Asus N53 s. Asus N53 s

Asus USB-N53 Dual Band Wi-Fi Adapter Review

Úplné zveřejnění: Vzorek produktu použitého v tomto článku poskytl Asus.

Postaveno na stejné břidlici jako série Black Diamond, přichází ASUS USB-N53 Dual Band Wireless-N300 USB adaptér. USB-N53 má dva vestavěné antény a může pracovat na 2.4GHz a 5GHz signály při až 300 MB/s. Na krabici ASUS tvrdí, že USB-N53 má „vynikající design antény pro rozsáhlé bezdrátové pokrytí více než 150%“, a to se ukazuje v našich testech, naše testování vyvolalo několik dobrých čísel, ale nikde poblíž 300 MB/s, což je pochopitelné, což je srozumitelné do určité míry.

Asus USB-N53 je dodáván s nastavitelným kabelem USB, který vám umožní umístit adaptér pro lepší bezdrátové připojení. Můžete také použít USB-N53 jako měkký přístupový bod ke sdílení připojení k internetu (pro studenty si přemýšlejte levný přenosný router). Pokud toužíte zjistit více skoku a zjistíte, zda je pro vás USB-N53 to pravé.

Asus USB-N53 je adaptér USB s dvojitou pásma, který poskytuje flexibilní duální pásmové spojení pro bezprostřední streamování a vysoce výkonné sítě. Má také vynikající design antény pro rozsáhlé bezdrátové pokrytí. Se sbaleným kabelem USB můžete flexibilně upravit anténu tak, aby získala nejsilnější signál. Přátelský nástroj pro uživatelské rozhraní umožňuje snadno nainstalovat a používat aplikaci, díky čemuž je USB-N53 fantastický adaptér doma i na silnici.

Flexibilní spojení s dvojitým pásem

Wireless-N s dvojitá pásmová internetová aplikace pro streamování s vysokým rozlišením bez zpoždění.

Přenos signálu výkonu

Vynikající design antény pro rozsáhlé bezdrátové pokrytí. nárůst o více než 150%.

Vylepšená recepce

S kabelovým příslušenstvím USB můžete umístit anténu tak, aby získala nejsilnější signál.

Specifikace ASUS USB-N53

Síťový standard IEEE 802.11 A/B/G/N
Rozhraní USB 2.0
Anténa 2 x palubní anténa PCB
Provozní frekvence 2.4GHz/2.4G ~ 2.4835GHz /5.1 ~ 5.8GHz
Operační kanál 11 pro n. Amerika, 13 Evropa (ETSI)
Rychlost přenosu dat 802.11 A/B/G/N: Downlink do 300 Mb/s, uplink až 300 Mb/s (20/40 MHz)
Výstupní výkon B režim: 18.5 ~ 21.5 dbm G režim: 16.5 ~ 19.5 dbm n režim: 16.5 ~ 19.5 dbm A/N režim: 12.5 ~ 15.5 dbm
Modulace 64QAM, 16QAM, QPSK, BPSK, CCK, DQPSK, DBPSK, OFDM
Utility Mobilní řídicí centrum, bezdrátové nastavení, mobilní manažer, průzkum webu, průvodce WPS
Bezpečnostní 64bitový WEP, 128bitový WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, podpora WPS
Certifikáty CE, FCC, C-Tick, IC, NCC, Wi-Fi
Rozměry // hmotnost 96 x 26 x 12.45 mm (lxwxh) // 20 g (pouze zařízení)
Životní prostředí Provozní teplota: 0 ° C až 40 ° C (° F až ° F) teplota skladování:.10 ° až 70 ° C (° F až ° F) Provozní vlhkost: 15 % až 95 % (nekondenzující) vlhkost skladování: 15 % až 95 % (nekondenzující)
Podpora OS Windows 7 32bit/64bit Windows Vista 32bit/64bit Windows XP 32bit/64bit
Obsah balíčku Podpora CD záruční karta USB prodlužovací kabel

Zdroj: Asus.com

Bližší pohled: ASUS USB-N53 adaptér

V této části se budeme dívat na hardware USB-N53, zdá se, že se nás výrobci snaží vyhrát vzhledy. Je prokázanou skutečností, že když čelíme nákupu něčeho, o čem víme jen málo, je v naší povaze koupit to, co vypadá nejlépe, i když to nemusí být nutně nejlepší. Doufejme, že na konci této recenze budete lépe porozumět USB-N53, což vám umožní učinit vzdělanější rozhodnutí.

Uvnitř krabice je základní balíček; Získáte CD softwarové a uživatelské příručky, flexibilní kabel pro rozšiřování USB a samotný adaptér USB-N53.

Diamantový design na tváři USB-N53 je součástí Asusovy černé diamantové řady síťových produktů a opravdu je skutečně činí jedinečnými. Stejně jako RT-N56U před ním je tvář USB-N53 vyrobena z lesklého plastu a je to absolutní magnet pro otisky prstů a je velmi obtížné čistit bez zanechání šmouhy nebo linií. Jen se ujistěte, že vaše tlapy jsou čisté, než to zvládnete, protože dobrý vzhled lze snadno poskvrnit.

Spousta důležitých informací naleznete na flip na straně adaptéru USB-N53 ASB-N53 DUAL BAND Wireless-N300 USB.

Na straně Asus USB-N53 (směrem doleva) je tlačítko WPS, tlačítko WPS (bezdrátové chráněné nastavení) umožňuje bezpečně připojit bezdrátové zařízení, aniž byste museli vstoupit do jakékoli konfigurace. To by se mohlo zdát jako nový nápad, ale v současné době vstupuje do bezpečnostního klíče? Myslím, že ne.

Jediným problémem, který jsem našel u adaptéru USB-N53, je to, že koncový čepice, i když je odnímatelný, se znovu nepřipojí na adaptér nikde jinde, když se používá. To znamená, že byste mohli docela snadno nesprávně umístit nebo ztratit.

Nadze Asus USB-N53 je zobrazen dvě skryté modré LED STAUS, které svítí plastovým tělem, když se adaptér používá, jedna je malá tečka nalevo nad logem Asus a druhá je čtyřbodová hvězda, která je umístěna kolem 1/3 cesty doprava. I když jsem to možná nezachytil velmi dobře, opravdu přidávají k dobrému vzhledu USB-N53.

Podrobné funkce ASUS USB-N53

Takže nyní jsme měli velkou turné samotného adaptéru USB-N53, nyní je čas podívat se na softwarovou stránku věcí. Nastavení je skutečně velmi jednoduché a existuje malá nástroj k instalaci, která co nejlépe využije funkce USB-N53. Jakmile ji nainstalujete, budete uvítáni následující obrazovkou.

Obrazovka průzkumu je první, se kterým se setkáte, odtud můžete hledat a připojit k dostupným bezdrátovým sítím. Jakmile se připojíte k bezdrátové síti, její podrobnosti budou zvýrazněny žluté, jak je uvedeno výše. Ačkoli konfigurační nástroj mě ukazuje jako připojený na 802.11A Band I Can Ursion You, že byla připojena prostřednictvím 802.11n Band. Na několika příštích obrazovkách promluvím o základech nastavení spojení, je mnohem jednodušší používat nástroj Windows, ale tímto způsobem získáte více možností.

Jakmile si vyberete síť, ke které byste se chtěli připojit a klikli na připojení, získáte tuto obrazovku, z velké části budete chtít tyto možnosti nechat tak, jak jsou.

Kliknutím na Advance na předchozí obrazovce vás přinese sem znovu, pokud nevíte, co děláte, bylo by nejlepší nechat tato nastavení tak, jak jsou. Pro testovací část této recenze jsem změnil výkon z automobilu na 100% a bezdrátový režim z 2.4GHz 5GHz až 5GHz.

Dále musíte vybrat ověřování a šifrování dat zvolené sítě. Vzhledem k tomu, že moje bezdrátová síť používá ověřování WPA-2-PSK, šifrování dat je třeba změnit z TKIP na AES v rozbalovacím poli, nepovažoval jsem si to poprvé a nechalo se přemýšlet o tom, proč se nepřipojila.

Jakmile nastavíte své připojení, je uloženo na obrazovce konfigurace, umožňuje vám to spravovat více připojení na jednom pohodlném místě.

Kliknutím na ikonu stavu vás přivádí na tuto obrazovku, která obsahuje spoustu podrobných informací o vašem aktuálním síťovém připojení, mnohem hlouběji než systém síly signálu signálu Windows 5-bar.

Po obrazovce stavu je obrazovka konfigurace IP. K dispozici je také praktický pingový nástroj.

Nástroj Ping bude mít pouze numerické IP adresy (žádné textové adresy, jako je příkazový řád). Abych ukázal, poslal jsem žádost o ping na IP adresu Google.com pomocí nástroje ASUS a také pomocí příkazového řádku Windows.

Metodika testování

Pro testování adaptéru ASUS USB-N53 používáme Passmark Performance V7.0 Test Advanced Network Test. Tento test měří propustnost mezi dvěma klienty připojenými k routeru, který má být testován. Aby tento test fungoval, musí být nastaven jeden počítač jako „klient“ a druhý musí být nastaven jako „server“. Každý test je probíhá pětkrát s nejvyšším a nejnižším výsledkem vynecháním a zbývající tři výsledky jsou průměrovány, aby poskytly konečný výsledek.

Při recenzích Benchmark bychom rádi byli komplexní, takže zde najdete výsledky pro mnoho různých konfigurací, jako je WLAN na LAN (Wireless G 54MB/S), WLAN do LAN (Wireless N 150MB/S) a nakonec WLAN (Wireless N 300MB /S). Pro odstranění jakýchkoli proměnných byl testovací systém 1 vždy nastaven na „server“ a výsledky byly monitorovány a zaznamenány v systému „klient“ (testovací systém 2). V těchto testech byl ASUS USB-N53 adaptér připojen na pásmu 5GHz.

Testovací systém 2

Výsledek

Existuje mnoho proměnných, kterým je obtížné se vyhnout, které mohou zasahovat do vaší bezdrátové sítě, jako jsou sousední bezdrátové sítě a každodenní domácí spotřebiče pro domácnost. Protože tomu tak je, nikdy neuvidíte maximální nasycení propustnosti v tomto nekontrolovaném testovacím prostředí. Líbí se mi takové výsledky, protože to poskytuje skutečný náznak využití skutečného světa, a proto jsou bezdrátové rychlosti nižší než maximální potenciál.

Stejně důležitá, protože rychlost je dosah při pohledu na bezdrátový internet, určitě získáte rychlejší rychlost s dráty, ale také ztratíte přenositelnost. Další tři testy se dívají na bezdrátový G, bezdrátový N150 a bezdrátovou rychlost a rozsah N300 N300. Body 1 ~ 4 jsou dole a body 5 ~ 8 jsou nahoře pokoje. To dává dobrou představu o tom, jaké pokrytí můžeme očekávat v poměrně velkém domě se třemi ložnicemi.

Test bezdrátového G ukazuje, že zatímco propustnost není vynikající, síla signálu routeru je skutečně velmi slibná, integrovaný bezdrátový g adaptér G dokázal dodat konzistentní rychlost ve všech testovacích bodech.

When we tested throughput with the Belkin Wireless N150 USB Adapter the speeds were much more promising but not as close to 150Mb/s as I was expecting, the Windows connection status dialog showed that the Belkin USB adapter was connecting between 75 ~ 120Mb/s but Skutečná propustnost byla mnohem nižší. Propustnost nebyla tak konzistentní jako bezdrátová propustnost G na všech místech. Jak to vidíme zde, čím dále dostanete, tím horší je propustnost.

Když jsme testovali propustnost s adaptérem USB USB-N53 N300 ASUS USB-N53, rychlosti byly velmi dobré, ale ne tak blízko 300 MB/s, jak jsem očekával. Dialog pro konfiguraci ASUS konfigurace ASUS a stav připojení Windows ukázaly, že USB-N53 byl připojen na 300 MB/s na všech místech, ale protože vidíte, že skutečná propustnost byla mnohem nižší. Výsledky pro Asus USB-N53 se řídí podobným vzorem jako výsledky N150, i když při vyšších rychlostech, ale stále se zmenšuje, jak se dále dostanete z routeru.

Wireless-N USB adaptér Final Myšlenky

Pokud jde o síťové produkty, vypadají tendenci být poněkud promyšleným, s adaptérem USB USB-N53 N300 Asus USB-N53 To prostě není případ. Jsem si jistý, že mnozí z vás souhlasí s tím, že v první řadě na vašem seznamu priorit při nákupu hardwaru je cena, další by byla výkon a pak vzhled přijde poslední. Koneckonců je to jen adaptér USB, takže vypadá to tak důležité.

Já sám jsem přísavka pro dobře vypadající vybavení a najdu potřebu mít věci, které se vejdou do určitého schématu, ať už se jedná o barevné schéma nebo čistě designové schéma, nemám rád věci, které se dobře nehodí. Hlavní kvalita, kterou hledám, je výkon, vždy se ocitám, že hledám nejlepší výkon pro peníze, které mám k dispozici. Když najdu vzhled a výkon v jednom balíčku, pak neváhám, tam jsou recenze, jako je tento, užitečné.

Závěr ASUS USB-N53

DŮLEŽITÉ: V této části napíšu krátké pětibodové shrnutí v následujících kategoriích; Výkon, vzhled, konstrukce, funkčnost a hodnota. Tyto názory jsou moje vlastní a pomozte mi dát ASUS USB-N53 Dual Band Wireless-N300 USB adaptér o hodnocení z 10. Vysoké nebo nízké skóre nemusí nutně znamenat, že je lepší nebo horší než podobný produkt, který zde přezkoumal jiný spisovatel v recenzích Benchmark, které mohlo získat vyšší nebo nižší skóre. Je to však dobrý ukazatel toho, zda je Asus USB-N53 dobrý nebo ne. Důrazně bych vás vyzval, abyste si přečetli celou recenzi, pokud jste to ještě neučinili, abyste si mohli učinit vzdělané rozhodnutí pro sebe.

Výkon ASUS USB-N53 je skutečně velmi slušný ve srovnání s bezdrátovým G 54MB/S a bezdrátové připojení N150MB/S Neexistuje prostě žádná konkurence, určitě se propustnost zhoršila s vzdáleností, ale to se lze stejně očekávat. Propustnost je na par (ne.li lepší než) s tvrdým kabelovými 100 MB/S LAN do LAN propustnosti, takže výsledky nesmí být pokrčeny.

Vzhled ASUS USB-N53 bude skóre velmi vysoko. Už jsem uvedl, že jsem přísavek pro dobrý vzhled a to je přesně to, co má USB-N53, protože jsem si jistý, že souhlasíte. Pěkně se hodí do produktové řady „Black Diamond“ a vytvoří nový bar pro konkurenční výrobce, na který se zaměří.

Konstrukce Asus USB-N53 je opravdu velmi dobrá. Počáteční nastavení je jednoduchý dva krokový proces; Připojte jej k prodloužení pozičního USB a připojte jej do počítače. Jednotka by mohla být považována za poměrně velkou, ale to je nezbytné pro adaptér s touto sadou funkcí, Asus dělá mnohem menší adaptéry, ale nemohou konkurovat USB-N53. Byl postaven velmi dobře a je to opravdu drsné, je jen škoda, že koncová čepice je nevyužitá, když potřebujete použít adaptér, což znamená, že lze snadno ztratit.

Funkce ASUS USB-N53 také získává nejvyšší značky. Je schopen běžet na 2.4GHz nebo 5GHz pásma V závislosti na preferenci uživatele a kompatibilitě hardwaru, nastavení není zdaleka základní a dává uživatelům určité další nastavení vyladit a co nejlépe využít jejich spojení. USB-N53 má také režim přístupového bodu softwaru, který vám umožní sdílet připojení k internetu spíše než se připojit k bezdrátové síti.

Asus USB-N53 je k dispozici pro 39.99 Newegg.com / 37.71 Amazon.com. V tomto cenovém bodě je to jeden z levnějších sdruhových adaptérů USB s dvojitým pásem USB. z jiných značek nedávno padl, ať už je to jen Newegg Promo, které nevím, ale jak to stojí, jsou o par. S ohledem na to, smíchané s pomlčkou stylu a dobrým výkonem, bych řekl, že Asus USB-N53 nabízí přiměřenou hodnotu za peníze, ale bude stále považován za mírně vysokou pro ty, kteří potřebují pouze jednoduchý síťový adaptér pro domácí použití.

Pokud hledáte stylový, bohatý a skvěle výkonný síťový adaptér USB.

Klady:

Skvělý výkon Velmi jedinečný stylový vzhled dobrý rozsah propustnosti je dobrý pro domácí používání duální pásmo (2.4/5GHz) Operace 2x vnitřní Anttena s monitorovacím nástrojem signálu zdvojnásobí jako (software) přístupový bod lehký, ale robustní konstrukce

Hodnocení:

Konečné skóre: 8.80 z 10.

Uznání kvality: Benchmark Recenze Silver Tachometer Award.

Recenze Benchmark vás vyzývají k tomu, abyste opustili konstruktivní zpětnou vazbu níže, nebo položili otázky v našem diskuzní fórum.

asus

Související články:

ASUS N53SV

Techspot je podporován jeho publikem. Když si koupíte naše odkazy, můžeme si vydělat provizi. Další informace.

Recenzenti se líbili

  • Pěkný, čistý vzhled, operační systém Instanton, CPU nejnovějšího genu, grafika, velmi dobrý výkon, vyhrazený číselný podložka, automatický grafický přepínač Optimus Automatic
  • Spousta vstupů, včetně USB 3.0, velký, HD displej, skvělé 3D herní schopnosti

Recenzentům se nelíbilo

  • Zvuk na palubě není skvělý, pouze 5400 ot / min
  • Špatně navržená klávesnice
  • Pouze jeden pás, 2.4GHz Wi-Fi, slabé touchpad a knoflíky

Odborné recenze a hodnocení

N53SV je notebook, pokud chcete sílu, ale máte rozpočet. Milovali bychom klávesnici kvalitnější, ale tohle jen malý bugbear v jinak vynikající.

Pokud jste ochotni opustit další libru nebo tři, můžete získat mnohem schopnější stroj, který je také jednodušší na vašich očích a rukou, ne.li vždy vaše kniha. V rozmezí od méně než 1 000 do nekompromisů 3 000, tyto střední velikosti.

Asus je nejlépe známý pro své netbooks PC Dinky EEE, ale také produkuje některé vynikající multimediální notebooky. N53SV-SX303V balíky v působivé specifikaci za cenu, což z něj činí silnou volbu výměny plochy.Pokud vaše potřeby vyžadují

Asus N53SV je 15.6-palcový notebook domácí zábavy s nejnovějším CPU Intel Sandy Bridge a NVIDIA GeForce GT540M Graphics. Je to mocný notebook s některými zajímavými funkcemi.

Asus N53SV je rychlý 15.6-palcový notebook, který je určitě všestranný stroj, protože má širokou škálu funkcí a rychlost k jeho zálohování. Najdete všechny potřebné možnosti připojení, včetně USB 3.0 a esata. Nicméně.

Pokud je vaše vášeň rychlost, bude se vám tato univerzální jednotka od Asusu líbit, ale její vstupní ergonomie jsou slabé.

I když největší část pozitivního celkového dojmu je způsobena novou platformou Intel Huron River, ASUS se podařilo zřídit silný notebook multimediální. Vlastnosti případu, stejně jako omezení způsobená rozhraním.

Není těžké vidět, že rychlý procesor I7 N53SV a vynikající zvuk se kombinuje, aby byl tento stylový ASUS v kanceláři stejně pohodlný, jako je doma. Prodává se za doporučenou R10 999.Štítky: Asus | N53SV | notebook | Core i7.

Poté, co je veškerý prach urovnán, Asus N53SV dělá velmi dobře zaoblený notebook s jedním do očí bijícím problémem. zvukový systém. To však není nic, co však nemůžete opravit s párem externích reproduktorů nebo sluchátek, takže špatná kvalita zvuku.

Celkově je Asus N53SV velmi dobrým kandidátem na výkonný 15palcový notebook s nejnovějším hardwarem a funkcemi za přijatelnou cenu. A i když Asus dělá velký problém o na palubě N53SV, myslíme si, že notebook je zjevení.

Asus N53SV má několik vynikajících funkcí. Poměr cenového výkonu je pěkný a nikdy nebyl udeřen ošklivou hůlkou. Pokud vás drobné problémy s klávesnicí neobtěžují, stojí za to se podívat. Jon L Jacobi, PC World.

NV53SV má několik vynikajících funkcí. Poměr ceny k výkonu je pěkný a nikdy nebyl ucpán ošklivou tyčkou. Pokud vás drobné problémy s klávesnicí neobtěžují, stojí to za to.

Autor: Betabuzz 6. května 2011 69

Trotz Mankos, Die Sicherlich Nicht von der Hand Zu Weisen Sind, Bleibt am ende der eindruck eines noch empfehlenswerten multimedia-notebooky: das asus n53sv wird fiinem fairene fairen preis angebot und enttäuscht.

Bitcity 29. dubna 2011 89

ASUS N53SV è Un Notebook Multimediale Pensato na l’utenza domestica e na chi desidera un prodotto dokončení, na poteter elaborare i progri progetti a 360 ° A 360 °. LA Configurazione Proposta è infatti Capace di Propassion Documenti Molto.

مشخصات و تعمیر لپ تاپ ایسوس N53

لپ تاپ ایسوس n53 از مدل های محبوب ایسوس است که به دلیل کارایی بالا از ظ ک ďslí د کslí قک ق کslí قکز و کslí قخخ خ خ ککخ hář خ ک ďدslí هم مخاطبان بسیار زیNÍ.

این محصول اکنون توسط شرکت ایسوس تولید نمی شود و به همین دلیل تیم فنی ďی ریز ریز ریز رز رز رز رز رز رز رز رز ر ر ر ر م م مرslí ر ر م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م عمیر قسمت های مختلف ایslí.

پشتیبانی این محصول در نمایندگی ایسوس می تواند خیال کاربرانی که از کانفیگ ای ایslí دسslíفگ ا ا ا ا ا ا ا ا ا ی ی ی ی ی ایslí دستگاdne ایslí دستگاdne ایslí اعث شود تا zname.

بررسی مشخصات ظاهری و سخت افزاری لپ تاپ ایسوس n53

در ساخت این محصول سعی شده است تا از سخت افزار و مواد اولیه مناسبی استفاده شود تا در کنار قیمت مناسب شاهد سبک بودن وزن آن باشیم.

هر چند این تاثیر در قیمت به خوبی مشا Uvo ی معادل 2.7 کیلوگرم دارد.

برای این محصول یک نمایشگر 15.6 اینچی در نظر گرفته شده است که با کیفیت نمایش تصر به صورت Full Hd به خوبی مشتریان رmus منظظ راضی منظ م مگ رroze.

قاب این نمایشگر هر چند از جنس پلاستیکی بوده و ضریب سختی مناسبی دارد اما یکی از قسمت هایی است که بیشتر دچار تعمیر و خرابی می شود و البته در صورت نیاز تیم فنی و تخصصی ما آن را با قاب های اصلی و اورجینال تعویض می کنند.

تاچ پدی که برای لپ تاپ ایسوس n53 و کانفیگ های مختلف آن از نظر سخت افزافزفز ح ح< ح< ب< ،< ح< ب?? ورات را mile روی.

علاوه بر این بر روی این لپ تاپ از یک کیبورد جزیره ای استفاده شده است sku تاران به رايگ بایپ.

طبق بررسی های کارشناسان ما دم نمدگی ایسوس جانمایی řit ارتفاع مناسtno از لپ تاپ های با کاربری عمومی مخاطبان را برای تایپ کردن به خود جذب نtno.

سخت افزار قوی و سرعت بالا

شاید یکی از مهم ترین ویژگی های لپ تاپ ایسوس N53 در کنار قیمت مناسب را بتوان استفا uponu.

به گزارش بخش بخش تعمیر لپ تاپ ایسوس در این لپ تاپ و کانفیگ های مختلفی که از رآ اپing رrozemi ا` رrozemi ایvin رrozemi ا? رکزی شرکت اینتل که دارای قnkce و سرعت بالایی هستند استفاده شده است تا در میان لپ تاپ هم ردslí ای به عنوان یک لپ تاپ قوی و سریع ز یاد شود.

استفاده از رم دستگاه 4 گیگابایتی و بالاتر در ایslí اجرای دستورات ، باز کردن همزمان نرم افزار ها و اجرای آslí.

محصول از نظر پردازنده های گرافیکی نیز از پردازنده های انویدیا استفاده نه می دفظ رمی رفظ رمی رفظ ر می رفظ رمی رفظ ر می رفظ ďی یفظ ر می رفظ ر می د ر ر ما یک د ر ر د د د ی د د د د ما ا د د د ی ی ی د د ی د ی ی ی د ی د ی د د د د ی ی د ی ی ی ی ی د د د د د د د د ی ی ی ی ی ی د د ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی تواند کاربر را برای اجرای بازی های نیمه سنگین و یا طراحی های حرفه ای.

بر روی این دستگاه امکانات ارتباطی مناسبی نیز قرار گرفته است تا کاربراgraf ی? ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ا ، ، ​​، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ا ا ا ا ، ، ​​، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ط ط ط ط ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک. ، پورت های ارتباطی مانند hdmi ، usb2.0 و… به راحتی با این دستگاه ارتباط برقرار نمودCH.

کیفیت صدای خروجی در لپ تاپ ایسوس n53 نیز به دلیل استفاده از بلندگوی های اjem ب věřisterská د? ش ب věřisterská ب ب ش ش ب ب ب ~ ب ب ه? ب ب ه ه ب ب د ب ه ه ب ب د د ف ​​ه ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ď وضوح مناسبی هستیم که قطعا موردtna.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس N53

همانطور که در بالا اشاره شد و توجه به اینکه این مدل دیگر در میان شود ه د | بانی و تعمیر این محصول مشاهده می شود که تیم فنی و تخصصی نمایندگی ایسوس به خوبی ایslí حل نموده است.

استفاده از ابزار و تجهیزات به روز در کنار دانش روز باعث شده است تا شاهد کیفیت بالایی در تعمیرات قسمت های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه مانند نمایشگر، مادربرد، باتری، کیبورد و … باشیم.

در صورتی که هر کدام از قسمت های مختلف دستگاه در اثر موارد مختلف دچارslí ف ف یز یز یزیز ف یز یزیز ف یز یز یزیز ف یز یزیز یز یزیز یزیز یزیز یزیز یزیز یز یزیز یزیز یزیز یزیز یزیز یز یزیز یزیز یزیز یزیز یزیز یزیز یز یزیز یزیز یز یزیز یزیز یز یز باید برای تعویض آن قسمت با تجهیزات اورجینال دستگاه که در نمایندگی ایسوس می می ش Dnes.

این تجهیزات توسط تیم فنی و تخصصی روی دستگاه نصvek.

Úvod

Účelem této wiki je pomoci vyřešit problémy související s Ubuntu a Asus N53SV, ale může se vztahovat na jiné modely, jako je řada Asus N73 a N61, kde se překrývají hardwarové specifikace.

Tyto opravy byly testovány podle: Ubuntu 11.04 (Natty Narwhal) Ubuntu 11.10 (Oneiric Ocelot) Ubuntu 14.04

Zřeknutí se odpovědnosti

Nedělám žádné záruky, ani nenese žádnou odpovědnost za žádné důsledky po použití této stránky wiki. Použití na vlastní nebezpečí.

Oprava nebo povolení funkcí notebooku

Tato část vás provede opravováním chyby nebo povolením funkcí, které nefungují z krabice.

Pozastavit a hibernace

Chcete-li opravit chybu pozastavení a hibernace, můžete použít skript 20_suspend-ehci-hcd (testován také pracující v Ubuntu 11.10 14.04):

1 #!/bin/sh 2 # suspend a hibernate fix skript 4 # kredity: Cuong Tham 6 7 Tmplist_e =/tmp/ehci-dev-list 8 tmplist_x =/tmp/xhci-dev-list 9 e_dir =/sys/bus/pci/ Řidiči/EHCI_HCD 10 X_DIR =/SYS/BUS/PCI/DRIVERS/XHCI_HCD 11 E_BIND = E_DIR „“/BIND 12 E_UNBIND = E_DIR „“/UNBIND 13 X_BIND = X_DIR „“/BIND 14 X_UNBIND = X_DIR „“ Unbinddev 17 Echo.n “ 1 18 pro i v `ls 2 | egrep ‚[0-9a-z] \: [0-9a-z] \:.’`; Do 19 echo.n „i“ | Tee 3 20 Echo „I“ 1 21 Done 22 23 24 Binddev 25 [.f 1] || návrat 26 27 pro I v `Cat 1`; do 28 echo.n „i“ | Tee 2 29 Done 30 31 RM 1 32 33 34 CASE „“ V 35 HIBERNATE | Suspend) 36 Unbinddev tmplist_e e_dir e_unbind 37 Unbinddev tmplist_x x_dir x_unbind 38;; 39 životopis | thaw) 40 binddev tmplist_e e_bind 41 binddev tmplist_x x_bind 42 ;; 43 ESAC

Vložte skript do/etc/pm/spánek.d/20_suspend-ehci-hcd a uložte jej

sudo nano/etc/pm/spánek.d/20_suspend-ehci-hcd

Skript může mít jakékoli jméno, ale pro zajištění pořadí zatížení použijte předponu 20_

Přidejte povolení k provedení:

sudo chmod 755/etc/pm/spánek.d/20_suspend-ehci-hcd

suspend-ehci-hcd

USB 3.0

Opraveno v Ubuntu 11.10

Chcete.li pracovat USB 3.0 Port s USB 2.0 zařízení přidejte následující řetězec do parametrů boty Grub: PCI = NOMSI

Grub_cmdline_linux_default = „tichý rozstřik“
Grub_cmdline_linux_default = „tiché splash PCI = nomsi“

Klávesy klávesnice

Opraveno v Ubuntu 11.10

Klávesy funkce („FN“) lze povolit pomocí acpi4asus: http: // acpi4asus.Sourceforge.síť

ACPI4ASUS-DKMS

Přepínání grafických karet NVIDIA OPTIMUS

Nyní můžete použít kartu NVIDIA pomocí Bumblebee: https: // github.com/mrmeee/bumblebee (stará verze)

ASUS N53 N53S N53SN Teardown. HDD / RAM Upgrade. Fan Cleaning

Chcete.li jej použít, zadejte do terminálu následující: (stará verze)

Git klon https: // github.com/mrmeee/bumblebee cd bumblebee sudo sh.Sh
sudo add-apt-repository PPA: Bumblebee/stabilní sudo apt-get update sudo apt-get install bumblebee

Pokud chcete spustit 32bitové aplikace v Oneiric, Povolte podporu více bitu a spusťte: sudo apt-get Instalace virtualgl-libs: i386 Zdroj: https: // launchpad.Net/~ Bumblebee/Archive/Stable Poté použijte příkaz Optirun před jakýmkoli programem, který potřebuje vaši kartu Nvidia.

Můžete také použít Ironhide, ale poskytne to nějaké grafické glichy:

sudo add-apt-repository PPA: MJ-Casalogic/Ironhide sudo apt-get Aktualizace sudo apt-get Instalace Ironhide Ironhide-Ui sudo ironhide-Configuration

Poznámka: Musíte přeinstalovat Xorg-Video-Intel pro intel 3D Acceleration k práci Poznámka: Víno a nevlastní manie nebudou fungovat dobře, když používáte 64bitový systém

Pokud po restartu stále nemáte 3D Acceleration na Intel GMA, můžete volitelně nainstalovat nejnovější x.Org-řidiče: (Poznámka: Nedělejte to, pokud všechno funguje bez něj!!)

sudo add-apt-reposity PPA: Xorg-Edgers/PPA sudo apt-get aktualizace sudo apt-get upgrade sudo ironhide-configuration

Od Ubuntu 11.04 (a 11.10) Settingy pro aplikaci IronHide-App vrací některé kódy chyb. Řešením této chyby je použít editor nabídky (typ „Hlavní nabídka“ do Unity Dash). Najděte svou oblíbenou aplikaci, vyberte ji a klikněte na „Vlastnosti“. Přejděte na „Příkaz“ (střední řádek pod názvem, ale nad popisem) a přeměňte „“ na „Optirun“. (Přidejte optirun a prostor na začátku každého příkazu, který potřebuje grafickou kartu Nvidia). Nyní můžete tyto aplikace spustit konvenčním způsobem a oni poběží na NVIDIA. Pokud je spuštěn indikátor Ironhide, řekne vám, když je zapnuta diskrétní karta.

Všimněte si, že s Ironhide můžete povolit svou NVIDIA-Card. Jinak byste mohli přetížit baterii.

Nejprve zkuste nainstalovat bezdrátový modul kompatu a poté restartujte. Na Ubuntu 11.04 Linux-backports-modules-CW. Pokud ne, zkuste kompilovat ze zdroje:

dehet.XJVF Compat-Wireless-2011-05-15.dehet.BZ2

Spusťte skript pro kompilaci pouze modulů Bluetooth:

CD Compat-Wireless-2011-05-16./SCRIPTS/DRIVER-Select BT

Zakázat aktuální moduly Bluetooth a načíst nové:

Sudo Make BTunload sudo modprobe ath3k sudo modprobe btusb
sudo /etc /init.Restartování d/bluetooth

Poté, pokud váš Bluetooth nefunguje, udělejte

Pokud je váš čip Bluetooth detekován jako 13d3: 3304 v LSUSB, musíte to říct řidiči ATH3K, že.

asus

sudo gedit /etc /modprobe.D/ATH3-BT.conf
Nainstalujte ATH3K ModProbe.-Ignore-Install ATH3K; /bin/echo „13d3 3304″/sys/bus/USB/ovladače/ATH3K/new_id

Možná se zde budete chtít zastavit, ale pokud chcete, restartujte počítač a provedli Modprobe.Ath3K a RMMOD BTUSB znovu. Poté již není nutná konfigurace ModProbe a může být odstraněna.

Ethernet

Opraveno v Ubuntu 11.10

Tento oficiální ovladač Ethernet Realtek opravuje chybu maximální rychlosti 10 MB/s pomocí nějakého přepínače Ethernet.

Verze: 8.024.00 Datum: 2011/05/27 MD5: EB6C56672C7E2B3EFA3AD7E4369A4FEE Stáhnout

asus

Poslední aktualizované ovladače si můžete stáhnout zde.

Intel Turbo Boost

Posílení turbo je podporováno, použijte applet CPU pro Gnome nebo KDE, abyste to viděli.

Pravděpodobně budete muset načíst modul pro něj:

a poté, aby se ověřila, že to funguje, nainstalujte acpidump:

sudo apt-get install apidump

Poté spusťte turbostat v terminálu:

Uvádí vám rychlost vašich jader.

asus

Chcete.li se tomu zabránit po každém restartu, upravte soubor modulů:

Podpora HDMI (menší vydání)

Tato chyba byla konečně stanovena v jádru 3.5

Malý problém s podporou HDMI, pokud se pokusíte zapnout počítač s kabelem HDMI zapojeným do počítače, Ubuntu se nikdy nevede, visí těsně po grubu. Když se zobrazí příspěvek nebo grub, zkuste přepnout monitor/displej pomocí zkratky FNF8 na LCD notebooku a poté zpět na externí monitor HDMI. Pokud to nefunguje, můžete před zavedením odpojit monitor HDMI. Když to připojíte zpět, všechno to funguje dobře.

HDMI Video

Některá televize vám umožňuje používat rozlišení 640×480. Většina televizorů lze použít prostřednictvím 1280×720.

HDMI Audio

Zvuk HDMI lze povolit změnou výchozího hardwarového profilu vaší zvukové karty na obrazovce zvukové konfigurace. Všimněte si, že to musíte změnit pokaždé, když přestanete používat rozhraní HDMI.

DVD

Pokud se DVD po instalaci CSS nehrají, možná by byla region nastavena na DVD Drive. Instalace regionu:

sudo apt-get instalační oblast

Vícedotykový touchpad

Multi-dotyková gesta jsou podporována pro Elantech Touchpad N53. Nejprve přidejte tento PPA do vašeho systému:

Sudo add-apt-repository PPA: UTouch-Team/UTouch

Poté jej nainstalujte spuštěním:

sudo apt-get Aktualizace sudo apt-get install UTouch

Restartování a otevření nastavení systému. Myš a touchpad, pak na kartě touchpad, pod posouváním, vyberte posouvání dvou prstů.

POZNÁMKA: Je dobré zrušit krabici „Zakázat touchpad při psaní“, protože se zdá, že to způsobuje, že touchpad přestal reagovat příležitostně. Nebyl jsem schopen spustit chybu ručně, ale zdálo se, že se přestane dojít, jakmile se tento box vyvinul.

Unity 3d

Unity 3D pracuje „Out of the Box“, bez jakékoli úpravy standardní instalace. Během instalace však Bubliny Notify-OSD obsahují některé artefakty a mají silné černé hranice. To se po instalaci naštěstí nepřenáší na plochu, naštěstí, naštěstí.

Externí odkazy

ASUS_N53 (последним исправлял ползователь 119 2014-06-18 00:28:00)

Materiál na této wiki je k dispozici na základě bezplatné licence, viz autorská práva / licence pro detailsyou může přispět k této wiki, viz příručka Wiki pro podrobnosti

| Denial of responsibility | Contacts |RSS