Asus Rog Swift PG259QN Review: Do hráčů potřebují displej 360 Hz. Asus Rog Swift PG259QN

Just Epic: Asus Rog Swift 360Hz PG259QN

Asus Rog Swift 360Hz PG259QN je nejrychlejším herním monitorem na trhu. Když se podíváte kolem puchýře rychlé obnovovací frekvence, má tento monitor ještě více. Asus prokázal, že skutečně rozumí svému cílovému trhu esports s PG259QN.

ASUS již nějakou dobu vyrábí monitory republiky hráčů (ROG) a vždy přikázali prémiovou cenu a byli slušnou kvalitou s dalšími funkcemi, které typické monitory chyběly.

Rog Swift PG259QN je definice nadměrného herního monitoru v roce 2020. Asus postavil 24.Monitor 5 palců Full HD s obnovovací frekvencí 360 Hz. ale dosáhl toho spíše na panelu IPS než na typickém panelu TN. Panely IPS dodávají mnohem lepší reprodukci barev a sledování úhlů, ale nikdy jsme je neviděli dostupné při těchto rychlostech dříve. Čas odezvy 1ms (šedá až šedá) se rozostřuje pohyb a rozmazání obrázků do pohybu až do bodu, kdy je buď eliminován, nebo velmi blízko k tomu, aby nebyl patrný. Z toho můžeme vidět, že je to rychlé s dobrou kvalitou obrazu. to je dobrý začátek, ale nezastaví se tam.

PG259QN má také NVIDIA G-Sync, aby čelil roztržení a HDR s kompatibilní barvou a jasem HDR10. Procesor G-Sync je pasivně ochlazen vlastním chladičem pro větší povrchovou plochu, čímž se vyhýbá potřebě ventilátoru a poskytuje tichý provoz.

K dispozici je také NVIDIA Ultra Low Motion Blur (ULMB)-jen si uvědomte, že to běží na 240 Hz a vyžaduje, aby byl G-Sync deaktivován. ULMB bude čelit strašidelnému a rozostření pohybu, ale nebude to pro každého. Osobně jsem to zkusil a vypnul jsem to ve prospěch 360 Hz s G-Sync.

ASUS také zahrnoval USB 3.0 Hub se 2 porty pro periferie a 3.5mm zvukový průchod pro sluchátka nebo externí reproduktory.

Vstupy AV jsou jednotlivé HDMI 2.0 a displayport 1.4 porty.

Jak byste očekávali, ASUS se ujistil. Dalšími prvky v souladu s značkou ROG jsou vynikající kvalita sestavení a nadprůměrná pozornost k detailům.

Je důležité si uvědomit, že cílovým trhem je profesionální hráč eSports nebo proplacený konkurenční hráč, nikoli průměrný nadšenec; Cena AUD1299 je prvním náznakem, že tento monitor je něco zvláštního. Asus zajistil technické potřeby konkurenčního hráče, ale také ubytoval ty s egem, aby uspokojili také.

Po 3 týdnech testování jsem přesvědčen, že funkce a technologie implementovaná v PG259QN poskytnou velmi malou výhodu profesionálním hráčům eSports v konkurenčních titulech, jako jsou Fortnite, Counter-Strike: Global Outwatch a Rainbow Six: Siege: Siege. Vysvětlím, proč podrobněji později.

Klíčové funkce

Ergonomie

Stojan má náklon (20 ° ~.5 °), otočný (25 °/.25 °), pivot od krajiny po portrét (0-90 °) a vertikální nastavení výšky až 120 mm. Je to také velmi stabilní díky vážnému stojanu, který zůstává tam, kde jej umístíte. Narážení stolu se ani nebude rušit, stojan na PG259QN je jedním z nejvíce solidních, které jsem viděl. Jsem 6’2 ”vysoký a používám téměř všechny své monitory na stoupačce nebo Vesa stojan pro pohodlí. pokud jsem vlastnil PG259QN, potřeboval bych také stoupačku pro dlouhodobé použití. Po 3 týdnech testování pomocí pouze přiloženého stojanu jsem si nevšiml žádných problémů s držením těla ani nepohodlí krku. To není problém s PG259QN, jen něco, o čem si můžete být vědomi, pokud jste vyšší hráč.

GamePlus. PG259QN poskytuje hardwarové kříže, časovač, stopky, čítač FPS a nástroj pro zarovnání displeje. Čítač snímků snímků může být nastaven tak, aby se objevil jako jednoduchý graf v reálném čase nebo role, který ukazuje variantu. To je překryto na výstupu displeje na hardwarové úrovni a může být deaktivováno pomocí tlačítka na zadní straně monitoru, pod kloboukem nabídky. Zatímco jsou k dispozici také překryvy, které lze použít na softwarové úrovni, mít to zabudováno do hardwaru je „hezké mít“.

Game Visual je nabídka přednostních sad, které upravují displej pro různé žánry. Pro většinu mého testování jsem to nechal v režimu G-Sync Esports.

Asus implementoval opatření, jako je bez blikání a nastavitelné modré světlo, aby se snížilo namáhání očí a zlepšilo pohodlí pro dlouhé herní relace. To je dobré vidět, ale jako oznámení veřejné služby. je také skvělý nápad vstát a mít také pravidelné přestávky.

Rámy

Na PG259QN vidíme jen nižší zvednutý nereflexní rámeček. V minulosti jsem použil monitory, kde měli úhlový lesklý vnitřní okraj rámu, který odráží světlo a může způsobit 2-3mm záblesk/odraz podél okraje monitoru, který je rušivý. PG259QN nemá tento problém ani potenciál, aby se tento scénář vyskytl. V rámečku/okolí monitoru nebyly žádné nedokonalosti. LED napájení/stavu je také umístěna pod pravým rohem a není příliš jasné, takže je viditelné, pokud ji hledáte, ale není to rušivé. Sotva jsem si toho všiml.

Samotný panel

24.Samotný panel 5 ”je skvělý bez mrtvých pixelů, krvácení podsvícení nebo viditelných nedokonalostí. Matte anti-glare nezničí od jasnosti nebo způsobuje, že obraz bude vypadat špinavě. Při pohledu na monitor získáte rozptýlený efekt se světelným zdrojem za vámi podle fotografie níže, ale pravidelně jsem to používal s oknem za sebou a vůbec jsem neměl žádné problémy. Jakmile je spuštěn a displej je aktivní, obal proti glor dělá skvělou práci.

Displej IPS PG259QN vypadá živě a úhel pozorování drží, takže kdokoli, kdo sedí na straně, se nebude dívat na hraní.

PG259QN má také jeden z nejtěžších a nejodvážnějších porostů, jaké jsem viděl. Několikrát jsem narazil na stůl a byl jsem překvapen a ohromen tím, jak stabilní je stojan. V základně jsou dva blokovací šrouby bez nástrojů, které se spojují s zadní ramenem monitoru na stojanu. Dalším jemným detailem je, že ačkoli nohy vyčnívají dopředu, aby poskytly tuto stabilitu, nepřijdou dále vpřed než panel monitoru. Správa kabelů byla zvažována u týmu ASUS Design Team poskytující velmi velkorysý otvor ve stánku. umožněný pevnými stavebními materiály.

Ačkoli to většina lidí nebude potřebovat, na zadní straně je zámek Kensington. To bude užitečné pro organizátory turnaje nebo osobní jistotu na akcích LAN. jakmile se vrátíme k nějaké formě normality, kde se můžeme skutečně vrátit zpět dohromady.

S plastovým zadním pláštěm se kryt zadního portu snadno odstraní a dobře se mísí s dekorativním leptání na zadní straně. Kdybych jen neměl své stoly a monitory, které se ustupují ke zdi. tento detail je na mě úplně zbytečný, ale nemůžu popřít, že to vypadá dobře a je dobře provedeno.

Aby se zabránilo používání slyšitelných ventilátorů k ochlazení g-synchronizačního čipu, Asus použil vlastní pasivní chladič s velkým chladičem a dobře umístěnými otvory, aby nechal dýchat PG259QN. Ty se také spojí s estetikou pro tento vzhled „Gamer“.

Všechny USB, video a zvukové porty jsou dobře označeny a dokonce i zahrnuté kabely mají značku ROG.

Maloobchodní balení je standardní, ale solidní. Naše revizní jednotka byla zjevně soudě podle dalších vrstev balicí pásky na krabici, ale polystyrenové pouzdro uvnitř nebylo poškozeno ani krabice nevykazovala žádné problémy s integritou.

Navigace nabídky

Nabídka je logická a snadno sledovatelná. bohužel to nefotografovalo dobře, ale horní joystick s lehkostí prochází menu a nemusíte se hýbat a snažit se ho najít. Každý, kdo má standardní ruku, by měl být schopen okamžitě najít klobouk/hůl s taktilními vyvýšenými tlačítky umístěnými rozumně pod ním v typických intervalech prstu.

RGB osvětlení

Při hraní není pro vás logo zadní RGB viditelné, a přestože to vypadá skvěle. Přidává k tomuto produktu úroveň prémiového oříznutí téměř do bodu nejvyšší důvěry. nemohu obviňovat Asus za to, že se chce ujistit, že kdokoli, kdo vidí tento monitor, není v iluzích pro výrobce. Pokud se vám nelíbí RGB, může být snadno deaktivován prostřednictvím nabídky OSD.

Asus Rog Swift PG259QN Review: Do hráčů potřebují displej 360 Hz?

V dnešní době se trend zvýšeného Hertzova monitoru výrazně zvýšil. Ale opravdu to vyžaduje obnovovací frekvenci vyšší než 240 Hz? Nový monitor ASUS vám pomůže odpovědět na tuto otázku. Asus Rog Swift PG259QN vás přitahuje z panelu IPS s podporou HDR a technologií anti-blur, kromě displeje 360 ​​Hz. Zkoumáme zařízení v akci.

Rog je značka, motto a dokonce i ideologie herních produktů Asus. Od roku 2006 se zařízení v logu republiky hráčů neustále vyvíjejí: funkce se zlepšily, design se zrál a kvalita a spolehlivost komponent se zlepšila. Dnes je Rog měřítkem pro herní hardware a příslušenství.

Ze specifikací je zřejmé, že Asus Rog Swift 360Hz PG259QN je navržen pro doprovod a konkurenční fanoušky. Jedná se také o první 360 Hz herní monitor založený na novém panelu Fast IPS. Ve skutečnosti až donedávna hráči neměli na výběr: pokud chcete jít do esportu-vezměte si TN-Panel. Protože takové rychlé odezvy a snímkové frekvence nebylo možné dosáhnout na jiných panelech. Zároveň jsme museli držet krok s nízkým kontrastem a špatnou reprodukcí barev.

Situace je jiná s ASUS 360Hz PG259QN. Monitor 360 Hertz nabízí doba odezvy e-sportů (1 ms GTG), slušné vykreslování barev (98% SRGB), velké úhly pozorování a poměr kontrastu na úrovni profesionálního zobrazení IP-kolem 1000: 1.

Držitel rekordu

Dalo by se říci, že 24palcová diagonála je podle standardů roku 2020 příliš malá, ale vášniví e-sportsmeni nesouhlasí s tímto prohlášením. Koneckonců, je to nejoblíbenější formát pro konkurenční sporty. To je pohodlné, protože většina displeje spadá do jasného zorného pole. je snadné si všimnout soupeře na obvodu obrazovky a umístit jej na střelbu. Výsledkem je, že hráč má lepší kontrolu nad situací a reaguje rychleji na události. A abych byl upřímný, není tu moc na výběr. jiné panely s podobnými charakteristikami se jednoduše nevyrábějí. Zůstává pouze zjistit, proč je takový vysoký Hz vyžadován a zda je rozdíl viditelný s předchozí vlajkovou lodí 240 Hz.

Z matematického hlediska je nárůst obrovského: o 50% se zobrazí více snímků. Pokud vypočítáte skutečné zlepšení v sekundách, ne abstraktní procento, ale zisk není tak významný: obrazovky 240 Hz utratí 4.16 ms na změně rámu a 360 Hz displeje utratí asi 2.8 ms. Tento rozdíl, který je asi 1.4 ms, není nijak zvlášť důležitý proti pozadí vstupních zpožděných monitorů, latence I/O z herních periferií a doba odezvy lidského nervového systému.

Na druhé straně jsou přidána všechna tato čísla. Takže snížení každého z nich zlepšuje celkový výsledek: reagujete rychleji než soupeř a vyhrajete, pokud vaše paže vypadnou z ramen. Také ultra vysoký poměr Hz vám umožňuje používat technologii vložení černého rámu (BFI) a mírně obětovat snímkovou frekvenci, což zvyšuje jasnost obrazu.

Zobrazit

Je logické předpokládat, že takové parametry vyžadují určitou dohodu v jiných aspektech. Asus PG259QN má nízké rozlišení. standardní FHD. Toto je však optimální formát pro esports. S tímto rozlišením bude průměrná grafická karta také schopna doručit více než 200 fps u populárních předmětů a vlajková loď může snadno vyrobit 300 snímků za sekundu. Zároveň není herní monitor 360 Hz konkrétně přeměněn na sportovní zařízení. můžete na něm vidět a vytvářet obsah. Reprodukce barev, kontrast a vyvážení bílé jsou v pořádku.

Navzdory vysoké rychlosti přepínání LCD závěrky se používá skutečná 8bitová matice, která je schopna pracovat v 10bitovém režimu přes FRC. Tato funkce je zejména pro HDR, ale rozšířený rozsah barev spotřebuje určitou šířku pásma video rozhraní. Proto si musíte vybrat: 240 Hz s HDR nebo 360 Hz v normálním režimu. Rozšířený dynamický rozsah je však zde slabý: maximální jas je vyhlášen až do 400 CD / m², a to je původní úroveň, takže HDR se obvykle odliší od SDR okem. Upřednostňujeme 600 nits, ale to není smysl.

Zobrazení barev HDR vyžaduje dobrou kalibraci továrny. a je tam. Asus Rog Swift PG259QN je vhodný pro jednoduchou práci s grafikou. Dalším bonusem podpory HDR je použití panelu IPS s vysokým kontrastem (kolem 1000: 1). Proto je obraz vždy ostrý.

Kromě toho existuje užitečná možnost posilování stínů. Upravuje jas a jemný kontrast v tmavých herních scénách, když je vítězství důležitější než krásný obrázek. V hity AAA pro jednoho uživatele je vhodnější tuto funkci vypnout, aby se nezkreslila výkon některých scénářů.

Asus PG259QN Review, 360Hz Refresh Rates Are Here!

Funkce

Ne bez tradičních herních čipů: Například časovač a pult FPS jsou lepšími místy na výběr. Tlačítko GamePlus je zodpovědné za jejich aktivaci. GameVisual Technology má také specializovaný klíč. To vám umožní vybrat jeden ze šesti připravených režimů nebo flexibilně nakonfigurovat parametry. A co je nejdůležitější, existují dvě předvolby pro podsvícení zobrazení.

První režim je pohodlný pro oči-bez blikání s podřestným bez PWM, druhým je eSports, pomocí technologie ultra s nízkým pohybem ke snížení rozmazání obrazu. Předvolba ULMB zase nabízí dvě možnosti: maximální počet FPS při 360 Hz nebo nejlepší jasnost obrazu, ale při obnovování 240 nebo 144 Hz.

Když je aktivováno rozostření s ultra nízkým pohybem, panel je synchronizován s osvětleným rámcem. Objekty na obrazovce se pohybují různými impulsy, mezi nimiž je obrázek naplněn černou (což je pro hráče nevyhnutelné kvůli setrvačnosti vidění). Stezky tedy nezůstávají na sítnici, když pohled sleduje objekt, a jeho obraz zůstává jasný bez rozostření.

Přizpůsobení

Nastavení monitoru Asus Rog Swift 360Hz PG259QN je flexibilní: změňte rotaci, naklonění a výšku. Orientace portrétu a držák na zeď jsou podporovány. Stojan je prostorný, ale jeho design s nohama umožňuje posunout klávesnici blíže k obrazovce.

Ovládáno pětisměrným joystickem a čtyřmi přizpůsobitelnými horkými klíči. Jejich ikony jsou umístěny na bočním panelu. není třeba se dívat za displej. K dispozici je slušné menu s dostatečně velkými písmami.

Kromě HDMI a DisplayPort je zde rozbočovač se dvěma porty USB. Kabely lze snadno úhledně překročit prostřednictvím speciálního držáku ve stojanu monitoru.

Design

Je okamžitě zřejmé, že ASUS PG259QN je zástupcem řady ROG: neukládali na materiál a složitý tvar pouzdra. Drahý monitor nevypadá jako hračka pro studenty středních škol. Zvažují se malé věci: Například speciální povlak minimalizuje možnost oslnění a indikátor polohy se skrývá na spodním okraji rámečku obrazovky a ve tmě ne dráždí.

Na zádech je vestavěné světlo loga aury, které se synchronizuje s jinými zařízeními kompatibilními s aurou. Mnoho z nich je závislých na minimalismu, ale je to hráč chic. Inženýři značky si vzali velké bolesti, aby monitor vypadal skvěle z obou stran.

Závěrečná linka

Značka ROG opět postupuje v segmentu her. Nový rekord v obrazovce zobrazení je sám o sobě dobrý. Použití moderního panelu IPS HDR pro toto dokazuje, že panely TN jsou v historii popelnici. Všechno ostatní je pěkný bonus. HDR se dvěma způsoby podsvícení, adaptivní synchronizace, technologie redukce rozmazání, vynikající kontrast a další.

Asus Rog Swift PG259QN je všestranný herní monitor, vhodný pro hraní online odstřelovacích her z sledování akčních filmů a pro ponoření do neonové krásy světa Cyberpunk 2077.

Mimochodem, ve čtvrtém čtvrtletí bude existovat pokročilá úprava modelu s podporou NVIDIA Reflex. technologie, která měří a optimalizuje latenci systému. To vše samozřejmě bude stát slušně. Asus Rog Swift PG259QN byl oceněn na 699 na Amazonu.com, Amazon.CO.UK a Bhphotovideo.com webové stránky. Hardware špičkové linie není nikdy levný a zobrazení této úrovně vyžaduje vhodnou grafickou kartu-alespoň RTX 3060 Ti.

Monitor je samozřejmě navržen pro konkrétní úkoly a průměrný hráč pravděpodobně nepoužívá sto procent svých schopností. Ale pokud chcete ovládat esports a držet se trendových her, Asus Rog PG259QN nezklame.

Pokud váš rozpočet není tak moc, můžete se také obrátit na herní monitor gigabyte G32QC (recenze), který lze považovat za jeden z nejlepších rozpočtových monitorů 1440p na trhu.

Asus Rog Swift PG259QN Recenze

Vypadá to, že by se objevily herní monitory 240 Hz, ale výrobci již rozkládají refresh sazby. Asus ‚Rog Swift PG259QN napětí směšnou frekvence 360 ​​Hz do panelu IPS pro vážné nadšence eSports, kteří odmítají obětovat. Provedli jsme to několika testováním, abychom viděli, jak to fungovalo.

Asus Rog Swift PG259QN. Design a funkce

V 700, PG259QN není levný, i když jeho design není tak špičkový pocit jako některé z Asusových jiných displejů ROG. Obsahuje stejnou základnu víření šedé a kopečky, i když bez dalších ozdoby a rozsvíceného loga nalezeného na špičkové monitory společnosti. Je to však zřetelně herní monitor a zadní strana obsahuje vzorec vyleptané desky s obvodem vedle velkého loga ROG, které odráží přizpůsobitelné, synchronizovanou RGB osvětlení Aura synchronizované ze zdi. Stojan obsahuje vestavěnou otvoru pro správu kabelů a je nastavitelný výška, otočný a náklon, což znamená, že můžete nastavit právě pro ideální ergonomii.

Bezrámové, 24.5palcový panel je malý podle dnešních standardů, ale typický pro dav esports, na který se zaměřuje. Menší monitor usnadňuje vidět vše na obrazovce, aniž by se vrhl na očí, a nižší rozlišení zajišťuje, že vaše grafická karta může vyčerpat co nejvíce rámců. nutností, pokud se zaměřujete na 360 Hz. Na rozdíl od mnoha jiných panelů eSports je však PG259QN displejem IPS, což znamená, že poskytuje mnohem lepší přesnost barev a sledování úhlů než jeho bratří TN, přičemž si stále udržuje rychlou dobu odezvy. (ASUS tvrdí 1ms, ale tyto hodnoty lze prohloubit v mnoha ohledech, že jsou většinou bezvýznamné. mluvíme více o době odezvy v sekci testování níže).

G-Sync vám umožňuje hrát hry bez trhání obrazovky, což je vždy vítáno, a 395 jasů NIT je velmi blízko k Asus ‚Citované 400 nits. Monitor je také inzerován jako HDR10 schopný, i když se 400 nits jasu, bez široké barevné gamut a bez místního stmívání, není to ve skutečnosti to, co by někdo považoval za HDR-to v podstatě znamená, že je schopen přijímat signál HDR. IO je slušný, ale ne mimořádný, s jedním HDMI 2.0 Port a jeden displayport 1.4 port, vedle 3.5mm reproduktor nebo konektor pro sluchátka a dva USB 3.0 portů.

Asus Rog Swift PG259QN. testování

Pro testování výkonu monitoru jej projíždím prostřednictvím displeje ověření pomocí X-rite I1display Pro a několik testů vedle očí s LCD testovacími vzory Lagom. PG259QN pokrývá 95.4% barevného prostoru SRGB a 68.0% barevného prostoru DCI-P3-nestačí to, aby to považovalo za široký monitor s gamuty, ale více než dost dobré pro vaše typické prohlížení webových stránek a esports hry. Znamená to také, že na rozdíl od širokých gamut monitorů s jejich často příliš nasycenými barvami je PG259QN ve skutečnosti velmi přesný ve svém výchozím stavu, přestože nevypadá tak živě jako jeho široká gamut konkurence.

Během měření hodnota Deltae určuje, jak daleko se z jejího cíle objeví barva. téměř každá hodnota deltae přišla pod 1, s jen pár mírně přes. To je považováno za nepostřehnutelné a je docela šokující vidět něco tak přesného z továrny. Pouze cílový bílý bod obdržel znatelnější hodnotu deltae 3.73, ale to je stále nepravděpodobné, že by pro většinu lidí změnilo.

Režim SRGB monitoru měl o něco přesnější bílý bod ve 3.22 Pokud děláte práci citlivou na barvu, ale jinak je méně přizpůsobitelné než jiné režimy, takže byste ji pravděpodobně nechtěli používat pro hraní her. Ve svém výchozím režimu závodního režimu se poměr kontrastu změřil 1076: 1, což je o tom, v co bych doufal z displeje IPS. černoši nebudou tak hluboké jako jeho bratři VA, ale hodná oběť pro lepší barvy IPS a Doba odezvy.

Když už mluvíme o černých úrovních, zjistil jsem, že nejtemnější dvě čtverce v Lagomově černém nasyceném testovacím vzorci byly jen stěží nerozeznatelné od referenční černé, jak by to mělo být. Hardcore hráči možná budou chtít otočit režim ASUS tmavý posílení, aby odhalili, že stínový detail trochu více, aby se nepřátelé nezískali tím lépe od vás. Bílé nasycení bylo také na místě, nebylo vidět žádné viditelné pásmo v gradientů a panel IPS poskytoval pevné úhly sledování po celou dobu kolem.

Nejpůsobivější však byla doba odezvy. Lagomův test na dobu odezvy produkuje řadu čtverců, které rychle převrátí mezi dvěma odstíny. čím déle přechod trvá, tím více blikáte v těchto čtvercích, což znamená. Na super rychlých panelech, jako je tento, to také znamená, že přechody mohou trvat příliš dlouho, než budou udržovat krok s touto 360 Hz obnovovací frekvencí, a nezískáte skutečný zážitek z 360 Hz. Naštěstí má PG259QN hvězdnou dobu odezvy a produkuje téměř žádné blikání v žádném z čtverců ve výchozím režimu overdrive a sotva o jakémkoli duchu, o kterém se bude mluvit v testu UFO Blur Busters.

Monitor má tři režimy overdrive: vypnuto, normální a extrémní. Off produkuje jen trochu rozostření pohybu, zatímco výchozí normální režim produkuje jen trochu překročení a Extreme produkuje výraznější překročení artefaktů, kterým bych doporučil vyhnout. Pro nejlepší zážitek doporučuji normální, protože zjistil jsem, že jeho artefakty jsou sotva patrné a obsahuje sotva jakékoli rozostření pohybu. Můžete zapnout funkci podsvícení podsvícení s ultra s nízkým pohybem (ULMB), aby se pohyb ještě jasnější, ale funguje to pouze při 144 Hz a 240 Hz s G-Sync.

PG259QN poskytuje stejné FPS, RT, kina a další režimy, které vidíte na jiných displejích, spolu s křížovým a variabilním režimem podsvícení podsvícení. Doporučuji se vyhnout většině z nich a držet se výchozího závodního režimu, nebo-ještě lépe-zkuste režim G-Sync esports. Tím se deaktivuje variabilní podsvícení, roztočí tmavou podporu a odmítá gama pro to, co Nvidia říká, je ideálním nastavením pro esportní hry. Z nějakého důvodu je to také nejvíce přizpůsobitelný režim, který vám umožní doladit barvy podle vašich představ, takže i když dáváte přednost věcem, jako je tmavý posílení, režim G-Sync eSports je pravděpodobně ten, s nímž můžete jít, protože můžete, protože můžete, protože můžete Vyladit tato nastavení zpět na jejich přesnější úrovně.

ASUS ROG SWIFT PG259QN. Gaming

Za poslední rok jsem zkontroloval několik vysoce zřejmých displejů, ale stále jsem ohromen hladkým, prakticky bez rozmazaným pohybem, který může poskytnout dobrý displej. PG259QN nemusí být velké nebo vysoké rozlišení a rozhodně se cítí stísněné na ploše, ale to ve skutečnosti není to, co kupujete tento monitor pro. Kupujete to pro rychlé pohybové hraní, které-pro nedostatek lepší metafory-je plynulejší než sáňkování z kopce s namazaným Tobogganem.

Absurdně rychlá obnovovací frekvence pro velmi jasný pohyb ve hrách, jako je Overwatch, a-i když jsem to vždy nemohl dostat až do 360 snímků za sekundu-nesportovní hry jako Doom Eternal. Tato super rychlá doba odezvy je naprosto zasněná, i když nezasáhnete maximální frekvenci obnovy, a dává vám pocit kontroly nad vaší postavou, která je těžké odpovídat pomalejším, rozmazaným displeji.

Skutečnou otázkou však je, zda 360Hz ve skutečnosti dělá dostatečně velký rozdíl, aby stálo za to zvýšit cenu oproti podobnému monitoru 240 Hz. Přechod tam a zpět mezi oběma jsem byl skeptický, že bych mohl rozeznat rozdíl, pokud jsem neměl ten pult FPS v rohu, a tak jsem přihlásil svou ženu na malé testování ABX: Přepnula nastavení Overwatch mezi Náhodně 240 Hz a 360 Hz, pak bych se pohyboval kolem a hádal, jakou obnovovací frekvenci jsem si myslel, že si vybrala.

Udělali jsme 12 pokusů, a pokud jsem upřímný, cítil jsem se, jako bych hádal, ale každý soud jsem dostal správně s výjimkou jednoho. To je statisticky významný výsledek, což znamená, že rozdíl mezi 240 Hz a 360 Hz je ve skutečnosti patrný. ale moje důvěra ve své vlastní odpovědi stačí, aby naznačovala, že je to velmi jemné. Mnoho hráčů si to pravděpodobně nevšimne a ti, kteří to dělají, to stále považují za neuvěřitelně malé zlepšení.

Je také docela těžké dostat věci tak hladce, dokonce i ve hrách esports. Budete potřebovat grafickou kartu s blízkým koncem, abyste vytlačili dostatek rámů, aby se 360 ​​Hz vyplatilo na 1080p. Moje přetaktování Ryzen 2600 a Nvidia 2060 Super dokázaly zasáhnout 360 snímků za sekundu v rozsahu Overwatch Practice v nejnižší grafické nastavení, ale jakmile do mixu představíte jiné hráče, zjistil jsem, že jsem zůstal blíž 240 snímků za sekundu za sekundu. Snadnější hry, jako je CS: GO, byly snazší dostat se do 300s-a pro hry mimo ESPORTS můžete zapomenout na získání snímků, které vysoko na většině karet, dokonce při 1080p s nízkým nastavením. Před zakoupením monitoru tímto rychle se tedy ujistěte, že máte hardware s dostatečným výkonem (nebo novým faktorem nového hardwaru).

Asus Rog Swift PG259QN. Průvodce nákupem

Asus Rog Swift PG259QN je k dispozici pro 699 od online prodejců, jako jsou Amazon, Newegg a Best Buy.

The ULTIMATE 360hz Gaming Monitor! (ASUS ROG PG259QN Review) | The Tech Chap

Výrok

Tento monitor vyniká ve všem, na co se zaměřuje, a Asus si zaslouží vážný kredit za to, čeho dokázala dosáhnout. Toto je hvězdný monitor, i když bych tvrdil, že to stojí za to jen pro velmi malou, vybranou skupinu pro-úrovně hráčů. 700 je strašně strmý a já bych tvrdil, že panel 240 Hz, jako je Asus ‚400 TUF Gaming VG279QM, by byl pro většinu hráčů esports mnohem lepší hodnotou. Pokud hrajete méně konkurenční hry pro jednoho hráče, doporučil bych větší 1440p displej s mírně nižší obnovovací frekvencí, jako je Viewsonic Elite XG270QG. Pokud však chcete to nejlepší, co displeje Esports nabízí, měl by být PG259QN na vrcholu vašeho seznamu.

Kampaň oslavující spuštění dává hráčům šanci vyhrát Rog Swift 360Hz a spojit se, aby se hráli online s Bughou, mistrem Fortnite World Cup 2019

Asus Republic of Gamers (ROG) Střední východ dnes oznámila, že herní monitor ROG Swift 360Hz PG259QN bude k dispozici v září za 699. Rog Swift 360Hz PG259QN je nejrychlejším herním monitorem eSports na světě a poskytuje vítězné představení pro rychlé pohybové akce a bitvy Royale. Je vybaven Full HD (1920 x 1080) Rychlým panelem IPS s až 360 Hz obnovovací frekvencí, 1 ms šedou až šedou (GTG) doba odezvy a procesor Nvidia G-Sync pro hedvábně hladké hry a ultrarealistické vizuální vizuály.

  • Rog Swift 360Hz PG259QN, nejrychlejší herní monitor na světě, bude k dispozici v září za 699.
  • Výběr kampaně Champions zve hráče, aby předložili výzvy prostřednictvím sociálních médií pro Fortnite Champion, Bugha, dokončit pomocí Rog Swift 360Hz.
  • Účastníci budou zadáni, aby vyhráli vlastní herní monitor ROG Swift 360Hz a šance se spojit s Bugha v soutěži Fortnite Duo Competition.

Specifikace

Velikost panelu (diagonální) 24.5palcová třístránková obrazovka (16: 9)
Panel podsvícení / typ Rychlé ips
Zobrazovací povrch Nelegální
Rozlišení 1920 x 1080
Jas 400 CD/m² (typické/HDR ON)
Obnovovací frekvence 360 Hz (nativní)
Úhel prohlížení (Cr ≧ 10) 178 ° (horizontální) / 178 ° (vertikální)
Zobrazit barvy 16.7 milionů
Doba odezvy 1 ms (GTG)
Podpora HDR (vysoký dynamický rozsah) HDR 10
Přesnost barev ΔE 1.5
Gamevisual G-Sync esports, RTS/RPG, Racing, SRGB, Kino a scenérie režimy
Kalibrace předložení Ano
GamePlus Ano (Crossair, časovač, čítač FPS, zarovnání displeje a zastavení hodinek)
Ulmb Ano (podpora 240 Hz a 144 Hz)
Procesor G-Sync Ano
Vstup výstup Displayport 1.4, HDMI 2.0, USB 3.0 x 2, konektor pro sluchátka
Mechanický design Náklon:.5 °. 20 ° Otočné:.25 ° –25 ° Pivot: 0 ° –90 ° Nastavení výšky: 0–120 mm Vesa Mount: 100 x 100 mm
Rozměry 557 x (379–499) x 247 mm (se stojanem) 688 x 254 x 508 mm (balíček)
Hmotnost 7.1 kg (n.W), 9.9 kg (g.W)
Soulad a standardy Tüv Flicker Free, Tüv Low Blue Light

Na oslavu uvedení produktu spolupracuje ROG s Bugha, mistrem World Cup World Cup 2019, pro výběr kampaně Champions Campaign. Hráči se mohou připojit k kampani předložením herních výzev prostřednictvím sociálních médií pro Bugha k dokončení pomocí ROG Swift 360Hz PG259QN.

Účastníci budou zadáni, aby vyhráli Rog Swift 360Hz PG259QN herní monitor a šanci spojit se s Bugha v soutěži Fortnite Duo Competition.

„Monitory her ROG poskytují rychlost a funkce, které mi dávají konkurenční výhodu, a tento nový Rog Swift 360Hz PG259QN vytvořil znatelné zlepšení mého výkonu,“ řekl Bugha.

„Monitor ROG Swift 360Hz vylepšil můj výkon a nyní je pro mě obtížné vrátit se k používání jakéhokoli jiného monitoru. Je úžasné hrát si s regulační frekvencí 360 Hz, která poskytuje nejen nejrychlejší dobu odezvy, ale také nabízí čistý a minimalistický design pro konkurenci nebo jen nedbale hraní.“

Rog a Bugha vyzývají hráče po celém světě, aby předložili výzvy Fortnite, které chtějí, aby Bugha byla kompletní s Rog Swift 360Hz, jako je nepoužívání odstřelovacích zbraní nebo nestavěním žádných struktur. Rog a Bugha si vyberou tři předložené výzvy k převzetí a zveřejní své pokusy o jejich dokončení na kanálu Bugha YouTube.

Výzvy lze předložit jejich zveřejněním jako komentář s hashtagem #Rogswift360Hz na jednom z Bughových tweetů nebo tiktok videí nebo na příspěvku na Rog. Tiktok, Instagram nebo účet.

Účastníci, jejichž výzvy jsou vybírány, budou mít šanci vyhrát herní monitor a hraní Bugha jako spoluhráč Bugha v soutěži Fortnite Duo.

ROG SWIFT 360Hz PG259QN

Rog Swift 360Hz PG259QN má 24.5palcový plný HD (1920 x 1080) Rychlý panel IPS s tekutými krystalovými prvky, které se zapínají a vypínají až čtyřikrát rychleji než konvenční panely IPS, což umožňuje superrychlou 1 ms šedou až šedý dobu odezvy (GTG). Panel je také kompatibilní s HDR10 pro barvu a jas, které přesahují jasné monitory, přičemž hráči považují za ultrarealistickou grafiku.

Vestavěný procesor NVIDIA G-Sync zajišťuje herní vizuální prvky bez trhání, koktání nebo vstupního zpoždění. Kromě toho se nadšenci a pro-úrovně hráči mohou spolehnout na rozsah plné variabilní frekvence (VRR) a proměnlivé přepravování pro nedotčenou kvalitu obrazu a vynikající, hedvábně hladké hry.

ROG SWIFT 360Hz PG259QN má design přátelský k eSports, který umožňuje hráčům soustředit se na akci na obrazovce s funkcemi určenými k udržení rozptýlení na minimum.

Speciální nereflexní dno rámečku pomáhá snižovat odrazy na obrazovce, zatímco přemístěné indikátor světlo na spodní straně rámečku je daleko od linie uživatele.

Stojan pro úsporu V V umožňuje hráčům přesunout klávesnici a myši blíže k monitoru a uvolnit více prostoru pro jejich herní nastavení. Monitor má také velký vlastní Heatsink nabízí více povrchové plochy pro výměnu tepla ve srovnání s těmi, které se nacházejí na jiných displejích, což zajišťuje efektivní chlazení během herních her v maratonu

| Denial of responsibility | Contacts |RSS