Balení kodeku k-lite 17.3.1.0 Stáhnout pro Windows PC. Kodec Pack Windows 10

Video Codec Windows 10 Stáhnout zdarma pro přehrávání multimediálních

Proč stáhnout video kodek pro Windows 10? Jednoduše proto, že pokud Windows 10 nebo Native Windows 10 Media Player neobsahuje odpovídající video kodek, není možné přehrávat konkrétní video soubory na Windows 10. Stručně řečeno, kodek je klíčem k kódování a dekódování videa a zvuku ze souborů, streamů a vysílání, aby byl váš přehrávač médií a počítač porozuměl a přehrával je a přehrával je.

Problém související s kodekem potřebuje ke stažení kodeku ke vyřešení, takže toto místo poskytuje jemně vybrané kodeky pro Windows 10, které vám pomohou úspěšně hrát všechny formáty videa.

All-in-One Codec Player for Multimedia Playback na Windows 10

Není třeba stahovat žádné externí balení Windows 10 Codec, 5KPlayer je výkonný přehrávač kodeku, který obsahuje nejběžnější video kodeky jako H.264 (avc), h.265 (HEVC), XVID, DIVX, AV1, VP8/9 atd., Abyste vás mohli přehrávat více mediálních souborů na Windows 10 bez chyb.

Video Codec Windows 10 Stahování je nezbytné pro Windows Media Player ve Windows 10

Když potřebujete stáhnout kodeky pro Windows 10, myslím, že váš Windows Media Player na Windows 10 by obdržel chybovou zprávu jako „Kodek je nutný pro přehrávání tohoto souboru“, „Windows Media Player se setkal s chybou“, „Windows Media Player nemůže přehrávat soubor, protože požadovaný video kodek není nainstalován na počítači.“nebo„ neplatný formát souboru “. Ve skutečnosti je výchozí přehrávač Windows 10 Media Player. Windows Media Player neobsahuje kodeky pro soubory FLAC, soubory FLV a další. Kromě toho nehraje nejběžnější soubory MP4 a MKV velmi úspěšně, když jsou tyto mediální soubory kódovány s H.264, h.265 nebo jiné nekompatibilní kodeky.

BTW, Windows Media Player nebude hrát DVD na Windows 10, zejména pokud chybí kompatibilní video kodek Windows 10, řekněte správný DVD dekodér nainstalovaný na počítači.

Pokud jste tedy věděli, kdo publikuje nejlepší balíček kodeku pro Windows 10, který potřebujete, můžete si přejít na webové stránky výrobce kodeku a stáhnout si jej. Jinak zde najděte ten správný.

Top 2 Codec Pack for Windows 10 Stáhnout zdarma

Ne.1 balíček kodeku Windows 10

Stahování stránek: https: // www.Windows10CodecPack.com/

K dispozici je 32bitová a 64bitová verze, balíček Windows 10 Codec je vhodný pro Windows Media Player 12/11/10 a jakýkoli jiný video přehrávač kompatibilní s DirectShow. S pomocí toho bude váš mediální přehrávač Windows na Windows 10 podporovat téměř každou kompresi a typ souboru používaný moderním zvukem a videem včetně souborů MP4, MKV a FLV.

Podporované video kodeky: x265, h.265, HEVC, 10bit x264, x264, h.264, AVCHD, AVC, Divx, XVID, MP4, MPEG, MPEG2 atd.

Zdarma zdarma stáhněte si video kodek pro Windows 10 a postupujte podle průvodce a nainstalujte jej do počítače Windows 10. Pro jednoduchou instalaci vyberte „Snadná instalace“. Pro pokročilou instalaci vyberte „Podrobná instalace“.

Ne. 2 K-lite kodec balíček

Stahování stránek: https: // codecguide.com/

Stejné jako balíček kodeku Windows 10 je tento balíček video kodeku kompatibilní se všemi hráči DirectShow, včetně Windows Media Player, aby umožňoval přehrávání multimediálního přehrávání na Windows 10. Podporuje také hardwarové zrychlené dekódování společných formátů včetně MP4 MKV ve 4K.

Podporované video kodeky: h.264, h.265/HEVC, VP8, VP9, ​​AV1, VC1, MPEG1, MPEG2, MPEG-4, H.263 atd.

Tento balíček Windows 10 Video Codec je vysoce doporučován také proto, že je často aktualizován.

Nevýhody video kodeku Windows 10

Tyto kodecké balíčky skutečně pomáhají posílit váš přehrávač Windows Media Player a přehrávat multimediální soubory bez problémů, ale ve skutečnosti nejsou tak uspokojivé.

Software Installation || Media player Classic Home Cinema | MPC-HC ��

Za prvé, balíček kodeku z neoprávněných webů může obsahovat virus, adware nebo spyware, který poškodí operační systém vašeho počítače nebo ponechá nějaká další potenciální rizika pro váš počítač. Za druhé, nově stažená balíček Windows 10 Codec může být v rozporu s existenci kodeků na vašem PC. Zatřetí, balíčky kodeku třetích stran se často neaktualizují, takže nemusí být kompatibilní s vaším přehrávačem médií Windows 10.

Přestože jsme pro Windows 10 testovali výše uvedené dva balíčky kodeku, nejsme si 100% jisti, že v budoucnu nepřinášejí potíže vašemu přehrávači pro média Windows nebo počítač. Chtěli bychom tedy představit lepší způsob, jak uživatelé Windows 10 přehrávat videa kódovaná s různými video kodeky, řekněte přehrávač videa pro všechny formáty.

Není potřeba externího video kodeku Windows 10, přehrajte jakákoli videa

Všestranný přehrávač videa pro všechny formáty, které zde navrhujeme, je 5KPlayer, který obsahuje celou řadu zvukových a video kodeků, jako jsou kodeky MP4 a MKV Codec pro společné a vzácné mediální soubory. Je navržen jako multimediální hráč pro MP4, MKV, FLV, AVI, WMV, MOV, HEVC, H.264 atd. Přehrávání videa v HD/1080p, 4K, 5K a dokonce až 8K. Jako zbrusu nový mediální přehrávač pro Windows 10 s Visionary Insight se 5kplayer také připravuje na nadcházející h.266/VVC Video Codec pro Windows 10. Zkuste to a budete to milovat.

Související články

Nejlepší zdarma kodek hráč ke stažení ke přehrávání video hudbyZde jsou vybíráni nejlepší 3 nejlepší hráč kodeku zdarma, abyste mohli snadno přehrávat video a hudební soubory.

MKV Codec pro Windows Media Player. Nejlepší řešení pro hraní MKV na WindowsOpravdu potřebujete stáhnout MKV Codec pro Windows Media Player pro přehrávání MKV? Snadné řez na soubory MKV na Windows Media Player je podrobně popsáno pro sledování videí MKV FLV AVCHD bez stažení dalšího video kodeku pro přehrávač Windows Media Player.

Co je balíček kodeku?Prostřednictvím definování „Co je to kodek, analýza nutnosti stahování balíčků kodeku vám tento článek představuje nejlepšího bezplatného přehrávače médií pracující se všemi kodeky.

Copyright © 2023 Digiarty Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. 5KPlayer Dearmob jsou Brands of Digiarty Software, Inc. Všechny ostatní produkty nebo značky jmen jsou ochranné známky svých držitelů. Všechna loga, ochranné známky a obrázky vztahující se k jiným společnostem, které mohou být obsaženy, kde se používají na internetu, které se nepoužívají pro komerční použití. Software Digiarty není vyvinut nebo přidružen k takovým společnostem.

K-lite Codec Pack Full zkouší pouze snadným způsobem, aby vám pomohl přehrávat všechny mediální soubory.

K-Lite je balíček Codec Play Windows 7, XP, 8 10 podporováno. Standard Klite Codec Pack je doporučená varianta pro průměrného uživatele. Freeware ke stažení. Dodává se s MPC Home Cinema. nejlepším přehrávačem videa.

Stáhněte si K-Lite Codec Pack Free Free s nejnovější verzí 11 pro Windows XP, Windows 7, Windows Vista a Windows 10 PC. Jedná se o soubor nastavení instalace offline a bude fungovat pro 32bitové i 64bitové operační systémy. SoftLay poskytuje odkaz na přímé stahování s jedním kliknutím na K Lite Codecs.

K-lite Codec Pack full zdarma ke stažení a recenze softwaru 2022

K-Lite Codec Pack Full Stažení zdarma je kompletní sbírka kodeků a souvisejících nástrojů pro kódování a dekódování zvukových a video formátů.

K-Lite Mega Codec Pack může hrát téměř každý formát médií na Windows 7, XP 8. Klite je součástí základní sbírky pro každého, kdo používá zvukové nebo video aplikace na svém PC.

Podporuje řadu formátů zvukových a video souborů, jako jsou AVI, MKV, MP4, FLV, MPEG, MOV, TS, M2TS, WMV, RM, RMVB, OGM, MP3, FLAC, M4A, AAC, OGG, 3GP, 3GP, AMR, APE, MKA, Opus, Wavpack, Musepack.

Ve videu je také schopno zobrazit titulky, které získáte z internetu. Aplikace se snadno používá, můžete tuto aplikaci snadno spustit s minimálním znalostí. K Lite Codec Pack 2015 je lehká aplikace, která vyžaduje méně zdrojů CPU.

Hledání správných kodeků pro vykreslení vašeho zvukového a videoobsahu. K Lite Codec Pack 2015 Mega je sbírka kodeků a pluginů, které uživatelům pomáhají přehrávat jakýkoli formát souboru.

What is codec pack | Audio/Video codec pack | k-lite codec pack | video file is not supported

Tato aplikace přichází vhodná, má skvělou sbírku zvukových a video kodeků a filtrů pro spuštění vašich digitálních souborů. Classics Media Player Classics je vestavěný přehrávač, který vám umožňuje vykreslit vaše zvukové a video soubory.

Je to funkce bohaté na funkce a uživatelsky přívětivé. Časté aktualizace z něj učinily jeden z nejpopulárnějších balíčků kodeku na oficiálních stránkách.

Jak nainstalovat přehrávač K Lite?

Proces instalace je snadný, má 3 režimy instalace jednoduchých základních a pokročilých.

Nemusíte nainstalovat balíčky kodeku e.G XVID Codec, CCCODEC, GOM Player nebo dokonce VLC Player. Media Play Classic bude hrát FLV, MKV, MP4 nebo jakýkoli jiný formát souborů.

Klíčové vlastnosti balíčku K lite Code 2015 Mega Full Basic

Níže jsou uvedeny hlavní vlastnosti K Lite Codec Pack 2015

 • Podporuje každý formát souboru.
 • Vestavěná klasika přehrávačů médií.
 • Bere méně zdrojů CPU.
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní.
 • Umožněte vám zobrazit titulky.

Požadavky na systémové požadavky K Lite Code Pack 2015 Mega Full Basic

Níže jsou uvedeny minimální systémové požadavky na spuštění K Lite Codec Pack 2015.

 • Operační systém: Windows XP/ Windows 7/ Windows 8/ Windows 10.
 • Paměť: 1 GB nebo vyšší.
 • Pevný disk: 10 GB nebo vyšší.
 • Procesor: P4 nebo vyšší.
 • Grafická karta: 128 MB nebo vyšší.

K-lite Codec Pack nejnovější verze 17.3.1.0 Aktualizace

Aktualizováno MPC-HC na verzi 1.9.24.7 Aktualizované filtry LAV na verzi 0.77.1-1-G6F78A Aktualizováno MPC video renderer do verze 0.6.4.1963 Aktualizovaný nástroj pro vylepšení kodeku do verze 6.6.8

Alternativa K-lite Codec Pack Alternative

SoftLay: Průvodce, recenze Nejlepší stahování softwaru

Při návštěvě našeho webu přijímáte použití cookies a souhlasíte s zásadami ochrany osobních údajů. Akceptovat

K-lite Codec Pack for Windows

Balíček K-Lite Codec obsahuje nástroje a kodeky pro kódování nebo dekódování formátů zvuku/videa. Jedná se o sbírku filtrů DirectShow, kodeky VFW/ACM a nástrojů. Pro kódování a dekódování formátů zvuku a videa jsou nutné kodeky a filtry přímého výslechu.

Balíček K-Lite Codec je navržen tak, aby přehrával všechny vaše zvukové a filmové soubory co nejjednodušší. Pokud si stáhnete balíček K-lite Codec, můžete přehrávat všechny populární zvukové a video formáty a také několik méně běžných.

Funkce K-Lite Codec Pack

Balíček K-Lite Codec má mnoho funkcí, ale některé z nejdůležitějších jsou:

Celkově K-Lite Codec Pack nabízí efektivní a spolehlivý způsob, jak hrát všechny vaše zvukové a video soubory, aniž by se obával problémů s kompatibilitou.

S balením K-Lite Codec nainstalovanou do vašeho systému můžete plně využít všech funkcí poskytovaných moderními přehrávači médií.

Balíček K-Lite Codec je nutností pro každého, kdo potřebuje svůj počítač, aby přehrál zvukové/video soubory v různých formátech. Pravidelně se aktualizuje u nových kodeků, takže můžete držet krok s nejnovější technologií. Kromě toho má snadný proces instalace, což z něj činí ideální volbu pro uživatele, kteří potřebují rychlý přístup k vysoce kvalitnímu přehrávání zvuku a videa.

K-lite Codec Pack vs. Přehrávač médií VLC

Pokud jde o přehrávání zvuku a videa, existují dvě hlavní možnosti: K-Lite Codec Pack a VLC Media Player. Oba mají své výhody i nevýhody, takže se na každý z nich podívejme:

K-lite Codec Pack:

-Může přehrávat všechny populární zvukové a video formátování může dekódovat zvukové a video formáty, které obvykle nejsou podporovány operačním systematizací, snadno se používá a instalace obsahuje několik kodeků, filtry přímého a nástroje nezbytné pro kódování nebo dekódování zvukového/video formátu je pravidelně aktualizováno, takže je pravidelně aktualizováno, takže se pravidelně aktualizuje, takže se pravidelně aktualizuje že můžete držet krok s nejnovější technologií.

Přehrávač médií VLC:

-Může přehrát všechny populární zvukové a video formátování může dekódovat formáty zvuku a videa, které obvykle nepodporují operační systemit, je také k dispozici pro MacOS a Linux SystemSIT obsahuje širokou škálu funkcí, včetně podpory pro streamování sítě, podpory titulků, kůže atd. zcela zdarma a open source.

Celkově jsou balení K-Lite Codec i přehrávač médií VLC skvělé možnosti přehrávání zvuku/videa. Pokud však potřebujete komplexnější řešení s dalšími funkcemi, pak je přehrávač médií VLC lepší volbou. Na druhou stranu, pokud chcete snadno použitelný balíček kodeku, který může hrát všechny populární formáty, pak je K-Lite Codec Pack způsob, jak jít.

Nakonec záleží na vašich potřebách a preferencích, které pro vás budou fungovat nejlépe. Udělejte si tedy nějaký čas na zkoumání každého z nich, abyste mohli učinit informované rozhodnutí, až přijde čas na výběr mezi nimi! Hodně štěstí!

Technické údaje

Název softwaru K-lite Codec Pack
Vývojář Průvodce kodekem
Kategorie Multimédia
Plošina Windows 32bitové 64bitové
Operační systém Windows 11, Windows 10, Windows 7
Velikost 48 MB
Hodnocení 9.5
Jazyk Angličtina

Stahování balíčku kodeku médií zdarma. 2023 nejnovější verze

Wizcase zahrnuje recenze napsané našimi odborníky. Vyhodnocují produkty/služby v souladu se svými profesními standardy.

Wizcase je přední webová stránka pro kontrolu kybernetické bezpečnosti s týmem odborníků, které se zažilo při testování a hodnocení VPN, antiviru, správců hesel, rodičovských kontrol a softwarových nástrojů. Naše recenze jsou k dispozici ve 29 jazycích, což je zpřístupňuje širokému publiku od roku 2018. Abychom dále podporovali naše čtenáře ve své snaze o online zabezpečení, spolupracovali jsme s Kape Technologies Plc, která vlastní populární produkty jako ExpressVPN, Cyberghost, Zenmate, soukromý přístup k internetu a Intego, z nichž všechny mohou být přezkoumány na našich webových stránkách.

Wizcase obsahuje recenze, které byly napsány našimi odborníky, a dodržují přísné standardy pro kontrolu, včetně etických standardů, které jsme přijali. Takové standardy vyžadují, aby každý přezkum byl založen na nezávislém, čestném a profesionálním zkoumání recenzenta. Jak již bylo řečeno, můžeme získat provizi, když uživatel dokončí akci pomocí našich odkazů, která však neovlivní přezkum, ale může ovlivnit žebříčky. Posledně jmenované jsou stanoveny na základě spokojenosti zákazníků z předchozích prodejů a kompenzace.

Recenze zveřejněné na Wizcase jsou napsány odborníky, kteří zkoumají produkty podle našich přísných standardů pro kontrolu. Takové standardy zajišťují, že každý přehled je založen na nezávislém, profesionálním a čestném zkoumání recenzenta a zohledňuje technické schopnosti a vlastnosti produktu spolu s jeho komerční hodnotou pro uživatele. Hodnocení, které publikujeme, mohou vzít v úvahu přidružené provize, které vyděláváme za nákupy prostřednictvím odkazů na našem webu.

Už jste někdy měli zvuk nebo video soubor, který váš přehrávač médií nemohl hrát? Balíček kodeku přehrávače médií vylepšuje váš stávající přehrávač médií. Tento jednoduchý software se nainstaluje do přehrávače médií vašeho počítače a umožňuje vám více možností, například schopnost hrát téměř každou jinou kompresi a typ souboru. Každý, kdo nebyl schopen hrát zvuk nebo video soubor, potřebuje tento zcela svobodný software.

Postupujte podle pokynů níže a ukážu vám, jak stáhnout a nainstalovat kodek přehrávače médií zcela zdarma.

Jak stahovat a nainstalovat balíček kodeku přehrávačů médií

 • Klikněte na tlačítko Stáhnout na postranním panelu a nová karta se otevře přímo na stránku ke stažení kodeku přehrávače médií.
 • Klikněte na tlačítko Stáhnout, které odpovídá vašemu operačnímu systému Windows a soubor se automaticky stáhne do vašeho počítače.
 • Otevřete stažený soubor a otevře se průvodce instalací.
 • Vyberte snadnou instalaci nebo podrobnou instalaci v závislosti na vašich potřebách.
 • Pokud jste obeznámeni s kodekem, můžete si vybrat konkrétní komponenty, které chcete nainstalovat. V opačném případě se doporučuje přijmout výchozí možnost, v instalačním programu není žádný bloatware ani malware a pokračujte v instalaci kliknutím na instalaci.
 • Instalační program se zeptá, zda chcete nainstalovat nějaký další software, jako je antivirová ochrana. Kliknutím na tlačítko Skip All pokračujte v instalaci.
 • Některé funkce budou fungovat pouze po restartu počítače.

Jak odinstalovat balíček kodeku přehrávačů médií

Pokud balíček kodeku přehrávače médií není to, co hledáte, podívejte se na níže uvedené alternativy zdarma.

Pomocí těchto jednoduchých kroků můžete odinstalovat balíček kodeku přehrávače médií:

 • Do vyhledávacího panelu Windows a na pravé straně nabídky zadejte „Nastavení kodeku“ a zobrazíte seznam možností. Klikněte na odkaz na odinstalaci.
 • Ovládací panel se otevře, s zvýrazněným nastavením kodeku. Klikněte na tlačítko Odinstalace na horní části obrazovky.
 • Průvodce odinstalací zcela odstraní kodek přehrávače médií a všechny jeho komponenty.

Přehled balíčku kodeku médií

Balíček kodeku přehrávače médií je výjimečný nástroj pro to, aby byl zcela zdarma. Instaluje vedle sebe s vaším stávajícím přehrávačem médií. Největší výhodou je, že vám umožňuje hrát téměř každou kompresi a typ souboru zvuku a videa.

Je velmi snadné použít. Dokonce i možnost expertní instalace, která vám umožní více možností s vaším nastavením.

Balíček kodeku přehrávače médií řeší mnoho problémů, pokud je váš přehrávač médií zastaralý. V zásadě to funguje jako aktualizace, která umožňuje vašemu přehrávači médií hrát moderní typy souborů, včetně.BDMV.Evo.HEVC.Flac.ogg a mnoho dalších.

Balíček kodeku přehrávače médií podporuje více rozlišení včetně 480i, SD a 720p. A hraje téměř každý typ komprese.

V tomto okně můžete manipulovat s nastavením balíčku přehrávače médií pro média. Chcete.li otevřít nabídku nastavení, najděte nastavení kodeku přehrávače médií kliknutím na ikonu Windows a otevřením nabídky. Měl by to být jeden z prvních uvedených programů, protože byl nedávno přidán. Pokud to nevidíte, spusťte hledání „Nastavení kodeku přehrávače médií“ v vyhledávacím panelu Windows.

FAQ

postupujte podle výše uvedených pokynů, ukážu vám, jak získat kodek přehrávače médií je zdarma. Neexistují žádné pokusy, skryté poplatky nebo platby.

Je důležité si stáhnout oficiální balíček kodeku médií, abyste se vyhnuli možnosti instalace malwaru nebo virů do vašeho systému. Testoval jsem soubor a přišlo to 100% čisté. Jedinou stížností, kterou mám, je, že pokud věnujete pozornost a kliknete dalším procesem instalace, můžete náhodně nainstalovat software třetích stran, který nepotřebujete.

Výchozí přehrávač je klasika Windows Media Player. Podle specifikací je však balíček kodeku přehrávačů médií kompatibilní s jakýmkoli médiem nebo zvukovým přehrávačem kompatibilním s DirectShow.

9.4 Velikost souboru: 44.2 MB celkem stahování: 2 138 788 Vývojář Název: Cole Williams Stáhnout

| Denial of responsibility | Contacts |RSS