Apple Music Classical: 5 největších chybějících funkcí. Apple Music Android TV

Vyřešeno! 5 kroků k poslechu Apple Music ve vaší Android TV

„Mám Apple Music poslouchám miliony populární hudby a také mám Android TV, který sleduje většinu televizních pořadů. Nemám však žádné nápady, když budu poslouchat Apple Music v Android TV. Bohužel, když jsem vyhledával na webu, nenašel jsem nic jiného než četné negativní reakce. Je to jakékoli informace, pokud by Apple Music mohla být zpracována na Android TV? Je to tak existoval k vyřešení těchto nezpůsobilých hádanek?“

Možná jste zjistili, že výše uvedená situace je přesně hlasem vašeho srdce. Naštěstí nyní můžete tento problém překonat a hledat způsoby, jak tuto otázku nedbale vyřešit.

Tutoriál: 5 kroků k poslechu Apple Music ve vaší Android TV

Každý holič ví, že Apple Music není kompatibilní s vaší televizí Android a že Apple Music Songs jsou pod ochranou DRM. Nemusíte mít žádné způsoby, jak přimět vaši televizi Android hrát Apple Music. Zde však přichází nástroj, který může zlomit DRM z Apple Music. S tímto nástrojem se můžete pokusit převést Apple Music a nahrát v některých kompatibilních streamovacích hudebních aplikacích, abyste si mohli poslechnout svou Apple Music na vaší Android TV. Název nástroje je Tunefab Apple Music Converter.

Tunefab Apple Music Converter je zaměřen na rozbití DRM z Apple Music tím, že převede do formátu MP3, který je všemocný ve všech druzích hudebních služeb. Při čekání na dokončení šarží konverzních úkolů se odebírá několik minut. Na vašich oknech i Mac jsou zpracovány oba. Můžete mít tento software nainstalován do svého počítače, abyste byli naprosto připraveni na cestu k poslechu Apple Music v Android TV.

Po přípravě s tímto nástrojem se můžete přesunout do následujícího řešení krok za krokem k vyřešení vašeho problému.

Krok 1. Spuštění softwaru pro převodník Apple Music Tunefab

Poznámka: Software automaticky zapne vaše iTunes.

Krok 2. Vyberte svou hudbu

Po zapnutí softwaru si můžete vybrat svou hudbu tak, abyste se připravili na převod. Existuje také některá nastavení výstupu, která vám nabízejí, jako jsou formáty a kvalita. V tuto chvíli navrhuji, abyste si vybrali formát MP3, který je pro nás výhodné, abychom mohli pracovat později.

apple, music, classical, největších, chybějících, funkcí

Krok 3. Klikněte na „Převést“ spodní

Po výběru veškeré hudby, kterou chcete přehrát na televizi Android, můžete kliknout na levý dole a začít převést svou hudbu.

Poznámka: Bezplatná zkušební verze je povolena 3 minuty výstupní soubory. Pro tyto 3 minuty souborů můžete zkontrolovat kvalitu převedených souborů.

Krok 4. Nahrajte svou konverzní hudbu na hudbu Google Play

Po přeměně hudby Apple se můžete přihlásit svůj hudební účet Google Play a nahrát svou Apple Music do hudby Google Play. Existují dva způsoby, jak můžete nahrát. V tuto chvíli budu používat hudbu Google Play pro Chrome k nahrávání mých písní.

Poznámka: Bez ohledu na to, jaký formát vašich písní se hudba Google Play automaticky změní na formát MP3. Podporovaný formát Google Play Music je MP3, AAC, WMA, FLAC a podobně.

Krok 5. Zapněte svou televizi Android a vyberte aplikaci Google Play Music

Z domovské obrazovky Android TV přejděte na obrazovku dolů a najděte „aplikace“.Mezi „aplikacemi“ vyberte aplikaci Google Play Music a zapněte ji. A přejděte do hlavní nabídky „Nastavení“ vašeho zařízení, vyberte svůj účet pod „osobní“ a vyberte „synchronizaci“, abyste synchronizovali svou hudební knihovnu Google Play.

Až dosud jste již věděli, jak hrát svou Apple Music v Android TV s pouhými 5 kroky, které jsou pro vás snadné provozovat. Nyní si můžete svobodně užít svou Apple Music na Android TV přímo na prstu. Neváhejte a vyzkoušejte to okamžitě!

Apple Music Classical: 5 největších chybějících funkcí

Nejnovější aplikace společnosti Apple konečně zachází s klasickou hudbou, pokud jde o metadata, ale stále existuje spousta chybějících funkcí.

Milovníci klasické hudby nadechli úlevu, když Apple konečně vydal Apple Music Classical v App Store začátkem tohoto týdne. V rámci nové aplikace jsou pohyby úhledně uvedeny pod prací, skladatelé nejsou špatně označeni jako umělci a orchestry jsou zacházeny odděleně od vodičů. Co nemilovat?

Hodně, samozřejmě. Kromě oživení ve svých oblíbených nahrávkách se fanatici klasické hudby rádi stěžují, a existuje dostatek příležitostí k nitpickingu, pokud jde o klasiku Apple Music Classical.

Je pravda, že Apple s potěšením připouští, že Apple Music Classical (který je postaven na kostech staré primární klasické hudby) je probíhající dílo a jsme si jisti, že mnoho z chybějících funkcí, které se chystáme zatrhnout Will být v průběhu času přidán.

To znamená, že klepněte na obušek a začněte s největšími chybějícími funkcemi v Apple Music Classical, počínaje:

Žádné stahování

Hlavní aplikace Apple Music vám umožňuje stahovat skladby, alba a celé seznamy skladeb pro offline poslech, ideální pro přivedení (řekněme) Wagnerův Tristan und Isolde (nejlépe Carlos Kleiber s The Staatskapelle Dresden) na dlouhém letu letadla).

Apple Music Classical bohužel nepodporuje stahování, nebo alespoň ne. To znamená, že pokud chcete odplatit některá ze svých oblíbených děl v klasické aplikaci Apple, budete k tomu potřebovat připojení k internetu.

Poznámka: Pokud jde o stahování na Apple Music Classical, dochází k řešení pro stahování: Stačí vytvořit seznam skladeb, které chcete stáhnout. Jakékoli seznamy skladeb, které vytvoříte v aplikaci Apple Music Classical. Skladby stažené do aplikace Apple Music však lze přehrát pouze v aplikaci Apple Music, což znamená.

Žádné fronty

Jednou z funkcí, v které doufám v Apple Music Classical, je schopnost fronty jednotlivých prací pro přehrávání. Například bych rád mohl přidat prokofievovu symfonii č. 1 Z jednoho alba do fronty přehrávání přejděte na Symfonii Prokofiev. 2 Na dalším albu s jiným dirigentem a orchestrem a poté klepnutím na možnost „Play Last“ přidat skladby na konec fronty.

Ale nejenže Apple Music Classical vám nenechá front celé díla, ale není schopna nic do fronty. Když klepnete na „Play“ na albu, seznamu skladeb nebo skladba, váš výběr jde do fronty přehrávání, ale frontu nemůžete žádným způsobem změnit ani nemůžete přidat nic do konce. To je vážný bummer.

Žádný autoplay

V hlavní aplikaci Apple Music je funkce „AutoPlay“ (aktivovaná klepnutím na tlačítko Infinity ve frontě), která automaticky přehrává související skladby, jakmile dosáhnete konce fronty přehrávání.

Autoplay in Apple Music nefunguje tak skvěle s klasickou hudbou, protože to vytrhává jednotlivé skladby z různých děl a alb. Doufal jsem, že autoplay pro Apple Music Classical bude chytřejší, možná si vybereme celé práce spíše než jen jednotlivé pohyby.

apple, music, classical, největších, chybějících, funkcí

Bohužel, v Apple Music Classical není vůbec žádná autoplay. V klasické frontě Apple Music je opakování tlačítka, ale to je vše.

Žádné stanice

Podobně jako AutoPlay by bylo skvělé, kdyby Apple Music Classical by vám umožnil vytvářet stanice založené na jednotlivých skladbách, dílech, skladatelích nebo tom, co máte. A opět, možná by klasické stanice byly dostatečně chytré, aby si vybraly celé díla, než aby se dohromady košily náhodné skladby a pohyby. Mluvte o skvělém způsobu, jak objevit nová klasická díla, skladatele a umělce.

Ale stejně jako u AutoPlay, nemůžete vůbec vytvářet stanice v klasické hudbě Apple. Jistě, můžete vytvářet stanice z klasické hudby v hlavní aplikaci Apple Music, ale pak si jen dostanete tašku jednotlivých skladeb a pohybů. ne ideální zážitek z poslechu.

Žádný iPad, HomePod, TVOS nebo CarPlay podpora

Tady je biggie. Prozatím existuje pouze jedna klasická aplikace Apple Music a je to pro iPhone.

Apple říká, že Android verze Apple Music Classical je na cestě, ale o verzi iPadu není žádné slovo, což by bylo úžasné pro ty z nás, kteří si užívají poslech hudby při procházení alba Art, nebo by raději přečetli poznámky a redakci na redakci a redakci Větší obrazovka.

Neexistuje také žádná podpora HomePod nebo TVOS pro Apple Music Classical. Jistě, můžete při používání Apple Music Classical na iPhone vysílat na homepod, Apple TV nebo jiný reproduktor s podporou Airplay, ale ani homepod ani Apple TV nemohou hrát klasické melodie Apple Music nezávisle na iPhone. To znamená, že přehrávání Dolby Atmos na HomePod nebo Apple TV je také venku, protože Airplay 2 nepodporuje Atmos.

A konečně, uživatelé silničních válečníků mají štěstí, protože Apple Music Classical nepodporuje Apple CarPlay, nebo alespoň ne ještě ne.

Apple Music: Stojí to za to? Vše, co potřebujete vědět

Spotify může být stále největší platformou pro streamování hudby na světě, ale Apple Music nyní na své paty štípá. Od uvedení na trh v roce 2015 se pěstuje na více než 80 milionů předplatitelů. A po převážně nahrazení iTunes v roce 2019 se stala ještě větší částí služby předplatného Apple.

Na rozdíl od některých jiných nabídek společnosti Apple je platforma k dispozici na více než jen zařízeních Apple. Má také aspirace daleko za hranicemi streamování hudby, s rozpočtem a vizí, aby byla tato budoucnost realitou.

Co je to Apple Music a stojí za to předplatné? Pokračujte ve čtení všeho, co potřebujete vědět o platformě, od funkcí a cen až po její největší konkurenty. Bezplatnou zkušební verzi můžete také okamžitě zahájit kliknutím na tlačítko níže.

Co je Apple Music?

Apple Music je prémiová služba streamování hudby s více než 100 miliony písní dostupných pro streamování z cloudu. Hostuje také několik bezplatných internetových rozhlasových stanic vysílání 24 hodin denně ve více než 165 zemích po celém světě. Spustilo se v roce 2015 po akvizici společnosti Apple Beats a nahradila začínající hudební službu společnosti Beats.

Služba účtuje jako jednorázový obchod pro všechny vaše potřeby streamování hudby, umožňuje přístup k rozsáhlé knihovně písní a vlastní osobní knihovny zakoupené hudby od iTunes prostřednictvím integrace iCloud. Když byl iTunes vyřazen vydáním MacOS Catalina v polovině roku 2019, Apple Music se stala výchozí hudební aplikací na všech zařízeních Apple.

Ačkoli zpočátku obdržel smíšené recenze pro neintuitivní uživatelské rozhraní, Apple Music se v průběhu let rozrostla na hlavního hráče ve válkách pro streamování hudby. Nyní, když byla začleněna do Apple One spolu s Apple TV Plus a další, je připravena hrát ještě větší roli v širší strategii předplatného Apple.

Co je Apple Music pro umělce?

Vztah Apple Music s umělci začal roztřesený, když oznámil, že nezaplatí licenční poplatky za hudbu hranou během uživatele bezplatného zkušebního období, ale po tomto rozhodnutí se věci rychle zlepšily. Nyní, díky Apple Music pro umělce, mohou hudebníci napojit na data Apple a zjistit, jak jejich hudba vystupuje po celém světě.

Služba zaměřená na hudebníky vám umožňuje vidět demografii posluchače, zprávy o trendech, milníky, většinu shazamed písní a další. Může to být mocný nástroj, který zjistí, kde na prohlídce nebo propagaci hudby, a můžete nahrát vlastní uměleckou fotografii, kterou fanoušci uvidí, když poslouchají vaši hudbu.

Chcete.li vytvořit účet a začněte sledovat výkon vaší hudby, klikněte na tlačítko níže.

Jak to funguje?

Apple Music se nyní používá mnohem snazší, než tomu bylo v době, kdy byla poprvé spuštěna v roce 2015. Pokud používáte zařízení iOS nebo Mac, již jej nainstalujete. Pravděpodobně je dokonce nastaven jako vaše výchozí hudební aplikace. Pokud jste na Androidu, můžete si aplikaci stáhnout z obchodu Play, ale na Windows se musíte držet starého zážitku iTunes.

Jakmile jej nainstalujete, otevřete ji a přivíte vás čtyři hlavní sekce: Poslouchejte nyní, rádio, procházejte a hledejte. Každý z nich má dlaždice naplněné obsahem, aby si okamžitě poslouchali. Sekce se mohou lišit v závislosti na zařízení a operačním systému, který používáte pro přístup k Apple Music.

Knihovna je poměrně sebevysvětlující a obsahuje vaši osobní hudební knihovnu (místní i na iCloud Music) a také umělce a písně, které jste uložili na platformě. To je také místo, kde najdete své uložené a vlastní seznamy skladeb.

Sekce Poslouchejte nyní, kde půjdete objevit novou hudbu. Apple Music analyzuje to, co jste poslouchali a měli rádi/nelíbili se nebo dali hodnocení hvězdy, poté doporučuje podobnou hudbu a mixy pomocí složitých algoritmů. Procházet je další způsob, jak najít novou hudbu, ale spoléhá se na 100 nejlepších seznamů, nových vydání a představených seznamů skladeb spíše než na vaši historii poslechu.

Konečně, rozhlasová sekce je jednou z nejpopulárnějších a jedinečných funkcí služby. Existuje několik 24hodinových internetových rozhlasových programů s živým vysíláním DJ po celém světě a můžete naskočit do živého proudu nebo poslouchat předchozí nahrávky. K dispozici je také plán nadcházejícího živého obsahu, takže vám nikdy nezmeškáte své oblíbené programování.

Apple Music bezeztrátová nebo HIFI zvuk?

Bezztrátový nebo HIFI zvuk je hlavní rysem streamování hudby pro audiofily, kteří chtějí streamování zvuku nejvyšší kvality. Hlavním hráčem, který to nabídl, byl na chvíli, za zvýšenou cenu, přílivový hráč. To již není.

Apple Music má skutečně bezeztrátový zvuk, což znamená, že vaše kvalita streamování je nad kvalitou CD. Přidaná poživa je, že vás to nestojí navíc. Získáte to na standardní úrovni předplatného, ​​takže získáte profesionální toky kvality za spotřebitelské ceny.

Stojí za to Apple Music?

I když rozhodně není nedostatek skvělých možností pro streamování hudby, Apple Music je více, než stojí za zvážení. Nabízí větší výběr hudby než většina jejích konkurentů s miliony písní. A přichází za zhruba stejnou cenu.

Pokud jste již připojeni do ekosystému Apple s knihovnou synchronizovanou v iTunes, je to opravdu neomylné vyzkoušení Apple Music. Můžete přidat až 100 000 písní do knihovny streamování aplikace prostřednictvím iCloud Music Library. Schopnost mít veškerou zakoupenou hudbu a rozsáhlou streamovací knihovnu na jednom místě je pro milovníky hudby nesmírně výhodné.

Poslech své vlastní hudby na Apple Music je zcela zdarma, stejně jako 24hodinové internetové rozhlasové stanice. To může být skvělý způsob, jak objevit novou hudbu. Ale buďte upozorněni, že to bude žvýkat data, pokud nejste připojeni k Wi-Fi.

Lepší způsob, jak objevit novou hudbu, je sekce Poslouchejte nyní pouze pro předplatitele, i když je to vlasů za hudební algoritmy Spotify a YouTube. Doporučení však mohou být solidní, pokud nehledáte nic příliš mimo hlavní proud.

Apple Music Classical App for iPhone. What’s the Difference?

Kvalita streamování je také dobrá, ale pokud jste skutečný audiofil, možná budete chtít zvážit jiné možnosti. Tidal, Amazon Music HD a Deezer jsou v současné době vůdci kvality zvuku, ale kompromisy jsou méně funkcí a nedostatek integrace s širším ekosystémem.

Kolik stojí Apple Music?

Jak již bylo zmíněno dříve, Apple Music je cena velmi podobně podobně jako jiné streamovací služby v 10.99 pro individuální plán. Toto je jen 1 nad hudbou Spotify a YouTube, stejně jako plány pro nižší res pro Tidal a Deezer. Nedávno byla představena nižší úroveň. „Hlas“ stojí 4.99 za měsíc a nabízí základní přístup na jednom zařízení pro jednoho uživatele. Toto předplatné nezahrnuje věci jako zobrazení textů, bezeztrátový zvuk a další funkce.

Pokud v současné době studujete, můžete také využít slevu studentů v 5.99 za měsíc po dobu až čtyř let. Studentský plán je totožný s individuálním plánem, ale za nižší cenu.

Sdílení jediného předplatného pro celou rodinu je prakticky nemožné, což je místo, kde rodinný plán přichází v 16.99 za měsíc. Umožňuje přístup až pro šest uživatelů, kteří by měli pokrýt i velké rodiny.

Apple Music je také zahrnuta do všech plánů Apple One, počínaje 16.95 pro jednotlivce. Tento plán zahrnuje také Apple TV Plus, Apple Arcade a 50 GB iCloud Storage. Stejně jako Apple Music je k dispozici rodinný plán pro 22.95 za měsíc. Nejdražší premiérový plán, stát 32.95 za měsíc, zahrnuje přístup rodiny a také Apple News Plus a Apple Fitness Plus.

Ceny Apple Music

Jak získat bezplatný přístup k Apple Music

Dobrou zprávou pro nové předplatitele je, že není příliš obtížné získat hudbu Apple zdarma. Pro začátek existuje jedno měsíční bezplatná zkušební verze pro placenou službu. To by mělo být dost času na to, aby se rozhodlo, zda pro vás služba stojí za to.

Dalším způsobem, jak získat Apple Music zdarma, je jednoduše stáhnout aplikaci. Základní služba, která zahrnuje několik internetových rozhlasových stanic a přístup k místním hudebním souborům, je zcela zdarma. Všimněte si, že možná budete muset použít kabel k přenosu hudby do zařízení a proces je snazší s placeným předplatným.

Pokud máte zařízení iOS, měli byste již mít nainstalovanou aplikaci. Pro uživatele Androidu kliknutím na tlačítko níže stáhněte aplikaci a spusťte bezplatnou zkušební verzi.

Apple Music Alternatives

Apple Music je daleko od první služby streamování hudby v bloku. Ve skutečnosti to byl vzestup služeb streamování hudby, jako je Spotify oproti jednorázovým nákupům.

apple, music, classical, největších, chybějících, funkcí

Níže jsme uvedli několik hlavních hráčů v prostoru pro streamování hudby a jak se hromadí proti streamování Apple.

Если ты перестанешь оплачивать iCloud и Apple Music

Apple Music vs Spotify

Spotify je bezpochyby největším jménem v streamování hudby, získávání prvního vedení a budování bezkonkurenční předplatitelské základny. Velkou součástí tohoto je Spotify’s AD podporovaný bezplatný plán. Přestože jsou rozhlasové programy Apple Music zdarma, jednoduše nenabízí nic, co by mohlo konkurovat tolik bezplatné hudbě.

Spotify také vytvořila sadu funkcí, kterou nabídka společnosti Apple ještě nemůže odpovídat, jako jsou seznamy spolupráce a schopnost komunikovat s vašimi přáteli mimo sdílení seznamu skladeb. Spotify se používá k nabídce mírně lepší kvality zvuku, ale Apple Music je nyní ve stejné lize jako Tidal Hifi jako služba pro audiofily. S bezeztrátovou kompresí nabízí služba jedna z nejlepších kvality zvuku za některé z nejnižších cen.

Ceny jsou prakticky totožné mezi Apple Music a Spotify a obě mají rozsáhlé streamovací knihovny. Začlenění podcastů Spotify to může zatlačit do vedení, ale ve skutečnosti jsou oba vynikající možnosti. Apple Music se přirozeně stává lepší volbou, pokud jste již investovali do ekosystému Apple, s vynikajícími úsporami dostupnými s předplatným Apple One. Další informace najdete v našem plném porovnání Apple Music vs Spotify.

Apple Music vs YouTube Music

Hudba na YouTube nahradila hudbu Google Play jako premiérovou službu pro streamování hudby Google a je to vynikající alternativa pro uživatele Androidu. Stejně jako Spotify, nabízí bezplatnou úroveň podporovanou reklamou pro veškerou hudbu, zatímco Apple Music se drží prémiového placeného předplatného.

Pokud jde o placené předplatné, ceny jsou prakticky totožné pro tři platformy. Hudba YouTube je však zahrnuta do předplatného na YouTube, která také eliminuje reklamy na videích YouTube po dobu 12 za měsíc. To je hodně, pokud sledujete spoustu videí na YouTube a nemůžete vydržet přerušení reklamy.

Ale kde hudba YouTube opravdu svítí, když chcete poslouchat temnou hudbu. Žádná jiná služba nemá stejnou škálu remixů, směsiců a starších písní. Má také záhadnou schopnost doporučit písničky, o kterých nikdo neslyšel, ale nějak dokonale vyhovuje vašemu hudebnímu vkusu.

Jiné FAQ

Nejprve musíte propojit Apple Music s Alexou v nabídce Nastavení oficiální aplikace Alexa. Jakmile to uděláte, můžete jednoduše říct „Alexa, přehrát (píseň) na Apple Music.„Můžete si ji také vybrat jako výchozí hudební přehrávač, takže nemusíte říkat jméno služby pokaždé, když chcete poslouchat.

Ne, ve službě nejsou žádné podcasty. Když Apple v roce 2019 rozdělil iTunes do různých služeb, všechny podcasty šly do aplikace Apple Podcasts.

Jak zrušíte předplatné, závisí na zařízení, které v současné době používáte. Na webu neexistuje způsob, jak zrušit, ale zde jsou základní pokyny pro každý:

  • iOS: Aplikace Nastavení (vaše jméno) Předplatné.
  • Mac: App Store (vaše jméno) Zobrazit informace Spravovat (v rámci předplatného).
  • Android: Nastavení karty Apple Music pro vás (vpravo nahoře) Spravujte členství.
  • Windows: ITunes Account Menu (horní část obrazovky) Zobrazit můj účet Spravovat (v rámci předplatného).

Ne, v současné době není na Google Home žádná podpora. Stále však můžete přistupovat k platformě na většině zařízení Google Home připojením přes Bluetooth.

Ano! Texty se zobrazují snadno čitelným způsobem, který se synchronizuje s hudbou. Stačí hledat ikonu, která vypadá jako uvozovka uvnitř chatové bubliny v aplikaci.

Apple Music používá přibližně 40 MB za hodinu streamování. Pokud se obáváte o čepice dat, můžete v nastavení aplikace zakázat streamování buněk.

Neexistuje nativní způsob, jak převést seznamy skladeb mezi službami, ale můžete to udělat pomocí aplikací třetích stran, jako je Songshift.

V aplikaci přejděte na kartu Poslouchejte a klepněte na svou fotografii v pravém horním rohu. Poté klepněte na Zobrazit profil a přejděte celou cestu ke dnu a sledujte přátele.

Stejně jako Spotify a další hudební služby můžete nahrát svou vlastní hudbu do Apple Music pro jednoduché přehrávání. V této době jsou podporovány pouze soubory MP3 a M4A.

Můžete získat Apple Music na Google TV?

Jedním z nich je použití aplikace Google Home, kterou si můžete stáhnout z App Store. Jakmile se přihlásíte do svého účtu Google, budete moci ovládat své Google Nest a přehrávat Apple Music na svém televizi.

Dalším způsobem, jak hrát Apple Music v televizi, je vedlejší načtení aplikace. Na Google TV budete muset změnit některá nastavení, ale toto je jednoduchý proces.

Chcete.li vytěžit maximum z aplikace Apple Music, budete chtít zkontrolovat nejlepší navigační panel aplikace. Tam najdete velké album umění a časově synchronizované texty.

Budete také chtít vyzkoušet funkci „Casting“ aplikace, která vám umožní hrát na televizi Apple Music. Ne všechny typy obsahu však v obsazení Apple Music Support.

Chcete-li hrát Apple Music ve vaší televizi Google, budete potřebovat pár sluchátek nebo reproduktorů, které jsou připojeny ke stejné síti Wi-Fi jako váš Chromecast. Musíte si také stáhnout aplikaci Apple Music, kterou najdete v obchodě Google Play.

Související otázky / obsah

Jak získám Apple Music na TV Android?

Ať už jste uživatelem systému Android nebo iOS, možná budete chtít hrát na Apple Music ve své televizi Android. I když aplikace nefunguje na samotné televizi, můžete streamovat hudbu z vašeho iPhone nebo iPadu do televize pro Android.

Chcete.li hrát Apple Music ve své televizi Android, budete muset získat aplikaci, přehrávat skladbu a obsadit ji do televize. Proces je stejně snadný jako Airplay. Budete potřebovat iPhone nebo iPad, zařízení pro Android, zařízení podporující Airplay a televizi. Můžete také použít jednotku USB k streamování Apple Music z vašeho Mac do vašeho Android TV.

Nejprve budete muset dostat svůj iPhone nebo iPad do režimu Airplay. Toto je nejjednodušší způsob, jak hrát na televizi Apple Music. Stačí připojit zařízení a zadat kód, který obsadí vaši píseň.

Dále se budete chtít ujistit, že jste připojeni ke stejné síti Wi-Fi jako vaše Android TV. Bluetooth můžete také použít k připojení těchto dvou zařízení.

Můžete hrát Apple Music na zařízeních Google?

Dříve mohli uživatelé Apple Music přehrávat hudbu pouze prostřednictvím svých vlastních zařízení. Apple nedávno umožnil hrát Apple Music prostřednictvím zařízení třetích stran.

Google Home je jedním z populárnějších systémů inteligentních reproduktorů. Umožňuje uživatelům ovládat přes 1 000 inteligentních domácích zařízení a poslouchat hudbu. Aplikace je k dispozici pro zařízení iOS a Android. Nabízí ovládání více pokojů, což uživatelům umožňuje poslouchat hudbu na více zařízeních současně. Nabízí také integraci s Pandorou, Deezerem a Spotify.

Apple Music lze použít na Google Home, ale pouze v několika zemích. Například Apple Music je k dispozici ve Velké Británii, Francii, Německu a Kanadě. Aplikace Google Home App nabízí možnost „odkazů“, která umožňuje uživatelům propojit svůj účet Apple Music s jejich reproduktorem Google Home.

Pro uživatele, kteří nežijí v územích Apple Music, mohou Bluetooth použít k propojení svého reproduktoru Google s tabletem. Mohou také nastavit Apple Music jako svou výchozí hudební službu v aplikaci Google Home. Alternativně mohou říci „Hey Google, Play (název písně)“ hrát Apple Music.

Co televize podporuje Apple Music?

Mít účtu Apple Music umožňuje streamovat hudbu do televize. Je to skvělý způsob, jak si užít své oblíbené písně na velké obrazovce, aniž byste opustili dům.

Apple Music vám umožňuje užít si více než 50 milionů písní. Služba je k dispozici na zařízeních iOS a Android. Kromě hudby můžete také poslouchat rádio a sledovat videa. Služba také nabízí doporučení od odborníků na hudbu.

Prvním krokem k užívání hudby Apple ve vaší televizi je zřízení vašeho účtu. Budete potřebovat Apple ID a heslo. Budete také muset připojit svou Apple TV s domácí sítí. To vám umožní streamovat hudbu, rádio a videa do vaší televize.

Apple Music má šikovnou funkci s názvem Airplay. To vám umožní streamovat hudbu z vašeho iPhone nebo iPodu do televize. Funkce Airplay lze použít také na zařízeních Android. Není však k dispozici na všech zařízeních Android. Pro snadnou konverzi budete muset použít software třetích stran, jako je Sidify Apple Music Converter.

Proč můj domov Google nehraje Apple Music?

Ať už používáte nový domov Google nebo Google Home Mini, možná jste si všimli, že se zdá, že Apple Music nehraje na vašem inteligentním reproduktoru. Je možné, že problém není v samotném domě, ale v softwaru. Pokud tomu tak je, možná budete muset provést několik rychlých oprav, abyste přiměli své chytré zařízení přehrávat Apple Music jednou provždy.

Jedním ze způsobů, jak přimět Apple Music hrát v Google Home. To můžete udělat pomocí aplikace Google Home. Tuto aplikaci lze stáhnout z obchodu s aplikacemi. Je to jednoduchý proces, který vás přivedou do provozu v žádném okamžiku.

Hudební sekce aplikace je místo, kde najdete možnost Apple Music. Jakmile na svůj účet přidáte Apple Music, budete moci přehrávat hudbu prostřednictvím Google Home s hlasovými příkazy.

Budete vyzváni k přihlášení se svým Apple ID. To se může lišit od vašeho účtu iCloud, ale kroky jsou stejné.

Mohu získat Apple Music na svou chytrou televizi?

Ti, kteří vlastní Apple TV, si mohou ve svých televizích užít Apple Music. Služba vám umožňuje přístup k vaší oblíbené hudbě, videím a podcastům. Přichází také s velkým albem a uměleckým textem. Apple Music můžete také ovládat hlasem. Není však kompatibilní se zařízeními bez příplatků.

Apple Music je k dispozici na Apple TV, které provozují TVOS 9 nebo novější. Apple Music můžete také streamovat z vašeho iPhone, iPad a Mac. Služba je také k dispozici na zařízeních Roku. Zařízení Roku podporuje streamování 4K hudebních videí. Můžete také použít Apple Airplay 2 pro připojení zařízení iOS s LG Smart TV.

Z zařízení pro Android můžete také streamovat Apple Music. Budete potřebovat zařízení Android, jednotku USB a připojení Wi-Fi. Pokud používáte zařízení Android, budete také muset nainstalovat aplikaci Apple Music. Budete se také muset přihlásit na svůj účet Apple Music. Pokud nemáte účet Apple Music, musíte jej vytvořit.

Můžete hrát Apple na Android TV?

Ať už jste předplatitel Apple Music nebo ne, možná vás zajímá, jestli existuje způsob, jak získat Apple Music na Google TV. Apple ve skutečnosti nevydal novou verzi Apple Music s podporou Android TV, ale některé soubory Android jsou kompatibilní. Mezitím můžete ve svém televizi streamovat Apple Music pomocí Chromecast nebo Apple Music App.

Google také vyvinul webový přehrávač, Google Play Music, který vám umožňuje nahrávat hudbu a přehrávat ji na televizi. Televizní aplikaci Google Play Movies můžete také použít k vyhledávání filmů nebo pořadů hlasem. Můžete dokonce ovládat Google Home nebo Google Nest.

Chcete.li hrát Apple Music ve vašem Android TV, budete potřebovat zařízení Android a zařízení iOS. Budete také potřebovat Apple ID a předplatné Apple Music. Budete také muset připojit svůj iPhone nebo iPad ke stejné síti Wi-Fi jako vaše chytrá televize.

Apple Music je k dispozici na většině zařízení Apple. Můžete také naložit aplikaci Apple Music do televize pro Android. Poté můžete obsadit písně do své Android TV. Pokud máte problémy s obsazením Apple Music do vaší televize pro Android, možná budete muset odmítnout objem svého iPhone.

Má Android TV má Apple Play?

Navzdory názvu není Android TV ve skutečnosti stejná jako Apple TV. Je to platforma Smart Entertainment vyvinutá společností Google, která integruje Google Technologies do operačního systému Android. Používá se v chytrých televizorů od různých značek, včetně Sony, Sharp, MI Box a Nvidia Shield.

Android TV umožňuje uživatelům streamovat videa, hudbu a další obsah z mobilních zařízení. Ve své televizi můžete také hrát filmy, hry a aplikace.

Na rozdíl od Google Play, Apple Music nepřichází s vestavěnou aplikací pro Android TV. Služba společnosti Apple však může být streamována do Android TV z iPhone nebo Mac. Apple’s iTunes nabízí více než 60 milionů písní. Poskytuje také stovky seznamů skladeb a kurátorské rádio. Umožňuje také uživatelům sdílet své předplatné Apple.

Apple Music je přístupný na Apple Watch, iPad, Mac a iPhone. Je k dispozici jako předplacená služba, která uživatelům umožňuje streamovat miliony písní z celého světa. Na rozdíl od Google Play, Apple Music nepodporuje bezeztrátový zvuk. Také to není k dispozici na Roku.

V závislosti na vašem modelu může mít Android TV v obchodě Google Play k dispozici aplikaci třetích stran. Nejlepší je však odstranit ochranu hudby Apple před streamováním obsahu.

Rychlé tipy pro hraní Apple Music na televizi Sony Bravia

Inteligentní spotřebiče začínají vstupovat do domovů lidí a mezi nimi jsou chytré televizory milovány mnoha lidmi. Smart TV platforma společnosti Sony běží na Google TV a umožňuje přístup ke všem hlavním streamovacím službám, včetně Amazon Prime Video, Apple TV, Disney a dalších. Kromě toho společnost Sony Bravia TV podporuje Apple Airplay pro zrcadlení zařízení iOS. Do své chytré televize můžete obsadit všechna média, která se vám líbí, například fotografie, videa a hudba. To je tak cool, správně? Někdo může chtít vědět, jak hrát Apple Music na televizi Sony Bravia. Nebojte se, ukážeme vám několik způsobů, jak hrát Apple Music na Sony Bravia TV.

Část 1. Streamujte Apple Music to Sony Bravia TV s Airplay

Naštěstí Sony Bravia TV podporuje Airplay. Airplay vám umožňuje snadno streamovat zábavu z vašeho iPhone, iPad nebo Mac do vaší televize Sony. Zahrajte si seznamy skladeb Apple Music na své televizi Sony. Pokud jste si stáhli Apple Music na svých zařízeních pro iOS, můžete použít Airplay k streamování Apple Music v televizi Sony Bravia. Postupujte podle níže uvedených jednoduchých kroků. Nejprve se ujistěte, že vaše zařízení Apple a televize Sony Bravia jsou ve stejné síti.

Krok 1. Na dálkovém ovládání televize stiskněte tlačítko Zdroj a poté vyberte Upravit.

Krok 2. Vyberte nastavení Airplay Ariplay HomeKit.

apple, music, classical, největších, chybějících, funkcí

Krok 3. Otevřete aplikaci Apple Music na vašem zařízení Apple, přehrajte skladbu, kterou chcete obsadit.

Krok 4. Klepnutím na ikonu zvuku AirPlay na zařízení Apple obsazením Apple Music na vaše televizi Sony.

Poznámka: Pokud není zvuk, zkontrolujte nastavení zvuku na televizi Sony a ujistěte se, že vaše zařízení Apple není ztlumené.

Část 2. Jak přímo nainstalovat Apple Music na Sony TV

Pokud používáte jiné modely Sony Smart TV, můžete tuto metodu zkontrolovat, zejména když zjistíte, že Apple Airplay je použitelný na vaše chytré televizní sady Sony. V závislosti na vašem televizním modelu si můžete stáhnout a nainstalovat Apple Music přímo do své televize Sony. Zde jsou jednoduché kroky.

Krok 1. Zapněte svou inteligentní televizi Sony a připojte ji ke stabilnímu a rychlému připojení Wi-Fi.

Krok 2. Přejděte do obchodu Google Play ze sekce Apps a otevřete jej.

Krok 3. Zadejte Apple Music a vyhledejte na vyhledávací liště.

Krok 4. Vyberte Apple Music ze seznamu objevených aplikací.

Krok 5. Klikněte na instalaci na stránce podrobností aplikace a spusťte ji.

Krok 6. Přihlaste se ke svému účtu Apple Music na televizi Sony a streamujte, co chcete.

Část 3. Konečný způsob, jak hrát Apple Music na Sony Smart TV

Pokud nemáte zařízení iOS nebo vaše televize Sony nepodporuje airplay, existuje další způsob, jak vám pomoci hrát Apple Music to Sony TV. Zde je způsob, jak hrát Apple Music v Android TV bez připojení k internetu. Věci, které musíte připravit, jsou jednotka USB, staženo počítač s aplikací iTunes a převodník zvuku Tunelf.

Audio Converter Tunnelf je profesionální hudební převodník ke stažení a převodu Apple Music do společných formátů, včetně MP3, AAC, FLAC, WAV, M4B a M4A. Může také stáhnout a převádět zvukové zvukové knihy a iTunes Audiokniha. Tunef také zvyšuje rychlost stahování na 30x rychleji a informace o audios. S vestavěnou funkcí úpravy můžete také přepsat informace o Audios. Můžete převést Apple Music na MP3, která je kompatibilní s Sony TV, a poté je převést na jednotku USB.

Klíčové vlastnosti převodníku zvuku tunefů

Výukový program: Jak hrát Apple Music na Sony TV od TENELF AUDIO CONVERTER

Nyní se podívejme, jak stáhnout a převádět Apple Music na MP3 přes tunelf krok za krokem a jak přenést Apple Music na televizi Sony Bravia. Ujistěte se, že váš počítač nainstaloval převodník zvuku tunef.

Krok 1 Přidejte Apple Music do tunelského zvukového převodníku

Při spuštění tunefku uvidíte dvě plus tlačítka na uživatelském rozhraní. Chcete-li přidat Apple Music k TUNELF pro převod, klikněte na tlačítko Load iTunes Library v levém dolním rohu okna. Alternativně můžete pouze přetáhnout požadované audia do rozhraní.

Krok 2 Přizpůsobte výstupní formát Apple Music

Poté vyberte panel formátu, zde můžete vybrat výstupní formát. Doporučujeme nastavit mp3 jako výstupní formát, který bude kompatibilní s televizí Sony Bravia. Chcete.li zvýšit kvalitu hudby, můžete změnit bitovou rychlost, vzorkovací frekvenci, kanál a kodek audia. Pokud si nejste jisti těmito parametry, ponechte si výchozí data. Chcete.li potvrdit, stiskněte tlačítko OK. Existuje ikona úpravy, na kterou můžete kliknout a přepsat značky ID3 a metadata audia.

Krok 3 Začněte stahovat a převést Apple Music

Po dokončení všech nastavení. Poté, abyste zahájili proces stahování a konverze, klikněte na tlačítko Převést. Po dokončení konverze stiskněte ikonu historie v pravém horním rohu rozhraní převodníku a podívejte se na všechny převedené skladby Apple Music.

Krok 4 Přehrajte Apple Music na Sony TV přes USB Drive

Po dokončení konverze najdete v počítači převedenou hudbu. Dále zkopírujte a vložte tyto hudební soubory na jednotku USB. Poté vložte USB jednotku do televize Sony Bravia. Klepněte na tlačítko Domů na dálkovém ovladači a poté vyberte hudební panel. Stiskněte tlačítko a vyberte převedené hudební písně Apple.

Zabalit

Ukázali jsme vám dva způsoby hraní Apple Music na televizi Sony Bravia. Pokud máte zařízení iOS se stahováním Apple Music, můžete na televizi obsadit Apple Music od Airplay. Existuje další způsob, jak vám pomoci vyřešit problém s převodníkem zvuku Tunelf, což je pro vás nástroj pro přehrávání Apple Music na jakémkoli zařízení. Vítejte v odchodu комментарии и мнения.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS