ASUS představuje memově pad 10 me103k rozpočtový tablet. Asus Memo Pad 10

ASUS představuje memově pad 10 me103k rozpočtový tablet

Minulý měsíc se na evropských maloobchodních stránkách objevoval neohlášený 10 palcový tablet Android z ASUS. Nyní se ASUS konečně obešel, aby oficiálně představil tablet.

Jak se očekávalo, Asus Memo Pad 10 ME103K má 10 palcový displej, 1280 x 800 pixelů, procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro a Android 4.4 Kitkat software.

Stejně jako jiné nedávné tablety z ASUS se tento model zdá, že bude umístěn jako levná alternativa k dražnějším tabletům od Samsung, Apple a dalších.

Evropské obchody se vykazují kolem 199 EUR, což naznačuje, že Memo Pad 10 ME103K by se mohla prodat za přibližně 199 v USA.

Je vybaven displejem IPS s širokým sledovacím úhlem, podporou pro vstup multitouchu 10 prstů, 1 GB RAM a mezi 8 GB a 32 GB vestavěného úložiště. Tablet má čtečku karet microSD, stereofonní reproduktory, zadní kameru 2MP, 0.Přední kamera 3MP a baterie 19WH až pro 9.5 hodin běhu.

Tablet podporuje 802.11b/g/n wi-fi. Bluetooth 4.0, bezdrátový displej Miracast a GPS.

Asus nabídne modely v bílé nebo černé barvě a tablet měří 10.1 ″ x 6.9 ″ x 0.4 ″ a váží asi 1.2 libry.

Určitě existují tablety Android s displeji s vyšším rozlišením, rychlejšími procesory, více paměti nebo jinými prvotřídními funkcemi. Ale rozpočtové tablety prošly v posledních letech dlouhou cestu a nový 10 palcový Asus Memo Pad ME103K by měl být schopen zvládnout většinu aplikací pro Android bez obtíží.

Podpora liliputace

Primárními zdroji příjmů Liliputing jsou reklamní a přidružené odkazy (pokud kliknete na tlačítko „Shop“ v horní části stránky a koupíte něco na Amazonu, například dostaneme malou provizi).

Existuje však několik způsobů, jak web můžete podpořit přímo, i když používáte blokátor reklam a nenávidíte online nakupování.

Přispívat přes PayPal

Pokud používáte blokátor reklamy, jako je původ Ublock a vidíte vyskakovací zprávu ve spodní části obrazovky, máme průvodce, který vám může pomoci deaktivovat jej.

Odpovědi na „Asus představuje memově pad 10 me103k rozpočtový tablet“

Tyto specifikace vypadají spíše, jako by se staraly o nežádoucí než smýšlející rozpočet. Na použitém trhu byste mohli téměř lépe.

Nevyužitý MEMOPAD 10 z současné generace se srovnatelně jako dobré specifikace náklady pod 170/160 EUR zde.

200 pro tablet se specifikacemi pod 2013 Nexus 7? Očekávají, že již nebudou prodávat Nexus 7 (staví to, měli by to vědět)?

Nejnovější nabídky

Zveřejnění: Některé odkazy na této stránce mohou být zpeněženy Skimlinks a Amazon a Ebay’s Affiliate programy.

Asus Memo Pad HD 7 Recenze

Dokonce i v těchto dnech levné 7palcové tablety je cenovka sub-200 na břidlici Android obvykle velkým varovným signálem červené. Nebezpečí: mizerný tablet! To je případ 170 HP Slate 7, nemluvě o zabití keřů, které se objevují v Kmart, Toys R Us a další maloobchodníky s slevami. Takže jsme se přiblížili k 150 Asus Memo Pad HD 7 s nějakým strachem. Tato nízká cena je lákavá a Asus již prokázal, že může vytvořit dobrý tablet za moc peněz s dvěma Nexus 7S. Přesto je možné, že memoplánní podložka stojí za peníze? K našemu překvapení je odpověď ano.

Návrh a zobrazení

Na první pohled vypadá Memo Pad HD 7 hodně jako první generace Google Nexus 7. Je to téměř úplně stejná velikost, jen o unce zapalovač a zepředu jsou téměř identické. Memově podložka však nemá měkký dotyk a přepínač napájení a objemu sedí podél zadní křivky místo na okraji, takže je nejprve trochu trapně naleznou. Jsme rádi, že konektor pro sluchátka je nahoře, i když umístění zástrčky micro USB je zvláštní. (Mnoho doků Předpokládejme, že vaše zástrčka Micro USB je na dně.)

Plastový podvozek na podložce Memo se necítí levně; Je to dost pevné s trochou dávání na okrajích, pokud se záměrně stisknete. Ale toto je rozpočtový tablet.

Na rozdíl od zklamání HP Slate 7 je 7palcový, 1280 x 800 pixelů, je působivě světlý a barevný. Je to na stejné úrovni jako. nebo možná o něco lepší než. původní obrazovka Nexus 7. Jsme fanoušci živých barev a nástroj ASUS zahrnuje (nazývané Splendor), který umožňuje majitelům upravit teplotu barev pro různé scénáře. IPS LCD obrazovka znamená, že získáte široké sledovací úhly a žádné podivné zkreslení, pokud se na to díváte mimo střed, dokonce i během tmavých scén ve videích. Jedinou hlavní nevýhodou je, že obrazovka není dostatečně jasná na 100 procent k překonání účinků silného slunečního světla. Sbírá také otisky prstů snadněji, než bychom chtěli. Žádný z těchto problémů není obchodníci.

Kolem zpět se podložka memoru nadále odlišuje od prvního gen Nexus 7 s slotem pro kartu microSD a kamerou směřující dozadu. Malý zvukový panel na dně je širší a produkuje dobře zaoblený zvuk pro tablet. Je to také docela hlasité, dokonce i s nějakým hlukem na pozadí.

Android a aplikace

Nejrychlejší způsob, jak říct, že se nejedná o zařízení Nexus, je zapnout. Asus neomezeno společností Google, Asus na Skinning Android 4.2 želé fazole a významně mění uživatelské rozhraní. Vylepšení grafických prvků, jako je domov, zpět a nedávná tlačítka aplikací, jsou jen start. Asus posílil zásuvku oznámení s užitečnějšími rádiovými přepínači, než Google poskytuje plus přístup k jednomu dotyku k často potřebným nastavením, jako je Wi-Fi a Audio Wizard. Šipka navíc ve spodním pruhu odhaluje spoustu vyskakovacích aplikací, které se vznášejí nad běžnou obrazovkou: kalkulačka, hudební přehrávač, kalendář, kompas, prohlížeč a další. Stiskněte a podržte tlačítko Domů pro ještě více zkratky rychlého přístupu: Oblíbené aplikace, Nastavení, Google nyní, hlasový příkaz a několik dalších.

Funkce voliče ASUS se odvolávají na lidi, kteří rádi mentálně oddělují práci od hry. Z domovské obrazovky můžete přepnout na různé „režimy“. Předem nastavené režimy zahrnují práci, zábavu a výchozí Asus One, ale můžete si vytvořit vlastní, přejmenovat je a organizovat je tak, jak chcete. To je také užitečné pro lidi, kteří sdílejí tablet mezi členy rodiny. Každý může mít vlastní uspořádání domovské obrazovky.

Mix produktivity, zábavy, čtení a uměleckých aplikací vítá nováčky pro Android, aniž by je přinutil okamžitě navštívit obchod Google Play.

Cítíte se však o kůžích, tenhle alespoň ukazuje nějaké myšlenky a zvážení. Dělá to, co dobré kůži dělají nejlépe: Je to pomocí Androidu snadnější a efektivnější. Stejně jako u tabletů a telefonů Samsungu se může být pouhý počet funkcí cítit ohromující. Stejně jako Samsung, grafický design není nejlepší. UI podložky Memo Pad nevypadá jako hračka, ale design také nevypadá moc moderně. Je to, jako by Asus hledal retro nostalgický vzhled nějakého druhu, který přichází méně elegantní, než bylo zamýšleno.

Memodva podložka je také nabitá s předem načtenými aplikacemi a ASUS-specific Utilities. Víme, že někteří kupující se na to zabrzdí na obecném principu. Méně horliví puristé Android ocení, že aplikace jsou dobře zpracující a nejen Bloatware. Mix produktivity, zábavy, čtení a uměleckých aplikací vítá nováčky pro Android, aniž by je přinutil okamžitě navštívit obchod Google Play. Obzvláště se nám líbí praktické nástroje, jako je záloha aplikací, Locker App, rodičovský zámek, správce souborů a spořič Power.

Fotoaparát

Připraven na překvapení? 5-megapixelový fotoaparát směřující vzadu na podložce memo. Víme. Je těžké tomu uvěřit. Zejména vzhledem k kvalitě kvality na novém Nexus 7. Neočekávejte zázraky; Tato kamera je omezená stejně jako většina kamer tabletů.

Připraven na překvapení? 5-megapixelový fotoaparát směřující vzadu na memově podložce není hrozný.

Aplikace fotoaparátu hodně pomáhá a dává shutterbugs dostatek nastavení a funkcí (například HDR), aby se usnadnil slušný obrázek. Naším největším hrozbou je, jak pomalá může být závěrka.

Ze zvědavosti jsme vyskočili tablet na Standscan a pořídili jsme nějaké záběry knihy. Zjistili jsme, že výsledky dostatečně dobré pro zachycení textu, který chcete číst později (prostě ne přesný OCR). To plus aplikace předem naložené produktivitu činí tablet dobrou volbou pro studenty s rozpočtem.

1.Fotoaparát směřující 2 megapixel je také slušný a bere relativně bez hluku bez hluku. Je to v pořádku pro selfies a bude vám dobře sloužit během videochů.

Výkon a výdrž baterie

Jedním z velkých důvodů, proč Memo Pad HD 7 není příliš drahý, je čip uvnitř spuštění show. 1.Čtyřjádrový procesor 2GHz není nejrychlejší-na kvadrantu skóroval jen 3 820-a tablet má 1 GB RAM. Je to podobné vnitřnosti na prvním Gen Nexus 7, takže není překvapením, že skóre kvadrantu je jen o několik set bodů vyšší. Ve skutečném použití se to překládá do tabletu, který běží dobře, ale ne s konečnou úhledností a super rychlostí. Pravděpodobně si všimnete nějaké pomalé, pokud máte spoustu aplikací, nebo pokud hrajete velmi graficky intenzivní hru. Většina neformálních her vám nedá problém a většina aplikací je vyrobena tak, aby běžela na menším hardwaru než toto.

NFC. nepřekvapující, vzhledem k ceně.

Během testování trvala podložka Memo pravidelně až dva dny s využitím a mimo ni, která zahrnovala dlouhé herní a sledování videa. Přehrávání videa nepřetržitě po dobu asi 7 hodin se tablet snížil na 30 procent bez možností úspory energie. Se zapojeným spořičem energie by to mohlo trvat mnohem déle.

Závěr

Asus stále znovu a znovu dokazuje, že je možné vyrobit tablet, který je dostupný a stojí za to mít. Řádek Nexus 7 byl dostatečný důkaz, ale Memo Pad HD 7 to udělá o krok dále. Skvělý displej, nadprůměrný fotoaparát, promyšlené uživatelské rozhraní, dobře vypracované aplikace a slušný výkon jsou daleko za to, co očekáváme, že uvidíme jen 150. Toto je tablet nejlépe hodnoty pod 200, který jsme dosud viděli, a ve srovnání s několika dražšími tabletami je několik dražších tablet.

Pokud druhá generace Nexus 7 představuje velký skok vpřed z hlediska designu a specifikací, podložka memoku se cítí jako přírůstkové upgrade, kteří téměř milovali původní Nexus 7.

Maxima

  • Levné, ale ne levné
  • Lehký, pohodlný design
  • Živý, barevný displej
  • Dobře spravované aplikace a nástroje
  • Dobrá výdrž baterie

Minima

  • Obrazovka přitahuje otisky prstů
  • Uživatelské rozhraní ASUS může být ohromující
  • Může být během těžkého používání pomalý
  • Dalších 80 let můžete získat špičkový Nexus 7

Asus Memo Pad Smart 10 Recenze

Během roku 2012 se rozpočtové tablety najednou zlepšily. Za méně než 200 liber můžete nyní získat vážně schopný tablet, který dokáže udělat téměř vše, co může tablet 500 liber. Asus Memo Pad Smart je nejnovějším pokusem ASUS na dostupné 10.Karta 1 palce. Může to mít menší osobnost než pytel mouky, ale poskytuje slušné šíření funkcí za rozumnou cenu.

Asus Memo Pad Smart. design a funkce

Asus Memo Pad Smart zaujme pragmatický přístup k designu. Fancy Finish, které zapůsobí na vaše prsty, stojí hotovost, a proto tento tablet používá jednoduchý plast bez ozdůbky.

Přestože karoserie podložky podložky je naštěstí bez vrzání nebo sténání, která by mohla způsobit obavy z obecné kvality sestavení, zařízení se přesto necítí zvlášť na špičce. Je to sebevědomá oběť, která byla jasně zaměřena na to, aby se snížila nákladů na tablet, ale po palby iPadu se Asus necítí, jako by to bylo ve stejné lize jako zařízení Apple.

Položka Memo však není ani těžká, ani tuk. Ve skutečnosti na 580 g a 9.9 mm silné, jeho rozměry jsou podobné dražších tabletům. Kromě nedostatku vkusu není s karoserií nic špatného.

ASUS ME302C недооценённый планшет

Asus je známý výrobou produktů, které technici milují, a konektivita Asus Memo Pad Smart se neliší. Používá spíše port microUSB než proprietární a má také vyhrazený video mikrohdmi a také slot pro kartu microSD. Žádné nejsou prováděny s velkým rozruchem-neexistují žádné klapky a žádný pokus o skrytí těchto zásuvek-ale stále je to technické cvičení, které mnozí oceníte.

Odhodlání poskytovat funkce, které často chybí v levnějších tabletách, pokračuje stereofonními reproduktory. Dva mřížky reproduktorů jsou umístěny na zadní straně tabletu a produkují lepší rozptyl zvuku než mono tablety, když se drží v krajině-obvyklá orientace pro sledování filmu. Jediné vážné opomenutí je 3G, i když by to samozřejmě zvýšilo celkovou cenu tabletu a nepochybně ji zvedla z držáku „rozpočtu“.

To by to bylo efektivně hry pro Asus Memo Pad Smart’s šance na získání slušného publika. NFC také chybí, a přestože lze tvrdit.

Jako tablet s nízkým nákladem je předvídatelně přichází Asus Memo Pad Smart 10.

Toto je žoldnéřská tableta v mnoha ohledech. Jeho design je zcela vanilka, od robustního rámečku, nedostatek stylu vylepšení-nebo stylu plné zastávky-po generickou konstrukci. Pokud vám záleží na těchto druzích věcí, díváte se na nesprávný tablet. Praktičnost a flexibilita jsou klíčové hodnoty pro Asus Memo Pad Smart, ne nadýchané věci, jako je to, jak to vypadá nebo cítí. Svým způsobem je to vlastně docela obdivuhodné.

Asus Memo Pad Smart. Screen

I když můžeme jen o životě s utilitárním designem, specifikace obrazovky jsou méně snadné žaludek. Je to především proto, že na pouhých 1 280 x 800 pixelů se 10palcová obrazovka IPS podložky cítí spíše jako návrat k něčemu, co byste našli na tabletu 2011 nebo 2012.

To znamená, že IPS (přepínání v rovině) je skvělá technologie panelu, která se rychle stala standardní technologií obrazovky pro tablety poté, co byla použita v prvním iPadu. Nabízí skvělé sledovací úhly, které jsou v tabletu mnohem důležitější než, řekněme, notebook.

IPS obrazovka Memo Pad IPS poskytuje také tyto působivé úhly sledování, ale jinak není displej tak horký. Vypadá to trochu vyplavené a často vážně foukané na horní jas. Nyní, když jsme byli zkaženi tabletami s vysokou hustotou pixelů, jako je Google Nexus 10, se zde relativně s nízkým rozlišením zdá být trochu drsná a pixelová.

Разблокировка загрузчика. Asus memo pad 10 me302kl

Memově podložka používá stejné rozlišení jako menší 7palcový Google Nexus 7, avšak 10.1 palce je příliš daleko na to, aby se toto rozlišení v těchto dnech natáhlo.

Postrádá také oleofobní povlak, něco, co snižuje vzhled otisků prstů-nevyhnutelný vedlejší produkt technologie dotykové obrazovky. Po použití podložky Memo po dobu několika minut se tablet zakryje v mušených otiscích prstů, které jsou docela viditelné v silném světle. Oleofobní povrchová úprava je více nebo bez.

Asus Memo Pad Smart. rozhraní, výkon

Asus Memo Pad Smart běží na Android’s 4.1 želé Bean OS s menšími úpravami ASUS. Ty jsou však do značné míry založeny na přítomnosti dalších aplikací, spíše než dramatických změn v uživatelském rozhraní.

Asus však dodal několik vizuálních vylepšení. Ikony v navigačním panelu byly přepracovány a na standardu má Asus Memo Pad Smart na své hlavní obrazovce olověné widget Asus počasí a hodinové widget. Jedinou funkční změnou způsobu, jakým používáte tablet, je přepínač zámku navigační lišty přímo uprostřed navigačního panelu. To deaktivuje další tlačítka navigační lišty, takže je náhodou stisknete.

ASUS také vložil svou vlastní virtuální klávesnici. Je to barevnější než standardní a má mírně odlišné rozložení, které na obrazovku zabalí více klíčů, ale je to vítěz? Ne zvlášť-postrádá vstup gesta ve stylu Swype a jakékoli dokončení dynamického slova. Když je však tak snadné přepnout na jinou klávesnici a standardní Android je předinstalován, stěží na tom záleží.

Líbí se nám přístup ASUS k přizpůsobení systému Android v Memo Pad Smart. Lehká povaha vylepšení a použití rychlé verze Jelly Bean Android znamená, že tablet běží na spravedlivém starém lízání. Používá čtyřjádrový tegra T33 1.2GHz Chip, to samé nalezeno v Google Nexus 7. Je to pomalejší než čtyřjádrové procesory Krait, které se nacházejí v mnoha telefonech a tabletech z roku 2013, ale rozdíl bude znatelný pouze ve špičkových hrách.

Například, zatímco Real Racing 3 hraje dobře na Memo Pad Smart 10, snímková frekvence se zdála nižší než stejná hra běžící na iPad 4. navzdory zvýšenému rozlišení obrazovky iPadu iPad. To znamená, že i když jsme si stěžovali na omezené rozlišení obrazovky zde, právě to by mělo udržovat špičkové hry v běhu poměrně dobře. Vykreslování více pixelů vyžaduje více energie.

Jak testujeme tablety

Zkoušíme každý tablet, který kontrolujeme důkladně. Používáme průmyslové standardní testy k správnému porovnání funkcí a tablet používáme jako naše hlavní zařízení v průběhu kontrolního období. Vždy vám řekneme, co najdeme, a nikdy, nikdy nepřijímáme peníze na kontrolu produktu.

Asus Memo Pad Smart 10

Asus Memo Pad Smart 10 Cena v Indii začíná od 16 500 GBP. Podívejte se na Asus Memo Pad Smart 10 Podrobné specifikace a funkce.

Asus Memo Pad Smart 10 Rychlá specifikace

Specifikace
OS Android V4.1 (želé fazole)
Zadní kamera 5 MP s autofokusem
RAM 1 GB
baterie Li-Po baterie
Zobrazit 10.1 palce, 1280 x 800 pixelů

Podobné produkty

Asus Memo Pad Smart 10 Recenze

Na jednom extrému jsou Asus známé tím, že přicházejí s fantastickými a nezapomenutelnými břidlicemi, jako je Asus Transformer Pad Infinity, zatímco na druhém se nikdy nevyhýbají něčím skromnějším. jako je Asus Transformer Pad 300. Vrácení se k druhému předpokladu, nedávno.

Související zprávy

Předobjednávky OnePlus Pad se začínají od 10. dubna; Zkontrolujte podrobnosti

OnePlus je nastaven na zahájení prodeje podložky OnePlus v Indii. Značka oznámila, že tablet bude k dispozici pro předobjednávky v Indii od 10. dubna. Datum prodeje je stále pod zábalem.

Společnost Xiaomi Smart Band 8 spuštění 18. dubna lze nosit jako náhrdelník: Pad 6 Series Xiaomi 13 Ultra také potvrzeno

Xiaomi nedávno spustila produkty Smart Home a AIOT a smartphone Xiaomi 13 Pro v Indii nedávno. Nyní značka potvrdila zahájení akce, která se koná 18. dubna v Číně, kde to představí Xia…

Indické stanovení cen OnePlus Pad Uniklo: nastaveno na soutěž s tablety Xiaomi a Lenovo

asus, představuje, memově, me103k, rozpočtový

OnePlus, renomovaná technologická společnost oznámila svůj OnePlus Pad podél OnePlus 11 začátkem tohoto roku, ale zadržel svou cenu a detaily avialablity. Zdá se, že spuštění OnePlus Pad se blíží jako jeho.

Xiaomi 13 Ultra, Pad 6 Series, Smart Band 8 spuštěno v Číně: Číst dále vědět

Společnost Xiaomi dnes v Číně hostila velkou startovací akci, kde značka oznámila řadu nových produktů. Sestava zahrnuje vlajkovou loď Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi Pad 6 Series a Xiaomi Smart Band 8. …

LG zahajuje první flexibilní televizi OLED v Indii: Rozsah 21 televizorů oznámil

Přední značka spotřební elektroniky LG dnes oznámila svou řadu listů OLED Television v zemi v zemi. Od roku 2023 si připomínáme 10. výročí vysoce úspěšných OLED televizorů LG, otruby…

| Denial of responsibility | Contacts |RSS