Apple Pay nefunguje? Zde je návod, jak to opravit. iPhone 7 Apple Pay

Apple Pay nefunguje? Zde je návod, jak to opravit

Apple Pay roste jako pohodlí moderního světa. Počet prodejen, které vám nyní umožňují používat technologii NFC ve vašem iPhone k platbě za zboží, se zvyšuje a je to pravděpodobně nejrychlejší a nejbezpečnější způsob, jak provést vaše transakce (vedle bezdrátových karet)).

Ale Apple Pay není dokonalý a někdy může přestat fungovat. Existuje mnoho potenciálních důvodů, proč k tomu dochází, a jsme tu, abychom vás provedli některými z nejběžnějších (a nejméně běžných) oprav pro Apple Pay nefungovali.

 • Zasahuje vaše telefonní pouzdro?
 • Odhlásit se a zpět na svůj účet Apple
 • Ujistěte se, že Apple Pay není dole
 • Zkuste použít jiný čtenář
 • Ručně vyberte kartu
 • Restartujte svůj iPhone
 • Nabijte svůj iPhone
 • Znovu přidejte kartu
 • Vždy vyberte kredit
 • Ujistěte se, že máte internet
 • Kontaktujte svou banku
 • Často kladené otázky

Zasahuje vaše telefonní pouzdro?

Může se to zdát jako zřejmý návrh, ale případy telefonu mohou zasahovat do komunikace NFC, na kterou se Apple Pay spoléhá. Rubmové těžkopádné případy odolné proti šoku, které zabalí celý váš telefon. Případy, které mají kovové nebo magnetické prvky (například ty, které se připojují k úchytům v automobilu) mohou být také problematické.

Nejlepší způsob, jak toho vyzkoušet, je samozřejmě vyřadit váš iPhone z jeho pouzdra a vyzkoušet Apple Pay. Pokud to funguje tímto způsobem, ale ne když je to v případě, možná budete muset podívat na získání nového telefonu.

Odhlásit se a zpět na svůj účet Apple

Někteří uživatelé, kteří se pokoušeli používat Apple Pay mezi jejich iPhone nebo Apple Watch a čtečkou NFC na jejich Macu, nahlásili toto řešení. I když tato metoda fungovala při používání Apple Pay s Mac, také stojí za to vyzkoušet, pokud Apple Pay na vašem telefonu nefunguje v obchodech nebo jiných scénářích. Musíte se odhlásit a vrátit se do svého účtu Apple.

Na vašem iPhone nebo iPadu proveďte následující: (Pro tento tutoriál používáme iPad.)

 • Potvrďte, že se chcete odhlásit. Pokud si chcete ponechat kopii kterékoli z vašich informací o zařízení, zkontrolujte příslušné položky. Všechno, co jste uložili v iCloud, zůstává v iCloud.
 • Přihlaste se zpět tím, že se znovu dostanete do „Nastavení“ a klepněte na „Přihlásit se do svého iPhone/iPad“ nahoře.
 • Pokud používáte Mac, klikněte na nabídku „Apple. Systémové preference. iCloud. Odhlásit se.“
 • Přihlaste se znovu.

Ujistěte se, že Apple Pay není dole

Pokud Apple Pay nefunguje, můžete předpokládat, že něco nefunguje na vašem iPhone nebo iPadu, ale to není vždy pravda. Jednoduše by to mohlo být, že webová služba, kterou Apple Pay používá na backendu, je v současné době dole. Pokud tomu tak je, možná budete muset jen počkat několik minut.

Dobrou zprávou je, že nebudete uvíznout a přemýšlet, jestli je tomu tak bez potvrzení. Můžete se podívat na web Status Apple System a zjistit, zda existují nějaké problémy s službou Apple Pay Service. Pokud se Apple Pay ukáže jako spuštění a běží, můžete přejít na další tipy zde.

Zkuste použít jiný čtenář

Pokud se snažíte použít Apple Pay v obchodě, předpokládáme, že jste již zkontrolovali, abyste zajistili, že obchod podporuje Apple Pay. I když ano, můžete se na určitých terminálech setkat. Pokud tomu tak je, možná budete chtít zkontrolovat, zda má obchod jiný terminál.

Vyzkoušejte více terminálů, pokud jsou k dispozici. Jednoduše by to mohlo být, že jeden z terminálů nefunguje dobře s Apple Pay. Pokud pro vás pracuje jiný terminál, mějte na paměti pro budoucí odkaz, pokud se jedná o obchod často.

apple, nefunguje, návod, opravit, iphone

Ručně vyberte kartu

Je možné, že i když terminál připravený na platbu Apple bude pracovat s vaším telefonem, jeho čtečka NFC nebyla správně detekována Apple Pay. Pokud zjistíte, že jednoduše držení telefonu na terminálu nefunguje, zkuste vybrat kartu ručně.

Chcete.li to provést, přejděte do aplikace peněženky a poté vyberte kartu, kterou chcete použít. Držte telefon vedle čtenáře. Pokud to funguje, použijte ID dotyku nebo ID obličeje při výzvě a vaše transakce by měla dokončit.

Restartujte svůj iPhone

Pokud pro vás žádná z výše uvedených možností nefunguje, nebo pokud jej nepoužíváte v obchodě a používáte jej k nákupu něčeho online, existuje několik dalších kroků, které můžete vyzkoušet. Nejjednodušší je jen restartování telefonu.

Lidé často předpokládají, že taková jednoduchá oprava nikdy nebude fungovat. Ve skutečnosti jsou různé statistiky a bity a kousky dat resetovány uvnitř telefonu při restartu. Je možné, že jeden z nich ovlivnil placení Apple, takže to by měl napravit restart.

Nabijte svůj iPhone

Dalším zdánlivě jednoduchým způsobem, jak vyřešit problém s Apple Pay, je jednoduše nabít iPhone. Čím snižujte baterii, tím více funkcí se vypne, aby se zachovala zbývající baterie. Pokud klesne na přibližně 10%, Apple Pay nemusí fungovat, proto si před nakupováním účtujte zařízení.

Znovu přidejte kartu

Pokud máte kartu, která má neustále problémy s Apple Pay, možná budete chtít zkusit ji odstranit a znovu ji přidat na Apple Pay. To je také užitečné, pokud jste právě obdrželi novou kartu od vaší společnosti s kreditními kartami, protože změněné podrobnosti nemusí vždy automaticky zaregistrovat u Apple Pay.

Не срабатывает Apple Pay (карта добавляется, а платеж не проходит)

Chcete.li to provést, otevřete „Nastavení. Peněženka Apple Pay “na vašem telefonu. Vyberte kartu, kterou chcete znovu přidat, a klepněte na „Odebrat kartu.„Návrat na„ Nastavení. Peněženka Apple Pay, “vyberte„ Přidat kreditní nebo debetní kartu “a postupujte podle pokynů a přidejte svou kartu.

Vždy vyberte kredit

Může se to zdát zvláštní, ale někdy, pokud si vyberete debet jako způsob platby na platebním terminálu, Apple Pay nebude fungovat. Zkuste vybrat kredit, i když používáte debetní kartu. To může problém vyřešit a umožnit vám platit svou debetní kartou bez problémů.

Ujistěte se, že máte internet

I když můžete mít doma silný signál Wi-Fi, obchody, které navštívíte. Pokud máte apple platí nefunkční problémy, zkontrolujte sílu signálu. Problémem by mohlo být slabé spojení.

Pokud máte neustále problémy s internetem s vaším iPhone, podívejte se na náš seznam oprav pro mobilní data nefungují.

Kontaktujte svou banku

Pokud jste vyčerpali všechny ostatní metody, je možné, že vaše karta je problém. Fyzickou kartu můžete vyzkoušet v obchodě, abyste zjistili, zda to funguje. Pokud ne, kontaktujte svou banku. Občas, kreditní a debetní karty závada a nefungují správně, když je fyzicky přejíždíte nebo v mobilních peněženkách.

Как платить телефоном без ApplePay?��

Vaše banka vám bude možná muset znovu vydat náhradní kartu. Čtenáři karet, které obchod používá, mohou mít také potíže s konkrétními typy karet a banka může být schopna problém vyřešit pro vás a další zákazníky.

Často kladené otázky

Proč Apple platí přijímání mé karty?

Nejběžnějším důvodem je, že vaše karta nebyla vydána zúčastněnou bankou, nebo banka neumožňuje použít tento konkrétní typ karty v digitálních peněženkách. Ověřte se u své banky, abyste se ujistili. Je známo, že některé karty čipu mají problémy při pokusu o spojení s Apple Pay. Kontaktujte svou banku a zjistěte, zda je to problém.

Pokud se změní datum vypršení mé karty, ovlivní to Apple Pay?

Ano. Vaše datum vypršení platnosti je stejně důležité jako číslo vaší kreditní karty. Pokud některá z těchto změn musíte aktualizovat informace o své kartě v Apple Pay. Jinak aplikace vidí vaši kartu jako vypršenou a nebude fungovat. Pokud najednou máte problémy s kartou, kterou jste už nějakou dobu používali, porovnejte kartu a aplikaci a zjistěte, zda se datum vypršení platnosti změnilo.

Proč Apple Pay nefunguje při cestování?

Zatímco Apple Pay je široce přijímán v mnoha zemích a regionech, není k dispozici všude. Před cestováním zajistěte, aby byla Apple Pay přijata tam, kde budete navštěvovat.

Crystal Crowder strávil více než 15 let prací v technologickém průmyslu, nejprve jako technik IT a poté jako spisovatel. Pracuje, aby pomohla učit ostatním, jak co nejlépe využít jejich zařízení, systémy a aplikace. Zůstává na vrcholu nejnovějších trendů a vždy hledá řešení běžných technologických problémů.

Naše nejnovější tutoriály byly dodány přímo do vaší doručené pošty

Jak najít CVV počet kreditních karty v peněžence Apple

Pokud máte kreditní karty uložené do peněženky Apple na iPhone pro snadné použití a Apple Pay, jako je karta Apple, můžete občas narazit na situaci, kdy potřebujete číslo kódu CVV nebo číslo bezpečnostního kódu, to je spojeno s ta kreditní karta.

Nyní jste se pravděpodobně nepoužili na peněženku k žádnému úspěchu, klepnutí na kartu vám neukazuje, co hledáte, tak co dál? Ukázalo se, že bezpečnostní kód je zastrčený o malou vrstvu hlouběji v aplikaci Wallet.

Jak najít bezpečnostní kód kreditní karty v peněžence Apple

Nákup a potřebujete CVV bezpečnostní kód vaší kreditní karty Apple? Zde je návod, jak to můžete zjistit v aplikaci Peněženky:

 • Otevřete aplikaci peněženky Apple na iPhone
 • Klepněte na „Apple Card“
 • Klepněte na tlačítko Tři tečky v pravém horním rohu, vypadá to jako (…)
 • Klepněte na „Informace o kartě“ a vyhledejte „viz bezpečnostní kód“

A tam jdete, najdete tříciferný bezpečnostní kód CVV, který někdy potřebujete pro ověření při nákupu.

Zajímavé je, že se nezdá být způsob, jak získat tyto informace z některých jiných kreditních karet přidaných do peněženky Apple, a také se nezdá být způsob, jak získat mnoho z těchto informací z části Apple Pay sekce předvoleb systémových preferencí na a Mac. Zdá se, že se jedná o kritické rysy, které chybí v aplikaci peněženky, takže možná budou přidány po silnici.

Víte o jiném způsobu, jak získat číslo bezpečnostního kódu CVV z peněženky Apple nebo z kreditních karet přidaných do vašeho iPhone? Dejte nám vědět v комментари и мнения!

Užijte si tento tip? Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Získejte více našich skvělých tipů Apple, triků a důležitých zpráv do vaší doručené pošty s informačním bulletinem OSXDAILY.

Děkuji!

Úspěšně jste se připojili k našemu seznamu předplatitelů.

22 комментарии и мнения

️ Ideabriliant nápad. Kromě Afterpay nemá fyzickou kartu! Ani mi to nedovolí vidět číslo účtu, natož CCV ‍

Snažil jsem se to najít a prostě to prostě není podle pokynů I. Mám iPhone 12 Pro Max a stále nemůžu najít číslo své karty nebo CVV. Existuje jiný způsob, jak zjistit číslo mé karty a CVV?

Může být vyplatit tento příspěvek úplně, protože to nefunguje pro většinu plakátů zde (včetně mě). Nejlepší, Dale

Ahoj. Ani pro mě nefunguje. Elipsis nedává na iPhone 12 Promax spuštěn iPhone iOS 15.5

Nemám ikonu kreditní karty 123, mám pouze elipsis na svých peněžestných kartách. Pokud na to klepnu pomocí karty Apple, vidím CVV. Pokud na to klepnu s jinými kartami, ne. Protože se zdá, že zde každý má jiný problém, myslím si, že implementace je jiná, v závislosti na kartách a v závislosti na nějakém jiném faktoru. To je jedna věc, která se mi na moderním Apple nelíbí, chybí konzistence.

Vyrábím kontaktní kartu pro každou kreditní kartu v mé aplikaci peněženky. V části Poznámky na této kontaktní kartě píšu datum vypršení platnosti karty a CVV plus cokoli jiného, ​​co by mohlo být užitečné vědět o tom CC. Tam tam nepíšu číslo karty, ale alespoň mám přístup k dalším informacím, které občas potřebuji. Snad to pomůže…

Ahoj, to pro mě také nefunguje. Běh iOS15.5 na iPhone 13. „Viz bezpečnostní kód“ není přítomen jako možnost po stisknutí „…“.

Pracuje pro mě s kartou Apple na iOS 15.5 Ale to nefunguje s mou další kartou v iOS 15.5, způsob, jak být konzistentní Apple, Microsoft moderní éry.

Dobrý den, ne pro mě s vízovou kartou. iOS 15.5, iPhone 12 Pro, 3 tečky neodhalí „informace o kartě“. Na zdraví, Petere

Dokutuje někdo tyto články? Není „…“, který odhaluje CVV, ale ikona nalevo od tří teček, které vypadají jako zadní část kreditní karty.

Marku, přístup k svému kódu přesně jako ty. V tomto zpravodaji se vyskytují chyby pro kořen 2 nebo 3krát týdně. Můj J-Professor byl nemilosrdný o takových věcech. Ouch!

Nemám ikonu, která vypadá jako zadní část karty vedle mého, mám pouze tlačítko Tři tečky, značka. Mark Do důkazu si přečíst svůj комментари и мнения владелццев před jejich zveřejněním?! Neexistuje žádná ikona, která by zobrazovala zadní část kreditní karty! Jediné tlačítko vlevo je „hotovo“ a to uzavírá kreditní kartu. Marku, proč děláš věci a vedeš nás na scestí? Alespoň článek je přesný! Myslím, že комментарии и мнения! ~ Peter, iPhoneos 15.5 S iPhone 12, Apple Card PS: Tady je to, co říká Apple, což pro mě ani nefunguje, takže možná důkaz čte jako Mark: na vašem iPhone.Otevřete aplikaci peněženky a klepněte na Apple Cardtap Ikona čísla karty. Poté se ověřte pomocí ID obličeje, dotykem ID nebo číslo PassCodenext na číslo karty, můžete vidět číslo virtuální karty. https: // podpora.Jablko.com/en-us/ht212269

To pro mě nefunguje. Běh iOS15.5 na iPhone 11 Pro Max, telefon říká „aktuální“. „Viz bezpečnostní kód“ není přítomen jako možnost po stisknutí „…“.

iPhone 7 Apple Pay

Smartrip ve vaší peněžence Apple dává zákazníkům nové a bezkonkurenční pohodlí používat jejich iPhone nebo Apple Watch kdekoli Smartrip je přijímán. pro vlak, na autobusu nebo na parkovišti vlastněných metrem.

Po spárování s novou aplikací Smartrip mají zákazníci přístup k počítači jízdného přímo z vašeho telefonu! Tento nový zážitek z Smartripu umožní zákazníkům vytvořit zážitek bez dotyku a získat přístup k prostředkům a průchodům. Nyní mohou být finanční prostředky rychle přidány na jakoukoli kartu Smartrip v peněžence Apple, nákup průsmyků pro úsporu peněz, nastavení automatického opětovného načtení a kontrolu inteligentních výhod.

Smartrip v peněžence Apple je k dispozici pro běžné, plné jízdné a starší cestovatele.

Přidejte do své peněženky Apple Smartrip

 • Otevřete aplikaci peněženky na vašem iPhone a klepněte na „“
 • Vyberte tranzitní karty a poté zvolte Smartrip
 • Zadejte částku, kterou chcete přidat do svého smartripu
 • Potvrďte nákup
 • Váš smartrip je nyní v peněžence Apple, připraven k použití

Přeneste své plastové karty Smartrip na peněženku Apple

 • Otevřete aplikaci peněženky na vašem iPhone a klepněte na „“
 • Vyberte tranzitní karty a poté zvolte Smartrip
 • Klepněte na přenos stávající karty
 • Poskytněte informace o kartě a účtu
 • Umístěte kartu na zadní stranu iPhone
 • Váš smartrip je nyní v peněžence Apple, připraven k použití

Smartrip App. stroj jízdného ve vašem !

 • Rychle přidejte prostředky na jakoukoli kartu Smartrip v peněžence Apple
 • Kupte si průsmyky pro úsporu peněz
 • Zkontrolujte zůstatky
 • Nastavit automatické načtení
 • Zkontrolujte SmartBenefits od vašeho zaměstnavatele

Smartrip v peněžence Apple je k dispozici na všech 97 metrorailských stanicích v DC, Marylandu a Virginii, na všech parkovacích garážích a pozemcích, všechny trasy Metrobus a všech regionálních poskytovatelů autobusů, včetně ART, Dash, Connector Fairfax, Cue, Rideon, The Bus, The Bus, The Bus, The Bus, The Bus, The Bus, Cirkulátor, Loudoun County Transit a Omniride.

Existují 3 způsoby, jak do vašeho Apple iPhone přidat kartu Smartrip. 1. Použijte peněženku Apple k zakoupení nového smartripu. 2. Použijte aplikaci Smartrip k zakoupení nové karty Smartrip. 3. Přeneste existující registrovanou plastovou kartu Smartrip na peněženku Apple pomocí peněženky Apple. Nelze platit jízdné pouze pomocí aplikace Smartrip; Nejprve budete muset přidat smartrip do peněženky Apple.

Smartrip karta může být pouze na jednom zařízení najednou. Na svém iPhone a Apple Watch můžete mít kartu Smartrip, pokud jsou to dvě samostatné karty.

Jakmile přenesete svou fyzickou kartu na peněženku Apple, fyzická karta bude deaktivována a již nebude fungovat.

Zjistěte o aplikaci Smartrip

Plaťte s vaším iPhone: Jak nastavit a používat Apple Pay

S Apple Pay si můžete zakoupit předměty online a u fyzických prodejců, jako je Target nebo McDonald’s prostřednictvím vašeho iPhone, iPad, Apple Watch a Mac. Takto to funguje.

(Kredit: René Ramos, Apple)

Ať už nakupujete ve svém oblíbeném internetovém obchodě nebo kupujete předměty u cihel a malta jako Target nebo McDonald’s, placení telefonem je často snazší a rychlejší než kopat se za kreditní kartu nebo správnou částku hotovosti. Proto mobilní platební aplikace stále více zachytily se spotřebiteli.

Apple Pay je výchozí metoda plateb pro iPhone, iPad, Apple Watch a majitele Mac. Připojením kreditní nebo debetní karty prostřednictvím aplikace lze váš iPhone nebo Apple Watch použít k placení za položky ve fyzických obchodech a u online prodejců. Můžete také použít iPad nebo Mac k nákupu položek na podporovaných webových stránkách. Ověřte nákup pomocí ID obličeje, dotyku ID nebo PIN a prostředky jsou převzaty z vašeho účtu.

Chcete.li používat Apple Pay, budete potřebovat kompatibilní zařízení (otevírá se v novém okně) a verzi operačního systému. Například potřebujete pouze iOS 8.1 Chcete.li aplikaci používat, ale pokud také chcete, aby Apple Cash odeslal a přijímal peníze od lidí, potřebujete iOS 15.5 nebo vyšší. Zde je návod, jak nastavit Apple Pay na všech vašich zařízeních.

Jak nastavit Apple Pay na iPhone nebo iPad

Na vašem iPhone otevřete aplikaci peněženky a klepněte na značku Plus v pravém horním rohu, poté zvolte debetní nebo kreditní kartu a klepněte na Pokračovat. Nyní můžete přidat svou kreditní nebo debetní kartu jedním ze dvou způsobů. Můžete jej nechat naskenovat telefon pomocí kamery, abyste zachytili vaše jméno, číslo a datum vypršení platnosti.

Alternativně klepněte na podrobnosti o entu ručně a zadejte číslo a datum vypršení platnosti. S obou metodou musíte také ručně zadat bezpečnostní kód na zadní straně karty. Klepněte na další a poté zadejte datum vypršení platnosti a souhlasím s podmínkami.

Poté musíte svou kartu ověřit prostřednictvím e.mailu, textu nebo telefonního hovoru do banky. Jakmile je kód zadán, bude vaše karta schválena a přidána do aplikace Wallet pro pozdější použití prostřednictvím Apple Pay.

Pokud chcete nastavit Apple Pay na svém iPadu na nákup předmětů online (nebo ve fyzických obchodech), zjistíte, že neexistuje žádná aplikace peněženky. Místo toho musíte přidat kartu pod nastavením peněženky Apple Pay a poté klepněte na Přidat kartu.

Chcete.li přidat novou kartu, vyberte debetní nebo kreditní kartu a poté zadejte informace o kartě, jako byste to udělali na iPhone. Klepnutím na předchozí karty přidejte možnost platby, kterou jste dříve přidali do svého iPhone. Uvidíte seznam karet, které jste přidali do svého iPhone.

Zrušte zaškrtnutí zaškrtnutí, které nechcete přidat do iPadu, a poté klepněte na pokračování. Poté budete muset kartu ověřit prostřednictvím textu, e.mailu nebo telefonního hovoru k vydavateli karty.

Přidejte placenou kartu Apple

Apple Card, vlastní kreditní karta společnosti, lze také přidat do Apple Pay a sdíleno se skupinou pro sdílení rodiny. Z aplikace Wallet klepněte na tlačítko Plus a poté zvolte použít pro kartu Apple a klepněte na Pokračovat. Potvrďte své jméno a telefonní číslo, poté zadejte datum narození a potvrďte svou adresu.

Poté musíte svou identitu ověřit zadáním posledních čtyř číslic čísla sociálního zabezpečení. Klepněte na další a poté zadejte svůj roční příjem. Klepněte na další, zkontrolujte smluvní podmínky pro kartu Apple a klepněte na souhlas.

Pokud jste schváleni, měli byste vidět obrazovku se svým kreditním limitem, APR a poplatky. Chcete.li získat kartu, klepněte na přijmout kartu Apple. Pokud chcete nastavit kartu Apple jako svou výchozí možnost platby pro vaši peněženku, Apple Watch, Safari, Apple ID a Apple Pay Tap Set jako preferovaná karta.

Dostanete také možnost přijímat kartu fyzického titanium Apple, který použije u obchodníků, kteří nepřijímají Apple Pay. Klepněte na Pokračujte a získejte kartu, poté zkontrolujte svou adresu a klepněte na potvrzení.

Poté byste měli vidět obrazovku aktivity pro vaši kartu Apple, která bude naplněna vyvážením a aktivitou po začnu používat kartu.

Jak nastavit Apple Pay na Apple Watch

Můžete přidat kartu pro Apple Pay na Apple Watch. Ke konci procesu nastavení, když přidáte kartu do svého iPhone, se zeptáte, zda byste ji chtěli přidat do svého Apple Watch. Chcete.li tak učinit, klepněte na Přidat nyní a zadejte bezpečnostní kód. Karta je poté zpřístupněna z vašich hodinek.

Pokud jste to však neudělali během počátečního nastavení, můžete ručně přidat kartu z aplikace Watch na vašem iPhone. Otevřete peněženku Apple Pay a Klepnutím na Přidat kartu přidat novou kartu. Pro kartu, kterou jste již přidali do svého iPhone, přejděte do sekce s názvem Ostatní karty v telefonu a klikněte na Přidat vedle jakékoli karty, kterou chcete použít z hodinek.

Chcete.li zobrazit karty na vašem Apple Watch, otevřete aplikaci peněženky na hodinky. Přejděte dolů a zobrazte karty, které byly přidány. Pokud přejedete na spodní část obrazovky a klepněte na kartu, můžete také přidat kartu ze samotných hodinek. Poté můžete přidat novou kartu nebo kartu z vašeho iPhone.

Jak nastavit Apple Pay na vašem počítači Mac

Chcete.li získat přístup k vašim kartám z Mac, přejděte na systémové předvolby peněženka Apple Pay a klikněte na tlačítko Add Card. Další obrazovka vám ukazuje karty, které již byly přidány do Apple Pay.

Zrušte zaškrtnutí všech, které nechcete přidat a klikněte na další. Poté musíte zadat bezpečnostní kód, aby byla na vašem Mac k dispozici jakoukoli kartu. Pokud kliknete na přidat jinou kreditní nebo debetní kartu, můžete přidat novou kartu.

Kartu lze zadat skenováním nebo zadáním informací ručně. Přijměte podmínky a poté kartu ověřte e.mailem, textem nebo telefonním hovorem emitentovi.

Přizpůsobte nastavení plateb Apple

Po přidání více karet do Apple Pay existuje několik nastavení, které lze vyladit, aby se vaše zkušenosti s aplikací zlepšily. Na vašem iPhone nebo iPadu přejděte na Nastavení peněženky Apple Pay nebo se vydejte na systémové preference peněženka Apple Pay z Mac.

Z vašeho iPhone můžete změnit následující:

 • Povolte nebo deaktivujte potřebu zdvojnásobit kliknutí na boční tlačítko a zobrazit vaše karty.
 • Povolte nebo deaktivujte schopnost používat Apple Pay v safari automatické vyplnění na kompatibilních webových stránkách.
 • Nechte svůj telefon potvrdit platby na nedalekém Mac.
 • Přidejte objednávky přímo do aplikace peněženky.

Jak změnit výchozí kartu

Výchozí kartu můžete změnit na svém iPhone, iPad a Mac. Toto je karta, která se automaticky objeví, když odesláte platbu za položku. Chcete.li to provést, otevřete obrazovku Nastavení plateb Apple Apple Apple a klepněte na výchozí kartu v části Transaktion Defaults. Zkontrolujte kartu, kterou chcete použít.

Na Mac klikněte na rozbalovací nabídku na výchozí kartu ve spodní části okna a změňte ji na preferovanou kartu.

Jak používat Apple Pay

Nyní, když je Apple Pay nastaven na všech vašich zařízeních, je čas použít aplikaci. Pokud chcete zaplatit za položku u fyzického prodejce pomocí vašeho iPhone (nebo iPadu), umístěte zařízení poblíž terminálu nebo čtečky plateb. Jakmile je na správném místě, Apple Pay by se měl objevit s vaší výchozí kartou viditelný.

Na seznamu karet můžete přepnout na jinou kartu přejetím přejetím. Klepněte na ten, který chcete použít. Až budete připraveni provést platbu, dvojitý klepnutí a poté klikněte na tlačítko boku na zařízení.

Chcete-li zaplatit za položku online s vaším iPhone nebo iPadem, zahájit nákup a poté, co je vyzvána, ověřte boční tlačítko. Poté musíte platbu ověřit pomocí ID obličeje, dotykem ID nebo PIN.

Chcete-li zaplatit za položku ve fyzickém obchodě nebo na webu s vaším Apple Watch, dvakrát poklepejte na tlačítko na hodinky a zobrazte své debetní a kreditní karty. Klepněte na kartu, kterou chcete použít, a poté zakupte položku dvakrát napište boční tlačítko.

Chcete.li zaplatit za položku online s macem, přejděte na web nebo aplikaci, která přijímá Apple Pay. Klikněte na tlačítko Ceny nebo nákup pro položku, kterou chcete koupit, a poté ověřte transakci pomocí ID Touch ID. Položka je poté zakoupena.

Apple fanoušek?

Zaregistrujte se na naše týdenní brief Apple pro nejnovější zprávy, recenze, tipy a další doručené přímo do vaší doručené pošty.

Tento zpravodaj může obsahovat reklamní, obchody nebo přidružené odkazy. Přihlášení k odběru zpravodaje označuje váš souhlas s našimi podmínkami používání a zásady ochrany osobních údajů. Z informačních bulletin můžete kdykoli odhlásit.

Vaše předplatné bylo potvrzeno. Sledujte svou doručenou poštu!

PayPal Apple Pay. Mohu to použít?

Digitální peněženka Apple. Apple Pay¹. je šikovný způsob, jak nakupovat osobně a online. Bohužel v tuto chvíli nemůžete používat Apple Pay a PayPal společně. I když můžete propojit své Apple ID s PayPal pro některé při nákupu aplikací. Tato příručka vám řekne, jak.

Také se podíváme na moudrou měnu Mastercard jako alternativu k použití s ​​vaším účtem Apple Pay, abychom snížili náklady a pohodlně utratili. Mohlo by to skončit až 4x levnější pro výdaje do zahraničí.

Apple Pay and PayPal. základy

Jak jsme poznamenali, nemůžete použít svůj účet PayPal u Apple Pay. To znamená, že nemůžete použít PayPal k financování bezkontaktních nákupů na iPhone nebo Apple Watch. Rovněž stojí za zmínku, že nemůžete použít peněžní kartu PayPal s Apple Pay.²

Je však možné přidat PayPal do vašeho Apple ID, aby se při nákupu aplikací provedl. To znamená, že můžete použít PayPal k nákupu od obchodu s aplikace.

Místo toho zkuste moudré

Nemůžete propojit svůj účet nebo kartu PayPal s Apple Pay. Pokud však používáte moudrý účet více mění a MasterCard místo toho, můžete získat přístup k jednoduchým a nízkým nákladům pomocí Apple Pay. Pokud utrácíte v zámoří nebo nakupujete online s maloobchodníky se sídlem v zahraničí, může vám to také ušetřit peníze ve srovnání s PayPal.

Získejte účet moudrých více měn online, abyste drželi desítky měn a přístupu k přeměně měny za střední tržní sazbu. Jednoduše přepněte na měnu, kterou potřebujete pro nízký, předem a můžete utratit pomocí karty, bez dalších zahraničních transakčních poplatků. Odkaz na Apple platí za pohodlí a jste všichni nastaveni.

Utratit online bez zahraničního transakčního poplatku pomocí moudrého masaradu

Jak přidat paypal do svého Apple ID

Pro nákupy můžete použít PayPal pomocí Apple ID. Zde je návod, jak propojit váš účet PayPal a Apple ID.⁴

Na iPhone nebo iPad:

 • Klikněte na Nastavení následované vaše jméno
 • Vyberte iTunes App Store
 • Vyberte Apple ID a poté si prohlédněte Apple ID
 • Klepněte na platební údaje, vyberte PayPal a přidejte požadované informace

Na Mac a PC:

 • Otevřete iTunes a stiskněte účet v horní části obrazovky
 • Vyberte Zobrazit můj účet
 • Přidejte heslo Apple ID a poté stiskněte úpravu, doprava typu platby
 • Vyberte PayPal a klikněte na provedení v pravém dolním rohu
 • Přihlaste se na webové stránky Apple a vyberte Platby doprava
 • Klikněte na Upravit, vyberte Platební metodu a poté PayPal
 • Stiskněte Uložit a jste hotovi

Takže to máte. Nemůžete používat PayPal s Apple Pay. Ale můžete provést omezený počet nákupů propojením PayPal s vaším Apple ID. Pro Apple Pay, proč ne odkaz na moudrý účet s více měnami a místo toho, abyste ušetřili peníze, když nakupujete.

 • Jablko. Apple Pay
 • Centrum podpory paypal mohu přidat svou paypal cashback mastercard nebo paypal doplňkové mastercard do Apple Pay?
 • Metody platebního platebního střediska Apple, které můžete použít s vaším Apple ID
 • 9to5Mac Jak používat PayPal pro vaši metodu platby Apple ID
 • Jablko. Appleid

Všechny zdroje zkontrolovaly 19. května 2020

Tato publikace je poskytována pouze pro účely obecných informací a není určena k pokrytí všech aspektů témat, s nimiž se jedná. Není určen k rady, na které byste se měli spolehnout. Před přijetím nebo se zdržíte jakékoli akce na základě obsahu v této publikaci musíte získat odborné nebo specializované rady. Informace v této publikaci nepředstavují právní, daňové nebo jiné odborné rady od Wise Payments Limited nebo jejích přidružených společností. Předchozí výsledky nezaručují podobný výsledek. Neděláme žádné prohlášení, záruky ani záruky, ať už expresní nebo implicitní, že obsah v publikaci je přesný, úplný nebo aktuální.

Peníze na tady, tam a všude

Osobní finance

Debetní karta Robinhood: Vše, co potřebujete vědět

Robinhood je známý makléř, ale možná nevíte, že také nabízejí kartu. Zde naleďte vše o funkcích poplatků za debetní kartu Robinhood.

Adam Rozsa

Osobní finance

Co je Apple Pay a jak to funguje? (Kompletní průvodce)

Zajímá vás, jak funguje Apple? Zjistěte vše o Apple Pay v našem kompletním průvodci.

Adam Rozsa

Osobní finance

Co je to účet peněžního trhu? Výpony výhod, příklady více

Účty peněžního trhu obvykle nabízejí vyšší úrokové sazby než běžné bankovní účty. V tomto článku vám ukážeme, jak fungují, a to jsou nevýhody výhod.

Adam Rozsa

Osobní finance

PNC Bank Review: Je PNC Bank nejlepší volbou pro vás?

S více než 9 miliony aktivních účtů nabízí PNC mnoho osobních finančních řešení svým zákazníkům. Podívejte se na naše recenze Bank PNC, abyste zjistili, jak fungují!

Adam Rozsa

Osobní finance

Jak otevřít bankovní účet v Číně jako americký občan?

Váš úplný průvodce otevřením bankovního účtu v Číně jako Američan.

Adam Rozsa

Osobní finance

Chase Debet International poplatky: Vše, co potřebujete vědět

Takže chcete porozumět poplatkům za zahraniční transakce a vyhnout se zbytečným poplatkům při placení v cizí měně? Čtěte dále a získejte úplný přehled.

apple, nefunguje, návod, opravit, iphone
| Denial of responsibility | Contacts |RSS