Asus TUF Gaming A17 Recenze – Gaming notebook s novým Ryzen 7 4800H CPU. Asus TUF Gaming A17

Asus TUF Gaming A17 Recenze. Gaming notebook s novým Ryzen 7 4800H CPU

Na CES 2020 ASUS odhalil aktualizované herní notebooky herní série TUF. Nahradili jak TUF FX505, tak FX705. Nové vlajkové lodě se nazývají ASUS TUF Gaming A15 a A17. Jména se stala jednodušší, ale dnes vám řeknu, jak se notebooky změnily. Pojďme se podívat na model Asus TUF Gaming A17, který je také známý jako FX706I.

Asus TUF Gaming A17 FX706I Specifikace

Typ Herní notebook
OS Windows 10 Pro
Diagonální, palce 17,3
Povlak Anti-Glore
Rozlišení 1920 × 1080
Typ matice Úrovně IPS
Dotek
Obnovení obrazovky. Hz 120
Procesor AMD Ryzen 7 4800H
Frekvence, GHz 2,9. 4,2
Počet jádra procesoru 8 jádra, 16 vláken
Čipová sada AMD
Ram, GB 32
Maximální množství RAM, GB 32
Typ paměti DDR4
Frekvence paměti, MHz 3200
SSD, GB 1024
HDD, GB
Grafika, paměť Diskrétní Nvidia Geforce GTX 1650 Ti, 4 GB, GDDR6 Integrated Radeon Graphics
Externí porty LAN RJ-45, HDMI 2.0b, 2 × USB 3.2 1gen typu A, 1 x USB 3.2 2Gen typu-C, 1 × USB 2.0 typu A, 3,5 mm combo audio jack, Kensington Lock
Čtečka paměťových karet
Webová kamera HD
Podsvícení klávesnice
Skener fngerprint
Wi-Fi 5 (802.11 A/B/G/N/AC (2 × 2))
Bluetooth 5.0
Váha (kg 2,6
Rozměry, mm 399,2 × 268,9 × 23,9
Materiál případu Plast a hliník
Barva Černá
Baterie, wh 48

Konfigurace ASUS TUF Gaming A17

Vzhledem k tomu, že ASUS TUF Gaming A17 je velmi čerstvý, nemám informace o všech dostupných konfiguracích a jejich značkách. Proto zde jednoduše uvedu varianty hardwaru, které lze nainstalovat v A17. Dovolte mi, abych vám připomněl, že konfigurace hardwaru mého testovacího modelu je v tabulce výše.

 • Obrazovky: 17.3 ″, Full HD, na úrovni IPS s 60 nebo 120 Hz
 • Procesory AMD: Ryzen 5 4600H nebo Ryzen 7 4800H
 • Diskrétní grafické karty NVIDIA GeForce: GTX 1650 (4 GB, GDDR6), GTX 1650 Ti (4 GB, GDDR6) nebo GTX 1660 Ti (6 GB, GDDR6), RTX 2060 (6 GB, GDDR6)
 • RAM: DDR4, 3200 MHz až 32 GB
 • HDD: bez HDD nebo s 1 TB
 • SSD: 256, 512 nebo 1024 GB
 • Baterie: 48 nebo 90 WH
 • OS: Windows 10 Home nebo Windows 10 Pro

Myslím, že při pohledu na seznam mohou mít někteří čtenáři dotaz o baterii. Koneckonců, musíte přiznat, že notebooky stejného modelu s takovými různými bateriemi jsou vzácnost.

Tento indikátor přímo souvisí s HDD. Existují verze, které přicházejí s terabajtem úložiště, existují s bezplatnými místy pro 2.5 palcový pohon, ale jsou tu, kde pro něj není disk nebo prostor. A právě v druhém je nainstalována baterie 90 wh.

Vzhledem k tomu, že jsme se dotkli tématu hardwaru, bylo by logické jej vyvinout a sdělit vám, které komponenty podléhají náhradě nebo upgradu. Můžete nainstalovat velký pohon SSD a GTX 1660 Ti má také druhé zdarma m.2 slot. Existují dva sloty pro Ram, ale hlavní věc je, že RAM není pájena a opět můžete dát více. Stručně řečeno, existuje příležitost provést úplnou upgrade, což je nepochybně plus notebooku.

Co je v krabici

Vzorek ASUS TUF Gaming A17 dorazil s nabíječkou, ale ze série ROG. Je to v pořádku, protože je to také 180 wattů.

Design, materiály a kvalita sestavení

Notebooky série TUF jsou známé neobvyklým přístupem ASUS k návrhu, jehož podstata spočívá v tom, že výrobce nabízí dvě verze, z nichž si můžete vybrat. A Asus Tuf Gaming A17 nebyl výjimkou. Tento notebook je k dispozici v pevnosti šedé nebo Bonfire Black Design. Hlavním rozdílem je v podstatě návrh obálky.

Můj vzorek je šedý, s hliníkovým krytem, ​​logem TUF ve středu a dekorativními ozubením v rozích. Ale druhý má plastový kryt, s jasně červenými hranami a vizuálním oddělením kartáčované kovové textury a obvyklou. Myslím, že je jasné, že druhá možnost vypadá agresivně, v duchu herních notebooků.

Ale to jsou všechny rozdíly, pro zbytek jsou první a druhé možnosti identické a jsou vyráběny ve stylu TUF s nasekanými rohy, spousta leštěných „kovů“, stejně jako diagonální, svislé a vodorovné linie. Design je určitě rozpoznatelný.

Nemůžete zavolat rámečky kolem obrazovky tenké; Horní oblast bude silnější než boční, ale ta spodní je téměř dvě prsty tlusté.

Nevím proč, ale na webových stránkách výrobce je naznačeno, že povrch horní písně je kov. Samozřejmě chápu, že broušení se provádí velmi řádně, ale plast je plast. Musíte být realističtí, hry TUF je relativně cenově dostupná série, a proto byste zde neměli očekávat prémiové materiály.

Případ se jako obvykle rozlišuje vysokou spolehlivostí a je v souladu s americkým vojensko-průmyslovým standardem MIL-STD-810H. V praxi není všechno špatné, ale jako vždy při používání plastu se oblast s klávesnicí trochu ohýbá. Ale byl jsem potěšen, že povrch (téměř) neshromažďuje otisky prstů a skvrn.

Rozměry her ASUS TUF A17 jsou docela normální, jako u výkonného notebooku s 17palcovou obrazovkou, konkrétně: 399.2 × 268.9 × 23.9. Neočekávejte samozřejmě pohodlnou práci na cestách, ale pokud existuje naléhavá potřeba, můžete ji vložit do batohu. Váží 2.6 kg.

Konfigurace prvku

Na obálce ve středu je logo TUF Gaming. V rozích jsou dekorativní plastové prvky, které napodobují šrouby. Spodní strana vypadá docela agresivně. Texturovaný kryt používá 11 šroubů, je zde 5 pogumovaných nohou pro stabilitu, pár plastových vyčnívajících prvků, sloty pro reproduktory a ve středu velká oblast voštin, z nichž některé obsahují sloty pro chlazení vnitřní komponenty.

Na pravé straně je Kensington Lock, USB 2.0 Port typu A a na zkosení je malý výřez s reproduktorem. Levý je vybaven druhým reproduktorem. K dispozici je energetický konektor, RJ-45, HDMI 2.0B Port, pár USB 3.2 1Gen typu A, jeden USB 3.2 2Gen Type-C s podporou displeje a kombinovaným 3.5 mm zvukový konektor.

To, co ukazuje určitou výhodu tohoto uspořádání, je koncentrace všech hlavních portů na jedné levé straně. Napravo je obvyklý USB 2.0, což je ideální pro připojení myš. A slyšeli nás: Teď na pravé straně není foukání horkého vzduchu, na zdraví. Model TUF Gaming FX505GM měl tento problém, díky kterému bylo nepříjemné používat myš během hry.

Na přední straně je malá římsa, která vám pomůže chytit a otevřít notebook, ale vzhledem k poměrně těsným závěsům vzadu se notebook neochotně otevírá. Kromě mechanismů závěsu je vzadu mnoho slotů pro foukání horkého vzduchu.

Kolem displeje jsou pogumované proužky, mikrofony a kamera s LED nahoře ve středu. Na dně je lesklé reliéf s logem Asus.

Ryzen 7 4800H GTX 1660 Ti (Mobile) | Asus TUF Gaming A15 Laptop PC Gameplay Benchmark

V horní části případu je dekorativní římsa s reliéfními hrami TUF a čtyři LED zobrazující aktuální stav zařízení. A tento proužek je viditelný i se zavřeným víkem, což vám umožní zajistit, aby se nabíjel nebo v pohotovostním režimu bez otevření notebooku.

Pod ním jsou díry pro příjem vzduchu a na pravé straně je hexagonální tlačítko pro napájení notebooku. Dále v malém výklenku je jednotka klávesnice, pod níž je poměrně velký touchpad se dvěma samostatnými klíči pod ním.

Obrazovka

ASUS TUF Gaming A17 přichází s 17palcovým displejem s poměrem stran 16: 9 a rozlišením Full HD (1920 × 1080). Obnovová frekvence v mé konfiguraci byla 120 Hz, ale dostupnější možnosti mají panely 60 Hz. V obou případech je podpora adaptivní synchronizace, stejně jako 45% pokrytí NTSC.

Ve specifikacích nenajdete typ matice, ale v propagačních materiálech je naznačeno, že se jedná o IPS. Osobně si myslím, že se jedná o displej na úrovni IPS, stejně jako v předchozích generacích. Samotná matice nabízí široké sledovací úhly, ale vykreslování barev je co nejpohodlnější a neutrální. U každodenních úkolů bude stačit nasycení obrazovky.

Ale vážně práce s barvou? Asi ne. Over, můžete připojit až dva externí monitory přes HDMI a Type-C. Testoval jsem obě možnosti připojení s AOC Q2790PQU/BT, Philips Brilliance 272B7Qupbeb/00, a dokonce i s nejvhodnějším ASUS TUF Gaming VG27A. Všechno funguje tak, jak by mělo.

Barvy jsou v pořádku, ale na druhé straně jas, na druhé straně, vážně chybí. Samozřejmě to stačí na interiéru, ale je to přímo na okraji. Moje plocha se nachází vedle okna a odpoledne většinou používám maximální úroveň. Mírně méně často sníženo na 70, když se počasí zatahuje. A to, jak vám připomínám, je v místnosti. Na ulici, a to ani v dobrém stínu, nestačí jas.

Pokud jde o software, notebook má předinstalovaný nástroj s názvem TUF Gamevisual, kde si můžete vybrat jeden z režimů zobrazení a změnit teplotu barev.

Zvuk

Notebook má pár reproduktorů, které jsou směrovány dolů, ale případ má další sloty, což pozitivně ovlivňuje celkovou kvalitu zvuku. Výrobce poznamenává, že ve srovnání s předchozími modely to zní hlasitěji o 1.8krát a basa jsou 2.7krát více nasycených. Pokud jde o objem, neřekl bych, že existuje vážný rozdíl, ale nízké frekvence se opravdu zlepšily.

K dispozici je doplněk DTS: X Ultra a odpovídající nástroj je již nainstalován na notebooku; Pokud to vypnete, zvuk reproduktorů se stane velmi nevýrazný. Když aktivujete jakýkoli režim, jako je auto nebo hudba, zvuk se normalizuje a stává se nejen hlasitějším, ale také objemnějším. I když i tak, nejčastěji jsem nastavil objem nad 80%, protože reproduktory nejsou příliš hlasité.

V nástroji samozřejmě existují i ​​další předvolby, s důrazem na hlas, optimalizaci pro filmy a určité žánry her. Existuje také grafický ekvalizér s 10 pásy, pokud vám nic z dárků.

Recenze ASUS TUF Gaming A17

Poznámka editora: Obecně nedoporučujeme notebooky starší než 2 roky. Pro naše nejlepší výběry se podívejte na nejlepší notebooky nebo odpovězte na několik jednoduchých otázek v našem vyhledávači notebooku a získejte osobní doporučení

Verdikt notebooku Mag

Asus TUF Gaming A17 nabízí výkonný výkon a pevnou výdrž baterie pro běžný herní notebook, ale je těžké překonat jeho skličující displej.

Klady

 • Silný výkon a grafika
 • Pevná životnost baterie
 • Pohodlná klávesnice
 • 1TB SSD

Nevýhody

Proč můžete věřit laptopu Mag

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Herní notebooky Asus ‚TUF byly vždy slušnou alternativou jako levné herní notebooky, ale společnost tlačí na tuto konkurenční výhodu s ASUS TUF Gaming A17.

Je to 17palcový herní notebook se silným procesorem AMD Ryzen 7 4800H a NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti GPU v kombinaci s dlouhou životností baterie a pohodlnou klávesnicí. Může vás však odložit jeho naprosto skličující displej a tiché reproduktory. Navzdory tomu za cenu 1 099 získáte 1TB SSD, což je neobvyklé najít za cenu, a podvozek je dokonce testován MIL-Spec.

Celkově je TUF Gaming A17 jedním z Nejlepší herní notebooky kolem pokud jste ochotni přehlédnout displej.

Možnosti ceny a konfigurace ASUS TUF A17

Asus TUF Gaming A17 I testoval náklady 1 099 a je dodáván s procesorem AMD Ryzen 7 4800H, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti GPU, 16 GB RAM, 1TB PCIE SSD a A 1920 x 1080, 120, 120, 120, 120, 120, 120, 120, 120, 120 Hz, 120 Hz. Zapojení 1TB SSD v herním notebooku za tuto cenu je ve skutečnosti docela dohoda.

Cena: 1 099 CPU: AMD Ryzen 7 4800H GPU: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti RAM: 16 GB Úložiště: 1TB SSD Displej: 17.3 palce, 1920 x 1080, 120 Hz baterie: 7:41 Velikost: 15.7 x 10.6 x 1.Hmotnost 0 palců: 5.7 liber

Bohužel je to jediná konfigurace her Asus TUF A17. Existuje varianta Intel zvaná Asus TUF Gaming F17, ale to není v prodeji právě teď

Pokud hledáte něco ještě levnějšího, podívejte se na naše Nejlepší levné herní notebooky strana.

Design ASUS TUF Gaming A17

Jen proto, že herní hra Asus Tuf A17 je cenově dostupný herní notebook, neznamená, že je levně vyroben. Jeho hliníkové víko a plastová paluba vydržela násobci Testy MIL-STD-810H proti kapkám, vibracím, vlhkosti a extrémním teplotám.

Asus TUF Gaming A17 sportovní obrobený design a jeho víko Gunmetal má v každém rohu čtyři černé faux šrouby. Ve středu víka je logo TUF, které chytře vynechává písmena. Ve víku je také výřez, který odhaluje černou palubu. Směs textur na odhalené palubě v kombinaci s logem TUF Gaming způsobuje, že notebook vypadá jako kousek vojenského stroje.

Interiér vydává více stejné vibrace. Klávesnice je obklopena měkkou křivkou v podvozku, která se ponoří dolů, a těsně nad klávesnicí sedí výřezy pro větrací otvory. Tlačítko napájení je umístěno v pravém horním rohu podvozku, Ne na klávesnici, Takže se nebojte. Rámy displeje jsou relativně štíhlé a webová kamera je dokonce na horním rámečku díky malé úpravě rtů.

V 5.7 liber a 15.7 x 10.6 x 1.0 palců, Asus TUF Gaming A17 je slušná velikost pro a 17palcový notebook. Samozřejmě Dell G5 15 SE (5.5 liber, 14.4 x 10 x 0.9 palců), HP Omen 15 (5.4 libry, 14.2 x 10.2 x 0.8 palců) a Lenovo Legion Y545 (5.3 libry, 14.2 x 10.5 x 1 ~ 1.1 palce) byly menší a lehčí, ale to není překvapení.

Porty ASUS TUF Gaming A17

Asus TUF Gaming A17 má slušné číslo Porty, Ale bylo by hezké vidět mini displayport.

Na levé straně je power konektor, port Ethernet RJ45, port HDMI, dva Porty USB typu A, jeden Port USB typu-C a konektor pro sluchátka, zatímco na pravé straně drží jeden nesmírný port USB typu A a a Kensington Lock Slot.

Displej Asus TUF Gaming A17

Asus TUF Gaming A17’s 17.3 palce, 1920 x 1080 Zobrazit Může se pochlubit adaptivní synchronizační technologií a občerstvením 120 Hz, ale pro herní notebook je to neuvěřitelně slabé a nudné.

V přívěsu pro Bill Ted čelí hudbě, modré a červené košile titulárních postav vypadaly vyplavené, jako by ji příliš mnohokrát prošly prací. Ve scéně, kde Bill Ted navštěvuje své roztrhané budoucí střely, je osvětlení relativně tmavé pro to, že je denní čas, a scéna se neobjevila, protože displej nebyl tak jasný, jak by měl být.

V úvodním filmu Assassin’s Creed Odyssey byl Leonidasův Red Cape utlumený, a tak ho způsobil, že vypadal méně odvážně nebo hrozivě kvůli nudnému panelu. Ve stejné sekvenci bylo obtížné se soustředit na po ruce bitvu, protože noční potyčka nevyhodnocovala dim Asus ‚Dim Screen. Odmítáte některá nastavení přinesla některé hladké snímky díky obnovovací frekvenci 120 Hz.

Při našem testu pokrýval displej TUF Gaming A17 64% SRGB Barevný gamut, Ponoření proti průměrnému běžnému hernímu notebooku (106%). G5 15 (108%), Omen 15 (102%) a Legion Y545 (99%) byly alespoň blízko nebo dokonce nad 100%.

Na 248 nits jas, Volání TUF Gaming A17 Bright by mu dalo příliš mnoho kreditu. Mezitím G5 15 SE (301 nits), Omen 15 (320 NIT) a Legion Y545 (300 NIT) všichni zabili průměr kategorie 292 NIT.

Asus TUF Gaming A17 Klávesnice a touchpad

Pro běžný herní notebook má TUF Gaming A17 super pohodlnou klávesnici. Nebyla to kliknutá, samo o sobě, ale vyžadovalo to, aby klíče odvedly určitou sílu a poskytly masité, i když zaostřenou zpětnou vazbu.

Na 10fastfingers jsem přibil 80 slov za minutu.test psaní com, který sklouzne kolem mého nového průměru 78 whpm (já se zrychlím a jednoho dne zasáhnu trojnásobné číslice). Klávesy jsou slušně rozloženy.- Cítil jsem klíče s horší zpětnou vazbou na prémiové herní notebooky, takže tyto klíče jsou ve srovnání docela solidní.

asus, gaming, recenze, notebook, novým

Vzhledem k cenovému bodu na této klávesnici neuvidíte osvětlení RGB na klíč, místo toho získáte jednozónové osvětlení RGB. Osvětlení si můžete přizpůsobit prostřednictvím karty Aura Sync v aplikaci Armory Crate. Můžete použít základní efekty, jako je dýchání nebo barevný cyklus a dokonce upravit rychlost a jas.

Touchpad je relativně měkký a nabízí dva diskrétní kliky s průměrnou zpětnou vazbou. S ovladači Precision Windows, Gesta Windows 10 Jako posouvání dvou prstů a tabulky tří prstů reagovaly.

Asus TUF Gaming A17 Audio

Bohužel, reproduktory pro hraní spodního hádky TUF A17 nebyly příliš hlasité a neměly dost basů na to, aby dělaly hudbu nebo hraní dost spravedlnosti.

V obálce „Black Sheep“ Kailee Morgue znělo zavrčené Bassy Beats a když pokračovaly po celé písni. Droove nebyla nikdy plně realizována kvůli nedostatku basů. Když však vokály kopaly, její měkký melodický hlas vyšel stejně jako zamýšlený se stříkáním ostrých detailů a plnosti. I přes to zůstaly činely na pozadí stále tlumené.

Při otevření Assassin’s Creed Odyssey byl hlas krále Leonidase měkký a nízký, takže je obtížné rozeznat to, co říkal bez titulků. Když Leonidas šel po některých bláznech s jeho kopí, pronikavý zvukový efekt byl nudný a tlumený. I když narovnaný vyštěkl něčí krk, neznělo to velmi uspokojivě.

Jediný skutečný zvukový software, který má tento stroj, je zvuk DTS nevázaný a funguje pouze pro sluchátka, Takže reproduktory mají štěstí.

Asus TUF Gaming A17 Gaming, grafika a VR

V břiše Asus TUF Gaming A17 leží Nvidia geforce gtx 1660 ti gpu s 6 GB Vram. Byl schopen spustit Assassin’s Creed Odyssey při 45 snímcích za sekundu na Ultra, 1080p, když jsem přeskočil přes některé střechy a přistál první do země pro ne tak epický přistání.

Ve stínu Benchmarku Tomb Raider (nejvyšší, 1080p) dosáhl herní A17 TUF 50 fps a proklouzl kolem průměru hlavního hracího notebooku s hlavním proudem 47-FPS. Se stejným GPU, Omen 15 přistál na 45 fps, zatímco legie Y545 odpovídala TUF Gaming A17, při 50 FPS. G5 15 spojil AMD Radeon RX 5600M GPU a skóroval 45 fps.

Hraní A17 TUF zasáhlo 86 fps na benchmarku Hitman (Ultra, 1080p), což přesně odpovídá průměru kategorie. Porazil G5 15 SE (83 fps) a Omen 15 (78 fps), ale Lenovo Legion Y545 přibila solidní 95 fps.

Na benchmarku Grand Theft Auto V (velmi vysoký, 1080p), průměroval herní A17 TUF 60 fps, což je jen krátké od průměru běžného herního notebooku 62-fps. Stále to vynikalo nad G5 15 SE (56 fps) a dokonce odpovídalo Omen 15 (60 fps), ale nakonec ho znovu porazila Legion Y545 (62 fps).

Při spuštění Metro: Exodus (Ultra, 1080p), hráč TUF A17 dostal 41 fps, což je jeden rámeček z průměru kategorie (42 fps). Ale to odpovídalo legii Y545 (41 fps) a překonal Omen 15 (40 fps), přestože byl druhým tempem G5 15 SE (46 fps).

ASUS TUF GAMING A17 Review | RYZEN 7 6800h RTX 3060

Výkon Asus TUF Gaming A17

Tongaling kolem An AMD Ryzen 7 4800H procesor S 16 GB RAM, TUF Gaming A17 žongloval 40 Google Chrome Karty a pět 1080p Youtube Videa, zatímco Assassin’s Creed Odyssey běžel na pozadí.

Na Geekbench 4.3 celkový výkon Benchmark, TUF Gaming A17 skóroval 24 568, plachal kolem průměru hlavního proudu herního notebooku (22 421). Se stejným procesorem se G5 15 odstřelil skóre 29 253. Mezitím s CPU Intel Core i7-9750H dosáhly Omen 15 a Legion Y545 nesmírně 19 956 a 23 868, v tomto pořadí.

Hraní TUF A17 přemostilo 4K video na 1080p za 6 minut a 52 sekund na našem benchmarku HandBrake, rozdrtila průměr kategorie (9:59). Zrychlil kolem Omen 15 (12:34) a Legion Y545 (8:51), ale nedosáhl G5 15 (6:43).

Asus 1TB SSD zkopírováno 4.97 GB dat v 8.7 sekund, převedení na přenosovou rychlost 585 megabajtů za sekundu, což sklouzne kolem průměru běžného herního notebooku (471 Mb / s). Bylo to rychlejší než 512 GB SSD G5 15 (410 Mbps) a 128 GB SSD Y545 (189 Mbps), ale nemohl se shodovat s Omen 15 SSD (728 Mbps).

Asus TUF Gaming A17 Battery Life

AMD znovu prokázala, že má nejlepší rukojeť životnost baterie Pro herní notebooky. Hraní TUF A17 nepřetržitě surfoval po webu nad Wi-Fi při 150 nits jasu a trval masitý 7 hodin a 41 minut, plavil nad průměrem běžného herního notebooku 5:11. To také svrhlo G5 15 (7:14), Omen 15 (3:05) a Legion Y545 (3:38).

Webová kamera ASUS TUF Gaming A17

Webová kamera 720p je na horním rámu, což je hezké, ale jako obvykle je to svinstvo.

V testovacích výstřelech jsem viděl, jak se moje vlasy rozmazávají do pixelů a míchá se do mé náhlavní soupravy. Pokud jde o barvu, zvedl modrý štítek na láhvi za mnou, ale bylo to neuvěřitelně nudné. Mezitím špatný kontrast způsobil, že okno za mnou bylo úplně vyfouknuto a polovina mé tváře byla ve stínu. Pokud plánujete streamování, vyzvedněte jednu z nich Nejlepší webové kamery.

Asus Tuf Gaming A17 Heat

Díky své plastové spodní straně se hra A17 Tuf A17 stane tak horkým jako mnoho plně hliníkových herních notebooků. Po hraní po dobu 15 minut zasáhla spodní strana 109 stupňů Fahrenheita, který je nad naším 95-comfort prahem. Střed klávesnice a touchpad zasáhl 101 a 77 stupňů. Nejžhavější tento stroj byl 111 stupňů na spodním rámečku displeje, těsně nad stavová světla.

Při streamování videa po dobu 15 minut se spodní strana stala až do 101 stupňů, zatímco klávesnice a touchpad měřily 91 a 78 stupňů, v tomto pořadí.

Asus TUF Gaming A17 Software a záruka

Stejně jako u jiných notebooků ASUS Gaming, i The TUF Gaming A17 obsahuje aplikaci Armory Crate, kterou můžete použít ke správě výkonu CPU, GPU a fanoušků. Ve stejné aplikaci můžete také přizpůsobit klíčové osvětlení, agregované hry z jiných odpalovacích zařízení a vytvořit profily pro výkon a osvětlení na základě toho, co hrajete nebo děláte.

Aplikace GameVisual upravuje barvu vašeho displeje. K dispozici je také aplikace Myasus, která ve vašem systému může spustit diagnostiku systému a hardware.

Jsou tu také někteří Aplikace Windows 10, Jako Disney Magic Kingdoms, Candy Crush Friends a Farm Heroes Saga.

TUF Gaming A17 přichází s jednoroční omezenou zárukou. Podívejte se, jak Asus hrál na našem Showdown technické podpory, Nejlepší a nejhorší značky notebooků a Nejlepší a nejhorší herní značky notebooků hodnocení.

Sečteno a podtrženo

Asus TUF Gaming A17 je plná tuny úhledných specifikací a funkcí za slušnou cenu. Za 1 099 získáte silný výkon a grafiku, slušně dlouhou životnost baterie pro herní notebook, podvozek testovaným MIL, pohodlnou klávesnici a masivní 1TB SSD. Pokud jste však jako já, bude neuvěřitelně těžké se podívat na ten super nudný displej.

Pokud hledáte herní notebook, který má také dobrou výdrž baterie, ale lepší displej, zvažte Dell G5 15 SE (2020). Pro jen 100 dalších získáte srovnatelný výkon a výdrž baterie, ale displej hodný herního notebooku plus narážený na obnovovací frekvenci.

Pokud však hledáte 17palcový notebook podobný jako Asus TUF Gaming A17, budete těžké najít jeden, zejména s 1TB SSD za cenu, proto je to jeden z nejlepších herních notebooků můžeš dostat.

Herní notebooky

Anders ALS Stationäre Gaming-PCS und Konsolen Lassen Sich Gaming-Notebooks Leicht Transportrieren. Ein Gaming-Laptop ist der perfektte allrounder für spielspaß, streamování mehr.

OB Fürs Home Office, Zum Internet Surfen Oder Unterwegs: Finden Sie Mithilfe Unser Kaufberatung Das Richtige notebook Oder CONSTRUTION

Du Willst AUF Laptop-Gaming Umsteigen? WIR EMPFEHLEN Diese Top-Geräte und Zeigen, Worauf Beim Kauf Zu Achten ist

Asus TUF Gaming F15 FX506HC-HN115W, herní notebook MIT 15,6 Zoll Display, Intel Core i5 Prozessor, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050, Grau

Intel Core i5-11400H-Prozessor 12 MB Cache, bis Zu 4,50 GHz

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 01.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

Asus TUF Gaming A17 FA706QM-HX008W, herní notebook MIT 17,3 Zoll Display, AMD Ryzen 7 Prozessor, 16 GB RAM, 1 TB SSD, GeForce RTX 3060, Schwarz

AMD RYZEN 7 5800H MOBILE-PROZESOR

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 01.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

Acer Nitro 5 (AN515-57-57R3), herní notebook MIT 15,6 Zoll Display, Intel Core i5 Prozessor, 8 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GTX 1650, Schwarz

asus, gaming, recenze, notebook, novým

Intel Core i5-11400H Prozessor 12 MB Cache, bis zu 4,50 GHz

Gesamter Speicherplatz v GB

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 01.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

Asus Rog Strix G17 G713QR-K4048W, herní notebook MIT 17,3 Zoll Display, AMD Ryzen 9 Prozessor, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Nvidia Geforce RTX 3070, Eclipse Grey

AMD RYZEN 9 5900HX Mobil-Prozessor

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 02.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

MSI Thin GF63 12VE-081, herní notebook MIT 15,6 Zoll Display, Intel Core i5 Prozessor, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GEFORCE RTX 4050 Laptop GPU, Schwarz

Intel Core i5-12450H Prozessor (mezipaměť 12 MB, bis Zu 4,40 GHz)

NVIDIA GeForce RTX 4050 notebook GPU

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 01.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

Acer Nitro 5 (AN515-45-R16C) MIT 144 Hz Displej RGB Tastaturbeleuchtung, Gaming Notebook MIT 15,6 Zoll Display, AMD Ryzen 7 Prozessor, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Nvidia Geforce RTX 3060, SCHWARZ / ROTZ / ROTZ / ROT

AMD RYZEN 7 5800H Mobil-Prozessor

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 01.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

Acer Predator Helios 300 (PH317-55-70S1), herní notebook MIT 17,3 Zoll Display, Intel Core i7 Prozessor, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Nvidia Geforce RTX 3070, Schwarz, Blau, Blau

Intel Core i7-11800H Prozessor 24 MB Cache, bis zu 4,60 GHz

Gesamter Speicherplatz v GB

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

asus, gaming, recenze, notebook, novým

Lieferung 31.05.2023. 02.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

MSI Crosshair 17 C12VF-409, herní notebook MIT 17,3 Zoll Display, Intel Core i7 Prozessor, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Nvidia Geforce 4060, Core Black

Intel Core i7-12650H Prozessor (mezipaměť 24 MB, bis Zu 4,70 GHz)

Gesamter Speicherplatz v GB

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 01.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

Acer Nitro 5 (AN517-55-72VY), herní notebook MIT 17,3 Zoll Display, Intel Core i7 Prozessor, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Nvidia Geforce RTX 3060, Schwarz

Intel Core i7-12700H-Prozessor 24 MB Cache, bis zu 4,70 GHz

Gesamter Speicherplatz v GB

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 02.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

HP Victus Gaming Laptop 15-FB0354ng, herní notebook MIT 15,6 Zoll Display, Amd Ryzen 5 Prozessor, 8 GB RAM, 512 GB SSD, AMD Radeon RX 6500M, Mica Silver

AMD RYZEN 5 5600H MOBILE PROZESOR

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 02.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

MSI Katana GF66 12UD-250, herní notebook MIT MIT 15,6 Zoll Display, Intel Core i5 Prozessor, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GEFORCE RTX 3050 Ti notebook GPU, Core Black

Intel Core i5-12500H Prozessor (18 MB Cache, bis Zu 4,50 GHz)

Gesamter Speicherplatz v GB

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 01.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

MSI GF66 12UE-409, herní notebook MIT MIT 15,6 Zoll Display, Intel Core i7 Prozessor, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GEFORCE RTX 3060 Laptop GPU, Core Black

Intel Core i7-12700H Prozessor (mezipaměť 24 MB, bis Zu 4,70 GHz)

Gesamter Speicherplatz v GB

INKL. Mwst. VersandKostenfrei

Lieferung 31.05.2023. 01.06.2023

Bitte Wählen Sie Einen Mart aus Mart Auswählen

OB Fürs Home Office, Zum Internet Surfen Oder Unterwegs: Finden Sie Mithilfe Unser Kaufberatung Das Richtige notebook Oder CONSTRUTION

Herní-laptop-Mehr Fun, Egal a welchem ​​ort

Ein wochennende intenzivní herní-abenteuer mit den besten freunden macht am meisten spaß, wenn Jeder Seinen eigenen Rechner dabei klobouk. Spezielle Gaming-Notebooks BZW. Herní-laptops sind hier die perfektte wahl

Byl ist ein herní-laptop?

Ein Gaming-Notebook Ist Speziell den Hohen Ansprüchen Begeisterter Gamer Angepasst. Umírá bedeutet unter anderem, dass sie eine extrémní hochwertige grafikkarte besitzen Müssen, zemřel auch hochauflösende spiele ruckelfrei wiedergibt, einen leistungsfähigen prozessor und möglichst viel ram. Die Meisten Gaming-Notebooks Besitzen Ein 17-Zoll-Display, Auf Das Das Spiel Weit Mehr Spaß Macht ALS AUF Einem Kleinen 12-Zöller. OFT Sind Im Lieferumfang Weitere AccessOires für hráč wie eine spezielle herní maus oder ein headset osur kommunikation mit den mitspielern entalten.

Warum Lohnt Sich Ein Gaming-Notebook?

PC-Spiele Sind in Den Letzten Jahren Immer Aufwendiger Geword. Die meisten regulären notebooky und federleichten ultrabooks Sind Jedoch Nicht AUf derartige Spiele und enormen ansprüche a die grafikkarte ausgelegt und sto ly. Spezielle Gaming-Notebooks Meistern Die flüssige Wiedergabe Dagegen Mühelos: Kein Warten, Weil Sich Das displej erst Mühsam nach und nach aufbaut, und Schon erst rentht přívěs. Natürlich Können Sie Mit Dem Dem Gaming-Laptop Auch Viele Andere Dinge Tun und besispielsweise Filme in HD-Qualität Streaven und im internet surfen.

Worauf Achten Beim Kauf?

Bei herní notebooks gibt es enorme preisliche unterschiede. Wie hochwertig die ausrüstung Sein Sollte, Hängt vor Allem von ihren ansprüchen ab. Entspannen sie am liebsten bei ruhigen Strategiespielen wie der anno-série oder bauen bunte klötzchenwelten v minecraft, muss ihr-notebook wenigr arbeit leisten als bei rasanten ego-shootern, mmorpgs arelen aufwwendig gestalteter aufwendig aUfwwendig gestalteter grafwendig gestalteter gro-shootern, mmorpgs.

Ein Tipp: Werfen Sie Einen Blick auf die aktuellen spiele-neuerscheinungen und die dort genuannten MindestanForderungen. Dies Sollte Auch Die Mintestausstattung Sein, Die Ihr Neuer Gaming-Laptop Mitbringen Sollte, um einige Jahre Brauchbar Zu Bleiben.

Wie Viel Zoll Sollte der Bildschirm Haben?

Je Größer der Bildschirm, Dedo Größer Das Spielvergnügen. Ve hrách Vielen Werden Kleine Grafische Detaily erst auf großen Bildschirmen Sichtbar, und Zugleich Können Sie Besser in Die Jeweilige Spielwelt Eintauchen. Planen Sie Ihren Gaming-Laptop Häufig Zu Transportrieren, Sollte er Jedoch Nicht Zu Groß für ihre tasche Oder Ihren rucksack Sein. Ideální Für Gaming-Notebooks Sind Bildschirmdiagonalen von 15,6 Zoll (entspricht knapp 40 cm) und 17,3 Zoll (Knapp 44 cm).

Welcher Gaming-Laptop ist der Beste?

Da Die Hersteller Immer Wieder Neue Gaming-Notebooks AUF Den Markt Bringen, Lässt Sich Kein Eindeutig Bestes Gerät Bestimmen. V testech střeva Abgeschntenit Haben Zuletzt U. A. Das Acer Nitro 5 MIT full-hd-auflösung, AMD Ryzen 5-CPU und einer AMD Radeon RX 560x-Grafikkarte. ANDERE věří herní-laptops Wie der Lenovo Legion Y520 und der hp omen 15ce020ng dagegen auf intel jádro i5- oder i7-prozessoren und nvidia geforce gtx1050/1060-grafikkarten. Nicht Viel Falsch Machen Sie Mit Einem Gaming-Notebook der Auf Dieses Segment Spezialisierten Firden MSI und Razer Blade.

Gaming-Notebook Bei Mediamarkt Kaufen

Sind Sie Unsicher, Welche Gaming-Notebooks für sie eine gute wahl sind? Lassen Sie Sich Bei Ihrem Mediamarkt Vor ort beraten und probieren sie versienene geräte aus. Wissen Sie Schon Genau, Welchem ​​Hersteller Sie Ihr Vertrauen Schenken und byl ihr herní-notebook Können Muss? Dann bestellen sie bequem im onlineshop von mediamarkt: hier erwartet sie eine große auswahl aktueller leistungsfähiger notebooky sowie vilfältiges Zubehör unt natürlich auch neuesten hry. Wählen sie ihre artikel jetzt aus und geben sie ihre bestellung online auf!

Wie Können Wir Ihnen Helfen?

 • Play Station
 • Kaffeevollautomaten
 • Kühlschränke
 • Chytré hodinky
 • Waschmaschinen
 • Spielzeug
 • Akku-staubsauger
 • Saugroboter
 • Gaming-PCS
 • Smartphony
 • Apple iPhone
 • MediaMarkt Angebote
 • Geschirrspüler
 • Fernseher
 • Kopfhörer
 • Alle Service-Leistungen
 • VersandInformationen
 • Služba MediaMart
 • FAQ
 • Altgeräte-Entsorgung
 • Affiliate PartnerProgram
 • Newsletter Anmeldung
 • Geschäftskunden
 • Aufbau ersteinrichtung
 • Rückgabe/Retoure
 • Produktückruf
 • Mietservice
 • Verträge Hier Kündigen
 • Unternehmen
 • Práce Karriere
 • Unsere märktte
 • Verkaufen auf mediamarkt.de
 • Maloobchodní média AUF Mediamarkt.de
 • Unsere Marten
 • Presse
 • Koch-mit.de
 • Magazin
 • Nachhaltigkeit
 • Schwachstellen-ofenlegungsprogram

Ošetřte preise v euro und inkl. der Gesetzlichen Mehrwertsteuer, zzgl. VersandKosten. Verkauf Nur a soukromý endkunden. Abgabe Nur in Haushaltsüblichen Mengen. Änderungen und Irrtümer Vorbehalten. Abbildungen ähnlich, Alle Angebote Ohne Dekoration. Angebot gültig auf mediamarkt.DE, Nur Solange der Vorrat Reicht. Liefergebiet: Deutschland. Für markt-angebote keine mitnahmegarantie.

MIT DEM Kauf Bei Einem Marktplatz Verkäufer Akzeptieren Sie Dessen Agb. Weitere InformationEn Zum Verkäufer Erhalten Sie, Indem Sie Auf Dessen Verkäufernamen Klicken. Über unsere tayregebnisse: Bestimmte Artikel Können Im Rahmen von Sonderaktionen Oder Werbekampagnen Höher EingeStuft Werden. Hierfür Können Wir Vorteile Erhalten. Das Ranking Unserer tay basiert im übrigen auf folgenden hauptparametern (absteigende relevanz): übereinstimmung des takovýbegriffs mit artikeldaten, věřící des artikels, des artiket.

Zlacený Nicht für großgeräte na Speditionslieferung und fsk18 artikel. Zlacený Nur Für Direkt von Mediamarkt Angebotene Produktte.

0% effektiver Jahreszins, AB 100 EUR.- Finanzierungssumme, Ausschließlich für Direkt von Mediamarkt BZW. Saturn Angeboten Produktte, Monatliche mintestrate 10 EUR.-, Laufzeit 6 Bis 10 Monate, Produktabhängig bis 24 Monate. Erst- a Schlussrate Kann Abweichen. Bonität VorausgeSetzt. Bei der bnp paribas erfolgt die finanzierung über einen kreditrahmen mit mastercard für diesen zlacený ergänzend: nettodarlehensbetrag bonitätsabhängig bis € 10 € 10 € € 10 € 10 €.000.-. Vrtragslaufzeit auf neunterimmte zeit. Gebundener Sollzinssatz von 0 % Gilt Nur für von mediamarkt bzw. Saturn Vermittelte Finanzierungen Zeitlich befristet und produktabhängig bis maximální 10 monate. Danach und für Alle Weiteren Verfügungen beträgt der Veränderliche Sollzinssatz (Jährlich) 16,58 % (17,90 % effektiver Jahreszinssatz). Höhe und anzahl der Monatlichen Raten Können Sich Verändern, Wenn Weitere Verfügungen über Den Kreditrahmen Vorgenommen Werden; Míra zemřít beträgt min. 2,5 % der Jeweils Höchsten, AUF Volle 100.- € Gerunden inaspruchnahme des kreditrahmens, min. 10.- €. Vermittlung Erfolgt Ausschließlich Für Unsere Finanzierungspartner: Targobank AG, Kasernenstr. 10, 40213 Düsseldorf Bnp Paribas S.A. Niederlassung Deutschland, Rüdesheimer Straße 1, 80686 München Santander Consumer Bank AG, Santander-Platz 1, 41061 Mönchengladbach. Finanzierungspartner Marktabhängig.

⁰aktion Gültig im Jeweeils Angegebenen AKTSZEITRAUM V MEDIESMARKT-MärKten in Deutschland und im mediamarkt-onlineshop Unter MediaMarkt.de. Vorteil Wird vom Jeweiiligen Ausrichter der Aktion Gewährt. Registraling Beim Ausrichter der Aktion Erforderlich. All Information Zu Aktion, Veranstalter und teilnahmebebedingungen Erhalten Sie nach Klick auf das aktionsbanner.

⁵ Nur Für Neukunden AB 16 Jahren Mit dt. Wohnsitz Bei Abschluss Eines Apple Music, Apple TV, Apple Arcade, Apple Fitness Oder Apple iCloud Abos v Einem Mediamarkt v Deutschland Oder přes www.MediaMart.DE/AppleServices. Während der Probemonate Jederzeit Mit Sofortiger Wirkung Kündbar. Bei Kündigung Vor Ablauf der Prosemonate Endet Die Nutzungsmöglichkeit Sofort, Das Probeabo Kann Nicht Reaktiviert Werden. Sofern Nicht Mindestes 24 Stunden Vor Ablauf der Prosemonate Gekündigt Wird, Verlängert Sich Das Abo Automatisch Zum Preis von bis zu 10,99 €/monat. Nach den probemonaten kündigung Jederzeit Zum Ablauf des Jeweiligen Vertragsmonats Möglich. Gilt Nur Für Angebote in Deutschland und erfordert eine apple-id für deutschland. Angebot begrenzt auf je ein abonnement pro familienfreigabe-gruppe. Es gelten die nutzungsbedingungen und datenschutzrichtlinien von Apple. Weitere Information Unter www.Jablko.com/legální/internetové služby/iTunes/de/termíny.html. Nur für einzelabonments und soukromý. Nicht Kommerzielle. Nutzung. Anbieter Von Apple Services: Apple Distribution International, Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Irská republika. Weitere infos im mart und unter www.MediaMart.DE/AppleServices.

⁶ Bei Kauf Eines gekennzeichneten AKtionsProduKtes v Einem Mediamarkt Oder Saturn-Markt Zwischen Dem 26.05.2023 und 05.06.2023 und im mediamarkt-onlineshop unter mediamarkt.de sowie im saturn-onlineshop unter saturn.DE (Käufe Bei Drittanbietern Jeweils Ausgenommen) Zwischen Dem 25.05.2023, 20:00 Uhr und 05.06.2023, 23:59 Uhr (vorbehaltlich einer Verlängerung) erhalten alle Käufer eines Aktions-TV-Geräts den TV-Kalibrierungs Service oder eine kostenlose Lieferung, bei Kauf eines Aktions-Kühlgeräts, eines Aktions-Trockners, einer Aktions-Waschmaschine oder eines Aktions- Einbaugeräts Die Standard-Lieferung, Bei Kauf Einer AKCESS-Smartwatch, Eines AKTIONS-SMARTPHONES ODER.Tablety den display-schutz bei kauf eines aKtions-kaffeevollautomaten, eines aktions-saugroboters oder einer aktions-sundbar den startklar-service zuhause, bei kauf eines hp enlery 7220e aio (p) druckers (p) druckers, bei lauf eies Dyson 394482-01 V8 Absolutní handstaubsaugers einen 50 € kupón und bei kauf eines notebooky den startklar-service-standardní kostenlos dazu. Die standardní lieferung beinhaltet die lieferung Zum Vereinbarten Termin Hinter Die 1. Verschließbare Tür BZW. bei online-käufen lieferung a den verwendungsort. Bei Kauf v Einem Markt Erfolgt Die Lieferung Nur auf das Deutsche Festund. Lieferumkreis Marktabhängig. TV-Kalibrierungs-Service Beinhaltet: Einmessung MIT Professioller Mestechnik für Optimale Bild und farbdarstellung. Bei kauf im mart erfolgt die kalibrierung im mart, bei onlinekauf durchführung beim kunden durch die dtb. Einlösung bis spätestens Vier Wochen Nach Erhalt der Ware Nach Vorheriger Terminvereinbarung. Služba displeje-Schutz beinhaltet: displayschutz inkl. Aufbringung des displayschutzes. Startklar-Service Zuhause beinhaltet anschluss und inbetriebnahme des geräts, instalangung und einrichtung von gerätesoftware, erläuterung des geräts sowie ggf. Weitere Geräteabhängige Services. Durchführung beim kunden durch die dtb. Einlösung bis spätestens Vier Wochen Nach Erhalt der Ware Nach Vorheriger Terminvereinbarung. Läuft-Bei-dir Service beinhaltet hilfe bei problémové mit der ersteinrichtung, demonstrace der top-funktionen und erklärung der wichtigsten funtionen. Durchführung beim kunden durch die dtb. Terminvereinbarung Erforderlich Bis Spätesters 30.06.2023. Kupón Einlösbar bis 05.06.24, ES Gelten Ausschlüsse. Notebook Startklar-Service Standard beinhaltet: Ersteinrichtung; Aktualizace Für Windows Soweit Verfügbar; FunctionControlle. Nur Solange der Vorrat a aktionsprodukten reicht. Keine Mitnahmegarantie. Irrtümer und Technische änderungen Vorbehalten. All angebote ohne dekoration.

⁷ Die staatliche förderung iS Im Herbst 2021 Ausgelaufen. Gegenwärtig Können Keine Neuen Förderanträge Gestellt Werden. Bitte Beachte, Dass Die Staatliche Förderung Nur Bei Bereits Genehmigten Anträgen Besteht und die förderungszusage der kfw nor noch eine begrenzte zeit gültig ist ist.

⁹ Angebote Gültig Für Gekennzeichnete Artikel v Allen Mediamärkten v Deutschland Vom 15.04.2023 bis 30.06.2023 und im mediamarkt-onlineshop unter www.MediaMart.DE (Käufe Bei Drittanbietern Ausgenommen) Vom 14.04., 17:00 Uhr bis 30.06.2023, 23:59 Uhr (Vorbehaltlich Einer Verlängerung). Abgabe Nur in Haushaltsüblichen Mengen. Nur Solange der Vorrat Reicht. Keine Mitnahmegarantie.

⁰ Keine mitnahmegaranttie. All angebote ohne dekoration. Angebote gültig im mart vom 25.5. BIS 31.5. und online unter mediamarkt.De Vom 25.5., 20 Uhr bis 31.5., 23:59 Uhr. Abgabe Nur in Haushaltsüblichen Mengen. Nur Solange der Vorrat Reicht. Aufgrund begrenzter warenmengen können aktionsgeräte bereits am esten aktionstag ausverkauft sein. Irrtümer und Technische änderungen Vorbehalten.

¹ Beim Kauf Eines Vorrätigen Gekennzeichneten Philips Akttions-Gerätes Zwischen Dem 27.05.2023, 09:00 Uhr und 04.06.2023, 23:59 Uhr Erhalten Alle Käufer Nach Eingabe des Rabattcodes Ausschließlich Bei Kauf v der Mediamarkt-App (Käufe Bei Drittanbietern Ausgenommen) Einen Rabatt Von 10%. Der Rabattcode Muss vor absendung der bestellung eingegeben werden. Eine Nachträgliche Einlösung/Gutschrift ist Nicht Möglich. Der Rabatt Wird Nach Eingabe im warenkorb v Abzug Gebracht. Keine Barauszahlung. Nicht Kombinierbar Mit Anderen Aktionen und Nur Solange der Vorrat Reicht.

¹² Bei Kauf Eines Oder Mehrerer Gekennzeichneter Produktte aus der „Super Spar Sale“ Aktion Zwischen 17.05.2023 20:00 Uhr und 22.06.2023 19:59 Uhr Erhalten MyMediaMarkt-Kunden Beim Kauf v Einem Mediamarkt v Deutschland Oder IM Mediamarkt Onlineshop Unter MediaMarkt.DE (Käufe Bei Drittanbietern Ausgenommen) 10 Punkte Je € 1.- des Jeweiligen Verkaufspreises des Aktionsprodukts (STATT 5 Punkte Je € 1 EUR.-). Die gutschrift der (extra-) punkte erfolgt nur nach vorzeigen der mymediamarkt-karte der kasse im mart oder bei onlinekauf als eingeloggter mymediamarkt-kunde. Extra-punkte Werden Dem Konto Frühesterns nach einer Frist von 28 Tagen Gutgeschrieben.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS