Co dělat, když iPhone visel na krajky. Tvrdý restart

Co znamená iPhone visí na botě. Na obrazovce iPhone a iTunes ikona Co dělat

Uživatelé smartphonů a dalších mobilních zařízení z Apple mohou čelit situaci, kdy iPhone visí na tkaničce. Nejčastěji, pokud se na obrazovce objevily iPhone a logo programu iTunes, což znamená, že zařízení je spuštěno v zařízení. V tomto případě stačí čekat, dokud nebude iPhone aktualizovat software, bude restartovat a bude pracovat znovu v normálním režimu.

Existují však situace, kdy je iPhone zavěšen, na displeji se objevil iTunes program logo, kabel USB a v takovém stavu několika hodin. Takže se můžete vyrovnat s tímto problémem sami, analyzovali jsme společné důvody pro jeho vzhled a způsoby, jak eliminovat.

Jak se dostat z režimu regenerační smyčky

Pro to byly vyvinuty specializované programy. Tento tinymbrella, retbab a redsn0w. Všechny produkty zdarma ke stažení lze stáhnout na oficiálních stránkách. V úvahu podrobně každý z nich.

Tinymbrella. Připojte svůj iPhone přes USB po nastavení programu. Spusť to. Přesuňte zařízení do režimu režimu DFU. Jakmile je telefon přeložen do tohoto režimu, záložka opravy opravy bude aktivní v okně programu. Stiskněte jej a v zobrazeném okně potvrďte akci klepnutím na tlačítko „Ano“. Během několika minut se telefon musí automaticky restartovat a vrátit se do předchozího pracovního stavu.

Redsn0w. Stáhněte a nainstalujte aplikaci z počítače. Připojte iPhone přes USB kabel a spusťte program. Klikněte na kartu Extra. V zobrazeném okně klikněte na kartu Oprava obnovení. Dále přeložit smartphone do režimu režimu DFU. Program v automatickém režimu určí DFU a opraví všechny chyby. Během několika minut bude telefon obnoven do předchozího pracovního stavu.

Retboot. Pokud nelze obnovit iPhone pomocí výše popsaných programů, použijte nástroj Little Recboot. Stáhněte si soubory z oficiální stránky a nainstalujte do počítače. Připojte telefon přes USB kabel a počkejte, až program určí zařízení. Další Klikněte na kartu Konec obnovení. Počkejte, až se zařízení restartuje a vrátí se do předchozího stavu.

dělat, když, iphone, visel, krajky

Pokud nevíte, jak překládat svůj smartphone do režimu DFU, opatrně přečtěte doporučení popsaná níže. Režim DFU na všech generacích iPhone otočí stejný typ:

Musíte připojit iPhone k počítači přes USB kabel a stiskněte tlačítka napájení a domácích tlačítek po dobu 10 sekund současně. Poté uvolněte tlačítko napájení tím, že budete pokračovat v Svorku. Udržujte, dokud telefon nevidí počítač v režimu DFU.

Pokud nelze obnovit provoz zařízení pomocí popsaného softwaru, použijte iTunes. Ale všimněte si, že v tomto případě budou všechna data z iPhone vymazána. Připojte zařízení v režimu DFU do počítače, otevřete iTunes, počkejte, dokud není zařízení definován systémem. Klepněte na kartu Obnovit a potvrďte akci, počkejte na konec procedury. Jakmile je proces dokončen, váš iPhone bude restartovat a bude fungovat správně. A praskliny z obrazovky se nezdaří, pomůže pouze inženýrům servisního centra. Pomůže vám a obnovit iPhone, dostat se z různých režimů obnovy.

Armáda fanoušků smartphonu zvyšuje den ve dne, tím více zařízení se používá každý den, tím více problémů s nimi vzniká. V dnešním článku budeme analyzovat situaci při požadavcích na iPhone (libovolný model) se připojit k iTunes a nezapne se.

Problém je častý a dobře známý pro servicemen, není to její eliminace jde asi půl hodiny a 1500-2000 peněz. Co by neohodilo rodinný rozpočet, pokusíme se zapnout iPhone na vlastní domov.

Proč iPhone visí na botě?

Důvodem, proč iPhone visí na krajkovém a na obrazovce se zobrazí ikona programu iTunes programu, může být pouze v aktualizaci softwaru. Existují další možnosti členění, které následují různé. Možná, že iPhone visí na krajkové a vydává chyby z následujících důvodů:

 • Software Crashes. Chcete-li odstranit chybu, musíte nainstalovat nový licencovaný firmware na iPhone
 • Procesor se nezdařil. pokud iPhone zobrazí chybu, visel na adresu iTunes Lace a nereaguje na příkaz Reboot, pak je nutná oprava procesoru
 • iPhone visel na krajku iTunes zpoza stávky. určit, která položka se rozbila a vyžaduje výměnu, můžete pouze s profesionální diagnostickou metodou
 • Microcircuit IPHONE Power Management je poškozen. vzhledem k foukání nebo smáčení telefonu, smyčka přestávky, takže telefon nejprve dává chybu a poté úplně vypouští

Pokud je telefon vypuštěn a nezapne se obvyklý blikání dostačující. Najděte přesný důvod, proč byl iPhone vypuštěn a není účtován, nezapne se po obnovení firmwaru nebo na jeho obrazovce se zobrazí chybová zpráva, zkušený mistři budou moci.

Co dělat, pokud iPhone zavěsil na tkaničce

Takový problém, když se na displeji Apple mobilní gadget z Applea zobrazí ikona programu iTunes a kabel z kabelu USB.Obvykle tato situace uživatelé považují zahájení režimu obnovy. Ale to není vždy.

Ve skutečnosti, s takovým projevem sama, programy iTunes v interakci s iPhone mohou znamenat jednu ze třicátých:

Co znamená každý z výše uvedených konceptů? V první situaci. když nastane postup v normálním režimu. zařízení udělá vše sám. Jen potřebujete nechat gadget na chvíli a systém sám se restartuje. Pokud uživatel musí tento režim naléhavě zrušit, nechte je restartovat zařízení.

Stává se však, že iPhone nereaguje v žádném případě s nuceným restartem a pokračuje zobrazit logo iTunes na obrazovce. Druhá situace, takže se vyskytne druhá situace. poslušný režim obnovení smyčky. Musím říci, že důvodem pro vzhled tohoto režimu se často stává softwarem iTunes. Zejména se to často děje v procesu aktualizace operačního systému nebo firmwaru gadgetu. Loop se může zobrazit v důsledku jednoduchého nepochopení domácnosti, když je kabel náhodně zakázán v procesu jakékoli akce.

Proč takový režim zvaný „poslušný“? Protože se otočí. Zařízení může být vráceno u úsporných všech dat, která byla zpočátku v jeho paměti. Za tímto účelem musí uživatel stáhnout a aplikovat jeden z mnoha programů navržených speciálně pro toto:

A konečně, třetí režim je zlobivý, jako vzniklý kvůli problémům s iTunes. Tato situace je složitější, t.na. Zde uživatel nepomůže ani speciálním programům zvaným dříve, ani postup pro restartování systému v nuceném postupu. Co by vlastník smartphonu ani, kabel a logo Iityuns pokračovaly zůstat na obrazovce. Samozřejmě, všechna data uložená na přístroji byly nenávratně ztraceny. Pokud uživatel poskytl situaci předem a zálohovat. Pokud ne. zůstane jen litovat ztracených dat.

Chytání takové smyčky, zůstane pouze zkusit blikat zařízení. Tento postup je obtížný a ne vždy pracuje u mistra z poprvé, ale docela možné. Často standardní systém firmwaru nepomůže a musí aplikovat speciální program. DFU. Informace dříve uložené na gadgetu jsou neodvolatelně odstraněny a všechna data jsou obnovena ze zálohy, pokud se to stalo.

Y Mnoho uživatelů iPhone 7 se zobrazí USB kabel a itunes ikona na obrazovce po upgradu na IOS 10 / iOS 11, obvykle v tomto případě se předpokládá, že vaše zařízení již zadalo režim obnovení. Po sérii „Neznámé chyby“ se přišlo na černou obrazovku s obrázkem ikony kabelu a iTunes, služba byla řečena, že problém s deskou. Nebo máte iPhone 7 Došlo k problému s černým displejem, kde se objeví kabel a ikona ve formě loga programu iTunes, po nuceném restartu, telefon neodpovídá vůbec a nezapne se a není zapnuta poplatek a neúčtuje. Tento článek je napsán, co dělat, iPhone 7 visel na iTunes Shoelace po IOS 10 / iOS 11 aktualizace?

Co dělat, pokud je iPhone zavěšen na krajky. iphone se nezapne a žádá, aby ho naléhavě připojil k iTunes, jak být? Profesionální opravy smartphonu

Y Mnoho uživatelů iPhone 7 se zobrazí USB kabel a itunes ikona na obrazovce po upgradu na IOS 10 / iOS 11, obvykle v tomto případě se předpokládá, že vaše zařízení již zadalo režim obnovení.

Po sérii „Neznámé chyby“ se přišlo na černou obrazovku s obrázkem ikony kabelu a iTunes, služba byla řečena, že problém s deskou.

Nebo máte iPhone 7 Došlo k problému s černým displejem, kde se objeví kabel a ikona ve formě loga programu iTunes, po nuceném restartu, telefon neodpovídá vůbec a nezapne se a není zapnuta poplatek a neúčtuje. Tento článek je napsán, co dělat, iPhone 7 visel na iTunes Shoelace po IOS 10 / iOS 11 aktualizace?

Volný způsob, jak obnovit s Tenorshare Reiboot

Volný program vyřeší vaše problémy, iPhone 7 je v režimu obnovení a po aktualizaci IOS 10 / iOS 11 visí na ikonu Připojení k iTunes, Tenorshare Reiboot vám pomůže opustit režim obnovení a zařízení bude nezávisle restartovat přes několik minut.

První stažení a uspořádat Tenorshare Reiboot na vašem počítači. Připojte iPhone / iPad / iPod Dotkněte se k počítači pomocí kabelů USB. Pak Tenorshare Reiboot rozpozná zařízení v režimu obnovení, klepněte na tlačítko „EXIT RESTORE MODE“. Počkejte trochu a zařízení bezpečně restartuje. V tomto procesu zařízení neodpojujte.

Řešení visí na iTunes logo v iTunes

Způsob, jak se zbavit černé obrazovky s obrazem kabelu a iTunes je obnovit v iTunes, ale vymaže veškerý obsah, takže vytvoříte zálohu před použitím.

 • Stáhněte a nainstalujte iTunes na svém notebooku.
 • Otevřete iTunes, připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB.
 • Počkejte na vzhled obrázku iPhone na obrazovce pomocí připojeného kabelu.
 • Stiskněte tlačítko „Obnovit“ v Aytyuns. Zařízení začne pracovat znovu jako obvykle.

Opravit operační systém s Tenorshare Reiboot

Obvyklým způsobem je nutno být nuceny restartovat, ale po nuceném restartu, který se používá k opuštění obvyklého režimu obnovy, iPhone 7 stále ještě naloží černou obrazovku, na které jsme opět a znovu vidíme šňůru a itunes. Tato situace znamená, že iPhone 7 dostal do tzv. „Loop“ režimu restaurování (Loop Recovery). Získání zotavovací smyčky se může vyskytnout z různých důvodů, například v důsledku chyb po aktualizaci nebo obnovení firmwaru IOS 10 / IOS 11. Pak musíte opravit operační systém.

 • jedenZdarma diagnostikovat své přinesené nebo naše kurýrní zařízení.
 • 2Vyrábíme opravu, stejně jako záruku pro nové podrobnosti. Na průměrné opravě trvá 20-30 minut.
 • 3Získejte pracovní zařízení sami nebo zavolejte na náš kurýr.

Nicméně, tam je poněkud odlišný od „Režim obnovení“ nebo režim obnovení, režim „LOOP“ nebo jiné „Recovery Loop“. Jak přesně provést diagnózu a co dělat pro vrácení výkonu iPhone 6 Plus?

Konvenční náhradní zatížení lze zastavit pomocí nuceného restartování, nebo jednoduše čekat na dokončení procesu. Pokud však iPhone 6 plus zamrzne, pak se přepnula na smyčku zotavení.

Režim „LOOP“ znamená, že zařízení Apple je „zavěšení“ a nemůže se vrátit do provozního stavu nebo při diagnostice, došlo k chybě systému nebo selhání hardwaru, což nemůže být eliminováno nucenému restartu.

Kromě toho se může vyskytnout systém visí, včetně a po nuceném restartu.

Proč iPhone visel na iTunes Shoelace

 • Pokus o snížení verze modemu prostřednictvím iTunes;
 • Přerušení stahování aktualizace systému iPhone 6 Plus;
 • Pokus o snížení verze firmwaru prostřednictvím počítače;

Jak obnovit práci, pokud iPhone zavěsí?

Ze smyček zotavení se dostat mnohem obtížnější. Můžete se pokusit stáhnout zařízení pomocí speciálních aplikací. Pro tyto účely se nejčastěji používají tinyumbrella a redsn0w.

Existují dva typy „smyček“: poslušný a zlobivý.

V prvním případě vraťte funkčnost iPhone 6 Plus bez ztráty dat je obtížná, ale můžete. Chcete-li to provést, použijte program TinyMbrella, existují i ​​jiné programy, ale pracovat s tímto softwarem, v každém případě alespoň základní znalosti a pochopení procesů, ke kterým dojde.

Podáváme zaměstnance těchto společností

Budeme blikat, pokud visíte na iPhone 6 krajky, vysokou kvalitu!

Pokud je iPhone 6 Plus visel a dostal se do zlobivé zotavovací smyčky, pak jakékoli pokusy o rehabilitaci telefonu jsou již bezmocné.

Jediný výstup zůstává. reflash přístroj.

V případě, kde nainstalovat novou verzi IOS na iPhone přes iTunes v normálním režimu a telefonu a poté „pověsit“, představte speciální režim nouzového DFU. V tomto případě ztratíte všechny informace, které byly uchovávány na smartphonu, ale je možné jej znovu vytvořit po firmwaru ze zálohy.

iPhone visel na iTunes soelace

Pokud to neexistuje možnost udělat to sami, pak svěřit firmware 6 Plus, následuje pouze kvalifikovaný mistři. Každý musí pochopit, proč jsou zde zkušenosti a profesionalita. Práce v této oblasti pracujeme od roku 2009, akumulované zkušenosti vám umožní našim odborníkům v krátkém čase a efektivně obnovit systémovou práci, změnit reproduktor a další údaje selhaly a vrátily telefon v plně pracovní podmínce.

Armáda fanoušků smartphonu zvyšuje den ve dne, tím více zařízení se používá každý den, tím více problémů s nimi vzniká. V dnešním článku budeme analyzovat situaci při požadavcích na iPhone (libovolný model) se připojit k iTunes a nezapne se.

Problém je častý a dobře známý pro servicemen, není to její eliminace jde asi půl hodiny a 1500-2000 peněz. Co by neohodilo rodinný rozpočet, pokusíme se zapnout iPhone na vlastní domov.

Metoda 2. Sledujte iPhone visel na iTunes Shoelace pomocí iTunes

Pokud vám některá metoda 1 nepomůže, iPhone visel v režimu obnovy a viděli jste oznámení, že telefon musí být obnoven přes iTunes, pak to udělejte tuto instrukci. Jedná se o proces světla a nejprve musíte zařízení připojit k počítači a spusťte program. Pak by měl telefon zahájit léčbu. Pokud se to nestalo, bydlení domov a napájení a držet ikonu iTunes na obrazovce zařízení do.

Poté klikněte na „Aktualizovat“ a počkejte na operaci. Výběr této funkce můžete uložit data na iPhone, ale pokud zvolíte „Obnovit“, pak všechny informace o informacích a telefonu zklamanou zmizí.

Metoda 3. DFU

DFU označuje aktualizaci firmwaru zařízení a to je nejhlubší režim obnovení, pro telefony iPhone nebo jakékoli zařízení na IOS. Úplně zničí informace na vašem iPhone, ale poté bude fungovat, jako by jen mimo krabici. Zařízení přestane zavěsit, bude fungovat rychleji a zmizí poruchy nebo chyby v aplikacích.

První krok. To začíná iTunes a připojit telefon. Pro iPhone 6S podržte tlačítka „SLEEP / WAK“ a „HOME“ TLAČÍTKÁ ČAS Asi 8 sekund. Pro 7 a více nových verzí také držte tato tlačítka spolu s „Snížením objemu“ po dobu 8 sekund. Po 8 sekundách uvolněte tlačítko „Spánek“, ale pokračujte v držení tlačítek „Domů“ nebo „Snížení hlasitosti“ v závislosti na modelu. Někdy bude obrazovka vašeho iPhone tmavá a pak přístroj přepne do režimu DFU. Uvolněte všechna tlačítka a vyberte „Obnovit iPhone“. Toto rozhodnutí má profesionály a to pomáhá, když je iPhone zavěšen na iTunes stejně jako v jiných situacích.

Jiné způsoby, jak se zbavit problémů

V případě, že předchozí řešení problému zmrazení nepomohla, je třeba zkontrolovat jeho přítomnost při připojení k jinému počítači:

Pozornost! V testu PC musí být nainstalována nejnovější verze programu iTunes se všemi aktualizace.

Opakujte problémy s novým účtem

Chcete-li zkontrolovat, zda se viset opakuje při použití nového účtu, budeme muset spustit:

Poznámka! Středisko k obnovení zařízení tovární nastavení pouze jako poslední možnost. Pokud je rozpoznán na jiném počítači, pak jste poprvé ochutnali další opatření.

Pokud nic jiného nezůstane, s výjimkou provedení úplného zálohování zařízení, je důležité se postarat o následující:

S novým účtem zařízení funguje dobře

Co dělat, pokud po vytvoření nového účtu účtu zmizel?

V tomto případě obnovit výkon potřebujeme:

 • restartujte zařízení;
 • jít do programu pomocí starého účtu;
 • Vytvořit novou knihovnu médií;
 • Zkontrolujte chybu.

Pokud je problém vyřešen, dokončíme dílo iTunes a vrátíme předchozí verzi knihovny tím, že provedete následující:

 • Opakujeme program, zatímco držíte klíč „Shift“;
 • V zobrazené nabídce vyberte a obnovte soubor knihovny použitý dříve (ve výchozím nastavení je v adresářích „Moje hudba itunes“).

Považovali jsme se nejčastější příčiny vedoucí k iTunes visí, když začíná. Sledování jednoduchých pokynů, uživatel bez zvláštních problémů bude moci tento problém eliminovat. Máte-li jakékoli dotazy nebo komentáře. použijte formulář komentáře umístěné pod článkem.

IPHONE 5 / 5S / 6S / 6S // S / 7/7 PLUS HONEST při připojení k iTunes nebo iTunes zamrzne při připojování iPhone, pak první z možných příčin může být chyba v softwaru. Také může.

IPHONE 5 / 5S / 6S / 6S // S / 7/7 PLUS HONEST při připojení k iTunes nebo iTunes zamrzne při připojování iPhone, pak první z možných příčin může být chyba v softwaru. Také může.

IPHONE 5 / 5S / 6S / 6S // S / 7/7 PLUS HONEST při připojení k iTunes nebo iTunes zamrzne při připojování iPhone, pak první z možných příčin může být chyba v softwaru. Také může.

IPHONE 5 / 5S / 6S / 6S // S / 7/7 PLUS HONEST při připojení k iTunes nebo iTunes zamrzne při připojování iPhone, pak první z možných příčin může být chyba v softwaru. Také může.

IPHONE 5 / 5S / 6S / 6S // S / 7/7 PLUS HONEST při připojení k iTunes nebo iTunes zamrzne při připojování iPhone, pak první z možných příčin může být chyba v softwaru. Také může.

IPHONE 5 / 5S / 6S / 6S // S / 7/7 PLUS HONEST při připojení k iTunes nebo iTunes zamrzne při připojování iPhone, pak první z možných příčin může být chyba v softwaru. Také může.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS