Asus Rog Strix Flare IIMate Review: Skvělá mechanická klávesnice. Asus Rog Strix Flare

Asus Rog Strix Flare IIMate Review: Skvělá mechanická klávesnice

Binaryfork používá přidružené odkazy. To znamená, že když se rozhodnete něco koupit nebo stahovat kliknutím na odkaz na našem webu, můžeme vám vydělat malou provizi bez dalších nákladů. Účelem této provize je udržovat naše webové stránky v provozu. podrobnosti

Asus Rog Strix Flare IIMate je mechanická herní klávesnice s plnou velikostí (100%) s bílou LED displejem s názvem Anime Matrix a mnoho funkcí a možností nalezených na vlastní mechanické klávesnice, jako je pěna tlumení šumu a hot-swappable spínače. Tady jsou moje myšlenky na to:

Klávesnice ASUS jsou bezpochyby lepší a lepší a přidávají tuny zajímavých funkcí, které někteří najdou v pohodě, jiní ne tolik. Asus Rog Strix Flare IIMate je mechanická herní klávesnice Asus Rog Strix IIM.

Anime je inovace ASUS pocházející z Zephyrus G14, která může zobrazit nejrůznější animace, oznámení a informace o systému, ke kterému je připojen.

Na rozdíl od implementace anime matice na herním notebooku Asus Zephyrus G14, který nemá žádnou praktickou aplikaci, protože je umístěn na zadní straně notebooku, na Asus Rog Strix Flare IMIMATION je praktičtější.

Lze jej použít k zobrazení systémových statistik, skvělých obrázků a animací nebo k upozornění na určité lisy klíčů (nastavení hlasitosti, ztlumení, přehrávání/pozastavení, změnu úrovně jasu a několik dalších).

Asus Rog Rog Strix Flare IIMate je dobře postavená mechanická klávesnice s kovovou horní částí (spodní část je plastová), která zaškrtne mnoho krabic, pokud ji porovnáte s vlastními mechanickými klávesnicemi

Je programovatelný, používá pěnu s redukcí šumu pro lepší zvuk a dodává se s přepínači s horkou, pokud se vám nelíbí, zahrnuté ASUS ‚Custom Nx Red Switchs, o kterých mám podezření, že jsou trochu mazané z továrny. Navíc, klávesnice používá dvojité výstřel PBT plastové klíčové kapsy s klíčovými legendami osvětlenými (Shine Through), což je zviditelňuje i ve tmě, pokud je podsvícení zapnuté.

Ale nenechte se uvést v omyl, protože to není mechanická klávesnice pro puristy. Zabýváme se klávesnicí postavenou pro hráče, která by se mohla přitahovat pro nehraje díky jeho designu, kvalitě sestavení a komplexní sadě funkcí.

Ti, kteří utratili desítky tisíc dolarů na vlastní mechanické klávesnici. Jsem trochu mechem milovníkem, nemohu je obviňovat.

Hlavní specifikace ASUS ROG Strix Flare IIMIM

Modelka Asus Rog Strix Flare IIMate
Formát Rozložení ANSI v plné velikosti (100%)
Barva Gunmetal
Možnosti přepínání Cherry MX Red, Cherry MX Brown, Cherry MX Blue, Rog NX Red
PCB Hot-Swappable
KEYCAPS PBT Double-Shot Keycaps with Shine
Míra volebního voleb Až 8000 Hz
Osvětlení Anime Matrix LED displayper klíč RGB LEDSFront Lightbar
Rozměry Klávesnice: 435 mm x 165 mm x 38mmwrist Rest: 435mm x 85mm x 27 mm
Hmotnost 1157 gramů
Kabel Pletené, 2 metry, nevyjímatelné
Připojení USB 2.0
USB průchod USB 2.0
Příslušenství Zahrnuto pěnové zápěstí, ROG KEYCAP Puller, ROG Switch Puller

Vypadá, funkčnost a kvalita konstrukce

Jak víte, design a estetika jsou vysoce subjektivní, takže nemusíte souhlasit s tím, co se chystám říct dál. Existuje mnoho věcí, které se mi líbí na designu Asus Rog Strix Flare IIMate, ale nelíbí se mi písmo používané pro legendy, i.E. text na klíčových skříních.

Dopisy jsou příliš velká a písmo pro mě vypadá trochu dětinskou. Toto je pravděpodobně moje největší stížnost na design. Druhou věcí by bylo použití republiky hráčů na třech místech: horní část klávesnice, klíč mezery a odpočinek Palm. Jedna zmínka by stačila, pro můj vkus.

Kromě toho se mi líbí plochý design, čtvercový tvar, žádné úhly a nedostatek komplikovaných konstrukčních linek, obvykle spojených s produkty orientovanými na hráče. Horní část pouzdra je vyrobena z kovu, včetně multimediální klíčové oblasti. Neexistuje známky ohýbání pláště, bez ohledu na to, jak tvrdě stisknete na palubě klávesnice.

Kvůli obrazovce anime matice je však klávesnice docela hluboká. Vytvořte si odpočinek Palm a klávesnice zabere hodně místa na stole, což by mohl být problém na kratších stolech.

Pochází z 75% klávesnice a Asus Rog Strix Flare IIMate IMIMAL zpočátku se mi zdála obrovská, ale zvykl jsem si na to docela rychle. Přál bych si jen, aby byla k dispozici verze TKL. To by byla moje volba.

Pokud jde o tloušťku, mechanické klávesnice bývají silnější, ale Asus Rog ROG Strix Flare IIMate používá klíčenky s mírně nižším profilem ve srovnání s třešňovým standardem, takže bych to neřekl tenkou klávesnici žádným úsekem představivosti. je docela pohodlné psát i bez použití Palm Rest. Po několika dnech typického použití jsem necítil žádnou bolest zápěstí.

Pouzdro přepínače je vystaveno, a to je něco, co by se vám mohlo líbit, protože průhledné pouzdro nechá světlo emitované z každé RGB vedlo k záři i po stranách, nejen legendy na klíčích.

Osvětlení není diskrétní, a to ani při nejnižším nastavení jasu, takže v prostředí se slabým osvětlením klávesnice rozsvítí místnost docela jasně. Pokud jste hráč v noci, měli byste si být vědomi.

Na přední straně je dokonce světelný lišta, která je docela jednotná. LED diody PCB čelí na sever. Kdyby čelili na jih, dostali bychom ještě více světla. Pro většinu lidí na tom vůbec nezáleží.

Ve výchozím nastavení má klávesnice velmi mírný náklon, který pomáhá psaní, ale můžete jej ještě více naklonit. Dvě gumové klapky mohou pomoci zvednout klávesnici ještě více, jakmile je otevřena. Některé klávesnice nabízejí další úhel nastavení. Ne tento model. Zjistil jsem však, že výchozí úhel psaní je pro mě dost dobrý.

Ačkoli kabel USB není odnímatelný, je kvalitní, je pletený, ale je silný, velmi silný, takže je velmi těžké se ohýbat a úhledně se ohýbat přes stůl. Je to proto, že klávesnice má port průchodu USB, který můžete použít k připojení myši, takže na konci počítače se kabel rozdělí na dva.

Ano, budete potřebovat dva bezplatné porty USB, pokud chcete funkčnost průchodu. Bohužel, port USB na klávesnici je umístěn na levé straně klávesnice, takže kabelová myš vytvoří trochu nepořádku kabelů na vašem stole.

Port také nemůžete použít pro připojení externího úložného zařízení, protože je to pouze USB 2.0 rychlosti. Myslím tím, že byste mohli, ale rychlost bude velmi nízká.

Hlavní rysy

Mechanická klávesnice v těchto dnech je plná mnoha funkcí, dokonce i modely základní úrovně. Skutečnost, že Asus Rog Strix Flare IIMate je prémiovým produktem, znamená, že se zabýváme mnoha funkcemi a funkcemi, které se snaží zlepšit uživatelský zážitek.

Pravděpodobně první věcí, která vás upoutá, je osvětlení RGB. Nemusíte nainstalovat program pro použití klávesnice přímo z krabice, což je se mnou v pořádku, ale budete mít omezenou kontrolu nad režimy osvětlení.

Naštěstí je velmi snadné nastavit klávesnici na bílé statické světlo na pohodlné úrovni jasu, což byla první věc, kterou jsem udělal, samozřejmě, samozřejmě.

Nejsem velkým fanouškem RGB, jak jste už pravděpodobně přišli. Pokud chcete pokročilé možnosti funkčnosti a přizpůsobení, budete muset nainstalovat software ASUS. Na této stránce dále.

Za druhé, existuje zahrnutý Palm Rest, o kterém musíme mluvit. Magneticky se připojuje k přední části klávesnice, ale před instalací budete muset odstranit kryt plastového světelného proužku.

Uvnitř odpočinku je promyšlený oddíl, také magnetický, kde jej můžete bezpečně uložit. Tímto způsobem je světlo z předních LED diody klávesnice posíláno skrz kus plexisků na přední stranu Palmu. Velmi pěkný asus!

Palm Rest je vyroben z nějaké měkké pěny pokryté umělou kůží. Je to pohodlné, ale připadá mi to trochu příliš krátké a příliš vysoké, dosažení téměř na úroveň první řady klíčů.

Také bych upřednostňoval, aby to bylo o něco širší než klávesnice, protože moje levá dlaň téměř spadne v normální poloze psaní. Můj OCD si váží, že Palm Rest je stejná šířka jako klávesnice, ale v praxi se to nezdá být výhodou.

Jednou z ústředních rysů této klávesnice je pravděpodobně PCB s přepínači s hot-swappable. To znamená, že můžete vyměnit mechanické přepínače s jinou značkou, pokud jsou kompatibilní s třešnicí. Většina z nich je mimochodem.

Takže můžete kdykoli přepnout na hmatovné, tiché nebo cliky. Můžete je dokonce smíchat a porovnat, pokud se vám líbí. Nevidím na to žádný důvod, ale hej, můžete, pokud chcete.

ASUS také zahrnuje docela dobrý stahovač a přepínač s přepínačem v balíčku, takže je můžete snadno odstranit sami. Není třeba kupovat další nástroje, což je něco, co oceňuji.

Dalším důležitým bodem, tentokrát pro hráče, je míra sdružování 8000 Hz, která má snížit zpoždění během konkurenčních sezení. Ve výchozím nastavení je klávesnice nastavena na 1000 Hz, takže můžete změnit pouze míru sdružování USB prostřednictvím svého sdruženého softwaru. Myslím, že 1000 Hz je již nadměrně, ale možná konkurenceschopní hráči budou cítit rozdíl. Pro většinu lidí je to jen rychlost placeba.

Pro mě to nijak nezmění: 0.1 milisekundy versus 0.125 milisekund je měřitelné, není patrné. Totéž platí pro převrácení n-klíče. I když dva lidé rozbíjejí stejnou klávesnici ve hře Mortal Kombat ve hře s horkým sedadlem, stačilo by 20-klíčové převrácení, ale je hezké vědět zbytečný.

Klíčové kapky jsou vyrobeny z PBT plastu, jsou lesklé a dvojité výstřely, což znamená, že odolávají skvrnám a oleji prstů lépe než ABS plast. Keykapy mají také mírně drsnou texturu.

Nejsou na trhu nejsilnější, takže pocit psaní a zvuk, který produkují. Pro předem vyrobenou mechanickou klávesnici jsou stále velmi v pořádku.

Také pokud jde o klíčové kapsy, kromě spíše písmo Gamery není osvětlena druhá řada funkcí pro nejvyšší číselný řádek. Ve tmě se budete snažit najít klíče, jako je značka dolaru. Je to trochu otravné.

Přinejmenším můžete snadno najít klíč W díky skutečnosti, že má malou ránu, což usnadňuje umístění prstů do oblasti WASD při hraní.

Jednou z věcí, které se mi líbí, je oblast multimediálního klíče vlevo nahoře na klávesnici. Vypadá to dobře a cítí se dobře na dotek. Klávesnice obvykle mají tyto vlastní klíče umístěny na pravé straně, ale kvůli anime obrazovce tam už nebyl prostor.

Pro mě to vypadá jako výhoda, protože při úpravě hlasitosti nemusíte pohybovat rukou od myši, například, například.

Úpravy jemného objemu lze provést pomocí rotačního ovladače. Můžete stisknout obrovské hlasitosti a ztlumit. Přepínací řadič vám umožní přepnout na další/předchozí stopu. Vlevo je také tlačítko pro přehrávání/pauza. Dvě viditelná tlačítka napravo rychle deaktivují klíč Windows a ovládejte intenzitu osvětlení.

Přepínače Asus Rog NX: Dobrý začátek

Zkušební jednotka přišla s přepínači ROG NX. Jak napovídá název modelu, napodobují přepínače třešňových mx, takže mají měkký lisovaný lineární pocit.

Moje každodenní klávesnice má černé přepínače a já nemůžu cítit rozdíl, což je dobrá věc. Pravděpodobně je ROG NX Red Switch ještě lehčí na stisknutí, s rozdílem 5 gramů, ale já se odvažuji vyzkoušet, aniž byste věděli, co je to, co.

Na těchto přepínačích se mi líbí, že téměř jistě jsou některé části mazány z továrny. Neslyšel jsem žádný jarní hluk ani ozvěny z nich. Moje červené přepínače botvaru potřebovaly mazání, aby je uklidnily a přiměly je, aby přestaly pískat.

Asus zde odvedl skvělou práci a kupující, kteří nechtějí trávit hodiny mazací přepínače, budou vděční. Nevím, co znamená mazací mechanický spínač a proč by ses mělo starat? Nevadí. Vše, co potřebujete vědět, je, že tyto přepínače jsou pro většinu lidí docela v pořádku.

Psát pocit

Nejlepší, co mohu popsat pocit psaní na Asus Rog Strix Flare IIMate je ostrý a svěží, se cítí velmi přímě. Já vím, divná slova, ale je těžké popsat ten pocit při psaní. Důležité je, že jsem si na to zvykl docela rychle, řekl bych za pár hodin, které jsem psal tak rychle jako na své druhé klávesnici.

Jeden malý detail související s hlukem, který bych měl zmínit, je, že ASUS používal pěnu a Asus používal zvukovou mrtvou pěnu uvnitř pouzdra, aby eliminoval ozvěnu a vytvořil zvuk klávesnice, termín používaný mechanickými nadšencemi klávesnice.

Myslím, že by měli použít více pěny nebo více vrstev, mezi základnou a PCB a mezi PCB a horním pouzdrem. Říkám to proto, že ačkoli jsem na většině klíčů neslyšel žádnou ozvěnu, klávesnice zní trochu dutá, zejména delší stabilizované klíče, ty, které mají více prostoru uvnitř, jako je například kosmický panel, vstup a posun klíče.

Také zvuk vytvořený při návratu klíčů na odskoku je trochu drsný a zní trochu tenké. Je to pravděpodobně způsobeno tloušťkou klíčového materiálu PBT a nedostatkem mazání přepínacího stonku (nebo nedostatečného mazání).

Zvuk vytvořený, když přepínače dosáhnou polohy zdola, není nijak zvlášť příjemný, ale může být výrazně vylepšen přidáním levné sady středních nebo tvrdých oborů O.

Ujistěte se, že víte, jaký druh hmatového pocitu se vám líbí, protože měkčí O-kroužky způsobí, že se psaní bude cítit tak, že je vytvořeno membránovou klávesnicí (přečtěte si o mém s sebou na membránových klávesnicích pro hraní). Vím to, protože jsem je použil na jednom z mých mechů a zničilo to zážitek.

Pokud máte zájem slyšet, jak zní ASUS ROG STIX FLARE IIMIMACE, poslouchejte níže:

Abych byl upřímný, obecně se mi nelíbí myšlenka softwaru potřebného k ovládání některých hardwarových aspektů, zejména něco, co neustále běží na pozadí.

Po kontrole odinstalační části ovládacího panelu jsem byl nepříjemně překvapen, když jsem viděl asi 10 programů a služeb nainstalovaných spolu s zbrojnickou bednou. Tím mě trochu obtěžují. A nejlepší alternativa k zbrojnici, G-Helper, v současné době pracuje pouze s notebooky Asus Gaming.

Po nastavení hotovo můžete vše odinstalovat, ale byl jsem opatrný, abych naložil systém systému, abych absolutně vyčistil absolutně všechno. Je to škoda, protože software je intuitivní a během mého testování bezchybně pracoval.

Cena, dostupnost a konečné názory

Všechny tyto funkce a funkce přicházejí za strmé náklady. To byste očekávali, že ne? Tato cena je asi 220. Než řeknete „ouch“, pamatujte, že jiné značky, jako jsou Razer, Corsair a Logitech, mají v tomto cenovém rozpětí také několik mechanických klávesnic.

Upřímně řečeno, Asus Rog Strix Flare IIMate je plná funkcí a možností a je to skvělá klávesnice, která dále překlenuje mezeru pomocí vlastních mechanických klávesnic pomocí částečně mazaných spínačů a zvukově mizející pěny.

Existuje mnoho úprav, které můžete provést, pokud nejste spokojeni s tím, co jste dostali v krabici. Pokud nejste připraveni utratit 500 nebo více za vlastní mechanickou klávesnici, můžete alespoň přidat několik o-kroužků, změnit klíčové kapky, přidat další tlumení pěny, provést páskový mod, možná dokonce vyměnit přepínače, namazat je, namazat, namazat, namazat, namažte, namažte, a aplikovat stabilizační film.

Byli byste překvapeni, kolik pocitu psaní a zvuk se může změnit na upravené mechanické klávesnici. To je to, co můžete udělat, pokud se vám líbí tento druh koníčka, samozřejmě. Je to časově náročné, mohu vám to říct.

 • Dobrá kvalita sestavení pro předem vytvořenou mech
 • Vynikající multimediální ovládací prvky
 • Klíčové spínače
 • Kvalitní odpočinek, který se připojuje magneticky
 • Osvětlení lze upravit bez instalace softwaru
 • Zvuk smrtící pěna, která pomáhá (trochu) s hlukem
 • tovární mazané přepínače (můj odhad)
 • Displej anime matice je zajímavý
 • Docela čistý vzhled herní klávesnice (s výjimkou písma Legend)
 • Port průchodu USB
 • Vnitřní paměť až pro šest profilů
 • velmi silný, nevylučující kabel USB
 • ne nejsilnější klíčové kapsy PBT, ale alespoň jsou to dvojitý výstřel
 • Palm Rest je příliš krátký a příliš vysoký
 • Pouze jeden krok nastavení úhlu
 • Funkce sekundárního klíče nejsou osvětleny
 • Odkrytý design bydlení přepínače nemusí přitahovat všechny
 • Zní to trochu duté a drsné na odskoku
 • Příliš drahá, cena blízko ke vstupní úrovni vlastní mechanické klávesnice
 • Software potřebný k přizpůsobení klávesnice instaluje mnoho dalších služeb

Co bude dál pro mechanické klávesnice Asus? Nevím, ale možná můžu učinit několik návrhů: Přidejte montáž těsnění, přes/qmk softwarovou podporu a méně design orientovaný na hráče.

Co si myslíte? Co byste chtěli z další mechanické klávesnice? Bude to zde přezkoumáno Asus Rog Strix Flare IIM? Připojte se k níže uvedené diskusi. Nezapomeňte také zkontrolovat naše další recenze.

Asus Rog Strix Flare IIMate Review: Zadejte matici (přizpůsobení)

Asus Rog Strix Flare IIMate IMIMAT. Také si to uděláte díky své vlastní schopnosti a přizpůsobitelné LED matici.

Klady

 • LED DOT maticový displej
 • Vyhrazené mediální klíče
 • Hliníková deska
 • Cushiony zápěstí odpočinek
 • Hot-Swap PCB
 • Fantastické ovládací prvky médií

Nevýhody

 • – Stabilizátory nejsou nic zvláštního
 • – RGB na klíč je stále frustrující
 • – Imnatorská instalace odpočívače zápěstí

Proč můžete věřit Tomovu hardwaru

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Přizpůsobení se stalo životně důležitým aspektem vytváření perfektní bitevní stanice. Ale pokud jde o Nejlepší herní klávesnice, Jste často omezeni, když jste si přizpůsobili cokoli jiného než RGB (pokud ne Budování vlastní desky). To už tomu tak není, protože nový ASUS ROG Strix Flare IIMIMATION má PCB s horkou a úhledným LED DOT Matrix Display, který se podobá staré škole výsledkové výsledky nebo marquee Las Vegas Marquee.

Asus Rog Strix Flare IIMate

PřepínačeOsvětleníPalubní úložištěMediální klíčePřipojeníKabelDalší portyKEYCAPSSoftwareRozměry (LXWXH)Hmotnost
ROG NX RED
Adresovatelný
5 profilů
Ano
USB typu A
6 stop, pletený, nedbatelný
1x USB 2.0
Dvojitý výstřel PBT
Asus Armory Crate
442.5 x 138 x 41 mm
3 libry

Design

Asus Rog Strix Flare IIMate je mechanická klávesnice v plné velikosti, která přichází s obvyklými funkcemi herní klávesnice, jako jsou Per-Key RGB, ovládací prvky médií a nastavitelné nohy. Kdyby to bylo všechno, s čím se to prkno přišlo, pak by to bylo stejně jako každá jiná deska. Nová deska Strix však vyniká skvělým způsobem, protože zde existuje mnoho jedinečných estetických a použitelnosti.

Za prvé, tato klávesnice má LED displej v pravém horním rohu/ není to tradiční LED obrazovka, kterou najdete na nejdražších základních desítek nebo špičkových nadšenci, jako jsou Rozzlobený Miao Cyberboard. Místo toho mi obrazovka na této desce připomíná mnoho výsledkové tabulky na starém stadionu Yankee kvůli jeho designu, který se skládá z malých LED světla. Asus to nazývá displej anime matice, a přestože může zobrazit pouze bílé světlo, může ozdobit vaše prkno s obrovskou škálou různých vzhledů. Nejprve jsme viděli verzi Anime Matrix na herním notebooku Asus Rog Zephyrus G14.

asus, strix, flare, iimate, review

Displej Anime Matrix je vybaven 312 Programovatelná LED světla, která lze přizpůsobit tak, aby zobrazovaly vlastní obrázky nebo GIF prostřednictvím softwaru Asus ‚Armory Crate (více o tom později). Asus odvedl skvělou práci, když došlo na navrhování spínací desky na této desce, protože nejenže je to hliník, je to jeden kus. Mezi deskou a LED maticí není žádné oddělení. Je pravda, že LED diody se zobrazují přes malé otvory ve spínací desce.

I když jsou bílé LED diody na anime matici jasné, přeji si, aby se Asus rozhodl pro barevné LED diody, protože existovaly případy, kdy bych přidal vlastní gify, které bylo těžké rozeznat. Navíc by to přidalo další světlice.

Hodně používám Discord, takže jsem si myslel: „Proč nepřidávám GIF loga Discord?“A udělal jsem to.“. S tím si myslím, že velikost anime matice je perfektní. Není to příliš velké, ani příliš malé a nikdy mě to rozptylovalo nebo bylo příliš jasné, jak se na kybernetický desítku občas dostane.

Když jsem zkontroloval Asus Rog Falchion NX, byl jsem upřímně ohromen nedávným vpád ASUS do interních přepínačů. Na této desce jsem vyzkoušel přepínače NX Blue, které se cítily znatelně plynuleji a zněly lépe než přepínače MX MX MX. Tentokrát používám přepínač NX Red, který má hmotnost 40 g, pět gramů lehčí než standardní třešňový mx červená.

Zůstávání na tématu přepínačů je PCB této klávesnice swappable, což znamená, že můžete použít přepínače s náhradními díly pro případ, že by tyto NX červené nedělali trik.

PCB s hot-swappable také umožňuje vystřelit na mazání přepínačů, což je volitelné, ale je velmi snadné je dělat a může ohromně vylepšit váš psací zážitek tím. Máme tutorial Pro mazací mechanické přepínače klávesnice, takže nebudete ponecháni ve tmě, pokud je to poprvé, co to poprvé vyzkoušíte.

ASUS také přidal další funkci mechanického nadšence klávesnice do této desky-zvukově tlumící pěna. V tuto chvíli to není nová funkce, protože to mnoho společností začíná dělat. V této desce však nebyl žádný jarní ping, na rozdíl od jiných předem postavených desek, které jsme zkontrolovali, které zahrnovaly také pěnu tlumící zvuk.

Zde zahrnuté stabilizátory jsou zde speciálně vyladěny, aby se zlepšil váš zážitek z psaní. Abych byl upřímný, cítí se jako jakékoli jiné stabilizátory, které přicházejí s jakoukoli jinou herní klávesnicí. suché a chraplavé.

Zahrnuty klíčové kmeny jsou dvojité výstřely PBT a stejně jako na Falchionu NX byly pro můj vkus příliš hráčky. Bez ohledu na to, čepice mají poněkud hrubou texturu, která umožňuje přilnavost a nechte RGB snadno svítit.

Kromě matice LED je moje oblíbená část designu této rady ovládání médií. Média jsou ovládána velkým shlukem vlevo nahoře od desky; Knoflík je knoflík a spínač. Kolo upravuje objem a lze jej kliknout na ztlumení. Přepínač vám umožňuje přeskočit stopy nebo pozastavit/přehrát. Přepínač přeskočení je divný, ale dobrým způsobem. Skoro se cítí nabitý jaro a je velmi uspokojivý, protože je velmi hladký.

Na přední straně desky je něco, co jsem za chvíli neviděl, což je USB 2.0 Průchod. I když to není průkopnické, neviděl jsem to na desce za mnoho let. Průchod USB může být problémem pro některé, protože tato klávesnice má na konci dva konektory USB-A. K dispozici je standardní konektor pro napájení desky a další kabel, který pohání záhlaví USB.Pokud jste na prostoru IO omezeni, může to být problematické.

V roce 2022 musí mít herní klávesnice více než honosné RGB a rychlé přepínače musí mít rychlost dotazování rychleji, než je nutné. Nebo tak marketingu by vám věřil. V každém případě, ano, tato deska obsahuje volební míru 8 000 Hz.

Když už mluvíme o RGB, dokonce i přiložené náramkové odpočinek RGB, ale připevnění k animátovému iMate je velmi podivné. Na dně Strix je plastový difuzor RGB; Difuzor musí být odstraněn, aby se připojil odpočinek zápěstí ke dnu klávesnice. Připojení odpočinku zápěstí by nemělo být tento spletitý, ale alespoň plastový difuzor může být uložen v klidu zápěstí. Samotný odpočinek zápěstí se cítí jako uhlíková kopie odpočinku zápěstí, která přichází s typem Razer Pro Ultra nebo Huntsman V2, protože má stejný koženek. Stejně jako na těchto klávesnicích se odpočinek zápěstí cítí dost dobře na použití, ale množství odpružení by se mohlo zlepšit.

Zkušenosti s psaním na Animate Rog Strix Flare IIM

Zakázkové přepínače Asus Rog Strix Flare IIMate jsou lehčí než Cherry MX Reds o 5G, ale kdybych byl zavázaný, nebyl bych schopen rozeznat rozdíl. Asus používá design véčky pro pouzdro, jak uvidíte na přepínačích Kailh. Pokud jde o tento design, zvukový profil přepínačů má tendenci být hlubší, protože horní a dolní pouzdro spínače přiléhají dohromady dohromady dohromady. Mohu říci, že to poskytuje robustnější zvuk, ale kromě toho nelze říci o přepínači nic jiného, ​​protože rozdíl hmotnosti 5G je nepostřehnutelný.

asus, strix, flare, iimate, review

Podle ASUS jsou stabilizátory na této desce speciálně vyladěny, aby se snížilo tření s klávesem. Cítí se však jako obvyklé stabilizátory talířů, které přicházejí s téměř všemi předem zabudovanými herními klávesnicemi. Ale protože Asus tvrdí, že jsou zvláštní, stojí za zmínku, že se necítí jinak. Řeknu, že tyto stabilizátory jsou obrovským zlepšením oproti těm, které byly zahrnuty do Falchionu NX, které byly kostým. Stabilizátory kostýmu jsou brutální, s nimiž se vypořádají, protože stonky, které se připevňují k skluzu keycap kolem drátu stabilizátoru.

Zvuk iMate IMIMACE STRIX FLAR. Zatímco tlumení zvuku je velmi snadné při vytváření klávesnice (vše, co trvá, je nějaká police, aby se snížila prázdnota), zdá se, že hlavní společnosti s tím bojují. Nevím, jaký typ pěny Asus používá v Animate Strix Flare IIMate, ale dobře to funguje s dvojitým výstřelem PBT Keycaps, které přidávají nějaké basy do mých klávesnice.

Moje rychlost psaní byla kolem mého průměru na této desce. Na MonkeyType jsem skóroval 89 WPM, což jsem očekával, protože klíčové kapsy na ně mají velké množství a prameny jsou pro mě dostatečně lehké, abych mohl psát bez příliš mnoha chyb.

Podobně jako Steelseries Apex 3 Tkl že jsem zkontroloval, nechtěl jsem tuto desku odložit nebo přepnout na svého obvyklého každodenního řidiče, protože je to prostě příjemné používat. Cítí se to jako můj těžce upravený, nadšený třída Q2? Ne, ale Animate Rog Strix Flare IIM je skvělý pro příležitostné psaní.

Herní zážitky na Asus Rog Strix Flare IIMIM

God of War konečně dorazil na páru, a přestože je to určitě příjemnější s gamepadem, chtěl jsem to vyzkoušet s Flare II, protože Asus ‚zbrojnice vám umožňuje nastavit profily pro hry ve vaší knihovně, ať už to znamená vlastní RGB Nastavení, klíčové remapy nebo vlastní animace na obrazovce LED. God of War je velmi atmosférická hra, díky čemuž je ideální pro testování těchto funkcí.

Abych nastavil náladu, nastavil jsem profil v rámci zbrojnice, abych nastavil veškerý podsvícení na desce na červenou. Teď, když jsem byl připraven jít, jsem spustil hru a určitě jsem se cítil rychleji, když došlo k parryingu nepřátelských útoků.

Necítil jsem se však rychleji než s jakoukoli jinou herní klávesnicí, kterou jsem zkontroloval. Hlavním z toho je to, že největší rozdíl Strix Flare IIMate od konkurentů je to, že díky LED matici může nastavit náladu pohlcujícím způsobem pohlcujícím způsobem pohlcujícím způsobem.

Asus Rog Strix Flare IIMate Review: Moje koncová hra na klávesnici

Rok co rok vidíme spoustu skvělých herních klávesnic, které jsou víceméně stejné jako konkurence. Žádný z nich není špatný, ale nejsou důvodem k tomu, aby se zvedli. Animate Rog Strix Flare IIM je.

Není to jen anime matice, která odlišuje klávesnici. Není to ani rychlost volebního voleb 8 000 Hz, svrchovaně pohodlný odpočinek zápěstí nebo klíčové postele s výplatou horkého. Je to kombinace funkcí, díky nimž vyniká animate Rog Strix Flare II.

Když Asus oznámil klávesnici začátkem tohoto měsíce, doufal jsem. A po jeho použití na několik týdnů vím, že to je.

Design

Animate Rog Strix Flare IIM neztrácí čas snahou vás zapůsobit. Od chvíle, kdy jsem otevřel krabici, bylo jasné, kam šli 220. Toto je prémiová klávesnice shora dolů a Asus se rychle cítí, jako by to byly dobře utracené peníze.

Stejně jako rozpočet zaměřený na AKKO 3068b, jsou to podrobnosti, které dělají rozdíl na iMate Strix Flare IIMate. Silný pletený kabel je dodáván s již připojenou kabelovou kravatou značkou ROG a stahovače keycap jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly vzhledu klávesnice. Dokonce se zasahují, takže je nemusíte oddělit od sebe.

Jakmile se rozsvítí hvězda show, rychle zapomenete na všechny tyto podrobnosti: 320 vedená anime matice. Ve výchozím nastavení zobrazuje logo ROG, které pomalu pulzuje, a bez ohledu na to, jak jej nakonfigurujete, matice se rozsvítí, když používáte tlačítka funkce a média na klávesnici.

Budu se kopat do konfigurace matice více níže, ale za pár minut jsem měl vlastní animaci a spuštěn za pár minut. Matice je jen malý svazek vlivu hráčů, ale společnost to stále mohla zaškrtnout. Asus ne. Anime matice je užitečná, pokud to potřebujete, naprosto v pohodě, když to chcete, a přináší vzhled plného kruhu klávesnice.

Naštěstí to nezlomí psaní. Nakonec jsem uzavřel zadní stojany s připojeným zápěstí a píše Nirvanu. V této konfiguraci vrcholí výška na křižovatce klávesnice a odpočinku zápěstí, s jemným sklonem dolů od klávesnice. Žádné úpravy zde; Miloval jsem používání imovaného imovaného imovaného imovaného.

Moje jediná stížnost na návrh iMate IMIMAC. To je jen moje preference, a pokud se Asus někdy rozhodne odbočit, budu první v řadě.

Přepínače

Animační model Strix Flare IIM, který jsem zkontroloval, přišel s Asus NX Red Switch. Asus nabízí jeden ze tří ze svých NX přepínačů: buď červené, hnědé nebo blues, které přibližují pocitu jejich protějšků Cherry MX. Nemám rád lineární přepínače, ale to je krása přepínačů horkých swappable Strix Flare IIM.

Jedinou další mainstreamovou klávesnicí s touto funkcí je Logitech G Pro X, která nezačal trend směrem k přepínači s hot-swappable. než o dva roky později, doufám, že Rog Strix Flare IIM je katalyzátorem.

Můžete hodit libovolný 3pinový přepínač do Animátu ROG Strix Flare IIM, včetně přepínačů z Cherry, Gateron a Kailh. Menší možnosti přepínače mě více vzrušují. přepíná z Akko, Glorious PC a TTC. V posledních několika letech zaznamenala rozmach ve přepínačích třetích stran a Rog Strix Flare II IMIMA.

Na kterékoli z mých stížností na přepínači nezáleží, protože je můžete jen vyměnit. Nemám rád červené spínače pro psaní, takže jsem okamžitě nahradil většinu z nich svou sadou Akko Jelly Blues. Ale mám rád lineární přepínače pro svůj vesmírný lišta, kde musím rychle skočit do her jako Destiny 2. Animate Rog Strix Flare IIM.

S tím, kolik levných je mnoho přepínačů třetích stran, Rog Strix Flare IIMate podporuje experimentování a přemohuje mezeru mezi hlavními herními klávesnicemi a možností butiku, jako je kyberuth R3. Přepínače s hot-swappable jsou skvělým způsobem, jak přivést přizpůsobení přítomnosti herních počítačů do periferií a jsem rád, že Asus vede poplatek s nimi.

Herní výkon

S tím, o kolik jinak probíhá Animate Rog Strix Flare IIMate, jsem předpokládal. Víte, co říkají o předpokladech.

Klávesnice je dodávána s mírou volebního voleb 8 000 Hz, která je k dispozici pouze na malém počtu klávesnic (včetně Corsair K70 RGB TKL). Většina klávesnic je dodávána pouze s mírou volebního voleb. Rozdíl? Čím vyšší je míra volebního voleb, tím rychlejší vaše klávesnice může nahlásit klávesové klávesy vašemu počítači.

Záleží na tom, že na myších, jako je Corsair Sabre Pro RGB, však na klávesnicích; 1 000 Hz již hlásí klávesové klávesy každou milisekundu, takže zrychlení jen nadále rozděluje na milisekundu. Například v případě 8 000 Hz je 0.125ms. To není velmi důležité pro klávesnici, kde je nepravděpodobné, že nebudete cítit rozdíl zlomků milisekundy mezi klávesami.

Použil jsem míru volebního voleb 8 000 Hz po dobu asi týdne, občas se přepíná zpět na 1 000 Hz pro informaci. Nemohl jsem to rozeznat. Nezáleželo na tom, jestli to byl Destiny 2, Halo Infinite, nebo dokonce Marvel’s Guardians of Galaxy. Rog Strix Flare IIMate se cítil stejně bez ohledu na míru voleb.

Herní zážitek na Rog Strix Flare IIMate je vznešený.

Je to technicky lepší, ale míra volebního voleb 8 000 Hz není prodejní bodem této klávesnice. Je to jen pohledu. Bohužel je to jen výhoda pro některé hráče. Chcete-li si všimnout rozdílu, musíte být ultra-konkurenční hráč a potřebujete alespoň 9. gen Intel I7 nebo 2. gen AMD Ryzen 7, abyste dokonce použili vyšší míru dotazování.

Mimo míru voleb je herní zážitek na Rog Strix Flare IIMate Sublime. Nejedná se o přepínače nebo klíčové kapsy, které můžete získat s jakoukoli herní klávesnicí, ale zápěstí odpočívat a sestavit. Úhlen s připojeným odpočíkem zápěstí je můj nový oblíbený způsob hraní her. Je to pohodlné a pohyb mezi řádky se okamžitě cítil přirozeně.

Software

Poté, co se naučíte vtípky zbrojnice Crate, budete se moci obejít bez příliš mnoha problémů.

Zbrojnice Crate opět nedosáhne výšek icue nebo g centra, zejména pokud jde o vlastní osvětlení efektů (které přichází prostřednictvím samostatné aplikace, tvůrce aury). Ale nedělá nic příliš nesmírného a po učení se jeho vtípky se budete moci obejít bez příliš mnoha problémů.

Nastavení anime je trochu více zapojeno. Použijte jednu z předvoleb nebo základní obrázek a budete v pořádku. Cokoli jiného se rozpadne. Časová osa animace je nepřesná a postrádá nastavení a přidání vlastních obrázků nebo GIF je praxe v trpělivosti.

Náš pohled

Animář Rog Strix Flare IIM je klávesnice, která odmítá říci „ne.„Baculatý a pohodlný odpočinek zápěstí? Šek. Vynikající možnosti osvětlení a přizpůsobení? Jsou tu. Přepínače s hot-swappable? Asus je má. Je to konečná herní klávesnice na začátku roku 2022 a kombinuje nesourodé prvky z klávesnice hlavního proudu a butiku, aby se něco, co se cítí opravdu zvláštní.

Je to stále 220 kabelových herních klávesnice, kterou je těžké spolknout. Pokud jste jako já a jste ochotni zaplatit prémiovou cenu za prémiové produkty, jsou to dobře utracené peníze.

Existují nějaké lepší alternativy?

Nic spojuje všechny vlastnosti Animate Rog Strix Flare IIMate, ale několik klávesnic se přiblíží:

 • 200 Razer Huntsman V2-nejbližší konkurent Rog Strix Flare II onimuje s odpočinku zápěstí z důvodu plířového zápěstí a volebním místem 8 000 Hz, ale postrádá klíčové přepínače s výplatou horkých swappable.
 • 150 Logitech G Pro X Klávesnice-přichází s přepínači klíčů s horkou, ale omezeno na design bez Tenkey a postrádání médií nebo funkčních tlačítek.
 • 230 Corsair K100 RGB. plná extra makro knoflíků a lepšího softwaru a odpovídá Animate Rog Strix Flare IIMIM. Stále však postrádá klíčové přepínače.

Jak dlouho to vydrží?

Dokud se LED rozdávají. S hot-swappable přepínači připravené, můžete i nadále dávat nový život Rog Strix Flare IIMate tak dlouho, dokud si můžete koupit klíčové přepínače.

Měli byste si to koupit?

Ano. Rog Strix Flare II je herní koncová hra klávesnice. Na začátku roku 2022 není další klávesnice, která dělá všechno, co tento dělá. Je to drahé, ale ani cenově dostupné soupeři nemohou na vrcholu toho, co Asus nabízí.

Doporučení editorů

Jacob Roach je spisovatel pokrývající výpočetní a hraní v digitálních trendech. Poté, co si uvědomil, že Crysis nebude běžet na notebooku, on…

Asus má dva velmi podobné nové stroje, které byly představeny na CES 2023. Rog Zephyrus G16 a Rog Zephyrus M16 jsou 16palcové herní notebooky nakonfigurované s některými z nejrychlejších dostupných komponent.

Ale nejsou identické. Zephyrus M16 je považován za „vlajkovou loď“, a proto získává některé z nejvíce špičkových komponent a stylistických upgradů. Ale nabízí Zephyrus G16 lepší celkovou hodnotu pro hráče? V roce 2023 nebyl spuštěn žádný model, ale tady je to, co dosud víme. brejle

ASUS upustil další herní monitor otřesení kategorie na CES 2023 s názvem The Asus Rog Swift PG32UQXR představovat displayport 2.1, rozlišení 4 kB a velká velikost obrazovky.

Vytváření vln a soutěží proti nejlepším herním monitorům na CES 2023 je to, co se zdá, že se Asus zaměřuje na tento rok. Nejprve to představilo absolutně bonkery do-i-reallyneily-it-yes-yes-fecase 540Hz rog swift pro pg248qp.- jeho monitor nejvyššího obnovení.

Během CES 2023 debutoval ASUS zbrusu nový herní monitor: Rog Swift OLED PG27AQDM. Zdá se, že tento displej je jedním z drahokamů mezi ostatními vydáními ASUS, které zahrnují spoustu herních notebooků, monitorů, periferie a další.

Nový herní monitor ASUS slouží displeji OLED v přístupné formě. Pokud nejste fanouškem hraní her na obrovských OLED monitorech, které byly k dispozici v minulosti, ale chcete vysoké obnovovací frekvence a vizuály OLED, může to být to, na co jste čekali.

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

Asus Rog Strix Flare IIMate Review. Pretty Anime Matrix LED a

Asus Rog Strix Flare IIMate je nejnovější mechanická herní klávesnice s přepínači ROG NX, rychlost dotazování 8000Hz a displej Anime Matrix LED. Stojí to za peníze? Pojďme to zjistit.

Anime Matrix LED displej je praktické a oční bonbóny Vynikající implementace ovládání médií s rozlišením, které se vyvíjejí, zjednodušuje přizpůsobení solidní kvality funkce USB Pasthrough je požehnáním pro snadné a pohodlné zážitek z psaní (Rog NX Brown) 6 Vlastní profily na paměti NKRO je více než je více než dost

Asus Rog Strix Flare IIMate je docela solidní mechanická klávesnice a slouží jako skvělý začátek pro ty, kteří se chtějí dostat do světa mechanických klávesnic, zejména pro vlastní.

Rozbalení ASUS ROG Strix Flare IIMIMATION

Asus Rog Strix Flare IIMate Review. Box

Zahalení naší recenze Asus Rog Strix Flare II IMIMAC. Je černá s červenými akcenty a je to zaseknutý informacemi o funkcích. Uvnitř krabice najdete následující položky:

Asus Rog Strix Flare IIMate Review. obsah krabice

 • ROG KEYCAP PULLER
 • ROG přepínač
 • Rog nálepka
 • Rychlý návod
 • Záruční brožura
 • Rest
 • Samotná klávesnice Asus Rog Strix Flare IIM

Specifikace

Materiál těla Hliník
KeyCap KEYCAPS s dvojitým výstřelem PBT
Připojení USB 2.0 USB 2.0 Průchod
Sazba zprávy USB 1000 / 2000/4000 / 8000 Hz
Typ spínače Cherry Mx Red Cherry MX BROWN (recenzní jednotka) Cherry MX Blue Rog NX Red Rog NX Brown
Kro NKRO
Anti-Gosting Ano
Mikroprocesor N/a
Rozměry Klávesnice: 435 x 165 x 38 mm zápěstí Rest: 435 x 85 x 27 mm
Hmotnost 1 157 g

Výkon

Asus Rog Strix Flare IIMate Review. Test rychlosti psaní

Psaní na Asus Rog Strix Flare IIMate je docela snadné. Zde jsem 90% své obvyklé rychlosti psaní s minimálními chybami. Je tu trochu chrastítka, ale pokud chcete lepší zážitek, dejte maziv. Je to docela snadné vzhledem k přírodě přepínačů s horkou.

Asus Rog Strix Flare II IMIMATION REVIEW. NKRO TEST

Pokud jde o převrácení klíče, podařilo se mi získat 37 klíčových lisů zaregistrovaných současně na Keytest Aqua. To je určitě více než dost klíčů pro lidi, aby mohli stisknout najednou bez jednoho vstupu.

Pro ty z vás, kteří chtějí slyšet, jak zní klávesnice při psaní, podívejte se na video přímo zde.

Dobrý

Asus Rog Strix Flare IIMate Review. Anime Matrix LED

Hvězdná přitažlivost Asus Rog Strix Flare IIMate bude pro většinu lidí první znatelnou věcí, a to je anime matice LED displej. Skládá se z malých LED světla, která lze použít k zobrazení obrázků, animací, statistik systémů, oznámení a dalších. Nevýhodou je, že může zobrazit pouze bílé světlo, ale tato fantastická funkce může být praktická v závislosti na tom, jak jej přizpůsobíte. Můžete na to také vložit vlastní obrázky prostřednictvím softwaru zbrojnice. Určitě to povýší vzhled a já doufám, že v příštím iteraci uvidím RGB.

Asus Rog Strix Flare IIMate Review. ovládací prvky médií

Další na zobrazení LED Matrix, pokud jde o to, že je vrcholem, jsou ovládací prvky médií. Média jsou ovládána pomocí značného klastru v levé horní části desky, která zahrnuje knoflík a přepínač. Můžete dokonce ztlumit pouhým kliknutím na volant. Pomocí přepínače můžete pozastavit/přehrávat hudbu nebo přepínat mezi stopami. Přepínač se cítí překvapivě dobře, jako je klíč nabitý jaro, který je uspokojivý k použití. Kromě toho jsou také dvě další tlačítka, která používám k deaktivaci klíče Windows a úpravu jasu RGB.

Asus Rog Strix Flare IIMate Review-přepínače s hot-swappable

Pak máme přepínače klávesnice s horkou, a je snadné je také využít. Jediné, co musíte udělat, je jednoduše vytáhnout, zapojit nový přepínač a je dobré jít. Nemusíte být pro něj odborníkem s vysoce přesnými nástroji a dává vám dostatek prostoru pro personalizaci, pokud dáváte přednost určitým klíčům, abyste měli jiný pocit. Osobně je to skvělý odrazový můstek pro ty, kteří by se mohli zajímat o svět vlastních mechanických klávesnic.

Budování kvality ASUS ROG Strix Flare IIMATE je celkově vynikající, protože používá hliníkovou desku s jedním kusem a také přichází s pěnou zvukem, stabilizátory přepínače ROG a Keycaps Doubleshot PBT KEYCAPS. Je pravda, že to nebude stejné jako vysoce kvalitní vlastní mechanická klávesnice, ale pro předběžnou je to docela solidní nabídka.

Asus Rog Strix Flare IIMate Review. USB průchod

I když je tato část menší, mám pocit, že to stojí za zmínku, což je funkce Pashprorough USB. Pokud jste to nevěděli, zdá se, že tato klávesnice zabírá dva porty USB-A, ale ve skutečnosti je nutné pouze jeden. Druhým je průchod USB, takže na to můžete připojit myši. Usnadňuje správu kabelů a nemusíte se starat o krátké kabely.

Pokud máte zájem o herní smartphone, podívejte se na naši recenzi Asus Rog Phone 6 Pro kliknutím přímo zde.

Špatný

Asus Rog Strix Flare IIMate Review. zápěstí Rest

Zatímco odpočinek zápěstí je plyšový a pohodlný, přináší to nevýhodu. Pro začátek musíte odstranit plastový difuzor, abyste jej mohli použít. Za druhé, způsobuje, že se klávesnice cítí příliš krátká a trapná. Trik by zde udělal buď zvýšení výšky klávesnice nebo snížení výšky zápěstí.

Dalším problémem, který mám, je ne-detachabilní kabel. Je tlustý a ztěžuje odložit klávesnici pro případ, že byste ji někdy odpojili. Nevadí mi tloušťka, ale s odnímatelným kabelem by usnadnilo ho přinést, jako například pro večírky LAN, a snadnější vyměnit v případě, že konektor bude děsivý.

Asus Rog Strix Flare IIMate Review. Keycaps

Možná jsem se zmínil o celkové kvalitě sestavení dříve, ale osobně jsem fanouškem tohoto konkrétního Doubleshot PBT Keycaps. Cítím se trochu dutý a je poněkud hlučný. Podle mého názoru je to jediná věc, která dává této klávesnici „levný“ pocit, ale alespoň je to Doubleshot. Pokud můžete, přejděte na novou, lepší sadu klíčových skříní.

Asus Rog Strix Flare IIMate Review. zbrojnice

Dalším bodem, který stojí za zmínku, o kterém se domnívám, že je v dnešní době u většiny periferií Rog, je software zbrojnice Crate. Osobně se mi líbí uživatelské rozhraní, dobře se integruje s dalšími produkty synchronizacemi aury, můžete ušetřit až 6 vlastních profilů s vestavěnou pamětí na klávesnici, ale skutečnost, že musíte aktualizovat firmware před změnou všeho, je cokoli, je nepříjemný. To platí pokaždé, když existuje nová aktualizace, která může být frustrující, pokud jste ve spěchu.

Pokud jsou všechny tyto body s vámi v pořádku, máte jednu poslední překážku, kterou je třeba překonat, což je cena. Při RM799. je to drahé. Je velmi blízko bezdrátové mechanické klávesnice a vlastní mechanické území klávesnice. To není v žádném případě náznak toho, že se jedná o špatný nákup, ale spíše doufám, že jste si vědomi, že má statnou cenu a opravdu zvažte své možnosti.

Asus Rog Strix Flare IIMated verdikt

Asus Rog Strix Flare II IMIMATION

Asus Rog Strix Flare IIMate je docela solidní mechanická klávesnice a slouží jako skvělý začátek pro ty, kteří se chtějí dostat do světa mechanických klávesnic, zejména pro vlastní. Solidní sestavení a horké přepínače z něj činí atraktivní produkt, ale jen se ujistěte, že je to to, co chcete, vzhledem k jeho statné ceně RM799.

Na konci našeho recenze ASUS ROG Strix Flare IIMIMAC.

Velké poděkování Asus Malajsii za zaslání této klávesnice za účelem této recenze.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS