Apple Watch SE vs Apple Watch Series 7: Což byste měli koupit. Apple Watch SE 38 mm

Apple Watch SE vs Apple Watch Series 7: Což byste měli koupit?

Hodinky, které vám mohou poskytnout EKG za 30 sekund jako Apple Watch Series 7? Nebo elegantní design nabitý funkcemi, které je dostupnější jako SE? V tomto hloubkovém průvodci Apple Watch Se vs Apple Watch Series 7 pokryjeme funkce a techniku.

Maria Diaz je spisovatelka štábu se sídlem v oblasti Raleigh-Durham, NC s vášní pro domácí automatizaci a pozadí v grafickém designu, fotografii a filmu. Má bakalářský titul v hromadné komunikaci a zkušenosti s žurnalistikou.

  • Domácí automatizace, domácí bezpečnostní systémy a kamery, inteligentní domácí zařízení a rozbočovače, fotografie, grafický design a editace videa.
apple, watch, series, byste, měli, koupit

Maria Diaz je spisovatelka štábu se sídlem v oblasti Raleigh-Durham, NC s vášní pro domácí automatizaci a pozadí v grafickém designu, fotografii a filmu. Má bakalářský titul v hromadné komunikaci a zkušenosti s žurnalistikou.

  • Domácí automatizace, domácí bezpečnostní systémy a kamery, inteligentní domácí zařízení a rozbočovače, fotografie, grafický design a editace videa.

Byla doba, kdy byl chytrý hodinky něco, o čem jsme snili jako děti sledující špionážní filmy, ale teď jsou všude kolem nás. Se společnostmi jako Apple. Samsung. Garmin. a dokonce i Fitbit. Jen abychom jmenovali alespoň některé, prodávali chytré hodinky, není vzácné vidět někoho, kdo mluví s zápěstí a žije své dětské fantazie James Bond.

S popularitou na historicky nejvyšší úrovni je bezpečné říci, že Apple Watch vede poplatek v oboru Smartwatch. Ale vidět všechny dostupné možnosti vás může nechat snadno ohromené při rozhodování o tom, co koupit. Jako jejich nejlepší hodinky právě teď jsou Apple Watch Series 7 a Apple Watch SE dva určité uchazeče v tomto boji.

Obě hodinky nabízejí celou řadu povrchových úprav a zdravotních funkcí, díky nimž jsou pro spotřebitele atraktivní. Apple Watch SE je dostupnější z těchto dvou; A zatímco to sportuje mnoho srovnatelných funkcí s jeho protějškem, nesplňuje to úplně se všemi specifikacemi řady 7. Nakonec to všechno přijde na určení, které funkce stojí za náklady na vaše individuální potřeby.

Apple Watch Series 7

Nejnovější upgradovaná verze Apple Watch má všechny špičkové funkce. Apple Watch Series 7 je elegantní hodinky s největším displejem Apple, který hladce běží do zaoblených rohů jeho pouzdra. K dispozici v deseti barvách a třech různých povrchových úpravách V závislosti na modelu pravděpodobně budete mít všechny možnosti, které vyhovují vašim potřebám s řadou 7, s cenovkou, která se shoduje.

apple, watch, series, byste, měli, koupit

Displej na Apple Watch Series 7 je dosud největší, což je pozoruhodné, když mluvíme o v podstatě nošení vašeho smartphonu na zápěstí. Série 7, která je k dispozici ve dvou velikostech, je dodávána v 45 mm, což jí dává rozlišení 396 px o 484 px a rozlohu o rozloze 1143 čtverečních mm; a 41 mm s rozlišením 352 px a 430 px a 904 čtverečních mm displeje.

Větší oblast zobrazení a rozlišení znamená, že se můžete více zapadnout na obrazovku Apple Watch najednou, což usnadňuje a příjemnější používat. Na obou velikostech má obrazovka pouze 1.7mm hranice, takže se blíží zaoblené rohy a hranic vašeho displeje hodinek než ostatní modely, což mu dává elegantní vzhled.

Jednou z funkcí, kterou si užívám z chytrých hodinek, je vždy na displeji.- Pozor napojování baterií. Displej vždy na sítnici je funkcí jedinečnou pro sérii 7 a udržuje pozorovací oblast jasnou, i když se nepoužívá nebo když je vaše zápěstí dole, necháte vždy vidět čas a cokoli jiného, ​​co chcete udržet viditelné.

Funkce

Série 7 sportuje nejrychlejší čip Apple Watch k dnešnímu dni: S7 SIP s 64bitovým procesorem s dvojitým jádrem, který vám umožní hladce přeskočit mezi aplikacemi a získat oznámení v reálném čase. Série 7 je také jediným Apple Watch právě teď, který se připojuje k oběma 2.4GHz a 5GHz Wi-Fi Networks, protože SE je kompatibilní pouze s 2.4GHz sítě.

Vestavěná lithium-iontová baterie na SE a řadě 7 trvá až 18 hodin na jednom náboji a oba mají kabel USB-C magnetického nabíjení, ale řada 7 také výhradně podporuje rychlé nabíjení. Apple říká, že pouhých 45 minut nabíjení vezme vaše hodinky série 7 od 0 do 80% poplatku.

A pokud chcete nosit své Apple Watch přes noc, abyste sledovali spánek, pouhých 8 minut nabíjení série 7 poskytuje dostatečný poplatek za osm hodin sledování spánku, jen pro případ, že jste jeden z těch šťastných, kteří mohou získat osm hodin.

Povrchové úpravy a konstrukce

Série Apple Watch 7 je dodávána ve třech různých materiálech:

  • Hliník pro jejich modely GPScelulární, modely pouze GPS a jejich model Apple Watch Nike. Hliníkové modely jsou k dispozici o půlnoci, hvězdné, zelené, modré a (produktové) červené barvy.
  • Nerezová ocel pouze na svých modelech GPScelulární (grafit, stříbrné a zlaté barvy) a Hermes (ve vesmírné černé a stříbrné).
  • Titanový povrch je pouze pro GPScelulární modely ve vesmírné černé a přirozené titanové barvě.

Trvanlivost je klíčová v jakékoli hodinky, protože být na našich zápěstích vystavuje hrboly a nešťastnými setkáními s ostrými rohy nebo předměty. Apple touty jejich hodinky Series 7 jako nejsilnější a nejvíce odolné obrazovky.

Hliníkové modely mají přední sklo Apple Ion-X, což je hustý kus skla, který je odolný a flexibilní odolný vůči trhlinám. Apple upgradoval obrazovku Apple Watch s řadou 7, takže přední krystal o 50% silnější než série 6 pro přidanou houževnatost a odolnost.

Modely z nerezové oceli a titanu mají přední krystaly Sapphire, což je špičkový materiál používaný na hodinek a nachází se na značkách jako Movado a Rolex. Sapphire Glass je odolnější škrábance než krystal ion-x, ale je náchylnější k praskání a rozbití, i když by toho dosáhlo hodně síly.

S certifikací IP6X pro odolnost proti prachu je série Apple Watch 7 prachově těsná, takže od víkendových zahradnických sezení po ochutnávání zaprášených staveništěch odolává všemu. Série 7 i SE jsou odolné proti plavání a vodě odolné proti hloubkám až 50 metrů; Nedoporučují se však pro potápění nebo vysokorychlostní vodní sporty.

Zdravotní rysy

Ačkoli to nenahrazuje lékaře, série 7 doufá, že bude mít nositele vždy na vrcholu svého zdraví. Neustále sleduje srdeční frekvenci, aby vás upozornil na jakékoli vysoké a nízké hodnoty nebo na nepravidelný srdeční rytmus. Největší vlastností je však aplikace pro kyslík a EKG krve.

apple, watch, series, byste, měli, koupit

Monitorování krve kyslíku je něco, co Apple Watch Series 7 dělá hladce prostřednictvím aplikace exkluzivní pro tento model. Prostřednictvím čtyř shluků červené, zelené a infračervené LED diody a čtyř fotodios na zadní straně hodinek budete mít hodnoty kyslíku v reálném čase s pouhým klepnutím.

Optický snímač srdce na zadní straně hodinek a elektrický snímač srdce na digitální koruně hodinek série 7 generuje EKG podobný jednomu vedenému elektrokardiogramu za pouhých 30 sekund, což vám dává vhled, abyste zůstali na vrcholu vašeho zdraví kdekoli ty jsi.

Pláchnutí tréninku je přinejmenším lepší tím, že vědí, že vaše hodinky sledují vaši srdeční frekvenci a udržují vás motivovanou desítkami tréninků, které můžete kdykoli začít začít. Vaše hodinky přihlásí vaše úrovně aktivity pomocí prstenů aktivity, aby sledovaly vaše každodenní cvičení, pohyb minut a čas strávený postavením. Pokud je fitness velkou součástí vašeho každodenního života, můžete se ponořit do Apple Fitness, členství v oblasti fitness od Apple, která přichází s třemi měsíci zdarma, když si koupíte Apple Watch.

Cena

IPhone Apple Watch Series 7 prodává z 399 pro 41mm hliníkové pouzdro a GPS technologii a 429 pro stejnou verzi ve 45 mm. rozsah až do 1299 pro edici Hermes, takže není malý nákup, který by měl na rozmaru. Je jen přirozené chtít se ujistit, že pro vás kupujete ten pravý s tak vysokou cenovou značkou. Na webových stránkách společnosti Apple můžete vidět všechny cenové možnosti.

Apple Watch SE

Mohlo by se to také nazývat Apple Watch Lite, je to skvělé hodinky připomínající sérii 6, ale postrádá jen několik funkcí. Sportuje větší displej a je dvakrát rychlejší než série 3, která je mimochodem k prodeji, mimochodem. Apple Watch SE je cenově dostupnější volbou, ale stále nabízí mnoho chvályhodných funkcí, což z něj dělá perfektní chytré hodinky pro mnoho spotřebitelů tam venku.

Apple Watch SE je k dispozici v pouzdře 40 mm a 44 mm, displej sítnice s pouze ohraničením 3 mm, takže na obrazovce můžete vidět více než u série 3, například s řadou 3, například série 3. Displej 40 mm je vybaven rozlišením 324 px x 394 px s rozlišením 759 čtverečních mm, zatímco pouzdro 44 mm má 368 px o 448 px a oblast displeje o rozloze 977 čtverečních mm.

Kromě fantazijních čísel, displej na SE nespadá ze série 7. I když je o něco menší a nemá vždy zapnuto schopnost, je to hladká, skvěle vypadající tvář sledování s displejem sítnice LTPO OLED. Mít vždy smartwatch není preferencem pro mnohé, zejména pro ty, kteří ocení delší výdrž baterie.

Funkce

SE používá S5 SIP s 64bitovými duálními procesory, který, i když ne tak rychlý jako série 7, je výrazně rychlejší než série 3. S 32 GB úložiště si můžete stáhnout hudbu na hodinky, nechat svůj iPhone doma a jít na běh, mapování vaší trasy pomocí vestavěného GPS.

Životnost baterie je podobná životnosti všech hodinek Apple, až 18 hodin za plné nabití. Má vestavěnou lithium-iontovou baterii a je dodáván s magnetickým nabíjecím kabelem USB-C.

Apple Watch SE je kompatibilní pouze s 2.4 GHz Wi-Fi Networks.

Dokončí konstrukci

Apple Watch SE přichází pouze v lehkém hliníkovém pouzdře s přední sklem ION-X a keramickou a safírovou krystalovou zadní sklem. V kosmické šedé, stříbrné a zlaté jsou tři dostupné povrchové úpravy.

SE je odolný vůči vodě až do hloubky 50 metrů, ale není to certifikováno odolný proti prachu IP6x. To znamená, že můžete plavat se svými Apple Watch SE (a sledovat toto cvičení!) Ale pravděpodobně bych to nenosil během písečné bouře. S každodenním používáním budete pravděpodobně v pořádku.

Zdravotní rysy

I když s Apple Watch SE nedostanete aplikaci Krevní kyslík a EKG, jeho optické senzor srdeční druhé generace umožňuje oznámení pro nepravidelný srdeční rytmus a neobvykle vysokou nebo nízkou srdeční frekvenci. Srdeční frekvence si můžete také kdykoli zkontrolovat pomocí aplikace srdeční frekvence.

Vestavěný akcelerometr SE a Series 7 je schopen detekovat pády a vyzývá hodinky, aby se vás zeptaly, zda potřebujete pohotovostní služby, jakmile detekuje hrubý pohyb.

Všechny hodinky Apple přicházejí s bezplatným tříměsíčním předplatným pro fitness, novější fitness službou Apple.

Pokud vás nezajímá více funkcí, než nabízí SE, může být tento Apple Watch opravdu váš další fitness kamarád. Aktivita zazvoní na Apple Watch také opravdu motivující. Více času za den se věnuje cvičením, pohybu nebo stojícím, prsteny se blíží; Denní cíl je uzavřít všechny vaše prsteny.

Cena

Apple Watch SE začíná za maloobchodní cenu 279 pro případ 40 mm, což je výrazně nižší než série 7. Pouzdro 44 mm prodává za 309. Přestože existují pouze tři pouzdro, Apple nabízí více barevných pásů a různých kombinací, aby splňovaly vaše preference. Dostupné styly kapely jsou Sport Band, Solo Loop nebo Sport Loop.

Který je lepší?

Série 7 je vítězem zde.

Větší displej je určitě nejatraktivnější funkcí, která pro mě dává řadu 7 přes SE. Baví mě velká obrazovka na všech mých zařízeních, protože jsem bývalým fanouškem phabletů zpět v den, a displej Apple Watch Series 7 je téměř o 20% větší než SE.

Druhou vítěznou funkcí jsou senzory kyslíku a EKG krve. Tyto zdravotní schopnosti jsou nejvyšší prioritou pro mnohé hledající nositelné zařízení, takže mít vše v jednom je velké plus.

Apple také říká, že série 7 je také o 20% rychlejší než SE a ve světě, kde se zařízení denně zvyšují, by to mohlo být něco zvážit.

Jak si vybrat mezi řadou 7 a SE?

Vlastnosti

Cena

Technika

Konstrukce

Velikost obrazovky

Zobrazit

Voděodolnost

Odolnost proti prachu

Zdravotní schopnosti

Reproduktorový mikrofon

SOS

Umístění

Buněčný

Nastavení rodiny

Tlačítka

Životnost baterie

Rychlé nabíjení

Wi-Fi připojení

Apple Watch SE Apple Watch 7
Počínaje 279 Počínaje 399
Dual-Core S5 SIP Dual-Core S7 SIP
Hliník Hliník, nerezová ocel, titan
44 mm 40 mm 45 mm 41 mm
Retina displej Vždy na displeji sítnice
Až 50 metrů Až 50 metrů
Certifikováno IP6X
Oznámení o vysoké a nízké srdeční frekvenci, nepravidelná oznámení o srdečním rytmu, detekce pádu Krevní kyslík, EKG, oznámení o vysoké a nízké srdeční frekvenci, nepravidelná oznámení o rytmu srdce, detekce pádu
50% hlasitější reproduktor než mikrofon série 7, který umožňuje hlukovou aplikaci 50% hlasitější reproduktor než mikrofon série 7, který umožňuje hlukovou aplikaci
Nouzové nouzové volání nouzové SOS Nouzové nouzové volání nouzové SOS
GPS, kompas vždy na výškoměru GPS, kompas vždy na výškoměru
Dostupné mobilní konektivitu Dostupné mobilní konektivitu
Podporováno datovým plánem Podporováno datovým plánem
Digitální koruna s haptickou zpětnou vazbou Digitální koruna s haptickou zpětnou vazbou
Až 18 hodin Až 18 hodin
Až 33% rychlejší nabíjení
2.4GHz 2.4GHz 5GHz

Podívejte se na specifikace každého z nich a porovnání ve vztahu k vašim individuálním potřebám a preferencím pro chytré hodinky je pravděpodobně způsob, jak jít. Trvanlivost je docela rovnocenná jak pro SE, tak pro sérii 7, stejně jako 32 GB kapacity, GPS, monitorování nadmořské výšky, detekce pádu, Walkie-Talkie, schopnost výplaty Apple, streamování hudby, dálkové ovladače kamery, Siri, Monitorování vysokého a nízkého srdečního frekvence a nepravidelná oznámení o srdečním rytmu a další.

Obě hodinky vám také umožňují posílat zprávy, provádět a přijímat hovory a podporovat nastavení rodiny, kde můžete přidat Apple hodinky pro členy rodiny, kteří nemají iPhone.

Rozdíly však budou tím, co způsobuje, že jeden vyniká více než druhý, vzhledem k tomu, že série Apple Watch 7 je rychlejší než SE, má větší displej s vždy zapnutý, má snímače kyslíku a EKG krve a rychlý Nabíjení schopnosti. Pokud pro vás tyto funkce nejsou tak důležité, nebo kupujete hodinky pro mladšího člověka (EKG není přesná pro lidi do 22 let), SE je perfektním hodináním Apple pro každodenní použití.

Ceny je další věc, kterou je třeba zvážit při rozhodování o tom, který z nich je koupit. Série 7 začíná 399, zatímco SE prodává z 279. Za tak různé ceny jsou hodinky každý ve své vlastní lize. Přijde to na to, jaké funkce jsou pro vás důležité a kolik pro vás tyto funkce stojí za to.

Alternativy, které stojí za zvážení?

Apple Watch Series 3

Hodinky společnosti Apple Series 3 jsou stále k dispozici na prodej a jsou skvělou volbou pro každodenní použití. Ačkoli to nemá všechny zvonky a píšťalky jako SE a řada 7, série 3 má základní rysy, jako je displej sítnice, měření srdeční frekvence, volání nouzového SOS, GPS a výškoměr a je odolný vůči vodě až Hloubě 50 metrů. Velikosti displeje jsou k dispozici ve 42 mm a 38 mm, což z něj činí dobrou volbu pro děti nebo mladší dospělé.

Garmin Vivoactive 4

Pokud si vážíte, že fitness má nejvíce, Garmin Vivoactive 4 Smartwatch je skvělou alternativou série Apple Watch 7. Tyto hodinky jsou schopny sledovat více než váš srdeční frekvence a kyslík v krvi: může sledovat dýchání, hladinu energie, stres, menstruační cyklus, spánek, hydrataci a další. Životnost baterie je také několik zářezů nad Apple Watch, která trvá až osm dní v režimu smartwatch.

Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3 je mnohem cenově dostupnější možností než Apple Watch. I když byste ve srovnání ztratili některé funkce, Versa 3 může být skvělý pro ty, kteří rádi zůstanou aktivní nebo se jen chtějí stát aktivnějšími. Dodává se s GPS, což vám umožní sledovat vaše procházky, běhy nebo cyklistické výlety bez telefonu na vás. A vestavěná Alexa vám pomůže slyšet zprávy nebo nastavit připomenutí a poplachy pro vás. Být Fitbit, bude vás také upozornit, když budete potřebovat zvýšit úroveň vaší aktivity.

Které iPhone jsou kompatibilní s Apple Watch?

Všechny hodinky Apple v současné době na trhu vyžadují iPhone 6s nebo novější s alespoň iOS 15.

Apple Watch Series 8, Ultra a SE porovnávali: které sledují nákup?

Hledáte Apple Watch Ultra, Apple Watch Series 8 nebo Apple Watch SE? Porovnáme kompletní sestavu hodinek společnosti a odpovíme na vaši otázku: Který z nich bych si měl koupit? V následujícím srovnání vám NextPit ukazuje technické rozdíly mezi hodinky 8, sledujte 7, novými i starými hodinky SE a samozřejmě hodinky Ultra Ultra. Existují také informace o WatchOS 9 a historii Apple Watch.

Apple Watch 2022: Všechny modely ve srovnání

To zaručuje, že hodinky jsou vodotěsné do hloubky 40 metrů. V kombinaci s aplikací Oceanic, která je také exkluzivní pro ultra, lze zobrazit hloubku potápění, teplotu vody, doba potápění a rychlost výstupu. Když už mluvíme o certifikaci: Osvědčení o IP6X se zde připojil k vojenskému standardu 810.

Apple také zintenzivnil zařízení, pokud jde o hardware ve srovnání s „normální“ Apple Watch. Titanium je nyní k dispozici pouze pro Ultra a kluci a holky z Cupertina nainstalovali sirénu, která je až 86 decibelů hlasitá. Koruna je také o něco větší a navržená tak, že ji nyní můžete také ovládat pomocí rukavic.

Takže můžete vidět, že Apple zabalí vše do tohoto zařízení, které lze v současné době vložit do chytré hodinky. Apple tak vytvořil nové vlajkové hodinky, které určitě nejen zajímat extrémní sportovce. Apple však také účtuje slušnou cenu za tento nejlepší hardware: 799 je splatný, pokud se rozhodnete koupit tento model.

Apple Watch Ultra je k dispozici od září 2022 a máte na výběr pouze jednu barvu a je zde pouze varianta GPSCellular. Na druhé straně si můžete vybrat mezi několika náramky, které byly také vyvinuty pouze pro model Ultra a mají splňovat zvláštní požadavky venkovního používání.

Apple Watch Mid-Range: Apple Watch Series 8 a Apple Watch Series 7

Detekce podzimu byla rozšířena „detekcí havárie“, která nyní také detekuje nehody automobilů. Kromě toho Apple instaluje nový gyroskop a nový akcelerometr v Watch Series 8. Nové funkce jsou také nouzové SOS a nový kompas.

Какие Apple Watch купить в 2023 году? Краткий обзор всех часов Эпл вотч от магазина UralCases.ru.

Apple Watch Series 7 je první smartwatch Apple, který má být vybaven ultralesaným čipem U1. V budoucnu by to mělo zajistit, aby například automobily nebo hotelové dveře mohly být otevřeny pomocí Apple Watch. V U jsou již hotely.S. které používají tuto technologii.

Stejně jako série 7 je Apple Watch Series 8 k dispozici ve verzi 41 nebo 45 milimetrů. Zatímco v loňském roce došlo k titanu, pro sérii 8 je k dispozici pouze nerezová ocel a hliník. titanium je vyhrazeno pro Apple Watch Ultra. Celkově vzato si můžete vybrat mezi půlnocí, Polaris, Gold, Graphite, Silver, Space Black a (Product) Red. Cena začíná na 399.

Třída základní úrovně: Apple Watch SE (2022) vs. Apple Watch SE

Starý model již nemůžete získat od samotného Apple, ale najdete jej na Amazonu a jinde a platit o 20 dolarů méně, což je pouze 249. Ale upřímně řečeno: s rozdílem pouhých 20 babek bych raději koupil zbrusu nový model, ne? Zůstává v případě, že Apple Watch SE 2 nemůže provádět EKG a nemůžete určit hladinu kyslíku krve. Budete však platit mnohem méně než za výkonnější modely.

Nadcházející generace

Očekává se, že nová generace Watches Apple dorazí v září 2023. s vydáním série iPhone 15 a iPhone 15 Pro. Na internetu jsme však již viděli některé zvěsti a úniky. Abychom vám pomohli navigovat, poskytneme nahlédnutí o tom, co dosud víme o nadcházejícím sérii Apple Watch 9.

Apple Watch Series 9

Abych byl upřímný, dosud nebylo o sérii 9 moc bzučení, přičemž většina pověstí souvisejících s Apple se zaměřila na iPhony. Série Apple Watch 9 však může vidět vylepšení výkonu zpracování s možnou aktualizací čipu S9. Apple může také představit Bluetooth 5.3, po debutu v Apple Watch Ultra.

Zatímco významná zlepšení výdrže baterie je nepravděpodobná, aktualizovaný procesor by mohl zvýšit účinnost pro vylepšené vždy nebo jiné úpravy funkcí. Kromě nového čipu se očekává, že řada 9 bude zahrnovat některé čerstvé softwarové funkce, jak uvedl Bloombergův expert Apple, Mark Gurman, minulý měsíc.

Funkce, o které se již říkalo, je možnost funkce dálkového ovládání. Nedávno jsme viděli únik patentu Apple, který ukazuje, jak lze Apple Watch ovládat pomocí pohybů rukou. V patentových dokumentech má Apple Watch vestavěnou kameru a vyhrazený čip, který umožňuje inteligentní ovládání. Bude to?

A co nový Apple Watch Ultra a Watch SE?

Pokud jde o prémiové hodinky Ultra, první otázkou je, zda Apple letos skutečně vydá novou iteraci, protože jsme viděli jeho debut v roce 2022. Bez konkrétních informací o nových ultra funkcích a aktualizacích hardwaru je možné, že můžeme vidět vylepšené zařízení pouze v roce 2024. jak je uvedeno v posledním vylepšení displeje. Stejná časová osa platí pro sestavu Watch SE: pouze v roce 2024!

Vezměte prosím na vědomí, že tato očekávání jsou spekulativní a nemusí odrážet skutečné rysy nadcházející generace série Apple Watch.

Průvodce nákupem: Který Apple Watch je nejlepší?

Zde je návod, jak si vybrat své Apple Watch na základě funkcí

Začněme jen strategií vyloučení: Dokážete si představit, že děláte bez vždy na displeji, funkci EKG, funkce kyslíku krve a detekci teploty? V takovém případě můžete zaškrtnout Apple Watch SE. Totéž platí, pokud chcete těžit z funkce rychlého nabíjení.

Existují však také rozdíly mezi sérií 8 a novým Ultra, který může rozhodnout, který model je pro vás ten pravý. Samotný Apple také odpovídajícím způsobem oslovuje Apple Watch Ultra tím, že prohlásí extrémní sportovce a fanoušky dobrodružství za cílovou skupinu.

Pokud tedy jste opravdu v přírodě pro horolezectví, turistiku nebo extrémní sporty, budete mít prospěch z několika funkcí Apple Watch Ultra. Patří sem zdvojnásobená výdrž baterie až 36 hodin, tlačítko volně přiřaditelné akce, siréna a vše ve všech větších a robustnějších formových faktorech než standardní model. Potápěči také pravděpodobně skočí na nejvyšší model nejen kvůli hloubkovému rozchodu, ale také kvůli aplikaci Oceanic.

Jak si vybrat své Apple Watch na základě ceny

Kromě funkcí je to pravděpodobně cenovka, která vám pomůže učinit vaše rozhodnutí. 249 jsou požadovány pro Apple Watch SE, nejméně 399 pro Apple Watch Series 8 a nakonec ostatné 799 pro Apple Watch Ultra. Pokud jste se nestarali o žádnou z výše uvedených funkcí, SE je pravděpodobně tou správnou volbou.

S těmito hodinkami můžete vstoupit do vesmíru Apple Watch za rozumnou cenu, mít zbrusu nový procesor S8 a všechny základní funkce na palubě díky WatchOS 9. Příležitostné sledování běhu, nová detekce nehod, nouzové SOS a mnoho dalšího zajišťujete, že můžete být šťastní všude kolem pro 249.

Pokud jste však identifikovali určité funkce, s nimiž se nechcete dělat. Záleží jen na vás a na vašich požadavcích, zda zaplatíte 399 nebo dokonce dvakrát tolik. Měli byste opravdu zvážit, zda budete spokojeni s větším modelem a jeho dalšími funkcemi. Pro většinu fanoušků Apple by Apple Watch Series 8 měla snadno stačit.

Apple Watch Studio

Od roku 2019 nabízí Apple v obou svých obchodech (fyzické i virtuální) tzv. Apple Watch Studio. Zákazníci mohou kombinovat jakýkoli dostupný pouzdro Apple Watch se všemi dostupnými náramky. Tímto způsobem lze vytvořit libovolný počet kombinací, což umožňuje kupujícím se spojit vlastní personalizovaný Apple Watch.

Software: WatchOS 9

Během WWDC22 představil Apple na konferenci pro vývojáře WatchOS 9, která je kompatibilní s jejich stávající sestavou a staršími zařízeními. od sledování série 4 a sledování řady 8 série 8. Zjistěte všechna zařízení, která obdržela aktualizaci WatchOS 9.

Jak se očekávalo, Série Watch 3 byla ze seznamu vyloučena. Dozvíte se o nových funkcích a všem ostatním na našem průvodci WatchOS 9.

V této poznámce se očekává, že Apple odhalí WatchOS 10 5. června, během klíčové řeči WWDC23. Ačkoli není mnoho pověstí o tom, co od nové verze operačního systému očekávat, průmysl se těší na některé významné změny.

Všechny generace Apple Watch na první pohled

Pokud jste vždy chtěli vidět všechny hodinky Apple na první pohled, přišli jste na správné místo. NextPit pro vás uvedl všechny modely.

Apple Watch Series 8

Začal jsem blogování v roce 2008 a napsal jsem pro Mobilegeeks, Stadt Bremerhaven, Basic Thinking a DR. Okna. Byl jsem v NextPit od roku 2021, kde jsem také objevil svou vášeň pro podcasty. Obzvláště se zajímal o telefony Android už mnoho let a rád bych se zapojil do vysoce vzrušujícího inteligentního domácího trhu. Uvidíme, chybělo mi něco jiného? Ach ano, miluji režim Depeche a trpím Schalke 04.

Nekupujte Apple Watch Series 3 v roce 2022

Pokud jste na trhu s novým Apple Watch, existuje spousta důvodů, proč byste se měli vyhnout řadě 3 a jen velmi málo dobrých důvodů, abyste si jeden mohli koupit.

Série Apple Watch 3 byla vydána v roce 2017, ale v současné době se stále prodává za 199. Udržování staršího zařízení na sestavě za levnější cenu je v pořádku, ale řada Apple Watch 3 přežívá jeho užitečnou životnost.

Proto byste neměli koupit sérii 3 Apple Watch 3.

Proč nekoupit Apple Watch Series 3

Existuje mnoho důvodů, proč je Apple Watch Series 3 v roce 2022 špatný nákup. Jedním z nich je, že nositelný ztratí současnou podporu softwaru později v roce.

Přečtěte si od AppleInsider

Na WWDC 2022 společnost Apple oznámila seznam kompatibility pro svou nadcházející aktualizaci softwaru WatchOS 9, oficiálně potvrdil, že aktualizace bude vyžadovat Apple Watch Series 4 nebo novější.

Jedním z největších důvodů, proč se tomu zabránit, je však jeho úložný prostor. Série Apple Watch 3 zabalí pouze 8 GB interního úložiště. Pokud na hodinky neplánujete načítání písní, aplikací nebo jiného obsahu, nezní to jako problém.

Série 3 Apple Watch se blíží ke konci své užitečné životnosti.

Nedostatek úložiště je však problémem pro všechny majitele řady 3. Aktuální aktualizace softwaru jsou příliš velké na to, aby série 3 zvládla, což znamená, že uživatelé musí nepální a vymazat veškerý obsah na jejich hodinách, aby nainstalovali aktualizaci. To je zbytečná bolest hlavy.

Vzhledem k tomu, že Apple Watch Series 3 je také téměř pět let, je jeho procesor zastaralý a jeho seznam vlastností zaostává za aktuálními hodinami. Série 3 chybí řada různých a užitečných mainstayů Apple Watch, jako je EKG, detekce pádu a více komplikací. Jeho věk je patrný i na jiných místech. Například je to vlastně poslední 32bitové zařízení, které Apple stále prodává.

Místo toho si koupte Apple Watch SE

V březnu jsme napsali, že Apple by měl odejít do důchodu Apple Watch Series 3. Vypadá pravděpodobnější, že Apple tak učiní někdy v roce 2022. Dokud však není model stále k dispozici na prodej.

Může být lákavé koupit Apple Watch Series 3, zejména pokud jste první nositelný zákazník. Nakonec se nezdá být chytré utratit 300 za něco, co se vám ani nevíte.

Apple Watch SE je mnohem lepší nákup.

Přesto bychom doporučili zakoupit si sérii 3 Apple Watch 3. Pokud plánujete používat zařízení na několik let.- což je dobrý předpoklad.- pak Apple Watch SE stojí za dalších 70. Má aktualizovaný procesor, více úložného prostoru a je součástí seznamu kompatibility WatchOS 9.

Nemusí to být ani o 70 dražší. Jak psaní, 40mm Apple Watch SE ve Starlight stojí 229 na Amazonu. Současné modely Apple Watch nejsou u maloobchodníků třetích stran vždy diskontovány, ale slevy jsou poměrně běžné.

Kromě maloobchodníků třetích stran můžete také zvážit nákup renovovaného Apple Watch přímo od Apple. Tímto způsobem můžete získat lepší nabídku na novějším modelu. V současné době se modely Apple Watch Series 7 jdou jen o něco přes 300. Alternativně můžete být schopni najít použité nebo zrekonstruované modely Apple Watch Series 4 nebo Series 5 pro o něco levnější.

Pokud byla řada 3 Apple Watch levnější, může být tato rada jiná. Ale ve své 200 cenovém bodě to prostě nestojí za peníze.

Pokud jste nastaveni na sérii 3, zakupte použité

V roce 2022 existuje jen několik slušných důvodů na půli cesty. A i když ano, měli byste si ji koupit. Navzdory svým omezením a skutečností, že se blíží ke svému konci života, může Apple Watch Series 3 udělat dobrý první nositelný pro dítě nebo staršího člena rodiny.

Pokud si koupíte model vybaveným celu, je to pro užitečnou nositelnou nositelnou.

Pokud nemáte dobrý důvod k nákupu Apple Watch Series 3, doporučujeme získat další model.

Mohli byste také potenciálně použít Apple Watch Series 3 jako zařízení „šlehače“ pro ty časy, kdy něco, co nosíte na zápěstí. I když máte další „primární“ Apple Watch, série 3 bude stále synchronizovat data aktivity s vaším iPhone.

Kromě těchto důvodů nebo snad kreativnější motiv existuje jen malý důvod k nákupu Apple Watch Series 3.- Zejména za plnou cenu. Pokud to najdete pro levné na trhu třetích stran, na renovovaném webu Apple nebo prostřednictvím místního prodejce, pak možná.

Jinak jej přeskočte a rozhodněte se pro další model.- nakonec to bude stát za to.

Jak zjistím, jakou sérii je moje Apple Watch? Zde je návod, jak identifikovat jakýkoli model Apple Watch. od nejnovějších Apple Watch 8 po řadu Apple Watch 1.

Co vědět

  • Model Apple Watch najdete kontrolou zadní části hodinek nebo jeho vyhledáváním ve vaší aplikaci Apple Watch na vašem iPhone.
  • Jakmile máte číslo modelu Apple Watch, můžete zkontrolovat níže uvedenou tabulku Apple Watch Generations a zjistit, která série vlastníte.

Počkej, co mám Apple Watch? Vzhledem k tomu, že různé typy hodinek Apple vypadají velmi podobně, může být snadné zmatení! Ať už potřebujete vědět, který pouzdro nebo kapelu Apple Watch, nebo plánujete upgradovat na Apple Watch Series 8, je užitečné vědět, jak zjistit, která série Apple Watch máte. Projdu, jak říct, co máte Apple Watch, včetně kontroly sériového čísla Super Quick Apple Watch.

Jak zjistím, které Apple Watch mám?

Vyhledávání čísel modelu Apple je nejspolehlivějším způsobem, jak zjistit, ke které řadě vaše Apple Watch patří, a je rychlé najít. Jedinou nevýhodou je, že jakmile jste našli číslo modelu, musíte udělat další krok, abyste si vyhledali toto číslo v seznamu generací Apple Watch, který jsem ušetřil, aby vám ušetřil čas. Za prvé, zde je návod, jak najít číslo modelu Apple Watch:

  • Na vašem iPhone otevřete aplikaci Apple Watch.

Nyní máte číslo modelu, ale stále se může ptát: „Jaká je série moje Apple Watch?„Vaše číslo modelu vám řekne, kterou sérii vašich Apple Watch je součástí. Použijte níže uvedený tabulku pro snadné vyhledávání čísel modelu! Tabulka také odpoví: „Jaká velikost je moje Apple Watch?“

Čísla modelů Apple Watch Generations

Pomocí této tabulky zjistěte, ke které řadě Apple Watch vaše hodinky patří, a kliknutím na odkazy se dozvíte více o každé sérii Apple Watch a jeho funkcích, které vám pomohou přesně zúžit, jaké sledování máte. Protože čísla modelu mohou být použita napříč různými styly ve stejné sérii nebo generaci (E.G. Nike a Hermes), konkrétnější funkce a specifikace vašeho modelu vám pomůže přesně určit, které Apple Watch máte. To také ukazuje série Apple Watch v pořadí od nejstarších po nejnovější.

Apple Watch Series 7 или SE. Стоит ли переплатить 50% ради S7?

Číslo modelu generace Apple Watch
A1553 A1554 Apple Watch 1. generace, 38mm Apple Watch 1. generace, 42 mm
A1802 A1803 Série 1, 38 mm série 1, 42 mm
A1757 A1758 Série 2, 38 mm série 2, 42 mm
A1816 A1817 Série 2 Apple Watch Edition, 38 mm série 2 Apple Watch Edition, 42 mm
A1860, A1889, A1890 A1861, A1891, A1892 Série 3 GPS buněčný, 38 mm série 3 GPS buněčný, 42 mm
A1858 A1859 Série 3 GPS, 38 mm série 3 GPS, 42 mm
A1975, A2007 A1976, A2008 GPS Cellular Series 4, 44 mm buněčný, 44 mm
A1977 A1978 Série 4 GPS, 40 mm série 4 GPS, 44 mm
A2094, A2159 A2095, A2157 Série 5 GPS buněčný, 40 mm série 5 GPS buněčný, 44 mm
A2092 A2093 Série 5 GPS, 40 mm série 5 GPS, 44 mm
A2353, A2355 A2354, A2356 Apple Watch SE GPS Cellular, 40mm Apple Watch SE GPS Cellular, 44mm
A2351 A2352 Apple Watch SE GPS, 40 mm Apple Watch SE GPS, 44 mm
A2293, A2375 A2294, A2376 GPS buněčný série 6, 44 mm GPS buněčný, 44 mm
A2291 A2292 Série 6 GPS, 40 mm série 6 GPS, 44 mm
A2475 A2477 GPS buněčný série 7, 41mm série 7 GPS buněčný, 45 mm
A2473 A2474 GPS série 7, 41 mm série 7 GPS, 45 mm
A2772 A2774 GPS buněčný série 8, 41 mm série 8 GPS buněčný, 45 mm
A2770 A2771 Série 8 GPS, 41 mm série 8 GPS, 45 mm
A2722 A2723 Apple Watch SE (Gen 2) GPS, 40 mm Apple Watch SE (Gen 2) GPS, 44 mm
A2726 A2727 Apple Watch SE (Gen 2) GPS Cellular, 40 mm Apple Watch SE (Gen 2) GPS Cellular, 44 mm
A2622 Apple Watch Ultra GPS Cellular, 49 mm

Tip pro tip: Věděli jste, že vaše Apple Watch bude mít vlastní telefonní číslo pro fakturační účely? Naučte se, jak najít své telefonní číslo Apple Watch zde.

Funkce modelů Apple Watch

Na některých modelech můžete ve skutečnosti otočit hlídky a prozkoumat psaní na straně zápěstí zařízení. Záda vám může ukázat, co potřebujete vědět! Jen pro případ, zde jsou některé další identifikační rysy různých generací Apple Watch.

Pokud byste raději skočili na specifikace pro sérii hodinek nebo generaci místo procházení, můžete také kliknout na jeden z následujících odkazů a zobrazit různé hodinky Apple:

Apple Watch Ultra

Možnosti: GPS Cellular 0nlysizes: Pouze 49 mm

Pouze titan: Titanium Starlight.

Další identifikační funkce: První „drsné“ hodinky společnosti Apple s novým tlačítkem přizpůsobitelné akce. Ultra je navržen pro extrémy: extrémní teploty, extrémní hloubky a extrémní povětrnostní podmínky. Má potápěčský počítač a 60-decibelovou sirénu. 36 hodin výdrže baterie, o které se Apple nárokuje, bude letos na podzim prodloužitelné na 60 hodin později. Nový režim s nízkým výkonem.

Apple Watch SE (Gen 2)

Možnosti: GPS a GPS CellularSizes: 40 mm a 44 mm případy

Barvy (pouze hliník): půlnoc, hvězdné světlo a stříbro

Další identifikační rysy: nový teplotní senzor jako způsob sledování plodnosti a ovulace. Nová funkce detekce havárie, která používá nové pohybové senzory, které mohou detekovat nehody v reálném světě, včetně čelního, zadního dopadu, bočního dopadu a převrácení. Vždy na displeji sítnice. Nový režim s nízkým výkonem.

Apple Watch Series 8

Možnosti: GPS a GPS CellularSizes: 41 mm a 45 mm případy

Barvy hliníkového pouzdra: Starlight, Midnight, Silver a, Product (červená) Barvy z nerezové oceli: Zlato, stříbro a grafitetitanium barvy: titan, kosmický černý titan

Další identifikační rysy: nový teplotní senzor jako způsob sledování plodnosti a ovulace. Nová funkce detekce havárie, která používá nové pohybové senzory, které mohou detekovat nehody v reálném světě, včetně čelního, zadního dopadu, bočního dopadu a převrácení. Nový režim s nízkým výkonem.

Apple Watch Series 7

Série 7 byla vyhlášena ve čtrnáctém září 2021 a byla propuštěna v říjnu. Přečtěte si o Apple Watch 7 zde.

Možnosti: GPS a GPS CellularSizes: 40 mm a 44 mm případy

Barvy pouzdra na hliníkové pouzdro: zelená, modrá, hvězdné světlo, půlnoc, produkt (červená) barvy pouzdra z nerezové oceli: stříbrné, grafit, barvy pouzdra Goldtitanium: přírodní titan, kosmická černá, stříbrná

Další identifikační funkce: Největší velikost displeje jakékoli generace Apple Watch dosud, hrana k okraji s efektem zabalení. Tělo má na digitální koruně, pokud je povoleno buněk. Sklo také zvýšilo odolnost proti prachu a trhlinám a rychlejší nabíjení. Na vydání Nike nebo Hermès uvidíte přidružené odznaky na spodní straně hodinek.

Apple Watch Series 6

Možnosti: GPS a GPS CellularSizes: 40 mm a 44 mm případy

Barvy pouzdra na hliníkové pouzdro: Space Grey, Gold, Silver, Red, Bluestainless Steel Colors: Graphite, Silver, Gold.Barvy pouzdra Titanium: Titan, Space Black Titan

Další identifikační funkce: Červený prsten na digitální koruně. Nový snímač kyslíku krve, který se skládá ze čtyř shluků LED a čtyř fotodios uspořádaných v kruhu na straně zápěstí hodinek. Tyto hodinky mají také informace o keramické zádech, která popisuje velikost, číslo řady Apple Watch, odolnost vůči vodě, GPS/GPS buněčné schopnosti, typ skla a typu kovového kovového kovového typu. Na vydání Nike nebo Hermès zde uvidíte přidružené odznaky.

Apple Watch SE

Možnosti: GPS a GPS CellularSizes: 40 mm a 44 mm případy

Barvy (pouze hliník): Space Grey, Gold, Silver

Další identifikační funkce: Červený prsten na digitální koruně na GPS buněčných modelech. Tyto hodinky mají také informace o straně zápěstí sledovací jednotky, která popisuje velikost, číslo řady Apple Watch, odolnost proti vodě, GPS/GPS buněčné schopnosti, typ skla a typu kovového kovu.

Apple Watch Series 5

Možnosti: GPS a GPS CellularSizes: 40 mm a 44 mm případy

Barvy hliníkových pouzdrů: Space Grey, Gold, SilverStainless Oceel Colors: Graphite, Silver, Gold.Barvy pouzdra Titanium: Titanium, Space Black Titaniumceramic: The Apple Watch Edition nabízí možnost keramického pouzdra, která přichází v bílém.

Další identifikační funkce: Červený prsten na digitální koruně na GPS buněčných modelech. Keramická záda. Tyto hodinky mají také informace na zadní straně hodinové jednotky, která popisuje velikost, číslo řady Apple Watch, odolnost proti vodě, GPS/GPS buněčné schopnosti, typ skla a typu kovového kovového kovového. Na vydání Nike nebo Hermès zde uvidíte přidružené odznaky.

Apple Watch Series 4

Možnosti: GPS a GPS CellularSizes: 40 mm a 44 mm případy

Barvy hliníkových pouzdrů: Space Grey, Gold, SilverStainless Steel Colors: Nerezová ocel, Space Black, Gold.

Další identifikační funkce: Červený prsten na digitální koruně na GPS buněčných modelech. Keramická záda. Tyto hodinky mají také informace na zadní straně sledovací jednotky, která popisuje velikost, číslo řady Apple Watch, odolnost vůči vodě, GPS/GPS buněčné schopnosti, typ skla a typu kovového kovu. Na vydání Nike nebo Hermès zde uvidíte přidružené odznaky.

apple, watch, series, byste, měli, koupit

Apple Watch Series 3

Možnosti: GPS a GPS CellularSizes: 38 mm a 42 mm případy

Barvy hliníkových pouzdrů: Space Grey, Gold, SilverStainless Steel Colors: Nerezová ocel, Space Black.Ceramic: The Apple Watch Edition nabízí možnost keramického pouzdra, která přichází v bílé nebo šedé.

Další identifikační funkce: Červená čepice na digitální koruně na GPS Cellular Models. Keramická záda pro GPS buněčné možnosti, kompozitní zpět na modelech pouze na GPS. Tyto hodinky mají také informace na zadní straně hodinové jednotky, která popisuje velikost, číslo řady Apple Watch, odolnost proti vodě, GPS/GPS buněčné schopnosti, typ skla a typu kovového kovového kovového. Na vydání Nike nebo Hermès zde uvidíte přidružené odznaky.

Důležitá poznámka: Všechny série 3 a starší Apple hodinky nebudou kompatibilní WatchOS 9 přicházející v září 2022. Budete muset upgradovat hodinky, pokud chcete provozovat nejaktuálnější software, který se pohybuje vpřed.

Apple Watch Series 2

Možnosti: GPS pouze velikosti: 38 mm a 42 mm případy

Barvy pouzdra na hliníkové pouzdro: Space Grey, Gold, Rose Gold, SilverStainless Steel Colors: Nerezová ocel, Space Black.Ceramic: The Apple Watch Edition nabízí možnost keramického pouzdra, která přichází v bílé barvě.

Další identifikační funkce: keramika zpět na všech modelech. Tyto hodinky mají také informace na zadní straně hodinové jednotky, která popisuje velikost, číslo řady Apple Watch a další užitečné specifikace. Na vydání Nike nebo Hermès zde uvidíte přidružené odznaky.

Apple Watch Series 1

Možnosti: GPS pouze velikosti: 38 mm a 42 mm případy

Barvy hliníku: Space Grey, Gold, Rose Gold, Silver

Další identifikační funkce: Composite Back. Tyto hodinky mají také informace na zadní straně hodinové jednotky, která popisuje velikost, číslo řady Apple Watch a další užitečné specifikace.

Apple Watch (1. generace)

Možnosti: GPS pouze velikosti: 38 mm a 42 mm případy

Apple Watch Colors: Nerezová nebo vesmírná černá nerezová ocel. Keramická záda.Apple Watch Sport Colors: Space Grey, růžové zlato, zlato, stříbrný hliník. Kompozitní záda.Apple Watch Edition: 18-Karat Yellow Gold nebo 18-Karat Rose Gold. Bílá, modrá nebo černá čepice. Keramická záda.

Další identifikační funkce: Tyto hodinky mají také informace na zadní straně hodinové jednotky, která popisuje velikost, číslo řady Apple Watch a další užitečné specifikace. Na modelu Apple Watch Hermès uvidíte také přidružené odznaky na zádech.

Pokud jste připraveni upgradovat na nový model, nezapomeňte si to přečíst, abyste zjistili, který Apple Watch koupit v roce 2023! Diskutujete mezi Fitbit a Apple Watch? Přečti si tohle.

Zvládněte svůj iPhone za jednu minutu denně: Zaregistrujte se sem a získejte náš bezplatný tip dne doručený přímo do vaší doručené pošty.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS