Union Wally iPhone, který se vrací zpět do roku 2014 a musím říci, že Wally Junior s Magsafe je dosud moje oblíbená iterace série.

Využívá výhody šikovného systému Magsafe (vpředu a vzadu), pokračuje v tradici plně skrytých karet s uspokojivou a praktickým tabným tabem a funguje skvěle jako peněženka iPhone nebo samostatná peněženka.

Opravdu úhledný dotek je umístěn magnet na konec tabného tabu, takže vždy klikne na místo, když zatlačíte své karty zpět dovnitř.

Zjistil jsem, že je to stejně silné nebo dokonce o něco silnější, pokud jde o magnetické spojení než kožená peněženka Apple.

A umístění magnetů na zadní stranu peněženky je tak cenným doplňkem, díky čemuž je bezproblémové používání mnoha stojanů Magsafe, Mounts a další příslušenství s připojenou peněženku.

Ale stejně jako všechny peněženky Magsafe, včetně Apple, musíte před nabíjením s Magsafe odstranit Wally Junior.

Ve srovnání s koženou peněženkou Apple jsem našel pouze dvě malé nevýhody. Za prvé, Wally Junior je dotek silnější. Nicméně, ne moc a můžete ukládat 4 karty ve srovnání s 3 s Apple.

Tady je pohled vedle sebe, Wally vlevo, jablko napravo:

Zadruhé, s Wally Junior, nedostanete nalezení mé integrace jako vy s 2. gen koženou peněženku s Magsafe.

Destil Union iphone kožená peněženka se závěrem Magsafe

Distil Union Wally Junior s Magsafe nabízí několik skvělých výhod oproti kožené peněžence Apple.

Promyšlené a funkční tabné tab, úložiště pro 4 karty a magnety na přední a zadní straně peněženky z něj činí upgrade nad koženou peněženku Apple, zatímco představuje stejně prémiovou sestavení.

Dokud vám nevadí, že se vám nepodaří najít moji integraci a mírně silnější design, myslím, že Wally Junior na 45 je fantastický nákup.

Wally Junior si můžete vyzvednout s Magsafe v Amazonu a také přímo z destilské unie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS