Blogy Parka. Mil pad 5 pro

Recenze umělce: Xiaomi Pad 5 (2021)

Xiaomi Pad 5 je rozpočtový tablet, který má v roce 2021 porazit hodnotu za peníze. Žádné další tablety se nepřibližují. Je opravdu úžasné, co zde Xiaomi udělal se specifikacemi, které se jim podařilo vtlačit do této tablety.

Níže jsou uvedeny specifikace tabletu spolu s modelem Pro a s iPadem (2021) vyšly v září 2021.

Modelka Xiaomi Pad 5 Wi-Fi (2021) Xiaomi Pad 5 Pro 5G (2021) iPad 9 (2021)
Zobrazit 11palcový LCD @ 120Hz 11palcový LCD @ 120Hz 10.2-palcový LCD @ 60Hz
Rozlišení 2560 x 1600, 16:10 2560 x 1600, 16:10 2160 x 1620 ,: 4: 3
Čip Snapdragon 860 Snapdragon 870 5G Apple A13
RAM 6 GB 6. 8 GB 3 GB
Úložný prostor 128 GB 128. 256 GB 64. 256 GB
Hlavní kamera 13MP f/2 50MP f/2.5 8MP f/2.4
Řečníci 4 Way 4 Way 2 Way
baterie 8720MAH 8600 mAh 8557Mah
OS Android 12, MUI 12.5 Android 12, MUI 12.5 iPados 15
Hmotnost 254.7 x 166.3 x 6.9 mm 254.7 x 166.3 x 6.9 mm 250.6 x 174.1 x 7.5 mm
Hmotnost 511G 519G 487G
Slot karty microSD Ne Ne Ne
Podpora stylusu Xiaomi Smart Pen (US 65) Xiaomi Smart Pen (US 65) Apple Pencil 1 (US 99)
Cena (USA) 300. 400 450 329

Jednotka, kterou kontroluji, je ta s 6 GB RAM a 128 GB úložiště. Šel jsem s verzí mimo prodlu kvůli výrazně nižší ceně.

Jedinou oblastí, kterou může iPad 2021 soutěžit, je Bionic Chip Apple A13. Podle benchmarků je Apple A13 Bionic Chip srovnatelný s Snapdragon 870 a je rychlejší než Snapdragon 860 o přibližně 20%. Ve skutečném světě bude uživatelská zkušenost docela podobná, i když, pokud jde o obecné používání tabletu.

Kromě procesoru má Xiaomi Pad 5 lepší specifikace než iPad 2021.

Koupil jsem si svůj Xiaomi Pad 5 zde v Singapuru pro nás 300 ekvivalent a xiaomi inteligentní pero pro další USA 65. Místní cena zde v Singapuru pro Xiaomi Pad 5 je US 300. Aktuální cena na Aliexpress je US 400 ~ a cena předobjednávky byla US 300.

Věc s tablety Android je, že může klesnout poměrně rychle. Takže pokud máte čas počkat, doporučuji čekat do listopadového a prosincového nákupního období na obchody. Pokud můžete získat tento tablet Xiaomi na nás 300, je to neuvěřitelný obchod. Pokud si to nemůžete a chcete koupit na nás 400, je to stále hodně. Letos jsem zkontroloval mnoho tablet a to nejlepší z hlediska hodnoty.

V cenovém rozpětí 300 až 400 USA získáte úžasný uživatelský zážitek s Xiaomi Pad 5 přes iPad 2021. na to později.

Co je zahrnuto

Tablet přichází s nabíječkou 20 W a kabelem USB-C. Smart pero Xiaomi se prodává samostatně pro nás 65.

Návrh tohoto tabletu je velmi podobný iPad Pro s jednotnými tenkými rámy, plochými stranami, reproduktorem a tlačítkem. Když jsem vytáhl tablet z krabice, šel jsem „Páni, tohle je Xiaomi iPad Pro“.

Hlavní rozdíly v designu pro iPad Pro jsou tvar modulu kamery je jiný.

A sklenice tabletu Xiaomi zvedne nad kovovým rámem. Tablet Xiaomi je 6.9mm tlustý, zatímco iPad Pro je 5.9 mm.

Kvalita budování je solidní. Tento tablet vypadá a cítí se prémiově.

To je konektor klávesnice pro pouzdro na klávesnici Xiaomi, které je kolem nás 85.

Jsou tam 4 reproduktory, dva nahoře a dva dole. Kvalita zvuku z reproduktorů je fantastická.

Xiaomi inteligentní pero se připojuje ke straně stolu magneticky za nabíjení. Magnety však nejsou tak silné.

Pokud používáte flip pouzdro s magnety, pero nemusí být schopno nabíjet správně (podle mého přítele).

Smart pero Xiaomi je stylus Bluetooth. Životnost baterie je hodnocena na 8 hodin. Na rozdíl od pera Samsung S perem Xiaomi potřebuje fungovat baterii. Ale protože pero je vždy připojeno po boku tabletu. Životnost baterie nebude problém.

Bluetooth párování se provádí prostřednictvím nastavení tabletů. Jedna nevýhodou je, že pro pero neexistuje žádný indikátor výdrže baterie. Aktualizace listopadu 2021: Nyní je k dispozici indikátor výdrže baterie PEN.

LCD je živé a jasné. Barvy vypadají skvěle.

11palcový displej je dobrá velikost pro práci. Je to o velikosti skicáře velikosti A5. Můžete si odpočinout ruku na displeji a stále mít velkou zbytku.

Rozlišení je 2560 x 1600 a poměr stran je 16:10. Hustota pixelů je 274 ppi. Všechny vizuální vypadají ostře bez znatelné pixelace. Toto je jen opravdu dobrý displej.

Při přehrávání videí na YouTube jsou černé bary malé. A můžete hrát videa na YouTube při 1440p.

Displej je také laminován, takže mezera mezi linií a špičkou pera je minimální, není patrná při kreslení nebo psaní. Neexistuje žádná paralaxa ani nesoulad. Sledování je přesné.

Displej má rychlost občerstvení 120 Hz, takže můžete očekávat hladkou animaci s rolovacími webovými stránkami, pan-zoom-rotate, přejetím přes domovskou obrazovku.

Latence se bohužel neliší od používání displeje 60 Hz. Stále existuje mezera, protože se linka snaží dohnat špičku pera. Rozdíl s 120 Hz a 60 Hz, pokud jde o latenci na tabletu Xiaomi, je alespoň linky trhaný způsob. Je tu mezera latence, ale alespoň animace objevující se linky je hladká.

Latence není problém, pokud nejste někdo, kdo kreslí opravdu rychle, a myslím opravdu rychle. S mojí normální rychlostí kreslení si ani nevšimnu ani nepřemýšlím o latenci.

Obecný výkon

Celkový výkon tabletu je hladký a bez zpoždění i s mnoha otevřenými aplikacemi. Zkusil jsem hrát Genshin Impact a herní výkon je hladký.

Aplikace se spustí rychle. Přepínání mezi aplikacemi je rychlé. Občerstvení 120 Hz také způsobuje, že výkon se cítí snapší.

Hlavní nevýhodou je, že aplikace na pozadí se často osvěří, když na ně přepnete. Není to velký problém, protože aplikace a webové stránky se rychle načítají. Aplikace, které používají spoustu RAM, mohou znovu načíst déle. Například, když hraji dopad Genshin a přepnu na prohlížení webu a o několik sekund přepnu zpět, existuje velká šance, že se celá hra načte.

Protože opravdu nehraji, moje celková zkušenost je docela hladká, pozitivní zážitek.

Xiaomi Smart Pen

Smart pero Xiaomi se prodává samostatně pro nás 65.

Konstrukce je téměř válcová, s výjimkou ploché strany, která se připojuje ke straně tabletu. Tělo má pěknou matnou texturu. Má pěknou váhu a je pohodlné držet.

Dvě boční tlačítka jsou předem naprogramována na zkratky pro pořizování snímků obrazovky a pořizování poznámek. Tato tlačítka jsou umístěna o něco výše a dále od špičky pera ve srovnání s perem Samsung. Líbí se mi umístění tlačítek, protože je pro mě obtížné stisknout tlačítka náhodně.

Tip pera má na sobě matný povrchový povlak. Navzdory matnému texturovanému povrchu pero klouže na sklenici příliš hladce pro mé preference. Při kreslení přímých řádků, pokud nemáte dobrou techniku, pero může klouzat od zamýšlené cesty. Neřeknu, že je to tak kluzké, ale je to určitě velmi hladké. Bude to nějakou dobu trvat, než si na to zvykne, zvláště když potřebujete přesně kreslit.

Tip pera by měl trvat dlouho, protože je tak hladký na sklenici. Pravděpodobně nedoporučuji použít matný ochránce obrazovky, protože to bude rychleji nosit špičku pera a je obtížné najít tipy na náhradu.

Součástí je pouze jeden náhradní tip. V době tohoto přezkumu nejsou k dispozici tipy na výměnu. Když jsem zkontroloval Huawei Matepad Pro s jejich tužkou Huawei M, trvalo několik měsíců, než byly k dispozici tipy na výměnu. Pokud chcete hledat tipy na náhradu, nejlepší místo je na Aliexpress.

Výkon pera a test kvality linky

Počáteční aktivační síla (IAF) je nízká, ale stále musíte vyvinout mírný tlak, abyste získali linii.

Jitter nebo Wobble není příliš patrný s pomalými diagonálními liniemi.

3a. Čáry nejsou schopny se zúžit stejně hladce ve srovnání s Apple Pencil nebo tablety pera nebo displeje pera.

3B. Díky tomu je kresba některých subjektů náročnější, e.G. čepele trávy, vlasy. Zda to ovlivní vaši práci, bude záviset na typu umění, které vytvoříte. Pokud nakreslíte profesionální komiksy, pak výkon pera nemusí být dost dobrý.

Přechod linky z tenkého na tlustý je hladký. Vzhledem k IAF je však obtížné, aby se linka vrátila tak tenká, jak to může být.

Tečky lze snadno nakreslit.

Udržování konzistentního tlaku na kreslení čáry s konzistentní šířkou není obtížné. V tloušťce dochází k drobným změnám, ale nic příliš významného.

Citlivost naklonění funguje skvěle. Můžete získat jinou tloušťku pro široké tahy v závislosti na úhlu náklonu. Je snadné získat hladký tenký a silný přechod s nakloněním.

Odmítnutí dlaní funguje bezchybně s aplikacemi, kde si můžete vybrat pouze vstup pera pro kreslení.

Apple tužka je stále nejlepším stylusem na tabletu. Inteligentní pero Xiaomi a Samsung’s Pen jsou na druhém místě a přicházejí na druhém místě. Výkon pera, který vidíte výše, je pravděpodobně nejlepší tablet Android a pero doposud může vydat. Stále existuje prostor pro zlepšení, než se představení může shodovat s tužkou Apple.

Kresba zkušeností

Moje celková zkušenost s kreslením je stále docela pozitivní navzdory problému s IAF.

Huion skica

Huion skica

Medibang barva

Kreslení aplikací na Android

Obchod Google Play je zahrnut.

Na Android je dobrý výběr aplikací pro kreslení, i když odrůda není tak obrovská jako to, co můžete najít z Apple App Store. Ale i když máte neomezený výběr aplikací pro kreslení, není to, jako byste používali tolik aplikací. Hlavní nevýhodou obchodu Google Play je nedostatek grafických aplikací, E.G. Adobe Photoshop a ilustrátor, návrhář afinity.

Clip Studio Paint je pravděpodobně nejlepší ilustrační aplikace dostupná na Androidu. Je to v podstatě stejná verze na ploše přenesená na Android, takže získáte všechny nástroje a funkce. Je to aplikace založená na předplatném na tabletu a nemůžete znovu použít licenci na plochu.

Medibang Paint je freemium alternativou k klipním studiové barvě. Je to také docela schopné. Freemium znamená, že je zdarma používat, ale některé nástroje a funkce jsou uzamčeny za paywall.

parka

Koncepty je moje oblíbená aplikace pro kreslení. Je to vektorová ilustrační aplikace s nekonečným plátnem.

Dalšími pozoruhodnými kresbami na Android jsou Krita, Infinite Painter, Sketchbook a Huion Sketch.

iPad 2021 vs Xiaomi Pad 5

IPad 9 (2021) je lepší, protože výkon tužky Apple je lepší. Kromě toho je design datován, je zde pouze 3 GB RAM a 64 GB úložiště. Displej není laminován. Reproduktory nejsou skutečné stereo. Displej je 60 Hz.

Pokud mám 400. 500 na utrácení, pravděpodobně půjdu s Xiaomi Pad 5 Pro, protože navzdory výkonu kresby není tak dobrý jako Apple Pencil, celkový balíček prostě poskytuje mnohem větší hodnotu za peníze.

Vlastně, pokud nemáte kresbu, je Xiaomi Pad 5 zřejmou volbou koupit, ruce dolů, bez mozku.

Mám pocit, že kdybych si měl koupit iPad přes Xiaomi Pad 5, šel bych „Přál bych si, abych si koupil Xiaomi“ každý den. Zatímco pokud mám xiaomi, opravdu se necítím, jako by mi to moc chybělo.

V průběhu let jsem zkontroloval mnoho tablet a přišel jsem na jeviště, kde jen používám cokoli, co je přede mnou. Nevadí mi, jestli se jedná o iPad nebo tablet Android, ale pro profesionální digitální kreslení nebudu používat tablety Windows.

Co se týče toho, který tablet se má dostat, má radu, abych se podíval na váš pracovní postup a typ umění, který uděláte, a vybrat si tablet, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu umění. Pokud vaše umění vyžaduje absolutní přesnost a měli byste to vědět, pak Xiaomi pravděpodobně není pro vás.

Dalším hlavním důvodem, kromě Apple Pencil, je vybrat iPad rozmanitost aplikací pro kreslení a grafický design dostupné z Apple App Store. Odrůda je jistě větší, ale všimněte si, že nebudete používat tolik aplikací pro kreslení současně. Většina lidí se přitahuje k prorození a jen na tom nezáleží, zda je odrůda obrovská.

S Androidem opravdu chybí aplikace grafického designu, jako jsou Adobe Photoshop a Illustrator, a afinitní fotografie a designér.

Závěr

To, co Xiaomi udělal s Xiaomi Pad 5, je působivé. Nyní můžete získat skvěle vypadající tablet s dobrým výkonem pro zlomek toho, co se Apple nabíjí. FYI, iPad Air (2020) s úložištěm 64 GB je cena na nás 599 a to ani nepřichází s displejem 120 Hz nebo čtyřcestné reproduktory!

Z hlediska výkonu je to dobré, ale ne tak dobré ve srovnání s tužkou Apple. Výkon kreslení je na stejné úrovni. Jediné, co se mi nelíbilo, je, jak kluzká je obrazovka při kreslení, což ovlivňuje přesnost. To bude nějakou dobu trvat, než si zvyknete. Hlavní věc je, že si stále velmi užívám kreslení tohoto tabletu.

Jako tablet pro obecné použití je 5 z 5 hvězdiček. Jako tablet pro kresbu je to pravděpodobně 4.5 z 5 hvězdiček. Doporučil bych získat tento tablet přes iPad 2021? Absolutně proto, že celková uživatelská zkušenost je mnohem lepší. E.G. Lepší displej, zvuk, více úložiště, pěkný design, USB-C, levnější.

Jsem někdo, kdo si je vědom rozpočtu, který má nejvíce hodnoty. Po celá léta doporučuji zrekonstruované iPady nad novými modely, protože zrekonstruované jsou lepší. V tomto případě je tedy Xiaomi Pad 5 lepší řešení a poskytuje mnohem větší hodnotu než iPad.

Oh, pokud si chcete koupit tablet, nezapomeňte získat globální ROM pro výchozí anglické rozhraní.

Výhody a nevýhody na první pohled Krásný design Solidní kvalita sestavení čtyřcestné reproduktory s fantastickými zvukovými kvalitami USB-C pero na stranu za nabíjení naklonění a citlivost tlaku funguje dobře, že odmítnutí dlaní funguje dobře živé a jasné ostrohy displeje bez pixelace (274 PPI) 2560 x 1600 Rozlišení, 16:10 poměr stran 120Hz obnovovací frekvence laminovaný základní model s 6 GB RAM, 128 GB Storage Snapdragon 860 má dobrý výkon 10-14 hodin výdrž baterie Extrémně konkurenceschopné ceny pro model bez prodlu. Žádný indikátor baterie pro inteligentní pero Xiaomi. Aplikace na pozadí se často znovu načtěte. Slippery Display při výkresu. Tipy pro náhradní pero nemožné najít v současné době. Možné aktualizace operačního systému Android nejsou zaručeny

The Xiaomi Mi Pad 5 a Mi Pad 5 Pro může být nový vlajkový zabijáci tabletů

V posledních několika dnech došlo k návalu nových zařízení, ale uprostřed humbuk pro produkty, jako jsou Mi Mix 4 a Samsung Galaxy Z Fold 3, možná vám chybělo několik nových tablet z Xiaomi. Xiaomi spustili MI Pad 5 a Mi Pad 5 Pro.

Mid 5 specifikace

MI Pad 5 je dodáván s velmi slušným systémem na čipu ve formě Qualcomm Snapdragon 860, který je podobný jako čip Snapdragon 855. Dodává se s 6 GB LPDDR4X RAM a můžete mít buď 128 GB nebo 256 GB UFS 3.1 Úložiště. Rovněž je třeba poznamenat, že MI Pad 5 je tablet s Wi-Fi, bez podpory 5G nebo SIM.

Pokud jde o obrazovku, zabalí 11palcový, WQHD IPS LCD displej schopný obnovit rychlost až do 120 Hz. Má také několik docela dobrých funkcí ve formě kontrastního poměru 1500: 1, podpora pro HDR10, barevný displej Truetone a certifikace Hardware Hardware Low Blue Light. MI Pad 5 bude pravděpodobně také dobře ve světlých místnostech, protože jde až na 500nity jasu.

Na pad 5 získáte jednu zadní kameru 13MP, i když rána fotoaparátu může vypadat, že se jedná o nastavení duálního kamery. Přední kamera je mezitím 8MP senzor, který je také schopen odemknout obličej. Mezitím to nemá 3.Zvukový konektor 5 mm, ale je zde nastavení čtyřkolky s Dolby Atmosem na stranách podvozku tabletu.

Mezi další specifikace poznámky patří velká baterie 8 720 mAh s podporou 33 W rychlého nabití přes USB-C. Jak již bylo zmíněno dříve, budete potřebovat připojení Wi-Fi pro MI Pad 5, která podporuje pouze Wi-Fi 5 a Bluetooth 5.0. Přichází ve třech barvách: černá, bílá a zelená.

Mil pad 5 pro

Pokud potřebujete trochu více oomph pod kapotou, MI Pad 5 Pro může být více na vaší uličce. Dostane systém Qualcomm Snapdragon 870 na čipu, který sedí mezi Snapdragon 865 a špičkovým Snapdragon 888. Získáte 6 GB RAM LPDDR5 v mid 5 Pro, zatímco to se naráží na 8 GB RAM v MI Pad 5 Pro 5G. Podobně, MI Pad 5 Pro nabízí buď 128 GB a 256 GB úložiště, zatímco MI Pad 5 Pro 5G dostane jen 256 GB.

Kamera-moudré, věci jsou trochu divné, zatímco oba Mid 5 Pro a Mi Pad 5 Pro 5G mají na zadní straně nastavení duální kamery, hlavní střelec je na obou tabletách jinak. MI Pad 5 Pro má hlavní senzor 13MP, zatímco MI PAD 5 Pro 5G se upgraduje na snímač 50MP. Obě tablety však přicházejí s objektivem 5MP hloubky pole a také 8MP selfie kamera na přední straně.

Obrazovka však zůstává nezměněna od MI Pad 5. Xiaomi opět namontoval 11palcový displej WQHD IPS LCD na MI Pad 5 Pro a Pro 5G, se stejnou sadou funkcí také. I když někteří by mohli považovat za trochu zklamání, že do svého tabletu nelonili AMOLED displej s „profesionálním“ přezdívkou, mohlo by to být dostatečně nízké, aby se stala přitažlivou možností. Reproduktory však byly upgradovány na nastavení osmi mluvících dolby Atmos, i když opět neexistují 3.5mm zvukový konektor.

Mezi další funkce poznámky patří o něco menší baterie než MI Pad 5 při 8 600 mAh, i když ji pravděpodobně budete moci nabít mnohem rychleji díky podpoře za rychlé nabíjení 67 W. Obě tablety podporují Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.2, zatímco MI Pad 5 Pro 5G má také slot nanosim. MI Pad 5 Pro bude mít černou nebo bílou, zatímco Mid Pad 5 Pro 5G je omezen na černou variantu.

Ceny a dostupnost

Xiaomi také vydala některé příslušenství pro své tablety, mezi něž patří klávesnice a stylus. Stylus Xiaomi Inspiration má 4 096 tlakových bodů a dvě tlačítka na boku, která lze nastavit tak, aby prováděly konkrétní pokyny, jako jsou otevřené určité aplikace nebo pořizovat snímek obrazovky. Můžete jej udržovat magneticky připevněním na horní část tabletu, což jej zase nabíjí také. Klávesnice 63 klíčů se na druhé straně připojuje k tabletu pomocí kolíků Pogo a působí jako folio obal také pro tablet.

Série MI Pad 5 již byla zpřístupněna ke koupi v Číně. Bohužel, zatím není slovo o tom, zda ji přinášejí do Malajsie, ale vidět, jak Xiaomi dříve zaregistroval Mi Pad 5 s Sirimem, mohlo by to být jen otázkou času.

MI PAD 5, 6 GB RAM, 128 GB úložiště. RMB 1 999 (~ RM1 307)

MI PAD 5, 6 GB RAM, 256 GB úložiště. RMB 2 299 (~ RM1,503)

MI Pad 5 Pro (pouze Wi-Fi), 6 GB RAM, 128 GB úložiště-RMB 2 399 (~ RM1,633)

MI Pad 5 Pro (pouze Wi-Fi), 6 GB RAM, 256 GB úložiště-RMB 2 799 (~ RM1,830)

MI Pad 5 Pro 5G, 8 GB RAM, 256 GB úložiště. RMB 3 499 (~ RM2,287)

Klávesnice Folio. RMB 399 (~ RM260)

Stylus. RMB 349 (~ RM228)

Pokud Xiaomi přinese do Malajsie sestavu tabletů MI Pad 5, mohlo by to být opravdu velmi dobře přijato. Podíváme.li se na ceny pro tablety, je cena velmi agresivně, zejména ve srovnání s podobnými zařízeními, jako je Samsung Galaxy Tab S7, která byla spuštěna na RM3,299. Tablety MI Pad 5 Pro nabízejí zvláště více koňských sil díky Snapdragon 870 Soc. Zatímco nedostatek obrazovky AMOLED je trochu zklamáním, stěží bude chybět, pokud to udržuje nízko.

Pro více informací o sestavě MI Pad 5 a MI Pad 5 Pro si můžete prohlédnout jejich příslušné stránky produktu na webových stránkách Xiaomi China.

Xiaomi je první USB 3.2 Gen 1 kompatibilní s dobrou rozšiřitelností

Doposud chytré telefony a tablety Xiaomi tvrdohlavě přijaly pouze USB 2.0, což neumožňuje přenos dat nebo výstup videa.

Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 je konečně první tablet Xiaomi na podporu USB 3.2 Gen 1, což vám umožní připojit jej k monitoru pro provoz více oken na větší obrazovce nebo připojit velké úložné zařízení pro rychlou zálohu.

Tento přehled je založen na V13.1.4.0.SLZCNXM, Verze 8GB256GB.

 • 1 Xiaomi je první USB 3.2 Gen 1 kompatibilní s dobrou rozšiřitelností
 • 2 velké 12.4palcová obrazovka
 • 3 velká obrazovka je pěkná, ale těžká
 • 4 50MP fotoaparát na tabletu
 • 5 je k dispozici pouze odemknutí obličeje
 • 6 dlouho očekávaný USB 3.2 Port Gen 1
 • 7 reproduktorů s podporou Dolby Atmos
 • 8 Podpora pera Stylus
 • 9 Udržuje vysoký výkon s dokonalým rozptylem tepla
 • 10 Poháněný podložkou MIUI
 • 11 Závěr

Zahrnuto je nabíječka 67 W, kabel USB typu-C a pokyny.

parka

Velké 12.4palcová obrazovka

Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 má velké 12.4 palcová obrazovka.

Bohužel je to IPS místo AMOLED, ale barvy jsou přiměřeně dobré.

Obnovová frekvence může být upravena ve dvou krocích po 60 Hz a 120 Hz.

Není použit žádný ochranný film.

Celková dotyková latence měřená časovačem latence Walta je 51.8ms, který je velký a srovnatelný s Oppo Reno7 A, smartphone s nízkým až středním rozsahem.

Pokud přidáte video aplikaci na postranní panel, můžete také použít interpolaci rámu Memc.

Velká obrazovka je pěkná, ale těžká

Zadní část Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 je kovový a neukazuje otisky prstů velmi dobře.

Váží 621.8g, a přestože je přirozené, že by bylo těžší s baterií 10 000 mAh, je jemné, že váží asi 50 g více než galaxie tab S8, která váží 572 g s baterií 10 090 mAh.

Xiaomi Mix Fold 2, kterou jsem vyzkoušel současně, byl i přes svou velkou obrazovku lehký, takže jsem nemohl odolat vyzvednutí.

Myslím, že je to dobré pro použití s ​​krytem stojanu nebo něco, co ho drží na místě.

MP fotoaparát na tabletu

Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 má také větší fotoaparát, 50MP kameru Samsung S5KJN1.

Kamera nejen vyčnívá, ale má skrytou anténu kolem značky 50MP, což umožňuje komunikaci sítě, aniž by byla zablokována rukou.

V nočních scénách může kamera potlačit bílý rozstřik, ale nemůže jasně střílet.

K dispozici je pouze odemknutí obličeje

Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 nemá senzor otisku prstu a bohužel lze odemknout pouze odemknutím obličeje.

Xiaomi Pad 5 Pro byl vybaven senzorem otisků prstů, ale model vyššího konce není vybaven jedním Je to smutné.

Dlouho očekávaný USB 3.2 Port Gen 1

Xiaomi, která instaluje USB 2.0 portů na svých špičkových chytrých telefonech, dokonce i ty, které stojí více než 1300, konečně dodal port USB typu C s USB 3.2 Gen 1.

Video výstup v režimu DisplayPort ALT je samozřejmě možný a pokud je připojeno externí SSD nebo jiné zařízení, mohou být data a video data přenášena vysokou rychlostí.

Bylo by lepší, kdyby existoval PC režim specializovaný na výstup video, ale z nějakého důvodu není režim PC, který byl zahrnut do Xiaomi Mi Mix Fold, zahrnut.

Quad reproduktory s podporou Dolby Atmos

Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 má reproduktory Quad s podporou Dolby Atmos.

Bass je silný a výšky jsou trochu vytlačeny jinými zvuky, ale jsou jasně slyšitelné, aniž by byly rozdrceny pro reproduktor.

Zdá se, že má tři zesilovače CS35L41.

Latence zvukového výstupu byla 33 ms, když byla měřena časovačem latence Walta.

Podpora stylusu pera

Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 má tlačítko napájení na boku poblíž fotoaparátu.

Na straně, kde se nachází tlačítko napájení, je součástí, která na první pohled vypadá jako slot SIM ale to je pro připojení pero stylusu.

S vyhrazeným perem Stylus lze snadno provést kresbu a vstup do memofinále.

Podporuje úrovně detekce tlaku 4096 a při použití pera se dotyková vzorkovací frekvence stane 240 Hz.

V normálním špičkovém smartphonu je 240 Hz pouze minimální linka, takže je nepravděpodobné, že by latence výrazně zlepšila i v režimu pera.

Jako funkce beta je zde také funkce písařů, která umožňuje vložení ručně psaného angličtiny nebo čínského textu do pole Text vstupu.

Udržuje vysoký výkon s dokonalým rozptylem tepla

Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 má lepší výkon rozptylu tepla než smartphone kvůli jeho větší ploše a kombinovaný se skutečností, že je vybaven Snapdragon 870, který má dobrou rovnováhu s tvorbou tepla, je snadné udržovat vysoký výkon po dlouhou dobu.

V Geekbench 5 má přestrojená verze Genshin jednojádr 908 a vícejádrový 3261, zatímco normální verze má jednojádrový 986 a vícejádrový 3287.

Rozdíl je malý, ale zdá se, že se podle názvu balíku škrtí.

Při 3dmarku na stresovém testu divokého života bylo skóre 4008, s nárůstem teploty z 30 ° C na 36 ° C (zvýšení 6 ° C) a 14 až 30 fps.

Stabilita je vysoká a je kontrolována zvyšování teploty.

PCMark Work 3.0, která měří výkon při každodenním používání, jako je manipulace s dokumentem, skóroval 12101.

Úložiště je na stejné úrovni jako rychlý UFS 2.1 telefon a pomalejší pro UFS 3.1 zařízení.

Hraje Genshin při nejvyšší kvalitě a nastavení 60 fps a měřeno s nejpříjemnějším perfdogem, spotřeba energie byla 124.92 MW na FPS v průměru 57.1 fps.

Teplota baterie byla pohodlná a maximálně stoupala pouze na 38 ° C.

Ve World of Tanks Blitz, když hrál při nastavení 120 FPS a všech grafických nastaveních na jejich nejvyšších hodnotách, byl průměr 115.2 FPS, se spotřebou energie 69.21 MW na FPS.

Poháněn podložkou MiUi

Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 je poháněn Miui Pad, který vám umožňuje používat funkce přátelské k tabletu.

Přejetím na obou stranách gestového baru přináší dock lištu, kde můžete otevřít nedávno použité aplikace a další.

Gesto ON/OFF můžete použít s dvojitým klepnutím.

Funkce, která udržuje světlo při pohledu na obrazovku, která je zahrnuta v MIUI 13.1, zjevně není součástí.

Závěr

 • LCD místo AMOLED
 • Žádná podpora karty microSD
 • Žádný senzor otisku prstu
 • Žádná podpora GPS
 • Těžký

Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 je tablet s Snapdragon 870 a baterií 10 000 mAh, která může důsledně poskytovat vysoký výkon díky velké oblasti rozptylu tepla.

Díky prvnímu USB 3.2 Gen 1 Podpora V produktech Xiaomi’s Android může také vydávat video a rychle přenést zaznamenaná videa do Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 pro prohlížení.

V některých oblastech však v některých oblastech ve srovnání s tabletami konkurentů ve stejném cenovém rozpětí, jako je senzor prstu a GPS (který byl podporován v Xiaomi Pad 5 Pro) a podpora karty microSD, a GPS, který byl podporován v Xiaomi Pad 5) a podpora karty microSD) a microSD karty).

Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi ROM Aktualizace

Firmware Wi-Fi Firmware Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi (Codename Elish) Níže jsou akcie stabilní MIUI, kterou lze stáhnout jako aktualizace Fastboot ROM, Recovery ROM a OTA Aktualizace.

Název modelu tabletu odpovídá M2105K81AC. Xiaomi ROM jsou staženy zdarma z oficiálních webových stránek Bigota.d.Miui.com. Zveřejňujeme odkazy na sklady Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi Flash soubory a originální aktualizace.

Čína 14.0.3.0.Tkycnxm

Nejnovější verze stabilního čínského firmwaru pro Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 14.0.3.0.Systém TKYCNXM MIUI 14 Android Android 13 Datum vydání 2023-03-27 Velikost souboru 4.46 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

Fastboot Rom

Verze 14.0.3.0.Systém TKYCNXM MIUI 14 Android Android 13 Datum vydání 2023-04-09 Flash File Velikost 5.34 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ) ChangeLog

Aktualizace OTA

Verze 14.0.3.0.TKYCNXM SOUBIVE SIZE 114.86 MB Požádejte o 14.0.2.0.Oficiální odkaz TKYCNXM Download (.zip)

Starší oficiální čínský firmware pro Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi:

Miui 13.0.10.0.RKYCNXM RECUROVALA (3.71 GB) 2022-06-12 Fastboot (4.58 GB) 2022-07-18 OTA (333.67 MB) pro 13.0.8.0.RKYCNXM

Miui 13.0.6.0.RKYCNXM RECUROVALA (3.82 GB) 2022-02-07 Fastboot (4.68 GB) 2022-03-04 OTA (100.43 MB) pro 13.0.4.0.RKYCNXM

Miui 13.0.4.0.RKYCNXM RECUROVALA (3.82 GB) 2022-01-05 Fastboot (4.66 GB) 2022-01-13 OTA (691.40 MB) pro 12.5.16.0.RKYCNXM

MiUi 12.5.16.0.RKYCNXM RECUROVALA (3.54 GB) 2021-11-29 Fastboot (4.35 GB) 2021-12-06 OTA (535.62 MB) pro 12.5.8.0.RKYCNXM

MiUi 12.5.14.0.RKYCNXM RECUROVALA (3.54 GB) 2021-11-11 Fastboot (4.35 GB) 2021-11-15 OTA (535.91 MB) pro 12.5.8.0.RKYCNXM

Nejnovější aktualizace MIUI nutně neznamená, že je to nejlepší. Před instalací nové aktualizace softwaru na Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fi Elish si přečtěte recenze na webových stránkách vývojářů 4PDA nebo XDA. Pokud jste stáhli Flash File, Full ROM nebo nejnovější problémy OTA Aktualizace a setkání s vaším zařízením po instalaci, napište o něm v коменения.

Xiaomi vydává měsíční a čtvrtletní aktualizace bezpečnostních oprav pro Xiaomi, Redmi a Poco po dobu 2-3 let po spuštění trhu. Měsíční a čtvrtletní aktualizace zabezpečení zahrnují záplaty zabezpečení Android z Google a také opravy Xiaomi.

Xiaomi Pad 5 Recenze

Xiaomi Pad 5 je fantastický všestranný tablet s Androidem s dobře vypadající obrazovkou, spoustou síly zpracování a dobře optimalizovaným softwarem. Ve skutečnosti je to nejlepší soupeř iPadu na základní úrovni, který jsme dosud viděli, zejména za podobnou cenu. Naše několik problémů s tabletem jsou problémy, kterým čelí většina břidlic, jako je nedostatek 3.5mm konektor pro sluchátka nebo skutečnost, že pravděpodobně nezbytná periferie způsobí, že utratíte více peněz, ale to jen ukazuje, jak dobře je tato břidlice zaoblena.

Klady

 • Software Xiaomi funguje skvěle na velkém displeji
 • Obrazovka vypadá fantasticky
 • Působivá výdrž baterie

Nevýhody

 • – Selfie Camera má nepříjemné umístění
 • – Žádný konektor pro sluchátka
 • – Dodává se bez periferií

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Dvouminutová recenze

Pokud byl rok 2020 rokem skládacích telefonů, je rok 2021 rokem tabletu Android, s více než rokem práce a učení, které vyvolává oživení poptávky po dříve rozruch Technická forma faktoru. Xiaomi Pad 5 označuje čínský technický gigant oživující svou linii břidlice, která naposledy viděla splátku v roce 2018, i když ve skutečnosti je to první tablet Xiaomi, který získal globální spuštění.

parka

Jsme rádi, že se Xiaomi Pad 5 prodává také v množství zemí, protože se jedná o skvěle dobře zaoblený tablet, který označuje nejlepšího soupeře Androidu k populárnímu iPadu společnosti Apple, který jsme dosud viděli.

Pad 5 má nejen cenu, která je podobná iPadu, ale má lépe vypadající displej, téměř tolik výkonu a dlouhodobou baterii, díky čemuž je skvělá jako břidlice produktivity nebo pro fanoušky zábavy, manipulace Hraní a streamování dobře.

Klíčovou funkcí zde, díky kterému je tablet Xiaomi fantastický pro produktivitu, je v softwaru. IPADOS Apple je obecně považován za vynikající operační systém tabletu pro skladování Androidu nalezeného na mnoha břidlicových. Miui pro pad, Android Fork, kterou společnost používá pro Xiaomi Pad 5, má několik klíčových funkcí, díky nimž je přizpůsobitelný jako přenosná pracovní stanice, jako je ovládací centrum, které je oddělené od seznamu oznámení, a spousta zkratky Stylus.

Pokud si je koupíte samostatně, můžete co nejlépe využít nástroje Stylus a výhody klávesnice. Stejně jako Apple i Xiaomi prodává tyto periferie samostatně, neházel je jako Samsung s jeho pen stylus, což znamená, že pokud chcete co nejlépe využít tabletu. A pravděpodobně budete, pokud doufáte, že jej použijete zejména pro produktivitu. Budete muset strávit trochu navíc těsto.

Testovali jsme Xiaomi Pad 5 bez klávesnice nebo stylusu, pomocí břidlice „podle přírody zamýšlela“, nebo jak byste ji našli přímo z krabice. Obecně jsme však zjistili, že volitelné příslušenství pouze zlepšuje zážitek z tabletu, takže bychom doporučili zkontrolovat doplňky.

Pokud „musíte koupit doplňky místo toho, abyste je získali zdarma“, nezní přesně jako děsivá kritika tabletu, najdete další dvě výše uvedené nevýhody. nedostatek 3.5mm konektor pro sluchátka a skutečnost, že fotoaparát selfie je na krátkém okraji obrazovky. Stejně tak škrábání hlavy. Pravda však je, že na břidlici je jen velmi málo, protože se jedná o skvělou hodnotu, takže psaní seznamu „nevýhody“ bylo poměrně těžký úkol.

Lidé uzamčeni do ekosystému Apple pravděpodobně nebudou zvážit nákup Xiaomi Pad 5 (a tento druh technologického fanouška pravděpodobně tak daleko do recenze nečet Profesionální, student nebo někdo, kdo chce schopný zábavní stroj, je to skvělá volba.

Xiaomi Pad 5 Cena a dostupnost

Xiaomi Pad 5 byl propuštěn 25. září ve Velké Británii. Společnost nespustí své produkty v USA, takže neočekávejte, že je tam vyzvedne. Ale i když ta věc, která v současné době není v Austrálii, se zde často spouští produkty Xiaomi, takže vydání by se mohlo vydat dále dolů z řady.

Tablet stojí 369 GBP (zhruba 500, AU690), který vám přináší 6 GB RAM a 128 GB úložiště. Některé další regiony mají také verzi s 256 GB úložného prostoru, ale to není ve Velké Británii k dispozici.

Za tuto cenu je tablet blízkým soupeřem iPad 10.2 (2021). Cena za to začíná na 329 / £ 319 / AU499, ale je to za 64 GB úložiště a neexistuje žádná 128 GB verze, protože úložiště skočí až 256 GB za více peněz.

Design

Pokud bychom měli porovnat vzhled Xiaomi Pad 5 se vzhledem jednoho ze seznamu Apple, byl by to iPad Air 4. Je to tenké zařízení, má úzký rámeček a může se pochlubit minimalistickým designem.

Břidlice má tloušťku pouhých 6.9 mm a rozměry 254.7 x 166.3 mm. vážení 511g to rozhodně není nejlehčí tablet, který jsme viděli, a ve skutečnosti je to jedna z nejtěžších tablet, které jsme testovali ve srovnání s jeho velikostí zobrazení, ale rozdíl je otázkou gramů.

Kolem okrajů břidlice najdete tlačítko napájení na horním okraji a svazku na pravém okraji (když držíte břidlici v orientaci na výšku). Při držení zařízení v této orientaci je fotoaparát směřující vpředu nad obrazovkou. To znamená, že když máte břidlicovou krajinu a jste na videohovoru, při pohledu na displej se zdá, že se díváte daleko od kamery, což není ideální. Některé tablety mají na dlouhé hraně kameru směřující přední.

Na tabletu je port USB-C, ale ne 3.5mm konektor pro sluchátka, takže pokud máte rádi kabelový zvuk, budete muset získat adaptér.

Zadní část tabletu je vyrobena z plastu a je to robustní. Nevysvádili jsme se přesně „zdrsnění“ břidlice, ale cítil se dostatečně odolný. Pravděpodobně to budete přitulit v případě nebo na klávesnici folio. Můžete získat šedou, bílou nebo zelenou verzi Xiaomi Pad 5.

Zadní část tabletu má mírnou ránu kamery, která se zdá být inspirována těmi na Xiaomi Mi 11 a MI 11 lite Pokud jde o jeho oválný design. Nevypouští to příliš daleko, takže bychom mohli snadno položit břidlici lícem nahoru na stůl, aniž by to příliš kolísalo.

Toto je druh tabletu, který můžete určitě použít obouruční nebo rekvizity ve stojanu nebo pouzdře, ale na rozdíl od vašeho iPadu mini to není ideální pro držení v jedné ruce a navigaci s druhou, kvůli jeho velikosti.

Zobrazit

Jednou z klíčových specifikací Xiaomi Pad 5 je jeho 11palcová obrazovka, která se může pochlubit rozlišením 1600 x 2560, obnovovací frekvence 120 Hz a schopnost zobrazovat přes miliardu barev (je jich mnoho?!).

Displej vypadá skvěle, s odvážnými barvami a dobrým kontrastem a vysoké rozlišení jistě pomáhá streamování z různých služeb nebo hraní her vypadat ostré. Sledovali jsme několik filmů a hráli několik her a byli jsme ohromeni tím, co jsme viděli.

Poměr stran obrazovky 1.6: 1 znamená, že břidlice je vhodná pro práci, protože můžete rozdělit na obrazovku dva různé dokumenty a zároveň zajistit, aby oba získali zhruba a4 tvarovaný řez displeje.

Stejně jako v telefonech Xiaomi a spousta dalších tabletů, existuje řada režimů pro změnu toho, jak obrazovka vypadá. Můžete upravit teplotu barev, modré světlo a okolní světlo. Některé z nich mohou být použity k tomu, aby byla obrazovka přitažlivější, ale jiné jsou užitečné pro lidi s problémy se zrakem ke zvýšení snadného sledování.

Specifikace, výkon a kamera

PAD Xiaomi Pad 5 používá čipovou sadu Snapdragon 860. to není tak mocné jako M1 v iPad Pro (2021) rozsah nebo Snapdragon 865 plus v Samsung Galaxy Tab S7 série, ale stále poskytuje spoustu výkonu a bije mnoho dalších tabletů.

Provedli jsme tablet prostřednictvím testu GeekBench 5 a vrátil vícejádrový skóre 2631. To je vysoké, ale ne špičkové skóre, s nejlepšími telefony a tablety dosahujícími 4 000. Toto skóre to uvádí jen o dotek slabší než Galaxy Tab S7 Plus, která získala 2 846, ale rozdíl 200 bodů nebude patrný v každodenním používání většina uživatelů.

Chipset se spojí s 6 GB RAM, stejně jako 128 GB nebo 256 GB úložiště v závislosti na tom, kde žijete. Pokud získáte na výběr, doporučujeme pro studenty nebo firemní uživatele verzi 256 GB, protože zajišťuje, že si můžete stáhnout spoustu her, filmů nebo písní a stále mít prostor pro veškerou svou práci a soubory.

Na rozdíl od některých tablet na trhu, Xiaomi nenabízí model LTE Xiaomi Pad 5. Budete to muset použít, dokud bude připojeno k Wi-Fi nebo hotspot.

Použili jsme Pad 5 k vyzkoušení několika her střední a špičkových her, jako jsou Tropico, Northgard a Call of Duty: Mobile, a zjistili, že běželi dobře. Mohli bychom narazit na grafická nastavení na maximum ve hrách, které je měly, a jen zřídka jsme našli kokty nebo zpoždění, které vůbec ovlivnily hru. Stručně řečeno, na čipové sadě ne zcela na konci nezáleželo.

Navigace v nabídkách tabletu byla také docela úzkostlivá, i když jsme občas viděli stuttery, když jsme skákali mezi aplikacemi nebo rychle napařeli menu. To bylo patrnější při držení tabletu v orientaci na výšku; Krajina, tablet vznášel v nabídkách jako cloud. Obnovová frekvence 120 Hz nahradí hladkosti to, co jakékoli zpoždění ztrácí.

Quad reproduktory Xiaomi Pad 5 byly vhodné pro účely pro streamování hudby a sledování filmů, ale chyběly jim Bassy Punch, takže nebyly nejlepšími reproduktory, které jsme slyšeli na tabletu. Říká to, že objem byl působivě nahlas. To je skvělé pro použití břidlice jako přenosný reproduktor, ale vaši sousedé nemusí být nadšeni.

Zadní kamery směřující 8MP a 13MP jsou oba no, tohle je tablet, takže byste neměli přicházet v očekávání zobrazování na úrovni smartphonů. Říká se, že je jasně někteří z Xiaomiho obrazu následného zpracování ve hře: snímky vypadaly docela jasně, s barvami, které vypadaly odvážně pro fotografování tabletů, i když některé selfies by mohly vypadat nadměrně exponované.

Software

S rukávem Ace Up Xiaomi při výrobě jeho Pad 5 užitečným pracovním zařízením je MIUI pro pad, software, který používá. Toto je vidlička MiUi, software používaný v telefonech Xiaomi, který je sám o sobě vidličkou Android Google.

Zatímco Stock Android není docela dokonalým zápasem pro velký tvarový faktor tabletu, MIUI pro podložku přináší spoustu vylepšení a změn ve vzorci, aby byl mnohem užitečnější na 11palcové obrazovce PAD 5.

Stejně jako iPados, Miui udržuje oznámení oddělená od zkratky a rychlých přepínačů, takže pokud přejedete dolů z levé strany obrazovky, uvidíte svá oznámení, ale pokud přejedete na pravou polovinu, získáte možnosti jako Bluetooth a WI, získáte možnosti jako Bluetooth a WI.Fi Nastavení.

Existují další změny. Je snadné otevřít více aplikací najednou, ať už je to jako dvě aplikace vedle sebe nebo jako jedna aplikace v bublině, která se objevuje nad jinou. Kromě toho bylo uživatelské rozhraní přepracováno tak, aby vypadalo lépe na větší obrazovce, a Xiaomi údajně optimalizuje top aplikace, aby dobře fungovalo na větší obrazovce.

Miui je často docela buggy na telefonech, ale jsme rádi, že jsme nahlásili, že jsme neměli jediný problém na pad 5. Jistě, používáte smartphone mnohem častěji než tablet, takže je možné, že jsme prostě neměli expozici potřebnou k všimnutí tohoto druhu problému, ale stále to připadalo jako hladký zážitek.

Dobře optimalizovaný software je nejlepším důvodem, proč bychom nazvali Xiaomi Pad 5 nejlepším soupeřem pro iPad, který běží Android, ale pro kreativní typy je třeba zvážit, než vyrazíte na tuto břidlici. Být nejlepší někdy není dost dobrý a iOS má stále výhodu mnoha užitečných kreativních aplikací, které na Androidu nenajdete, jako je LumaFusion, konečný koncept mobilní nebo afinitní fotografie.

Přesto je dodávka aplikace klíčovým důvodem, proč doporučujeme Xiaomi Pad 5 přes Huawei Matepad 11. Oba mají podobné specifikace i vzory, ale s tím, že se neschopné přistupovat do obchodu Google Play (a tak se spoléhat na jiné, méně spolehlivé metody pro instalaci aplikací), Xiaomi získává body pro snadné použití.

Životnost baterie

Baterie 8 720 mAh v Xiaomi Pad 5 zní spíše průměrně pro břidlici své velikosti, ale během naší doby se zařízením jsme se naučili ocenit skutečnou trvalou sílu této tablety.

Xiaomi odhaduje, že získáte 5 dní přehrávání hudby, 16 hodin přehrávání videa nebo 10 hodin herního času na břidlici; Z naší zkušenosti se jedná o podceňování a při hraní titulů jako Tropico nebo Northgard nebo streamování zvuku nebo filmů jsme zjistili, že břidlice může trvat o něco déle.

Tyto odhady jsou již trochu severně od ekvivalentů Apple pro jeho iPad a my jsme se ocitli důsledně zapůsobit na bateriovou sílu zařízení. Tato baterie bude skvělá pro studenta, který ji potřebuje přenést kolem spousty různých přednášek za den, poté se usadí ve filmu v posteli poté.

Nabíjení je také poměrně působivé, při 33 W. To je rychlé pro tablet, i když telefony Xiaomi jdou až do 120 W. Při této rychlosti břidlice trvá asi hodinu a půl k plné síle. I když stojí za to zdůraznit, že kabel v boxu podporuje pouze 22.5W nabíjení, takže pokud chcete rychlejší rychlosti než to, budete muset použít jiný olovo.

Koupit to, pokud.

Potřebujete skvělý tablet Android Xiaomi úspěšně přizpůsobil operační systém Android většímu faktoru tabletu a Miui pro Pad se cítí intuitivnější než spousta jiných vidliček pro Android pro břidlice.

Potřebujete dlouhodobý pracovní kůň, na který jsme byli ohromeni výdrž baterie Xiaomi Pad 5 a je to dobře vhodné pro práci s těžkým dnem, pokud jste student nebo podobný.

Potřebujete slušnou kameru Většina tablet má docela hrozné kamery, které vypadají desaturovaně, tmavě nebo matně, ale nevadilo nám to, jak vypadal přední nebo zadní kanic Xiaomi Pad 5. Jistě, nebude konkurovat vašemu průměrnému smartphonu, ale jsou to lepší než většina tabletových kamer.

Nekupujte to, pokud.

Vymaní to svůj rozpočet, pokud máte hotovost pro Xiaomi Pad 5, ale už ne, možná se budete chtít rozhodnout pro levnější zařízení jednoduše, abyste si za to mohli také koupit nějaké periferie.

Navzdory jeho štíhlé sestavení potřebujete lehký model, Xiaomi Pad 5 je jednou z těžších tablet, které jsme použili. Pokud potřebujete něco super lehkého, existují lepší možnosti, jako je iPad Mini (2021).

Do svého tabletu potřebujete konektor pro sluchátka, někteří lidé možná budou chtít připojit sluchátka a nabíječku, pevný disk nebo jiné kabelové příslušenství, zejména kreativy. To bude těžké, pokud nemáte jeden nebo více rozdělovačů a na trhu je několik tablet, které mají stále 3.5 mm konektory pro sluchátka.

Poprvé přezkoumáno října 2021

| Denial of responsibility | Contacts |RSS