Asus TUF Gaming VG27AQ Monitor Review. Asus TUF Gaming 27

Recenze | ASUS TUF Gaming VG27AQ 165Hz Monitor

2019 je rokem vysoce výkonných panelů a funkcí bohatých displeje. Během Computex 2019 jsme toho hodně viděli, přičemž většina z nich již na policích. Jedním takovým displejem je TUF Gaming VG27AQ. Vypočítací favorit díky své vynikající sadě funkcí. a získal několik upgradů.

Funkce, které odlišují VG27AQ od konkurence, je zahrnutí elmb-synchronizace, HDR-10 a adaptivní synchronizace synchronizace. Obnovová frekvence při 165 Hz, což je upgrade z oficiálně uvedeného 155Hz během jeho odhalení. S těmito věcmi, které řekli, se chystáme zkontrolovat vše, co nabízí při této recenzi.

asus, gaming, vg27aq, monitor, review

Technické specifikace

Zobrazit
Velikost LCD 27 ″
Poměr stran 16: 9
Rozlišení 2560 x 1440
Obnovovací frekvence 165Hz (adaptivní)
Pixel Pitch 0.233 mm
Jas 350CD/㎡
Poměr kontrastu 1000: 1
Typ panelu IPS
Doba odezvy 1ms (MPRT)
Připojení
Možnosti zobrazení Displayport 1.2, 2x HDMI 2.0
USB Na
Zvuk 3.5 mm (sluchátka)
Ergonomie
Vese Wall Mount 100 x 100 mm
Pivot -90 °/90 °
Otočný -90 °/90 °
Náklon -5 °/33 °
Nastavení výšky 0-130 mm
Rozměry
Délka 710 mm
Šířka 262 mm
Výška 510 mm
Hmotnost 5.8kg (se stojanem), 3.5 kg (bez stánku)

Balení a příslušenství

Asus TUF Gaming VG27AQ je zabalen do obrovského polstrovaného balení polystyrenu. Monitor je dodáván s následujícími dokumentacemi a příslušenstvím uvnitř:

  • Záruční karta
  • Rychlý návod
  • Kabel HDMI
  • Kabel displayport
  • Napájecí adaptér
  • UK Plug
  • China Plug

Kvalita navrhujte, rozloží a stavíte

Asus VG27AQ sportuje obvyklou estetiku Rog-esque navzdory hernímu značce TUF. To znamená, že se design nakláněl směrem k hernímu orientovanému s trochou zadržené třídy. Pokud jde o panel IPS, hustota pixelů je hodnocena na 0.233 mm. To je asi pro monitor s rozlišením 2560 x 1440 při 27 palcích.

Asus použil směs mezi lesklým a matným povrchovým povlakem pro VG27AQ. Obvyklá funkce nalezená na většině herních displejů kvůli jeho schopnosti snižovat oslnění a přitom udržovat jasnost. Rámeček je asi 1 cm tenký, takže uvedení dvou nebo tří z nich by stále vypadalo dobře na jakémkoli daném stole. 3-way mezera je určitě jednou z jejích základních funkcí.

Ergonomicky by ASUS TUF Gaming VG27AQ mohl naklonit, otočit a otočit. Oceňuje se také možnost použít vlastní držák VESA. Tato věc váží ve 3.5 kilogramů bez stánku, takže váš typický rozpočet orientovaný na Mount vese bude držet na svém místě v pohodě.

Pokud jde o možnosti displeje, Asus šel s duálním HDMI a jediným displayportem. Také jsme dostali zvuk pro vaše reproduktory nebo sluchátka. Joystick na druhé straně pro OSD se nachází na krajní pravé straně spolu s knoflíky. Síla je bohužel externí a reproduktory jsou na rozdíl od mého Asus MG278Q docela slabé.

Nabídka zobrazení na obrazovce

Hraní TUF VG27AQ obsahuje vaše obvyklé menu ASUS OSD nalezené na většině monitorů ROG. Máme zde 8 hlavních nabídek s herním režimem, kde je nejběžnější předvolby a nastavení. Filtr modrého světla je nahoře a má 5 úrovní filtrování. Osobně považuji vlastní noční světlo od systému Windows 10 za lepší volbu. Posuvník jasu je také hraniční průměrný. Hodnota jasu 5 vás čistí 120 CD/m2, zatímco 100 vás čistí asi 340 CD/m2.

Barevná menu je místo, kde byste mohli smíchat svůj vlastní jas, kontrast, nasycení, teplotu barev a tón pleti. Obrázek na druhé straně je místo, kde je více technický. Zde jsme dostali HDR, přetaktování, ostrost, Vividpixel, adaptivní synchronizace, synchronizace ELMB, Shadow Boost, Trace Free, Asspect Control a ASCR jako možnosti. Všimněte si, že některé z nich mohou být deaktivovány na základě vybraného režimu herního režimu a kompatibility váš systém.

Zvuková menu je místo, kde byste mohli upravit hlasitost (ne na tom, že na tom záleží) a také jej ztlumit. Nabídka Vstupní výběr na druhé straně je samostatně vysvětlující. Nastavení systému je místo, kde bylo možné najít herní demo. V této nabídce je také umístěn režim ECO, nastavení OSD, jazyk, zámek klíče, informace, indikátor napájení, zámek a resetování napájecího klíče. Nakonec jsme dostali menu myfavorite, kde byste mohli uložit až 3 nastavení.

Nastavení testu a metodika

Naše nastavení testu se spoléhá na testy pohybu Blur Busters Testufo a na kalibračním systému displeje Spyder5elite dat. Kamery použité během přezkumu pro pohybový artefakt a vysokorychlostní hodnocení jsou Fujifilm Xe-1 a Nikon 1 J1.

Specifikace testovacího systému
procesor Intel Core-I5 6600K
Základní deska ASUS Z170-A
Chladič Noctua nh-l9i
Paměť Adata Premier DDR4
GPU Asus Rog Strix GTX 1060 OC
Úložný prostor Zásadní BX200 480GB
Pouzdro Jádro tepelného průchodu P3
PSU Corsair RM850X
Zobrazit Dell U2715H
OS Microsoft Windows 10 Pro

Cíl pro kalibraci je 2.2 Hodnota gama, s bílým bodem při 6500 K a hodnota jasu nastavená na 120 CD/㎡. Kalibrované hodnoty jsou poté analyzovány pomocí nástroje pro analýzu displeje Spyder5elite. Uvědomte si, že dynamický kontrastní poměr a další další funkce vytvořené v OSD jsou během testů deaktivovány. Pro kalibraci displeje jsou vybrány následující hodnoty OSD.

Nastavení OSD
Jas 5
Kontrast 80
Nasycení Na
Teplota Uživatel (R100, G100, B100)
Gama Na
Přednastavení Závodění

Pokud chcete použít kalibrovaný profil ICC převzatý z našeho výsledku Spyder5elite, stačí nám poslat zprávu. Můžete si také přečíst našeho průvodce, jak používat profily ICC.

Barevný gamut

Test barevného gamutu vyhodnocuje barevné prostory, které displej přesně pokrývá. To zahrnuje průmyslové standardní prostory, jako jsou SRGB a Adobergb. Vyšší procentní hodnoty jsou lepší.

Pokrytí barevného prostoru TUF Gaming VG27AQ je tam s tím nejlepším s 100% pokrytí SRGB. Pokrytí AdoberGB však je 81%. Gamut zvyklý říct všechno o schopnostech displeje, tak mějte na paměti.

Tónová odezva

Odpověď tónu je místo, kde zkontrolujeme hodnotu gama displeje nebo předvolby, pokud existují. Poté porovnáme výsledky s průmyslovým standardem 2.2. Bližší k této hodnotě je lepší.

Asus TUF Gaming VG27AQ nemá na svém OSD žádné nastavení gama. To znamená, že byste mohli poněkud poněkud použít hrubé korekce gama prostřednictvím Stínového posilovače, jasu a kontrastu samotného. Nemůžeme to získat ve 2.2 s naším kalibrovaným nastavením, ale mohli bychom to získat na 2.25 s výchozí předvolbou závodních.

Jas

Výsledek testu zde ukazuje přehled o tom, jak displej skutečně provádí z hlediska jasu měřeného v Candele na metr čtvereční (CD/M 2). Vyšší je lepší.

Jas na 100% je hodnocen na 341.9 CD/㎡, což je jen o něco nižší, než je uvedeno. Nic zde si stěžuje.

kontrastní poměr

Je také testován poměr statického kontrastu. Test zde nám ukáže přehled o tom, jak displej skutečně provádí z hlediska kontrastu měřeného v poměru jasu. Vyšší je lepší.

Poměr statického kontrastu při 100% kontrastní úrovni je na 840: 1. Ne tak nejlepší na základě našeho měření, ale ne špatné.

Uniformita obrazovky

Tento test nám ukazuje přehled uniformity obrazovky na úrovni kalibrovaného jasu. Čím blíže tato hodnota na 0, tím lepší je kvalita panelu.

Uniformita obrazovky je to, co bych mohl říci dobře s hodnotou delta-e 1.39. Dolní levé a pravé horní rohy jsou nejhoršími umělci, pokud jde o uniformitu.

Přesnost barev

Tento test ukazuje, jak dobře jsou displejem reprodukovány různé základní barevné odstíny. Tyto barevné tóny odpovídají Datacolor SpyderCheckru. Nižší hodnoty Delta-E jsou lepší.

Hraní TUF VG27AQ skóroval v průměru 0.93 Hodnota Delta-E. Vynikající výsledky, které jsme se sem dostali z 27 palcového panelu IPS.

Spotřeba energie

Spotřeba energie je kontrolována pomocí měřiče energie. Měření se provádí na maximální úrovni jasu.

Hraní TUF VG27AQ spotřebovává maximální výkon 42.4W. To jde ještě nižší na naší požadované úrovni 120 CD/㎡.

Tlačítko pro vstupní zpoždění pixelů

Tlačítko pro vstupní zpoždění pixelů je kombinací latence systému od bodu vstupu, zpracování a zobrazení výstupu. To je základní a kvantifikujte přibližné tlačítko pro vstupní zpoždění pixelů, použili jsme jako naše hlavní střelce Quake 3 Arena. Hra je nastavena na nativní rozlišení panelu s FPS uzamčenými na 250. Zkontrolujeme, kolik zpoždění v milisekundách trvalo displej, aby si signál skutečně vydal prostřednictvím vysokorychlostního fotoaparátu 1200 FPS s ~ 0.83ms přesnosti.

Naše tlačítko pro výsledky zpoždění pixelů ukazuje, že herní herní VG27aq Asus TUF má průměrnou latenci 5.3ms. Toto je zdaleka nejlepší herní monitor IPS, který jsme testovali, pokud jde o vstupní zpoždění a doba odezvy dohromady.

Jasnost pohybu: MPRT

Doba odezvy filmu (MPRT) je číslovaný přístup k demonstraci úrovně vnímaného rozostření pohybu na displeji. V zásadě nižší hodnota perzistence naznačuje menší rozmazání pohybu. Obnovová frekvence a metoda odběru vzorků zde hraje hlavní část, zatímco nominálně vyšší frekvence obnovení je lepší hodnoty perzistence zobrazení.

Posouzení typické perzistence displeje je dostatečně snadné u vzorků vzorků a držení, zatímco displeje povolené osvětlení CRT a strobového osvětlení se poměrně obtížně otestují s aktuálními dostupnými nástroji. To znamená, že se jedná o stále dobré odkazy na odhlášení. Obzvláště pravda, pokud hledáme rozdíly založené na samotném obnovovacím sazbách.

Jasnost pohybu: Pronásledovaná kamera

Nastavení pronásledovací kamery s laskavým svolením Blur Busters nám do značné míry umožňuje vnímat skutečné rozmazání pohybu displeje. Použití takové metody nám také umožňuje vyzkoušet další pohybové artefakty, včetně duchů, inverzního duchu a dalších artefaktů. Tento test pro pronásledování fotoaparátu je recenzovaný vynález.

Pokud jde o přehlednost pohybu, je toho hodně co říci. Na 144 Hz s vypnutým elmb-synchronizací jsme dostali obvyklé rozostření z uvedené obnovovací frekvence. Zapněte Elmb-Sync a na úkor artefaktů PWM byste získali trochu jasnější obrázek. 165Hz se zdá být nejlepší s buď elmb-synchc zapnutý nebo vypnutý. Je méně rozostření pohybu a artefakty PWM jsou velmi přijatelné. Trace Free je nejlépe zapnutá za všech obnovovacích sazeb s hodnotou mezi 40-60 a je uzamčena v GAWD-Knows-co hodnota s elmb-synchronizací zapnutá.

Podsvícení krvácí

Krvácení podsvícení je jev, kde úniky podsvícení z displeje. To je převládající u displejů povolených podsvícení LED, kde se LED používané k osvětlení panelu nacházejí na okrajích displeje. Testování podsvícení displeje se provádí na matné místnosti a pro takový scénář simuluje rozpoznatelné množství krvácení.

Hodnota podsvícení hra her TUF VG27AQ je jen stěží viditelná kolem okrajů obrazovky. Nic z toho byste si opravdu nevšimli, pokud nenarazíte jas. Záře, kterou vidíte na levé straně obrazovky, je jen odraz z HDTV. Omlouvám se za to.

Prohlížení úhlů

Prohlížení úhlů je také testováno, aby se podíval na to, jak zobrazovací panel funguje na různých pozicích. To by mělo být užitečné, pokud hledáte panel, který by mohl být použit při nastavení více monitorů.

Prohlížení úhlů je samozřejmě vynikající s laskavým svolením panelu IPS. Toto je vynikající displej pro nastavení více monitorů.

Přeskočení rámu

Přeskočení rámečku je jev, kde se vyskytují spuštěné rámy a chybějící obnovení v důsledku neúčinné přetaktování frekvencí. Pokud váš displej vykazuje takové problémy, měl by být vnímavě podobný přeskočení rámce ve hře. Využíváme kontrolu rámu Blur Busters, aby testoval, zda existuje.

Žádné starosti, pokud jde o náš test na přeskakování rámu, ani při 165 Hz.

Software, osvětlení a speciální funkce

Asus TUF Gaming VG27AQ podporuje maximálně 165 Hz, takže je to docela hladké, reagující dokonce pro panel IPS. Je podporována adaptivní synchronizace, což znamená, že získáte podporu pro AMD FreeSync a Nvidia G-Sync. To je variabilní obnovovací frekvence v rozmezí od 48 Hz do 165 Hz.

Blur Anti-Motion je také podporován prostřednictvím elmb-sync. K synchronizaci se dostaneme později, ale v podstatě VG27AQ podporuje podsvícení, aby se minimalizovalo rozostření. Viděli jste, jak to funguje na našich testech kamery pronásledování.

Nyní je elmb-sync technologie, která umožňuje proměnlivé obnovovací frekvenci pracovat s podsvícení. To znamená, že také odpovídá strobosu s jakoukoli snímkovou frekvencí, na které se můžete povolit proměnné obnovovací frekvence. ASUS se to podařilo s vyhrazeným procesorem jen pro tento úkol. Přesto nám doporučili, abychom zůstali v rozmezí 85 Hz nebo přes nejlepší možný zážitek. Další dobrá věc na elmb-sync je to, že má malý vliv na jas a kontrast ve srovnání s jinými řešeními na trhu.

Další funkcí, která stojí za zmínku, je HDR-10/DisplayHdr 400 soulad nebo její nedostatek? V zásadě byste mohli otočit podporu HDR prostřednictvím nastavení barevných barev Windows HD, ale téměř není žádný rozdíl s tituly a filmy HDR kvůli jeho neschopnosti podporovat místní stmívání. Pokud je na tomto displeji jedna věc, pak je to ono.

Poslední myšlenky

Už jsem to řekl dříve a řeknu to znovu. Asus TUF Gaming VG27AQ je letos jedním z mých oblíbených z Computexu. Když jsem to řekl, očekával jsem, že to bude fungovat jako demo a nezklamalo to moje očekávání ani o trochu. zejména s aktualizovanou podporu obnovovací sazby 165Hz.

Hraní TUF VG27AQ je celkově vynikajícím herním monitorem IPS 165 Hz od Asusu. Navzdory své nesmyslné podpoře HDR-10 se nám podařilo zapůsobit na svou funkci ELMB-Sync, velmi nízkou dobou odezvy plus vstupní zpoždění, přesnost barev a vynikající ergonomií. To je na vrcholu mocné ceny, která by vás měla odradit od pohledu na jiné možnosti podobně ceny.

asus, gaming, vg27aq, monitor, review

TUF Gaming VG27AQ přichází v horkém na 28370 pesos msrp. Kombinace jeho herních funkcí a výkonu je příliš těžká na to, aby zanedbávala tento cenový bod. Color na mě zapůsobil.

Asus TUF Gaming VG27AQ Monitor Review

Monitory Asusovy republiky hráčů jsou mezi nadšenci PC již dlouho oblíbenou volbou, ale začátkem tohoto roku společnost oznámila, že rozšiřuje svou sestavu. Poprvé se herní linka TUF cenově výhodnějších cenově výhodnějších vystoupí ve světě monitoru s novou řadou cenově dostupných, ale bohatých displejů bohatých. Dnes se díváme na herní monitor TUF Gaming VG27AQ (viz to na Amazonu / Viz to na Amazon UK). Je vybaven 27palcovým panelem IPS 1440p, obnovovací frekvenci 155Hz, HDR a sadu herních funkcí, které vám slibují, že vám dávají okraj.

Tyto specifikace vypadají dobře na papíře, ale chceme vědět, jestli drží skutečný svět tvrdých her. Pro 429 by to měl být další herní monitor na vašem seznamu přání? Pojďme se blíže podívat a zjistit.

ASUS TUF Gaming VG27AQ. Design a specifikace

VG27AQ je elegantní displej. ale je to mnohem více o funkcích než Flash. Na rozdíl od mnoha jeho špičkových současníků zde nenajdete žádnou RGB a namísto tak populární křivky 1800R najdete normální plochý panel s tenkými plastovými rámy. Výměnou za tyto věci získáte panel IPS bohatý na barvu, který může na 165 Hz na trh, zatímco drží vertikální rozlišení 1440p (155 Hz nad HDMI). Asus také zahrnoval svou technologii Gamefast, která pomáhá snížit zpoždění vstupu. Přidejte kompatibilitu HDR10, extrémní rozostření s nízkým pohybem (ELMB) a NVIDIA G-Sync a máte přepracování pro docela schopný herní monitor-alespoň na papíře, alespoň na papíře.

Když dorazil, byl jsem ohromen tím, jak snadný byl monitor vstávat a běžet. Je dodáván s již připojenou paží, takže sestava je stejně jednoduchá jako utažení jediného palcového šroubu. Stojan je všestranný, nabízí téměř pět palců nastavení výšky, hojného náklonu a otočného a dokonce i schopnost proměnit displej v režim portrétu. To není funkce, kterou vidíte velmi často v tomto cenovém bodě, a dobrá volba pro alternativní nastavení duální obrazovky. Pokud potřebujete větší úpravu, VG27AQ je také kompatibilní s VESA pro spárování se stojanem třetí strany. Ve spodní části paže je také malé okno pro čistě směrovací kabely.

Kolem zad, Asus umístil všechny IO na jednu stranu, další ústupek k správě kabelů, které oceňuji. Pro video vstupy máme duální HDMI 2.0 portů a jediný displayport 1.2. K dispozici je také konektor pro sluchátka, který bych určitě doporučil, protože reproduktory monitoru vážně postrádají objem. Poslední port je vyhrazen pro externí napájecí zdroj a nejsem fanoušek. Power cihla je menší než většina ostatních, ale je stále neohrabaná a dostává se do cesty.

Když jsem se obrátil na panel, byl jsem okamžitě zasažen tím, jak pravdivé byly barvy. Panely IPS jsou tvůrci obsahu milováni z tohoto důvodu; Jakmile jsou kalibrovány, jsou schopni dodávat mnohem lepší přesnost barev a prohlížení úhlů než panely TN nebo VA. Jak můžete vidět na obrázku výše, dokonce i v drsném úhlu, existuje naprosto minimální posun barev. Když jsem hrál v temných oblastech, pozoroval jsem několik drobných podsvícení podél okrajů obrazovky, i když to bylo tak nepatrné, že jsem si to brzy přestal všímat.

Jedna věc, která se mi nelíbila, je, že vás ASUS zamkne při výběru přednastaveného režimu obrázku. Máte obvyklý sortiment žánrově specifických možností pro závody, RT nebo FPS, ale neexistoval žádný „standardní“ režim, ze kterého si vybírá a žádný způsob, jak zbarvit obrázek uvnitř OSD. Ve výchozím nastavení je monitor nastaven do režimu scenérie, ale je to neutrální? Odpověď zní ne, dokonce i to provádí některé liché vylepšení na rovnováhu a teplotu barev. Nakonec jsem se usadil v režimu FPS, protože byl nejblíže k odkazu na režim SRGB, ale bez limitu jasu.

VG27AQ se otočil zpět k pozitivnímu a vedl pozoruhodně dobře napříč testovacími stránkami LCD Lagom. Jako panel IPS vylepšil „Gamefast Technology“, byl jsem obzvláště zvědavý, jak by to fungovalo v době odezvy a duchovních testů. Přestože TUF představoval panel „pomalejší“, ve skutečnosti přinesl jeden z nejlepších výsledků, které jsem viděl na herním monitoru. V testu doby odezvy jsem pozoroval prakticky žádné přesun barev, který bych viděl, zda panel má potíže s přesunem pixelů ze světla na tma a zpět. Podobně, v testu strašidelného testu byly vertikální šedé pruhy téměř jednotné, což ukazuje totéž. To je hlavní důkaz, že tento typ panelu není koncovým všestranným pro citlivost na herní monitor.

Podobně jsem pozoroval podobně působivé výsledky v každém z následujících testů. V testech bílé a černé saturace jsem byl schopen rozeznat rozdíly v každém z vzorců a krabic. To je důležité pro hry, které mají velmi tmavé a velmi jasné scény, protože byste neměli mít žádné potíže s podrobnostmi v různých světelných situacích. Přechody barev a ve stupních šedi byly hladké v testech gradientu i kontrastu a kalibrace gama byla prakticky na místě.

Dalším velkým prodejním místem použitým v marketingu pro tento displej je jeho kompatibilita HDR10. S jasem maxima pouhých 350 nits nedosahuje jas, který je potřebný pro certifikaci na základní úrovni VESA DisplayHdr, i když se zdá být docela jasné pro oko. Podporuje však Windows 10 HDR, což poskytuje znatelné vylepšení barev. Uvnitř OSD si můžete dokonce vybrat mezi dvěma příchutěmi vysokého dynamického rozsahu naladěného pro hraní her nebo kina. Barevný rozdíl mezi nimi je mírný, takže jsem ho hlavně nechal nastavit na hraní místo toho, abych přepnul pro jiný obsah. Podporuje také 10bitovou barvu, i když cokoli více než 60 Hz vás přinutí klesnout na 8bitovou barvu nebo použít chroma podvzorkování kvůli omezením šířky pásma.

Asus, pořízený jako plný balíček, odvedl velmi dobrou práci při tvorbě monitoru, který přináší hodnotu pro dolar.

ASUS TUF Gaming VG27AQ. Herní funkce

Ve VG27AQ je pečené řada různých herních funkcí, ale největší je kombo zabijáka rozlišení a obnovovací frekvence. 1440p poskytuje ostrý, podrobný obrázek, který vypadá ještě lépe díky vynikajícím barvám panelu. Obnovová frekvence, která půjde až do 165 Hz nad displejem, způsobuje, že hry se cítí máslo hladce. Pokud jste strávili svou herní kariéru hraním na 60 Hz, dlužíte si to, abyste skočili; Všechno se cítí hladší, dokonce přesuňte myši přes plochu.

TUF je také herní monitor freesync, takže je vybaven technologií proměnlivé obnovy, která pracuje v tandemu s grafickou kartou, aby se eliminoval roztržení obrazovky. Pokud jste uživatelem NVIDIA, VG27AQ je také kompatibilní s Nvidia G-Sync mezi 48 Hz a 155Hz. Tato široká řada znamená, že i když vaše grafická karta není schopna řídit hry na plné 155 Hz, budete si stále moci užít hladký zážitek bez slz.

Další úhlednou funkcí, kterou jsem byl překvapen, když jsem viděl v tomto cenovém bodě, je elmb-sync nebo „extrémní rozostření s nízkým pohybem.„LCD panely jsou obzvláště citlivé na rozmazané pixely ve scénách pohybu. Abychom to odstranili, ELMB-Sync zasahuje podsvícení synchronizace s obnovovací frekvencí monitoru a napodobuje akci starých monitorů CRT. Zatímco strobování je pro pouhý oko neviditelné, výrazně to snižuje rozmazání pixelů, což vede k jasnějšímu obrazu. Je to jemné, ale všiml jsem si jeho nepřítomnosti a zmeškal jsem to, když jsem se bez něj vrátil k monitoru.

Shadow Boost je další zesilovač hry, který se skrývá v OSD. Tato funkce jemně upravuje jas obrazovky, kde snímá tmavé odstíny, což vám umožní nahlédnout do stínů a vybrat si nepřátele. Není žádným tajemstvím, že jsem fanouškem takových funkcí, ale implementace je obtížné skutečně použít. Neexistuje žádný klíč zkratky, který by se zapnul nebo vypnul, takže jste uvízli kopejte OSD, abyste provedli úpravy. To prostě není realistické uprostřed zápasu a já jsem nebyl fanouškem přidaného jasu, když jsem to jednoduše nechal zapnout. Je škoda, že neexistovala dálková nebo softwarová aplikace, jako je Gigabyte’s OSD Sidekick.

VG27AQ má obvyklé kříže na obrazovce a odpočítávací časovač, který jsme viděli na jiných displejích, ale mnohem zajímavější je nový odstřelovací režim. Když je povoleno, uprostřed obrazovky se objeví malá zvětšená krabice, vylepšená tak, aby zvýraznila nepřátele ve tmě a seřadila kolem křížence. Je to hardwarový ekvivalent cheat kódu a Asus jej chytře označil za. Wink, Wink. „Praxe Režim.„Ať už vám vaše etika brání v používání v multiplayeru, ale nelze popřít konkurenční výhodu, kterou nabízí.

Nakonec mi jeden režim herního obrazu absolutně vyčníval. Cyctions Thround, byl jsem překvapen, když jsem zjistil, že moje plocha šla téměř úplně monochromaticky, když jsem jezdil na režim MOBA. MOBA režim, navržený tak, aby vynikl zdravotní bary a klíčové předměty, desaturuje prakticky všechno kromě červené a zelené. Nejsem hráč MOBA a nemůžu mluvit s tím, zda to skutečně pomáhá, ale je snadné vidět, jak by vám taková jedinečná funkce pomohla dostat oči na blížícího se nepřítele.

ASUS TUF Gaming VG27AQ. Performance and Gaming

Kdykoli zkontroluji vysoký obnovovací herní monitor, můj žánr je střelci z první osoby. Chtěl jsem tlačit věci na obzvláště rychlé místo a opravdu zjistit, zda funkce jako Elmb-Sync změnily hratelnost, takže jsem strávil čas v Call of Duty: Blackout, Apex Legends, CS: Go a Overwatch.

Načítám se do mého prvního zápasu Overwatch, vychutnal jsem si, jak dobrý styl uměleckého stylu vypadal s povoleným HDR. Toto je druh hry, pro kterou jsem hlupák, jednoduchý, ale vizuálně ohromující a fascinující, jakmile začne zápas. Když se brány otevíraly, můj RTX 2080 byl schopen posunout hru kolem rozsahu monitoru G-Sync, ale omezit FPS na 155Hz ji udržoval tam, kde se muselo cítit hladce a tekuté. Neviděl jsem vůbec žádné trhání, takže G-Sync fungoval bezchybně po celou dobu mého zážitku.

Overwatch byla první hra, kterou jsem hrál, a poprvé jsem si uvědomil, jak slabí jsou reproduktory. Zpočátku jsem si myslel, že zvuk přichází z mých sluchátek, jako bych nezměnil výstupy. Ale ne, dokonce i po otočení všeho, co jsem mohl, jsem si uvědomil, že reproduktory jsou prostě strašně omezeny. Možná jsou přijatelné pro videa a tichou hudbu, ale pro konkurenční hry jsou špatné, ale jsou špatné.

Další dvě hry, které jsem hrál, byly Call of Duty: Black Ops 4 a Apex Legends. Mým cílem bylo opravdu otestovat, jak dobře elmb-synchnc a stínové Boost fungovaly. ELMB-Sync je všestranné vylepšení a není omezeno na výběr detailů v polovině otáčení. Místo toho jsem zjistil, že všechno vypadalo jemně ostřejší, protože jsem se nezískal ten minutový rozostření ani z něčeho tak malého, jako běh přes mapu. Elmb mi nepomohl rychle reagovat, když jsem našel nepřítele na mých šesti, ale. Pokud jste pro hráč, váš počet najetých kilometrů se může lišit, ale zlepšená jasnost nezvýšila můj reakční doba, i když mi to udělalo velký fanoušek techniky.

To, co mi pomohlo získat nějaké další zabití, bylo Shadow Boost. Battle Royals jsou hry, kde trávíte čas nakoupání do dálky a často do stínů, než se otočí a rychle běží z bodu k bodu. Nepřátelé, kteří se skrývali v oknech, byli mnohem snazší vybírat v Blackout a padouchy, kteří se normálně mísí se stěnami jeskyní v Apexu, najednou vystoupili více. Kompromis spočívá v tom, že jsem musel otočit stín na své nejvyšší nastavení a v tomto okamžiku je jakákoli tmavá barva rozzářena, což prostě není něco, co jsem ochotný opustit pořád. Kdyby existovala zkratka, která by ji rychle zapnula nebo vypnula, určitě bych tuto funkci využil více.

Nakonec jsem se naložil do zápasu CS: Go. Ano, zápas robota, protože jsem chtěl vidět, jak velká část výhodné odstřelovací režim skutečně dává a nezdálo se, že by to bylo správné hrát proti jiným hráčům. Je to velké. Nastavil jsem režim zoomu na dvojnásobek skutečné velikosti obrázku a byl jsem schopen přistát hlavy na robotech, jinak bych se vůbec snažil zasáhnout. Tato funkce mě bezpochyby učinila přesnější, smrtelnější a sebevědomější na bojišti.

Ale vlastně bych to vzal do hry? Ne, protože jak říká OSD, je to pro praxi a použití k vítězství proti hráčům bez této výhody by se cítilo duté.

Vzato jako celek, hraní na Asus TUF VG27AQ bylo vznešené. Jeho obrázek je velkolepý a kombinace 1440p, 155Hz, Elmb a G-Sync, udělala každý herní zážitek přímo hedvábně. Nikdy jsem neviděl duch, takže Lagomův test LCD se ukázal jako pravdivý a hry se cítily mimořádně citlivé, takže možná Gamefast také udělal. Bez ohledu na to, co se děje pod kapotou, hraní her na tomto monitoru bylo výbuch.

Průvodce nákupem

ASUS TUF Gaming VG27AQ prodává za 429 v Amazonu a je to jeden z nejlepších dobře vybavených herních monitorů, které jsou cenově nízké ceny.

Recenze ASUS TUF Gaming VG27AQ

ASUS TUF Gaming VG27AQ kombinuje 165Hz Nvidia G-Sync se snížením rozostření pohybu. Je to perfektní herní panel?

Mike Jennings 15. ledna 2020 11:00 GMT

Výrok

Asus TUF Gaming VG27AQ přináší rychlé, hladké a svěží hraní díky svému vrcholu 165Hz obnovovací frekvenci a vylepšené technologii rozmazání pohybu. je těžké najít obrazovku, která je stejně rychlá a jasná jako tento displej. Má také dobré rozlišení a skvělé barvy. Jeho fyzická sada funkcí je trochu vzácná a kontrast může být lepší, ale to je dobrá volba pro lidi, kteří hrají rychle se rozvíjející hry.

Nevýhody

Klíčové specifikace

Asus používá svou značku TUF pro základní desku a grafické karty po dlouhou dobu, ale herní značka na základní úrovni se rozvětví. Nedávno se objevilo na notebookech a náhlavních soupravách a Asus TUF Gaming VG27AQ je jedním z prvních monitorů, které jsem s tímto označením viděl.

TUF může být herní značka ASUS na základní úrovni, ale nepředpokládejte, že VG27AQ je levný. Tento panel 27in IPS má rozlišení 1440p a na palubě AMD FreeSync 2 a přichází s cenami USA a Velké Británie 450 a 485 GBP.

ASUS TUF Gaming VG27AQ. design a funkce

Asus má Nvidia G-Sync, která běží standardní rychlostí 144 Hz, a displej také pracuje s AMD FreeSync 2-takže funguje s jakoukoli grafickou kartou AMD nebo Nvidia. Displej má také přetaktovací funkci, což znamená, že může běžet s maximální rychlostí 165 Hz.

Neviděl jsem žádnou ze strašidelných nebo rozmazání, které se někdy může vyskytnout na přetaktovaných displejích, a časy odezvy se při použití tohoto přetaktovaného režimu zvětší pouze o nepatrnou marži. ale drtivá většina uživatelů to nebude ovlivněna, a to ani v in v Konkurenční scénáře.

Asus může použít pouze tento režim 165Hz nad displayport, nikoli HDMI. A jako vždy, budete potřebovat grafickou kartu, která dokáže provozovat hry při 2 560 x 1 440 a při snímcích se blíží 144fps nebo 165fps z tohoto panelu. To se snadno provede pro tituly eSports, které bývají méně graficky náročné, ale budete potřebovat hovězí GPU, abyste mohli spustit tituly pro jednoho hráče při těchto rychlostech-něco jako RTX 2070 Super nebo AMD Radeon RX 5700.

Obnovová frekvence 165 Hz je spárována s funkcí Asus ELMB. Tato zkratka znamená extrémní rozostření s nízkým pohybem a VG27AQ je poprvé, co jsem viděl obrazovku, která umožňuje rozostření pohybu pracovat s G-Sync nebo Freesync. Dříve se rozostření pohybu vyžadovalo pevné obnovovací sazby, a proto nefungovala s technologiemi proměnlivé synchronizace.

Aktivace ELMB funguje dobře, s hrami s hladkým máslem a bez známky duchů nebo roztržení-a obrazovka vypadala neuvěřitelně ostrá. Stojí za to použít tuto funkci pro rychle se rozvíjející konkurenční hry a na tuto obrazovku přidává nějakou další všestrannost, ale uvědomte si, že tato nová technologie má pouze minimální dopad, když je zvažována vedle zbytku funkcí tohoto displeje.

Rozlišení 2 560 x 1 440 je dobré. Je dostatečně vysoká na to, aby poskytovala spoustu nemovitostí pro hraní a 27in diagonále poskytuje ostrou úroveň hustoty 109ppi. To je solidní. mnohem lepší než 82PPI na 27in obrazovkách s rozlišením 1080p.

Jediným způsobem, jak dostáváte crisper 27in, obrazovku 16: 9, je, pokud si koupíte 4K model a získáte specifikaci, která odpovídá VG27AQ, budete muset utratit 1 000 nebo 1 000 GBP. nebo ještě více.

Obnovová frekvence 165Hz a rozlišení 1440p jsou klíčové herní atributy ASUS a jinde VG27AQ dodává solidní hardware. Používá technologii IPS a používá pouze 8bitovou barvu-v pořádku pro hraní, ale ne dost dobré pro práci. Doba odezvy 1MS je také dobrá a snadno dostatečně rychlá pro konkurenční hru.

Existují další oblasti, ve kterých se specifikace VG27AQ zaostává. Podporuje například obsah HDR 10, ale tato obrazovka IPS nebude mít jas, aby co nejlépe využila HDR.

VG27AQ nabízí slušnou hodnotu. Zatímco Asus stále stojí 450 nebo 485 GBP, na získání obrazovky IPS 27 palců, 1440p na 165 Hz a se specializovaným Nvidia G-Sync budete muset utratit nejméně 599 nebo 548 GBP.

Panely AMD FreeSync 2, které pracují s G-Sync za o něco méně, než je cena Asusu, takže VG27AQ není nejlevnější cestou k tomuto druhu specifikace-ale tyto panely budou chybět na Elmb-Sync a může trpět, pokud jde o zobrazení kvality.

ASUS TUF Gaming VG27AQ. OSD a Nastavení

Panel ASUS má slušnou kvalitu sestavení a dobré možnosti přizpůsobení. VG27AQ má velkorysý úpravu výšky 130 mm a má 180 stupňů otočného a 38 stupňů naklápění vpředu a zad. Může se houpat přímo do režimu portrétu a podporuje 100mm montáž VESA.

Stojan má kabelovou rolitou díru a samotný displej má příjemně štíhlé rámy, takže tato obrazovka by mohla být použita pro nastavení více monitorů.

Váha 5.8kg není vůbec špatný pro 27in obrazovku a základna je plochá a nepochybná, takže je snadné se pohybovat kolem stolu a použít pro skladování.

Toto je však stále panel značky TUF, takže chybí v jiných oblastech. Stojan nemá mechanismus rychlého uvolnění, takže budova trvá trochu déle. Na tomto displeji nejsou žádné LED diody RGB a žádné porty USB. dostanete dva porty HDMI, jedno připojení k displeji a zvukový konektor, a to je vše.

Zde je nasazen standardní displej Asus na obrazovce. Nejedná se o největší nebo nejlépe vypadající softwarový systém, ale je dobře organizovaný. První nabídka umožňuje přepínání mezi režimy herní obrazovky a zbytek možností jsou zasunuty do konvenčních nabídek.

Asus OSD servíruje herní doplňky, jako jsou čítače FPS, časovače na obrazovce a nitky, které lze přistupovat z tlačítek s rychlým spuštěním za dolním rohem rámečku a hlavní nabídka je ovládána joystickem. Je malý a trochu chatrný, ale do značné míry snadno použitelný. Jediné další mírné podráždění je, že polohu OSD nelze upravit.

Reproduktory nejsou ani moc policajt: pár reproduktorů 2W je cín a trochu příliš tichý a jsou jen dost dobré pro základní mediální povinnosti. ne pro hraní her.

ASUS TUF Gaming VG27AQ. kvalita obrazu

Asus přináší skvělou kvalitu barev. Tovární delta měření panelu 1.36 je vynikající a neznamená to, že žádné barevné odchylky, které mohou lidské oči detekovat.

Teplota barvy obrazovky 6 298K je skvělá a dodává tóny, které jsou přesné a živé. není dostatečně daleko od ideálu 6 500 tisíc, aby se během hry ukázalo patrné. Hladina gama 2.22 je také prvotřídní, dobře se zaměřuje na klíč 2.2 obrázek.

VG27AQ má úroveň pokrytí barevného gamut SRGB 98.5%, což je skvělé. Panel se však v gamutách Adobe RGB a DCI-P3 naklonil pod 80%, což znamená.

Tyto teploty barev, přesnost a hladiny gama byly udržovány s obrazovkou při maximálním jasu a s panelem na polovině původní úrovně jasu, takže získáte konzistentní barvy bez ohledu na to, jak jasný je panel.

Úroveň jasu ASUS 277 nits je v pořádku, ale ne vynikající a úroveň jasu na obrazovce 354 nits je lepší. ale nic zvlášť zvláštního.

Že výchozí páry úrovně jasu s černou úrovní 0.24 NIT, což znamená výchozí poměr kontrastu 1 154: 1. Tento výsledek je pro běžné hraní a pro esports naprosto v pořádku.

Takže, zatímco panel ASUS má dostatečný kontrast, aby hry vypadaly punchy a živé, a s dostatečnou hloubkou je tam spousta panelů, které dodávají hlubší, tmavší odstíny a širší kontrastní rozsah.

Asus má skvělé barvy, ale pouze slušný kontrast, a to se vrhá do toho, co tento panel může a nemůže dosáhnout. Je to skvělé pro běžné hraní, ale obrazovka nemá hloubku kontrastu nebo schopnost barevného gamut zvládnout obsah HDR. prostě to není dost dobré, aby poskytlo znatelnou podporu.

Obrazovka má přesnost a kontrast pro zpracování her a esportů a její vstupní zpoždění měření 6.3ms je vynikající. Kombinujte barvy, vstupní zpoždění a schopnosti obnovit frekvenci a máte obrazovku, která je velmi dobrá pro rychlé scénáře.

Jinde však VG27AQ trpí v předvídatelných oblastech. Asus ve výchozím nastavení používá svůj závodní režim, ale ostatní režimy displeje jsou horší, a proto nestojí za to použít. Možnosti FPS, RTS a RPG jsou velmi jasné, ale s chudšími výsledky delta e a teplejších výsledků teploty. takže obrázky vypadají trochu příliš červeně a přesycené.

Režim MOBA je téměř monochromatický, možnost SRGB má špatný kontrast a je příliš teplá a možnost kina je příliš cool, s obrázky, které měly znatelný modrý odstín.

asus, gaming, vg27aq, monitor, review

Úrovně uniformity se také jen uprostřed. Asus ztratil mezi 14% a 18% svého jasu na levém okraji a až 16% na pravém okraji, s deltami, které se otočily za průměrem 4. Nejedná se o ničivé postavy a malé rozdíly nebudou během her patrné, ale tento panel není na trhu nejvíce konzistentnější.

asus, gaming, vg27aq, monitor, review

Pokud byste si koupili ASUS TUF Gaming VG27AQ?

VG27AQ představuje úspěšný debut monitoru pro značku TUF. ASUS uspěje v několika klíčových oblastech: jeho vysoká obnovovací frekvence a přidání sync Elmb znamená, že tento panel má ostré a hladké hraní při vysokých rychlostech-takže je vhodný pro FPS a konkurenční hru.

Jinde má tato rychlá a hladká obrazovka všestranná velikost a rozlišení a skvělou kvalitu barev. Jeho kontrast je více prostřední, ale v tomto ohledu je to stále dost dobré pro hraní.

Tato obrazovka rozhodně není dokonalá. Má dobrou kvalitu a přizpůsobení sestavení, ale jeho sada funkcí jinde je skromná. reproduktory jsou špatné, neexistují žádné porty USB a žádné osvětlení vedle středního OSD. Jeho úrovně kontrastu nejsou dostatečně vysoké pro HDR a nemá schopnost Gamut pro HDR nebo kvalitu práce spolu s hrami.

To znamená, že Asus je levnější než většina ekvivalentních obrazovek a přináší bezvadně hladké, ostré hraní her spolu s skvělými barvami. Pokud potřebujete tuto úroveň rychlosti a máte dostatečně výkonnou grafickou kartu, VG27AQ je skvělou volbou pro konkurenční a rychle se rozvíjející hraní.

Výrok

Asus TUF Gaming VG27AQ přináší rychlé, hladké a svěží hraní díky svému vrcholu 165Hz obnovovací frekvenci a vylepšené technologii rozmazání pohybu. je těžké najít obrazovku, která je stejně rychlá a jasná jako tento displej. Má také dobré rozlišení a skvělé barvy. Jeho fyzická sada funkcí je trochu vzácná a kontrast může být lepší, ale to je dobrá volba pro lidi, kteří hrají rychle se rozvíjející hry.

ASUS VG27VQ TUF herní monitor recenze

Asus je jednou z předních značek, pokud jde o hraní her. Rozdělili své herní značky na 2; TUF (The Ultimate Force) a Rog (Republika hráčů). Než půjdeme hlouběji v našem recenzi herního monitoru ASUS VG27VQ TUF, pojďme si nejprve promluvit o ROG vs TUF.

Zpět v den, linie TUF není tak slavná jako dnes. Zatímco linka Rog je nad linií TUF, neznamená to, že herní produkty Asus TUF jsou špatné.

Ve skutečnosti mají obě značky širokou škálu prémiových herních produktů. Hráči dnes mohou mít těžký výběr mezi ROG a TUF, protože obě značky nabízejí prémiové produkty.

Ale co kdybychom vám řekli, že ASUS vydal slušného monitoru TUF? ASUS TUF VG27VQ má 27palcový VA monitor, který má 165 Hz obnovovací frekvenci, 1ms odezvu a podporu AMD FreeSync (může pracovat s Nvidia GPU).

Hlavním prodejním bodem tohoto monitoru je jeho funkce ELMB (Extreme Low Motion Blur), kde můžete vidět rychle se pohybující obrázky.

Tento monitor je také nabitý funkcemi, které mnoho 27palcových monitorů nemá. O více kompromisů budeme diskutovat později.

Hráči dnes hledají nejlepší monitor pro svůj skvělý konkurenční herní zážitek.

Většina konkurenceschopných hráčů se rozhodne pro monitor s vysokým obnovením kvůli jejich rychlé době odezvy a rychlejším obrázkům za sekundu. V závislosti na jejich systémové soupravě a preferenci se zaměřují buď na monitory s vysokým rozlišením nebo monitory s vysokým občerstvením. Bude to také záviset na tom, jak náročná je hra.

Stojí za vaše peníze na zlepšení celkového herního zážitku? Podívejme se na funkce funkcí produktu poté, co mluvíme o jeho obalu.

Balení herního monitoru Asus VG27VQ TUF

Křehký produkt jako monitor by měl být dobře zabalen. Pokud ne, vaše obrazovka bude pravděpodobně poškozena.

Proto zde v našem recenzi herního monitoru herního monitoru Asus VG27VQ Tuf uvidíme, zda je balení dobré.

Za prvé, obal vypadá úhledně a dává to prémiové pohlcující pohled. Přední i zadní část krabice mají pěkný pohled na zakřivený monitor.

Logo ASUS lze vidět v levém levém rohu, zatímco model značky TUF je psán na pravé straně širokých způsobů.

Obě strany krabice zahrnují herní značku TUF spolu s jejím modelem, funkce funkcí a logo ASUS dole. Jeho plastový držák může snadno nést celou krabici nahoře.

Celková hmotnost balíčku je těžká a je to všechno kvůli monitoru. Konstrukce je také dostatečně robustní, aby chránila monitor uvnitř. Otevřeme krabici a uvidíme, co dostaneme.

Veškeré potřebné příslušenství, které jsou potřebné k využití monitoru, jsou umístěny nahoře. Dostaneme napájecí adaptér, napájecí kabel, kabel displeje, kabel DVI-I duálního spojení, 3.5 mm až 3.5 mm jack a kabel HDMI.

Získáte také průvodce rychlým startem a záruční kartu.

Celkově ASUS odvedl skvělou práci při ochraně svých produktů. Nyní se přesuneme do sekce designu a funkčnosti naší recenze herního monitoru Asus VG27VQ TUF TUF.

Recenze herního monitoru ASUS VG27VQ TUF. návrh a funkčnost

Herní monitor ASUS VG27VQ TUF je dodáván s monitorem 27palcového WQHD (rozlišení 2560 x 1440) s panelem VA.

Stojan a základna vypadají robustně a zabraňují náhodným pádem při otřesu. Je také vysoce nastavitelný, ve kterém můžete naklonit monitor a upravit pivot tak, aby dosáhl lepšího úhlu.

Sestava monitoru je také docela snadná. Sestava pouze vyžaduje, abyste položili základnu na stojan a vložili velký šroub, do kterého se můžete buď otočit prsty, nebo použít šroubovák Flathead.

Navíc můžete své kabely spravovat přes stojan. K tomu můžete přistupovat odstraněním krytu na zadní straně stojanu. Pokud nejste fanouškem používání monitorového stojanu, můžete také použít monitor VESA-Mount.

Vesa-mont měří kolem 100 x 100 mm, takže se ujistěte, že dostanete ten, který se hodí dovnitř. I když většina použitých materiálů je vyrobena z plastu, nekolísá tak špatně.

Pro přístavy získáte téměř standard. Všichni jsou tváří dolů dolů, k nimž lze přistupovat pod horskou. Najdete vstup napájení DC, 1 displayport 1.2a, 1 HDMI 2.0 Port, 1 Port DVI DVI, 1 3.5 mm zvukový vstupní konektor a 3.5 mm konektor pro sluchátka.

Dva stereofonní reproduktory konzumují pouze 2 watty. Pokud tedy v současné době nemáte s sebou reproduktory ani sluchátka, získáte zvukový výstup prostřednictvím monitoru (kromě DVI).

Nakonec bude obnovovací frekvence omezena na 144 Hz, pokud použijete HDMI 2.0 rozhraní zobrazení. Nezapomeňte použít kabel DisplayPort k dosažení maximální šířky pásma pomocí monitoru při 165 Hz!

Budeme diskutovat o dalších funkcích testováním produktu v praktické sekci. Prozatím pojďme do části klíčových funkcí naší recenze herního herního monitoru ASUS VG27VQ TUF TUF.

Klíčové vlastnosti herního monitoru ASUS VG27VQ TUF

Silný kontrast se Stínovou Boost

Herní monitor ASUS VG27VQ TUF má elegantní kontrast, aby se vaše oči soustředily a přizpůsobily se podle vaší vlastní dohody s Asus Shadow Boost. Pokračujte do temných oblastí a snadněji spatřete své nepřátele, aniž byste odhalili jasnější oblasti.

Extrémní rozostření s nízkým pohybem (ELMB)

S extrémní technologií ASUS s nízkým rozostřením s nízkým pohybem můžete vidět rychle se pohybující obrázky!

AMD FreeSync /Strong>

AMD’s FreeSync pomáhá předcházet trhání obrazovky a funguje to lépe s grafickou kartou AMD Radeon. Využijte technologii AMD adaptivní synchronizace s herním monitorem ASUS VG27VQ TUF.

Průchod kabelu

Spravujte svůj nepořádek kabelu přes stojan herní monitor ASUS VG27VQ TUF. Vyjměte kryt vzadu a nasměrujte své kabely bezproblémové.

Úplné 165 Hz obnovovací frekvence

Zažijte rychlé pohyby, které nikdy předtím nebyly vidět! Herní monitor ASUS VG27VQ TUF sportuje maximálně 165 Hz obnovovací frekvence pro nejlepší herní zážitek.

Zakřivený displej VA

Užijte si herní monitor Asus VG27VQ TUF s zakřiveným panelem VA s přesnými barvami a úhlem sledování.

1 ms mprt

Užijte si nulovou latentnost a zároveň jsou přesné v barvách. Zkušenosti bezpodválný čas odezvy s ASUS VG27VQ TUF Gaming Monitor.

GamePlus Lotkey

Herní monitor ASUS VG27VQ TUF Sportuje integrovanou klíč, která nabízí okamžitá vylepšení pro hráče. Změňte svůj herní zážitek na cestách s funkcí ASUS GamePlus.

Technologie Asus GameVisual

Optimalizujte vizuální prvky hry výběrem předvolby, kterou nabízí herní monitor Asus VG27VQ TUF. Je k němu přistupován s klíčem nebo prostřednictvím vašeho displeje na obrazovce.

Technologie bez blikání

Zmenšíte oční namáhání technologií bez blikání ASUS. Užijte si dlouhé herní relace, aniž byste poškodili oči.

Technologie ultra nízkého modrého světla

Herní monitor Asus VG27VQ TUF je dodáván s funkcí s názvem Ultra-Low Blue Light Technology. Zmenšíte modré světlo vašeho displeje čtyřmi různými předvolbami.

Zdá se, že všechny funkce jsou slibné. Podívejme se dále a podíváme se na sekci specifikace naší recenze ASUS VG27VQ TUF Gaming Monitor.

Specifikace

Podívejme se dále a přejděte na technické specifikace herního monitoru ASUS VG27VQ TUF.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS