Apple Watch 7 vs Apple Watch 4: Pokud byste upgradovali. Apple Watch 4 Velikost

Kompletní průvodce pásma Apple Watch: velikost, styly a další

Jednou z nejchytřejších věcí, které Apple udělal, když vydal Apple Watch v roce 2015, bylo vyvinout systém, který uživatelům umožňuje rychle měnit hodinky (nebo popruhy, ve Velké Británii). Změna normálních pásů hodinek pomocí malých pružinových pruhů je obtížná a jemná, takže většina lidí je jen zřídka mění, pokud nejsou opotřebováni. S Apple Watch můžete změnit svou kapelu během několika sekund, takže můžete použít jinou kapelu podle své nálady nebo aktivity nebo odpovídat svému oblečení. To je obzvláště užitečné, pokud chcete vodotěsnou kapelu pro plavání nebo cvičení a kožená kapela, když jdete na město.

Apple vydal dosud více než 640 kapel ve více než tuctu různých stylů. Zde je kompletní průvodce pro všechny kapely Apple Watch, které jsou v současné době k dispozici.

 • Kompatibilita pásma Apple Watch
 • Sport Band
 • Sólová smyčka
 • Sportovní smyčka
 • Nike Sport Band a Sport Loop
 • Kožené pásky
 • Pásy z nerezové oceli
 • Apple Watch Ultra Bands
 • Hermès Bands
 • Výběr správné pásma Apple Watch
 • Jak se mohu dozvědět více?

Kompatibilita pásma Apple Watch

Apple v průběhu let iteroval velikost Apple Watch. První modely, prostřednictvím série 3, přišly ve velikosti pouzdra 38 mm a 42 mm. Série 4, 5 a 6 a SE byla 40 mm a 44 mm. Série 7 a 8 jsou 41 mm a 45 mm. A Apple Watch Ultra je 49 mm.

Apple říká, že „můžete spojit většinu kapel s jakoukoli sérií Apple Watch 3 nebo novějším pouzdrem stejné velikosti.„Takže 41mm pás pracuje s hodinami 40 mm nebo 42 mm a 45mm pás pracuje s 42 mm, 44 mm a 49 mm modely.

Pokud chcete všechny podrobnosti o každé kapele, kterou Apple prodal, má bezplatná aplikace Bandbreite kompletní databázi kapel Apple a Hermès.

Sport Band

Sport Band lze považovat za výchozí skupinu Apple Watch. Byla to jedna z prvních kapel Apple vyšla a byla v průběhu let iterována ve 120 různých barvách, více než kterákoli jiná kapela. Vyrobeno z pohodlného fluoroelastomeru, nelepí se vaší pokožce, když se potíte, a je robustní. Je ideální pro cvičení, plavání a tanec. Ve 49 letech je lákavé získat několik, například jasnou barvu, když se chcete vyjádřit, a černou nebo hnědou kapelu, když se oblékáte. Stejně jako většina kapel Apple Watch se v průběhu času mění řada barev, s novými sbírkami na jaře a na podzim každého roku.

Sportovní smyčka je dodávána ve dvou velikostech, S/M (140. 190 mm zápěstí) a M/L (160. 210 mm) a hodí se 41 mm a 45 mm hodinky.

Sólová smyčka

Apple vydal sólovou smyčku na podzim 2020 ve dvou verzích: „Liquid Silicone Rubber“ 49 Solo Loop a 99 pletená sólová smyčka, vyrobená z „natažitelné recyklované příze propletené silikonovými vlákny.„Jako jediný kus materiálu bez spony musíte tyto kapely dostat do správné velikosti pro vaše zápěstí. Pokud dostanete sólovou smyčku, která je příliš těsná, může to vypadat jako nosit gumovou kapelu.

Apple říká, že tyto kapely se mohou natáhnout, když je nasadíte a sundáte je. Podle mých zkušeností ji nošení pletené sólové smyčky na několik měsíců natáhlo až do bodu, kdy ji už nemůžu nosit, zatímco standardní sólová smyčka sotva protahuje.

Modely 41 mm jsou dodávány ve velikostech 1 až 9 a 45mm modely ve velikostech 1 až 12. Z webových stránek společnosti Apple si můžete stáhnout nástroj pro velikost tisku, jinak si můžete měřit zápěstí v obchodě Apple.

Sportovní smyčka

49 Sportovní smyčka je lehká, nylonová pásmo s háčkem a smyčkou. Je nekonečně nastavitelný a přichází v různých barvách a vzorcích. Absorbuje vodu, takže nemusí být ideální pro plavání a po tréninku potřebuje dobré opláchnutí. Toto je nejlehčí kapela Apple Watch.

Что произойдёт если ты упадёшь в Apple Watch

41mm modely jsou pro 130 mm. 200 mm zápěstí a 45mm model je pro 145 mm. 220 mm zápěstí.

Nike Sport Band a Sport Loop

Apple prodává Nike Sport Bands od roku 2016 a sportovní smyčky od roku 2018. Nike Sport Band je stejná jako standardní sportovní skupina, ale má perforace; vzhled Nike Sport má jen Branding Nike. Obě stojí 49, a vejdou stejné modely a zápěstí Apple Watch jako prosté verze Apple. Po několik let Apple prodal Apple značkové hodinky Nike se speciálními tvářemi a kapelami, ale nyní prodává kapely samostatně a tváře jsou k dispozici pro všechny modely.

Kožené pásky

99 kožených odkazů je dvoudílná magnetická pás. Je nastavitelný a pohodlný, i když je to trochu těžké. Je k dispozici pro 41mm hodinky (130 mm. 160 mm zápěstí) a 45mm hodinky (140 mm. 180 mm).

149 moderní přezky, jedna z původních pásů, se hodí pouze k menším modelům hodinek (38 mm, 40 mm a 41 mm) a je dodávána ve třech velikostech (135. 150 mm zápěstí, 145 mm. 165 mm a 160 mm. 180 mm). Je mírně nastavitelný, s špendlíkem a pěti otvory pod přezkou, ale pravděpodobně byste si to měli zkontrolovat v obchodě Apple před zakoupením, abyste získali správnou velikost.

Pásy z nerezové oceli

Další z původních kapel je 99 Milanese Loop. Toto pletené pásmo používá magnetickou sponu a snadno se přizpůsobí jakémukoli velikosti zápěstí. (S limity, samozřejmě: 41mm model se hodí 13 mm. 180 mm zápěstí a model 45 mm se hodí 150 mm. 200 mm). Ve zlatě, stříbra a grafitech jsou tyto pásy jemné a elegantní.

Náramek propojení je největší, nejtěžší skupina, kterou Apple dělá. Ve dvou barvách, stříbro (349) a Space Black (449) je to také nejdražší. Jedná se o jemně obrobené pásy, ale cena je neúnosná. K dispozici pro 38mm hodinky (135 mm. 195 mm zápěstí) a 42 mm (150 mm. 200 mm), můžete si také koupit 45 sady dalších pěti odkazů na ještě větší zápěstí. A Apple vynalezl chytrý způsob, jak tyto kapely upravit snadným odstraněním nebo přidáním odkazů, takže můžete získat perfektní fit.

Apple Watch Ultra Bands

S vydáním Apple Watch Ultra, na podzim 2022, Apple začal prodávat tři nové typy kapel určených pro tyto modely. Přestože má Apple Watch Ultra 49mm pouzdro, tyto pásy pracují s hodinami 44 mm a 45 mm.

99 alpská smyčka je mírně natažená pruh s titanovým háčkem, který vložíte do smyček, abyste ji zavřeli. Je to velmi lehká kapela a vypadá trochu jako „.„K dispozici v malých (130m. 160 mm), střední (145 mm. 190 mm) a velký (165 mm. 210 mm), je tu nějaká volnost, se smyčkami na vnější straně kapely, ale je nejlepší se ujistit, která velikost vám vyhovuje vám.

Smyčka 99 Trail je podobná sportovní smyčce, ale má titanové oky, kartu, která usnadňuje úpravu a je asi 1 mm širší. Materiály jsou o něco lepší, ale kromě toho, že mají oky, aby odpovídaly ultra Apple Watch, tato kapela oproti jejímu levnějšímu sourozenci není příliš výhod. Je dodáván ve dvou velikostech, S/M (130 mm. 180 mm) a M/L (145 mm. 200 mm).

99 oceánský pás je vyroben s trubkovým elastomerem, může se hodit i přes neopmrstnutí (a můžete získat 49 prodloužení, pokud potřebujete větší délku). Je to trochu objemné pro každodenní použití, ale je skvělé pro vodní sporty.

Hermès Bands

Apple také prodává kapely vyrobené francouzskou společností Hermès, v několika kožených a nylonových modelech, s výkyvy z nerezové oceli a přezky, od 319 do 849. Apple také prodává modely Hermès Apple Watch, což jsou standardní hodinky Apple s Hermès Band, ale také vám umožňují přístup k exkluzivní tváři Hermès Watch. Když si koupíte Hermès Watch, dostanete dvě kapely: kožená nebo nylonová kapela, kterou si vyberete, plus sportovní kapela značky Hermès v Black nebo Hermès Orange, které se neprodávají samostatně.

Výběr správné pásma Apple Watch

Tento článek se zaměřil na skupiny Apple Watch, které sám Apple prodává ve svých obchodech. Jak si ale dokážete představit, mnoho prodejců třetích stran nabízí neoficiální kapely Apple Watch, běžně dostupné prostřednictvím online maloobchodních prodejen, jako je Amazon. Kvalita těchto pásů třetích stran je často (i když ne vždy) nižší než skutečné, jablko-prodané hodinky. Ale pokud Apple neprodá přesný design, který chcete, nebo pokud chcete další možnosti pro doplněk-nebo pokud chcete ušetřit trochu peněz výměnou za potenciálně méně kvalitní produkt-pak kapela od třetí strany Prodejce by také mohl zvážit.

Máte spoustu možností pro kapely Apple Watch. Některé jsou sportovní, jiné jsou nóbl a protože se tak snadno mění, můžete skončit koupí několik příležitostí při různých příležitostech. Je to skvělý způsob, jak si přizpůsobit své Apple Watch.

Первые украинские Apple Watch Series 7. 41мм, сравнение с Series 4. 44мм. Есть ли смысл обновлять?

A pokud potřebujete pomoc s výběrem dalšího modelu Apple Watch, máme článek, který vám s tím může pomoci: Který Apple Watch je pro vás to pravé?

Jak se mohu dozvědět více?

Každý týden na podcastu Intego MAC diskutují odborníci na Security Security Intego o nejnovějších zprávách Apple, včetně příběhů o zabezpečení a ochraně osobních údajů, a nabízejí praktické rady ohledně získání maximálního množství z vašich zařízení Apple. Nezapomeňte sledovat podcast, abyste se ujistili, že vám žádné epizody neuniknou.

Můžete se také přihlásit k odběru našeho e-mailového zpravodaje a sledovat zde na blogu Mac Security pro nejnovější zprávy Apple Security and Privacy. A nezapomeňte sledovat Intego na svých oblíbených kanálech sociálních médií:

Apple Watch 7 vs Apple Watch 4: Pokud byste upgradovali?

Mezi The Apple Watch 7 vs existuje poměrně málo rozdílů. Apple Watch 4. O tři roky později se majitelé Apple Watch 4 mohou ptát, zda je čas po přečtení naší recenze Apple Watch 7.

Měli byste dostat pár let z chytrých hodinek Apple. Ne, že by iPhone nebyl postaven tak, aby vydržel, ale pro Apple Watch není tolik ročních pobídek, stejně jako pro chytré telefony společnosti. Proto je pro někoho docela neočekávané, aby si vyměnil Apple Watch 7 vs. Apple Watch 6.

 • Všechno, co víme o Apple Watch 8
 • Apple Watch 7 Tipy: Funkce, které můžete povolit a deaktivovat
 • Plus: Další Apple Watch vám může měřit krevní tlak

Ale pokud už několik let používáte stejné Apple Watch, můžete být splatné za něco čerstvého. V našem „Měli byste si koupit Apple Watch 7?„Průvodce, doporučili jsme se podívat na to, jak obchodovat s vašimi Apple Watch, pokud máte sérii 4. Toto je pravděpodobně poslední rok, bude to stát za spravedlivou částku.

Přesto je pro vás dost odlišné, abyste provedli upgrade na nejlepší Apple Watch? Zde je vše, co potřebujete vědět o Apple Watch 7 vs. Apple Watch 4, od nových funkcí až po porovnání jejich živé baterie.

Apple Watch 7 vs. Apple Watch 4: Specifikace ve srovnání

VelikostiBarvyProcesorVždy na displejiÚložný prostorZdravotní rysyŽivotnost baterie
41 mm, 45 mm 40 mm, 44 mm
Půlnoc, hvězdné světlo, zelená, modrá, červená Stříbro, vesmírná šedá, zlato
S7 S4
Ano Ne
32 GB 16 GB
SPO2, EKG, oznámení o srdeční frekvenci EKG, oznámení srdeční frekvence
18 hodin 18 hodin

Apple Watch 7 vs. Apple Watch 4: Cena a dostupnost

Apple Watch 7 je nyní k dispozici a začíná na 399 pro 41mm model. Větší 45mm model začíná na 429. Pro buněčnou podporu, která umožňuje vašemu Apple Watch volitelně pracovat z vašeho iPhone, utratíte 499 za velikost 41 mm nebo 529 za velikost 45 mm.

Už nemůžete koupit Apple Watch 4 nové. Pokud chcete, můžete to vyměnit za asi 100 směrem k jinému zařízení. A ano, můžete si také koupit renovovanou Apple Watch 4, ale místo toho bychom doporučili zkontrolovat nejlepší levné chytré hodinky.

A podívejte se na všechny nejlepší nabídky Apple Watch právě před nákupem. Najdete velké úspory na chytrých hodinách společnosti Apple v závislosti na maloobchodníkovi.

Apple Watch 7 vs. Apple Watch 4: Návrh a zobrazení

První věc, kterou jste si pravděpodobně všimli o sérii 4, byla jeho tvář. V té době Apple svlékl silné rámy obklopující displej hodinek a přiblížil obrazovku k okraji ve srovnání s Apple Watch 3. Rostla také velikosti Apple Watch z 38 mm a 42 mm na 40 mm a 44 mm.

Apple Watch 7 nyní obsahuje první reálný redesign od změn řady 4 provedených v roce 2018, což opět představuje nové velikosti Apple Watch 7. 41 mm a 45 mm. Podvozek je mírně zakřivený, s plynulejším přechodem z obrazovky na pouzdro. Displej Apple Watch 7 je až o 20% větší než displej Apple Watch 6 a proxy displej Apple Watch 4.

Když už mluvíme o displejích, Apple Watch 4 nemá vždy možnost. Byla to funkce obrazovky každého Apple Watch od Apple Watch 5, s výjimkou Apple Watch SE. Apple Watch 7 má dokonce i v režimu jasnější než dříve. Vážíme si, že jsme schopni vidět naše komplikace jemněji, aniž bychom zvedli zápěstí, takže by to mohl být důvod k upgradu vaší současné řady 4.

Několik dalších rozdílů v designu, které je třeba poznamenat, jsou odolnost a barevné možnosti. Apple Watch 7 a Apple Watch 4 jsou odolné proti plavání, i když pouze první je hodnocen IP6X pro odpor. Barvy Apple Watch 7 jsou zcela nové ve srovnání s barvami Apple Watch 4. Smartwatch Sedmé generace přichází o půlnoci, Starlight, Blue, Green and Red.

Apple Watch 7 vs. Apple Watch 4: Funkce

Existuje několik Apple Watch 7 vs. Funkce Apple Watch 4 stojí za zmínku, i když díky WatchOS 8 nabízejí většinou stejné sbírky uživatelského rozhraní a aplikací. Apple Watch 7 má aplikaci Blood Oxygen díky senzoru SPO2 přidaného s Apple Watch 6, ale aplikace jako hluk, spánek a najdou moje, která původně nepodala na Apple Watch 4, která byla k dispozici prostřednictvím aktualizací softwaru.

Na Apple Watch 7 je WatchOS 8 mírně změněn, aby využil zvýšený prostor obrazovky. Kromě některých exkluzivních obličejů hodinek jsou některá tlačítka větší a Apple Watch 7 má klávesnici QWERTY.

Oba modely Apple Watch mají hloubkové sledování aktivity, palubní GPS a možnost přidat buněčnou linii. Apple Watch 4 však nemá kompas jako Apple Watch 7. Má také méně hudebního úložiště. 16 GB ve srovnání s 32 GB.

Apple Watch 7 vs. Apple Watch 4: životnost baterie

Apple Watch 7 a Apple Watch 4 by měly trvat 18 hodin na úplné nabití. Baterie zařízení se samozřejmě v průběhu času zhoršují, takže možná zjistíte, že vaše Apple Watch 4 musí být nabita častěji. V nastavení můžete zkontrolovat zdraví baterie smartwatch.

Jedna výdrž baterie Perk Apple Watch 7 je, že přichází s novým USB-C k magnetickému šňůře, která má pomoci nabíjet hodinky o 33% rychleji než Apple Watch 6. Měli byste být schopni získat 8 hodin výdrže baterie pro sledování spánku s 8minutovým vrcholem před spaním.

Apple Watch 7 vs. Apple Watch 4: Měli byste upgradovat?

Zatímco uživatelé Apple Watch 4 mají ještě několik let aktualizací softwaru, na které se musíme těšit, série 4 je nyní stará tři roky a možná stojí za to vyměnit. Zvláště pokud nosíte každý den Apple Watch. Větší obrazovka a vždy v režimu displeje dělají velký rozdíl s Apple Watch 7.

Dalším důvodem, proč byste zvážili upgrade. Série 4 drží pouze 16 GB, zatímco řada 7 drží 32 GB. Samozřejmě také získáte další upgrady ze série 5 a řady 6, jako je monitorování kompasu a krve kyslíku.

Pokud doufáte, že získáte hodnotu obchodu za svůj současný Apple Watch na nový, je to pravděpodobně poslední rok, kdy se série 4 bude stát za dobrou částku. Zvažte předání vašeho Apple Watch 4, abyste zmírnili cenu Apple Watch 7, pokud je v pracovním stavu. Můžete si prohlédnout náš průvodce Apple Watch 7 vs. Apple Watch SE zjistit, zda pro vás také má větší smysl Apple.

Recenze Apple Watch Series 7: Stojí větší displej?

Nejnovější nabídka společnosti Apple Watch Series 7, nejnovější nabídka technologického gigantu, se více zaměřuje spíše na upgrade estetiky než na výkon ve srovnání s jejím předchůdcem.

Poté, co jsme strávili týden s Apple Watch Series 7, jsme zjistili, že je to ze své podstaty stejný zážitek z Apple Watch s větším displejem. udržujeme všechny funkce řady 6, takže nástroje, jako jsou srdeční frekvence, elektrokardiogramy (EKG), krev Sledování kyslíku a aktivity jsou zde všechny.

Zajímá vás, jestli je pro vás řada Apple Watch 7? Je čas rozbalit zážitek z našeho zápěstí.

Série 7, i když to není okamžitá upgrade ze série 6, je to pro ty se staršími modely. Ti noví v Apple Watch se připojují v době, kdy se zaměřuje na to, jak interagujete a používáte hodinky.

Kdo, co a jak

Pro koho to je: Pokud máte sérii 6, není skutečný důvod, proč se vyrazit a upgradovat na sérii 7. Ti ze série 5 nebo starší budou vidět vylepšení výkonu, schopnost převzít EKG nebo hladinu kyslíku krve a těžit z větší obrazovky. Pokud máte sérii 3 nebo starší, bude větší displej spolu s novými komunikačními a zdravotními funkcemi největším skokem.

Co potřebujete vědět: Série 7 obsahuje velký displej (o 20% větší než řada 6 a 40% oproti řadě 3) a může se nabíjet rychleji. Větší displej usnadňuje interakci a jako celek se rozhraní cítí méně stísněné.

Jak to porovnává: Ve srovnání s ostatními hodinami Apple je řada 7 nejpokročilejší, s větším vždy nadále, podpora rychlého nabíjení a zdravotní funkce, jako je schopnost monitorovat krevní kyslík spolu s funkcí elektrokardiogramu. Watch SE je dobrým konkurentem, protože postrádá pouze výkon zippy, vždy na displeji a několik funkcí zdraví. Je to dostupnější na 279. Konkurenční možnosti z Fossilu nenabízejí hluboké integrace s iOS a Galaxy Watch 4 Samsung nefunguje s iPhone.

Větší displej vdechuje čerstvý vzduch do Apple Watch

I s větším displejem Apple nezvýšil velikost pouzdra, takže to není jako byste měli na zápěstí větší hodinky. Místo toho jsou rámy kolem displeje ztenčeny na pouhý 1.7 milimetrů tlustých.

Zvýšení velikosti je okamžitě patrné. natolik, že při pohledu na stranu Apple Watch vám umožní vidět vnější okraj obličeje hodinek a dokonce rozeznat oznámení, když se objevují. Toto je jedinečná charakteristika skleněného OLED displeje, protože se svažuje po okrajích.

A obrazovka je ve srovnání s řadou 6 (41 mm od 40 mm a 45 mm od 44 mm) o plný milimetr větší. je to malý rozdíl na papíře, ale umožňuje vám snadněji číst velkou část textu, viz další podrobnosti bez posouvání a snadno stiskněte pravé tlačítko na obrazovce. WatchOS 8 byl optimalizován pro novou obrazovku a uživatelské rozhraní jako celek nebo s jednotlivými aplikacemi bude vypadat trochu jinak. Vytočení čísla v aplikaci telefonu obsahuje mnohem větší čísla a to samé platí pro kalkulačku. V důsledku toho jsme se ocitli v minulém týdnu dělat mnohem přímo na zápěstí.

Displej je vždy displej sítnice, který nabízí zářivé barvy a ostré kontrastní body (při čtení e-mailu si přečtete ostrý text). Neustálá povaha vám umožňuje podívat se na hodinky a vidět čas nebo cokoli jiného, ​​co je na vaší tváři, aniž byste museli klepnout na obrazovku nebo ji zapojit. Apple tvrdí, že displej řady 7 je o 70% jasnější než série 6 a v testech jsme si všimli, že série 7 vykazuje komplikace (widgety na obrazovce, jako je počasí nebo aktivita). Apple říká, že také naladili každou tvář hodinek a uvnitř je to opravdu patrné. Při používání displeje venku nedochází k zlepšení.

Jedna věc, kterou jsme si na sérii 7 opravdu užili, je to, jak použitelný je plná klávesnice Qwerty na vašem zápěstí. Je snadné klepnout na každý klíč. takže i když by to mohlo vypadat stísněné, myslíme si, že to bude přínos pro ty, kteří nechtějí vždy přepínat mezi jejich hodinky a telefonem pro určité úkoly.

Rychlé nabíjení

S WatchOS 7 v loňském roce Apple zavedl sledování spánku, což pro některé uživatele způsobilo problém s energií. Pokud jste chtěli sledovat celou noc, musíte znovu účtovat Apple Watch.

Apple stále slibuje výdrž baterie „celý den“, která se rovná asi 18 hodinám, a my jsme ten den zasáhli den co den. Většinu dní jsme vzali několik hovorů, sledovali několik tréninků, sledovali naši srdeční frekvenci a odpověděli zpět na zátěž lodí zpráv.

Vylepšený nabíjecí kabel Apple Watch zahrnutý v řadě 7, tvrdí Apple, by měl účtovat hodinky od 0% do 80% za 45 minut a na 100% za 75 minut. což se ukázalo jako v našem testování.

Když došlo k nabíjení před spaním nebo nabíjením hned po probuzení, dokázali jsme umístit řadu 7 na asi šest až sedm minut na nabíječku, abychom se dostali mezi 30% a 40% baterie. Ve většině případů, pokud jsme se účtovali 45 minut před spaním, by se hodinky mohly dostat přes noc a většinu následujícího dne. Je to působivé a v podstatě opravuje problém baterie suché s rychlým nabíjením.

Podobná sestava s některými upgrady na trvanlivost

Apple Watch Series 7 je téměř totožná s každým Apple Watch před ním. s některými nuančními upgrady.

Série 7 se rozšiřuje o trvanlivost udržováním hodnocení WR50 (je to plavecké a vodotěsné), ale naráží hodnocení prachu až na IP6X. To znamená, že Apple Watch je utěsněn od prachu a neumožňuje žádné částice uvnitř. V našem testování, nošení Apple Watch při zahradnictví. poblíž nečistot a vody. jsme nezažili žádné problémy.

Apple tvrdí, že displej na sérii 7 je nejvíce odolný vůči trhlinám a samotný krystal-pro displej-je plochý na dně, což mu pomáhá postavit se na kapky a trhliny. Plně jsme to netestovali s kapkovým testem, ale zaklepeme na zápěstí do postele, stolu nebo deformace nám nepředstavovalo žádné problémy.

Série 7 je k dispozici také v pěti barvách: půlnoc, hvězdné světlo, produkt červená, modrá a zelená. Produkt červená a modrá je v průběhu let živější, zatímco půlnoc je černá injikována tím, co se zdá být velmi tmavě modrá. Také si všimneme, že Starlight není stříbro; Je to spíše zlaté a stříbrné smíšené.

Série 7 podporuje všechny vaše současné kapely Apple Watch-nebudete muset spěchat a kupovat zcela nové kapely.

Očekávané zdravotní rysy a podobný výkon

Nyní, pro ty, kteří pocházejí ze série 6, vás ušetříme před čtením. kromě rychlého nabíjení a většího displeje je to téměř stejný zážitek. Získáte stejné zdravotní funkce a docela podobný výkon.

WatchOS 8 běží plavecky na sérii 7. aplikace se rychle otevírají, okamžitě osvětluje úplný displej, když zvýšíte zápěstí, diktát se stane téměř v reálném čase a Siri je znatelně rychlejší při manipulaci s požadavky na manipulaci. Aplikace, které zde byly optimalizovány. v podstatě všechny předinstalované jablkové. běží dobře bez jakýchkoli podivných chyb v dimenzování.

Řekneme také, že prohlížení webových stránek na vašem zápěstí. i když je stále komické. je mnohem užitečnější na větší obrazovce. Podobně můžete bez námahy procházet obchod s aplikace.

A jak Apple obvykle lodí, série 7 má dvě nové tváře hodinek navržených pro větší displej. Zvláště máme rádi modulární duo, které digitálně ukazuje čas v pravém horním rohu, se třemi místy pro komplikace. dvě velké obdélníkové a kruhové v levé straně nahoře. Houpali jsme počasí nahoru, s kalendářem a aktivitou níže. Umožňuje vám vidět spoustu informací o velikosti kousnutí, dokonce i s rychlým pohledem.

Zatímco jiné smartwatches přidaly zdravotní funkce. jako Galaxy Watch 4 s BMI. Apple Watch Series 7 nepředpokládá nic nového. Stále může měřit vaši srdeční frekvenci nebo hladinu kyslíku v krvi, vzít EKG a provádět plné sledování aktivity. Je to zážitek Apple Watch, kterou uživatelé vědí, a zde to funguje docela dobře. Sledování napříč všemi těmito metrikami bylo do značné míry v souladu se sérií 6 (pro naše testování jsme měli na sobě sérii 7, 6, SE a 3), což se očekává, protože se jedná o stejný senzor nastavený napříč deskou.

Konkrétně pro srdeční frekvenci a kyslík v krvi jsme testovali se dvěma samostatnými zařízeními. Jak jsme zjistili minulý rok, série 7 byla docela blízko, přičemž tyto samostatné senzory se lišily pouze číslicí nebo dvěma nad nebo pod. Bylo to podobné porovnání série 7 s rodinou Galaxy Watch 4. Je možné říci, že je to přesné měření pro chytré hodinky ve všem, co mohou Apple Watch sledovat.

Říkali bychom také, že série 7, stejně jako jiné hodinky Apple, se úzce integruje s fitness, protože vaše měření aktivity jsou viditelná v reálném čase na zápěstí a jakékoli zařízení streamuje cvičení.

A důležitá poznámka: Stejně jako každý jiný chytrý hodinky by ji nikdy neměly být použity k diagnostice. Důrazně nedoporučujeme používat tyto hodnoty k provedení lékařských diagnóz a Apple navrhuje totéž. Pokud máte pochybnosti, kontaktujte lékaře.

Sečteno a podtrženo

Ano, ano, Apple Watch Series 7 je zatím nejlepší Apple Watch. ale to se dá očekávat, protože nahrazuje řadu 6 a přidává nové funkce. Větší displej zde oživuje zážitek a rychlejší nabíjení řeší skutečný problém po několik let. To spolu se schopností užívat EKG, monitorovat krevní kyslík a být vždy zapnutý s extra trvanlivostí kotlety z něj dělá konečný Apple Watch.

Je však také součástí nejsilnější sestavy hodinek Apple. Apple Watch SE na 279 si zaslouží pohled, pokud můžete žít bez všech zdravotních funkcí a vždy na displeji. Série 3 pro 199 je stále v sestavě, ale ukazuje, že věk s výkonem. Doporučujeme SE nebo Series 7.

Pokud máte sérii 6 a nejste absolutně prodáni, že potřebujete větší displej, řekli bychom, že se na to držíte další rok. Ti pocházející ze série 5, 4, 3, 2, 1 nebo dokonce z originálu uvidí zlepšení sledování zdraví, výkonu a výdrže baterie a užijí si mnohem větší displej na sérii 7.

A teď, když má Apple Watch větší displej, musíme se zeptat, kdy se můžeme vidět, že se stane samostatným zařízením.

Průvodce velikostí Apple Watch: Získejte perfektní přizpůsobení zápěstí

Warteble je poháněn čtenářem. Pokud kliknete pomocí odkazů na webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Zatímco pás jakýchkoli Apple Watch je proměnlivá a nastavitelná, velikost samotného pouzdra je zásadní pro to, aby se dostalo těsně před nákupem.

První tři generace Apple Watch přišly ve variacích 38 mm a 42 mm, ale od té doby se věci výrazně změnily.

V roce 2018 se Apple přestěhoval do nového standardu velikosti pro své chytré hodinky. Takže série 4. 6, a je důležité, jak 2020 a 2022 verze Apple Watch SE, přicházejí v modelech 40 mm a 44 mm.

Pro Apple Watch Series 7 a Series 8 se věci znovu liší. Obě tyto generace jsou dodávány ve velikostech 41 mm a 45 mm, zatímco Apple Watch Ultra je největší Apple Watch, ale na zápěstí zabírá 49 mm na zápěstí.

Pokud vás zajímá, jakou velikost Apple Watch byste měli získat, ukážeme vám, jak měřit zápěstí a najít to správné. Objevte plné rozměry, váhy a důležité podrobnosti kompatibility kapely v této příručce.

Vysvětleny velikosti Apple Watch

Série Apple Watch 8 si zachovává velikosti pouzdra 41 mm a 45 mm zavedené prostřednictvím řady 7 v roce 2021, což znamená, že starší kapely budou stále kompatibilní s nejnovějšími smartwatch.

A co víc, pásma 40 mm a 44 mm jsou stále kompatibilní s novou, větší velikostí.

Modely Apple Watch Series 4, Series 5 a Series 6 jsou dodávány v 40 mm a 44 mm. stejně jako Apple Watch SE (2020) a SE (2022).

Už nemůžete koupit řadu 3 nebo nižší, které používaly velikosti pouzdra 38 mm a 42 mm.

Tato měření, jak bychom měli objasnit, označují velikost rámečku, i když popruhy vždy hrají roli ve specifickém přizpůsobení smartwatch na zápěstí.

Jak Apple měří velikosti případů

Apple také vezme své měření hodinek svisle, na rozdíl od většiny ostatních značek, které tak činí vodorovně.

Tyto velikosti jsou opravdu důležité pochopit, aby si vybraly nejlepší možnost pro vaše zápěstí, takže není bolí vystřihnout ekvivalent papíru a porovnat je na zápěstí. nebo, víte, prostě jděte do obchodu Apple a zkuste to na všech čtyřech velikostech.

U modelu 40 mm tedy očekávejte šířku 34 mm, hloubku 10.7 mm a váha pouzdra kolem 30 g.

A pro model 44 m se budete muset vypořádat s šířkou 38 mm, stejným 10.Hloubka 7 mm a hmotnost 36 g.

Úplný seznam velikostí a hmotností pouzdra Apple Watch

 • Apple Watch SE (40 mm): 40 x 34 x 10.7 mm; 26.4G (GPS); 27.8G (GPS buněčný)
 • Apple Watch SE (44 mm): 44 x 38 x 10.7 mm; 32.9G (GPS); 33.0g (GPS buněčný)
 • Apple Watch Series 8 (41 mm): 41 x 35 x 10.7 mm; 32G (hliník, GPS, GPS buněčný); 42.3G (nerezová ocel)
 • Apple Watch Series 8 (45 mm): 44 x 38 x 10.7 mm; 38.8G (hliník, GPS, GPS buněčný); 51.5 gramů (nerezová ocel)
 • Apple Watch Ultra (49 mm): 49 x 44 x 14.4 mm; 61.3G

Jak si vybrat správnou velikost pásma

To, co ve skutečnosti ovlivňuje celkové pohodlí více než v případě, je samozřejmě materiál a těsnost kapely.

Apple sám má úplný průvodce ke specifikám každého z vlastních typů kapel prostřednictvím svého internetového obchodu, ale zkrátka je to pro každou kapelu a každého uživatele jinak.

Ať už chcete moderní přezku, sport, Milanese Loop, Classic Buckle nebo Link Bracelet, musíte měřit zápěstí proti rozměrům kapely (viz část níže pro radu).

Také mějte na paměti, že s některými si budete muset při nákupu vybrat velikost a jiné (jako jsou sportovní skupiny) přicházejí s popruhem S/M a M/L, abyste si mohli vybrat mezi.

Například pásma sólových smyček Apple mají například hromadu velikostí a Apple má nástroj k měření zápěstí, takže si vyberete správnou velikost. To je zásadní.

Existuje také celá plodina pásů Apple Watch třetích stran, které můžete prozkoumat. Jsou téměř vždy levnější a mnoho z nich může projít stejným stylem jako Apple-vlastní varianty.

Jak měřit zápěstí

Fit vašich hodinek je poměrně subjektivní věc, ale je důležité vědět, jak velký je váš zápěstí před zakoupením Apple Watch nebo další kapely.

Jak tedy můžete říct jistě? No, vytáhněte flexibilní měření a velikost pásky nahoru.

Držte pás těsně pod místem, kde sedí vaše kosti zápěstí a kolem, kde byste normálně nosili pás.

Obecně řečeno, malé zápěstí je 5. 6.5 palců a velké zápěstí je mezi 7. 8.5 palců, ale dobrá věc na mnoha pásmech Apple Watch je, že se můžete přizpůsobit suchým zipem nebo v perforacích sportovních popruhů, abyste našli velmi specifické přizpůsobení.

Jen nechoď příliš těsně nebo příliš volný. nejen to může být nepříjemné, ale také to ovlivňuje přesnost monitoru srdeční frekvence Apple Watch.

Conor se v roce 2017 přestěhoval do Warable Media Group a zpočátku pokrýval veškerý nejnovější vývoj v chytrých hodinách, fitness trackerech a VR. Udělal si jméno pro sebe psaní o vyzkoušení překladatelských uší na první rande a cyklistiku s nositelným airbagem a pokrytí nejnovějších vydání v oboru.

Po stintu jako editor recenzí na.lint se Conor vrátil do Warvable Media Group v roce 2022 jako editor na velkém. Conor se stal odborníkem na nositele a pomáhá lidem získat více z jejich nositelné techniky prostřednictvím značných průvodců založených.

Přispěl také k britskému GQ, Wired, Metro, The Independent a Mirror.

Průvodce velikostí Apple Watch pro nejlépe přizpůsobení

Výkon a funkčnost každého modelu Apple Watch od série 1 do řady 6 se od svého založení v roce 2015 výrazně zlepšila. Skutečnost, že Apple uvolňuje každý Apple Watch ve dvou velikostech, zůstala v průběhu let konstantní. To nás přivádí k velmi důležité otázce. jakou velikost Apple Watch bych měl dostat?

Přestože odpověď na tuto otázku není tak jednoduchá, zahrnuli jsme všechny možné informace, které byste potřebovali na průvodci velikosti Apple Watch, abyste mohli získat hodinky, které vám nejlépe vyhovují.

Měření zápěstí

Ačkoli způsob, jakým se vaše hodinky hodí, je poněkud individualizovaný, je zásadní vědět, jak velký je vaše zápěstí před zakoupením Apple Watch nebo další kapely.

Držte pás na místě těsně pod kostí zápěstí a kolem oblasti, kde by se kapela obvykle nosila, oviněte jej kolem zápěstí a zarovnejte jej s rozměry modelu hodinek.

Malé zápěstí měří mezi 5 a 6.5 palců, zatímco velké zápěstí měří mezi 7 a 8.5 palců. Dobrou zprávou o mnoha pásmech Apple Watch je však to, že si můžete přizpůsobit fit pomocí suchého zipu nebo otvorů sportovních popruhů.

Při přijímání těchto opatření se ujistěte, že je měření papíru, struny nebo pásky bezpečně připevněno k zápěstí a nepohybuje se kolem. Potřebujete těsně přizpůsobit pro všechny pásy Apple Watch, aby hodinky zůstaly na vaší kůži a aby senzory mohly fungovat.

Modely Apple Watch: Porovnejte velikosti

Stále se musíte ptát: Jak zjistím, jakou velikost je moje Apple Watch?

Starší kapely budou stále pracovat s nejnovějším náramkem, protože Apple Watch Series 8 udržuje velikosti pouzdra 41 mm a 45 mm, které byly poprvé vydány s řadou 7 v roce 2021.

K dispozici jsou verze 40 mm a 44 mm Apple Watch Series 4, Series 5 a Series 6, které zahrnují také nedávno představenou Apple Watch SE (2020) a SE (2022).

Jakou velikost Apple Watch bych měl dostat?

Po určení správné velikosti Apple Watch můžete prozkoumat kapely a jak se každý hodí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS