ASUS TUF Gaming VG279QM: 1080p 280Hz IPS Gaming Monitor Review. ASUS TUF Gaming VG279QM

Herní monitor 80fps? Ano, prosím, Asus.- děkuji za to, že jste mě na 280 snímků.

Sečteno a podtrženo

Pokud jste rychlý šílenec jako já, budete milovat pocit 280 Hz a jeho máslové hladké hry. Asus TUF Gaming VG279QM je prémie 1080p 280Hz monitory a pravděpodobně nejlepší monitor pro Fortnite.

Úvod

Jsem někdo, kdo vždy žil život v rychlém pruhu, pokud jde o displeje, začal své herní dny volna na starších monitorech CRT.- Užívá si tehdy monitoru Sony Trinitron G520 Sony, který by mohl v té době provozovat vysoká rozlišení, jako je 1600 x 1200.

V průběhu let se technologie přesunula na LCD a pomalu, ale jistě jsme se přibližovali a blíže ke stropu, pokud jde o obnovovací sazby. Rychle jsme dosáhli 120 Hz, ale měli jsme několik let mezi 120 Hz a 240 Hz, a nyní tlačíme 240 Hz bez problému na 1080p.- 280Hz přichází klepání na vaše dveře.

Zadejte herní monitor ASUS TUF Gaming VG279QM: Nabídka nativní rozlišení 1920 x 1080 (1080p) na puchýře 280 Hz. Zabalí také podporu HDR a certifikace VESA vlastní certifikaci DisplayHdr 400.

ASUS používá panel IPS 1080p 240Hz z au Optronics, s přetaktováním továrny řídí jej na obrovský 280 Hz. ASUS také používá svou technologii synchronizace ELMB, která vám umožní spustit VRR i MBR současně.

Monitor lingo:

 • ELMB = extrémní rozostření nízkého pohybu
 • HDR = vysoký dynamický rozsah
 • VRR = proměnná obnovovací frekvence
 • MBR = Snížení rozostření pohybu

Dostupnost cen

Asus prodává své TUF Gaming VG279QM na Amazonu za zhruba 470, což není příliš špatné.- Je to však obrovský kus hotovosti pro monitor omezený na 1080p. Chtěli byste mít opravdu toho 280 Hz opravdu špatně za to, že za to vytáhne 470, a pak grafická karta schopná řídit hry také za 280 snímků za sekundu. To není snadné, pokud nehrajete Fortnite.

Podrobné specifikace

Asus používá rychlý displej IPS, který poskytuje vysoce kvalitní obrázek oproti panelům založeným na TN, takže i když jste ve Windows, VG279QM bude vypadat skvěle. Normálně panely založené na TN řídí obnovovací rychlosti opravdu vysoko, ale vypadají jako nevyžádané, když jste ve Windows.- Tohle je tomu tak díky ASUS klepnutí na rychlý ips displej z Au Optronics.

Máme zde také G-Sync kompatibilní dobrotu, hudbu k letům Geforce GTX a Geforce RTX Graphics Card Majitelé. Pokud máte v úmyslu dosáhnout také 280 snímků za sekundu ve hrách, budete také potřebovat grafickou kartu Beefy.

Sync ELMB umožňuje, aby se Elmb i adaptive-synchroval současně, takže si užijete to nejlepší z obou světů.

Ještě nejsem plně přesvědčen o hrách HDR, ale Asus je na to připraven pomocí monitoru TUF Gaming VG279QM.

Asus zahrnuje také spoustu vylepšení ve hře. Patří mezi ně dynamický stínový Boost, GamePlus a další.

Připojení

ASUS nesklíbí se zobrazením připojení na monitoru TUF Gaming VG279QM, s 1 x DisplayPort 1.2 a 2 x HDMI 2.0 portů a 3.5mm konektor pro sluchátka.

Ergonomie

Ostatní herní monitory nemají moc na cestě ergonomii, ale Asus jde přes top s displejem TUF Gaming VG279QM. Máme nastavení výšky, otočných 90 stupňů, otočení 90 stupňů a nastavení náklonu.

Asus TUF Gaming VG279QM 27 „HDR Monitor

Naposledy naskenované dne 5/28/2023 v 13:07 CDT. nemusí být přesné, klikněte na odkazy výše za nejnovější cenu. Můžeme získat přidruženou komisi.

Podrobné specifikace testovacího systému podrobný vzhled

Podrobný pohled

Od balení po samotný monitor je ASUS TUF Gaming VG279QM prémiovou dohodou.

Z přední části krabice vám balení chytí oči.- Ne, že byste skutečně viděli tento balení, protože maloobchodní police by tam neměly sedět. Nákup online a získání u vašich dveří? Budete milovat vzhled krabice, dokud nevytrhnete monitor a vyhodíte krabici pryč.- nebo to odložte pro skladování, to je.

Z přední strany ASUS TUF Gaming VG279QM byste si mysleli, že je to herní monitor značky ROG Strix, ale není to.- Červený prsten na jeho základně jej stylově zvyšuje a opravdu přispívá k prémiovému pocitu monitoru.

Je zábavné, že si myslím, že ASUS TUF Gaming VG279QM ve skutečnosti vypadá lépe zezadu.- s touto stylickou podložkou a tlačítky mimozemšťana. Opravdu miluji zadní část monitoru více než přední.

Víš co myslím? Ugh, vypadá to skvěle.

Tento styl znovu vypadá úhledně a já ho opravdu miluji.

asus, gaming, vg279qm, 1080p

Zleva a pravá pravá monitor. Není to příliš silné, takže mohu jen snít o tom, jaké by monitory 3 x 280 Hz byly jako vedle sebe.

Základna monitoru, kde se může otočit a naklonit a provádět nejrůznější úpravy, aby byl pro vás perfektní.

Správa kabelů je pěkná a snadno se dostane k hedránci vašeho stolu.

ASUS používá nějakou jemnou značku herního hraní v pravém dolním rohu základny.

Odznak ASUS ve středním dolní části displeje.

Tlačítka pro přístup k OSD jsou v pravém dolním rohu.

Zobrazit konektivitu: zleva doprava máme HDMI 2.0 portů, poté displayport a 3.5 mm konektor pro sluchátka připojený k port USB.

Specifikace Anthonyho testovacího systému

 • Základní deska: Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 (koupit od Amazonu)
 • CPU: Intel Core i7-8700K @ 5GHz (koupit od Amazonu)
 • Cooler: Corsair Hydro Series H115i Pro (koupit od Amazonu)
 • Paměť: 16 GB (2x8GB) Hyperx Predator DDR4-2933 (koupit od Amazonu)
 • SSD: 1TB TOSHIBA OCZ RD400 NVME M.2 (koupit od Amazonu)
 • SSD: 512GB Toshiba OCZ RD400 NVME M.2 (koupit od Amazonu)
 • Napájení: Inwin 1065W
 • Případ: Inwin X-Frame
 • OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit (koupit od Amazonu)

Hraní v rychlém pruhu @ 280fps

Herní dojmy @ 280fps

Načerpal jsem za značné množství hodin do monitoru Asus TUF Gaming VG279QM, kde jsem jako hlavní zaměření použil 3 hry: Apex Legends, Fortnite a Overwatch.

Tyto 3 hry se mohou dostat až 280fps při 1080p, pokud snížíte úroveň detailů co nejvíce, takže v něčem, jako je Fortnite. Je to opravdu něco jiného hraní na 200 snímků za sekundu a vyšší, ale téměř 300 snímků? Je téměř tekutina hladká.

Kvůli grafickému stylu Fortnite se necítíte divně při úpravě na 280fps.- něco, na co jsem padl přímo do a zvyklý na téměř okamžitě. Pohánil jsem svou soupravu pomocí grafické karty GeForce RTX 2080 Ti, ale také jsem provedl několik testování s Super GeForce RTX 2080 pro případ.- Oba neměli žádné problémy s držením kroku na 280 snímků za sekundu ve Fortnite.

Apex Legends byl trochu složitější, když se dostal až na 280fps, ale pokud snížíte vše ve hře a máte směšně výkonnou grafickou kartu, jako je GeForce RTX 2080 Super nebo GeForce RTX 2080 Ti, pak byste neměli mít problém odtrhnout lidi a posunout se pryč a posunout se pryč pryč a klouzat dolů kopce při směšných snímcích.

Overwatch? Člověče, ach člověče.- Overwatch není nic krátkého od vznešeného na 280fps. Myslím, že Overwatch je moje oblíbená konkurenceschopná hraní střeleckou hru a bylo to ještě lepší při 280 snímků za sekundu na ASUS TUF Gaming VG279QM Monitor. Rakety a další projektily létající na mě a nad mnou ve hře se cítily, jako by se téměř pohybovaly zpomaleně, tak hladký je monitor.

Ale Anthony, zpomalený pohyb na rychlém rychlém displeji 280fps, to nedává smysl? Jo já vím.- Ale najednou vidíte směšné množství informací. 1920 x 1080 = 2 miliony pixelů, všechny kliky na 280fps. To je 280 snímků za sekundu, při 2 milionech pixelů. Šílenství. Je opravdu úžasné hrát hry na 280 snímků.

Celkově se monitor prostě cítí. HLADKÝ. Jako, máslo hladké. Je těžké vyjádřit slovy a něco, co musíte vidět.- A víc, cítit se pro sebe.

Poslední myšlenky

Monitor ASUS TUF Gaming VG279QM je téměř 500 monitor, který nabízí nativní rozlišení 1080p a máslo hladký 280 Hz, ale stojí za to vaše peníze? Nejprve.- Musíte mít herní počítač s dostatečně Grunty Graphics Card, abyste zvládli 1080p při 280fps.

Nebudete zjistit, že celá vaše knihovna her bude běžet na 280 snímků za sekundu nebo peklo, dokonce schopné jezdit až 280fps. Některé hry mají omezení snímků a některé hry prostě nemohou rozšířit kolem 150-200fps. Ale pro hraní esports jako PUBG, Fortnite, Apex Legends a další.- Budete většinou v pořádku v zasažení 280 snímků.

Budete potřebovat hovězí grafickou kartu, takže bych doporučil míchat v super Geforce RTX 2080 na minimu, a pokud jste chtěli Team Red, navrhl bych, abyste se podívali na Radeon RX 5700 XT. Doporučil bych GeForce RTX 2080 Ti, protože je to jen nekompromisní výkon, pro směšně vysoký obnovovací herní monitor, jako je Asus TUF Gaming VG279QM.

Celkově jsou barvy a kvalita obrazu fantastické, šíleně rychlá reakce a nízké vstupní zpoždění jsou také obrovským obchodem. Dokonce ani ve hrách, kde nesáhnete 280 snímků za sekundu a řekněme 120/144fps, monitor ASUS TUF VG279QM se stále cítí neuvěřitelně hladký.

ASUS zahrnuje kompatibilitu FreeSync i G-Sync, což znamená, že AMD Radeon a Nvidia Geforce Graphics Card Majitelé si mohou koupit monitor ASUS TUF Gaming VG279QM.

Pokud si chcete vyzkoušet závratné výšky 280 snímků za sekundu, měli byste se podívat na ASUS TUF Gaming VG279QM Monitor. Získáte kvalitní značku, která se stará o hráče, a Asus se předvádí další skvělou nabídku ve své rozšiřující se herní rodině produktů TUF.

Pokud jste rychlý šílenec, musíte se podívat na Asus TUF Gaming VG279QM Monitor.- Ale pokud nejste spokojeni s 1080p pro hraní her (jako jsem já), pak jste lepší s monitorem 1440p na 144/165Hz. Pokud hrajete výhradně hry jako Fortnite, a opravdu jste chtěli 280fps.- No, víš, co dělat.

ASUS TUF Gaming VG279QM 280Hz Rychlý herní monitor herního monitoru!

Uvnitř krabice dostanete kabel HDMI a kabel zobrazovacího portu, napájecí kabel a napájecí adaptér, základnu stojanu monitoru, manuál s některými dalšími papíry a nakonec samotný monitor.

Instalace těchto monitorů ASUS je velmi snadná a můžete to téměř udělat jednou rukou, protože stačí položit stojan na monitor na jeho základnu a poté utáhněte jediný šroub rukama, protože má prsten d.

DESIGN

Monitor má opravdu skvělý a vyvážený design, protože má herní prvky, díky nimž vypadá zřetelně, ale s estetikou se nešly velmi agresivně, takže se to snadno mísí v různých prostředích.

Líbí se mi jednoduchý design stánku, protože to nezabere mnoho prostoru, a s tímto monitorem máte opravdu všechny druhy úprav.

Můžete jej naklonit o 33 stupňů, můžete upravit svou výšku o 13 centimetrů, můžete ji otočit o 90 stupňů na obou stranách a můžete ji také otočit o 90 stupňů v obou směrech, aby ji použila v režimu portrétu v režimu portrétu.

Stojan má také průchod pro kabely, protože vstupní porty jsou dole.

a máme 2 HDMI 2.0 portů, displayport 1.2, sluchátka pro zvuk, spolu se zámkem Kensington. HDMI 2.0 Port omezí obnovovací frekvenci na 240 Hz, ale to bude dost pro to, aby se to spojilo s konzolou, protože stejně nedosáhnou 240 Hz.

Stojan je také kompatibilní s VESA, takže můžete také použít jiné stojany, pokud chcete.

FUNKCE

Všechny funkce a nastavení monitoru lze přistupovat pouze pomocí jediného joysticku vzadu, který funguje opravdu dobře, ale máte také další tlačítka pro rychlý přístup, spolu s tlačítkem napájení dole.

Nabídka na obrazovce je také logicky stanovena a všechna nastavení lze rychle přistupovat.

Kromě některých profilů obrázků, které nepoužívám, nabízí také některé funkce zaměřené na hraní her, jako je zobrazení různých druhů nitků ve středu, časovač, který můžete přemístit a můžete použít, zda se vaše vejce dokončila, rám Ohodnoťte čítač s grafem, funkcí odstřelovače, která přibližuje centrální oblast monitoru, aniž by byla považována za podvádění, a máte také funkci stínového boost, která zvyšuje temné oblasti vašich her, a to ve skutečnosti vypadá docela přirozeně, takže některé z těchto funkcí Mohlo by to být vlastně užitečné.

Je také přítomen filtr modrého světla, aby se zabránilo únavě očí, a monitor má také vestavěné reproduktory, což může být užitečné, když vaše další zvuková zařízení nefungují.

Výkon kvalitního zobrazení

S 27 palcovým zobrazovacím panelem s rozlišením 1080p, rozhodně neuvidíte ostrý vypadající text, který byste viděli s monitorem QHD nebo 4K, ale samozřejmě je to obnovovací frekvence, pro kterou tento monitor kupujete, pro, A v tomto oddělení je to opravdu jeden z nejrychlejších monitorů při 280 Hz obnovovacích sazbách, kterých dosáhnete přetaktováním jeho panelu z 240 Hz, abyste mohli získat pocit, že jste na PC Master Race.

Než se však přesuneme na to, jak úžasná pohyblivá myš na tomto monitoru je, jeho displeje IPS má ve skutečnosti opravdu dobré barvy; Máme 99% pokrytí SRGB a barvy na něm vypadají opravdu dobře a dobře nasycené, a přestože existují panely TN s dobrým procentem pokrytí barev, obsah na tomto monitoru vypadá lépe a také máme mnohem lepší sledování úhlů na 178 stupňů, protože se jedná o panel IPS.

To lze také použít pro vytvoření obsahu, pokud je rozlišení 1080p pro vás dost dobré a hrozivě, kterou jsem měl s vysokou obnovovacími panely TN, bylo to, že zatímco byly skvělé pro hraní, neměli jsme dobré barvy, takže tento monitor řeší, takže vyřeší tento monitor, takže řeší tento monitor Tento problém, a pokud máte pocit, že 1080p je příliš nízká rozlišení pro panel 27 palců, můžete také jít s 25 palcovou verzí tohoto monitoru, což bude také opravdu skvělé pro hraní her.

Nyní mají panely TN lepší dobu odezvy než obvykle panely IPS, ale na tomto konkrétním panelu máme opravdu dobré časy odezvy, které vám téměř umožní získat plné výhody z jeho obnovovací frekvence 280 Hz, což je pro panel IPS docela působivé.

Budete muset vylepšit nastavení overdrive na monitoru, abyste získali nejlepší rovnováhu v době odezvy a kontrolu nad překročením, a budu odkazovat na recenzi hardwarem Unboxed, který provedl opravdu vyčerpávající testování doby odezvy na tomto monitoru a zjistil, že je na ně Buďte velmi působiví, ale i testováním očima můžete vidět, že nastavení Overdrive 80 má za následek velmi dobře kontrolovanou dobu odezvy na monitoru při 280 Hz, ale nastavení Overdrive 100 začne zavádět artefakty, i když toho dosáhne inzerovaných 1MS Doba odezvy GTG.

Herní zážitek na tomto monitoru je tedy samozřejmě opravdu skvělý. 280 Hz není tak velký skok přes běžnější 240Hz, ale stále získáváte výhodu nad konkurencí a za jeho cenu to může být opravdu velká hodnota, když zvažujete, kolik rychlejší 360Hz IPS panel monitor náklady.

Adaptivní synchronizace s Elmb

VG279QM je také kompatibilní s synchronizací G, takže i když nemáte GPU, který dokáže dodat konzistentních 280 FPS, nedostanete roztržení rámu, což je velmi důležité mít na monitorech s vysokým občerstvením.

Zjistili jsme, že představení při hraní her Esports je opravdu skvělé, a mimořádně vysoká obnovovací frekvence opravdu dělá významný rozdíl při hraní, protože během těchto rychlých pohybů ve hře dostanete více informací do mozku a může vám to opravdu pomoci v spatření vašich soupeřů nebo zaměření během těchto rychlých pohybů.

Asus také zahrnoval svou funkci synchronizace ELMB na VG279QM a to, co v zásadě dělá, je to, že zachycuje podsvícení monitoru, aby se snížilo rozmazání pohybu, a tato technologie nefungovala spolu s adaptivní synchronizací dříve, dokonce i v Asusových vlastních monitorech s ASUS Elmb, ale nyní s synchronizací Elmb můžeme povolit s G-Sync, což je opravdu skvělé.

Nevýhodou technik podsvícení strobových v monitorech je to, že to výrazně snižuje jas, protože nyní váš podsvícení neustále není, ale protože na tomto monitoru máme maximální jas 400 nits, a to i s povoleným ELMB, je to docela jasné a vy jste vyhráli “ má nějaké problémy, dokonce i v dobře osvětlených místnostech.

Nyní všechny podsvícení strobové implementace na monitorech způsobují určité zdvojnásobení obrázků kvůli strobovému přeslechu, ale zjistili jsme, že tento problém je docela kontrolován pro tak vysokou obnovovací frekvenci, a přestože to není dokonalé, myslím si, že mnoho hráčů dává přednost přednost ostřejší rámy přes rozmazané rámy i s nějakým přeslechem, které jsme nezjistili jako znatelné.

HDR

Na tomto monitoru máme také HDR, ale protože má certifikaci HDR 400, nemáme na tomto monitoru žádný místní stmívání, takže nebudete mít skvělý zážitek z HDR, protože kontrast nebude skvělý mezi Nejtmavší a nejjasnější části scény, ale jak již bylo řečeno, samotný jas a barevný gamut způsobuje, že obsah HDR vypadá výrazně lépe ve srovnání s mým druhým monitorem, který nemá HDR, takže i když jeho zážitek z HDR se nebude Odpovídejte mnohem dražšímu monitoru Fald, jako je PG27UQ, je to lepší než nic.

Jedna menší věc, která se mi nelíbila, bylo, jak se tento panel ve svém nejnižším nastavení nezničí, ale byl to podobný případ s jinými vysoce obnovovacími monitory, které jsem vyzkoušel.

ZÁVĚR

Celkově je tedy TUF VG279QM opravdu jedním z nejlepších herních monitorů IPS s vysokými obnovovacími frekvencemi. Kromě obnovovací frekvence 280 Hz, která byla na svém panelu IPS docela dobře implementována, získáváte skvělé barvy pro obecnou spotřebu a hraní obsahu, má synchronizaci G a synchronizace ELMB je opravdu skvělá funkce, pokud se vám líbí, pokud se vám líbí. Display HDR 400 není tak zvláštní, ale 400 nits jasu má pěkné výhody a většina funkcí tohoto monitoru je opravdu dobře provedená, což z něj činí opravdu skvělou volbu pro vyhrazený herní monitor, který dokáže dělat víc než jen hraní a hraje více než jen hry a 400 amerických dolarů nebo Rs. Cenovka je docela rozumná pro vše, co dostáváte.

Můžete si také prohlédnout moji recenzi ASUS VG278QR, což je levnější 165 Hz monitor s panelem TN.

25 palcová verze tohoto je také opravdu skvělá alternativní možnost.

ASUS VG279QM Recenze | Vysoce výkonný herní monitor

Herní monitor blesku, který opravdu zaškrtne všechny správné políčka.

Charlie Poledne

Sdílejte tento článek.

V průběhu let jsme zkontrolovali tunu monitorů ASUS, přičemž většina z nich byla dobře umístěna na konkrétním trhu nebo cenové skupině. Dnes se podíváme na jeden z nejnovějších herních monitorů ASUS, VG279QM. 280Hz, 1ms Response Powerhouse, která vám doslova poskytne výhodu nad vaší konkurencí.

Pokud následující přehled, budeme se blíže podívat na důležitější aspekty tohoto monitoru a uvidíme, jak se porovnávají s alternativami podobně ceny. včetně předchozích iterací rodiny VG27 rodiny.

Takže, s tunou věcí, které se mají projít, neztráceme další čas a ponoříme se přímo do toho!

Design a funkce

Hraní TUF VG279QM přichází v krabici téměř totožné s ostatními modely VG27. poměrně kompaktní s tématem černé a šedé barvy, které jsme od této sestavy produktů očekávali. Uvnitř krabice najdeme monitor uvnitř dvou robustních polystyrénových ochranných polštářů a řady kabelů také. Stejně jako vždy je s tímto monitorem poskytnuta příručka pro nastavení, aby byla zajištěna instalace bez stresu.

Následující část bude podrobnější pohled na celkový design, kvalitu sestavení a funkce VG279QM je vybaveno s vybavením s. Vynechání nově vylepšené obnovovací frekvence z rovnice bude zajímavé sledovat, jak se Asus VG279QM ve srovnání s VG278Q/VG279Q. a zda tyto rozdíly stojí za zvýšení ceny.

VG270UP jsme testovali na začátku roku, ale není to ani milion mil daleko. Porovnáte to s dražší ASUS PG278QR, ale můžete jasně cítit rozdíl. Posledně jmenovaný se prostě cítí mnohem robustnější a dobře podložený. Kromě toho by však bylo těžké najít další problémy s kvalitou sestavení s VG279QM.

Potahování panelu

Povlak panelu používaný pro Asus VG279QM je anti-glare s 3H tvrdostí v Matte. To je pro většinu monitorů v těchto dnech poměrně standardní, což zmírňuje přirozené světlo na extrémně vysokou úroveň. I když si stále můžete vyzvednout některé odrazy, tento konkrétní panelový povlak také dělá dobrou práci, aby udržel vaše oko zaměřené na hru.

Rámy

Rámy na VG279QM jsou, jak byste očekávali, patrné, ale ne ošklivé nebo nesprávné. Všechny strany a horní rámeček měří přibližně 10 mm. Dolní rámeček je více v oblasti 14 mm, ale opět ve skutečnosti nic nebere od potěšení ze sledování uživatele.

Přestože kvalita obrazu a přesnost barev pravděpodobně nejsou nejdůležitějšími aspekty herního monitoru, stále sedí v seznamu priority většiny lidí, pokud jde o nákup nového herního monitoru. S ohledem na to je čas se blíže podívat na kvalitu obrazu a přesnost barev ASUS VG279QM.

Následující výsledky byly shromážděny pomocí řady různých testů a specializovaného vybavení.

Presetwhite PointBlack DephContrast poměr δe00gamma

F0R účely tohoto testu jsme se rozhodli použít tři herní předvolby monitoru; Režim závodního režimu, režimu kina a SRGB. Jak brzy uvidíte, každý má své vlastní výhody a nevýhody.

VG279QM z velké části zobrazoval docela přesné barvy přímo z krabice. Oficiální předvolba pro výchozí nastavení bylo; Závodní režim v teplém, s jasem a kontrastem nastaveným na 80. Nyní, v závodním režimu, můžete okamžitě říct, že obraz se cítil docela vřelý a byl příliš jasný na každodenní prohlížení. Doporučujeme rozbít jas na přibližně 10 pro přirozenější a snadnější zážitek z prohlížení během denního používání.

První věc, kterou jsme udělali před testováním předvoleb monitoru, bylo podle toho upravit jas. V závodním režimu jsme stanovili jas 4. nebo 120 CD/m². Snažíme se to použít pro standardizovanější měřítko všech monitorů, které testujeme. Jak však brzy zjistíte, není to vždy možné.

Každopádně jsme nejprve testovali závodní režim v teplém a k překvapení nikoho, bílé úrovně byly zcela pryč (7083k). To znamená, že černoši byli slušní, stejně jako poměr nativního kontrastu, který měřil v 1114: 5: 1. Průměrná delta 2.25 bylo zaznamenáno v našem prvním běhu spolu s 2.19 gama, která byla velmi dobrá. Něco, co byste očekávali od panelu IPS, mysl.

Režim SRGB byl další a my jsme viděli podobné průměrné čtení delty a gama. Kontrast však byl mnohem horší, stejně jako černé úrovně. Důvodem bylo skutečnost, že při použití profilu SRGB nemůžete upravit úrovně jasu. nepříjemně. Na druhou stranu byla bílá úroveň mnohem blíže našemu ideálu při 6199K.

Režim kina byl poslední a zdaleka nejhorší z parta. Bílí byli míle daleko od místa, kde museli být, měřeno na 10310k. Černý bod nebyl nejhorší, nebyl to ani poměr kontrastu, ale to je do značné míry, kde končí pozitiva. Průměrná delta se vrátila ve 4.96, přes dvojnásobek dalších dvou testovaných předvoleb.

Pokud jde o jas, pokud jde o vrchol, ASUS VG279QM překročil inzerované číslo 400 CD/m², přišel na oční zalévání 417 CD/m²-ještě vyšší, když se používá v určitých profilech. Bohužel to pravděpodobně není největší monitor pro jednotlivce, kteří dělají spoustu nočního sledování. Mohli jsme zvládnout pouze minimum 106 CD/m²

Presetwhite PointBlack DephContrast poměr δe00maximum Δe00gamma

Pro kalibrované výsledky jsme nastavili RGB na 100/97/97 a snížili jsme jas dolů na 4 (120 CD/m²). Poté jsme nechali kalibrovat monitor a uložili profil. který lze stáhnout níže. Po dokončení kalibrace jsme provedli rozsáhlejší test na širší škálu výsledků. Jak vidíte, postavy byly mnohem více v souladu s našimi „ideálními“ postavami.

Bílý bod byl perfektní a černá hloubka byla také docela dobrá a měřila v 0.1105 CD/m². Poměr kontrastu byl do značné míry třeskem s inzerovaným hodnocením 1000: 1. Byl jsem velmi ohromen průměrnou deltou 1.04, což znamená, že tento monitor se v průměru zobrazuje téměř dokonalé barvy. Jak již bylo řečeno, našli jsme několik pěkných nesrovnalostí. Mezi určitými odstíny modré byly velké delty. až do maximálně 27.8 (nejvyšší dosud jsme zaznamenali). Rozhodli jsme se provést test několikrát a očekávat, že dosáhneme různých výsledků, ale nemělo to být.

asus, gaming, vg279qm, 1080p

Uniformita panelu

Uniformita panelu je test, který spustíme, abychom zkontrolovali, jak rovnoměrná je svítidlo a barva na celém rozsahu obrazovky. Během tohoto testu se jako referenční prostor používá středový čtverec. Poté je testován každý další čtverec, aby se zjistilo, jak daleko se odlišuje od odkazu. V ideálním světě chceme, aby každý čtverec byl zelený, což znamená, že to nerozbilo diferenciální práh. něco, co můžeme nastavit na začátku testu.

Poznámka: Výsledky se budou lišit od panelu k panelu.

Přestože to není nejlepší, co jsme viděli, pokud jde o panely IPS, Asus VG279QM stále ukázal dobrý popis v oddělení barevných gamerů. Nabídl 116% svazku SRGB s 97.5% pokrytí. v blues nekrat. Na pozitivnější poznámku však je lepší objem a pokrytí Adobe RGB (79.8%) a DCI P3 (82.1%) byly zaznamenány barevné gamby.

Celkově byly nahrávky barevných gamerů velmi pozitivní pro Asus VG279QM. Přestože byl tento monitor jasně přizpůsoben hraní her, určitě byste mohli pro lidi používat VG279QM pro úpravy. zejména v barevném spektru SRGB.

Poslední myšlenky

Další fáze testování se více zaměří na dobu odezvy, obnovovací frekvenci a obecnou citlivost ASUS VG279QM. Asus vg279q uvedeme prostřednictvím řady herních scénářů, abychom viděli, jak se hromadí.

Jako vždy jsem naložil první hru do nastavení krabice, abych získal chuť toho, co by monitor mohl udělat, předem kalibrován. První dojmy byly solidní, hraní se cítila hladká a všiml jsem si žádného počátečního duchu nebo přesunu barev. Byl jsem velmi ohromen hladkostí monitoru, ale to se dá očekávat od monitoru, který má 240 Hz ven občerstvení krabice.

Takže to máte, naše komplexní recenze nesmírně působivého herního monitoru ASUS VG279QM. Porovnání tohoto monitoru s VG279Q je jako noc a den, doslova. Má lepší přesnost barev, lepší čistotu obrazu a mnohem lepší vstupní zpoždění a herní výkon. A za to všechno byste očekávali, že budete muset více rozdávat značné množství, ale ne!

Nejlepší věc na tomto monitoru je, že je stále cenově dostupný. Asus VG279qm v současné době prodává za necelých 400. Nejenže vám poskytuje reakci na blesk, ale také nabízí celou řadu barev, které jsou docela zatraceně přesné hned po krabici. Díky tomu je tento monitor ideální pro jednotlivce, kteří se nejen hledají, aby své hry posunuli na další úroveň, ale také se rádi dabnou do vytváření obsahu pomocí barevného gamutu SRGB. Upřímně řečeno, jeden z nejlepších herních monitorů na trhu.

Recenze ASUS VG279QM-nejlepší herní monitor 240-280Hz

Hraní se stalo pro mnohé docela vážnou firmou, vzhledem k tomu, jak se rozrostly velké soutěže eSports. Dokonce i mimo turnaje je však mnoho hráčů docela konkurenceschopných a chtějí největší možné výhody oproti lidem, kterým čelí.

To je jeden z největších důvodů, proč to rozpočtové monitory už pro mnoho hráčů neřeže, protože chtějí vidět co nejvíce snímků pro zvýšenou přesnost a dobu odezvy.

asus, gaming, vg279qm, 1080p

S ohledem na to bychom měli technicky mluvit o nových monitorech 360 Hz, ale bohužel jsou tak drahé, že by prostě mělo větší smysl mluvit o monitorech 240 Hz, které pomalu probíhají, jak mluvíme.

Jak již bylo řečeno, jedním z nejlepších herních monitorů 240Hz je Asus VG279QM, který si dnes přezkoumáme!

Základní specifikace

ASUS VG279QM je 27 palcový panel IPS, který pracuje na 240 Hz s rozlišením 1920 × 1080. Má 1x displayport 1.2 a 2x HDMI 2.0 rozbočovačů, které umožňují použití monitoru s většinou nastavení, ale pro plné výhody bychom vás povzbudili k použití DP 1.2 kabel zahrnutý do balíčku.

Monitor má také 2 základní 2W reproduktory (a výstup sluchátka), které by mohly být v pořádku pro video na YouTube nebo jiný jednoduchý úkol, ale pro hraní doporučujeme použít vaše sluchátka.

Monitor má také ovládací prvky OSD: joystick a 4 tlačítka umístěná na pravé dolní straně panelu.

Budovat kvalita

Ačkoli herní monitor ASUS VG279QM je vyroben zcela z plastu, v žádném případě se necítí levně levně. Naopak, sestavení monitoru se cítí solidní a stabilní.

Stoda monitoru je schopen výšky, naklonění, otočení a jakéhokoli jiného typu úpravy, takže tento monitor se dobře hodí na váš stůl bez ohledu na to, jakou pozici jej použijete.

Obrazovka je také lehká anti-glare potažená a poskytuje jasné obrazy bez odrazů ani ve velmi dobře osvětlené místnosti.

Celkově byste byli těžko stisknut, abyste našli aspekt, ve kterém tento monitor chybí, pokud jde o kvalitu sestavení.

Schopnosti obrazovky

Nejdůležitější aspekt monitoru je převážně spojený s jeho schopností přesně reprodukovat obrázky a barvy. Asus VG279QM se v tomto oddělení dobře daří, protože je vybaven dobře vyladěným panelem IPS, který je nejen rychlý, ale také přesný barvy přesné.

Úhly sledování na monitoru jsou opět vynikající kvůli použité technologii IPS, což usnadňuje rozeznání toho, co se zobrazuje na monitoru z různých úhlů.

Neexistuje žádné hlavní krvácení podsvícení, ale to by se mohlo lišit od panelu k panelu. Z toho, co většina recenzí řekla o ASUS VG279QM.

S trochou kalibrace může kontrastní rychlost panelu překonat 1000: 1, což je velmi dobrý poměr. Tento typ výkonu může být překonaný pouze VA panely z hlediska kontrastu, ale panely VA přicházejí s jejich vlastními nevýhodami.

Řada jasu monitoru ASUS je také působivá s poměrně vysokým jasem píku a dobrým celkovým rozsahem: 92-378 CD/M2. Při rozhovoru o jasu a schopnostech obrazovky bychom měli také zmínit, že obrazovka má podporu HDR, ale pravděpodobně by to mělo být ignorováno.

Hlavním důvodem pro ignorování této poněkud zajímavé vlastnosti je skutečnost, že ASUS VG279QM podporuje pouze HDR 400, který nevyžaduje lokální stmívání, a proto postrádá schopnost rostoucího kontrastu nebo dynamického rozsahu.

Herní schopnosti

Největším prodejním bodem ASUS VG279QM je samozřejmě herní schopnosti a skutečnost, že může běžet na 240 Hz a poskytovat hladký herní zážitek, když je spárován se schopným hardwarem.

Kromě 240Hz podporuje ASUS VG279QM také adaptivní synchronizaci, což znamená, že podporuje FreeSync i G-Sync, v závislosti na GPU, který máte v PC.

Tento speciální typ synchronizace je důležitý pro hráče, kteří nechtějí používat (boha zakazují) v-synchronizaci, což způsobuje masivní vstupní zpoždění, ale zároveň nechce žádné trhání při hraní. Pro správný průvodce nastavením G-Sync bychom vám poradili, abyste se podívali sem!

Kromě adaptivního synchronizace má ASUS VG279QM synchronizaci ELMB, která poskytuje čistotu pohybu a žádné strašidelné, ale zároveň to výrazně snižuje jas monitoru. Na druhou stranu je dobrá zpráva, že můžete používat adaptivní synchronizaci i elmb-synchronizaci na herním monitoru ASUS VG279QM!

Špatnou zprávou je, že ve skutečnosti stejně jako u mnoha jiných monitorů, které zahrnují technologii s čistotou pohybu, má VG279qm problémy s přeslechem strobového a dvojitého obrázků, proto způsobil, že druh selže v tom, co stanoví, aby udělal. Přes, většina konkurenčních hráčů nepoužívá adaptivní synchronizaci, protože přidává určitou úroveň vstupního zpoždění.

Největší výhodou, kterou tento monitor nabízí pro hry. Chcete.li dosáhnout nejoptimálnějšího výkonu na VG279QM, musíte dobře využít nastavení overdrive v OSD, což snižuje doby odezvy monitoru.

Po konzultaci s různými zdroji jsme zjistili, že pokud budete spustit monitor na 240/280 Hz, optimální úroveň overdrive je 80. To vám umožní dosáhnout 3.6-3.Doba odezvy 8ms, která je pro hraní velmi dobrá.

Pro nižší obnovovací sazby však (144-200Hz) doporučujeme použít Overdrive 60 pro lepší kvalitu obrazu.

Bohužel, abyste dosáhli inzerované doby odezvy 1MS jako u všech ostatních monitorů, musíte nastavit úroveň overdrive na 100. To skutečně vytvoří 0.92 ms, ale zároveň bude závažné překročení, takže režim nepoužitelný.

Celkově pro maximální herní výkon s nejnižšími možnými dobami vstupu/odezvy bychom doporučili: adaptivní synchronizace, ELMB vypnutý, přetaktovaný displej na 280 Hz, režim overdrive nastaven na 80 (60, pokud hrajete hry, kde nemůžete dosáhnout 200 splps).

Přetaktování na 280 Hz!

Největší výhodou herního monitoru ASUS VG279QM a jedním z jeho hlavních prodejních míst je skutečnost, že obrazovka je schopna přetaktování na 280 Hz přímo z panelu OSD.

To není tak velký skok jako s tím, že jde o 360 Hz, ale stále je to 40 Hz oproti normálním monitorům 240 Hz, což do jisté míry zlepšuje jasnost pohybu a hladkost.

Jak již bylo zmíněno dříve, aby se plně využilo 280 Hz.

Celkově, pokud jste citliví na pohyb na obrazovce, všimnete si o něco lepší obrázek s lepší kvalitou obrazu při 280 Hz. Největším problémem je skutečnost, že budete potřebovat schopný hardware ke spuštění hry na 280 snímků za sekundu nebo vyšší, abyste mohli využít super vysoký Hz.

Při povolení přetaktování v OSD vám nabídka dá varování o možném blikání kvůli OC, ale celkově během hraní a dokonce i v testu rámečku neexistovaly absolutně žádné problémy s spuštěním panelu na 280 Hz.

Extra funkce

Asus Monitor také přichází s několika dalšími úhlednými funkcemi, jako jsou GamePlus, GameVisual a Shadow Boost. Nabídka GamePlus v OSD vám umožňuje povolit nejrůznější úhledné funkce, jako je křížový kříž, časovač nebo dokonce čítač FPS.

GameVisual přichází s několika přednastavenými barevnými režimy pro různé typy her. Z našeho testování se zdá, že režim FPS nabízí nejživější barvy, které jsou při hraní žádoucí.

Shadow Boost je jako název navrhuje způsob, jak zvýšit jas v tmavších hrách. Bohužel je vedlejší účinek tohoto nastavení vyplavené barvy, takže bychom jej opravdu nedoporučovali používat.

Celkově nejužitečnější nastavení zde je pravděpodobně schopnost mít křížový kříž ve hrách, které jej nenabízejí, a schopnost mít pult FPS, pokud opět hra, kterou hrajete.

Asus si v tomto oddělení vedl dobře a opravdu to má pocit, že za peníze, které platíte, získáváte nějaké pěkné malé doplňky.

Závěry stanovení cen

Jediným problémem, který jsme mohli najít s herním monitorem ASUS VG279QM, je cena. Monitor bude stát kolem 380/€, což je značné množství peněz. Zároveň máme pocit, že skutečně platíte za to, co dostáváte, a přestože drahý VG279QM přináší vynikající výkon.

Jaké jsou tedy naše závěry týkající se monitoru? ASUS VG279QM je monitor vhodný pro konkurenční hráče, kteří chtějí skvělé funkce, nízkou dobu odezvy a skvělou kvalitu obrazovky (přesnost barev, sledování úhlů, krvácení podsvícení atd.).

Pokud jste na trhu s monitorem 240 Hz a máte rozpočet, vřele doporučujeme, abyste se podívali na Asus VG279qm pro jeho skvělý celkový balíček!

asus, gaming, vg279qm, 1080p
| Denial of responsibility | Contacts |RSS