Asus Rog Ryujin II 360 OLED AIO CPU Cooler (3y). Asus Ryujin II 360

Rog Ryujin II 360 AIO Liquid CPU Cooler w/ 3.5in Color Lcd

Vlajková loď Rog Ryujin II All-in-One Cooler přináší konečný tepelný výkon pro hráče, kteří hledají absolutně nejlepší. Se 7. generací asetek čerpadla, noctua průmyslovými ventilátory PPC radiátoru a zabudovaným ventilátorem pro oblast zásuvky CPU využívá jak vodu, tak vzduch, aby poskytovali neuvěřitelné chladicí schopnosti. A s panelem LCD, který zobrazuje systémové statistiky a přizpůsobitelnou grafiku, se Rog Ryujin II stává jádrem vašeho systému.

Rog Ryujin II 360 poskytuje optimální chladicí výkon v chladiči CPU 360 mm AIO. Se 7. generací asetek čerpadla, noctua průmyslovými ventilátory PPC radiátoru a zabudovaným ventilátorem pro oblast zásuvky CPU využívá jak vodu, tak vzduch, aby poskytovali neuvěřitelné chladicí schopnosti. Aura Sync RGB a 3.5 „Color LCD umožňuje neomezené přizpůsobení prostřednictvím Livedash.

 • 3.5 „Barevný LCD displej pro statistiky systému v reálném čase a personalizované animace prostřednictvím softwarových ovládacích prvků ASUS žívesash
 • Sedmý čerpadlo Gen Asetek poskytuje výjimečné chlazení a minimální šum s provozním rozsahem od 840 ot / min
 • Průmyslová třída Noctua IPPC-2000 PWM Radiator Fanouctor a Software Control prostřednictvím FANXPERT snižuje zbytečný hluk a přitom udržuje váš systém v pohodě
 • Patent čekající na vložené mikro ventilátor uvnitř krytu čerpadla, aby se maximalizoval výkon chlazení na VRM a M.2
 • Synchronizované RGB osvětlení Aura Sync Advoditelná je téměř nekonečné spektrum barev se schopností synchronizovat efekty napříč neustále se rozvíjejícím ekosystémem produktů synchronizovaných Aura Sync
 • Kryt hliníkového čerpadla a vyztužené, rukávové hadičky zajišťují vysokou trvanlivost
 • Rozsáhlá kompatibilita: Kompatibilní s mainstreamovými zásuvkami Intel i AMD. LGA1700, LGA1200, AM4, TR4/STRX4 a další

Funkce

Personalizace LCD

asus, ryujin, oled, cooler

3.5palcový LCD panel na Rog Ryujin II je největším LCD displejem na chladiči AIO v oboru a naplňuje vaši sestavu přizpůsobitelnými vizuálními prvky.

Panel LCD lze vyladit prostřednictvím zbrojnice, aby se zobrazovaly klíčové informace o systému, jako jsou teploty, napětí, rychlosti ventilátoru nebo frekvence. Obrázky a animaci lze nahrát, aby je ukázaly na panelu LCD, což poskytuje svůj vlastní osobní dotek.

Série Rog Ryujin II zahrnuje jednoroční předplatné pro extrémní software AIDA64, který poskytuje pokročilé sledování hardwaru a softwaru a nabízí exkluzivní obrazovky, které zobrazují výkon systému a komponenty.

K překonání tepelných výzev nejnovějších vícejádrových procesorů nabízí Rog Ryujin II průmyslovou třídu noctua IPPC-2000 PWM radiátor, které poskytují vysoký výkon a minimální šum.

Vestavěný ventilátor

Rog Ryujin II dobývá omezení tradičních kapalných chladičů tím, že poskytuje ventilátor 60 mm zabudovaný do krytu čerpadla, aby zajistil dostatek proudění vzduchu do oblasti zásuvky CPU. Tento ventilátor cirkuluje vzduch na CPU VRMS, m.2 slot a okolní komponenty ke snížení teplot pro větší výkon a stabilitu.

Řadič ventilátoru AIO

Řadič pro Rog Ryujin II obsahuje čtyři záhlaví ventilátoru PWM, které lze vyladit prostřednictvím Fanxpert 4. Nabízí také čtyři záhlaví Argb pro spojení s adresovatelnými proužky a komponenty pro rozsvícení vaší sestavení.

Rozsáhlá kompatibilita

Série Rog Ryujin II je kompatibilní s širokou škálou platforem Intel a AMD, což vám dává flexibilitu pro spárování s vaším výběrem procesoru. Je také vybaveno 38 cm hadic, aby se usnadnilo montáž a směrování.

Kompatibilita

 • Intel LGA 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1700, 2011, 2011-3, 2066
 • AMD: AM4, TR4 (montážní držák je spojen s balíčkem CPU TR4, nikoli v balíčku Ryujin II)

Specifikace

Make and Model

Číslo dílu

Typ

Materiály

Waterblock Rychlost

Statický tlak

Proud vzduchu

Fanoušek Velikost ventilátoru

Typ konektoru

Rychlost

Proud vzduchu

Statický tlak

Úrověn hluku

MTBF

Čerpadlo Roztok čerpadla

Rychlost

Zobrazit

Napájení

Spotřeba energie

Rozměry

Hmotnost

AIO kapalina CPU chladič s LCD displejem
Rog Ryujin II 360
Tekutý chlazený chladič CPU
Waterbblock: Radiátor desky měděné CPU: Hliníková hadička: Rukává gumová trubice
4 800 ot / min ± 10%
3.23 mmh2o
19.41 CFM
3x 120 mm noctua NF-F12 Industrialppc 2000 PWM fanoušci
4-pin PWM
450 ~ 2 000 ot / min ± 10%
71.6 CFM
3.94 MMH2O
29.7 DBA
N/a
7. gen asetek čerpadlo
840 ~ 2 800 ± 300 ot / min
3.5 „Plná barva LCD
12V DC, 2W @ 0.3a
N/a
Fan: 3x 120 x 120 x 25 mm Ventilátory: 394 x 121 x 27 mm Waterblock: 87.5 x 81 x 78.15 mm délka trubice: 380 mm
N/a

obsah balení

 • Asus Rog Ryujin II 360 AIO Liquid CPU Cooler w/ LCD displej
 • 3 x 120 mm ventilátory radiátoru
 • 1 x vstupní kabel Argb
 • 1 x Příslušenství šroubů a držáků
 • 1 X ROG FAN CONDERLER 3M Montážní páska
 • 1 x Rog nálepka
 • 1 x Průvodce rychlým startem

Asus Rog Ryujin II 360 OLED AIO CPU Cooler (3y)

K překonání tepelných výzev nejnovějších vícejádrových procesorů nabízí Rog Ryujin II průmyslovou třídu noctua IPPC-2000 PWM radiátor, které poskytují vysoký výkon a minimální šum. Voda s vodou. Přečtěte si více

Propagace Shopback: Získejte 10 off s minimálním výdajem 60get 17 off s minimálním výdajem 200 na přihlášku, jednoduše klikněte na poukázky v aplikaci Shopback Paylater. Platí podmínky.

️ 100% autenticky se zárukou ️trustováno nadšenci hodinek od roku 197 ️ Quick spolehlivá zákaznická podpora ️Buy nyní platí později s 0% úrokem ️ Bezrázné odesláníseiko budou odeslány pouze v Singapuru pouze v Singapuru

Neuvěřitelné pánové hodinky za cenu!Získání mých hodinek z H2 Hub byl skvělý zážitek. Využil jsem jejich online nabídku, takže hodinky byly ještě lepší hodnotou!

Služba H2 byla skvělá. Hladké, rychlé dodání a bezproblémové pro změnu délky náramku.

K překonání tepelných výzev nejnovějších vícejádrových procesorů nabízí Rog Ryujin II průmyslovou třídu noctua IPPC-2000 PWM radiátor, které poskytují vysoký výkon a minimální šum. ​

Fanoušek

Kompatibilita

H2Hub je jedním z největších maloobchodníků s hodinky na světě a každoročně slouží více než 1 milionu spokojených zákazníků. Jsme hrdým prodejcem více než 50 mezinárodních značek a naše hodinky jsou vždy také cenově dostupné.Pro všechny naše zákazníky jsou poskytovány mezinárodní doprava a také kupující služby bezplatných úroků.

98% zákazníků, kteří s námi nakupovali, jsou s našimi službami spokojeni, připojte se k nim!

Pro všechny návraty a výměny musí zákazníci e.mailem e.mailem náš zákaznický servis do 2 pracovních dnů od data přijetí a před zasláním zásilky vrácení zásilky. Pokud tak neučiníte, může to mít za následek odmítnutí žádosti. Zákazníci jsou povinni provádět svou due diligence během objednávky, doručení a přijímání produktů. Nejsme odpovědní ani povinni přijímat požadavky na výměnu a vrácení peněz z důvodu lidské chyby v podrobnostech o výpisech.

Uveďte prosím číslo objednávky a sledujte model pro usnadnění procesu čekání. Jsme více než ochotni dodržovat vaši žádost, pokud splní následující požadavky:

 • Produkt musí být vrácen v původním stavu a obalu, s cenovkou neporušenou a doklad o nákupu připojený.
 • Produkt nesmí být žádným způsobem změněn, s přidanými nebo odstraněnými odkazy.
 • Produkt nesmí být přizpůsoben ani námi ani externě.
 • Produkt nesmí být změněn, servis nebo opraven nikým jiným než H2 Hub.
 • Elektronické výrobky, jako jsou inteligentní hodinky, hodiny, vážicí stroje atd. nelze vrátit/vyměnit, pokud nejsou vadné.
 • Všechny mody Seiko nebo jakékoli jiné úpravy stávajících hodinek jsou prováděny na objednávku, a proto nejsou povoleny žádné výměny nebo návraty
 • Za návraty/výměny nebudou poskytnuty žádné peníze v hotovosti, pokud není položka vadná.
 • Pro výnosy/výměny nedefinálního zboží vám uhradíme s úvěry v obchodě rovnou ceně produktu, nižší náklady na přepravu.
 • Úvěry z obchodů nelze vyměnit za hotovost.

Dodávka do vzdálených oblastí

Pokud se nacházíte v odlehlé oblasti, jako je Brazílie, Rusko atd. Nebo pokud jsou poplatky za přepravu vysoké kvůli hmotnosti produktu, vyhrazujeme si právo zvýšit poplatky za přepravu, jak je účtováno Courier Services (až 50SGD). Pokud je to nutné. (Použitelné pro všechny země)

Vrácení výměn

Zákazníci si musí zakoupit položku z H2 Hub, který má stejnou nebo vyšší hodnotu než nežádoucí produkt, a vrátit nám předchozí nákup. Žádosti o návratnost nám musí být předloženy do 2 dnů od dodání položek. Všechny platné výměnné položky nám musí být zaslány do 7 pracovních dnů po potvrzení výměny z H2 Hub; po kterém bude výměna považována za neplatnou. Po obdržení vráceného produktu v uspokojivém stavu budou zákazníci vráceni s úvěrem obchodu, který lze použít pro váš další nákup. Zpracování bude trvat až 2 pracovní dny.

Vrácení a náhrady se budou vztahovat pouze na vadné položky. Vadné položky musí být upozorněny do 2 dnů od dodání položek.

Za opravy hodinek jsou zákazníci odpovědní za přepravní poplatky, poplatky za přepravu a jakékoli příslušné celní daně a povinnosti.

asus, ryujin, oled, cooler

Personalizace/Sapphire Crystal Upgrades

V případě, že jste si zakoupili naše personalizační služby nebo upgrady krystalů Sapphire, ale hodinky nelze personalizovat nebo nechat vylepšit krystal. Vrátíme vám plnou částku nákladů na služby, za které jste zaplatili. H2Hub má právo odmítnout vrácení peněz za hodinky, které nelze přizpůsobit nebo upgradovat.

Zrušení objednávek

Nebude se přísně nezbavit objednávek, pokud není schválen naším týmem. Jakákoli schválená zrušení z dobré vůle bude plně vrácena v kreditních úvěrech odpovídající hodnotě počáteční zadané objednávky. Za zrušení nebude poskytnuto žádné náhrady za hotovost.

Personalizace/Sapphire Crystal Upgrades

V případě, že jste si zakoupili naše personalizační služby nebo upgrady krystalů Sapphire, ale hodinky nelze personalizovat nebo nechat vylepšit krystal. Vrátíme vám plnou částku nákladů na služby, za které jste zaplatili. H2Hub má právo odmítnout vrácení peněz za hodinky, které nelze přizpůsobit nebo upgradovat.

Neúspěšné dodávky

Dodávky selhaly a vrátily se nám od přepravce, budou náklady na dopravu automaticky odečíst z celkové částky vrácení peněz. Objednávka, jakmile se k nám vrátí, bude považována za zrušeno a bude částečně vrácena, protože náklady na zásilku automaticky nese kupující v takové akci.

Abyste zajistili dobré přizpůsobení, než zašleme váš nový nákup, můžete požádat o úpravu náramku bez příplatek. Zjistěte, jak můžete měřit zápěstí zde.

Zásady vrácení peněz

Vrácení peněz bude provedeno pouze tehdy, pokud je důvod/problém považován za platný nebo pokud je to kvůli:

BLK 3011 Bedok North Avenue 4, #02-2000 Bedok Industrial Park E, Singapur 489977 Jste povinni uspořádat svůj vlastní kurýrní/přepravu za položky zpět na uvedenou zpáteční adresu

Asus Ryujin II 360

ASUS představuje chladiče CPU Ryujin II s nejpokročilejší technologií chlazení kapaliny Asetek

Extrémní schopnost přetaktování, tichá operace a ohromující estetika

ASETEK, tvůrce kapalinového chladiče All-in-One a globální vůdce v oblasti chlazení kapalinových chlazení pro herní počítače a nadšence pro kutily, oznámil, že Asus představil druhou generaci chladičů CPU Rog Ryujin All-in-One pro vysoce end staví, využívá vynikající tepelný a akustický výkon a spolehlivost spojená s nejpokročilejší technologií chlazení kapaliny Aseteka. Chladiče CPU RGB RGB RGB RYUJIN II 240/360 Kombinují extrémní přetaktování, tichou provoz a estetiku další generace, kterou diváci očekávají od Rog.

Nejnovější technologie technologie chlazení kapaliny ASETEK zahrnuje:

 • Maximální výkon spolu s kvalitou a spolehlivostí uznávanou odvětví.
 • Snížení teploty mimo omezení. Chladič nepřetržitě monitoruje teplotu kapaliny a automaticky zvyšuje rychlost čerpadla, aby vyčistil všechny teplotní exkurze, což zajišťuje hladký provoz systému pro pohlcující herní zážitek.
 • Bezpečnostní prvky k zajištění toho, aby teplota kapaliny zůstala v mezích pro normální bezpečný provoz.
 • Dokonce tišší provoz versus předchozí technologické generace.
 • Vylepšení systému, která vede ke zvýšení odolnosti pro propuštění a zvýšenou trvanlivost.

„Při vývoji příští generace našich prémiových chladičů Ryujin jsme se znovu podívali na Asetek a její nejpokročilejší technologii, která poskytuje extrémní výkon, tichou provoz a kvalitu a spolehlivost uznávanou odvětví,“ řekl Joe Hsieh, provozní ředitel společnosti Asus. „S Rog Ryujinem II 240/360, nejenže jsme chtěli maximalizovat výkon, chtěli jsme vylepšit estetiku při upgradu obrazovky na LCD panel a zachovat ovládací prvky FANXPERT.“

„Asus Rog pokračuje v přetváření světa herní technologie,“ řekl John Hamill, hlavní provozní ředitel společnosti Asetek. „Prémiové značky vyžadují prémiový výkon a bezkonkurenční kvalitu a spolehlivost. Jsme potěšeni začlenit naši nejnovější technologii chlazení tekutin do příští generace Rog Ryujin Coolers, což je ideální doplněk pro jakoukoli špičkovou stavbu.“

Chcete.li se dozvědět více o chlazení kapaliny Asetek, navštivte www.ASETEK.com. Můžete navštívit http: // rog.Asus.com.

O ASETEK ASETEK, tvůrce kapalinového chladiče All-in-One, je globálním lídrem pro řešení chlazení tekutin pro vysoce výkonné hry a nadšence a ekologicky známa datová centra. Společnost ASETEK byla založena v roce 2000 a má sídlo v Dánsku a má provoz v Číně, Tchaj.wanu a Spojených státech. ASETEK je uveden na burze Oslo (ASTK.OL).

Recenze Rog Ryujin II 360. výrazně lepší!

První Rog Ryujin zlomil novou půdu plácnutím OLED displeje na bloku čerpadla. Místo toho existuje LCD displej, ale je mnohem větší. Kromě této hlavní změny jsou zde a tam také mnoho vylepšení, díky nimž je Rog Ryujin II mnohem lepší chladič kapaliny AIO než jeho předchůdce.

Promyšlené a elegantní balení nezaměnitelného jazyka ROG Design Good LCD Display Quality výrazně snadnější správa kabelu nyní! Zahrnuto Aio Fan Controller vám umožní ovládat své další fanoušky PWM a ARGB příslušenství s zbrojnicí Crate vynikající výkon na tolerovatelné úrovni hluku Zlačníka Crate je pěkná a snadno použitelná integrace AIDA64 je úžasná je úžasná!

Asus to absolutně přibije ve svém druhém pokusu o prémiový chladič AIO Liquid Cooler, protože Rog Ryujin II 360 je jeden úžasný chladič kapaliny AIO!

Když nám Asus poslal původní Rog Ryujin 240, bylo to trochu ohromující. Výkon nebyl pro svou cenu velkolepý, přizpůsobitelnost OLED displeje byla omezená řadou způsobů, ale měla své výhody, jako VRM chladicí ventilátor, aby udržel váš toasty VRMS v pohodě a také měl opravdu fantastický design. Nyní se Rog Ryujin II vrací s větším LCD displejem a je založen na novější technologii Asetek Gen 7. Obdrželi jsme verzi 360 mm, takže zjevně výkon není přímo srovnatelný, ale máme jiných 360 mm AIO, abychom ji porovnali s. Podívejme se, jestli je tentokrát lepší chladič Rog Ryujin II 360.

Rozbalení

Balení Rog Ryujin II 360 je docela základní a připomíná nám jejich základní desky. Čistá přední strana s velmi podrobným zadním seznamem ze všech funkcí je typická pro obaly Asus.

Zde je vaše obvyklá zpráva „Vítejte v republice hráčů“…

A to je vnitřek krabice. Na rozdíl od většiny AIO, které mají své příslušenství v plastovém sáčku někde v krabici, Asus jasně věnoval určitou pozornost uspořádání obsahu.

Zabaleni do různých oddílů kolem samotného AIO jsou tři fanoušci, plná řada montážního hardwaru, aby se Rog Ryujin II 360 na jakýkoli nedávný procesor, dokonce i humongous amd Ryzen Threppers. Existují také samostatný řadič fanoušků AIO, který se brzy dostaneme do podrobností.

Vzhled

Blok čerpadla nyní vypadá naprosto úžasně, s mnohem větší obrazovkou, s pěknou směsí reflexního a matného povrchu na rámech. Asus zde použil stejný povrch jako na hrdinu Rog Maximus XIII, což z něj dělá perfektní zápas pro desku.

Strany čerpadla mají logo ROG nastavené ve vzoru diagonálního větracího otvoru. Slouží jako příjem pro fanouška pod ním, což je tentokrát docela dobře skryté. Na horní a dolní části dostáváme text republiky hráčů s diagonálně. S největší pravděpodobností uvidíte jen velmi málo těchto stran, když budete mít ve vašem systému nainstalovanou Rog Ryujin II 360, ale stále je hezké vědět, že ASUS věnoval tuto velkou pozornost detailům zde.

Radiátor je docela standardní, se všemi potřebnými otvory pro vás namontujte tři 120mm fanoušci. Strana radiátoru se do něj vyznačuje text ROG, i když bych zde pravděpodobně místo toho upřednostňoval znak Rog Eye.

A tady máme fanoušky noctua NF-F12 Industrialppc-2000 PWM. Jsou to stejní fanoušci, kteří Asus spojili také s prvním rogem Ryujinem a vypadají docela dobře s plně černou estetikou. Škoda, že Asus nemohl přimět Noctua, aby z nich učinili černí fanoušky NF-A12x25. Na fanoušcích zde není žádný RGB, přičemž jedinou barvou jsou kabely, které jsou v modré, zelené, žluté a černé.

Místo napěchování všech ovladačů do jednotky čerpadla, Ryujin II 360 přichází se samostatným řadičem ventilátoru AIO, který má obě spojení jak pro ventilátory, tak pro ArgB. Z nějakého důvodu to také vypadá jako balíček karet. Je dokončen v matné černé barvě, s lesklými chromovanými rohy, které přidávají nádech kontrastu. Myslím, že to pravděpodobně skrýváte za základní deskou, ale jako obvykle je pozornost republiky hráčů k detailům jen neposkvrněná.

Neexistuje žádný RGB, o kterém by mluvil o Rog Ryujin II 360, přičemž to bylo téměř celo-černé nastavení kromě 3.5 ″ LCD na bloku čerpadla. Můžete si také všimnout, že kabely vycházející z čerpadla se nyní výrazně spravují, pouze s dvěma kabely: jeden na základní desku a jeden do řadiče AIO ventilátoru. Není mnoho orientací, které můžete nainstalovat Rog Ryujin II 360, aniž byste zkazili vzhled, ale blok čerpadla Ryujin II 360 je o něco menší než jeho předchůdce, což by mu mělo umožnit zapadnout na více základních desek, ještě pevnější itx ty.

LCD je významný upgrade z malého 1.77 ″ OLED panel na prvním generálu Rog Ryujin. Má dvojnásobnou velikost a vypadá to naprosto úžasně. Při zobrazování statického obrazu nebo opakování animace se nemusíte starat o spálení, protože LCD jsou mnohem odolnější. Také bych rád viděl několik přízvuků Argb po stranách, ale myslím, že Asus chtěl udržet soustředění na obrazovku zde.

Specifikace

Rog Ryujin II 360

Kompatibilita soketu CPU Intel LGA1156 ~ LGA1151 / LGA 2011 ~ LGA2066 AM2 ~ AM4 / FM1 ~ FM2 / TR4 ~ STRX4 (s montážním držákem součástí CPU)
Rozměry radiátoru 394 x 121 x 27 mm
Ventilátor Velikost 120 x 120 x 25 mm
Množství 3
Rychlost 450 ~ 2000 RPM
Proud vzduchu 71.6cfm (max)
Tlak vzduchu 3.94MMH2O (max)
Mttf 150 000 hodin
Hluk 29.7dba (max)
Čerpadlo Velikost 78.15 x 87.5 x 81 mm
Typ 7. gen asetek čerpadlo
Vestavěný ventilátor 60mm ventilátor, 4800 ot / min.23 mmh2o, 19.41cfm
Zobrazit 3.5 ″ LCD, 320 x 240
Rychlost 800 ~ 2800 ot / min
Mttf N/a
Hluk Vložený ventilátor: 31DBA čerpadlo: N/A
Zahrnuto příslušenství Řadič fanoušků AIO, samolepky, m.2 oboustranná páska, rozdělení ventilátoru, prodloužení argb, uživatelská příručka, spousta montážních šroubů
Záruka 6 let

Testovací systém

procesor Intel Core i5-11600K, 4.9GHz All-Core @ 1.43v
Chladič CPU Rog Ryujin II 360
Základní deska Gigabyte Aorus Z490 Master
GPU NVIDIA GeForce RTX 3060 TI Edition
Paměť 2 x 8GB Klevv Bolt XR DDR4-3600 CL18
Úložný prostor Plextor M9pey 512GB
Zdroj napájení Chladič Master V850
Pouzdro Masterframe 700

Metodika testování

Naše Intel Core i5-11600K bude taktováno ve 4.9GHz, s VCORE 1.43V nastaveno v BIOS. Tepelná pasta bude výrobcem Mastergel, sponzorovaná společností Cooler Master. Pro testování výkonu chladičů CPU provozujeme Realbench s nastavením „až 8 GB RAM“ po dobu 30 minut. To má za následek průměrování výkonu 227 W. Fanoušky (a čerpadla, pokud jsou k dispozici) budou probíhat maximální rychlostí, aby měřila maximální výkon. Okolní teploty jsou stanoveny na 25 ° C, v klimatizované místnosti. Teplota měřená pomocí HWINFO bude zaznamenána. Hladiny hluku jsou zaznamenány přibližně 30 cm od testovacího systému.

asus, ryujin, oled, cooler

Instalace

Protože Rog Ryujin II 360 je design založený na platformě Asetek Gen 7, montáž je podobná mnoha jiným chladicím tam venku. Pro Intel získáte flexibilní plastovou zadní desku s kovovými montážními body, které se připojují k standoffům vpředu. Pokud jste uživatelem AMD, musíte nejprve vypnout montážní držák na samotném bloku čerpadla na AMD, a také použít kovovou backplate, která je součástí vaší základní desky, aby se zašroubovalo odložení.

Chcete.li namontovat blok čerpadla na standoffs, musíte nejprve odstranit horní kryt bloku, abyste odhalili montážní body. Na rozdíl od předchozích generací jsou všechny kabely spojeny s krytem, ​​takže se nemusíte starat o to, že se kabely dostanou do cesty za šroubování. Další zlepšení kvality života, které Asus pečil do Rog Ryujin II 360, je pevnější magnetický držák. Asus vytvořil dolní polovinu bloku pouze pro chlazení, přičemž vložený ventilátor a čerpadlo získaly jejich sílu skrz tyto podložky. Horní polovina je tam, kde se nachází spojení, a také dostanete obvody LCD tam nahoře.

Díky tomuto designu se musí Asus ujistit, že horní polovina je bezpečně připojena tak, aby vaše čerpadlo a vložený ventilátor získal správné připojení. Magnety jsou extrémně silné a mají tyto dlouhé odstoupení, které jdou přímo do jejich zásuvek na spodní polovině.

Standoffs zašroubuje do zadní desky na jednom konci a pak nasadíte chladič a utáhnete šrouby dolů. Instalace je velmi jednoduchá a nemám zde žádné stížnosti. Asus dokonce předběžně aplikoval tepelnou pastu na chladič, takže počáteční instalační proces ještě usnadňuje.

Předem aplikovaná tepelná pasta je více než dostatečná k pokrytí našeho 11. genu Intel Core i5-11600K, a věřím, že by to mělo stačit, i když máte větší procesor Hedt. Threadrippers AMD může potřebovat nějakou extra tepelnou pastu, ale možná jen trochu kousek. Nyní pojďme přejít na řadič fanoušků AIO.

Kupodivu, ovladač AIO ventilátoru ve skutečnosti přichází s připojením ArgB, když celý systém nemá žádný argb. Myslím, že Asus chtěl být připraven poskytnout další záhlaví Argb pro případ, že chcete nahradit fanoušky argb, po linii. Další zvláštností je způsob, jakým máte na jedné straně tři konektory ventilátoru a tři konektory ArgB na druhé straně. Myslím, že čtyři na každé straně by byly lepší? Ale možná tři na každé straně způsobují jednodušší správu kabelů.

Na spodní straně dostanete port SATA, port microUSB, který se připojuje k bloku čerpadla AIO a vstupním portem Argb. Celkově to usnadnilo to, že Rog Ryujin II 360 je spravován, protože nemusíte řešit tolik kabelů směřujících do samotného bloku čerpadla. Vše, co máte, je jedna záhlaví USB, která se připojuje k základní desce z bloku čerpadla, a další kabel microUSB, který se připojuje k tomuto řadiči AIO ventilátoru. Velmi úhledné uspořádání a já si opravdu vážím, že se ASUS podařilo přijít s tímto řešením.

Jedna věc, kterou doufám, že se Asus zlepšuje s řadičem fanoušků AIO, je přidat dovnitř magnety pro snadnější montáž. V současné době ASUS očekává, že budete používat přiloženou oboustrannou pásku k připojení ovladače, což je slušné, ale také to znamená, že budete muset před instalací Rog Ryujin II 360 ve vašem systému opravdu naplánovat dopředu.

Výkon

Rog Ryujin II 360 spojuje naše MSI MPG Coreliquid K360, což není tak překvapivé vzhledem k tomu, že oba jsou založeny na návrzích Asetek Gen 7. V našem 30minutovém stresovém testu Realbench udržuje náš CPU pod 82 ° C, což je vynikající. Předem aplikovaná tepelná pasta na Rog Ryujin II 360 je také velmi dobrá a odpovídá teplotám, které jsme dostali s naší aplikací výrobce Mastergel. Kromě toho je to také nejlépe výkonný chladič v tomto zásobníku, což je ještě zajímavější, jakmile uvidíte další graf.

Při 100% rychlosti ventilátoru je Rog Ryujin II 360 slyšitelný, ale nižší rozteč hluku je více snesitelnější. Ale ve srovnání s podobně provádějícím MSI MPG Coreliquid K360 je Rog Ryujin II 360 výrazně tišší. Zdá se, že jejich partnerství s Noctua se opravdu vyplatí, přičemž fanoušci přinášejí vynikající výkon a stále jsou poměrně ticho.

Vzhledem k tomu, že Rog Ryujin II 360 má vložený ventilátor na bloku čerpadla pro chlazení VRM, testovali jsme to také na 100%. Jako obvykle pro malé fanoušky, jsou docela hlasité a vyšší hřiště je také docela otravné. Dobrou zprávou však je, že udržování ventilátoru pod 70% ve skutečnosti nepřispívá k hluku a křivka automatického ventilátoru pro vestavěný ventilátor obvykle udržuje pod 70%. Takže jo, je to všechno dobré.

Většina prémiových základních desek, které byste spárovali Rog Ryujin II 360, s největší pravděpodobností nepotřebuje další proudění vzduchu nad VRMS. Náš Master Aorus Z490 se neliší, ale to neznamená, že z toho nemá prospěch. Teploty VRM klesly o dobrou 6 ° C tím, že nechal ventilátor v neslyšitelném automatickém nastavení a až do neuvěřitelných 10 ° C, když nastavíme ventilátor na jeho maximální rychlost. Nedoporučoval bych to však udržet na maximálním otáčkách, protože to v tomto nastavení zní docela nepříjemně.

Uživatelská zkušenost

Zobrazit přizpůsobení

Věřím, že největším zlepšením celkové uživatelské zkušenosti pocházející z původního Ryujinu je to, že již nepotřebujete tři samostatné software pro správu všech nastavení na Rog Ryujin II 360. Nyní s Rog Ryujin II 360, vše, co potřebujete. Asus jasně hodně pracoval na své softwarové podpoře, přičemž Rog Ryujin II 360 je nyní mnohem méně vybíravý, pokud jde o GIF, které můžete použít na panelu. Pokud chcete, můžete dokonce vytvořit prezentace až pěti animací/obrázků!

Existují i ​​další možnosti přizpůsobení, včetně toho, co se má ukázat na zobrazení Rog Ryujin II 360, když je váš systém vypnutý. Ve výchozím nastavení to ukáže… no, výchozí animace, ale můžete ji také změnit na vlastní vlastní obrázek nebo gif animaci. Nemůžete to však nastavit tak, abyste ukázali čas, který je docela zvláštní.

Existuje také oficiální podpora AIDA64, která je plně přizpůsobitelná, pokud jste na to. Asus byl natolik laskavý, aby hodil do bezplatné kopie AIDA64 Extreme a přichází se čtyřmi přednastavenými rozvrženími.

Samozřejmě, pokud máte plné přizpůsobení, tyto čtyři předvolby to rozhodně nebudou snížit. Možnosti úplného přizpůsobení vám jsou k dispozici, pokud chcete také, a je hezké vidět, že ASUS pracoval s AIDA64, aby umožnil rozsáhlou přizpůsobitelnost pro vaše monitorovací potřeby.

Ale nejsem nijak zvlášť velkým fanouškem a dávám přednost monitorovacím možnostem v Brate Armory Crate, která je již velmi podrobná, se schopností ukázat až čtyři statistiky na stránku a máte také možnost zde vytvořit pět snímků zde. Doufám, že bude přidána schopnost změnit pozadí na váš preferovaný obrázek nebo animaci. Právě teď vám Asus dává pouze tmavé nebo světelné téma. Alternativně si můžete také vybrat barvu pro písmo a pozadí, ale to je o tom. Myslím, že proto byste měli používat AIDA64.

Mnohem méně užitečnou možností je vlastní režim banneru. To je právě teď poměrně omezené, s pouze třemi různými tapetami, z nichž si vyberete pouze jeden výběr velikosti písma a písma. Pokud používáte pouze krátké zprávy, vypadají velmi trapně. Rozhodně se těším na to, že se na to Asus rozšíří.

Ovládání ventilátoru

Nyní má Rog Ryujin II 360 tři věci, které můžete ovládat rychlost: ventilátory radiátoru, vložený ventilátor v bloku čerpadla a samotné čerpadlo. Existují čtyři předvolby a můžete si také vytvořit vlastní s inteligentním režimem, který vám umožní vytvořit tříkrokovou křivku PWM, tak pevný RPM režim, který jsem použil pro testy, protože jsem potřeboval ventilátor a čerpadlo, aby byl v plná rychlost.

Celkově se mi opravdu líbí softwarový zážitek v Armory Crate, pokud jde o přizpůsobení Rog Ryujin II 360, a opravdu si myslím, že si Asus zaslouží dobré množství cookies pro jejich úsilí o integraci všeho do jednoho softwaru, který funguje správně.

Závěr

Rog Ryujin II 360 není levný. Při RM1399. Je to jeden z dražších chladičů kapaliny AIO. Ale není to tak drahé, když vezmete v úvahu sdružené fanoušky Noctua, kteří stojí více než RM150. A jsou tu tři! Pak máte skvělý výkon, krásný LCD displej a vynikající integraci softwaru, včetně podpory AIDA64, a začíná to vypadat docela dobře. Často mě nevidíte chválit návrh hodnoty na produkty ROG, ale jo, dostanete hodně s Rog Ryujinem II 360.

Nemluvě o tom, že Asus ve skutečnosti spojil řadič fanoušků AIO, který má ovládací prvky ARGB, i když Rog Ryujin II 360 ve skutečnosti nemá žádné argb akcenty. Pokud to není hodnota, nevím, co to je. Už se nemusíte starat o to, že budete muset používat jiný software ke správě příslušenství ARGB, i když nevlastníte základní desku ROG, protože se o to postará řadič fanoušků AIO.

Mým hlavním zájmem o takový prémiový chladič je, zda Rog Ryujin II 360 bude podporovat nadcházející zásuvky AMD AM5 a Intel LGA1700, protože bych to chtěl použít pro více než jen jednu generaci CPUS. Myslím, že Asus by vám mohl snadno odeslat soupravu ASETEK Retention Kit, který vám umožní použít Rog Ryujin II 360 na novějších zásuvkách, nebo pravděpodobně jeden můžete získat jinde, protože návrhy založené brzy změní svůj montážní systém. Určitě doufám, že ASUS má v plánu je podpořit Rog Ryujin II 360, protože se objevily zvěsti o zásuvkách nové generace pomocí různých bodů pro montáž chladiče.

Děkujeme Asusovi Malajsii za to, že nám poslala Rog Ryujin II 360 za kontrolu. Můžete si prohlédnout Rog Ryujin II 360 na ShopEe prostřednictvím tohoto přidruženého odkazu na podporu toho, co tady děláme na Pokde.síť.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS