Apple Original USB-C 20 W nabíjecí adaptér (maloobchodní balíček). Adaptér Apple C typu C

Adaptér Apple C typu C

Odkaz na můj vlákno pro mé recenze a měření, kde lze také najít úplný přehled recenze, více informací o sobě, stejně jako můj manifest General-ish Audio and Review: https: // www.Head-Fi.org/vlákna/956208/

Dávám jen plné hvězdy. Můj systém hodnocení/bodování nemusí nutně dodržovat normu a je to asi následující:

5 hvězdiček: Produkt je velmi dobře a obdržel ode mě cenu „vysoce doporučené“.

4 hvězdičky: Produkt je velmi dobře a obdržel ode mě cenu „Doporučené“.

3 hvězdy: Produkt je dobře, velmi dobře, ale není dostatečně vynikající/zvláštní, aby získal některé z mých dvou ocenění. [„Palec nahoru“]

2 hvězdy: Produkt je jen o průměru nebo dokonce poněkud pod tím a poněkud vadný/vadný v některých oblastech. [Ani „palec nahoru“ ani „palec dolů“]

1 hvězda: Produkt je Špatný/vážně vadný na Přímo špatné. [„Palec dolů“]

Apple USB-C na sluchátka adaptér (A2155)

Na rozdíl od svého názvu je A2155 mnohem více než jen „adaptér“, protože navzdory svému velmi malému formovacímu faktoru je umístěna poměrně inteligentní zvuková karta s vestavěnou DAC, ADC, automatickou detekcí, zda je do něj zapojeno něco. a dokonce podporuje příkazy na dálkové ovládání in-line.

Spíše slušný zážitek z rozbalení (za cenu); Velmi pěkně a čistě navržené obaly, které lze také použít jako pouzdro na přepravu (protože neexistuje žádný jiný zahrnutý pouzdro nebo případ kromě samotného kartonového balení).

Malý. Čistý design. Bílý. Žádné logo Apple na něm-jediné znamení, že je vyrobeno společností Apple (kromě jeho designu, ale jiné společnosti, které následně vyrobily srovnatelné malé DAC), je slabý šedý text na kabelu.

Zatímco zástrčka USB-C (která s největší pravděpodobností obsahuje veškerou aktivní elektroniku) a víceúčelové 3.Zdá se, že 5 mm zásuvka je dobře vyrobená, kabel mezi nimi, i když je docela měkký a pěkně flexibilní, se nezdá být robustní nebo odolný vůbec, ale místo toho je to docela křehké, protože je tomu tak u většiny kabelů Apple Bohužel.

Překvapivě, A2155 podporuje příkazy pro dálkové ovládání tří knoflík (hlasitost, přehrávání/pauza, hlasitost dolů), když se používá s mým počítačem Windows 10.

Co je určitě hezké: může to být v podstatě ponecháno po celou dobu, protože automaticky cítí, zda je do něj něco zapojeno a podle toho upravuje své funkce. Pokud není nic zapojeno, je výstup automaticky deaktivován a v nabídce zvuku Windows se již neobjeví, ale znovu se zobrazí a je vybrán automaticky, jakmile je do něj něco zapojeno, a možnosti nastavení se podle toho mění podle typu připojených sluchátek (E.G. s/bez vestavěného mikrofonu).

Můj Zotac ZBox CI547 NANO SPRAVENÍ Windows 10 Pro 64 Bit je jediný zdroj, který používám.

Používám pouze své Apple USB-C DAC čistě jako DAC pro uši a sluchátka a zatím jsem netestoval jeho schopnosti ADC.

Logicky je objem řízen standardními 100 kroky útlumu systému Windows (plus ztlumený). Bohužel, dokonce i nejtišší možné nastavení objemu nad ztlumení (≙ ”1”) je hodně Osobně pro mě příliš hlasité, takže musím dále snížit objem ve foobar2000 a YouTube drasticky. Poslech velmi tiše těsně nad prahem slyšitelného prahu není přímo možný bez dalšího vylepšení softwaru.

Používání mého téměř extrémně citlivého Shure SE846, existuje pouze nejmenší Trochu sotva vnímatelného syčení, když se hraje žádná hudba nebo když se hraje prázdný zvukový soubor.

Při použití s ​​mým Ostry KC06A, které jsou ještě trochu citlivější na zvednutí syčení, množství slyšitelného syčení v tichých pasážích a prázdných zvukových souborech nebo kdy se nic hraje.

S využitím mého extrémně citlivého zvuku táboráku Andromeda, které jsou nejcitlivější ze tří, je slyšitelný syčení stále velmi málo, což činí Apple USB-C DAC úžasným umělcem, pokud jde o výkony s velmi a/nebo extrémně citlivým in- uši. Pokud jde o srovnání, dokonce mírně překonává můj Ibasso DX90, je poražen pouze mým RME ADI-2 DAC a Leckerton Audio UHA-6S.MKII a slyšitelně překonává fiio Q5 s připojeným modulem AM1 nebo My Chord Electronics Mojo.

Frekvenční odezva (bez zatížení):

Není zde žádné skutečné překvapení; Vyložená frekvenční odezva je stejně plochá, jak má být.

Výstupní impedance (Ultimate Ears Triple.Fi 10 jako zatížení):

FR LOADED. Ultimate Ears Triple.Fi 10

Na základě odchylky frekvenční odezvy se vypočítává výstupní impedance Apple DAC jako kolem 0.3 ohmy, což je opravdu vynikající, a proto je dokonale vhodné pro všechny nízké impedance více ba-ba.

Subjektivní dojmy na poslechu:

Neutrální, čistý, čistý a velmi přesný. V podstatě tak slyšitelně průhledný, dobře znějící a čistý znějící pro mé uši, jak by mohlo být zařízení, a proto jasně „ne rozbité“, což opět není skutečným překvapením, ale standardem pro většinu moderních zvukových zařízení. Přesná a těsná reprodukce basů s citlivými multi-ba in-ears. Subjektivně velký (i.E. normálně velikosti) a velmi přesná zvuková scéna; Mírně na oválné straně.

Vážně, neexistuje absolutně žádná subjektivní zvuková chyba, kterou bych mohl najít, a to není skutečné překvapení, protože A2155 se ukázalo, že překonává standard CD Red Book, pokud jde o objektivně měřený výkon zvuku.

Jinými slovy, vynikající transparentní výkon bez ohledu na cenu. Neexistuje absolutně žádný důvod platit více za USB DAC, alespoň pokud jde o čistou kvalitu zvuku se sluchátky.

Adaptér Apple A2155 USB-C na sluchátka je, navzdory jeho velmi nízké a extrémně konkurenceschopné ceně, plné mnoha funkcí, převyšuje standardy červené knihy CD, má skvěle nízkou výstupní impedanci, je velmi blízko k tomu, aby byl v ideálním případě bez syčení bez syčení bez nejcitlivější uší (proto je prostě plachý kousek pod absolutní dokonalostí/„vysoce doporučeno“, ale v tomto ohledu stále překonává i mnoho lepších zařízení; Kromě toho je bohužel nejnižší možný nastavení hlasitosti (v systému Windows 10) pro mě osobně příliš hlasitý (bez dalšího snížení zisku softwaru v rozhraní hudebního přehrávače)) a zní slyšitelně průhledný.

Kromě některých lidí, kteří si pravděpodobně přejí „více energie“ pro jejich příslušné úrovně poslechu se sluchátky, které používají, a pravděpodobně pro více funkcí (jako jsou vyhrazená tlačítka pro ovládání hlasitosti nebo více vstupů a výstupů), jen založené na čisté kvalitě zvuku nebo a Více luxusnějšího vzhledu a/nebo lepší kvality sestavení (kabel by se skutečně mohl zdát odolnější), neexistuje absolutně žádný důvod platit už za DAC.

Kite7

Sluchátka Supremus

To je zvláštní pocházet z Apple, aby měl jeden z nejlevnějších a nejlépe znějících USB C až 3.5 mm adaptéry na trhu. Je to výrazně lepší než některé telefony s mizernou 3.Kvalita výstupu 5 mm. Je to snadný způsob, jak dát telefonu nebo počítači dobré vylepšení zvuku. Funguje to bezchybně na mém telefonu a počítači. Trvanlivost je třeba vidět, ale zatím jsem se zvukem spokojený. Neslyším žádné zjevné nedostatky, používám to pouze k řízení svých sluchátka s nízkou impedancí, jako jsou moje Grados, KSC75 a Westone IEMS. Asi 3.5 mm portů na telefonech, které jsem zapojil své IEM, aby vytvořil popový zvuk, ale ne pro tento adaptér, který je dobrý.

Musíte vyzkoušet kohokoli zvědavého na USB C až 3.5 mm zvuk.

Vyzkoušel to, protože 4 adaptéry Samsung zemřely, protože jsem dostal S22

Funguje to, ale zdá se, že můj objem hovoru klesl o 25/30%, bylo řečeno.

Yuriv

100 hlav-ponořte

Pros: Nečistoty levné dostatečně dobrý zvuk pro většinu lidí. Spolupracuje s Windows 10 a Android Small a Compact ve srovnání s jinými zvukovými donglemi USB-C snadno dostupnými v obchodech

apple, original, usb-c, nabíjecí, adaptér, maloobchodní

Nevýhody: Možná tak křehký jako adaptér Lightning. Není tak hlasitý jako původní adaptér pro sluchátka Google. Maximální objem se zdá být omezený v Androidu.

IPad Pro z roku 2018 ztratil konektor pro sluchátka, ale získal port USB-C. Apple si myslí, že tyto nové iPady by měly být použity se sluchátky Bluetooth, takže poslali AirPods na větší technologické stránky a kanály YouTube spolu s recenzními jednotkami. Líbí se vám nebo ne, bezdrátová sluchátka jsou budoucnost. Ale jsou stále časy, kdy chcete používat kabelová sluchátka. Například, pokud chcete použít iPad jako elektronický hudební nástroj, budete chtít použít kabelové připojení pro jeho nízkou latenci. Sluchátka Bluetooth jsou desítky, ne.li stovky milisekund pomale. Nejsem hráč, ale představuji si, že některé hry by mohly potřebovat stejný druh úhlepné reakce. Pro tyto druhy aplikací Apple nyní prodává USB-C adaptéru pro sluchátka.

Nechám na ostatních, abych popsal, jak dobře tento klíč pracuje s novými iPady. Mac to zatím nepotřebuje, protože stále mají konektor pro sluchátka. Rychlé online vyhledávání ukazuje, že někteří lidé dostali tento adaptér, aby pracovali s telefony Android, jako je Google Pixel 2. Chtěl jsem vidět, jak dobře by to fungovalo s počítači se systémem Windows 10, protože tolik z nich má strašný vestavěný zvuk.

Zatím jsem testoval adaptér Apple USB-C na 2016 Lenovo ThinkPad Carbon X1 (běžící aktualizace Windows 10. dubna 2018) a Microsoft Surface Go (aktualizace říjen 2018). Jsem rád, že mohu oznámit, že adaptér prostě funguje. Windows to neukáže ve svém seznamu zařízení, dokud něco nezapojíte do 3.5 mm jack. Zde jsou podporované vzorkovací frekvence a bitové hloubky:

Provedl jsem několik základních zvukových měření, jen abych se ujistil, že moje jednotky nefungují. TL; DR verze: Pravděpodobně fungují dobře. Chtěl bych vidět, jak ostatní provádějí pečlivější měření, která přesahují jen ověření, že to funguje, jako já.

Výsledky RMAA Tyto testy RMAA byly provedeny s Lenovo ThinkPad Carbon X1 s objemem Windows na 100, přičemž výstup se pohyboval do liniové ins in.rozhraní Focusrite Forte Audio:

Zleva doprava: 16/44, 24bitové zachycení přehrávání 16/44, 24/44, 16/48, 24bitové zachycení přehrávání 16/48, 24/48

Výkon při nabíjení notebooku, srovnání s adaptérem pro sluchátka Google USB-C

Naměřený zvukový výkon vestavěného konektoru pro sluchátka iPhones a iPadů se obvykle zhoršuje, když jsou zapojeny a nabíjí se. Dobrou zprávou je, že adaptér Apple USB-C tak špatně neprováděl, když byl zapojen Thinkpad Cabon X1. Spectrum Analyzer Graftes ukazuje malou ránu při 60 Hz, když se notebook nabíjí, a to je vše. Výsledek je na mém povrchu podobný.

Výše uvedená tabulka také ukazuje výkon původního adaptéru pro sluchátka Google, který může produkovat 1.88 VRMS, vs. Maximum 1 v adaptéru Apple. Toto 5.5 dB vysoký výstup je součástí důvodu, proč adaptér Google získává vyšší poměr S/N. Když je připojeno nízké impedanční zatížení, čísla pro změnu šumové podlahy pro oba adaptéry a jsou zhruba stejné. S logitech UE600VI, který má nadprůměrnou citlivost mezi IEM, slyším velmi měkké pozadí z obou adaptérů. Úroveň je podobná při přehrávání souboru digitálního nulového wav.

Impulzní odezva, čtvercové vlny

Je to stejný minimální fázový filtr, jaký Apple používá již několik let. Výsledek čtvercové vlny je zajímavý. Vypadá to, že pro překročení není dost světla, která se nepřipne, když je amplituda čtvercové vlny snížena. Výsledek je podobný pro klesající hranu průběhu. Signály jako maximální čtvercové vlny se téměř nikdy nevyskytují v normální hudbě, takže by to nemělo mít moc, pokud vůbec, slyšitelný dopad.

Je to o něco horší než to, co dostávám na adaptéru blesku. Zajímalo by mě, jestli by to bylo jiné, kdyby byl zapojen do iPadu. Výsledky jsou podobné při měření na Forte s REW:

Není to dokonalé, ale zvuky a sukně z náhodného chvění by měly být dostatečně nízké na úrovni, aby byly neslyšitelné. Adaptér Google dělá trochu horší.

Přehrávání do 16-OHM zatížení, výstupní impedance výsledku RMAA ve srovnání s vyloženým:

Výsledek RMAA. Vlevo: Přehrávání do Focusrite Forte Line. Vpravo: Přehrávání do 16-ohmového zatížení na obou kanálech.​

Klipy správného kanálu více: 1.79% thd. Zde je to, jak vypadá spektrum zkreslení:

1 kHz sinusové a harmonické zkreslení, maximální objem, 16-ohm zatížení na obou kanálech, pravý zobrazený kanál

1% zkreslení dochází kolem 0.9 VRMS:

1 kHz sinus a harmonické zkreslení, hladina při 1% thd, 16-ohm zatížení na obou kanálech, zobrazený pravý kanál

Zkreslení nebude tak vysoké s zatížení. Například HD600 je pro tento adaptér snadným zatížením, protože čerpá tak malý proud, dokonce i maximální objem. Naměřené zkreslení je nízké s 300 ohmy. Je to prakticky stejné, jako by to šlo do linie Forte’s Ins. Pokud dokážete dostat hudbu dostatečně nahlas na HD600, jste dobří.

Zkreslení bude také mnohem nižší, když je výstup snížen na 200 mV, což je blíže k tomu, co je typický 16-ohmový dynamický řidič IEM potřebuje, pokud to tak. Zde je to, co se stane s 200 mV, když je připojeno 16-ohmové zatížení:

Později tento výsledek budu muset zkontrolovat. Položil jsem adaptér Google na stejnou soupravu a dostávám vyšší postavu pro R, než co jsem dostal, když jsem to naposledy změřil. V každém případě je výsledek adaptéru Apple dostatečně nízký; Pro téměř všechna sluchátka a IEM se změní frekvenční odezva.

Zní to jako? Jak se očekávalo, zvukový výkon tohoto adaptéru ve Windows je podobný výkon zařízení iOS. Vyzkoušel jsem to s nejrůznějšími sluchátky a IEMS a porovnal jsem dongle USB-C s adaptérem konektoru Lightning a také poslední iPhony a iPady, které stále měly konektor pro sluchátka. Zvuk iPhone a iPad do značné míry získávám z počítače se systémem Windows.

Neexistuje žádné zjevné zkreslení ani hluk. Jedinou výjimkou je na logitech ue600vi, kde během tichých stop slyším velmi slabé pozadí syčení. Když hraji soubor digitální nulové wav, hluk nemění svůj charak. Když byl vydán, měl iPhone 6s problém s podivnými elektronickými zvuky, které jste mohli slyšet na citlivých IEM při přechodu na obrazovku přepínání úkolů a přepínání aplikací. To se nestane s tímto adaptérem USB-C. (Btw, už to není tak špatné na 6s od iOS 11. Hluk se stále mění, ale je tišší a méně urážlivý.)

Adaptér pro sluchátka Apple USB-C získává stejný maximální výstup 1 VRMS jako ostatní zařízení iOS. (Za předpokladu, že vaše země neomezuje objem.) Nyní by mělo být dobře zavedeno, jak hlasité může být. Na popových melodiích, jako je ta ve videu na obrázku výše, je pro mě uspokojivá úroveň hlasitosti s HD600 58 (z maximálně 100 v oknech). HD600 je procházka v parku pro tento adaptér, protože přitahuje tak malý proud i při maximálním objemu. Když se úroveň shoduje, zní to přibližně stejně jako kompetentní vyhrazené zesilovače sluchátka. To znamená, že pokud to dokážete přizpůsobit úroveň. Některé druhy hudby jsou tak tiché, že možná nebudete schopni dostat HD600 dostatečně hlasitý na dongle.

UE600VI, na druhém extrému, má 9-OHM DC odpor. Pokud se objevíte objem, zkreslení bude mnohem vyšší než na HD600. Naštěstí to nebudete dělat na IEM s nízkou impedancí, protože jsou obvykle velmi citlivé. Například UE600VI má vyšší než průměrnou citlivost, dokonce i mezi vyváženou kotviště IEM. Když jsem sledoval filmové přívěsy na YouTube, měl jsem úroveň hlasitosti kdekoli mezi 8 až 12 v systému Windows.

Srovnání s adaptérem pro sluchátka Google

V loňském roce Google odstranil konektor pro sluchátka z jejich telefonů Pixel 2. Jejich zvukový adaptér USB-C byl při spuštění 20, ale po silné kritice fanoušků pixelů snížili cenu na 9, aby se shodovali s bleskovým adaptérem Apple. Vidím, proč byl adaptér Google na začátku dražší. Má další schopnosti, jako 1.88 VRMS výstup. 5.5 dB vyšší než adaptér Apple. A to spravuje bez jakýchkoli zvláštních kabelů. Adaptér Google může také změnit svůj provozní režim na maximum 400 MV, když detekuje nižší impedanční zatížení jako IEM.

Minulý rok jsem si objednal tři adaptéry Google a jeden z nich jsem testoval. Napsal jsem o tom v tomto vlákně: odkaz. Jsou docela kompetentní, takže je škoda, že je Google přerušil. Nový model je dražší ve 12 a hlásí, že online ukazují, že jeho výkon je mnohem horší než originál.

Zvukové zvukové adaptéry Apple a Google zní podobně. Nezjišťuji žádné zjevné zkreslení ani hluk z jednoho z jednoho, s výjimkou hluku na UE600vi, který jsem zmínil dříve. Charakter a úroveň jejich hluku jsou velmi podobné, dokonce i až po měření. Výstupní impedance obou adaptérů jsou také podobně nízké, takže poskytují plochou reakci na téměř všechna sluchátka. Na mých sluchátcích a IEM zní to stejně.

apple, original, usb-c, nabíjecí, adaptér, maloobchodní

Adaptér také zní jako konektory pro sluchátka na mých počítačích. Na druhé straně mají počítače Windows obvykle horší palubní zvuk. Například můj Thinkpad má hlučný výstup. Povrch Go je tichý, ale součástí je to kvůli jeho vysoké výstupní impedanci; Měřil jsem 46 ohmů. Snadné zatížení jako HD6XX zní v pořádku, ale je to katastrofa pro některé IEM s vyváženou rukou s více ovladači.

V loňském roce jsem dostal adaptér Google, aby pracoval na tabletu Nexus 7 a na Amazonu Amazon Fire HD 10 za použití OTG kabelu. Tyto dva mají také slabé zesilovače sluchátka s vysokou výstupní impedancí. Ještě je musím vyzkoušet adaptérem Apple. Až to udělám, aktualizuji tuto zprávu.

Adaptér pro sluchátka Apple USB-C pracuje na 2013 Google Nexus 7, Amazon Fire HD 8 a Fire HD 10 tabletů 2017, Amazon Fire 6 Amazon Fire 6 a 2018 Barnes Noble Nook 10.1.

Adaptér Apple však má problém se všemi z nich: maximální objem se zdá být omezený. Dostávám jen něco přes 0.Například 1 VRMS na ohni 8. To je o 20 dB tišší než maximální výkon v systému Windows a iOS. Pro IEM by to mělo být v pořádku, ale bude těžší získat sluchátka, jako je HD600, na uspokojivou úroveň hlasitosti. Hledání online ukazuje, že ostatní mají podobné výsledky se svými telefony Android.​

Vstup mikrofonu je dobrý pro fandy, kteří chtějí měřit měření, Windows 10 rozpoznává mikrofonní vstup zvukového adaptéru Apple USB-C, takže jakýkoli mikrofon, který pracuje s iPhone, by měl také pracovat s Windows. Například mikrofon Dayton Audio IMM-6 funguje dobře. Několik fandů použilo k měření frekvenční odezvy jejich IEMS několik fandových klonů kompatibilních s IMM-6 nebo čínskými IEC711. Adaptér USB-C Apple s nimi dobře funguje. Nemá basy adaptér Google. Je také mnohem levnější a přenosnější než zvukové rozhraní StartEch icusbaudio2d, zatímco má nižší výstupní impedanci.

Měření frekvenční odezvy v místnosti Eq Průvodce er4pt s tipy ER38-15SM pomocí stejného mikrofonu. Červená: Odpověď z adaptéru pro sluchátka Apple USB-C. Zelená: Odpověď od adaptéru pro sluchátka Google USB-C.​

I když se adaptér Google vytáhne z basů, je to něco elektrického, které lze zpracovat kalibrační křivkou, na rozdíl od impedance akustického přenosu akustického přenosu, kde jedna kalibrační křivka se nehodí všem. Adaptér Apple způsobuje, že je méně věcí.

To, co máme zatím 9, získá váš Windows PC zvuk, který je dost dobrý pro všechny kromě nejobtížnějších sluchátek a nejvíce persnickety audiophiles. Je také velmi lehký a přenosný. Co se tedy nelíbí? Možná jeho kvalita budování. Zvukový adaptér společnosti Apple má špatnou pověst, že je příliš křehký a snadno poškozený. Zbývá vidět, zda tento adaptér USB-C bude stejný. Má podobnou konstrukci.

Apple 20W Power Adapter. как отличить оригинал от копии?!

Je tedy dobrá věc, že ​​je v obchodech levné a snadné najít. Apple obchody to samozřejmě mají na skladě, ale mám podezření, že Best Buy, Walmart a Target to brzy budou mít na svých policích. Bude to podivně ironické, pokud se dongle USB-C Apple stane nejběžnějším adaptérem pro sluchátka pro telefony Android. Možná pak uživatelé Androidu se připojí ke svým bratřím používajícím iPhone, když necháme jednohvězdičkové recenze online, pokud je tato věc opravdu křehká. Odvaha!

Apple Original USB-C 20 W nabíjecí adaptér (maloobchodní balíček)

2in1 bezdrátová nabíječka. Může nabíjet 2 zařízení současně. Pro nabíjení smartphonu, AirPods a Apple Watch. Ultra tenký. pouze 6.8 mm tlustý. Luxusní design. hliník.

Podrobný popis produktu

Apple Network Charger pro iPad tablety, telefony iPhone, hodinky iWatch s výstupem USB-C. Například kabel Apple USB-C/Lightning 1 M lze použít k připojení zařízení Apple. Výstupní výkon 20 W umožňuje nabíjet zařízení s 5 V proud 3 A nebo zařízeních s 9 V proudu 2 a. Podporuje technologii dodávky energie Super rychlé nabíjení, která bere baterii vašeho iPhonu z 0 do 50% za pouhou půl hodiny. Kompatibilní s iPhone 8 a vyšší.

Jaká zařízení Apple je nabíječka Apple USB-C 20W kompatibilní s?

Potřebujete ochranné sklo pro iPhone? Vyberte si z naší nabídky.

Klíčové parametry

Další parametry

Kategorie:

Záruka:

Typ Nabojeječky:

Výkon (W):

Výstupne Port:

Pochat výstupů:

Technologie Rychlonabijejené:

Typ Zařízení:

Typ Apple Pvíslušenství:

Rychlé nabíječky na energii Apple
2 roky
Do Sítě
20
USB-C
1
Dodávka energie
iPhone, iPad
NABIJEKKY

Bezdrátová nabíječka pro Apple Watch (3 W Power) USB-C vstupní nabíječka Rozměry: 29 x 9 mm

Bezdrátová nabíječka pro Apple Watch (3 W Power) USB-A Vstupní nabíječka Rozměry: 29 x 9 mm

apple, original, usb-c, nabíjecí, adaptér, maloobchodní

Adaptér pro automobilový igniter 2x USB výstupní poplatky až do 2 zařízení Výstupní proud: 2 x 2.4 a

Slim Mains nabíjecí adaptér pro iPhone napájení až 20W podporuje technologii dodávky napájení výstupní konektor USB-C Ideální pro rychlé nabíjení iPhone 12 Výstupní proud až 3A může.

Nejlepší adaptéry USB-C pro iPhone v roce 2023

Není to žádná zpráva, že Apple přestal přepravovat svůj 5W napájecí adaptér s iPhony. Proto si nyní musíte koupit adaptér pro váš iPhone samostatně. Kromě toho, pokud máte starou nabíječku 5W, je to pro novější modely pomalé a neefektivní. Zaokrouhlil jsem seznam nejlepších adaptérů napájení USB-C pro iPhony, abych umožnil rychlé nabíjení! Začněme.

Napájecí adaptér Apple 20W USB-C.Výběr redakce

Po oddělení adaptéru 5W od balíčku iPhone vyvinula Apple lepší doporučení pro iPhone 8 a novější modely. Je to napájecí adaptér USB-C 20W, který s rychlým a efektivním nabíjením pramení váš iPhone nebo iPad Pro.

Ve spojení s napájením maximálního výkonu 9V a 3 zesilovače. Adaptér je samozřejmě kompatibilní se všemi zařízeními podporujícími USB-C. Ale pokud je vaše zařízení dříve než řada iPhone 12, musíte si koupit bleskový kabel zvlášť, protože tento adaptér nepřichází s jedním.

 • Kompatibilní s iPhone 8 nahoru a iPad pro 3. generace
 • Schopnost rychlého nabití
 • Splňuje ideální podmínky nabíjení společnosti Apple

Podívejte se na: Apple | Nejlepší nákup

SACACK 90W USB-C Plug-nejvšestrannější adaptér USB-C

Zástrčka Sackrack USB-C je 90W adaptér, který obsahuje vše, co potřebujete v kompaktním designu. Kromě tří portů USB-C má tři další porty USB-A. Budete to tedy cenné, pokud máte sklon nabíjet více zařízení najednou.

Тестируем адаптер питания USB‑C Apple 20 Вт: нужная вещь для iPhone 12 или яблочная скупость?

Výkonový akord je také odnímatelný a dlouhý 150 cm. Kombinace tohoto s délkou kabelu USB připojeného na druhém konci uvede vaše zařízení na dosah.

Zástrčka USB-C Sackrack však funguje rovnoměrně distribucí výkonu 60W napříč třemi porty USB-C. V důsledku toho každý port USB-C uvolňuje energii 20 W, když se používá souběžně. Na druhou stranu, portů USB-A 10 W při současném používání.

 • Ušetřete místo a peníze
 • Kompatibilní s Apple a dalšími chytrými telefony
 • Rychlý nabití až šest zařízení najednou
 • Efektivní komponenty dodávání energie
 • Snadno vyměňte vadný napájecí kabel
 • 24měsíční záruka

Anker 40W Powerport III Nano Pro. Nabijte dva telefony iPhone současně

Anker Powerport III Nano Pro je stejně rychlý jako odolný. Během souběžného používání rovnoměrně distribuuje výstup 40 W mezi dvěma porty USB-C. A má také vestavěné čipy pro ovládání teploty a energie. Hroty však nejsou skládací. Ale Anker Nano Pro je přenosný a dodává vašemu zařízení příslušný poplatek.

Kromě iPhone 8 a později je kompatibilní s iPad Pro a MacBook Air 2018 nahoru. Protože sdílí sílu mezi porty, doporučuji vám vyhnout se nabíjení zařízení, které vyžaduje nad 20 W napájení spolu s jiným zařízením.

Nicméně neváhejte a sdílejte porty s jakýmkoli mobilním zařízením, protože tyto obvykle používají méně než 20 W.

 • Poskytuje až 40 W
 • Automaticky upravuje napájení pro zařízení s nízkým výkonem
 • Nabijte až dvě zařízení kompatibilní s USB-C najednou
 • Roztomilé barevné možnosti
 • 18měsíční záruka

Podívejte se na: Best Buy | Amazonka

Spigen Arcstation Pro 40W Gan Charger-nejbezpečnější adaptér USB-C

Spigen Arcstation Pro je stejně přenosný jako odolný a dodává výkonový výstup 40 W. Přestože má dva porty USB-C, tyto se při jednotlivci používají až 30 W. Adaptér však odpovídajícím způsobem upravuje napájení zařízení. A funguje to s mnoha zařízeními, včetně řady iPhone 12 a později.

Spigen Arcstation Pro poskytuje nabíjení světla rychlosti. A je to šetrnější k životnímu prostředí s menšími emisemi tepla. To vše díky své tranzistory nitridu gallia (GAN). Skládací zásuvka také přispívá k jeho přenositelnosti, takže je přátelskou.

 • Tranzistory GAN zefektivňují nabíjení
 • -přátelský
 • Rychlý nabíjení až na dvě zařízení
 • Přechod mezi 40 W sdílenými a 30 W jednorázové použití zvyšuje stabilitu energie
 • Kompatibilní s MacBook Air
 • 24měsíční záruka

Podívejte se na: Amazon | Arcstation

Dvanáct South Plugbug Slim USB-C nabíječka-nejvíce kompaktní

Staráte se o vzhled stejně jako funkčnost? Dvanáct South Plugbug má prvotřídní estetiku a vypadá stejně štíhlé, jak to zní. Má jen 17 mm tlustý, což způsobuje, že se dokonale drží na zdi vašeho pokoje. A s výstupem 20 W max můžete očekávat rychlý nabitý zážitek s vaším iPhone 8 nahoru.

Adaptér to však vše zakrývá skládacími hroty, které vám umožňují snadno vložit do svého bez boule. Navíc, jeho štíhlá způsobuje, že se dokonale hodí za stůl nebo židli.

 • Snadno se hodí do vaší nebo kabelky
 • Výkon je ideální pro nabíjení iPhone kompatibilních s USB-C
 • Odolný
 • 1letá záruka

Podívejte se na: dvanáct jih

Belkin 20w Power Delivery USB-C nabíječka-přátelská k rozpočtu

Přeplňte svůj iPhone s Belkin’s 20W USB-C Port. Nabízí velmi rychlé nabíjení od 0-50% za 30 minut. adaptér je odolný, efektivní a příliš se nehřívá. Miluji jeho kompaktní design, který nezklame, když máte nízký prostor nebo cestujete.

Tento adaptér pro iPhone má také špičkovou technologii dodávky energie. Můžete si být jisti, že vaše zařízení nebude brát více či méně energie, než je potřeba. Nejlepší na tom je, že přichází s dvouletou zárukou.

Powerlot GAN 65W USB-C Wall Charger-nejlepší technologie

Tady je další superrychlá nabíječka obohacená GAN s masivním výkonem maximálního výkonu 65 W. Nástěnná nabíječka Powerlot má dobře distribuované napětí a proud, maximální na 20 V, 3.Výstup 25a. To vše zajišťuje, že přináší na základě požadavků zařízení.

S těžkým příkonem může nabíjet zařízení s vyššími potřebami energie, včetně MacBook Air, iPad Pro, iPhones 12 a novější a další. Na rozdíl od většiny napájecích adaptérů pro iPhone však přichází s 6ft dlouhý USB-C na kabel USB-C.

 • Vynikající technologie GAN
 • Vhodné pro nabíjení zařízení s nízkými až vysokými požadavky na výkon
 • 24měsíční náhradní záruka
 • Dodává se s kabelem USB-C na USB-C
 • Efektivní technologie dodávání energie

Základy Amazonu USB-C 65W Wall Charger-nejvíce kompaktní design

S vstupním napětím 240 V a výkonem 65 W vypadá nabíječka na zeď Amazon Basics. Má dobře zarovnané komponenty GAN a je to jeden z nejkompaktnějších adaptérů pro iPhone venku.

Výstupní napětí maximalizuje na 9V. To je ideální pro rychlé nabíjení iPhone, notebooků a iPadů. Power Adaptér Amazon Basics má také efektivní schopnost dodávání energie. V důsledku toho podporuje rychlé i mírné nabíjení.

 • Nabízí spolehlivé a bezpečné nabíjení
 • Vhodné pro rychlé a mírné nabíjení
 • Skládací vývody
 • Kompaktní
 • 1letá omezená záruka

Ugreen 100w USB-C Wall Charger-Nejlepší výkon napájení

Nástěnná nabíječka Ugreen je adaptér 100W s třemi porty USB-C a port USB-A. Jeho porty USB mají čísla podle svých výstupů jako USB-C1, C2, C3 a A. Porty USB-C1 a C2 produkují maximální výkon až 100 W, když se používají jednotlivě. USB-C3 a porty však sdílejí rovnoměrně 45 W.

To znamená, že když připojíte mnoho zařízení najednou, nabíječka rovnoměrně distribuuje napájení. Avšak vzhledem k přerozdělování energie může být rychlé nabíjení trochu omezené, když spárujete další zařízení s těmi, která vyžadují vyšší výkon poezie.

 • Používá technologii GAN
 • Silné, odolné a bezpečné nabíjení
 • Kompatibilní s iPhony, iPad, MacBook Series, Nintendo Switch atd.
 • Kontrola teploty
 • Skládací zástrčka
 • Redistribuce napájení může způsobit blikání všech zařízení
 • Drahý

Podívejte se na: Amazon | Ugreen

Tím se zabalí náš seznam nejlepších adaptéru USB-C pro váš iPhone. Jak vidíte, většina adaptérů nepřichází s USB-C do bleskových kabelů. Samozřejmě je snazší získat. Který z těchto adaptérů pro iPhone si myslíte, že nejlépe páry s produktem iPhone nebo Apple? Sdílet na комментарии и мнения.

Vše, co víme o iPhone 15 a USB-C

Stále existuje spousta otázek o tom, jak Apple zvládne přepínač iPhone na USB-C.

Lisa Eadicicco je senior editor pro CNET pokrývající mobilní zařízení. Píše o technologii téměř deset let. Před příchodem do CNET sloužila Lisa jako senior technologická korespondentka na zasvěcenci pokrývající Apple a širší spotřebitelský technický průmysl. Byla také dříve technologickou publicistkou časopisu Time Magazine a začala jako spisovatelka štábu pro laptop Mag a Tomova průvodce.

Zveřejnění inzerenta

Tento reklamní widget je poháněn navi a obsahuje reklamy, za které lze Navi platit různými způsoby. Nebudete být účtováni za zapojení do této reklamy. I když se snažíme poskytovat širokou škálu nabídek, tento reklamní widget neobsahuje informace o každém produktu nebo službě, která vám může být k dispozici. Vyvíjíme přiměřené úsilí, abychom zajistili, že informace v doporučených reklamách jsou aktuální, každý inzerent uvedený v tomto widgetu je zodpovědný za přesnost a dostupnost jejích podrobností. Je možné, že vaše skutečné podmínky nabídky od inzerenta se mohou lišit od podmínek nabídky v tomto reklamním widgetu a inzerované nabídky mohou podléhat dodatečným smluvním podmínkám inzerenta, které vám budou předloženy před nákupem. Všechny informace jsou prezentovány bez jakékoli záruky nebo záruky.

Poprvé za více než deset let možná budete potřebovat jinou nabíječku pro svůj iPhone. Vedoucí pracovníci společnosti Apple uvedli, že společnost plánuje dodržovat evropská pravidla, která nařizují, že všechny nové telefony používají stejný běžný port nabíjení USB-C. Většina telefonů již používá USB-C, přičemž Apple je hlavní odlehlou dobu.

Na otázku, zda se Apple přesune na USB-C, Greg Joswiak, senior viceprezident společnosti Worldwide Marketing Apple, uvedl, že společnost „nemá na výběr.„Apple Will“ vyhovuje místním zákonům “, stejně jako po celém světě, řekl Joswiak během vystoupení na Wall Street Journal Tech Live Conference v říjnu.

To znamená, že stále ještě mnoho nevíme o tom, jak Apple provede přechod na USB-C pro iPhone. Apple jen zřídka diskutuje o nových produktech před jejich oznámením, což znamená, že nemáme příliš nahlédnutí do detailů, jako je to, zda všechny nové iPhone dostanou USB-C, nebo jen ty prodané v Evropě.

Apple odmítl sdílet další podrobnosti týkající se budoucích plánů přivést USB-C na iPhone.

Bude mít iPhone 15 nabíjecí port USB-C?

Existuje šance, že iPhone 15 by mohl mít místo lightningu port USB-C, ale je nemožné vědět, dokud Apple nevydá další iPhone. Pravidla EU tvrdí, že všechny mobilní telefony prodané v EU budou muset do konce roku 2024 mít port nabíjení USB-C do konce roku 2024. To znamená, že není jasné, zda Apple zahájí přechod v roce 2023 s tím, co bude pravděpodobně iPhone 15, nebo počkejte do roku 2024.

Ale Chiew Le Xuan, výzkumný analytik pro Canalys, si myslí, že by přepínač mohl přijít dříve než později.

„Myslíme si, že Apple přinese do řady iPhone 15 typ C,“ řekl. „Takže, podobně jako to, co udělali pro iPady [a] Macs:.“

Apple v minulosti údajně testoval modely iPhone s USB-C. Bloomberg oznámil loni v květnu, že Apple testoval budoucí modely iPhone s USB-C, stejně jako adaptér, který by umožnil těmto telefonům iPhone pracovat s bleskovými spojeními. Ming-Chi Kuo, analytik pro mezinárodní cenné papíry TF známé pro jeho předpovědi Apple, také řekl, že Apple plánuje převést iPhone na USB-C v roce 2023.

Rovněž stojí za zmínku, že Apple je členem fóra USB Implementators Fórum, neziskové organizace, která byla vytvořena pro další pokrok vývoje a adopce USB.

Jaké je důvody nových pravidel EU?

Nový mandát je součástí úsilí o zjednodušení zážitku z nabíjení pro spotřebitele a omezení elektronického odpadu.

„Podle nových pravidel již spotřebitelé nebudou potřebovat jinou nabíječku pokaždé, když si zakoupí nové zařízení, protože budou moci použít jednu nabíječku pro celou řadu malých a středně velkých přenosných elektronických zařízení,“ čte Evropana Tisková zpráva parlamentu.

Posun má také pomoci snížit zhruba 11 000 metrických tun (12 125 tun) ročního elektronického odpadu vyplývajícího z nevyužitých nabíječek v EU, uvádí vydání.

Budou všechny budoucí telefony iPhone přijmout USB-C, nebo jen ty v Evropě?

Toto je další otázka, na kterou nebudeme znát odpověď, dokud Apple nevydá budou budoucí modely iPhone. Ale Maurice Klahne, senior výzkumný analytik v Counterpoint Research, si myslí, že se zdá, že je pravděpodobné, že Apple přejde iPhone na USB-C obecněji než zachovávat region specifický pro region.

„Je to prostě příliš nákladné na výrobu různých zařízení pro různé regiony,“ řekl. „A tak Apple pravděpodobně přepne všude najednou.“

Jaké výhody nabízí USB-C oproti blesku?

Přechod na USB-C by mohl mít za následek více výhod a vymožeností pro majitele iPhone. Například byste mohli použít stejnou nabíječku, která pohání jiná zařízení, jako je váš notebook nebo iPad. K dispozici je také široký ekosystém příslušenství pro USB-C, vzhledem k tomu, že je pro většinu elektroniky standardní pro lepší část posledního desetiletí. Spousta vlastních produktů společnosti Apple se již spoléhá spíše na USB-C než na blesk, jako je iPad Air, IPad Pro a Apple sestava MacBooků.

Je možné, že přechod na USB-C by mohl vést k rychlejšímu nabíjení a přenosy dat, konkrétně na iPhone 15 Pro a Pro Max. Kuo oznámil, že například pouze vysokorychlostní převody na USB-C budou podporovat pouze vysokorychlostní převody dat, například, například přenosy dat na USB-C.

Le Xuan souhlasí s tím, že Apple pravděpodobně udělá více pro oddělení běžného iPhone 15 od svého prémiového sourozence letos.

„Do té doby se přesuneme do přepínače typu C, pravděpodobně uvidíme nějakou rozlišení mezi Pro a Pro Max a Non-Pro Max, pokud jde o rychlosti nabíjení,“ řekl.

Budu potřebovat kabel USB-C specifický pro Apple?

Neměli byste potřebovat kabel vyrobený jablko, aby se nabili iPhone, když Apple přepne na USB-C-C. Koneckonců, to by porazilo účel tlaku EU směrem k univerzálnímu nabíjecímu kabelu.

Společnost by to však mohla potenciálně dosáhnout tak, aby kabely USB-C certifikované Apple nabízely výhody oproti necertifikovaným alternativám. Kuo například hlásí, že Apple pravděpodobně optimalizuje nabíječky, které jsou součástí certifikačního programu společnosti MFI, aby nabízely rychlejší rychlosti nabíjení. Toto následuje únik z ShrimPapplePro (který také únik designu dynamického ostrova brzy), který říká, že kabely bez certifikace MFI budou omezeny při rychlosti nabíjení a přenosu dat.

Apple nemluvil o svých plánech pro iPhone 15 nebo budoucí nabíjecí kabely USB-C za комментарии и мнения. Takový krok by však mohl pomoci Apple posílit jeho ekosystém příslušenství udržováním určité úrovně exkluzivity, protože zahrnuje přechod na univerzální nabíječku iPhone.

„Přestože jejich zděná zahrada už není tak zděná,“ řekl Klahne, „stále mohou tyto malé úpravy provést, aby udržely svou základnu iOS více zděnou od obecného trhu Android.“

Očekává se, že Apple oznámí sestavu iPhone 15 v časovém rámci září během obvyklé výroční události spuštění produktu. Kromě nabíjení USB-C naznačují, že na modely Pro modely přicházejí nová tlačítka pevných států, zatímco se očekává, že se dynamický ostrov rozšíří na verze nona-Pro-pro-verze.

Sbohem, Lightning Cable: Jak se připravit na první USB-C iPhone

Nový mandát z Evropské unie znamená, že Apple konečně prokolí port Lightning. Tady je to, co potřebujete vědět.

(Kredit: Yalcin Sonat / Shutterstock)

Konektor Lightning Apple může být konečně mrtvý. Díky regulačním orgánům Evropské unie budou všechny telefony, tablety a kamery povinny používat standard nabíjení USB-C, což znamená, že iPhone bude přetažen a křičí do adopce portu USB-C.

Greg Joswiak, senior viceprezident pro marketing společnosti Apple, připustil, že „nemáme na výběr“, ale přejít od proprietární nabíječky, aby se zaujala univerzálnější USB-C plug. I když jsme stále daleko od plně USB-C-kompatibilního iPhone, nikdy není příliš brzy na to, abychom se připravili na přepínač a zjistili, jak budete účtovat telefon, když se to stane.

Proč USB-C?

Evropský parlament potvrzuje (otevírá se v novém okně), že USB Type-C se stane novým standardem pro přenosná zařízení pro nabíjení i přenosy dat, aby se snížily e-odpady, poskytly rychlejší nabíjecí rychlosti a poskytly uživatelům volbu nákupu nového zařízení s nabíječkou nebo bez něj.

Regulační orgány také chtějí eliminovat „efekt uzamčení“, který udržuje uživatele závislé na jedné společnosti. Například majitelé iPhone jsou v současné době závislí na Apple, aby jim poskytli nabíjení konektoru Lightning.

Tím, že nařídí USB-C, mají zákazníci větší výběr, pokud jde o napájecí příslušenství, které kupují pro svá zařízení. Můžete si koupit rychlou nabíječku nebo energetickou banku od jakékoli společnosti a bylo by kompatibilní s vaším zařízením. Nabíječky USB-C již tam budou fungovat také bez potřeby adaptéru.

Proč Apple již přešel na USB-C?

Zařízení Android, a dokonce i vlastní iPad Apple, přijala USB-C. Proč nebyl iPhone? Za prvé, Apple má ještě nějaký čas, než mandát vstoupí v platnost. Navzdory stanovení nového standardu v říjnu 2022 se mandát stane vymahatelný pouze ke konci roku 2024. Ale Apple má důvod odolat přeměně před touto dobou.

Zatímco Apple nikdy přímo neuvedl, že zisk je hlavním ovladačem boje proti standardizaci USB-C, Apple vytvořil svůj vlastní certifikační program MFI (MACE pro iPhone) (otevře se v novém okně). který reguluje kvalitu kabelů a příslušenství výrobce třetích stran a poskytuje Apple provizi prodeje. Lze si domnívat, že přijetí USB-C by tento program vypnulo a vypnul cenný tok příjmů.

Apple také uvedl (otevírá se v novém okně), že držení blesku v iPhone má více společného s množstvím odpadu, který by byl potenciálně vytvořen v důsledku toho, že by miliony uživatelů iPhone byly nuceny tyto kabely vyřadit tyto kabely. Společnost již vykopala napájecí adaptér a earpody s novými telefony, počínaje iPhone 12, ve jménu environmentalismu.

V dnešní době je vše, co je zahrnuto do nového iPhone Box, kabel Lightning-To-USB-C, což znamená, že zákazníci musí používat své staré adaptéry Lightning-To-USB nebo koupit nové nabíječky od Apple. Společnost tvrdí, že mnoho lidí již vlastní adaptéry napájení a nepotřebuje další vytvářející nepořádek, ale odstranění tohoto napájecího adaptéru, přesto stále účtuje stejnou cenu za telefon.

Kdy Apple uvolní první USB-C iPhone?

EU Rapporteur Agius Saliba Alex prohlašuje nabíječku USB-C budoucnost technologie v Evropě. (Kredit: Evropská unie)

Protože mandát EU vstoupí v platnost na konci roku 2024, plán vydání Apple by mohl znamenat, že iPhone 16 bude prvním USB-C iPhone. IPhone 17 v září 2025 je také možnost, pokud Apple může získat ještě jeden model, než se zákon projeví.

Pak znovu, jen proto, že existuje datum splatnosti. Je třeba poznamenat, že již existuje zvěsti, že iPhone 15 bude prvním telefonem USB-C Apple v roce 2023.

Než budete příliš nadšeni, je důležité si uvědomit, že tento mandát se týká pouze zemí Evropské unie. Neexistuje žádná regulace nutit Apple, aby takové zařízení vytvořil v USA. Totéž platí pro globální zákazníky mimo EU. Namísto vytvoření modelu USB-C pro Evropu a modelu blesku pro zbytek světa však může nakonec vytvořit finanční a logističtější smysl pro Apple vytvořit jediný model iPhone s jedním portem pro Evropu a model portů Lightning Port a model Lightning Port pro zbytek světa.

Jak se připravit na iPhone USB-C

Nyní, když je to solidní předpoklad, že USB-C iPhone je nejméně jeden až dva roky pryč, máte čas se připravit. Protože však standard však podporuje mnoho telefonů, sluchátka, sluchátka, přenosné reproduktory a další zařízení, možná již máte vše, co potřebujete, doma vše, co potřebujete.

Pokud vlastníte určité modely iPadu nebo MacBook, nabíječka USB-C, která je dodávána s vaším zařízením, bude také fungovat s vaším iPhone. Toto jsou modely, které mají nabíjení USB-C:

 • iPad pro 11-palcové (1. generace nebo novější)
 • iPad Pro 12.9 palců (3. generace nebo novější)
 • iPad Air (4. generace nebo novější)
 • iPad Mini (6. generace)
 • MacBook Pro představil v roce 2016 nebo později
 • MacBook Air představil v roce 2018 nebo později
 • MacBook představil v roce 2015 nebo později

Vzhledem k tomu, že aktuální modely iPhone jsou dodávány s kabelem Lightning-To-USB-C v krabici, je bezpečné předpokládat, že iPhone USB-C bude zahrnovat kabel USB-C, který by vám měl umožnit připojit telefon do počítače, abys to mohl zapojit do počítače nabít.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS