Asus Rog Strix B450-F Gaming Review. Asus Rog Strix B450

Asus Rog Strix B450-F Gaming Review

Dokud si pamatuji, měl jsem lásku ke všem věcem Tech, částečně pobídnutím láskou k hraní. Začal jsem pracovat na počítačích vlastněných nejbližšími členy rodiny a příbuznými, když mi bylo asi 10 let. Vždy jsem se snažil co nejvíce učit se o čemkoli PC, což dnes vedlo k dobře zaoblenému pochopení všech věcí. Ve své roli v PCMag si velmi užívám příležitost sdílet to, co vím.

Sečteno a podtrženo

Vyvarujeme se používání obou jeho m.2 sloty, ale ASUS ASUS ROG ROG B450-F Gaming je jinak solidní základní deska AMD AM4 pro stavění středního Ryzen PC.

Editoři PCMag vybírají a kontrolují produkty nezávisle. Pokud si koupíte přidružené odkazy, můžeme vydělat provize, které pomáhají podporovat naše testování.

Klady

  • Stabilní výkon s podporou storemi.
  • Vylepšené rozložení ve srovnání s hrami ROG Strix B350-F.
  • Špičkový zvuk za cenu.

Nevýhody

Základní deska Asus Rog Strix B350-F Gaming (otevírá se v novém okně) byla pro svůj den slušnou deskou, ale měla prostor pro zlepšení. Asus se pokusil rekonstruovat tuto místnost s herní deskou ROG Strix B450-F, která přináší několik vylepšení funkcí včetně podpory pro technologii zrychlení softwaru Storemi Storemi, která inteligentně přesouvá data pevného disku do SSD a do vylepšeného rozvržení a do vylepšeného rozvržení a do vylepšeného rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšeného rozvržení a do vylepšené rozvržení a do vylepšeného rozvržení. Na 129.99, je to solidní, ne.li dokonalý, uchazeč na středním trhu pro desky AMD AM4.

Design a skladování

Kromě výhod, které jsou vlastní čipové sadě B450, má základní deska ROG Strix B450-F pro hraní podstatně vylepšené rozvržení ve srovnání s jeho předchůdcem. Ve starší desce umístil Asus jeden ze slotů PCI Express X1 přímo pod primární slot PCIE X16, což jej způsobilo, že je pro kohokoli pomocí grafické karty efektivně k ničemu k ničemu. Společnost nebyla schopna umístit slot PCIE X1 nad slot pro grafickou kartu B350-F, protože tento prostor byl vyplněn dlouhým m.2 klíč M 22110 slot. Asus také oddělil SATA 3.0 Ports na hraní ROG Strix B350-F Gaming, což má za následek o něco méně organizovaně vyhlížející hotovou konstrukci.

Best Gaming Motherboard For Ryzen Processors!! Asus B450-F ROG STRIX Unboxing And Review!!

Od roku 1982 PCMag testoval a ohodnotil tisíce produktů, aby vám pomohl přijímat lepší rozhodnutí o nákupu. Podívejte se, jak testujeme. (Otevře se v novém okně)

Hraní ROG Strix B450-F se zlepšuje na všech těchto frontách přemístěním m.2 Key-M 22110 Slot pod ohniskem čipové sady B450. Druhý m.2 slot Key-M je zahrnut na této desce nad primárním slotem PCIE x16, ale protože je to běžnější velikost 2280, nenaplňuje celý prostor a Asus byl schopen přesunout jeden ze slotů PCIE X1 nad primárním x16 Slot také, kde to nebude blokováno většinou grafických karet. Asus také přeuspořádal SATA 3.0 portů, takže všech šest je umístěno dohromady tak, jak by měly být.

MSI MEG Z390 ACE

MSI X470 Gaming M7 AC

I když je užitečné, že Asus přidal druhý m.2 slot na tuto desku budete chtít vzít na vědomí, jak to nakonfigurovalo tyto sloty. Delší m.2 klíč-m 22110 slot je snadnější přístup a měl by být přirozeně primární m.2 slot z těchto důvodů, ale možná se budete chtít vyhnout použití tohoto slotu jako první volby, pokud máte grafickou kartu. Asus nakonfiguroval tento slot pro použití PCI Express 3.0 jízdních pruhů z CPU, které účinně zamknou primární slot PCIe x16 na elektrickou PCI Express 3.Připojení 0 x8 Kdykoli m.2 úložné zařízení je umístěno v m.2 klíč M 22110 slot.

Většina uživatelů si to nebude vadit nebo dokonce si všimnout, ale konfigurovat m.2 slot tímto způsobem by mohl omezovat výkon špičkových grafických karet. (A mnoho uživatelů pravděpodobně přehlíží tyto informace, které jsou zařazeny na poznámku pod čarou na stránce specifikace desky.) Raději bych viděl slot typu 22110 nakonfigurovaný odlišně pro použití rozhraní SATA nebo PCI Express 2.0 jízdních pruhů z čipové sady B450, jako je m.2 klíč M 2280 slot.

Aby se zlepšila estetika základní desky ROG Strix B450-F, přidal Asus logo Shroud a RGB LED Republic of Gamers kolem zadních I/O přístavů a ​​zbytek desky se občerstvil vzhled. V opačném případě nebyly žádné významné změny provedené ve vzhledu nebo konfiguraci úložiště desky. Hraní ROG Strix B450-F si zachovává stejný osmifázový design energie, který byl použit na jeho předchůdce.

Podpora slotů

Hraní B450-F má tři sloty PCIe X16 a tři sloty PCIe X1. Nejvyšší místo je napájeno daty z řadiče PCI Express CPU, který obvykle použije PCI Express 3.0 x16 Konfigurace. Opět použijte pouze m.2 Key-M 22110 slot Pokud musíte, jinak váš GPU ztratí polovinu své šířky pásma, jak je uvedeno výše.

Druhý slot PCIe X16 je také krmen prostřednictvím CPU a je schopen maximálního PCI Express 3.0 x8 připojení. Pokud m.Slot 2 Key-M 22110 se používá, uhodli jste to-to bude dále redukováno na PCI Express 3.0 x4 připojení, které pravděpodobně do určité míry bude mít výkon.

Poslední slot PCIE X16, stejně jako všechny tři sloty PCIe X1, získají svá data přes čipovou sadu B450. Slot PCIE X16 sdílí své datové připojení se dvěma sloty PCIE x1 a pokud je použito. Pokud máte v úmyslu vyplnit většinu těchto slotů, nezapomeňte zkontrolovat stránku specifikace nebo manuálu, abyste se ujistili, že nakonfigurujete hardware optimálně.

Zvukový subsystém

Zvukový subsystém ROG Strix B450-F Gaming je v podstatě nezměněn od desky B350-F. Zvukové obvody se skládají z DAC Realtek ALC1220 s SNR 120 dB a hrstkou špičkových zvukových kondenzátorů Nichicon. DAC je pokryt štít EMI a zvukové komponenty jsou segmentovány ze zbytku desky, aby se snížila EMI. Dvojice op-amps pomáhá posílit odchozí signál a zlepšit výkon zvuku na sluchátkách a malých reproduktorech.

Základní deska také přichází se softwarem Sonic Studio III ASUS, který má několik dalších funkcí pro zvukové dozvuky, které postrádá vlastní zvukový ovladač Windows.

Připojení a zadní I/O

Na zadní straně I/O panelu ROG Strix B450-F Gaming najdete spoustu portů USB, včetně sedmi portů typu A a portu typu-C. Je poněkud zvláštní, že se Asus rozhodl použít starší USB 3.1 Gen 1 Funkce na portu osamělého typu C. Existují také tři porty typu A, které také používají USB 3.1 gen 1 a také dva USB 3.1 gen 2 a dva USB 2.0 portů.

asus, strix, b450-f, gaming

Zadní I/O panel má také standardní hrstku 3.5mm zvukové konektory, optický port SPDIF a port RJ-45 Ethernet. Existují také HDMI 2.0 a konektory DisplayPort pro procesory vybavené integrovanou grafikou.

O funkcích sítě na této základní desce není moc co říci. Jack RJ-45 je připojen k síťové kartě Intel I211-AT, která podporuje Gigabit Ethernet. Neexistují žádné m.2 porty Key-E, takže pokud chcete přidat adaptér Wi-Fi, budete muset najít adaptér PCIE X1 nebo USB.

BIOS a software

Po vstupu do BIOS vás přivítá nabídka režimu EZ, která poskytuje základní informace o specifikaci a provozní podmínky systému. Tato nabídka je dostatečná pro úpravu pořadí vaší spouštění a spuštění systému a můžete provést automatizované přetaktování pomocí průvodce EZ Tuning Wizard. Pokud jste zkušenější s přetaktováním nebo se chcete učit, je v nabídce Advanced Mode Sofisticated AI Tweaker Menu, která vám umožní přístup ke všem ovládacím prvkům, které potřebujete k posunutí procesoru na jeho limity. To je také místo, kde můžete upravit nastavení RAM, aby se dosáhlo maximálního výkonu.

Kromě softwaru Sonic Studio III zahrnuje ASUS software Aura Sync RGB, který může upravit barvu vestavěných světel RGB desky a jakákoli další světla připojená k jeho dvěma záhlavím Aura RGB pásů.

Nejužitečnější nástroj zahrnutý v desce je ASUS’s GameFirst IV, který vám umožňuje vytáhnout data z více síťových připojení současně. Užitečnost této aplikace bude omezena jinými síťovými faktory, ale ve správném scénáři může pomoci zlepšit výkon při hraní nebo stahování velkých souborů.

Evoluční, ne revoluční

Vyhodnocení hodnoty základní desky ROG Strix B450-F Gaming je trochu obtížné, vzhledem k tomu, že čipová sada AMD B350 a mnoho takových desek tam stále používají, mohou také sloužit CPU AMD AMD AMD. Nakonec má sloužit jako náhrada za odcházející Strix B350-F, ale starší model zůstává silný. Rada je nepopiratelně stejně konkurenceschopná jako jeho předchůdce, ale není to zejména atraktivněji. Má aktualizovanou sadu funkcí, vylepšené rozložení a další m.2 slot Key-M, ale ne každý využije těchto dalších funkcí a m.2 KEY-M 22110 Slot se nejlépe vyhýbá. Pokud nemáte v úmyslu použít Storemi, je lákavé ušetřit trochu peněz a místo toho vyzvednout starší základní desku.

Přesto však hraje hraní B450-F bez problémů a je to solidní platforma pro budování dostupné věže. Pro sestavení AMD Ryzen AM4, je to solidní občan za peníze za předpokladu.

Kde připojíte čerpadlo AIO na základní desce?

Udělal jsi to. Nakonec jste se dostali dovnitř a koupili jste kapalný chladič. pokud pro nic jiného než zavřete ten nepříjemný přítel, který vás neustále obtěžuje, abyste se ochladili tekutinou.

A teď, když je to konečně tady a.

Jak přesně to máte používat bez smažení CPU?

NZXT Kraken x63 280mm AIO RGB CPU Liquid Cooler-Image-Credit: Nzxt

Pojďme si z cesty opravdu rychle dostat několik krátkých otázek, takže jsme na stejné stránce, než se ponoříme do hlavního tématu tohoto článku: Jak správně propojit svůj AIO!

Co znamená AIO?

AIO znamená „vše v jednom“ a v chlazení PC popisuje kapalný chladič, který je připraven k použití bez potřeby vlastní hadičky nebo nastavení tekutiny. Je to plug-and-play a lze jej nainstalovat snadněji než vlastní chlazení kapaliny.

Co je to čerpadlo AIO?

Na většině chladičů kapaliny AIO je čerpadlo součástí, kterou umístíte přímo na vrchol CPU.

Čerpadlo je zodpovědné za pohyb kapaliny přes chladič a hadičku.

Pokud jde o nastavení chlazení kapaliny, čerpadlo je srdcem systému. To platí zejména pro systém s uzavřenou smyčkou.

Распаковка ASUS ROG STRIX B550-F GAMING Wi-Fi. Сравнение с B450-f Gaming

Pokud je vaše čerpadlo na fritzu, váš chladicí výkon bude výrazně klesnout, do té míry, že by chladič vzduchu v krabici, který získáte s CPU.

Musíte tedy zajistit, aby vaše čerpadlo bylo správně namontováno, tepelné a všechny, dobře fungovalo a že nevydává žádné divné zvuky.

Kde připojit čerpadlo AIO

Snažit se přijít na to, kde připojit vaše čerpadlo AIO, může být matoucí, protože na základní desce je tolik záhlaví pro fanoušky.

Ale v těchto dnech to bylo o něco jednodušší.

Zde je, které kabely jsou obvykle připojeny k celému AIO:

  • 3-pinový konektor
  • 4-pinový rozprašovací konektor
  • SATA konektor
  • (USB konektor)

Najdete tyto druhy schémat ve své příručce AIO. nzxt

K čemu jsou tedy všechny tyto kabely a kde by se měly zapojit?

Konektor 3-pin: 3-pinový konektor by měl být zapojen do hlavičky CPU_FAN vaší základní desky. Řídí rychlosti čerpadla a ventilátoru na celém vaší AIO. Zajišťuje také, že základní deska při zavádění neukazuje chybu ventilátoru CPU.

Konektory 4-pinových splitter: mají být připojeny a napájí všechny vaše ventilátory radiátoru a zvyšují je nahoru nebo dolů v závislosti na tom, jakou teplotu CPU uvádí základní desku prostřednictvím záhlaví CPU_FAN.

SATA-Connector: SATA-Connector by měl být zapojen do volného kabelu SATA podle vašeho výběru a bude napájet motor čerpadla vašeho AIO a jakýkoli RGB, LED-Display nebo Tach Features, které byste mohli mít.

USB-Connector: USB-Connector by měl být zapojen do bezplatného USB 2.0 záhlaví na základní desce a má ovládat vaše AIO a všechny funkce RGB prostřednictvím fanoušků softwaru.

Umístění záhlaví fanoušků na základní desce Asus Maximus Hero

Na trhu je spousta různých AIO. Zde je to, co Corsair’s H150i Manual říká o připojení vašeho AIO:

Protože celá AIO je zapojena do záhlaví CPU_FAN, to také znamená, že jak ventilátory čerpadla, tak i ventilátory chladiče jsou ovládány teplotou.

Čerpadlo však bude méně náchylné k opotřebení, pokud běží statickou rychlostí. Proto je na mnoha základních deskách aio_pump nebo pump_header. Čerpadlo můžete připojit (pokud přichází se samostatným 3-pinovým konektorem) k této záhlaví, abyste jej ovládali odděleně od ventilátorů radiátoru nebo jej nastavili na pevnou 50% až 100% rychlost PWM.

Co když vaše základní deska nemá záhlaví ventilátoru AIO?

Nebojte se; Stále to můžete fungovat.

Pokud ne, tady je malé tajemství. Tyto záhlaví specifické pro čerpadlo jsou všechny oslavené záhlaví SYS_FAN v přestrojení.

Pokud tedy vaše základní deska nemá žádné záhlaví AIO_PUMP nebo podobné, můžete vždy používat SYS_FAN nebo CHA_FAN jako náhradu k připojení čerpadla, pokud máte k dispozici náhradní. Bude to fungovat stejně.

Zkontrolujte však v hardwarovém monitoru vašeho BIOS, že záhlaví, která pohání vaše čerpadlo AIO, je nastavena tak, aby běžela 100% rychlostí.

Celkem

A to byl krátký článek o tom, kde můžete připojit svůj nový lesklý chladič AIO Liquid Cooler.

Pokud na to chcete tl; Dr., je podstatou, že máte mnoho možností, pokud jde o to, kde chcete zapojit čerpadlo.

Můžete jej zapojit do záhlaví AIO_PUMP, DUMP_HEADER, W_PUMP nebo jakoukoli jinou variantu a můžete dokonce použít CPU_FAN nebo SYS_FAN, pokud opravdu také musíte také také.

FAQ

Můžete zapojit čerpadlo AIO do záhlaví ventilátoru?

Ano. Bude to fungovat naprosto dobře. Ztratíte jen záhlaví systémového ventilátoru.

Můžete připojit čerpadlo AIO do OPT CPU?

Ano. Ale opravdu se to nedoporučuje. CPU_OPT by měl být v ideálním případě uložen pro fanoušky, kteří jdou na váš chladič CPU, ať už je to tekutina nebo vzduch. Je to proto, že CPU_OPT je zvláštní spojení, které vaše základní deska používá k zajištění toho, aby váš procesor byl vždy v pohodě.

Detekuje, zda váš procesor je tepelný škrticí (příliš horký) a přiměřeně zvyšuje nebo snižuje rychlost ventilátorů.

Může se 3-pinový ventilátor připojit do 4-pinového konektoru?

Ano. Nedostanete stejnou úroveň kontroly jako u 4-pinového ventilátoru PWM, ale stále můžete připojit 3pinový ventilátor do 4-pinového konektoru dokonale v pořádku. Další informace naleznete v našem PWM vs. Článek fanoušků DC.

Jak můžete zjistit, zda funguje vaše chladicí čerpadlo pro tekuté?

Nejjednodušší způsob, jak zajistit, aby vaše čerpadlo AIO fungovalo, je dotknout se ho prstem, abyste zjistili, zda to vibruje.

V závislosti na tom, kde jste připojili čerpadlo, budete také moci číst rychlost čerpadla v bios nebo pomocí monitorovacích nástrojů, jako je HWINFO.

Nad tebou

Doufejme, že to vysvětlilo všechny vaše otázky o tom, kde připojit váš chladič AIO na základní desce!

Mám o nich jakékoli další nezodpovězené otázky? Zeptejte se nás v комментари и мнениth!

Материнська плата Asus Rog Strix B450-F Gaming

А активі материнської плати asus rog Strix B450-F Gaming AM4 сокет під процесори amd ryzen 2- г покоklilek з pasics з з з з з з з з з з з з з з з з putka з з з puřába з з putka з з з puška. Наб n. Кі už оперативної пам’я обмежена максимом г 64 г г частотот д 3200 мgaц. Для. Модулу розширення, якdím можна додатково вста několik.0/2.0 x16 (x16 nebo x8 / x4). 2 ш., PCIe 3.0/2.0 x16 (režim x8). 1 ш., PCIe 2.0 x1. 3шш. Обмін даними з накопичувачами інфої можлий завдяки 1 x m m m m.2 Socket 3, ключ m, тип 2242/2260/2280 пристрої ззеріганя типу (sata PCIe 3.Režim 0 x 4), 1 x m.2 Socket 3, ключ m, тип 2242/2260/2280/22110 (PCIe 3.0 x 4 režim) і 6 x SATA 6GB / S. Результаті обраного виробниками форм.аактора Atx з роззрами 30.5 cm x 24.4 cm, на тильній стороні материнської плати Asus ROG STRIX B450-F GAMING AM4 вдалося розмістити 1 x PS / 2 комбінований, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Gigabit LAN, 2 x USB 3.1 gen 2 (červená) typ-A, 4 x USB 3.1 gen 1 (modrá), 2 x USB 2.0, 1 x Optical S / PDIF, 5 x zvukový konektor.

Характеристики

Характеристики Asus Rog Strix B450-F Gaming та комплектацію товару виробнnge може ззнити б п п п п п п п п п п по п п п п мже зоже зже зже. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайй о—— im im im im).

Моделі, ххожі на asus rog strix b450-f hraní

Тип роз’єє CPU: Socket AM4 (AMD) форм-фактор: Atx тип під пам’яті: ddr4 дода gra.0 кількість роз’ємів.2: 2 кількість.2 Gen 2 (USB 3.1) роз’єми на платі: m.2 вдеовихід: hdmi вlitуоване в іin: AMD

Новинки ві Asus

Останні додані товари в каталоз з материнські плати „. Порівнюйте характеристики asus rog strix b450-f Gaming з новинками, вибріть т «» «« «« «« «« «.

asus, strix, b450-f, gaming

Кто не знает, есть v2 этой платны с питальников 44 и 22, т т т т с далерами. „ !

не v2, ai. плата называется Rog Strix B450-F Gaming II и даблеры этой п už. чтобы покупаmus м и. но надо отметить внешний. ждём когčo конкуренты догадаюю д дизайнеров нанять. ROG Strix это как жена блондинка, нифvaliг нормально не умеет и ыыкачивает к už крас)

Колись працював рік часу 3700х на msi x470 Gaming Pro max зараз коливаюся м MSI meg x570 sjednotit т— TAICHI, так я mSi x470. Що потрібно: 3 р р широкі для карт 8х, проц б opeal або 3900. не потр dovolek (.б боvot), ті т не. хіба райзером. Х570 звісно тепленький чіпсет, але на х470 чи в550 під. або шукати щось зз серверного сег4 але н ам4 по-.

на msi Meg X570 Unify и Asrock X570 taichi нелзя конфиг 3 x рсі.е x8, только 2 x рсе x8 x4 x4 x4 x4 x4 x8. впрочем как и на x470 herní prox. если 2 x рсі-е x8 рсі-е x4 устраивает, то на вашем месте я ы п п Žedliště к к с с с с с ы к с с с с с с с с с с с ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш ш Сâе слотами. „Asus Proart B550-Creator с холодным чипсетом https: // hotline.UA/Computer-Materinskie-PLATY/ASUS-PROART-B550-CREATOR/для 3 x рсі.е x8 вам нужна asus pro ws x570-ace, но ps/2 y у rát. иначе жизнь ыыла ы слишком ёё starosti)))))))))))))))))

Напевно на asus proart b550-Creator і. „. Форм.актро карт. 8х, але звісно, ​​що існуючих швидкостей на мат. платі вистачатиме. ASUS Pro WS X570-ACE я дивився, але від už ps/2 поставила на най х х х х х х х х х х х х х х х

Для максимізаццї стабільності ідк во не потрібно. USB, zvuk інше не потр dovolek. також. це не пvětské і už, так що зз сучасними Usb UNIX-EVодібних можуть. А хотілося б, щоб клавіатура песля бута бm už доступна завжжин.

Брал. Весте с ryzen7 2700x 8я/16пт.Отлично и стабильно работает. Даже можно немного подразогнать а также ROM.С 2700x работает отлично подойдет ли для 8 ядерника разика7 100% да. Система asus rog Strix B450-F.CPU RYZEN7 2700X.GPU Asus Rog Strix Rx580 Gaming OC 8G.DDR T- Force Dark Gaming 4gx2.Бп Raidmaks Cobra Rx800W Goldd.SSD OZ C TRN100-25SAT3-120G HDD 500GB WD (WD5000AZLX)

если не гнать т сойдёт, если повесить вентиль (например на выхлоп к к ж к к к к к к к ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж и и ж ж ж и ж ж и и и ж ж т т т ж т т т т т т т т т т т т т т т можно спокойно гнать. но Asus TUF Gaming B550M-Plus / Asus TUF Gaming B550-PLUS / GIGABYTE B550 AORUS Elite. 3 гораздо лучше ыыбор. покупать её сейчас. плохой ыыбор. но если ы ей же полззетесь, тожно спокойно апгреййить комп на 3700x/3800X. пс amd Ryzen 7 3800x по ценам прям сейчас лчше ыыыор.

Отличная совместимость с с п с с д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д ке подděрживаемых.

3600 ďез разгона становится н любую материнку с р радиатvorment. B550 чипсет стоит рассматривать если. 5800х 8/16 или даже 5900х 12/24.

3700грн ясен красен на b550 чипсете Asus tuf Gaming B550M-PLUS / ASUS TUF Gaming B550-Plus / Gigabyte B550 AORUS Elite. 3 гораздо лучше ыыбор. B450 платы есть. бери хотя ыы хорошую и максимально современную доску, т.е. из упомнутых b550, а не устаревшш.

Якщо ви не змінюєте процесори кожнději 3.о. зз радатором. Вибирайте з 3-х виробників: msi, gigabyte, asus.

Привіт, якщо вам до вподоби asus можна трохи зекономити та ззяти asus tuf b450-Pro Gaming Gaming. Різниця лише о офор4нvět бншому ethernet контролері (realtek rtl8111h (gbe) (GBE).

Эта плата крайне капризна к оперативной памти, бери лучше gigabyte b550 aorus elite, как.

Ыывезет лююю шестияdneрниlek от красных разгоне, стоковые восемь т т п п п р б т п п п п п п п п р р р р б б б б б б б б б р б б р б б б б б б б б б б б б р р р р р р р р. Температуры нормальные, но, вё зависит от охлад проца и. Ryzen R5 2600 спокойно заводит на 4,1MHz.

Asus TUF B450-Pro Gaming в рабочем PC с 2700х и 590/8. Полет нормальный. Но для домашнего компа некоторым может ыыть ограниченный на т з з з з з з з з з ых ых ых з ых ых ых ых ых ых ых ых ых ых ых з ых з з л з з ых л з ых л з ых з з з з з з з з з л з з ых з ых з ых ых з ых з з з з з з з з з х16. В э п плане лучше Asus tuf b450m-pro Gaming стрикы дороговаты, стоит л стотретреtnaенооте п п к к к к к к к к к к к к к к ко к к к к котретретретрvět. Во ďомагавка я ыы лучше рассматривал мортар

Вопрос питания поднимается когда планируется потребление 160 в…. Если таких камней не предвидnika gle

В мене ° бараз r5 2600 а далі планую на 4 поколw пш т т т а а а а т т т а а а а а а а а а а а а а а а а т т т т т т т т т т т т т т т т. Я незнаю яку краще ззяти цю чи x470 Gaming plus max

Беріть томагавк, бо ц цй сидить переплата за т ігрова респ4 manželka с с д д л л л т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т. проц.?)

MSI, либо х470 либо tomahawk. Tomahawk если компактнее корпус и нужен type-c. X470 ATX и ще и и и дв д р р д д д д д.0. Если у.0 п планируете поставить.0 т самое оно.

Є інформація, що можна оновити bios ďез процесора (чи з процесором Ryzen 5 3600). Питання чи таке справді можливо і? Чи може на тй платі просто зраu?

обновить Bios без проца можно на материнке rog zasažení x570-f Gaming, на rog b450-f hraní очевиднráž. видимо парень купил. возможно еjení ле замены проца. норма.

Материнські плати, якdím виходять пзше з часом, жже маюяhod п п п в !! нашому випадкdé 3000-° Ryzen-и). По форумах т т т тдгуках можна пошарити та знайй інфорацю з яо м ж п п п і п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п ейці на коробцц приблизно знати що купуєте. Але якщо ви ďерете плату asus, то можна при купів знати не приблизз в а с т т щ к я я т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т. на платі клеютю наклейк provede https: // www.Asus.com/ru/základní desky/rog-strix-b450-f-gaming/helpdesk_cpu/та б б що ryzen 3600 зап zatímco ьому правому ку є невеличка наклейка https:// /statický.nix.RU/AutoCatalog/Mategoxs_ASUSTEK/364043_2245_DRAFT.JPG. де останні цифри п dovovy штрих-кодом. було б як. Можете по інших платах перевірити що останні цифри на тй наклейцій. це і н номер.

Я так само дізнавшись колись цю ін, коли брав собі декілment п д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д dob до že що на наклейці інформацe правдива. Так само і на amd. на наклейці. Тож, принаймні, при купівлі плати побачите з яким Біосом купуєте материнку і тоді зможете відмовитись відразу і хоч не доведеться здавати в сервіс та чекати з нашими то сервісами з декілька тижнів а взяти в тому магазині або ж ту мамку, де вже нова версія Біосу ( якщо такі жже вийшли зз заводу, або ж же продаююсс н наших магаз магах). Ну а якщо ви не проти щоб наші „умільці“ ковирялись у вашій материнській платі і не маєте нічого проти щодо перепрошивки сервісом Біосу, то вам хоч не доведеться їхати додому, збирати комп, а потім, переконавшись що там старий біос що не підтримує Ryzen 3600. знімати проц, відключа obale вдрз при. str.s. Я щодо своєї мамки, коли декілька років т б її в в в в в в її з к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к к. рошивки, то мені сказали що you них перепрошивають ďезкошш я і г !!——— O purt г— O purt г !! ригодилось, бо інфа на „. Сподіваюсь зараз в брейнději.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS