Asus TUF Gaming FX705 Gaming Laptop 8. gen Intel Core i7-8750H 2.20 GHz/16 GB/1TB…

Asus TUF Gaming FX705 Gaming Laptop 8. gen Intel Core i7-8750H 2.20GHz/16GB/1TB HDD256GB SSD/NVIDIA GeForce GTX 1050 TI 4GB/17.3 palce FHD/Windows 10

Povolte prosím službu umístění prohlížeče, abychom vám pomohli získat osobní seznam obchodů na základě vaší aktuální polohy. Alternativně můžete vybrat obchod ze seznamu nebo vyhledat svůj oblíbený obchod.

Vyhledávač obchodů

Jak to funguje ve 3 snadných krocích

Platit měsíčně

Kontaktujte svou banku (pouze partnerské banky) okamžitě uveďte číslo objednávky a převeďte jej na splátkový plán. Chcete.li se dozvědět více o plánech splátky.

Vrácení bezproblémových bezproblémů

Pokud změníte názor, můžete produkt vrátit do nejbližšího panenského Megastore.Zásady výměny / vrácení peněz platí.

Podobné produkty

Neomezený design, bezkonkurenční houževnatost

Asus TUF Gaming FX705 změní způsob, jakým se díváte na herní notebooky. Překročí očekávání, může se pochlubit působivým hardwarem a kompaktním a agresivně navrženým podvozkem, který je mimořádně tvrdý. FX705 má herní desktop inspirovanou klávesnici s klíčemi pro RGB, zvýrazněnou skupinu klíčů WASD a technologií překročení pro rychlou a přesnou kontrolu. S špičkovým displejem na úrovni IPS na úrovni IPS a testovacím certifikací MIL-STD-810G poskytuje FX705 pohlcující herní zážitek bez rozbití banky!

Ponoření na úrovni IPS na úrovni IPS na ultrarychlém displeji Nový návrh Nanoedge má ještě tenčí 7.18 mm rámeček pro extrémní ponoření do mnohem kompaktnějšího balíčku. FX705 obsahuje panel na úrovni IPS s ultrarychlým obnovovacím frekvencí pro super hladké hry s minimálním rozostřením pohybu. 100% barevný gamut a úhly širokého zhlédnutí SRGB zajišťují živé a konzistentní barvy, i když si je prohlížíte z extrémních pozic.

ASUS TUF GamingTougher než standardinfused s duchem The Ultimate Force (TUF), FX705 prochází sérií přísných testů MIL-STD-810G, úspěšně přežívá různé podmínky včetně expozice slunečního záření, extrémní nadmořské výšky a extrémních teplot. Je certifikováno, aby vydrželo každodenní použití, od náhodných klepání po náhlé kapky na stůl. Odolný a stabilní, FX705 byl tlačen na limit, aby zajistil jen to nejlepší pro hráče.

Designsolidly Builtfx705 má dva výjimečné návrhy, které vyzařují jak houževnatost, tak sílu. Jeho hliníkový střelec šedá nebo černý plastový kryt je vybaven výrazným designem vyzařování-x s doplňkovým pískem nebo kartáčovaným povrchem. HEXAGONÁLNÍ KONESION na spodní straně notebooku poskytuje další strukturální rigiditu a dokončuje moderní a agresivní linie notebooku.

Hyperstrike KeyboardDesktop-inspirovaná RGB-Backlitová KeyboardFX705 má klávesnici, která je optimalizována pro hraní her, představující RGB-backlight ve všech zónách, které lze ovládat pomocí jádrového panelu TUF Aura, takže můžete vyjádřit svůj vlastní jedinečný styl, takže můžete vyjádřit svůj vlastní jedinečný styl. Exkluzivní technologie Hyperstrike zajišťuje přesnější psaní a vylepšenou ergonomii díky rozvržení inspirované plochem se zvýrazněnou skupinou klíčů WASD, širší kosmickou lištou, izolovanými klíči šipkami a rozpoznatelným mezerám mezi funkcemi funkcí. Kromě toho technologie Overstroke registruje klávesy rychleji pro přesnou a bez námahu kontroly.

Performance Unformiable Gaming PerformageNtoppable PalterePowerDesite s jeho kompaktní velikostí, FX705 zabalí úder plnohodnotného herního stolního počítače. Je poháněn 8. generací Intel Core i7-8750H hexa-core procesor pro rychlost 2.20 GHz. Se šesti jader a až 23% silnější než předchozí generace umožňuje tento nejnovější procesor rychlejší a efektivnější multitasking, včetně současného hraní, nahrávání a živého streamování.

asus, gaming, fx705, laptop, intel, core

Technologie ThermalHyperCool Zlepšuje technologii hypercool exkluzivní s exkluzivním obsahem odolných látek a technologií Overboostu ventilátoru a ventilátoru, aby bylo zajištěno výjimečné chlazení během intenzivního hraní. Kromě toho je chlazení také vylepšeno patentovaným víkem lichoběžníku a inteligentním umístěním ventilátoru paralelního ventilátoru.

AudioImmersive DTS Storeng SoundDTS Sluchátka: X Technologie poskytuje pohlcující, vysoce věrnou 7.1-kanálový virtuální prostorový zvuk pro zvuk divadelní kvality, i když používáte náhlavní soupravu. Je vybaven optimalizovaným nastavením pro hry, sporty a filmy a má vestavěný ekvalizér pro další doladění.

Rychlosti Wi-Fiffaster, širší pokrytíFX705 obsahuje jeden z nejrychlejších dostupných standardů Wi-Fi-nejnovější Intel 802.11ac Wave 2 se může pochlubit rychlostmi přenosu dat až do neuvěřitelné 1.7Gbps. 12x rychlejší než základní linie 802.11b/g/n! Konfigurace 2×2 MIMO navíc poskytuje až 30% širší pokrytí než nastavení 1×1. Streamujte své oblíbené filmy ve vysokém rozlišení nebo hrajte online s menším počtem kapek připojení, i když FX705 je dále od vašeho routeru.

Storageload hry rychlejší 1TB 5400 rpm Firecda SSHD načte hry více než 2x rychlejší než 5400 ot / min HDD nalezených v soupeřících notebookech. Flash paměť FireCuda funguje jako mezipaměť a ukládá často používaná data bez přístupu k pevnému disku ke snížení spotřeby energie a zlepšení výkonu.

Memory-Performance MemoryGet je připraven pro nějaké vážné multitasking-FX705 spáruje svůj hexa-jór procesor s až 32 GB duální kanálové DDR4 2666MHz paměti pro zlepšení výkonu a energetické účinnosti.

Porty I/O Portsi/O v rámci EasyFx705 obsahuje řadu I/O portů včetně jediného USB 2.0 a dva USB 3.1 Porty typu A typu A pro vaše herní periferie, stejně jako HDMI 2.0 připojit se k externímu displeji. Všechny porty se nacházejí na levé straně notebooku, takže není nic, co by zasahovalo do pravé ruky.

Asus TUF Gaming FX705 Windows Heslo Recovery Free Data Recovery

Veškerý software pro obnovení notebooku FX705 TUF je poskytován ve 37 různých jazycích. K dispozici v.Formát ISO stahováním nebo poštou na boot disku DVD nebo zaváděcí 32 GB USB Flash Drive.

Notebooky ASUS byly vyrobeny s následujícími rodinami specifickými pro model. Asus, Asmobile, Automobili, Bamboo, Chromebook, EEE-PC, EEEBOOK, EEETOBLE, Eeeep, Flow, Lamborghini, Rog, Seashell, Strix, TheCus, Transformer, Vivobook, Zenbook, Zephyrus a mnoho dalších. Tento software pro zotavení je navržen výhradně pro notebook ASUS TUF Gaming FX705 a není vhodný pro žádný jiný systém. ASUS TUF Gaming FX705 BIOS IDEL ID TUF Gaming FX70501111.

Informace o zařízení pro ovladače Windows Asus TUF FX705

 • ASUS TUF Gaming FX705 Recovery notebook USB DVD
 • Asus TUF Gaming FX705 Windows 11 Recovery
 • ASUS TUF Gaming FX705 Windows 10 Recovery
 • ASUS TUF Gaming FX705 Windows 8 Recovery
 • Asus TUF Gaming FX705 Windows 7 Recovery
 • Asus TUF Gaming FX705 Windows Vista Recovery
 • Asus TUF Gaming FX705 Windows XP Recovery
 • ASUS TUF Gaming FX705 Recovery

Vyberte své ASUS TUF Gaming FX705 Windows Recovery Edition Media

Následující hardware a software byl použit při konstrukci ASUS TUF Gaming FX705:

Hraní FX705 TUF je 64bitový notebook a může nativně spustit jakýkoli 64bitový operační systém.

64bitový procesor může také spustit operační systém 32bitového x86 pomocí vestavěné hardwarové emulace.

Sada disku pro obnovení notebooku ASUS TUF FX705. (K dispozici na DVD, USB a ISO ke stažení)

Dodáme vám nejaktuálnější disk pro obnovu operačního systému Windows dostupný pro váš notebook ASUS. Je třeba si uvědomit, že některé operační systémy, jako je Windows XP, byly původně vydány 25. října 2001, takže původní Windows XP téměř 25 let. Takže ve velmi extrémním případě mohl být publikován originální disk pro zotavení verze beta z Asusu před 25 lety. Abychom to překonali, také s každou objednávkou dodáváme agilní disk pro zotavení řidiče, který provede živé skenování a nahradí a aktualizuje všechny staré řidiče. Nezapomeňte, že k používání služby obnovy systému je nutný platný klíč produktu (nalezený na herním FX705 COA). Pokud máte Windows 11, 10, 8.1 nebo operační systém Windows 8 a nevidíte COA, pak váš produktový klíč bude zabudován do herního biosu TUF FX705. Podívejte se na naše Windows 11, 10, 8.1 8 FAQ o tom, jak načíst Windows 11, 10, 8.1 nebo 8 produktového klíče z bios.

Nikdy nebuďte v pokušení stáhnout disk obnovení z webu Torrent nebo z Usenet. Většina z nich jsou falešné disky obnovy a budou obsahovat soubory kontaminované trojským nebo virem. Dostaneme vám dokonalý skutečný a legální obnovovací disk, dodávaný skutečným autorizovaným digitálním partnerem Microsoft nebo přímo od výrobce OEM.

Software pro zotavení systému Asus TUF Gaming FX705 je k dispozici na DVD disku, USB nebo ke stažení a je navržen pro použití konkrétně s ASUS TUF Gaming FX705.

Tento proces Windows 11 ISO ke stažení DVD nebo USB bude fungovat, i když váš počítač nesplňuje minimální hardwarové požadavky na Windows 11.

Pokud Asus původně dodal notebook s Windows 11 nebo pokud jste jej během bezplatného období upgradu upgradovali z nebo Windows 10, pak se Windows 11 automaticky aktivuje během procesu obnovy. Pokud jste upgradovali z Windows 10, můžete použít původní klíč Windows Product Ky Active Windows 11. Se všemi notebooky, které byly nainstalovány s Windows 10 nebo 11, je produktový klíč zabudován do vašeho BIOS, takže proces přeinstalace nebo opravy bude fungovat prostě. Zde je více informací, které vám pomohou vyhledat váš produktový klíč.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows 11 bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows 11, která byla původně ve vašem systému.

Vydání systému Windows 11, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu, pokud si nejste jisti, vyberte Windows 11 Home. Pokud uděláte chybu s jakýmkoli vydáním Windows Customer Services, může vaše produkty změnit velmi rychle, stačí se přihlásit do naší živé help Desk. Neexistuje žádný Windows 11 32 bit x86, protože všechna vydání Windows 11 jsou pouze 64 bit x64. Náš proces obnovy systému Windows 11 však bude fungovat, i když váš počítač nesplňuje minimální hardwarové požadavky na Windows 11.

Žádný požadavek Windows 11 TPM 2.Žádný požadavek na zabezpečenou spoustu Windows 11.Žádný minimální požadavek na CPU nebo hardware v systému Windows 11.

Tato média lze také použít k upgradu na Windows 11 z jakéhokoli legitimního a aktivovaného systému Windows 10 64 Bit Edition. Pro aktivaci operačního systému je nutný platný produkt Windows 10 nebo Windows 11.

Angličtina (anglická US) Windows 11 Home Windows 11 Home (N) Windows 11 Domácí jednoznak s jedním jazykem Windows 11 Education Windows 11 Education (N) Windows 11 Pro Windows 11 Pro (N)

K dispozici je 37 jazyků USB a diskových sad Windows 11. Zde můžete změnit jazyk ASUS TUF Gaming FX705 Windows 11 z angličtiny (angličtina US) na jiný. Společnost Microsoft zřídila licencování Windows 11 tak, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli požadovaný jazyk Windows 11.

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti ASUS TUF. Můžete si také vybrat vydání Windows 11 v další fázi.

Vytvořili jsme spoustu článků s informacemi o všech tématech týkajících se obnovy operačního systému, obnovení dat a jak tovární resetovat váš počítač Windows 11. Články pro resetování a obnovu systému systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrny Windows 11.

Sada diskových diskových sad ASUS TUF Gaming FX705 Windows 10 je k dispozici na DVD disku, USB nebo ke stažení a je navržen pro použití konkrétně s ASUS TUF Gaming FX705.

Pokud ASUS původně dodal notebook s Windows 10, nebo pokud jste jej upgradovali z nebo Windows 8.1, 8 nebo 7 během bezplatného období upgradu, poté se Windows 10 automaticky aktivuje během procesu obnovy. Pokud jste upgradovali z Windows 8.1, 8 nebo Windows 7, poté můžete použít původní klíč Windows Product Ky Active Windows 10.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows 10 bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows 10, která byla původně ve vašem systému.

Vydání Windows 10, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu, pokud si nejste jisti, stačí si vybrat Windows 10 Home nebo Standard při pokladně. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy bitů nebo vydáních Windows, nebojte se, zákaznické služby mohou vaše produkty změnit po nákupu velmi rychle, po nákupu.

Angličtina (angličtina US) Windows 10 Home 64 Bit (x64) Windows 10 Home 32 Bit (x86) Windows 10 (N) Domů 64 bit (x64) Windows 10 (n) Domů 32 bit (x86) Windows 10 Home Single Language 64 bit (x64) Windows 10 Home Single Language 32 bit (x86) Windows 10 Education 64 bit (x64) Windows 10 Education 32 bit (x86) Windows 10 (n) Vzdělání 64 bit (x64) Windows 10 (n) Vzdělání 32 bit (x86 ) Windows 10 Pro 64 Bit (x64) Windows 10 Pro 32 Bit (x86) Windows 10 (N) Pro 64 bit (x64) Windows 10 (n) Pro 32 bit (x86)

K dispozici je 37 jazyků verzí disků Windows 10 Recovery Disk a USB. Zde můžete změnit jazyk ASUS TUF Gaming FX705 Windows 10 z angličtiny (angličtina US) na jiný. Společnost Microsoft zřídila licencování Windows 10 tak, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows 10.

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti ASUS TUF. V další fázi si můžete také vybrat edici Windows 10, typ a jazyk.

Nápověda a informace s ASUS TUF Gaming FX705 Solution Windows 10 Recovery Solution.

Vytvořili jsme spoustu článků s informacemi o všech tématech týkajících se obnovy operačního systému, obnovy dat a resetování továrny. Články pro resetování a obnovu systému systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrny Windows 10.

Angličtina (angličtina US) Asus TUF Gaming FX705 Windows 10 x86 SP1 (32 bit) Regenerační disky Asus TUF Gaming FX705 DISKRESS DISKY (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) angličtina (angličtina US) ASUS TUF Gaming FX705 Windows 10 x64 SP1 (64 bit) Regenerační disky ASUS TUF Gaming FX705 DISKRY DRIVES (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W201-LUS-D0-ME.StufGamingFx705ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W201-LUS-D0-ME.StufGamingfx705ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W201-LUS-D0-ME.Stufgamingfx705ns-h)

ASUS TUF Gaming FX705 Windows 10 Activation Keys Product Codes. (VYPRODÁNO)

Windows 10 Pro / Home 32 bit / 64bitové key produktu ke stažení. 1 PC licence

Pokud jste právě nainstalovali čerstvý domov nebo profesionál Windows 10 nebo si musíte stáhnout nový čerstvý Windows 10 a potřebujete skutečný produktový klíč Windows 10 Pro, pak to je přesně to, co hledáte. Klíč obdržíte e.mailem a ze své dokončené stránky nákupu. Tento klíč je jediný licenční kód produktu, který aktivuje jeden počítač pro Windows 10 Pro nebo Home. Nabízíme plnou podporu a rádi vám pomůžeme, pokud máte nějaké problémy. Normálně obdržíte svou licenci okamžitě, ale zaručíme, že to bude s vámi do 12 hodin.

Jakmile zadáte tento produktový klíč do instalace Windows 10, vaše Windows 10 se aktivuje a oznámí, že je nyní pravý. Nyní si můžete užít plnou podporu a aktualizace od společnosti Microsoft pomocí vašeho aktivovaného a skutečného systému Windows 10.

Asus TUF Gaming FX705 Windows 8.1 sada diskových disků, k dispozici na disku, USB nebo ke stažení, je navržena pro použití konkrétně s ASUS TUF Gaming FX705.

Je velmi důležité je ujistit se, že ASUS má před zahájením opětovného instalace platný produktový klíč. Bez platného produktového klíče vaší Windows 8.1 operační systém nebude aktivovat.

Pokud byl váš notebook původně nainstalován s Windows 8.1 od ASUS nebo pokud byl upgradován z Windows 8, možná nemusíte psát do klíče produktu / sériové číslo systému Windows. Windows 8.1 jej automaticky získá z vašeho bios a aktivuje jej během procesu obnovy. Pokud jste již dříve upgradovali z Windows 8, můžete použít původní klíč Windows 8 Product Ky Active Windows 8.1. Pokud z nějakého důvodu chcete zjistit klíč produktu, který je ve vašem bios, je snadné použít pomocí Windows 8.1 Finder Key Product Key.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows 8.1 byl původně nainstalován, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows 8.1 To bylo původně ve vašem systému. Nezáleží však na typu bitu, který aktivuje produktový klíč 32 bitů (x86) a 64 bitů (x64) verzí vašeho systému Windows 8.1 vydání.

Dříve nainstalované vydání Windows 8.1, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy nebo vydáními Windows pro váš počítač, zákaznické služby mohou po nákupu změnit vaše produkty zdarma.

Angličtina (angličtina US) Windows 8.1 64 bit (x64) Windows 8.1 32 bit (x86) Windows 8.1 pro 64 bit (x64) Windows 8.1 pro 32 bit (x86) Windows 8.1 (n) 64 bit (x64) Windows 8.1 (n) 32 bit (x86) Windows 8.1 (n) Pro 64 bit (x64) Windows 8.1 (n) Pro 32 bit (x86)

Dostupné 37 jazyků USB a disků pro zotavení Windows. Zde můžete změnit ASUS TUF Gaming FX705 Windows 8.1 jazyk z angličtiny (angličtina USA) do jiného. Microsoft zřídil Windows 8.1 licencování tak, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti ASUS TUF. Můžete si také vybrat Windows 8.1 vydání, typ bitu a jazyk v další fázi.

Nápověda a informace s ASUS TUF Gaming FX705 Windows 8.1 řešení pro zotavení.

Vytvořili jsme velmi snadno použitelné a komplexní dotazy, které vám pomohou s procesem obnovy systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní Windows 8.1 Resetování továrny.

Angličtina (angličtina US) ASUS TUF Gaming FX705 Windows 8.1 x86 SP1 (32 bitů) Regenerační disky ASUS TUF Gaming FX705 Regenerační disky (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) Angličtina (angličtina US) ASUS TUF Gaming FX705 Windows 8.1 x64 SP1 (64 bitů) Regenerační disky Asus TUF Gaming FX705 Regenerační disky (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W890-LUS-D0-ME.StufGamingFx705ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W890-LUS-D0-ME.StufGamingfx705ns-H) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W890-LUS-D0-ME.Stufgamingfx705ns-h)

Sada diskových diskových diskových sad ASUS TUF FX705 Windows 8, která je k dispozici na disku, USB nebo ke stažení, je určena pro použití konkrétně s ASUS TUF Gaming FX705.

Je velmi důležité je ujistit se, že ASUS má před zahájením opětovného instalace platný produktový klíč. Bez platného produktového klíče se váš operační systém Windows 8 neaktivuje.

Pokud byl váš notebook původně nainstalován s Windows 8 od ASUS nebo pokud byl upgradován z Windows 7, nemusíte muset zadávat klíč produktu Windows / sériové číslo produktu Windows. Windows 8 jej automaticky získá z vašeho bios a aktivuje jej během procesu obnovy. Pokud z nějakého důvodu chcete zjistit klíč produktu, který je ve vašem bios.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows 8 bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows 8, která byla původně ve vašem systému. Nezáleží však na typu bitu, který produktový klíč aktivuje jak 32 bitů (x86), tak 64 bitů (x64) verze vašeho edice Windows 8.

Dříve nainstalované vydání Windows 8, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy nebo vydáními Windows pro váš počítač, zákaznické služby mohou po nákupu změnit vaše produkty zdarma.

Angličtina (angličtina US) Windows 8 64 bit (x64) Windows 8 32 bit (x86) Windows 8 Pro 64 bit (x64) Windows 8 Pro 32 bit (x86) Windows 8 (n) 64 bit (x64) Windows 8 (n) 32 bit (x86) Windows 8 (N) Pro 64 bit (x64) Windows 8 (n) Pro 32 bit (x86)

K dispozici je 37 jazyků Windows Recovery USB a diskových sad. Zde můžete změnit jazyk ASUS TUF Gaming FX705 Windows 8 z angličtiny (angličtiny) na jiný. Společnost Microsoft zřídila licencování Windows 8, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows, stojí za to vědět, že Windows 8 a Windows 8.1 jsou nyní stejný operační systém, stejně jako u nejnovějších aktualizací od společnosti Microsoft, operační systém Windows 8 je automaticky upgradován na 8.1.

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti ASUS TUF. V další fázi si můžete také vybrat edici Windows 8, typ a jazyk.

Nápověda a informace s ASUS TUF Gaming FX705 Solution Windows 8 Recovery Solution.

Windows 8 a 8.1 jsou nyní stejný operační systém, protože Windows 8 je násilně aktualizován na Windows 8.1 od Microsoft

Windows 8 a 8.1 jsou nyní stejný operační systém, protože Windows 8 je násilně aktualizován na Windows 8.1 od Microsoft

Vytvořili jsme velmi snadno použitelné a komplexní dotazy, které vám pomohou s procesem obnovy systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrny Windows 8.

Angličtina (angličtina US) ASUS TUF Gaming FX705 Windows 8 x86 SP1 (32 bit) Regenerační disky Asus TUF Gaming FX705 Driver Recovery Disk (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) angličtina (angličtina US) ASUS TUF Gaming FX705 Windows 8 x64 SP1 (64 bit) zotavovací disky Asus TUF Gaming FX705 Driver Recovery Diss (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W883-LUS-D0-ME.StufGamingFx705ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W883-LUS-D0-ME.Stufgamingfx705ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W883-LUS-D0-ME.Stufgamingfx705ns-h)

Sada diskových diskových diskových sad ASUS TUF FX705 Windows 7, která je k dispozici na disku, USB nebo ke stažení, je navržena pro použití konkrétně s ASUS TUF Gaming FX705.

Je velmi důležité je ujistit se, že ASUS má před zahájením opětovného instalace platný produktový klíč. Bez platného klíče produktu se váš operační systém Windows 7 nebude aktivovat.

Pokud byl váš notebook původně nainstalován s Windows od Asus. Windows 7 jej automaticky načte z vašeho bios a aktivuje jej během procesu obnovy. Pokud z nějakého důvodu chcete zjistit klíč produktu, který je ve vašem bios.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows 7 bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows 7, které bylo původně ve vašem systému. Nezáleží však na typu bitu, který produktový klíč aktivuje jak 32 bitů (x86), tak 64 bitů (x64) verze vašeho vydání Windows 7 Edition. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy nebo vydáními Windows pro váš počítač, zákaznické služby mohou po nákupu změnit vaše produkty zdarma.

Dříve nainstalované vydání Windows 7, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu.

Angličtina (anglický US) Windows 7 Starter 64 bit (x64) Windows 7 Starter 32 Bit (x86) Windows 7 HOME BASIC 64 BIT (x64) Windows 7 Home Basic 32 Bit (x86) Windows 7 Home Premium 64 bit (x64) Windows 7 Domácí prémie 32 bit (x86) Windows 7 Professional 64 Bit (x64) Windows 7 Professional 32 Bit (x86) Windows 7 Ultimate 64 Bit (x64) Windows 7 Ultimate Bit (x86)

K dispozici jsou 37 jazyků disků Windows Recovery Disks a USB. Zde můžete změnit herní jazyk ASUS TUF FX705 Windows 7 z angličtiny (angličtina US) na jiný. Microsoft zřídil licencování Windows 7 tak, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti ASUS TUF. V další fázi si můžete také vybrat edici Windows 7, typ a jazyk.

Nápověda a informace s ASUS TUF Gaming FX705 Solution Windows 7 Recovery Solution.

Operační systém Windows 7 ASUS TUF Gaming FX705 Windows 7 lze stále upgradovat na Windows 10 pomocí Windows 10 Recovery Media. (Windows 7 musí být legitimní a aktivován, aby aktualizace fungovala). Všechno 64bitové instalace Windows 10 může být také upgradováno na Windows 11 pomocí našeho Windows 11 Recovery Media, bez ohledu na minimální hardwarové požadavky Windows 11.

Vytvořili jsme velmi snadno použitelné a komplexní dotazy, které vám pomohou s procesem obnovy systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrny Windows 7.

Angličtina (angličtina US) Asus TUF Gaming FX705 Windows 7 x86 SP1 (32 bit) Regenerační disky ASUS TUF Gaming FX705 Driver Recovery Disk (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) angličtina (angličtina US) ASUS TUF Gaming FX705 Windows 7 x64 SP1 (64 bit) Regenerační disky ASUS TUF Gaming FX705 DISKRY DRIVES (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W91-LUS-D0-ME.StufGamingFx705ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W91-LUS-D0-ME.StufGamingfx705ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W91-LUS-D0-ME.Stufgamingfx705ns-h)

asus, gaming, fx705, laptop, intel, core

Sada diskových diskových diskových sad Asus TUF FX705 Windows Vista, která je k dispozici na disku, USB nebo ke stažení, je navržena pro použití konkrétně s ASUS TUF Gaming FX705.

Je velmi důležité je zajistit, aby ASUS měl před zahájením procesu obnovy platný produktový klíč. Bez platného klíče produktu se váš operační systém Windows Vista nebude aktivovat.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows Vista bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows Vista, která byla původně ve vašem systému. Nezáleží však na typu bitu, který produktový klíč aktivuje jak 32 bitů (x86), tak 64 bitů (x64) verze vašeho systému Windows Vista Edition. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy nebo vydáními Windows pro váš počítač, zákaznické služby mohou po nákupu změnit vaše produkty zdarma.

Dříve nainstalované vydání Windows Vista, které budete potřebovat, je uvedena níže.

English (English US) Windows Vista Home Basic 32 Bit (x86) Windows Vista Home Basic 64 bit (x64) Windows Vista Home Premium 32 Bit (x86) Windows Vista Home Premium 64 Bit (x64) Windows Vista Business 32 Bit (x86) Vista Business 64 Bit (x64) Windows Vista Ultimate 32 Bit (x86) Windows Vista Ultimate 64 Bit (x64)

K dispozici je 37 jazyků disků pro obnovení Windows a USB. Zde můžete změnit herní jazyk ASUS TUF FX705 Windows Vista z angličtiny (angličtiny) na jiný. Společnost Microsoft zřídila licencování Windows Vista, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti ASUS TUF. V další fázi si můžete také vybrat edici Windows Vista, Bit typ a jazyk.

Nápověda a informace pomocí ASUS TUF Gaming FX705 Solution Windows Vista Recovery Solution.

Vytvořili jsme velmi snadno použitelné a komplexní dotazy, které vám pomohou s procesem obnovy systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrního resetu Windows Vista.

Angličtina (angličtina US) Asus TUF Gaming FX705 Windows 7 x86 SP1 (32 bit) Regenerační disky ASUS TUF Gaming FX705 Driver Recovery Disk (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) angličtina (angličtina US) ASUS TUF Gaming FX705 Windows 7 x64 SP1 (64 bit) Regenerační disky ASUS TUF Gaming FX705 DISKRY DRIVES (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W104-LUS-D0-ME.StufGamingFx705ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W104-LUS-D0-ME.StufGamingFx705ns-H) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W104-LUS-D0-ME.Stufgamingfx705ns-h)

Sada diskových diskových diskových diskových sad Asus TUF FX705, která je k dispozici na disku, USB nebo ke stažení, je navržena pro použití konkrétně s ASUS TUF Gaming FX705.

Je velmi důležité je zajistit, aby ASUS měl před zahájením procesu obnovy platný produktový klíč. Bez platného klíče produktu se váš operační systém Windows XP nebude aktivovat.

Dále se musíte rozhodnout, jaké vydání Windows XP bylo původně nainstalováno, protože váš produktový klíč aktivuje pouze vydání Windows XP, které bylo původně ve vašem systému. Pokud uděláte chybu s jakýmikoli typy nebo vydáními Windows pro váš počítač, zákaznické služby mohou po nákupu změnit vaše produkty zdarma.

Dříve nainstalované vydání Windows XP, které budete potřebovat, bude na níže uvedeném seznamu.

English (English US) Windows XP Home 32 Bit (x86) Windows XP Pro 32 Bit (x86) Windows XP MCE 32 BIT (x86) Windows XP Tablet PC 32 Bit (x86) Windows XP Tablet 2005 32 Bit (x86)

Nepodporujeme 64 bitů (x64) Windows XP, protože to není pravda 64 bitů a má mnoho problémů. Všechny klíče produktů Windows 64bitové produkty aktivují 32bitové Windows XP, takže navrhujeme, aby místo toho bylo nainstalováno 32bitové Windows XP. Je to spolehlivější, má více podpory řidiče a je rychlejší než 64bitová verze.

K dispozici je 37 jazyků USB a disků. Zde můžete změnit herní jazyk ASUS TUF Gaming FX705 z angličtiny (angličtina US) na jiný. Společnost Microsoft zřídila licencování Windows XP tak, aby váš produktový klíč aktivoval jakýkoli jazyk Windows

Použijte prosím jedno z níže uvedených tlačítek a vyberte si mediální a doručovací možnosti ASUS TUF. V další fázi si můžete také vybrat edici Windows XP, typ bitu a jazyka.

Nápověda a informace s ASUS TUF Gaming FX705 Solution Windows XP Recovery Solution.

Vytvořili jsme velmi snadno použitelné a komplexní dotazy, které vám pomohou s procesem obnovy systému. Poskytujeme také živou pomoc a vyhrazená videa pro každý z reinstalačních postupů operačního systému. Videa a pokyny, jak provádět kompletní resetování továrny Windows XP.

Angličtina (angličtina US) Asus TUF Gaming FX705 Windows 7 x86 SP1 (32 bit) Regenerační disky ASUS TUF Gaming FX705 Driver Recovery Disk (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) angličtina (angličtina US) ASUS TUF Gaming FX705 Windows 7 x64 SP1 (64 bit) Regenerační disky ASUS TUF Gaming FX705 DISKRY DRIVES (1 x 4.2 GB 1 x 4.3GB) (Stáhnout: SKU = CRS-W1109-LUS-D0-ME.StufGamingFx705ns) (disk po poště (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W1109-LUS-D0-ME.StufGamingfx705ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W1109-LUS-D0-ME.Stufgamingfx705ns-h)

Informace o ovladačích ASUS TUF Gaming FX705

Disk řidiče / ISO / USB je dodáván s obnovovacími médii TUF FX705 a není samostatným produktem.Poté, co jste znovu nainstalovali operační systém na vašem ASUS TUF Gaming FX705, věci jako váš zvuk nebo grafika nebudou správně fungovat. Je to proto, že operační systém by nastavil váš počítač pomocí výchozího nebo generického ovladače, které jsou navrženy pouze tak, aby fungovaly pouze na minimální úrovni, nebo nemusí vůbec fungovat. Řidič je komunikační software, který rozhraje s konkrétním hardwarem počítače. Pro něj je vyžadována nějaká forma ovladače. Výchozí ovladače Windows jsou navrženy tak, aby byly splněny základní požadavky na spuštění, například schopnost vidět displej. Ty nejsou optimalizovány pro herní herní fx705 a jsou velmi pomalé. V případech, kdy počítač používá výchozí ovladač zobrazení, nebudete moci vidět rozlišení celé obrazovky. Náš disk kompatibilního ovladače TUF Gaming FX705 je jedním z nejvšestrannějších, jaký kdy byl vydán. Myslíme si, že disk řidiče plný komprimovaného, ​​zastaralého a těžko instalace souborů ovladačů prostě není dost dobrý. Tento disk řidiče vám dodá všechny nejnovější ovladače ASUS TUF Gaming FX705. Jakmile disk automaticky nastaví ovladače sítě, a pokud máte připojení k internetu, systém pak také aktualizuje, nahradí a odstraní všechny staré nebo zlomené ovladače zařízení. Jako bonus přidané můžete tento disk použít až třikrát na třech samostatných počítačích.

Obnova hesla pro všechny operační systémy Windows.

Proces odstraňování hesla je velmi snadný, ale aby to fungovalo perfektně a legálně, musíte mít oprávnění majitele počítače k ​​použití tohoto produktu.

Jedná se o velmi mocný nástroj, který byl vyvinut v domě, pro snadné použití. Tento software bude resetovat, hackovat nebo změnit jakékoli heslo operačního systému Windows. Chcete.li použít tento nástroj pro resetování hesla

Disky obnovení obrázku obrázku x86 x64 (32 bit 64 bit 640 MB disků)

(Stáhnout: SKU = CRS-PW999-ME.StufGamingFx705ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-PW999-ME.Stufgamingfx705ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-PW999-ME.Stufgamingfx705ns-h)

To funguje se všemi operačními systémy Windows!

Tento bootovací disky je samostatný operační systém s vestavěným softwarem, který bude prohledat váš pevný disk ASUS TUF FX705 nebo SSD pro všechny zadané typy souborů. S snadno použitelným režimem můžete prohledat pevný disk nebo SSD pro videa a jakékoli dokumenty. Pokud tedy nemáte přístup k vašim souborům (i když je chráněna heslem Windows), tyto disky pro obnovení dat vám umožní zobrazit nebo uložit vaše data. Tento systém bude fungovat, i když máte havarovaný, mrtvý operační systém!

Bezplatné obnovení dat ISO ke stažení se všemi nákupy obnovy systému

Bootovací disky pro obnovení dat x86 x64 (32 bit 64 bit 640 MB disků)

(Stáhnout: SKU = CRS-W999-ME.StufGamingFx705ns) (Disk by poštou (maloobchodní krabice): SKU = CRS-W999-ME.StufGamingfx705ns-h) (USB by poštou (maloobchodní krabice): SKU = USB-W999-ME.Stufgamingfx705ns-h)

K dispozici jsou následující jazyky regeneračních disků.

Arabština (العربية) AR-SA Bulharan (ъългарски) BG-BG Číňané (zjednodušené) (中文 简体) ZH-CN Číňan (tradiční) (中文 繁體 繁體) Zh-HK Chorvatská (Hrvatski) Hr-Hr Czech (Č.) Dánská (Dansk) DA-DK Holanďana (Nederlands) NL-NL English (Velká Británie) En-UK English (Spojené státy) en-US estonská (Eesti) ET-EE Finnish (Suomi) Fi-Fi French (Français) FR- FR- Fr German (Deutsch) De-de Greek (ελληνικά) el-gr hebrew (עברית) he-il maďarský (magyar) hu-hu-ital (italiano) it-it japonská ja-jp korejský korejský korejský lath lv-lv lithuanan ( lietuvių) lt-lt Norwegian (Bokmål) Norsk (Bokmål) NB-no polské (Polski) PL-PL Portugalština (Brazílie) (Português) PT-BR Portugue (Portugalsko) Russian (руский) ru-rurbian (latina) (Srpski) sr-latn-cs slovenk (slovenčina) sk-SK Slovinský (Slovenski) SL-SI Španělský (español) es-es švédský (Svenska) ) th-th turečtina (türkçe)TR Ukrajinština (українська) UK-UA

Vyberte příznak pro změnu jazyka regeneračního disku, který požadujete.

Disk obnovení znovu nainstaluje jakýkoli jazyk (původních nainstalovaných oken do jakéhokoli požadovaného jazyka. Všechny klíče produktů jsou nezávislé na jazycích, takže pokud máte na svém počítači nainstalovanou anglickou verzi Windows a chcete ji změnit na němčinu, španělštinu, francouzštinu nebo jakýkoli jiný podporovaný jazyk níže, můžete použít svůj existující produktový klíč, který je nalezen na vašem CoA to udělat.

ASUS TUF Gaming FX705 Windows Recovery Diss Lives Language

 • العربية
 • Ъългарски
 • 中文 (简体)
 • 中文 (繁體)
 • Hrvatski
 • Čeština
 • Dansk
 • Nederlands
 • Angličtina UK
 • Angličtina nás
 • Eesti
 • Suomi
 • Français
 • Deutsch
 • Εληνικά
 • עברית
 • magyar
 • Italiano
 • 日本語
 • korejština
 • Latviešu
 • lietuvių
 • Norsk
 • Polski
 • Brazílie
 • portugalský
 • Română
 • Руский
 • srpski
 • Slovenčina
 • Slovenski
 • Español
 • Svenska
 • ไทย
 • Türkçe
 • українська

Asus TUF Gaming FX705 notebook Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP Recovery USB Boot Disk Image Software Ovladače: © 2023 Recovery Software Ltd.Stránka naposledy aktualizována 17. května 2023. Všechna loga a ochranné známky jsou majetkem příslušných majitelů ochranných známek. a označují registrované ochranné známky ve Spojených státech a dalších zemích.Microsoft Windows jsou registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.

Asus TUF Gaming FX705 Recenze: Dobře zaoblený, robustní notebook pro příležitostné hry na cestách

Koncem minulého roku Asus právě vydal TUF FX705GE, přírůstkovou aktualizaci úspěšného herního notebooku TUF FX504. Nabízí mnohem větší 17palcovou obrazovku, vylepšený hardware a lepší výkon ve stejném drsném a odolném balíčku.

Čtěte dále pro základní technické specifikace nebo přeskočte do další sekce pro úplnou kontrolu.

Budování kvality a designu

FX705 sleduje stejnou robustní, ale robustní sestavení, jaké jsme viděli ve FX504. Víko má známý patentovaný design lichoběžníku s odlišným linií „X“, které vyzařují z jeho rohů.

Miluji zřetelný vzhled řezaných rohů, opravdu vyniká v moři obdélníkových notebooků a mám podezření.

Stejně jako jeho předchůdce má plastový kryt s pískem, který má jako jeho vrchol, který se rozsvítí, když je stroj zapnutý. Nyní vyzařuje nažloutlou záři místo červené, kterou osobně považuji za přitažlivější. Nejsem si jistý, zda je možné nakonfigurovat barvu. doufejme, že existuje, ale nemohl jsem přijít na způsob, jak to udělat.

Na 2.2 kilogramy bez adaptéru napájení, FX705 není nejlehčí herní notebook, který si můžete koupit na Filipínách, ale stále je dostatečně přenosný, aby se přenesl kolem, zejména pokud uvažujete o tom, že máte diskrétní GPU a 17 palců a 17 palců uvnitř a 17 palců a 17 palců uvnitř a 17 palců a 17 palců uvnitř a 17 palců a 17 palců a 17 palců monitor.

V 25.8 ~ 26.8 mm tlustý, ASUS TUF Gaming FX705 není také nejtenčí herní notebook. ve skutečnosti je to docela robustní a o několik milimetrů silnější než FX504, ale toto „Thicc Boi“ se vypořádává v houževnatosti.

Pouhým držením budete mít pocit, že jednotka je všude kolem docela robustní, dokonce i v oblasti víka, kde se trochu ohýbá kvůli nějakému vzduchovému prostoru mezi panelem a horním krytem.

Spodní strana stroje vypadá stejně jako předtím, postavená z tvrzeného plastu s pěknými drážky vyzařujícími ze středu ve vzoru typu X, což mu dává průmyslový vzhled. Deset šroubů udržuje zadní panel na místě a odstranění je snadné, pokud si přejete upgradovat na větší paměť. Získáte náhradní slot RAM pro další paměťovou hůlku pro případ, že by v budoucnu vznikla potřeba.

Chlazení a akustika

Při pohledu na horní okraj najdeme sadu přívodů vzduchu. jeden vlevo a druhý vpravo, poblíž panges. TUF Gaming FX705 obsahuje duální ventilátory, které lze posílit tím, co rádi nazývají „overboost“, který se hodí při přetaktování GPU.

Zůstává to relativně chladné a tiché, když fanoušci nejsou plně angažovaní, ale může být hlučný, když začnete hrát 3D hry, dokonce i ty, které na GPU opravdu nevytvářejí stres.

I/O a připojení

Výběr portů zůstává většinou stejný, i když se zdá, že se na levém okraji načte všechno: jeden kombo audio jack, USB 2.0 typu A, dva USB 3.0 typu A, port HDMI a port LAN.

asus, gaming, fx705, laptop, intel, core

Stále žádný Thunderbolt nebo vestavěná čtečka karet, což je spíše nešťastné: na pravém okraji je spousta místa, která se cítí prázdná, s ničím jiným než Kensingtonským slotem, který se nachází v blízkosti vrcholu.

Stojí za zmínku, že port dodávání napájení je také umístěn blízko vrcholu, což je nenápadný na rozdíl od Rog Zephyrus M, kde se nachází uprostřed a často se dostává do cesty, zejména když používáte notebook na klíně.

Závěsy vypadají a cítí se robustní. Samozřejmě nemáme způsob, jak testovat její trvanlivost, aniž bychom ji rozbili, ale vypadá to, že by se celý stroj rozpadl, než se závěsy rozdají.

Pro připojení si můžete vybrat mezi RJ45 LAN Port nebo vestavěnou Wi-Fi, který se může připojit k oběma 2.Přístupové body 4 GHz a 5GHz díky podpoře za více 802.1 standardy B/G/N/AC.

Klávesnice a trackpad

Pokud jde o klávesnici, stále existuje spousta prostoru pro zlepšení na herním herním Asus TUF FX705. Na jeho konstrukci není nic zvláštního, což se cítí ztuhlé, což má za následek únavu při dlouhých psacích a herních relacích.

Klíčové cestování je minimální 1.8 mm a klíče jsou hodnoceny pro 20 milionů lisů.

Osvětlení RGB je omezeno na jednu zónu na celé klávesnici a lze jej ovládat pomocí panelu Core Core AURA TUF.

Náš model nepřišel s zpětným osvětlením, což je pro mě osobně v pořádku, protože se mohu dotýkat.

Cítím také, že pokud nejsou klíče podsvíceny, nemá smysl osvětlit okraje. samozřejmě kromě estetiky, samozřejmě.

Určitě to vypadá skvěle, ale vidíte, světlo se nahlédne do klíčů a stejně to není individuálně osvětleno, takže nebudete moci naprogramovat klíče tak, aby ukázaly konkrétní barvy, které chcete.

Je pravda, že klíče W, A, S a D používají pro ty, kteří hrají hodně FPS, používají různé barvy klíčů, ale ne každý používá standardní WASD a ne každý hraje FPS.

Líbí se mi velký vesmírný bar, který vyniká s jeho nepravidelně tvarovaným designem.

Velký trackpad najdete na jeho obvyklém místě. soustředěný poblíž spodního okraje, přesně tak, jak se nám to líbí.

Je tu dokonce dost místa pro plný Numpad, určitě velký plus pro herní stroj.

Kromě toho je tlačítko napájení odděleno od klávesnice, takže zde nebudou žádné náhodné lisy.

Obrazovka

S ASUS TUF Gaming FX705 dostaneme 17.3palcová obrazovka. Všimněte si, že zde je také Asus TUF Gaming FX505, který je dodáván s 15.6-palcová obrazovka.

Zajímavá část je, že FX705 se cítí jen o něco větší než FX504, kvůli tenčích rámů po stranách a nahoře. Spodní část zůstává relativně silná, s logem ASUS se zobrazuje na dně.

Jsme opravdu šťastní, že Asus udržoval webovou kameru na horním okraji, místo aby ji přesunul na dno, což se zdá být trendem s ztenčujícími rány na notebookech. Pochybuji, že se někdy zbavíme webové kamery, takže doufám, že můžeme udržet věci tímto způsobem.

Panel NTSC na úrovni proti Glore IPS získá upgrade a přesune se z 120 Hz na 144Hz, což je standard pro všechny notebooky ASUS v roce 2019. Vypadá to jasně a živě, s velmi slušnými úhly sledování a údajně přesný, pokrývá 123 procent barevné gamut SRGB na základě přezkumu z LaptopMag.com, i když metodika nebyla zveřejněna.

Další recenzent z Ultrabookreview.com provedl několik měření pomocí senzoru Spyder4 a získal 97% SRGB, což je stále velmi dobré pro herní notebook. Jas průměroval při 257 Cd/m2, s poměrem A poměr 860: 1 při maximálním jasu.

Nemá g-synchronizaci nebo freesync, ale přesto, klobouky od Asus, aby se snažily zvyšovat kvalitu displeje svých herních notebooků.

Výkon

Výkon-moudrý, ASUS TUF Gaming FX705 zpracovává průměrné aplikace pro plochu velmi dobře díky své 8. generaci I7 8750H (Coffee Lake-H) procesor. Dokonce i aplikace hladovějící paměť, jako je Chrome, se podél v pohodě s 8 GB RAM a NVME SSD.

128 gigabajtů je však v těchto dnech trochu nízké, zejména pro herní systém. V další sekci budeme mluvit o hraní, ale rádi bychom vyměnili rychlost NVME SSD jednotky pro SATA SSD, pokud to znamenalo nejméně 256 GB úložného prostoru SSD na našem primárním oddílu.

Pokud neplánujete používat pouze FX705 pro zpracování a prohlížení, 1 GB 6GB/S SATA Drive to prostě neřeže.

Například jsme se pokusili spustit Adobe Lightroom a Adobe Premiéru na tomto stroji, abychom udělali nějakou kreativní práci. Úpravy obrázků, exportu obrázků a vykreslování videí byla znatelně pomalejší 1 GB jednotka, ale problém je v tom, že náš surový obrázek a video soubory zabírají tolik místa, že jsme naplnili primární jednotku během prvních tří dnů.

Výkonné měřítka

 • PC Mark 10: 3874 (celkově), 6190 (Essentials), 6078 (produktivita), 4196 (vytváření obsahu)
 • Cinebench R15: 981CB (CPU), 90.42fps (OpenGL)

Hraní

TUF FX705, který přechází na hraní her, je vstupního umělce. NVIDIA GeForce 1050ti pohodlně tlačí nad 30 snímků za sekundu na většině her ve středních až vysokých nastaveních. Doby načítání jsou mezivíně krátké, pokud jsou hry uloženy v NVME Drive. S pouhými 128 GB prostoru je příliš malý na hry AAA, bohužel, které obvykle zabírají kolem 20-40 GB místa na disku.

To by mělo stačit k uspokojení příležitostných hráčů, na které je na základě toho, co má pouze 1050ti, na to, na co je zaměřeno.

Například se nám podařilo dostat kolem 30 snímků za sekundu s Witcher 3 běžící na vysokém nastavení a vytáčení na střední s ultra texturami nám poskytlo dalších 10 snímků za sekundu. Casuals se nemusí obtěžovat s dalšími 10 snímků za sekundu, ale při hraní online her to hodně záleží.

Je škoda mít panel 144Hz, který ho nemůžeme opravdu maximalizovat, protože nebudeme moci jít tak vysoko, aniž bychom obětovali vizuální věrnost. Je to jako mít sílu létat jako Superman, ale můžete se opravdu jen houpat od budovy k budově jako Spider-Man.

Výsledky syntetického benchmarku odhalily, že TUF FX705 může skutečně tlačit věci ze středního až do vysoké úrovně s 18% poklesem snímkové frekvence. Při vzestupu náhonku Tomb jsme zvládli celkový průměr 50.88fps na střední a 43fps na vysoké úrovni. Zajímavé je, že systém sotva zlomil 10 snímků za sekundu na velmi vysoké předvolbě.

Herní benchmarky

 • 3D Mark Time Spy: 1963 (celkově), 1788 (Graphics), 4415 (CPU)
 • Rise of the Tomb Raider: 8.15fps (velmi vysoká předvolba) 43fps (vysoká předvolba), 50.88fps (střední předvolba)

Životnost baterie

S vypnutím řízení napájení, Wi-Fi a jasem obrazovky se změnilo na 50%, FX705 nám dal v průměru asi 2 hodiny pro velká zatížení a intenzivní herní relace. Na druhou stranu jsme dokázali získat asi 5 hodin pro lehké až střední použití, jako je procházení webu a relace Netflix, přesahující naše očekávání.

Vzhledem k tomu, že používá GPU s designem MAX-Q, očekávali jsme, že výdrž baterie bude mnohem nižší, a to je bez jakéhokoli řízení energie. ASUS má také svůj vlastní software pro správu energie, takže jsme si jisti, že limity můžeme posunout na hodinu nebo dvě pomocí optimalizovaného nastavení správy napájení a snížením jasu obrazovky.

asus, gaming, fx705, laptop, intel, core

Nabíjení baterie 4-buněk 2526 mAh na 100 procent trvá jen asi hodinu a 20 minut-nic se rozbíjí, ale není to tak špatné.

Výrok

Asus TUF Gaming FX705 je dobře zaoblený herní notebook ideální pro příležitostné herní a produktivitu, která využívá diskrétní GPU. Obětuje určitou elegantnost a výměnu výměnou za trvanlivost a stabilitu. Pokud nabízí mnoho uvítacích vylepšení oproti hernímu FX504 ASUS TUF, jako je větší obrazovka, hezčí klávesnice a lepší výkon, ale téměř dvojnásobné náklady.

Cena za P81,995, žádost je trochu vysoká pro notebook řady Geforce 10, vzhledem k tomu, že GPU není snadno upgrade.

Nyní, když vycházejí herní notebooky s řadou 20, doporučujeme vám, abyste čekali, pokud si spěcháte, abyste si ho dostali. Pokud jste však, zvažte 15palcový TUF FX504, který nabízí mírně nižší výkon za téměř polovinu nákladů. Viděli jsme verzi první generace vznášející se kolem 44588php. Pro další dva tisíce pesos byste měli být schopni upgradovat na 240 GB SSD, což jí poskytne významný výkon výkonnosti.

Počítače ASUS Notebook jsou v současné době k dispozici v Asus Robinsons Ermita Concept Store a ve všech obchodech ASUS na celostátní úrovni.

ROG jsou k dispozici v Rog Megamall a Rog Concept Stores Nationwide.

Asus TUF Gaming FX705GD Gaming Laphip, 17.3 „FHD obrazovka, Intel Core i7 8. gen 8750H 2.20 GHz, 4GB NVIDIA GeForce GTX 1050, 16 GB RAM, 1TB HDD 128GB SSD, Windows 10 | EW102T

Popis pro herní notebook Asus TUF FX705GD, 17.3 „FHD obrazovka, Intel Core i7 8. gen 8750H 2.20 GHz, 4GB NVIDIA GeForce GTX 1050, 16 GB RAM, 1TB HDD 128GB SSD, Windows 10 | EW102T

Neomezený design, bezkonkurenční houževnatost

Asus TUF Gaming FX705 změní způsob, jakým se díváte na herní notebooky. Překročí očekávání, může se pochlubit působivým hardwarem a kompaktním a agresivně navrženým podvozkem, který je mimořádně tvrdý. FX705 má herní desktop inspirovanou klávesnici s klíčemi pro RGB, zvýrazněnou skupinu klíčů WASD a technologií překročení pro rychlou a přesnou kontrolu. S špičkovým displejem na úrovni IPS na úrovni IPS a testovacím certifikací MIL-STD-810G poskytuje FX705 pohlcující herní zážitek bez rozbití banky!

Displej na úrovni IPS na úrovni IPS

Extrémní ponoření na ultrarychlé displej

Nový design Nanoedge má ještě tenčí 7.18 mm rámeček pro extrémní ponoření do mnohem kompaktnějšího balíčku. FX705 obsahuje panel na úrovni IPS s ultrarychlou frekvencí 144Hz pro super hladké hry s minimálním rozostřením pohybu. 100% barevný gamut a úhly širokého zhlédnutí SRGB zajišťují živé a konzistentní barvy, i když si je prohlížíte z extrémních pozic.

Asus TUF Gaming

Tvrdší než standard

FX705, naplněn duchem Ultimate Force (TUF), prochází řadou přísných testů MIL-STD-810G, úspěšně přežívajících různé podmínky včetně expozice slunečního záření, vysoké nadmořské výšky a extrémních teplotních extrémů. Je certifikováno, aby vydrželo každodenní použití, od náhodných klepání po náhlé kapky na stůl. Odolný a stabilní, FX705 byl tlačen na limit, aby zajistil jen to nejlepší pro hráče.

Tyto testy se konají v přísných podmínkách prostředí a pod dohledem techniků kvality testů. Testování produktů bez správných kontrol nebo vedení může produkt poškodit a v některých případech vytvářet situace, kdy existuje významné riziko zranění, postižení nebo smrti.

Hyperstrike klávesnice

Klávesnice RGB-podporovaná na ploše

FX705 má klávesnici, která je optimalizována pro hraní her, představuje RGB-backlight ve všech zónách, které lze ovládat pomocí panelu Core Core TUF, takže můžete vyjádřit svůj vlastní jedinečný styl. Exkluzivní technologie Hyperstrike zajišťuje přesnější psaní a vylepšenou ergonomii díky rozvržení inspirované plochem se zvýrazněnou skupinou klíčů WASD, širší kosmickou lištou, izolovanými klíči šipkami a rozpoznatelným mezerám mezi funkcemi funkcí. Kromě toho technologie Overstroke registruje klávesy rychleji pro přesnou a bez námahu kontroly.

Na některých modelech nemusí být k dispozici klávesnice s RGB.

Výkon připravený na hru

Nezastavitelná herní palebná síla

Navzdory své kompaktní velikosti FX705 zabalí úder plnohodnotné herní plochy. Je poháněn až do 8. generace Intel Core i7-8750H hexa-core procesor pro rychlosti až 3.9GHz. Se šesti jader a až 23% silnější než předchozí generace umožňuje tento nejnovější procesor rychlejší a efektivnější multitasking, včetně současného hraní, nahrávání a živého streamování. FX705 lze také specifikovat s grafikou NVIDIA GeForce GTX 1060 pro živé vizuální a super hladké hry.

Technologie hypercool zlepšuje trvanlivost

Asus-exkluzivní hypercool technologie zahrnuje systém anti-Dust Cooling (ADC) a technologii Overboost ventilátoru, aby bylo zajištěno výjimečné chlazení během intenzivního her. Kromě toho je chlazení také vylepšeno patentovaným víkem lichoběžníku a inteligentním umístěním ventilátoru paralelního ventilátoru.

Specifikace a funkce se liší podle modelů.

Pohlcující prostorový zvuk DTS

DTS Headphone: X Technology přináší pohlcující, vysoce věrnost 7.1-kanálový virtuální prostorový zvuk pro zvuk divadelní kvality, i když používáte náhlavní soupravu. Je vybaven optimalizovaným nastavením pro hry, sporty a filmy a má vestavěný ekvalizér pro další doladění.

Rychlé informace

Barevný černý operační systém Windows 10 Home 64bitový CPU Intel Core i7-8750H 2.Obrazovka 20 GHz 17.3 „FHD paměť 16 GB DDR4 Storage 1 TB HDD 128 GB SSD Grafická karta Geforce GTX 1050 Video paměť 4 GB Communication Gigabit LAN a WLAN rozměry (W X D X H) 15.70 „x 11.00 „x 1.10 „Hmotnost 6.00 liber.

procesor

Typ CPU Intel Core i7 8. gen CPU rychlost 8750H (2.20 GHz) Počet jádra 6jádrového procesoru jádro název kávy CPU L3 Cache 9 MB

Zobrazit

Velikost obrazovky 17.3 „Dotyková obrazovka Žádná podpora široké obrazovky ANO DISPLACE FULL HD rozlišení 1920 x 1080 LCD Funkce Matte

Paměť

Paměť 16 GB Rychlost paměti DDR4 2666 paměť Specifikace 8 GB x 2 paměťová slot (celkem) 2 paměťová slot (dostupná) 0 max paměť podporovaná 32 GB

Porty

USB 1 x USB 2.0 typu a 2 x USB 3.1 Gen 1 Typ-A HDMI 1 x HDMI Zvukové porty 1 x Combo Sluchátka/mikrofon

| Denial of responsibility | Contacts |RSS