Asus Geforce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 128BIT (GTX750TI-OC-2GD5) Videokartya. Asus GTX 750 Ti

Paramaméterek, termékleírás. Asus Geforce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 128bit (GTX750TI-OC-2GD5)

Memória

Gyártó: Asus Modell: ENGTX750 TI OC 2GB 128bit DDR5 PCI-E GTX750TI-OC-2GD5

Leírás: gpu Tweak Valós Idejű, intuitív Grafikatuning észletes specifikációk és a Kártya Ténylege Jelenítésével az illlesztőprogramok és a bios verzióinak automatikus ellenőrzése és frissítése hál Ózati lejátszás azonnal a izonnal GPU vylepšení streamování nevű. ASUS GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 128bit (GTX750TI-OC-2GD5) teljes leírás »

Galéria. Asus Geforce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 128bit (GTX750TI-OC-2GD5)

Méretek

Hibát talált Leírásban vagy az adaditlapon? Jelezze Nekünk!

Gyártó: Asus Modell: ENGTX750 TI OC 2GB 128bit DDR5 PCI-E GTX750TI-OC-2GD5

 • Részletes specifikációk és a Kártya Tényleges Állapotadatainak Megjelenítése
 • Figyelő eszköz az asztalon, több paraméter valós idejű, részletes megjelenítésével
 • Az illlesztőprogrammok és A BIOS Verzióinak Automatikus ellenőrzése és frissíteése
 • Megnövelt Tartósság és Feljavított Hűtés
 • Az exkluzyv fémötvözet alkatrészek a Tápveszteség Csökkentésével, Tartósság növelésével és a hűvösebb működés megvalódítátátsításékék a TeljeSítMenyt. Tekercrek Szilárd Magja Megszünteti A Teljes Terhelésnél Jelentkező Zúgast, Kondenzátorok Élettartama Pedig Garandáltan legallább 50 Ezer órara. Két és Félszer Több, Mint a Hagyományos Kondenzátoroké.

Nvidia (R) Adaptive V-Sync Nem Elég Csak A Képváltási Sebesség Növelését Hajkurászni. Az nvidia (r) Egysik ÚJítása je Segít Az Ultrasima Játekban. AZ adaptivní vertikální synchronizace. Ez Technológia a vsync Jelet Szabályozza dinamikusan AZ Aktuális KépVáltáSi Sebességhez A maximális Játszhatósag érdekében.

NVIDIA(R) PhysX A játékok speciális effektusokkal, például nagyszerű robbanásokkal és élethű karakterekkel játszhatók, mivel 10-szer gyorsabb a váltás a grafikus és fizikai feldolgozás között, így bonyolultabb effektusok is előállíthatók valós időben.

Sli-tamogatás több gpu-s Technológia az extrém teljesítményhez

Nvidia (R) 3D Vision PC-S Jálékok Százai Játszhatók Teljes, SztereoszKópikus 3d Módban: Merüljön el A Full Hd 3d Játékokban Három Képernyőn, Lenyűgöző együttes, 5760X10800, FELBOS.

PCI Express 3.0 A PCIe 2.0-ál Kétszer Nagyobb Sávszélesség a gpu És a CPU jobb kommunikációja ÉrdeKében

 • Gyártó: Asus
 • Chip Gyártó: nvidia
 • Chip Típus: Nvidia Geforce GTX 750 Ti
 • Chip órajel: 1072/1150MHz
 • Csatoló Felület: PCI-E 3.0
 • Memória Méret: 2048 MB
 • Memória Típus: GDDR5
 • Memória Órajel: 1350 MHz (5400 MHz GDDR5)
 • Memória Interfész: 128 bit
 • Portok: D-Sub, DVI, HDMI
 • Cuda Core: 640
 • Támogatott Szabványok: DirectX 11,2

Így je Ismerheti: GeForce GTX 750 Ti OC 2 GB GDDR 5 128 BIT GTX 750 Ti OC 2 GD 5, GeForcegtx750tioc2GBGDDR5128bitgtx750tioc2gd5, Geforce GTX 750 TI OC 2GB GDDR5 128BIT (GTD5) Tioc2gbgddr5128bitgtx750ti-oc-2gd5, GeForce GTX 7 50 Ti OC 2GB GDDR 5 128bit (GTX7 50TI-OC-2GD 5)

Asus Geforce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 PCIE

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

 • Přetaktování z krabice
 • Vynikající spotřeba energie
 • Velmi tichý
 • Přiměřené zvýšení ceny oproti designu referenčního
 • Spousta výstupů monitoru
 • Nízké teploty
 • Podpora pro CUDA/PhysX

Recenzentům se nelíbilo

 • Vyžaduje 6Pin Power Connector
 • Konektor 6pin neposkytuje žádné výhody
 • Omezovač NVIDIA Power Omezuje přetaktování
 • Špatná přetaktování paměti
 • Žádná podpora SLI
 • Žádná přetaktování paměti
 • Premium 20 GBP nad jinými kartami OC
 • Trapně umístěný energetický konektor

Přímé konkurenty a související produkty

Naši editoři si tyto produkty vybírají pomocí různých kritérií: mohou být přímými konkurenty zaměřenými na stejný tržní segment nebo mohou být podobná zařízení z hlediska velikosti, výkonu nebo funkcí.

AMD ATI Radeon HD 5670 1GB PCIe

Odborné recenze a hodnocení

Po sérii Directcu a Matrix má ASUS ve svém portfoliu novou kartu GeForce GTX 750 Ti, která dokonce obsahuje novou revizi jejich chladiče Directcu II s technologií ventilátoru 0DB s názvem Strix, je zde také nereferenční PCB, která obsahuje super slitinu.

Dnes se podíváme na nový ASUS GTX 750 Ti, třetí maxwellovou kartu, kterou jsme zkontrolovali od doby, kdy NVIDIA spustila zpět 18. února. Zatím jsme analyzovali MSI GTX750 Ti OC Twin Frozr a Palit GTX 750 TI Stormx Dual. obojí.

Tady to je, Nvidia’s Geforce GTX 750 Ti, jeden z prvních GPU založených na jeho architektuře GPU nové generace „Maxwell“ GPU. První zprávy o tom, že čip byl založen na „Maxwell“, nás překvapili, protože jsme předpokládali, že nová mikroarchitektura je vždy.

NVIDIA vydala nové GTX 750 a GTX 750 TI, aby soutěžila AMD ve střední třídě grafických karet. Dnes jsem hrál s GTX 750 Ti, a to jak z Nvidia, tak z Asusu, a porovnával je s uchazeči AMD R7 260x a R9 270.GTX 750 Ti sedí pevně.

Dnešní hodnocení je druhá část a závěr našeho pohledu na nalezení nejlepší hodnoty pro hraní herního výkonu na 1080p pod 200. V první části tohoto hloubkového pohledu do různých grafických karet pod 200 pro hraní 1080p jsme začali s.

S touto grafickou kartou ASUS používá svůj „přímý design stylu Cu II“, ale ve skutečnosti nejedná se o přímý produkt Cu II. Je to proto, že se Asus nerozhodl používat vůbec žádné tepelné trubky. to je správné, ne tepelné trubky. Doufáme, že to příliš neovlivní výkon chlazení, ale budeme muset počkat, až bude testovací výsledky dříve.

února představila NVIDIA grafické karty GeForce GTX 750 a 750 Ti. Naše počáteční přehled zahrnoval nabídky Asus a MSI, ale nejistoty při stanovení cen a nedostatek zvukových měření pro karty MSI nás nechali nakreslit a.

Nedávno oznámený model z ASUS, Nvidia Geforce GTX 750 Ti. Asus Geforce GTX 750 Ti OC (GTX 750 Ti. OC.2 GD 5) obdržel vyšší rychlosti provozních hodin. Také má vylepšený systém chlazení. Jak jsme diskutovali o naší nedávné recenzi MSI.

února představila Nvidia The Geforce GTX 750 a GTX 750 Ti, dvě cenově dostupné nové grafické karty. To, co dělá tento úvod obzvláště zajímavý, je to, že obě varianty GTX 750 jsou první, kdo obsahuje čip z nové generace Maxwell.

Je nezbytné, aby maloobchodní partneři stavěli na spuštění nové grafické architektury vydáním rozmanité škály produktů. Geforce GTX 750 a TI jsou domovem architektury Maxwell, která bude pohánět zásobník produktu NVIDIA alespoň pro alespoň.

Během posledního roku bylo spousta grafických karet na úrovni nadšenců, které nás ohromily neuvěřitelným výkonem. GTX 750 Ti se nezapadá do špičkového segmentu a určitě získal A přitažlivosti pro hráče, kteří si mohou dovolit lépe.

Les Numériques 11. srpna 2014 60

UNE CARTE VENDUE à Prix d’Ob et qui offre une belle prestalace. Malheureusement, l’andsence de connecteur d’ilimentation limite les. C’est d’atant plus politováníhodné qu’un tel.

Od xtremehardware.com 8. srpna 2014 80

Ciao a tutti amici di xtremehardware.com, oggi vi mostreremo la Nuova asus gtx 750 ti oc Strix, Scheda Video che fa parte della nuova linea di prodotti strix di asus, catertizzata, come Vedremo, da un un sistema semi-fanles.

Asus GTX 750ti OC 2GD5 nabízí slušný výkon, který je o něco vyšší než akcie Nvidia GTX 750Ti, ale díky továrně přetaktování továrny. Nezdáli jsme, že skok na výkon je tak skvělý, abychom ospravedlnili téměř 3 000 R 000 prémií. Jistě, to.

Asus GTX 750 Ti OC Recenze

Všichni víme, že Nvidia GTX 750 Ti je skvělá karta, se kterou si můžete hrát, a tento týden jsem obdržel další kartu, Asus GTX750Ti OC. Navzdory podobnému vzhledu jako přímé jednotku Cu II, ve skutečnosti tato karta není přímým produktem Cu II, protože chladič nemá ani jediný tepelnýpup.

Jak se tato karta jí daří pomocí jednoduchého řešení chlazení? Nechte skočit rovně a lépe se podívejte na tuto kartu.

Specifikace

Asus GTX 750 Ti využívá pravidelné chladicí roztok s duálními ventilátory a chladičem, který vypadá jako chladič DCUII. Je dodáván s 2 GB paměti GDDR5 a základní hodiny přetaktová z 1020 MHz do 1072 MHz, když je připojen externí konektor PCIe.

Design

Přichází v malém a štíhlém balíčku kvůli skutečnosti, že se jedná o rozpočtovou kartu. Ve skutečnosti není potřeba větší krabice, protože samotná karta je poměrně malá.

Zde je přední část krabice

GTX 750 Ti 2GB Test in 25 Games in 2022

V krabici jsou některé podrobnosti týkající se karty uvnitř. Tato karta obsahovala duální chlazení ventilátoru a super slitinu, která pomáhá snižovat ztrátu energie, zvyšuje trvanlivost a dosahuje chladnějších provozních teplot.

Uvnitř krabice jsme dostali kartu samotnou (duh), uživatelskou příručku a CD ovladače. Stahování nejnovějšího ovladače z webu NVIDIA se doporučuje místo použití CD.

První dojem, když jsem se podíval na kartu, je to o něco kratší, než jsem očekával. Duální fanoušky 80 mm pro ochlazení čipu.

Nic moc vidět kolem záda kromě namontované komponenty.

Tam je tento nepříjemný konektor PCIe Power. Zajímalo by mě, proč je tak divně umístěn.

РЕТРОспектива GTX 750 Ti с AliExpress!

Přechod na výstupy displeje má tato karta jediný VGA a port HDMI. Zahrnuty jsou také dva konektory DVI s dvojím spojením.

Na této kartě není jediná tepelná trubka.

Porovnání délky ASUS 750 Ti s Asus HD 7850 DCUII.

Vypálil jsem některé hry, abych vyzkoušel výkon z hlediska FPS a také teploty ve srovnání s jinými kartami. Jako obvykle jsem si vybral Battlefield 4, Watchdog a Dota2.

Jednoduchý důvod, proč používám tyto tři hry, je to, že BF4 je optimalizován pro kartu AMD mezitím hlídacího psa optimalizovaného pro část Nvidia a pokud jde o Dota2, moc nevím o hardwarových optimalizacích v ní.

Pro test teploty používám Furmark. Nechte ho spálit při testu asi 40 minut a zaznamenal výsledek. Tato karta je na volnoběh na 48 Celsia a stoupá pomalu až 68, dokud nevyvrhne na 74 Celsia. Pamatujte, že tato karta nemá žádnou tepelnou trubku. Myslím, že jsem to již opakoval třikrát. Ještě to nemohu překonat. Dej mi nějaký čas.

Tato karta běží docela dobře s některými poněkud náročnými hrami. Nevýhodou této karty je směšná poloha konektoru PCIE.

Teplota není problém, pokud zůstává pod 90 Celsia a neprobudí sousedy hlukem fanoušků. Vzhledem k tomu, že karta nemá tepelnou trubku (jo, ještě se nad ní nedostala) a jen závisí na chladiči a duálních ventilátorech, je to v pořádku. Není to nejlepší řešení, ale dobře.

Pozitivní ode mě, konektor PCIe poskytuje větší šťávu a stabilitu a umožňuje vám přetaktování o něco více pro lepší výkon. Rovněž stojí za zmínku, že 74 Celsia na testu Burn není ve skutečnosti stejné hodnoty, jaké dostáváme během herní relace.

Podle mého názoru by měl být GTX 750 TI perfektní jako procesor PhysX, protože nový Borderland Pre-Sequel je naplánován na odemčení na Steam brzy v říjnu. To je jedna hra, která si zaslouží být viděno s povoleným Physxem.

Nvidia Geforce GTX 750 TI Recenze

Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 750 TI nastavuje nový záznam pro výkon s nízkou výkonností.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Nevýhody

Nová Nvidia Geforce GTX 750 Ti (149) je první grafická karta, která obsahuje architekturu Maxwell nové generace. To je trochu neobvyklé pro NVIDIA, která historicky vedla spuštění GPU s hardwarem třídy v plném měřítku. Spuštění s kartou základní úrovně znamená, že nový GPU GM107 nevyhodí dveře z špičkových karet NVIDIA GeForce GTX 600/GeForce GTX 700 700 karet v absolutním vyjádření, ale GTX 750 Ti (499 (499.80 AT Amazon) (Otevře se v novém okně) Slashs Spotřeba energie ve srovnání s předchozími kartami NVIDIA. Majitelé domácího kina a tvůrci parní skříňky budou chtít věnovat vážnou pozornost tomuto GPU. Je to volba našich nových editorů pro grafické karty na základní úrovni, díky své vysoké účinnosti a nízké spotřebě energie.

Návrh a funkce GTX 750 Ti je karta, která se zaměřuje na cenu 139 (verze 1 GB) a 149 (2GB). Stejně jako předchozí GPU NVIDIA, Kepler, je postaven na procesním uzlu 28nm, ale nenechte se zmást. NVIDIA agresivně optimalizovala tuto architekturu pro vysokou výkonnost a nízkou spotřebu energie, s skutečně působivými výsledky. GTX 750 Ti je hodnoceno pro sílu desky pouhých 60 W. Abychom tomu uvedli určitý kontext, posledním skutečně hlavním GPU, který zasáhl, že TDP byla NVIDIA GeForce 9600 GT (Green Edition), která byla spuštěna v roce 2009. Každá další rozpočtová karta s tepelným designovým výkonem (TDP), která nízká vážně ohrozila výkonnost, aby se tam dostala. Referenční karta NVIDIA Odeslána není úplně jediným návrhem, který chladič přesahuje druhý slot o několika centimetrech, ale je jasné, že výrobci budou moci vytvořit jednosložková řešení.

Starý design GK107 (GPU, který poháněl NVIDIA GT 650 Ti), měl dva bloky SMX, z nichž každá obsahovala 192 Compute Unified Device Architecture (CUDA). Nový GM107 má pět bloků SMX, přičemž každý blok SMX obsahuje celkem 128 jader. Zdroje vlákna jsou přiděleny velmi odlišně, aniž by se potápěly příliš daleko po králičí díře, je spravedlivé říci, že jedním z důvodů zvýšené účinnosti GM107 je to, že jádro je navrženo pro mnohem jemnější kontrolu nad nitěmi.

Revize jádra tímto způsobem znamená, že Nvidia je schopna dodávat stejný nebo lepší herní výkon v mnohem lepší energetické obálce. Cenový bod GTX 750 TI z roku 149 z něj činí srovnání nejlepšího případu pro NVIDIA GeForce GTX 650 Ti Boost (v Amazonu) (otevírá se v novém okně). Tato karta má 768 jádra, 64 jednotek pro mapování textur a 24 ROP, ve srovnání s 640 jádry GTX 750 TI, 40 mapovacích jednotek textury a 16 ROPS. Jinými slovy, na papíře by měla být GTX 650 Ti Boost o 10-15 procent rychlejší než GTX 750 Ti.

Nvidia Geforce GTX 650 Ti Boost

To je jeden z těch časů, kdy se papír mýlí.

Výkon jsme testovali NVIDIA GTX 750 Ti proti Boost NVIDIA GTX 650 TI a HIS R9 270 IPOWER ICEQ X² Boost Clock na gigabyte Z87x-D3H s 8 GB DDR3-2133 a Windows 8.1 nainstalován. Jedná se o změnu z naší předchozí metodiky testování, která se spoléhala na CPU a Windows 7 založený na Ivy Bridge a Windows 7. Předchozí recenze by měly být považovány za pouze zhruba srovnatelné (výkon může být s těmito změnami o něco vyšší). Všechny hry byly testovány na maximální úrovni detailů a na 1 920 o 1 080.

Za prvé, kvalifikace: jeho R7 270 není naší první volbou pro srovnání AMD, ale společnost nám nebyla schopna dodat jednu z jejích právě ohlášených karet AMD Radeon R7 265 včas pro tuto recenzi. V 149, R7 265 je karta, která se postaví proti GTX 750 Ti na trhu. To nám ponechalo dvě možnosti 119 AMD Radeon R7 260x (288.99 v Amazonu) (otevírá se v novém okně) a 179 Radeon jeho R9 270. Z těchto dvou jsme se rozhodli otestovat proti AMD R9 270. R7 260x je již významně překonán NVIDIA 650 TI Boost a na 119, zaměřuje se na trh s více cenou, která si uvědomuje cenu.

Složením porovnání cen je skutečnost, že zatímco GTX 650 TI Boost má oficiální MSRP 149, prakticky zmizel z trhu. Srovnání zde je trochu drsné, na obou stranách plotu.

Naše výsledky jsou přinejmenším zajímavé. Na první pohled to může vypadat, jako by GTX 750 Ti je jednoduchý krok do strany. Výkon mezi těmito dvěma často upřednostňuje Nvidia GTX 650 Ti o několik procentních bodů, i když k tomu existují výrazné výjimky, jako je Shogun 2, kde GTX 750 Ti je o 25 procent rychlejší než jeho předchůdce rychlejší než jeho předchůdce. Vzhledem k tomu, že NVIDIA GTX 650 Ti vrací laskavost tím, že zakrývá GTX 750 Ti v civilizaci v; Možná si však můžete myslet, že celá karta je něco jako mytí.

Zde je místo, kde GTX 750 Ti hraje svou kartu díry: Spotřeba energie. Čísla se měří pomocí měřiče zabíjeného a watt a odrážejí celkovou spotřebu energie systému.

Na volnoběžník spotřeboval GTX 650 Ti 52 wattů energie s displejem zapnutým nebo vypnutým. Jeho R9 270 konzumoval 72W při nečinnosti, pokud je monitor zapnutý, ale pokud je displej vypne, klesne na pouhých 52 wattů. GTX 750 Ti spotřeboval 48 wattů síly.

Když jsme vložili všechny tři GPU v testu LETGAMEVIEW Benchmark Test Civilization V, celá situace se změnila. GTX 650 Ti vytáhl sílu 161W. HIT HIT R9 270 HIT 172W. GTX 750 Ti? 121W.

Zvažte, co to znamená z hlediska wattů na rám. Jeho R7 270 spotřeboval v průměru 2.48 wattů pro každý snímky, který zobrazuje za sekundu. NVIDIA GTX 650 TI spotřeboval 2.82 wattů na snímek za sekundu. GTX 750 Ti nakreslil jen 2.12 wattů na rám za sekundu. To je obrovská výhoda oproti kartám AMD i předchozí generace Kepler a mějte na paměti, že civilizace V je prakticky nejhorším scénářem pro GTX 750 Ti, pokud jde o účinnost výkonu za watt, mezera výkonu mezi ním a Nvidia GTX 650 Ti je v tomto titulu širší než v jiných hrách. V jiných hrách, kde je výkon téměř totožný mezi těmito dvěma kartami, je zvýšení energetické účinnosti ještě dramatičtější.

GTX 750 Ti je známkou věcí, které mají být přísně vyhodnoceny. Výhodou balíčků 750 Ti je však dvojí: zaprvé, chladiče s jedním slovem, které očekáváme od partnerů být letos horkými počítači na trhu s plochem.

Za druhé, zisky z výkonu za watt pro architekturu Maxwell naznačují, že tento čip by mohl být nesmírně impozantní, protože se zmenšuje. Nižší celková síla umožňuje NVIDIA nakládat více jader do daného GPU a více jádra se překládá přímo do vyššího výkonu. Toto není jediný faktor při práci, která velikost hraje roli při určování ziskovosti, ale architektura Maxwell by měla NVIDIA umožnit výrazně rozšířit své základní počty v každém cenovém bodě.

Pokud již vlastníte NVIDIA GTX 650 TI Boost v konvenční ploše, GTX 750 ti vám nedá důvod upgradovat, ale pokud stavíte nový malý formovací systém faktorů nebo držíte spotřebu energie na absolutní minimum. Tato karta je ve své vlastní lize. To stačí k získání ceny Editors ‚Choice Award za Graphics Card Midrange, díky svému zabijáku Performance-Per-Watt.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS