Apple Watch S7 45 mm. Apple Watch S7 45 mm

Apple Watch Series 8 vs. Série 7: Rychlý pohled na jejich rozdíly

Porovnáme funkce a specifikace mezi loňským Apple Watch Series 7 a novým modelem.

Kourtnee pokrývá televizní streamovací služby a zprávy a recenze domácí zábavy na CNET. Dříve pracovala jako reportérka zábavy na Showbiz Cheat Sheet, kde psala o filmu, televizi, hudbě, celebritách a streamovacích platformách.

Odbornost Kourtnee je dlouhodobý řezač kabelů, který se předplatil do streamovacích služeb jako Netflix, Hulu, Disney Plus, HBO Max, Crunchyroll, Sling, Spotify a další. Jako uživatel skutečného života těchto služeb sleduje nejnovější vývoj v streamování, nejnovější přihlašovací údaje, i když Kourtnee ještě nevyhrála žádná ceny žurnalistiky, od roku 2012 je předplatitelkou Netflix a zná kouzlo svých skrytých kódů.

David recenze televize a vede tým osobních technologií na CNET, pokrývající mobilní, software, výpočetní techniku, streamování a domácí zábavu. Poskytujeme užitečné, odborní recenze, rady a videa o tom, co gadget nebo služba koupit a jak z toho vytěžit maximum.

Odbornost 20letého veterána CNET, David přezkoumává televizory od dob CRT, prodlení a plazmy. Před CNET pracoval v časopise Sound Vision a Etown.com. Je známý dvěma lidem jako Cormac McCarthy ze spotřební elektroniky. Přihlašovací údaje, přestože stále čeká na svého Oscara pro nejlepšího recenzera obrazu, David drží certifikace od nadace Imaging Science Foundation a Národní ústavy standardů a technologií, které jsou kalibrace a hodnocení na displeji.

Apple Watch Series 7

Tento příběh je součástí ohniskového bodu iPhone 2023. Sbírka zpráv, tipů a rad CNET kolem nejpopulárnějšího produktu Apple.

Prezentace Apple „Far Out“ ve středu debutovala elegantní novou řadou nositelných nositelných. Apple Watch Ultra a nový 2022 Apple Watch SE. Zatímco ultra je nejdražší volbou s různými zvony a píšťalky, možná zjistíte, že řada 8 je pro vaše potřeby lepší. Nyní nabídka Midtier se zavedením 799 Ultra, 399 Series 8 přichází s řadou funkcí, které nejsou k dispozici na SE nebo sérii 7, které dorazily v roce 2021.

Všechny hodinky série Apple jsou krok nad verzemi SE, ale pokud jste v chytrých hodinách značky nováčkem nebo jste v pokušení upgradovat, pravděpodobně vás zajímá, jak Series 7 a Series 8 porovnávají. Oba mají funkce sledování zdraví a protokoly aktivity, ale tady je to, jak se hromadí v ceně, funkcích a estetice.

Série 8 má více možností zdraví a bezpečnosti

Zatímco oba modely mají detekci pádu, nouzové SOS, snímače kyslíku krve a gyroskop, řada 8 nabízí sadu sledovacích upgradů, které pomáhají s wellness a bezpečností. Apple oznámil dva nové teplotní senzory dostupné na sérii 8; jeden je umístěn v blízkosti kůže a druhý je uvnitř displeje.

Tyto senzory monitorují tělesnou teplotu po celý den a noc, ale mohou také pomoci ženám sledovat menstruační období a ovulační cykly. Protokol sleduje historii ženského cyklu a vysílá oznámení o jakýchkoli nesrovnalostech, která mohou pomoci s plánováním rodiny nebo potenciálními zdravotními obavami.

V kategorii bezpečnosti poskytuje Apple nyní funkci detekce autonehody na sérii 8 a všechny další nové chytré hodinky Apple. Tento senzor upozorňuje na pohotovostní respondenty a vaše nouzové kontakty, pokud nereagujete po 10 sekundách.

Displej je v podstatě stejný

Pokud jste doufali v větší obrazovku na sérii 8, musíte ji nechat jít. Série 7 i řady 8 mají vždy na sítnici a obličej 41 mm nebo 45 mm. Jejich podobné vzory používají stejný skleněný materiál pro obrazovku a zakřivené pouzdro. Stejně jako série 7, série 8 je dodávána s obrazovkou odolné proti prachu a prasklině.

Kde se liší, jsou v tvářích hodinek. Série 8 získáte několik dalších možností, včetně „Lunar“, „Astronomie“, „modulární“ a „Metropolitan.“

Apple Watch Series 8 a Series 7 mají stejný výkon baterie

Zatímco Apple nabídl svou 36hodinovou výdrž baterie, když je řada 8 v režimu nízkého výkonu, řada 7 je také schopna rozšířené baterie, když aktualizace WatchOS 9 zasáhne. V současné době mají obě hodinky 18 hodin napájení baterie. Režim s nízkým výkonem zachová život omezením určitých funkcí, jako jsou senzory, vždy na displeji nebo aplikace pro sledování srdce.

Apple Watch Series 8 vs. Série 7

Apple Watch Series 841 mm/45 mmVždy na o 20% více oblasti obrazovky než SE (1.9 palců)352×430 (41 mm), 396×484 (45 mm)Odolnost proti vodě (50 m); Odolnost proti prachu IP6XTeplota, kyslík krve, elektrické srdce, optické srdce, kompas, vždy na výškoměru, akcelerometr, gyroskop, GPS/GNSS, okolní světloDetekce havárií, detekce pádu, monitorování hluku, nouzové SOS, mezinárodní nouzové voláníApple S8 System-on-a-chipHliník: půlnoc, hvězdné světlo, stříbro, červená; Nerezová ocel: stříbro, grafit, zlato, kosmická černáAž 18 hodin (36 hodin v režimu nízkého výkonu)32 GBWi-Fi, Bluetooth 5.0, W3 Wireless Chip, volitelné LTE
Apple Watch Series 7
41 mm/45 mm
Vždy na o 20% více oblasti obrazovky než SE (1.9 palců)
352×430 (41 mm), 396×484 (45 mm)
Odolnost proti vodě (50 m); Odolnost proti prachu IP6X
Krevní kyslík, elektrické srdce, optické srdce, kompas, vždy na výškoměru, akcelerometr, gyroskop, GPS/GNSS, okolní světlo
Detekce pádu, sledování hluku, nouzové SOS, mezinárodní nouzové volání
Apple S7 systém na čipu
Hliník: půlnoc, hvězdné světlo, zelená, modrá červená; Nerezová ocel: stříbro, grafit, zlato; Titan: Přírodní, vesmírná černá
Až 18 hodin (režim s nízkým výkonem přichází v WatchOS 9)
32 GB
Wi-Fi, Bluetooth 5.0, W3 Wireless Chip, U1 Chip, Volitelná LTE

Apple Watch Series 8

Vrcholem nové série jsou nové tváře hodinek, vždy na displeji (díky menším rámům) a lepší trvanlivost. Existuje lepší sledování menstruačního cyklu díky nové sadě funkcí, včetně nového teplotního senzoru, který získal odhad ovulace, mimo jiné.

Existují také nové bezpečnostní prvky, jako je detekce havárie, která poskytuje automatické oznámení pohotovostním službám a kontaktům. Je to možné aktualizovaným snímáním pohybu novým gyroskopem a akcelerometrem.

Režim s nízkým výkonem deaktivuje některé z méně nezbytných funkcí, jako je vždy na displeji, aby se rozšířil na promítaných 36 hodin. International Roaming bude také zavádět na všech buněčných modelech, které běží WatchOS 9. A docela nové barvy a kapely.

Apple Watch Series 7 vs Series 6 vs Watch SE VS Series 3: Co je rozdíl?

Porovnání série 7 Apple Watch, sledujte SE a sledujte řadu 3, které ukazují rozdíly a podobnosti.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podpořit Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Rychlé odkazy

Apple oznámil Watch Series 8, Watch Ultra a druhou generaci Watch SE v září 2022. Tyto tři modely nahradily řadu Apple Watch 7, první generaci Apple Watch SE a starší série Apple Watch 3 v portfoliu společnosti, i když modely stále existují, aby si koupily od jiných maloobchodníků, spolu se sérií 6.

Máme funkce porovnávající novější modely, včetně toho, jak se Watch SE srovnává s řadou 3, ale zde se díváme na to, jak se série Apple Watch 7 hromadí proti první generaci Watch SE a Watch Series 3, abyste viděli, co Rozdíly a podobnosti jsou mezi staršími modely.

Stojí za zmínku, že řada 7 je velmi podobná řadě 6 s mírným přepracováním, takže jsme si v této funkci uchovávali podrobnosti řady 6 pro odkaz.

Apple Watch Series 7

Design

Všechny modely Apple Watch, které se zde porovnávají, mají pevné obdélníkové tělo s digitální korunou a samostatným tlačítkem vpravo, spolu s reproduktorem a mikrofonem vlevo.

Všichni jsou odolné proti plavání až do 50 metrů a všichni mají monitor srdeční frekvence umístěný na spodní straně těla hodinek, spolu s tlačítky uvolnění pro vypnutí popruhů.

Existují určité rozdíly mezi řadou 3, SE, sérií 6 a 7 ačkoli. Za prvé, řada 3 je o něco silnější než model řady 7, řady 6 a první gen SE.

Za druhé, v případě řady 7 (a řady 4, 5 a 6) má digitální koruna do něj zabudována elektrická srdeční frekvence, což je kromě optického snímače srdeční frekvence na spodní straně hodinek. Série Watch 7 má také snímač kyslíku v krvi, jako je řada 6, a snížil rámu obklopující displej, stejně jako odolnost proti prachu IPX6.

Zobrazit

Všechny modely Apple Watch, které se zde porovnávají, mají displeje OLED sítnice s dotykem síly do nich, což umožňuje různé funkce v závislosti na síle, s jakou stisknete.

Série 6 a první Gen Watch SE mají 30 % větší displej než série 3 se zaoblenými hranami, ale plně využívají dostupný prostor a vedou k odvážnějšímu designu. Série 7 se o tom dále rozšiřuje a snižuje rámy kolem displeje o 40 procent, což činí 20 % větší displej než série 6 a první gen sleduje SE a o 50 % větší než řada 3, stejně jako stejně jako série, stejně jako Bezproblémový design.

Kromě zvýšení displeje nabízejí Apple Watch Series 7 a Series 6 vždy na sítnici, který první Gen Watch SE a Series 3 ne.

Displej vždy na zapnutí znamená, že nemusíte zvyšovat zápěstí, abyste vzbudili zobrazení, s obrazovkou vždy viditelnou. Zvýšení zápěstí nebo klepnutím na displej místo toho rozjasní displej řady 7 (a řady 5/6).

Modely

Až do uvedení nejnovějších modelů Apple Watch byla Apple Watch série 3 k dispozici ke koupi s hliníkovým pouzdrem, buď stříbrným nebo vesmírným šedým. Přišlo to v možnostech velikosti 38 mm a 42 mm, ale byl k dispozici pouze v modelu pouze pro GPS, bez GPS a mobilních možností. Neexistoval také žádný model Nike.

Watch SE také přišel pouze v hliníku, ale existovaly tři barevné možnosti, které se skládaly ze stříbra, zlata a vesmíru šedé. Možnosti velikosti byly 40 mm a 44 mm a byly k dispozici pouze GPS a dostupné GPS a buněčné modely. První generace Watch SE také přišla v modelech Nike, k dispozici ve stříbrném a vesmírném šedém.

Série 6 měla k dispozici mnohem více možností dokončení než The Watch SE a řada 3, ale řada 7 nahradila možnosti řady 6 a řada 8 nyní udělala totéž pro řadu 7. Série 7 a 6 však můžete stále najít jinde. Stejně jako první generace Watch SE měla řada 6 velikosti 40 mm a 44 mm, stejně jako GPS a GPS a buněčné modely. Bylo tam pět barev hliníku. stříbrné, vesmírné šedé, zlaté, modré a produkt (červená). Pak byly tři modely z nerezové oceli. stříbro, grafit (DLC) a zlato (PVD). Nakonec existovaly dva titanové modely. Přírodní titan a vesmírná černá.

Navíc série 6 také přišla v modelech Nike. to vše bylo hliníku a přišly s popruhy Nike. a modely Hermès. to vše bylo z nerezové oceli a přicházelo se speciálními popruhy Hermès. Hermèsovy modely byly všechny GPS a buněčné jako standard.

Zatímco všechny modely standardní řady 6 a modely Nike přicházely v obou velikostech případu, některé modely Hermès přicházely pouze v 40 mm nebo 44 mm, ne, ne obojí.

Mezitím série 7 přišla v pěti barvách hliníku, jako je řada 6, ale byly to nové barvy. To také přišlo ve třech možnostech z nerezové oceli, dva titanové možnosti a modely Nike a modely Hermès. Možnosti případu řady 7 byly o něco větší než série 6, při 41 mm a 45 mm.

Hardware

Apple Watch Series 3 má procesor s dvojím jádrem s názvem S3 pod kapotou, spojený s bezdrátovým čipem zvaným W2. Model pouze pro GPS má 8 GB paměti.

Watch SE má dvoujádrový procesor s názvem S5. řekl, aby byl dvakrát rychlejší než S3. a je spojeno se stejným bezdrátovým čipem nové generace jako série 6. W3.

Apple Watch Series 6 má pod kapotou procesor S6, prohlašoval, že je o 20 procent rychlejší než S5. Má také W3, jak je uvedeno výše. Série Watch 7 má procesor S7, o kterém se také říká, že je o 20 procent rychlejší než S5, takže je to přepracovaný procesor S6 se stejným výkonem. Série 7 účtuje 30 % rychlejší než série 6, i když díky zahrnutí kabelu USB typu-C do krabice.

apple, watch

Pouze GPS i GPS i buněčné modely obou hodinek SE, řady 6 a 7 mají 32 GB paměti, i když samozřejmě GPS a buněčný model má připojení LTE. Konektivita LTE znamená, že můžete volat a přijímat hovory a textové zprávy, a také provádět všechny úkoly, které byste chtěli na hodinek bez iPhone v dosahu. Funguje také pro nastavení rodiny.

Všechny modely hodinek, které se zde porovnávají, mají vestavěný GPS, snímač optické srdeční frekvence, reproduktor, mikrofon, odolnost proti vodě až do 50 metrů, nouzový SOS, gyroskop a senzor okolního světla. Všichni také nabízejí Apple Pay.

Watch SE, Series 6 a Series 7 přidávají vždy na výškoměru. Série 3 má standardní výškoměr. Vestavěný kompas, optický snímač srdeční frekvence druhé generace, mezinárodní nouzové volání a detekce podzimu díky vylepšenému akcelerometru, který nabízí až 32 g sil namísto 16 g sil, jak je uvedeno v sérii 3. Stojí za zmínku, že všechny tyto funkce. kromě vždy na výškoměru. lze nalézt také na sérii 4 a 5.

Kromě těchto přírůstků přidává řada 6 a 7 také senzor kyslíku krve a elektrický snímač srdeční frekvence pro EKG. Série 4 a 5 mají funkci EKG, ale ne snímač kyslíku krve.

Apple Watch Series 7: Funkce, datum vydání, design, další

Série Apple Watch 7 byla vyhlášena během akce Apple „California Streaming“ s větším a odolnějším displejem následovaným jeho vydáním v říjnu 2021. Byl přerušen v září 2022 poté, co byla představena řada Apple Watch 8.

Obsah

 • odolný a větší displej
 • Senzory
 • Výkon
 • Apple Watch skončí
 • WatchOS 8.1 funkce
 • Sledujte 8.3 funkce
 • WatchOS 8.4 funkce
 • WatchOS 8.5 funkcí
 • WatchOS 8.6 funkcí
 • WatchOS 8.7 funkcí

Dějiny

Apple Watch byl poprvé představen v roce 2015 a rychle se stal nejprodávanějším nositelným zařízením roku, údajně prodával 4.2 miliony jednotek ve 4. čtvrtletí 2015. Když společnost představila společnost Apple Watch Series 2 později v roce 2016, Apple označil původní Apple Watch za „Series 0“, zatímco přinesl aktualizovaný čip s „Series 1“ a zbrusu nový „Série 2“.

Když Apple představil Apple Watch Series 3 v roce 2017, změnilo se mnoho věcí. Společnost začala vidět hodinky spíše jako fitness zařízení než módní, i když byla k dispozici v modelech hliníku, nerezové oceli a keramických modelů. Tyto hodinky měly čip o 70% rychlejší než jeho předchůdce, zvýšil RAM a zavedl variantu buněčného konektivity LTE s 16 GB úložiště.

Apple Watch Series 4, která byla spuštěna o rok později, představovala hlavní přepracování s obrazovkou, která byla o obou modelech o 30% větší a 50% zlepšení na svém procesoru nad verzí řady 3. Reproduktory a mikrofony byly přeuspořádány, takže byly hlasitější a užitečnější a řada 4 představila funkci detekce pádu, schopnosti EKG a monitor srdeční frekvence druhé generace.

V roce 2019 byla Apple Watch Series 5 pozoruhodným upgradem oproti sérii 4: Apple představil neustálý displej s energeticky úspornou OLED obrazovkou, vestavěný kompas, zdvojnásobil úložiště na 32 GB a přinesl zpět vydání zpět úroveň s keramickým modelem a zbrusu novou titanovou verzí.

V roce 2020 společnost Apple oznámila Apple Watch Series 6. Tyto hodinky přinesly nový procesor S6, až o 20% rychlejší než jeho předchůdce, jasnější vždy na displeji, aplikaci pro kyslík krve a vždy na výškoměru, vedle nových zdravotních senzorů.

V roce 2021 Apple představil Apple Watch Series 7 odolnějším a větším displejem, nyní s možností 41 mm a 45 mm. Hodinky jsou odolné vůči trhlinám a mohou se nabíjet rychleji než předchozí modely. Má stejný procesor jako řada 6 a udržuje tři povrchové úpravy: hliník, nerezová ocel a titan.

Apple Watch Series 7: Specifikace a funkce

odolný a větší displej

Na rozdíl od všech pověstí, nová série Apple Watch 7 nemá nový design. Místo toho má větší displej s o 20% více plochy obrazovky a tenčí hranice na 1.7 mm, 40% menší než ty na sérii Apple Watch 6.

Unboxing Series 7 / РАСПАКОВКА APPLE WATCH SERIES 7 45 мм / Мои ПЕРВЫЕ часы от Apple

Tento nový Apple Watch je k dispozici ve velikosti 41 mm a 45 mm. Zatímco zápěstí je dole, displej sítnice je až o 70% jasnější než předchozí hodinky, což usnadňuje vidět obličej hodinek, aniž byste museli zvednout zápěstí nebo probudit displej.

Apple Watch Series 7 má přepracovaný přední krystal s robustnější geometrií, která je více než 50% silnější než geos Apple Watch Series 6, což je více odolné proti trhlinám.

Hodinky byly také certifikovány odolné proti prachu IP6x a mají hodnocení WR50 odolnosti vůči vodě, což z něj činí dobrou volbu pro výkony plavání a nucení uživatelů, kteří zůstanou uvolněni na pláži nebo na poušti.

Senzory

Apple Watch Series 7 má stejné senzory jako Apple Watch Series 6, což znamená, že má optický srdeční senzor třetí generace, digitální korunu s haptickou zpětnou vazbou, vestavěný kompas, vždy na výškoměru a reproduktor druhé generace A mikrofon. S nouzovým SOS a mezinárodním nouzovým voláním můžete rychle zavolat pomoc a upozornit na nouzové kontakty.

Apple Watch Series 7 také detekujte, zda jste provedli tvrdý pokles, a poté pro vás automaticky zavolá pohotovostní služby. Noise aplikace upozorňuje, když decibely dosáhnou úrovní, které by mohly poškodit váš sluch.

Výkon

Apple Watch Series 7 má stejný procesor jako loňská série Apple Watch 6. I když má nové jméno, nazývá se S7, má stejnou sílu CPU. Není to poprvé, kdy Apple něco takového dělá. S Apple Watch Series 5 měl čip S5 stejný výkon jako S4 SOC, ale přinesl také vestavěnou funkci kompasu.

S7 SIP má 64bitový duální procesor a má 32 GB úložiště. Jako čip S6 je to o 20% rychlejší než procesor nalezený uvnitř Apple Watch SE.

Apple Watch skončí

S Apple Watch Series 7, Apple přinesl tři různé povrchové úpravy:

Nerezová ocel

Datum vydání: Kdy vyjde Apple Watch Series 7?

Apple Watch Series 7 je k dispozici od 15. října.

Cena: Kolik stojí série Apple Watch 7?

Apple Watch Series 7 začíná na 399. Jsou stejné jako loňský model, jak můžete vidět níže:

 • Hliník, 40 mm, GPS: 399
 • Hliník, 40 mm, GPS buněčný: 499
 • Hliník, 44 mm, GPS: 429
 • Hliník, 44 m, GPS buněčný: 529
 • Nerezová ocel, 40 mm, GPS buněčný: 699
 • Nerezová ocel, 44 mm, GPS celulární: 749
 • Titanium, 40 mm, GPS buněčný: 849
 • Titanium, 44 mm, GPS buněčný: 899

Nižší může být k dispozici z oficiálního obchodu Amazon Apple.

Nabídky

V souladu s podobnými propagacemi nabízenými pro nákupy iPhone a iPad říká Apple, že zákazníci si mohou koupit GPS Cellular Model Apple Watch Series 7 a získat 100 slev, když jej aktivují pomocí T-Mobile/Sprint nebo Verizon. Apple říká:

Zákazníci si mohou koupit Apple Watch (GPS Cellular) přímo z Apple.com/obchod nebo v obchodě Apple a získejte 100 zpět, když jej aktivují pomocí T-Mobile/Sprint nebo Verizon.

Více se o tom dozvíte zde.

Přes 9to5toys najdete ty nejlepší nabídky na Apple Watch Series 7 a dalších produktech Apple. Stáhněte si aplikaci pro iPhone 9to5toys a dostávejte také oznámení o tlaku pro nové nabídky.

WatchOS 8

Apple Watch Series 7 má WatchOS 8. To bylo náhled během hlavní řeči WWDC21 a je k dispozici od 20. září. Zde jsou jeho klíčové funkce:

 • Nové tváře na vlastní hodinky;
 • Režim zaostření, takže můžete odfiltrovat rozptýlení;
 • Nová aplikace všímavosti;
 • Nové cvičení Pilates a Tai Chi;
 • Vyhledejte nesprávně umístěná zařízení Apple pomocí zařízení nalezení, včetně položek, zařízení a lidí.

Pro sérii 7 Apple také představuje několik vylepšení díky svému většímu zobrazení. Například bude možné napsat zprávu pomocí QuickPath.

WatchOS 8.1 funkce

Měsíc po vydání WatchOS 8 společnost aktualizovala Apple Watch s verzí 8.1 s některými opravami chyb.

Sledujte 8.3 funkce

Apple Scepped WatchOS 8.2 a nasazeno po 8.1, verze 8.3 s následujícími vylepšeními:

 • Plán hlasového plánu Apple Music vám poskytuje přístup ke všem písní, seznamům skladeb a stanic v Apple Music pomocí Siri
 • Podpora zprávy o ochraně osobních údajů aplikací pro zaznamenávání dat a přístupu senzoru
 • Opravuje problém, kdy oznámení může pro některé uživatele neočekávaně přerušit zasedání všímavosti.

WatchOS 8.4 funkce

WatchOS 8.4, který byl propuštěn 26. ledna, opravil chybu, která zabránila Apple Watch na dobití s ​​některými nabíječkami třetích stran. Kromě toho v tomto operačním systému neexistují žádné významné funkce.

WatchOS 8.5 funkcí

Po malých aktualizacích, WatchOS 8.5 přináší hrst nových funkcí. Zde je nejdůležitější:

 • Nový emoji;
 • Nový ne-binární, americký Siri Voice;
 • Schopnost autorizovat nákupy a předplatné Apple TV;
 • Vakcinační karty Covid-19 v peněžence Apple nyní podporují formát certifikátu digitálního Covidu EU;
 • Aktualizace nepravidelných rytmických oznámení jsou navržena tak, aby zlepšila identifikaci fibrilace síní. K dispozici ve Spojených státech, Chile, Hongkongu, Jižní Africe a mnoha regionech, kde je funkce k dispozici;
 • Zvukové rady ve fitness vám poskytují zvukový komentář vizuálně prokázaných pohybů během tréninku.

WatchOS 8.6 funkcí

WatchOS 8.6 umožňuje aplikaci EKG a nepravidelná oznámení o rytmu pro uživatele Apple Watch v Mexiku. S aplikací EKG mohou uživatelé vzít elektrokardiogram přímo z jejich zápěstí.

Podle poznámek o vydání zahrnuje aktualizace také „Vylepšení a opravy chyb.“

WatchOS 8.7 funkcí

Podle poznámky k vydání zahrnuje aktualizace „Vylepšení a opravy chyb.“

WatchOS 9

Nyní, když WatchOS 9 již nepodporuje Apple Watch Series 3, operační systém přepracovává staré tváře hodinek a přidává čtyři nové ty. S těmito novými tvářemi je Apple způsobuje, že vypadají lépe na větších displejích. Kromě toho společnost přidává podporu klávesnice QWERTY pro více jazyků pro Apple Watch Series 7 a Series 8 a novou technologii QuickType s WatchOS 9.

WatchOS 9 také přináší významnou aktualizaci do tréninkové aplikace s mnoha novými funkcemi pro lidi, kteří milují cvičení. Pro běžce existují nové pohledy na cvičení, kde prostě potřebují otočit digitální korunu, aby viděli spoustu metrik, které jsou k dispozici během běhu:

Apple také zlepšuje aplikaci spánku pomocí WatchOS 9. Nyní přináší více údajů o spánku a existuje nová aplikace pro léky, která vám pomůže sledovat všechny pilulky a vitamíny, které každý den užíváte.

Zabalit

Pro majitele Apple Watch Series 5 a Series 6 není Apple Watch Series 7 nezbytným upgradem. Pro ty, kteří pocházejí ze série 4 nebo starší, tento nový Apple Watch určitě přinese vylepšení: rychlejší procesor, větší a jasnější obrazovka, další senzory a také mírné přepracování.

Recenze série Apple Watch Series 7: Větší obrazovka, rychlejší nabíjení, stále nejlepší

Apple Watch dostane větší, lepší obrazovku, rychlejší nabíjení a malé snížení ceny za rok 2021, což je dost, aby ji udržela na vrcholu trhu smartwatch.

Verze Series 7 stojí od 369 GBP (399/A599) a přestože byla o 10 liber levnější než loňská série 6, je Apple nejdražší smartwatch, nad Watch SE stojí od 249 GBP (279/A429). Vyžaduje to iPhone 6s nebo novější a nefunguje s Androidem.

Série 7 je dodávána ve velikosti 41 nebo 45 mm, o 1 mm vyšší než jejich předchůdci a tenčí rámy znamenají, že obrazovky jsou o 20% větší.

Každý extra pixel na zařízení tak malém, jak se počítá smartwatch. Tlačítka na obrazovce jsou větší a snáze klepněte. Text se hodí na displej nebo písmena lze zvětšit a snadněji číst. Nové tváře hodinek se vejdou dvěma widgety v plné velikosti najednou a je zde nová plná klávesnice QWERTY pro psaní zpráv, které jsou exkluzivní pro sérii 7.

Žádný z těchto doplňků není revoluční, ale jsou to dobrá vylepšení současného vzorce Apple Watch.

Slick Performance, 36hodinová výdrž baterie

Nový čip S7 odpovídá výkonu loňského S6, díky čemuž je série 7 nejrychlejší, nejhladší a nejkrásnější chytré hodinky, kterou si můžete koupit. Životnost baterie je také stejná a trvá asi 36 hodin mezi poplatky za sledování spánku přes noc a obrazovkou po celou dobu během dne. Sledování 35minutového běhu spotřebovalo 7% baterie, takže by měl spravovat maraton nebo dva.

Udržitelnost

Apple neposkytuje očekávanou životnost baterie v řadě 7. Baterie v podobných zařízeních obvykle trvají nejméně 500 cyklů plného náboje, přičemž si udržují alespoň 80% své původní kapacity. Baterie lze vyměnit za 82 GBP.44. Náklady na opravy mezi 286 GBP.44 a 462 GBP.44 V závislosti na modelu, zatímco specialisté na opravy IFIXIT udělili řadu 7 skóre opravny 6 z 10.

Série 7 zahrnuje 100% recyklovaný hliník, 99% recyklovaný wolfram a prvky vzácných zemin a 100% recyklovaný cín ve pájce jeho hlavních žetonů. Apple nabízí recyklaci pro zařízení a bezplatná recyklace pro zařízení a v jeho zprávě rozdělí dopad environmentálního dopadu hodinek.

WatchOS 8 a sledování zdraví

Série 7 provozuje stejný software WatchOS 8 jako každý Apple Watch od série 3 2015. Přidává portrétní fotografii, hodinky hodinky, „zaostření“ oznámení z iOS 15 a schopnost nastavit více než jeden časovač najednou.

Rovněž přidává lepší vstup do textu, včetně schopnosti používat kombinace diktátu, čmáraní, emodži a plné klávesnice QWERTY. Existuje také přepracovaná meditační aplikace, která roztaví dýchací koučování s všímavostí.

WatchOS 8 je nejlépe podporovaný a nejschopnější dostupný operační systém smartwatch, navzdory nedávným pokrokům společnosti Google s Wearosem. Můžete očekávat nejméně pět let nebo delší podporu softwaru, včetně aktualizací funkcí a zabezpečení, což je mnohem delší než soupeři Smartwatch.

Série 7 má stejné komplexní funkce sledování zdraví jako série 6, včetně schopnosti užívat EKG pro srdeční rytmus, monitorování hladiny kyslíku v krvi a sledování fitness v celé řadě typů tréninku. Pouze specializované multisportní hodinky sledují více metrik napříč běžícími, cyklistickými a dobrodružnými sporty.

Pozorování

 • Sledování spánku nyní zahrnuje rychlost dýchání, ale ne cykly spánku jako někteří konkurenti.
 • Apple Watch lze použít k odemknutí iPhone s ID obličeje při nošení masky, což je nesmírně pohodlné.
 • Skupiny vyrobené pro starší modely Apple Watch se hodí k řadě 7.

Cena

Série Apple Watch 7 je dodávána ve dvou velikostech, tři různé materiály a modely s možností 4G, která vyžaduje doplněk ESIM a kompatibilního telefonního plánu.

Verze hliníku nebo Nike ve velikosti 41 mm stojí 369 GBP (399/a599) nebo 399 GBP (429/a649). 4G modely stojí dalších 100 GBP (100/a150). Modely z nerezové oceli a titanu stojí více.

Výrok

S loňským seriálem 6 nebylo moc špatného, ​​takže větší, lepší obrazovka a rychlejší nabíjení přidává k již vítěznému zážitku.

Огляд нового смарт-годинника Apple Watch Series 7

Je to stále drahé, i když je to o 10 liber levnější než v loňském roce, a nedostatek tváře hodinek třetích stran znamená, že jste uvízli používají pouze ty, které jsou zabudovány. Sledování spánku by mohlo být také lepší, ale zbytek zdravotních prvků je prvotřídní.

Nestojí za upgrade z nedávného Apple Watch. Ale pro ty, kteří mají opotřebované modely nebo hledají své první chytré hodinky pro iPhone, je Apple Watch Series 7 to nejlepší, co si můžete koupit.

Pros: vynikající haptické vibrace, větší a lepší vždy na obrazovce, EKG, nejlepší sledování zdraví, skvělé sledování aktivity, 50m odolnost proti vodě, pevná baterie, dlouhá softwarová podpora, recyklovaný hliník.

Nevýhody: Drahé, funguje pouze s iPhone, sledování spánku stále není skvělé, údaje o kyslíku krve, která nejsou tak užitečná, žádné tváře hodinek třetích stran, ne obří upgrade.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS