Baby Smart Watch Smart Baby Watch Setup. Poplach

SMS týmy pro dětské chytré hodinky Smart Baby Watch

Vzhledem k tomu, že hledáte SMS týmy pro sledování dětí Smart Baby Watch, to znamená, že se s vámi něco pokazilo. Pokud jste správně nainstalovali a nakonfigurovali aplikaci Setracker (podrobné pokyny), pak je nepravděpodobné použití takových příkazů. Je to v nepřítomnosti internetu, nebo nemožnost zadání aplikace Setracker.

V tomto článku jsme se snažili sbírat všechny známé SMS týmy, které pomáhají přizpůsobit vaše hodinky. Jsou vhodné pro většinu dětských inteligentních hodinek Smart Baby Watch (Q50, Q60S, Q90, Q100, Q100s, Q200, D99, T58, GW400S), Jet Kid, Wonlex a Dr.

Za prvé, pojďme to přijít s SIM kartu. Musí splňovat několik jednoduchých požadavků:

 • Hlavní požadavek. Sim 2G Standardní mapa. Ne 3G, ne 4G, konkrétně 2G (s výjimkou nejnovějších modelů miniaplikací podporujících 3G nebo 4G).
 • Mapa musí být aktivována a mít pozitivní zůstatek.
 • Při aktivaci mapy odpojte PIN.

Smart Baby Watch G300 (Q50): Pokyny v ruštině

 • Aktivujte kartu SIM pomocí smartphonu nebo běžného telefonu
 • Odpojte dotaz PIN na mapě a automaticky stáhněte menu operátora
 • Prozkoumejte svůj účet a ujistěte se, že zůstatek je pozitivní
 • Aktivujte internetovou službu na SIM kartě (volitelné 3G, nejlépe neomezené 2G (GPRS / EDGE).
 • Vložte SIM kartu do slotu, a zapněte hodiny. Chcete-li nastavit SIM kartu, budete muset demontovat, jak je uvedeno v obrázcích níže.

Jak volat C Q50 prostřednictvím telefonního seznamu: Stiskněte tlačítko, dostaneme se do telefonního seznamu, vyberte odběratele, pohybující se podél seznamu kontaktů s tlačítky a zastavit na vybraném čísle Podržení tlačítka. volání je rychlý hovor ( Tlačítko. maminka, tlačítko. táta): Před voláním klikněte a přidržte první nebo druhé tlačítko

Označení na displeji Navzdory skutečnosti, že obrazovka zařízení je černá a bílá, přenáší všechny potřebné informace: Čas, počet kroků, data, stav sítě, indikátor baterie, dostupnost hlasových zpráv a dalších označení ve tvaru ikon. Aby bylo snadnější pochopit symboly, viz tabulka:

 • Zadejte AppStore nebo Google Play
 • Vytočte vyhledávání „Setracker 2“
 • Nainstalujte oficiální aplikační setracker 2
 • Spustit aplikaci
 • Vyberte si region (v našem případě. Evropa a Afrika) a jazyk
 • Stiskněte tlačítko KU JobJust a vyplňte všechna pole podle dat

Licence. Zde je zadán identifikační kód zařízení, který je aplikován na nálepku, přilepený na zadní stranu clusteru hodin nebo na boxu. Tato kombinace čísel také volá ID kód. Nezaměňujte ji s IMEI, který může být také uveden na jiné nálepce. Pokud je QR kód, je lepší jej skenovat kliknutím na ikonu skenování v poli „Licence“ na pravé straně. Šek. Vaše e-mailová adresa pro registraci. Je to také přihlášení. Stále potřebujete v případě obnovy hesla, pokud na to zapomenete. Přezdívka. Přezdívka nebo jméno majitele zařízení. Má délku od 4 do 16 znaků, může zahrnovat písmena latinské abecedy. Heslo. To může sestávat pouze z postav a latinských písmen. Jeho délka. od 6 do 12 znaků. Pevně ​​si to pamatujte nebo ji napište. Potvrzení hesla. SMART BABY WATCH APP bude vyžadovat, abyste heslo zopakoval, abyste zajistili, že si jej zapamatujete nebo zaznamenáte. Po vyplnění polí s potřebnými informacemi, opět určete oblast Evropy a Afriky.

Po všech těchto postupech se smartphone a hodiny automaticky připojí.

Nastavení inteligentních hodinek Q50 v Setracker

Application Setracker. hlavní řídicí a správní nástroj. Prostřednictvím něj můžete nastavit všechna potřebná nastavení G300 (Q50).

Čísla SOS. Zde si předepisujete čísla nejbližších lidí (rodiče nebo jiné příbuzné). Musíte je nahrát v 10místném (národním) formátu bez mezinárodního kódu. Pokud stisknete tlačítko SOS na hodinách, přístroj zavolá, aby tyto předplatitele volalo. Zpětný hovor. Podle tohoto jména se skrývá přítomnost odposlechu. Když chcete slyšet, co dělá vaše dítě, vytočíte ji z aplikace a zařízení se vrátí zpět na zadané číslo. Během provozu neodpovídá Wire Q50 na příkazy. Dítě jej může považovat za členění zařízení. Pokročilejší děti však mohou být chápány absencí reakce, kterou poslouchají. Takto aplikujte tento režim opatrně. Režim provozu. Zde si můžete vybrat frekvenci odesílání dat GPS do zařízení. Čím častěji informace GPS, tím přesnější budete vědět, kde je vaše dítě. Ale protože tato funkce je baterie rychlá. 3 Možnosti odesílání dat GPS jsou k dispozici: jednou za minutu, jednou za deset minut nebo časy za hodinu. Zprávy. Tato sekce vám pomůže, když dítě přijde do místnosti a ztrácí signál GPS. V tomto okamžiku se hodinový přepínač do režimu LBS (definice umístění signálem základnové stanice), což je důvod, proč se přesnost sníží. V sekci „Reports“ můžete vidět nejnovější umístění GPS (obvykle toto místo v místnosti). Nastavení SMS. Zadejte telefonní číslo, do kterého Q50 pošle SMS v nouzových případech (například pokud byly odstraněny z zápěstí, dítě vyšlo z bezpečné zóny nebo klikne na tlačítko SOS). Pokud jste kontakty nezadali v odstavci „Cissible“, v tomto případě budou hodiny používat číslo z této sekce, aby se k ní zavolal. Kontakty. Q50 mají vestavěný typ „bílého seznamu“ typu filtru: přijímat hovory pouze z určitých kontaktů, zbytek je odkloněn. Kontaktní čísla, která mohou komunikovat s hodinami, jsou nastavena v této části. Jako obvykle je nutné je udržovat v národním desetimístném formátu. Telefon. Dětské hodinky mohou provádět odchozí hovory, ale telefony, na kterých je můžete zavolat, jsou také přísně nastaveny v aplikaci. Odběratelé jsou vybráni ze seznamu 2. Jazyk a čas. V tomto okamžiku musíte nastavit čas, vyberte jazyk a umístění. Když jsou hodiny připojeny k Internetu, sami načte přesné časové údaje.

Hlasové zprávy a propagace prostřednictvím smartphonu Můžete nejen volání pro zařízení pro děti nebo přijímat hovory, ale také poslat hlasovou zprávu. Vlastní paměťová paměť stačí přijímat a ukládat zprávy. Dítě bude moci poslouchat zprávu, když se ukáže, že je v kontaktu, a zároveň bude moci zaznamenávat a odeslat odpověď. Další příjemnou příležitostí. posílání ocenění nebo motivačních srdcí. Takže můžete říct jeden dotek „Děkuji“ nebo jen ukázat, že milujete svého syna nebo dceru.

Spustit a instalovat komunikaci

Po instalaci karty SIM musíte povolit hodiny pomocí tlačítka On./ VYPNUTO., Po nápisu „Hello“ zobrazí pracovní obrazovku hodin.

Po detekci satelitu se v horní části obrazovky zobrazí písmeno „E“, což indikuje úspěšné připojení. Absence písmene „E“ říká, že neexistuje žádný internet, nebo není nakonfigurován.

Připojte hodiny do telefonu

Pro nastavení hardwaru použijte aplikaci „nativní“. Jeho název a odkaz ve formě QR-Code je v pokynech. Stejný kód lze volat na obrazovce.

Před instalací nativní aplikace zkontrolujte model hodin zde: 5 způsobů, jak určit, zda „tam, kde jsou mé děti“ podporovány vaše GPS hodiny.

Pokud je váš gadget podporován „Mými dětmi“ Apps, nativní program není nutný, všechna nastavení jsou vyrobena z profesionální aplikace.

 • Stáhněte si program, nainstalujte se do nadřazeného telefonu. Zapněte Bluetooth na telefonu.
 • Spusťte staženou aplikaci. Tyto žádosti obvykle vyžadují registraci. projdeme nejjednodušší postup a získáte přístup k Inteeisu.
 • Jděte na přidání gadgetu a najděte GPS-Watch v seznamu. Connect Tap. Možná, že aplikace vás požádá, abyste zadali ID hodin. Proveďte.

Po připojení hodin se synchronizuje datum a čas smartphonu a uživatel přistupuje k jejich nastavení. Některé modely dětských hodin lze zejména vypnout pouze z nativní aplikace a nic jiného.

Připojujeme hodiny k aplikaci „kde mé děti“

Zavoláme na počet hodin. Pokud hovor projde, můžete se připojit. Pokud ne. musíte počkat, dokud nebudou hodiny registrovány v mobilní síti.

Dále je třeba nainstalovat jeden z aplikací ze služby Google Play nebo AppStore. Redakční kancelář doporučuje vůdce hodnocení nejlepších aplikací pro rodiče. program „kde mé děti“ s plně ruským Inteeisem.

Aplikace musí zaregistrovat. Postup je jednoduchý, nemá smysl zastavit na něm zvlášť.

Na obrazovce Přidat baby boy vyberte položku „Připojit GPS Clock“. Na další obrazovce si pozorně přečtěte seznam kontroly, poznamenejte si prosím naplnění všech svých položek. Klikni pro pokračování. Zadáme telefonní číslo hodin a klepněte na tlačítko Pokračovat. Na následující obrazovce klepněte na tlačítko Start.

Pak žádost požádá o odeslání 2 SMS. Nějakou dobu provádíme a počkáme. Aplikace má časovač po dobu 5 minut.

Přizpůsobit základní funkce dětských inteligentních hodin

V dodatku „kde moji děti“ potřebujete vyplnit notebook. Chcete-li to provést, na hlavní obrazovce vyberte „Nastavení hodin“. „Telefonní seznam“. Předepisujeme od 3 do 15 čísel. Přiřazujeme čísla pro SOS-Call pomocí hardwarového alarmu.

Přizpůsobení chování při příchozích a odchozích hovorech:

 • Zapnutí recepce hovorů pouze z knihy nebo libovolného („bílý seznam“);
 • Nastavíme čas pro režim „Nerušit“;
 • Přizpůsobit budík a dobu spánku;
 • Proveďte další nastavení dostupná prostřednictvím aplikace (jazyk, časové pásmo, interval aktualizace souřadnic, krokoměr a t.D.).

Nativní aplikace může také sledovat pohyb dítěte, ale zpravidla jsou tyto aplikace charakterizovány křivkou ruszifikací, nepřesné umístění a dostatečně špatné funkčnosti. Kromě toho bezplatné čínské aplikace nemají žádnou technickou podporu. Proto, pokud ji omylem nastavit. odvážně odstranit, společně obě aplikace nebudou fungovat.

Obrazovka

Q528 je barevný olovný panel s diagonálem 1,44 palce s rozlišením 128128 pixelů. Chrání odolné proti poškrábání. Časem, to ještě poškrábání, nic věčného se nestane.

Obrazovka se aktivuje stisknutím tlačítka. Snímek podporuje smyslové ovládání, takže můžete navigovat mezi funkcemi pomocí SWIPES. Dotykové tlačítko v dolní části obrazovky provede funkci „Zpět“ a „Home“.

Instalace SIM karty

Musíte vložit SIM kartu do off hodin, a pak je zapněte. Jinak, SIM karta nebude určena, a bude nutné restartovat prostřednictvím aplikace.

SIM CARD SLOT je uvnitř případu. Chcete-li ho nainstalovat:

Otevřete zadní kryt a zatlačte hřebík do speciálního výkopu nebo odšroubujte šrouby kecy (v závislosti na modelu).

Jemně zvedněte baterii (je připojena k inteligentním hodinám s vodiči, je důležité, aby je neřízl).

Nainstalujte kartu do kovového pouzdra slotu a zavřete ji na Click.

Některé modely slotu pro inteligentní hodiny jsou stranou případu. V tomto případě je instalace velmi jednoduchá: musíte kartu vložit do díry.

Po instalaci SIM karet se můžete zapnout. Cress na několik sekund na několik sekund a čekat na uvítací na obrazovce. Po stažení se ujistěte, že se zobrazí síť a ikona Internetu (šipky).

DŮLEŽITÉ ÚDAJE: ID a IMEI

Chytré hodiny mají svůj vlastní identifikátor (IMEI). Obvykle je uvedeno na samolepku, která je nalepena do krabice nebo zadního uzávěru. Je třeba ji udržet sami. Tento pokoj bude potřebný pro vyhledávání gadgetu, pokud náhle bude GPS odmítnout nebo mít jiné problémy.

Druhý identifikátor (ID) je jedinečné číslo zařízení v aplikaci. S víkem, s hodinami může interagovat ne jeden smartphone, ale pár.

Pokud bylo ID nějakým způsobem ztraceno, existuje několik možností akce:

 • „Vytáhněte to z imei. Ve většině případů je ID položeno v identifikátoru. začíná pátou číslici a končí předposlední. IMEI 0123456789012345 ID bude 5678901234.
 • Odeslat z příkazu gadget ve formě SMS. Data potřebná k odeslání příkazu naleznete na internetu.

ID je užitečné, pokud hodiny musí znovu aktivovat a přidružit s aplikací.

Jak poslouchat inteligentní dětské hodinky?

Na hodinky Smart Watch je k dispozici dítě poslech. Tato možnost je navržena tak, aby věděla, co se stane s dítětem v online režimu.

Chcete-li aktivovat „zpětné volání“ ze smartphonu, musíte odeslat zprávu pw, 123456, monitor, telefonní číslo. kde monitor je příkaz mikrofonu.

Nebo prostřednictvím aplikace na telefonu: Najít v nabídce „Callback“ a klikněte na něj.

Přečtěte si více o dětských inteligentních hodinách v článku. top 5 inteligentní hodinky pro děti s posluchačem

Popis

Tělo zařízení je vyrobeno z plastu. Shora dětských hodin inteligentní baby hodinky umístěné zobrazení. Zobrazí se:

 • Ikona úrovně signálu mobilní a gsm
 • GPS indikátor kruh, uvnitř, který se v přítomnosti komunikace se satelitem zobrazí
 • Ikona mikrofonu v dětských hodinkách ukazuje přítomnost příchozích hlasových zpráv
 • Indikátor nabíjení baterie
 • Ikona ve formě rozepnutého popruhu. indikátor chytrých hodin s zápěstí, se objeví po 3 minutách poté, co popruh bude rozepnutý
 • Srdce ukazuje propagační akce a odměny poslané příbuznými
 • Datum a čas, kdy je třeba při prvním nastavení nastavit, a pak je automaticky upravit chytré hodiny
 • Krokoměr (obraz postavy postavy člověka) měří počet kroků provedených dítěte

Jak používat hodiny dětí? Na bočních částech babi hodinky jsou ovládací tlačítka přístroje. Právo se nachází:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS